A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18901 2017.05.13. 12:27

arty írta:Na! accessben, 5 juróért minden és bármi megbocsájtható?! :PPPPPPPPPPPP (video alapján ez undi még mindig, de miért is játszana itt bárki NŐVEL?!)
Nem bocsájtható meg semmi és 5 euróért se lesz JÓ. Soha nem lesz jó, semennyiért. Ennyit adok érte, mert tudom, hogy nem jó és nem ér teljes/fél árat.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18902 2017.05.13. 13:21

arty írta:jézusom, slickadam!!! :(
pöcédre szippantsd fel az ultimate carnaget és hajrá! ;) (a gwfl-gányt meg szívesen! :D )
aiight-aiight keptön! remelem vanik xinput support benne!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18903 2017.05.13. 13:25

SlickAdam írta:aiight-aiight keptön! remelem vanik xinput support benne!
Tökéletesen. Ha a Gas Guzzlers Extreme kimaradt, akkor az is kötelező.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18904 2017.05.13. 13:35

DanielT írta:Tökéletesen. Ha a Gas Guzzlers Extreme kimaradt, akkor az is kötelező.
najsz amuuugy nem óccsó... :S
remlett valami, hogy jött uj resz nemreg, raadasul szamozott. hat meta-n nem all valami fenyesen. megnezte valaki innen?

mas:
megvettem elsö es valszeg utolso WINDOWS10-es store jatekomat:
Spoiler
MINECRAFT W10 EDITION. woop woop

tudom, hogy itt a kutyat se, de en szeressem. mar 1.0.0 felett van reg, de meg mindig a beta aron adjak (26 euro helyett 10). ujrairtak a kodot, szal jobban fut, mint a regi Java-s verza és van rendes Xinput support is vegre. konzoloshoz kepest vegtelen vilag meret, kis pc gany lehetöseg is (FOV, AA, latotav, ...).
:vigyor2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #18905 2017.05.13. 15:00

SlickAdam írta:najsz amuuugy nem óccsó... :S
remlett valami, hogy jött uj resz nemreg, raadasul szamozott. hat meta-n nem all valami fenyesen. megnezte valaki innen?

mas:
megvettem elsö es valszeg utolso WINDOWS10-es store jatekomat:
Spoiler
MINECRAFT W10 EDITION. woop woop

tudom, hogy itt a kutyat se, de en szeressem. mar 1.0.0 felett van reg, de meg mindig a beta aron adjak (26 euro helyett 10). ujrairtak a kodot, szal jobban fut, mint a regi Java-s verza és van rendes Xinput support is vegre. konzoloshoz kepest vegtelen vilag meret, kis pc gany lehetöseg is (FOV, AA, latotav, ...).
:vigyor2:
Velem is megvetette a kölök. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18906 2017.05.13. 15:38

SlickAdam írta:najsz amuuugy nem óccsó... :S
remlett valami, hogy jött uj resz nemreg, raadasul szamozott. hat meta-n nem all valami fenyesen. megnezte valaki innen?
Meg. Fos. Ultimate Carnage az ultimate Flatout élmény.

A Minecraftot még mindig nem értem, de amikor megláttam, hogy a Pólus Centerben van egy Minecraft bolt, akkor tudtam, hogy nem is kell értenem. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18907 2017.05.13. 15:46

Digitális disztrib pokol újabb előjele. 10-15 év múlva simán eltűnhet a címek rendkívül jelentős része örökre. A zeneipar féregsége nem ismer határokat.

"Alan Wake being removed from PC/Xbox digital stores on 5/15 (music license issue)."

Mondjuk ezzel pont szívességet tesznek az emberiségnek.

Viszont Outrun nincs többé = Ferrari Licensz. GTA San Andreas zenék kiherélve = előadói licensz.

:levele: :levele: :levele: :levele:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18908 2017.05.13. 15:59

Arty, te meg az ultimate moci-időt kihagyod egy VÍZMELEGÍTŐ miatt... lemostam a vadállatot (5 hónap téli kosz), mehetnénk csapatni. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18909 2017.05.13. 16:10

Gusztusos és immerzív élmény. Szinte elfelejtem, hogy egy videójátékot nézek.

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #18910 2017.05.13. 17:15

DanielT írta:Gusztusos és immerzív élmény. Szinte elfelejtem, hogy egy videójátékot nézek.
[img]atyauristen.jpg[/img]
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18911 2017.05.13. 20:25

DanielT írta:Gusztusos és immerzív élmény. Szinte elfelejtem, hogy egy videójátékot nézek.

Kép
skinnyman

Hozzászólás #18912 2017.05.13. 21:17

DanielT írta:Digitális disztrib pokol újabb előjele. 10-15 év múlva simán eltűnhet a címek rendkívül jelentős része örökre. A zeneipar féregsége nem ismer határokat.

"Alan Wake being removed from PC/Xbox digital stores on 5/15 (music license issue)."

Mondjuk ezzel pont szívességet tesznek az emberiségnek.

Viszont Outrun nincs többé = Ferrari Licensz. GTA San Andreas zenék kiherélve = előadói licensz.

:levele: :levele: :levele: :levele:
Beszaras... Ezt jogilag megis hogy?
Ugye szoktak mondani a kiadok h a warez lopas, amin azert boven van mit vitatkozni, de jogilag persze mindenki eliteli. No de ez meg itt keremszepen tenyleges lopas. Valos penzert megvettel valamit, ami egyszercsak eltunik a "polcodrol". Es gondolom senki nem mondta amikor megvette az ember, hogy amugy 2017-ben el fog tunni ha nem sikerult tisztazniuk a zenei licenszeket. Nem jott rola egy popup sem steam-ben, hogy bocs, ez el fog tunni mindjart, fingom nem lett volna ha nem szolsz most.
Most szedhetem le, mert a DLC-ket meg le akartam nyomni egyszer..
skinnyman

Hozzászólás #18913 2017.05.13. 21:25

Szoval tenyleg benne van a steam, es tobbi online bolt feltetelei kozott, hogy amugy "barmit amit itt veszel, barmikor eltuntethetjuk a konyvtaradbol, akkor is ha erre a kiado/fejleszto sajat balfaszsaga miatt kenyszerulunk"? :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18914 2017.05.13. 21:26

skinnyman írta:Beszaras... Ezt jogilag megis hogy?
Ugye szoktak mondani a kiadok h a warez lopas, amin azert boven van mit vitatkozni, de jogilag persze mindenki eliteli. No de ez meg itt keremszepen tenyleges lopas. Valos penzert megvettel valamit, ami egyszercsak eltunik a "polcodrol". Es gondolom senki nem mondta amikor megvette az ember, hogy amugy 2017-ben el fog tunni ha nem sikerult tisztazniuk a zenei licenszeket. Nem jott rola egy popup sem steam-ben, hogy bocs, ez el fog tunni mindjart, fingom nem lett volna ha nem szolsz most.
Most szedhetem le, mert a DLC-ket meg le akartam nyomni egyszer..
Csak megvenni nem lehet majd május 15-től, ha már megvan azt nem veszik el. Jelenleg 90%-os akcióban van steamen, torrenten pedig az idők végezetéig ott a drm mentes gog verza.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18915 2017.05.13. 21:27

skinnyman írta:Beszaras... Ezt jogilag megis hogy?
Ugye szoktak mondani a kiadok h a warez lopas, amin azert boven van mit vitatkozni, de jogilag persze mindenki eliteli. No de ez meg itt keremszepen tenyleges lopas. Valos penzert megvettel valamit, ami egyszercsak eltunik a "polcodrol". Es gondolom senki nem mondta amikor megvette az ember, hogy amugy 2017-ben el fog tunni ha nem sikerult tisztazniuk a zenei licenszeket. Nem jott rola egy popup sem steam-ben, hogy bocs, ez el fog tunni mindjart, fingom nem lett volna ha nem szolsz most.
Most szedhetem le, mert a DLC-ket meg le akartam nyomni egyszer..
Semmi nem tűnik el a polcodról. Értékesíteni nem lehet tovább.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18916 2017.05.13. 21:31

skinnyman írta:Szoval tenyleg benne van a steam, es tobbi online bolt feltetelei kozott, hogy amugy "barmit amit itt veszel, barmikor eltuntethetjuk a konyvtaradbol, akkor is ha erre a kiado/fejleszto sajat balfaszsaga miatt kenyszerulunk"? :wilting:
Ahogy írták már: ha megvan, akkor továbbra is letöltheted.

De HA egyszer azt mondja a Valve, hogy lekapcsolják a gépeket és elisszák a zsét, akkor viszont mindent bukunk. És nem sok cég van, akikre ki lehetne jelenteni, hogy az idők végezetéig állni fognak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18917 2017.05.13. 21:51

DanielT írta:Ahogy írták már: ha megvan, akkor továbbra is letöltheted.

De HA egyszer azt mondja a Valve, hogy lekapcsolják a gépeket és elisszák a zsét, akkor viszont mindent bukunk. És nem sok cég van, akikre ki lehetne jelenteni, hogy az idők végezetéig állni fognak.
Szerintem kettő napon belül lőnék fel a fake auth proxyszervereket, és a legnagyobb gondod a hosts file módosító szkript futtatása lenne. Vagy elintéznék valami lokálban futó tört lófaszzal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18918 2017.05.13. 21:53

Szerintem itt jóval nagyobb gond, hogy amire ezek a cégek kihullanak, vajon lesznek-e ezeket a játékokat futtatni képes oprendszerek, meg interfészek. Meg processzorok, meg ISA-k.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18919 2017.05.13. 22:24

Moby írta:Szerintem kettő napon belül lőnék fel a fake auth proxyszervereket, és a legnagyobb gondod a hosts file módosító szkript futtatása lenne. Vagy elintéznék valami lokálban futó tört lófaszzal.
Oszt' a szervert ki adná, ahonnan bármikor tőtikézem? Vagy írjam ki dévédére? :D

Oprendszer/hardver sose lesz gond, lásd most emuláció scene. x86 mindig leszen vanen és löszmén.
Avatar
deep

Hozzászólás #18920 2017.05.13. 22:25

Moby írta:Szerintem itt jóval nagyobb gond, hogy amire ezek a cégek kihullanak, vajon lesznek-e ezeket a játékokat futtatni képes oprendszerek, meg interfészek. Meg processzorok, meg ISA-k.
Ha nem is, emuláció mindig lesz szvsz. Lásd dos box.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18921 2017.05.13. 22:28

DanielT írta:Oszt' a szervert ki adná, ahonnan bármikor tőtikézem?
A enkór ^.^
Avatar
Moby

Hozzászólás #18922 2017.05.13. 22:30

DanielT írta:x86 mindig leszen vanen és löszmén.
Én erről nem vagyok meggyőződve, de ez má kevéssé tartozik ide.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18923 2017.05.13. 22:54

No, silent bios: ezek nagy varázslók ott az ánusznál. Eddig 1650 környékén pörgette a maffia3 a ventit, ma minden ugyanaz, az órajel, minden, és mégsem megy 1270 fölé. Nemtudom mit találtak ki, de működni látszik :D Viszont a ventibaszkodás ebben is előjön, csak sokkal rövidebben csinálja :((
Ezt a maffia3-at meg eddig bírtam. Szép, jók az autók,jó a vezetés, jók a zenék, a karakterek, az androméda után üdítően jó a facial mocap, de a gunplay förtelem, és az egész mechanika pusztítóan egysíkú. Ezt aztán demegkellettvenni day1 :DD
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18924 2017.05.13. 23:30

DanielT írta:Digitális disztrib pokol újabb előjele. 10-15 év múlva simán eltűnhet a címek rendkívül jelentős része örökre. A zeneipar féregsége nem ismer határokat.

"Alan Wake being removed from PC/Xbox digital stores on 5/15 (music license issue)."

Mondjuk ezzel pont szívességet tesznek az emberiségnek.

Viszont Outrun nincs többé = Ferrari Licensz. GTA San Andreas zenék kiherélve = előadói licensz.

:levele: :levele: :levele: :levele:
Gáz, de nincs vele mit tenni, amúgy is megmarad könyvtáradban, szólnak előtte, ha eltűnik, jól le is akciózzák. Az marad le, aki már retróként akarja beszerezni. Ami nem jó, már csak azért sem, mert a review-k is mennek a levesbe, de old a helyzeten.

A GTA már bosszantóbb, mert ott ha én megveszem adott soundtrackkel a játékot, akkor nem, veszem jó néven a lecserélését. Az dobozosan max az új vásárlókat érintette, itt viszont ha nem backupolom időben a régit, akkor bukó van.
Szerencsére polcon van a San Andreas és az Outrun is. Csak nevetek azokon a lúzereken, akiknek nincs :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18925 2017.05.13. 23:32

Az Ergy Star elem 3 hónapig bírta a Steam Controllerben, a Panasonic Eneloop akksi csak két hónapig. Benevezzem a DualShock 4-et is? :banplz:

Egyébként van ok megvárni a teljes lemerülést (miért is kéne?), vagy ha már a végét járja, akkor tölthetem bátran?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18926 2017.05.13. 23:34

DanielT írta:Ahogy írták már: ha megvan, akkor továbbra is letöltheted.
Sőt, én a Preyt (a régit) évekkel azután aktiváltam, hogy levették Steamről. Pedig állítólag éppen ezért piacképes lett volna a kulcsa, de nem merem megnézni, hogy mekkora üzletet hagytam ki.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18927 2017.05.13. 23:49

DanielT írta:Meg. Fos. Ultimate Carnage az ultimate Flatout élmény.
Az. A Live meg az ultimate pokolélmény. Hivatalosan szerintem akkor műtik ki belőle, hogy egy Night Dive-hoz hasonló retrókiadó ráteszi a kezét :szomoru1:

Amúgy a FlatOut 2 is teljesen jó, nem kell szégyenkeznie a "remaster" mellett. Mint játéknak, nem tudom, hogy Win 10-en hogy teljesít vagy milyen a kontrollertámogatás. Viszont mind a két és fél igazi rész jófrémes volt mindig is.
skinnyman

Hozzászólás #18928 2017.05.14. 01:02

DanielT írta:Ahogy írták már: ha megvan, akkor továbbra is letöltheted.

De HA egyszer azt mondja a Valve, hogy lekapcsolják a gépeket és elisszák a zsét, akkor viszont mindent bukunk. És nem sok cég van, akikre ki lehetne jelenteni, hogy az idők végezetéig állni fognak.
Jah, igy nem olyan rossz a helyzet mint ahogy gondoltam :) Na persze igen, arra sincs semmi garancia hogy a steam az idok vegezeteig menni fog, de az azert mar "too big to fail" kategoria sztem regota, ha egyszer le is all, az nem egyik naprol a masikra lesz.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18929 2017.05.14. 09:01

DanielT írta:Ahogy írták már: ha megvan, akkor továbbra is letöltheted.

De HA egyszer azt mondja a Valve, hogy lekapcsolják a gépeket és elisszák a zsét, akkor viszont mindent bukunk. És nem sok cég van, akikre ki lehetne jelenteni, hogy az idők végezetéig állni fognak.
mindig is ez volt a problemam ezzel az egesz digit dologgal. persze a lemez is elrohad (lehet hamarabb, mint a Valve), de na...
mondom vettem regen egy Dragon Age Origins-t jo penzert digibe és eltünt. a ceggel együtt. pedig egy nagy populér oldal volt meg 2009 körül, ti biztos jobban tudjatok fejböl mik voltak a nevesebbek. örök trauma marad.:(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18930 2017.05.14. 09:02

Moby írta:Szerintem itt jóval nagyobb gond, hogy amire ezek a cégek kihullanak, vajon lesznek-e ezeket a játékokat futtatni képes oprendszerek, meg interfészek. Meg processzorok, meg ISA-k.
na meg ez :D komplett VAS-akat is tartani kell majd, mint konzolt. haha
Avatar
arty

Hozzászólás #18931 2017.05.14. 11:13

DanielT írta:Arty, te meg az ultimate moci-időt kihagyod egy VÍZMELEGÍTŐ miatt... lemostam a vadállatot (5 hónap téli kosz), mehetnénk csapatni. :miaz:
tegnap délután felhivott a tetvedék mester, hogy megcsúszott és kedden reggel tud jönni. egész nap vártam a hívását... össz. 3 szakibrigád intézte a gázos vizmelegitő elekrtomosra cseréjét, mind a három "átbaszott" és megcsuszott 1-2-3 napot (gázos leszerelése/kéménybetömés + elektromos rendszer bővítése + elektromos felszerelése/beüzemelése). a garázskapum 3. hónapja készül. ebben az országban a szakik nagyrésze kókler/szavahihetetlen tetü :(

---

tegnap nyomtam SF3-at: imádnivalóan néz ki a szépen rajzolt animációival, aspect ratio teljesen customizálható, van scanline (crt shader azé' nincs :) ), frankó cucc :eljen:
én persze mocsokbéna vagyok, de azé 5-10 próba után haladgattam az árkád karrierecskében, de a 7. pályán totál elakadtam, sokadszorra se jutottam át.
odaül a lányom egyik barátnője (10 éves), hogy kipróbálná. sima buttonmashingal átvitte (valszeg a csaj karaktere jó volt az ellenfél ellen?), 2 menetből kettőt hozott.
lvl8: 5 éves fiam nyomta le valami bazinagy robotharcossal, egyféle rugást használva.
ééééérdekes cucc :D mindenesetre a totális agyfasz tekkentagtournament "karrierjéhez" képest ez sokkal élvezetesebb.
meg ugy egyáltalán: ez a találatkor picit megakadó mechanika tök jópofa + a végső ütés/rugásko megálló anim, má ordítunk a győzelem mámorában, aztán megy tovább az anim és elszáll az ellen, K.O.
(pár óra után, x360 gémpeddel amugy a ryummal nemtom beadatni a lövést megbizhatoan... persze nem tuti, h a gémped a hibás...)

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #18932 2017.05.14. 11:15

DanielT írta:Gusztusos és immerzív élmény. Szinte elfelejtem, hogy egy videójátékot nézek.

Kép
ez megint egy kiragadott kép!!!!444 pit out csak a pitből kifelé van!! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18933 2017.05.14. 13:22

SlickAdam írta:mindig is ez volt a problemam ezzel az egesz digit dologgal. persze a lemez is elrohad (lehet hamarabb, mint a Valve), de na...
mondom vettem regen egy Dragon Age Origins-t jo penzert digibe és eltünt. a ceggel együtt. pedig egy nagy populér oldal volt meg 2009 körül, ti biztos jobban tudjatok fejböl mik voltak a nevesebbek. örök trauma marad.:(
Az Impulse lehetett asz, 2014-ben szűnt meg. Régen a Stardock platformja volt, amit eladtak a Gamestopnak.

Kulcsot nem adtak Szerintem kellett volna, és az Originen elhasználható. Nekem Witcher 2-m volt náluk, amit regisztráltam GOG-ra.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18934 2017.05.14. 14:03

Zóanagyvarázsló írta:Az Impulse lehetett asz, 2014-ben szűnt meg. Régen a Stardock platformja volt, amit eladtak a Gamestopnak.

Kulcsot nem adtak Szerintem kellett volna, és az Originen elhasználható. Nekem Witcher 2-m volt náluk, amit regisztráltam GOG-ra.
varja-varja, hulye vagyok. Impulse biztos nem volt es wikipediaval se talaltam olyan nevüt, ami beugrana. valszeg nem is igy volt, hanem:
Origin-en vettem a MAC-es Dragon Age-t, ami azota nem letezik. nuku. nem mintha kene, de volt vagy 30 ojro, hogy kukuljanak meg!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18935 2017.05.14. 14:10

közben tegnap ota belecsuszott Minecraft-ba vagy 8 oram. gyakorlatilag leghosszabb pc-s session-öm RE7 ota. ilyenkor kene kidobnom az 1070-est, mert minek... tenyleg agyhalott jatekok leteznek csak, amikhez rohadtul nincs kedvem mostanaban. Minecraft-ban gameplay vanik. gyüjtögetös, felfedezös, epitgetös okossag. az a cel, amit kituzok magam ele. persze van egy NAGY ending, de ahhoz sokat kell cuccolni.

es nem arrol van szo, hogy mar nem kell nekem a gaming. hisz nyomom 3DS-t is szinte minden nap. Fire Emblem-ek, Mario Golf (igen! :D), Etrian Odyssey, Luigi's Mansion, ... egytöl-egyig minösegi cuccok, amik nem rohasztjak le az agyamat, mint mondjuk egy Horizon tenne PS4-en.

pc-re igazabol ket jatekra varok (ár-esés): Nier Automata (zene&hangulat) & Shadow Warrior 2 (gameplay&poenok)

nekem lealdozott!

szerk.: az ajcsiba kapott Layers of Fear-nek lassan vege (jol beosztom azt a 3-4 orat :D), de abban az a gameplay, hogy nyomd elöre a kart es neha nyiss ki egy ajtot. szo szerint. jo horror hangulat, tetszik is, de ez gyakorlatilag nem jatek. a szinten ajcsi FalloszPrincipiaban bizok meg, utana elkezdem nyomogatni. azt tenyleg jonak irjak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18936 2017.05.14. 15:09

minecraft tipusu játékok tonnaszám vannak pcn, és vannak köztük jók is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18937 2017.05.14. 15:12

SlickAdam írta: Mario Golf (igen! :D), Etrian Odyssey, Luigi's Mansion, ... egytöl-egyig minösegi cuccok,



nekem lealdozott!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18938 2017.05.14. 15:33

phpBB [media]


faják ezek a df retro részek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18939 2017.05.14. 15:35

bónra más játékot adtak ki prey néven] mint pcre?

fura annak fényében hogy dicsérték a pcs portot :D vagy már boneon próbálják futtatni a multiplat címeket ha már excl nincs? :bohoc:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18940 2017.05.14. 16:03

SlickAdam írta:Origin-en vettem a MAC-es Dragon Age-t,
És ezt elhallgattad a PotY-bizottság előtt? Én még előző évből is beszámítottam volna :puszis:

Egyébként vettem én már maces Bordlerlands 2-t, mert az volt olcsó, és a Steamnek ganz egal a két verzió.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18941 2017.05.14. 16:06

Micsu írta:bónra más játékot adtak ki prey néven] mint pcre?

fura annak fényében hogy dicsérték a pcs portot :D vagy már boneon próbálják futtatni a multiplat címeket ha már excl nincs? :bohoc:
Kb. az kiadja a nem túl döntő különbséget, hogy az IGN lepontozta a PC-s portot, a boxosat meg dicsérte. A többieket nem is kell nézni. Érdekes módon amúgy szinte mindenki elégedett a porttal. Arty, az IGN-nek írsz?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18942 2017.05.14. 16:10

SlickAdam írta:a szinten ajcsi FalloszPrincipiaban bizok meg, utana elkezdem nyomogatni. azt tenyleg jonak irjak.
Az első öt óra alapján über volt a sztori és a játékmenet is (már megérte az árát! :banplz: ), persze még csak melegedtem befelé. Azt már ennyi alapján borítékolom, hogy a Detroit: Become Human egy felszínes popcorn lesz hozzá képest a témára. Vicces a Serious Sam alkotóitól egy ilyen szinten filozofikus és intelligens játékot látni.

Egyébként meg te nem kihagyod élből az összes stratégiát, RPG-t, kalandjátrékot és klasszikus FlatOutot? Mert így válogatva nem csodálom, hogy nem találsz játékot magadnak :awink:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18943 2017.05.14. 16:14

Zóanagyvarázsló írta:Kb. az kiadja a nem túl döntő különbséget, hogy az IGN lepontozta a PC-s portot, a boxosat meg dicsérte. A többieket nem is kell nézni. Érdekes módon amúgy szinte mindenki elégedett a porttal. Arty, az IGN-nek írsz?
3 napja örlődök, hogy, megvegyem-e. A fórumokon rendre felszopják, de én négy helyre behúztam a csúszkát a végigjátszásban, és erős a gyanúm, hogy az egész egyetlen helyszínen játszódik. Ami önmagában nem lenne akkora baj, ha az nem egy steril, hangulatmentes fos lenne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18944 2017.05.14. 16:30

Moby írta:3 napja örlődök, hogy, megvegyem-e. A fórumokon rendre felszopják, de én négy helyre behúztam a csúszkát a végigjátszásban, és erős a gyanúm, hogy az egész egyetlen helyszínen játszódik. Ami önmagában nem lenne akkora baj, ha az nem egy steril, hangulatmentes fos lenne.
Én is őrlődnék, ha egy steril, hangulatmentes fosnak tartanám a látottakat, de mivel nem, így sokkal nagyobb lelki nyugalommal tudok kivárni :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18945 2017.05.14. 16:36

Zóanagyvarázsló írta:Én is őrlődnék, ha egy steril, hangulatmentes fosnak tartanám a látottakat, de mivel nem, így sokkal nagyobb lelki nyugalommal tudok kivárni :fogmosas:
Nem a látottak azok. A helyszín az. A látottakban ettől azért némileg több van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18946 2017.05.14. 16:54

Moby írta:Nem a látottak azok. A helyszín az. A látottakban ettől azért némileg több van.
Én tuti berántom majd, 6k körül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18947 2017.05.14. 16:55

Micsu írta:faják ezek a df retro részek
Ez kölönösen csemegének ígérkezik nekem, hogy 1 hónapja nyomtam végig először. Kíváncsi vagyok kitérnek -e erre az über verzióra.

szerk: Megnéztem, kitérnek. :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18948 2017.05.14. 17:03

Micsu írta:minecraft tipusu játékok tonnaszám vannak pcn, és vannak köztük jók is
miert nyomnék klónokat, ha nyomhatom az eredetit is? amugy biztos igy van, de nekem megfelel ez is.:)

putyint meg ne! tudod jol, hogy igazam van. lehet, hogy strategia/szimulator/... akarmik joak lennenek, ha elegem van a rednekk bullshitböl, de azokhoz nekem közöm sincsennem.:(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18949 2017.05.14. 17:06

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként meg te nem kihagyod élből az összes stratégiát, RPG-t, kalandjátrékot és klasszikus FlatOutot? Mert így válogatva nem csodálom, hogy nem találsz játékot magadnak :awink:
lasd 1-el lejjebb!:) flatout-ot potlom.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18950 2017.05.14. 17:13

Barcellona football team playing MK8 on the plane to an away game.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18951 2017.05.14. 18:10

SlickAdam írta:Barcellona football team playing MK8 on the plane to an away game.
Kép
szaladok a bótba mk8e
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18952 2017.05.14. 18:12

Micsu írta:szaladok a bótba mk8e
te is meleg akarsz lenni? mert engem ez a kep inkabb eltaszitott a geptöl. remeleg karacsonyig elfelejtem :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18953 2017.05.14. 20:05

na, ugy tünik a Hitman jogok maradnak IO-nal. ha nem tudjak öket (IO-t) elpattintani, Square Enix meg kiadja a mar keszülö Season 2-t, ha meg igen, akkor... majd mas.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18954 2017.05.14. 20:05

Tököm ki van ezzel a Bayonettával, de marhára jó lenne valami külön tutorial mode, mint az elején volt, hogy gyakorlhassak. Vagy csak én nem találom? A 11. Alfheimet szeretném megcsinálni, de nem megy. YouTube-on néznék segítséget, hátha tanulok valamit, de ott csak félistenek vannak, normálon senki sem tanít. Nem hiszem el, hogy egy lúzereknek való videó sincs fenn! Ez így csak elveszi az ember kedvét.

A sztorival haladok könnyedén, de az FOS, hogy a fejlődést segítő videók túl sok szinttel állnak fölöttem.

Azt sem értem, hogy ha az tipp, hogy witch time-ban kell csinálni, akkor mi a fenéért csak egy másodpercig tart. Lószarra sem elég.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #18955 2017.05.14. 20:35

No kipróbáltam ezta masseffectet, kár volt. Szerettem a szériát, no ebben annak az értékeit max halványfing nyomokban hordozza.
Szépek a helyszínek, látványosak a bolygófelszínek, aszteroida is állat, ahogy a bolygókat szkennelem is szép, de sajna sztori az a nulla alatt van, mintha az utolsó 5 percben jutott volna eszükba, hogy hopp az még nincs. Totál agyfasz hogy 600éves utazás, az előzményeiről semmit nemtudni, nincs súlya az egésznek hogy miért is kellett ez? A Tejútban a több milliárd csillag között nincs 1, amit belakhatna az emberiség? RLY? A mellékküldik egy kaptafára mennek, a 3-4. után már csak idegesített, aztán fel se vettem egyet sem. Jó lenne az alap, nekem tetszene is, részleteiben azért jó, de játékot elfelejtettek köré tenni. 1.05-el néztem, bug nagyon számottevően nem volt, a grafika meg a szájmozgás, meg a mimika meg olyan amilyen, biztos jobb mint a videokban az elején, de jó semmiképpen nem lesz már soha.
Asszem ezt én itt abbahagyom, és előveszem inkább a félbehagyott figyelőkutyákkettőt, azóta már tán valami dlc is kijöhetett hozzá. Meg a hitman-t is pl. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18956 2017.05.14. 20:37

Amíg otthon voltam merő kíváncsiságból bepattintottam a Black-et a ps2-be. Úgy rémlett, hogy ezzel már nem boldogult az olvasófej, de most valahogy mégis sikerült neki.
2 missiont sikerült letolni, az Asylumost, meg a dokkosat. Természetesen a sztoriról már fogalmam sincs, így külön szenvedés volt a full érdektelen és elnyomhatatlan átvezetőket végigülni.
Eszméletlen mit hoztak ki a ps2-ből, gondolom xboxon még durvább. Ennek megfelelően, amikor épp felrobban a fél pálya durva frameskip mentes diavetítés zajlik, főleg ha egy rosszul időzített reloaddal még a blurt is ráeresztjük.
Valamiért csak easy-t enged a játék elsőre, itt az AI seggbuta. 2 féleképpen tudtam meghalni:
1. A zsizsgő, szürke füstben nem láttam az aktuális aréna árpídzsí emberét.
2. A lezárt arénában sikerült a spawn helyre bemenekülni újratölteni/healelni és a rögtön odateleportáló 2 shotgunos thug kíméletlenül elbánt velem.
Meglepő módon variálható a gombkiosztás, de pl. sensitivityt nem enged állítani, pedig tetű lassú.
Gameplay pedig a konzolos stop&pop, ahogy a nagykönyvben meg van írva, csak még vannak health packok, amiket manuálisan kell elcsattintani, amíg a fedezék mögött nyüszítünk. Talán az átéltek hatására kicsit nyitottabban tudom majd folytatni az Ölőzóna 2-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18957 2017.05.14. 22:08

Zóanagyvarázsló írta:Tököm ki van ezzel a Bayonettával, de marhára jó lenne valami külön tutorial mode, mint az elején volt, hogy gyakorlhassak. Vagy csak én nem találom? A 11. Alfheimet szeretném megcsinálni, de nem megy. YouTube-on néznék segítséget, hátha tanulok valamit, de ott csak félistenek vannak, normálon senki sem tanít. Nem hiszem el, hogy egy lúzereknek való videó sincs fenn! Ez így csak elveszi az ember kedvét.

A sztorival haladok könnyedén, de az FOS, hogy a fejlődést segítő videók túl sok szinttel állnak fölöttem.

Azt sem értem, hogy ha az tipp, hogy witch time-ban kell csinálni, akkor mi a fenéért csak egy másodpercig tart. Lószarra sem elég.
Utána persze egyből sikerült, de tök más, "saját" kombóval. Azt nem tudtam, hogy ha az egyik angyal fegyverét felveszem, azzal nemcsak pár csapással bedarálom a másikat, de még ütésnek vagy a rúgásnak sem számítja. Ez most cheat volt :fejvakaras:

A játék nagyon jó, és alaposan fel tudja dobni a pulzusomat, de az átvezetők kiakasztanak. Most komolyan, minden kisboss mindig elnyomkodni a sok cuccot, fárasztó tud lenni. A Soulsok azért is casualok, mert abban ilyen hardcore-ság nincs. Vicces volt egyébként, hogy ahogy belejöttem, egy-egy kombóval úgy megküldtem az ellenfelet, hogy néhány másodpercnyi harconként nézhettem ugyanannyi videót, ami a következő fázishoz vezetett.
Avatar
arty

Hozzászólás #18958 2017.05.15. 00:54

Zóanagyvarázsló írta:Kb. az kiadja a nem túl döntő különbséget, hogy az IGN lepontozta a PC-s portot, a boxosat meg dicsérte. A többieket nem is kell nézni. Érdekes módon amúgy szinte mindenki elégedett a porttal. Arty, az IGN-nek írsz?
ign-éknél lehet fenvtolt a prey alatt szaggató nvidia driver :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #18959 2017.05.15. 00:56

SlickAdam írta:közben tegnap ota belecsuszott Minecraft-ba vagy 8 oram. gyakorlatilag leghosszabb pc-s session-öm RE7 ota. ilyenkor kene kidobnom az 1070-est, mert minek... tenyleg agyhalott jatekok leteznek csak, amikhez rohadtul nincs kedvem mostanaban. Minecraft-ban gameplay vanik. gyüjtögetös, felfedezös, epitgetös okossag. az a cel, amit kituzok magam ele. persze van egy NAGY ending, de ahhoz sokat kell cuccolni.

es nem arrol van szo, hogy mar nem kell nekem a gaming. hisz nyomom 3DS-t is szinte minden nap. Fire Emblem-ek, Mario Golf (igen! :D), Etrian Odyssey, Luigi's Mansion, ... egytöl-egyig minösegi cuccok, amik nem rohasztjak le az agyamat, mint mondjuk egy Horizon tenne PS4-en.

pc-re igazabol ket jatekra varok (ár-esés): Nier Automata (zene&hangulat) & Shadow Warrior 2 (gameplay&poenok)

nekem lealdozott!

szerk.: az ajcsiba kapott Layers of Fear-nek lassan vege (jol beosztom azt a 3-4 orat :D), de abban az a gameplay, hogy nyomd elöre a kart es neha nyiss ki egy ajtot. szo szerint. jo horror hangulat, tetszik is, de ez gyakorlatilag nem jatek. a szinten ajcsi FalloszPrincipiaban bizok meg, utana elkezdem nyomogatni. azt tenyleg jonak irjak.
a horizon hogyan rohasztja le az agyat?
a céltalan kockaszétütés/építés hogyan nem? :wow3: (amugy a minecrafnak nekem ott lett vége, amikor láttam h "félórát" kell ütni egy kockát, h eltűnjön. és 39.576-ot kell szétütni, hogy LEGYEN má valami :D)
Avatar
arty

Hozzászólás #18960 2017.05.15. 01:06

benőmenő írta:Amíg otthon voltam merő kíváncsiságból bepattintottam a Black-et a ps2-be. Úgy rémlett, hogy ezzel már nem boldogult az olvasófej, de most valahogy mégis sikerült neki.
2 missiont sikerült letolni, az Asylumost, meg a dokkosat. Természetesen a sztoriról már fogalmam sincs, így külön szenvedés volt a full érdektelen és elnyomhatatlan átvezetőket végigülni.
Eszméletlen mit hoztak ki a ps2-ből, gondolom xboxon még durvább. Ennek megfelelően, amikor épp felrobban a fél pálya durva frameskip mentes diavetítés zajlik, főleg ha egy rosszul időzített reloaddal még a blurt is ráeresztjük.
Valamiért csak easy-t enged a játék elsőre, itt az AI seggbuta. 2 féleképpen tudtam meghalni:
1. A zsizsgő, szürke füstben nem láttam az aktuális aréna árpídzsí emberét.
2. A lezárt arénában sikerült a spawn helyre bemenekülni újratölteni/healelni és a rögtön odateleportáló 2 shotgunos thug kíméletlenül elbánt velem.
Meglepő módon variálható a gombkiosztás, de pl. sensitivityt nem enged állítani, pedig tetű lassú.
Gameplay pedig a konzolos stop&pop, ahogy a nagykönyvben meg van írva, csak még vannak health packok, amiket manuálisan kell elcsattintani, amíg a fedezék mögött nyüszítünk. Talán az átéltek hatására kicsit nyitottabban tudom majd folytatni az Ölőzóna 2-t.
én úgy emlékszem h az xboxosban normalon is mehetsz és ha ugy lenyomtad, akkor van hard csak.
az átvezetők borzalmasak, jah :((

miután anno lenyomtam, elveszett a mentésem és így most megint le kéne nyomni normalon a hardhoz :( pokol. merthogy normalon se könnyű sok helyen, máshol viszont jó volna a nagyobb kihívás.
és jah, eszement jól néz ki a gém + egyik legjobb fps. végtelen időm lenne, tuti játszanám :)
Avatar
arty

Hozzászólás #18961 2017.05.15. 01:11

Zóanagyvarázsló írta:Utána persze egyből sikerült, de tök más, "saját" kombóval. Azt nem tudtam, hogy ha az egyik angyal fegyverét felveszem, azzal nemcsak pár csapással bedarálom a másikat, de még ütésnek vagy a rúgásnak sem számítja. Ez most cheat volt :fejvakaras:

A játék nagyon jó, és alaposan fel tudja dobni a pulzusomat, de az átvezetők kiakasztanak. Most komolyan, minden kisboss mindig elnyomkodni a sok cuccot, fárasztó tud lenni. A Soulsok azért is casualok, mert abban ilyen hardcore-ság nincs. Vicces volt egyébként, hogy ahogy belejöttem, egy-egy kombóval úgy megküldtem az ellenfelet, hogy néhány másodpercnyi harconként nézhettem ugyanannyi videót, ami a következő fázishoz vezetett.
ha ezzel megvagy, lenyomnád a Conan-t ps3on, hardon? :) vagy absz. nincs terben?

phpBB [media]


pár hónapja megvettem digit akcióban, aztán nekiálltam (a mentésem itt is elveszett, ami fura, mivel KONKRÉT adatvesztésem nem volt még a boxon... namindegy, biztos elkavarom őket :falbav: )
tudván, hogy tinmannak ment hardon is, én megint csak normalon mertem elindulni és kezdem érezni, hogy jól döntöttem, így van remény, hogy a végére érjek :D
(agyonveri a gow-okat, belezés-szeletelés-fizika miatt nagyon játszatja magát. hja és ebben (is?) van CSÖCS, gow3ban nemtom bevállalták-e :D )
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18962 2017.05.15. 08:39

arty írta:a céltalan kockaszétütés/építés hogyan nem? :wow3: (amugy a minecrafnak nekem ott lett vége, amikor láttam h "félórát" kell ütni egy kockát, h eltűnjön. és 39.576-ot kell szétütni, hogy LEGYEN má valami :D)
az építés a cél. ha tudsz kreativkodni, akkor jo, ha nem, akkor ott a "press X to win" jatek. kockat nem kell sokaig ütni, csak az elsö nap, amikor nincs semmid meg es a fat kell boxolni egy picit (de az se "fel ora"...). utana csinalsz fejszet, csakanyt, asot, ... es voala! mint a szél, ugy megy. söt, minel jobb a szerszam, annal gyorsabb (lodzsik). fém csákánnyal 10 perc alatt lebontottam tegnap egy hegyet.u
Avatar
deep

Hozzászólás #18963 2017.05.15. 09:23

Érdekel valakit 20%os kupon kód a custom.cablemod.com oldalra?
Avatar
arty

Hozzászólás #18964 2017.05.15. 10:52

SlickAdam írta:az építés a cél. ha tudsz kreativkodni, akkor jo, ha nem, akkor ott a "press X to win" jatek. kockat nem kell sokaig ütni, csak az elsö nap, amikor nincs semmid meg es a fat kell boxolni egy picit (de az se "fel ora"...). utana csinalsz fejszet, csakanyt, asot, ... es voala! mint a szél, ugy megy. söt, minel jobb a szerszam, annal gyorsabb (lodzsik). fém csákánnyal 10 perc alatt lebontottam tegnap egy hegyet.u
jaja, pressX2win és minecraft között semminincs. ez a két kategori létezik csak. (ráadásul kinek pressX2win? neked? az 5 éves kölkömnek? nekem? milyen nehézségen? stbhaggyukmá)

tehát grindelni kell, hogy utána mégtöbbet grindelhess, hogy utána kreatívkodhass egy kicsit majd megint grindelni hogy újra kreativkodhass? ;)
whoa!

(nincs azzal bajom, ha valaki minekraftot nyom, csak ne szólja már le a többi játékstílust a kreatív-kurva-magas-lóról...)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18965 2017.05.15. 12:02

A minecraft amivel gyerekek is jatszanak kozel nem akkora paraszt bohocjatek mint a forza horizon
Avatar
arty

Hozzászólás #18966 2017.05.15. 12:10

Micsu írta:A minecraft amivel gyerekek is jatszanak kozel nem akkora paraszt bohocjatek mint a forza horizon
de
skinnyman

Hozzászólás #18967 2017.05.15. 12:34

arty írta:ha ezzel megvagy, lenyomnád a Conan-t ps3on, hardon? :) vagy absz. nincs terben?

[vid.mp4]

pár hónapja megvettem digit akcióban, aztán nekiálltam (a mentésem itt is elveszett, ami fura, mivel KONKRÉT adatvesztésem nem volt még a boxon... namindegy, biztos elkavarom őket :falbav: )
tudván, hogy tinmannak ment hardon is, én megint csak normalon mertem elindulni és kezdem érezni, hogy jól döntöttem, így van remény, hogy a végére érjek :D
(agyonveri a gow-okat, belezés-szeletelés-fizika miatt nagyon játszatja magát. hja és ebben (is?) van CSÖCS, gow3ban nemtom bevállalták-e :D )
Tisztaban vagy vele, hogy ez a jatek amugy nem is titkoltan egy (B kategorias) gow klon? :) Szoval nem, nem eppen jobb, mint az eredeti. Es hogy van-e csocs a gow3-ban? A gow talalta fel ezt a mufajt, nincs gow, amiben nincs CSOCS.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18968 2017.05.15. 14:21

arty írta:de
phpBB [media]


ez 10 éveseken kívül érdekel vkit? forma1es autóval kell menni? akik szidták a gtk motorhangját azok hol vannak? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18969 2017.05.15. 17:42

A Heavenly Sword nyúlfarknyi demója mennyire reprezentatív? Mert, lehet megvan az első dolog, amit kihúzok a listáról.
A FIFA mágusoktól pedig azt szeretném megtudakolni, hogy az mennyire normális, hogy néha eltűnik a labda és/vagy az egyik csapat játékosainak a lába?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18970 2017.05.15. 18:09

benőmenő írta:A Heavenly Sword nyúlfarknyi demója mennyire reprezentatív? Mert, lehet megvan az első dolog, amit kihúzok a listáról.
A FIFA mágusoktól pedig azt szeretném megtudakolni, hogy az mennyire normális, hogy néha eltűnik a labda és/vagy az egyik csapat játékosainak a lába?
Mé' mi volt a demóban? A kötélen csúszás? :D Egyébként az átvezetők a legjobb részei, a gameplay elég kis egyszerű és a végén asszem van egy paraszt boss.

Vissza: “Leáldozott.hu”