A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18061 2017.04.21. 19:28

nem tudja valaki hogy ez a retkes geci win10 miért teszi írsávédetté az összes mappát az egyik ssdmen, le meg nem engedi venni róluk?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18062 2017.04.21. 19:55

Micsu írta:nem tudja valaki hogy ez a retkes geci win10 miért teszi írsávédetté az összes mappát az egyik ssdmen, le meg nem engedi venni róluk?
A gyökérbe tudsz mappát létrehozni, vagy úgy egyáltalán?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18063 2017.04.21. 19:57

nem tudok
de cmdben néztem, ott meg azt írja hogy a lemez nem írásvédett
fájlok ott vannak olvashatóak rajta, lehet vmi lemez karbantartót kéne rátenni
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18064 2017.04.21. 20:00

Micsu írta:nem tudok
de cmdben néztem, ott meg azt írja hogy a lemez nem írásvédett
fájlok ott vannak olvashatóak rajta, lehet vmi lemez karbantartót kéne rátenni
Ezt próbáltad?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18065 2017.04.21. 20:03

WW II lesz az új CoD
Mondjuk ezzel még nem oldották meg, hogy az egyébkénti gameplay már nyomokban sem emlékeztet codra egy évtizede.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18066 2017.04.21. 20:19

Greyfox írta:Ezt próbáltad?
2. megoldotta
thx
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #18067 2017.04.21. 20:44

Micsu írta:2. megoldotta
thx
:eljen:
Hétfőn jön az msi 1070 + a házikó. Alig várom, hogy ne integráltan nyomjam a hs-t :DD
Avatar
arty

Hozzászólás #18068 2017.04.21. 21:54

benőmenő írta:WW II lesz az új CoD
Mondjuk ezzel még nem oldották meg, hogy az egyébkénti gameplay már nyomokban sem emlékeztet codra egy évtizede.
pár napja vaciláltam a cod2 és az infinitewarfare között és előbbi győzött - az még cod volt? ;) (one-on nyomom a 360 verzát, kipofozták és gamepados irányítás is csak ebben a verzában van, hardened nehézségen próbálok majd megküzdeni a scriptel - egyelőre sokat halok :) )

anno pécén nyomtam le, úgy rémlik tetszett, de régen volt, lehet hogy nem :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18069 2017.04.21. 22:07

arty írta:pár napja vaciláltam a cod2 és az infinitewarfare között és előbbi győzött - az még cod volt? ;) (one-on nyomom a 360 verzát, kipofozták és gamepados irányítás is csak ebben a verzában van, hardened nehézségen próbálok majd megküzdeni a scriptel - egyelőre sokat halok :) )

anno pécén nyomtam le, úgy rémlik tetszett, de régen volt, lehet hogy nem :D
Az még az volt. A 4 multi a killstreak gyökérkedéssel, már agyf@sz volt, egy okés single kampánnyal.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18070 2017.04.21. 22:21

benőmenő írta:Az még az volt. A 4 multi a killstreak gyökérkedéssel, már agyf@sz volt, egy okés single kampánnyal.
A 4 multiját a perkrendszer miatt (is) alapból kihagytam, de a kampány régen is túl "CoD-os" volt nekem. Milyenek az újak, hogy bezzeg régen?
Avatar
deep

Hozzászólás #18071 2017.04.21. 22:41

Gyertek kvékelni! deepest vagyok, vegyetek fel.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #18072 2017.04.21. 23:24

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #18073 2017.04.21. 23:25

Ezeket amúgy nem tudom, hogy hogyan kell csinálni. Nem játszom a játékot, mert várom, hogy jöjjön peccs az egérkurzorra, meg a többire.
Avatar
deep

Hozzászólás #18074 2017.04.21. 23:41

aabyssx írta:[video]OMGWTFISTHISSHIT.AVI[/video]
Úristen megőrülök ettől a "játékmenettől" bazmeg. MIAFASZEZ???? Verjük a levegőben az ojjektumot...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18075 2017.04.22. 00:44

Ha csak az X gombot kene nyomogatni akk igazad lenne de nehez osszehozni a jo mozdulatokat, foleg akcio kozben ez a szep benne
Az ngben is a vege fele mikor mar minimalis fingom volt a jatekhoz olyan volt mindha kecsesen balettoztam vna :)
skinnyman

Hozzászólás #18076 2017.04.22. 01:48

DanielT írta:Quake Champions zárt béta kulcs nálam átvehető egy darab!
Ha meg esetleg meglenne, az jol jonne :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #18077 2017.04.22. 09:17

deep írta:Úristen megőrülök ettől a "játékmenettől" bazmeg. MIAFASZEZ???? Verjük a levegőben az ojjektumot...
A játékmenet az, amíg növesztesz egy harmadik kezet, hogy meg tudjad csinálni ezt a levegőben hullaverést szvsz. :kacsint:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18078 2017.04.22. 09:57

skinnyman írta:Ha meg esetleg meglenne, az jol jonne :)
Privátban ment! :pias:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18079 2017.04.22. 09:58

Nemsoká kezdődik az Undercover hekk teszt, stay tuned! Tegnap este nem volt időm, egy 4790K beüzemelése elvitte az estét, volt ott GÁNY rendesen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18080 2017.04.22. 11:11

Meg is vagyunk. Sok szót nem érdemes vesztegetni rá, Arty ennél még jobban nem támogatta a #Semminemváltozott ellenkampányt...

Ez egy moslék, egy lefingott roncs. Egy szemét. Egy sértés az igényes ember minden porcikájának, sejtjének. És most még nem is a teljesítményről beszélek. Ami egyébként default+driver vsynccel 60 fps, de mivel egy pécégéming mocsárba belefingott port-roncs, így be-beránt random.

Tökéletes mementója annak a korszaknak, amikor 4:3 low settingen indultak a játékok 640x480-ban, kontroller támogatás nélkül, Windows Live bejelentkezéssel és a többi undormánnyal.

Ezúton is gratulálok Arty, hogy előástad ezt a mocskot és bezabáltad. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18081 2017.04.22. 11:38

DanielT írta:Meg is vagyunk. Sok szót nem érdemes vesztegetni rá, Arty ennél még jobban nem támogatta a #Semminemváltozott ellenkampányt...

Ez egy moslék, egy lefingott roncs. Egy szemét. Egy sértés az igényes ember minden porcikájának, sejtjének. És most még nem is a teljesítményről beszélek. Ami egyébként default+driver vsynccel 60 fps, de mivel egy pécégéming mocsárba belefingott port-roncs, így be-beránt random.

Tökéletes mementója annak a korszaknak, amikor 4:3 low settingen indultak a játékok 640x480-ban, kontroller támogatás nélkül, Windows Live bejelentkezéssel és a többi undormánnyal.

Ezúton is gratulálok Arty, hogy előástad ezt a mocskot és bezabáltad. :eljen: :eljen: :eljen:
A 2 girls 1 cup megnézése után megjött a gusztusa. Mit nem lehet ezen érteni? CsakaJÁTÉK!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18082 2017.04.22. 12:03

Megcsinaltak a tutit :D
Csatolmányok
IMG_7890.PNG
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18083 2017.04.22. 12:09

Micsu írta:Megcsinaltak a tutit :D
Fizetett hirdetésünket látták.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18084 2017.04.22. 12:16

Ti nem kaptatok ekkora promot, pedig nem ma kezdtetek
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18085 2017.04.22. 12:25

Micsu írta:Ti nem kaptatok ekkora promot, pedig nem ma kezdtetek
Mondom, nem a HVG talált rájuk, hanem fizetett cikkek.
skinnyman

Hozzászólás #18086 2017.04.22. 12:31

DanielT írta:Privátban ment! :pias:
:worship: Mar megy az install :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18087 2017.04.22. 13:51

phpBB [media]


hasonló a playdeades játékokhoz de úgy látom itt bonyolultabb feladatok lesznek azért :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18088 2017.04.22. 14:00

Azé ez a motor megbasz rendesen. Nem csak úgy odakúrtak aszteroidamezőt, amire le lehet szálni. Forog a nagy kavics benne a nagy büdös űrben. Az árnyékok, ó azok csodáa lágyszélű árnyékok meg követik természtesen a csillag fényét, de nem ám pattogva mint a játékok többségében. Hanem úgy, ahogy basz meg a motor: finoman.
phpBB [media]

Kitaláltam egy módszert, amivel átléphető a falbaépülős bug. Megtörténik, de ki tudok őket nyírni a fal mögött is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18089 2017.04.22. 14:07

Titkon reménykedtem benne, hogy hétvégére meggyön a új monitore, de nem teljesült. Fullhd-n senyvedek. Egy kibaszott dinoszaurusznak érzem maga. De nem ilyen raptornak vagy T-rexnek, hanem olyan takonyzabáló kis snecinek, amiket ezek esznek tízóraira. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #18090 2017.04.22. 14:17

Micsu írta:hasonló a playdeades játékokhoz de úgy látom itt bonyolultabb feladatok lesznek azért :)
Ja, ez engem érdekel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18091 2017.04.22. 14:54

skinnyman írta::worship: Mar megy az install :)
Nekem meg az uninstall ment. Elegem lett, hogy szétb@sznak atomjaimra folyamatosan és nincs killcam, hogy lássam mi történik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18092 2017.04.22. 14:56

Moby írta:Azé ez a motor megbasz rendesen. Nem csak úgy odakúrtak aszteroidamezőt, amire le lehet szálni. Forog a nagy kavics benne a nagy büdös űrben. Az árnyékok, ó azok csodáa lágyszélű árnyékok meg követik természtesen a csillag fényét, de nem ám pattogva mint a játékok többségében. Hanem úgy, ahogy basz meg a motor: finoman.
[video]maszekfekk.avi[/video]
Kitaláltam egy módszert, amivel átléphető a falbaépülős bug. Megtörténik, de ki tudok őket nyírni a fal mögött is.
Nagyon szép és jó, de légyszi ne legyél már Arty és szögeld 16.6ms-re Rivatunerrel. Hát nem tudtam a kontentre koncentrálni miatta, annyira idegesített. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18093 2017.04.22. 15:58

DanielT írta:Nagyon szép és jó, de légyszi ne legyél már Arty és szögeld 16.6ms-re Rivatunerrel. Hát nem tudtam a kontentre koncentrálni miatta, annyira idegesített. :nezze:

A felvétel kúrja.
Avatar
insp

Hozzászólás #18094 2017.04.22. 16:51

ingyer' van:

Avatar
DanielT

Hozzászólás #18095 2017.04.22. 20:18

Kijötta Syberia 3, földbe is lett döngölve rendesen. Lényegében amit látok, hogy fos az irányítás(totál kontrollerre kitalálva), gagyik a feladványok, kaka a történet, nem lehet manuálisan menteni és szöveget elnyomni. Tuti kombó! :eljen:

Avatar
Micsu

Hozzászólás #18096 2017.04.22. 20:39

nekem az eddigiek se tetszettek

/me elfut
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18097 2017.04.22. 23:11

Micsu írta:nekem az eddigiek se tetszettek

/me elfut
Az első rész elég okés és szép mese volt, jó történettel, de egy kicsit túlértékelték, és a végén a ZS-kategóriás boss is szánalmas volt. A második részben sajnos már végig nyomatták a ZS-kategóriás rajzfilmekből nyúlt negatív karaktereket, a főhős jellemfejlődése pedig már gyakorlatilag úgyis lezárult az előző részben.

De ugye Benoit Sokal zseninek számít, mert volt életében EGY játéka, ami betalált, most is azzal az EGY sikerrel próbáltak kampányolni. Pedig gondolkoztam azon, hogy belevágjak a 3-ba, de ezzel a viszonyulással butaság lett volna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18098 2017.04.22. 23:15

insp írta:ingyer' van:

Ez szerintem eddig is ingyen volt, és értelemszerűen korlátozott verzió multira is, a sztorimód meg benne sincs. Nem mintha az utóbbi nagy szám lenne, de guilty pleasure-ként életem legnagyobb "WTF I just played" érzését produkálta PS3-on.

Jó, most a Bayonettán is csak pislogok néha (értsd: egyfolytában), de egyre jobban bejön, csak én vagyok csíroid hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18099 2017.04.23. 10:44

Zóanagyvarázsló írta:Az első rész elég okés és szép mese volt, jó történettel, de egy kicsit túlértékelték, és a végén a ZS-kategóriás boss is szánalmas volt. A második részben sajnos már végig nyomatták a ZS-kategóriás rajzfilmekből nyúlt negatív karaktereket, a főhős jellemfejlődése pedig már gyakorlatilag úgyis lezárult az előző részben.

De ugye Benoit Sokal zseninek számít, mert volt életében EGY játéka, ami betalált, most is azzal az EGY sikerrel próbáltak kampányolni. Pedig gondolkoztam azon, hogy belevágjak a 3-ba, de ezzel a viszonyulással butaság lett volna.
A Syberia hasonló szitu, mint az Uncharted. Nagyon jól hat az emberek többségének érzelmeire, szerethetőek a karakterek és ez szerethetővé teszi a játékot, egy olyan plusz elfogultságot ad hozzá aminek hatalmas az ereje. Emiatt hajlamos a rajongótábor mindent megocsájtani, teljes erővel nyomni a hypetraint és megbocsájtani szinte bármit.

A Syberiások felidegesítették a népet a kontrolleres irányítással, szerencsére az Unchartednek ilyen szempontból nem volt gondja. Bár érdekes, hogy a pecs előtti UC3-mal pl engem is pont az irányítással fordítottak maguk ellen.

A lényeg, hogy az érzelmek felülírják az értelmet. Most már látok olyan topikokat megjelenni, hogy az UC4 végülis egy középszerű fosparittya volt. Ott meg persze még bejátszik az exkluzivitás hype és az, hogy gyönyörű a játék. Nem egyszerű ez na!

Engem is megvett kilóra a Quake 2 sédermod! CSAKAGRAFIKA! :nezze:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #18100 2017.04.23. 10:49

DanielT írta:Most már látok olyan topikokat megjelenni, hogy az UC4 végülis egy középszerű fosparittya volt.
Ha lenne pécére is nyelnéd kilóra. Persze a fordított önigazolás is fontos. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18101 2017.04.23. 10:53

Moby már megint altatott bennünket, de a videói nem hazudnak!

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #18102 2017.04.23. 10:57

DanielT írta:Moby már megint altatott bennünket, de a videói nem hazudnak!
Nannnnannannana! A végére egészen szép karriert futottam be a konzolos verzával :D Lehet, hogy majd futok még a pécéssel, nemtudom. Időt már nem tennék bele, de szerettem nagyon.
Ellenben a BF1...na azt szégyellem, hogy megvettem :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #18103 2017.04.23. 10:59

Ez a DS4 használat pécén akkora igénytelen fosparittya, hogy azthiszem én ezzel az életben többet nem kisérletezek. Elég. Pokolszar az egész. Inkább veszek holnap mégegy 360kontit. Vagy onekontrollert. Vagy kapanyelet. Vagy BÁRMIT.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18104 2017.04.23. 11:10

Moby írta:Nannnnannannana! A végére egészen szép karriert futottam be a konzolos verzával :D Lehet, hogy majd futok még a pécéssel, nemtudom. Időt már nem tennék bele, de szerettem nagyon.
Ellenben a BF1...na azt szégyellem, hogy megvettem :(
Azért szerintem tegyél még egy próbát a BF1-el One-on is. Ha jól emlékszem, a Battlefrontot is az mentette meg. :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18105 2017.04.23. 11:14

Moby írta:Ez a DS4 használat pécén akkora igénytelen fosparittya, hogy azthiszem én ezzel az életben többet nem kisérletezek. Elég. Pokolszar az egész. Inkább veszek holnap mégegy 360kontit. Vagy onekontrollert. Vagy kapanyelet. Vagy BÁRMIT.
Most éppen mivel szívsz? Azzal próbálkoztál már, hogy adminként indítod az Input Mappert vagy a DS4Windowst?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18106 2017.04.23. 11:20

TasManXT írta:Ha lenne pécére is nyelnéd kilóra. Persze a fordított önigazolás is fontos. :eljen:
nyelné max 10 ojróért
engem is érdekelne vmilyen szinten, de itt a 3om is már neki se kezdtem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18107 2017.04.23. 11:21

Moby írta:Ez a DS4 használat pécén akkora igénytelen fosparittya, hogy azthiszem én ezzel az életben többet nem kisérletezek. Elég. Pokolszar az egész. Inkább veszek holnap mégegy 360kontit. Vagy onekontrollert. Vagy kapanyelet. Vagy BÁRMIT.
most a ds4 nem úgy megy steamel hogy csak rádugod és csókolom?
Avatar
Moby

Hozzászólás #18108 2017.04.23. 11:40

Zóanagyvarázsló írta:Most éppen mivel szívsz? Azzal próbálkoztál már, hogy adminként indítod az Input Mappert vagy a DS4Windowst?
MINDENNEL!
De szó szerint. Az, hogy két kontroller van a rendszerben, amiből legalább az egyik ds4, nos ezzel lehet végleg elpusztítani a játékélményt mindörökre. Feszt eldobja a kontrollert de a fő baj nem ez, hanem az, hogy a már nem egyszer előfordult, hogy mindkét karaktert az igazi x360 kontival irányítottam egyszerre. Ez az egész ds4 olyannyira rendszerbe nem illeszkedő valami, hogy jobb inkább eltávolítani belőle.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18109 2017.04.23. 11:43

Micsu írta:most a ds4 nem úgy megy steamel hogy csak rádugod és csókolom?
A steammel igen, de a játékokkal nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #18110 2017.04.23. 12:49

TRU8K, 4way titanXP SLI :ijedt:
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18111 2017.04.23. 15:08

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18112 2017.04.23. 15:12

Moby írta:TRU8K, 4way titanXP SLI :ijedt:
[video]majdnemskorpio.avi[/video]
végre valaki nem csicska! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18113 2017.04.23. 16:09

így van de hogy Botondal mi lett ¯\_(ツ)_/¯

mutatott anno némi irányt de valahol ő is elveszett
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18114 2017.04.23. 16:33



Ígértem, hogy lökök pár sort a Thimbleweed Parkról. Itt van.

tl;dr

Spoiler
Jó lett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18115 2017.04.23. 16:37

Zóanagyvarázsló írta:Ígértem, hogy lökök pár sort a Thimbleweed Parkról. Itt van.

tl;dr

Spoiler
Jó lett.
Na, én a spoilerben szereplő, tartalmú és mennyiségű értékelésre vártam. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18116 2017.04.23. 16:39

Nálam pedig lepörgött az Inside credits.

Aztadurva, ez mennyire különleges cucc lett, minden szempontól.

10/10 ajánlom, jól is futott a gépemen, pedig Unity. :banplz: Viccet félretéve, ebben is látszik, mit ki lehet hozni az engine-ből, fantasztikus art-ot, atmoszférát teremtettek.

Ne nézzetek belőle semmi videót, mert minden spoiler, szerencsére én sem tettem korábban. Most látom a steam oldalán a trailert, hát a fejem vertem volna a falba, ha ezeket a jeleneteket lelövik nekem előre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #18117 2017.04.23. 16:46

DanielT írta:Nálam pedig lepörgött az Inside credits.

Aztadurva, ez mennyire különleges cucc lett, minden szempontól.

10/10 ajánlom, jól is futott a gépemen, pedig Unity. :banplz: Viccet félretéve, ebben is látszik, mit ki lehet hozni az engine-ből, fantasztikus art-ot, atmoszférát teremtettek.

Ne nézzetek belőle semmi videót, mert minden spoiler, szerencsére én sem tettem korábban. Most látom a steam oldalán a trailert, hát a fejem vertem volna a falba, ha ezeket a jeleneteket lelövik nekem előre.
Én a trailereket szerencsére tudom törölni az agyamból, inkább a hangulatokra szoktam csak memorizálni, a többit igyekszem törölni. (Mármint nem a játékmenetre gondolok, de azokat úgysem trailerekből ismerni meg jól.)

Ha jól rémlik, te nem tartoztál az ügyeletes Limbo-rajongók közé, vagy legalábbis felcseszted magad valahol rajta. Na, kíváncsi leszek rá, érik az Humble Bundle.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18118 2017.04.23. 17:03

Zóanagyvarázsló írta:Én a trailereket szerencsére tudom törölni az agyamból, inkább a hangulatokra szoktam csak memorizálni, a többit igyekszem törölni. (Mármint nem a játékmenetre gondolok, de azokat úgysem trailerekből ismerni meg jól.)

Ha jól rémlik, te nem tartoztál az ügyeletes Limbo-rajongók közé, vagy legalábbis felcseszted magad valahol rajta. Na, kíváncsi leszek rá, érik az Humble Bundle.
A Limbotól évekig távoltartott a sötét art-ja. Aztán amikor kijött iPhone-ra, kapott egy esélyt. Ahogy végignyomtam, kezdtem elölről és megint végignyomtam. Szal' nekem is bejött. ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18119 2017.04.23. 17:50

SlickAdam írta:[video]MGS2.fif[/video]
Na ez METÁLkód volt. 60fps, tévén... beszartam. Pécén meg bejött a jó kis sterilitás, elvesztett effektek, stb. Kontroller támogatás zéró közeli, gányhegy, a videóban is mondják, hogy Ati kártyákon gusztustalanul nézett ki.

Majd ha Arty-nak lesz időgépe, talán megérti/megtapasztalja, hogy mi történt akkoriban a játékiparban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #18120 2017.04.23. 18:36

VR az 50es evekben xd
Csatolmányok
IMG_7896.JPG
Avatar
Botond

Hozzászólás #18121 2017.04.23. 19:23

Micsu írta:így van de hogy Botondal mi lett ¯\_(ツ)_/¯

mutatott anno némi irányt de valahol ő is elveszett
Én most új módszert találtam a sok pénz elszórására, de ha tényleg jön idén a volta, akkor karácsonykor megütközünk ismét az első sorban. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #18122 2017.04.23. 19:27

DanielT írta:Nálam pedig lepörgött az Inside credits.

Aztadurva, ez mennyire különleges cucc lett, minden szempontól.

10/10 ajánlom, jól is futott a gépemen, pedig Unity. :banplz: Viccet félretéve, ebben is látszik, mit ki lehet hozni az engine-ből, fantasztikus art-ot, atmoszférát teremtettek.

Ne nézzetek belőle semmi videót, mert minden spoiler, szerencsére én sem tettem korábban. Most látom a steam oldalán a trailert, hát a fejem vertem volna a falba, ha ezeket a jeleneteket lelövik nekem előre.
Én lenyomtam megjelenés után nemsokkal. Szerintem egy kalap szar, ez a playded egy ilyen egycímes banda, a limboból fognak élni még 30 év múlva is, mint a europe a final countdownból :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #18123 2017.04.23. 19:39

Moby írta:Én lenyomtam megjelenés után nemsokkal. Szerintem egy kalap szar, ez a playded egy ilyen egycímes banda, a limboból fognak élni még 30 év múlva is, mint a europe a final countdownból :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #18124 2017.04.23. 19:50

Itt lepürgött közben a lego city undercover sztorimód.
verdikt:
+ sok poén, sok filmes utalás, sok kikacsintás, jó a humor, sok a geg
+ a graf a maga módján egészen pofás
+ osztottkép koop
+ gyerekkel hatalmas fun, mindenki szórakozik, mindenki nevet, csak máson

- sok a bug, sokszor kilép hibával, sok a karakterberagadás, sokszor teszteletlen a pálya, fosport
- fos a frém alapbó, fosport
- fosport

50 óra volt. Eddig, de megyünk még vissza, mert van olyan karakter, akit az első végigtolásra kapod csak meg. Olvastam ilyen 10 órákat. Nemtudom hogy lehet végigszánatni 10 óra alatt. Biztos úgy, ahogy az andromédát 18 alatt.
Az egyenleghez hozzátartozik egy kettétört, kukában végzett DS4. Van belőle még egy, megy a hardverapróra az is. Húzdfaszraanyádsony.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18125 2017.04.23. 19:57

Moby írta:Én lenyomtam megjelenés után nemsokkal. Szerintem egy kalap szar
Gondolom AMD GPU-n... :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18126 2017.04.23. 20:01

DanielT írta:Gondolom AMD GPU-n... :miaz:
Vagy még a 970-en, vagy már a 1070-en, tököm sem emlékszik pontosan :) (mondjuk szerintem egyiket sem az AMD gyárotta :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18127 2017.04.23. 20:03

Moby írta:Vagy még a 970-en, vagy már a 1070-en, tököm sem emlékszik pontosan :) (mondjuk szerintem egyiket sem az AMD gyárotta :D )
Akkor nem tudom hogy volt szar. AMD procid lehetett. És ne terelj tovább. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18128 2017.04.23. 20:08

DanielT írta:Akkor nem tudom hogy volt szar. AMD procid lehetett. És ne terelj tovább. :mf2:
Úgy volt szar, hogy nem jött be. Volt egy limbo amiben egy kisfiú futott a sötét erdőben. Majd csinált a rendkívül kreatív stúdió egy másik játékot, amiben egy kisfiú futott a sötét erdőben :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #18129 2017.04.23. 20:16

Esetleg a playdead következő játéka lehetne az, hogy egy kisfiú fut a képernyőn balról jobbra, mögötte sötét erdő van. A játék szólhatna a megpróbáltatásairól. Tudom, hogy ez egy olyan újító ötlet, amit a piac talán nem fogadna be feltétlenül, de a playdead megpróbálkozhatna vele. Talán lenne akkora siker, mint a limbo és az inside. Nemtudom, csak ötletelek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #18130 2017.04.23. 20:26

Moby írta:Esetleg a playdead következő játéka lehetne az, hogy egy kisfiú fut a képernyőn balról jobbra, mögötte sötét erdő van. A játék szólhatna a megpróbáltatásairól. Tudom, hogy ez egy olyan újító ötlet, amit a piac talán nem fogadna be feltétlenül, de a playdead megpróbálkozhatna vele. Talán lenne akkora siker, mint a limbo és az inside. Nemtudom, csak ötletelek.
Elég perverz ötlet egy játékból második, harmadik részt csinálni... csak halkan mondj ilyeneket, mert a végén még lesz a Lego játékokból is 64 másik, amiben Legó figurákkal kell mászkálni a Legó környezetben, ugrálva gyűjteni a színes baszokat. :miaz: :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”