A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #17221 2017.04.02. 15:32

DanielT írta:Okádék. Szánalmas. Mocsok. A teljes kép is. Úgy teljes egészében a kép egy legalja szemét.
Cdfgdfgddhh.jpg


(sajna youtuben túl nem leltem értelmesebb minőségű összevetésre, szal csak az emlékeim maradnak: a pisis verza kurvára vállalhatóan néz ki - a boxossal a túlélesítés a gond, ill. tudjuk h ott a frém sem olyan acélos)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17222 2017.04.02. 15:34

arty írta:
Cdfgdfgddhh.jpg


(sajna youtuben túl nem leltem értelmesebb minőségű összevetésre, szal csak az emlékeim maradnak: a pisis verza kurvára vállalhatóan néz ki - a boxossal a túlélesítés a gond, ill. tudjuk h ott a frém sem olyan acélos)
Nem látom az okádék mocskos hulladék harminc-se frémet az egyik oldalon, a másikon meg a 99.9%-ban 60-at.

BTW légyszi add már el a pécét, mert úgy kiabálni az egyik oldalra, hogy ott ülsz MOST IS, hátőőő... szal' érted. Nyomjad szépen #Sikergenen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17223 2017.04.02. 15:56

arty írta:
Cdfgdfgddhh.jpg


(sajna youtuben túl nem leltem értelmesebb minőségű összevetésre, szal csak az emlékeim maradnak: a pisis verza kurvára vállalhatóan néz ki - a boxossal a túlélesítés a gond, ill. tudjuk h ott a frém sem olyan acélos)
Ahogy DT is írta a frém nem látszik rajta. A Vajákban egyel feljebb vettem a nehézséget, de még így is könnyebb, mert látom mikor van esélyem kitérni/mikor tudok lefordulni egy fast attackkal úgy hogy még evade-elni sem kell. 30-ra lockolva meg mire láttam hogy meg akarnak ütni, már inkább a quen-t castoltam, mert esélyem nem volt addigra elugrani. Pedig az a 30 tényleg 30 volt, amiről az akkori sikergenes Vaják verza, vagy most a Vadfődek legfeljebb nedves álmaiban álmodhat.
Avatar
arty

Hozzászólás #17224 2017.04.02. 16:24

DanielT írta:Nem látom az okádék mocskos hulladék harminc-se frémet az egyik oldalon, a másikon meg a 99.9%-ban 60-at.

BTW légyszi add már el a pécét, mert úgy kiabálni az egyik oldalra, hogy ott ülsz MOST IS, hátőőő... szal' érted. Nyomjad szépen #Sikergenen.
Eléggé 30 az a harminc-se, nemértem minek mondogatod folyamatosan, miközben a "saját" videód cáfol rád :P

És pont ennyire csúsztatás (vagy inkább nagyobb), hogy a túloldal pedig 99.9% hatvanfrém. Mobynál, hájon, talán.

Én nem a pécére kiabálok, hanem a folyamatos csúsztatásaidra ... bőőőven vannak címek, amit jogosan lehet anyázni konzolon is, a wildlands pont nem ez a kategória.
Értem én, hogy ez neked fáj, de nézz má inkább szembe az 50frémeddel :PPP
Avatar
arty

Hozzászólás #17225 2017.04.02. 16:26

benőmenő írta:Ahogy DT is írta a frém nem látszik rajta. A Vajákban egyel feljebb vettem a nehézséget, de még így is könnyebb, mert látom mikor van esélyem kitérni/mikor tudok lefordulni egy fast attackkal úgy hogy még evade-elni sem kell. 30-ra lockolva meg mire láttam hogy meg akarnak ütni, már inkább a quen-t castoltam, mert esélyem nem volt addigra elugrani. Pedig az a 30 tényleg 30 volt, amiről az akkori sikergenes Vaják verza, vagy most a Vadfődek legfeljebb nedves álmaiban álmodhat.
Nyilván nem a gyakorlottságod játsza a szerepet, hanem a frémtájm. Egy vajákban. Nahaggyámá! (ha dmc-t akartál folyamatosan írni, akkor betudom elütésnek!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17226 2017.04.02. 16:29

arty írta:Eléggé 30 az a harminc-se, nemértem minek mondogatod folyamatosan, miközben a "saját" videód cáfol rád :P

És pont ennyire csúsztatás (vagy inkább nagyobb), hogy a túloldal pedig 99.9% hatvanfrém. Mobynál, hájon, talán.

Én nem a pécére kiabálok, hanem a folyamatos csúsztatásaidra ... bőőőven vannak címek, amit jogosan lehet anyázni konzolon is, a wildlands pont nem ez a kategória.
Értem én, hogy ez neked fáj, de nézz má inkább szembe az 50frémeddel :PPP
Toljadlégyszikonzolonköszi. És mondd, hogy jobb.

És én nem csúsztatok. Remélem a szavam már ér ennyit, hogy elhigyjétek. Mindent úgy belövök, ahogy még a fejlesztők se látták, pl Evil Within és még sok más.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17227 2017.04.02. 17:03

arty írta:Nyilván nem a gyakorlottságod játsza a szerepet, hanem a frémtájm. Egy vajákban. Nahaggyámá! (ha dmc-t akartál folyamatosan írni, akkor betudom elütésnek!)
Tényleg nem. Egyszerűen amit eddig betudtam, hogy biztos szar a hitbox, most látom, hogy többnyire mégsem. A Ninja Theorys dmc harcrendszer meg alig igényel pontosabb inputot, mint a vaják 3. Főleg a definitív patch nélküli pc verza.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17228 2017.04.02. 17:38

Ez mind nagyon érdekes meg izgalmas, de az vajon hogy a tökömben van, hogy az iponban még híre sincs a (custom) 1080Ti-knek??
Hátha az rendbehozza a konzolos frémet is. Kitudja?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17229 2017.04.02. 17:38

Moby írta:Ez mind nagyon érdekes meg izgalmas, de az vajon hogy a tökömben van, hogy az iponban még híre sincs a (custom) 1080Ti-knek??
Hátha az rendbehozza a konzolos frémet is. Kitudja?
Ebben a hónapban fognak beszállingózni, kintre is csak mutatóban érkezett még.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #17230 2017.04.02. 18:10

Wildlands mászterrész
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands 03.26.2017 - 16.34.02.07.png

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Super-Resolution 2017.03.26 - 16.54.40.27.jpg

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Super-Resolution 2017.02.23 - 21.23.53.73.jpg

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands 04.02.2017 - 16.31.35.01.png

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Super-Resolution 2017.02.23 - 21.28.22.39.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #17231 2017.04.02. 18:12

DanielT írta:Ebben a hónapban fognak beszállingózni, kintre is csak mutatóban érkezett még.
Megbírja azt még a raider550, vagy kukaérett az már?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17232 2017.04.02. 18:22

Moby írta:Megbírja azt még a raider550, vagy kukaérett az már?
Elbírja az még, nincs több 400-450 wattnál maxon csűrve. Az más kérdés, hogy hogy néz ki egy ilyen konfigban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17233 2017.04.02. 18:51

DanielT írta:Elbírja az még, nincs több 400-450 wattnál maxon csűrve. Az más kérdés, hogy hogy néz ki egy ilyen konfigban.

Sehogy. Nem látszik :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17234 2017.04.02. 19:01

Moby írta:Sehogy. Nem látszik :D
Nyilván, az természetes. Inkább a tudatra, meg a hangerőre gondoltam. Mi lesz a következő? Wildlands konzolon?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17235 2017.04.02. 19:22

DanielT írta:Nyilván, az természetes. Inkább a tudatra, meg a hangerőre gondoltam. Mi lesz a következő? Wildlands konzolon?
Épp a hangerő az, ami miatt nem basztatnám. Ennek nincs olyanja, amióta lecseréltem benne a foskeverőt. Járt itt nálam pár napja egy 1200-as aurum gold. Na az maga volt a pokol, pedig egy fingpermet gép volt körülötte.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17236 2017.04.02. 19:44

DT, illetve az őskonzolosok: A dualshock 4-em jobb gombáját ahogy lefelé húzom halhatóan klattyog meg érezni is, hogy valami nem kóser.
Ezt lehet olajozni, esetleg cserélni, vagy ha egyszer megadja magát dobhatom el francba?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17237 2017.04.02. 19:52

benőmenő írta:DT, illetve az őskonzolosok: A dualshock 4-em jobb gombáját ahogy lefelé húzom halhatóan klattyog meg érezni is, hogy valami nem kóser.
Ezt lehet olajozni, esetleg cserélni, vagy ha egyszer megadja magát dobhatom el francba?
Természetesen lehet cserélni, párszáz Ft egy új analóg mechanika bele Ebayről. Sajnos a minőségükre semmi garancia, hogy milyet fogsz ki. Ez kő. Kiváló alkalom a forrasztási ismereteid elmélyítésére, amik egész hátralévő életedben fognak szolgálni. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17238 2017.04.02. 21:09

DanielT írta:Természetesen lehet cserélni, párszáz Ft egy új analóg mechanika bele Ebayről. Sajnos a minőségükre semmi garancia, hogy milyet fogsz ki. Ez kő. Kiváló alkalom a forrasztási ismereteid elmélyítésére, amik egész hátralévő életedben fognak szolgálni. :)
Köszi, akkor majd otthon faterral megcsináljuk, ha tönkremegy. Rendesen rossz érzés így használni és még nincs másfél éves a kontroller.
Azt mondjuk lekopogom, hogy a gumi/műanyag nem foszlik rajta, pedig semmi ilyen idióta korongot nem húztam rá, le lehet cserélni fillérekért, és még az xbone kontrollerével is csereszabatosak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17239 2017.04.02. 21:45

Na ennél egyedibb koncepciót rég láttam! És pár napja jelent meg.

phpBB [media]


Avatar
DanielT

Hozzászólás #17240 2017.04.02. 21:54

Ez a Ratchethez hasonló cucc is jó eséllyel veri agyon nálam a Yooka-Laylee-t.

phpBB [media]


Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17241 2017.04.02. 23:26

Greyfox írta:Gits movie kikurt jo lett, pedig rottenen 40-es critics reviewen all... Igaz, a logan meg 90-en. En siman felcserelnem a pontokat :)
Eszmeletelen minosegben krealtak ujra a helyszineket/ jeleneteket a sztorin csavartak egyet, szerintem jo iranyba.
Te vagy az első, akitől ennyire biztatót hallok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17242 2017.04.02. 23:29

benőmenő írta:Lassan egy éves a Doom, és immár ződ' vga-val felvértezve ránéztem mizújság.
Szépen bekonfigoltam egy általam preferált med-high vegyesvágottra, aztán had szóljon! Vulkán alatt olyan 80-90 frém, OpenGL 4.5-el pedig inkább 100-130 az első gorenestnél.
Kipróbáltam a Nightmare fokozatot, ami elmebeteg (eredetileg egyel alatta, Ultra violence-en toltam és baromi nagy a szakadék).
Viszont V-sync továbbra sincs. A Borderless mód csak dísznek van, a játékban lévő vsync meg szimplán trágyalé. Rögtön egész többszörösre vágja vissza a frémet és olyan input lagot csinál, hogy még a 0-day xbone Rise of the Tomb Raider is megnyalná mind a 20 ujját.
Természetesen Fast syncet sem lehet rákényszeríteni nv control panelből. Shiftdel. Talán az iDTech 7-ben már ez is működni fog.
Jól jellemzi a tavalyi géming évet, hogy ez volt a csúcspontja. :bdead:
Vulkan alatt szerintem vállalhatóbb a játék, OpenGL-lel göröngyösebb nálam a frémvasút.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17243 2017.04.02. 23:36

arty írta:viszont az uplayt nem ezekhez a világszarokhoz kéne mérni, hanem a régi, fasza steamonly világhoz... régenmindenjobbvolt, ahoz képest ez má' a lejtő :( )
Én sem szeretem az oktrojált kienseket, de régen sokkal lassabb volt a letöltés Steamről. Értsd: az alja netemet sem lehetett mindig kimaxolni, most meg über. Meg az összes többi, is, amit próbálok. Nem összefüggéseket akkor ezzel bizonyítani, de bizony sokkal többet rohadt a Steam nálam.

(biztos rohadt nehéz lenne megoldani, hogy kontival lépkedjek az uplayben/originben/goggalaxyban....)
DS4+DSWindows, Steam Controller :) Vagy Controller Companion? Azt én nem próbáltam, de a topik ajánlása az volt. Ettől persze még kár, hogy a kliensek nem tudják, bár a UPlayből még konzolos gombok is rémlenek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #17244 2017.04.02. 23:40

DanielT írta:kígyóscucc & baglyosmacskarecset
Érdekesek. Az előbbit a Sumo Digital fejlesztette, ők felelősek - többek között, mert nagy bérmunkások - a kedvenc Outrunodért és az én antikedvenc Broken Sword 4-emért.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17245 2017.04.03. 08:11

DanielT írta:Na ennél egyedibb koncepciót rég láttam! És pár napja jelent meg.

OST-je pedig David Wise-tol :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17246 2017.04.03. 09:42

SlickAdam írta:OST-je pedig David Wise-tol :nezze:
Na! És ennek jó is lett a zenéje, nem úgy mint a Yooka-nak... aminél szarabbat én még nem hallottam. Illetve annak a főcímét nem Wise, hanem Kirkhope csinálta. Amit Wise komponált, ott az is jó:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #17247 2017.04.03. 10:55

Zóanagyvarázsló írta:Én sem szeretem az oktrojált kienseket, de régen sokkal lassabb volt a letöltés Steamről. Értsd: az alja netemet sem lehetett mindig kimaxolni, most meg über. Meg az összes többi, is, amit próbálok. Nem összefüggéseket akkor ezzel bizonyítani, de bizony sokkal többet rohadt a Steam nálam.

DS4+DSWindows, Steam Controller :) Vagy Controller Companion? Azt én nem próbáltam, de a topik ajánlása az volt. Ettől persze még kár, hogy a kliensek nem tudják, bár a UPlayből még konzolos gombok is rémlenek.
120as netemmel én ezekről nem tudok... (ami 12 mbyte a valóságomban :P)

ds4et nem szoktam használni, mer' bónkontit jobbszeretem és egyszerűbben tom párosítani és tovább is bírja és könnyű benne elemet cserélni és ... és ... és :)
controller appal se akarok sz*pni, elég volt megégetni magam 1x a steames beépítettel - nincs idő tráblsútra is :(
Avatar
arty

Hozzászólás #17248 2017.04.03. 10:58

TasManXT írta:Wildlands mászterrész
ez náladilyen?

tegnap (ezúttal gond nélkül) nyomtuk, már minden high, shadow medium, turf off, de a perfekt 60 továbbra is csak álom.
borderless + 60as frémlimit segített, néha akár fél perceket is vajsima, de ez sajnos távol van a tökéletestől :/

nincs valami titkos opció? (7700+1080ti nem ér!)
Avatar
arty

Hozzászólás #17249 2017.04.03. 11:08

arty írta:ez náladilyen?

tegnap (ezúttal gond nélkül) nyomtuk, már minden high, shadow medium, turf off, de a perfekt 60 továbbra is csak álom.
borderless + 60as frémlimit segített, néha akár fél perceket is vajsima, de ez sajnos távol van a tökéletestől :/

nincs valami titkos opció? (7700+1080ti nem ér!)
tegnap már ott tartottam, hogy mindemax+dáunszempling+30frémre állok át... álá WD1 ... :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #17250 2017.04.03. 11:15

arty írta:tegnap már ott tartottam, hogy mindemax+dáunszempling+30frémre állok át... álá WD1 ... :(
Bárcsak olyan jó lehetnék gifvadászban, mint eje75-öt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17251 2017.04.03. 11:25

arty írta:120as netemmel én ezekről nem tudok... (ami 12 mbyte a valóságomban :P)

ds4et nem szoktam használni, mer' bónkontit jobbszeretem és egyszerűbben tom párosítani és tovább is bírja és könnyű benne elemet cserélni és ... és ... és :)
controller appal se akarok sz*pni, elég volt megégetni magam 1x a steames beépítettel - nincs idő tráblsútra is :(
Ez a Steames kontroller konfigurátor tényleg azoknak jó, akik inkább ilyenekkel szeretnek bíbelődni játék helyett, vagy tényleg valami kontroller támogatás nélküli játékra akarod ráerőszakolni.
Az inputmapper most úgy működik kb., mint az Anniversary update előtt a DS4windows. Egyszer felrakod, meg bepipálod, hogy induljon minimalizálva automatikusan, a bluetooth pároztatás pedig semmivel nem tart tovább, mintha konzolon csinálnád.
Egyetlen furcsaság, amit nálam produkál, hogy csatlakozásnál mindig először ledobja a bluetooth, majd másodjára már okés, szóval ez plusz 3 sec és egy gombnyomás.
Plusz ugye a jack csati soha nem működött a kontrolleren pc-re kötve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17252 2017.04.03. 11:29

Moby írta:Bárcsak olyan jó lehetnék gifvadászban, mint eje75-öt.
Ide már embervadászat kell, más nem segít. Szerencsére személyleírást már tudok adni, plusz szerintem oda is tudom csalni valahova, kontroller időszakos felülvizsgálat címén. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17253 2017.04.03. 11:58

Na, Snake Pass-ból van warez, megdemózom és jelentek!
Avatar
arty

Hozzászólás #17254 2017.04.03. 12:19

Moby írta:Bárcsak olyan jó lehetnék gifvadászban, mint eje75-öt.
7700+1080 mögül neked könnyű! (bár kíváncsi lennék azé a frémjeidre és a beállításaidra :P )
Avatar
Moby

Hozzászólás #17255 2017.04.03. 12:28

arty írta:7700+1080 mögül neked könnyű! (bár kíváncsi lennék azé a frémjeidre és a beállításaidra :P )
A beállításokra jó sok időt basztam el: bekúrtam verhighba, és letsplay. Hát a frémekről meg legyen elég annyi, hogy nem 30 :D De ami talán ettől is fontosabb: a látvány. Amitől az porban fetrengek minden alkalommal. Éjszakai helikopterezés, és ÉL az egész világ alattad. Totális őrület minden pillanata. Olyan helyeket találok néha, hogy alig hiszem el amit látok.
Egyetlen dolog nem tetszik a játékban: a lakosok gyakorlatilag telibeszarják, hogy tokától bokáig felfegyverkezett amcsi katinák táncolnak az ebédlőasztalukon :DD

/mondjuk simán lehet, hogy nekem eleve nem a kupontolvaj pusztulatverza töltődött le, mer kékhalálom sem volt vagy 20 óra alatt :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17256 2017.04.03. 12:38

Moby írta:A beállításokra jó sok időt basztam el: bekúrtam verhighba, és letsplay. Hát a frémekről meg legyen elég annyi, hogy nem 30 :D De ami talán ettől is fontosabb: a látvány. Amitől az porban fetrengek minden alkalommal. Éjszakai helikopterezés, és ÉL az egész világ alattad. Totális őrület minden pillanata. Olyan helyeket találok néha, hogy alig hiszem el amit látok.
Egyetlen dolog nem tetszik a játékban: a lakosok gyakorlatilag telibeszarják, hogy tokától bokáig felfegyverkezett amcsi katinák táncolnak az ebédlőasztalukon :DD

/mondjuk simán lehet, hogy nekem eleve nem a kupontolvaj pusztulatverza töltődött le, mer kékhalálom sem volt vagy 20 óra alatt :)
Misönökben hogy állsz? Mert jöhetsz ám velünk, biztos van még olyan terület, ami egyikünknek sincs meg, azokat lehetne együtt. Ma este vagyunk Tasmannal például.
Avatar
arty

Hozzászólás #17257 2017.04.03. 12:40

benőmenő írta:Ez a Steames kontroller konfigurátor tényleg azoknak jó, akik inkább ilyenekkel szeretnek bíbelődni játék helyett, vagy tényleg valami kontroller támogatás nélküli játékra akarod ráerőszakolni.
Az inputmapper most úgy működik kb., mint az Anniversary update előtt a DS4windows. Egyszer felrakod, meg bepipálod, hogy induljon minimalizálva automatikusan, a bluetooth pároztatás pedig semmivel nem tart tovább, mintha konzolon csinálnád.
Egyetlen furcsaság, amit nálam produkál, hogy csatlakozásnál mindig először ledobja a bluetooth, majd másodjára már okés, szóval ez plusz 3 sec és egy gombnyomás.
Plusz ugye a jack csati soha nem működött a kontrolleren pc-re kötve.
nekem az a gond, h a ps4el is használom, ezért halál összehozni.... (bekapcsolom véletlen a pisit, kábellel szenvedni macera, utána a szoftver sem teljesen százas, stb)

persze ez részben gond a boxosokkal is, de ott ugye van dedikált párosítás gomb, nehezebb félrenyomva boxot bebútolni
Avatar
arty

Hozzászólás #17258 2017.04.03. 12:42

DanielT írta:Ide már embervadászat kell, más nem segít. Szerencsére személyleírást már tudok adni, plusz szerintem oda is tudom csalni valahova, kontroller időszakos felülvizsgálat címén. :idiota:
neked is szól: beállításokat és frémeredményeket! :P

ki ne derüljön, hogy igénytelen állatokként nyomjátok és szartok arra a pár kimaradó frémre, ami azé' felétek is ki-kimarad :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17259 2017.04.03. 12:45

DanielT írta:Misönökben hogy állsz? Mert jöhetsz ám velünk, biztos van még olyan terület, ami egyikünknek sincs meg, azokat lehetne együtt. Ma este vagyunk Tasmannal például.
Sehogy. Alig haladok. Tegnap pl nem is nyomtam. ME:A pörög inkább most. Tegnap volt egy laza 30 perces bossfightom benne (Remnant Archtiect-el a Voelden). Totális agyfasz ahogy az a játék is kinéz.
Voeld, épp a videó előtt stabilizált légkörrel (->sarkifények).
phpBB [media]


De jövök, csak egyikőtök sincs meg uplayen. Vagyik talán deep vett fel a minap. Szóljatok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.04.03. 12:46-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #17260 2017.04.03. 12:45

Moby írta:A beállításokra jó sok időt basztam el: bekúrtam verhighba, és letsplay. Hát a frémekről meg legyen elég annyi, hogy nem 30 :D De ami talán ettől is fontosabb: a látvány. Amitől az porban fetrengek minden alkalommal. Éjszakai helikopterezés, és ÉL az egész világ alattad. Totális őrület minden pillanata. Olyan helyeket találok néha, hogy alig hiszem el amit látok.
Egyetlen dolog nem tetszik a játékban: a lakosok gyakorlatilag telibeszarják, hogy tokától bokáig felfegyverkezett amcsi katinák táncolnak az ebédlőasztalukon :DD

/mondjuk simán lehet, hogy nekem eleve nem a kupontolvaj pusztulatverza töltődött le, mer kékhalálom sem volt vagy 20 óra alatt :)
szépnek szép, tényleg. de nekem a frém is fontos volna - máhogy valamennyire fix legyen.
de majd este megnézem médiumon is, biztos azt lőtték be a csumpigépesekre :falbav:

---

más!

phpBB [media]


bw compatban ezt (is) rendberakták :P
360on az egyik legvállalhatatlanabb cím volt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17261 2017.04.03. 12:51

arty írta:szépnek szép, tényleg. de nekem a frém is fontos volna - máhogy valamennyire fix legyen.
Ja, hát a #Sikergenszopásból tényleg ez jön le. Húúúdefontosafrém! :wilting: Meg a jóféle 30-as limitálás! ds-fDSA_:GRE?T!%!+%%!+%+aÉÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Avatar
Moby

Hozzászólás #17262 2017.04.03. 13:03

arty írta:más!
Ennek amúgy biztos örülni kell, de én inkább attól vagyok boldog, hogy egyik oldalát sem kellett megtapasztalnom a videónak :D (vagy a 660-at, vagy a 760-at vettem pont ezért, mánememlékszem, de hogy megvót a hatvanfrém)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17263 2017.04.03. 13:16

Moby írta:Ennek amúgy biztos örülni kell, de én inkább attól vagyok boldog, hogy egyik oldalát sem kellett megtapasztalnom a videónak :D (vagy a 660-at, vagy a 760-at vettem pont ezért, mánememlékszem, de hogy megvót a hatvanfrém)
Én a 7850-et vettem és az X3 procit cseréltem X4-re, aztán meg az i5-re. Na ez a kombó már csuklóból kirázta. Vagyis metálra kódolta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17264 2017.04.03. 13:22

arty írta:más!
FC3.video
bw compatban ezt (is) rendberakták :P
360on az egyik legvállalhatatlanabb cím volt...
Dícséretes mennyit küzdenek azért az élményért, amit én (ennél a konkrét játéknál) megjelenéskor kaptam az őskövület phenom 2-vel, meg az 1 GB DDR3-as HD4850-el. És már akkor pironkodtam miatta a leáldv2-ben. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #17265 2017.04.03. 13:33

Na, azé a nintendóra senki nem mondhassa, hogy nem prémiumterméket szállít. Amíg más gyártóknál a hajlított kijelző feláras, ők ingyen adják! Illetve mit adják? A vásárlóikat bevonva, interaktívan állítják elő neked, személyre szabottan, a saját dokkolóddal!
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #17266 2017.04.03. 13:36

Komolyan, ezzel a szerencsétlen szarral még nem tudom mi az ami meg tudna történni, és eddig nem történt meg, de kíváncsian várom minden héten a fejleményeket :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17267 2017.04.03. 13:52

Moby írta:Na, azé a nintendóra senki nem mondhassa, hogy nem prémiumterméket szállít. Amíg más gyártóknál a hajlított kijelző feláras, ők ingyen adják! Illetve mit adják? A vásárlóikat bevonva, interaktívan állítják elő neked, személyre szabottan, a saját dokkolóddal!
Spoiler
Kép
Kép
Kép
És az Apple még nem perelte be őket?! :wow1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17268 2017.04.03. 16:23

LOL. Most látom, hogy a Snake Pass is 30 fps konzolon (sub felbontásokkal mindenhol és framepacing problémákkal switchen) #CSAKAJÁTÉKÉLMÉNY

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #17269 2017.04.03. 16:29

DanielT írta:Ja, hát a #Sikergenszopásból tényleg ez jön le. Húúúdefontosafrém! :wilting: Meg a jóféle 30-as limitálás! ds-fDSA_:GRE?T!%!+%%!+%+aÉÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
konzolon nem tudsz mit csinálni, itt azt szajkózza mindenki, hogy tudsz - namost 60ra nemtom fixálni, mi marad más?
Avatar
arty

Hozzászólás #17270 2017.04.03. 16:30

DanielT írta:Én a 7850-et vettem és az X3 procit cseréltem X4-re, aztán meg az i5-re. Na ez a kombó már csuklóból kirázta. Vagyis metálra kódolta.
a csuklóból kirázás 1 órányi konfigolást és xml szerkesztést jelent :P

tudom, mer' nekem is 7850en jöttek a frémek fc3 alatt :P (aztán a 7950 már TÉNYLEG elég jól vitte...)
Avatar
arty

Hozzászólás #17271 2017.04.03. 16:32

benőmenő írta:Dícséretes mennyit küzdenek azért az élményért, amit én (ennél a konkrét játéknál) megjelenéskor kaptam az őskövület phenom 2-vel, meg az 1 GB DDR3-as HD4850-el. És már akkor pironkodtam miatta a leáldv2-ben. :D
de azé ugye megvan, hogy a 4850 mennyivel erősebb a 360nál és h a ramja is kétszer annyi, mint amennyi abban vót? ;) (phenomot se minősíteném, mer' azis héccer volt jobb a póvernél)
Avatar
Moby

Hozzászólás #17272 2017.04.03. 16:39

arty írta:konzolon nem tudsz mit csinálni, itt azt szajkózza mindenki, hogy tudsz - namost 60ra nemtom fixálni, mi marad más?

Nemtudoood???
Há...ménem?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17273 2017.04.03. 18:50

arty írta:de azé ugye megvan, hogy a 4850 mennyivel erősebb a 360nál és h a ramja is kétszer annyi, mint amennyi abban vót? ;) (phenomot se minősíteném, mer' azis héccer volt jobb a póvernél)
A gpu 2008. júni 16., a Deneb pedig 2009. januári vas, a FC3 meg 2011-ben jelent (ahogy a sokak által maig taposott sandy bridge is). Akkoriban még nem igazán volt elfogadott, hogy fél évtizedre is szólhat egy középkategóriás cpu.
Az megint más kérdés, hogy 2010 után már jönnie kellett volna a sikergennek, hogy értelmezhetőek legyenek powában, miközben a régi vasak akkor kezdtek még csak nyereséget termelni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #17274 2017.04.03. 20:07

Ma tárgyaltam egy sráccal a Samsungtól, volt nála egy S8 és egy S8+ is "oktatási" célból... az S8 gyári tokban volt, megnyomkodtam mindkettőt.....
Véleményem tömören:
Spoiler
agoqRkpJ_700wa_0.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17275 2017.04.03. 20:11

eje75 írta:Ma tárgyaltam egy sráccal a Samsungtól, volt nála egy S8 és egy S8+ is "oktatási" célból... az S8 gyári tokban volt, megnyomkodtam mindkettőt.....
Véleményem tömören:
Spoiler
agoqRkpJ_700wa_0.gif
:taps: És végre nincs a telefon elején az a batár/bazári Samsung logó...
Avatar
Moby

Hozzászólás #17276 2017.04.03. 20:14

DanielT írta::taps: És végre nincs a telefon elején az a batár/bazári Samsung logó...
Vettem szombaton a feleségemnek egy '17-es A5-öt. Megmondom a frankót: egy-az-egyben odaadnám érte a p9-et. Pedig az egy eléggé csumpicska. De hogy a következő valami S8-S9 lesz az tuti.
Ez az always-on display csilliárdszor jobb, mint akármilyen ledes értesítő. És faszt sem fogyaszt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17277 2017.04.03. 20:14

Snake Pass letesztelve!

Első másodperctől kezdve gameplay, semmi bullshit. Csodásan néz ki, isteni a hangulata és a zenéje. A Switch-el és a CSAKARAMNÉGGYEL szemben szerencsére 60 fps, de kéri a hardvert 1440p-ben. Sebaj, kapja. Élmény nézni a tükörsimán kúszkó kis kígyócskát. :)

A játék eddig tetszik, nagyon ötletes, tuti megveszem. Minden pixeléből ömlik a szeretet, amivel készítették.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17278 2017.04.03. 20:16

Moby írta:Vettem szombaton a feleségemnek egy '17-es A5-öt. Megmondom a frankót: egy-az-egyben odaadnám érte a p9-et. Pedig az egy eléggé csumpicska. De hogy a következő valami S8-S9 lesz az tuti.
Ez az always-on display csilliárdszor jobb, mint akármilyen ledes értesítő. És faszt sem fogyaszt.
Az alső részen már meg se lepődök, inkább várom, hogy mikor lesz szar a Hüjevej akksija is. :D

Az always on notifikációkkal egyetértek, must have. Főleg, hogy a ledes témát már rég elbaszták, csak custom szoftverrel lehet valamelyest használhatóvá tenni. Mate 8-on még sikerült, de a jövő nagyon kérdéses.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17279 2017.04.03. 20:22

DanielT írta:Az alső részen már meg se lepődök, inkább várom, hogy mikor lesz szar a Hüjevej akksija is. :D

Az always on notifikációkkal egyetértek, must have. Főleg, hogy a ledes témát már rég elbaszták, csak custom szoftverrel lehet valamelyest használhatóvá tenni. Mate 8-on még sikerült, de a jövő nagyon kérdéses.
Nyilván volt benne túlzás, érezhetően nem egy kategória. A fingerprint scannere pl. kritikán aluli. Viszont szoftverben nagyon sokat jött fel a samsung. Egyrészt szolgáltatásokban is, de sebességben hatalmasat léptek. Jó cucc lett a samsung teló. Pedig gyűlöltem őket, alig vártam, hogy attól a kurvszar S2-től megszabaduljak.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17280 2017.04.03. 20:33

Megpróbáltam előrendelnii s8-at tétől. Technikai okok miatt csak új előfizetőknek megy, illetve listaáron. :eljen: :mf2:
Állítólag a héten rendbehozzák..
Avatar
eje75

Hozzászólás #17281 2017.04.03. 21:28

Greyfox írta:Megpróbáltam előrendelnii s8-at tétől. Technikai okok miatt csak új előfizetőknek megy, illetve listaáron. :eljen: :mf2:
Állítólag a héten rendbehozzák..
Behúzod? Lehetne egy kérésem? Kellene csinálnod egy gyors, max. 500-600 ciklusos akku tesztet...benne vagy? Tűzoltó homokot, meg nedves pokrócot készíts be, ha túléled, Én is behúzom, mert nagyon bejön.... A srác szerint a 3. party appok (pl OTP Smartbank) is mennek arcfelismeréssel :taps:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17282 2017.04.03. 22:10

eje75 írta:Behúzod? Lehetne egy kérésem? Kellene csinálnod egy gyors, max. 500-600 ciklusos akku tesztet...benne vagy? Tűzoltó homokot, meg nedves pokrócot készíts be, ha túléled, Én is behúzom, mert nagyon bejön.... A srác szerint a 3. party appok (pl OTP Smartbank) is mennek arcfelismeréssel :taps:
Gyanítom most nagyon odafigyeltek, kb. le is húzhatnák a redőnyt még egy ilyen probléma után. Az arcfelismerésben nem bízok,ahogy az ujjlenyomatban sem.
A hirtelen fellángolásom egyelőre nem csillapodott, ha addig nem érkezik valami nagyon negatív - valószínűleg megveszem. Próbálom úgy nézni, hogy kb. ugyanez apple kiadásban nem lesz 300 alatt. Persze nézhetném úgy is, hogy egy s7 is kielégítené mindennapi igényeimet :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17283 2017.04.03. 22:22

Azt még hozzátenném, hogy valahol szégyellem, hogy ennyit adok egy szaros telefonért. Hiába tehetem meg, ciki, kellemetlen érzés. De ugyanakkor meg tetszik és kíváncsi is vagyok.. Morális válság.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17284 2017.04.03. 22:26

Aki ez alapján nem szeret bele ebbe a játékba, az menthetetlen. :D

phpBB [media]


Arckifejezést tudsz váltani a kígyón. :D És egyik cukibb mint a másik. Nomeg az egész mechanika, perspektíva, végre valami ÚJ!
Avatar
arty

Hozzászólás #17285 2017.04.04. 10:13

DanielT írta:Snake Pass letesztelve!

Első másodperctől kezdve gameplay, semmi bullshit. Csodásan néz ki, isteni a hangulata és a zenéje. A Switch-el és a CSAKARAMNÉGGYEL szemben szerencsére 60 fps, de kéri a hardvert 1440p-ben. Sebaj, kapja. Élmény nézni a tükörsimán kúszkó kis kígyócskát. :)

A játék eddig tetszik, nagyon ötletes, tuti megveszem. Minden pixeléből ömlik a szeretet, amivel készítették.
irányítás....? nem idegbaj 3d-ben terelgetni a kígyót?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17286 2017.04.04. 11:02

arty írta:irányítás....? nem idegbaj 3d-ben terelgetni a kígyót?
Nézd meg a videót, abban látszik, hogy hogyan lehet, ha valaki elsajátította. Ez az egész játék lényege, hogy mastereld. Hogy kígyóvá válj. :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17287 2017.04.04. 11:40

Ritkan jatszom platformerrel de biztos h ranezek majd, nagxon szimpatikus volt a jatek mar az elso videon is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17288 2017.04.04. 12:15

Halad tovább:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #17289 2017.04.04. 15:20

DanielT írta:Halad tovább:
Szvsz ez az egész CEMU ezzel a shadercache-es megoldással totál tévút. Ha ezt nem lehet teljesen megszüntetni, vagy azzal olyan ramaty lesz a sebesség, akkor felesleges továbbhaladni. Ezek a videók szimplán megtévesztőek. Ezek olyan állapotot mutatnak, amit pl. egy ekkora openworld játékban sosem fogsz látni. És minden egyes új pályelem-rész létrehozásánál jönnek a hosszú máűsodperces cahceépítések. Ami meg gyakorlatilag nullázza teszi a játék élvezeti értékét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17290 2017.04.04. 15:27

Moby írta:Szvsz ez az egész CEMU ezzel a shadercache-es megoldással totál tévút. Ha ezt nem lehet teljesen megszüntetni, vagy azzal olyan ramaty lesz a sebesség, akkor felesleges továbbhaladni. Ezek a videók szimplán megtévesztőek. Ezek olyan állapotot mutatnak, amit pl. egy ekkora openworld játékban sosem fogsz látni. És minden egyes új pályelem-rész létrehozásánál jönnek a hosszú máűsodperces cahceépítések. Ami meg gyakorlatilag nullázza teszi a játék élvezeti értékét.
Ááááá. Majd legenerálja séderkesst első launcskor például. Csak még nem tartanak ott. De fognak.

Vissza: “Leáldozott.hu”