A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17711 2017.04.12. 21:49

És végre! Totti kiharcolta! (Fosbone/Winstore refund)

"You’ve spoken; we’ve listened.(Igen? A kurva anyátok.) In support of offering gamers the freedom of choice, we’re making changes to the Microsoft Store purchase experience by offering customers a simple way to instantly return digital products.

Games and apps are eligible for self-service refunds within 14 days of purchase if you have less than 2 hours of play time across all accounts."

A #Sikergen megállíthatatlanul tör előre! Több év lemaradással már visszakaphatják majd a moslék minőségű cuccok árát. Bár ilyen alapon konkrétan üresnek kellene lennie a FosboneStore-nak. Illetvebocsánat. A Forza maradhatna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17712 2017.04.12. 21:50

eje75 írta:Aham... :vigyor: bocsáss meg, kissé ködös a memóriám, ezért kérlek emlékeztess: mi is Mobyval a monitorotok legmagasabb felbontása jelenleg? Na mert hogy akkor ugye kusé :nyes:
Spoiler
a.gif
Nem a felbontás a lényeg, hanem, hogy csillogjon! :PP
Avatar
Moby

Hozzászólás #17713 2017.04.12. 22:08

eje75 írta:Aham... :vigyor: bocsáss meg, kissé ködös a memóriám, ezért kérlek emlékeztess: mi is Mobyval a monitorotok legmagasabb felbontása jelenleg? Na mert hogy akkor ugye kusé :nyes:
Spoiler
a.gif
Én annyit azé felhoznék mentségemül, hogy legalább rá van kötvel egy 4k tévére izs! Igaz, azt játékra pont nem használom :banplz: Nade ha akarnám?!?!?!?! Meeeeeegmegmeg nekem legalább nem fog ledadogni a túl nagy főbontás miatt. Vagy legalábbis egy kis ideig még nem :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #17714 2017.04.12. 22:14

Moby írta:A végén még a konzolokba is beleépítik! :wow2:
Csatolmányok
8CqTBWFBFZIxa.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #17715 2017.04.12. 22:20

eje75 írta:lel
Motméröhög?! A skorpilyó igenis tudhassa! Ott a fejlesztői gép. ÉS MUTATJA HOGY HATVAN AZ FPS!
Ezek nem szarral gurítanak. Ott a kérlelhetlenül pusztitó HATVAN fps. Mutatja? Mutatja. ÉS! Szerintem 4kában gondolja!!!!négy!!!
Kép
Szóval szerintem beleépítik. Vaaaagy mégjobbat építenek bele. DF Wicsárd is kiverte rá. Szerintem meg leszünk alázva. Én erre készülök.
Avatar
eje75

Hozzászólás #17716 2017.04.12. 22:25

Moby írta:Motméröhög?! A skorpilyó igenis tudhassa! Ott a fejlesztői gép. ÉS MUTATJA HOGY HATVAN AZ FPS!
Ezek nem szarral gurítanak. Ott a kérlelhetlenül pusztitó HATVAN fps. Mutatja? Mutatja. ÉS! Szerintem 4kában gondolja!!!!négy!!!
Kép
Szóval szerintem beleépítik. Vaaaagy mégjobbat építenek bele. DF Wicsárd is kiverte rá. Szerintem meg leszünk alázva. Én erre készülök.
Izgatottan várom, úgy legyen... akkor eladom a karit és veszek rajta 2 szkorpijót.... a gép többi részén meg 4 Prőt...de szigorúan vertikálba!
Avatar
Moby

Hozzászólás #17717 2017.04.12. 22:28

eje75 írta:Izgatottan várom, úgy legyen... akkor eladom a karit és veszek rajta 2 szkorpijót.... a gép többi részén meg 4 Prőt...de szigorúan vertikálba!
Tartok tőle ha ez megjelenik, a karid árából egy usb hosszabbító fog meximum kigurulni. Abból is max a másfél méteres Hama. Ez meg fog baszni mindenkit. Jön a metálkód kora, kint van az itiner a fejlesztőknek, sose kerüljön le a fókusz róla: 60fps. Ennyi. Skorrpilyó megbasz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #17718 2017.04.12. 22:29

Egyébként ez egy ilyen indulat vásárlás volt.... tegnap visszavettem a Vadföldet 4K-ra ( ez az 1-etlen, amit nem 4-ban toltam) és egy komolyabb résznél csúnyán beszaggatott... hát kell ez nekem? Ezt érdemlem az élettől? Nem!
Avatar
eje75

Hozzászólás #17719 2017.04.12. 22:34

Moby írta:Tartok tőle ha ez megjelenik, a karid árából egy usb hosszabbító fog meximum kigurulni. Abból is max a másfél méteres Hama. Ez meg fog baszni mindenkit. Jön a metálkód kora, kint van az itiner a fejlesztőknek, sose kerüljön le a fókusz róla: 60fps. Ennyi. Skorrpilyó megbasz.
Nabazzeg....Hát ha ez így folytatódik, akkor a Microsoft a végén még kiad egy EXKLUZÍVAT is!!!!! :wilting: :wilting: Lehunyom a szemem, és elképzelem az a világot....
Spoiler
e96ed8aa142766142104954651_700wa_0.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #17720 2017.04.12. 22:40

eje75 írta:Nabazzeg....Hát ha ez így folytatódik, akkor a Microsoft a végén még kiad egy EXKLUZÍVAT is!!!!! :wilting: :wilting: Lehunyom a szemem, és elképzelem az a világot....
Spoiler
e96ed8aa142766142104954651_700wa_0.gif
te ÁLLAT :taps: :nevetes2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17721 2017.04.12. 22:56

DanielT írta:Node ha már 1 éves a Leáld, akkor mégis legyen felajánlás. :)...
Most jutottam oda, hogy megnézzem a videókat. Úristen mennyire telitalálat a csajszi videója alá a mekánik keyboard hangja ehhez a játékhoz :szeret: KÖTElEZŐVÉ TENNÉM ehhez a játékhoz. Mondanám, hogy érdekel, de nincs még hozzá megfelelő eszközöm. Evvel a fosparittyával ez a videó megnézése után nem vagyok hajlandó hozzáérni :DD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17722 2017.04.12. 23:17

CSufolkodas ide vagy oda azert Moby varjuk toled ev vegenna skorpio tesztet
Mikor a neo is megjelent eltuntel? Csak nem lelkiismeret furdalasod volt :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #17723 2017.04.12. 23:23

Micsu írta:CSufolkodas ide vagy oda azert Moby varjuk toled ev vegenna skorpio tesztet
Mikor a neo is megjelent eltuntel? Csak nem lelkiismeret furdalasod volt :D
Eltűntem????? Na, komolyan jó látnom, hogy nem csak én öregszem kicseszettül :D Te amúgy hol jártál az elmúlt fél évben? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17724 2017.04.12. 23:25

jo elfelejtettem idezojelbe tenni ;)

Egyebkent eleg sok helyen :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #17725 2017.04.12. 23:28

Micsu írta:jo elfelejtettem idezojelbe tenni ;)

Egyebkent eleg sok helyen :P
Dehá' aznap beposztoltam, amikor megvettem. :ticking: Én sosem takargattam semmit :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17726 2017.04.13. 08:07

Micsu írta:CSufolkodas ide vagy oda azert Moby varjuk toled ev vegenna skorpio tesztet
Mikor a neo is megjelent eltuntel? Csak nem lelkiismeret furdalasod volt :D
nem tünt el, de igencsak csendben volt. mint a PRÖ is. CSENDBEN. aztan most mi van vele? kibujt a hid alol es TÍ-ÁJ! :D hihi
Avatar
deep

Hozzászólás #17727 2017.04.13. 08:12

Molinő végre egyszer igazat mond? :D
"Kinect was a disaster, a trainwreck"
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #17728 2017.04.13. 08:59

deep írta:Molinő végre egyszer igazat mond? :D
"Kinect was a disaster, a trainwreck"
És még a kinekt-VR párhuzamot is meghúzza! :ijedt: MI A FASZ TÖRTÉNIK ITT? Bevette a piros kapszulát?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17729 2017.04.13. 09:04

SlickAdam írta:nem tünt el, de igencsak csendben volt. mint a PRÖ is. CSENDBEN. aztan most mi van vele? kibujt a hid alol es TÍ-ÁJ! :D hihi
Minden játékot, minden eredményt megosztottam. Kevésbé értem rá. Ennyi a sztori.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17730 2017.04.13. 09:47

deep írta:Molinő végre egyszer igazat mond? :D
"Kinect was a disaster, a trainwreck"
Totti odaállna elé és bevédené a Kinectet bármikor. TÖKÉLETESEN működött.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17731 2017.04.13. 10:01

DanielT írta:Totti odaállna elé és bevédené a Kinectet bármikor. TÖKÉLETESEN működött.
Mondjuk az egész interjú meglehetősen komikus, maradjunk azért ennyiben. Főleg, amikor molinyó a hamis IGÉRETEKRŐL beszél a kinekt kapcsán. Milonyó. Igéretek. TOPLEL.


/máshonnan nézve viszont kevesen ismerhetik jobban a hatásmechanizmusát annak, amikor a vásárlókat szégyentelenül pofánhazudják nyilvánvaló fasságokkal. Ilyen értelemben sikerült a leghitelesebb személyt megszólaltatni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17732 2017.04.13. 10:06

Moby írta:Mondjuk az egész interjú meglehetősen komikus, maradjunk azért ennyiben. Főleg, amikor molinyó a hamis IGÉRETEKRŐL beszél a kinekt kapcsán. Milonyó. Igéretek. TOPLEL.


/máshonnan nézve viszont kevesen ismerhetik jobban a hatásmechanizmusát annak, amikor a vásárlókat szégyentelenül pofánhazudják nyilvánvaló fasságokkal. Ilyen értelemben sikerült a leghitelesebb személyt megszólaltatni.
Ennyike.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17733 2017.04.13. 10:14

Vizuálisan egészen fasza, zeneileg jórészt pokol. Kár érte :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17734 2017.04.13. 10:22

Moby írta:Vizuálisan egészen fasza, zeneileg jórészt pokol. Kár érte :(
Ebben a kategóriában inkább ez:

Avatar
arty

Hozzászólás #17735 2017.04.13. 10:43

DanielT írta:Totti odaállna elé és bevédené a Kinectet bármikor. TÖKÉLETESEN működött.
Nem hiszem, hogy ezt mondaná. DE tény: működgetett és pár órát el lehetett azzal is bohóckodni.

Ellentétben a one-os kinekt mondhatni kész termék - a korábbi volt a dev board ;)
És van csomó játékmechanika, játékforma, partijáték, ami fun, akár haveri akár családi körben.
Komoly játékra persze alkalmatlan - emlékszem, amikor a forza4 acsihoz kellett kölcsönbe egy... és a sima fejkövetés nem/sem ment, de mennyire nem - ÚRISTEN. Trénvrekk, azaz.

VR-nek tökéletesen más bajai vannak, bár persze az is csak egy konzolaccessori.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17736 2017.04.13. 10:45

DT őt idézte de sebaj ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17737 2017.04.13. 11:09

arty írta:Nem hiszem, hogy ezt mondaná. DE tény: működgetett és pár órát el lehetett azzal is bohóckodni.
Ezt mondta az az agyhalott barom. "Működgetett" Jó vicc. Egy rakás szar volt, tanult kollégám és barátom Peter Mölinyő definíciójánál nem is mennék tovább.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17738 2017.04.13. 11:32

arty írta:Nem hiszem, hogy ezt mondaná. DE tény: működgetett és pár órát el lehetett azzal is bohóckodni.
Ellentétben a one-os kinekt mondhatni kész termék - a korábbi volt a dev board ;)
És van csomó játékmechanika, játékforma, partijáték, ami fun, akár haveri akár családi körben.
Komoly játékra persze alkalmatlan - emlékszem, amikor a forza4 acsihoz kellett kölcsönbe egy... és a sima fejkövetés nem/sem ment, de mennyire nem - ÚRISTEN. Trénvrekk, azaz.
Csak a 360-as Kinectről tudok nyilatkozni, de az a legegyszerűbb darts minijátékra is alkalmatlan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17739 2017.04.13. 12:30

arty írta:És van csomó játékmechanika, játékforma, partijáték, ami fun, akár haveri akár családi körben.
Pont annyira fun, és pont annyi köze van a funságához, mint mondjuk egy activitynek. Ahol MINDEN fun, mert mindent a résztvevők csinálnak, csak valaki leírta egy kártyára, hogy mit, hogy ne nekik kelljen agyalni, mer az szétkjúrja az egészet. A kinekt pontosan ugyanez. Ha kibasztak volna egy üres tejesdobozt, és rámondták volna a usereknek, hogy ezzel most téged fiam kiabaszottul lát a gép, és bekúrják a bömbölő zenét, nos, mindenki pont ugyanígy vigyorogva ugrált volna. És faszt sem vettek volna észre az egészből, minthogy faszt sem vettek észre az egészből így sem évekig. Csak ezek a tufák még valami szart raktak is bele. Feleslegesen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17740 2017.04.13. 12:46

Szarazipon volt olyan rendes, és megvigyázta a tíájomat. Mondjuk volt ott egy fickó két levágott tyúkkal meg valami emberes darab sonkát lobogtatott és nagyon alkudozott, nagyon nem figyeltem, csak azt hallottam, hogy ő így most hogy menjen haza kártya nélkül. Gyanús, hogy eje75 lehetett :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17741 2017.04.13. 12:46

Moby írta:Pont annyira fun, és pont annyi köze van a funságához, mint mondjuk egy activitynek. Ahol MINDEN fun, mert mindent a résztvevők csinálnak, csak valaki leírta egy kártyára, hogy mit, hogy ne nekik kelljen agyalni, mer az szétkjúrja az egészet. A kinekt pontosan ugyanez. Ha kibasztak volna egy üres tejesdobozt, és rámondták volna a usereknek, hogy ezzel most téged fiam kiabaszottul lát a gép, és bekúrják a bömbölő zenét, nos, mindenki pont ugyanígy vigyorogva ugrált volna. És faszt sem vettek volna észre az egészből, minthogy faszt sem vettek észre az egészből így sem évekig. Csak ezek a tufák még valami szart raktak is bele. Feleslegesen.
Jobban belegondolva a Borderlands kooperatív játékmenete is ezen alapszik.
Avatar
eje75

Hozzászólás #17742 2017.04.13. 12:48

Moby írta:Szarazipon volt olyan rendes, és megvigyázta a tíájomat. Mondjuk volt ott egy fickó két levágott tyúkkal meg valami emberes darab sonkát lobogtatott és nagyon alkudozott, nagyon nem figyeltem, csak azt hallottam, hogy ő így most hogy menjen haza kártya nélkül. Gyanús, hogy eje75 lehetett :nemtudom:
csak este hét körül megyek érte de már megkaptam a visszaigazoló mailt ha ne adja Isten eladják a kártyámat valakinek akkor készíthetik a nedves pokrócot meg a tűzoltó homokot mert rájuk gyújtom azt a szaros kócerájt
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17743 2017.04.13. 13:01

Ha eladjak akk mivan? Titan xp say hello
Avatar
Moby

Hozzászólás #17744 2017.04.13. 13:44

Micsu írta:Ha eladjak akk mivan? Titan xp say hello
1350 euróé'? Háááááá afasztudja... :DD Az 2 Ti ára.
Avatar
arty

Hozzászólás #17745 2017.04.13. 14:14

Moby írta:Pont annyira fun, és pont annyi köze van a funságához, mint mondjuk egy activitynek. Ahol MINDEN fun, mert mindent a résztvevők csinálnak, csak valaki leírta egy kártyára, hogy mit, hogy ne nekik kelljen agyalni, mer az szétkjúrja az egészet. A kinekt pontosan ugyanez. Ha kibasztak volna egy üres tejesdobozt, és rámondták volna a usereknek, hogy ezzel most téged fiam kiabaszottul lát a gép, és bekúrják a bömbölő zenét, nos, mindenki pont ugyanígy vigyorogva ugrált volna. És faszt sem vettek volna észre az egészből, minthogy faszt sem vettek észre az egészből így sem évekig. Csak ezek a tufák még valami szart raktak is bele. Feleslegesen.
hülyeség :)

phpBB [media]


de a kinect adventuresben is voltak játékmódok, ahol egész jól érzékelt (hogy ugrassz vagy el-/lehajolsz)

phpBB [media]


tejesdoboz ... :falbav:
Avatar
arty

Hozzászólás #17746 2017.04.13. 14:15

benőmenő írta:Csak a 360-as Kinectről tudok nyilatkozni, de az a legegyszerűbb darts minijátékra is alkalmatlan.
darts = 3d érzékelés igény = jah :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17747 2017.04.13. 14:19

Moby írta:Pont annyira fun, és pont annyi köze van a funságához, mint mondjuk egy activitynek. Ahol MINDEN fun, mert mindent a résztvevők csinálnak, csak valaki leírta egy kártyára, hogy mit, hogy ne nekik kelljen agyalni, mer az szétkjúrja az egészet. A kinekt pontosan ugyanez. Ha kibasztak volna egy üres tejesdobozt, és rámondták volna a usereknek, hogy ezzel most téged fiam kiabaszottul lát a gép, és bekúrják a bömbölő zenét, nos, mindenki pont ugyanígy vigyorogva ugrált volna. És faszt sem vettek volna észre az egészből, minthogy faszt sem vettek észre az egészből így sem évekig. Csak ezek a tufák még valami szart raktak is bele. Feleslegesen.
a kinect még a szellemteket is latta az egyik paranormális akarmicsoda filmben :nezze: 4 real. veszek is egyet...
Avatar
Moby

Hozzászólás #17748 2017.04.13. 14:28

arty írta:hülyeség :)
Tehát akkor most akarod mondani, hogy




TÖKÉLETESEN működött? Bevédve a kinektet? :ravasz1: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17749 2017.04.13. 14:33

SlickAdam írta:a kinect még a szellemteket is latta az egyik paranormális akarmicsoda filmben :nezze: 4 real. veszek is egyet...
Szerintem az egész kinekt paranormális. Aki meg pénzt is ad érte az meg nemnormális :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17750 2017.04.13. 14:41

Moby írta:Szarazipon volt olyan rendes, és megvigyázta a tíájomat. Mondjuk volt ott egy fickó két levágott tyúkkal meg valami emberes darab sonkát lobogtatott és nagyon alkudozott, nagyon nem figyeltem, csak azt hallottam, hogy ő így most hogy menjen haza kártya nélkül. Gyanús, hogy eje75 lehetett :nemtudom:
És kartondoboz, vagy kilopták a kódot, átbasztak a kábellel és lehúztak egy hamisítvánnyal?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17751 2017.04.13. 14:44

arty írta:hülyeség :)

[video]fos.avi[/video]

de a kinect adventuresben is voltak játékmódok, ahol egész jól érzékelt (hogy ugrassz vagy el-/lehajolsz)

[video]fos2.avi[/video]

tejesdoboz ... :falbav:
fruit ninjanál mi az a háttérben a tvn, egy lassított felvétel? :D 1:24 meg no komment :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2017.04.13. 14:46-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17752 2017.04.13. 14:46

DanielT írta:És kartondoboz, vagy kilopták a kódot, átbasztak a kábellel és lehúztak egy hamisítvánnyal?
Kartondoboz, de milyen kábel és milyen kód? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #17753 2017.04.13. 14:47

Moby írta:Tehát akkor most akarod mondani, hogy TÖKÉLETESEN működött? Bevédve a kinektet? :ravasz1: :banplz:
Ez nem ennyire fekete-fehér :P

A 360as kinect kölcsönben volt nálunk, se nekem se a kölköknek nem tetszett: sok játékban egyáltalán nem működött, másokban brutálisan laggolt, míg azért volt 1-2 cím (ahol a 2d kontúroddal játszottál) ami tűrhetően működött.
És tény ami tény, van/volt, ami részben tejesdoboz, még one-on is: pl a JustDance széria. Azért részben, mert bár sokszor téved/megad hibás mozdulatot, a "nap végén" azért csak kijön, hogy nemtok táncolni és már nem csak a feleségem, de a lányom is elver... (meg a barátnői is. de a lányomat is a jobb mozgású barátnői. vagy én a kisfiamat. vagy a havert a barátnője. vagy a barátnője mindenkit. tehát összhatásilag okés)

De pl egy fruitninja2 perfekt a one-on. Egy kinektkunfu meg 80%-os. Mármint érzékelésügyileg, a funfactor mindnél igen magas :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17754 2017.04.13. 14:50

ha akkora fun factor várjuk rólad az alább látott fruit ninjas videót, főleg az 1:24es rész :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17755 2017.04.13. 14:51

Moby írta:Kartondoboz, de milyen kábel és milyen kód? :D
Amit KILOPNAK. E!
Avatar
arty

Hozzászólás #17756 2017.04.13. 14:53

Micsu írta:ha akkora fun factor várjuk rólad az alább látott fruit ninjas videót, főleg az 1:24es rész :D
mármint a hájszkórt? közelébe nem kerülök a lányom rekordjainak se, neviccelj :) ő is csinlált párszor 9xx-et, pontosat nemtok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17757 2017.04.13. 14:55

DanielT írta:Amit KILOPNAK. E!
Akkor minden a helyén, mer azokat kilopták! :D Amúgy valami kód ehhez nem járna? he
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17758 2017.04.13. 14:58

arty írta:mármint a hájszkórt? közelébe nem kerülök a lányom rekordjainak se, neviccelj :) ő is csinlált párszor 9xx-et, pontosat nemtok.
sry. 1:19re gondoltam :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17759 2017.04.13. 14:59

Moby írta:Akkor minden a helyén, mer azokat kilopták! :D Amúgy valami kód ehhez nem járna? he
Sajnos nem. Viszont ha lenne valami újabb akszió hamarosan, akkor számlamásolattal lehet írni ASUS-nak, hogy ugyan csapjanak már hozzád egyet, ha vettél egy ilyen csicskaskorpió kártyát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17760 2017.04.13. 15:45

A fegyverek plasztikussága és designja tetszett talán a legjobban az új Doomban. Mennyire rohadt jól néz má' ki ez is?

Lehet újra neki kellene futnom, mert az utolsó 3 pályára már nem maradt lendület. Rohadtul elfárad a játékmechanika.

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17761 2017.04.13. 16:08

DanielT írta:A fegyverek plasztikussága és designja tetszett talán a legjobban az új Doomban. Mennyire rohadt jól néz má' ki ez is?
Lehet újra neki kellene futnom, mert az utolsó 3 pályára már nem maradt lendület. Rohadtul elfárad a játékmechanika.
Kép
Vsync ügyileg hogy állsz vele? Ablakos mód, vagy csak megpróbálod nem észrevenni, hogy törik a kép?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17762 2017.04.13. 16:09

benőmenő írta:Vsync ügyileg hogy állsz vele? Ablakos mód, vagy csak megpróbálod nem észrevenni, hogy törik a kép?
Nekem semmi bajom nem volt vészinkkel sem, de offon toltam asszem, hogy PRŐreszpÖNzív legyek.

Az ablakos mód, mármint a borderless meg alap, beszt cucc evör.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17763 2017.04.13. 16:18

benőmenő írta:Vsync ügyileg hogy állsz vele? Ablakos mód, vagy csak megpróbálod nem észrevenni, hogy törik a kép?
par oram nekem is belecsuszott regebben. teljesen normalisan elinditottam full screen es semmifele töres nem volt. brutal jol össze van heggesztve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17764 2017.04.13. 16:24

benőmenő írta:Vsync ügyileg hogy állsz vele? Ablakos mód, vagy csak megpróbálod nem észrevenni, hogy törik a kép?
semmi vsync gond nem volt nálam se, lefolyt a képről
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17765 2017.04.13. 16:31

DanielT írta:Az ablakos mód, mármint a borderless meg alap, beszt cucc evör.
Hát ezaz, hogy a borderless, az nálam sem a 270x-el, sem a 1060-al nem működik! A játék saját vsyncje pedig dupla pufferelt, de legalább közel játszhatatlan lagot generál. Fogalmam sincs miért. :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17766 2017.04.13. 16:40

Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17767 2017.04.13. 16:43

Zóanagyvarázsló írta:Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
ha nagyon nem kell sajat reszre, en szivesen beregiznem a könyvtaramba es örülnek is neki, de jatszani biztos nem jatszanam egy hamar. most nagyon el vagyok arasztva jatekkal meg a kis "buta" 3DS-emen is.:)
szal ha nem jelentkezik mas meg par oraig es ugy erzed nem ablakon kidobott kod, akkor jöhet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17768 2017.04.13. 16:48

Zóanagyvarázsló írta:Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
Megvettem, mert egyrészt a műfaj hiánycikk. Másrészt pedig az ingyenkódra nem lett volna arcom lecsapni, mert úgyis csak a Witcher 3 után állok neki, az meg nyárig tuti nem pörög le a 2 dlc-vel.
BTW valakinek kell Mad Max kód leáld szülinap keretében?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17769 2017.04.13. 17:24

Zóanagyvarázsló írta:Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
honnan pattintottad?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17770 2017.04.13. 17:41

Zóanagyvarázsló írta:Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
Nagyvonalú az ajánlat, de én azért nem csaptam le rá, mert ha bejön még egy kicsit a demó után, akkor szívesen megtolom őket plusz lével.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17771 2017.04.13. 18:12

DanielT írta:Nagyvonalú az ajánlat, de én azért nem csaptam le rá, mert ha bejön még egy kicsit a demó után, akkor szívesen megtolom őket plusz lével.
Nálad is viritykolnak a betáp ledek kikapcsolt gépnél is?
Avatar
Necro

Hozzászólás #17772 2017.04.13. 18:23

Hát, ha a Bayonetta ha nem kell senkinek, izé elfogadom, boxon kb maxoltam. De ha kell bárkinek akinek nem volt meg inkább azé legyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17773 2017.04.13. 18:28

Moby írta:Nálad is viritykolnak a betáp ledek kikapcsolt gépnél is?
Neked köszönhetően már tudom, hogy vannak és megnéztem = igen. :D Mondjuk nálam mindig sleepben van a gép és az alaplapon is világít pár cucc.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17774 2017.04.13. 18:29

Zóanagyvarázsló írta:Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
ugyanez a Talossal
vki cigánykodja má be :D
skinnyman

Hozzászólás #17775 2017.04.13. 18:34

Zóanagyvarázsló írta:Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
Viszonylag erdekel engem is, ahogy a Talos Principle, Stasis is, de nincs pofam lecsapni ra, mert nem is vagyok itt olyan aktiv, meg nem is dobtam meg be semmit a kozosbe (korulnezek majd, hatha van valami bundle-bol nekem is valami). Szoval max akkor vinnek el egyet ezek kozul, ha masnak tenyleg nem kell :)
Avatar
deep

Hozzászólás #17776 2017.04.13. 18:49

Zóanagyvarázsló írta:Na mi van? Senkinek nem kell a Bayonetta a hosszú hétvégére? Rám fog üszkösödni a kulcs!
Ha senkinek nem kell, bevállalom :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #17777 2017.04.13. 18:59

Micsu írta:ugyanez a Talossal
vki cigánykodja má be :D
én azthittem a tied már elment rögtön ...akkor ezt faszán összehoztuk Zóval :D
Bocsesz...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17778 2017.04.13. 19:10

Greyfox írta:honnan pattintottad?
Bundlestarsról (full legális kulcs, alig éces). Sajnos a húsvéti kupont nem lőttem így egy fél hamburger ára benne maradt a két példányban. Majd holnap, nagypénteken leböjtölöm a Moby-híd alatt egy kartondobozba bújva.

Tehát eddig érdeklődést mutatott:

deep
Necro
skinnyman
SlickAdam

Nem tudom, hogy ki az, akinek legjobban kimaradt, de nincs elvárás, hogy azonnal játszani kéne vele, csak örülni kell neki. Az persze előny, ha komoly a szándék. Ha éjfélig nem történik más fejlemény, tőlem az Igazság Bajnoka is kisorsolhatja, és akkor nem engem anyáznak a vesztesek :vigyor3:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17779 2017.04.13. 19:14

Moby írta:én azthittem a tied már elment rögtön ...akkor ezt faszán összehoztuk Zóval :D
Bocsesz...
Ja, én is félig viccből reagáltam, mert azt hittem kapósabb lesz (meg a múltkor is én csaptam le Micsu Hard Westjére), annyit ajánlotta aaby. Talán azt hiszi a topik népe, hogy megint valami pandaszimulátorról van szó. Már telepítettem, a bitjeit szagolgatva az SSD-n nincs benne házikedvenc.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17780 2017.04.13. 19:24

okés, van elég érdeklödö, tehát visszalépek a Bayonetta-tol (Necro, neked se artana, ha mar kiplatinaztad :D haha).

viszont - Micsu - full parasztba benyujtok egy igenyt a Fallosz Principiára.:D

(aztán legközelebb felajanlok en is valamit végre. túl sokat kaptam már és csak karikor adtam)

Vissza: “Leáldozott.hu”