A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18691 2017.05.07. 21:39

Moby írta:Jólvan papi, nem rád gondoltam :) Ezt a hellpointot senki ne próbálja ki, akinek kedves az élete.
Most tettél csak kíváncsivá, te szemétláda! :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18692 2017.05.07. 21:45

Zóanagyvarázsló írta:Most tettél csak kíváncsivá, te szemétláda! :fogmosas:
Veressed! Jó anyag! ^.^
Avatar
arty

Hozzászólás #18693 2017.05.07. 21:48

benőmenő írta:Tovább erősítve a vérkonzolos vonalat, lehet vettem egy használt ps3 slimet.
Egy kis segítség kéne a megmaradt mászthev gigaexekhez, amiket majd le kéne vadászni. Miket hagytam ki?
Army of two 2-3 ! :P (detényleg, a kettest kimondottan kedveltem, coopban pláne jók - a hármas meg... a végére akkora őrület-trancsír, az is egészen bejött. de az elég n+1 lődözde amugy.)
Uncsi1-2-3/TLOU/HR-Beyond/GOW3 - ezeket lécci tényleg ps4en told le :) Mire végimész a többin, addigra pont 30-40 környékén ps4et vágnak utánad... (már most is alig több)
Motorstormból elég a 2, szvsz.

De ha tényleg végigmennél a kínálaton, feltétlen elvárom a kétnaponta élménybeszámolót :D
(esetleg move címek nem érdekelnek? :D az is mind "exklu"!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18694 2017.05.07. 21:57

Moby írta:Dani! Nem mintha nagyon akarnám tucsingolni, de kigyött az XOC bios az ánuszho, amivel a végtelenbe húzható a power limit, és core voltig is agyig tolható :)
Jó hír, főleg neked... talán pár nappal meghosszabbíthatod az életciklusát annak a lógó belű négyKÁ konfignak! ;P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18695 2017.05.07. 21:58

Moby írta:Ezt a hellpointot senki ne próbálja ki, akinek kedves az élete.
A linked után megnéztem belőle egy gameplay videót és nem akartalak megsérteni, így inkább nem reagáltam az ajánlásra. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18696 2017.05.07. 22:10

Jut eszembe: tegnap lecibáltam A dying lightot meg a Alien Izolációt, mindkettőt félbe hagytam. Tudom, őskori leletek, ennek megfelelően vígan dalolászva futják a 4K@60fps@Ultrát :P
Avatar
arty

Hozzászólás #18697 2017.05.07. 22:12

Zóanagyvarázsló írta:Bár ezzel még mindig jobb sajnos, mint konzolon a mindenre repülő öt csillag és a nem létező kifejtések. Vagy ebben már van változás?
nincs. amugy PONT tegnap nyomtam 5 csillagot valamire, de nem ugrik be a címe :D (360on)

éppen összeírtam a 360as librarym - excelbe. ebben is "van" előrelépés. (janem, nincs, ami van, az egy kibaszott alibi és ahogy egyre több a játékom, ömlenek a bw compatiblék is az accomra, készvége. OKÁDÉK.)
ennek köszönhetően van amugy játékom, ami megvan UK és HU accon is, kurvaéletbe :( mázli h jól nyomonkövethető az ember digit világa...
(a kínai accommal meg nemtok belépni, mert bugos a 360 dashboard és végtelenciklus a személyem ellenőrzésénél. királyság, 1-2 játék végülis csak...)

ANYÁD MS!
SONY, A TIÉD IS!
ANYÁD GABEN, AMIÉRT ELKÉNYEZTETTÉL!
ORIGIN! UPLAY! ANYÁTOK AMIÉRT LÉTEZTEK!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18698 2017.05.07. 22:18

arty írta:nincs. amugy PONT tegnap nyomtam 5 csillagot valamire, de nem ugrik be a címe :D (360on)

éppen összeírtam a 360as librarym - excelbe. ebben is "van" előrelépés. (janem, nincs, ami van, az egy kibaszott alibi és ahogy egyre több a játékom, ömlenek a bw compatiblék is az accomra, készvége. OKÁDÉK.)
ennek köszönhetően van amugy játékom, ami megvan UK és HU accon is, kurvaéletbe :( mázli h jól nyomonkövethető az ember digit világa...
(a kínai accommal meg nemtok belépni, mert bugos a 360 dashboard és végtelenciklus a személyem ellenőrzésénél. királyság, 1-2 játék végülis csak...)

ANYÁD MS!
SONY, A TIÉD IS!
ANYÁD GABEN, AMIÉRT ELKÉNYEZTETTÉL!
ORIGIN! UPLAY! ANYÁTOK AMIÉRT LÉTEZTEK!
Eközben a GOG Galaxy nagyot fejlődött, már képet is lehet lopni. A Yooka-Laylee így néz ki maxon, nem is csúnya:

Kép
Spoiler
A képfeltöltők hazudnak a kép valójában NEMÍGYNÉZKI nálam, hanem egy feketeség. Az összes. Az őskövületekben meg el se készítő őket, mert nem támogatják az overlayt, tehát maga a ScummVM vagy a DOSBox jobb.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #18699 2017.05.07. 22:30

Na, okostojások, felraktam a 'day 1', "tökéletesen működő" community patchet a Nierhez.

Egérkurzor van továbbra is (még egy gányolást meg tudok próbálni, de aztán feladom),
fél másodperces akadozás jött olyan helyeken, ahol eddig semmi sem volt,
a vibrációt nem tudtam kikapcsolni a kontrolleren (a patch valami háttérben futó gány, OSD-je is van, ami vibrációt is használ),
majd 15 perc játék után lefagytam a túróba, de úgy, hogy csak a kép állt meg, a játék ment tovább.
A patch összeakadt az RTSS-sel is, de legalább szólt, hogy lőjem le.
Egyetlen dolgot fixált: a natív felbontást.

Akar még valaki okoskodni?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18700 2017.05.07. 22:31

arty írta:éppen összeírtam a 360as librarym - excelbe. ebben is "van" előrelépés. (janem, nincs, ami van, az egy kibaszott alibi és ahogy egyre több a játékom, ömlenek a bw compatiblék is az accomra, készvége. OKÁDÉK.)
Én is "összeírtam" a múlt héten a librarym, hogy miket kukázhatnék PS360-on, mert ömlött bw compatibilitiben 8K-ban pécére. Hát szép kis tornyot építettem a "soha büdös életben hozzá se érek" címekből. Köztük szép fém/papírdobozos kiadások is. Értékük a nullánál kicsit kevesebb, nem tudom mit csinálok majd velük.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18701 2017.05.07. 22:32

aabyssx írta:Akar még valaki okoskodni?
Remélem, mert eddig nagyon jó a műsor. :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #18702 2017.05.07. 22:34

Zóanagyvarázsló írta:Ja tényleg, a Yakuza 1-2 HD hiánya miatt máig hanyagolom őket :szomoru1:
Le merem fogadni, hogy ezekkel semmit sem kell GÁNYolni, hogy megkaphasd a hamisítatlan PS3-as fps-t.
Szerintem nagyon jópofa sztorik a Yakuzák, de a PS2-es játékokat (az 1 és 2-őt) annyira nem jó játszani. Kőkorszaki technó, loading time-ok, a fix kamera pedig nehezíti a nézelődést. A harmadikat sokkal jobb volt játszani is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #18703 2017.05.07. 22:37

Tényleg, PS3-on lehet, hgoy van is egy Yakuza rész, amit még én sem játszottam.
A PS3 már jó ideje csak Tekkenre van. De ha visszavonul, akkor lehet, hgoy visszarakom a tévére egy darabig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18704 2017.05.07. 22:37

Ezt a játékot nem szabadott volna handheldre kiadni, inkább illene hozzá egy beton állvány. Mer' tuti fél órán belül molekulákra törném a gépet...

A videó ellenben nagyon szórakoztató :D

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18705 2017.05.07. 23:01

Zóanagyvarázsló írta:Eközben a GOG Galaxy nagyot fejlődött, már képet is lehet lopni. A Yooka-Laylee így néz ki maxon, nem is csúnya: blank.jpg
Viszont eddig még nem törölte egy hétre visszamenőleg a mentéseimet a cloud save, szóval határozottabban zökkenőmentesebb, mint pl. az Origin volt leány korában.
Avatar
insp

Hozzászólás #18706 2017.05.07. 23:06

DanielT írta:Ezt a játékot nem szabadott volna handheldre kiadni, inkább illene hozzá egy beton állvány. Mer' tuti fél órán belül molekulákra törném a gépet...

A videó ellenben nagyon szórakoztató :D



Meg jo, hogy visszaolvastam par hsz-t. Epp most akartam linkelni. :worship:

Meg mindig priceless a csavo oszinte rohogese. :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18707 2017.05.07. 23:07

DanielT írta:Ezt a játékot nem szabadott volna handheldre kiadni, inkább illene hozzá egy beton állvány. Mer' tuti fél órán belül molekulákra törném a gépet...

A videó ellenben nagyon szórakoztató :D
Toltam wiiu-n. Kevés idegesítőbb játékkal hozott össze a sors. Eladtam, mielőtt a lemezt ledaráltam volna. Racinghez semmi köze, egy fasszopó gamblingmachine, aminél csak azokat utálom jobban, akik játszanak ezekkel.
Avatar
arty

Hozzászólás #18708 2017.05.07. 23:35

DanielT írta:Én is "összeírtam" a múlt héten a librarym, hogy miket kukázhatnék PS360-on, mert ömlött bw compatibilitiben 8K-ban pécére. Hát szép kis tornyot építettem a "soha büdös életben hozzá se érek" címekből. Köztük szép fém/papírdobozos kiadások is. Értékük a nullánál kicsit kevesebb, nem tudom mit csinálok majd velük.
sajnáom, fájdalmas lehet :hehe: viszont biztosan marad elég örök emlék, amik nem jöttek ki 8k-ra: gt5p, áncsártidok :P amugy prevgenről miket tartottál érdemesnek polcon tartani? pgr4et tudom. ésmég?

ami nekem a hétvégén fájt: a cloudon keresztüli 360->one migráláskor elveszett a Joe Danger mentésem - one-on indítom, szól, hogy van lokál és cloud save-m (wtf? lokál hogyan-honnan?!), választom cloudot... career 0%. WTF?!
ezekután valszeg a steam verza fog tovább pörögni, ha valaha még kedvem lesz hozzá... (360on, anno, szerettem)
Avatar
arty

Hozzászólás #18709 2017.05.07. 23:35

Moby írta:Toltam wiiu-n. Kevés idegesítőbb játékkal hozott össze a sors. Eladtam, mielőtt a lemezt ledaráltam volna. Racinghez semmi köze, egy fasszopó gamblingmachine, aminél csak azokat utálom jobban, akik játszanak ezekkel.
totti, gero, slickadam? :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18710 2017.05.08. 00:16

arty írta:totti, gero, slickadam? :nyes:
Mi van velük? :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18711 2017.05.08. 00:25

Közben toltam hosszabban a Maffia3-at. Hát az eleje elég fasza. A múltkor nem kapott el, mondjuk nem is volt rá időm. Most alig bírtam letenni.
Csakhát eközben:
Spoiler
A jókurvaanyád intel. Senki ne vegye ezt a szart. A Ti előtt nem volt ennyire vészes a helyzet, de ez mostanra tragikus. Ha nem tud semmit kezdeni a helyzettel az AIO, megy a hardverapróra.

7700k.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18712 2017.05.08. 00:38

Ugy is eladod mielott tonkremenne, en kurvara leszarnam
Avatar
Moby

Hozzászólás #18713 2017.05.08. 00:41

Micsu írta:Ugy is eladod mielott tonkremenne, en kurvara leszarnam

Ez nem a plafon. Ha van még fél órám játszani, simán belenyal a 100-ba. De mostmár ki fogom próbálni, előbb-utóbb lekúrja a throttling.
Avatar
arty

Hozzászólás #18714 2017.05.08. 00:58

Moby írta:Mi van velük? :fejvakaras:
"azokat utálom jobban, akik játszanak ezekkel." :) ők nyomják! még gémpléjüket is néztem, ahol multiznak, a dt által linkelthez a legkevésbé sem volt hasonló. tulképp még nézni is szórakoztató volt (ellenben dt videojával, ahol egyenesen ÉN b*sztam fel magam fél perc után :D )

---

mafia3ról azt olvastam péhán, h elég grind: foglalod a szandbox területeket, nyomva az egyenmissönöket.
a mafia1-2 erős történetvezetése tehát kuka?! :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18715 2017.05.08. 09:07

Moby írta:Toltam wiiu-n. Kevés idegesítőbb játékkal hozott össze a sors. Eladtam, mielőtt a lemezt ledaráltam volna. Racinghez semmi köze, egy fasszopó gamblingmachine, aminél csak azokat utálom jobban, akik játszanak ezekkel.
benne van a szerencsekerek nyilvan (szandekosan), de a hetvegi futamainkon valamiert megis mindig a tudasunk alapjan vegeztünk... szoval. 10 percet jatszottal, púd sincsennem rola ---> ne is nyilatkozz plz.:)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18716 2017.05.08. 09:33

arty írta:"azokat utálom jobban, akik játszanak ezekkel." :) ők nyomják! még gémpléjüket is néztem, ahol multiznak, a dt által linkelthez a legkevésbé sem volt hasonló. tulképp még nézni is szórakoztató volt (ellenben dt videojával, ahol egyenesen ÉN b*sztam fel magam fél perc után :D )

---

mafia3ról azt olvastam péhán, h elég grind: foglalod a szandbox területeket, nyomva az egyenmissönöket.
a mafia1-2 erős történetvezetése tehát kuka?! :(
olvasd el újra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18717 2017.05.08. 09:44

arty írta:sajnáom, fájdalmas lehet :hehe: viszont biztosan marad elég örök emlék, amik nem jöttek ki 8k-ra: gt5p, áncsártidok :P amugy prevgenről miket tartottál érdemesnek polcon tartani? pgr4et tudom. ésmég?
Este kapol egy rendkívül pontos és szemléletes elszámolást!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18718 2017.05.08. 09:53

Moby írta:Csakhát eközben:
Spoiler
A jókurvaanyád intel. Senki ne vegye ezt a szart. A Ti előtt nem volt ennyire vészes a helyzet, de ez mostanra tragikus. Ha nem tud semmit kezdeni a helyzettel az AIO, megy a hardverapróra.

7700k.jpg
A Zisten áldjon meg, kikapcsoltad már a "mültájkór enhönszmöntöt?? RAM mennyin van?

Mi ugrik helyette?
Avatar
Moby

Hozzászólás #18719 2017.05.08. 10:52

SlickAdam írta:benne van a szerencsekerek nyilvan (szandekosan), de a hetvegi futamainkon valamiert megis mindig a tudasunk alapjan vegeztünk... szoval. 10 percet jatszottal, púd sincsennem rola ---> ne is nyilatkozz plz.:)
De! Majd minden szart felszippantok, csak azért, hogy leírhassam a véleményem! Sőt, minden meg is veszek ÉS lenyomok, másképp még azt sem dönthetem el, hogy megvegyem-e. Ha nem jött be, visszautazok az időben, és lebeszélem magam a vételéről.
Ez így elfogadható neked? Így majd mondhatok véleményt is akár? :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18720 2017.05.08. 10:54

DanielT írta:A Zisten áldjon meg, kikapcsoltad már a "mültájkór enhönszmöntöt?? RAM mennyin van?

Mi ugrik helyette?
Ki, de faszt sem segít ezekben az esetekben, hiszen minden magot széjjelpörgetnek ezek a gecimanó játékok. Annyival hűvősebb, hogy nem 4.5-en pörög, hanem 4.4-en, de ennyi erővel downclockolom 2 gigára, és tuti jók lesznek a hőmérsékletek :boxer:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18721 2017.05.08. 11:05

Moby írta:De! Majd minden szart felszippantok, csak azért, hogy leírhassam a véleményem! Sőt, minden meg is veszek ÉS lenyomok, másképp még azt sem dönthetem el, hogy megvegyem-e. Ha nem jött be, visszautazok az időben, és lebeszélem magam a vételéről.
Ez így elfogadható neked? Így majd mondhatok véleményt is akár? :mf2:
mondhatsz, de a MK-t nem ismered ELEGGE. pont. szlimDzsim videoja is muris ugye, ilyeneket össze lehet vagni, resze a jateknak. de mikor ö tol fenékbe 2-szer is egymas utan valakit piros tekivel a cél környeken, az azert jo erzes, olyankor is visit biztos, mint a kismalac. csak örömeben. ha nincs skill, utolso vagy. vagy szököevente jobb helyen vegzel (mint irtam, ez a design resze). ha jo vagy, akkor elöl leszel, mint az SG-s n000rbi. vajon veletlenül nyerte a futamok 80-90%-at (amugy meg 2. helyezes)?

totti mar joval többet jatszott, mint te anno (na ja, az a 10 perc... :D), és mint tudjuk, eleg jo jatekos, ha ótókás dolgokrol van szo, mégis pislogott, amikor felhivtuk a figyelmet a pro "trükkökre" (vagy n000rbi mindkettönket).

full kezsüel "csattanjunk a teve ele fing nelkül 5 percre" a szerencsekerek jobban dominal.:)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18722 2017.05.08. 11:33

SlickAdam írta:mondhatsz
Köszönöm! :puszis:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18723 2017.05.08. 12:12

májió bashing

ki mellé kell állni? :banplz:

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18724 2017.05.08. 19:24

aabyssx írta:Na, okostojások, felraktam a 'day 1', "tökéletesen működő" community patchet a Nierhez.

Egérkurzor van továbbra is (még egy gányolást meg tudok próbálni, de aztán feladom),
fél másodperces akadozás jött olyan helyeken, ahol eddig semmi sem volt,
a vibrációt nem tudtam kikapcsolni a kontrolleren (a patch valami háttérben futó gány, OSD-je is van, ami vibrációt is használ),
majd 15 perc játék után lefagytam a túróba, de úgy, hogy csak a kép állt meg, a játék ment tovább.
A patch összeakadt az RTSS-sel is, de legalább szólt, hogy lőjem le.
Egyetlen dolgot fixált: a natív felbontást.

Akar még valaki okoskodni?
Ez is csak az "A" kezdőbetűs leáldosokkal történhet meg. Én könyörögnék DT-nek, hogy új neve kapjatok, hátha megszabadultok a jól megérdemelt pécékarmátoktól.

A "Z" betű például már elég messze, és jól bevált. Csak DSR-t ne akarj vele, mert azzal nem kompatibilis, de cserébe nagyobb lesz tőle a férfiasságod. Még a végén egyszer az Élet Rinyagépe helyett az Élet Császára lehetsz! Csak aztán el ne rontsad a "Z" betűmet, mert onnantól minden GÁNYom a te hibád lesz, és nem user error!
Avatar
eje75

Hozzászólás #18725 2017.05.08. 19:56

Moby írta:rendeltem egy vizes AIO-t
Milyet vettél? Megjött már? Ne kínozz!!!
skinnyman

Hozzászólás #18726 2017.05.08. 20:17

DanielT írta:Tudod mit nézz meg négykán? Vagy inkább NYÓCon. Dead Space. Ha nyomtad egyáltalán, tuti rég volt és kicseszett gyönyörű és jó gém.
Regota be van tervezve amugy nalam is, most leszedtem (Steam-en, meglenne Origin-en is, de attol mindig kicsit a hanyinger kerulget). Itt amugy miert jo ha vsync off, es nvidia-ban force-olod? Utanaolvasva olyan kommenteket latok h azert mert gyarilag 30 fps lenne vsync-el, de nalam ez rohadtul 60-on megy gyarilag is, 4K-ban.. Pedig mar annyira ganyolni akartam :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18727 2017.05.08. 20:29

eje75 írta:Milyet vettél? Megjött már? Ne kínozz!!!
Nem jött meg, és ma mondtam vissza, mert kurvasoká tudnák hozni. Coolermaster masterliquid pro 280 lett volna amúgy. Valami mást kéne rendelnem, leginkább liquid freezer 240--et, mer annak legalább vastag a radija, de nem sok kedvem van már szopolni az egésszel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18728 2017.05.08. 20:29

skinnyman írta:Regota be van tervezve amugy nalam is, most leszedtem (Steam-en, meglenne Origin-en is, de attol mindig kicsit a hanyinger kerulget). Itt amugy miert jo ha vsync off, es nvidia-ban force-olod? Utanaolvasva olyan kommenteket latok h azert mert gyarilag 30 fps lenne vsync-el, de nalam ez rohadtul 60-on megy gyarilag is, 4K-ban.. Pedig mar annyira ganyolni akartam :rinya:
Az csak akkor 60, ha vsync off. Viszont elég sunyi a tearing, lehet, hogy simán pont annyira ott van a frém, hogy nem is veszed észre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18729 2017.05.08. 20:36

Arty, megígértem, kapodE!

Balról jobbra: Xbox 360 "exkluzív", Pécé8K remastered, PS3 exkluzív, Pécé8K remastered. Illetve bárhová odaképzelhető a #Sikergen teljes felhozatalából bármi, ami meglehetne, de "valamiért" nincs. Pedig #Semminemváltozott.

A 360 OSZLOPBÓL hiányzik még az egyetlen valódi exkluzív, ami megvan még: a PGR4, az a cégnél rohad.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18730 2017.05.08. 20:38

Meanwhile Bayonetta már 175,000 db-os eladásnál jár Steamen, kb 3.5 millió dollárt, azaz 1 milliárd Ft-ot hozva. Hát ennél valszeg olcsibban kijött a port.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18731 2017.05.08. 20:54

DanielT írta:Meanwhile Bayonetta már 175,000 db-os eladásnál jár Steamen, kb 3.5 millió dollárt, azaz 1 milliárd Ft-ot hozva. Hát ennél valszeg olcsibban kijött a port.
és megint teaseltek a Vanquish-t! vuhuuu. az korabban közeleben se volt sosenem a 60 fremnek. iszonyat egy jatek, egyszer ujrajatszanam* deluxe minösegben. :finom:

* elinditanam 30 percre nosztalgiazni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18732 2017.05.08. 21:08

SlickAdam írta:és megint teaseltek a Vanquish-t! vuhuuu. az korabban közeleben se volt sosenem a 60 fremnek. iszonyat egy jatek, egyszer ujrajatszanam* deluxe minösegben. :finom:

* elinditanam 30 percre nosztalgiazni
A napokban kipróbáltam megint a Ps3-as demót, undorító a képminőség és a frém is. Amikor újdonság volt, akkor is elvérzett ezek miatt nálam.
Avatar
eje75

Hozzászólás #18733 2017.05.08. 21:48

Moby írta:Nem jött meg, és ma mondtam vissza, mert kurvasoká tudnák hozni. Coolermaster masterliquid pro 280 lett volna amúgy. Valami mást kéne rendelnem, leginkább liquid freezer 240--et, mer annak legalább vastag a radija, de nem sok kedvem van már szopolni az egésszel.
Én még mindig a BE QUIET! Silent Loop-al szemezek...konkrétan nem pakoltam át a gépet a Phanteks házba, mert nem bírom eldönteni, hogy kell-e, vagy sem... :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #18734 2017.05.08. 22:51

DanielT írta:Arty, megígértem, kapodE!

Balról jobbra: Xbox 360 "exkluzív", Pécé8K remastered, PS3 exkluzív, Pécé8K remastered. Illetve bárhová odaképzelhető a #Sikergen teljes felhozatalából bármi, ami meglehetne, de "valamiért" nincs. Pedig #Semminemváltozott.

A 360 OSZLOPBÓL hiányzik még az egyetlen valódi exkluzív, ami megvan még: a PGR4, az a cégnél rohad.
- első oszlop kiválthatatlan, stimmt, bár szégyen, hogy a pgr4 PONT nincs otthon :(
- TRUrunderworldhöz vannak x360 exklu dlc-k! KingKong pc verza fosi, bár van valami tákoltgenny ati-s verza. deamúgy jah, ez a pakk KUKA! :D
- MGS@PS4, GOW@PS4, JakTrilogy@PS4(soon), SplitSecond@PÉCÉGÁNY8k30(tm), (gt5p :DDD köszi, ez a személyes kedvencem, akkora szégyen! :D) UncsiTrió@PS4, szal itt azé lenne mit áprgédelni. és hol a legjobbabbik motorstorm?!?!
- NFSHPhoz vannak konzolexklu déelcék!44...öö... najó, kuka mind :D

(360ad visszakapod még valaha? amugy szomoru az egész "sztori", nálam virágkorukat élik a prevgen cuccok és akkorát üt utánuk egy wildlans, huhúúú)
skinnyman

Hozzászólás #18735 2017.05.08. 23:05

DanielT írta:Az csak akkor 60, ha vsync off. Viszont elég sunyi a tearing, lehet, hogy simán pont annyira ott van a frém, hogy nem is veszed észre.
Pedig vsync on-ra van teve, es szemre is megmondom, de nvidia-ban is kiirattam, es 60 az fps.. (Vsync off-al 250 fps 4k-ban, lol) Nem lehet h nemreg kapott egy frissitest ahol megfixaltak? Vagy hogy az nvidia magatol megoptimalizalja? :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18736 2017.05.09. 00:15

Letisztult, allat, várós

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18737 2017.05.09. 08:02

arty írta:- első oszlop kiválthatatlan, stimmt, bár szégyen, hogy a pgr4 PONT nincs otthon :(
- TRUrunderworldhöz vannak x360 exklu dlc-k! KingKong pc verza fosi, bár van valami tákoltgenny ati-s verza. deamúgy jah, ez a pakk KUKA! :D
- MGS@PS4, GOW@PS4, JakTrilogy@PS4(soon), SplitSecond@PÉCÉGÁNY8k30(tm), (gt5p :DDD köszi, ez a személyes kedvencem, akkora szégyen! :D) UncsiTrió@PS4, szal itt azé lenne mit áprgédelni. és hol a legjobbabbik motorstorm?!?!
- NFSHPhoz vannak konzolexklu déelcék!44...öö... najó, kuka mind :D

(360ad visszakapod még valaha? amugy szomoru az egész "sztori", nálam virágkorukat élik a prevgen cuccok és akkorát üt utánuk egy wildlans, huhúúú)
eternal sonata van PS3-ra is, söt, az a jobbik verzio. teknoban ha jol emlekszem ugyanaz, de tartalomban bövitett, szal... :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18738 2017.05.09. 08:08

arty írta:SplitSecond@PÉCÉGÁNY8k30(tm), (gt5p :DDD köszi, ez a személyes kedvencem, akkora szégyen! :D) UncsiTrió@PS4, szal itt azé lenne mit áprgédelni. és hol a legjobbabbik motorstorm?!?!
(360ad visszakapod még valaha? amugy szomoru az egész "sztori", nálam virágkorukat élik a prevgen cuccok és akkorát üt utánuk egy wildlans, huhúúú)
Split Second nagy fájdalmam, hogy a pécés egy fos. Input lagos, nem duplikált frémes, stroboszkóp fos.

Legjobb Motorstorm nemtom hová lett, de szerintem már nem is foglalkozom a pótlással. Pécén persze napi 25 órában tolnám.

360 remélem visszatér a háborúból, majd visszakérem, amikor már csak a port fogná.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18739 2017.05.09. 08:10

SlickAdam írta:eternal sonata van PS3-ra is, söt, az a jobbik verzio. teknoban ha jol emlekszem ugyanaz, de tartalomban bövitett, szal... :)
Hehe, teknóban _majdnem_ ugyanaz, kicsit jobb a 360-as. Tartalom meg ebben is több, mint amire szükségem lesz valaha, így se nyomtam végig. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18740 2017.05.09. 08:16

eje75 írta:Én még mindig a BE QUIET! Silent Loop-al szemezek...konkrétan nem pakoltam át a gépet a Phanteks házba, mert nem bírom eldönteni, hogy kell-e, vagy sem... :wilting:
Felejtsd el. Nagyon sok a panasz arra a silent loopra. Szarok a felfogatók, szar minőség az egész, hangosak a ventik, minden baja van. Amúgy sincs a bequietnek köze hozzá, az alphacool gyártja, amitől még lehetne jó is, de nem az.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18741 2017.05.09. 09:29

Micsu írta:Letisztult, allat, várós

phpBB [media]
vajon hogy élném meg ennek az elsö részét most, 2017-ben? jo film vagy olyan, mint a Star Wars-ok, amik csak azert ömézinek, mert a legtöbben óvodásként lattak? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18742 2017.05.09. 09:33

Ovodasoknak ketlem h tetszett vna a blade runner ;)
Joval melyebb es sotetebb film mint a star wars, probalj ra hatha, kicsit a dunehoz tudnam hasonlitani hangulataban es kepi vilagban ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18743 2017.05.09. 09:39

Micsu írta:Ovodasoknak ketlem h tetszett vna a blade runner ;)
Joval melyebb es sotetebb film mint a star wars, probalj ra hatha, kicsit a dunehoz tudnam hasonlitani hangulataban es kepi vilagban ;)
nem ugy ertettem, hogy köze lenne a SW-hoz, hanem, hogy MEMORY LANE.:) jajjj, Dune-t se lattam meg. par honapja belekezdtem, de 20 perc utan kikapcsoltam, annyira vallalhatatlan.:(
Avatar
deep

Hozzászólás #18744 2017.05.09. 09:44

SlickAdam írta:vajon hogy élném meg ennek az elsö részét most, 2017-ben? jo film vagy olyan, mint a Star Wars-ok, amik csak azert ömézinek, mert a legtöbben óvodásként lattak? :D
Mostanában próbáltam megnézni, mert nekem kimaradt. 3x álltam neki, nem bírtam 40 percnél tovább. Valamiért nekem nem jön át.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18745 2017.05.09. 09:52

SlickAdam írta:vajon hogy élném meg ennek az elsö részét most, 2017-ben? jo film vagy olyan, mint a Star Wars-ok, amik csak azert ömézinek, mert a legtöbben óvodásként lattak? :D
Jó film, csak kár, hogy az a balfasz Harrison Ford játszik benne, emiatt nem nézem gyakrabban. Simán ajánlom, egy Szarvarsz matinéhoz mérni sem érdemes.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18746 2017.05.09. 09:54

SlickAdam írta:nem ugy ertettem, hogy köze lenne a SW-hoz, hanem, hogy MEMORY LANE.:) jajjj, Dune-t se lattam meg. par honapja belekezdtem, de 20 perc utan kikapcsoltam, annyira vallalhatatlan.:(
david lynches sztem jo
Lehet h gagyik a maszkok de en a cgi filmek 80%aval vagyok igy, ezeknek a filmeknek vt hangulatuk ami manapsag egyre ritkabb
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18747 2017.05.09. 10:00

DanielT írta:Jó film, csak kár, hogy az a balfasz Harrison Ford játszik benne, emiatt nem nézem gyakrabban. Simán ajánlom, egy Szarvarsz matinéhoz mérni sem érdemes.
pont irni akartam, hogy azert eröltetnem, mert az uj reszt szivesen megneznem GOSLING miatt, aki mar most fenyevekkel jobb színész (es olyan baratsagos arca van, pedig nem vagyok men-fan), mint az öreg Ford... Gosling-tol siman felsorolok egy "raklap" fantasztikus filmet / alakitast, Harrison-nak meg mi van a filmografiajaban? Indiana Jones & Star Wars? hat...

Micsu: tudom, hogy legendas a Düüüne, de a latvany annyira röhejes, hogy borzalom. pedig en imadom a regi filmeket (20. szazad legelejetöl barmi jöhet, söt...).:(
Avatar
Moby

Hozzászólás #18748 2017.05.09. 10:01

Aby: A nier patch patch készítőjét bannolta a steam, a patch malware-nek minősül, és blacklisteli a steamID-kat. Szal inkább senki ne használja innentől.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18749 2017.05.09. 10:06

SlickAdam írta:pont irni akartam, hogy azert eröltetnem, mert az uj reszt szivesen megneznem GOSLING miatt, aki mar most fenyevekkel jobb színész (es olyan baratsagos arca van, pedig nem vagyok men-fan), mint az öreg Ford... Gosling-tol siman felsorolok egy "raklap" fantasztikus filmet / alakitast, Harrison-nak meg mi van a filmografiajaban? Indiana Jones & Star Wars? hat...

Micsu: tudom, hogy legendas a Düüüne, de a latvany annyira röhejes, hogy borzalom. pedig en imadom a regi filmeket (20. szazad legelejetöl barmi jöhet, söt...).:(
Szerintem rohadtul be fog neked jönni a Runner.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18750 2017.05.09. 10:07

Moby írta:Aby: A nier patch patch készítőjét bannolta a steam, a patch malware-nek minősül, és blacklisteli a steamID-kat. Szal inkább senki ne használja innentől.
Hoppácska! Na ez elég meredek. :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18751 2017.05.09. 10:08

DanielT írta:Szerintem rohadtul be fog neked jönni a Runner.
Hááát a düne könvyben jó, nem filmben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18752 2017.05.09. 11:09

SlickAdam írta:vajon hogy élném meg ennek az elsö részét most, 2017-ben? jo film vagy olyan, mint a Star Wars-ok, amik csak azert ömézinek, mert a legtöbben óvodásként lattak? :D
2004-2006 körül láttam először, bármikor, bármennyiszer meg tudom nézni. Nem akciófilm, nem popcorn, és nem is pörög végig a duma, az eredeti regény csak ki szelete van benne, az is máshogy, de éppen ezért nagyon jó. A könyv is kiváló, és szemmel láthatólag ez a folytatás épít még arra.

Ma már a replikánsos téma vagy a cyberpunk látvány feltalálása nyilván nem forradalmi újdonság, csak simán büntet. Olyan 10/10 a látvány máig, hogy iszonyat. A polcon is van az Anniversary belőle sok fincsi extrával és ötféle lejátszható verzióval :finom:

Amikor megnézettem néhány éve húgommal, neki is az egyik kedvenc, újranézős filmje lett. Mondjuk ő (már éppen) felnőtt fejjel látta először a Star Warst is, és tetszett neki az is neki, szóval a hülyeségnek tűnő párhuzamodnak megtaláltam az értelmét!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18753 2017.05.09. 11:12

DanielT írta:Hoppácska! Na ez elég meredek. :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Van valami tl;dr verzió? A DSFixet töröljem? :zavart1:

Mondjuk az vicces volt, amikor a GTA V törésébe bányászprogramot tettek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18754 2017.05.09. 12:50

Na, erről nem is tudtam.

phpBB [media]


Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18755 2017.05.09. 13:16

DanielT írta:Na, erről nem is tudtam.

nagyfejszim.mp4

A kedvenc TimeShifted fejlesztőitől :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18756 2017.05.09. 16:11

Zóanagyvarázsló írta:A kedvenc TimeShifted fejlesztőitől :)
Ennél jobb ajánlólevél nem kell egy arcade kosárlabda játékhoz. :banplz:

Megjött a H9R, hazafelé már megy a teszt felvétel, majd feltolom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18757 2017.05.09. 18:43

Arty-nak szeretettel. :D

phpBB [media]


Ezt meg még nagyobbal, az Xbone verzió tesztből. :mf2: :mf2: :mf2: :mf2: :mf2: :mf2:

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #18758 2017.05.09. 20:56

Szeretek veszélyesen élni, úgyhogy berendeltem a messzeföldön híres Battle State Games stúdió Escape From Tarkov című videójátékának early alpha verzióját..... potom 120 EUR-ért ..... Most mé?? Én nem csinálhatok őrültségeket?? Ismerek olyat, aki pl. AMD részvényt akart venni! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18759 2017.05.09. 20:58

eje75 írta:Szeretek veszélyesen élni, úgyhogy berendeltem a messzeföldön híres Battle State Games stúdió Escape From Tarkov című videójátékának early alpha verzióját..... potom -ért ..... Most mé?? Én nem csinálhatok őrültségeket?? Ismerek olyat, aki pl. AMD részvényt akart venni! :banplz:
Hűbazz... megoltad rendesen! :D Nekem is ugrik majd a hómlessz edisön, ha majd elkészül. Szóval olyan 15 év múlva. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18760 2017.05.09. 21:04

eje75 írta:Szeretek veszélyesen élni, úgyhogy berendeltem a messzeföldön híres Battle State Games stúdió Escape From Tarkov című videójátékának early alpha verzióját..... potom 120 EUR-ért ..... Most mé?? Én nem csinálhatok őrültségeket?? Ismerek olyat, aki pl. AMD részvényt akart venni! :banplz:
Természstesen nem nyertem a giveawayen. Szopjanakle :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”