A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #17921 2017.04.17. 21:49

Zóanagyvarázsló írta:Máig nem értem, hogy miért a reklámokkal megpakolt Input Mappert használod a reklámmentes, amúgy felületre is kvázi ugyanaz DS4Windows helyett.
Mert abban nekem soha, egyetlen egyszer sem működött jól az exkluzív mód két egymás utáni bekapcsolás után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17922 2017.04.17. 21:57

Zóanagyvarázsló írta:Nálam előző héten Thimbleweed Park és Talos Principle ment. Most meg bele kéne merülni már tisztességesebben a Bayonettába (mivel a TP már lement, mármint az a jelű TP a b jelűt még folytatom), szóval még valahogy ki kell húznom nélküle.
Na most akkor melyik TP ment le? :confused:

A Timbleweedet nagyon felhájpolták nekem a rivjúk, iszonyú magasak lettek az elvárásaim és egy jól irányzott séderkezelés után idén sorra fog kerülni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17923 2017.04.17. 23:00

Zóanagyvarázsló írta:Máig nem értem, hogy miért a reklámokkal megpakolt Input Mappert használod a reklámmentes, amúgy felületre is kvázi ugyanaz DS4Windows helyett.
Adtam neki újabb lehetőséget. Megy, működik. Jó a reklámmentessége is, DE. Vissza is tértem inputmaperre. Ez a cucc jelen formájában kanapéinkompatibilis. Ugyanis miden kontrollerbekapcsolásnál admin pivilégiumot kér. Amihez keyboard kell. Ez így szar. Nagyon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17924 2017.04.18. 15:30

Moby! Kijött az új kártyád, az aktuális AMD csúcs RX580. Még nem tudom, hogy mi lesz ami miatt beleszeretsz és berántod az összes iterációját, de tuti megtalálod benne a szépséget. :idiota:

phpBB [media]


A szemét nVidia lefizette az AMD-t, hogy átcímkézze a jobban sikerült 480-akat és 580 néven adják el őket. Rohadékok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17925 2017.04.18. 15:34

Micsoda forradalmi felhozatal! Csak győzze kapkodni az ember a fejét a fejlesztések miatt!

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17926 2017.04.18. 15:55

O-DA-BASZ. A. Tech. Simán lenyomja a 1080-at és majdnem beéri a 1080Ti-t.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17927 2017.04.18. 16:29

DanielT írta:O-DA-BASZ. A. Tech. Simán lenyomja a 1080-at és majdnem beéri a 1080Ti-t.

Kép
nem is tudtam, hogy ilyen sokat fogyaszt az 1080Ti. persze jóvanaz azert, amit nyujt, de kevesebbnek gondoltam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17928 2017.04.18. 18:53

DanielT írta:Na most akkor melyik TP ment le? :confused:

A Timbleweedet nagyon felhájpolták nekem a rivjúk, iszonyú magasak lettek az elvárásaim és egy jól irányzott séderkezelés után idén sorra fog kerülni.
A Thimbleweed Park, hiszen azt megjelenése óta gyűrtem, majd írok róla később.

Ma meg jön a Full Throttle Remastered is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17929 2017.04.18. 18:53

Moby írta:Adtam neki újabb lehetőséget. Megy, működik. Jó a reklámmentessége is, DE. Vissza is tértem inputmaperre. Ez a cucc jelen formájában kanapéinkompatibilis. Ugyanis miden kontrollerbekapcsolásnál admin pivilégiumot kér. Amihez keyboard kell. Ez így szar. Nagyon.
Én ezeket a vezetékmentes szívatásokat nem vágom, vezetékkel nincs ilyen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17930 2017.04.18. 19:03

DanielT írta:O-DA-BASZ. A. Tech. Simán lenyomja a 1080-at és majdnem beéri a 1080Ti-t.
Kép
Ha tartják a tendenciát, akkor az első gyárilag vízzel hűtött FuryX után a Vega lesz az első kunzumer HW, amit gyárilag folyékony nitrogénnel fognak árulni.
Ezek az állatok csináltak egy GTX 980 képességű vasat Ti-os fogyasztással, miközben lépett egyet a gyártástechnó és volt egy plusz évük reszelgetni is. :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17931 2017.04.18. 19:19

DanielT írta:Moby! Kijött az új kártyád, az aktuális AMD csúcs RX580. Még nem tudom, hogy mi lesz ami miatt beleszeretsz és berántod az összes iterációját, de tuti megtalálod benne a szépséget. :idiota:

A szemét nVidia lefizette az AMD-t, hogy átcímkézze a jobban sikerült 480-akat és 580 néven adják el őket. Rohadékok.
Higgadtság van, ha lenne bármi értelme kipróbálnám, de hónapok óta tudni, hogy egy szaros átnevezés az egész, 480 meg most volt 1 hónapja a gépben, most nem vágyom rá.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17932 2017.04.18. 19:42

Metal Gear Rising: Revengeance

Mikor kijött a Bayonetta egyből kedvem is lett egy kis hullaveréshez, egyből eszembe is jutott hogy félbehagytam az mgsrt namert felbaszott az egyik boss, akkor ideje lenne folytatni és le is pörgött a credits :)

+jól megreformált hullaverő harcrendszer
+még lopakodhatunk is ha akarunk
+raiden minden mennyiségben
+megfelelő mennyiségű és minőségű átvezetők
+ost
+ van normális story is és humor

-vr missziók absz nem kötöttek le
-nagyon boss orientált az egész, kevés a minor ellenfelek ellen a harc főleg egy nghez képest, vége is kicsit összecsapott szerintem
-a helyszínék kidolgozása is hagy némi kívánnivalót maga után

Aki szereti a stílust vagy az mgst megpróbálkozhat vele, a port is jó, framedroppal nem igen találkoztam :) Én jól szórakoztam, valódi gameplay a javából

Final bossnál lévő zene is kellett ahhoz hogy 40. próbálkozásra megdögöljön a féreg, nem emlékszem mikor cumiztam utoljára ennyit :(

phpBB [media]


Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17933 2017.04.18. 19:44

benőmenő írta:Ha tartják a tendenciát, akkor az első gyárilag vízzel hűtött FuryX után a Vega lesz az első kunzumer HW, amit gyárilag folyékony nitrogénnel fognak árulni.
Ezek az állatok csináltak egy GTX 980 képességű vasat Ti-os fogyasztással, miközben lépett egyet a gyártástechnó és volt egy plusz évük reszelgetni is. :bdead:
én már ott tartok hogy ne bántsuk őket akkora ott a baj :gonosz3:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17934 2017.04.18. 20:16

Micsu írta:Final bossnál lévő zene is kellett ahhoz hogy 40. próbálkozásra megdögöljön a féreg, nem emlékszem mikor cumiztam utoljára ennyit :(
Foolishness Micsu, foolishness. :gun:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #17935 2017.04.18. 21:28

benőmenő írta:Ha tartják a tendenciát, akkor az első gyárilag vízzel hűtött FuryX után a Vega lesz az első kunzumer HW, amit gyárilag folyékony nitrogénnel fognak árulni.
Ezek az állatok csináltak egy GTX 980 képességű vasat Ti-os fogyasztással, miközben lépett egyet a gyártástechnó és volt egy plusz évük reszelgetni is. :bdead:

Ellenben a PRÖhardvert ezt is megmagyarázta:
"Az változásokkal az új GPU-k nagyobb órajel elérésére képesek anélkül, hogy energiahatékonyságuk romlana." Tehát nem romlott az energiahatékonyságuk. Ugyan többet fogyaszt, nade fogyaszthatna ettől is többet!!!!!
Arty, nagyon be kéne védeni mindenkit, mer kezd ez az egész tényleg tragikomikusba átmenni :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17936 2017.04.18. 21:41

Moby írta:Ellenben a PRÖhardvert ezt is megmagyarázta:
"Az változásokkal az új GPU-k nagyobb órajel elérésére képesek anélkül, hogy energiahatékonyságuk romlana." Tehát nem romlott az energiahatékonyságuk. Ugyan többet fogyaszt, nade fogyaszthatna ettől is többet!!!!!
Arty, nagyon be kéne védeni mindenkit, mer kezd ez az egész tényleg tragikomikusba átmenni :(
Minimálisan olcsóbb a 1060-nál, és ennyivel gyorsabb is, viszont a Ződek agyonvagdosott selejténél közel dupla annyit fogyaszt. Erre az energiahatékonysággal jön. ROFLMAO
Avatar
Moby

Hozzászólás #17937 2017.04.18. 23:11

Ma kétszer is olyan gamebraker bugba futottam az andromédban, hogy csak a visszatöltés segített. Félretettem egyelőre. Ez így sajnos nagyon nem oké :(
Viszont a cpu hűtőmet is szívesen kitépném a procival együtt. Ezek ketten tökéletes párost alkotnak az idegeim kifilézésére. Nem bírom tovább elviselni ezt az rpm hintázást ezzel a hanggal karöltve ami ebből a pusztulatból jön kifele. Már minden lehetséges profilt meggyártottam, most oda jutottam, hogy fullban pörög egyfolytában, mert még ez is jobb. Valamit csinálnom kell, ez a venti nem marad ebben a gépben, az fix. A proci kibaszottul melegszik, 1mp alatt 30 fokokat ugrál. Ennek a foskeverőnek a hangja ebben a hintázásban meg maga a pokol.
Javaslat?

/a jelenlegi egy bequiet DR3. A fülesben üvöltő játék hangjain keresztül hallom a superbike közvetítéseket megszégyenítő produktumot, amit ezek ketten művelnek.
Avatar
eje75

Hozzászólás #17938 2017.04.19. 00:07

Na, elment az 1080.... 160e-ért...most már csak azt a fostos Watch-ot kellene elnyomni... Nem kell valakinek? :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17939 2017.04.19. 07:25

Moby írta:Ma kétszer is olyan gamebraker bugba futottam az andromédban, hogy csak a visszatöltés segített. Félretettem egyelőre. Ez így sajnos nagyon nem oké :(
Viszont a cpu hűtőmet is szívesen kitépném a procival együtt. Ezek ketten tökéletes párost alkotnak az idegeim kifilézésére. Nem bírom tovább elviselni ezt az rpm hintázást ezzel a hanggal karöltve ami ebből a pusztulatból jön kifele. Már minden lehetséges profilt meggyártottam, most oda jutottam, hogy fullban pörög egyfolytában, mert még ez is jobb. Valamit csinálnom kell, ez a venti nem marad ebben a gépben, az fix. A proci kibaszottul melegszik, 1mp alatt 30 fokokat ugrál. Ennek a foskeverőnek a hangja ebben a hintázásban meg maga a pokol.
Javaslat?

/a jelenlegi egy bequiet DR3. A fülesben üvöltő játék hangjain keresztül hallom a superbike közvetítéseket megszégyenítő produktumot, amit ezek ketten művelnek.
Nyugodtság van.

1. Nem a DR3 a hibás, hanem a proci, azon belül is a rohadt Intel és a pasztája. Én is gyűlölöm.
2. A biztonság kedvéért megnézném a helyedben, hogy tényleg a procihűtő hangos -e, mert ez nekem nagyon gyanús. Szerintem a házhűtődet hallod, nálam a BQ TF max fordulaton is halk, ellenben a ház venti szintén kikészített, amíg be nem konfigoltam, lásd 3.-as pont. Ház oldalát levesz, ventik kézzel megállít, a tápot is!
3. BIOS-ban, vagy máshol beállítottad, hogy milyen késleltetéssel reagáljon a pillanatnyi emelkedésre? Ha nem ugrik azonnal, akkor nem fog hintázni az RPM, illetve ha beállítod, hogy a max fordulat se legyen hangos, amit elér, akkor nem lesz hangos. :) A 70-80% fordulat szart se ér, mert nem a hűtő a meleg, hanem a proci szenved ott magában, anélkül, hogy át tudná adni a hőt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17940 2017.04.19. 08:01

És ha már hűtés plusz Moby: légy átkozott! A múltkori beszólásod miatt szívtam tegnap 1.5 órát a tápcserével. PÖKÖL volt. De legalább már nem fekete az a 4 centi, ami látszott belőle. :mf2:

(BeQuiet Straight Power 10, 600W moduláris) Na és ez halk. :) A rohadt FSP ha egyszer bemelegedett, fél óráig tartotta a "pánik" fokozatot.

Kép

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #17941 2017.04.19. 08:07

DanielT írta:És ha már hűtés plusz Moby: légy átkozott! A múltkori beszólásod miatt szívtam tegnap 1.5 órát a tápcserével. PÖKÖL volt. De legalább már nem fekete az a 4 centi, ami látszott belőle. :mf2:
SIMÁN megérte. Kb 9 zilliárdszor szebbebb! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17942 2017.04.19. 08:15

Moby írta:SIMÁN megérte. Kb 9 zilliárdszor szebbebb! :eljen: :eljen: :eljen:
Na, akkó' jóvanakó'. :puszis:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17943 2017.04.19. 08:19

DanielT írta:Nyugodtság van.

1. Nem a DR3 a hibás, hanem a proci, azon belül is a rohadt Intel és a pasztája. Én is gyűlölöm.
2. A biztonság kedvéért megnézném a helyedben, hogy tényleg a procihűtő hangos -e, mert ez nekem nagyon gyanús. Szerintem a házhűtődet hallod, nálam a BQ TF max fordulaton is halk, ellenben a ház venti szintén kikészített, amíg be nem konfigoltam, lásd 3.-as pont. Ház oldalát levesz, ventik kézzel megállít, a tápot is!
3. BIOS-ban, vagy máshol beállítottad, hogy milyen késleltetéssel reagáljon a pillanatnyi emelkedésre? Ha nem ugrik azonnal, akkor nem fog hintázni az RPM, illetve ha beállítod, hogy a max fordulat se legyen hangos, amit elér, akkor nem lesz hangos. :) A 70-80% fordulat szart se ér, mert nem a hűtő a meleg, hanem a proci szenved ott magában, anélkül, hogy át tudná adni a hőt.

1. Tudom, de nem vígasztal. Viszont a kerregés a prociventiből jön.
2. Az hangos. A házhűtőim nem PWM-esek. A ház oldala nincs fent, a tápban a venti cserélt, hangtalan.
3. A reakcióidőt állítottam, de csak a pokoljárás gyakoriságát tudom csökkentetni. A mértékét nem, és megszüntetni sem tudom. Levenni a fordulatszámot nem merem, bár azzal még megpróbálkozom. Alapvetően a bajom az, hogy a hőfok még az asztalon is 40 és 70 fok között váltakozik négszögjellel.

Apropó!
A vga hűtéssel is van bajom. Játékok alatt vettem észre, manuálisan is reprodukálható: ha 25%-ra állítom a ventit, akkor ki-be kapcsolgat a hűtés. Felpörög 1000-ig, és leáll. És ezt a végtelenségig ismételgeti. 27%-nál már megy folyamatosan.
Nálatok is ilyen???
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17944 2017.04.19. 08:27

Moby írta:1. Tudom, de nem vígasztal. Viszont a kerregés a prociventiből jön.
2. Az hangos. A házhűtőim nem PWM-esek. A ház oldala nincs fent, a tápban a venti cserélt, hangtalan.
3. A reakcióidőt állítottam, de csak a pokoljárás gyakoriságát tudom csökkentetni. A mértékét nem, és megszüntetni sem tudom. Levenni a fordulatszámot nem merem, bár azzal még megpróbálkozom. Alapvetően a bajom az, hogy a hőfok még az asztalon is 40 és 70 fok között váltakozik négszögjellel.

Apropó!
A vga hűtéssel is van bajom. Játékok alatt vettem észre, manuálisan is reprodukálható: ha 25%-ra állítom a ventit, akkor ki-be kapcsolgat a hűtés. Felpörög 1000-ig, és leáll. És ezt a végtelenségig ismételgeti. 27%-nál már megy folyamatosan.
Nálatok is ilyen???
1. Kerreg a SilentWing3? Hát ez mega-gáz.
2. Nem PWM-es házventik? Az meg hogy a toszba?
3. Kurvaintel.

VGA hűtés ilyen jellegű anomáliájával nem volt alkalmam találkozni, de lehet, hogy ezt csinálná, majd megnézem.

Mindezeket összevetve, szerintem te már bőven a Skorpió kampányt kezded előkészíteni. :banplz:

szerk: Megnéztem, mer' képtelen vagyok elindulni melóba. Nálam is csinálja ugyanaz 25 -ös manuál szinten. mondjuk pont leszarom, mennyi az esély rá, hogy játék közben PONT 25%-ot kérjen, illetve úgyse hallom, látom. De ha már hangerő, az Inno3D ennél 84x halkabb volt. Azt nem lehetett 100%-on se hallani a táp mellett, ez meg 100%-ra húzva berepeszti a plexit. És már 40% körül is hangosabb, mint az Inno3D valaha volt, szerencsére nem gyakran merészkedik ilyen magasságba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17945 2017.04.19. 09:10

DanielT írta:1. Kerreg a SilentWing3? Hát ez mega-gáz.
2. Nem PWM-es házventik? Az meg hogy a toszba?
3. Kurvaintel.

VGA hűtés ilyen jellegű anomáliájával nem volt alkalmam találkozni, de lehet, hogy ezt csinálná, majd megnézem.

Mindezeket összevetve, szerintem te már bőven a Skorpió kampányt kezded előkészíteni. :banplz:

szerk: Megnéztem, mer' képtelen vagyok elindulni melóba. Nálam is csinálja ugyanaz 25 -ös manuál szinten. mondjuk pont leszarom, mennyi az esély rá, hogy játék közben PONT 25%-ot kérjen, illetve úgyse hallom, látom. De ha már hangerő, az Inno3D ennél 84x halkabb volt. Azt nem lehetett 100%-on se hallani a táp mellett, ez meg 100%-ra húzva berepeszti a plexit. És már 40% körül is hangosabb, mint az Inno3D valaha volt, szerencsére nem gyakran merészkedik ilyen magasságba.

1. Ja. De mióta megvan, szal nem most kezdte. Csak ez kiegyenlítettebb proci mellett jóval élhetőbb hiszterézist eredényez.
2. Hát úgy, hogy fixen gecihalkan járnak. A két corszar 5v-on, a 2 nzxt meg valami elektronyika által lassítval.
3. Az.

Vga: a palit is jóóóóóval hallkabb volt. De mivel nem tekeri szét magát így nem annyira bánt, meg annak azért jól működik a hűtése, és azért mégis faszra húzza az egész világot, szal elnézem neki. A procinak is elnézném ha nem hintázna minden egérmozdításra...A mennyir az esély rá részre: 100%. Mer azon ugyanúgy végigcsúszik ha kezd melegedni. Azaz úgy kezd el járni a venti, hogy nekikezd ennek a kibekapcsolgatásnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17946 2017.04.19. 10:26

Moby írta:nekikezd ennek a kibekapcsolgatásnak.
Spoiler alert: A kibekapcsolgatás az egész szabályzás alapja, szóval annyira nem fogja meghatni a cuccot. :D
Avatar
kigyi

Hozzászólás #17947 2017.04.19. 10:33

Moby írta:1. Ja. De mióta megvan, szal nem most kezdte. Csak ez kiegyenlítettebb proci mellett jóval élhetőbb hiszterézist eredényez.
2. Hát úgy, hogy fixen gecihalkan járnak. A két corszar 5v-on, a 2 nzxt meg valami elektronyika által lassítval.
3. Az.

Vga: a palit is jóóóóóval hallkabb volt. De mivel nem tekeri szét magát így nem annyira bánt, meg annak azért jól működik a hűtése, és azért mégis faszra húzza az egész világot, szal elnézem neki. A procinak is elnézném ha nem hintázna minden egérmozdításra...A mennyir az esély rá részre: 100%. Mer azon ugyanúgy végigcsúszik ha kezd melegedni. Azaz úgy kezd el járni a venti, hogy nekikezd ennek a kibekapcsolgatásnak.
Ugye aki beta cuccot vesz és kiteszteli nekünk az így jár :D Köszi talán mire veszek egyet a fw-ben javítják a venti bugot is :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #17948 2017.04.19. 12:35

kigyi írta:Ugye aki beta cuccot vesz és kiteszteli nekünk az így jár :D Köszi talán mire veszek egyet a fw-ben javítják a venti bugot is :D
Ezzel a buggal azért valahogy majd csak együtt tudok élni a nyújtott teljesítmény ellenében :eplus2:


/a procventiben viszont már nem vagyok biztos...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17949 2017.04.19. 12:54

Moby írta:Ezzel a buggal azért valahogy majd csak együtt tudok élni a nyújtott teljesítmény ellenében :eplus2:


/a procventiben viszont már nem vagyok biztos...
Vegáig kihúzzuk vele.

A prociventid meg nem lehetne hangos, akkor az hibás. Gari.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17950 2017.04.19. 13:51

Dark Souls in da Future. Mehhh... :wow3:

phpBB [media]


De legalább! Hujujuj!

"The Surge on PlayStation 4 Pro will allow you to choose between Dynamic 4K/30fps or 1080p/60fps! HDR arrives after release."
Avatar
Moby

Hozzászólás #17951 2017.04.19. 14:09

DanielT írta:Dark Souls in da Future. Mehhh... :wow3:
Úristen de kibaszott jellegtelen, stílustalan, sivár ronda fos ez :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17952 2017.04.19. 14:34

Moby írta:Úristen de kibaszott jellegtelen, stílustalan, sivár ronda fos ez :wilting:
Mesterien megoldották, hogy úgy rohadt gagyi, hogy alapvetően elemeire szedve nem förtelmesen gagyi. De kellemetlen nézni valamiért.

Ezen szerintem a PRŐ opsönsz se fog segíteni.
Avatar
arty

Hozzászólás #17953 2017.04.19. 15:58

Moby írta:Ellenben a PRÖhardvert ezt is megmagyarázta:
"Az változásokkal az új GPU-k nagyobb órajel elérésére képesek anélkül, hogy energiahatékonyságuk romlana." Tehát nem romlott az energiahatékonyságuk. Ugyan többet fogyaszt, nade fogyaszthatna ettől is többet!!!!!
Arty, nagyon be kéne védeni mindenkit, mer kezd ez az egész tényleg tragikomikusba átmenni :(
egy átnevezés sosem védhető, mindegy melyik és miért csinálja :(

és ha csak átnevezés lett volna... de valamitől csak ugrott egy jókorát a fogyasztás :( és az biztosan nem az a +40mhz ... és 0 tuningpotenciál ... :( gyász.
Avatar
arty

Hozzászólás #17954 2017.04.19. 16:00

DanielT írta:gép gifek
ami szép az szép :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17955 2017.04.19. 16:15

arty írta:ami szép az szép :worship:
:puszis: :puszis: :puszis:
Avatar
arty

Hozzászólás #17956 2017.04.19. 19:00

most olvasom, a 470-be flashelhető az 570 biosa?! :D
betonkemény... és akkor 30W-al kevesebbet eszik, lényeges teljesítményhátrány nélkül? lol-e? lol hát :(
Avatar
arty

Hozzászólás #17957 2017.04.19. 19:13

egyébként készültem egy arculfingással (puszta irigyséből!) a 1080ti tulajok felé, miközben ők 8k-ból dáunszempölik a kvalitit... (valójában egy régi backlog címet akartam kilőni)

nfsuc111.jpg
nfsuc222.jpg
nem, a 100% completion nem jött össze, pedig próbáltam, tuszkoltam lefelé, de visszajött :(

NFS Undercover, talán minden idők legszarabb nfs-e. Nem is hiszem, hogy van aki erre a részre egyáltalán elmékezne, de hogy pozitív emlékei nincsenek, az tuti.

x360on, kétharmadát 10-42 fps-el játszottam végig
olyan 14 óra környékén jöttem rá, hogy ffb (vibration=off -> KONZOLGÁNY!) nélkül nem szaggat... mondjuk ott már tényleg kétségbe voltam esve, mert a játék a magasabb (alacsonyabb) tierekben burleszk szerűen túl gyors.... :/
(PC nem volt opció, mert a 1070-el is 10fps-em van, ráadásul a kormánnyal se működött. Régóta megvan originen, ez a sokadik gpu-m és sose ment semmivel jól. Pár hete feladtam és berántottam egy féldolláros 360as példányt.)

TeamXbox (80/100-as pontal):
"While Need for Speed Undercover delivers in the areas of cinematic production, audio, visuals and through its sweet vehicle roster, it falls a bit short in the realm of top-tier, arcade-quality handling models."

maxresdefault.jpg
És igen, végig ilyen szép nemsárgásbarna. Elképesztő. Rosszabb, mint az uncharted egykori "nextgen" paródia-filtere.
Avatar
arty

Hozzászólás #17958 2017.04.19. 19:26

Aztán, letoltam a Dead Space Extractiont is a (hosszú)hétvégén, esténként 1-2 pályát nyomva.
Eddigi legjobb move cím (=railshooter). Van graf (DS assetek, ugye), van sztori, karakterek. A vége persze meh, ott kilátszott rendesen a máz alól a gagyi.
És/de rendes 8-10 órás játékidőt adott, ellenben pl a szintén nemrég letolt Time Crisis 4-el, ami oké, h árkád cucc, de 1-2 óra alatt vége.

És sajna mind ilyen - eddig!
Se a Rambótól, se a Resident Evilektől nem várok sokat, ahogya a house of the dead 3-4 is szvsz fél délelőttös kaland.
Viszont mindet végig fogom lőni, így h nem kell dobálni a huszast a gépbe ;) (persze nem éppen fénypisztolyosan lagmentes és precíz, de jó körülmények fény/tér/ülőhelyzet mellett okés, mégse egy kinekt-v1 :P )

Távoli terv, hogy a blue estatet (vicces!) pécégányolva összehozom move-al, ordít érte - erre nem támogatták az idióta fejlesztők (se ps4en, se pöcén).
Persze kinect v2 szupportal nyomható one-on, egyelőre ott haladtam vele máfsél órát a kölköm játékpisztolyával célozgatva. Sajna néha tejfelesdoboz feeling :/

Szomorú vagyok, hogy a vr visszahozta a move-t ps4re, railshooter mégse nem készül :(
Még remake, remazter se. Semmise. Mintha nem is lenne. Pedig állítólag a jobb kamera, gyorsabb cpu/feldolgozás "csodákat" tett (vr-ben (is? csak?)).
Avatar
arty

Hozzászólás #17959 2017.04.19. 19:48

És persze szombat-vasárnap-hétőn-kedd gt sports closed béta!

Sony/yamakucsi: mindkét accomra kaptam kódot (hun/uk), pedig csak hun-ra kértem. uk kódom odaadtam tottinak (ő valamiért nem kapott), aktiválja, elfogadja, letöltheti, de el nem indul... "bocs ez a kód nem a te accodé" ... oké, odaadom az accom: "bocs de ez a kód már tottié". Sakkmatt. Japánok nem négykor, de fél kettőkor járnak haza manapság.

Node a játékról. Gyűlöltem az első órában - gagyi időmérőzés, sorsolva kaptak a bétázók kocsikat, hogy változatos legyen a mezőny, nos nekem egy Renault jutott, orrtolós, csúszkálós, szarfékes. A graf elég buta (nincs fű a pályán, csak a textúra! ps2 says hello... a ps3as gétékben is volt. cserébe most a fák jobbak. idióták....), de rámentek a frémre: 18 kocsival se volt gond, sosenem.

Törés nincs, sérülés nincs. Csak kopik a festék - lehet dodzsemezni, tét nélkül. SUXXXXX.

Versenyek előre fixált időpontban, estére. (tehát egész nap csak timetrial)
17:00-kor belépek, 5 perc várakozás, hogy TÉNYLEG induljon a menet.
2 perc várakozás amíg összerak a statjaid alapján a többiekkel (kvali idő, vezetési képesség-pont, elért-eredmények rating).
Betölt a pálya. Másfél perc warmup, egy kört PONT nem tudsz menni :D (vagy másfél perc várakozás a boxban...)
Majd 3 kör az 1:45-ös pályán.
Visszabasz menübe, 6 perc mulva kezdődik az ujabb verseny. Várakozás.

WTF?!
Persze, vártam, ill. amennyit csak lehet versenyeztem.
Ez az ára, hogy PONT kompetitiv, 18 fős mezőnybe kerülj (lehet a véglegesben lesz 22?) ... mert abba rakott, mindig volt kivel csatázni, ennyire élvezetes multit még nem is nyomtam.
Persze a szokásos árnyoldalak: hátulról lehetetlen feljönni szinte, mert ott többet bénáznak, kilöknek vagy csak nem mersz elmenni mellé, szorosan követni, stb.
LAG. Néha durván ugráló kocsik. (ezeket miért nem zárják ki, rakja át másik régióba? 10+ millás várható eladásokkal nem telik szeróra a föld körül, mindenhol?)
Az én pingem 120-130 volt! Röhej :( (tippre: uk lehetett a szeró, noha hun accal nyomtam)

Hétfőn már nyertem is, egyszer. De 3. és első harmad is többször összejött. Aztán az elért rating Nordschleife szűk utcáin szépen "nullázódott" is :DDD

Kedden is alakult, míg a kedvenc kocsi-pálya kombóm (nissan gtr, dragon trail pályán) harmadik versenyén kilöknek hátulról, a bronz poziból. Oké, előfordul, de...
1 pont mínusz az ütközésért (mindkét fél kapja)
1 pont mínusz, mert lementem a pályáról (khm...)
1 pont mínusz, beleálltam a falba (ezért időbünti is járt: lassítsak másfél másodpercig... bazeg állok! namindegy.)
13 hely visszaesés, utolsó helyre (nem akartam visszamenni a tömegbe, ne b*sszam el más versenyét), emiatt az eredmény ratingem is nyilván romlik majd.
Elkezdek csatázni az utolsóval, aki totálisan irreális helyzetből megpróbált kifékezni, kivágott persze, MEGINT lejátszódtak a fentiek... ps4 powergomb, ragequit.

Összességében vegyesek az érzéseim... eleinte okádtam tőle, majd imádtam, végül ott tartok, hogy nekem ez nem hiányzik, ma már el se indítom, elvégre tök random, hogy jól fogok-e szórakozni és ha nem, akkor nagyon-nagyon nem. És kurva sok várakozás :((

Egy tartalmas, korrekt karrierrel kiegyeznék, de akkor se day1.
A publik multi továbbra sem érdekel, szvsz egyelőre használhatatlan. Ha lenne törés és KORREKT tutorial*, azt mondom ebből még lehetne valami.
(* miért nem magyarázzák el a tömegnek, hogy hogyan kell vezetni? hogy tartsd az ívet, hogy fizikai képtelenség bizonyos helyzetekben a kifékezés, stb?! miért nem alapnézet a RADAR?!)

nemenyém:

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #17960 2017.04.19. 20:56

Faszomat, annyira fáradt vagyok, hogy azt hittem valami faszább számvég jön és ráugrottam a take-re. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #17961 2017.04.19. 21:07

arty írta:Te kaptál kettőt én egyet se. :D
faszomért replay videó
Ahogy hallom a hangok rendben vannak végre, több videót is megnézve, de a replay minőség már sok évvel ezelőtt is rendben volt, és tényleg jobban érdekelne a nyers gameplay. Egyébként tényleg kabbe, hogy kettőt is kaptál, én meg egyet se. :mf1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17962 2017.04.19. 21:22

Ha igaz, még az idén jön a volta. Brutáldildókkal fogják az arcunkat csapkodni, miközben feltolják a tíájokat... :rolleyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17963 2017.04.19. 21:40

arty írta:egyébként készültem egy arculfingással (puszta irigyséből!) a 1080ti tulajok felé, miközben ők 8k-ból dáunszempölik a kvalitit... (valójában egy régi backlog címet akartam kilőni)

nfsuc111.jpg
nfsuc222.jpg
nem, a 100% completion nem jött össze, pedig próbáltam, tuszkoltam lefelé, de visszajött :(

NFS Undercover, talán minden idők legszarabb nfs-e. Nem is hiszem, hogy van aki erre a részre egyáltalán elmékezne, de hogy pozitív emlékei nincsenek, az tuti.

x360on, kétharmadát 10-42 fps-el játszottam végig
olyan 14 óra környékén jöttem rá, hogy ffb (vibration=off -> KONZOLGÁNY!) nélkül nem szaggat... mondjuk ott már tényleg kétségbe voltam esve, mert a játék a magasabb (alacsonyabb) tierekben burleszk szerűen túl gyors.... :/
(PC nem volt opció, mert a 1070-el is 10fps-em van, ráadásul a kormánnyal se működött. Régóta megvan originen, ez a sokadik gpu-m és sose ment semmivel jól. Pár hete feladtam és berántottam egy féldolláros 360as példányt.)

TeamXbox (80/100-as pontal):
"While Need for Speed Undercover delivers in the areas of cinematic production, audio, visuals and through its sweet vehicle roster, it falls a bit short in the realm of top-tier, arcade-quality handling models."

maxresdefault.jpg
És igen, végig ilyen szép nemsárgásbarna. Elképesztő. Rosszabb, mint az uncharted egykori "nextgen" paródia-filtere.
1080 Ti tulajként nem értem, hogy miért jár még bónuszként, hogy arculfingottad magad, de nem panaszkodom! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17964 2017.04.19. 21:42

arty írta:Node a játékról. Gyűlöltem az első órában - gagyi időmérőzés, sorsolva kaptak a bétázók kocsikat, hogy változatos legyen a mezőny, nos nekem egy Renault jutott, orrtolós, csúszkálós, szarfékes. A graf elég buta (nincs fű a pályán, csak a textúra! ps2 says hello... a ps3as gétékben is volt. cserébe most a fák jobbak. idióták....), de rámentek a frémre: 18 kocsival se volt gond, sosenem.

Törés nincs, sérülés nincs. Csak kopik a festék - lehet dodzsemezni, tét nélkül. SUXXXXX.
Dícséretes, hogy a frémet rendbetették, de úgy látszik, most játékot nem adnak mellé. RIP.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17965 2017.04.19. 21:42

Moby írta:Ha igaz, még az idén jön a volta. Brutáldildókkal fogják az arcunkat csapkodni, miközben feltolják a tíájokat... :rolleyes:
Rendelném már. :eljen:

szerk: Vagy csak beleflashelem a BIOS-át a mostani kártyámba. Innen ellesem a trükköt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17966 2017.04.19. 22:21

Na csináztam nagyon merész profilt a prociventihez. 75 fokig gyak éppcsak engedi kavarni a fost, és az érzékenységet is feltoltam 5mp-ig. És a vicc: a proci nem melegszik egy finggal sem jobban. Szal itt sajnabajna tényleg fasz sem múlik a hűtőn. Köszintel :gun:
Viszont így olyan kussban van, hogy így fog megrohadni az idők végezetéig.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17967 2017.04.19. 22:45

arty írta:egyébként készültem egy arculfingással (puszta irigyséből!) a 1080ti tulajok felé, miközben ők 8k-ból dáunszempölik a kvalitit... (valójában egy régi backlog címet akartam kilőni)

nfsuc111.jpg
nfsuc222.jpg
nem, a 100% completion nem jött össze, pedig próbáltam, tuszkoltam lefelé, de visszajött :(

NFS Undercover, talán minden idők legszarabb nfs-e. Nem is hiszem, hogy van aki erre a részre egyáltalán elmékezne, de hogy pozitív emlékei nincsenek, az tuti.

x360on, kétharmadát 10-42 fps-el játszottam végig
olyan 14 óra környékén jöttem rá, hogy ffb (vibration=off -> KONZOLGÁNY!) nélkül nem szaggat... mondjuk ott már tényleg kétségbe voltam esve, mert a játék a magasabb (alacsonyabb) tierekben burleszk szerűen túl gyors.... :/
(PC nem volt opció, mert a 1070-el is 10fps-em van, ráadásul a kormánnyal se működött. Régóta megvan originen, ez a sokadik gpu-m és sose ment semmivel jól. Pár hete feladtam és berántottam egy féldolláros 360as példányt.)

TeamXbox (80/100-as pontal):
"While Need for Speed Undercover delivers in the areas of cinematic production, audio, visuals and through its sweet vehicle roster, it falls a bit short in the realm of top-tier, arcade-quality handling models."

maxresdefault.jpg
És igen, végig ilyen szép nemsárgásbarna. Elképesztő. Rosszabb, mint az uncharted egykori "nextgen" paródia-filtere.
Eközben mazterrace-en az Underground 1-2, amik fényévekkel jobb árkéd ótókák, csak beütöm gugliba a "játék címe widescreen" szavakat, majd az első találatról lehúzom a widescreen hacket és a legfrissebb patchet, előbbit bemásolom a játék könyvtárába és vigyorogva élem újra a gyerek koromat, miközben a selejtgpu 177mhz-es idle módban alszik, természetesen passzív üzemmódban. :hawaii:
Avatar
eje75

Hozzászólás #17968 2017.04.19. 22:46

Moby írta:Ha igaz, még az idén jön a volta. Brutáldildókkal fogják az arcunkat csapkodni, miközben feltolják a tíájokat... :rolleyes:
Nabazzeg..... ezek a mostmán csak így fossák a lapokat hetente, vagy mi a tosz?
Spoiler
Az alábbi képen Nvidia nénit és eje75-öt láthatjuk, amit a gyermek eje megkérdi?: "És akkor kaphatok belőle egyet ingyen? Mert már az összes pénzem rádköltöttem...Te kurva! Nvidia néni elnézően mosolyog majd, aztán elmegy és egy másik tagot szop szárazra... too bad! :wilting:
a4LW3zoD_700wa_0.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #17969 2017.04.19. 22:54

TasManXT írta:Ahogy hallom a hangok rendben vannak végre, több videót is megnézve, de a replay minőség már sok évvel ezelőtt is rendben volt, és tényleg jobban érdekelne a nyers gameplay. Egyébként tényleg kabbe, hogy kettőt is kaptál, én meg egyet se. :mf1:
vicc, én azt hittem okádták mindenkire a kulcsot, de kiderült: megtiszteltetés ;)

a hu accommal amugy kb 1-2x véletlenül indult el a gt, de mindig gyorsan kiléptem: nem is látszott a profilomon - mégis kaptam kérésre
a uk accommal még az egykori nagy gétéseknél is jobban szétjátszottam a gt5öt, a gt6al pedig pár hetente kiaranyozom a seasonal eventeket is - jófejség volt, h automatán kapta a kódot
a us accommal a korábbi bétán nem kaptam, mondjuk magyar ip-vel nem is nagyon számoltam az eshetőséggel...

hirtelen csak replay volt, igazából a kedvenc kocsi-pálya kombóm akartam megmutatni
ami kimaradt a rivjúból: az ffb pálya/kocsi függően volt élvezetes/lófax, a hud medig kb egy mmo rémálom - mindenhol adat-adat-adat. hood nézet pedig továbbra sem az igazi, ahogy a belső sem. gondolom ezzel akarnak a klasszik gt nézetre kárhoztatni a két karikával, ami viszont a "mutatók" száműzésével szintén hasztalan: inkább a számokat néztem :(

és ahogy dt írja: ebből a részből talán pont a játék marad ki... (bár tudom, hogy a timetrial+szervezett versenyek majd sokakat bevonzanak, nekik az a játék, nem ezredszer a karrier. nomeg lesz nyilván alap lobbys multi is. ennyi év után egy gététől szvsz száni tartalom, de ez van, legalább a frém jó)
Avatar
arty

Hozzászólás #17970 2017.04.19. 22:55

DanielT írta:1080 Ti tulajként nem értem, hogy miért jár még bónuszként, hogy arculfingottad magad, de nem panaszkodom! :banplz:
csakaJÁTÉKszámít, grafbuzi! :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #17971 2017.04.19. 22:58

benőmenő írta:Eközben mazterrace-en az Underground 1-2, amik fényévekkel jobb árkéd ótókák, csak beütöm gugliba a "játék címe widescreen" szavakat, majd az első találatról lehúzom a widescreen hacket és a legfrissebb patchet, előbbit bemásolom a játék könyvtárába és vigyorogva élem újra a gyerek koromat, miközben a selejtgpu 177mhz-es idle módban alszik, természetesen passzív üzemmódban. :hawaii:
a maga idejében az ug2-t élveztem, bár csak a kényszer vitt rá... pc peasantként nemigazán volt más :/ (ug1 nem csusszant le, ott még kitartottam! :D ez a neonos bohóckodás, blöe. F&F filmek viszont rulez, még a páncélszekrény-utánfutóst is elnéztem :D)

---

de egyébként tolta itt BÁRKI az undercovert? akár csak demózva? :D

esetleg a prostreetet? (azt is megpróbáltam, de szintén pécényomor, konzolon pedig emlékszem h szaggatósfos)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17972 2017.04.19. 23:12

arty írta:a maga idejében az ug2-t élveztem, bár csak a kényszer vitt rá... pc peasantként nemigazán volt más :/ (ug1 nem csusszant le, ott még kitartottam! :D ez a neonos bohóckodás, blöe. F&F filmek viszont rulez, még a páncélszekrény-utánfutóst is elnéztem :D)
---
de egyébként tolta itt BÁRKI az undercovert? akár csak demózva? :D
esetleg a prostreetet? (azt is megpróbáltam, de szintén pécényomor, konzolon pedig emlékszem h szaggatósfos)
Én pont a Családos iramból nem láttam, csak a 3-at egyszer, ellenben az NFS UG-ok egyfajta trashként fogyasztva, nosztalgiázgatva szvsz a széria csúcsa.
Az Undercoverről ordított, hogy fosch, a prostreetet egyszer megwarezdemóztam, és arról sem tudok sokkal többet/jobbat mondani. Legfeljebb, hogy a definitív java-s verzát sony ericsson telón toltam a budin anno.
Avatar
arty

Hozzászólás #17973 2017.04.19. 23:30

NA. nyomtam ~kétésfél órát a yokalalit

mielőtt bármit is... : az ára mellett nem lehet elmenni, iszonyatosan fölélőtték! :(
ez így védhetetlen.
10 fontért mindent és szinte bármit elnézek neki (ócsó/indie, ééé'ted), élvezem, már most látszik, hogy jó vétel volt - a gügyögést azt hittem jobban bírom, de 5 perc után már elnyomkodtam mindent, ami azért gáz, mert sokszor a poénokat is túlnyomom, ill. fontos infókat is :/ és akkor mi marad? platforming biztos lesz jobb később, de pl a lövöldözés?! ez komolyan nem csak bennefelejtődött? nincs lock-on, a lövedék kb placeholder, a találati effektus... áh.
puzzlék jók, bár már kissé elvesztem az első világban. és unalmas bóklászni, a random/respawnoló ellen zsírbarom, létezésének értelme: semmi. harmadik találkozáskor inkább elmész mellettük. a gyorshaladás rövid távra elég, utána vársz amíg tölt és séta. meh.
DE MÉG1X: 10 fontért érthetők a hibák, hiányosságok. ócsó, indie, nincsmás ;)

de hogy hogyan érezném magam 40 euró elköltése után? (tegyük fel, hogy ezért a küllemért kiadnék ennyit - scifi, de tegyük fel!)

die hard1.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17974 2017.04.20. 10:53

arty írta:NA. nyomtam ~kétésfél órát a yokalalit

mielőtt bármit is... : az ára mellett nem lehet elmenni, iszonyatosan fölélőtték! :(
ez így védhetetlen.
10 fontért mindent és szinte bármit elnézek neki (ócsó/indie, ééé'ted), élvezem, már most látszik, hogy jó vétel volt - a gügyögést azt hittem jobban bírom, de 5 perc után már elnyomkodtam mindent, ami azért gáz, mert sokszor a poénokat is túlnyomom, ill. fontos infókat is :/ és akkor mi marad? platforming biztos lesz jobb később, de pl a lövöldözés?! ez komolyan nem csak bennefelejtődött? nincs lock-on, a lövedék kb placeholder, a találati effektus... áh.
puzzlék jók, bár már kissé elvesztem az első világban. és unalmas bóklászni, a random/respawnoló ellen zsírbarom, létezésének értelme: semmi. harmadik találkozáskor inkább elmész mellettük. a gyorshaladás rövid távra elég, utána vársz amíg tölt és séta. meh.
DE MÉG1X: 10 fontért érthetők a hibák, hiányosságok. ócsó, indie, nincsmás ;)

de hogy hogyan érezném magam 40 euró elköltése után? (tegyük fel, hogy ezért a küllemért kiadnék ennyit - scifi, de tegyük fel!)

die hard1.jpg
Tehát már _megint_, sőt még _mindig_ az ár a fő tényező, ami alapján megítéled, relativizálod a dolgokat. Ezért nem értünk egyet soha minőség terén, mert az nálam egyetemes, nem értékelek felül valamit, mert óccsó volt. A fosfrém ócsón is fos, ahogy a fosgém is fos marad.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17975 2017.04.20. 10:57

arty írta:(PC nem volt opció, mert a 1070-el is 10fps-em van, ráadásul a kormánnyal se működött. Régóta megvan originen, ez a sokadik gpu-m és sose ment semmivel jól. Pár hete feladtam és berántottam egy féldolláros 360as példányt.)
Érdekes konfigod van neked koma!

Itt ennek a leti kollégának valahogy 180-240 frémmel megy 10 helyett.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17976 2017.04.20. 11:08

DanielT írta:Érdekes konfigod van neked koma!
Itt ennek a leti kollégának valahogy 180-240 frémmel megy 10 helyett.
https://youtu.be/5h49zfDE8cg
Ezt a hígfost! :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17977 2017.04.20. 11:27

arty írta:de egyébként tolta itt BÁRKI az undercovert? akár csak demózva? :D

esetleg a prostreetet? (azt is megpróbáltam, de szintén pécényomor, konzolon pedig emlékszem h szaggatósfos)
A Pro Streetből próbáltam a rendes demót, az elvette volna akkor is a kedvemet tőle, ha lett volna hozzá.

Amúgy a The Runon kívül soha egy NFS karrierjének sem értem a végére, pedig jó párral bohóckodtam egy darabig. A HP2-ből mondjuk tán egy vagy két verseny volt hátra, aminek csak azért nem mentem neki, mert előtte mindent aranyra akartam, de néhánynál még nem sikerült. Messze többet játszottam vele, mint az összes többivel együtt. A maga idejében az NFS3 törölte fel igazán velem a padlót, és bár el lehet máig nosztalgiázni vele vagy a 4-gyel, eléggé elavultak már, nemcsak grafikára, játékként is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17978 2017.04.20. 11:33

DanielT írta:Tehát már _megint_, sőt még _mindig_ az ár a fő tényező, ami alapján megítéled, relativizálod a dolgokat. Ezért nem értünk egyet soha minőség terén, mert az nálam egyetemes, nem értékelek felül valamit, mert óccsó volt. A fosfrém ócsón is fos, ahogy a fosgém is fos marad.
Én is hasonlót akartam írni, hogy vagy rossz 10 euróért is, vagy jó 40-ért is.

Persze ettől még nyilván van egy határ, hogy a gyakorlatban ki mennyit hajlandó adni egy játékért, és a Yooka-Laylee árazása elég durva, ez jogos. Csak arty szinte úgy ír róla, mint ha olcsón szabadna szarnak lenni. Különben úgy árazzák, ahogy akarják, lesz ez még gyorsan filléres cucc, aki akarta KS-en "elő tudta rendelni" bagóért. De a VVVVVV-n is nagyot néztem volna, ha 60 eurós játék. Nagyon szeretem ártól függetlenül, de azért na.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17979 2017.04.20. 11:35

DanielT írta:Érdekes konfigod van neked koma!

Itt ennek a leti kollégának valahogy 180-240 frémmel megy 10 helyett.

okadek.mp4
Tehát csak kitalált egy HAZUDÁST a sánta kutya, hogy megindokolja a konzol melletti voksát. Pedig elég lett volna annyit írni, hogy AMD-re vette inkább, csak azt nem hittük volna el neki.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17980 2017.04.20. 13:04

Kaptam egy Gwent béta kulcsot. Ma már nem hiszem, hogy lesz időm játszani, de ha bárkit is érdekel, akkor majd írok róla pár sort.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17981 2017.04.20. 14:06

DanielT írta:Tehát már _megint_, sőt még _mindig_ az ár a fő tényező, ami alapján megítéled, relativizálod a dolgokat. Ezért nem értünk egyet soha minőség terén, mert az nálam egyetemes, nem értékelek felül valamit, mert óccsó volt. A fosfrém ócsón is fos, ahogy a fosgém is fos marad.
vannak ennél rosszabbak is, tudod azok a baromok akik ft/órában mérnek egy "művészeti" alkotást, szellemi terméket ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #17982 2017.04.20. 17:52

Moby írta:Ha igaz, még az idén jön a volta. Brutáldildókkal fogják az arcunkat csapkodni, miközben feltolják a tíájokat... :rolleyes:
Várós! :eljen: 4k géming korszak sosem jön el!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #17983 2017.04.20. 19:13

arty írta:WOT
phpBB [media]
Ezt kontrollerrel nyomta? Elég hülyén néz ki a darabos kanyarodás :D
De egyébként ps cimbik tolják, és felemás nekik a tapasztalat, én pl ahogy hallottam hogy ezt a multis szarságot erőltetik, én le is mondtam róla.
De ha tartalom nem lesz benne, mert pálya se, auto se épp sok a beígért, és ezt az esport dolgot erőltetik, akkor legalább szervereket meg netkódot raknak alá, gondoltam én, de nem. Ugyanez volt a gt5-6 multija is, laggolós idiótán ide-oda ugrálós autok.
Egyébként volt arcade mód az első bétában, de mivel alig mentek gondolom multiban, így azt kipatchelték belőle, így csak az online van.
Sajnos egyre kevesebb az esély egy jó GT-re újra, sztem már soselesz egy GT4 szintjét megközelítő se valaha... :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17984 2017.04.20. 19:34

Na, hát nem miattam, hanem egy kedves barátom akarta megnézni az ember által építhető leggyorsabb gémerpécén.

Szép ez a czücc, 4K, fünfczig collen, elég frankón is fut*, ahogy nézem. Na én még megvárom a 60 frémes hekket is hozzá.

Kép

*#Sikergen mércével tökéletesen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17985 2017.04.20. 19:52

mi ez a retro tv? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17986 2017.04.20. 19:53

Micsu írta:mi ez a retro tv? :D
Beszt. Evör. A legjobb hardverem, amim valaha volt, ma is csodálattal néztem rajta az eseményeket.
Avatar
deep

Hozzászólás #17987 2017.04.20. 20:52

DanielT írta:Beszt. Evör. A legjobb hardverem, amim valaha volt, ma is csodálattal néztem rajta az eseményeket.
Jó is az a frankó kis vibrálós retroplazmacsek...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17988 2017.04.20. 21:15

deep írta:Jó is az a frankó kis vibrálós retroplazmacsek...
Vibrálva b@ssza agyon az összes foltos, kamukontrasztos, hulladék LCD-t.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17989 2017.04.20. 21:33

Inside

Nagyon szép és atmoszférikus minimal puzzle, kár hogy ennyire rövid, lehet vmikor végigtolom még az eldugott cuccok miatt

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17990 2017.04.20. 21:34

DanielT írta:Vibrálva b@ssza agyon az összes foltos, kamukontrasztos, hulladék LCD-t.
jó jó de mi lesz a pandákkal :kerdes:

Vissza: “Leáldozott.hu”