A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16871 2017.03.19. 10:40

Greyfox írta:Ha esetleg hirtelen fellángolásból rendelek, akkor most mi a menő 1070? 970 msi gaming van, jól megvagyunk.
Nos.

149 az MSI és akkor megint nyugodt a lelked, most már nem olyan pofátlan a márka felár.

Vagy 142-ért az egzotikusabb Palit Jetstream, 2.5 slotos batár.

De az ultimate kártya EZ! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16872 2017.03.19. 11:52

DanielT írta:Nos.

149 az MSI és akkor megint nyugodt a lelked, most már nem olyan pofátlan a márka felár.

Vagy 142-ért az egzotikusabb Palit Jetstream, 2.5 slotos batár.

De az ultimate kártya EZ! :)
Mindenkivel megveteted a szopóramos kártyát? :banplz:


/ja nem, az az inno3d volt :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16873 2017.03.19. 12:34

Moby írta:Mindenkivel megveteted a szopóramos kártyát? :banplz:


/ja nem, az az inno3d volt :)
Má' full random, hogy milyen rammal kapod, illetve csak pár hétig jöttek olyan biossal a kártyák, amik nem voltak Micron ramra belőve.

Egyébként meg le tudtam tölteni a javított BIOS-t egy olasz facebook oldalon talált Zippyshare linkről vagy nem?! LE. :mf2:

Spoiler
Azóta sincs kint a hivatalos oldalukon frissítés a kártyához, szóval ha most kéne, már nem találnám meg. Tudom, mert kíváncsiságból kerestem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16874 2017.03.19. 13:41

Botondnak, és az összes Assacreed kedvelőnek (tehát nekem :DD) !
Októberben új AC!
Avatar
deep

Hozzászólás #16875 2017.03.19. 14:04

Moby írta:Botondnak, és az összes Assacreed kedvelőnek (tehát nekem :DD) !
Októberben új AC!
Végre! Biztos van még olyan morzsája, amit az eddigi TIZENHÉT játékban nem sikerült bemutatni,
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16876 2017.03.19. 14:20

deep írta:Végre! Biztos van még olyan morzsája, amit az eddigi TIZENHÉT játékban nem sikerült bemutatni,
Az AC-kban a játékmenetnél és a sztorinál többet ér a környezet. Na most én a Black Flagre is kalózos téma miatt fogom magam rávetni (úgy 5-10 éven belül), és ez is - ha igaz - az egyiptomi akció-kalanddal érdekesnek tűnik. Nyilván ettől mint játék aligha lesz korszakalkotó.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #16877 2017.03.19. 17:56

DanielT írta:Má' full random, hogy milyen rammal kapod, illetve csak pár hétig jöttek olyan biossal a kártyák, amik nem voltak Micron ramra belőve.

Egyébként meg le tudtam tölteni a javított BIOS-t egy olasz facebook oldalon talált Zippyshare linkről vagy nem?! LE. :mf2:

Spoiler
Azóta sincs kint a hivatalos oldalukon frissítés a kártyához, szóval ha most kéne, már nem találnám meg. Tudom, mert kíváncsiságból kerestem.
Bezony, azóta is jó, a led se villog má összevissza.

Viszont. Van valami spammer userünk? Kaptam valami reklámot privátban-e! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #16878 2017.03.19. 18:03

Moby írta:Botondnak, és az összes Assacreed kedvelőnek (tehát nekem :DD) !
Októberben új AC!
Mi ketten vagyunk a csendes többség vagymi!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16879 2017.03.19. 18:20

Mekee írta:Bezony, azóta is jó, a led se villog má összevissza.

Viszont. Van valami spammer userünk? Kaptam valami reklámot privátban-e! :D
CSAKAZINNO3D! :eljen: :buck:

Van pár patkány, irtom őket, ahogy tudom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16880 2017.03.19. 19:49

Végigvittem a Mirror's Edge-et. Zagyvácska volt az egész stori íve, de a stílus nagyon tetszett ebben is. Kár, hogy nem csinálták hihetőbbre, túl fjúcsör, meg random struktúrákból építkeztek. Még jobban tetszett volna. Talán még gyűjtögetek is, meg time trialokat is csinálok - pedig utálom minden egyes játékban, ha időre megy valami -, csak mert jópofa ugrálni ebben a környezetben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16881 2017.03.19. 20:09

aabyssx írta:Végigvittem a Mirror's Edge-et. Zagyvácska volt az egész stori íve, de a stílus nagyon tetszett ebben is. Kár, hogy nem csinálták hihetőbbre, túl fjúcsör, meg random struktúrákból építkeztek. Még jobban tetszett volna. Talán még gyűjtögetek is, meg time trialokat is csinálok - pedig utálom minden egyes játékban, ha időre megy valami -, csak mert jópofa ugrálni ebben a környezetben.
Szupi, akkor most már jöhet a Dark Souls 1 és 3. :) Esetleg a Nier, ha valakinek, neked be kéne húzni egy ilyen robothullaverőt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16882 2017.03.19. 20:40

aabyssx írta:Végigvittem a Mirror's Edge-et. Zagyvácska volt az egész stori íve, de a stílus nagyon tetszett ebben is. Kár, hogy nem csinálták hihetőbbre, túl fjúcsör, meg random struktúrákból építkeztek. Még jobban tetszett volna. Talán még gyűjtögetek is, meg time trialokat is csinálok - pedig utálom minden egyes játékban, ha időre megy valami -, csak mert jópofa ugrálni ebben a környezetben.
Neked nem volt túl könnyű? Nekem az első rész még újrajászva (mindössze normálon) is nehezebb volt, keményebb harcokkal (mondjuk ebben gyenge volt), és több gondolkodást igénylő platforminggal. Itt szinte mindig tudtam, merre ugorjak elsőre is, pedig minden segítséget kikapcsoltam. Nem mondanám, hogy agyonbutított, vagy nem nagyjából ugyanaz, de egy második résznél nem jó, ha az első ismerete miatt már kisujjban van, annyira nem nyújt újat (a grappling hookot meg lengedezést hagyjuk, csak 148 játékban láttuk eddig naponta).

A ME-lapok miatt én is elvoltam vele, és a gyűjtögetés egy része is érdekes tud lenni (pl. felmászni az óriásplakátokhoz vagy a ravaszabbul elhelyezett grid leakekhez) annyiból, hogy normális a platforming (nem AC), de túltotlam, és sokkal jobban untam, mint más paltfromerben, pedig egy Spyro the Dragon, Jak & Daxter, Ratchet & Clank, Sly Cooper vagy Psychonauts nekem maxolásig "happy grind" (a Jak 2-3 nem, mert annál nehezebbek, és a járműves baromkodásra nem vagyok olyan szinten kíváncsi). A három PS2-es R&C-t úgy játszottam, hogy a stáblista lepörgése után azonnal kezdtem újra, a Catalystnál meg örültem, hogy vége, mert az erőltetett sandbox még nagyobb gyűjtögetés nélkül is szétzilálja a játékélményt.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #16883 2017.03.19. 21:29

Botond írta:Mi ketten vagyunk a csendes többség vagymi!
Én is szeretem, vagyis az utóbbi időben már inkább csak valamiféle kötelességképp éltem meg a végigjátszásokat, nekem a 3-al kezdődően jött a lejtmenet, bár a syndicate már csak épp kicsit volt szarabb a unity-nél, de még mindíg nem jó
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16884 2017.03.19. 22:14

Ja, igen, könnyű volt.
A hirdetőtábláknál kellett inkább körülnézni, meg amikor találtam rejtett prüntyögő izét, ahhoz kellett próbálkozás, hogy elérjem.
A grapling hookot elfelejtettem említeni, pedig egy illúzió romboló baromság volt. Annyira, de annyira felesleges volt...
Erőltetett egy kicsit a sandbox, de nekem tetszik. Jobb okok, célok kellenének a mászáshoz, körülnézéshez, nem csak ezek az erőltetett delivery, meg grid leak gyűjtögető feladatok. A hirdetőtáblák pl. tetszettek.
Az első részben a fegyverhasználat, vagy szándékos nem használat is érdekes aspektus volt, amit az újban teljesen elvetettek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16885 2017.03.19. 22:16

DanielT írta:Szupi, akkor most már jöhet a Dark Souls 1 és 3. :) Esetleg a Nier, ha valakinek, neked be kéne húzni egy ilyen robothullaverőt.
A Nier érdekel, kéne is támogatnom, de nem szimpatizálok a 60 EUR-ral.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16886 2017.03.20. 08:16

Andromeda tesztek:

IGN 7.7
Polygon 7.5
Gamespot 6.0
Destructoid 6.5

Eurgamer: "mediocre writing and tepid quests add up to what is probably BioWare's worst RPG yet"

GG. Out.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16887 2017.03.20. 08:31

DanielT írta:Andromeda tesztek:

IGN 7.7
Polygon 7.5
Gamespot 6.0
Destructoid 6.5

Eurgamer: "mediocre writing and tepid quests add up to what is probably BioWare's worst RPG yet"

GG. Out.
Jaj :(
Avatar
arty

Hozzászólás #16888 2017.03.20. 08:47

Moby írta:Botondnak, és az összes Assacreed kedvelőnek (tehát nekem :DD) !
Októberben új AC!
óhogyb*sznák meg :(
alig vártam, hogy jöjjön végre a modern kor, erre EZ!? sárgaság, homokdűnék..... blöe.
Avatar
arty

Hozzászólás #16889 2017.03.20. 08:49

deep írta:Végre! Biztos van még olyan morzsája, amit az eddigi TIZENHÉT játékban nem sikerült bemutatni,
10+ éve először kimaradt egy év, miközben az utóbbi két rész egyébként is soselátott fejlődésen ment keresztül :idiota:

azt gondolom, ez csak jó lehet. vagy esetlen nagyon jó.
má' akinek bejön a szfinx orrán bukdácsolás ... :(((((((((((((((
Avatar
arty

Hozzászólás #16890 2017.03.20. 08:54

aabyssx írta:A Nier érdekel, kéne is támogatnom, de nem szimpatizálok a 60 EUR-ral.
itt 38 eur csak: https://www.greenmangaming.com/games/ni ... e-edition/

11600ft alapáron, de ha vennéd, dobom az 5%-os kupont és akkor 11 alá is beférhetsz ;)

(be kell lépned a "jó árhoz", anonimként nézve drágább!)
Avatar
arty

Hozzászólás #16891 2017.03.20. 08:57

g365-ről:

"Hogy állunk a konzolpiaccal jelenleg? Az IHS Markit friss jelentése szerint nem rosszul, de ha 2016-ot nézzük, nem is túl fényesen: a konzolok piaca (ebben benne vannak a hardver és játékeladások plusz a különböző szolgáltatások is) tavaly 2.5 százalékot zsugorodott, összességében 34.7 milliárd dollárt termelve. A csökkenő számokért elsősorban a hardveres eladások felelősek, a játékkonzolokból számszerűen kevesebb fogyott, és az áruk is alacsonyabb lett, ennek köszönhető a (2015-höz képest) 18 százalékos csökkenés. Az IHS szerint a tendencia 2017-ben megfordul, a Nintendo Switch sikere ismét felhúzza a konzoleladásokat, növekedésre lehet számítani.

És hogy áll a konzolháború? Röviden: ebben a generációban a Sony áll nyerésre, ők 2016-ban a konzolpiac 57 százalékát uralták (19.7 milliárd dollár bevétel), ennek jelentős része (17.8 milliárd dollár) a PlayStation 4-ből származott. Ez azt jelenti, hogy a Sony közel ráduplázott a második helyezett Microsoftra, mind bevétel, mind az eladott konzolok (53 millió vs 27.6 millió) számában. Az IHS előrejelzése szerint a sorrend idén sem módosul, a Sony 20 milliárdos, a Microsoft 10 milliárdos, míg a Nintendo 5 milliárdos dollár-bevételre számíthat a játékpiacon."

Darabszámok nélkül mondjuk sokat nem ér, pont a folyamatosan csökkenő darabárat tekintve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16892 2017.03.20. 09:18

Lassan maga a cd project red nagyobb mint az egesz konzolbiznic :D

Igy latlatlanba megmondom h tottus nevu felhasznalo mar fullba tolja, sajna most nincs kedvem atmenni rohogni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16893 2017.03.20. 09:56

arty írta:g365-ről:

"Hogy állunk a konzolpiaccal jelenleg? Az IHS Markit friss jelentése szerint nem rosszul, de ha 2016-ot nézzük, nem is túl fényesen: a konzolok piaca (ebben benne vannak a hardver és játékeladások plusz a különböző szolgáltatások is) tavaly 2.5 százalékot zsugorodott, összességében 34.7 milliárd dollárt termelve. A csökkenő számokért elsősorban a hardveres eladások felelősek, a játékkonzolokból számszerűen kevesebb fogyott, és az áruk is alacsonyabb lett, ennek köszönhető a (2015-höz képest) 18 százalékos csökkenés. Az IHS szerint a tendencia 2017-ben megfordul, a Nintendo Switch sikere ismét felhúzza a konzoleladásokat, növekedésre lehet számítani.

És hogy áll a konzolháború? Röviden: ebben a generációban a Sony áll nyerésre, ők 2016-ban a konzolpiac 57 százalékát uralták (19.7 milliárd dollár bevétel), ennek jelentős része (17.8 milliárd dollár) a PlayStation 4-ből származott. Ez azt jelenti, hogy a Sony közel ráduplázott a második helyezett Microsoftra, mind bevétel, mind az eladott konzolok (53 millió vs 27.6 millió) számában. Az IHS előrejelzése szerint a sorrend idén sem módosul, a Sony 20 milliárdos, a Microsoft 10 milliárdos, míg a Nintendo 5 milliárdos dollár-bevételre számíthat a játékpiacon."

Darabszámok nélkül mondjuk sokat nem ér, pont a folyamatosan csökkenő darabárat tekintve.
Namost ezeket a számokat annak függvényében érdemes vizsgálni, hogy ugyebár kivégeztek egy generációt. Mennyi géppel is? 300 millió tuti megvolt. Azok az emberek kb 2 éve nem kapnak lényegében semmit.

Most mennyi van? Összesen 100? (nem tudom, de ide tippelem). Tehát kétharmad gép/ember eltűnt és még a korábbi időszakhoz képest is lassabban szivárognak.

Tehát ezt a telibevert #Sikergent érdemes ám úgy nézni, hogy bent volt többszáz millió ember a váltáskor és először ezt kellene elérni, hogy bármiféle növekedésről lehessen beszélni. A gép árak már day1 se tartották vissza a folyamatot. Szal... :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16894 2017.03.20. 09:57

arty írta:itt 38 eur csak: https://www.greenmangaming.com/games/ni ... e-edition/

11600ft alapáron, de ha vennéd, dobom az 5%-os kupont és akkor 11 alá is beférhetsz ;)

(be kell lépned a "jó árhoz", anonimként nézve drágább!)
Na ezek után már nincs kifogás. :nezze: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16895 2017.03.20. 10:00

Muhhaahaha :DDSADFDSF

"Eurogamer - On a good day you can expect frequent texture pop-in, facial animations that run the gamut from "just had my Botox" to "quick, phone the exorcist", and performance that sags from 30 frames a second into what feels like single digits. And on a bad day? Well, where to begin."

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #16896 2017.03.20. 11:18

DanielT írta:Má' full random, hogy milyen rammal kapod, illetve csak pár hétig jöttek olyan biossal a kártyák, amik nem voltak Micron ramra belőve.

Egyébként meg le tudtam tölteni a javított BIOS-t egy olasz facebook oldalon talált Zippyshare linkről vagy nem?! LE. :mf2:

Spoiler
Azóta sincs kint a hivatalos oldalukon frissítés a kártyához, szóval ha most kéne, már nem találnám meg. Tudom, mert kíváncsiságból kerestem.
Mennyire jó cucc ez? Ettől a nincshivataloshelyenfirmware-től kicsit darázok. Nem várok ennyit vegára, egy kurva időpontot nem képesek kiköhögni, csak a kibaszott ködösítés megy, ez a 480 meg nagyon zsenge. Bebaszok egy 1080-at. Vagy MSI vagy az inno ichill x3. Az Inno az olcsóbb természetesen, hogy véletlenül se legyen egyértelmű :rolleyes:


/ugyan most így freesync nem lesz egy ideig, de remélem fullhd mellett nem is fog kelleni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16897 2017.03.20. 11:37

Moby írta:Mennyire jó cucc ez?
Imádom, gondolkodás nélkül megint megvenném. Egyszerűen brutális mennyire halk ez a szörny. 2000 Mhz-re becsattintottam és csá'. Ráadásul megy is vele a voltage unlock egy kattintásra Afterburnerből.

Egyébként annyival nem olcsóbb, mert kalkuláld bele, hogy újraeladásnál az MSI-re jobban ugrik majd a tudatlan pórnép*. Iponon gyorsan beleolvastam, ír az egyik fickó coil whine-t, de az 1080-nál.

*Ez nem jelenti azt, hogy nem jó az MSI természetesen, csak tovább kell látni a logónál és néha támogatni az olasz facebookBios-t. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #16898 2017.03.20. 11:40

Na coilwhine-t biztos nem akarok. Akkor maradnak az olaszok! :banplz: Kösziek!

/a 1070-nél nem volt ilyen az msi-nél, de az is igaz, hogy az msi 1070 a 1080 nyákra épül, és attól kevesebbet fogyaszt, szal akármi is lehet. Mindegy, jöhet a szarsupportos, szarramos, szarulhangzó márkájú háromrotoros hulladék by Dani :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16899 2017.03.20. 11:56

Moby írta:Na coilwhine-t biztos nem akarok. Akkor maradnak az olaszok! :banplz: Kösziek!

/a 1070-nél nem volt ilyen az msi-nél, de az is igaz, hogy az msi 1070 a 1080 nyákra épül, és attól kevesebbet fogyaszt, szal akármi is lehet. Mindegy, jöhet a szarsupportos, szarramos, szarulhangzó márkájú háromrotoros hulladék by Dani :banplz:
WAIT! Neked is ajánlom a Palit-ot. Még olcsóbb is, pedig ez a Super Jetstream.

Szintén 2,5 slotos cucc, ez az ami nekem fontos, mert a nagy felületet nem pótolja semmi. Amíg nem jött az Inno3D, én erre vártam.

szerk: Bár ezeknek a saját oldalukon van a BIOS, szal' a vadnyugati, vagy pontosabban spagettiwestern fílingről le kell mondanod. :banplz:

Tesztekre a Gamerockot küldték, de ez ugyanaz mint a Super Jetstream, csak ocsmány festéssel.

Kép
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16900 2017.03.20. 12:04

Csak a Palit
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16901 2017.03.20. 12:08

Ezt meg csak a Mass Effect korábbi erényeit kidomborítandóan linkelem :DDDD

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16902 2017.03.20. 12:09

Wait for it...

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #16903 2017.03.20. 12:11

DanielT írta:WAIT! Neked is ajánlom a Palit-ot. Még olcsóbb is, pedig ez a Super Jetstream.

Szintén 2,5 slotos cucc, ez az ami nekem fontos, mert a nagy felületet nem pótolja semmi. Amíg nem jött az Inno3D, én erre vártam.

szerk: Bár ezeknek a saját oldalukon van a BIOS, szal' a vadnyugati, vagy pontosabban spagettiwestern fílingről le kell mondanod. :banplz:

Tesztekre a Gamerockot küldték, de ez ugyanaz mint a Super Jetstream, csak ocsmány festéssel.

Kép
Kép
Jóvan-jóvan, nem kell széjjelfényezni, má megrendőtem :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16904 2017.03.20. 12:21

Amúgy volt vagy 2 éve egy palit 970-em. Jól ment, de coilwhineolt picit. Remélem ez nem fog.
Avatar
arty

Hozzászólás #16905 2017.03.20. 12:25

DanielT írta:Namost ezeket a számokat annak függvényében érdemes vizsgálni, hogy ugyebár kivégeztek egy generációt. Mennyi géppel is? 300 millió tuti megvolt. Azok az emberek kb 2 éve nem kapnak lényegében semmit.

Most mennyi van? Összesen 100? (nem tudom, de ide tippelem). Tehát kétharmad gép/ember eltűnt és még a korábbi időszakhoz képest is lassabban szivárognak.

Tehát ezt a telibevert #Sikergent érdemes ám úgy nézni, hogy bent volt többszáz millió ember a váltáskor és először ezt kellene elérni, hogy bármiféle növekedésről lehessen beszélni. A gép árak már day1 se tartották vissza a folyamatot. Szal... :miaz:
wii usert ne számold (az ment utána U-ra vagy szviccsre vagy méginkább mobilra), szal inkább 200 lehet a kiindulási adat :)

namost 200 millióból vajon mennyi 2005-6-7-8-as x360/ps3 működhet még? a rrod és az ylod prevgent szvsz rendesen kinyírta, hosszabb távra 2010 és utáni gépekkel lehet számolni max.
(sajna ez semmire nem alapozó tipp csak, de volt 2006/7/8-as gépem, x360... 3 évet se bírtak ki)
2010-ig boxból ~40 milla ment el, ps3ból talán 30? na, ez a 70 millió azért nagyrészt szerintem már nem érte meg 2013/4-et...

ehez képest azért nem rossz az a 80 milla 3.5 év után.... mondhatni kurvajó :P

(tény: a kinekt és wiimót igéretével berántott százmilliókat valóban nem sikerült átmenteni és ez a statokban szarul mutat.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16906 2017.03.20. 13:18

Moby írta:Jóvan-jóvan, nem kell széjjelfényezni, má megrendőtem :)
Jó kis Freesync... Élt 1 tizenketted évet. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16907 2017.03.20. 13:20

DanielT írta:Jó kis Freesync... Élt 1 tizenketted évet. :szomoru1:
Hiába kérem, nem adnak hozzá kártyát :( A crossfire/sli meg egy fos. Nade jön még kutyára Vega! :)

/most nem tudom mi a faszomat akar az AMD ezekkel az átnevezett ötszázasokkal. Amikor azt gondolná az aember, hogy úgy-ahogy sínen vannak, kezdik ugyanott a balfaszkodást... :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16908 2017.03.20. 16:50

Meanwhile egy olyan galaxisban, ahol nem tehetségtelen kontárok modelleznek:

Gears 4
Kép

Fostos Arkham Knight
Kép

W3
Kép

TR
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16909 2017.03.20. 16:56

arty írta:itt 38 eur csak: https://www.greenmangaming.com/games/ni ... e-edition/
11600ft alapáron, de ha vennéd, dobom az 5%-os kupont és akkor 11 alá is beférhetsz ;)
(be kell lépned a "jó árhoz", anonimként nézve drágább!)
Ez legális hely? Steam kódot adnak? Itt mér olcsóbb, mint Steamen?
Avatar
arty

Hozzászólás #16910 2017.03.20. 17:01

:banplz:
aabyssx írta:Ez legális hely? Steam kódot adnak? Itt mér olcsóbb, mint Steamen?
legal
steamkod
square enixtol, azaz a kiadotol van a kulcs

font fos es gondolom nem a steam 30 szazalekos ratajaval dolgoznak... bar nemtom square is 30 szazalekotfizet e es hogy van a kulcsos steam reszesedes.....
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16911 2017.03.20. 17:51

arty írta::banplz: legal
steamkod
square enixtol, azaz a kiadotol van a kulcs

font fos es gondolom nem a steam 30 szazalekos ratajaval dolgoznak... bar nemtom square is 30 szazalekotfizet e es hogy van a kulcsos steam reszesedes.....
Okés, köszi, jöhet a kód.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16912 2017.03.20. 17:54

aabyssx írta:Okés, köszi, jöhet a kód.

Úgy tudom gondok vannak a pécés verzával. Szerintem várj vele.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16913 2017.03.20. 18:04

Moby írta:Úgy tudom gondok vannak a pécés verzával. Szerintem várj vele.
Ó, jajj! Nem szoktam én hozzá ehhez...
Avatar
Moby

Hozzászólás #16914 2017.03.20. 18:20

aabyssx írta:Ó, jajj! Nem szoktam én hozzá ehhez...
Mármint hogy day1 kehesek a játékok? Hátpedig...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16915 2017.03.20. 19:15

Moby írta:Úgy tudom gondok vannak a pécés verzával. Szerintem várj vele.
Nem tudom hol és mit olvastál, én az ellenkezőjét. A legjobb létező verzió ezen a telibevert bolygón(természetesen) és semmi baja, amíg tudja valaki, hogy mit jelent a 8X MSAA. Nos, nem szokták tudni akik szerint "nem jó a port"...

szerk: Nuff' said.

2017-03-20 19_26_04-.png
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16916 2017.03.20. 19:29

Szarazipon. Feladtam egy rendelést, bejelöltem, hogy sms-t és e-mailt is küldjenek róla, ha mehetek. E-mailt nem tudtam nézni nap közben (vagyis munkahelyi gépen nem szoktam belépkedni), sms nem jött. Hát nem itthon látom, hogy elvileg átvehettem volna ma?! Gondolom, ott lesz náluk holnap is, az el nem küldött sms-sel együtt.

És szaraznvidia is. Szól a GFE, hogy új driver. De valamiért kijelentkezett a rohadék (miért? MIÉRT?). Futhatok egy jelszóemlékeztetős kört az AMD-től lenyúlt kötelező regisztráció miatt. Éppen arra kéne a GFE, hogy csak két kattintás legyen mindegy, nem arra, hogy vele máshogy legyen macera.

A steam meg kivételesen nemszar, mert az ma sem jelentkezett ki brahiból.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16917 2017.03.20. 19:53

Rohadjon meg a bioware. Elkeserítőek a tesztek, meg amit eddig láttam.
Mi a fene történhetett ott, hogy ekkora a minőségi visszalépés?

//most akkor msi-t vegyek vagy mi? Nekem ne sípoljon, ciripeljen, mert meghülyülök.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16918 2017.03.20. 19:56

Greyfox írta:Rohadjon meg a bioware. Elkeserítőek a tesztek, meg amit eddig láttam.
Mi a fene történhetett ott, hogy ekkora a minőségi visszalépés?

//most akkor msi-t vegyek vagy mi? Nekem ne sípoljon, ciripeljen, mert meghülyülök.
Rohadjon. Kilépett az eredeti csapat magja.

A coil whine-ra nincs garancia sehun.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16919 2017.03.20. 19:59

DanielT írta:Nem tudom hol és mit olvastál, én az ellenkezőjét. A legjobb létező verzió ezen a telibevert bolygón(természetesen) és semmi baja, amíg tudja valaki, hogy mit jelent a 8X MSAA. Nos, nem szokták tudni akik szerint "nem jó a port"...

szerk: Nuff' said.

2017-03-20 19_26_04-.png
Kilépeget sokaknál, de a fullscreennel valami generális probléma van, mert már érkezőben van valami peccs.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16920 2017.03.20. 20:01

DanielT írta:Rohadjon. Kilépett az eredeti csapat magja.

A coil whine-ra nincs garancia sehun.
Rohadtul begerjedtem, de akkor marad a trilógia replay. Amúgy a zenére is panaszkodnak, hogy sehol sincs az előző részekhez képest, az tette fel a koronát az egészre anno.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16921 2017.03.20. 20:08

DanielT írta:Nem tudom hol és mit olvastál, én az ellenkezőjét. A legjobb létező verzió ezen a telibevert bolygón(természetesen) és semmi baja, amíg tudja valaki, hogy mit jelent a 8X MSAA. Nos, nem szokták tudni akik szerint "nem jó a port"...

szerk: Nuff' said.

2017-03-20 19_26_04-.png
TB mondta a port reportjában, hogy vmi bug van a felbontással. Van akinek beragad és 720-ról upscalel és csak windowed módban megy rendesen. Ez valakinél vagy előjön, vagy soha nem is találkozik a hibával. Gondolom jön majd patch.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16922 2017.03.20. 20:53

benőmenő írta:TB mondta a port reportjában, hogy vmi bug van a felbontással.
Na engem meg attól az embertől ráz ki a hideg. Félórákat dumál 2 perces érdemi tartalommal a rohadt idegesítő hangján és akcentusával. :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16923 2017.03.20. 21:04

Akkó várjak egy páccset?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16924 2017.03.20. 21:07

aabyssx írta:Akkó várjak egy páccset?
Szerintem ne. Kipróbálod, ha minden fasza akkor örülsz és már tolhatod. Ha nem, akkor vársz. De fasza lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16925 2017.03.20. 21:28

Most már különösen mókás nézni. :) De az elején a zene... hát bazzeg az egyetlen jó dolog is, aminek HANGULATA van, az elődökből jön.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #16926 2017.03.20. 21:35

Zóanagyvarázsló írta:Szarazipon. Feladtam egy rendelést, bejelöltem, hogy sms-t és e-mailt is küldjenek róla, ha mehetek. E-mailt nem tudtam nézni nap közben (vagyis munkahelyi gépen nem szoktam belépkedni), sms nem jött. Hát nem itthon látom, hogy elvileg átvehettem volna ma?! Gondolom, ott lesz náluk holnap is, az el nem küldött sms-sel együtt.

És szaraznvidia is. Szól a GFE, hogy új driver. De valamiért kijelentkezett a rohadék (miért? MIÉRT?). Futhatok egy jelszóemlékeztetős kört az AMD-től lenyúlt kötelező regisztráció miatt. Éppen arra kéne a GFE, hogy csak két kattintás legyen mindegy, nem arra, hogy vele máshogy legyen macera.

A steam meg kivételesen nemszar, mert az ma sem jelentkezett ki brahiból.
Felraktam én is, AC3 játszhatatlan lett tőle. Pedig már chapter12, mingyá vége... :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16927 2017.03.20. 22:12

No, ez a mega-giga-agybaszás már kiffáló minőshékpen tolható az emun.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16928 2017.03.20. 22:19

Na, legalább valamikor létezett ez vállalható minőségben. Azt biztos nem akarták eladni önzőségből. :wilting:

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #16929 2017.03.20. 22:34

DanielT írta:Na, legalább valamikor létezett ez vállalható minőségben. Azt biztos nem akarták eladni önzőségből. :wilting:
De ez mialóf? Hát 10x faszábban néz ki az a leak. Van pl. arckifejezése a karakternek! Azt miért kellett lerontani? Mert mondjuk az overall gfx-et még csak-csak rá lehet hazudni, hogy elfusson bónon is, nade... Áh, teljes rejtély.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16930 2017.03.20. 23:02

deep írta:De ez mialóf? Hát 10x faszábban néz ki az a leak. Van pl. arckifejezése a karakternek! Azt miért kellett lerontani? Mert mondjuk az overall gfx-et még csak-csak rá lehet hazudni, hogy elfusson bónon is, nade... Áh, teljes rejtély.
Ilyenek akkor szoktak előfordulni, amikor belső balhé van (scope-on, díjon, szerződésen, akármin), az alvállalkozó nem ad ki valamit, vagy csak simán befuccsol, és hirtelen kell adni egy másik stúdiónak (gyakran valami offshore területen, ahol darabra összecsapják tök igénytelenül).
Amúgy ez csak spekuláció, semmi részletet nem olvastam, nem hallottam, csak értetlenül állok az új Mass Effect igénytelen visszafejlődése előtt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #16931 2017.03.20. 23:08

DanielT írta:Most már különösen mókás nézni. :) De az elején a zene... hát bazzeg az egyetlen jó dolog is, aminek HANGULATA van, az elődökből jön.
Huh ez a zene...a 3. "Leaving Earth" részéből van...rohadt erős cucc volt, még most is kiráz a hideg, ahogy hallgatom... nem tudom elhinni, hogy elqrták :wilting: ...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16932 2017.03.21. 06:12

deep írta:De ez mialóf? Hát 10x faszábban néz ki az a leak. Van pl. arckifejezése a karakternek! Azt miért kellett lerontani? Mert mondjuk az overall gfx-et még csak-csak rá lehet hazudni, hogy elfusson bónon is, nade... Áh, teljes rejtély.
Nyugi, a véglegest sikerült még tovább optimákolni a metálra! :banplz:
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16933 2017.03.21. 06:30

Square Enix Sale vanik!
Life is Strange Complete Season - 5 Euro (első epizód ingyenesen kipróbálható)
Hitman Complete Season - 25 Euro
Deus Ex - Mankind Divided - 15 Euro
Rise of the TR - 20 Euro
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16934 2017.03.21. 07:25

Hű, ez de jó DS3 kép.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16935 2017.03.21. 07:41

Moby! Neked mi is a volt a freesynces setupd? Arra vagyok kíváncsi, hogy a kontrollerrel játszást hogy oldottad meg, arcodba húztad kanapén a monitort? Mert arra emlékszem, hogy te is a megfelelő tévék nem létezése miatt panaszkodtál.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16936 2017.03.21. 08:32

Zóanagyvarázsló írta:Moby! Neked mi is a volt a freesynces setupd? Arra vagyok kíváncsi, hogy a kontrollerrel játszást hogy oldottad meg, arcodba húztad kanapén a monitort? Mert arra emlékszem, hogy te is a megfelelő tévék nem létezése miatt panaszkodtál.
Nálam nincs kanapégéming a hagyományos értelemben. A kontrollerrel is az asztalnál játszok. Van egy fasza GÉMERSZÉK(TM)em. Van egy kanapé az egész basz mögött, de igazából mióta kész ez a lakás, soha nem használtam. Nincs olyan kijelző, ami 40 centiről, meg 3 méterről is jó. Szal a freesync setupom az (volt), hogy vettem egy 27-es freesync képes LG monitortot. Egyelőre az is marad, majd meglátom hogyan alakul a vega sorsa. G-synces monitort biztos nem veszek, de az 1440-be lehet, hogy belenyalnék már a GTX1080-al. Nemtudom. Majd meglátom.

/a tévé elképzelés az volt, hogy veszek egy 40-es 4k tévét monitornak. A bibi az, hogy alig készül ilyen méretben, ami van, az is legaljaszar. És még az is nagy. Szal csak a monitor maradt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16937 2017.03.21. 08:43

Moby írta:Nálam nincs kanapégéming a hagyományos értelemben. A kontrollerrel is az asztalnál játszok. Van egy fasza GÉMERSZÉK(TM)em. Van egy kanapé az egész basz mögött, de igazából mióta kész ez a lakás, soha nem használtam. Nincs olyan kijelző, ami 40 centiről, meg 3 méterről is jó. Szal a freesync setupom az (volt), hogy vettem egy 27-es freesync képes LG monitortot. Egyelőre az is marad, majd meglátom hogyan alakul a vega sorsa. G-synces monitort biztos nem veszek, de az 1440-be lehet, hogy belenyalnék már a GTX1080-al. Nemtudom. Majd meglátom.

/a tévé elképzelés az volt, hogy veszek egy 40-es 4k tévét monitornak. A bibi az, hogy alig készül ilyen méretben, ami van, az is legaljaszar. És még az is nagy. Szal csak a monitor maradt.
Nekem az a problémám, hogy nem találkoztam még olyan székkel, ami kiváltja a döglős testhelyzetet. Az enyém egész kényelmes, de egész heti ülőmunka után más testhelyzet kell esténként/hétvégén/szabadnapokon. Persze lehet, hogy nem a híd alatt kéne próbálgatnom, de egyelőre kiválthatatlannak érzem a tévét. Innentől fogva meg a Freesync/Gsync nálam elég korlátozott opció még elvben is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16938 2017.03.21. 08:59

Zóanagyvarázsló írta:Nekem az a problémám, hogy nem találkoztam még olyan székkel, ami kiváltja a döglős testhelyzetet. Az enyém egész kényelmes, de egész heti ülőmunka után más testhelyzet kell esténként/hétvégén/szabadnapokon. Persze lehet, hogy nem a híd alatt kéne próbálgatnom, de egyelőre kiválthatatlannak érzem a tévét. Innentől fogva meg a Freesync/Gsync nálam elég korlátozott opció még elvben is.
Nagyon-nagyon ritkán előfordul, hogy az ágyból veretem a tévén. Deeee az nem igazán géming. Meg ott annyira mások a dimenziók, hogy még egy nagytévén sem látok faszt se, ott nincs is igény ilyenekre, hogy freesync, vagy felbontás. Mondjuk ott 4 méter van. Nemtudom mekkora képátló kellene, hogy ugyanazt lássam mint az asztalnál. 120col. Amíg nem voltak a gyerekek addig volt hagyományos kanapégéming, de azt is pont úgy használtam mint most. Volt egy nagy fotelom, nem volt asztal, és kb 2 méterre ültem a plazmicsektől. Lényegében ugyanazt csináltam mint most, csak sosem volt helyem letetenni normálisan még egy bögre akármit sem. Valahogy ez a sosem voltam az a fetrengve játszós típus. Azt sem feltétlenül állítom, hogy 6-8 óra gémingre a mostani setupom a legjobb az általad is említett egyetlen pozíciós kényszer miatt, de ilyen az én életemben sajnos már sosem fordul elő. A freesync meg arra tényleg nem lenne alkalmas, hogy tolom kicsit a monitor előtt, aztán átmegyek hemperegni az ágyra, és ott tolom tovább. Amint a freesyncet belövöm, a tévén csak néha egy-egy pillanatra van kép. Ergo ki kell lépni a játékból, és kilőni a freesyncet, hogy tévén lehessen tolni (hdmi osztón van minden).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16939 2017.03.21. 09:34

Thenksz for the immerzsön Bioware! :eljen:

Kép

Mi a faszból vannak az arcok? Kerámia?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16940 2017.03.21. 09:49

Moby írta:Nálam nincs kanapégéming a hagyományos értelemben. A kontrollerrel is az asztalnál játszok. Van egy fasza GÉMERSZÉK(TM)em. Van egy kanapé az egész basz mögött, de igazából mióta kész ez a lakás, soha nem használtam. Nincs olyan kijelző, ami 40 centiről, meg 3 méterről is jó. Szal a freesync setupom az (volt), hogy vettem egy 27-es freesync képes LG monitortot. Egyelőre az is marad, majd meglátom hogyan alakul a vega sorsa. G-synces monitort biztos nem veszek, de az 1440-be lehet, hogy belenyalnék már a GTX1080-al. Nemtudom. Majd meglátom.

/a tévé elképzelés az volt, hogy veszek egy 40-es 4k tévét monitornak. A bibi az, hogy alig készül ilyen méretben, ami van, az is legaljaszar. És még az is nagy. Szal csak a monitor maradt.
artynak kene megmutatni melyik az a szek mert szerinte csak a kanape kenyelmes :)

Vissza: “Leáldozott.hu”