A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #18341 2017.04.28. 09:36

DanielT írta:Hű, de frankón beGÁNYoltad az overlay-t! Ezt így simán RTTS-ben? Vagy 7.0 hozadéka?
afterburner 4.4b7+RTSS7.0b21
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18342 2017.04.28. 09:45

Moby írta:afterburner 4.4b7+RTSS7.0b21
Nagyon penge. Alkalomadtán én is behergelem! :eljen: :eljen: :eljen:

BTW kijött már TitanXP teszt, amit láttam ott 2%-ot ráver a 1080Ti-ra, szóval a kuka elkerülhetetlen. :szomoru1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18343 2017.04.28. 10:12

Moby írta:Elég foscsi.
Spoiler
Kép
sima 1080-on sokkal csunyabb volt, mi? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18344 2017.04.28. 10:42

Moby írta:Elég foscsi.
Spoiler
Kép
Akkor most kezdheted a LOD-ot tweakelni .ini-ből, mert gázak ezek az oblivionos fák. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18345 2017.04.28. 10:44

Huhú! Arty, lecsapsz rá?

2017-04-28 10_42_10-$.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #18346 2017.04.28. 10:52

SlickAdam írta:sima 1080-on sokkal csunyabb volt, mi? :D
4x annyi pixel az mégis csak négyszer annyi :)'Az nem olyan, hogy azt ki lehet magyarázni :) odaülsz, és széttépi a látóidegeid.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18347 2017.04.28. 10:54

Moby írta:4x annyi pixel az mégis csak négyszer annyi :)'Az nem olyan, hogy azt ki lehet magyarázni :) odaülsz, és széttépi a látóidegeid.
jóvanhát föbontást nem irtad en meg nem szamolgatok :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18348 2017.04.28. 10:58

DanielT írta:Huhú! Arty, lecsapsz rá?
Azért a 3. résznél kérdéses lehet, tartja-e majd a 30 frémet, ha teljesen átmentik a többszálasított csodakódot. :zavart2:
Spoiler
deadspace3_2016_01_27_09_40_58_471.jpg
deadspace3_2016_01_27_09_16_07_406.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #18349 2017.04.28. 11:04

SlickAdam írta:jóvanhát föbontást nem irtad en meg nem szamolgatok :D
nem írtam? Az uzolsó 100 posztom a nú négyká monitórém felszopásáról szólt :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18350 2017.04.28. 11:15

Moby írta:nem írtam? Az uzolsó 100 posztom a nú négyká monitórém felszopásáról szólt :D
pedig mindig atfutom a kommenteket. lehet tul gyorsan futottam. :idiota: jóvanakko' örülök ha nájszos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18351 2017.04.28. 11:25

arty írta:6700 gondolom beesett má' 30k alá, ill. 16 magvas rájzen most nemkell (4ghz maxtuningon... kevés!
de amugy nekem garancia kéne, h #mindenjobblesz a pénztű :(
Mindig csak a kifogások... :miaz:

Garancia kéne? Ott a PS4Pró! Jobb hardver = jobb metálkód. Vagy jön a SkörpiPRÓ! Jobb hardver = jobb metálkód. Ha ennek sem hiszel, akkor nincs remény. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18352 2017.04.28. 15:35

És egy újabb GÁNYmentes, csakajátékélmény, fospacinges moslék:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18353 2017.04.28. 16:09

Az a durva, hogy már olyan piaca van a delid eszközöknek, hogy komoly tech oldal csinál belőlük összehasonlító/bemutató cikket.

Ehun. Rohadj meg Intel.

Szobahőmérséklethez viszonyított melegedés értékek:

Kép

"But after de-lidding, I am getting lower temperatures at 5 GHz under load than I was with no overlock applied at all."
skinnyman

Hozzászólás #18354 2017.04.28. 16:29

DanielT írta:Az a durva, hogy már olyan piaca van a delid eszközöknek, hogy komoly tech oldal csinál belőlük összehasonlító/bemutató cikket.

Ehun. Rohadj meg Intel.

Szobahőmérséklethez viszonyított melegedés értékek:

Kép

"But after de-lidding, I am getting lower temperatures at 5 GHz under load than I was with no overlock applied at all."
Ez azert brutal kulonbseg, egyszeruen nem ertem az intel-t hogy engedhetik meg h gyarilag ennyire szar legyen..
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18355 2017.04.28. 16:49

nem hallok tömeges leégésekről úgyhogy valszeg szarnak magasról bele hogy magasabb fokon jár a proci mint amit deliddel tud, lehet majd a népharag eléri őket is :P (bár kiv vagyok az intel procivásárlók hány%a húzza a prociját)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18356 2017.04.28. 16:56

Micsu írta:nem hallok tömeges leégésekről úgyhogy valszeg szarnak magasról bele hogy magasabb fokon jár a proci mint amit deliddel tud, lehet majd a népharag eléri őket is :P (bár kiv vagyok az intel procivásárlók hány%a húzza a prociját)
Nem kell húzni hozzá! Nekem alapon, MÍNUSZ feszkóval, tehát undervoltolva is úgya csapom loadon 90 fok fölé mint a picsa. Gyári settinggel meg 100-ra is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18357 2017.04.28. 17:08

Micsu írta:nem hallok tömeges leégésekről úgyhogy valszeg szarnak magasról bele hogy magasabb fokon jár a proci mint amit deliddel tud, lehet majd a népharag eléri őket is :P (bár kiv vagyok az intel procivásárlók hány%a húzza a prociját)
Ezek nem égnek le soha. Ha túlmelegedne beindul a thermal throttling. Ha végképp túlmelegszik, lekapcsol a gecibe.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18358 2017.04.28. 17:11

jah nekem leesett egyszer 2500król a hűtő, hál istennek nem szállt el csak újraindult állandóan :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18359 2017.04.28. 17:12

DanielT írta:Nem kell húzni hozzá! Nekem alapon, MÍNUSZ feszkóval, tehát undervoltolva is úgya csapom loadon 90 fok fölé mint a picsa. Gyári settinggel meg 100-ra is.
durva, 6600kval nem tapasztalok ilyet, csak a kabylakel van ilyen probléma?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18360 2017.04.28. 17:50

Micsu írta:durva, 6600kval nem tapasztalok ilyet, csak a kabylakel van ilyen probléma?
5-6-7 generációs i7-ekkel főleg.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18361 2017.04.28. 19:07

emtom, nekem a 6700K 4.4 GHz-en 28 fokos szobában tesztelve a Noctua NH-D14-essel (csak közepen 1 ventivel) 73 foknal megallt (egy magnal, többi inkabb 70). jatek közben naplozva 75 fok peak-et lattam, azt' annyi. voltage tán 1.25 körül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18362 2017.04.28. 20:04

SlickAdam írta:emtom, nekem a 6700K 4.4 GHz-en 28 fokos szobában tesztelve a Noctua NH-D14-essel (csak közepen 1 ventivel) 73 foknal megallt (egy magnal, többi inkabb 70). jatek közben naplozva 75 fok peak-et lattam, azt' annyi. voltage tán 1.25 körül.
Van abból is szar. Az alapvető probléma, hogy ezek a szilikonok geci kicsik. A TIM amit az intel használ, hővezetési tényezője ilyen 3W/mK*. Ami megfelel az átlagtakony hővezetési tényezőkével, amiket kapsz a procik mellé. Amiben az a vicces, hogy így gyakorlatilag az IHS létezése is értelmetlen. Összehasonlításul a CLU-é 38W/mK, a Thermal Grizzly Conductonaut-é 73.


*és még moslék módos is van felhordva, és a ragasztó is elemeli amit használnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18363 2017.04.28. 20:50

Moby írta:Van abból is szar. Az alapvető probléma, hogy ezek a szilikonok geci kicsik. A TIM amit az intel használ, hővezetési tényezője ilyen 3W/mK*. Ami megfelel az átlagtakony hővezetési tényezőkével, amiket kapsz a procik mellé. Amiben az a vicces, hogy így gyakorlatilag az IHS létezése is értelmetlen. Összehasonlításul a CLU-é 38W/mK, a Thermal Grizzly Conductonaut-é 73.


*és még moslék módos is van felhordva, és a ragasztó is elemeli amit használnak.
Szerintem az alapvető probléma nem a csip mérete, hanem az, hogy az Intel spórol és nem forraszt. Azzal semmi gond nem lenne, tökéletesen átadná a hőt a kupaknak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18364 2017.04.28. 20:56

HITMAN

+ez a rész hasonlít legjobban a régi részekhez
+megfelelő méretű és minőségű pályák, rengeteg lehetőséggel
+magas újrajátszhatósági érték
+contract mód

-story is csak azért van benne hogy legyen
-én jobban örültem volna ha nem epizodikusan jelenik meg a játék, egy epizód fő misszióját 1-2 óra alatt végig lehet vinni majd utána még pár óra alatt meg lehet csinálni a többi lehetőséget, bónusz küldetéseket + escalationokat is, úgy jó ha megveszek egy epizódot és elbíbelődök vele 1-2 nap de így ömlesztve monotonná és unalmassá válik

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18365 2017.04.28. 21:10

Micsu írta:-én jobban örültem volna ha nem epizodikusan jelenik meg a játék, egy epizód fő misszióját 1-2 óra alatt végig lehet vinni majd utána még pár óra alatt meg lehet csinálni a többi lehetőséget, bónusz küldetéseket + escalationokat is, úgy jó ha megveszek egy epizódot és elbíbelődök vele 1-2 nap de így ömlesztve monotonná és unalmassá válik
Wat? Jobb lett volna egyben, de így nem jó egyben? Hogymihogymi?

Eddig 45 órám van a 4 missionben. Szerintem úgy tökéletes ahogy van, olyan brutális tartalommal és igényességgel, hogy példaértékű.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18366 2017.04.28. 21:24

Ugy ertem h jobb lett vna megvenni epizodonkent mikor megjelenik es akkor elpepecselni veluk mint igy omlesztve, nameg megjelenes ota folyamatosan frissul a contract meg escalation
Egy epizod egyszeri vegigjatszarsa kb 1 ora, ugy szivesebben eltokoltem vna orakat 1 epizoddal ha kapom havonta mint egy sorozatot mint igy egy jatekkent
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18367 2017.04.28. 21:28

Micsu írta:Ugy ertem h jobb lett vna megvenni epizodonkent mikor megjelenik es akkor elpepecselni veluk mint igy omlesztve, nameg megjelenes ota folyamatosan frissul a contract meg escalation
Egy epizod egyszeri vegigjatszarsa kb 1 ora, ugy szivesebben eltokoltem vna orakat 1 epizoddal ha kapom havonta mint egy sorozatot mint igy egy jatekkent
Oszd be magadnak baszki. :) nekem is van még kettő epizód, pedig hónapokkal ezelőtt kezdtem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18368 2017.04.28. 21:32

Jo de nekem hegyekbe allnak itt a cinek, nameg par felmoddolt regi cimet is tolnek xdd
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18369 2017.04.28. 21:57

Biztos sokan emlékeznek még DT szemléltető leírására a BF multiról. Namost felmerészkedtem egy PC-s cod 2 szerverre és a taknyoncsúszás eddig ismeretlen dimenziójába csöppentem.
Ilyen droidok mellett, akik több mint 10 év után is szakadatlan tolják, fingani nem tudtam. KB. a 7. halálom előtt (killeim száma 0, ofkorsz) már el tudtam sütni a fegyverem, hogy utána ismét a porba hulljak vérbefagyva. Utána nyilván ragequit, és mentem a sarokba kurkoricán térdepelni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18370 2017.04.28. 22:06

benőmenő írta:Biztos sokan emlékeznek még DT szemléltető leírására a BF multiról. Namost felmerészkedtem egy PC-s cod 2 szerverre és a taknyoncsúszás eddig ismeretlen dimenziójába csöppentem.
Ilyen droidok mellett, akik több mint 10 év után is szakadatlan tolják, fingani nem tudtam. KB. a 7. halálom előtt (killeim száma 0, ofkorsz) már el tudtam sütni a fegyverem, hogy utána ismét a porba hulljak vérbefagyva. Utána nyilván ragequit, és mentem a sarokba kurkoricán térdepelni.
Én is voltam olyan barom 1x, hogy egy COD4 szerverre felnéztem. Soha életemben nem láttam még olyat, ami ott történt. Szavakba sem tudom önteni. Tényleg, 30 sec után altf4 ment, mert még 5 másodperc és maradandó károsodást szenved az agyam.

Melyik szemléltető leírásomra gondolsz, nosztalgiáznék egyet. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18371 2017.04.28. 22:20

DanielT írta:Én is voltam olyan barom 1x, hogy egy COD4 szerverre felnéztem. Soha életemben nem láttam még olyat, ami ott történt. Szavakba sem tudom önteni. Tényleg, 30 sec után altf4 ment, mert még 5 másodperc és maradandó károsodást szenved az agyam.

Melyik szemléltető leírásomra gondolsz, nosztalgiáznék egyet. :idiota:
Hát volt egy pár.
Viszont a netkód o-da-basz. Oké, picsányi pályák, kevés player, hitscan fegyverek, de a bf-es szerencsétlenkedés, és a p2p mocskok a lába nyomába ragadt gomba lába nyomába nem érnek. Na és a killcam!
Miért visszafelé fejlődünk?! :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18372 2017.04.28. 22:21

Hosszú hétvégére valakinek? Olyan olcsó, hogy 8/10-ről indul. :banplz:

Avatar
Moby

Hozzászólás #18373 2017.04.28. 22:37

Látom volt egy combosabb takaírtás a felhasználóknál :) Helyes-helyes. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18374 2017.04.28. 22:38

benőmenő írta:Hát volt egy pár.
Viszont a netkód o-da-basz. Oké, picsányi pályák, kevés player, hitscan fegyverek, de a bf-es szerencsétlenkedés, és a p2p mocskok a lába nyomába ragadt gomba lába nyomába nem érnek. Na és a killcam!
Miért visszafelé fejlődünk?! :falbav:
Neviccőjjé' má'. Seggbuta az egész környezet ahogy írtad, nincs mit számolni, 4 szobányi területen szaladgál pár ember, statikus fos minden. A BF 30 évet ver rá komplexitásban és semmi baja a netkódnak ott se, már réééégen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18375 2017.04.28. 22:38

Moby írta:Látom volt egy combosabb takaírtás a felhasználóknál :) Helyes-helyes. :eljen:
Botok... Fuck 'em.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18376 2017.04.29. 00:42



Nekem bejön az új grafika is, a játékot talán sejtitek, de úgyis böffentettem most a remasterről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18377 2017.04.29. 08:19

Zóanagyvarázsló írta:

Nekem bejön az új grafika is, a játékot talán sejtitek, de úgyis böffentettem most a remasterről.
Nagyon jó írás lett! :worship: :eljen:

Viszgaként, hogy el is olvastam:

"ha tőlem nem tudná most meg ez a keserű igazságot." Ide nem kell az "ez".

"a végeredmény meglehetősen autentikus lett, legfeljebb mindenki számára tökéletes nem." szintaktikailag ebben a megfogalmazásban nem helyes. Inkább: "a végeredmény meglehetősen autentikus lett, legfeljebb nem mindenki számára tökéletes."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18378 2017.04.29. 08:34

Soha nem érdekelt ez a játék, de a napokban előkerült casualoknak készített mechanikák témához tökéletesen illik.

Mondja is a srác, hogy a quest markeres navigáció alvajáró, unalmas, lélektetlen játékmenetet eredményez, mert a designereket nem sarkallja élvezetes és "mesélő", jellegzetes környezet megvalósítására. Húznak végig a madzagon mint a barmot. Persze van olyan játék, ahol helye van, pl GTA-ban a vezetésnél, de az, hogy ma már egy kibaszott cső COD-ban is ott a sárga ikon, hogy merre menj a csőben... vicc. És vizuálisan is elcseszi a világot.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18379 2017.04.29. 08:51

DanielT írta:Oszd be magadnak baszki. :) nekem is van még kettő epizód, pedig hónapokkal ezelőtt kezdtem.
a masik amit meg elfelejtettem emliteni negativunkent h nagyon fogja a kezemet a jatek meg a falon atlatas, az absolutiont se normalon jezdtem, itt nem volt meg ez a lehetoseg :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18380 2017.04.29. 09:00

Micsu írta:a masik amit meg elfelejtettem emliteni negativunkent h nagyon fogja a kezemet a jatek meg a falon atlatas, az absolutiont se normalon jezdtem, itt nem volt meg ez a lehetoseg :)
Na tessék, casual shit! :D Azt egyébként én nem szoktam használni, múltkor néztem egy prógémer videóját és benyomta, rendesen meglepett, hogy "jé' tényleg, ez is van benne". :)
Avatar
trade1

Hozzászólás #18381 2017.04.29. 15:27

Basszus! Több évig követtem az sg-n a topikot. Aztán kb 3 éven keresztül tartottam egy kis szünetet. Tegnap vettem egy ps4-et, mondom megnézem a nagy öregeket mit érdemes, mit nem. Kb a szívszédükés jött rám hogy hol a topik, de meg lett végül, mostmá nyugi van!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18382 2017.04.29. 15:29

trade1 írta:Basszus! Több évig követtem az sg-n a topikot. Aztán kb 3 éven keresztül tartottam egy kis szünetet. Tegnap vettem egy ps4-et, mondom megnézem a nagy öregeket mit érdemes, mit nem. Kb a szívszédükés jött rám hogy hol a topik, de meg lett végül, mostmá nyugi van!
Épp ma jutott eszembe, hogy a botok miatt le kéne zárni a regisztrációt és előtte pl emailben kelljen jelentkezni. Erre pont egy új/rég-reg idejön... hihetetlen. :vigyor:

Üdv itt! :) Hogy nyomoztad ki? :idiota:
Avatar
trade1

Hozzászólás #18383 2017.04.29. 15:38

Végig olvastam visszafelé a topikot keresve a Te utolsó hozzászólásodat, aztán ott le volt írva hogy mi merre hány méter. Bár az okokat nem derítettem fel de majd még visszaolvasom és akkor megtudom. Viszont úgy látom beszoptam mert megint a PC a király, úgyhogy miattatok szívtam és vettem meg tudatlanul a PS4-et (:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18384 2017.04.29. 15:40

trade1 írta:Végig olvastam visszafelé a topikot keresve a Te utolsó hozzászólásodat, aztán ott le volt írva hogy mi merre hány méter. Bár az okokat nem derítettem fel de majd még visszaolvasom és akkor megtudom. Viszont úgy látom beszoptam mert megint a PC a király, úgyhogy miattatok szívtam és vettem meg tudatlanul a PS4-et (:
Ja, ha már megtaláltad a régi topikot, onnan már sima ügy, csak ugye az is eléggé el lett dugva, inkább az érdekelt, arra hogy bukkantál. Kereső kidobja?

Ne csüggedj, a PS4 árából kijön egy fél videókártya, a start már a kezedben van! :banplz:
Avatar
trade1

Hozzászólás #18385 2017.04.29. 15:43

A kereső nem dobta ki! Asszem egyszer egyezkednünk egy FFVIII-ra és a privát üzeneteim között ott voltál. Mert a kereső nem dobta ki az adatlapodat. Viszont az üzenetből rád tudtam keresni, és onnan kerültem át a leáldba valahogy, de pontosan már nem is tudom hogyan. De sima keresővel nem ment az tuti!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18386 2017.04.29. 15:44

trade1 írta:A kereső nem dobta ki! Asszem egyszer egyezkednünk egy FFVIII-ra és a privát üzeneteim között ott voltál. Mert a kereső nem dobta ki az adatlapodat. Viszont az üzenetből rád tudtam keresni, és onnan kerültem át a leáldba valahogy, de pontosan már nem is tudom hogyan. De sima keresővel nem ment az tuti!
Szép munka! :taps:
Avatar
trade1

Hozzászólás #18387 2017.04.29. 15:48

Nincs lehetetlen csak tehetetlen! Na összeraktam a cuccot azt várom hogy az asszony befejezze a takarítással járó zajkeltést aztán indítok egy Horizon zero dawn-t vagy mifenét. Ennek volt a legnagyobb hype-ja, de persze ha szar lesz a Ti hibátok lesz mert nem találtam a topikot és megveszek minden szirszart (: örülök hogy itt lehetek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18388 2017.04.29. 15:53

trade1 írta:Nincs lehetetlen csak tehetetlen! Na összeraktam a cuccot azt várom hogy az asszony befejezze a takarítással járó zajkeltést aztán indítok egy Horizon zero dawn-t vagy mifenét. Ennek volt a legnagyobb hype-ja, de persze ha szar lesz a Ti hibátok lesz mert nem találtam a topikot és megveszek minden szirszart (: örülök hogy itt lehetek!
Az pont egy impresszív cucc, szóval egy kellően félrevezető első találkozás lesz a géppel! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18389 2017.04.29. 16:09

Udv a kulbban
Kellenek ide verkonzolosok is, kitartast ;) :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #18390 2017.04.29. 19:40

trade1 írta:Basszus! Több évig követtem az sg-n a topikot. Aztán kb 3 éven keresztül tartottam egy kis szünetet. Tegnap vettem egy ps4-et, mondom megnézem a nagy öregeket mit érdemes, mit nem. Kb a szívszédükés jött rám hogy hol a topik, de meg lett végül, mostmá nyugi van!
Üdv itt! Láttam az SG-n már tágítják a tudatod :) Itt kapsz majd ugyanarra egy kissé más nézőpontot :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18391 2017.04.29. 19:48

Megnéztük ma párommal a F&F 8-at. Rohadt nehéz volt gyerekvigyázót szervezni, szal kb az volt a filmválasztás szempont, hogy valami, ami akkor megy amikor tudunk menni, és 2D-s. Nem volt nehéz dolgunk, ez az egy film felelt meg a kritériumoknak. Mivel kicsit akartunk a gyerekek nélkül lenni pár órát legalább, tonképp tényleg mindegy mi ment. De a vicc, hogy a maga igen bárgyúan szórakoztató módján, de tetszett. Tökéletes alapanyag arra, hogy az agy lekapcsoljon kicsit. Én ennek csak az első részét láttam, már az is megdöbbentett, hogy a nyolcadik résznél tart.
Az mindenesetre vicces, hogy azért mentünk, mert már sok volt a gyerek-bevangyulladvaamandulája-amásiknakafogajön-gyerekorvosjárathetentekétszer-mindenkihülyeitthon killerkombóból, a film első negyedében kiderül, hogy a film
Spoiler
egy kiskölök körül forog, szal kb 20 perc után ott tartottunk, hogy rohadtul hiányoznak a kisfickók :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #18392 2017.04.29. 20:05

Még tart a mindenjátékotmegnézek4KÁN lázam, tegnap lekaptam a vége előtt félrebaszott geow4-et. Na le is toltam 4K-ban. Nem akartam elhinni, 116gigát töltött le :wilting: Mondjuk az ms szerverek legalább gyorsak, lejött vagy fél óra alatt se.
Én még ilyen fos alabifaszgéminget ami ennek a végső bossfightja...hát bazdmeg ez valami kabaré. Fél óra volt letölteni, fél óra volt befejezni, shiftdel örökre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18393 2017.04.29. 20:14

Moby írta:Még tart a mindenjátékotmegnézek4KÁN lázam, tegnap lekaptam a vége előtt félrebaszott geow4-et. Na le is toltam 4K-ban. Nem akartam elhinni, 116gigát töltött le :wilting: Mondjuk az ms szerverek legalább gyorsak, lejött vagy fél óra alatt se.
Én még ilyen fos alabifaszgéminget ami ennek a végső bossfightja...hát bazdmeg ez valami kabaré. Fél óra volt letölteni, fél óra volt befejezni, shiftdel örökre.
Tudod mit nézz meg négykán? Vagy inkább NYÓCon. Dead Space. Ha nyomtad egyáltalán, tuti rég volt és kicseszett gyönyörű és jó gém.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18394 2017.04.29. 20:15

DanielT írta:Tudod mit nézz meg négykán? Vagy inkább NYÓCon. Dead Space. Ha nyomtad egyáltalán, tuti rég volt és kicseszett gyönyörű és jó gém.
Jó tipp! Megnézem. Tegnap akartam távolbasírónégyet nyomni, hát meg volt pandelva az egész kibaszott uplay álló nap :levele:


/amúgy persze, hogy nyomtam. Minden létező platformon többször is minden részét. Még az extractiont is felszippantottam move-al :) (amúgy elég fasza volt az is)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.04.29. 20:19-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18395 2017.04.29. 20:17

Moby írta:Jó tipp! Megnézem. Tegnap akartam távolbasírónégyet nyomni, hát meg volt pandelva az egész kibaszott uplay álló nap :levele:
Na. Toljad. Játékban Vsync OFF, driverben ON, RTSS 60 lock.

szerk: Na én is meghoztam magamnak a kedvet, nálam a 2 maradt félben, lecibbantom aztán go!

szerk: ÚRISTENJÓANYÁMAHOGYEZKINÉZ. A változatosság kedvéért Gedosato-val hekkeltem meg.
Avatar
trade1

Hozzászólás #18396 2017.04.29. 20:25

Lepörgött 2,5 óra a Horizonból. Jól érzem hogy ez még mindig durván a tutorial?! A látvány azért odabasz, ezt megtudnám szokni!Az asszony persze nem lát különbséget... mondjuk picit olyan utánérzésem van mint ps1-en mikor megjelent a dino crisis 2 és a parasite éve 2, hogy ez már a nagyon max ebből a hardwareből! A sztori eddig még nem nagyon bontakozott ki, ha lesz egyáltalán!
Avatar
Moby

Hozzászólás #18397 2017.04.29. 20:32

trade1 írta:Lepörgött 2,5 óra a Horizonból. Jól érzem hogy ez még mindig durván a tutorial?! A látvány azért odabasz, ezt megtudnám szokni!Az asszony persze nem lát különbséget... mondjuk picit olyan utánérzésem van mint ps1-en mikor megjelent a dino crisis 2 és a parasite éve 2, hogy ez már a nagyon max ebből a hardwareből! A sztori eddig még nem nagyon bontakozott ki, ha lesz egyáltalán!
Jó a sztorija. A látvány mellett az a legjobb a játékban. Nem rossz a mechanika sem, de az inkább olyan átlagszendboxos.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18398 2017.04.29. 21:19

DanielT írta:Na. Toljad. Játékban Vsync OFF, driverben ON, RTSS 60 lock.

szerk: Na én is meghoztam magamnak a kedvet, nálam a 2 maradt félben, lecibbantom aztán go!

szerk: ÚRISTENJÓANYÁMAHOGYEZKINÉZ. A változatosság kedvéért Gedosato-val hekkeltem meg.
Nálam a 3 jön. 1-2 pipa. 1-et plazmacutterrel nyomtam végig ps3-on :) Viszont ott van még a sorban az evil within, resi 7, outlast 1-2, ha már horror téma.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18399 2017.04.29. 21:24

BeGÁNYolódott egy kis FOV fix, szóval már mósön sick se vagyok a szűk látószög miatt:

Kép
Kép

Tizedeket lehet állítani, ami csak a legkényelmesebb az egyénnek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18400 2017.04.29. 21:27

Greyfox írta:Nálam a 3 jön. 1-2 pipa. 1-et plazmacutterrel nyomtam végig ps3-on :) Viszont ott van még a sorban az evil within, resi 7, outlast 1-2, ha már horror téma.
nah en a 3at hagytam abba, absz nem tetszett
Avatar
Moby

Hozzászólás #18401 2017.04.29. 21:47

A sztímes kifagy a vérbe ahogy átlövöm 4K-ra. Megnézem az originest, hátha.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18402 2017.04.29. 21:52

Sajnos az is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18403 2017.04.29. 22:01

Moby írta:Sajnos az is.
Told Gedosatoval, nálam 3200x1800 még frankó, 4K menüben elcsattan.

szerk: Mondjuk úgy látom valaki a 10K-t is kicsapja! :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18404 2017.04.29. 22:47

DanielT írta:Nagyon jó írás lett! :worship: :eljen:

Viszgaként, hogy el is olvastam:

"ha tőlem nem tudná most meg ez a keserű igazságot." Ide nem kell az "ez".

"a végeredmény meglehetősen autentikus lett, legfeljebb mindenki számára tökéletes nem." szintaktikailag ebben a megfogalmazásban nem helyes. Inkább: "a végeredmény meglehetősen autentikus lett, legfeljebb nem mindenki számára tökéletes."
Kösz. Javítottam is a hibát. És van egy nagyon jó hírem a számodra.

Spoiler
Átmentél a viSZgán!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18405 2017.04.29. 22:49

Zóanagyvarázsló írta:
Spoiler
Átmentél a viSZgán!
LEL. Korán volt még.
Spoiler
És te is! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18406 2017.04.29. 23:09

Anyámkínja x végtelen @gigaultra

Dead Space 1

Kép

#Gány4Life
Avatar
insp

Hozzászólás #18407 2017.04.29. 23:27

DanielT írta:Anyámkínja x végtelen @gigaultra
Dead Space 1
#Gány4Life


Csak nem ultrawide-ra valtottal?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18408 2017.04.29. 23:35

Greyfox írta:Nálam a 3 jön. 1-2 pipa. 1-et plazmacutterrel nyomtam végig ps3-on :) Viszont ott van még a sorban az evil within, resi 7, outlast 1-2, ha már horror téma.
Én a 3. részt ott hagytam abba, miután leráztam 2 (azaz KETTŐ!!) halhatatlan gecit, ami az 1-ben is volt, majd végigszenvedtem vagy 5 horde mód szobát és a következő indításnál bekavarodott a cloudsync és kezdhettem volna elölről a 2 döggel. Tehát még a bolygóra sem jutottam el, ahol az érdemi része játszódna a cuccnak. Ha ez nem rettent el ettől a borzadálytól, akkor semmi.
Az első rész hiába 10 éves, még most is becsokizósan királyság. :eljen:

BTW: Most értem haza a Get out! című filmről. Ritka WTF élmény, de baromira élveztem.
Az alap szitu: egy néger srác elmegy a fehér barátnőjével a csaj családjához, akik nem tudják, hogy ő fekete. Mást ne olvassatok róla, ne nézzetek trailert, irány a mozi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18409 2017.04.29. 23:38

insp írta:Csak nem ultrawide-ra valtottal?
Nem, ezt a shotot loptam, miközben keresem és tervezem, hogyan fogom holnap még durvábbra gányolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18410 2017.04.29. 23:51

Na, gedosatoval megy ez 4k-ban rendesen, de én ezt annyiszor toltam végig, hogy minden pixelét névről ismerem.

Vissza: “Leáldozott.hu”