A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17431 2017.04.08. 17:16

SlickAdam írta:ez mar kész termék? mert 2015 óta még mindig early access-t ir.
17403-as kommentem, hasonló kérdés már felmerült tegnap.

Tehát a játék utolsó 15%-a hiányzik, de ami eddig benne van az fantasztikus. A zene, a hangok, gameplay, minden. Küzdök mint állat. És a headcrabeket még mindig szívből gyűlölöm.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17432 2017.04.08. 17:16

Greyfox írta:Szívesen leszarom most is, ha azt mondjátok nem lesz baja :) Bár akkor vehetnék újat... :D
Na, hát baja, az nem lesz. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17433 2017.04.08. 18:02

Igazi #Sikergenhez méltó remaster fail:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17434 2017.04.08. 20:28

HTC Vive émények:
A jelenlegi VR egy ordas átverés. Konkrétan 0 másodpercig éreztem magam a játékban.
Egy Raw Data nevű robotra lövöldözős cuccal demózták. A experiencet leginkább azzal tudnám hasonlítani, mintha wiimote-tal hadonásznék, miközben egy crt tévére rácuppanok 2 budipapír gurigával. Közben pedig a szöszi csaj tartotta a kábelköteget, nehogy hasra essek. A mozgáskövetés pontos volt abban az 5-10 percben, de csirkehálós, zsizsegős csőlátást nem tudta feledtetni. A sztereoszkopikus 3D pedig a 6100-as aktív szemüveges Samu tévén is jobban üt. A rövid idő miatt nem volt kényelmetlen, amíg viszonylag egyenesen néztem, plusz irdatlanul telepálltam a szivacsos pántot (ezért elnézést a sorban utánam következőktől a kiállítók pedig legközelebb hozzanak fertőtlenítős kendőt, mert ez így undorító).
A motion controller, mint mondtam pontosan úgy mozgott, ahová mutattam, de az oldalsó gombot végig szorítani kellett, különben elejtette a karakter a fegyvert, és ez már ilyen rövid idő alatt is baromi kényelmetlen megoldás volt.
Így az 1000Ft-os Veletech belépővel belekóstolni fun volt a haverokkal erre a pár percre, de otthonra irdatlan pénzért rohadt zavaró az alacsony fov miatti totális immerzió vesztés, és ezután jön még a szoftverhiány, illetve az alacsony felbontás.
Ellenben a Samsung S8 Edge
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17435 2017.04.08. 21:17

DanielT írta:Igazi #Sikergenhez méltó remaster fail:
Bulletstorm remazter.video[/video]
phpBB [media]


Boldog születésnapot Deep! :pias:
Avatar
deep

Hozzászólás #17436 2017.04.08. 23:52

Köszi még egyszer :)
Random találtam ezt a DS3 paródiár, funny shit :D
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17437 2017.04.09. 13:39

Én is megnéztem az S8-at, abból is a nagyobb, Plus változatot.

Konklúzió: nagyon csini. DE!

Extra durva felbontású kijelző, extra hosszú képaránnyal, a lehető legtöbb tartalomért! Beállítottam a legkisebbre a DPI skálázást/betűméretet és ennyit ér a custom hómlessz fullhd 16:9 Mate 8 mellett:

Kép

SZART. SE.

Pontosan ugyanaz a helyzet, mint a fosfrémes, fosfelbontásos konzolgányban: Amíg az egységnyi területre eső legtöbb fogalmatlan, félvak prolira lövik be a szoftvert, addig az igényes usernek GÁNYolni kell, ha nem akar elmerülni a trágyában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17438 2017.04.09. 16:19

DanielT írta:Én is megnéztem az S8-at, abból is a nagyobb, Plus változatot.

Konklúzió: nagyon csini. DE!

Extra durva felbontású kijelző, extra hosszú képaránnyal, a lehető legtöbb tartalomért! Beállítottam a legkisebbre a DPI skálázást/betűméretet és ennyit ér a custom hómlessz fullhd 16:9 Mate 8 mellett:

Kép

SZART. SE.

Pontosan ugyanaz a helyzet, mint a fosfrémes, fosfelbontásos konzolgányban: Amíg az egységnyi területre eső legtöbb fogalmatlan, félvak prolira lövik be a szoftvert, addig az igényes usernek GÁNYolni kell, ha nem akar elmerülni a trágyában.
Olyan nagy gánnyal ez már nem jár, nugátban már rendszerszinten lehet dpi-t állítani, mindenféle hakkolás mentesen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #17439 2017.04.09. 16:31

DanielT írta:Én is megnéztem az S8-at, abból is a nagyobb, Plus változatot.

Konklúzió: nagyon csini. DE!

Extra durva felbontású kijelző, extra hosszú képaránnyal, a lehető legtöbb tartalomért! Beállítottam a legkisebbre a DPI skálázást/betűméretet és ennyit ér a custom hómlessz fullhd 16:9 Mate 8 mellett:

SZART. SE.

Pontosan ugyanaz a helyzet, mint a fosfrémes, fosfelbontásos konzolgányban: Amíg az egységnyi területre eső legtöbb fogalmatlan, félvak prolira lövik be a szoftvert, addig az igényes usernek GÁNYolni kell, ha nem akar elmerülni a trágyában.
Lumia950esen a gyári dpi állítóval 300%-ig lehet lemenni, akkor látszik a teljes beszúrt cikkre vezető kép, ami az S8ason félbe van vágva, de ennyi. :( Pedig 1440p! Mondjuk így is tényleg elég hangya betűk vannak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #17440 2017.04.09. 16:32

deep írta:Egyébként nyomom a Last Guardiant, tök jó játék lenne, ha nem kapnék agyérgörcsöt Trico reakcióidejétől. Őrület mennyire lassan hajtja végre amit akarok. Sőt néha egyáltalán nem, emiatt kellett többször YT-t néznem, hogy akkor mégse erre kell menni? De. Csak a tollas köcsög megmakacsolta magát.
Kicsit megkésve, de annál boldogabb szülinapot kívánok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17441 2017.04.09. 16:56

Na, Black Mesa végignyomva a Xen bejáratig, ahol beadja a stáblistát. Kurvajó!

Volt pár rész ahol méterenként ment a quicksave, de ez a korszak romantikájához hozzátartozik. Most nem teszek be képet, mert már spoiler lenne, annyira jó így újra felfedezni a világát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17442 2017.04.09. 16:57

Moby írta:Olyan nagy gánnyal ez már nem jár, nugátban már rendszerszinten lehet dpi-t állítani, mindenféle hakkolás mentesen.
Ja, tudomásom szerint natív droidon, tehát csak Nexus/Pixel eszközökön.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17443 2017.04.09. 17:01

DanielT írta:Ja, tudomásom szerint natív droidon, tehát csak Nexus/Pixel eszközökön.
így van nálam beállítva a p9-en.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17444 2017.04.09. 17:59

Moby írta:így van nálam beállítva a p9-en.
Hogy? Hol a menü?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17445 2017.04.09. 18:01

Forza:

"2 days to port onto Scorpio with no optimizations to it's hardware at all"

"TO PORT"! Érted. Mármint, hogy az exe-t a másik X86 fospécén indították el. Ez má' port manapság.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17446 2017.04.09. 18:24

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #17447 2017.04.09. 18:31

DanielT írta:Hogy? Hol a menü?

Spoiler
Screenshot_20170409-182124[1438].png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17448 2017.04.09. 18:40

Moby írta:
Spoiler
Screenshot_20170409-182124[1438].png
Fasszancs! És ez akkor app szinten is? Lőnél nekem egy 320-ast ugyanarról az Index cikkről?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17449 2017.04.09. 19:07

DanielT írta:Fasszancs! És ez akkor app szinten is? Lőnél nekem egy 320-ast ugyanarról az Index cikkről?
Lőttem. De nem 320-ast, mert az az app, amivel te állítod eleve fasságot mutat. Az ugyanis valami fordított skálán mozog, mert minél kisebbre állítod, annál "sűrűbb" a kép, pedig ez DPI-ben kifejezve pont fordítva működik. Azaz minél magasabb a dpi, annál több minden fér ki a képernyőre. Na, most hogy nem tudjuk a két értéket megfeleltetni egymásnak, ilyen nálam 540DPI-n:
Spoiler
Screenshot_20170409-190329[1512].png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17450 2017.04.09. 19:18

Moby írta:Lőttem. De nem 320-ast, mert az az app, amivel te állítod eleve fasságot mutat. Az ugyanis valami fordított skálán mozog, mert minél kisebbre állítod, annál "sűrűbb" a kép, pedig ez DPI-ben kifejezve pont fordítva működik. Azaz minél magasabb a dpi, annál több minden fér ki a képernyőre. Na, most hogy nem tudjuk a két értéket megfeleltetni egymásnak, ilyen nálam 540DPI-n:
Spoiler
Screenshot_20170409-190329[1512].png
Ezt a fordított fasságot tudom, de így működik droidban, ha a beépített gyári parancsot használod akkor is. Itt van leírva a működése. A te "540-esed" is frankó! :eljen: :eljen: :eljen:

Ja, ha még nem mondtam volna, akkor a Block This az új tuti adblocker droidra, INNEN szedhető.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17451 2017.04.09. 19:34

DanielT írta:Ezt a fordított fasságot tudom, de így működik droidban, ha a beépített gyári parancsot használod akkor is. Itt van leírva a működése. A te "540-esed" is frankó! :eljen: :eljen: :eljen:

Ja, ha még nem mondtam volna, akkor a Block This az új tuti adblocker droidra, INNEN szedhető.
Ha legközelebb S8-al találkoztok, kúrjátok be fejlesztőibe, és nézzétek meg ottvan-e a menüpont.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17452 2017.04.09. 20:41

Botond írta:Kicsit megkésve, de annál boldogabb szülinapot kívánok!
Én is, én is! Boldog szülimásnapot, deep!
Avatar
deep

Hozzászólás #17453 2017.04.09. 21:12

Köszi srácok :vigyor: :pias:
skinnyman

Hozzászólás #17454 2017.04.09. 22:39

Moby írta:Ha legközelebb S8-al találkoztok, kúrjátok be fejlesztőibe, és nézzétek meg ottvan-e a menüpont.
7.0-tol gyarilag is benne kene lennie: link
Dpi hack-elesnel pedig nyilvan a kisebb dpi ertektol lesz surubb a tartalom. A kijelzon a dolgok nagysagat a dpi hatarozza meg (az minel nagyobb, annal tobb pixelbol all minden objektum - azaz annal kevesebb dolog fer bele a kepbe, annal kevesbe lesz suru a tartalom), ami ugye ket dologtol fugg: a kijelzo felbontasa, es a kijelzo fizikai merete. A kijelzo felbontasa ugyebar minden esetben fix, es azzal, hogy a dpi-t csokkented, kepletesen a kijelzo fizikai meretet noveled meg, ennek lesz az a hatasa, hogy peldaul egy 7"-os kijelzore szant tartalom jelenik meg nalad 5"-on, tehat tomorebb lesz a kep, kisebb betukkel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17455 2017.04.09. 23:04

skinnyman írta:7.0-tol gyarilag is benne kene lennie: link
Dpi hack-elesnel pedig nyilvan a kisebb dpi ertektol lesz surubb a tartalom. A kijelzon a dolgok nagysagat a dpi hatarozza meg (az minel nagyobb, annal tobb pixelbol all minden objektum - azaz annal kevesebb dolog fer bele a kepbe, annal kevesbe lesz suru a tartalom), ami ugye ket dologtol fugg: a kijelzo felbontasa, es a kijelzo fizikai merete. A kijelzo felbontasa ugyebar minden esetben fix, es azzal, hogy a dpi-t csokkented, kepletesen a kijelzo fizikai meretet noveled meg, ennek lesz az a hatasa, hogy peldaul egy 7"-os kijelzore szant tartalom jelenik meg nalad 5"-on, tehat tomorebb lesz a kep, kisebb betukkel.
A DPI nem pixelt jelent. Az a PPI. A DPI a kijelző méretére vetített renderméret (a gui 3d-ben dolgozik, nem pixelekkel). Ergo minél nagyobbra állítod a DPI-t, annál több minden fog beleférni a képbe. Ez az android7-ben így is működik. Az android6 dpi hakkolásában viszont nem. Ott valahogy fordítva megy (minél kisebbre állítod, annál sűrűbb a tartalom). Tudom, hogy a 7-ben benne kéne lennie, erről írtam, nálam benne is van. De azért mérget nem vennék rá, hogy minden N7 variánsban ténylegesen elérhető.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17456 2017.04.09. 23:10

Moby írta:A DPI nem pixelt jelent. Az a PPI. A DPI a kijelző méretére vetített renderméret* (a gui 3d-ben dolgozik, nem pixelekkel). Ergo minél nagyobbra állítod a DPI-t, annál több minden fog beleférni a képbe. Ez az android7-ben így is működik. Az android6 dpi hakkolásában viszont nem. Ott valahogy fordítva megy (minél kisebbre állítod, annál sűrűbb a tartalom). Tudom, hogy a 7-ben benne kéne lennie, erről írtam, nálam benne is van. De azért mérget nem vennék rá, hogy minden N7 variánsban ténylegesen elérhető.


*dotsűrűsége. Hogy az ténylegesen hány pixelre renderelődik ki, az tökéletesen mindegy a DPI szempontjából.
skinnyman

Hozzászólás #17457 2017.04.10. 10:41

Moby írta:A DPI nem pixelt jelent. Az a PPI. A DPI a kijelző méretére vetített renderméret (a gui 3d-ben dolgozik, nem pixelekkel). Ergo minél nagyobbra állítod a DPI-t, annál több minden fog beleférni a képbe. Ez az android7-ben így is működik. Az android6 dpi hakkolásában viszont nem. Ott valahogy fordítva megy (minél kisebbre állítod, annál sűrűbb a tartalom). Tudom, hogy a 7-ben benne kéne lennie, erről írtam, nálam benne is van. De azért mérget nem vennék rá, hogy minden N7 variánsban ténylegesen elérhető.
Konkretan android fejlesztessel (is) foglalkozok. A DPI es PPI fogalmak teljesen ugyanazt jelentik digitalis kijelzoknel: a kijelzo pixelsuruseget. Kisebb pixelsuruseg (azonos felbontas mellett) nagyobb fizikai kijelzore utal, igy kisebbek lesznek a UI elemek. Ez minden android verzioban mindig is igy mukodott, es igy mukodik a legujabban is.
7.0 ota annyi az ujdonsag, hogy mar hivatalosan is lehet allitani hack es developer settings nelkul - az eredeti verzioban legalabbis, ha nagyon akarja egy gyarto, lehet h ki tudja szedni (nem tudom a google ezt megengedi-e, azt meg plane h mi motivalna egy gyartot h ilyen hulyeseget csinaljon).
Avatar
Moby

Hozzászólás #17458 2017.04.10. 11:10

skinnyman írta:Konkretan android fejlesztessel (is) foglalkozok. A DPI es PPI fogalmak teljesen ugyanazt jelentik digitalis kijelzoknel: a kijelzo pixelsuruseget. Kisebb pixelsuruseg (azonos felbontas mellett) nagyobb fizikai kijelzore utal, igy kisebbek lesznek a UI elemek. Ez minden android verzioban mindig is igy mukodott, es igy mukodik a legujabban is.
7.0 ota annyi az ujdonsag, hogy mar hivatalosan is lehet allitani hack es developer settings nelkul - az eredeti verzioban legalabbis, ha nagyon akarja egy gyarto, lehet h ki tudja szedni (nem tudom a google ezt megengedi-e, azt meg plane h mi motivalna egy gyartot h ilyen hulyeseget csinaljon).

Na akkor, tehát, nálam, hetesen:
- a dpi állítás pont fordítva működik, mint a hatosban, és minden ismeretem szerint ebben működik helyesen.
- a dpi állítás csak developer settingsben érhető el nálam, máshol nem.
Minden más stimmel :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17459 2017.04.10. 11:18

De ahogy látom Nexusokon is pont így működik, minden tekintetben.
skinnyman

Hozzászólás #17460 2017.04.10. 12:19

Moby írta:Na akkor, tehát, nálam, hetesen:
- a dpi állítás pont fordítva működik, mint a hatosban, és minden ismeretem szerint ebben működik helyesen.
- a dpi állítás csak developer settingsben érhető el nálam, máshol nem.
Minden más stimmel :banplz:
Na varjal.
-A Developer options/Smallest width nem a telefon dpi-jet allitja (amirol eddig beszeltem), ez egy tok mas, tok uj dolog (elvileg 7.0-ban allithato eloszor a Developer options-bol), amirol amugy most olvasok eloszor. Szoval ez nem dpi-t allit, hanem dp-t (ez egy hossz mertekegyseg; 160 dp = 1" = 2.54 cm), tehat ezzel direktben megadhatod, hogy mekkora fizikai meretu kijelzore legyen a UI szabva. Mondjuk ugy olvasom, hogy nem minden app szereti ha ezt allitgatja az ember, szoval sztem nem kene h szukseg legyen ezt buzeralni, ha a rendes dpi-t is lehet allitani Dev options nelkul is).

-Settings/Display/Display size - nincs ilyen menupont nalad 7.x-en? :fejvakaras: Milyen telefon az?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17461 2017.04.10. 12:39

skinnyman írta:Na varjal.
-A Developer options/Smallest width nem a telefon dpi-jet allitja (amirol eddig beszeltem), ez egy tok mas, tok uj dolog (elvileg 7.0-ban allithato eloszor a Developer options-bol), amirol amugy most olvasok eloszor. Szoval ez nem dpi-t allit, hanem dp-t (ez egy hossz mertekegyseg; 160 dp = 1" = 2.54 cm), tehat ezzel direktben megadhatod, hogy mekkora fizikai meretu kijelzore legyen a UI szabva. Mondjuk ugy olvasom, hogy nem minden app szereti ha ezt allitgatja az ember, szoval sztem nem kene h szukseg legyen ezt buzeralni, ha a rendes dpi-t is lehet allitani Dev options nelkul is).

-Settings/Display/Display size - nincs ilyen menupont nalad 7.x-en? :fejvakaras: Milyen telefon az?
De van. De két napja azon megy a disputa, hogy amit/amennyit avval tudsz állítanai, az a kabarészint. Jó lenne, ha nem csak úgy szelektíven beleolvasnátok egy-egy témába! :)
Avatar
arty

Hozzászólás #17462 2017.04.10. 12:46

DanielT írta:Szörnyű, hogy még mindig az igénytelen, fogalmatlan prolik kezébe akarod adni a döntést és tartod elfogadhatónak az eredményt. :((((( Értem én, hogy a hülyék vannak többségben, én is ezen a bolygón élek, de ettől még nem fogadom el, hogy engem is a disznók közé vetne a kedves Sony/MS.
Hogy én mit szeretnék az másodlagos, nem realitás. A tiéd lehet magadnak realitás, ha kötsz bizonyos kompromisszumokat (és ha épp nem konzolexklu).
Az én álmom az a Forza2-6: fixhardveren fix60al futó játék, amit NEM tudok semmi mással összevetni (pl pécés forzával). Így nem fáj semmi, élvezem, szép, jólfut, fasza, nemgány. Genugráskor nagyot szól egy új rész, amugy meg szépen kúszik előre, kétévente. Hevön.

A valóság?
Tegnap elindítottam a Chopliftert - 61fps fixen, olyan ordenáré képtöréssel, hogy "élvezet" játszani a CSAK jobbra-balra scrollozó játékkal.
AMD-n sose volt ilyen bajom (volt más: némi szaggatás, node az még gyenge hw volt, elfogadtam ;) ).
Mivel csak 1 küldit akartam megcsinálni, nem érte meg az időráfordítást az utánagugli+begányolás. Meghaltam 2x, hagytam a 'csába. 3 hónap mulva újrajátszom, hátha.

Rávettem magam a DMC4 összes cutscene megtekintésére is, hogynamost. dx10, 4k, 4xMSAA, nézzük. HOLYSHIT!
Jó, persze, poliszegény, de a koreográfia és a vágások még mindig übereletlenek. És mellette 0 rece, nem látok pixelt szinte, vajsima. Némi árnyékbug, naés.
0 gány, ment azonnal. Viszont a 4. custscene közben elbóbiskoltam... így máskorra marad az epikus mű megtekintése ;) (legalábbis tippelem, hogy az lesz - hosszunak hosszu)

Igen, ennyire hektikus a pécé - nekem, nálam. És én emiatt nem tudom egyértelműen utálni (csak) a konzolt, mert .... MINDENSZAR!
Avatar
arty

Hozzászólás #17463 2017.04.10. 12:48

DanielT írta:Pontosan ugyanaz a helyzet, mint a fosfrémes, fosfelbontásos konzolgányban: Amíg az egységnyi területre eső legtöbb fogalmatlan, félvak prolira lövik be a szoftvert, addig az igényes usernek GÁNYolni kell, ha nem akar elmerülni a trágyában.
Nem ugyan az, mert azon túl, hogy a gány után van ami szétmegy az UI-n, még nehézkesen is olvasható. A 3. próbaszám után (hogy megtaláljam a PONT JÓT) hagytam a 'csába az egészet az N6-on. Legalább nem kell erőltetnem a szemem!! :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #17464 2017.04.10. 12:56

skinnyman írta:Na varjal.
-A Developer options/Smallest width nem a telefon dpi-jet allitja (amirol eddig beszeltem), ez egy tok mas, tok uj dolog (elvileg 7.0-ban allithato eloszor a Developer options-bol), amirol amugy most olvasok eloszor. Szoval ez nem dpi-t allit, hanem dp-t (ez egy hossz mertekegyseg; 160 dp = 1" = 2.54 cm), tehat ezzel direktben megadhatod, hogy mekkora fizikai meretu kijelzore legyen a UI szabva. Mondjuk ugy olvasom, hogy nem minden app szereti ha ezt allitgatja az ember, szoval sztem nem kene h szukseg legyen ezt buzeralni, ha a rendes dpi-t is lehet allitani Dev options nelkul is).

-Settings/Display/Display size - nincs ilyen menupont nalad 7.x-en? :fejvakaras: Milyen telefon az?
Egyébként igazad van, dp az, nem dpi, de amit a display menüs beállítással állítok az nekük pont nem jó, mert a böngészőben konrétan nem történik semmi, ő megy a maga feje, meg a beállításai után. Tehát amire az andoroid6-ban jó a dpi hakkolás, annak itt a developer menüs állítás a megfelelője. Ezt szemléltette korábban Dani az s8 fotóval.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17465 2017.04.10. 12:59

Ánusz 1080Ti Emmán valami! Az ára lehetne picivel jobb, de a gyáriakat tekintve olyan nagyon nem is szar. Én egyet behúztam, aztán meglássuk.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17466 2017.04.10. 13:00

arty írta:Hogy én mit szeretnék az másodlagos, nem realitás. A tiéd lehet magadnak realitás, ha kötsz bizonyos kompromisszumokat (és ha épp nem konzolexklu).
Az én álmom az a Forza2-6: fixhardveren fix60al futó játék, amit NEM tudok semmi mással összevetni (pl pécés forzával). Így nem fáj semmi, élvezem, szép, jólfut, fasza, nemgány. Genugráskor nagyot szól egy új rész, amugy meg szépen kúszik előre, kétévente. Hevön.

A valóság?
Tegnap elindítottam a Chopliftert - 61fps fixen, olyan ordenáré képtöréssel, hogy "élvezet" játszani a CSAK jobbra-balra scrollozó játékkal.
AMD-n sose volt ilyen bajom (volt más: némi szaggatás, node az még gyenge hw volt, elfogadtam ;) ).
Mivel csak 1 küldit akartam megcsinálni, nem érte meg az időráfordítást az utánagugli+begányolás. Meghaltam 2x, hagytam a 'csába. 3 hónap mulva újrajátszom, hátha.

Rávettem magam a DMC4 összes cutscene megtekintésére is, hogynamost. dx10, 4k, 4xMSAA, nézzük. HOLYSHIT!
Jó, persze, poliszegény, de a koreográfia és a vágások még mindig übereletlenek. És mellette 0 rece, nem látok pixelt szinte, vajsima. Némi árnyékbug, naés.
0 gány, ment azonnal. Viszont a 4. custscene közben elbóbiskoltam... így máskorra marad az epikus mű megtekintése ;) (legalábbis tippelem, hogy az lesz - hosszunak hosszu)

Igen, ennyire hektikus a pécé - nekem, nálam. És én emiatt nem tudom egyértelműen utálni (csak) a konzolt, mert .... MINDENSZAR!
Volt szerencsém xbone kioszkon Forza 6-tal tolni, de az a recefice őrület, plusz az Apexben megszokott fények/tükröződések a műszerfalon, gyakorlatilag nem voltak. A kontroller ergonómiája pedig csak szeretném megcsókolni a DS4 lába nyomát.
A DMC4-et is hajtó MT Framework engine pedig mai a napig bámulatos mit tud prevgenen és PC-n.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17467 2017.04.10. 13:09

Moby írta:Ánusz 1080Ti Emmán valami! Az ára lehetne picivel jobb, de a gyáriakat tekintve olyan nagyon nem is szar. Én egyet behúztam, aztán meglássuk.
Akartam is linkelni, de aztán inkább mégse, nehogy elvigyétek előlem. ÉS ERRE TESSÉK! :boxer: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17468 2017.04.10. 13:10

benőmenő írta:Volt szerencsém xbone kioszkon Forza 6-tal tolni, de az a recefice őrület, plusz az Apexben megszokott fények/tükröződések a műszerfalon, gyakorlatilag nem voltak. A kontroller ergonómiája pedig csak szeretném megcsókolni a DS4 lába nyomát.
Fuckhatod, creators update-ben megint nem egy az a fos. Szarszemétszarasony.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17469 2017.04.10. 13:36

Moby írta:Ánusz 1080Ti Emmán valami! Az ára lehetne picivel jobb, de a gyáriakat tekintve olyan nagyon nem is szar. Én egyet behúztam, aztán meglássuk.
Éééééééééééés elfogyott. :miaz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17470 2017.04.10. 13:38

Moby írta:Fuckhatod, creators update-ben megint nem egy az a fos. Szarszemétszarasony.
A Witcher 3 és az NFS Underground megy vele sima dinput módban is, a steam support szintén megvan, aztán mire kéne hátha elkészül az új exkluzív mód tool a friss update-hez, amit addig fogok halogatni, amíg csak lehet.
Minden másra ott a DS3.
skinnyman

Hozzászólás #17471 2017.04.10. 14:14

Moby írta:Egyébként igazad van, dp az, nem dpi, de amit a display menüs beállítással állítok az nekük pont nem jó, mert a böngészőben konrétan nem történik semmi, ő megy a maga feje, meg a beállításai után. Tehát amire az andoroid6-ban jó a dpi hakkolás, annak itt a developer menüs állítás a megfelelője. Ezt szemléltette korábban Dani az s8 fotóval.

A gyari allitas viszonylag kisebb intervallumban allithato csak az igaz. Most neztem pixel-en es ott csak eggyel lehetett kisebbre venni, mint gyarilag - nexus 5-on lineage-en azert joval lejjebb lehet menni, olyan szintre ami nekem boven jo. Amugy marad a smallest width, ahogy probalgattam most, eleg jol mukodik az is, es ott nincsenek hatarok. Kiprobaltam 1000 dp-n is, mar tablet felulet jott be mindenre meg korommel kellett kattintani a gombokra :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #17472 2017.04.10. 17:41

Moby írta:Ánusz 1080Ti Emmán valami! Az ára lehetne picivel jobb, de a gyáriakat tekintve olyan nagyon nem is szar. Én egyet behúztam, aztán meglássuk.
Mennyi volt az annyi? Most, hogy elfogyott, nem írja... :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17473 2017.04.10. 17:55

eje75 írta:Mennyi volt az annyi? Most, hogy elfogyott, nem írja... :wilting:
270 volt még reggel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17474 2017.04.10. 17:55

eje75 írta:Mennyi volt az annyi? Most, hogy elfogyott, nem írja... :wilting:
272,000 Ft
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17475 2017.04.10. 17:57

Már várom, hogy mikor ugrik helyette egy Skorpio, mert kurvára halk lesz. :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #17476 2017.04.10. 17:57

Moby írta:270 volt még reggel.
Ejjjjj pázeg... ugyanitt ASUS Strix GTX 1080 eladó! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #17477 2017.04.10. 17:58

DanielT írta:Már várom, hogy mikor ugrik helyette egy Skorpio, mert kurvára halk lesz. :idiota:
Spoiler
giphy6.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17478 2017.04.10. 18:00

Egyébként ez az ASUS kártya lett most az egyik legjobb. Végre felhagytak a DirectCU hűtő bullshittel, ami 2 generációval ezelőtt már régen túlhaladta magát. Van rendes blokk, nem 2 slotos gizda fos, 2 HDMI+DVI port, 10 phase VRM, minden fasza. Illetve majdnem minden, mert maradt a fröccsöntött műanyag burkolat, ami egy vicc.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #17479 2017.04.10. 18:05

Dani, amióta mondtad, hogy dobjam be, és bedobtam, a játékaimon a borító kérést, azóta sem teljesült. Lehet valamit kezdeni? Vagy most már hivatalosan sem kerül fel oda több, új, játék? Vagy most mi?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17480 2017.04.10. 18:11

Kandurex írta:Dani, amióta mondtad, hogy dobjam be, és bedobtam, a játékaimon a borító kérést, azóta sem teljesült. Lehet valamit kezdeni? Vagy most már hivatalosan sem kerül fel oda több, új, játék? Vagy most mi?
Nos. CSAK NEKED. Felraktam én. Kb mintha Bill Gates telepítette volna neked a Windows-t. :banplz:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #17481 2017.04.10. 18:17

DanielT írta:Nos. CSAK NEKED. Felraktam én. Kb mintha Bill Gates telepítette volna neked a Windows-t. :banplz:
Egy puszi-nyuszi vagy! :puszi:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17482 2017.04.10. 18:19

DanielT írta:Már várom, hogy mikor ugrik helyette egy Skorpio, mert kurvára halk lesz. :idiota:
Az első xbox exkluzívnál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17483 2017.04.10. 18:23

Moby írta:Az első xbox exkluzívnál.
Rákúsznál egy frankó kis Fable 9-re mi? Te beteg állat! :ijedt:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17484 2017.04.10. 19:08

Stronghold Crusader HD - 80 eurócentért.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17485 2017.04.10. 19:34

DanielT írta:Rákúsznál egy frankó kis Fable 9-re mi? Te beteg állat! :ijedt:
Kinektel? Molinővel??? Egyáltalán játékos az, aki nem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17486 2017.04.10. 19:38

eje75 írta:Ejjjjj pázeg... ugyanitt ASUS Strix GTX 1080 eladó! :banplz:
Akvában még van. Kicsit drágább, de van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17487 2017.04.10. 19:48

Moby írta:Akvában még van. Kicsit drágább, de van.
Elkapkodják ezt is mint a PRŐT! Janem. Abból szerintem egy másodpercig nem volt készlethiány 130 ezeré'.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17488 2017.04.10. 19:56

DanielT írta:Elkapkodják ezt is mint a PRŐT! Janem. Abból szerintem egy másodpercig nem volt készlethiány 130 ezeré'.
Egyébként de. Megjelenés után tele volt vele minden, aztán két hét múlva már csak januárra vettek fel rá rendeléseket. Olyan magas árakon mentek a használtak, hogy majdnem eladtam akkor :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17489 2017.04.10. 20:01

Moby írta:Egyébként de. Megjelenés után tele volt vele minden, aztán két hét múlva már csak januárra vettek fel rá rendeléseket. Olyan magas árakon mentek a használtak, hogy majdnem eladtam akkor :D
Hm. Hát bevallom nem követtem szorosan az eseményeket, csak nem rémlik hír, hogy ELKAPKODTÁK őket. A BF4-et legalább accessbérletben megnézted újra pöcén egyébként? Az a hullámvasút szerintem még tartogat állomásokat. :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #17490 2017.04.10. 20:03

Moby írta:Akvában még van. Kicsit drágább, de van.
El kellene hozzá tolnom az 1080-at... nemtom mi legyen, mert az S8-ra is fenem a fogam... mennyiért mennek most a használt 1080-ak kb?
Avatar
eje75

Hozzászólás #17491 2017.04.10. 20:06

Eldöntöttem: nem veszem meg az Andromeda-t.... viszont a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS felkeltette kegyes figyelmünket... YT-on nézegetzem, fun-nak tűnik.... szerintem ma behúzom...Tolja innen valaki? Egy öngyilkos osztag szerintem szép sikereket tudna aratni...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17492 2017.04.10. 20:08

Unity ellenere ugy tünik stabil lett a performansz PS4-en es XO-n is majdnem, riszpekt nekik.
remelem pöcön se lesz pacing gond! (a toybox proba-izében volt)
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #17493 2017.04.10. 20:10

eje75 írta:Eldöntöttem: nem veszem meg az Andromeda-t.... viszont a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS felkeltette kegyes figyelmünket... YT-on nézegetzem, fun-nak tűnik.... szerintem ma behúzom...Tolja innen valaki? Egy öngyilkos osztag szerintem szép sikereket tudna aratni...
Lüke vagy. Gecijó az androméda.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17494 2017.04.10. 20:16

DanielT írta:Hm. Hát bevallom nem követtem szorosan az eseményeket, csak nem rémlik hír, hogy ELKAPKODTÁK őket. A BF4-et legalább accessbérletben megnézted újra pöcén egyébként? Az a hullámvasút szerintem még tartogat állomásokat. :idiota:
Áh. Erővel, munkával leszoktam róla. Nem nyúlok újra a szerhez. Most nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17495 2017.04.10. 20:17

eje75 írta:Eldöntöttem: nem veszem meg az Andromeda-t.... viszont a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS felkeltette kegyes figyelmünket... YT-on nézegetzem, fun-nak tűnik.... szerintem ma behúzom...Tolja innen valaki? Egy öngyilkos osztag szerintem szép sikereket tudna aratni...
Ha szeretsz rohagálni a padlót nézve, ahonnan szeded a sok szart mint egy bedrogozott közmunkás, akkor ajánlom. Egyébként van aspektusa ami tetszik, de az, hogy csak 1 ember nyerhet, illetve halál után reset, az számomra elfogadhatatlan. Az időelbaszás mekkája az a játék.

Jelen állapotában pedig végképp nem foglalkoznék vele. Nézd a streameket és képzeld el milyen jó lehet. Na ennél az álmodozásnál soha nem kerülsz közelebb az elképzelt élményhez és közben még tudsz mást is csinálni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17496 2017.04.10. 20:20

Nemtudom itt rajtam kívül érdekel-e bárkit, de vettem ma egy lego city undercovert.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17497 2017.04.10. 20:21

SlickAdam írta:Unity ellenere ugy tünik stabil lett a performansz PS4-en es XO-n is majdnem, riszpekt nekik.
remelem pöcön se lesz pacing gond! (a toybox proba-izében volt)
[video]meh.avi[/video]
A toyboxban? Ami egy nulla fos? Miért számítana az bármit? Megint a pécé az egyetlen működő verzió, DF videóban: "extremely well optimized and runs like a dream. 1070 4K@60 fps."

A stabil 30-ért riszpekt jár egy ilyen nulla cuccban? Ó a régi szép E3-as CSAKARAM idők... Killzone Shadowfall és társai... az álmok! :eplus2:

Ja és lehet imádkozni a PRÓPECS-ért! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17498 2017.04.10. 20:23

Moby írta:Nemtudom itt rajtam kívül érdekel-e bárkit, de vettem ma egy lego city undercovert.
kurva jo jatek, tele filmes utalasokkal felnötteknek. vége pedig full epiknessz. :eljen: U-n letoltam, de majd egy sümér szélben behuzom ujra
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17499 2017.04.10. 20:24

DanielT írta:A stabil 30-ért riszpekt jár egy ilyen nulla cuccban? Ó a régi szép E3-as CSAKARAM idők... Killzone Shadowfall és társai... az álmok! :eplus2:
nyilvan nem azert irtam, mert valami csuda tekno (amugy jol nez ki sztem nagyon is), hanem mert a Unity altalaban szarul teljesit. mondja is a fiucska a videoban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17500 2017.04.10. 20:30

SlickAdam írta:nyilvan nem azert irtam, mert valami csuda tekno (amugy jol nez ki sztem nagyon is), hanem mert a Unity altalaban szarul teljesit. mondja is a fiucska a videoban.
Érdekességképp egy Unity cucc a spektrum másik végéről:

phpBB [media]


Rengeteg gameplay videó érhető el, ezt csak indításnak. Na ez 84x jobban tetszik, mint az előbb említett Battlegrounds.

Vissza: “Leáldozott.hu”