A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #18411 2017.04.29. 23:53

benőmenő írta:Én a 3. részt ott hagytam abba, miután leráztam 2 (azaz KETTŐ!!) halhatatlan gecit, ami az 1-ben is volt, majd végigszenvedtem vagy 5 horde mód szobát és a következő indításnál bekavarodott a cloudsync és kezdhettem volna elölről a 2 döggel. Tehát még a bolygóra sem jutottam el, ahol az érdemi része játszódna a cuccnak. Ha ez nem rettent el ettől a borzadálytól, akkor semmi.
Az első rész hiába 10 éves, még most is becsokizósan királyság. :eljen:
Néha a leírásotok alapján elképesztően fakezűnek tűntök! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18412 2017.04.30. 00:05

Kár, hogy a ház ronda, amúgy kibaszottul aranyos (csak a prehisztórikus hdd-t nem kéne már erőltetni). Külön jó pont az ssd hűtésért, amit nekem bordákkal kellett megoldanom.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18413 2017.04.30. 00:16

Moby írta:Néha a leírásotok alapján elképesztően fakezűnek tűntök! :banplz:
Esküszöm Origin bug volt. Többször is eljátszotta már előtte, szóval 1-2 alkalom után már direkt figyeltem, hogy a frissebbet nyomjam valid mentésnek, és így is elqrta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18414 2017.04.30. 00:19

Moby írta:Kár, hogy a ház ronda, amúgy kibaszottul aranyos (csak a prehisztórikus hdd-t nem kéne már erőltetni). Külön jó pont az ssd hűtésért, amit nekem bordákkal kellett megoldanom.
Nagyon frankó, egyedül a CPU venti befelé irányítása erős WTF.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18415 2017.04.30. 00:51

DanielT írta:Nagyon frankó, egyedül a CPU venti befelé irányítása erős WTF.
Építik ígyis-úgyis. Mindkettőnek van előnye-hátránya. Az én házamban pl. duplaradit csak intake-re lehet beépíteni (pontosabban be lehet exhaustra is, de akkor már nincs porszűrés, szal nem ajánlott).
Avatar
Mekee

Hozzászólás #18416 2017.04.30. 09:21

benőmenő írta:Én a 3. részt ott hagytam abba, miután leráztam 2 (azaz KETTŐ!!) halhatatlan gecit, ami az 1-ben is volt, majd végigszenvedtem vagy 5 horde mód szobát és a következő indításnál bekavarodott a cloudsync és kezdhettem volna elölről a 2 döggel. Tehát még a bolygóra sem jutottam el, ahol az érdemi része játszódna a cuccnak. Ha ez nem rettent el ettől a borzadálytól, akkor semmi.
Az első rész hiába 10 éves, még most is becsokizósan királyság. :eljen:

BTW: Most értem haza a Get out! című filmről. Ritka WTF élmény, de baromira élveztem.
Az alap szitu: egy néger srác elmegy a fehér barátnőjével a csaj családjához, akik nem tudják, hogy ő fekete. Mást ne olvassatok róla, ne nézzetek trailert, irány a mozi.
A harmadikat énis abbahagytam, valahogy nem jött át az, hogy átment hentelésbe az egész játékmenet. Semmi para, csak jönnek ezrével és mészárlás.
Sokkal inkább az Alien: Isolation-t nyomnám le mégegyszer inkább.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18417 2017.05.01. 09:55

Linusék is letesztelték a már végleges GÉM MÓDOT. A rendkívül tehetséges Microsoft újabb adományát a pécégéming scénának. (Ami miatt múltkor majdnem meghirdettem a gépet eladásra)

Ezek _minimum_ frémek, tehát az a funkció, amire kitalálták, hogy konzisztens legyen a teljesítmény. Az ellenkezőjét végülis sikerült elérni, tehát eredményt tudnak felmutatni! :eljen:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő milestone! Csinálnak saját VGA drivert, amivel 16 szín, 2D fog csak működni?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18418 2017.05.01. 10:10

DanielT írta:Linusék is letesztelték a már végleges GÉM MÓDOT.
aztán hun vanik ez a game mode meg game center meg anyamkinja? mert nekem is apdételt a windó de en ilyesmit nem latok...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18419 2017.05.01. 10:20

SlickAdam írta:aztán hun vanik ez a game mode meg game center meg anyamkinja? mert nekem is apdételt a windó de en ilyesmit nem latok...
Einstellungen és ott van neki egy külön bazi ikonnal külön menüpont lent, asszem középen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18420 2017.05.01. 15:49

Na, akkor 4K monitor tulajdonosok, lehet is bedobni mellé még egy 1080Ti-t...

phpBB [media]


Nem kell itt kapkodni azzal a felbontás váltással, én legalábbis addig nem veszek kijelzőt, amíg bő ráhagyással nem tudja _minimum_natívban_ kicsapni a gép.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18421 2017.05.01. 16:13

DanielT írta:Nem kell itt kapkodni azzal a felbontás váltással, én legalábbis addig nem veszek kijelzőt, amíg bő ráhagyással nem tudja _minimum_natívban_ kicsapni a gép.
ja, mint hogy az 1080Ti az mar egy naggyabol biztos 1080p-s kartya, mi? :banplz: :nevetes1:
Avatar
insp

Hozzászólás #18422 2017.05.01. 16:14

DanielT írta:Na, akkor 4K monitor tulajdonosok, lehet is bedobni mellé még egy 1080Ti-t...

Nem kell itt kapkodni azzal a felbontás váltással, én legalábbis addig nem veszek kijelzőt, amíg bő ráhagyással nem tudja _minimum_natívban_ kicsapni a gép.


Ezt en megfejelem meg egy dologgal, ussetek: :banplz:

Elkezdtem szemezni ezzel: http://www.samsung.com/hu/tvs/uhd-ku6000/UE70KU6000WXXH/

Viszont eszem agaban sincs 4K-ban barmit nezni, csak a meret, meg az egyre csokkeno ar miatt. (jelenlegi 50-es is csak FHD)

Sot, tovabb megyek: Ha ez http://www.samsung.com/hu/tvs/full-hd-h6400/UE75H6400AWXXH/ 400 korul elviheto lenne valahol, azonnal rohannek erte.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18423 2017.05.01. 16:43

Felnéztem a 4k@ULTRA resi7-ből, és a 4k@ULTRA fc4-ből amik most épp pörögnek, kuncogni piciurit a fullhádé leigazolásotokon :banplz:
Namost annyit tennék csak hozzá ehhez az eszmefuttatáshoz, hogy a
4k monitor tud fullhd-t*
a fullhd monitor nem tud 4k-t.
Deazé értékelem, ügyesen próbálkoztok. Ti...dinoszauruszok! :idiota:

*ok, nem lineárisan skáláz, szal nem natív, de ez itt amúgy is a worst case scenario
Avatar
Moby

Hozzászólás #18424 2017.05.01. 16:46

A videóba csak belepörgettem, én nemtudom mit művel a df mostanában, de már a skorpiófelszopásuk is naggyon büdös volt. Épp a divisionbe sikerült belepörgetnem, ami nálam szintén ultrán full60-on fut, és a benchmark is 59.xx-et dob a végén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18425 2017.05.01. 17:06

SlickAdam írta:ja, mint hogy az 1080Ti az mar egy naggyabol biztos 1080p-s kartya, mi? :banplz: :nevetes1:
Ja. A kezdeti, még maradék félelmeim is kezdenek alábbagyni. Bírja. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18426 2017.05.01. 17:07

insp írta:Ezt en megfejelem meg egy dologgal, ussetek: :banplz:

Elkezdtem szemezni ezzel: http://www.samsung.com/hu/tvs/uhd-ku6000/UE70KU6000WXXH/

Viszont eszem agaban sincs 4K-ban barmit nezni, csak a meret, meg az egyre csokkeno ar miatt. (jelenlegi 50-es is csak FHD)

Sot, tovabb megyek: Ha ez http://www.samsung.com/hu/tvs/full-hd-h6400/UE75H6400AWXXH/ 400 korul elviheto lenne valahol, azonnal rohannek erte.
Az a 70 colos már combos darab! GO! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18427 2017.05.01. 17:24

Moby írta:4k monitor tud fullhd-t*
a fullhd monitor nem tud 4k-t.
Üvöltve csandáztam a 4K Acer előtt, ami nem natív volt.

Ellenben ha valaki megnéz a fullhd kijelzőjén egy iszonyatosan megadurva felbontású fotót, az bizony kurvajól fog kinézni, ahogy a leszamplézott játékok is teszik.

#FullHD4Life
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18428 2017.05.01. 17:35

Moby írta:*ok, nem lineárisan skáláz, szal nem natív, de ez itt amúgy is a worst case scenario
de ménem? 4K az 4x1080p, vagy tevedek? tegyen ki hat minden 1080p-s pixelt negyszer:
XX
XX

így-e. vagy tenyleg en vagyok rosszul informalva?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18429 2017.05.01. 17:42

SlickAdam írta:de ménem? 4K az 4x1080p, vagy tevedek? tegyen ki hat minden 1080p-s pixelt negyszer:
XX
XX

így-e. vagy tenyleg en vagyok rosszul informalva?
Ezt kijelzője válogatja szerintem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18430 2017.05.01. 17:44

DanielT írta:Ezt kijelzője válogatja szerintem.
alapnak kene lennie. igy siman vennék en is egy 4K-s moncsit / tévét egy 1080Ti melle.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18431 2017.05.01. 17:49

DanielT írta:Üvöltve csandáztam a 4K Acer előtt, ami nem natív volt.

Ellenben ha valaki megnéz a fullhd kijelzőjén egy iszonyatosan megadurva felbontású fotót, az bizony kurvajól fog kinézni, ahogy a leszamplézott játékok is teszik.

#FullHD4Life
Namost a leszamplézott fullhd meg a natív 4k között legalább akkora minőségi ugrás van, mint a natív fhd és a 4K@1080p között. A különbség annyi, hogy az 1080p@4k az egy elvi maximum, és lesz amikor szarabb lesz(mert ugyanúgy nem bírja mint a natívnál), a másik meg a gyakorlati minimum, amire néha szükséged lehet.
Nyilván ezért is van a fhd monitóre a szekrény tetején, a 4k meg a gípre kötvel :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18432 2017.05.01. 17:52

SlickAdam írta:alapnak kene lennie. igy siman vennék en is egy 4K-s moncsit / tévét egy 1080Ti melle.
Nemhogy nem alap, ezt így konkrétan talán semmilyen monitor nem tudja. A mértékében vannak eltérések.
skinnyman

Hozzászólás #18433 2017.05.01. 17:53

SlickAdam írta:de ménem? 4K az 4x1080p, vagy tevedek? tegyen ki hat minden 1080p-s pixelt negyszer:
XX
XX

így-e. vagy tenyleg en vagyok rosszul informalva?
Mukodhetne igy is, de a legtobb 4K monitor amit lattam, nem igy skalaz, az enyem se pl. Viszont a monitornak van opcioja ra hogy elesitsen rajta (kb pont azt probalja utanozni, ahogy nativan kinezne kisebb felbontason), ami szerintem egesz hatekony, jatek kozben nem nagyon veszed eszre h nem nativ 1080p-t nezel. Es az 1440p is egy valid opcio, 1080p-nel az is jelentosen elesebb kepet ad, sok mai jateknal az a legjobb opcio akinek nincs 1080tiSLI..
Avatar
Moby

Hozzászólás #18434 2017.05.01. 17:55

skinnyman írta:Mukodhetne igy is, de a legtobb 4K monitor amit lattam, nem igy skalaz, az enyem se pl. Viszont a monitornak van opcioja ra hogy elesitsen rajta (kb pont azt probalja utanozni, ahogy nativan kinezne kisebb felbontason), ami szerintem egesz hatekony, jatek kozben nem nagyon veszed eszre h nem nativ 1080p-t nezel. Es az 1440p is egy valid opcio, 1080p-nel az is jelentosen elesebb kepet ad, sok mai jateknal az a legjobb opcio akinek nincs 1080tiSLI..
Kissé vicces, de az enyim pl az 1440p-t skálázza a legszebben. Az szinte tökéletes. Szal akár az is opció játéknál ha majd nem bírja valami.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18435 2017.05.01. 18:42

DanielT írta:Üvöltve csandáztam a 4K Acer előtt, ami nem natív volt.

Ellenben ha valaki megnéz a fullhd kijelzőjén egy iszonyatosan megadurva felbontású fotót, az bizony kurvajól fog kinézni, ahogy a leszamplézott játékok is teszik.

#FullHD4Life
letezik 1440p is, 1080p már szégyen kat telefonon is, kezdj magaddal vmit mert így nem leszünk jóban :ejnye1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #18436 2017.05.01. 19:32

skinnyman írta:Mukodhetne igy is, de a legtobb 4K monitor amit lattam, nem igy skalaz, az enyem se pl. Viszont a monitornak van opcioja ra hogy elesitsen rajta (kb pont azt probalja utanozni, ahogy nativan kinezne kisebb felbontason), ami szerintem egesz hatekony, jatek kozben nem nagyon veszed eszre h nem nativ 1080p-t nezel. Es az 1440p is egy valid opcio, 1080p-nel az is jelentosen elesebb kepet ad, sok mai jateknal az a legjobb opcio akinek nincs 1080tiSLI..
Olyat kell venni ami így működik. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18437 2017.05.01. 20:03

Botond írta:Olyat kell venni ami így működik. :)
Nincs olyan. A tied sem olyan (megnéztem azt is). Ha van ilyen, akkor eldugták jól. De ez az egész a valóságban kurvára nem kéne szempont legyen. Ránéztem a FC primal benchmarkra. Ultráról lemetálkódoltam highra, és fix60fps. Amúgy nálam is ultrán is lényegesen jobban fut, mint a df-nél, szal nem lepődök majd meg, ha egyszer majd azt olvasom náluk, hogy 4k-ra jobb választás a skorpilyő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18438 2017.05.01. 20:53

Micsu írta:letezik 1440p is, 1080p már szégyen kat telefonon is, kezdj magaddal vmit mert így nem leszünk jóban :ejnye1:
1080p Tv, 1080p monitor, 1080p telefon.

Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18439 2017.05.01. 20:55

Mekkora barom állatok vannak:

"Is Nintendo Switch going to dethrone PS2?

Nintendo Switch launch is absolutely amazing and beyond anyone's expectation. Also, it should be remembered that its launch is in the non-holiday season. With such high demand and amazing reception even in a quieter period of the year don't you think Switch is going to dethrone PS2 and top 155 million?"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18440 2017.05.01. 22:05

ZÓ! És point&click-re fogékonyak, ezt próbáljátok ki, van demó a weboldalon. Az első fél percben teljesen elvarázsolt a humora és a hangulata, a szinkronok és a szövegek zseniálisak.

LINK

Kép

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18441 2017.05.01. 22:07

Moby írta:Nincs olyan. A tied sem olyan (megnéztem azt is). Ha van ilyen, akkor eldugták jól. De ez az egész a valóságban kurvára nem kéne szempont legyen. Ránéztem a FC primal benchmarkra. Ultráról lemetálkódoltam highra, és fix60fps. Amúgy nálam is ultrán is lényegesen jobban fut, mint a df-nél, szal nem lepődök majd meg, ha egyszer majd azt olvasom náluk, hogy 4k-ra jobb választás a skorpilyő.
hát pedig én azt hittem hogy Botond 30 ezres monitora olyan :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #18442 2017.05.01. 22:47

Dani atyai jótanácsai ellenére kb 1,5 hete behúztam a PlayerUnknown's Battlegrounds-ot....Minden általa leírt szóval 1-et értek, de mégis azt mondom: egyszerűen kibaszottul kurvára élvezetes egy játék: ma második lettem úgy, hogy meghaltam körön kívül, nem jutottam be időben.... nem kell ide történet, meg anyámkínja: az izgalomtól remegett a lábam is :banplz: Múltkor épp felvettem valami fegyót, örültem, mint majom, felnéztem, és k.baszott váratlanul hirtelen 2 cm-ről megláttam egy csókát, aki 1 mp alatt agyonvert egy palacsintasütővel... a feleségem szerint úgy sikítottam ijedtemben mint egy kislány :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18443 2017.05.01. 22:52

eje75 írta:Dani atyai jótanácsai ellenére kb 1,5 hete behúztam a PlayerUnknown's Battlegrounds-ot....Minden általa leírt szóval 1-et értek, de mégis azt mondom: egyszerűen kibaszottul kurvára élvezetes egy játék: ma második lettem úgy, hogy meghaltam körön kívül, nem jutottam be időben.... nem kell ide történet, meg anyámkínja: az izgalomtól remegett a lábam is :banplz: Múltkor épp felvettem valami fegyót, örültem, mint majom, felnéztem, és k.baszott váratlanul hirtelen 2 cm-ről megláttam egy csókát, aki 1 mp alatt agyonvert egy palacsintasütővel... a feleségem szerint úgy sikítottam ijedtemben mint egy kislány :nyes: :nyes: :nyes:
:taps: Rengetegen élvezik ezt a stílust és valóban kevés multi cuccban tud kialakulni ilyen "nagy tét". Ez áldás és átok egyben. Akinek bejön a rouge-like permadeath, mindig elölről kezdős játékmenet, az jó el tud vele lenni.
Avatar
arty

Hozzászólás #18444 2017.05.02. 11:15

DanielT írta:Huhú! Arty, lecsapsz rá?

2017-04-28 10_42_10-$.png
első részt originre vettem, így aztán a többit is ... de játszani még nem volt velük időm :(
pedig a railshooter spinoff után mostmár tényleg igencsak érdekel!

és persze, dícséretes, hogy bekerültek ezek is :eljen: (2.-3. rész demóit próbáltam anno 360on, de emlékeim sincsenek róluk)
Avatar
arty

Hozzászólás #18445 2017.05.02. 13:24

Moby írta:4k monitor tud fullhd-t*
*ok, nem lineárisan skáláz, szal nem natív, de ez itt amúgy is a worst case scenario
WAT!? miért nem?!
és botondé? :PPP
Avatar
Moby

Hozzászólás #18446 2017.05.02. 13:26

arty írta:WAT!? miért nem?!
és botondé? :PPP
Nemtom. Hagyjatok engemet a lego méretű pixeleitekkel békiben! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18447 2017.05.02. 13:33

Szerintem Daninál megint az altatás megy, aztán bekúrja a 8K-s dell-t megint :D





/vagy rögtön kettőt a robeszra gumipókolva :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18448 2017.05.02. 13:44

Moby írta:Szerintem Daninál megint az altatás megy, aztán bekúrja a 8K-s dell-t megint :D





/vagy rögtön kettőt a robeszra gumipókolva :banplz:
LePuktam! MEGPÓKOLOM! :D :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18449 2017.05.02. 13:46

Moby írta:Szerintem Daninál megint az altatás megy, aztán bekúrja a 8K-s dell-t megint :D
ááá, én hiszek neki, hogy majd csak egy tuti 4K kari birtokaban (4080Ti) vesz picikepixeles kijelzöt :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18450 2017.05.02. 14:18

DanielT írta:LePuktam! MEGPÓKOLOM! :D :banplz: :banplz: :banplz:
Ideje lesz, mert amit előadtál fullhd témában, azon a nagyanyám is csak a szemét forgatta szegény! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18451 2017.05.02. 14:29

Moby írta:Ideje lesz, mert amit előadtál fullhd témában, azon a nagyanyám is csak a szemét forgatta szegény! :idiota:
Pedig benne van a pakliban, hogy a nagymamád korát én már ezzel a kijelző setuppal érem meg. :)

DE! Ha mégsem, akkor a fentebb említett 4080Ti körül, esetleg kicsit hamarabb ugorhat be egy max 27"-es 4K csillogós monitor és egy 4K 60"-as OLED tévé. (nagyobb sajnos nem fér el, de nem kizárt, hogy kivágom a szekrénysort inkább.)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18452 2017.05.02. 15:12

Jókai Lajos hírlevélböl:

" the dev team has been frogmarched back down into the development mines to uncover our next big game update, which will add significant improvements and introduce some of the most requested features.
That means stuff like the optional ability to skip dialogue faster, bypass cutscenes or reduce those pesky gibberish voices, which should please the speedrunners among us. We’ll also be adding a sprinkling of design polish throughout the adventure and by popular request, changes to how the camera operates (gif the image on this page a look). "
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18453 2017.05.02. 15:20

SlickAdam írta:Jókai Lajos hírlevélböl:

" the dev team has been frogmarched back down into the development mines to uncover our next big game update, which will add significant improvements and introduce some of the most requested features.
That means stuff like the optional ability to skip dialogue faster, bypass cutscenes or reduce those pesky gibberish voices, which should please the speedrunners among us. We’ll also be adding a sprinkling of design polish throughout the adventure and by popular request, changes to how the camera operates (gif the image on this page a look). "
Kínomban leszedtem tegnap warezban, első indítás előtt elimináltam teljesen a makogás problémát, 1 sec alatt. (múltkor neked linkeltem pont).

A játékról nem tudok olyat elmondani, amit ne mondtak volna már el előttem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18454 2017.05.02. 16:42

DanielT írta:Kínomban leszedtem tegnap warezban, első indítás előtt elimináltam teljesen a makogás problémát, 1 sec alatt. (múltkor neked linkeltem pont).

A játékról nem tudok olyat elmondani, amit ne mondtak volna már el előttem.
de én akarok picike gügyögést. legyen hangerö szabalyzo, csak picike gügyi minden mondat elejen vagy gyorsitsak fel az egeszet, ... oldjak meg okosan. teljes nemasag is furi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18455 2017.05.02. 17:48

DanielT írta:Kínomban leszedtem tegnap warezban, első indítás előtt elimináltam teljesen a makogás problémát, 1 sec alatt. (múltkor neked linkeltem pont).

A játékról nem tudok olyat elmondani, amit ne mondtak volna már el előttem.
Toljál resi7-et. Kurvajó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18456 2017.05.02. 18:08

Moby írta:Toljál resi7-et. Kurvajó.
Áh. Nem nekem való a gém, de egy végigjátszást megnéztem róla, hogy mennyirerezi végülis. A válaszba most sem bocsátkoznék. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18457 2017.05.02. 19:20

DanielT írta:Áh. Nem nekem való a gém, de egy végigjátszást megnéztem róla, hogy mennyirerezi végülis. A válaszba most sem bocsátkoznék. :idiota:
És ez fontos kérdés? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18458 2017.05.02. 19:47

Moby írta:És ez fontos kérdés? :D
A REZIség? A legfontosabb egyetemes mértékegysége mindennek. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18459 2017.05.02. 20:48

BOIJOIJOIJOIJOOOOOOONNNNNNNG!
AMD egyetlen nap alatt összehozott egy negatív mészáros lőrincet :)
boing.jpg

Szerintem kéne még picit bénázni a vegával, és nem lesznek holnapra konzolok sem.



/Dani bazmeg téged rendesen megmentett a bankod :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18460 2017.05.02. 21:03

Moby írta:BOIJOIJOIJOIJOOOOOOONNNNNNNG!
AMD egyetlen nap alatt összehozott egy negatív mészáros lőrincet :)
boing.jpg

Szerintem kéne még picit bénázni a vegával, és nem lesznek holnapra konzolok sem.



/Dani bazmeg téged rendesen megmentett a bankod :D
Hú, ne is mondd... iszonyú mázlim volt. :DDDD

Viszont azt legalább viszonylag olcsón elmondhatom, hogy én vettem a legdrágábban AMD részvényt az elmúlt 10(15?) évben. :D

Jelenleg így állok, köszönöm AMD! :banplz:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18461 2017.05.02. 21:12

Moby írta:BOIJOIJOIJOIJOOOOOOONNNNNNNG!
AMD egyetlen nap alatt összehozott egy negatív mészáros lőrincet :)
boing.jpg

Szerintem kéne még picit bénázni a vegával, és nem lesznek holnapra konzolok sem.



/Dani bazmeg téged rendesen megmentett a bankod :D
a házad oldalával mi a helyzet? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #18462 2017.05.02. 21:15

Micsu írta:a házad oldalával mi a helyzet? :D
Na nem gondolod, hogy belepakoltam a 7700K-t úgy, hogy fentvan a matrica...ilyen állatságot még én sem teszek :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #18463 2017.05.02. 21:22

DanielT írta:Hú, ne is mondd... iszonyú mázlim volt. :DDDD

Viszont azt legalább viszonylag olcsón elmondhatom, hogy én vettem a legdrágábban AMD részvényt az elmúlt 10(15?) évben. :D

Jelenleg így állok, köszönöm AMD! :banplz:

Kép
De azé nyugtass meg, hogy most épp nem befektetési tanácsadóként melózol! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18464 2017.05.02. 21:25

Moby írta:De azé nyugtass meg, hogy most épp nem befektetési tanácsadóként melózol! :banplz:
Hát éppenséggel adtam tanácsot, de szerencsére olyan területen, amihez valamennyire értek is. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18465 2017.05.02. 21:27

DanielT írta:Hát éppenséggel adtam tanácsot, de szerencsére olyan területen, amihez valamennyire értek is. :)
Dzsörki receptek? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18466 2017.05.02. 21:31

Szaraziponná' van már SJS 1080Ti is :rolleyes: Mondjuk pár ezerrel még drágább is, mint az ánusz volt, de lehet, hogy hallkabb is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18467 2017.05.02. 21:36

Moby írta:Szaraziponná' van már SJS 1080Ti is :rolleyes: Mondjuk pár ezerrel még drágább is, mint az ánusz volt, de lehet, hogy hallkabb is.
FELHÁBORÍTÓ. Amit az ASUS rátett. Meg nem fordult a fejemben, hogy 2017-ben egy ekkora szemét ventit valaki még használ, ami 1000 fordulat alá nem tudja magát szabályozni. Az Inno3d simán lement fél fordulatonként 300-ig.

És még felháborítóbb, hogy a tesztek erről egy büdös szót nem szóltak. A borda végre rendben lett, a VRAM is, stb, de ezzel elcseszték. És ezt nem tudják BIOS-ban javítani, egyszerűen gagyi az alkatrész.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18468 2017.05.02. 21:40

DanielT írta:FELHÁBORÍTÓ. Amit az ASUS rátett. Meg nem fordult a fejemben, hogy 2017-ben egy ekkora szemét ventit valaki még használ, ami 1000 fordulat alá nem tudja magát szabályozni. Az Inno3d simán lement fél fordulatonként 300-ig.

És még felháborítóbb, hogy a tesztek erről egy büdös szót nem szóltak. A borda végre rendben lett, a VRAM is, stb, de ezzel elcseszték. És ezt nem tudják BIOS-ban javítani, egyszerűen gagyi az alkatrész.
de mé gond ez? nem ugy volt, hogy kussolik allandoan?

szerk.: vagy az a gond, hogy tul hamar visszahüti alacsonyabb terheles alatt es ki-be kapcsolgat a marha? de ha nem hallani...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18469 2017.05.02. 21:44

SlickAdam írta:de mé gond ez? nem ugy volt, hogy kussolik allandoan?
Aszitted! Najó, nyilván egy bizonyos terhelés alatt kussol. DE! Amikor elér a határértékre, akkor ZZMMM--KUSSS--ZZMMM--KUSSS folyamatosan túráztatja magát ez a primitív fos. És mivel a HATÁRértéken van, ezt szerencsés esetben a végtelenségig tudja csinálni, hiszen átlépi, JUJJBEINDUL, lemegy, DE! jajj! leállt, felmegy, HOPP A HATÁR! ZÜMMMMMMMM!

Akurvaanyátokat. Én most azt csináltam, hogy levettem a határt olyan alacsonyra, hogy gyorsan átlépje (asszem 45 épp) és akkor legalább folyamatosan menjen. De amikor visszahűl, egy pár percig még játszogat vele mindenképpen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18470 2017.05.02. 21:45

SlickAdam írta:de mé gond ez? nem ugy volt, hogy kussolik allandoan?
Nem egészen, néha böngészésnél is fel-felmegy. Custom profillal megoldható, nem is ez a gond, de kettőhetvené' ne kelljen máááááá customSEMMI! Meg amúgy ezt leszámítva is hangos. Ezek a ventik egyszerűen ócskák.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18471 2017.05.02. 21:45

DanielT írta:Aszitted! Najó, nyilván egy bizonyos terhelés alatt kussol. DE! Amikor elér a határértékre, akkor ZZMMM--KUSSS--ZZMMM--KUSSS folyamatosan túráztatja magát ez a primitív fos. És mivel a HATÁRértéken van, ezt szerencsés esetben a végtelenségig tudja csinálni, hiszen átlépi, JUJJBEINDUL, lemegy, DE! jajj! leállt, felmegy, HOPP A HATÁR! ZÜMMMMMMMM!

Akurvaanyátokat. Én most azt csináltam, hogy levettem a határt olyan alacsonyra, hogy gyorsan átlépje (asszem 45 épp) és akkor legalább folyamatosan menjen. De amikor visszahűl, egy pár percig még játszogat vele mindenképpen.
nincs mese, kell aza 4K moncsi, ugy nem lenne hataron.:D

amugy meg: :levele: tenyleg felháborítóan debil megoldas
Avatar
Moby

Hozzászólás #18472 2017.05.02. 21:47

Pontosítok: nem csak a venti, az az egész konzol, ventistől, mindenestől egy bazári fos. Nem tudom mikor volt ennyire filléres szar érzetét keltő kártyám. Kurva nagy mákja, hogy a gpu amit hordoz, nos az világbajnok.


/de egyben szerintem ez volt az utolsó kártyám az ánusztól.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18473 2017.05.02. 21:49

no de ez hamar kiderült gondolom? Mo-n is vissza lehet pattintani az elektro kütyüket vagy 1-2 hétig nem? itt ugy repülne vissza, hogy ihaj! :(

melyik gyarto 1080Ti karija az ultimate tehat?
Avatar
Moby

Hozzászólás #18474 2017.05.02. 21:51

SlickAdam írta:no de ez hamar kiderült gondolom? Mo-n is vissza lehet pattintani az elektro kütyüket vagy 1-2 hétig nem? itt ugy repülne vissza, hogy ihaj! :(

melyik gyarto 1080Ti karija az ultimate tehat?
Nem volt másik helyette. Most kezdetett el már jönni a többi. Deeee még mindegyik nagyon friss, nem is tudom mire merném lecserélni, ha egyáltalán cserélném (nem fogom, mostanában legalábbis). Ennél sem írtak a tesztek szart sem a problémáról.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18475 2017.05.02. 21:54

Moby írta:Nem volt másik helyette. Most kezdetett el már jönni a többi. Deeee még mindegyik nagyon friss, nem is tudom mire merném lecserélni, ha egyáltalán cserélném (nem fogom, mostanában legalábbis). Ennél sem írtak a tesztek szart sem a problémáról.
és az öreg 1080-as nem szolgalta volna ki a Lego Undercover-t, mig elö nem maszik az összes Ti, mi? :D
na jo, nem gonoszkodok. sajnalom, hogy pont egy ilyen bitang lappal nem lehettek teljesen elegedettek :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #18476 2017.05.02. 21:57

SlickAdam írta:és az öreg 1080-as nem szolgalta volna ki a Lego Undercover-t, mig elö nem maszik az összes Ti, mi? :D
na jo, nem gonoszkodok. sajnalom, hogy pont egy ilyen bitang lappal nem lehettek teljesen elegedettek :(
Teljes nyugalommal vettem meg, mert az összes teszt arról írt, mennyire fasza lett az új hűtés. Ami fasza is...A foskeverőkről viszont sehol nem írtak, és az nem is fasza :) Mindazonáltal a probléma nem olyan mértékű, hogy ne lebegjen a szemem előtt, hogy eladásnál ez az asus(sajnos) többet ér, mint bármi egyéb, függetlenül attól, hogy az mennyivel jobb. Az SJS 1080 sem ment el könnyen, pedig alig akartam elengedi a kezemből.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18477 2017.05.02. 21:58

SlickAdam írta:no de ez hamar kiderült gondolom? Mo-n is vissza lehet pattintani az elektro kütyüket vagy 1-2 hétig nem? itt ugy repülne vissza, hogy ihaj! :(

melyik gyarto 1080Ti karija az ultimate tehat?
Nálam ezt már csak a következő kártya váltja, leszarom. Mondjuk a világ leghalkabb tápja, prociventije, házventijei mellett tud érvényesülni a kis g@ci, egyébként nyilván nem hallaná meg az ember. De akkor is.

Mi a legjobb? Érdekes kérdés, mert a tesztekben pl itt már van a Palit is és az ASUS mindet veri az összes paraméterben. Még úgy is a leghalkabbnak írják, hogy a legalacsonyabban tartja a hőt. Hát nemtom... ééérdekes eredmények.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18478 2017.05.02. 22:00

Moby írta:eladásnál ez az asus(sajnos) többet ér, mint bármi egyéb, függetlenül attól, hogy az mennyivel jobb. Az SJS 1080 sem ment el könnyen, pedig alig akartam elengedi a kezemből.
Na ez a pokol. Az 1070-es Inno-t is le kell értékelnem a picsába majd, úgy, hogy _TUDOM_ hogy isten az a kártya.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18479 2017.05.02. 22:04

DanielT írta:Nálam ezt már csak a következő kártya váltja, leszarom. Mondjuk a világ leghalkabb tápja, prociventije, házventijei mellett tud érvényesülni a kis g@ci, egyébként nyilván nem hallaná meg az ember. De akkor is.

Mi a legjobb? Érdekes kérdés, mert a tesztekben pl itt már van a Palit is és az ASUS mindet veri az összes paraméterben. Még úgy is a leghalkabbnak írják, hogy a legalacsonyabban tartja a hőt. Hát nemtom... ééérdekes eredmények.

Kép
Na ezért mondtam, hogy látatlanban le sem merném cserélni. Oké, hogy az SJS 1080 gecihalk volt, de ez sokkal többet is fogyaszt. SOKKAL. Szerintem nem véletlen, hogy a palit a gamerock tíájnál megpróbálkozott a 4 ventivel. Sajnos őrületes arconcsúszás lett a vége, de gyanús, hogy az a hűtés is határértékes lehet ezen a gpu-n. Ki van tiporva az architektből amit ki lehetett. A titanXP már nagy lendülettel sem tudott erre túl sokat rátromfolni. Szal simán lehet, hogy minden bajával együtt is ez az egyik legjobb kártya. Kár ezért az alacsonyfordulatos bénázásért.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18480 2017.05.02. 22:05

DanielT írta:Nálam ezt már csak a következő kártya váltja, leszarom. Mondjuk a világ leghalkabb tápja, prociventije, házventijei mellett tud érvényesülni a kis g@ci, egyébként nyilván nem hallaná meg az ember. De akkor is.

Mi a legjobb? Érdekes kérdés, mert a tesztekben pl itt már van a Palit is és az ASUS mindet veri az összes paraméterben. Még úgy is a leghalkabbnak írják, hogy a legalacsonyabban tartja a hőt. Hát nemtom... ééérdekes eredmények.

Kép
hat ismerve az ASUS-t es nem szeretve a Giga-t lehet MSI-t vennek ez alapjan... pedig rajöttem, hogy csunya. marmint le kell szarni, de sose ertettem miert a kartya teteje vilagit... nem is latni egy rendes hazban.

Vissza: “Leáldozott.hu”