A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18131 2017.04.23. 20:38

Moby írta:Úgy volt szar, hogy nem jött be. Volt egy limbo amiben egy kisfiú futott a sötét erdőben. Majd csinált a rendkívül kreatív stúdió egy másik játékot, amiben egy kisfiú futott a sötét erdőben :wilting:
majd sandboxositjak es akk ismet racuppanhatsz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #18132 2017.04.23. 20:41

DanielT írta:Elég perverz ötlet egy játékból második, harmadik részt csinálni... csak halkan mondj ilyeneket, mert a végén még lesz a Lego játékokból is 64 másik, amiben Legó figurákkal kell mászkálni a Legó környezetben, ugrálva gyűjteni a színes baszokat. :miaz: :banplz:

Részenként negyven percnyi tartalom. Erről beszélünk. Szerintem ez az egész így ebben a formában kibebaszottul gáz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18133 2017.04.23. 20:43

Micsu írta:majd sandboxositjak es akk ismet racuppanhatsz :D
na, látod a playdead is kb olyan önismétlő mint a posztjaid. Telitalálat! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18134 2017.04.23. 20:48

Amúgy a lego játékfelvetésre nem tudok mit mondani. Simán lehet, hogy hótugyanilyen mind. Nekem ez volt az első, pedig van a steam könyvtáramban vagy 9 másik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #18135 2017.04.23. 20:52

Moby írta:Amúgy a lego játékfelvetésre nem tudok mit mondani. Simán lehet, hogy hótugyanilyen mind. Nekem ez volt az első, pedig van a steam könyvtáramban vagy 9 másik.
Nem mi vagyunk a célközönség. Fiam imádja mind, pont elég változatosság van benne, de ugye nagy csodát ugyanazzal az engine-el nem lehet csinálni. Mész, ütsz, ugrálsz aztán következő pálya. Nekem amúgy a kalózos a kedvencem, fiamnak hol a batmanes hol az indiana jonesos hol a gyűrűk urás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18136 2017.04.23. 20:59

Botond írta:Nem mi vagyunk a célközönség. Fiam imádja mind, pont elég változatosság van benne, de ugye nagy csodát ugyanazzal az engine-el nem lehet csinálni. Mész, ütsz, ugrálsz aztán következő pálya. Nekem amúgy a kalózos a kedvencem, fiamnak hol a batmanes hol az indiana jonesos hol a gyűrűk urás.
Nálunk IRL most indult be a legoőrület, ennek egyenesági következménye volt a játék, szal azt gondolom a többi is idővel sorra fog kerülni, de vannak közte olyanok, amiket témaválasztás okán még nem tartok engedélyezhetőnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18137 2017.04.23. 21:30

Moby írta:Részenként negyven percnyi tartalom. Erről beszélünk. Szerintem ez az egész így ebben a formában kibebaszottul gáz.
Többször meglepett a játék, elkerekedett a szemem, elismerően csettintettem néhol és végig élveztem.

Lehet, hogy 40 perc a tartalom, de sok játék 10 órás kampánya nem tud belőlem semmilyen hasonlóan pozitív reakciót kiváltani. Vagy egyáltalán semmilyet, csak történik előttem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18138 2017.04.23. 21:36

DanielT írta:Többször meglepett a játék, elkerekedett a szemem, elismerően csettintettem néhol és végig élveztem.

Lehet, hogy 40 perc a tartalom, de sok játék 10 órás kampánya nem tud belőlem semmilyen hasonlóan pozitív reakciót kiváltani. Vagy egyáltalán semmilyet, csak történik előttem.
Oké a végétől nekem is elkerekedett a szemem. Bár abban nem vagyok biztos, hogy ezt azonosan éltük meg. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18139 2017.04.24. 00:06

Pörög az Androméda credits.
A vége igencsak odabaszós lett. Nincs evvel a sztorival a világon semmi probléma. Sem annak elmesélésével. Az eleje rendesen popcornos, a vége is kissé szükségszerűen az, de nem hiányzik belőle a "masseffectség". A hibákért nagy kár, van még mindig belőlük gazdagon. Összességében ez egy eléggé jó játék, jó sztorival, ellaposodásra hajlamos játékmenettel(a manapság defaultnak számító elmebeteg méretű csekklisták miatt), és hibákkal. Talán nem butaság guideokat olvasni, hogy nem menjen át munkába, és remélhetőleg a hibákat javítják egyszer. Sokszor agyzsibbasztóan jó graf, és szinte végig nagyon jó atmoszféra.
Jól szórakoztam, és nem vagyok elégedetlen/10.

/hátravan még valami epilógus. Meg kicsit sajnálom, hogy nem 4K-ban ment le, de úgyis meg fogom nézni úgy is. Meg majd egyszer ismétlen/lesz biztos dlc is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18140 2017.04.24. 09:16

Moby írta:Pörög az Androméda credits.
A vége igencsak odabaszós lett. Nincs evvel a sztorival a világon semmi probléma. Sem annak elmesélésével. Az eleje rendesen popcornos, a vége is kissé szükségszerűen az, de nem hiányzik belőle a "masseffectség". A hibákért nagy kár, van még mindig belőlük gazdagon. Összességében ez egy eléggé jó játék, jó sztorival, ellaposodásra hajlamos játékmenettel(a manapság defaultnak számító elmebeteg méretű csekklisták miatt), és hibákkal. Talán nem butaság guideokat olvasni, hogy nem menjen át munkába, és remélhetőleg a hibákat javítják egyszer. Sokszor agyzsibbasztóan jó graf, és szinte végig nagyon jó atmoszféra.
Jól szórakoztam, és nem vagyok elégedetlen/10.

/hátravan még valami epilógus. Meg kicsit sajnálom, hogy nem 4K-ban ment le, de úgyis meg fogom nézni úgy is. Meg majd egyszer ismétlen/lesz biztos dlc is.
Jóvan, júniusban majd ránézek, addigra kb meg kell jönnie a nagyobb pecsnek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18141 2017.04.24. 14:25

Na végre! Vége a bizonytalanságnak, eldőlt. A pécének leáldozott. Felzabáltak mindent a konzolok. Vége. Nincs többé. Befellegzett. Csak az olcsószarra van már igény.
Peddiriszörcs kiriszörcsölte.
Lehet pakolni, menjenki minden haza a dolgára. Az utolsó kapcsolja majd le a vellanyt.
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18142 2017.04.24. 14:34

Moby írta:Na végre! Vége a bizonytalanságnak, eldőlt. A pécének leáldozott. Felzabáltak mindent a konzolok. Vége. Nincs többé. Befellegzett. Csak az olcsószarra van már igény.
Peddiriszörcs kiriszörcsölte.
Lehet pakolni, menjenki minden haza a dolgára. Az utolsó kapcsolja majd le a vellanyt.
Spoiler
Kép
Mitnemértesz. Le-ál-do-zott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18143 2017.04.24. 14:40

Mondjuk ez már 2014-ben is így volt:

"PC gaming hardware is now worth over billion (bn) globally – over double the value of the console gaming market.

Analyst Jon Peddie Research (JPR) said in its PC Gaming Hardware Market report that personal computers, upgrades, and peripherals used for gaming were continuing to remain strong and healthy, despite an overall decline in the PC market."

Cikk

szerk: sőt, ahogy nézem ez a Jon Peddie arra tette fel az életét, hogy minden évben kiadja a tanulmányt, ugyanezzel az eredménnyel.

"TIBURON, CA- November 19, 2009 – Jon Peddie Research (JPR), the industry’s research and consulting firm for graphics and multimedia, today announced the market forecast for PC gaming hardware, and the results are better than previously expected.

The worldwide PC gaming hardware market (systems, accessories, and upgrades) is forecasted to gain $1.2 billion for 2009, which is a 5.9% increase versus 2008 (from $20.07 to $21.26 billion). The increase is due to higher than anticipated consumer demand for Enthusiast, Performance, and Mainstream hardware influenced by the ability to play video games ranging from casual to hardcore simulations."

CRTL+C CTRL+V dátum átír = Profit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18144 2017.04.24. 14:44

DanielT írta:Mondjuk ez már 2014-ben is így volt:

"PC gaming hardware is now worth over billion (bn) globally – over double the value of the console gaming market.

Analyst Jon Peddie Research (JPR) said in its PC Gaming Hardware Market report that personal computers, upgrades, and peripherals used for gaming were continuing to remain strong and healthy, despite an overall decline in the PC market."

Cikk
Akkor viszont még artynak is igaza van, és tényleg #semmiseváltozott. :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18145 2017.04.24. 14:49

DanielT írta:Jóvan, júniusban majd ránézek, addigra kb meg kell jönnie a nagyobb pecsnek.
en is, 2019 juniusaban :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18146 2017.04.24. 15:00

Moby írta:Na végre! Vége a bizonytalanságnak, eldőlt. A pécének leáldozott. Felzabáltak mindent a konzolok. Vége. Nincs többé. Befellegzett. Csak az olcsószarra van már igény.
Peddiriszörcs kiriszörcsölte.
Lehet pakolni, menjenki minden haza a dolgára. Az utolsó kapcsolja majd le a vellanyt.
Spoiler
Kép
HW :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18147 2017.04.24. 15:21

SlickAdam írta:HW :)
Mé, a pécé az amúgy mi? A csillámpóni hányadékában felgyülemlő antianyag? :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18148 2017.04.24. 15:40

Moby írta:Na végre! Vége a bizonytalanságnak, eldőlt. A pécének leáldozott. Felzabáltak mindent a konzolok. Vége. Nincs többé. Befellegzett. Csak az olcsószarra van már igény.
Peddiriszörcs kiriszörcsölte.
Lehet pakolni, menjenki minden haza a dolgára. Az utolsó kapcsolja majd le a vellanyt.
Spoiler
Kép
Én vagyok az utolsó, aki bevédi a sikergent, de a konzolgyártók attól hogy nem buknak a vasakon, még mindig inkább a szoftver + havisarcból élnek. Plusz a topik által favorizált 1-2 prőkonzol árát kitevő alkatrészekkel persze, hogy nagyobb szám lesz a márkitja.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18149 2017.04.24. 15:46

Moby írta:Na végre! Vége a bizonytalanságnak, eldőlt. A pécének leáldozott. Felzabáltak mindent a konzolok. Vége. Nincs többé. Befellegzett. Csak az olcsószarra van már igény.
Peddiriszörcs kiriszörcsölte.
Lehet pakolni, menjenki minden haza a dolgára. Az utolsó kapcsolja majd le a vellanyt.
Spoiler
Kép
nem is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18150 2017.04.24. 15:48

Homeland 6. évad

elég nehezen indult be, meg a kedvenc karim full idegesítő és tard lett de a végére felpörögnek az események és hozza a korábbi évadok színvonalát :eljen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2017.04.24. 15:49-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18151 2017.04.24. 15:49

benőmenő írta:Én vagyok az utolsó, aki bevédi a sikergent, de a konzolgyártók attól hogy nem buknak a vasakon, még mindig inkább a szoftver + havisarcból élnek. Plusz a topik által favorizált 1-2 prőkonzol árát kitevő alkatrészekkel persze, hogy nagyobb szám lesz a márkitja.
Nekem mindegy, csak hát evidenciaként kezelik mindenhol, hogy a sikergen olyan baszottul sikeres, hogy a pécé már megdeglett. Má csak a leáldosok vesznek pécét.
Éstényleg! Pediriszörcs megriszörcsölte!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18152 2017.04.24. 15:51

Moby írta:Mé, a pécé az amúgy mi? A csillámpóni hányadékában felgyülemlő antianyag? :)
arra celoztam, hogy a kutyat se erdekli a HW-es eladas. szoftverböl jön a nagy pénz. az meg konzolon gondolom meg mindig jobban pörög.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18153 2017.04.24. 15:57

SlickAdam írta:arra celoztam, hogy a kutyat se erdekli a HW-es eladas. szoftverböl jön a nagy pénz. az meg konzolon gondolom meg mindig jobban pörög.
Hát ezt mondom én is! A pécé halott. Nem veszi senki :( Nyilván már szoftvert sem éri meg rá csinálni. EZEKNEK? :(( Áh...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18154 2017.04.24. 15:59

tudtommal az excl címekből van jó haszna a konzol fejlesztőknek azok meg annyira nem pörögnek
egy multiplat címből mint pl egy ac mennyi esik le a sonynak?

aaa szekció biztos még mindig konzolon hozza a legtöbb lóvét, de egy lol, csgo meg jónéhány noname pcs sikercím sokkal több pénzt hoz mint bármelyik aaa blockbuster
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18155 2017.04.24. 16:00

Moby írta:Hát ezt mondom én is! A pécé halott. Nem veszi senki :( Nyilván már szoftvert sem éri meg rá csinálni. EZEKNEK? :(( Áh...
igen, lassan megszűnnek létezni a konzolexcl címek :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #18156 2017.04.24. 16:01

Megha't ez az egész. Fődetrá!
Nademajd a skorpilyó!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18157 2017.04.24. 16:04

Micsu írta:Homeland 6. évad

elég nehezen indult be, meg a kedvenc karim full idegesítő és tard lett de a végére felpörögnek az események és hozza a korábbi évadok színvonalát :eljen:
Ehő' nem tudok hozzászólni, de ha már sorozat, ma hallottam először erről a Dö Expanse-ról. És jókat. Valaki?

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18158 2017.04.24. 16:11

első évad döcögős, ha azt "túléled" a 2. fog jobban tetszetni ;)

sztem jó, bár még a 2.ból nem láttam csak 1 részt
skinnyman

Hozzászólás #18159 2017.04.24. 16:27

DanielT írta:Ehő' nem tudok hozzászólni, de ha már sorozat, ma hallottam először erről a Dö Expanse-ról. És jókat. Valaki?

Kép
Mostanaban tobb ismeros is dicserte, szoval sztem valamikor mindenkepp teszek vele egy probat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18160 2017.04.24. 17:58

DanielT írta:Ehő' nem tudok hozzászólni, de ha már sorozat, ma hallottam először erről a Dö Expanse-ról. És jókat. Valaki?

Kép
valahol a napokban felszopták, ráugrottam én is. Nem vagyok otthon a sorozatokban, nem tudom mi számít jónak. Sajnos fáradtan is kezdtem neki, és a figyelmem sem szegezte a tévére a pergő események sodrása, félúton belealudtam. Még majd próbálkozok vele, nem tűnt vállalhatatlannak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18161 2017.04.24. 18:13

phpBB [media]


ilyen remasterek jöhetnek még
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18162 2017.04.24. 18:40

"Bayonetta PC port gets updated... with a Vanquish teaser

The PC port of Bayonetta got a really small 22kb update today. People looked into it, and this appeared on the EXTRAS folder"

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18163 2017.04.24. 18:50

100k fölött ment már el belőle, valszeg azért van esély rá hogy jön a pcs port
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18164 2017.04.24. 19:03

Micsu írta:100k fölött ment már el belőle, valszeg azért van esély rá hogy jön a pcs port
Most nézem steamspy-on, hogy a Jókai Laliból elment kemény 62 ezer db. LOL
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18165 2017.04.24. 19:25

DanielT írta:"Bayonetta PC port gets updated... with a Vanquish teaser

The PC port of Bayonetta got a really small 22kb update today. People looked into it, and this appeared on the EXTRAS folder"

Kép

Ez. Jó!
Avatar
arty

Hozzászólás #18166 2017.04.24. 20:51

DanielT írta:Meg is vagyunk. Sok szót nem érdemes vesztegetni rá, Arty ennél még jobban nem támogatta a #Semminemváltozott ellenkampányt...

Ez egy moslék, egy lefingott roncs. Egy szemét. Egy sértés az igényes ember minden porcikájának, sejtjének. És most még nem is a teljesítményről beszélek. Ami egyébként default+driver vsynccel 60 fps, de mivel egy pécégéming mocsárba belefingott port-roncs, így be-beránt random.

Tökéletes mementója annak a korszaknak, amikor 4:3 low settingen indultak a játékok 640x480-ban, kontroller támogatás nélkül, Windows Live bejelentkezéssel és a többi undormánnyal.

Ezúton is gratulálok Arty, hogy előástad ezt a mocskot és bezabáltad. :eljen: :eljen: :eljen:
phocsika, én a szuperior 360ast nyomtam le :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #18167 2017.04.24. 20:57

DanielT írta:A lényeg, hogy az érzelmek felülírják az értelmet. Most már látok olyan topikokat megjelenni, hogy az UC4 végülis egy középszerű fosparittya volt. Ott meg persze még bejátszik az exkluzivitás hype és az, hogy gyönyörű a játék. Nem egyszerű ez na!
De szeretnék olyan világban élni, ahol az uc4 egy közepes termék... óistenem.

De ez is tipikus: ha valamit túlhájpolnak (uncsi ilyen, igen), akkor mindig lesznek, akik küldetésüknek érzik a szemek felnyitását (értsd: közepes).
Avatar
arty

Hozzászólás #18168 2017.04.24. 21:08

DanielT írta:Na ez METÁLkód volt. 60fps, tévén... beszartam. Pécén meg bejött a jó kis sterilitás, elvesztett effektek, stb. Kontroller támogatás zéró közeli, gányhegy, a videóban is mondják, hogy Ati kártyákon gusztustalanul nézett ki.

Majd ha Arty-nak lesz időgépe, talán megérti/megtapasztalja, hogy mi történt akkoriban a játékiparban.
időgép?! minek!? OTTVOLTAM BASZKI!!! OTT!! A KÖZEPIBE!!

Spoiler
pécén. és most utólag jobban fáj! :D
anno... hiú ábránd volt a ps, nem is vágytam rá szvsz igazán :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #18169 2017.04.24. 21:17

Moby írta:Na végre! Vége a bizonytalanságnak, eldőlt. A pécének leáldozott. Felzabáltak mindent a konzolok. Vége. Nincs többé. Befellegzett. Csak az olcsószarra van már igény.
Peddiriszörcs kiriszörcsölte.
Lehet pakolni, menjenki minden haza a dolgára. Az utolsó kapcsolja majd le a vellanyt.
Spoiler
Kép
és ezek amugy hol játszanak?! mert steamen nem látni ezt a 200 milliónyi hw-t.... lehet, hogy 20 millió pécébe vették őket?! :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18170 2017.04.24. 21:19

arty írta:De szeretnék olyan világban élni, ahol az uc4 egy közepes termék... óistenem.

De ez is tipikus: ha valamit túlhájpolnak (uncsi ilyen, igen), akkor mindig lesznek, akik küldetésüknek érzik a szemek felnyitását (értsd: közepes).
Tényszerűen nézve a játék része tényleg az. Az más kérdés, hogy lehet-e ezt ennyire szétválasztva értékelni. Vagy, hogy kell-e.
Avatar
arty

Hozzászólás #18171 2017.04.24. 21:21

DanielT írta:Ehő' nem tudok hozzászólni, de ha már sorozat, ma hallottam először erről a Dö Expanse-ról. És jókat. Valaki?

Kép
évad1-en néha (de tényleg max 2x) elaludtam. pedig tetszett. nagyon bízok benne, hogy majd a következők!
Avatar
Moby

Hozzászólás #18172 2017.04.24. 21:23

arty írta:és ezek amugy hol játszanak?! mert steamen nem látni ezt a 200 milliónyi hw-t.... lehet, hogy 20 millió pécébe vették őket?! :nyes:
Meramúgy a psn minőségén, árazásán, vagy a psnp felhozatalon látszik az 50 millió eladott konzol? :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #18173 2017.04.24. 21:33

Tegnap éjjel belebuktam a broforce főellenségének mittoménhanyadik reinkarnálódásába.
Megölöm egyszer, kétszer, ezredszerre, már majdnem feladva - mi történik?! Megint jön, persze ezúttal (is) teljesen unfair módon, gondolom várnom kéne, hogy bebugoljon, mint 1-2 előde csinálta, még amíg az első, örliekszessz végigjátszást nyomtam... de mostanra perfektre pecselték, nem lassul be (vs ps4 (unity)), nem látom (rázkódik a kép, eltávolodunk a sötét háttér előtt ugráló fekete figurától (jó, nem minden hero olyan)), kurvagyors, kurvarandom, kurvanehéz, kurvaéletbe, KURVAANYÁD DEV! :( :)

Egen, rédzskvit lett, megesik.

Aztán persze 'csakazértis', megint nekimentem, persze a játék nem mentette el a progresszt, az EGÉSZ szekvenciát kezdhetném elölről.
Kezdhettem VOLNA, mert én ennek sohatöbbet nem megyek neki. És nem idegesítem videóval se magam, ahol valami autista lenyomja elsőre, élet vesztése nélkül.
Nagy kár érte, de voltak előjelek: a főboss előttre NAGYON kellett az undead pálya, és nemár 1-2 szekvencia - neeeem, legyen ez a sivár szar mondjuk........ 10? Minimum.
Szóval először a kitartás tesztje, majd a reflexeké, végül pedig az idegeké. Utóbbin biztosan elbuktam, de tartok tőle hogy ezzel az első kettőn is.

szerencsére ember tudtam maradni és a steamen a pozitív rivjú helyére nem karcoltam negatívat/10

micsu ne nyisd le!
Spoiler
majd mindjárt jön, hogy szerinte lófasz se volt a vége, picsabéna vagyok. előre is üzenem, hogy 'NYUKÁD térgye kalácsa! :mf2: :mf2: :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #18174 2017.04.24. 21:38

Moby írta:Meramúgy a psn minőségén, árazásán, vagy a psnp felhozatalon látszik az 50 millió eladott konzol? :ravasz1:
konzolon _MINDEN_ titkos :( lehet h az 50 millió is csak blöff! :) (és leszállítva annyi, eladva meg 30. boxból meg kettő ment el, egy mobyé volt (azt vettem meg én), egy pedig tottinál rohad :wave: - najo, tudm h játszik rajta, de na)

steamen steamspy, hw survey, mitttttudomén mik vannak adatot bányászni!

a psn proxyhackre azóta se bírtam rávenni magam :( éshát az tényleg azt mutatja, hogy
1.) párezer usernek minek jobb
2.) 50 milliónak is perfekt az a 2 db gigabites EU szeró
de legalább a vanquish-t lassan törölhetem és nem kell többet ps3on leszenvedni 10+ gigát... (bár ujrajátszanám én azt? nem hiszem)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18175 2017.04.24. 21:40

arty írta:konzolon _MINDEN_ titkos :( lehet h az 50 millió is csak blöff! :) (és leszállítva annyi, eladva meg 30. boxból meg kettő ment el, egy mobyé volt (azt vettem meg én), egy pedig tottinál rohad :wave: - najo, tudm h játszik rajta, de na)

steamen steamspy, hw survey, mitttttudomén mik vannak adatot bányászni!

a psn proxyhackre azóta se bírtam rávenni magam :( éshát az tényleg azt mutatja, hogy
1.) párezer usernek minek jobb
2.) 50 milliónak is perfekt az a 2 db gigabites EU szeró
de legalább a vanquish-t lassan törölhetem és nem kell többet ps3on leszenvedni 10+ gigát... (bár ujrajátszanám én azt? nem hiszem)
Csak érdekesséképp jegyzem fel: a peddiriszörcs saját bevallása szerint is a steam nyilvános adataiból táplálkozik.
Avatar
arty

Hozzászólás #18176 2017.04.24. 22:03

Moby írta:Csak érdekesséképp jegyzem fel: a peddiriszörcs saját bevallása szerint is a steam nyilvános adataiból táplálkozik.
El nem tudom képzelni, abból hogyan nyertek ilyen adatokat... aztán lehet nekik külön bejáratuk van ;)

MÁS

Tomb Raider böngészőben
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18177 2017.04.24. 22:18

arty írta:Tegnap éjjel belebuktam a broforce főellenségének mittoménhanyadik reinkarnálódásába.
Megölöm egyszer, kétszer, ezredszerre, már majdnem feladva - mi történik?! Megint jön, persze ezúttal (is) teljesen unfair módon, gondolom várnom kéne, hogy bebugoljon, mint 1-2 előde csinálta, még amíg az első, örliekszessz végigjátszást nyomtam... de mostanra perfektre pecselték, nem lassul be (vs ps4 (unity)), nem látom (rázkódik a kép, eltávolodunk a sötét háttér előtt ugráló fekete figurától (jó, nem minden hero olyan)), kurvagyors, kurvarandom, kurvanehéz, kurvaéletbe, KURVAANYÁD DEV! :( :)

Egen, rédzskvit lett, megesik.

Aztán persze 'csakazértis', megint nekimentem, persze a játék nem mentette el a progresszt, az EGÉSZ szekvenciát kezdhetném elölről.
Kezdhettem VOLNA, mert én ennek sohatöbbet nem megyek neki. És nem idegesítem videóval se magam, ahol valami autista lenyomja elsőre, élet vesztése nélkül.
Nagy kár érte, de voltak előjelek: a főboss előttre NAGYON kellett az undead pálya, és nemár 1-2 szekvencia - neeeem, legyen ez a sivár szar mondjuk........ 10? Minimum.
Szóval először a kitartás tesztje, majd a reflexeké, végül pedig az idegeké. Utóbbin biztosan elbuktam, de tartok tőle hogy ezzel az első kettőn is.

szerencsére ember tudtam maradni és a steamen a pozitív rivjú helyére nem karcoltam negatívat/10

micsu ne nyisd le!
Spoiler
majd mindjárt jön, hogy szerinte lófasz se volt a vége, picsabéna vagyok. előre is üzenem, hogy 'NYUKÁD térgye kalácsa! :mf2: :mf2: :mf2:
egyszer én is abbahagytam mivel mennem kellett még a fő ellenfél előtt,utána láttam hogy kezdhetem elölről az egész staget, de megmondom őszintén nem is emlékszem már a főellenre ki meg mi volt :D

most hogy megnéztem youtubeon már emlészem, anno úgy tom a motorfűrészessel szopattam halálra :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18178 2017.04.24. 22:22

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18179 2017.04.24. 22:58

benőmenő írta:Most nézem steamspy-on, hogy a Jókai Laliból elment kemény 62 ezer db. LOL
Elment szerintem vagy 15k GOG-on is belőle. És milyen árazás mellett! Azért tényleg nem az a szint, amiből iylen áron csilliókat lehet eladni PC-n, amikor egy rakat játék jelenik meg.

Eközben vicces példányszámban fogy az "új" Bulletstorm (14k) vagy a [ur=https://steamspy.com/app/578330]Lego City Undercover (13k)[/url], de a Halo Wars (20k) sem tarol igazán.

Szóval a Yooka-Laylee számai nem körbeugrálandók, de inkább a realitást tükrözik, mint gyengék, nem sok minden előzi. A Thimbleweed Park is az a kategória, melytől a 47k is elég jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18180 2017.04.24. 23:52

Ez az expanzoá elég kemény cucc. Fadzikám beúszott a súlytalanságban a fülkébe, bekapcsolt a mágneses cipője, majd lenyúlt a tatyóért, és felbaszta az asztalra.
Értem, hogy kis foci, de ez egy scifi. Bármi bekamuzható, zsebben hordható gravitációgenerátor is. Egyúttal bármi jobb, mint az ostobafasság.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18181 2017.04.25. 00:01

Honnan tudod h az asztanak nem volt gravitacios generatora?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18182 2017.04.25. 08:01

Annak ellenére, hogy annyira gyűlöltem a Human Revolution-t, hogy töröltettem a Steam accountomról... szemezek a Mankind Divideddel.

Akarok egy jó pályadesingú, interconnected helyen ficánkolni. A hacking minigame persze már idegesít, a főhős rühes pofáját téglával pépesíteném és még mindig eléggé elb@szott a pályák bevilágítása.

Meg fogom bánni? :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18183 2017.04.25. 08:11

arty írta:De szeretnék olyan világban élni, ahol az uc4 egy közepes termék... óistenem.

De ez is tipikus: ha valamit túlhájpolnak (uncsi ilyen, igen), akkor mindig lesznek, akik küldetésüknek érzik a szemek felnyitását (értsd: közepes).
Van egy ilyen párhuzamos dimenzió, csak nem vagy vele kompatibilis, Mr. Undercover. :mf2:

Nem játszottam az UC4-gyel, ennek ellenére elég magabiztosan ki merem jelenteni, hogy a történet, a karakterek és a grafika elvételével egy, a negyedik részre pokolian elkoptatott formulájú játék maradna. JÁTÉK. Nem film, könyv, techdemó. JÁ-TÉK. Tudod, te szoktál erre hivatkozni, amikor valami ködös érvrendszerrel validálod a szarrágást. :mf2:

Illetve jut eszembe, mégis "játszottam" vele, méghozzá day1. Másfél óra átvezető videó között volt néhány perc bullshit, alibi, quicktime színvonalú "gameplay".
Avatar
Moby

Hozzászólás #18184 2017.04.25. 08:25

DanielT írta:Annak ellenére, hogy annyira gyűlöltem a Human Revolution-t, hogy töröltettem a Steam accountomról... szemezek a Mankind Divideddel.

Akarok egy jó pályadesingú, interconnected helyen ficánkolni. A hacking minigame persze már idegesít, a főhős rühes pofáját téglával pépesíteném és még mindig eléggé elb@szott a pályák bevilágítása.

Meg fogom bánni? :miaz:

A MD egy tök jó játék, de ha a HR ennyire nem jött be, akkor nem értem a lépést.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18185 2017.04.25. 08:33

Hősiesen lenyomtam két részt az ikszpönziéből.
Könyvben kapna egy shotot, viszont jelen formájában kösz, de kösz nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18186 2017.04.25. 09:31

Moby írta:A MD egy tök jó játék, de ha a HR ennyire nem jött be, akkor nem értem a lépést.
A sárgaság készített ki, ami az újban nem annyira gusztustalan, illetve egy bullshit bossfightnál ment a ragequit, shiftdel. Azóta már hallottam róla, hogy a főnökveréseket outsourceolták valami tök másik cégnek, azért lettek ilyen off-topik gennyedékek.

Ez is milyen már? :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18187 2017.04.25. 09:54

Micsu írta:
phpBB [media]


ilyen remasterek jöhetnek még
Nemtudom, nekem inkább a bal oldal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18188 2017.04.25. 10:42

Moby írta:Nemtudom, nekem inkább a bal oldal.
CRT séderrel. Csináltam is régebben képet, de most nem cibálom elő.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18189 2017.04.25. 10:53

Outlast2 előbb érkezett meg az enkórra, mint a boltokba. Tervezem már egyszer lenyomni az első részt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18190 2017.04.25. 11:42

DanielT írta:CRT séderrel. Csináltam is régebben képet, de most nem cibálom elő.
tul durva a regi kep tvre, foleg 4ksra ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18191 2017.04.25. 14:03

Na, a Deus lelkesedésem ennyi volt, már éppen a buy gomb felé tévedt a kezem, amikor még néztem pár videót.* Fizikailag rosszul leszek a látványtól, olyan diszkomfort érzetem van, hogy ezzel én nem fogok tudni szórakozni. A Prágai helyszín nappali bevilágításával úgy meg tudnának kínozni, hogy bármit bevallanék. 1 perc után.

Most a Far Cry 4-gyel kezdtem kacérkodni, bár az meg a Wildlands után csöcs ugyanaz, Ubisoft The Game lenne.

*Fun fact, tegnap fél 8 körül kezdtem el nézni egy walkthrough-t, hogy a valóságot lássam, vágások nélkül. És elaludtam rajta 15 perc után. Este fél 8-kor. Szerintem egy altató nem ütött volna ki ennyire, bár még soha nem próbáltam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18192 2017.04.25. 16:02

Ismét elértem Novigradba, és még mindig besírok. Eszméletlen, mit tettek le az asztalra a lengyelek. :ticking:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #18193 2017.04.25. 18:56

DanielT írta:Na, a Deus lelkesedésem ennyi volt, már éppen a buy gomb felé tévedt a kezem, amikor még néztem pár videót.* Fizikailag rosszul leszek a látványtól, olyan diszkomfort érzetem van, hogy ezzel én nem fogok tudni szórakozni. A Prágai helyszín nappali bevilágításával úgy meg tudnának kínozni, hogy bármit bevallanék. 1 perc után.

Most a Far Cry 4-gyel kezdtem kacérkodni, bár az meg a Wildlands után csöcs ugyanaz, Ubisoft The Game lenne.

*Fun fact, tegnap fél 8 körül kezdtem el nézni egy walkthrough-t, hogy a valóságot lássam, vágások nélkül. És elaludtam rajta 15 perc után. Este fél 8-kor. Szerintem egy altató nem ütött volna ki ennyire, bár még soha nem próbáltam.
Deusexen nagyon sokat segít egyébként egy jó sweetfx shader :D Bár ettől függetlenül a vége előtt abbamaradt érdeklődés hiányában, aztán soha nemvettemtöbbé elő.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18194 2017.04.25. 19:16

Mekee írta:Deusexen nagyon sokat segít egyébként egy jó sweetfx shader :D Bár ettől függetlenül a vége előtt abbamaradt érdeklődés hiányában, aztán soha nemvettemtöbbé elő.
Mert a sweetfx sédertől, nem lesz többé minden egyes karakter ütnivaló? :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18195 2017.04.25. 19:32

A világ legirritálóbb zenéjével, de a többi az végre rendben van.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #18196 2017.04.25. 22:19

benőmenő írta:Mert a sweetfx sédertől, nem lesz többé minden egyes karakter ütnivaló? :vigyor3:
"A Prágai helyszín nappali bevilágításával úgy meg tudnának kínozni, hogy bármit bevallanék" Erre írtam. A többin nem lehet segíteni sajna :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18197 2017.04.25. 23:04

Mafia3 alatt az i7 90 fokos, miközben a DR3 ventije maxon pörög.
Értem, hogy moslék a paszta a kupak alatt, de abban is biztos vagyok, hogy ez nem normális dolog. Holnap veszek egy másik hűtőt, megnézem azzal is. Biztos vagyok benne, hogy evvel valami nagyon nem kerek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18198 2017.04.26. 07:41

Moby írta:Mafia3 alatt az i7 90 fokos, miközben a DR3 ventije maxon pörög.
Értem, hogy moslék a paszta a kupak alatt, de abban is biztos vagyok, hogy ez nem normális dolog. Holnap veszek egy másik hűtőt, megnézem azzal is. Biztos vagyok benne, hogy evvel valami nagyon nem kerek.
Meleg a borda, vagy hideg? Ha hideg, akkor nem adja át a hőt a proci, tehát semmit nem számít, hogy milyen hűtő van rajta, hacsak nem felfogatási probléma van. A DR3 225 Watt TDP-re van méretezve, az i7 pedig 95 Watt.

Addícionális infómésn: egy delid átlag 23-28 fokot tud mínuszban eredményezni, amit ha kivonsz a 90-ből, megkapod a 65 fok körüli, normális hőmérsékletet... na ezért delidelnek az emberek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18199 2017.04.26. 07:52

DanielT írta:Meleg a borda, vagy hideg? Ha hideg, akkor nem adja át a hőt a proci, tehát semmit nem számít, hogy milyen hűtő van rajta, hacsak nem felfogatási probléma van. A DR3 225 Watt TDP-re van méretezve, az i7 pedig 95 Watt.

Addícionális infómésn: egy delid átlag 23-28 fokot tud mínuszban eredményezni, amit ha kivonsz a 90-ből, megkapod a 65 fok körüli, normális hőmérsékletet... na ezért delidelnek az emberek.

Ha ez most így 90 fokos(van mag, ami 93-ig ment fel), ez nyáron leold majd a picsába. Miközben a kapható egyik legdurvább léghűtő van rajta. Értem, hogy delild, de az nem elfogadható, hogy anélkül gyakorlatilag teljesen életszerű körülmények között használhatatlan legyen.
Avatar
Necro

Hozzászólás #18200 2017.04.26. 08:36

Nekem a 6600K@4.5Ghz 100% terhelésnél 77 fok körül van DRP3-al. (úgy hogy gyanúsan szarul áll szemre a hűtő, plusz ugye az egyik műanyag baszt is összeroppantottam felrakásnál)

Vissza: “Leáldozott.hu”