A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #141 2016.03.19. 08:56

Moby írta:Fasza lenne, ha az idézetből kidobná a képeket/videókat.
Dolgozunk rajta éppen.

szerk: És már kész is a képekre a megoldás. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #142 2016.03.19. 09:07

Moby írta:Fingom nincs melyikben lehetett nehezebb csinálnia művészetet. Ebben a retinareflektorban, vagy 10 éve Serkiséknek a bogyókkal telicsulázot fejjel. Egy biztos: a faszom sem vállalná egyiket sem :)
Nem tudom, de az biztos, hogy Horn Gyula volt a technológia egyik első bétatesztere! Még csak az állvány volt kész hozzá, de ő igazán elhivatottan próbálgatta, hogy az ergonómiát tökéletesre tudják csiszolni az Unreales kiscsajnak!
Kép
:banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #143 2016.03.19. 09:10

DanielT írta:Akárhogy is legyen, egy kis napi GTA nem árthat!

KépKépKép

Ezt összehegeszteni egy real car moddal és máris kész az orgazmus.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #144 2016.03.19. 09:19

DanielT írta:Nem tudom, de az biztos, hogy Horn Gyula volt a technológia egyik első bétatesztere! Még csak az állvány volt kész hozzá, de ő igazán elhivatottan próbálgatta, hogy az ergonómiát tökéletesre tudják csiszolni az Unreales kiscsajnak! :banplz:
Azért a "How do you feel?" "I'm glad it's over. :'D" párbeszéd sokat elárult. :circling:
Avatar
Moby

Hozzászólás #145 2016.03.19. 09:32

DanielT írta:Nem tudom, de az biztos, hogy Horn Gyula volt a technológia egyik első bétatesztere! Még csak az állvány volt kész hozzá, de ő igazán elhivatottan próbálgatta, hogy az ergonómiát tökéletesre tudják csiszolni az Unreales kiscsajnak!
Kép
:banplz:
Egy ilyen most nekem is jól jönne. Fél négyik túrtam a darkzone-t. 'Anyámat...
Mindazonáltal köszönöm mindenkinek aki hozzájárult, hogy a világ egyik legjobb gamercuccán élhetem át ezt az élményt! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #146 2016.03.19. 09:48

Újabb aranyat érő slide a PS VR preziből:
KépKép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #148 2016.03.19. 09:58

phpBB [media]


Sztetek trotyogó ilyenkor is 0bites fanboy volt? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #149 2016.03.19. 10:04

DanielT írta:Újabb aranyat érő slide a PS VR preziből:
KépKép

Benyelik, nyugi. Benyelik az utolsó szóig.
Avatar
arty

Hozzászólás #150 2016.03.19. 10:08

Moby írta:Jaj ne izélj már. Nem kell a bullshit, hogy egy megjelenítésre alkalmas teknóban a kijelző minősége ennyit számítson...Kamu. Kizárt!
folytatva az esgés diskurzust: igen, psvr valójában 445$ (eur) lesz, a kamera tényleg nem része a pakknak :/

az "ennyit"-re meg ... még megvárom valami GÉMER véleményét is, akinek ugyan számít a pixel, de nem csak az ;))) :PPP
Avatar
Moby

Hozzászólás #151 2016.03.19. 10:13

arty írta:folytatva az esgés diskurzust: igen, psvr valójában 445$ (eur) lesz, a kamera tényleg nem része a pakknak :/

az "ennyit"-re meg ... még megvárom valami GÉMER véleményét is, akinek ugyan számít a pixel, de nem csak az ;))) :PPP

Ne azonosítsuk a gémert az igénytelen paraszttal. Ugyan részhalmaza sajnos a gémernek, de ilyen túlzásoktól tartózkodjunk. Mindaz, amihez meg másfajta igények kellenek, az nem kapcsolódik a konkrét megoldáshoz, kizárólag a játékhoz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #152 2016.03.19. 10:14

arty írta:az "ennyit"-re meg ... még megvárom valami GÉMER véleményét is, akinek ugyan számít a pixel, de nem csak az ;))) :PPP
Lefordítom a pixelt gémerre: Nem látod, hogy merre kanyarodik az út. Nincs elég infó, amiből kirakja. Közeli tárgyak, zárt terek esetében nem gáz, de ahol relatív távolba kell nézni, ott nagyon.

Konkrétan a 10 perc kumulált VR élmény után visszaültem a gép elé és minden gyönyörű, nextgen, éles lett. Egy Youtube trailer megtekintése felért egy PS9 bullshit prezi hatásával.
Avatar
arty

Hozzászólás #153 2016.03.19. 10:17

DanielT írta:Lefordítom a pixelt gémerre: Nem látod, hogy merre kanyarodik az út. Nincs elég infó, amiből kirakja. Közeli tárgyak, zárt terek esetében nem gáz, de ahol relatív távolba kell nézni, ott nagyon gáz.
talán, ha IDŐBEN szólsz, hogy mehetnék oculusozni, most nem kéne ezeket a köröket lefutni :mf1:

moby: ....

hol a picsába van itt a moderátoros topik, ahol a parasztozó, személyeskedőket fel lehet nyomni?! :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #154 2016.03.19. 10:21

arty írta:hol a picsába van itt a moderátoros topik, ahol a parasztozó, személyeskedőket fel lehet nyomni?! :banplz:
Beépített feature :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #155 2016.03.19. 10:25

arty írta:talán, ha IDŐBEN szólsz, hogy mehetnék oculusozni, most nem kéne ezeket a köröket lefutni :mf1:


Elnézést, de sajnos banolva voltam. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #156 2016.03.19. 10:33

arty írta:talán, ha IDŐBEN szólsz, hogy mehetnék oculusozni, most nem kéne ezeket a köröket lefutni :mf1:

moby: ....

hol a picsába van itt a moderátoros topik, ahol a parasztozó, személyeskedőket fel lehet nyomni?! :banplz:
Az esgén. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #157 2016.03.19. 10:34

new-feature.png


A fejlődés nem áll meg! SAJÁT KÉPHOSTING A FÓRUMON! VÁÓ!

Szerkesztő nézetben alul megjelent egy "Csatolmány" fül, ott lehet feltölteni képeket és egy kattra beilleszteni.

Kép

Aki gyűlöl, az vigyen csődbe a tárhelyigény növelésével!
Avatar
Moby

Hozzászólás #158 2016.03.19. 10:39

Csak azt tudnám egy kutyaütő postának mégis miből futja minderre... :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #159 2016.03.19. 10:45

Moby írta:Csak azt tudnám egy kutyaütő postának mégis miből futja minderre... :fejvakaras:
Elég jó módszert találtam ki. Amikor viszem a nyugdíjakat, belerakok a borítékokba egy "A Magyar reformok működnek!" szórólapot, ami elmagyarázza, hogy mostantól 20 ezer Ft-al kevesebb nyugdíj is elég lesz a boldog élethez. Mindenki jól jár. :hawaii:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #160 2016.03.19. 12:02

Moby fizetett hirdetései után(persze értem én, gyűjteni kell az új porszívóra), jöjjön egy teszt Morcos Jóskától:
phpBB [media]

Már csak az intró miatt érdemes megnézni, illetve az értékelés is elég hitelessé teszi, mindazok alapján, amit eddig is tudtam/sejtettem róla.
Spoiler
5/10
Avatar
Moby

Hozzászólás #161 2016.03.19. 12:26

DanielT írta:Moby fizetett hirdetései után(persze értem én, gyűjteni kell az új porszívóra), jöjjön egy teszt Morcos Jóskától:
Már csak az intró miatt érdemes megnézni, illetve az értékelés is elég hitelessé teszi, mindazok alapján, amit eddig is tudtam/sejtettem róla.
Azt mégse írhatom, hogy az árát nem érte meg! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #162 2016.03.19. 12:33

Fejléc kész, SQJ nagyi fentről vigyáz ránk, most már minden ok, biztonságban vagyunk!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #163 2016.03.19. 13:25

Moby írta:Egy ilyen most nekem is jól jönne. Fél négyik túrtam a darkzone-t. 'Anyámat...
Mindazonáltal köszönöm mindenkinek aki hozzájárult, hogy a világ egyik legjobb gamercuccán élhetem át ezt az élményt! :eljen:
Ehhez az "egyik legjobb gémer cucchoz" Lou-nak is lenne némi hozzáfűznivalója... :idiota: 3X 65" Oled, 3X TITAN
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #164 2016.03.19. 13:56

DanielT írta:Ehhez az "egyik legjobb gémer cucchoz" Lou-nak is lenne némi hozzáfűznivalója... :idiota: 3X 65" Oled, 3X TITAN
eskü mindjárt kiszámolom moby 24"-e hányszor fér ebbe belé :eplus2: :eplus2:

(amugy persze, értem én DT, neked is 24" van, mert a killstreak feletti érzett elégedettség überel bármiféle kijelzőméretet :PP nézzétek a videot és mondogassátok magatoknak :D )

---

Angry reviewt most kivételesen végignéztem. Rosszabb képet festett a játékról, mint azt a béta után én képzelni merészeltem... elég sok "friendem" látom, hogy naponta nyomja mindenféle platformon, szal nehéz elhinnem, hogy ez tényleg csak egy ötös. Hogy ez tényleg annyira sótlan (bossok!), mint amilyennek AJ bemutatta. Vagy akkor mindenki "igénytelen" vagy a coopozás nekik tényleg ekkora funfaktor.

---

Ez a ps4 bár baromira nem fér el sehol... azon agyalok, hogy ráteszem a tetejére a ps3(slim)-et... ennek végülis nincs felül légbeömlője, noha eléggé átszokott forrósodni a burkolata. Talán ilyen 1 centis távtartót tegyek közéjük? Ötlet?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #165 2016.03.19. 13:57

LOL, mi ez a topik-outsourcing?
Meg hogy fognak így idetalálni a naiv újoncok, ha nem látják a top x téma között a flame címet?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #166 2016.03.19. 14:06

arty írta:eskü mindjárt kiszámolom moby 24"-e hányszor fér ebbe belé :eplus2: :eplus2:

(amugy persze, értem én DT, neked is 24" van, mert a killstreak feletti érzett elégedettség überel bármiféle kijelzőméretet :PP nézzétek a videot és mondogassátok magatoknak :D )

Ez a ps4 bár baromira nem fér el sehol... azon agyalok, hogy ráteszem a tetejére a ps3(slim)-et... ennek végülis nincs felül légbeömlője, noha eléggé átszokott forrósodni a burkolata. Talán ilyen 1 centis távtartót tegyek közéjük? Ötlet?
Videó tageket vegyétek ki az idézetkor, hogy ne duplázzuk, amíg nincs rá automata megoldás.

Ezen a setupon nem lehet progémelni, esélytelen. De én is csak kompetitívet nyomok bélyegen, másra tv.

Minek a PS3? Vagy, ha már itt tartunk, a PS4... :D Én semmiképpen nem tenném rá, a távtartó a minimum, de akkor se nagyon. Tuti leesik, Mörfi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #167 2016.03.19. 14:07

aabyssx írta:LOL, mi ez a topik-outsourcing?
Meg hogy fognak így idetalálni a naiv újoncok, ha nem látják a top x téma között a flame címet?
A naív újoncok évek óra elfogytak gyakorlatilag. A "Saját" témában pedig eleve esélytelen lett volna, oda nem megy az egyszeri user, aki PS4 emulátort keres. Ja, a toplistából meg évek óta kivettek bennünket, mert senki másnak nem volt soha esélye. LOL.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #168 2016.03.19. 14:29

aabyssx írta:LOL, mi ez a topik-outsourcing?
Meg hogy fognak így idetalálni a naiv újoncok, ha nem látják a top x téma között a flame címet?

De nevezhetjük akár annak is, hogy méltó helyet kapjon a fórum, ahol örökké élhet. Nem is beszélve arról, hogy sg.hu funkcióit tekintve már több helyen múlt századi volt, itt azért vannak lehetőségek bőven. Jó helyünk lesz itt szerintem. Ja és üdv itten is. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #169 2016.03.19. 14:49

Érdekes... khm név és a gameplay is filler/alibinek tűnik, de az art olyan erőteljes Mass Effect Citadella hangulatot áraszt, hogy már amiatt érdemes esetleg belenézni.

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #170 2016.03.19. 15:07

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #171 2016.03.19. 15:12

DanielT írta:Ehhez az "egyik legjobb gémer cucchoz" Lou-nak is lenne némi hozzáfűznivalója... :idiota: 3X 65" Oled, 3X TITAN
Emmá döfi! Amúgy én pont ma értem addig, hogy belefáradtam AC Rogue grindelésbe (de ettől függetlenül nagyon tetszik ez a black flag2!), és belenéztem a The crewba. Hááát kb nyolc klasszissal jobb, mint vártam. Eleve olyan a látvány, hogy arcom letépi (nem egy gta5 x360gfx, de azé szép :D), de maga a gémpléj is lájkolós! Eleve lambovalalugasban küldivel indul, engem ott megvettek. Mondjuk pont azon a részen jó béna volt a víz és bokor amiben ótókáztam, kicsit fel is húztam a szemöldököm, de aztán hirtelen átfordult gfx orgiába! Egy ilyen setupot el tudnék képzelni hozzá! Mindesetre kösz mindkét játékot DT! Ószom fun mindkettő!
Avatar
Moby

Hozzászólás #172 2016.03.19. 15:14

DanielT írta:Ehhez az "egyik legjobb gémer cucchoz" Lou-nak is lenne némi hozzáfűznivalója... :idiota: 3X 65" Oled, 3X TITAN
Irigylésre méltó cucc, mégha nem is része a valóságomnak, nem tudnám megvenni. Ámbátor ne feledjük, azért vagyok huszonnégy, mert a nagyobbak túl nagyok voltak. Ami lehetett volna hatvan is.
Avatar
pacoka

Hozzászólás #173 2016.03.19. 15:29

Az utóbbi idők egyik legjobb játéka szerintem a Firewatch volt! Végijátszotta valaki?
Avatar
Moby

Hozzászólás #174 2016.03.19. 15:32

pacoka írta:Az utóbbi idők egyik legjobb játéka szerintem a Firewatch volt! Végijátszotta valaki?

Készülök rá egyszer, de szerintem én vagyok itt az egyetlen sétálószimulátor kedvelő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #175 2016.03.19. 15:34

A fenti Quantum Break fosbone verziót illetően ezt mindenképpen érdemes és vicces kiemelni:

"In every scene tested so far, a native resolution of 720p is the consistent result found in each pixel count test - so while there's every possibility of individual render targets operating at higher resolutions, basic geometry that we're able to measure hands in a 720p result as things stand."

Ha. Ha. Ha.

szerk: Bónusz vicc a delusional peasant reménykedő denial kommentje: "I'm thinking there will be a day one patch to up the res. It went gold pretty early." Persze barátom! Meg se áll a felbontáspecs 4K-ig! :nevetes1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #176 2016.03.19. 16:02

Ha már Remedy. Dat black crush. :csodalk:
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #177 2016.03.19. 16:43

benőmenő írta:Ha már Remedy. Dat black crush. :csodalk:

nem is durva :vigyor:
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #178 2016.03.19. 16:47

Moby írta:Készülök rá egyszer, de szerintem én vagyok itt az egyetlen sétálószimulátor kedvelő.
Én végigtoltam, 3-4 óra alatt megvan. Érdekes volt, de a vége szar :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #179 2016.03.19. 16:50

DanielT írta:A fenti Quantum Break fosbone verziót illetően ezt mindenképpen érdemes és vicces kiemelni:

"In every scene tested so far, a native resolution of 720p is the consistent result found in each pixel count test - so while there's every possibility of individual render targets operating at higher resolutions, basic geometry that we're able to measure hands in a 720p result as things stand."

Ha. Ha. Ha.

szerk: Bónusz vicc a delusional peasant reménykedő denial kommentje: "I'm thinking there will be a day one patch to up the res. It went gold pretty early." Persze barátom! Meg se áll a felbontáspecs 4K-ig! :nevetes1:
én emiatt nem aggódom annyira - az alan wake is röhejesen kevés pixelből állt 360on, mégis összhatásban korának egyik legszebbike

és ahogy itt a belső terek kinéznek.... holy shit!
persze plazmán kell majd tolni (mert oledre nincs píz), de még mindig jobb, mint win10sztórra szavazni a pénztárcával.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #180 2016.03.19. 17:02

arty írta:én emiatt nem aggódom annyira - az alan wake is röhejesen kevés pixelből állt 360on, mégis összhatásban korának egyik legszebbike

és ahogy itt a belső terek kinéznek.... holy shit!
persze plazmán kell majd tolni (mert oledre nincs píz), de még mindig jobb, mint win10sztórra szavazni a pénztárcával.
Soha nem értettem ezt a 360 -as AW ajnározást, láttam, egy homályhokedli volt és a fenti videón is látszik, hogy mellé egy tearingelős pokol.

A store vásárláshoz már nézem hol váltják jól a Hrivnyát. Simán szavazok a mostani konzolok ellen, _bármilyen_ alternatívára, ami nem kényszerít a 720p és hasonló mocsokba.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #181 2016.03.19. 17:09

Alan Wake az egyik levontatottabb, szenvedősebb játékom volt anno. Viszont nagyon tetszett benne az építészet és az arányok. Tök hiteles volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #182 2016.03.19. 17:10

DanielT írta:A naív újoncok évek óra elfogytak gyakorlatilag. A "Saját" témában pedig eleve esélytelen lett volna, oda nem megy az egyszeri user, aki PS4 emulátort keres. Ja, a toplistából meg évek óta kivettek bennünket, mert senki másnak nem volt soha esélye. LOL.

Kivették a toplistából?!? De mér'?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #183 2016.03.19. 17:13

aabyssx írta:Kivették a toplistából?!? De mér'?
Nem tudom és nem is akarok már vele foglalkozni, ez az epizód már tényleg évekkel ezelőtt történt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #184 2016.03.19. 17:25

DanielT írta:Nem tudom és nem is akarok már vele foglalkozni, ez az epizód már tényleg évekkel ezelőtt történt.
Pedig eskü láttam a legnépszerűbb témák közt nem rég, mielőtt a sajátba száműzték.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #185 2016.03.19. 17:35

benőmenő írta:Pedig eskü láttam a legnépszerűbb témák közt nem rég, mielőtt a sajátba száműzték.
Akkor lehet, hogy visszakerült, nemtom. Amikor még a régebbi elrendezésű volt a fórum főoldal, fent, balra, a kedvencek alatt voltak a népszerű topikok, akkor nem volt köztük egy ideje. Valami kurta ideológia is rémlik, hogy miért került ki, de ennyi. Aztán persze, lehet, hogy álmodtam az egészet, ki is megyek a fürdőszobába, hátha ott tusol Bobby Ewing. :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #186 2016.03.19. 17:53

Black Desert online-t próbálta innen valaki a megjelenés óta?
25828528716_c07f842ba3_o.png
25218301043_42e636dcd2_o.png
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #187 2016.03.19. 18:01

Botond írta:Fake b*zmeg! Ezek sima fotók! De felírtam a mod nevét, ha megjöttek a pascalok akkor ránézek azé, mert ez azé már majdnem egy hajszállal szebb, mint 360on vót! :D
Az a vicc, hogy konzolon még a fotók se néznének ki így. Sőt, nem is 60 képnézegetésnél az fps!
Avatar
Moby

Hozzászólás #188 2016.03.19. 18:02

Zóanagyvarázsló írta:Az a vicc, hogy konzolon még a fotók se néznének ki így. Sőt, nem is 60 képnézegetésnél az fps!

Már az is kurvagáz, hogy neked erről van tapasztalatod :zavart1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #189 2016.03.19. 18:03

benőmenő írta:Pedig eskü láttam a legnépszerűbb témák közt nem rég, mielőtt a sajátba száműzték.
Én is, ott volt gyakran a topik, de ha éppen nem pörgött, akkor nem fért be a TOP 10. Tinman aktivizálódása viszont mindig garantálta a TOP 1-et. Hogy mondjunk róla itt szépeket is :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #190 2016.03.19. 18:04

TasManXT írta:Black Desert online-t próbálta innen valaki a megjelenés óta?
25828528716_c07f842ba3_o.png
25218301043_42e636dcd2_o.png

Fingomnincs mi ez, de szépecske az a DOF.
Avatar
arty

Hozzászólás #191 2016.03.19. 18:04

DanielT írta:Soha nem értettem ezt a 360 -as AW ajnározást, láttam, egy homályhokedli volt és a fenti videón is látszik, hogy mellé egy tearingelős pokol.

A store vásárláshoz már nézem hol váltják jól a Hrivnyát. Simán szavazok a mostani konzolok ellen, _bármilyen_ alternatívára, ami nem kényszerít a 720p és hasonló mocsokba.


neked darksouls való, win10 storeból.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #192 2016.03.19. 18:06

Moby írta:Már az is kurvagáz, hogy neked erről van tapasztalatod :zavart1:
Tapasztalat? Az gáz, komolyan vehető emberként én csak látatlanban fikázom.

A PS3-ba meg játékon kívül alig merek betenni valamit, amióta megkarcolta az SC2 extra DVD-jét. A Blu-rayekben meg nem tesz kárt. Van valami über meghajtótisztítási tipp hozzá? Hátha csak beporosodott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #193 2016.03.19. 18:08

arty írta:neked darksouls való, win10 storeból.

Ühüm. Ez megint kb akkora mély szántást fog hagyni a géming almanachokban, mint a koszréjder rejsz. És nagyjából ugyanez igaz mindenre, ami ebben megjelenik.
Különben is örüjjé bammeg, gyön az nvidia OS-e, linux alapokon. TOPLEL
Avatar
arty

Hozzászólás #194 2016.03.19. 18:13

Moby írta:Ühüm. Ez megint kb akkora mély szántást fog hagyni a géming almanachokban, mint a koszréjder rejsz. És nagyjából ugyanez igaz mindenre, ami ebben megjelenik.
Különben is örüjjé bammeg, gyön az nvidia OS-e, linux alapokon. TOPLEL


Áltasd magad, ha akarod. Szép lassan beszántja a pöcét az MS, ha kell 1-1 exkluval, soronként.

nv meg kényszerpályán van az x86 licensz nélkül és ha nem róluk volna szó, még szurkolnék is nekik... az tuti, h a shieldes, droidos próbálkozásuk kudarcra volt ítélve, mert a gugli totálisan inkompetens a témában (guglitévé, ill egyáltalán: használható os, stb vonalon, de a krómot is szépen basszák elfelé...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #195 2016.03.19. 18:14

arty írta:neked darksouls való, win10 storeból.
Neked meg veszek bazzeg egy billentyűzetet amin nincs enter! :DDD

[/quote]<---------- IDE mögé kezdj idézve válaszolni, hacsak nem direkt téped két marokkal az idegeimet! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #196 2016.03.19. 18:14

Na ha má Dani dallasz tributeöt tol pamelával, meg bobbyval, akkor nekem is beleférhet egy kis múltidézés.
A napokban futottam bele régi kedvencembe, időszerű újra elővenni, hogy együtt visítsunk a röhögéstől:
ÉVEKBEN! Mérhető előrelépést hoz a mantle!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #197 2016.03.19. 18:20

DanielT írta:Neked meg veszek bazzeg egy billentyűzetet amin nincs enter! :DDD
Enterflame!
Avatar
Moby

Hozzászólás #198 2016.03.19. 18:26

arty írta:Áltasd magad, ha akarod. Szép lassan beszántja a pöcét az MS, ha kell 1-1 exkluval, soronként.

nv meg kényszerpályán van az x86 licensz nélkül és ha nem róluk volna szó, még szurkolnék is nekik... az tuti, h a shieldes, droidos próbálkozásuk kudarcra volt ítélve, mert a gugli totálisan inkompetens a témában (guglitévé, ill egyáltalán: használható os, stb vonalon, de a krómot is szépen basszák elfelé...)
Be. Ahogy beszántotta az egész konzolos világot is! :nevetes2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #199 2016.03.19. 18:32

Moby írta:Na ha má Dani dallasz tributeöt tol pamelával, meg bobbyval, akkor nekem is beleférhet egy kis múltidézés.
A napokban futottam bele régi kedvencembe, időszerű újra elővenni, hogy együtt visítsunk a röhögéstől:
ÉVEKBEN! Mérhető előrelépést hoz a mantle!
"Az AMD szeptember végén alaposan felkavarta az állóvizet, amikor leleplezték a Mantle API-t"

A-LA-PO-SAN. Felkavarta. Szerencsére egy fotós jókor volt, jó helyen és megörökítette a csúcspontot:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #200 2016.03.19. 18:41

arty írta:Áltasd magad, ha akarod. Szép lassan beszántja a pöcét az MS, ha kell 1-1 exkluval, soronként.
Az MS-nek semmi ereje nincs, most is kényszerpályán mozognak, mert elbuktak Bone fronton. A külsős fejlesztőknek semmilyen kényszere nincs a Winstore használatára és hülyék is lennének lekorlátozni magukat.

Elhangzott már ottani fejlesztő fejestől, hogy dönthetnek: Vagy irrelevánssá válnak, vagy nyitnak. Az IT -ben nincs más hosszútávú alternatíva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #201 2016.03.19. 19:19

Elég jó kis összehasonlítás, különösen a sárga kódkártya megjelenítése fejlődött drámaian! :banplz:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #202 2016.03.19. 20:07

DanielT írta:Elég jó kis összehasonlítás, különösen a sárga kódkártya megjelenítése fejlődött drámaian! :banplz:
Szülinapi zsúr volt ma nálunk, és az apukákkal kentük GTA5öt, The Crewt meg AC:Rogueot az 1080p LG monitoromon meg a 4k samun. És hát én alapvetően nem vagyok annyira érzékeny a grafikai szépségre, mint egyesek itt, de jövő hónapban fizu után első után egy MMbe vezet és veszek egy 24 colos 4k samu monitort az 100. Égésföld! 1080pnek leáldozott!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #203 2016.03.19. 20:11

Kicsit nyomasztó-émelyítő ez a fejjellefelefórumozás :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #204 2016.03.19. 20:14

Botond írta:jövő hónapban fizu után első után egy MMbe vezet és veszek egy 24 colos 4k samu monitort az 100. Égésföld! 1080pnek leáldozott!
Csak arra figyelj, hogy legyen abban is a csodaskálázó übercsip! :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #205 2016.03.19. 20:15

Greyfox írta:Kicsit nyomasztó-émelyítő ez a fejjellefelefórumozás :D

Ezekszerint jól el van dugval a beállítókája!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #206 2016.03.19. 20:16

Greyfox írta:Kicsit nyomasztó-émelyítő ez a fejjellefelefórumozás :D

Eddig SG volt fordítva. :D Azért furcsa. Normális ember fentről lefelé olvas. :idiota: na de viccet félretéve. Van megoldás: Katt ide
Avatar
Botond

Hozzászólás #207 2016.03.19. 20:16

DanielT írta:Csak arra figyelj, hogy legyen abban is a csodaskálázó übercsip! :P
Alap, anélkül nem élet az élet! Nekem ez lesz a drogom idén, érzem! :D De tényleg annyira ég és föld, hogy el se tudom mesélni. The crewban a pocsolyákkal meg a többi ilyen mellékes dolgokkal akkorát varázsol, hogy ha nincs itt egy féltucat 6-7 éves kislány, akkor magamhoz nyúlok. -.-
Avatar
DanielT

Hozzászólás #208 2016.03.19. 20:17

Greyfox írta:Kicsit nyomasztó-émelyítő ez a fejjellefelefórumozás :D
A felhasználói vezérlőpulton, tudod állítani (jobb fent), de a komment mező lent marad, arra nincs megoldás. Egyébként gyorsan meg lehet szokni, 1 óra és fel se fog tűnni, nálam legalábbis így volt, pedig én is ezt akartam elsőnek átállítani. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #209 2016.03.19. 20:19

Botond írta:Szülinapi zsúr volt ma nálunk, és az apukákkal kentük GTA5öt, The Crewt meg AC:Rogueot az 1080p LG monitoromon meg a 4k samun. És hát én alapvetően nem vagyok annyira érzékeny a grafikai szépségre, mint egyesek itt, de jövő hónapban fizu után első után egy MMbe vezet és veszek egy 24 colos 4k samu monitort az 100. Égésföld! 1080pnek leáldozott!

24 colhoz szinte felesleges a 4k, 2khoz is jobb lenne az 50col mint a 27
Nade ha veszed ne 50kert vedd mint a multkor
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #210 2016.03.19. 20:30

Köszi! Ph-n is így van, de valahogy nem ennyire zavaró, lehet ezzel a társasággal ezt szoktam meg
Már csak ez az idézgetés idegesít :D
:miaz:

Csak, hogy on is legyek: Most épp WOWOZOK lvl20-ig, hearthstone hősért! Asszem ennél lejjebb nincs, már rohadtul megbántam!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2016.03.19. 20:34-kor.

Vissza: “Leáldozott.hu”