A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #16941 2017.03.21. 10:38

aabyssx írta:Okés, köszi, jöhet a kód.
privi ment a kóddal! remélem működik (még) !
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16942 2017.03.21. 10:46

Moby írta:Nagyon-nagyon ritkán előfordul, hogy az ágyból veretem a tévén. Deeee az nem igazán géming. Meg ott annyira mások a dimenziók, hogy még egy nagytévén sem látok faszt se, ott nincs is igény ilyenekre, hogy freesync, vagy felbontás. Mondjuk ott 4 méter van. Nemtudom mekkora képátló kellene, hogy ugyanazt lássam mint az asztalnál. 120col. Amíg nem voltak a gyerekek addig volt hagyományos kanapégéming, de azt is pont úgy használtam mint most. Volt egy nagy fotelom, nem volt asztal, és kb 2 méterre ültem a plazmicsektől. Lényegében ugyanazt csináltam mint most, csak sosem volt helyem letetenni normálisan még egy bögre akármit sem. Valahogy ez a sosem voltam az a fetrengve játszós típus. Azt sem feltétlenül állítom, hogy 6-8 óra gémingre a mostani setupom a legjobb az általad is említett egyetlen pozíciós kényszer miatt, de ilyen az én életemben sajnos már sosem fordul elő. A freesync meg arra tényleg nem lenne alkalmas, hogy tolom kicsit a monitor előtt, aztán átmegyek hemperegni az ágyra, és ott tolom tovább. Amint a freesyncet belövöm, a tévén csak néha egy-egy pillanatra van kép. Ergo ki kell lépni a játékból, és kilőni a freesyncet, hogy tévén lehessen tolni (hdmi osztón van minden).
Nálam ugye 2 méterről megy a 42" (vagy az 55" 3 méterről), lehetne fokozni, de 50 már talán sok is lenne. BF-re, Overwatchra, StarCraft 2-re értelmezhetetlen, sőt Total Warra is, de körökre osztott stratégiákhoz, paltfromerekhez, akció-kalandokhoz tökéletes, azokból nem lesz nagyobb gaming a monitortól.

A Heroes 1-ben az a jó, hogy nevetséges eredeti felbontás és hajdan is kicsi játéktér miatt eleve lóbaszó minden, de abban az volt 14"-os CRT-n. Egy Crusader Kings 2-ben meg el sem lehet font mod nélkül olvasni a szövegeket, de az a fejlesztők sara. Idén még Vakyria Chronicles, Hard West és XCOM 2 is tervben van így. A Shadow Tacticsre kíváncsi leszek kontrollerrel, állítólag nagyon jó vele, de mivel Commandos-klón tamáskodom még.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16943 2017.03.21. 10:47

DanielT írta:Thenksz for the immerzsön Bioware! :eljen:

Kép

Mi a faszból vannak az arcok? Kerámia?
Mindent megmagyarázna, ha kiderülne, hogy ilyen állapotban volt a teljes credits a fejlesztés alatt.
Avatar
arty

Hozzászólás #16944 2017.03.21. 10:54

Micsu írta:artynak kene megmutatni melyik az a szek mert szerinte csak a kanape kenyelmes :)
a kanapé kényelmesEBB, az "asztalomnál" egy ikeás "relaxfotelből" nyomom... egy olyanból, ami épp jó - az elődje nem volt pl az. mármint a boltban, rövid teszt után tetszett, de órákra nem jó. a mostani igen, abban egy 8-10 órás cod simán lepörög reggeltől estig és nem fáj a hátam se :)

ahogy moby írta, a gond a tévéméret... 48-49", ahonnan a jobb paneles tévék indulnak, de már a 46" is necc (most ekkorát nézek, 80-150 centiről. wsad+egér/kompetitiv multi esetén halál a 80cm üléstáv...)

kanapéról, 4.2 méterről meg az 55" is kevés (nekem), a 120" ellenben valóban okés - tévében ettől viszont messze vagyunk

#firstworldproblem :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16945 2017.03.21. 11:31

Úgyfest sikerült a megfelelő időpontban leadnom a rendelést a palit 1080-ra, mára egy jelentéktelen húszezerrel kúszott feljebb az ára :ijedt: Mostmár csak az a kérdés megkapom-e annyiért, vagy kapok egy telefont, hogy sry, de az nem annyivót, és sorry.

/de ügyesek, mert az árgrafikonban nem is szerepel a tegnapi ár, amin megrendeltem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16946 2017.03.21. 11:39

Moby írta:Úgyfest sikerült a megfelelő időpontban leadnom a rendelést a palit 1080-ra, mára egy jelentéktelen húszezerrel kúszott feljebb az ára :ijedt: Mostmár csak az a kérdés megkapom-e annyiért, vagy kapok egy telefont, hogy sry, de az nem annyivót, és sorry.

/de ügyesek, mert az árgrafikonban nem is szerepel a tegnapi ár, amin megrendeltem.
Nem kúszott az sehova. Te a Super Jetstreamet vetted, a listában pedig már csak a sima van fent, ami irónikusan eddig is drágábban szerepelt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16947 2017.03.21. 11:45

DanielT írta:Nem kúszott az sehova. Te a Super Jetstreamet vetted, a listában pedig már csak a sima van fent, ami irónikusan eddig is drágábban szerepelt.
Meh, és tényleg. Az tévesztett meg, hogy a comperkben a listájuk szerint van raktáron, és tegnap még az is 182-ért listázta, ma meg már ott is 192. Tegnap még gondolkodtam rajta, hogy rákérdezek, hogy a náluk vásároltnál is hozzájutok-e a kódhoz, merakkó nem várok péntekig, de így már tárgytalan. Maradok a szaraziponnál. Jók ezek az összevissza árazott baszomok.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16948 2017.03.21. 12:58

Moby írta:Meh, és tényleg. Az tévesztett meg, hogy a comperkben a listájuk szerint van raktáron, és tegnap még az is 182-ért listázta, ma meg már ott is 192. Tegnap még gondolkodtam rajta, hogy rákérdezek, hogy a náluk vásároltnál is hozzájutok-e a kódhoz, merakkó nem várok péntekig, de így már tárgytalan. Maradok a szaraziponnál. Jók ezek az összevissza árazott baszomok.
Készülj a 2000+ alap boostra. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16949 2017.03.21. 13:04

TasManXT írta:Készülj a 2000+ alap boostra. :)
Ezzel csak az esetleges csalódásra készíted fel. :ejnye1: Most már gyűlölni fogja az életét, ha CSAK 1998-ra mászik a kártya.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16950 2017.03.21. 13:14

DanielT írta:Ezzel csak az esetleges csalódásra készíted fel. :ejnye1: Most már gyűlölni fogja az életét, ha CSAK 1998-ra mászik a kártya.
Pedig még az én kis sípolós, gagyibbik armoúr 1060-am is bírja a 2 csigahertzet a default 1759MHz-es boost clock helyett. Igaz Witcher 3 alatt már 1,5 óra után néha bekapcsolnak a ventik. :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16951 2017.03.21. 13:16

DanielT írta:Most már gyűlölni fogja az életét, ha CSAK 1998-ra mászik a kártya.
Nálam ez a default attitűd, ezzel ébredek minden reggel :banplz:


/egyébként kb leszarom mennyivel megy, az már most is fáj, hogy péntekig parkolón van így a Evil Within. Szájbakúrt jó az a játék. Azthittem hetekig fogom hirdetgetni az rx480-at, ehhez képest 3 perc alatt vitték el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16952 2017.03.21. 13:18

leszarom mennyivel megy*



*a következő faszmérésig :idiota: Amikor már itt amúgy is 1080Ti-vel fognak alázni a csatornalakók :sir:
Avatar
arty

Hozzászólás #16953 2017.03.21. 13:25

Moby írta:Meh, és tényleg. Az tévesztett meg, hogy a comperkben a listájuk szerint van raktáron, és tegnap még az is 182-ért listázta, ma meg már ott is 192. Tegnap még gondolkodtam rajta, hogy rákérdezek, hogy a náluk vásároltnál is hozzájutok-e a kódhoz, merakkó nem várok péntekig, de így már tárgytalan. Maradok a szaraziponnál. Jók ezek az összevissza árazott baszomok.
nincs eladó wildlands kódod gmg alatti áron? :))
Avatar
Moby

Hozzászólás #16954 2017.03.21. 13:26

Önbevallás alapon: veszi innen a jelen helyzet ismeretében bárki a ME:A-t most, vagy a közeljövőben?
Avatar
Moby

Hozzászólás #16955 2017.03.21. 13:28

arty írta:nincs eladó wildlands kódod gmg alatti áron? :))
Nincs sajna. Jóaz kellaz, tetszett a béta, írtam is, hogy kell majd, csak nem fizetnék érte sokat. Hát...végülis sikerült :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16956 2017.03.21. 13:29

Moby írta:Önbevallás alapon: veszi innen a jelen helyzet ismeretében bárki a ME:A-t most, vagy a közeljövőben?
Én lemondtam az 1 éve leadott preordert. Illetve annyit mégis marad belőle, hogy ugyan átveszem, de csak a tok marad nálam, a kód az megy egy barátomnak, aki Originen vette volna egyébként.

Semmit nem várok a pecsektől, vagy a semminél alig többet. De ezek meg a teljes árra ne számítsanak tőlem. :boxer:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16957 2017.03.21. 13:31

Moby írta:Önbevallás alapon: veszi innen a jelen helyzet ismeretében bárki a ME:A-t most, vagy a közeljövőben?
A látottak alapján inkább az a kérdés, hogy fogom-e egyáltán valaha. :gonosz3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16958 2017.03.21. 13:31

DanielT írta:Én lemondtam az 1 éve leadott preordert. Illetve annyit mégis marad belőle, hogy ugyan átveszem, de csak a tok marad nálam, a kód az megy egy barátomnak, aki Originen vette volna egyébként.

Semmit nem várok a pecsektől, vagy a semminél alig többet. De ezek meg a teljes árra ne számítsanak tőlem. :boxer:
Pedig az avatárod sajnálatra méltóbb mint Zó-é, és ez már önmagában értékelendő teljesítmény :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #16959 2017.03.21. 13:34

benőmenő írta:A látottak alapján inkább az a kérdés, hogy fogom-e egyáltán valaha. :gonosz3:
Tépelődök és örlődök :( Tetszett a trial(nak a háromnegyede), de ezt így biztosan nem kéne támogatni egyetlen fillérel sem :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16960 2017.03.21. 13:35

Moby írta:Pedig az avatárod sajnálatra méltóbb mint Zó-é, és ez már önmagában értékelendő teljesítmény :D
Úgy néz ki rajta a néni, mint egy náthás/allergiás, álmos pocok tüsszentés után. És ez a legemberibb momentum, amit láttam tőle. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16961 2017.03.21. 14:02

DanielT írta:Úgy néz ki rajta a néni, mint egy náthás/allergiás, álmos pocok tüsszentés után. És ez a legemberibb momentum, amit láttam tőle. :D
A gaf thread továbbra is egy csoda. :taps:
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #16962 2017.03.21. 15:29

Moby írta:Önbevallás alapon: veszi innen a jelen helyzet ismeretében bárki a ME:A-t most, vagy a közeljövőben?
Én veszem, ha másért nem a múlt miatt.... max a parancsikont átnevezem: "RANDOM SCI-FI GAME"-nek, hogy még indításkor se jusson eszembe, hogy ez egy Mass E. játék :szomoru1: de szigorúan csak a Wildlands után; mert az qwára beütött: semmihez hozzá nem akarok érni, amíg az utolsó pudvás faluban eldugott szirszar ládát ki nem nyitottam... sokan szidják, Én nem tudom letenni, rahodtul élvezem minden percét, a loot-ok keresésést, a fegyók baszkurálását, mindent... tegnap semmi mást nem csináltam, csak elloptam egy kisrepülőt, és repkedtem 1 órán keresztül (aztán lekapott egy légvédelmi raketta :nyes: ).... hihetetlen az egész kidolgozása,kár, hogy a gépem gyengécske a 4K-hoz :banplz: ... protip:
Spoiler
akit még nem kezte el, és tolni akarja: sok seggfájást meg spórol magának, ha a játék közvetlen legelején ellop egy helit, és felmegy északra egy combos távcsőért a csipához,mert ami alapból van rajta xart se ér...fű alatt kell menni, mert ha a fák koronája fölé emelkedik az ember olyan sűrűn eregetik a légvédelmi rakétákat, hogy 100 métert se tart a szárnyalás.... de megéri a szopóroller
Avatar
eje75

Hozzászólás #16963 2017.03.21. 15:48

Moby írta:Pedig az avatárod sajnálatra méltóbb mint Zó-é, és ez már önmagában értékelendő teljesítmény :D
Tényleg Zó, már akartam kérdezni: mi a répa az avatárod? Olyan kicsi a kép Én meg öreg vagyok, nem tudom kivenni... egy ideig azt hittem, hogy valami tudós, aki belenéz a nagyítóba, és rájön, hogy eltelt 30 év, de nem találta fel a rák ellenszerét...vagy egy mikrofon van előtte? Vagy a tosz ? Az más tészta, hogy egy darabig agyvarázslónak olvastam a neved...Zóazagyvarázsló :nyes: :nyes: mondom: öreg vagyok mán :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16964 2017.03.21. 15:51

eje75 írta:Én veszem, ha másért nem a múlt miatt.... max a parancsikont átnevezem: "RANDOM SCI-FI GAME"-nek, hogy még indításkor se jusson eszembe, hogy ez egy Mass E. játék :szomoru1: de szigorúan csak a Wildlands után; mert az qwára beütött: semmihez hozzá nem akarok érni, amíg az utolsó pudvás faluban eldugott szirszar ládát ki nem nyitottam... sokan szidják, Én nem tudom letenni, rahodtul élvezem minden percét, a loot-ok keresésést, a fegyók baszkurálását, mindent... tegnap semmi mást nem csináltam, csak elloptam egy kisrepülőt, és repkedtem 1 órán keresztül (aztán lekapott egy légvédelmi raketta :nyes: ).... hihetetlen az egész kidolgozása,kár, hogy a gépem gyengécske a 4K-hoz :banplz: ... protip:
Spoiler
akit még nem kezte el, és tolni akarja: sok seggfájást meg spórol magának, ha a játék közvetlen legelején ellop egy helit, és felmegy északra egy combos távcsőért a csipához,mert ami alapból van rajta xart se ér...fű alatt kell menni, mert ha a fák koronája fölé emelkedik az ember olyan sűrűn eregetik a légvédelmi rakétákat, hogy 100 métert se tart a szárnyalás.... de megéri a szopóroller
Jajmán az a wildlandstot én is várom picit. Remélem nem csórják ki a kódot a dobozbul az orkok a szaraziponban, vagy nemtudomhogymegyezmostanott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16965 2017.03.21. 15:54

eje75 írta:Tényleg Zó, már akartam kérdezni: mi a répa az avatárod? Olyan kicsi a kép Én meg öreg vagyok, nem tudom kivenni... egy ideig azt hittem, hogy valami tudós, aki belenéz a nagyítóba, és rájön, hogy eltelt 30 év, de nem találta fel a rák ellenszerét...vagy egy mikrofon van előtte? Vagy a tosz ? Az más tészta, hogy egy darabig agyvarázslónak olvastam a neved...Zóazagyvarázsló :nyes: :nyes: mondom: öreg vagyok mán :idiota:
Annyira azé nem kicsi az! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16966 2017.03.21. 15:57

Én Zó történetét szeretném hallani a kép mögött, nem az ilyen koncepciós eljárás útján született kamu történeteket! :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #16967 2017.03.21. 16:04

nabaddel, utolsó lett volna, pedig fúrta az oldalam..a történetet ismertem, de ezt a képet még sose láttam...THX, egy titokkal kevesebb... jöhet a Kennedy gyilkosság, meg az 51-es körzet ...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16968 2017.03.21. 19:22

eje75 írta:nabaddel, utolsó lett volna, pedig fúrta az oldalam..a történetet ismertem, de ezt a képet még sose láttam...THX, egy titokkal kevesebb... jöhet a Kennedy gyilkosság, meg az 51-es körzet ...
Az avatarom eredettörténete erre olvasható. Azóta meg lusta vagyok lecserélni, és akármire nem is lehet. Persze aki nem követi a leáldot, az nem is érdemli meg, hogy képben legyen!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16969 2017.03.21. 19:24

DanielT írta:Én Zó történetét szeretném hallani a kép mögött, nem az ilyen koncepciós eljárás útján született kamu történeteket! :nezze:
Jó, de mivel te vagy a főnök és az Igazság Bajnoka, az igaz történetet neked kell tollba mondanod. Anélkül még elferdíteném :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16970 2017.03.21. 19:31

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de mivel te vagy a főnök és az Igazság Bajnoka, az igaz történetet neked kell tollba mondanod. Anélkül még elferdíteném :szomoru1:
Az eredet linkelése elég volt. :taps: Még a végén egy koncepciós felmentési pert indítok, olyan hiteles a bűnbánatod és a vezeklésed. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #16971 2017.03.21. 20:01

xbox live és skype ÁLL, kösz MS!
vs.
állítólag jön bw compatibilisbe a daytona usa, kösz MS!
Avatar
deep

Hozzászólás #16972 2017.03.21. 20:28

Még nem volt. Vagy mindenki leszarja? :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16973 2017.03.21. 20:54

deep írta:Még nem volt. Vagy mindenki leszarja? :D
kabbe_jamaucsi.gif
Ennyi elég is belőle.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16974 2017.03.21. 21:28

plspls ne szúrjatok be gifeket, mert erre megy el a nyomorult 1gb mobilnetem :puszi:
Vagy: droidon lehet tiltani őket? (tuti..) Ios-en még nem jöttem rá.
Avatar
arty

Hozzászólás #16975 2017.03.21. 21:31

szemelvény egy agymosott nintendós kommentjéből, miért is ne kötődjenek a vásárlások az accounthoz, örökre:

"People cannot expect to get free games based on purchases made 10 years ago on Wii Ware, come on."

valve is bevezethetné, hogy 9 év után a játékok leessenek az accountról!!!44
Avatar
arty

Hozzászólás #16976 2017.03.21. 21:33

deep írta:Még nem volt. Vagy mindenki leszarja? :D
randomgtgif
eskü olyan, mintha miniatűr modellautók mennének a modellpályán :)

amugy meg van megjelenési dátum? nincs
rendes gété vagy prológ, de mmo-nak eladva? p
ettől még persze elmegy belőle 2-3 forzányi az első héten....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16978 2017.03.22. 07:50

donatus13 írta:Wii U emulator devs show incredible Breath of the Wild progress in new video Na, nem sokára lesz itt minden PC-re.
Hát az biztos, hogy hamarabb lesz fix 30 fps, mint bármelyik Nintendo hardveren.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16979 2017.03.22. 08:58

Megvan az első Andromeda gif-ek forrása. Jó régen néztem már őket is. :D
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #16980 2017.03.22. 10:03

DanielT írta:Hát az biztos, hogy hamarabb lesz fix 30 fps, mint bármelyik Nintendo hardveren.
szviccsen portable módban már day1 az volt :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16981 2017.03.22. 10:13

arty írta:szviccsen portable módban már day1 az volt :P
A fitymát. Azon se beton.

Persze nem te lennél, ha ne állnál oda valami trágya mellé. :mf2: BTW nézted mennyiért adják a Zeldát? Védd má' meg kérlek azt is. :bohoc:

szerk: Ja, mondjuk lehet, hogy csak az itthoni Nindendo fanokat rántják le, mert 20k ahol néztem. Ha a retail a szokásos 60, akkor nem szóltam. Vagy mégis? Szerintem a handheld játékok eddig is olcsóbbak voltak és az, hogy lehet dokkolni azt a fost, nem sokat nyom a latban.
Avatar
arty

Hozzászólás #16982 2017.03.22. 11:57

DanielT írta:A fitymát. Azon se beton.

Persze nem te lennél, ha ne állnál oda valami trágya mellé. :mf2: BTW nézted mennyiért adják a Zeldát? Védd má' meg kérlek azt is. :bohoc:

szerk: Ja, mondjuk lehet, hogy csak az itthoni Nindendo fanokat rántják le, mert 20k ahol néztem. Ha a retail a szokásos 60, akkor nem szóltam. Vagy mégis? Szerintem a handheld játékok eddig is olcsóbbak voltak és az, hogy lehet dokkolni azt a fost, nem sokat nyom a latban.
df aszonta ott nincs gond, elhittem nekik :P (meg hát vizualizálták is, de nyilván nem minden négyzetcentijét az openworldnek)
és jah, nem is én lennék, ha nem akadnék fenn egy ilyen ferdítésen :PPP

amugy 60 kibaszott font az angoloknál a kártridzsos zelda.
wiiu-ra is.
szvsz a legdrágább cím .... (de mivel kb az egyetlen a gépre, bármennyit kérhetnek érte)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16983 2017.03.22. 12:18

DanielT írta:A fitymát. Azon se beton.

Persze nem te lennél, ha ne állnál oda valami trágya mellé. :mf2: BTW nézted mennyiért adják a Zeldát? Védd má' meg kérlek azt is. :bohoc:

szerk: Ja, mondjuk lehet, hogy csak az itthoni Nindendo fanokat rántják le, mert 20k ahol néztem. Ha a retail a szokásos 60, akkor nem szóltam. Vagy mégis? Szerintem a handheld játékok eddig is olcsóbbak voltak és az, hogy lehet dokkolni azt a fost, nem sokat nyom a latban.
Mondjuk konzolfanbojnak némileg hitelesebb, mint amd fanbojnak. Előbbivel legalább vereti is (állítólag) :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #16984 2017.03.22. 13:15

Moby írta:Mondjuk konzolfanbojnak némileg hitelesebb, mint amd fanbojnak. Előbbivel legalább vereti is (állítólag) :banplz:
1 (!!!!!) pécém inteles otthon, a másik kettő amds! darab, darab! :P
ergo megvan a kétharmad.
(és van egy opteronos szerverem is :P)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16985 2017.03.22. 13:59

Áprilisban jön az 1.2-es GOG Galaxy. Lesz univerzális cloud save és sávszél limit.
Ezzel kb. le is pipálták az Origint meg Uplayt, pedig nincs is szükség a kliensre ahhoz, hogy a GOG-os játékokat használjuk. :eljen:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #16986 2017.03.22. 15:34

Moby írta:Nálam nincs kanapégéming a hagyományos értelemben. A kontrollerrel is az asztalnál játszok. Van egy fasza GÉMERSZÉK(TM)em. Van egy kanapé az egész basz mögött, de igazából mióta kész ez a lakás, soha nem használtam. Nincs olyan kijelző, ami 40 centiről, meg 3 méterről is jó. Szal a freesync setupom az (volt), hogy vettem egy 27-es freesync képes LG monitortot. Egyelőre az is marad, majd meglátom hogyan alakul a vega sorsa. G-synces monitort biztos nem veszek, de az 1440-be lehet, hogy belenyalnék már a GTX1080-al. Nemtudom. Majd meglátom.

Én is szeretnék két 27"-es monitort venni, de nem tudom eldönteni 4k-s ak legyenek e vagy se. Páran azt mondják 4k-nak kicsi a 27", hallottam azt is, hogy 1440p kéne, de arról is hallottam jót rosszat, hogy nem minden cucc támogatja jól. Jó lenne valami ép kéz láb tanács:)
Avatar
arty

Hozzászólás #16987 2017.03.22. 16:25

donatus13 írta:Én is szeretnék két 27"-es monitort venni, de nem tudom eldönteni 4k-s ak legyenek e vagy se. Páran azt mondják 4k-nak kicsi a 27", hallottam azt is, hogy 1440p kéne, de arról is hallottam jót rosszat, hogy nem minden cucc támogatja jól. Jó lenne valami ép kéz láb tanács:)
46-50", 4k tv? 4 x 24" fhd "munkaasztal" - gondolom főleg nem játékra kell ;)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #16988 2017.03.22. 17:06

arty írta:46-50", 4k tv? 4 x 24" fhd "munkaasztal" - gondolom főleg nem játékra kell ;)

Igen, nem arra kell, sajnos a legtöbbször végtelen sok ablakom van nyitva amire persze lehet mondani , hogy de hát linuxon van váltható munkaasztal stb. De kurvára kényelmetlen már azzal is, és jó lenne a két monitor minden kép. De lehet végül maradok az 1080p-n és abból nézek két 27" ost. Ha netán néha játszom rajta akkor se lesz túl csúnya szerintem :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16989 2017.03.22. 17:29

benőmenő írta:Áprilisban jön az 1.2-es GOG Galaxy. Lesz univerzális cloud save és sávszél limit.
Ezzel kb. le is pipálták az Origint meg Uplayt, pedig nincs is szükség a kliensre ahhoz, hogy a GOG-os játékokat használjuk. :eljen:
A cloud save fasza, de a sávszél limit az mire jó?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16990 2017.03.22. 17:41

Moby írta:A cloud save fasza, de a sávszél limit az mire jó?
Hogy a lakótársak ne küldjenek el az anyámba, ha újra le kell szedni a Witcher 3-at, nekik meg laggol tőle az Overwatch, vagy a bohócpornó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16991 2017.03.22. 17:45

benőmenő írta:Hogy a lakótársak ne küldjenek el az anyámba, ha újra le kell szedni a Witcher 3-at, nekik meg laggol tőle az Overwatch, vagy a bohócpornó.
Ez látod eszembe sem jutott :eljen: Mondjuk az én lakótársaim nem szoktak panaszkodni ilyesmi miatt, szal valahol érthető :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16992 2017.03.22. 17:51

Elég kemény áron kezdenek menni a paszkálok Oké, nyilván a létező egyik legcsumpibb szar lehet, nade ez egy 1070 ára...volt valamikor, de az meg már lassan inkább 1060 árban van :ijedt:


/és egy moslék gigabyteot szerintem még ez is megbasz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16993 2017.03.22. 17:54

A cím magáért beszél. Ja és John beszél (a kappan hangú csávó hasonlóan irritál, mint Danit TB akcentusa).
phpBB [media]

-a felbontás bugot borderless patch-el lehet orvosolni
-krumpli gpu-val rendelkezőknek pedig készül a Global Illumination-t visszavágó mod
-az átvezetők videók, szóval sokmindent nem lehet velük kezdeni
Avatar
arty

Hozzászólás #16994 2017.03.22. 20:03

benőmenő írta:A cím magáért beszél. Ja és John beszél (a kappan hangú csávó hasonlóan irritál, mint Danit TB akcentusa).
video.mpg
-a felbontás bugot borderless patch-el lehet orvosolni
-krumpli gpu-val rendelkezőknek pedig készül a Global Illumination-t visszavágó mod
-az átvezetők videók, szóval sokmindent nem lehet velük kezdeni
de legalább nem recés!!!44









:nevetes2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #16995 2017.03.22. 20:08

Zóanagyvarázsló írta:Az avatarom eredettörténete erre olvasható. Azóta meg lusta vagyok lecserélni, és akármire nem is lehet. Persze aki nem követi a leáldot, az nem is érdemli meg, hogy képben legyen!
Ezt tényleg benéztem, sry :wilting:
De EZT nem felejtettem el!
Spoiler
1. Arra, aki nem égett ki, még van kedve játszani.2. Arra, aki már nem cseszi el az idejét játékokkal.A......... jelenleg a fentiek közül valójában 2-es vagyok

úgyhogy engedd meg, hogy bemutassam a nagymamámat!!!
Spoiler
Funny-Slap-GIF.gif
Avatar
eje75

Hozzászólás #16996 2017.03.22. 20:20

Greyfox írta:plspls ne szúrjatok be gifeket, mert erre megy el a nyomorult 1gb mobilnetem :puszi:
Basszus, csak most láttam, sry :wilting: .... soha többé zsif-et, ígérem! Okézsoké?
Spoiler
608899fef755167703ee275680dadc70.gif

Ja nem:
Spoiler
giphy5.gif

:nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16997 2017.03.22. 21:50

arty írta:de legalább nem recés!!!44 :nevetes2:
Japó fejlesztők, szóval már az egy kisebb csoda, hogy nem kell Durante, hogy legalább a "gány" működjön. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16998 2017.03.22. 22:24

arty írta:de legalább nem recés!!!44 :nevetes2:
Tehát borderless window-ba kell átkattintani*, hogy így is telibebassza az összes másik verziót, amik SOHA nem lesznek javítva, de ez már GÁNY = Legalja, kinevetni való szemét, ahol nem lehet a játékélményre koncentrálni. :wilting: És igen, nem is recés.

*ami egyébként is alap a 60 fps limites cuccoknál

szerk: Most nézem a videót és mennyire megmondtam... high presettel 8X-ra tolja a játék az MSAA-t...
Avatar
Moby

Hozzászólás #16999 2017.03.22. 22:42

Jajmostnézemdecuki! Az msi is beállt a kétésfélszlotosak sorába a 1080Ti-vel.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17000 2017.03.23. 06:02

Kijött a Mario Run androidra, természetesen a világ legférgebb cége nem bírt magával = rootolt készülékre nem telepíthető.

Hát akkor warez, kedves Nintendo, a kurva anyátok.
Avatar
deep

Hozzászólás #17001 2017.03.23. 08:39

DanielT írta:Kijött a Mario Run androidra, természetesen a világ legférgebb cége nem bírt magával = rootolt készülékre nem telepíthető.

Hát akkor warez, kedves Nintendo, a kurva anyátok.
Kipróbáltam, de én nem értem. Mit esznek az emberek ezen az egyszerű jatekmenetet a végtelenbe tovább egyszerűsítő szarságon? Egygombos mario bazmeg? De tenyleg?
Avatar
deep

Hozzászólás #17002 2017.03.23. 08:46

Ja és amin felháborodtam: az enemy nem öl meg! Automatikusan átugrik felette mario bazmeg. Mi a fasz folyik itt?
Avatar
Moby

Hozzászólás #17003 2017.03.23. 10:11

DanielT írta:Kijött a Mario Run androidra, természetesen a világ legférgebb cége nem bírt magával = rootolt készülékre nem telepíthető.

Hát akkor warez, kedves Nintendo, a kurva anyátok.
Kipróbáltam. Fasság volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17004 2017.03.23. 10:13

deep írta:Ja és amin felháborodtam: az enemy nem öl meg! Automatikusan átugrik felette mario bazmeg. Mi a fasz folyik itt?
Azzal, hogy Márió már nem tapossa el őket, új vásárlói célcsoportot akarnak bevonni: a gombákat és teknősöket. Az agykapacitásukat tekintve mondjuk eddig is rájuk építhetett a cég... :miaz:
Avatar
deep

Hozzászólás #17005 2017.03.23. 10:19

DanielT írta:Azzal, hogy Márió már nem tapossa el őket, új vásárlói célcsoportot akarnak bevonni: a gombákat és teknősöket. Az agykapacitásukat tekintve mondjuk eddig is rájuk építhetett a cég... :miaz:
:banplz: :idiota: :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17006 2017.03.23. 11:20

Még ez se sikerült nekik, a fémokon lévő műanyag felső fólia opálosságát egy csíkban kihagyták. Illetve aminek az élén kellett volna lennie, az elcsúszott a pofájára.

IMG_20170323_111651.jpg


Mint mondtam, átvettem, de nem az enyém, adom tovább a kódot, a tokot megtartom.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #17007 2017.03.23. 12:11

A legtöbb, amit a DMC spinoffból valaha kilehetett hozni. :taps:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #17008 2017.03.23. 12:48

Hát nem kell nekem a órajel probléma, hogy kellően szarul érezzem magam, a szarazipon gondoskodik róla, hogy tudjam hol lakom. Eredetileg holnapra igérték a vga-t, erre meghozzák ma :rolleyes: Szal ha már ennyivel a többiek fölé fölé lövik az áraikat, legalább némi megbízhatóság beleférne. De én vagyok a marha, tiszta sor. Állandóan ez van velük, mégis oda járok rendelgetni :shakehead:


/ja, és még a kódot is odaadták. Kész, ennyi. Végeztem velük :violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #17009 2017.03.23. 13:10

Moby írta:Hát nem kell nekem a órajel probléma, hogy kellően szarul érezzem magam, a szarazipon gondoskodik róla, hogy tudjam hol lakom. Eredetileg holnapra igérték a vga-t, erre meghozzák ma :rolleyes: Szal ha már ennyivel a többiek fölé fölé lövik az áraikat, legalább némi megbízhatóság beleférne. De én vagyok a marha, tiszta sor. Állandóan ez van velük, mégis oda járok rendelgetni :shakehead:


/ja, és még a kódot is odaadták. Kész, ennyi. Végeztem velük :violent:
Férgek. Énszó'tam. :nezze:

szerk: A jó kis csendes és szipiszupi PRŐ mellett most akkor neked lesz itt a legbikább géped! :ijedt: Nem rossz teljesítmény a híd alól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #17010 2017.03.23. 13:40

DanielT írta:Férgek. Énszó'tam. :nezze:

szerk: A jó kis csendes és szipiszupi PRŐ mellett most akkor neked lesz itt a legbikább géped! :ijedt: Nem rossz teljesítmény a híd alól.
Kedvező a bérleti díj a híd alatt. :miaz:

Vissza: “Leáldozott.hu”