A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17361 2017.04.06. 23:14

Egyébként, ha valaki unja ezt a bohóckodást az Nvidia bejelentette a Titan XP-t.
Spoiler
NVIDIA SLI Ready: Yes - SLI HB Bridge Supported :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17362 2017.04.06. 23:24

Nem dobaloznak flopsokkal? Ha mi van ezekkel?

:banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17363 2017.04.06. 23:53

arty írta:bár gyűlölöm az ápgrédelt konzol gondolatát, mégis...
Mégis mit? Eltolta 1 évvel majdnem ez a retekbrigád a pimpet, hogy kitolja ugyanazt mint a szotyi, csak magasabb órajelen. Azt nem vetted meg azoktól, ezt majd megveszed emezektől. Drágábban. Később. Ugyanazt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17364 2017.04.07. 00:05

a videót nem tudtam megnézni, hánytató a df hulladékhardver felszopása. Értem, hogy mégiscsak megtiszteltetés, és hogy így nem lehetett kimondani az arculbaszó valóságot, de a hitelesség mindig ezen megy el, és ezek a retkek pontosan tudták kit kell belecsavarni a sztoriba. Ezek meg mentek is a hívó szóra. Mondjuk a df konzolfelszopása úgy eredendően sem újkeletű.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #17365 2017.04.07. 07:12

Micsu írta:Nem dobaloznak flopsokkal? Ha mi van ezekkel?

:banplz:
Már kínos lenne a konkurenciának. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17366 2017.04.07. 07:18

arty írta:hogy vennék-e? ócsón... ha a 360 címek tényleg ugranának minőséget... a one-osokkal együtt... talán... de így, h jönnek a forzák, a gearsek... talán még a héló is... pöcére - minek?
A 360 címek? Melyikekre is van szükséged? A One-osok? MIK??? :D

Minek? Hogy ne kelljen GÁNYolnod pöcén. Azé.

Egyébként a Pró és ez is már egy teljesen korrekt 1080@60@med/high gépek lennének. Csak tuskótömegnek a 2-3 betűs bullshit hívószavakat lehet eladni. Ezért kell mindörökre elfelejteni ezt a túlhaladott koncepciót annak aki igényes és képben van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17367 2017.04.07. 07:21

Kijött a pecs. Még mindig PUTRI ahhoz képest, amit ennek a játéknak tudnia kellene 2017-ben, ahol ilyen fontos a sztori és a karakterek, de jobb.

Előtte/utána.

Kép

Kép

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17368 2017.04.07. 08:41

DanielT írta:Kijött a pecs. Még mindig PUTRI ahhoz képest, amit ennek a játéknak tudnia kellene 2017-ben, ahol ilyen fontos a sztori és a karakterek, de jobb.
Mire 20 ojróért lehet kapni, lehet el is készül. :pias:
A Witcher 3 is már egész bugmentes az eddig látottak alapján, így 2 évvel a megjelenés után a GOTY verzára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17369 2017.04.07. 10:07

DanielT írta:Kijött a pecs. Még mindig PUTRI ahhoz képest, amit ennek a játéknak tudnia kellene 2017-ben, ahol ilyen fontos a sztori és a karakterek, de jobb.

Előtte/utána.

Kép

Kép

Kép
Sokkal jobb lett egyébként. Viszont csinált más fasságot. Most a conversation wheel minden opciójánál megjelenik, hogy milyen gombbal jön elő. Hányok tőle. Nem találom azt sem, hogy ki lehetne kapcsolni. Jobban zavar, mint az arcok korábban. Viszont a játék része, főleg a harcok kurvajóak, és azt még a patch sem baszta el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.04.07. 10:09-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17370 2017.04.07. 10:08

Ja igen, itt is van:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #17371 2017.04.07. 10:33

Moby írta:Mégis mit? Eltolta 1 évvel majdnem ez a retekbrigád a pimpet, hogy kitolja ugyanazt mint a szotyi, csak magasabb órajelen. Azt nem vetted meg azoktól, ezt majd megveszed emezektől. Drágábban. Később. Ugyanazt.
Sonynál van AUTOMATIKUSAN jobb minőségű játék?
Nincs. Boostmód van.
Ha meg prós a játék, akkor fosfrém4k vagy fosfrém1440p vagy aligszebb1080 vagy aligszebb ÉS fosfrém1080 és vagy és vagy és vagy.... ha minden jó, akkor persze jó a PRO. De akkor a pécé is jó! ;)
Hja és a ps3as címeken se javít a pluszpénz - igaz, legalább nem is ront rajtuk :P

Bónon _ELVILEG_ minden javul skorpión. Ez persze egyelőre olyan ígéret, mint a szotyi féle "nem lehet rosszabb prón" kamu, amiből aztán persze szó sem igaz.
És bónon rengeteg 360as címet nyomhatok (ha akarok/akarnék). És scorpión azok is talán jobbak lesznek... meglátjuk.

És még ha a legjobb forgatókönyv is lesz igaz, akkor is ott az ár. Szerintem drága lesz - "prémiumkonzol".
Prémiumot akár egy FASZA forza7ért is fizetnék, de playanywhere1070 mellé minek?

MS elbaszta és talán megint elfogja... ahogy a pró ellen is drukkoltam, úgy ennek is szép zakót kívánok! :D

"a videót nem tudtam megnézni, hánytató a df hulladékhardver felszopása. Értem, hogy mégiscsak megtiszteltetés, és hogy így nem lehetett kimondani az arculbaszó valóságot, de a hitelesség mindig ezen megy el, és ezek a retkek pontosan tudták kit kell belecsavarni a sztoriba. Ezek meg mentek is a hívó szóra. Mondjuk a df konzolfelszopása úgy eredendően sem újkeletű."

Nem hulladékhardvert szopnak fel, hanem KONZOLT. A világ nem a leáldos kifacsart antikonzolos közösség :P
Mégis, mi az arculbaszó igazság? Hogy háromszoros árú pécén 60frém a horizon3? Vagy hogy a takony fejlesztők elkúrásait pöcén pénzel és szabadidővel ki lehet gányolni általában?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17372 2017.04.07. 10:37

arty írta:Bónon _ELVILEG_ minden javul skorpión.

Kép
Annyira új és egyedi ötlet ez a "rx480-al+jaguárral a 4K ellen", hogy még én is kíváncsian várom mi sül ki belőle.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17373 2017.04.07. 10:42

arty írta:Mégis, mi az arculbaszó igazság?

Az, hogy nyilvánvalóan és végérvényesen a konzolhardver egy kibaszott újrahasznosítóüzemmé vált, ZÉRÓ fejlesztésekkel. Az arcubaszó valóság az, hogy konzol abból lesz, amit az AMD ki tud fingani magából. Ami egy 2017 végi megjelenésre továbbra is egy RX480(970) kategóriára volt elegendő. Ez a prémium náluk. A plafon. A non plusz ultra. Amire VÁRNI KELLETT.
Mer amúgy ez kurvára nem volt elérhető akár 3 éve. Nem volr elérhető. Nem létezett. Most létezik, 2017 végén.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17374 2017.04.07. 10:53

Az aculbaszó valóság az, hogy most fög kijönni az első fullhd-ra alkalmas konzol, miközben a konzolos hazugságspirál miatt már 4K-ról kell haluzni, és abba kell beletolni erőszakosan, mert már nem lehet kihátrálni az agyrákból, nyomni kell tovább bármi áron. Ehhez ma a DF és arty statisztál :) Utóbbit megszoktam, előbbit még szoknom kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17375 2017.04.07. 11:04

Ja igen, 2 fontos dolog:
- nekem alapvetően nincs bajom az MS-el, mert ők legalább nem tartanak szoftverfoglyokat, ami példa értékű hozzáállás
- ha vega lett volna a skorpióba pont ennyire érdektelen lenne a létezése, de legalább elismerően csettintenék, hogy most odafingtak kicsit a sony orra alá :)
Avatar
arty

Hozzászólás #17376 2017.04.07. 11:34

Moby írta:Az, hogy nyilvánvalóan és végérvényesen a konzolhardver egy kibaszott újrahasznosítóüzemmé vált, ZÉRÓ fejlesztésekkel. Az arcubaszó valóság az, hogy konzol abból lesz, amit az AMD ki tud fingani magából. Ami egy 2017 végi megjelenésre továbbra is egy RX480(970) kategóriára volt elegendő. Ez a prémium náluk. A plafon. A non plusz ultra. Amire VÁRNI KELLETT.
Mer amúgy ez kurvára nem volt elérhető akár 3 éve. Nem volr elérhető. Nem létezett. Most létezik, 2017 végén.
a 970 egy cpun ült? mentett hevcbe? volt kismillió dx12es fícsörje? lófaszt. amiről beszélsz, az nonszensz.
Avatar
arty

Hozzászólás #17377 2017.04.07. 11:37

Moby írta:Az aculbaszó valóság az, hogy most fög kijönni az első fullhd-ra alkalmas konzol, miközben a konzolos hazugságspirál miatt már 4K-ról kell haluzni, és abba kell beletolni erőszakosan, mert már nem lehet kihátrálni az agyrákból, nyomni kell tovább bármi áron. Ehhez ma a DF és arty statisztál :) Utóbbit megszoktam, előbbit még szoknom kell.
te valami alternatív univerzumban számolod a pixeleket :) a ps3 is alkalmas volt fhdre és a 360 is. voltak is ilyen játékok, nem is randák (rayman legends)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17378 2017.04.07. 12:18

arty írta: a ps3 is alkalmas volt fhdre és a 360 is
KEZDŐDIK!!! :banplz: Nem számít a hardver, csak a fejlesztőkön múlik!

Te mé' nem akarod érteni a lényeget? :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17379 2017.04.07. 12:23

arty írta:Sonynál van AUTOMATIKUSAN jobb minőségű játék?
Nincs. Boostmód van.
Ha meg prós a játék, akkor fosfrém4k vagy fosfrém1440p vagy aligszebb1080 vagy aligszebb ÉS fosfrém1080 és vagy és vagy és vagy.... ha minden jó, akkor persze jó a PRO. De akkor a pécé is jó! ;)
Na, látod mekkora trágyává vált az egész konzolos lét? Van az alap PS4, amin tuti szar. Van a PS4 Pró, amin idióta döntések miatt 90%-ban szar.

És igen. A pécé jó. Nem "IS" jó. Csak az a jó, mert ha nem vagy idióta, akkor okos döntéseket tudsz hozni, miközben metálra kódolsz az options menüben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17380 2017.04.07. 12:46

arty írta:te valami alternatív univerzumban számolod a pixeleket :) a ps3 is alkalmas volt fhdre és a 360 is. voltak is ilyen játékok, nem is randák (rayman legends)
Csak metálra kéne kódolni...oh wait, nem azt mondta Whichard, hogy a chipeket úgy reszelték, hogy a meglévő játékoknak kedvezzen, mert a kutya nem fog könyékig túrni benne, hacsak nem kap fél évtizedet és végtelen forrást a gyártótól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17381 2017.04.07. 14:16

arty írta:te valami alternatív univerzumban számolod a pixeleket :) a ps3 is alkalmas volt fhdre és a 360 is. voltak is ilyen játékok, nem is randák (rayman legends)
Volt itt valaki a topikban, aki azon nyifogott, hogy a wildlansdtot egyre visszább kell vennie, hogy ne szagasson a 1070-én. Ami csak kétésfélszer erősebb, mint a legerősebb konzol a piacon.
Na, szerintem nektek kéne erről az egészről beszélgessetek! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17382 2017.04.07. 15:03

Látszik, hogy a videót sem láttam. Most futottam bele a képbe, hogy megérkezett redmondba is a visító bloweres foshűtés, némi vapor chamberrel kezelve, mer attól jobb ám(nem). Az én fülemet biztos nem fogja bántani, de ha volt jó dolog az xboxok felépítésében, többé az sincs már.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17383 2017.04.07. 16:03

arty írta:Sonynál van AUTOMATIKUSAN jobb minőségű játék?
Nincs. Boostmód van.
Ha meg prós a játék, akkor fosfrém4k vagy fosfrém1440p vagy aligszebb1080 vagy aligszebb ÉS fosfrém1080 és vagy és vagy és vagy.... ha minden jó, akkor persze jó a PRO. De akkor a pécé is jó! ;)
Hja és a ps3as címeken se javít a pluszpénz - igaz, legalább nem is ront rajtuk :P

Bónon _ELVILEG_ minden javul skorpión. Ez persze egyelőre olyan ígéret, mint a szotyi féle "nem lehet rosszabb prón" kamu, amiből aztán persze szó sem igaz.
És bónon rengeteg 360as címet nyomhatok (ha akarok/akarnék). És scorpión azok is talán jobbak lesznek... meglátjuk.

És még ha a legjobb forgatókönyv is lesz igaz, akkor is ott az ár. Szerintem drága lesz - "prémiumkonzol".
Prémiumot akár egy FASZA forza7ért is fizetnék, de playanywhere1070 mellé minek?

MS elbaszta és talán megint elfogja... ahogy a pró ellen is drukkoltam, úgy ennek is szép zakót kívánok! :D

"a videót nem tudtam megnézni, hánytató a df hulladékhardver felszopása. Értem, hogy mégiscsak megtiszteltetés, és hogy így nem lehetett kimondani az arculbaszó valóságot, de a hitelesség mindig ezen megy el, és ezek a retkek pontosan tudták kit kell belecsavarni a sztoriba. Ezek meg mentek is a hívó szóra. Mondjuk a df konzolfelszopása úgy eredendően sem újkeletű."

Nem hulladékhardvert szopnak fel, hanem KONZOLT. A világ nem a leáldos kifacsart antikonzolos közösség :P
Mégis, mi az arculbaszó igazság? Hogy háromszoros árú pécén 60frém a horizon3? Vagy hogy a takony fejlesztők elkúrásait pöcén pénzel és szabadidővel ki lehet gányolni általában?
erre akkor kellett volna gondolniuk mikor csúcshwt árultak kispénzért, vették is a konzolokat mint az állat csak éppen nem jöttek ki annyira jól anyagilag ők sem, meg mást platformokat is szopattak eléggé, visszanyal a fagyi, meg is érdemlik ;)
skinnyman

Hozzászólás #17384 2017.04.07. 16:45

Nem mostani hir, es csak prohardver, de erdekes es meg nem lattam itt: link
Azert hihetetlen ez a switch. Nemhogy mobil Pascalt nem kapott, de Maxwell-bol sem egy egyedi tervezesut, hanem egy az egyben az eredetit, annak a hibaival egyutt. Egy jo kis mobil pascallal meg birna ketszer ennyit ugyanilyen fogyasztassal, dehat ugy tunik a nintendo-nak tul draga lett volna..
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17385 2017.04.07. 17:18

skinnyman írta:Nem mostani hir, es csak prohardver, de erdekes es meg nem lattam itt: link
Azert hihetetlen ez a switch. Nemhogy mobil Pascalt nem kapott, de Maxwell-bol sem egy egyedi tervezesut, hanem egy az egyben az eredetit, annak a hibaival egyutt. Egy jo kis mobil pascallal meg birna ketszer ennyit ugyanilyen fogyasztassal, dehat ugy tunik a nintendo-nak tul draga lett volna..
igen, draga lett volna
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17386 2017.04.07. 17:41

SlickAdam írta:igen, draga lett volna
Joycon 45 dolcsi/darab bekerülési áron? Ez nekem erősen bűzlik.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17387 2017.04.07. 18:53

majd mikor a scannelt szerződések lesznek az orrunk előtt akkor majd hiszek ezeknek a cikkeknek, honnan a faszomból tudják a nincsendo mit mennyiért vesz?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17388 2017.04.07. 19:29

DanielT írta:Joycon 45 dolcsi/darab bekerülési áron? Ez nekem erősen bűzlik.
Chilei progmatosok meg mérnökbojtárok rakják össze kézzel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17389 2017.04.07. 21:09

phpBB [media]


bár én még az xcom2nek se estem neki, de a topikban elég népszerűek a hasonló cuccok
Avatar
arty

Hozzászólás #17390 2017.04.07. 21:15

DanielT írta:KEZDŐDIK!!! :banplz: Nem számít a hardver, csak a fejlesztőkön múlik!

Te mé' nem akarod érteni a lényeget? :nemtudom:
azt kell elfogadni, hogy a realitások talaján a prevgen 720at tudott. arra kellett (VOLNA!) optimalizálni. vagy "optimalizálni", tökmindegy.

a currgen (a ps4, pontosabban, a fosramos bón nem - ddr3 kevés) elég 1080p-re jó látvány mellett. dehogy várok én áncsártid4et vagy béefegyet mindenkitől (persze nem baj, ha van pár ;) ), de nem is a 20 frémes fallout4 a szint... és ha egy ubifos képes 30 frémet tolni fc4el, wd2vel, és még jópáran szintén meg tudják oldani, akkor nemondja nekem senki, hogy a skorpió a 1080 képes gép, végre. bullshit. az látványos, hogy a currgen sok multiplat fejlesztőnél fospc módban van "beoptionsolva", szarnak bármiféle minőséget is szállítani.

---

beaktiváltam a YL kódom !!! :)
Avatar
arty

Hozzászólás #17391 2017.04.07. 21:17

DanielT írta:Na, látod mekkora trágyává vált az egész konzolos lét? Van az alap PS4, amin tuti szar. Van a PS4 Pró, amin idióta döntések miatt 90%-ban szar.

És igen. A pécé jó. Nem "IS" jó. Csak az a jó, mert ha nem vagy idióta, akkor okos döntéseket tudsz hozni, miközben metálra kódolsz az options menüben.
csomó cím ps4en is jó. és hiszem, hogy még jobb lenne, ha nem playstation familyre jutna X idő a fejlesztésnél, hanem a ps4re. így a gen végére se lesz kiismert, szebbjátékos a gép, szvsz az uj fejlesztések mennek majd próra/scorpióra, a sima gép meg prevgen szinten lesz hanyagolt :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17392 2017.04.07. 21:39

Kaptam a Humbli csomagot, benne a Black Mesa, szóval a Quake 2 mellé pont illik, el is kezdtem. :)

Kép
Kép
Kép
Kép

Szerencsére a fejlesztők új látták jónak, hogy 4K+8X MSAA+Ultra+60fps-re kódoljákmetál.
Avatar
arty

Hozzászólás #17393 2017.04.07. 21:41

Moby írta:Volt itt valaki a topikban, aki azon nyifogott, hogy a wildlansdtot egyre visszább kell vennie, hogy ne szagasson a 1070-én. Ami csak kétésfélszer erősebb, mint a legerősebb konzol a piacon.
Na, szerintem nektek kéne erről az egészről beszélgessetek! :banplz:
de azt továbbra is tartom, hogy ps4en eléggé jól futott és vállalhatóan is nézett ki!

hiába szebb látványosan a gépemen, ha képtelen vagyok besetupolni élvezhető 60ra. továbbra is tartom: 60 frémnél 1 frém kiesése is tragédia és fájó, míg 30-at valamennyire eleve szaggatásnak érzek, hozzászokok és NÉMI megingás ott inkább belefér. vs. volt az az nvidia promóvideó - WHOA, ahogy az folyt. nemtom elképzelni, hogy azt rendes ingame rögzítették :) szal már csak high + shadow medium van nálam, ill. átraktam ma délután az ssd-re is, de persze szart sem ért :(
ésmég:
- havernak 3 indításból kétszer iszonyat egérlagja van (csak ebben a játékban)
- most jött egy 3. srác, teljesen elhülyült a térkép/save : csomo missön volt, amit megcsináltnak jelölt, pedig ott se voltam. tudom, mert a bétákban 2x ezeket megcsináltam, de pécén NEM! és mégis, átjött a haver térkép "állása" :( javában nyomjuk, egyszercsak a missön átugrott megcsináltról megcsinálatlanra .... nocsak, leért a savegamem a felhőből?
- volt olyan mellékküldi, amit haverral TUTI megcsináltunk, nekem jó is volt, nem jelezte, nála mutatta, hogy nincs kész

ez sajna pont olyan moslékbugos, ubi minőség, mint amilyen a far cry4 is volt: coopban az is totál szétesett :(
eddig 1 percet ha nyomtam egyedül, de majd megnézem, hátha a frém is javul (kicsi az esély)
Avatar
arty

Hozzászólás #17394 2017.04.07. 21:46

DanielT írta:Kaptam a Humbli csomagot,
ez melyik humbli?

amit én látok, abban dirtrally és inside van, 12$-ért! (kár, h utóbbit már az elején megvettük bónra, azóta se nyúltam hozzá, pedig tutira 9-10/10 lesz nálam (is). a 10es limbó után nincs kétségem :) )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17395 2017.04.07. 21:54

DanielT írta:Kaptam a Humbli csomagot, benne a Black Mesa, szóval a Quake 2 mellé pont illik, el is kezdtem. :)

Kép
Kép
Kép
Kép

Szerencsére a fejlesztők új látták jónak, hogy 4K+8X MSAA+Ultra+60fps-re kódoljákmetál.
de meg csak ea nem? Ezert nem vettem meg meg
Avatar
Moby

Hozzászólás #17396 2017.04.07. 22:17

arty írta:ez melyik humbli?

amit én látok, abban dirtrally és inside van, 12$-ért! (kár, h utóbbit már az elején megvettük bónra, azóta se nyúltam hozzá, pedig tutira 9-10/10 lesz nálam (is). a 10es limbó után nincs kétségem :) )
Ez a áprilisi előfizető csomag.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17397 2017.04.07. 22:20

G-sync és freesync monitorok között miért van 100k különbség? :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17398 2017.04.07. 22:24

Greyfox írta:G-sync és freesync monitorok között miért van 100k különbség? :wilting:
Igen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17399 2017.04.07. 22:26

Bámulhatom én minden nap a szarazipont, ha ezeket még csak most jelentgetik be... :csodalk:


/MSI-t már láttam, de az ára nem volt oké.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17400 2017.04.07. 22:32

arty írta:csomó cím ps4en is jó. és hiszem, hogy még jobb lenne, ha nem playstation familyre jutna X idő a fejlesztésnél, hanem a ps4re. így a gen végére se lesz kiismert, szebbjátékos a gép, szvsz az uj fejlesztések mennek majd próra/scorpióra, a sima gép meg prevgen szinten lesz hanyagolt :(
És szerinted, evvel, amúgy, miaprobléma? Nem jöttél még mindig rá a helyzetre, igaz? Nincs meg?
Elment 50 millió a sikergen sikeresebbik gépéből. De ha egy ezkluzívból elmegy 5 millió, akkor az gigasiker. GIGA. Minden tizedik gépre. A minden tizedik gépből kb minden tizediket érdekli hogyan fut, a többi igénytelen zigóta. Most járunk tehát kb minden eladott századik gépnél.
Namost nekik kéne megcsinálni iszonyat energiával tökéletesre. Tizenkétszer annyi melóval belekódolni a metálba. Hogy aztán a maradék igénytelen kilenc a létezéséről se tudjon.
VAAAAAGY
Csinálnak jobb gépet, amit ez a minden tizedik meg tud venni, és igénye is van rá. No nem lesz metálba kódolva, de normálisabban fut/hat/na, ha nekik meg nem basznák széjjel totálisan téves irányelvekkel.
Artylandban az előbbit követnék? Artylandban mit esznek az emberek/lények? Egymást?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17401 2017.04.07. 22:38

Moby írta:Igen.
És miért?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17402 2017.04.07. 22:41

Greyfox írta:És miért?
Mer a gsynchö meg kő venni a hardvert a vídiátó'*. A freesynchö meg nem kő hardver, implementálható szinte bármibe, és totál ingyen van.


*mámint a monitorgyártónak. És ezért speciel rohadjon el az nvidia. Mer ingyen belebaszhatná a driverébe a freesync támogatást. Csak akkó nem tudná lehúzni a népeket a semmiért.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17403 2017.04.07. 22:59

Micsu írta:de meg csak ea nem? Ezert nem vettem meg meg
Hm, most nézem és igen, early. Azt hittem már rég kint van. Azt írják, hogy 85%-on van és a Xen rész hiányzik, hát meglátjuk meddig jutok, eddig nagyon tetszik.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17404 2017.04.07. 23:01

Moby írta:Mer a gsynchö meg kő venni a hardvert a vídiátó'*. A freesynchö meg nem kő hardver, implementálható szinte bármibe, és totál ingyen van.


*mámint a monitorgyártónak. És ezért speciel rohadjon el az nvidia. Mer ingyen belebaszhatná a driverébe a freesync támogatást. Csak akkó nem tudná lehúzni a népeket a semmiért.
Ez baj. Kéne valami 27-es moncsi, nyilván 1440p. +20-30k-ért már van benne freesync, +130 a gsync. Ez vicc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17405 2017.04.07. 23:01

arty írta:azt kell elfogadni, hogy a realitások talaján a prevgen 720at tudott. arra kellett (VOLNA!) optimalizálni. vagy "optimalizálni", tökmindegy.

a currgen (a ps4, pontosabban, a fosramos bón nem - ddr3 kevés) elég 1080p-re jó látvány mellett. dehogy várok én áncsártid4et vagy béefegyet mindenkitől (persze nem baj, ha van pár ;) ), de nem is a 20 frémes fallout4 a szint... és ha egy ubifos képes 30 frémet tolni fc4el, wd2vel, és még jópáran szintén meg tudják oldani, akkor nemondja nekem senki, hogy a skorpió a 1080 képes gép, végre. bullshit.
Nem bullshit. Az 1080p gép alatt azt értjük szerintem rajtad kívül, hogy nem telibevert okádék 30 fps, hanem ennek a kétszerese kereken és stabilan. Ezt már talán tudná a két ráncfelvarrott fos, ahol nem fogja vissza a proci.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17406 2017.04.07. 23:10

Greyfox írta:Ez baj. Kéne valami 27-es moncsi, nyilván 1440p. +20-30k-ért már van benne freesync, +130 a gsync. Ez vicc.
Ja. Undorító konkrétan. :levele:
Avatar
arty

Hozzászólás #17407 2017.04.07. 23:16

Moby írta:És szerinted, evvel, amúgy, miaprobléma? Nem jöttél még mindig rá a helyzetre, igaz? Nincs meg?
Elment 50 millió a sikergen sikeresebbik gépéből. De ha egy ezkluzívból elmegy 5 millió, akkor az gigasiker. GIGA. Minden tizedik gépre. A minden tizedik gépből kb minden tizediket érdekli hogyan fut, a többi igénytelen zigóta. Most járunk tehát kb minden eladott századik gépnél.
Namost nekik kéne megcsinálni iszonyat energiával tökéletesre. Tizenkétszer annyi melóval belekódolni a metálba. Hogy aztán a maradék igénytelen kilenc a létezéséről se tudjon.
VAAAAAGY
Csinálnak jobb gépet, amit ez a minden tizedik meg tud venni, és igénye is van rá. No nem lesz metálba kódolva, de normálisabban fut/hat/na, ha nekik meg nem basznák széjjel totálisan téves irányelvekkel.
ügyes gondolatmenet, nem is nagyon tudok belekötni. (amikor először írtad, talán a ps topikban, akkor is szöget ütött, de túltettem rajta magam)

valójában annyira meggyőző, hogy rohannék is megvenni a prót, csakhát....
az elveim még tiltakoznak :P
meg egy kicsit a pénztárcám is.
de legesleginkább a pro-s - általad is említett, téves irányelvekből táplálkozó - elbaszások keltenek ellenérzést.
kurvamérges vagyok, tehetetlenül! ha veszek prót(skorpiót), azzal gyakorlatilag a konzolpécés mentalitást legalizálom! és odateszem az X-et a fosfrémesDEnégykásKELLLL rubrikába :( :( :(
Avatar
arty

Hozzászólás #17408 2017.04.07. 23:30

DanielT írta:Nem bullshit. Az 1080p gép alatt azt értjük szerintem rajtad kívül, hogy nem telibevert okádék 30 fps, hanem ennek a kétszerese kereken és stabilan. Ezt már talán tudná a két ráncfelvarrott fos, ahol nem fogja vissza a proci.
60fpsen kár rágódni, sose lesz "standard" (olyan nem, mint amilyen a 30). amit meg 60nak szeretnének, eddig is megoldották... nekem az eszembe se jutott.

jó lenne valami kazuárszájton (index) egy szavazás a frémről
- tudják-e egyáltalán mi az
- érzékelik-e a szaggatást
- akinek ezekre igen a válasz, megvette volna-e a prót a 60 frémért

persze ez még mindig félrevezető, a gyakorlat beszédesebb volna... kéne játék elejére 30/60frém állítási lehetőség, minetaképpel h melyik hogy néz majd ki... és mindkettő überfix lenne, nem szaggatna. aztán a kiadó megnézhetné, hogy mi volt a választási arány. (ha meg lenne acsi a 30/60-ra is, akkor mi is)

talán a nioh választható 30/60as, lehet az esgés ps topikban körbekérdezek.
persze ez is csalóka, ilyen címhez valszeg többen választják TALÁN a hatvanat, merthogy reakcióidő....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17409 2017.04.07. 23:40

arty írta:60fpsen kár rágódni, sose lesz "standard" (olyan nem, mint amilyen a 30). amit meg 60nak szeretnének, eddig is megoldották... nekem az eszembe se jutott.

jó lenne valami kazuárszájton (index) egy szavazás a frémről
- tudják-e egyáltalán mi az
- érzékelik-e a szaggatást
- akinek ezekre igen a válasz, megvette volna-e a prót a 60 frémért

persze ez még mindig félrevezető, a gyakorlat beszédesebb volna... kéne játék elejére 30/60frém állítási lehetőség, minetaképpel h melyik hogy néz majd ki... és mindkettő überfix lenne, nem szaggatna. aztán a kiadó megnézhetné, hogy mi volt a választási arány. (ha meg lenne acsi a 30/60-ra is, akkor mi is)

talán a nioh választható 30/60as, lehet az esgés ps topikban körbekérdezek.
persze ez is csalóka, ilyen címhez valszeg többen választják TALÁN a hatvanat, merthogy reakcióidő....
Szörnyű, hogy még mindig az igénytelen, fogalmatlan prolik kezébe akarod adni a döntést és tartod elfogadhatónak az eredményt. :((((( Értem én, hogy a hülyék vannak többségben, én is ezen a bolygón élek, de ettől még nem fogadom el, hogy engem is a disznók közé vetne a kedves Sony/MS.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17410 2017.04.08. 09:38

Fentvan valamelyikőtöknek a Creators Update? igoproxy64.exe hibát dob az origin, az inputmapper meg el sem indul. Namost arra nem emlékszem, hogy inputmappert indítottam-e update óta, de origin biztosan futott tegnap is, és nem emlékszem hibára. Nem tudom mi a fasz történt tegnap óta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17411 2017.04.08. 11:28

Creator update nincs fent, ellenben ez a Quake 2 még mindig kurvajó.

q2fiffkkfw.jpg
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17412 2017.04.08. 11:59

DanielT írta:Ja. Undorító konkrétan. :levele:
Kétségbeesésemben megnéztem az amd kártyái hogyan teljesítenek mostanában. Hát, skip kategória. Viszont hosszútávon jó befektetés lehet egy ilyen monitor, mert valamennyivel mindig alá lehet lőni a 60-ak. Persze az árából már 1070 helyett jöhet 1080, vagy sli, és akkor brute force megvan a plusz frém. Persze az is ott van, hogy 5 év múlva +20 frémnyi teljesítmény többe kerül mint amit most nyersz egy brute force-al. :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17413 2017.04.08. 12:06

Greyfox írta:Kétségbeesésemben megnéztem az amd kártyái hogyan teljesítenek mostanában. Hát, skip kategória. Viszont hosszútávon jó befektetés lehet egy ilyen monitor, mert valamennyivel mindig alá lehet lőni a 60-ak. Persze az árából már 1070 helyett jöhet 1080, vagy sli, és akkor brute force megvan a plusz frém. Persze az is ott van, hogy 5 év múlva +20 frémnyi teljesítmény többe kerül mint amit most nyersz egy brute force-al. :fejvakaras:
A freesync/g-sync sokkal több annál, hogy 60 alá lehet lőni. Most is kurvára hiányzik, 1080 mellé is. Ölni tudnék érte. itt a monitor, benne az okosság, és faszrahúzhatom.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17414 2017.04.08. 12:15

Moby írta:A freesync/g-sync sokkal több annál, hogy 60 alá lehet lőni. Most is kurvára hiányzik, 1080 mellé is. Ölni tudnék érte. itt a monitor, benne az okosság, és faszrahúzhatom.
Persze, hogy több, de nekem már az elég lenne minimális plusz költséggel nvidia kari mellé :) Amúgy az ölésnél egyszerűbb, ha rendelsz egyet gsyncel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17415 2017.04.08. 12:43

HBD Deep! :puszi:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17416 2017.04.08. 13:04

Phöldög SzülinapötE! :bohoc:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17417 2017.04.08. 13:10

Szépen halad a Wolcen is, a fényeg, felületek csodásak, de ami még extra az a mindenféle fizika, fű, víz és társaik. Most tart 0.4 alpha verziónál.

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17418 2017.04.08. 13:15

Veletech
WP_20170408_11_52_19_Pro.jpg
WP_20170408_11_46_29_Pro.jpg
WP_20170408_11_44_49_Pro.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17419 2017.04.08. 13:39

benőmenő írta:Veletech
WP_20170408_11_52_19_Pro.jpg
Ó igen, a klasszikus VR szoba, Pesten ki is jön egy ekkora 9 millió körül. :eljen: :eljen: :eljen: :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #17420 2017.04.08. 13:45

Köszike :) :pias: :wave:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17421 2017.04.08. 13:47

deep írta:Köszike :) :pias: :wave:
Bódog születésnapot! :integet2:
Avatar
deep

Hozzászólás #17422 2017.04.08. 13:57

Egyébként nyomom a Last Guardiant, tök jó játék lenne, ha nem kapnék agyérgörcsöt Trico reakcióidejétől. Őrület mennyire lassan hajtja végre amit akarok. Sőt néha egyáltalán nem, emiatt kellett többször YT-t néznem, hogy akkor mégse erre kell menni? De. Csak a tollas köcsög megmakacsolta magát.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17423 2017.04.08. 15:01

83 fok load alatt nem sok egy kicsit 4670k-nak 4.2ghz/ 212 evo-val?
Már 2x újrapasztáztam.
Avatar
deep

Hozzászólás #17424 2017.04.08. 15:20

Greyfox írta:83 fok load alatt nem sok egy kicsit 4670k-nak 4.2ghz/ 212 evo-val?
Már 2x újrapasztáztam.
Szerintem de.
anonymous2

Hozzászólás #17425 2017.04.08. 15:24

Hi :gunyos1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17426 2017.04.08. 15:29

Greyfox írta:83 fok load alatt nem sok egy kicsit 4670k-nak 4.2ghz/ 212 evo-val?
Már 2x újrapasztáztam.
Megnéztem a bordák elég melegek, szóval a hőt átveszi. Milyen rpm-en kéne pörögnie a ventinek?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17427 2017.04.08. 16:36

Na, ezt a Black Mesa-t se hagyjátok ki. Tízmilliárdokba kerülő COD és BF-eken alszom el, de a Quake 2 és a HL1 az megy... hát ez elég sokat elmond a helyzetről.

bms_2017_04_08_16_33_48_314.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17428 2017.04.08. 16:37

Greyfox írta:Megnéztem a bordák elég melegek, szóval a hőt átveszi. Milyen rpm-en kéne pörögnie a ventinek?
Ha 5 fokkal alacsonyabb lenne, 78-on, akkor leszarnád. Namost tényleg érdekel ez az 5 fok difi, hogy szüttyögj vele? Na mindegy, ha igen, akkor told fel a venti RPM-et maxra és nézd meg úgy mennyin tudja tartani. BIOS-ban biztos van valami profil hozzá.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17429 2017.04.08. 17:10

DanielT írta:Na, ezt a Black Mesa-t se hagyjátok ki. Tízmilliárdokba kerülő COD és BF-eken alszom el, de a Quake 2 és a HL1 az megy... hát ez elég sokat elmond a helyzetről.

bms_2017_04_08_16_33_48_314.png
ez mar kész termék? mert 2015 óta még mindig early access-t ir.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17430 2017.04.08. 17:15

DanielT írta:Ha 5 fokkal alacsonyabb lenne, 78-on, akkor leszarnád. Namost tényleg érdekel ez az 5 fok difi, hogy szüttyögj vele? Na mindegy, ha igen, akkor told fel a venti RPM-et maxra és nézd meg úgy mennyin tudja tartani. BIOS-ban biztos van valami profil hozzá.
Szívesen leszarom most is, ha azt mondjátok nem lesz baja :) Bár akkor vehetnék újat... :D

Vissza: “Leáldozott.hu”