A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #18271 2017.04.27. 19:06

Meggyött végre a monitóre. Mán csak a telefonol fullhádésak. Kibaszottul rendben van ez a cucc az áráért. Amennyiért én jutottam hozzá, azért meg már szégyellem magam :D
Évek óta az első megjelenítő, amit nem akarok elpusztítani a bekapcsolást követő ötödik percben. Pedig szvsz ez a legolcsóbb 4K ips ami kapható huszonhetesben.
Avatar
eje75

Hozzászólás #18272 2017.04.27. 19:31

Moby írta:Így.
Köszi! Bár nekem ezt az üzenetet írja ki: No record of redemption. Please redeem again. Hogy szívnának gázt... :banplz: Most már csa azt nem értem anno hogy keveredtem erre az oldalra
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18273 2017.04.27. 19:33

Moby írta:Meggyött végre a monitóre. Mán csak a telefonol fullhádésak. Kibaszottul rendben van ez a cucc az áráért. Amennyiért én jutottam hozzá, azért meg már szégyellem magam :D
Évek óta az első megjelenítő, amit nem akarok elpusztítani a bekapcsolást követő ötödik percben. Pedig szvsz ez a legolcsóbb 4K ips ami kapható huszonhetesben.
Le ne írd mi az! NEHOGY!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE-E!!! :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18274 2017.04.27. 19:38

Moby írta:Meggyött végre a monitóre. Mán csak a telefonol fullhádésak. Kibaszottul rendben van ez a cucc az áráért. Amennyiért én jutottam hozzá, azért meg már szégyellem magam :D
Évek óta az első megjelenítő, amit nem akarok elpusztítani a bekapcsolást követő ötödik percben. Pedig szvsz ez a legolcsóbb 4K ips ami kapható huszonhetesben.
Totális agyfasz. Absolute no bleeding. Semmi. None. Egy nanoluxnyi SE. :wow2: Még csak hasonlót sem láttam soha.
Ez az olcsó csumpi monitor faszrakapja a háromszor ennyibe kerülő benti dellemet :ijedt:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18275 2017.04.27. 19:39

DanielT írta:Le ne írd mi az! NEHOGY!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE-E!!! :boxer:

LG 27UD58
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18276 2017.04.27. 19:52

Moby írta:LG 27UD58
Belenéztem róla egy videóba, azon is lelkendezik a gyerek, hogy nincs backlite bleed. Mondjuk a fekete képe olyan világos volt, hogy az már nem backlite szint, szal' ilyenformán az tényleg nem volt. :mf2:

Node pictözs jó, csak sajncsi nem csillög, illetve nincs hozzá gépem. ;( Na majd 3-5 év műlve OLED-ben moncsit is!

Egy 27-es 1440p -s Apple Cinema displayt simán tudnék melóból hozni, de nem lehet rákötni pécé videókarira. Kösz Apple! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18277 2017.04.27. 19:55

DanielT írta:Szorosan kapcsolódva a handholding casual shit design témához: https://youtu.be/FzOCkXsyIqoÉrdemes feliratkozni a sráchoz, nagyon jók a videói.
A Witcher 3-ban külön idegesítő, hogy a lebegő bullshitet, minimapet ki lehet kapcsolni, de a detektív mód piroskövetése nem. Pedig csak az eleve odatett lábnyom textúrát kellett volna kicsit kontúrosabbra csinálni és máris inkább érezném magam nyomkövetőnek. Ehelyett a neonperos csík után kell menni, hogy az agyhalottak se akadjanak el.
Ilyeneknél sokkal szimpatikusabb volt a régimódi, mint pl. a Morrowindben, ahol annyit mondtak, hogy a falutól keletre a kiserdőben, aztán találd meg. Igaz így 20 mp helyett 2 egész percig tartott, de legalább tényleg meg kellett találni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18278 2017.04.27. 19:56

DanielT írta:Belenéztem róla egy videóba, azon is lelkendezik a gyerek, hogy nincs backlite bleed. Mondjuk a fekete képe olyan világos volt, hogy az már nem backlite szint, szal' ilyenformán az tényleg nem volt. :mf2:

Node pictözs jó, csak sajncsi nem csillög, illetve nincs hozzá gépem. ;( Na majd 3-5 év műlve OLED-ben moncsit is!

Egy 27-es 1440p -s Apple Cinema displayt simán tudnék melóból hozni, de nem lehet rákötni pécé videókarira. Kösz Apple! :eljen:
Bazdmeg olyan a feketéje, hogy ezzel fogok ma hálni. Kedvem lenne letépni az ugyanígy lg, ugyanígy 4k, ugyanígy ips tévét, és elpusztítani. Aztán bemenni az irodába, és ott minden megejelnítőt, amit csak találok.
Olyan a feketéje, hogy FEKETE. A dellem, na az szürke. Meg ez a másik, ami itt van mellette, a fullhd. Meg a tévém. Meg a telefonom. Na ezek nem feketék. Ez FEKETE.
Avatar
arty

Hozzászólás #18279 2017.04.27. 19:58

DanielT írta:Nem szarrágás, ha valamit nem teljes áron veszel. Soha nem mondtam ilyet, soha nem mondtam olyat, hogy teljes áron kell venni, ne is folytassuk ezt a részt tovább, annyira értelmetlen és alaptalan.

"Innentől a játék ára egy adott tulajdonság, amihez viszonyíthatok."

Viszonyíthatsz, csak semmi értelme szerintem. Az ár nem fix, a minőség igen. Az ár szintén rendkívül relatív, a minőség nem. Azt nem fogadom el érvként, hogy az igénytelen parasztnak jónak tűnik az is, ami gagyi.

szerk: Mi sem jobb példa erre az epik fail relációs rendszeredre a Yooka. NEKED 3500-ba került, másnak 12000-be. És ugyanazt a játékot kaptátok. Ár miatt relativizálni? Magadat, az idődet, a hobbidat, a szórakozásod értékeled le. Nem rövid ehhez az élet?
Nem mondtam, hogy mondtál - kérdeztem az okot. És továbbra is terelsz. Én meg továbbra is érdeklődök, hogy mi az oka annak, amikor egy játékra nem adod ki a 18 ezret... és miért pont 15-9-6-3-1 ezerért veszed.

Az fix, hogy én 10 fontért kaptam, a steamen megjelenéskor pedig fixen 40 eur volt. És én fixen a megjelenés utáni napokban írtam róla a véleményemet. Szóval ezekből ki lehet indulni ;) (az tény, hogy holnap már nem biztos, hogy ennyi lesz, sőt! 5 év mulva sem tudjuk mennyi - így valóban irreleváns volna az írásom, ha időben nem tudnánk elhelyezni a "sztorit" ;) )

Ár miatt relativizálni? Természetesen, minden terméknél elvégzem ezt a "relativizálást" - ár/teljesítmény.
Játék/hobbi esetén persze elvontabb/szubjektívebb az ár/teljesítmény mutató. Még1x: adott keretből élek, ergo foglalkoznom kell az árakkal IS.
És ha valamire kiadok egy fájdalmasabb összeget és az NEM hozza az elvártakat - csalódok, bánom, hogy megvettem.
Avatar
arty

Hozzászólás #18280 2017.04.27. 20:08

DanielT írta:Ezek a hülyéknek vannak így kitalálva, vagy méginkább: hülyebiztosra csinálják, hogy az egységnyi területre eső legtöbb főemlős megvegye és sikeres legyen benne.
Ezer százalék, hogy nélküle sem játszhatatlan, esetleg a fullbullshit sunnyogás nehezebb úgy, hogy nem látod falon keresztül az ellenfelet. Azt meg leszarom.
Nyilván nem játszhatatlan és lehet, hogy 2349. próbálkozásra sikerülne pont olyan sebességgel és irányokkal haladni, hogy nem vesznek észre. De remélem azt elismered, hogy valószínűleg az ezredik kísérlet után elég frusztrálóvá válna a kísérletezés ;) (az sem kizárt, hogy ezek a számok 23 és 12 - lényeges?)

Sőt/és/vagy elvárhatod azt is, hogy pléjerünk figyelje ki az ellenfelek mozgási patternjeit, memorizálja, majd rakja össze a támadást és hajtsa is végre hiba nélkül. Biztosan kurva élvezetes lehet 15-20 percet nézegelődni, majd ha valakit épp nem vettél észre (mert némiképp random az a pattern...), akkor kezdeni ELÖLRŐL.

Biztosan nem lehetetlen a sunnyogás tagelés nélkül, viszont közel sem biztos, hogy élvezetes játékot kapsz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18281 2017.04.27. 20:17

arty írta:Nem mondtam, hogy mondtál - kérdeztem az okot. És továbbra is terelsz. Én meg továbbra is érdeklődök, hogy mi az oka annak, amikor egy játékra nem adod ki a 18 ezret... és miért pont 15-9-6-3-1 ezerért veszed.
Amit nem day1 veszek, azt azért, mert ráér olcsóbban is, hiszen ez lesz a sorsa.

arty írta:Ár miatt relativizálni? Természetesen, minden terméknél elvégzem ezt a "relativizálást" - ár/teljesítmény.
Játék/hobbi esetén persze elvontabb/szubjektívebb az ár/teljesítmény mutató. Még1x: adott keretből élek, ergo foglalkoznom kell az árakkal IS.
És ha valamire kiadok egy fájdalmasabb összeget és az NEM hozza az elvártakat - csalódok, bánom, hogy megvettem.
Nem érted. Egyszerűen _NEM_ÉRTED_.

Megpróbálom megint. Nem adom fel.

Te megveszel egy játékot olcsón, akkor a szar is jó, mert olcsó volt. Pedig a szar soha nem jó. SOHA. SO-HA. Az ár egyszerűen NEM_SZÓLHAT_BELE_ egy videójáték szoftver értékelésébe. Mert még a legnagyobb műremekek is idővel 5 dolcsiért lesznek, ez elkerülhetetlen tény. Innentől kezdve csak idő kérdése az egész és a szoftver bitjei nem változnak az idővel, legalábbis úgy tudom.

Persze, hogy ár/érték arányt figyelembe kell venni, én se vagyok hülye, jól bánok a pénzzel, okosan vásárolok. Szoftvert is, tartós fogyasztási cikket is, mindent. De a szoftver ilyen szempontból totálisan más téma, mert nem avul a szó klasszikus értelmében. ÉS!!!!!

A. LEGFONTOSABB:

Amikor értékelsz valamit például felénk, akkor hogyan vegyük figyelembe az általad fizetett pl Yooka árat? Neked annyi volt, másnak nem. Akkor most jó a játék? Nem jó? Mennyiért nem jó? Mennyitől lesz jó? Mennyire szólt bele, hogy _akarod_ hogy jó legyen? Hogy elfogult vagy? 2 év múlva mit gondoljon valaki, ha visszakeres a "pörög a jókai credits" kommentre vásárlás előtt? Legyen egy mindig aktuális táblázat, hogy "Arty lottónyeremény előtti skálája", vagy "Arty épp albérletben van Moby mellett a híd alatt?" esetleg "Arty Mészáros Lőrinc eltitkolt gyereke, de a papa végre felvállalta"?

Szerintem vezessük be, hogy folyamatosan egy fenti bannerben logoljuk a bankszámlád állapotát, így majd visszamenőleg össze tudjuk párosítani, hogy az olcsó mennyire volt olcsó... akarom mondani jó :wilting:

szerk: És akkor még nem beszéltük arról, amikor a technikai megvalósítás minősége "elég jó", mert a retkes Xbone olcsó gép.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18282 2017.04.27. 20:19

arty írta:Nyilván nem játszhatatlan és lehet, hogy 2349. próbálkozásra sikerülne pont olyan sebességgel és irányokkal haladni, hogy nem vesznek észre. De remélem azt elismered, hogy valószínűleg az ezredik kísérlet után elég frusztrálóvá válna a kísérletezés ;) (az sem kizárt, hogy ezek a számok 23 és 12 - lényeges?)

Sőt/és/vagy elvárhatod azt is, hogy pléjerünk figyelje ki az ellenfelek mozgási patternjeit, memorizálja, majd rakja össze a támadást és hajtsa is végre hiba nélkül. Biztosan kurva élvezetes lehet 15-20 percet nézegelődni, majd ha valakit épp nem vettél észre (mert némiképp random az a pattern...), akkor kezdeni ELÖLRŐL.

Biztosan nem lehetetlen a sunnyogás tagelés nélkül, viszont közel sem biztos, hogy élvezetes játékot kapsz.
Kinek mi az élvezet. Tegnap nekem izgalmasabb volt (bár csak fél percet rászánva) figyelni a bázist és az ellenfelek elhelyezkedését, majd utána támadni, mint üveges szemmel és csorgó nyállal lőni a narancssága háromszögeket a falakon/bokrokon/tapírokon keresztül...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18283 2017.04.27. 20:38

Ja és látod, hogy a Mass Effect preordert végül inkább visszavittem a trial kipróbálása és a tesztek, infók alapján. Nem érte meg nekem a 18 ezret. És amikor később megveszem, akkor se lesz jó, vagy jobb. Semmivel sem. Olcsóbb lesz. A bizalmamat nem szavaztam meg neki teljes áron, a látott minőségért, de amikor értékelem majd, eszembe sem fog jutni, hogy mennyiért vettem, mert olyankor már irreleváns.
Avatar
arty

Hozzászólás #18284 2017.04.27. 20:39

Zóanagyvarázsló írta:De a te példád a sok V-vel sehogy sem stimmelt, mert az egy önálló játék volt, nem n+1. része egy formulának. Mellesleg nem is lehet benne ugrani, szóval nem tudnád belőle kivenni :P

Azért egy UC játékmenetre és sztorira is futószalag. Nem is akármilyen, a topikban szinte nekem jött be legjobban az UC3, de az ingerküszöb megugrása szempontjából ezen nem nagyon van mit lovagolni. V-ből se kéne hat "ugyanolyan".

Az olyan sokrészes szériák, mint a Wizardry, Might and Magic, a Final Fantasy vagy most mondhatjuk a Resident Evilt, azért változtak bőven. A Yooka-Laylee-val az is a baj, hogy nemcsak effektileg hozza az N64-es gügyögős szintet, de tartalmilag is. Ha játszottál volna PS1-2-es platformereket, akkor látnád, hogy mekkora ugrás volt ebből a szempontból is ott két generáció között. Ami jól csinálja az utalgatós, régi iskolát követő, és ma is fogyasztható múltidézést, az a Thimbleweed Park. Le fog menni a Y-L, de 2 óra alapján a koncepció sántít.

Az látszik, hogy akinek régi 3D platformer kell, de nem hajlandó régi 3D platformerrel játszani, annak könnyebben tud hiánypótló lenni. Persze tény, hogy a PS2-esek között sok az elakciósított.

Amúgy a Sly 4-et miért nem próbáltad ki? 2013-as, tehát új, PS3-ad van, nem lövölde (okés, van benne harc meg főleg lopakodás, az ugrabugra nem vérhardkór, de hát te se :P), és még egész jópofa is. Nem világverő, az 1-3 után simán lecsúszott platinára az is sorozatban (a 3-at rommá is veri).
tehát az első uc1 (ami előtt nem volt korábbi 3 uc) gémpléjben oké? (vagy uc1-et cseréljük le az első képviselőre a lájt-kincskeresős-akciós-tps játékra)
és oké, nem az ugrálás a vvvvvv core mehanikája - legyen az bármi! anélkül mit ért volna?
de nézzünk olyat, amit ismerek: a meat boy. mit érne a nehézsége nélkül? (grafika, zene, hangok - nincs. a mozgás irtóbéna, szerintem. az egyetlen szexepilje a nehézsége, csak és kizárólag az időnkénti elmebeteg kihívás miatt nyomtuk haverral - valamennyit.)

A változó szériákat legalább annyian rühellik (mármint a MÁSSÁGUK miatt), amennyien szeretik. Hányszor hangzott el, hogy "nem igazi resi"? ;)
De mindegy, nem ez volt a téma, hanem, hogy középszar-e az uc4. Aki 2-3 évente nem bírja ki az egyre tökéletesedő UC(1)-t 10-12 órára, annak biztosan, bár szerintem annak ideje új hobbit keresnie... (vagy lekötnie magát olyan műfajokkal/szériákkal, amiket még nem un)

Bevallom azt se tudtam, hogy létezik sly4 - vagy lehet, hogy szembejött, csak azt hittem h ez az 1-2-3 trilógia egyik része, vagy azok rimékje.
Ráadásul most a yl helyett/mellett/előtt JUJU-zunk a kölökkel (bekerült sale-be, észrevettem, beugrott h ezt ezer éve whishlistre tettem steamen):
phpBB [media]

Elképesztő DKC ripoff, de színes-szagos, van coop, kellően egyszerű h a kölköm is tudja nyomni, max gyémánthoz azé kell kicsit ügyeskedni is, ilyenek.
Szép lassan lecsúszik. Kb 1-1 órákat szoktuk bírni (én), most a 2. world közepén járunk.
Avatar
arty

Hozzászólás #18285 2017.04.27. 20:41

Micsu írta:mit nem irigyelsz? pont illik a bohóc horizon stílusba ;)
a horizon stílusa könnyed, nem bohóc :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18286 2017.04.27. 20:43

Housemarque játékok:

Super Stardust - PS exkluzív
Alienation - PS exkluzív
Resogun - PS Exkluzív
Nex Machina - PS és PC

#Semminemváltozott

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #18287 2017.04.27. 20:49

Micsu írta:nem emlékszem hogy a thief1ben lehetett volna taggelni :(
nem tudom összevetni az farcryal, mert sose nyomtam :) de lehetséges, hogy tökmás a kettő - te szvsz előbb fogod az fc-t nyomni, mint én a thief1-et, majd írd le h nyomható-e thiefesen ;) (a négyest abbahagytam, olyan fos volt a konzolos konti kiosztás, nomeg ugye ... khm... spoiler volna, nem akarom lelőni, hogy mi a gond minden thief-el)

Spoiler
nem elég földhözragadt :( :( :(
Avatar
arty

Hozzászólás #18288 2017.04.27. 20:52

Moby írta:Kibaszottul rendben van ez a cucc az áráért.
Az áráért?!?! AZ ÁRÁÉRT?!?! :conf:
DT! Mond meg neki, ne csinálja má' ezt magával, a hobbijával :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18289 2017.04.27. 20:57

arty írta:Az áráért?!?! AZ ÁRÁÉRT?!?! :conf:
DT! Mond meg neki, ne csinálja má' ezt magával, a hobbijával :fogmosas:
Az a monitor egy szoftver? Lewarezolom minnyá' e! :mf2:

szerk: Plusz nem tudjuk, hogy valóban jó -e, de elhisszük neki. Namost, ha tudvalevő lenne, pl Digital Foundry teszt után, hogy az a monitor a világ szemete (lásd Bone) és AKKOR védené az árral, úgy kapnánk meg téged. Masnival átkötve! :puszis:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18290 2017.04.27. 21:03

Nincsenek szavak amik leírhatnák ahogy forza horizon, 4k-ban, full ultrán, ezen a monitoron, ezen a gépen kinéz. Potyognak a könnyeim. Sok sörösdobozt kellett visszahordani érte, de jobban mgérte mint bármi az elmúlt években.
Nem tudom körülírni a látványt. Ahogy ez mozog megingathatatlan 60 frémen, miközben a tíáj 70% környékén lazáz. FullÖ. UltrÖán.
Totális.
Őrület.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18291 2017.04.27. 21:09

Egyúttal van egy eladó fullhd 27-es monitorom olcsón, sok garival. Ha valakinek esetleg kell italtartónak, kutyának játszani, szélforgónak tetőre, vagy ilyesmi. Van benne amd freesync tekknológia is, tehát valami kevés védelmet is nyújt az amd-s zombihordákkal szemben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18292 2017.04.27. 21:12

Mondjuk freesync van ebben is. Jól fog jönni, ha a VEGA esetleg odabasz
Spoiler
A 1070-nek ^.^
Avatar
Moby

Hozzászólás #18293 2017.04.27. 21:19

arty írta:Az áráért?!?! AZ ÁRÁÉRT?!?! :conf:
DT! Mond meg neki, ne csinálja má' ezt magával, a hobbijával :fogmosas:
Namost ez nem úgy van rendben az áráért, ahogy a yoghurtoslajcsi. Mer ha azt írtam volna, hogy a fqlon lévő 4k-s fosladék nem baj, hogy az ami, delegalábbolcsóvolt, akkor ülne. De ilyet nem mondok. Olyat mondok viszont, hogy nem baj, hogy az, mert NEM NÉZEM.
Na ugyanez van a jókailallerrel is. Nem baj, hogy foscsi, ugyanis nem játszom vele. És innentől kurváramindegy, hogy mennyiért nem. Semennyiért. A fosnak nincs ára. Az ingyen van.
Avatar
arty

Hozzászólás #18294 2017.04.27. 21:20

DanielT írta:Amit nem day1 veszek, azt azért, mert ráér olcsóbban is, hiszen ez lesz a sorsa.
Nem érted. Egyszerűen _NEM_ÉRTED_.
Megpróbálom megint. Nem adom fel.
Te megveszel egy játékot olcsón, akkor a szar is jó, mert olcsó volt. Pedig a szar soha nem jó. SOHA. SO-HA. Az ár egyszerűen NEM_SZÓLHAT_BELE_ egy videójáték szoftver értékelésébe. Mert még a legnagyobb műremekek is idővel 5 dolcsiért lesznek, ez elkerülhetetlen tény. Innentől kezdve csak idő kérdése az egész és a szoftver bitjei nem változnak az idővel, legalábbis úgy tudom.
Persze, hogy ár/érték arányt figyelembe kell venni, én se vagyok hülye, jól bánok a pénzzel, okosan vásárolok. Szoftvert is, tartós fogyasztási cikket is, mindent. De a szoftver ilyen szempontból totálisan más téma, mert nem avul a szó klasszikus értelmében. ÉS!!!!!
A. LEGFONTOSABB:
Amikor értékelsz valamit például felénk, akkor hogyan vegyük figyelembe az általad fizetett pl Yooka árat? Neked annyi volt, másnak nem. Akkor most jó a játék? Nem jó? Mennyiért nem jó? Mennyitől lesz jó? Mennyire szólt bele, hogy _akarod_ hogy jó legyen? Hogy elfogult vagy? 2 év múlva mit gondoljon valaki, ha visszakeres a "pörög a jókai credits" kommentre vásárlás előtt? Legyen egy mindig aktuális táblázat, hogy "Arty lottónyeremény előtti skálája", vagy "Arty épp albérletben van Moby mellett a híd alatt?" esetleg "Arty Mészáros Lőrinc eltitkolt gyereke, de a papa végre felvállalta"?
Szerintem vezessük be, hogy folyamatosan egy fenti bannerben logoljuk a bankszámlád állapotát, így majd visszamenőleg össze tudjuk párosítani, hogy az olcsó mennyire volt olcsó... akaom mondani jó :wilting:
szerk: És akkor még nem beszéltük arról, amikor a technikai megvalósítás minősége "elég jó", mert a retkes Xbone olcsó gép.

Ja és látod, hogy a Mass Effect preordert végül inkább visszavittem a trial kipróbálása és a tesztek, infók alapján. Nem érte meg nekem a 18 ezret. És amikor később megveszem, akkor se lesz jó, vagy jobb. Semmivel sem. Olcsóbb lesz. A bizalmamat nem szavaztam meg neki teljes áron, a látott minőségért, de amikor értékelem majd, eszembe sem fog jutni, hogy mennyiért vettem, mert olyankor már irreleváns.
Már megint ez a szar is jó... továbbra sem 1 biten értékelünk játékokat és a yl sem jó/szar. De a szarABB legyen olcsÓBB. Még1x: nem SZAR. szarABB.
Nyilván vannak olyan játékok, amik 0 fillért érnek meg számomra, mert egyszerűen nem érdekelnek, de az egy másik kategória. Ha pedig én lennék a lőrinc, megvennék mindent day1, elvégre az a TE PÉNZED, nekem nem fájna :mf2:

Bár én lennék Zó, és tényleg ugyan olyan érzés lenne az UC1 ma (öt dolcsiért), mint anno (hatvanért) ;)
Jó, ez hülye példa, mert szinte időben nyomtam, de remélem érthető. Az idővel a játék minősége (számodra! nem magához képest!) igenis romolhat, ahogyan újonnan is vannak jó és kevésbé jó játékok - miközben mindkettőt 60 dolcsiért adják. Talán moby mondta anno a gta5 idején, hogy ezt 100ér' kéne adni - vagy valami hasonlót ;) (egen, a memóriám... de majd Zó kijavít. vagy moby.)

Jah, utólag az értékelésem nem lehet kontextusba helyezni, ez oké.
Sőt, anyám most se tudná, hiszen fingja nincs, hogy miért kérnek manapság 40 jurót.
Ennyiben igazad van - hibáztam!
Számukra a credits után (ha elérem...) jön egy rendes rivjú, amibe nem keverem bele az árat :P
De számodra, most?!?(akkor!) - szerintem kellően tájékozott itt mindenki, hogy kb tudja mennyi ma egy AAA+++ játék indulóban. És hogy mennyiről szoktak indulni a yl szinvonalú indiek.

"Nem érte meg nekem a 18 ezret." - na! a 8ezret majd megéri? vagy 6ot? olcsóbb lesz, megveszed, mert - tegyük fel h a pecsek jelentősen nem javítanak rajta - annyit ér. majd. csak annyiért most még nem tudod megvenni.
én viszont a yl-t meg tudtam venni a jövőben, amikor már csak 10 font! :D
(sajnos a steamen nem volt fizetősdemó szolgáltatás, így én kénytelen voltam másra hagyatkozni a döntés meghozatalakor. a megérzéseimre :P)
Avatar
arty

Hozzászólás #18295 2017.04.27. 21:23

DanielT írta:Az a monitor egy szoftver? Lewarezolom minnyá' e! :mf2:

szerk: Plusz nem tudjuk, hogy valóban jó -e, de elhisszük neki. Namost, ha tudvalevő lenne, pl Digital Foundry teszt után, hogy az a monitor a világ szemete (lásd Bone) és AKKOR védené az árral, úgy kapnánk meg téged. Masnival átkötve! :puszis:
és ha a df azt mondaná, hogy láttak már jobbat és rosszabbat is?! :violent:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18296 2017.04.27. 21:24

Na, telepítettem a witcherre a pröpeccset egy 1070 formájában. 1440p dsr, beszarás, hogy néz ki. 4k-ban el sem merem képzelni...
Avatar
Moby

Hozzászólás #18297 2017.04.27. 21:25

Greyfox írta:Na, telepítettem a witcherre a pröpeccset egy 1070 formájában. 1440p dsr, beszarás, hogy néz ki. 4k-ban el sem merem képzelni...
Jajajajjj meg kő nézni azt is aztis!!!! Úgyis pár napja láttam, lefrissűt a gog a egykettőre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18298 2017.04.27. 21:26

Greyfox írta:Na, telepítettem a witcherre a pröpeccset egy 1070 formájában. 1440p dsr, beszarás, hogy néz ki. 4k-ban el sem merem képzelni...
Na végremá'.:) Ház is megvan?
Avatar
Moby

Hozzászólás #18299 2017.04.27. 21:29

Greyfox írta:Na, telepítettem a witcherre a pröpeccset egy 1070 formájában. 1440p dsr, beszarás, hogy néz ki. 4k-ban el sem merem képzelni...
Neked eddig nemazvót-e? :fejvakaras: Valamiért bennem az élt, hogy gyakorlatilag mindenkinek az volt a karácsonyi faszmérésen, csak a himpellérek púposkodtak a 1080-akkal. Ja meg én a ps4-el... :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18300 2017.04.27. 21:29

arty írta:és ha a df azt mondaná, hogy láttak már jobbat és rosszabbat is?! :violent:
Elhinném nekik. A műszaki paraméterek és tesztfotók/videók alapján azért levonnám magamnak a konzekvenciát. És szerencsére nincs az a szar monitor, amit pl #Sikergen frémmel kompatibilis. (ami még mindig a fő probléma és védhetetlen)
skinnyman

Hozzászólás #18301 2017.04.27. 21:32

Moby írta:LG 27UD58
Fasza cucc, nagyon hasonlo van nekem is :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #18302 2017.04.27. 21:32

Moby írta:Namost ez nem úgy van rendben az áráért, ahogy a yoghurtoslajcsi. Mer ha azt írtam volna, hogy a fqlon lévő 4k-s fosladék nem baj, hogy az ami, delegalábbolcsóvolt, akkor ülne. De ilyet nem mondok. Olyat mondok viszont, hogy nem baj, hogy az, mert NEM NÉZEM.
Na ugyanez van a jókailallerrel is. Nem baj, hogy foscsi, ugyanis nem játszom vele. És innentől kurváramindegy, hogy mennyiért nem. Semennyiért. A fosnak nincs ára. Az ingyen van.
Most az, hogy nulláról indítom és mivel elért egy szintet (a yl) jóságban, megéri az árát vagy hogy nem akkora szar, hogy 0-t érjen = ugyanaz. Szerintem. A lényeg, hogy nekem nem volt fos, legalábbis az első benyomás alapján nem. Miközben folyamatosan rámerőltetitek, hogy szerintem fos. Nem fos. Szerintetek fos, nektek így nem is kell euró/kilóbájtban értékelni :P
Avatar
arty

Hozzászólás #18303 2017.04.27. 21:35

DanielT írta:Elhinném nekik. A műszaki paraméterek és tesztfotók/videók alapján azért levonnám magamnak a konzekvenciát. És szerencsére nincs az a szar monitor, amit pl #Sikergen frémmel kompatibilis. (ami még mindig a fő probléma és védhetetlen)
És miután elhinnéd, megnéznéd az árát, oké, beleférhet, deszép a kávája, rákívántál ... megvennéd? (ha amugy monitorra vágynál)
Vagy szarni az árra, ha jó a káva, KELL?! Mert ez a hobbid? :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18304 2017.04.27. 21:35

arty írta:Már megint ez a szar is jó... továbbra sem 1 biten értékelünk játékokat és a yl sem jó/szar. De a szarABB legyen olcsÓBB. Még1x: nem SZAR. szarABB.
Nyilván vannak olyan játékok, amik 0 fillért érnek meg számomra, mert egyszerűen nem érdekelnek, de az egy másik kategória. Ha pedig én lennék a lőrinc, megvennék mindent day1, elvégre az a TE PÉNZED, nekem nem fájna :mf2:

Bár én lennék Zó, és tényleg ugyan olyan érzés lenne az UC1 ma (öt dolcsiért), mint anno (hatvanért) ;)
Jó, ez hülye példa, mert szinte időben nyomtam, de remélem érthető. Az idővel a játék minősége (számodra! nem magához képest!) igenis romolhat, ahogyan újonnan is vannak jó és kevésbé jó játékok - miközben mindkettőt 60 dolcsiért adják. Talán moby mondta anno a gta5 idején, hogy ezt 100ér' kéne adni - vagy valami hasonlót ;) (egen, a memóriám... de majd Zó kijavít. vagy moby.)

Jah, utólag az értékelésem nem lehet kontextusba helyezni, ez oké.
Sőt, anyám most se tudná, hiszen fingja nincs, hogy miért kérnek manapság 40 jurót.
Ennyiben igazad van - hibáztam!
Számukra a credits után (ha elérem...) jön egy rendes rivjú, amibe nem keverem bele az árat :P
De számodra, most?!?(akkor!) - szerintem kellően tájékozott itt mindenki, hogy kb tudja mennyi ma egy AAA+++ játék indulóban. És hogy mennyiről szoktak indulni a yl szinvonalú indiek.

"Nem érte meg nekem a 18 ezret." - na! a 8ezret majd megéri? vagy 6ot? olcsóbb lesz, megveszed, mert - tegyük fel h a pecsek jelentősen nem javítanak rajta - annyit ér. majd. csak annyiért most még nem tudod megvenni.
én viszont a yl-t meg tudtam venni a jövőben, amikor már csak 10 font! :D
(sajnos a steamen nem volt fizetősdemó szolgáltatás, így én kénytelen voltam másra hagyatkozni a döntés meghozatalakor. a megérzéseimre :P)
Akkor és ott nagyon jó volt az UC1, imádtam. Újított mindazokban a dolgokban, ami most is a fő erőssége: karakterek, sztori, grafika. A gameplay sem volt még szarrákoptatva, mint mostanra. Négy rész után viszont mindez már kevés, a második még jó volt, tudtak tovább tekerni pár dolgon, de utána.. meh.

Az Androméda nem tudom mennyit fog érni, még azt se, hogy mennyinél fogok neki bizalmat szavazni. De mondok jobbat: most azonnal tolhatnám, van hozzá origin accom. INGYEN. És mégse tolom. Na? :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18305 2017.04.27. 21:36

arty írta:És miután elhinnéd, megnéznéd az árát, oké, beleférhet, deszép a kávája, rákívántál ... megvennéd? (ha amugy monitorra vágynál)
Vagy szarni az árra, ha jó a káva, KELL?! Mert ez a hobbid? :P
Mi ez a káva faszság? Azt nézném, hogy csillog -e! :mf1:

Spoiler
És tényleg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18306 2017.04.27. 21:37

arty írta:Most az, hogy nulláról indítom és mivel elért egy szintet (a yl) jóságban, megéri az árát vagy hogy nem akkora szar, hogy 0-t érjen = ugyanaz. Szerintem. A lényeg, hogy nekem nem volt fos, legalábbis az első benyomás alapján nem. Miközben folyamatosan rámerőltetitek, hogy szerintem fos. Nem fos. Szerintetek fos, nektek így nem is kell euró/kilóbájtban értékelni :P
Ne kelljen már a rivjúdból a lényeget harmadszor is bekopizzam :) Ha így van szarul fogalmaztál. Ugyanakkor nekem azért a gyanúm az, hogy egyszerre próbáltad magad előtt és előttünk is mosdatni. És ez az egész árkérdés ennek szólt. Ha szerinted jó, és kb mindenki szerint nem, akkor miért nem vállalod fel? Én felszoktam. És előre röhögök a messziről porfelhőt felverő felém robogó bashingen :D Pláne egy jókailalleren aztán igazán fasz sem múlik. Nem volt annak itt nagy a lángja, szépen leépítette az magát kitartó munkával mire megjelent. Ha neked tetszik akkor tessen. Akkor ne az ár függvényében tessen, és ne is keverd bele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.04.27. 21:39-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18307 2017.04.27. 21:38

skinnyman írta:Fasza cucc, nagyon hasonlo van nekem is :eljen:
Nagy dolgot nem vártam tőle, de bőőőven túlteljesítette. Imádom. Nagy szó! RETTEGEK minden monitorvásárlásnál. Jó már egy kis pozitív élmény.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18308 2017.04.27. 21:39

Moby írta:Akkor ne az ár függvényében tessen, és ne is keverd bele.
Ennyibazmeg. ENNYI. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #18309 2017.04.27. 21:43

DanielT írta:És szerencsére nincs az a szar monitor, amit pl #Sikergen frémmel kompatibilis. (ami még mindig a fő probléma és védhetetlen)
A sikergen frémje az más. Már persze, ha nem a 30-ra gondolsz :P
Viszont az ini-gányt mindenki máshogy árazza be...
Pár hete 250ért láttam a 49KS7000 tévét, 4k, VA panel, jó válaszidő, moby approved 10bites hdrpaneles.
És a df youtuben anno lement, hogy amikor ezen hdr-ben játszanál, akkor a backlightot maxolod, meg még másik két menüpontban off-ról on-ra (asszem) állítassz. (és ps4 topikban van aki szerint néhány játék akkor is fos)
WTF?!
Mondhatod, hogy az IQ megér ennyit - neked megérne? Komolyan?!?
Akkor te lassan félórát tökölsz játék előtti rituáléval, inigány, rivatuner, optionsmenü (jó, a 1080ti-t most tegyül félre :mf2: ), hdr menüzés a tévén?
Ha majd lesz gsynces kijelződ, akkor még majd azzal is gányolsz*? Akkor már 40 perc? :PPP

*ezt csak moby leírásai alapján feltételezem
Avatar
Moby

Hozzászólás #18310 2017.04.27. 21:50

arty írta:A sikergen frémje az más. Már persze, ha nem a 30-ra gondolsz :P
Viszont az ini-gányt mindenki máshogy árazza be...
Pár hete 250ért láttam a 49KS7000 tévét, 4k, VA panel, jó válaszidő, moby approved 10bites hdrpaneles.
És a df youtuben anno lement, hogy amikor ezen hdr-ben játszanál, akkor a backlightot maxolod, meg még másik két menüpontban off-ról on-ra (asszem) állítassz.
WTF?!
Mondhatod, hogy az IQ megér ennyit - neked megérne? Komolyan?!?
Akkor te lassan félórát tökölsz játék előtti rituáléval, inigány, rivatuner, optionsmenü (jó, a 1080ti-t most tegyül félre :mf2: ), hdr menüzés a tévén?
Ha majd lesz gsynces kijelződ, akkor még majd azzal is gányolsz*? Akkor már 40 perc? :PPP

*ezt csak moby leírásai alapján feltételezem
Szerintem néha még sokkal többet. Nade gondolkodjunk el egy picit. Vajon be lehet árazni, hogy mennyit ér a difi teszemazt egy evil within legüberálleszebb fluidfrémes, faszafovos, odabaszószaturációs BESZTESZT kiadás és a gyárból kigördülő logóbelű faszlé között? Kéne ilyen árveréseket csinálni. Csakhogy kiderüljön mennyi annak a foglalkozásnak a percdíja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18311 2017.04.27. 21:51

arty írta:Mondhatod, hogy az IQ megér ennyit - neked megérne? Komolyan?!?
Akkor te lassan félórát tökölsz játék előtti rituáléval, inigány, rivatuner, optionsmenü (jó, a 1080ti-t most tegyül félre :mf2: ), hdr menüzés a tévén?
Ha majd lesz gsynces kijelződ, akkor még majd azzal is gányolsz*? Akkor már 40 perc? :PPP
Megérné. Szerencsére a valóság ennek a közelében sincs, de mivel az egész lényem, minden sejtem visszautasít már mindent, ami nem tökéletes, így ha 40 perc lenne, akkor se lenne alternatívám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18312 2017.04.27. 21:54

Moby írta:Szerintem néha még sokkal többet. Nade gondolkodjunk el egy picit. Vajon be lehet árazni, hogy mennyit ér a difi teszemazt egy evil within legüberálleszebb fluidfrémes, faszafovos, odabaszószaturációs BESZTESZT kiadás és a gyárból kigördülő logóbelű faszlé között? Kéne ilyen árveréseket csinálni. Csakhogy kiderüljön mennyi annak a foglalkozásnak a percdíja.
Egyszer meghívom, leültetem a pécés belőtt verzió elé, + veszek egy PS4-et+a játékot hozzá és GO! Aztán végignézném, ahogy elharapja a saját torkát, miután egyetlen értelmes hangot nem tud kinyögni a látottakat követően.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18313 2017.04.27. 21:56

DanielT írta:Na végremá'.:) Ház is megvan?
Meg! Eredetileg csak hétvégén akartam átrakni a cuccokat, de a régibe nem fért bele a kártya :vigyor5:
10 éves nulla szellőzésű házat váltott.
Összerakás közben vagy tízszer felszisszentem, hogy ezek mindenre gondoltak... gumi a táp alatt, a vinyócsavarok alatt, vinyók keretben, tökéletes kábelelvezetés, ssd hátlapra..
Kb. -15 fok a proci hőmérsékletéből, nameg néhány decibellel kevesebb, és végre nem esnek ki a kártyák az alaplapból, amikor csatlakoztatok egy kábelt :DD
@Moby, ja, egy 970-et váltott, maradtam msi gamingnál végül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18314 2017.04.27. 21:58

Greyfox írta:Meg! Eredetileg csak hétvégén akartam átrakni a cuccokat, de a régibe nem fért bele a kártya :vigyor5:
10 éves nulla szellőzésű házat váltott.
Összerakás közben vagy tízszer felszisszentem, hogy ezek mindenre gondoltak... gumi a táp alatt, a vinyócsavarok alatt, vinyók keretben, tökéletes kábelelvezetés, ssd hátlapra..
Kb. -15 fok a proci hőmérsékletéből, nameg néhány decibellel kevesebb, és végre nem esnek ki a kártyák az alaplapból :DD
@Moby, ja, egy 970-et váltott, maradtam msi gamingnál végül.
Örülök, hogy tetszik. :eljen: Én évek óta vártam rá, amiben minden stimmel.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18315 2017.04.27. 22:00

Ja, a kártyám természetesen micron ramos. Basszamszét?
Avatar
Moby

Hozzászólás #18316 2017.04.27. 22:01

Greyfox írta:Meg! Eredetileg csak hétvégén akartam átrakni a cuccokat, de a régibe nem fért bele a kártya :vigyor5:
10 éves nulla szellőzésű házat váltott.
Összerakás közben vagy tízszer felszisszentem, hogy ezek mindenre gondoltak... gumi a táp alatt, a vinyócsavarok alatt, vinyók keretben, tökéletes kábelelvezetés, ssd hátlapra..
Kb. -15 fok a proci hőmérsékletéből, nameg néhány decibellel kevesebb, és végre nem esnek ki a kártyák az alaplapból, amikor csatlakoztatok egy kábelt :DD
@Moby, ja, egy 970-et váltott, maradtam msi gamingnál végül.
Azzal képtelenség hibázni. Én most minden nap vágok egy darabot magamból életlen késsel, hogy azt gondoltam, hogy mennyire jó boltot csináltam az asussal, és kúrogatja a ventijét is a szemét, közben minden nap nézegethetem, hogy azóta persze folyamatosan van msi a szaraziponban, OllÖcsóbban. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18317 2017.04.27. 22:02

Greyfox írta:Ja, a kártyám természetesen micron ramos. Basszamszét?
Már rég megoldották azokat a gondokat. Semmi baj nincs vele.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18318 2017.04.27. 22:02

Moby írta:Azzal képtelenség hibázni. Én most minden nap vágok egy darabot magamból életlen késsel, hogy azt gondoltam, hogy mennyire jó boltot csináltam az asussal, és kúrogatja a ventijét is a szemét, közben minden nap nézegethetem, hogy azóta persze folyamatosan van msi a szaraziponban, OllÖcsóbban. :banplz:
Ahogy megrendeltem ezt a szart, másnapra 10k-t esett az ára. Well done.

//oké, megnyugodtam :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2017.04.27. 22:03-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #18319 2017.04.27. 22:02

Moby írta:Ne kelljen már a rivjúdból a lényeget harmadszor is bekopizzam :) Ha így van szarul fogalmaztál. Ugyanakkor nekem azért a gyanúm az, hogy egyszerre próbáltad magad előtt és előttünk is mosdatni. És ez az egész árkérdés ennek szólt. Ha szerinted jó, és kb mindenki szerint nem, akkor miért nem vállalod fel? Én felszoktam. És előre röhögök a messziről porfelhőt felverő felém robogó bashingen :D Pláne egy jókailalleren aztán igazán fasz sem múlik. Nem volt annak itt nagy a lángja, szépen leépítette az magát kitartó munkával mire megjelent. Ha neked tetszik akkor tessen. Akkor ne az ár függvényében tessen, és ne is keverd bele.
Én jól értettem, ti magyaráztátok félre ;))) Sok baja van és mivel én kb az utolsó(előtti) elkötelezett híve voltam(itt), így biztosan volt benne mosdatás is. Felteszem magam előtt is, tudat alatt: ember vagyok. De ha számomra is annyira szar volna, amennyire számodra vagy dt számára szar, akkor azt írtam volna, hogy fos, mellényultam, n+1. örliekszessz-hibám. Pl. a Wreckfestet nem védtem, pedig sokáig amellett is kampányoltam(-tunk tottival). Mondjuk nem is jelent még meg... :/

Én tényleg azt érzem, hogy ti a yl-t már az elején eltemettétek, nem tudtátok megbocsájtani neki, hogy ez egy olcsójános indie.
És hogy számotokra nem jelent semmit, ha néha legalább valami középszerrel (ha az lesz a végére a yl, most csak példázok!) kielégítik bizonyos műfajbéli igényeiteket... vállvonás, nem jön, naés, van másik ezer játék.
Nekem fontos egy YL, egy Assetto a puszta létezésétől! Én nem tudok 200 órát béefezni HELYETTÜK! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18320 2017.04.27. 22:07

Greyfox írta:Ahogy megrendeltem ezt a szart, másnapra 10k-t esett az ára. Well done.

//oké, megnyugodtam :D
Namost ez velem kétszer fordult elő, mindkétszer megírtam nekik, hogy most vagy visszamondom, megrendelem újra, ti ezt visszalogisztikázzátok, hoztok másikat, pénz, idő, papír, és meló, én viszont gecire ráérek, VAAAAGY ideadjátok ezt ennyiért. Mindkétszer utóbbi mellett döntöttek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18321 2017.04.27. 22:08

Moby írta:Namost ez velem kétszer fordult elő, mindkétszer megírtam nekik, hogy most vagy visszamondom, megrendelem újra, ti ezt visszalogisztikázzátok, hoztok másikat, pénz, idő, papír, és meló, én viszont gecire ráérek, VAAAAGY ideadjátok ezt ennyiért. Mindkétszer utóbbi mellett döntöttek.
Szarazipon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18322 2017.04.27. 22:10

arty írta:Nekem fontos egy YL, egy Assetto a puszta létezésétől!
Ezt én nem csak nem tudom értelmezni, de semmilyen körülmények között nem is akarom. Az létezzen ami jó. Ami nem jó az ne létezzen. Az egész világegyetem erre a rémegyszerű törvényre épül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18323 2017.04.27. 22:10

arty írta:Én tényleg azt érzem, hogy ti a yl-t már az elején eltemettétek, nem tudtátok megbocsájtani neki, hogy ez egy olcsójános indie.
Nyilván azért backeltem több másik indie cucc mellett. És azért linkelem folyamatosan az érdekesnek tűnő indie cuccokat. És... És... őőőő... Szal' nem.

szerk: Steames kívánságlistám: CSAK indie cucc. Kizárólag.

2017-04-27 22_12_31-.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #18324 2017.04.27. 22:11

DanielT írta:Szarazipon.
Az. Szar. Az egyik rendelés történetesen 2db hero5 volt. Jelentős árkülönbséggel, amit ott nem nehéz összehozni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18325 2017.04.27. 22:14

Lejött a witcher3, de nem merem elindítani. Sajnos nincs most itthon hegesztőpajzsom :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18326 2017.04.27. 22:14

Moby írta:Lejött a witcher3, de nem merem elindítani. Sajnos nincs most itthon hegesztőpajzsom :miaz:
Pedig ott kurvára fájni fog a frém. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18327 2017.04.27. 22:16

DanielT írta:Pedig ott kurvára fájni fog a frém. :miaz:
Nem baj, majd a frees...



ync az itt nincs :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18328 2017.04.27. 22:16

Moby írta:Azzal képtelenség hibázni. Én most minden nap vágok egy darabot magamból életlen késsel, hogy azt gondoltam, hogy mennyire jó boltot csináltam az asussal, és kúrogatja a ventijét is a szemét, közben minden nap nézegethetem, hogy azóta persze folyamatosan van msi a szaraziponban, OllÖcsóbban. :banplz:
Mondtam: Afterburner fan curve #GÁNY. Szándd rá azt a 20 másodpercet a probléma megoldására. Btw kurvaAsus. :levele: Ezt nem mondták a tesztekben.
Avatar
arty

Hozzászólás #18329 2017.04.27. 22:19

Moby írta:Szerintem néha még sokkal többet. Nade gondolkodjunk el egy picit. Vajon be lehet árazni, hogy mennyit ér a difi teszemazt egy evil within legüberálleszebb fluidfrémes, faszafovos, odabaszószaturációs BESZTESZT kiadás és a gyárból kigördülő logóbelű faszlé között? Kéne ilyen árveréseket csinálni. Csakhogy kiderüljön mennyi annak a foglalkozásnak a percdíja.
:) Oké, tehát ez odavissza igaz. Pláne, ha PONT az evilwithint hozod példának :P Beszéljünk inkább egy wacsdogzról, ahol a pöcéssel szenvedés van és nem garantált a siker, vs. konzolon egészjó. Jó, persze csúsztatok, mert pécén a wd1 volt fosi, míg wd2-ből választottam konzolverzát... amiből df szerint kihozható a 60 egy i3-on, 570-el. lassan arra gondolok, hogy a gépemmel valami gond van ... a df nem elég alapos ... vagy mindenki hazudik ;)

egy 1080-16gb-6700 tulképpen beleférhetne, de kétségeim vannak. mondhatni szarul érezném magam, ha ezen is akadozna a wildlands.
és esetleg frusztráltságomban még többet ekézném a pécét a topikban :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18330 2017.04.27. 22:22

arty írta::) Oké, tehát ez odavissza igaz. Pláne, ha PONT az evilwithint hozod példának :P Beszéljünk inkább egy wacsdogzról, ahol a pöcéssel szenvedés van és nem garantált a siker, vs. konzolon egészjó. Jó, persze csúsztatok, mert pécén a wd1 volt fosi, míg wd2-ből választottam konzolverzát... amiből df szerint kihozható a 60 egy i3-on, 570-el. lassan arra gondolok, hogy a gépemmel valami gond van ... a df nem elég alapos ... vagy mindenki hazudik ;)

egy 1080-16gb-6700 tulképpen beleférhetne, de kétségeim vannak. mondhatni szarul érezném magam, ha ezen is akadozna a wildlands.
és esetleg frusztráltságomban még többet ekézném a pécét a topikban :mf2:
A Wacsdogzról? Ami egy ismert fosport(és fosjáték, nem csoda, hogy két kézzel kapaszkodsz ebbe a szarcsimbókba). Van ilyen, mehet az Undercover mellé. #Sikergenen mennyi ilyen van? 98%? Akörül lehet. És akkor jóindulatú voltam és a fix30-as címeket nem neveztem ki hibásnak, ahogy kellene 2017-ben.

A procidat legalábbis ideje lenne cserélni.

szerk: BTW, miféle 6700? Egyszer levehetnéd végre a fanboj szemüveget és választhatnád az AMD tutit, már itt a Ryzen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18331 2017.04.27. 22:28

DanielT írta:Pedig ott kurvára fájni fog a frém. :miaz:

Láttam már 58-at is benne, és már nincs minden überen, szal előbb-utóbb megvalósul a papírkosárba kibaszott gépház meme.

/ha valami fogadna 15 megás png-t, akkor töltenék fel, de ilyet nem fogad semmi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18332 2017.04.27. 22:30

Moby írta:Az létezzen ami jó. Ami nem jó az ne létezzen. Az egész világegyetem erre a rémegyszerű törvényre épül.
ezt melyik konteo siteon olvastad :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #18333 2017.04.27. 22:36

Elég foscsi.
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #18334 2017.04.27. 22:40

Micsu írta:ezt melyik konteo siteon olvastad :D
Nyilvános klozet ajtajába volt belekarcolva bicskával. Oda buta emberek nem szoktak írogatni!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18335 2017.04.27. 22:52

Moby írta:Elég foscsi.
Spoiler
Kép
Tottinal boneon ugyanigy nezett ki :)
Avatar
arty

Hozzászólás #18336 2017.04.27. 23:38

DanielT írta:A Wacsdogzról? Ami egy ismert fosport(és fosjáték, nem csoda, hogy két kézzel kapaszkodsz ebbe a szarcsimbókba). Van ilyen, mehet az Undercover mellé. #Sikergenen mennyi ilyen van? 98%? Akörül lehet. És akkor jóindulatú voltam és a fix30-as címeket nem neveztem ki hibásnak, ahogy kellene 2017-ben.

A procidat legalábbis ideje lenne cserélni.

szerk: BTW, miféle 6700? Egyszer levehetnéd végre a fanboj szemüveget és választhatnád az AMD tutit, már itt a Ryzen.
ti meg az evilwithinbe, amiben konzolon MINDEN el van kurva?! :P (pécén is, évek kellette a jósághoz! nemdebár? ráadásul utána TÉNYLEG eléggé ütősen néz ki)

jah, én is kezdek cpu gyanúval élni, de az is lehet h a 8g mellé a 4g pluszram miatt VALAMI szívás lett a rencerbe. de jó érzés volt, h 0 forintért elégram(tm) lett a gépemben :/
6700 gondolom beesett má' 30k alá, ill. 16 magvas rájzen most nemkell (4ghz maxtuningon... kevés!)
de amugy nekem garancia kéne, h #mindenjobblesz a pénztű :(

hja és benevezném a batman ak-t a wicser ellen (moby! képet még, tuti van ennél szerencsésebb helyszín is!), napokban megteszteltem hogy hátha készvan és PERFEKT60!!!!
és még mindig elég fickósan néz ki!
BatmanAK_2017_04_22_18_28_32_294.png

jó, hát a felbontás csumpi, de dáunszempölt nem nézek ki belőle, örülök h jólmegy, nem is merek hozzányulni semmihez optionsban.
Avatar
arty

Hozzászólás #18337 2017.04.27. 23:41

DanielT írta:Nyilván azért backeltem több másik indie cucc mellett. És azért linkelem folyamatosan az érdekesnek tűnő indie cuccokat. És... És... őőőő... Szal' nem.

szerk: Steames kívánságlistám: CSAK indie cucc. Kizárólag.
most ezeket végig kéne néznem, hogy melyik néz ki kapásból ócsóindie-nek ... adj tippet! :) (a patkányos-sunnyogós kilőve, arra emlékszem!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18338 2017.04.28. 09:26

arty írta:most ezeket végig kéne néznem, hogy melyik néz ki kapásból ócsóindie-nek ... adj tippet! :)
Ezt megint nem tudom értelmezni. Mármint magát az ócsóindie gyűjtőfogalmat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18339 2017.04.28. 09:27

Moby írta:Elég foscsi.
Spoiler
Kép
Hű, de frankón beGÁNYoltad az overlay-t! Ezt így simán RTTS-ben? Vagy 7.0 hozadéka?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18340 2017.04.28. 09:30

Moby írta:Láttam már 58-at is benne, és már nincs minden überen, szal előbb-utóbb megvalósul a papírkosárba kibaszott gépház meme.
Az 59-nél következik be. 58-nál már soron kívüli kuka elszállítást igényelnék. :nezze:

Vissza: “Leáldozott.hu”