A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18971 2017.05.15. 18:35

DanielT írta:Mé' mi volt a demóban? A kötélen csúszás? :D Egyébként az átvezetők a legjobb részei, a gameplay elég kis egyszerű és a végén asszem van egy paraszt boss.
A kötélen csúszás meg két aréna. Nem igazán adta a harcrendszer sem. Olyan baltával faragott, pont mint a prezentáció.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18972 2017.05.15. 18:49

benőmenő írta:A kötélen csúszás meg két aréna. Nem igazán adta a harcrendszer sem. Olyan baltával faragott, pont mint a prezentáció.
Na. Olyan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18973 2017.05.15. 19:07

benőmenő írta:A kötélen csúszás meg két aréna. Nem igazán adta a harcrendszer sem. Olyan baltával faragott, pont mint a prezentáció.
Harcrendszer? :wow1: A Ninja Theoryról van szó, te!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18974 2017.05.15. 19:08

Micsu írta:nemazahorizon!mp4

ez 10 éveseken kívül érdekel vkit? forma1es autóval kell menni? akik szidták a gtk motorhangját azok hol vannak? :D
SlickAdam PS4-et és Horizont írt, van egy tippem, hogy nem a Forza lesz az.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18975 2017.05.15. 19:12

arty írta:ha ezzel megvagy, lenyomnád a Conan-t ps3on, hardon? :) vagy absz. nincs terben?
Néha eszembe jut, sajnos PSN-en nincs. Béna vagyok ezekhez, csak akkor kezdeném hardon, ha lejjebb lehet venni vész esetén.

hja és ebben (is?) van CSÖCS, gow3ban nemtom bevállalták-e :D )
Nem merték. Egyikben sem.
Avatar
arty

Hozzászólás #18976 2017.05.15. 19:23

skinnyman írta:Tisztaban vagy vele, hogy ez a jatek amugy nem is titkoltan egy (B kategorias) gow klon? :) Szoval nem, nem eppen jobb, mint az eredeti. Es hogy van-e csocs a gow3-ban? A gow talalta fel ezt a mufajt, nincs gow, amiben nincs CSOCS.
Persze, látszik is rajta :) Viszont ebben nagyon élvezem a csonkolásokat, abban meg szinte semennyire. Egyszerűen nem érzem, hogy a kardom húst ér! :idiota:

csöcsnek örülök, ezekszerin nem vált pg13 fossá ;)
(ameddig a hármasban anno eljutottam, még nem volt csöcs, míg tudom h a korábbiakban igen)
Avatar
arty

Hozzászólás #18977 2017.05.15. 19:32

Micsu írta:forzahóban
ez 10 éveseken kívül érdekel vkit? forma1es autóval kell menni? akik szidták a gtk motorhangját azok hol vannak? :D
persze, ezzel nincs gond, jót tesz a változatosságnak - még akkor is, ha a forza kissé takonyfizikás jég nélkül is :) hogy az fxx vállalhatatlanul mozog, naja, de ezt má' a homokban, tengerparton is előadták. könnyed árkád cucc, szerintük belefér. én rühellek mindent, ami offroad, de nem offroad autós (esetleg rally).

a hang meg... vannak jobbak, de nem rossz ám ez - nézz meg összehasonlító videókat driveclubbal/acval. ott van az fxx karaktere, csak kissé visítósan.
hogy a gétét idekeverted/ehez hasonlítani merted, az annyit mond el, hogy ezekszerint azokat nem játszottad 10 éve :P

és ha már 10 éveseknek szólás.... legalább ezt linkelted volna, még bólogattam volna is!! :D
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #18978 2017.05.15. 19:35

Zóanagyvarázsló írta:Nem merték. Egyikben sem.
na, máris van miért játszanom! :D és közben újra 12 évesnek érezhetem magam! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18979 2017.05.15. 19:39

benőmenő írta:Olyan baltával faragott, pont mint a prezentáció.
nem 2017-ben kéne tolni! :ejnye1: amikor uj volt, ütött a latvany, mint kesöbb a KZ2-é is. egyik kedvenc PS3 jatekom amugy. King Bohan nagyon nagy tag benne (Andy Serkis jatssza) és ugy az egesz egy jo kis elmeny. nem is hosszu, egyben van nagyon. csak a performanszoá lenne jo... :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18980 2017.05.15. 19:56

SlickAdam írta:nem 2017-ben kéne tolni! :ejnye1: amikor uj volt, ütött a latvany, mint kesöbb a KZ2-é is. egyik kedvenc PS3 jatekom amugy. King Bohan nagyon nagy tag benne (Andy Serkis jatssza) és ugy az egesz egy jo kis elmeny. nem is hosszu, egyben van nagyon. csak a performanszoá lenne jo... :(
Nem vagyok egy nagy graf whore, de azért a tearing miatt nekem is felszaladt a szemöldököm. Az Enslaved, vagy a DmC harcrendszererei után ez azért iszonyú butácskának tűnik a kb. 3 perces demóval szerzett benyomások alapján.
A KZ 2-t azért előveszem egy-egy chekpoint erejéig, de mint mondtam ez egy Half-Life 2, GeoW, és Crysis után fura, hogy ilyen mély nyomott hagyott egyesekben. A sixaxis gimmickek tetszenek egyébként, bár láthatóan nem túl pontos és az egyébkénti lagnál is lassabban reagál az ilyen inputokra a játék.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18981 2017.05.15. 20:16

arty írta:persze, ezzel nincs gond, jót tesz a változatosságnak - még akkor is, ha a forza kissé takonyfizikás jég nélkül is :) hogy az fxx vállalhatatlanul mozog, naja, de ezt má' a homokban, tengerparton is előadták. könnyed árkád cucc, szerintük belefér. én rühellek mindent, ami offroad, de nem offroad autós (esetleg rally).

a hang meg... vannak jobbak, de nem rossz ám ez - nézz meg összehasonlító videókat driveclubbal/acval. ott van az fxx karaktere, csak kissé visítósan.
hogy a gétét idekeverted/ehez hasonlítani merted, az annyit mond el, hogy ezekszerint azokat nem játszottad 10 éve :P

és ha már 10 éveseknek szólás.... legalább ezt linkelted volna, még bólogattam volna is!! :D
phpBB [media]
ezt a videót erre a kommentedre tartogattam csak sajna előtted :D
Avatar
arty

Hozzászólás #18982 2017.05.15. 20:17

benőmenő írta:A KZ 2-t azért előveszem egy-egy chekpoint erejéig, de mint mondtam ez egy Half-Life 2, GeoW, és Crysis után fura, hogy ilyen mély nyomott hagyott egyesekben. A sixaxis gimmickek tetszenek egyébként, bár láthatóan nem túl pontos és az egyébkénti lagnál is lassabban reagál az ilyen inputokra a játék.
ütős graf + űrnáci setting! :) hát persze, h ilyet az ember megjegyez. kár, hogy nem mélyedtek jobban el benne...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18983 2017.05.15. 21:22

SlickAdam írta:nem 2017-ben kéne tolni! :ejnye1: amikor uj volt, ütött a latvany, mint kesöbb a KZ2-é is. egyik kedvenc PS3 jatekom amugy. King Bohan nagyon nagy tag benne (Andy Serkis jatssza) és ugy az egesz egy jo kis elmeny. nem is hosszu, egyben van nagyon. csak a performanszoá lenne jo... :(
Ja, 2008-as szemmel minden, csak nem csúnya. Hogy kihagyható játéka-e manapság az érának? Abszolút!

A leáldba egyébként "annak idején" (2014-ben) ezt írtam róla:

Heavenly Sword

+ 2008-as játékhoz képest kimondottan jól néz ki, a mimikát is ideértve
+ a sztori és a karakterek érdekesek a műfajhoz képest
+ a prezentációs szint tényleg ott van minden szempontból
+ a harc alapjai jók - lennének - egy casual mókához (pl. különböző attack stance-ek )

0 nagyon ótvar gimmick a Sixaxix használata lövedékirányításra, szerencsére kikapcsolható, analóg karral rendben van (bár úgy túl könnyű)

- az act 1 után azt hittem, hogy legalább az Enslaved szintjét hozza frame rate-ben, de sajnos nem, ez borzalom, az embernek az az érzése, hogy az egész játékmenetet - és így -élményt - beáldoztáka grafribanckodásért
- abszolút cső, egy GoW ehhez képest Skyrim
- alig képes valamire a karakterünk, Narikóval még ugrani sem lehet (!), harcon kívüli képességek nem léteznek (harci sem sok, a kombók normálon fölöslegesek), ahogy puzzle sincs a dobálózáson kívül (Ninja Theorynál megnézhettek volna legalább egy God of Wart)
- talán éppen ezért is rövid a játék: nincs mivel nyújtani
- bizonyos pofázások sajnos elnyomhatatlanok
- a kelleténél hosszabb töltési idő halál esetén
- alapból egy nehézségi szint van - az nagyon könnyű, de a szaggatás miatt néha az is nehéz és frusztráló tud lenni, előbb meg kell szokni az okádék fps-t

Tulajdonképpen egész jó volt, van egy szerethető hangulata. A technikai hiányosságok viszont borzasztók, tényleg annyira aláássák a játékot, hogy meggyőződésem szerint az efféle "kompromisszumot" egységesen minimális pontszámmal kellene jutalmaznia a kritikáknak. Elfogadhatatlan, irtandó a végeredmény, ha - bevallom - szórakoztató is. Ha 1080p @ 60 fps lenne, talán még újra is játszanám hellen egy pár éven belül, de ezt így nehéz benyelni. Így majd inkább a távoli jövőben az Enslavedet PC-n.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18984 2017.05.15. 22:10

aaaaaah, viragboltban vanik 4K-s Planet Earth II. hu de megneznem... :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18985 2017.05.16. 00:13

En repulon neztem meg belole az elso reszt, folytatni kene
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18986 2017.05.16. 00:14

Zóanagyvarázsló írta:Ja, 2008-as szemmel minden, csak nem csúnya. Hogy kihagyható játéka-e manapság az érának? Abszolút!

A leáldba egyébként "annak idején" (2014-ben) ezt írtam róla:
feltettel vmi kereso hacket?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18987 2017.05.16. 12:21

Kliffibí és csapata ultra kúl és laza. Mondhatni menő. YOLO.

"Email tárgy: Holy fnck. You made it into the LawBreakers Closed Beta.

Yep, you're in. Welcome to the LawBreakers Closed Beta. In this next test we have more content than ever before, featuring a new role, map, mode and broadcasting features like spectator mode.
Check out all the details below on the new Closed Beta #2 content you'll be playing and helping test.

Oh, and there's no BS NDA. Feel free to stream, create videos, let us know what you think on social -- whatever. We don't care. Own your sh!t."

Kép

Ha elég arcnak érzed magad, jelentkezz nálam a béta kulcsért, 2 db van.
Avatar
arty

Hozzászólás #18988 2017.05.16. 13:02

DanielT írta:LawBreakers
:merges2:
vajon mennyi egérrángatós multilövölde tud egymás mellett megélni? kezdenek sokan lenni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18989 2017.05.16. 13:20

arty írta::merges2:
vajon mennyi egérrángatós multilövölde tud egymás mellett megélni? kezdenek sokan lenni...
Nemtom mennyi tud megélni, de, hogy sokan lennének, az erősen relatív. Mihez képest sok? Bármilyen műfajt mondanál, százszor ennyi van belőle.

Inkább most kezd egészséges választék kialakulni, minőségi felhozatalból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18990 2017.05.16. 13:29

Micsu írta:En repulon neztem meg belole az elso reszt, folytatni kene
Vajon a nappaliban nézve is van olyan jó? Most csak ezért nem repülnék... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18991 2017.05.16. 13:34

arty írta::merges2:
vajon mennyi egérrángatós multilövölde tud egymás mellett megélni? kezdenek sokan lenni...
Ne is mondd, 3 napja csak bf1-et tolok. MÁ MEGIN :( A négyká okozta vizuális orgazmuscunami mellett fel sem fogom, hogy velem mossák fel a véres padlót minden este :D És tényleg. Ennyire sosem nem-érdekelt az eredmény, mint most. Elvonási tüneteim vannak, hogy ma nem tudok alámerülni a szopáspokolba(gyógyítják a kibaszott intel procimat).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18992 2017.05.16. 13:42

Moby írta:Ne is mondd, 3 napja csak bf1-et tolok. MÁ MEGIN :( A négyká okozta vizuális orgazmuscunami mellett fel sem fogom, hogy velem mossák fel a véres padlót minden este :D És tényleg. Ennyire sosem nem-érdekelt az eredmény, mint most. Elvonási tüneteim vannak, hogy ma nem tudok alámerülni a szopáspokolba(gyógyítják a kibaszott intel procimat).
Hohóóó! Kivel csináltatod? CinkElek? Mikorra lesz meg?
Avatar
Moby

Hozzászólás #18993 2017.05.16. 13:44

DanielT írta:Hohóóó! Kivel csináltatod? CinkElek? Mikorra lesz meg?
Morcosmedvével. Láttam az egyik munkáját. Purfiekt. Holnap elvileg megvan. Majd beszámolok. Közben úgyfest levizelem a tíájt is. Majd arról is körmölök valamit.
Nála ilyen a cucc visszaragasztva...
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18994 2017.05.16. 13:49

Moby írta:Morcosmedvével. Láttam az egyik munkáját. Purfiekt. Holnap elvileg megvan. Majd beszámolok. Közben úgyfest levizelem a tíájt is. Majd arról is körmölök valamit.
Nála ilyen a cucc visszaragasztva...
Spoiler
Kép
Vásztákkkkűűűrve... na majd kérek a tiédről is képet! Minden oldalról, műtermi minőségben! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18995 2017.05.16. 14:00

DanielT írta:Vásztákkkkűűűrve... na majd kérek a tiédről is képet! Minden oldalról, műtermi minőségben! :nezze:
Az enyén nem lesz ilyen kis szépecske :D Rettenetes állapotban adtam át. Kissé sok lett az mx4, amit valami kegyetlen módon letúrt róla a pumpa (valahogy ezt sokkal keményebben fel lehet rögzíteni, mint a darkrockot lehetett). A tökömön is mx4 folyt, miközben leszedtem róla. Ja és a prociról is :banplz: Le sem tudtam pucolni rendesen. És a prociról sem...
Deeee mindegy, az már kevéssé érdekel hogy fog kinézni. Az sokkal inkább, mennyire lesz hűthető.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18996 2017.05.16. 14:04

Moby írta:Az enyén nem lesz ilyen kis szépecske :D Rettenetes állapotban adtam át. Kissé sok lett az mx4, amit valami kegyetlen módon letúrt róla a pumpa (valahogy ezt sokkal keményebben fel lehet rögzíteni, mint a darkrockot lehetett). A tökömön is mx4 folyt, miközben leszedtem róla. Ja és a prociról is :banplz: Le sem tudtam pucolni rendesen. És a prociról sem...
Deeee mindegy, az már kevéssé érdekel hogy fog kinézni. Az sokkal inkább, mennyire lesz hűthető.
Há'figyi. Onnan kezd neki egy szakértő, hogy tökéletesre tisztítja, szal' ez nem lehet kifogás. Emiksznégynek molekulája sem lehetne rajta.
Avatar
arty

Hozzászólás #18997 2017.05.16. 14:11

DanielT írta:Nemtom mennyi tud megélni, de, hogy sokan lennének, az erősen relatív. Mihez képest sok? Bármilyen műfajt mondanál, százszor ennyi van belőle.

Inkább most kezd egészséges választék kialakulni, minőségi felhozatalból.
azé multilövöldéknél a nagy elaprózottság minden lesz, csak nem egészséges :)
kvék, ez a linkelt, bf-cod (és előző inkarnációik), csé, wh2 lődözdék, overwaccs. anno bf2 idején gyakorlatilag BÁEMYLIK pályán nyomhattam, mert olyan sokan játszották (nemtommennyien).
most bf4 alatt "állandó" gond volt, hogy a RITKA/DLC pályákon SOHA, SENKI. mai napig szvsz a mapek felét SOSE láttam (asszem)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18998 2017.05.16. 14:13

arty írta:azé multilövöldéknél a nagy elaprózottság minden lesz, csak nem egészséges :)
kvék, ez a linkelt, bf-cod (és előző inkarnációik), csé, wh2 lődözdék, overwaccs. anno bf2 idején gyakorlatilag BÁEMYLIK pályán nyomhattam, mert olyan sokan játszották (nemtommennyien).
most bf4 alatt "állandó" gond volt, hogy a RITKA/DLC pályákon SOHA, SENKI. mai napig szvsz a mapek felét SOSE láttam (asszem)
A rohadt BF4! ÁTVERTEK! :D LEL! :D

Én érdekes módon az _összes_ pályát rommá toltam a 960+ óra alatt. ;)

Nincs itt még semmiféle nagy elaprózottság, ami újdonság az a Quake és a Lawbreakers. Overwatch/CSÉ már régi motorosok, ennyi újdonság pont kell.
Avatar
arty

Hozzászólás #18999 2017.05.16. 14:16

namégegy hdr szabvány - mint egy falat kenyér ... most amúgy négynél tartunk, abból 1 van "rendesebben" elterjedve ... (igen, ez az uj is a foselcédé gányolgatásához kell)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.05.16. 14:21-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #19000 2017.05.16. 14:20

DanielT írta:A rohadt BF4! ÁTVERTEK! :D LEL! :D

Én érdekes módon az _összes_ pályát rommá toltam a 960+ óra alatt. ;)

Nincs itt még semmiféle nagy elaprózottság, ami újdonság az a Quake és a Lawbreakers. Overwatch/CSÉ már régi motorosok, ennyi újdonság pont kell.
a kicsiket se hagyd ki ... doom, playerunknown's ... viszik a pléjerszámot ezerfelé :(

jó, hát 960 óra b+ :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19001 2017.05.16. 14:22

arty írta:a kicsiket se hagyd ki ... doom, playerunknown's ... viszik a pléjerszámot ezerfelé :(

jó, hát 960 óra b+ :D
DÚM!!! Jajj, de a szívén viseled a sorsát, te hácésútermájer! :D A Battlegrounds meg a H1Z1 idiótaságok pedig nem a sútergémereket viszik, hanem a nongémereket. Az egy külön műfaj, mint a Minecraft. Ha az nem lenne, ezek az emebrek hozzá nem nyúlnának a géminghez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19002 2017.05.16. 14:39

arty írta:viszik a pléjerszámot ezerfelé :(
Bementé' valami bf4 szerverre, azt nem vót senki? :eplus2: Ha csak ez a gond, itt a bf1. Annyian vannak mindenhol, mint az oroszok. De legalábbis ahhoz biztosan találok egy jó szerót, hogy kibéleljék a nyelőcsövemet bőrösrudival. Szinte vaktában. Holnaptól jöhetsz te is velem. Análzsírt hozzál, az enyém fogyóban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19003 2017.05.16. 14:44

Azon meg ne csodálkozzál, ha a következő mapon már nem volt senki. Lehet, hogy szimplán meghaltak röhögőgörcsben a gépek előtt :sir: Én is sokszor látok ilyet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19004 2017.05.16. 14:54

arty írta:a kicsiket se hagyd ki ... doom, playerunknown's ... viszik a pléjerszámot ezerfelé :(

jó, hát 960 óra b+ :D
azért jelenik meg egyre több mert egyre többen is játszanak velük
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19005 2017.05.16. 15:03

arty írta:a kicsiket se hagyd ki ... doom, playerunknown's ... viszik a pléjerszámot ezerfelé :(

jó, hát 960 óra b+ :D
Jé!!!!!!!!!!!!! _VÉLETLEN_ Arty tékelt! :miaz: :miaz: :miaz: :boxer: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19006 2017.05.16. 16:07

Ingyé'/10

Ma este 19-től tölthető elvileg.

phpBB [media]


Én bottal se, de közszolgálat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19007 2017.05.16. 17:32

Csak a #Szokásos, Harvest Moon új rész jön Pc-re.

"Natsume and Rising Star Games have announced Harvest Moon: Light of Hope for PlayStation 4, Switch, and PC.

The new game promises to “encompass twenty years of spirit that has made the franchise what it is today.” It will be playable on Switch and PC at the Natsume booth at E3 2017 from June 13 to 15."
Avatar
arty

Hozzászólás #19008 2017.05.16. 19:26

DanielT írta:DÚM!!! Jajj, de a szívén viseled a sorsát, te hácésútermájer! :D A Battlegrounds meg a H1Z1 idiótaságok pedig nem a sútergémereket viszik, hanem a nongémereket. Az egy külön műfaj, mint a Minecraft. Ha az nem lenne, ezek az emebrek hozzá nem nyúlnának a géminghez.
dúmnak legalább elindítottam a multiját!! :P (mármint a demót...anno...és még tetszett is (nosztalgiafaktor), de mivel én nem játszok ilyet, hagytam a csába rohadni - gondolom mostanra meg is rohadt :P)

battlegrounds meg dede, visz el rendes pléjert, itt is írta valaki h nyomta - nyilván vmelyik béef helyett, éppen :P (de ps4 topikból is elszippantott egyet!)

---

MS 280 xbox360 bw compat címet árazott le, régi álmom teljesülhetett:
phpBB [media]

trialt anno lenyomtam: szokatlanul változatos cuccnak ígérkezett, stílust is bírom... csak drága volt
aztán pár hete bw compat lett, most meg ákciós... köszi MS :D
Avatar
arty

Hozzászólás #19009 2017.05.16. 19:29

Moby írta:Bementé' valami bf4 szerverre, azt nem vót senki? :eplus2: Ha csak ez a gond, itt a bf1. Annyian vannak mindenhol, mint az oroszok. De legalábbis ahhoz biztosan találok egy jó szerót, hogy kibéleljék a nyelőcsövemet bőrösrudival. Szinte vaktában. Holnaptól jöhetsz te is velem. Análzsírt hozzál, az enyém fogyóban.
első vh annyira nem vonz, haveroknak sincs meg... ráadásul felkoncolnának :D

(be se mentünk üres mapokra, márpedig ami map nevét nem ismertük 20 óra után, azok üresek voltak :( gondolom ugyanazon a 6 pályán nyomja mindenki, ÁLTALÁBAN )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19010 2017.05.16. 19:33

DanielT írta:Ingyé'/10

Ma este 19-től tölthető elvileg.

phpBB [media]


Én bottal se, de közszolgálat.
múltkor volt ingyé dungeons2ő is de basztá szólni :(
Avatar
arty

Hozzászólás #19011 2017.05.16. 19:34

DanielT írta:Jé!!!!!!!!!!!!! _VÉLETLEN_ Arty tékelt! :miaz: :miaz: :miaz: :boxer: :banplz:
JÉ! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19014 2017.05.16. 20:57

Moby, egyébként szerintem azon a procifotón nem léééétezik, hogy a medve saját ragasztása van. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy nem szedte le a ragacsot, hanem a kupak alá tolta a liquid ultrát és visszapréselte a kupakot.
Avatar
eje75

Hozzászólás #19015 2017.05.16. 21:17

No.... 1 hét masszív Escape from Tarkov-ozás után itt vagyok :banplz: ...ha valaki úgy dönt, hogy megveszi a játékot, szívesen segítek egy két tanáccsal, hogy ne legyen az első két napja clusterfuck :worship:
Első és egyben a legfontosabb tanácsom hozzá:
Spoiler
meg ne vedd ezt a xart!! :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19016 2017.05.16. 21:20

eje75 írta:No.... 1 hét masszív Escape from Tarkov-ozás után itt vagyok :banplz: ...ha valaki úgy dönt, hogy megveszi a játékot, szívesen segítek egy két tanáccsal, hogy ne legyen az első két napja clusterfuck :worship:
Első és egyben a legfontosabb tanácsom hozzá:
Spoiler
meg ne vedd ezt a xart!! :ejnye1:
:banplz: :banplz: :banplz:

Frém milyen? Tud tükör 60-at?
Avatar
Moby

Hozzászólás #19017 2017.05.16. 21:24

DanielT írta:Moby, egyébként szerintem azon a procifotón nem léééétezik, hogy a medve saját ragasztása van. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy nem szedte le a ragacsot, hanem a kupak alá tolta a liquid ultrát és visszapréselte a kupakot.
Lehet. Holnap többet fogunk tudni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #19018 2017.05.16. 21:37

DanielT írta:Frém milyen? Tud tükör 60-at?

Tükör 60? Bitch please....! Simán tud...
Spoiler
mirror.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19019 2017.05.16. 21:55

eje75 írta:Tükör 60? Bitch please....! Simán tud...
Spoiler
mirror.gif
Ok, mert a streamekben, YT videókban sehol nem volt teljesen egyértelmű. Ha a teljesítmény hibátlan lesz, akkor kezdhetünk vele foglalkozni, persze majd 1.5 körül nem, 0.2...
Avatar
eje75

Hozzászólás #19020 2017.05.16. 22:32

eje75 írta:meg ne vedd ezt a xart!! [/spoiler]
Egyébként persze nem xar...sőt...
Spoiler
rohadtul elkapott az elején, nem tudtam abbahagyni, mosat kezdem egy kicsit higgadtabban szemlélni a dolgokat. A grafika tényleg elképesztő, a hajam letettem azon amit összehoztak.. alfához képes jól fut, inkább szerver oldali gondok vannak, azok eléggé xarok jelenleg.... szokásos problémák persze megvannak, de ezek gyakran még hivatalosan megjelent játékokban is benne vannak (elakadás ajtóban és 1,5 centis tereptárgyakban, helyben futó halott playerek, stb.), nincs is elvárásom ezen a téren, nem érdekelnek a bugok... Inkább az alap játék koncepció ami kicsinál....Olyan szinten hardcore játék, ami nekem már túlzás.... Nem bocsájt meg semmit, a legkisebb hibának is olyan következményei vannak, ami 80-85%-os elhalálozási rátával jár majd a perifériák körében (ha annyi ezresem lenne, amennyi egeret összetörnek majd a game miatt, akkor lehet, hogy a föld leggazdagabb embere lennék pillanatok alatt).... Lehet ezt a játékot imádni és gyűlölni majd, középút nem lesz...Az első alkalom, amikor kihozol egy igazán komoly fegyót az valami elképesztően rohadt jó érzés, de amikor 72 óra nettó loot-olás után a pimpelt M4-esedet egy camper köcsög 1 perc alatt elszedi...na akkor közel álltam hozzá, hogy lefejelem a 32 colosat :idiota: Én minden játékban imádom a loot-ot, nem tudom megunni, minden bizbaszt összeszedek (lehet szarka voltam előző életemben :nyes:) , de konkrétan FÉLEK BÁRMIT bevinni a raid-re, mert akármennyire is fel vagy páncélozva egy pillanat alatt elveszíthetsz mindent. Az első 2 órában MINDEN fegyómat elveszítettem, mert pillanatok alatt leszedtek (ezt szó szerint kell érteni az átlag játékidőm 32 mp perc volt, nem vicc). Másnap már éreztem a boogie-t és 12 óra szenvedés után volt egy shotim is, akkor már bátrabban indultam a csatába... na.....17 mp után már a padlón pihikéztem, mert a fent emlegetett camper köcsög (akikből annyi van mint a rohadás és abból van 1000 cuccuk, hogy korábban kezdték, amikor még offline-ban kockázat nélkül lehetett loot-olni a botokat)) egy konténerből egy hangtompítós valamivel lekaszált....farewell shoti! (feleségem szerint úgy vonyítottam, mint a nádifarkas :idiota: ). Viszont volt, hogy egy semmi Makarovval álltam egy ajtó előtt, amit egyszer csak kinyitott a másik oldalról egy player talpig páncélban...mindketten meglepődtünk, aztán az egész tárat beleeresztettem, és egy Ak-t meg egy M4-et szedtem róla... megnézni se volt időm, mert a csóka nem volt egyedül, a haverja jött utánam, hogy visszaszedje a cuccát... komolyan olyan volt, mint a B kategóriás amerikai filmekben: cikkcakkban futottam a kivonási pont felé közben meg a sorozatai zúgtak mellettem, meg pattogtak le a tereptárgyakról körülöttem. A kivonási pontra is utánam akart jönni, de bentről kétszer mellbe lőttem, úgyhogy fedezékbe húzódott... amíg számolt vissza a kivonás minden másodpercben kilőttem egy lövedéket az ajtón...nem is jött utánam :vigyor: ... mikor kijutottam kezem lábam remegett, elképesztően zoral volt...
Szóval vannak csúcsai és mélységei is bőven.... azonban a játék jelenleg csak loot-ból áll, és vagy nyersz valamennyit, vagy mindent amit bevittél elveszíted.... és Én utálok veszíteni! :levele:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #19021 2017.05.16. 23:13

Micsu írta:feltettel vmi kereso hacket?
Nem, annak idején a szokásos éves beszámolóhoz mentettem le.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19022 2017.05.17. 07:25

eje75 írta:Egyébként persze nem xar...sőt...
Spoiler
rohadtul elkapott az elején, nem tudtam abbahagyni, mosat kezdem egy kicsit higgadtabban szemlélni a dolgokat. A grafika tényleg elképesztő, a hajam letettem azon amit összehoztak.. alfához képes jól fut, inkább szerver oldali gondok vannak, azok eléggé xarok jelenleg.... szokásos problémák persze megvannak, de ezek gyakran még hivatalosan megjelent játékokban is benne vannak (elakadás ajtóban és 1,5 centis tereptárgyakban, helyben futó halott playerek, stb.), nincs is elvárásom ezen a téren, nem érdekelnek a bugok... Inkább az alap játék koncepció ami kicsinál....Olyan szinten hardcore játék, ami nekem már túlzás.... Nem bocsájt meg semmit, a legkisebb hibának is olyan következményei vannak, ami 80-85%-os elhalálozási rátával jár majd a perifériák körében (ha annyi ezresem lenne, amennyi egeret összetörnek majd a game miatt, akkor lehet, hogy a föld leggazdagabb embere lennék pillanatok alatt).... Lehet ezt a játékot imádni és gyűlölni majd, középút nem lesz...Az első alkalom, amikor kihozol egy igazán komoly fegyót az valami elképesztően rohadt jó érzés, de amikor 72 óra nettó loot-olás után a pimpelt M4-esedet egy camper köcsög 1 perc alatt elszedi...na akkor közel álltam hozzá, hogy lefejelem a 32 colosat :idiota: Én minden játékban imádom a loot-ot, nem tudom megunni, minden bizbaszt összeszedek (lehet szarka voltam előző életemben :nyes:) , de konkrétan FÉLEK BÁRMIT bevinni a raid-re, mert akármennyire is fel vagy páncélozva egy pillanat alatt elveszíthetsz mindent. Az első 2 órában MINDEN fegyómat elveszítettem, mert pillanatok alatt leszedtek (ezt szó szerint kell érteni az átlag játékidőm 32 mp perc volt, nem vicc). Másnap már éreztem a boogie-t és 12 óra szenvedés után volt egy shotim is, akkor már bátrabban indultam a csatába... na.....17 mp után már a padlón pihikéztem, mert a fent emlegetett camper köcsög (akikből annyi van mint a rohadás és abból van 1000 cuccuk, hogy korábban kezdték, amikor még offline-ban kockázat nélkül lehetett loot-olni a botokat)) egy konténerből egy hangtompítós valamivel lekaszált....farewell shoti! (feleségem szerint úgy vonyítottam, mint a nádifarkas :idiota: ). Viszont volt, hogy egy semmi Makarovval álltam egy ajtó előtt, amit egyszer csak kinyitott a másik oldalról egy player talpig páncélban...mindketten meglepődtünk, aztán az egész tárat beleeresztettem, és egy Ak-t meg egy M4-et szedtem róla... megnézni se volt időm, mert a csóka nem volt egyedül, a haverja jött utánam, hogy visszaszedje a cuccát... komolyan olyan volt, mint a B kategóriás amerikai filmekben: cikkcakkban futottam a kivonási pont felé közben meg a sorozatai zúgtak mellettem, meg pattogtak le a tereptárgyakról körülöttem. A kivonási pontra is utánam akart jönni, de bentről kétszer mellbe lőttem, úgyhogy fedezékbe húzódott... amíg számolt vissza a kivonás minden másodpercben kilőttem egy lövedéket az ajtón...nem is jött utánam :vigyor: ... mikor kijutottam kezem lábam remegett, elképesztően zoral volt...
Szóval vannak csúcsai és mélységei is bőven.... azonban a játék jelenleg csak loot-ból áll, és vagy nyersz valamennyit, vagy mindent amit bevittél elveszíted.... és Én utálok veszíteni! :levele:
És ezt miért rakod spoilerbe? :D Na mindegy. Ez tök jó, ha kicsi a tét, a kedvem sötét. Így viszont van rendesen! :eljen:

Ami engem nagyon zavar benne, ahogy a Titanfallban is: vegyesen AI és játékosok. Soha nem tudhatod, hogy ki van ott, nem lehet rendesen készülni a harcra, illetve közben se tudod, hogy mi a francot csinálj. Kilő -e egy röntgenszemű bot, vagy egy játékos eszén kell túljárnod. Még rosszabb, hogy miután kinyírtad, se lehetsz biztos benne. Legalábbis a videókból azt láttam, hogy folyamatosan csak a találgatás ment, hogy ez vajon ember, vagy AI volt. Ez engem rohadtul kizökkent.
Avatar
eje75

Hozzászólás #19023 2017.05.17. 13:45

DanielT írta:És ezt miért rakod spoilerbe?
Rohadt hosszú lett, és nem mindenkit érdekel...
Avatar
Moby

Hozzászólás #19024 2017.05.17. 15:40

DanielT írta:Moby, egyébként szerintem azon a procifotón nem léééétezik, hogy a medve saját ragasztása van. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy nem szedte le a ragacsot, hanem a kupak alá tolta a liquid ultrát és visszapréselte a kupakot.
Meggyött a mikroprofesszor. Nos, létezik. Az a saját ragasztása(leszedi fullra, mert nem tudja milyen reakcóba lépne a két anyag, másrészt meg leszedi fullra, mert legtöbbször eleve rossz helyre van flragasztva, harmadrészt leszedi, mert láthatóan friss a ragasztás). A műtermi minőségről idő hiányában mondj le, ilyen lett:
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép

Este lesznek hőmérséklet értékek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #19025 2017.05.17. 15:54

no, a lordOfFallosz sracok most odatettek magukat. :worship:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19026 2017.05.17. 16:17

Moby írta:Meggyött a mikroprofesszor. Nos, létezik. Az a saját ragasztása(leszedi fullra, mert nem tudja milyen reakcóba lépne a két anyag, másrészt meg leszedi fullra, mert legtöbbször eleve rossz helyre van flragasztva, harmadrészt leszedi, mert láthatóan friss a ragasztás). A műtermi minőségről idő hiányában mondj le, ilyen lett:
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép

Este lesznek hőmérséklet értékek.
Eszméletlen gyönyörű. Ez simán visszamenne így gariban. Várom az eredményeket! :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19027 2017.05.17. 16:29

SlickAdam írta:no, a lordOfFallosz sracok most odatettek magukat. :worship:
Na! Itt aztán totál a metál! :eljen: Kár, hogy 3 évente van 1 ilyen cím és az pont ez lett. Tegnap néztem belőle az egyik streameremtől 10 percet, de minden másodperce egy kínszenvedés volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #19028 2017.05.17. 18:00

DanielT írta:Eszméletlen gyönyörű. Ez simán visszamenne így gariban. Várom az eredményeket! :worship:
KEGYETLENDURVA! TOPLEL
Prime95 képtelen 62 fok fölé tolni a procit úgy, hogy a hűtőn nem emelkedik el a ventifordulat a minimálról (850rpm) :taps: :taps: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19029 2017.05.17. 18:01

A KURVAANYÁDINTEL!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19030 2017.05.17. 18:10

kurva anyád intel ez igaz de ha nekem 90 fok lenne is leszarnám mert 1 -1,5 év múlva úgy is veszek másikat, kétlem hogy beszarna ennyi idő alatt, főleg hogy én évekig használtam procit ennyin, ne forogj azért mindig mindenen, bár a ryzen matrica után mit mondhatnék :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #19031 2017.05.17. 18:14

Micsu írta:kurva anyád intel ez igaz de ha nekem 90 fok lenne is leszarnám mert 1 -1,5 év múlva úgy is veszek másikat, kétlem hogy beszarna ennyi idő alatt, főleg hogy én évekig használtam procit ennyin, ne forogj azért mindig mindenen, bár a ryzen matrica után mit mondhatnék :banplz:
nem az élettartama miatt lett delidelve baze. Hanem az én élettartamom miatt. A faszom halgassa a fejhangon üvöltő ventiket, downclockolt proci mellett, alapon ugyanis throttlingolt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #19032 2017.05.17. 18:20

nem a vidikariddal volt ez a gond?
nekem a 212evo 1 fordulaton megy folyamat, kussol, az hogy néha elmegy kicsit a hő kit érdekel
Avatar
Moby

Hozzászólás #19033 2017.05.17. 18:29

Micsu írta:nem a vidikariddal volt ez a gond?
nekem a 212evo 1 fordulaton megy folyamat, kussol, az hogy néha elmegy kicsit a hő kit érdekel

Nem, a vidkarival semmi gond nincs, azon kívül, hogy 3 mázsa hőt termel. De azon ilyen jellegű probléma, a gpu hőüérséklet szempontjából okés. A proci azért lett megcsináltatva, mert hűteni sem lehetett. A hőfokot önmagában leszartam volna. De 4.4-en is már, meg 4.2 is belevert a 100 fokba max hűtés mellett, vizezve...és 4.5-öt kéne mennie gyárilag.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19034 2017.05.17. 18:41

Moby írta:KEGYETLENDURVA! TOPLEL
Prime95 képtelen 62 fok fölé tolni a procit úgy, hogy a hűtőn nem emelkedik el a ventifordulat a minimálról (850rpm) :taps: :taps: :taps:
Aztamurva. Na menjen az ultimét Mafia 3 teszt és egy kicsit alaposabban, közben meg írhatnád, hogy hova kellett vinni, mipéz, mennyi idő, stb.

:eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #19035 2017.05.17. 20:32

Moby írta:KEGYETLENDURVA! TOPLEL
Prime95 képtelen 62 fok fölé tolni a procit úgy, hogy a hűtőn nem emelkedik el a ventifordulat a minimálról (850rpm) :taps: :taps: :taps:
és mindez ugye 5ghz-en?!

rakja már fel valaki ötre, basszameg! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #19036 2017.05.17. 20:33

DanielT írta:Kár, hogy 3 évente van 1 ilyen cím és az pont ez lett.
Kibaszott nagy bullshit. De ha te is tudod, minek írod le?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19037 2017.05.17. 20:42

arty írta:Kibaszott nagy bullshit. De ha te is tudod, minek írod le?
Mondom a feltételeket:

PS4, Fosbone: Locked 30, jó pacing, 1080p mindkét platformon
PS4 Pro: opcionálian magas felbontás locked 30, jó pacing, vagy locked 60 1080p

Kíváncsian várok pár példát.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #19038 2017.05.17. 20:44

DanielT írta:Mondom a feltételeket:

PS4, Fosbone: Locked 30, jó pacing, 1080p mindkét platformon
PS4 Pro: opcionálian magas felbontás locked 30, jó pacing, vagy locked 60 1080p

Kíváncsian várok pár példát.
Bónon a Surge is 900p btw.
A Horizon ugyan exklu, de az elég szép 30 lett, ha jól emlékszem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #19039 2017.05.17. 20:46

benőmenő írta:Bónon a Surge is 900p btw.
Na ezt nem tudtam, megmondom őszintén a videóban se hallottam, csak mondták, hogy az egyetlen difi a screenspace reflection, ebből gondoltam a felbontás egyenlőségre.

Ok, akkor ezzel a feltétellel is nyugodtan kiegészíthetjük és így is várom a bőséges listát a kibaszott nagy bullhit állításommal szemben.

Horizon 30? Leszarom. Nem a locked 30 volt a versenykiírás lényege, hanem egy minőségi, multiplatform konzolport, ami megfelelő, ésszerű és jól működő opciót kínál a Prő-n is, plusz a többi feltétel. EGYÜTT.
Avatar
arty

Hozzászólás #19040 2017.05.17. 21:31

DanielT írta:Mondom a feltételeket:

PS4, Fosbone: Locked 30, jó pacing, 1080p mindkét platformon
PS4 Pro: opcionálian magas felbontás locked 30, jó pacing, vagy locked 60 1080p

Kíváncsian várok pár példát.
én tuti nem fogom átfutni a df videóit, pláne a felbontás mizéria miatt nem :P
maradjunk annyiban, hogy ha moslék egy játék, akkor bebaszol egy legmoslékabb részt ide screenshoton, majd 5 után jönnek az említett kijelentéseid, elvégre alá vagyol támasztva....: mindszar, mindenszar, 3évente1jó.

(OFF: egyébként ha a/egy CI kaliberü dev is tud fix30as játékot hozni, vajon mekkora művészet lehet ezekre a "semmiresejó kenyérpiritókra" ilyet kiadni... és basszus, mennyire nem megy mégse sok játéknál :( )

Vissza: “Leáldozott.hu”