A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #17151 2017.03.29. 20:35

DanielT írta:Nem akarják, hogy kimaradj a TitanXP sorsolásból! ;) :nezze:
ráadásul haver kódját már nemtom erre a karira beaktiválni :(

kezdődjön hát a gányolás, hogy mégiscsak menjen! :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17152 2017.03.29. 21:38

Kár volt örülni, megvan az s8 pontos ára, 274 ezer az alapmodell.
274. Ezer.
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #17153 2017.03.29. 22:30

Terás nvme-s SSD a házban, hdd kibaszval.
Ennyi.
Egy darabig most nem akarok gépbuzerálással foglalkozni. A wint újrahúztam, érett már. Ez volt(lett volna) a 3. teljes platformcsere alatta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17154 2017.03.30. 08:03

Moby írta:Terás nvme-s SSD a házban, hdd kibaszval.
Ennyi.
Egy darabig most nem akarok gépbuzerálással foglalkozni. A wint újrahúztam, érett már. Ez volt(lett volna) a 3. teljes platformcsere alatta.
Gondolom kisMoby is megszokja majd az életét a gazdag amerikai családnál. Win-Win. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17155 2017.03.30. 08:25

Kb 2db félmondat van ebben a bullshit közleményben, ami igaz. A launch ideje és a kritikák, amiket kaptak. A többi a szokásos PR szembehányás/hülyének nézés.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #17156 2017.03.30. 08:54

DanielT írta:Gondolom kisMoby is megszokja majd az életét a gazdag amerikai családnál. Win-Win. :banplz:
Reméljük, igen! :vigyor:
Avatar
arty

Hozzászólás #17157 2017.03.30. 09:15

DanielT írta:Kb 2db félmondat van ebben a bullshit közleményben, ami igaz. A launch ideje és a kritikák, amiket kaptak. A többi a szokásos PR szembehányás/hülyének nézés.

Kép
ea games és a listening....

- battlefront alatt ment a sírás, hogy támogassanak joysticket. fél évig-évig hitegetés, hogy vizsgálják, majd topik lokkolva, záróakkord: nem lesz.
- nfs konzolverza: legyen má' lécci ea kormányszupport, vizsgáljuk a lehetőségét, félév után lock és nem tervezzük a feature implementálását.
(nincs okom azt hinni, hogy ugyan ez nincs meg a bf1 (fórum) alatt vagy bármely más játékuk esetén... ordenáré hozzáállás, de végülis klasszik gigacorp. mentalitás)

férgek :(

---

tegnap windows restore, biosflash, tökmásik gef exp user - így se sikerült beregelni a kártyára a második wildlandset.
nvidia: ügyes! hjaés a jókurva anyátokat, ződgecik! :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #17158 2017.03.30. 09:19

arty írta:ea games és a listening....

- battlefront alatt ment a sírás, hogy támogassanak joysticket. fél évig-évig hitegetés, hogy vizsgálják, majd topik lokkolva, záróakkord: nem lesz.
- nfs konzolverza: legyen má' lécci ea kormányszupport, vizsgáljuk a lehetőségét, félév után lock és nem tervezzük a feature implementálását.
(nincs okom azt hinni, hogy ugyan ez nincs meg a bf1 (fórum) alatt vagy bármely más játékuk esetén... ordenáré hozzáállás, de végülis klasszik gigacorp. mentalitás)

férgek :(

---

tegnap windows restore, biosflash, tökmásik gef exp user - így se sikerült beregelni a kártyára a második wildlandset.
nvidia: ügyes! hjaés a jókurva anyátokat, ződgecik! :(
Köcsög tetvesgecik! Ökörmód saját szórakoztatásukra lopják ki a szegény ukrán kupontolvajok gyerekeinek szájából az ételt :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17159 2017.03.30. 09:38

Moby írta:Köcsög tetvesgecik! Ökörmód saját szórakoztatásukra lopják ki a szegény ukrán kupontolvajok gyerekeinek szájából az ételt :boxer:
Bezzeg az Áemdével az összes (értsd: nulla) kártyához adott játékot is aktiválhatod GefExp reg nélkül, egy 9500Pro-val is. :nezze:

Egyébként kibaszott epik, hogy most is az nVidiának köszönhetően lett neki és a spannak is óccsó Wildlands, de azért MEGÖLNÉ őket instant. Még ezen tranzakció kapcsán is ők a férgek! :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #17160 2017.03.30. 09:58

DanielT írta:Bezzeg az Áemdével az összes (értsd: nulla) kártyához adott játékot is aktiválhatod GefExp reg nélkül, egy 9500Pro-val is. :nezze:

Egyébként kibaszott epik, hogy most is az nVidiának köszönhetően lett neki és a spannak is óccsó Wildlands, de azért MEGÖLNÉ őket instant. Még ezen tranzakció kapcsán is ők a férgek! :taps:
1.) nem szeretetből adták
2.) régen nem kellett accos, kártyához között baszkodás
3.) amdnél se kellett, de ez má tényleg mindegy is

és lám, PONT ugyanúgy kilopták a kódokat a geforcék mellől :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17161 2017.03.30. 10:02

arty írta:ea games és a listening....
- battlefront alatt ment a sírás, hogy támogassanak joysticket. fél évig-évig hitegetés, hogy vizsgálják, majd topik lokkolva, záróakkord: nem lesz.
- nfs konzolverza: legyen má' lécci ea kormányszupport, vizsgáljuk a lehetőségét, félév után lock és nem tervezzük a feature implementálását.
(nincs okom azt hinni, hogy ugyan ez nincs meg a bf1 (fórum) alatt vagy bármely más játékuk esetén... ordenáré hozzáállás, de végülis klasszik gigacorp. mentalitás)
férgek :(
-battlefield 1: kicsit durva a nade spam -> most már support ammo láda sem kell, magától újratöltődik. :wilting:
Ez a Battlefront 1 egy tévedés volt, megy vissza a BF4. :gunyos1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17162 2017.03.30. 10:24

arty írta:1.) nem szeretetből adták
2.) régen nem kellett accos, kártyához között baszkodás
3.) amdnél se kellett, de ez má tényleg mindegy is

és lám, PONT ugyanúgy kilopták a kódokat a geforcék mellől :P
1. Nem szeretetből adták, de legalább VAN. Kb ez össze is foglalja a helyzetet AMD VS nVidia téren...
2. Régen nem kellett, de mivel rengetegen kijátszották a rendszert, valamit ki kellett találni. Szerintem korrekt, én is ezt csináltam volna.
3. AMD? Azok meg tudnának csinálni egyáltalán egy login rendszert? :idiota:

Igen, kilopták, vagy eladhatják akiknek nem kell, de legalább nem tudják azok tolni, akik nem esküdtek fel az egy igaz hitre! :D

*
Spoiler
Mint te! :mf2: :mf2: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17163 2017.03.30. 10:33

benőmenő írta:-battlefield 1: kicsit durva a nade spam -> most már support ammo láda sem kell, magától újratöltődik. :wilting:
TOTÁLIS elmebetegség. Tényleg. Évek óta mást se hallani, hogy a kurva gránát spammel kellene valamit kezdeni. Erre fokozzák. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17164 2017.03.30. 11:14

arty írta:1.) nem szeretetből adták
2.) régen nem kellett accos, kártyához között baszkodás
3.) amdnél se kellett, de ez má tényleg mindegy is

és lám, PONT ugyanúgy kilopták a kódokat a geforcék mellől :P
ÉSs most meg is baszhatják/játok, szal legközelebb valszeg már nem fogják/enm annyit/akármi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17165 2017.03.30. 11:19

DanielT írta:Bezzeg az Áemdével az összes (értsd: nulla) kártyához adott játékot is aktiválhatod GefExp reg nélkül, egy 9500Pro-val is. :nezze:

Egyébként kibaszott epik, hogy most is az nVidiának köszönhetően lett neki és a spannak is óccsó Wildlands, de azért MEGÖLNÉ őket instant. Még ezen tranzakció kapcsán is ők a férgek! :taps:
Jaja, a népmegmentő AMD az a BEZZEG! :D
Mondom mit kaptam az amd megvásárolható jelenlegi csúcskártyájoz: 3d márkát. Hagyok kis szünetet.
Na, ugye ez is több a semmitől, meghát na. DE!!!!! Nem ám steam kódot vagy valamit. NEEEEEM. Lófaszt. Egyetlen letölthető verzát, nem frissíthető, soseleszjósemmire.
Na, szal valahol totál érhető miért nem lopnak ki kupont az áemdétől :nevetes2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17166 2017.03.30. 11:23

Kb olyan hasznos, mint a Bitsdujour -tól kapott egyetlen verziós hdsentinelem, ami szuper tényleg, egyetlen baj van csak vele: az ssd-ket már nem ismeri, az nvme-ről nem is hallott, szal szerinte jelenleg nincs háttértár a gépemben :D
skinnyman

Hozzászólás #17167 2017.03.30. 11:51

Moby írta:Kb olyan hasznos, mint a Bitsdujour -tól kapott egyetlen verziós hdsentinelem, ami szuper tényleg, egyetlen baj van csak vele: az ssd-ket már nem ismeri, az nvme-ről nem is hallott, szal szerinte jelenleg nincs háttértár a gépemben :D
Onnan en is ciganykodtam egy hdsentinel-t, de szerintem adtak rendes serialt hozza, szoval megy a mai napig a legujabb verziokkal is. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #17168 2017.03.30. 12:19

skinnyman írta:Onnan en is ciganykodtam egy hdsentinel-t, de szerintem adtak rendes serialt hozza, szoval megy a mai napig a legujabb verziokkal is. :)
Akkor az egy másik akció lehetett, mer nekem kód nemjött, csak link, de ez is a számla címe: BitsDuJour Software Receipt - Hard Disk Sentinel Standard Edition v4.60 szal egy verza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17169 2017.03.30. 15:14

Ez hír bazmeg 2017-ben!! Ennek örülnek "emberek".

"Among other changes in today's 3.0A update on Switch: Shovel Knight now outputs at a 1080p resolution while playing in docked mode."
Avatar
kigyi

Hozzászólás #17170 2017.03.30. 15:15

Moby írta:Akkor az egy másik akció lehetett, mer nekem kód nemjött, csak link, de ez is a számla címe: BitsDuJour Software Receipt - Hard Disk Sentinel Standard Edition v4.60 szal egy verza.
Akkor téged átvertek a mocskok nekem is serialt küldtek hozzá :D Igaz a Pro verzióhoz nem az csak egy linket tartalmazott tényleg nem frissíthető a standard viszont örök licence-es.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #17171 2017.03.30. 19:37

Vótmá?
phpBB [media]


És a lényeg:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #17172 2017.03.30. 20:01

kigyi írta:Akkor téged átvertek a mocskok nekem is serialt küldtek hozzá :D Igaz a Pro verzióhoz nem az csak egy linket tartalmazott tényleg nem frissíthető a standard viszont örök licence-es.
Hát nőjön köröm az orrukra!
Avatar
Moby

Hozzászólás #17173 2017.03.30. 20:02

TasManXT írta:Vótmá?
phpBB [media]


És a lényeg:
Kép
Én má most jelentkezek a teambe! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17174 2017.03.30. 20:10

Egy figyelőt azért ráállítottam. Bár a kívánt árat valszeg nem a következő néhány hétben fogja elérni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17175 2017.03.30. 20:18

Moby írta:Én má most jelentkezek a teambe! :banplz:
A preorderbétás ká anyjukat. Mindegy, persze toljuk, ha jó lesz.
Avatar
arty

Hozzászólás #17176 2017.03.30. 21:23

Moby írta:ÉSs most meg is baszhatják/játok, szal legközelebb valszeg már nem fogják/enm annyit/akármi.
De. Max még szigorúbb lesz.

És bár én haszonélvezőke IS voltam a rendszernek, de anno a 970em mellől pl ki volt csórva és csak hetekkel később kaptam kézhet egy (pót?)kódot.... nehéz ügy.

Mindenesetre, ha vissza lehet élni, legalább ne kelljen má' ennyit baszakodni! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #17177 2017.03.30. 21:23

jót mosolyogtam rajta:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #17178 2017.03.30. 22:00

Leteszteltem a picikémet.
Megfelelő szögből nézve, kissé hunyorítva, ha elegendő ideig bámulja a néző, megláthat benne némi átviteli sebességet. :banplz:
Kép
Melegszik is kegyetlenül. Nagyjából minden aspektusában illő ebben a konfigba :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17179 2017.03.30. 22:15

Moby írta:Leteszteltem a picikémet.
Megfelelő szögből nézve, kissé hunyorítva, ha elegendő ideig bámulja a néző, megláthat benne némi átviteli sebességet. :banplz:
Kép
Melegszik is kegyetlenül. Nagyjából minden aspektusában illő ebben a konfigba :)
Miakurvaég? m2 1 terás? Te állat. :D :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17180 2017.03.30. 22:23

DanielT írta:Miakurvaég? m2 1 terás? Te állat. :D :eljen: :eljen: :eljen:
Mást már nem tűr meg ez a ház. Kivet magából mindent, ami nem odavaló :sir: Kérleltem, hogy hadd maradjon egy kis hdd is, vagy legalább egy satás ssd, de nem alkuszik :((
Avatar
arty

Hozzászólás #17181 2017.03.30. 22:40

Moby írta:Mást már nem tűr meg ez a ház. Kivet magából mindent, ami nem odavaló :sir: Kérleltem, hogy hadd maradjon egy kis hdd is, vagy legalább egy satás ssd, de nem alkuszik :((
:D

(terás ssd berakásakor a putri 1080 hogy nem esett ki??!!?)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17182 2017.03.31. 13:11

Moby írta:Mást már nem tűr meg ez a ház. Kivet magából mindent, ami nem odavaló :sir: Kérleltem, hogy hadd maradjon egy kis hdd is, vagy legalább egy satás ssd, de nem alkuszik :((
hamar kimásztál a híd alól.:D mi a titkod?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17183 2017.03.31. 14:39

Kurvajó ez a (PS)VR, ezt a srácot napokra taccsra vágta.

"After the first 2 nights though, the spark is gone already.

Why? It's constantly making me feel sick. No matter what I do. Calibration, setup tweaks, adjusting head straps, cleaning lenses, etc. I get terrible eye strain/fatigue. It physically hurts to play. I don't feel like hurling, but I get acute upper stomach pain. I feel a massive disconnect in my movements in game and IRL, so I get really dizzy. Also, the terrible resolution and general blurriness makes it a hard pill to swallow. Once your brain feels less "tricked" that you are in the game, I don't feel super immersed.

I have had to lay down in bed and go to sleep early. I have had VR like nightmares and anxiety when I think about using it the next day. Yesterday I had what I could describe as a VR hangover. Terrible pounding headache and nauseous when walking. Had a hard time focusing my eyes on objects."

:eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #17184 2017.03.31. 16:31

DanielT írta:Kurvajó ez a (PS)VR, ezt a srácot napokra taccsra vágta.

"After the first 2 nights though, the spark is gone already.

Why? It's constantly making me feel sick. No matter what I do. Calibration, setup tweaks, adjusting head straps, cleaning lenses, etc. I get terrible eye strain/fatigue. It physically hurts to play. I don't feel like hurling, but I get acute upper stomach pain. I feel a massive disconnect in my movements in game and IRL, so I get really dizzy. Also, the terrible resolution and general blurriness makes it a hard pill to swallow. Once your brain feels less "tricked" that you are in the game, I don't feel super immersed.

I have had to lay down in bed and go to sleep early. I have had VR like nightmares and anxiety when I think about using it the next day. Yesterday I had what I could describe as a VR hangover. Terrible pounding headache and nauseous when walking. Had a hard time focusing my eyes on objects."

:eljen: :eljen: :eljen:
figyelembe veve, hogy nalam is nagyon befigyel a klasszikus motion sickness, vagy hogy a napi szokasos nyaktornamtol is beszedülök pöppet, szerintem 1 percig birnam es ledobna az agyam az ekszijat, hanynek es atmennek tachycardiaba. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #17185 2017.03.31. 18:13

DanielT írta:Kurvajó ez a (PS)VR, ezt a srácot napokra taccsra vágta.

"After the first 2 nights though, the spark is gone already.

Why? It's constantly making me feel sick. No matter what I do. Calibration, setup tweaks, adjusting head straps, cleaning lenses, etc. I get terrible eye strain/fatigue. It physically hurts to play. I don't feel like hurling, but I get acute upper stomach pain. I feel a massive disconnect in my movements in game and IRL, so I get really dizzy. Also, the terrible resolution and general blurriness makes it a hard pill to swallow. Once your brain feels less "tricked" that you are in the game, I don't feel super immersed.

I have had to lay down in bed and go to sleep early. I have had VR like nightmares and anxiety when I think about using it the next day. Yesterday I had what I could describe as a VR hangover. Terrible pounding headache and nauseous when walking. Had a hard time focusing my eyes on objects."

:eljen: :eljen: :eljen:
na, ő a másik véglet... kár h Kandurex is nem írt ide bővebben, neki is egészségügyi gondjai voltak (a felbontásmizérián túl) - ps4 topikban kiszedtem belőle ;)

multkor egyik konzolboltba épp vásároltam és behozott eladásra egy vrszettet és egy pluszkontit a srác... 80at kapott a psvr-ért, kontiért 6ezret.... :falbav:
bakker, annyiért pl én is megvettem volna, még úgy is oké, ha utána eladom :(
Avatar
arty

Hozzászólás #17186 2017.03.31. 18:14

tegnap megjött a creators update xbox onera.
azóta a kinekt nem közvetít képet, csak a feketeség

ms :levele:
Avatar
arty

Hozzászólás #17187 2017.03.31. 19:20

arty írta:tegnap megjött a creators update xbox onera.
azóta a kinekt nem közvetít képet, csak a feketeség

ms :levele:
2 gyors reboot és megy! köszi, xboxwin10!

amúgy a rencer érzésre ugyan gyorsabb, de ehez kellett, hogy az utóbbi hetekben olyan szinten volt döglassú, hogy arra is merek gondolni: direkt csinálták.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #17188 2017.03.31. 20:19

Megvettem a Niert.
Felbontás szar, és nem tudom az egérkurzort eltüntetni. Hiába viszem indítás után a jobb alsóba, időnként újra bejön középre. Álltai élmény mindig felállni a kanapéról és odébb rakosgatni.
Valami unofficial, kétes eredetű, v0.4.1 verziójú peccsel tudnék próbálkozni, ha lenne gyomrom hozzá.
Asszem ezt jegelem...
Pöcegödör-race. Annak is a legalja.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17189 2017.03.31. 20:28

aabyssx írta:Megvettem a Niert.
Felbontás szar, és nem tudom az egérkurzort eltüntetni. Hiába viszem indítás után a jobb alsóba, időnként újra bejön középre. Álltai élmény mindig felállni a kanapéról és odébb rakosgatni.
Valami unofficial, kétes eredetű, v0.4.1 verziójú peccsel tudnék próbálkozni, ha lenne gyomrom hozzá.
Asszem ezt jegelem...
Pöcegödör-race. Annak is a legalja.
Szóltunk, hogy bugos. Ezzel esetleg?
A Fallout 3 gányolásakor használtam, és az azért pár körrel közelebb van a pöcegödör aljához.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17190 2017.03.31. 21:00

aabyssx írta:Megvettem a Niert.
Felbontás szar, és nem tudom az egérkurzort eltüntetni. Hiába viszem indítás után a jobb alsóba, időnként újra bejön középre. Álltai élmény mindig felállni a kanapéról és odébb rakosgatni.
Valami unofficial, kétes eredetű, v0.4.1 verziójú peccsel tudnék próbálkozni, ha lenne gyomrom hozzá.
Asszem ezt jegelem...
Pöcegödör-race. Annak is a legalja.
Miután leírtam, hogy még ne vedd, mer gondok vannak vele, megvetted, és meglepődtél, hogy gondok vannak vele.
Ejj vadász-vadász... :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #17191 2017.03.31. 21:19

Azért volt ilyen szolid a megnyilvánulásom, mert számítottam rá.
Avatar
insp

Hozzászólás #17192 2017.03.31. 22:45

DanielT írta:Ebből a fickóból ömlik a minőség, kár, hogy csak most találtam rá. De legalább van mit pótolni.


Szenne rohogom magam rajta, kivalo esti kikapcsolodas.
Az az oszinte szarkazmusba oltott nihilista rohoges, priceless! :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #17193 2017.03.31. 23:04

aabyssx írta:Azért volt ilyen szolid a megnyilvánulásom, mert számítottam rá.
De amúgy mér fosol az unofficial patchtől? Még a eurogamer is azt ajánlja hozzá. Ráadásul annyira azér az nem kétes eredetű, még a forráskódját is publikálja a készítője.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #17194 2017.03.31. 23:13

Moby írta:De amúgy mér fosol az unofficial patchtől? Még a eurogamer is azt ajánlja hozzá. Ráadásul annyira azér az nem kétes eredetű, még a forráskódját is publikálja a készítője.
Gőzöm sincs, hogy mit csinál, meg mit ront el esetleg, amit nem tesztelt senki. Nincs is időm foglalkozni vele. Írtam a supportnak aztá annyi. Dolgozzanak peccsen!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17195 2017.04.01. 10:07

Végre valami rohadt hasznos újítás, természetesen a szemét nVidiától!

phpBB [media]

jk
Avatar
Moby

Hozzászólás #17196 2017.04.01. 11:45

DanielT írta:Végre valami rohadt hasznos újítás, természetesen a szemét nVidiától!
Minden évben ledöbbenek mi energiát képesek ölni a cégek ebbe az április elsejei fasságba :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #17197 2017.04.01. 13:58

nah mondjuk ezt el lehetett volna sütni nem ápr1.én is, simán megettem volna annak fényében ahol ma tart a gaming :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17198 2017.04.01. 17:39

Ready at Dawn új játéka ma, pár óra múlva open béta steamen:

Avatar
Greyfox

Hozzászólás #17199 2017.04.01. 19:38

Gits movie kikurt jo lett, pedig rottenen 40-es critics reviewen all... Igaz, a logan meg 90-en. En siman felcserelnem a pontokat :)
Eszmeletelen minosegben krealtak ujra a helyszineket/ jeleneteket a sztorin csavartak egyet, szerintem jo iranyba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17200 2017.04.01. 20:10

DanielT írta:Ready at Dawn új játéka ma, pár óra múlva open béta steamen:

Ez valami akkora rettenetes fosnak tűnik, hogy erre sajnálom a tárhelyet is.
Avatar
arty

Hozzászólás #17201 2017.04.02. 00:58

túlestem a wildlands próbán... csak egy rövid óra volt a terv, 3 lett a vége :) egyelőre uncsi, mert ezeket a helyzeteket a két bétában már kétszer átéltem, ellenben még így is a farcry3 mellett az egyik legjobb coop!

viszont brutális bugos (annyira nem, mint az fc4 coop volt), egyelőre nem game breaking egyik se, de a beleélést nagyban rontják...
boxon sokan 100+% completionnál állva bebukták a skilljeiket (lvl1 a karijuk, térkép viszont "kész"), nemtom pécén is van-e ilyen, hálistennek talán mire eljutnék odáig, má lesz pecs
szép, de 1070-en a veryhigh sem igazán bírja, fix60hoz talán mediumig kéne mindent butítani
havernál durva egérlag, valamelyik wildlands processzt kellett low priora levennie, ami segített. én gémpeddel nem panaszkodok.
amikor kékképernyőt kaptam, ráfogtam, h má' régi a gép és a tuning biztos. aztán haver is kapott egyet....... semmilye nincs húzva és új a gépe (kivéve gpu).
ráguglizva sokhelyen van sok topik, de ez még mindig lehet azé' mert gépigényes és a kicsit is instabil gépeket kifingatja(?)

hja és pár napja ugye felraktam a legujabb gameready drivert, úgy pattog a hang a tévén, ahogyan anno amdn, évekig................. mazterrészesség!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17202 2017.04.02. 08:52

arty írta:túlestem a wildlands próbán... csak egy rövid óra volt a terv, 3 lett a vége :) egyelőre uncsi, mert ezeket a helyzeteket a két bétában már kétszer átéltem, ellenben még így is a farcry3 mellett az egyik legjobb coop!

viszont brutális bugos (annyira nem, mint az fc4 coop volt), egyelőre nem game breaking egyik se, de a beleélést nagyban rontják...
boxon sokan 100+% completionnál állva bebukták a skilljeiket (lvl1 a karijuk, térkép viszont "kész"), nemtom pécén is van-e ilyen, hálistennek talán mire eljutnék odáig, má lesz pecs
szép, de 1070-en a veryhigh sem igazán bírja, fix60hoz talán mediumig kéne mindent butítani
havernál durva egérlag, valamelyik wildlands processzt kellett low priora levennie, ami segített. én gémpeddel nem panaszkodok.
amikor kékképernyőt kaptam, ráfogtam, h má' régi a gép és a tuning biztos. aztán haver is kapott egyet....... semmilye nincs húzva és új a gépe (kivéve gpu).
ráguglizva sokhelyen van sok topik, de ez még mindig lehet azé' mert gépigényes és a kicsit is instabil gépeket kifingatja(?)

hja és pár napja ugye felraktam a legujabb gameready drivert, úgy pattog a hang a tévén, ahogyan anno amdn, évekig................. mazterrészesség!
20 óra alatt semmilyen hasonló problémával nem találkoztunk. Meg nem hasonlóval se. A kékhlalál azért van, mert foslé a gépe.

Ellenben a világon létező legjobb , legszebb, legjobban futó verzióval toljuk mert ugye maszterrész.

szerk: Ugye a Wildlands miatt már nem tudtam megúszni a Uplay-t, illetve a Steames Siege-el is települt... de... nem szar.* Még egy felesleges kliens, de maxon jön a letöltés, gyors a kezelése, a multi-party hibátlanul és egyszerűen működik vele. Inkább még egy plusz, jól és gyorsan működő store, mint egyetlen, alternatíva nélküli moslék, lásd PSN. Vagy a Live, mert nem hiszem, hogy onnan 30 megával töltenék...

*Gondolom a klienst övező gyűlölet sarkallta őket, hogy használhatóra csinálják és mivel van helyette több másik, így kénytelenek is voltak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17203 2017.04.02. 11:20

Lassan egy éves a Doom, és immár ződ' vga-val felvértezve ránéztem mizújság.
Szépen bekonfigoltam egy általam preferált med-high vegyesvágottra, aztán had szóljon! Vulkán alatt olyan 80-90 frém, OpenGL 4.5-el pedig inkább 100-130 az első gorenestnél.
Kipróbáltam a Nightmare fokozatot, ami elmebeteg (eredetileg egyel alatta, Ultra violence-en toltam és baromi nagy a szakadék).
Viszont V-sync továbbra sincs. A Borderless mód csak dísznek van, a játékban lévő vsync meg szimplán trágyalé. Rögtön egész többszörösre vágja vissza a frémet és olyan input lagot csinál, hogy még a 0-day xbone Rise of the Tomb Raider is megnyalná mind a 20 ujját.
Természetesen Fast syncet sem lehet rákényszeríteni nv control panelből. Shiftdel. Talán az iDTech 7-ben már ez is működni fog.
Jól jellemzi a tavalyi géming évet, hogy ez volt a csúcspontja. :bdead:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #17205 2017.04.02. 13:22

Kép

Kicsit unatkoztam és kipróbáltam egy értelmes watch dogs modot. Danvsw Natural & Realistic Lighting for Watch_Dogs [Dry Version 1.11] Win8-10.rar

A link a fórumhoz vezet, több lehetőség is van. Inspectorból vagy nvdiai control panelből egy 16xAF menjen rá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17206 2017.04.02. 13:49

TasManXT írta:Kép

Kicsit unatkoztam és kipróbáltam egy értelmes watch dogs modot. Danvsw Natural & Realistic Lighting for Watch_Dogs [Dry Version 1.11] Win8-10.rar

A link a fórumhoz vezet, több lehetőség is van. Inspectorból vagy nvdiai control panelből egy 16xAF menjen rá.
Eleriggyé' innet a GÁNNYAL! :nezze:

BTW egy karakter ruha mod kellene, mert ennél a kabátnál undorítóbbat én még nem láttam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17207 2017.04.02. 13:51

Egyébként a GÁNYOLT Quake 2-t még mindig tolom, a pályák összekötöttsége és a backtracking formája többször a Dark Soulsra emlékeztet. :)

És még mindig fantasztikus ahogy kinéz és állati jól játszható! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #17208 2017.04.02. 14:05

DanielT írta:20 óra alatt semmilyen hasonló problémával nem találkoztunk. Meg nem hasonlóval se. A kékhlalál azért van, mert foslé a gépe.

Ellenben a világon létező legjobb , legszebb, legjobban futó verzióval toljuk mert ugye maszterrész.

szerk: Ugye a Wildlands miatt már nem tudtam megúszni a Uplay-t, illetve a Steames Siege-el is települt... de... nem szar.* Még egy felesleges kliens, de maxon jön a letöltés, gyors a kezelése, a multi-party hibátlanul és egyszerűen működik vele. Inkább még egy plusz, jól és gyorsan működő store, mint egyetlen, alternatíva nélküli moslék, lásd PSN. Vagy a Live, mert nem hiszem, hogy onnan 30 megával töltenék...

*Gondolom a klienst övező gyűlölet sarkallta őket, hogy használhatóra csinálják és mivel van helyette több másik, így kénytelenek is voltak.
nem foslé a gépe.

legszebb, az addig oké - de hogy a legjobb volna? erősen relatív. azé' visszasírom a lájvos problémamentességet :P
tegnap a coop folyamán azé voltak vicces hibaüzenetek és inkább csak meghívással jött össze a coop, mint rájoinolva.
és a voice pedig igazi pöcés fosmolék.... skypen kívántunk beszélgetni, nem ingame, hátööö... tudom ez nem így van kitalálva...
volt h egy rejoin után nekem pl behalkult a game hangja. igazi pöcegödör feeling :)

a klienst övető gyűlölet ma is áll - tegnap pl ismét elkezdte kérni a 2-factoros kódot, ill. rezetelődött, hogy melyik játékaim voltak rejtettek (tudod, ez pl azé kell, mert ebben a NEMSZAR(tm) kliensben 3 The Crew-m van és FINGOM sincs melyik a két lejárt triál és melyik a valódi, indítható, játszható. Hja és van egy bétám is mellette. Hja és ha meglenne steamen is, akkor 4 lenne.) - szal most megint egyesével végig kellett mennem rajtuk és rejteni a szemetet (demók, béták, triálok, steamesek). Ha nekem is csak 2 játékom lenne itt, nyilván kevésbé zavarna :P

Letöltéssel még régen se volt komoly gond, ami pedig musthave és VÉGRE kategória: betallózhatom egy játék telepített verzáját és felismeri és nem kell ujratölteni/installálni! Persze nem automata, mint a steam, dehát valamit valamiért ;) (persze korábbi játékok még mindig letölt + telepit + pecsel, tehát az inkonzisztens moslék továbbra is rásüthető az ubi boltjára)

az pedig, hogy tök jó lenne, ha minden kiadónak lenne saját bótja/kliense (merthogy emellett állsz ki, ugye! ez a steamonly/lájvonly/psnonly világ alternatívája), hasonlóan retek minőségben, éveken át tákolva-gányolva, mig egyszercsak má majdnem csak 10 éves lemaradásban lesznek a tutitól, hát hogyismondjam: igénytelen pécés "mazterrészer" lettél, büszke lehetsz rá :P (lájv egyébként általában okés sebességben, a psnre pedig most olvastam, h proxyhekkel pécén gányolva fel lehet hozni párszáz megabitre is :DDD - viszont az uplayt nem ezekhez a világszarokhoz kéne mérni, hanem a régi, fasza steamonly világhoz... régenmindenjobbvolt, ahoz képest ez má' a lejtő :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17209 2017.04.02. 14:14

arty írta:nem foslé a gépe.
De. Azért kékhalálozik. Az nem a játék hibája, hogy meghajtja és nem stabil a cucc.

arty írta:legszebb, az addig oké - de hogy a legjobb volna? erősen relatív. azé' visszasírom a lájvos problémamentességet :P
HIBÁTLANUL. Toljuk. Ha ketten, ketten, ha hárman, akkor hárman. Ki-beugrálás tökéletesen megy, ha valakire rámegyek Uplayben, egy klikk és nem látok egyetlen menüt sem, a következő dolog, hogy állok bent a játékban mellette. Beszélgetés mindentől függetlenül, ismét csak hibátlan Discordon. Ide-oda ugrálok noti, pc, stb között és csak egy klikk.

arty írta:a klienst övető gyűlölet ma is áll - tegnap pl ismét elkezdte kérni a 2-factoros kódot, ill. rezetelődött, hogy melyik játékaim voltak rejtettek (tudod, ez pl azé kell, mert ebben a NEMSZAR(tm) kliensben 3 The Crew-m van és FINGOM sincs melyik a két lejárt triál és melyik a valódi, indítható, játszható. Hja és van egy bétám is mellette. Hja és ha meglenne steamen is, akkor 4 lenne.) - szal most megint egyesével végig kellett mennem rajtuk és rejteni a szemetet (demók, béták, triálok, steamesek). Ha nekem is csak 2 játékom lenne itt, nyilván kevésbé zavarna :P
Ok, ennyire még nem ismertem ki, csak meglepődtem, hogy Ubimocsok és a nem akartam kettétörni még 1x sem a gépet, hanem nem intruzívan kussol a cucc és enged csinálni amit akarok.

arty írta:az pedig, hogy tök jó lenne, ha minden kiadónak lenne saját bótja/kliense (merthogy emellett állsz ki, ugye!
Nem állok ki emellett, örülnék, ha csak Steam lenne. Viszont a legszarabb Pc-s kliens is jobb mint a lassú, kezelhetetlen MOCSOK akármelyik #Sikergen gépen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17210 2017.04.02. 14:22

De akkor nézzük az "alternatívát":

2017.

2017-04-02 14_19_27-.png


:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17211 2017.04.02. 14:27

Nem szeretem a bolondok napjás videókat, és a prerec csatornát sem tartom túl relevánsnak, de ez most nálam betalált. :D
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #17212 2017.04.02. 14:40

DanielT írta:De akkor nézzük az "alternatívát":

2017.

2017-04-02 14_19_27-.png


:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds:DSA::FDSFDS:GDXG:FDGFDGFDGDGDGfds
ez honnan?

https://www.youtube.com/watch?v=R-Ocj8hTPrY

ps4en elég okés a 30frém...
(+ótóka közben pöcén is az addig fixnek álmodott gém simán benyal 45be is :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17213 2017.04.02. 14:48

arty írta:ez honnan?

https://www.youtube.com/watch?v=R-Ocj8hTPrY

ps4en elég okés a 30frém...
(+ótóka közben pöcén is az addig fixnek álmodott gém simán benyal 45be is :( )
Onnan. 2:55 -től.

Hát nálam nem nyal. Néha előfordul fura stutter, amikor az fps ugyanúgy 60 marad és a GPU terhelés se emelkedik. De ez nem köthető autózáshoz és 1-1 sec-ig tart random. Bisztossan elindul a háttérben valamilyen folyamat.

Vagy csak hómlessz 1070-től nem szabad csodát várni.
Avatar
arty

Hozzászólás #17214 2017.04.02. 14:50

DanielT írta:De. Azért kékhalálozik. Az nem a játék hibája, hogy meghajtja és nem stabil a cucc.

HIBÁTLANUL. Toljuk. Ha ketten, ketten, ha hárman, akkor hárman. Ki-beugrálás tökéletesen megy, ha valakire rámegyek Uplayben, egy klikk és nem látok egyetlen menüt sem, a következő dolog, hogy állok bent a játékban mellette. Beszélgetés mindentől függetlenül, ismét csak hibátlan Discordon. Ide-oda ugrálok noti, pc, stb között és csak egy klikk.

Ok, ennyire még nem ismertem ki, csak meglepődtem, hogy Ubimocsok és a nem akartam kettétörni még 1x sem a gépet, hanem nem intruzívan kussol a cucc és enged csinálni amit akarok.

Nem állok ki emellett, örülnék, ha csak Steam lenne. Viszont a legszarabb Pc-s kliens is jobb mint a lassú, kezelhetetlen MOCSOK akármelyik #Sikergen gépen.
Miért ne lehetne a szoftverrel gond? Még1x: nincs hajtva a gépe. (az enyém van, ezért is volt megnyugvás, hogy az övé is ledobta a láncot)
Ésmielőtt azzal jössz, hogy a kékképernyő mindig a hw: jc3 xbox one kontival? ;) (asszem azóta kapott pecset, ami ámblokk tiltja inkább :D )

Én simán kaptam uplayes join gombra session expiredet és a menübe kerültem. Ahonnan utána haver hívott be magához.

Discordot nem használok, skype mellett duplán hallottuk egymást az alap ingame voice setuppal. Vagy épp sehogy. Vagy halk lett az ingame hang. Vagy nem hallottam az npc-k dialógusait. Tudom, szaragépem - de nem, ez a pécé sajátja, nem tudnak felkészülni mindenki gépére, ennyi. Az enyémre se tudtak :D

Tényleg jön föl az uplay, ellenben pl az originnel, ami az uj felülettel kvázi padlót fogott a szememben :(

Creators update óta gyors a live és maxon jönnek a cuccok.
PS4 sztór is gyors, csak ott nem jönnek gyorsan a cuccok :(
Megvan ezeknek is a bája, én nagyon rühellem a pöcés-sztór-sokféleséget. Sajna szvsz már túlvagyunk a csúcson, a fragmentáltság totál kinyírja a konzol-like érzést, amit egyébként is csak a steam bigpicture tud :( (biztos rohadt nehéz lenne megoldani, hogy kontival lépkedjek az uplayben/originben/goggalaxyban....)
Avatar
arty

Hozzászólás #17215 2017.04.02. 14:54

DanielT írta:Onnan. 2:55 -től.

Hát nálam nem nyal. Néha előfordul fura stutter, amikor az fps ugyanúgy 60 marad és a GPU terhelés se emelkedik. De ez nem köthető autózáshoz és 1-1 sec-ig tart random. Bisztossan elindul a háttérben valamilyen folyamat.

Vagy csak hómlessz 1070-től nem szabad csodát várni.
Ott a füstölgő ótó miatt van a baj, ami a konzolok halála ezer éve :) A "teljes" képet nézd: egész jól tartja a 30at a pisi, ez szendboxhoz és a konkurrenciához mérten dícséretes. Ubi ilyen szempontból az asscreedeken kívül korrekt kámpáni (lásd még wd2).

Oké, csak 1070em van, de én má lassan mediumon vagyok! :(
Kár, hogy a beépített benchmark SEMMIT(!!!) nem ér, így azé nehéz belőni - olyan sok az opció :((
Nincs egy jó nvidiás leírásod? :PPPPP
Avatar
arty

Hozzászólás #17216 2017.04.02. 14:56

DanielT írta:Eleriggyé' innet a GÁNNYAL! :nezze:

BTW egy karakter ruha mod kellene, mert ennél a kabátnál undorítóbbat én még nem láttam.
szerintem a sztórban 2990forintér' tuti lehet venni valami menőhekkereset :D (és az is lehet, hogy a 38 ezer forintos gold edisönhöz eleve járt is!)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17217 2017.04.02. 14:56

arty írta:(biztos rohadt nehéz lenne megoldani, hogy kontival lépkedjek az uplayben/originben/goggalaxyban....)
Ebben az a szép, hogy okézni/visszázni tudsz kontrollerrel, csak lépkedni nem. :buck:
Mondjuk most az inputmapper + Dualshock 4 kombóval a kanapéról sem lenne gond, mert ott a tapipad rajta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17218 2017.04.02. 15:09

arty írta:Ott a füstölgő ótó miatt van a baj, ami a konzolok halála ezer éve :) A "teljes" képet nézd: egész jól tartja a 30at a pisi, ez szendboxhoz és a konkurrenciához mérten dícséretes. Ubi ilyen szempontból az asscreedeken kívül korrekt kámpáni (lásd még wd2).
Okádék. Szánalmas. Mocsok. A teljes kép is. Úgy teljes egészében a kép egy legalja szemét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17219 2017.04.02. 15:10

arty írta:Én simán kaptam uplayes join gombra session expiredet és a menübe kerültem. Ahonnan utána haver hívott be magához.
Most indítottam, friend listában uplay kliensben TasmanXT nevére nyomva. A következő interakcióm a karakter irányításának átvétele volt, amikor megjelentem kedves barátom mellett a játékban.
Avatar
arty

Hozzászólás #17220 2017.04.02. 15:27

benőmenő írta:Ebben az a szép, hogy okézni/visszázni tudsz kontrollerrel, csak lépkedni nem. :buck:
igen, totális agyfasz - én amikor megjelent, azt hittem, hogy ez csak a kezdet és majd fejlődik - de nem, 3+ éve így van, ennyit tud :D

(arra egyébként elég, hogy a steam BP-be vissza tudok lépni, ez is valami...)

Vissza: “Leáldozott.hu”