A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #18761 2017.05.09. 21:06

Elegem lett a hűthetetlen intel trágyadombból. Nem tudom annyira downclockolni, hogy a maffia3 elegendő idő alatt ne tudná 90 fok fölé tolni. Ebből elég volt. Szívesen kibasznám az egész gecit az ablakon. Ejj de nagyon szívesen...de nincs mit venni helyette. Őrült nagy szerencséje. Piszkosul nagy. Szal megy jövőhéten delidre ez a fos. Holnap meg jön a víz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18762 2017.05.09. 21:19

Moby írta:Elegem lett a hűthetetlen intel trágyadombból. Nem tudom annyira downclockolni, hogy a maffia3 elegendő idő alatt ne tudná 90 fok fölé tolni. Ebből elég volt. Szívesen kibasznám az egész gecit az ablakon. Ejj de nagyon szívesen...de nincs mit venni helyette. Őrült nagy szerencséje. Piszkosul nagy. Szal megy jövőhéten delidre ez a fos. Holnap meg jön a víz.
DELIIID! Zsír! :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #18763 2017.05.09. 22:16

Gyors Galaxy S8 ápdét.... a fingerprint scanner gate (már rájöttem, hogy minden kütyünek van saját"gate"-je, ennek az ujjlenyomat olvasó lett) egy marhaság: 6 nap alatt egyszer se! tévesztettem össze a kamerával, és 24 óra elteltével olyan természetesen nyúltam a scannerhez, mint a szél (lehet azért, mert volt G3-asom, ott is hátul volt a gomb, és megszoktam). Írisz scanner is jól működik, de emberek között nem használom, mert néha kiírja, hogy nyissam tágra a szemem, olyankor önkéntelenül is túlságosan kinyitja az ember a szemét, a feleségem viszont rámszólt, hogy ne csináljam, mert olyan vagyok mint egy kitágult pupillájú 100 kilós mangafiú, aki túltolta az ekit, és rendelni akar még a dílerétől :nyes: :nyes: :nyes:
Másik félelmem az aksi idő volt, ehhez nincs mit hozzászólnom (megvétel napján 100-ra töltöttem, viszont az is igaz, hogy vasárnap nem nagyon piszkáltam, kint voltam anyóséknál, így a vége valami 90 óra pár perc lett...priti ömézing):
Spoiler
Screenshot_20170508-064139.jpg

A harmadik a mérete: nos itt be kell vallanom, hogy keményen mellényúltam: akinek valami okból (amit itt most nem tudok elképezni se mi lehet) nem ÉLETBE vágóan fontos a nagy méret, az kerülje a plus-t, mint a terrorista a vaklőszert...... a Seggmesterek 6 megjelenése óta nem fájt így a hüvelykujjam :wilting: :wilting: az első nap után (amikor még bőszen nyomkodtam) hugyozáskor csak a mutató és a középső ujjammal tudtam megfogni a hancúrlécet, mint valami szivart, annyira fájt a kezem...Eltelt egy hét, de még mindig nagynak érzem amikor megfogom, nem bírtam megszokni. Szvsz. bőven elég a 8-as is, aki a megvásárláson töri a fejét alaposan gondolja meg, hogy kell-e neki a +!
Egyébként elképesztően jól, és ami fontos számomra logikusan működik, eddig alig találtam olyat, amire azt mondtam volna, hogy Én ezt másként csinálnám... csak a mérete akadályozza meg, hogy olyan érzésem legyen, mintha a testem része lenne...
Avatar
arty

Hozzászólás #18764 2017.05.09. 22:20

DanielT írta:Ennél jobb ajánlólevél nem kell egy arcade kosárlabda játékhoz. :banplz:
Megjött a H9R, hazafelé már megy a teszt felvétel, majd feltolom.
btw a tájmshift kapott xbón bw kompatibilitást. jól jöhetne, vész esetére (nekem). a pöcést megvettem, de atomszopás, amolyan undercoveresen :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18765 2017.05.09. 22:39

eje75 írta:Gyors Galaxy S8 ápdét.... a fingerprint scanner gate (már rájöttem, hogy minden kütyünek van saját"gate"-je, ennek az ujjlenyomat olvasó lett) egy marhaság: 6 nap alatt egyszer se! tévesztettem össze a kamerával, és 24 óra elteltével olyan természetesen nyúltam a scannerhez, mint a szél (lehet azért, mert volt G3-asom, ott is hátul volt a gomb, és megszoktam). Írisz scanner is jól működik, de emberek között nem használom, mert néha kiírja, hogy nyissam tágra a szemem, olyankor önkéntelenül is túlságosan kinyitja az ember a szemét, a feleségem viszont rámszólt, hogy ne csináljam, mert olyan vagyok mint egy kitágult pupillájú 100 kilós mangafiú, aki túltolta az ekit, és rendelni akar még a dílerétől :nyes: :nyes: :nyes:
Másik félelmem az aksi idő volt, ehhez nincs mit hozzászólnom (megvétel napján 100-ra töltöttem, viszont az is igaz, hogy vasárnap nem nagyon piszkáltam, kint voltam anyóséknál, így a vége valami 90 óra pár perc lett...priti ömézing):
Spoiler
Screenshot_20170508-064139.jpg

A harmadik a mérete: nos itt be kell vallanom, hogy keményen mellényúltam: akinek valami okból (amit itt most nem tudok elképezni se mi lehet) nem ÉLETBE vágóan fontos a nagy méret, az kerülje a plus-t, mint a terrorista a vaklőszert...... a Seggmesterek 6 megjelenése óta nem fájt így a hüvelykujjam :wilting: :wilting: az első nap után (amikor még bőszen nyomkodtam) hugyozáskor csak a mutató és a középső ujjammal tudtam megfogni a hancúrlécet, mint valami szivart, annyira fájt a kezem...Eltelt egy hét, de még mindig nagynak érzem amikor megfogom, nem bírtam megszokni. Szvsz. bőven elég a 8-as is, aki a megvásárláson töri a fejét alaposan gondolja meg, hogy kell-e neki a +!
Egyébként elképesztően jól, és ami fontos számomra logikusan működik, eddig alig találtam olyat, amire azt mondtam volna, hogy Én ezt másként csinálnám... csak a mérete akadályozza meg, hogy olyan érzésem legyen, mintha a testem része lenne...
Már emiatt a beszámoló miatt megérte a Samsungnak legyártani a készüléket. Sírok. :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #18766 2017.05.09. 22:41

"Halo Wars 2 jon Steamre."

Remélem aki winsztórba vette, el se tudja soha többet indítani :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18767 2017.05.09. 22:48

arty írta:"Halo Wars 2 jon Steamre."

Remélem aki winsztórba vette, el se tudja soha többet indítani :mf2:
Neeeeeeeee. Ez durva. Iszonyúan kísérleteznek, hogy mivel tudnák menteni a menthetőt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18768 2017.05.09. 23:42

Jött ma pecs a Forzalmasan Motunalmas 3 -hoz, állítólag olyan szinten kódolták metálra, hogy ha a waferemből kinyesnék egy DX4-100-ast, azon is sima lenne.

Na majd a 7*!

*
Spoiler
-ről szintén lepattanok majd az unalmas versenypályák miatt
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18769 2017.05.10. 05:45

DanielT írta:Jött ma pecs a Forzalmasan Motunalmas 3 -hoz, állítólag olyan szinten kódolták metálra, hogy ha a waferemből kinyesnék egy DX4-100-ast, azon is sima lenne.

Na majd a 7*!

*
Spoiler
-ről szintén lepattanok majd az unalmas versenypályák miatt
Én is ökörködtem a demóban és med-high beállításokkal beton 60 volt a #selejtgpu-n is. Mondjuk rémlik, hogy volt valami város, ahol panaszkodtatok, hogy tutira bezuhan, de odáig nem jutottam el, mert ez a ganédomb minden egyes indításnál elölről kezdi a kecihosszú és elnyomhattatlan introtól.
Ellenben, ha a 7 legalább úgy futna, mint az általam legutóbb próbált Apex build, és lenne benne kormány támogatás, arra rárepülnék rögtön.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18770 2017.05.10. 09:22

benőmenő írta:Én is ökörködtem a demóban és med-high beállításokkal beton 60 volt a #selejtgpu-n is. Mondjuk rémlik, hogy volt valami város, ahol panaszkodtatok, hogy tutira bezuhan, de odáig nem jutottam el, mert ez a ganédomb minden egyes indításnál elölről kezdi a kecihosszú és elnyomhattatlan introtól.
Ellenben, ha a 7 legalább úgy futna, mint az általam legutóbb próbált Apex build, és lenne benne kormány támogatás, arra rárepülnék rögtön.
A demó még nem is frissült ezzel az ÜBERpeccsel, de már a korábbi javítások is rendbetették. Viszont most már ezen az Eken H9R kamerán is 4K-ban fut ultrán.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18771 2017.05.10. 12:22

jo volt ez a Blade Runner. bar törtenet az 0 (es 1982-ben se lehetett falbonto). a körites & a hangulat viszont nagyon jo, meg mai szemmel is. meg a vangelis szintik.

kislany koromban mindig is felelmetes embernek tartottam ezt a Rutger Hauer-t. nos... meg most is :D
Avatar
arty

Hozzászólás #18772 2017.05.10. 12:35

DanielT írta:Jött ma pecs a Forzalmasan Motunalmas 3 -hoz, állítólag olyan szinten kódolták metálra, hogy ha a waferemből kinyesnék egy DX4-100-ast, azon is sima lenne. Na majd a 7-ről szintén lepattanok majd az unalmas versenypályák miatt
nem irigyellek :P én még nagyon bízok benne, hogy bejön majd a hármas és mostanra legalább a frémszopással nem kell foglalkoznom... uramisten, horizon 60 frémmel, még most se hiszem el, hogy ilyen van/lesz :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18773 2017.05.10. 14:45

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18774 2017.05.10. 15:07

SlickAdam írta:megaspoiler.avi
Hát ezt végigjátszás előtt megnézni elég érdekes döntés. :D Maga a tény, hogy ennyi idő alatt lenyomható, viszont azt jelzi nekem, hogy valóban kreatívabb módon játszható, mint az átlag csőfos. Vagy bugos. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #18775 2017.05.10. 15:10

DanielT írta:Hát ezt végigjátszás előtt megnézni elég érdekes döntés. :D Maga a tény, hogy ennyi idő alatt lenyomható, viszont azt jelzi nekem, hogy valóban kreatívabb módon játszható, mint az átlag csőfos. Vagy bugos. :D
Hát én rá sem böktem pont emiatt. Mondjuk tény, hogy meglepő lépés az állandó spoilerparával hadakozó Slicktől :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18776 2017.05.10. 15:13

DanielT írta:Hát ezt végigjátszás előtt megnézni elég érdekes döntés. :D Maga a tény, hogy ennyi idő alatt lenyomható, viszont azt jelzi nekem, hogy valóban kreatívabb módon játszható, mint az átlag csőfos. Vagy bugos. :D
1. inkabb csak mutatoba vanik, hogy !!!!20!!!! perc. nemtom... a kreativ érvben lehet van valami, na de !!!20!!!! perc...?!
2. hatha valakit erdekel :)

engem kb semennyire, csak linkeltem on first sight
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18777 2017.05.10. 15:34

SlickAdam írta:1. inkabb csak mutatoba vanik, hogy !!!!20!!!! perc. nemtom... a kreativ érvben lehet van valami, na de !!!20!!!! perc...?!
2. hatha valakit erdekel :)

engem kb semennyire, csak linkeltem on first sight
Oblivionnál 10x hosszabb! :D

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18778 2017.05.10. 15:40

DanielT írta:Oblivionnál 10x hosszabb! :D
jooooo, ez full ciganyban van ÉS a csatorna végétöl szamolja? ezt igy eldöntötte a kis huncut? elejet NEM lehet atugrani (tudtommal), maris elcsalt vagy 5 percet :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18779 2017.05.10. 16:41

Úgy tűnik a konzolos verzió átlagfrémjébe van kódolva a Vanquish Pc-s megjelenésének dátuma:

Május
Kép
Avatar
Necro

Hozzászólás #18780 2017.05.10. 16:43

DanielT írta:Vanquish]
Kár hogy szarrájátszottam. A világ legjobb játéka.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18781 2017.05.10. 17:04

Na akkó' E.

szerk: POKOL az a black crush és kontraszt beállítás, amit a trailerre nyomtak. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:

szerk2: És a frém is fos. Az egyetlen 60 fps rész a logó a végén. :zavart2: :zavart2: :zavart2: :zavart2: :zavart2:

phpBB [media]


Avatar
Mekee

Hozzászólás #18782 2017.05.10. 17:49

Necro írta:Kár hogy szarrájátszottam. A világ legjobb játéka.
Me too... :rinya: És ebből az amcsi zászló előtti rosszseggűségből elég is volt az anno. csak a frém volt fos, de szerettem
Avatar
Mekee

Hozzászólás #18783 2017.05.10. 17:58

Moby írta:Elegem lett a hűthetetlen intel trágyadombból. Nem tudom annyira downclockolni, hogy a maffia3 elegendő idő alatt ne tudná 90 fok fölé tolni. Ebből elég volt. Szívesen kibasznám az egész gecit az ablakon. Ejj de nagyon szívesen...de nincs mit venni helyette. Őrült nagy szerencséje. Piszkosul nagy. Szal megy jövőhéten delidre ez a fos. Holnap meg jön a víz.
Ebből számomra az érthetetlen rész a mafia3 :D Miért, óó miért nem engeded el azt a játékipari melléfogást?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18784 2017.05.10. 18:31

Earlyben elérhető, premanens upgrade elemekkel tarkított rougelike metroidvania. Ez a permanens rész nekem ultra fontos, mert van mit elérni, megtartani, örülni neki, nem csak full reset a cucc. Az art überfasza és a gameplay is. Lehet beleugrok minnyá'.



phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18785 2017.05.10. 19:33

Megvettem, rohadt jó. Sajnos úgy szaggat, mintha PS6 Pró9-re metálkódolták volna, de a core mechanika és a többi rendben van. Egy kickstarterként tekintek rá, ahol egyből kaptam demót, de megvárom, míg elkészül.

Nagyon tetszik, hogy a pálya végén a soulokat...khm akarom mondani celleket elköltve lehet unlockolni a megmaradó képességeket, statokat, stb. Így mindig van incentíva, hogy kimentse az ember a cuccot. Óriási bónusz pont, hogy bármikor ki lehet lépni, és ugyanonnan folytatni, szintén mint a Soulsokban. Ami itt vérhardcore, az a permadeath.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18786 2017.05.10. 19:39

Ha valaki mocizna velem egyet, csak tessék, itt az Eken H9R videó a reggeli menetemről. :) 3 perctől kezdődik a forgalmasabb, akciódúsabb rész. Nem volt különösebb dugó, de azért kocsihoz képest 25-30 perc mínuszban így is leugrott.

Maga a kamera kurvajó, rendkívül elégedett vagyok. Összeszámoltam, hogy csak a kiegészítők, amiket adtak hozzá a GoPro-nál 105,000 Ft-ba kerülnének.

Sajnos a Youtube eléggé kinyírja a mozgás közbeni minőséget, de azért élvezhető.

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18787 2017.05.10. 20:01

DanielT írta:Na akkó' E.

szerk: POKOL az a black crush és kontraszt beállítás, amit a trailerre nyomtak. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:

szerk2: És a frém is fos. Az egyetlen 60 fps rész a logó a végén. :zavart2: :zavart2: :zavart2: :zavart2: :zavart2:

https://youtu.be/kOp4XLA0oPk
Igen! Ez jó.
Mocizáshoz: Én félnék. Tuti valami barom elkaszálna, még ha rohadtul előzékenyül is vezetnék.
2x 1 órát szívok kocsival a dugóban január óta (ingyen lehet parkolni új melóhelyen), de minden nap elhatározom, visszaállok bkv-ra. ott legalább értelmesen eltölthetem az időt (pl. leáld olvasással :)). Csak rohadtul elkényelmesedtem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #18788 2017.05.10. 20:17

eje75 írta:Szeretek veszélyesen élni, úgyhogy berendeltem a messzeföldön híres Battle State Games stúdió Escape From Tarkov című videójátékának early alpha verzióját..... potom 120 EUR-ért ..... Most mé?? Én nem csinálhatok őrültségeket?? Ismerek olyat, aki pl. AMD részvényt akart venni! :banplz:
Megjött a vizem. Szájbatelibervert gecijó cucc ez. Végtelen mennyiségű teszt és fórum elolvasása után az Arctic Cooling Liquid Freeze 240-ese lett, mint a kapható legvasatagabb radis cucc. 4 venti van hozzá, de nálam kettő fér be, szal push-pull helyett pushban megy, de hűtésben így is agyonveri a darkrockot, miközben a gép hangerőben a tizede lett, de ami fontosabb: a ház is átszellőzik közben. Pumpahang kereken nulla (azthittem nem is működik), gyári venti hangereje lófasz, hallkabbbak mint az eddig 5v-on járó corsair házventik. Na ha akarsz még játékvizet, ezt bátran ajánlom. A procimelegedés ezzel természetesen még nem oldódott meg, de erre nem is számítottam, arra a delid lesz a megoldás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18789 2017.05.10. 20:18

Greyfox írta:Mocizáshoz: Én félnék. Tuti valami barom elkaszálna, még ha rohadtul előzékenyül is vezetnék.
2x 1 órát szívok kocsival a dugóban január óta (ingyen lehet parkolni új melóhelyen), de minden nap elhatározom, visszaállok bkv-ra. ott legalább értelmesen eltölthetem az időt (pl. leáld olvasással :)). Csak rohadtul elkényelmesedtem...
Hát nem mindenkinek adatik meg, hogy egy átlagos napja legjobb része a munkába/ból menet legyen a dugóban. Én a kevés szerencsés között vagyok. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18790 2017.05.10. 20:20

DanielT írta:Munkábamoci.mov
Én is így szeretnék keresztülvágni az autók között minden nap.
Egy tolólapos MadMax csőrös kamionnal...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18791 2017.05.10. 20:21

Moby írta: hűtésben így is agyonveri a darkrockot VS A procimelegedés ezzel természetesen még nem oldódott meg
Ööööööö... what? Akkor miben mérjük a hűtésbeli agyonverést? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18792 2017.05.10. 20:25

DanielT írta:Ha valaki mocizna velem egyet, csak tessék, itt az Eken H9R videó a reggeli menetemről. :) 3 perctől kezdődik a forgalmasabb, akciódúsabb rész. Nem volt különösebb dugó, de azért kocsihoz képest 25-30 perc mínuszban így is leugrott.

Maga a kamera kurvajó, rendkívül elégedett vagyok. Összesámoltam, hogy csak a kiegészítők, amiket adtak hozzá a GoPro-nál 105,000 Ft-ba kerülnének.

Sajnos a Youtube eléggé kinyírja a mozgás közbeni minőséget, de azért élvezhető.

https://youtu.be/TTY2nteUySo
Ha délután is eljöttél a Fogarasin, láthattál, ahogy a tripperes, széteső dobozú ps3-al csattogok a Bagolyvár koli felé. :D
A konzolról már levakartam az ondófoltokat, ápdételtem és felpatcheltem mindkét játékomat, amit még hozzácsaptam (FIFA 16 és Ölőzóna 2). Szerencsére nem nagyon telepítgettek és az a kevés dolog is viszonylag hamar leszaladt. Viszont a network settingsben már volt egy merevre fagyizás. A művelet végére már volt egy kis susogása, de a hdd még bőven túlkerregte, a lemezbehúzó mechanika full vhs magnó feelin'.
Egyelőre ezek az első benyomások.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18793 2017.05.10. 20:32

benőmenő írta:Ha délután is eljöttél a Fogarasin, láthattál, ahogy a tripperes, széteső dobozú ps3-al csattogok a Bagolyvár koli felé. :D
A konzolról már levakartam az ondófoltokat, ápdételtem és felpatcheltem mindkét játékomat, amit még hozzácsaptam (FIFA 16 és Ölőzóna 2). Szerencsére nem nagyon telepítgettek és az a kevés dolog is viszonylag hamar leszaladt. Viszont a network settingsben már volt egy merevre fagyizás. A művelet végére már volt egy kis susogása, de a hdd még bőven túlkerregte, a lemezbehúzó mechanika full vhs magnó feelin'.
Egyelőre ezek az első benyomások.
Délután más az útvonalam. :) Ha majd lesz egy iszonyú durva dugó, abból is kaptok.

Ha kell valami gém, kölcsönadom akár az összeset egyben. Láttad valamelyik nap a gyűjteményem maradékát, írd a listát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18794 2017.05.10. 20:36

DanielT írta:Ööööööö... what? Akkor miben mérjük a hűtésbeli agyonverést? :D
Abban, hogy még így is, hogy nincs mit hűtenie, egy 15-öt ver a darkrockra. Celsiusban. De a 95 fokról ez még nyilván nem oldja meg a problémát teljeskörűen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18795 2017.05.10. 20:41

Moby írta:Abban, hogy még így is, hogy nincs mit hűtenie, egy 15-öt ver a darkrockra. Celsiusban. De a 95 fokról ez még nyilván nem oldja meg a problémát teljeskörűen.
Na tesztelgesd csak hosszabban, még megmelegedni sem volt ideje. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18796 2017.05.10. 20:45

DanielT írta:Na tesztelgesd csak hosszabban, még megmelegedni sem volt ideje. :)
Futott a maffia3 alatta egy órát legalább. Ami felesleges, léggel 5 perc után 85-95 fokos volt, miután a Ti telibaszta forró levegővel. Egy nyitott házban. Most 1 óra után zárt házban 66-75 fokos. Miközben sokkal csendesebb az egész. A darkcok hűtője 2100-at forgott, ennek a ventijei 1300-at. Maxon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18798 2017.05.10. 20:51

Moby írta:Futott a maffia3 alatta egy órát legalább. Ami felesleges, léggel 5 perc után 85-95 fokos volt, miután a Ti telibaszta forró levegővel. Egy nyitott házban. Most 1 óra után zárt házban 66-75 fokos. Miközben sokkal csendesebb az egész. A darkcok hűtője 2100-at forgott, ennek a ventijei 1300-at. Maxon.
Nem a maffia3 futott egy órát boncs, hanem minden szar, közte a maffia3 is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18799 2017.05.10. 21:00

Moby írta:Miközben sokkal csendesebb az egész. A darkcok hűtője 2100-at forgott, ennek a ventijei 1300-at. Maxon.
Téged átb@sztak. :idiota: A specifikációi szerint 1700rm-et tud max és akkor 26.1 decibel, ami semmi. Lüffasz.

szerk: Itt van friss teszt, 65 hűtő DRK3Pro abszolút felső kategóriában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18800 2017.05.10. 21:01

Necro írta:Kár hogy szarrájátszottam. A világ legjobb játéka.
Jah. Még arra is emlékszem, hol voltak a szobrok az elbaszott helyeken. Ugyanez volt a minap a deccpéccel. Jók, faszák ezek négykásítva, csak amiket már rongyosra játszottam, ott ez már édesmindegy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18801 2017.05.10. 21:06

DanielT írta:Téged átb@sztak. :idiota: A specifikációi szerint 1700rm-et tud max és akkor 26.1 decibel, ami semmi. Lüffasz.
Nemtudom honnan származik ilyen nyilvánvalóan téves információ :) Az alaplapom szerint sem 1700, és a gyártó szerinte sem :)
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18802 2017.05.10. 21:07

Moby írta:Nemtudom honnan származik ilyen nyilvánvalóan téves információ :) Az alaplapom szerint sem 1700, és a gyártó szerinte sem :)
Kép
Én a Dark rock-ra mondtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18803 2017.05.10. 21:12

DanielT írta:Téged átb@sztak. :idiota: A specifikációi szerint 1700rm-et tud max és akkor 26.1 decibel, ami semmi. Lüffasz.

szerk: Itt van friss teszt, 65 hűtő DRK3Pro abszolút felső kategóriában.

Elmondom mi a kuuurvanagy probléma ezekket a tesztekkel: az, hogy ezek a procit tesztelik, nem a gépet. A legdurvább cpu burner tesztek alatt sem ment fel a procim a dark rockkal 80 fok fölé. Játékkal bele tudtam veretni a százba. Úgy, hogy NÉGY venti szivattyúzta a forróságot a házból. De sajnos a vga és a cpu hűtő egymástól másfél centire van, és ezt a tesztek nem fogják kimutatni, hogy amikor egy kazán(vagy több) működik a gépben még a cpu mellett, akkor a léghűtő sajnos a forróságot fogja kavargatni odabent. És ezek a tetvek egymást fűtik csak, miközben a házhűtő ventik visítva okádják a poklot magukból. Na az a pokol van bent, és a múltkori közel 100 fokos eredmények nyitott gépháznál mentek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18804 2017.05.10. 21:19

DanielT írta:Én a Dark rock-ra mondtam.
Akkor a köcsög bequiet átbaszott vele :)
Avatar
arty

Hozzászólás #18805 2017.05.10. 21:19

DanielT írta:Ha valaki mocizna velem egyet, csak tessék, itt az Eken H9R videó a reggeli menetemről. :) 3 perctől kezdődik a forgalmasabb, akciódúsabb rész. Nem volt különösebb dugó, de azért kocsihoz képest 25-30 perc mínuszban így is leugrott.

Maga a kamera kurvajó, rendkívül elégedett vagyok. Összeszámoltam, hogy csak a kiegészítők, amiket adtak hozzá a GoPro-nál 105,000 Ft-ba kerülnének.

Sajnos a Youtube eléggé kinyírja a mozgás közbeni minőséget, de azért élvezhető.

https://youtu.be/TTY2nteUySo
lenyomtam, elég hajmeresztő néhol :) nem ma kezdted, látszik.

a legbotrányosabb rész kétségtelenül ez:
ekenhondafakken55.jpg

WTF?! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18806 2017.05.10. 21:27

arty írta:
ekenhondafakken55.jpg
:taps: :banplz: :taps: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18807 2017.05.10. 21:39

arty írta:lenyomtam, elég hajmeresztő néhol :) nem ma kezdted, látszik.

a legbotrányosabb rész kétségtelenül ez:
WTF?! :mf2:
MI. A. F??!?!?!?

Kép

Kép

Spoiler
:banplz: :mf2: :banplz: :mf2: :banplz: :mf2:


szerk: Örülök, hogy megnézted, szinte neked vettem a kamerát, hogy segítsek dönteni, mert ez vagy meghozza, vagy elveszi a kedved. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #18808 2017.05.10. 22:28

DT: inkább elvette :D amikor csak mesélted, hogy simaliba a 20 perc a 60 helyett, akkor azt nem gondoltam, hogy ennyire rámenősen kell hozzá tóni...
(kocsit egyébként el is adtam, de a neheze most jönne :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18809 2017.05.10. 22:32

arty írta:DT: inkább elvette :D amikor csak mesélted, hogy simaliba a 20 perc a 60 helyett, akkor azt nem gondoltam, hogy ennyire rámenősen kell hozzá tóni...
(kocsit egyébként el is adtam, de a neheze most jönne :( )
Ez semmi, csak, hogy ne unatkozzak út közben. Ha csak annyit csinálsz, hogy mindig akkor mész, amikor a kocsik állnak, akkor se lenne hosszabb, max 1 lámpaváltást lehetne elbukni. Persze semmire nem beszéllek rá, esetleg csinálok egy lightosabb menetről videót, nagymami tempóban. :hawaii:

Ez egyébként 3 év eredménye, minden munkanap 2x ugyanaz az útvonal, tehát úgy ismerem, mint a tenyeremet, hol lehet menni, mikor, stb. Ez azért megtévesztő lehet a szüzeknek. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18810 2017.05.11. 00:04

Nagyon cuki ez a killzone 2. Első misszióban így érzésre simán 20 alá is bement a frém a tankcsata alatt.
Mindenhol derék magasságú téglatestek a pályán, a színek gears1 szinten nem léteznek, max a helghanok visorjai piroslanak., az első melee killt pedig egy "Bruuutaal!!4" felkiáltással nyugtázta az npc, aki velünk szaladgál.
Már most furi, hogy az offenzívát feltartóztatja egy tank, amit mi körülugrálunk, lepuffogtatjuk azt a 3-5 ellent aki alatt még nem olvad le a vas, majd a kihűlt holttestük mellől felszedett árpídzsí egyetlen találatával likvidáljuk a masinát.
Egyébként nem néz ki rosszul, de azért 2 évvel a Crysis után ez valahol alap egy belsős sony gigaexnél. A ps2-es elsőrészben azért mintha lettek volna nagyobb bejárható területek, viszont a half-life-ot idéző loadingok továbbra is olyannyira megakasztanak, hogy néha azt hittem lefagyott a cucc.
App telepítés ps3-on: letölt, rámegy, telepít, ápdét, megy.
Még azt is nekem kell inputtal nyugtázni mind 3 bitkolbásznál, hogy elkészült, mehetünk tovább. Baromi primitív mai szemmel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18811 2017.05.11. 07:24

benőmenő írta:Nagyon cuki ez a killzone 2. Első misszióban így érzésre simán 20 alá is bement a frém a tankcsata alatt.
Mindenhol derék magasságú téglatestek a pályán, a színek gears1 szinten nem léteznek, max a helghanok visorjai piroslanak., az első melee killt pedig egy "Bruuutaal!!4" felkiáltással nyugtázta az npc, aki velünk szaladgál.
Már most furi, hogy az offenzívát feltartóztatja egy tank, amit mi körülugrálunk, lepuffogtatjuk azt a 3-5 ellent aki alatt még nem olvad le a vas, majd a kihűlt holttestük mellől felszedett árpídzsí egyetlen találatával likvidáljuk a masinát.
Egyébként nem néz ki rosszul, de azért 2 évvel a Crysis után ez valahol alap egy belsős sony gigaexnél. A ps2-es elsőrészben azért mintha lettek volna nagyobb bejárható területek, viszont a half-life-ot idéző loadingok továbbra is olyannyira megakasztanak, hogy néha azt hittem lefagyott a cucc.
App telepítés ps3-on: letölt, rámegy, telepít, ápdét, megy.
Még azt is nekem kell inputtal nyugtázni mind 3 bitkolbásznál, hogy elkészült, mehetünk tovább. Baromi primitív mai szemmel.
Töltési időkben viszont egyértelmű előrelépés, az első rész PS3-on is még többet tölt. A harmadik rész ebből a szempontból rendben van végre.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18812 2017.05.11. 07:33

Zóanagyvarázsló írta:Töltési időkben viszont egyértelmű előrelépés, az első rész PS3-on is még többet tölt. A harmadik rész ebből a szempontból rendben van végre.
Igen, az elég brutális volt ilyen szempontból.
Egyébként a Nier Patch Gate arról szól, hogy a mod chekkolja a steamapi.dll-t, és a warezos játékokkal nem működik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18813 2017.05.11. 08:17

benőmenő írta:Igen, az elég brutális volt ilyen szempontból.
Egyébként a Nier Patch Gate arról szól, hogy a mod chekkolja a steamapi.dll-t, és a warezos játékokkal nem működik.
Na. Azé'.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18814 2017.05.11. 08:32

Moby írta:Futott a maffia3 alatta egy órát legalább. Ami felesleges, léggel 5 perc után 85-95 fokos volt, miután a Ti telibaszta forró levegővel. Egy nyitott házban. Most 1 óra után zárt házban 66-75 fokos. Miközben sokkal csendesebb az egész. A darkcok hűtője 2100-at forgott, ennek a ventijei 1300-at. Maxon.
nekem ugy tunik, hogy megoldodott a problema. mi a cél 5Ghz-en? 40 fok? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #18815 2017.05.11. 08:47

benőmenő írta:Igen, az elég brutális volt ilyen szempontból.
Egyébként a Nier Patch Gate arról szól, hogy a mod chekkolja a steamapi.dll-t, és a warezos játékokkal nem működik.
Meg arról, hogy a dev önkényesen bannolt a modjában steamid alapján NEMWAREZ verzásokat is. Beszótá neki a fórumon? Noakkor nálad nem megy a pecsem, kisköcsög.
Avatar
arty

Hozzászólás #18816 2017.05.11. 08:50

DanielT írta:Ez semmi, csak, hogy ne unatkozzak út közben. Ha csak annyit csinálsz, hogy mindig akkor mész, amikor a kocsik állnak, akkor se lenne hosszabb, max 1 lámpaváltást lehetne elbukni. Persze semmire nem beszéllek rá, esetleg csinálok egy lightosabb menetről videót, nagymami tempóban. :hawaii:

Ez egyébként 3 év eredménye, minden munkanap 2x ugyanaz az útvonal, tehát úgy ismerem, mint a tenyeremet, hol lehet menni, mikor, stb. Ez azért megtévesztő lehet a szüzeknek. :)
Azt nemtom, hogyan kezdjek bele ebbe az egészbe. Vegyek egy kismotort, járjak vele félévig (nem kell rá jogsi), majd utána tegyem le a nagyobb motorra a jogsit, amit akkor már valszeg vezetni is fogok tudni? Vagy azt a kismocival amugy sem érném meg? :idiota: Most amugy efelé hajlok. Sajna kollegáknak ócsó kismocikkal csupa horrorsztorijaik vannak, karbantartás és uton életbenmaradás tekintetében.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18817 2017.05.11. 08:51

Egyébként a KZ2 szerintem azért piszok jól nézett ki 2009-ben, fél évvel az UC2 és egy évvel a GoW3 előtt. Rosszabbul futott, mint a csúnyácska Resistance, nem volt olyan szép, mint PC-n a Crysis, de rendben volt. A csóró PS3 kotai éveiről beszélünk, melyen akkor exkluzív is alig volt, és a Tools of Destructionön kívül azok is szaggattak, na jó az UC1 csak picit. (Az MGS4 kimaradt, azt azért nem helyezem el.) Utólag persze nehéz mutogatni a látványt, mert jöttek jobb játékok, szebbként, több fps-sel,

És volt mellé volt jó AI, normális kihívás, és csak egyetlen helyen voltak végtelen hullámok. Plusz az egyik legjobb fedezékrendszer, amit FPS-ben láttam. Háborús csőlövöldeként nem voltam tőle odáig, de ebben a kategóriában simán élvezhetőbbek közé tartozik, a maga idejében nézve pláne. Nem tartom fontosabb játéknak a CoD4-nél, de legalább olyan szinten szórakoztam vele, a codista hülyeségeket meg úgyis rühelltem mindkettőben.

Különben a mai napig bajban lennék azzal, ha kedvenc háborús FPS-t kellene mondani, mert igazán nagyon egyik se jött be. A Bad Company szórakoztató volt a Kelly hősei/Piszkos tizenkettő-mixként, de sablon CoD/BF/MoH-sztorival nem hagyott volna bennem mély nyomot. Szóval kb. a Crysis a csúcs, ha ér, és a a Halo is dobogós lehet, ha az is. A Wolfenstein meg nyilván nem idevaló, egyik sem :) (Illetve TPS-ek közül a Spec Ops: The Line jött be.) A maga idejében élveztem a NAM-ot, a WWII GI-t (hát nem ezek képviselik a csúcsot, az biztos), a Medal of Honor: Allied Assaultot vagy a Call of Duty 2-t (ennél már kezdett kilógni a lóláb), de már addigra is visszafogottan érdekeltek, mire trend lett belőlük. Szóval a maga módján a KZ2-3 nálam a top körül van ebben a kategóriában.

A multi az más, a CoD1, a CoD: UO, a CoD2, de még a BF4-es megerőszakoltatásom is jobb élmény volt, mint single-ben bármi. Talán ha az OFP/ArmA/Red Orchestra/Brothers in Arms nem marad ki, máshogy látnám, de ezek közül is csak az utóbbi hírlik jobban kampányfókuszúnak. Egy szó mint száz, a háborús StarCraft vs Tekken jegyében: a Panzer General elpusztítja a CoD4-et!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.05.11. 08:55-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18818 2017.05.11. 08:53

arty írta:Meg arról, hogy a dev önkényesen bannolt a modjában steamid alapján NEMWAREZ verzásokat is. Beszótá neki a fórumon? Noakkor nálad nem megy a pecsem, kisköcsög.
Remélem, aaby visszavágásként jól megverte a tetemét az Árpád hídnál.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18819 2017.05.11. 09:07

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként a KZ2 szerintem azért piszok jól nézett ki 2009-ben, fél évvel az UC2 és egy évvel a GoW3 előtt. Rosszabbul futott, mint a csúnyácska Resistance, nem volt olyan szép, mint PC-n a Crysis, de rendben volt.
azt mondja rendben volt... :D haha. a PADLON volt az állunk. Crysis meg a kutyát semnem..., VAS se volt ala szerintem meg akkor se.
amugy 30-al futott, nagy akcio közben neha beesve 27-28-ra. teljesen okes. illetve nagyon durva jelenetek (gameplay / atvezetö) közben lejjebb. en mindenesetre jol futo cimkent könyveltem el magamban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18820 2017.05.11. 09:31

SlickAdam írta:azt mondja rendben volt... :D haha. a PADLON volt az állunk. Crysis meg a kutyát semnem..., VAS se volt ala szerintem meg akkor se.
amugy 30-al futott, nagy akcio közben neha beesve 27-28-ra. teljesen okes. illetve nagyon durva jelenetek (gameplay / atvezetö) közben lejjebb. en mindenesetre jol futo cimkent könyveltem el magamban.
Azt is írtam, hogy piszok jól nézett ki :nezze: Csak ugye én éppen az ócska 2008-2009-es vasamon játszottam végig a Crysist és a Crysis Warheadet*, szóval így nézve én maximálisan megértem, ha nem SDF-esként közelítjük meg.

Az UC2-3 és a GoW3 viszont tényleg odacsesztek (időtállóbb az artjuk és a színpalettájuk is, bár a KZ2-szerintem nem volt annyira zavaróan szürkésbarna, mint a GeoW), és még jobban is futottak. Ettől függetlenül a KZ2 a jobban futó játékok közé tartozott PS3-on, de ha a 2017-ben elővételre méltó exkluzívok listáját nézzük, akkor azt fogjuk látni, hogy a legtöbb igenis jobban teljesít nála. És mondjuk a 2008-as Bad Company sem volt gáz. A nagy pályák és a rombolhatóság mellett a látvány/teljesítmény arány rendben volt.

*Persze csak mediumon futottak jobban a KZ2-nél, úgy meg jelentősen visszaesett a látvány, de a high is folyékonyabb volt, mint mondjuk egy Heavenly Sword PS3-on, amit csak legyűrtem valahogy. Amúgy a C1-et high-on játszottam végig, a Warheadet kb. az első pálya után mediumon. És igen, a Crysist jobban élveztem, sőt a PS3-on játszott második rész is bejött annyira, mint a KZ2. A legjobb PS3-as FPS-élményem pedig a Bulletstorm. Bőnyállal. Talán a The Darkness lehetne még élmezőnyben, de éppen nem az FPS-es vagy látványbeli dolgai miatt. De a KZ2-3 is jó emlék.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18821 2017.05.11. 10:12

Ácsi, azért 2009 már nekem a phenom2 + HD4850 korszak volt, ahol már ráncoltam a szemöldököm, ha a med-high Crysis úgy futott, ami a Killzone 2-ben az alapfelállás. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18822 2017.05.11. 10:41

arty írta:Azt nemtom, hogyan kezdjek bele ebbe az egészbe. Vegyek egy kismotort, járjak vele félévig (nem kell rá jogsi), majd utána tegyem le a nagyobb motorra a jogsit, amit akkor már valszeg vezetni is fogok tudni? Vagy azt a kismocival amugy sem érném meg? :idiota: Most amugy efelé hajlok. Sajna kollegáknak ócsó kismocikkal csupa horrorsztorijaik vannak, karbantartás és uton életbenmaradás tekintetében.
A kismotort felejtsd el éles közlekedésre a Hungárián, stb. Nem elég erős ahhoz, hogy simán leverd a forgalmat és mindig elöl legyél, anélkül, hogy bárkit feltartanál. Márpedig ez a lényeg, hogy lássák, hogy kár és felesleges is erőlködniük, nem fogod feltartani őket, így nem is akarnak letolni.

Amit én tennék(tettem):

1. http://www.motor-berles.hu nagyon korrekt srác bérelj ki egy 50-est pár napra és az otthoni ismerős terepen kavirnyálj, tanuld, hogy működik. Adnak sisakot is, akár most hétvégén is, elmegyek bevezetlek az alapokba.
2. Ha már ezt tudod kezelni és bejön, akkor mehet a B kiegészítő 125 jogisra bejelentkezés. Ehhez mociznod már tudni kell, mert arra nem tanítanak meg, a 3 óra csak arra elég, hogy a vizsgákat lenyomd.
3. Mivel 125-öst bérelni jogsi nélkül nem adnak, kibérelhetem neked, hogy kipróbáld, mennyire más érzés azzal menni forgalomban.
4. Saját moci vásárlás, nem szart, nem átmenetit, hanem egy frankó gépet kell venni, 600 ezer körül használtan. Ezt el lehet adni bármi van, de egy olcsó szarral nem azokat a tapasztalatokat szereznéd meg, amire szükséged van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18823 2017.05.11. 10:44

SlickAdam írta:azt mondja rendben volt... :D haha. a PADLON volt az állunk. Crysis meg a kutyát semnem..., VAS se volt ala szerintem meg akkor se.
amugy 30-al futott, nagy akcio közben neha beesve 27-28-ra. teljesen okes. illetve nagyon durva jelenetek (gameplay / atvezetö) közben lejjebb. en mindenesetre jol futo cimkent könyveltem el magamban.
A KZ2 eszméletlenül, fantasztikusan csodaszép volt, pécén közelébe nem ért semmi. A Crysis jó volt, de egyrészt valóban nem ment semmin, másrészt máshogy volt ütős.

Nagytévén a KZ2 pusztított, csak mint játék volt idegesítően unalmasan középfoslé.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18824 2017.05.11. 11:12

Zóanagyvarázsló írta:És mondjuk a 2008-as Bad Company sem volt gáz. A nagy pályák és a rombolhatóság mellett a látvány/teljesítmény arány rendben volt.
A Bad Company _UNDORÍTÓAN_ fut. Szaggat mint az ááááááááálllat, mellette pedig úgy tearingel, mint semmi más. Maga a pokol, nincs 2 hónapja, hogy 360-on megnéztem. A KZ2 teljesítményben teljesen rendben volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18825 2017.05.11. 11:39

SlickAdam írta:azt mondja rendben volt... :D haha. a PADLON volt az állunk. Crysis meg a kutyát semnem..., VAS se volt ala szerintem meg akkor se.
amugy 30-al futott, nagy akcio közben neha beesve 27-28-ra. teljesen okes. illetve nagyon durva jelenetek (gameplay / atvezetö) közben lejjebb. en mindenesetre jol futo cimkent könyveltem el magamban.
2007ben megejelneskor szebb es jobban futott a crysis 8800gtxemen mint a kz2 ps3on, utobbi recefice bumbzm + szintelen vt, szep vt de egy crysis mediumon is fingatta
Avatar
Moby

Hozzászólás #18826 2017.05.11. 12:00

SlickAdam írta:nekem ugy tunik, hogy megoldodott a problema. mi a cél 5Ghz-en? 40 fok? :)
Közel jársz az elképzeléseimhez :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18827 2017.05.11. 12:04

arty írta:Azt nemtom, hogyan kezdjek bele ebbe az egészbe. Vegyek egy kismotort, járjak vele félévig (nem kell rá jogsi), majd utána tegyem le a nagyobb motorra a jogsit, amit akkor már valszeg vezetni is fogok tudni? Vagy azt a kismocival amugy sem érném meg? :idiota: Most amugy efelé hajlok. Sajna kollegáknak ócsó kismocikkal csupa horrorsztorijaik vannak, karbantartás és uton életbenmaradás tekintetében.
Nekem ezzel leginkább az a gondom amellett, hogy rohadtul tetszene, mindkét végponton napi szintű használatra alkalmas autó kell várjon. Ez ígymár 3 jármű.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18828 2017.05.11. 12:07

Moby írta:Nekem ezzel leginkább az a gondom amellett, hogy rohadtul tetszene, mindkét végponton napi szintű használatra alkalmas autó kell várjon. Ez ígymár 3 jármű.
Mit jelent a napi szintű használat? 3db Ti is ráfér pókozva, egy a hátizsákba és akkor még ott a hátsó doboz. :D Ha nem szállítasz magadon kívül személyt, akkor simán kiváltja a kocsit.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18829 2017.05.11. 12:08

DanielT írta:A Bad Company _UNDORÍTÓAN_ fut. Szaggat mint az ááááááááálllat, mellette pedig úgy tearingel, mint semmi más. Maga a pokol, nincs 2 hónapja, hogy 360-on megnéztem. A KZ2 teljesítményben teljesen rendben volt.
Bennem messze nem maradt meg ekkora kontraszt performance.ra a KZ2 és a BFBC között.

Én most ezeket találtam csak ezekről az őskövületekről (a KZ2-es videó minősége eléggé gagyi, igen, harmadik videó BF3-as, tudom):

phpBB [media]


phpBB [media]


phpBB [media]


Mindegyik halál a 60 fps-hez képest, és mindegyik odabasz a fosportok áradatának.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.05.11. 12:12-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18830 2017.05.11. 12:10

Zóanagyvarázsló írta:Bennem messze nem maradt meg ekkora kontraszt performance.ra a KZ2 és a BFBC között.

Én most ezeket találtam csak ezekről az őskövületekről (a KZ2-es videó minősége eléggé gagyi, igen, harmadik videó BF3-as, tudom):
Mindegyik halál a 60 fps-hez képest, és mindegyik odabasz a fosportok áradatának.
Fura a 360-as videó. Annak idején egyébként végignyomtam rajta, de most amikor néztem, ennél 84x szarabbul fut.

Vissza: “Leáldozott.hu”