A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16801 2017.03.16. 17:39

Az első részeknek a modellek voltak az erősségei. Hogy lehetett pont azt elbaszni?
Izé ...nem az van, hogy custom karaktereket csináltak a játék elején? Azt az előző részekben sem volt szabad. Csak a default Sepörd arcot szabadott választani. Minden custom hulladék volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16802 2017.03.16. 18:13

Zóanagyvarázsló írta:Engem az alábbi március-áprilisi játékok mind jobban tőle (vastagon szedem, amit játszani is fogok valószínűleg frissiben):

The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Styx: Shards of Darkness
Nier: Automata
Battle Brothers (kijön az early accessből)
Thimbleweed Park
Yooka-Laylee
Full Throttle Remastered
Warhammer 40,000: Dawn of War III
Prey
Syberia III
Constructor HD

Nem mondom, hogy mindet szorosan követtem, vagy feltétlenül bízom benne, de az Andromeda előtt voltak a listámon a shitstorm előtt is.

Az új Tormentet meg kihagytam, mert február 28-án jött ki, lejárt lemez. Főleg a magamfajtának, aki mindig az újdonságra vágyik, és nincs tele tonnányi régi klasszikussal.
full throttle rm erdekel engem is, nagyon egyszeru kalandjatek vt anno, szerettem

Kiv leszeek meg az sc remasterre is, vegignyomnam, foleg sc2 enginel, tudom van mod de az meg eleg gany fazisban van
Avatar
Moby

Hozzászólás #16803 2017.03.16. 18:37

Nakérem, itt a hivatalos leáld játék. E!
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16804 2017.03.16. 20:52

No, az undorító kezdés után tologattam, alakul... kár, hogy így indítottak, ezt csak jobban lehetett volna megcsinálni.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16805 2017.03.16. 21:15

DanielT írta:No, az undorító kezdés után tologattam, alakul... kár, hogy így indítottak, ezt csak jobban lehetett volna megcsinálni.
Gondolom az első küldiben megtaláltad az ellenszert a betegségre, amitől mindenki retardáltnak nézett ki és mozgáskoordinációs problémákkal küzdött? :vigyor3:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16806 2017.03.16. 21:37

DanielT írta:No, az undorító kezdés után tologattam, alakul... kár, hogy így indítottak, ezt csak jobban lehetett volna megcsinálni.
es feltetelezem kitalaltal az ürhajobol! JúZerfrendliNe$$z!!! woop woop :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16807 2017.03.16. 21:39

SlickAdam írta:es feltetelezem kitalaltal az ürhajobol! JúZerfrendliNe$$z!!! woop woop :D
Jobb: Még nem voltam benne. Legalábbis nem tűnt fel. :)

Greyfox: Az arcok a beltéri, steril világításnál förtelmesek, misön közben csak hulladékok voltak.
Avatar
arty

Hozzászólás #16808 2017.03.16. 22:09

Zóanagyvarázsló írta:Nyilván nem vagyok szakértő, de erre egzakt választ adni senki nem tudja. Rengeteg fajta kard volt használatban adott koron belül is, nagy minőségi hullámzással, és az sem mindegy mire használod. Vagy hogy hagyod-e megrozsdásodni. Az már fizika szimplán fizika, hogy milyen erőhatással tudod eltörni. Amelyiknek meg élesnek kell lennie, nos, az ki tud csorbulni könnyen. Ami meg nem kard, az megint más, a lándzsák törtek világba. Nem volt olyan eszelős lovagi tornán vagy csatában, aki ne vitt volna megával mellé más fegyver(ek)et is.

Voltam amúgy már olyan bemutatón, hogy összecsaptak, és a kard eltörött, a fejem fölött süvített el. Ha 20 centivel lejjebb száll, akkor most a fejem helyén lévő félszablyával tudnám bizonyítani, hogy törhetnek a kardok, de erről lecsúsztam.

Egyszóval: a fegyverek el tudnak törni, ki tudnak csorbulni stb. Nyilván nem egyesével ment le a valóságban a HP-jük, miközben levágott tapsifülesekből repült ki az XP, de nem is ezt hiányolom. Meg nem is a CoD-ból, sőt a Gothicban sem zavart soha a hiánya, ahogy a végtelen inventory sem.

Modern kori játékokra terelve a szót a Jagged Alliance 2-ben amúgy a lőfegyvereket is karban kellett tartani, főleg ha moddoltad őket, mert ha házilag barkácsoltál hozzá kiegészítőket, azok lejárhattak idővel. A golyóállómellényben is porrá lőhették a kerámiabetétet, és tehettél bele másikat. Ha fejbe lőttek, akkor ezt nyilván megúsztad :buck:
ez annyira kimerítő válasz (köszi! ;) ), hogy egész elfogadhatóvá tette, hogy a zeldában is tönkremennek a fegyók :D
ettől még számomra persze gyűlöletes mehanika marad, a dead islandet is megmérgezte (mondjuk azt sokminden más is.... tudom, neked "kedvenc" ;) )
Avatar
Moby

Hozzászólás #16809 2017.03.16. 22:20

Az összes gyíkja ellenére jó ez basszátokmeg. Jó nagyon az ME formula, és azt a gyíkokat leszámítva faszán adoptálja. Élvezem, az a helyzet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16810 2017.03.16. 22:47

arty írta:ez annyira kimerítő válasz (köszi! ;) ), hogy egész elfogadhatóvá tette, hogy a zeldában is tönkremennek a fegyók :D
ettől még számomra persze gyűlöletes mehanika marad, a dead islandet is megmérgezte (mondjuk azt sokminden más is.... tudom, neked "kedvenc" ;) )
A Dying Lightban sokkal gyorsabban amortizálódnak a fegyverek, és nem is lehet akármennyiszer megjavítani őket, egy idő után végleg használhatatlanná válnak. Szóval gondold meg, hogy a Dead Island után kell-e az is :) Remélem kooperatívban próbáltad a DI-t, és nem egyedül bohóckodtál vele.
Avatar
deep

Hozzászólás #16811 2017.03.17. 08:09

Semmi új gif? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16812 2017.03.17. 08:42

Benő, egyszer úgyis tolni fogod szal:

GTX1060, High preset+HBAO+TAA 1080p-ben simán locked 60 fps.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #16813 2017.03.17. 09:33

DanielT írta:Benő, egyszer úgyis tolni fogod szal:

GTX1060, High preset+HBAO+TAA 1080p-ben simán locked 60 fps.
Aztán lesznek részek, ahol nem lesz meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16814 2017.03.17. 10:06

Moby írta:Aztán lesznek részek, ahol nem lesz meg.
Akkor majd metálra kódolja! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16815 2017.03.17. 10:21

Tök jó, fehér embert majd _TALÁN_ pecs után lehet csinálni. Elmennek a kurva anyjukba tényleg, engem is rohadtul zavart, hogy nem tudtam normális árnyalatot adni a karakternek.

Kép
Avatar
Necro

Hozzászólás #16816 2017.03.17. 10:42

"Rengeteg magjuk révén ezekkel a Ryzen processzorokkal csak az Intel LGA2011 foglalatos, méregdrága nyolcmagosai veszik fel a versenyt, például a Core i7-6900K, amit több mint 350 000 forintért mérnek, és a hozzá való alaplap sem két fillér."

Kitaláljátok honnan van?
Avatar
Moby

Hozzászólás #16817 2017.03.17. 11:43

Necro írta:"Rengeteg magjuk révén ezekkel a Ryzen processzorokkal csak az Intel LGA2011 foglalatos, méregdrága nyolcmagosai veszik fel a versenyt, például a Core i7-6900K, amit több mint 350 000 forintért mérnek, és a hozzá való alaplap sem két fillér."

Kitaláljátok honnan van?
Deeee nem mond hülyeséget. Van olyan felhasználási terület, ahol ez megállja a helyét. Csak ez itt a leáldban, nekünk nem releváns.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #16818 2017.03.17. 12:07

Necro írta:"Rengeteg magjuk révén ezekkel a Ryzen processzorokkal csak az Intel LGA2011 foglalatos, méregdrága nyolcmagosai veszik fel a versenyt, például a Core i7-6900K, amit több mint 350 000 forintért mérnek, és a hozzá való alaplap sem két fillér."

Kitaláljátok honnan van?

Ha elfogadja végre mindenki ,hogy az a proci nem játékra van, akkor igen is jó darab, és nem ír hülyeséget.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #16819 2017.03.17. 12:09

Egyébként ha valaki szokott itt kártyázni, továbbra is a Faeria nevű játékot kipróbálásra ajánlom mindenkinek :) Solo-ban is elég jó móka.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16820 2017.03.17. 12:14

DanielT írta:Benő, egyszer úgyis tolni fogod szal: GTX1060, High preset+HBAO+TAA 1080p-ben simán locked 60 fps.
https://youtu.be/dQ-4iXQB7y4
Ez jó hír, mert Gaf-on olyanokat írtak, hogy 970-el inkább a locked 30-ra érdemes gyúrni. Namost kb. ezért vettem a 1060-at, mert a Resiben már sehogy nem volt meg a 60 a 270x-el.
Viszont ennyi trauma után, és ismerve az EA dlc policy-jét, inkább várok még. Most éppen sikerült elmerülni a Witcher 3-ban újra, mivel először kb. csak a főszálon rohantam végig, most pedig igyekszem kipucolni a térképet, sőt még a gwentet sem ignorálom. Utóbbi mondjuk normál nehézségen (külön lehet állítani easy-normal-hard) kb. olyan kihívás, mint egy általános második osztályos matek példa. Kivéve, ha nem a gatyás paraszttal játszol, mert a második quest szerinti faszi csak úgy dopálja 10 poweres lapokat és esélyed nincs amíg nem szedted el az utolsó csövéstől is az igen szpesül lapjait.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16821 2017.03.17. 12:16

Necro írta:"Rengeteg magjuk révén ezekkel a Ryzen processzorokkal csak az Intel LGA2011 foglalatos, méregdrága nyolcmagosai veszik fel a versenyt, például a Core i7-6900K, amit több mint 350 000 forintért mérnek, és a hozzá való alaplap sem két fillér."

Kitaláljátok honnan van?
Én kitalálnám, mert szinte oda van írva, sőt. Oda van írva. De, ahogy tanult kollégáim is megjegyzik, van igazsága.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16822 2017.03.17. 14:03

:taps:
phpBB [media]

És még több gif!
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16823 2017.03.17. 15:22

benőmenő írta::taps:
És még több gif!
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Csodás az avatar gyűjtemény, nyúltam egyet! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16824 2017.03.17. 18:05

Hm, érdekes design döntést hoztak a fejlesztők a Nier Pc verziónál: nem fűrészekből vannak a daruk és egyéb tereptárgyak.

Kép

phpBB [media]
Avatar
insp

Hozzászólás #16825 2017.03.17. 19:27

phpBB [media]


Sorry ha votma, eleg kul. (19:30-tol foleg)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16826 2017.03.17. 20:07

Anno Andromeda videók láttán még úgy gondoltam, hogy egy finom kis 1,5x dánminta mehet majd 970-el, úgyis meg lesz a 60.
Erre 1060-al is 46 droppol néha átlagban 56fps. FullHD-n. Persze, nem néz ki rosszul, de azért messze nem látom indokoltnak. Rohadtul vártam már, de hát egyelőre kapják be. :whatever:
Persze idővel majd összeszedem magam, és lecserélem a kártyát, dehát francnak van kedve ehhez a macerához.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16827 2017.03.17. 20:16

Greyfox írta:Anno Andromeda videók láttán még úgy gondoltam, hogy egy finom kis 1,5x dánminta mehet majd 970-el, úgyis meg lesz a 60.
Erre 1060-al is 46 droppol néha átlagban 56fps. FullHD-n. Persze, nem néz ki rosszul, de azért messze nem látom indokoltnak. Rohadtul vártam már, de hát egyelőre kapják be. :whatever:
Persze idővel majd összeszedem magam, és lecserélem a kártyát, dehát francnak van kedve ehhez a macerához.
Ne ultrán nézd, az ATOMRA fingatja.* Ultra és MAX között van NEGYVEN frém különbség, ahogy egy shoton láttam. És akkor hol van még a high és társai.

*Én mondjuk úgy tolom, de a 1070 azért már bírja.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16828 2017.03.17. 20:26

DanielT írta:Ne ultrán nézd, az ATOMRA fingatja.* Ultra és MAX között van NEGYVEN frém különbség, ahogy egy shoton láttam. És akkor hol van még a high és társai.

*Én mondjuk úgy tolom, de a 1070 azért már bírja.
Az a baj, hogy mindenki ultran tesztel, de valaki említette, hogy ismerősének mediumon volt 40, ami elég siralmasan hangzik.
Vaják csilliószor jobban néz ki, olyan növényzettel és látótávval van betonhatvan, hogy elsírom magam.
Nem baj, ha eljutok odáig, veszek mellé egy 1070-et. Csak faszkivan, hogy fakezűek miatt le kell vennem a ház oldalát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16829 2017.03.17. 20:37

Greyfox írta:Az a baj, hogy mindenki ultran tesztel, de valaki említette, hogy ismerősének mediumon volt 40, ami elég siralmasan hangzik.
Vaják csilliószor jobban néz ki, olyan növényzettel és látótávval van betonhatvan, hogy elsírom magam.
Nem baj, ha eljutok odáig, veszek mellé egy 1070-et. Csak faszkivan, hogy fakezűek miatt le kell vennem a ház oldalát.
Valaki ismerősének mediumon? Hátőőő... ennél kissé tudományosabb tesztre hagyatkozz már. :) Pl 4 euróért a sajátodra. :nezze:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16830 2017.03.17. 21:01

DanielT írta:Valaki ismerősének mediumon? Hátőőő... ennél kissé tudományosabb tesztre hagyatkozz már. :) Pl 4 euróért a sajátodra. :nezze:
Topiklakó! Csak nem hazudik! :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16831 2017.03.17. 21:16

Greyfox írta:Topiklakó! Csak nem hazudik! :miaz:
Azok a legrosszabbakE!!!

Meanwhile:

Kép

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #16832 2017.03.17. 21:35

DanielT írta:Hm, érdekes design döntést hoztak a fejlesztők a Nier Pc verziónál: nem fűrészekből vannak a daruk és egyéb tereptárgyak.
Csakhogy ezt a döntést a juzer hozta meg, amikor 3 ps4 árán vett egy videokártyát a másik 3 ps4 árába kerülő pécéjébe....

... amugy tényleg nagyon érdekes, hogy a drágább hw-n jobb az iq :PPP
Avatar
deep

Hozzászólás #16833 2017.03.17. 21:38

DanielT írta:Azok a legrosszabbakE!!!
Meanwhile:
Aztakurva. Se önkritikája, se internete nincs, úgy látszik :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16834 2017.03.17. 21:50

arty írta:Csakhogy ezt a döntést a juzer hozta meg, amikor 3 ps4 árán vett egy videokártyát a másik 3 ps4 árába kerülő pécéjébe....
NA! Kezded érteni... ;)

arty írta:... amugy tényleg nagyon érdekes, hogy a drágább hw-n jobb az iq :PPP
A hardver nem számít!!! :nezze: :PP
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16835 2017.03.17. 22:02

arty írta:Csakhogy ezt a döntést a juzer hozta meg, amikor 3 ps4 árán vett egy videokártyát a másik 3 ps4 árába kerülő pécéjébe....

... amugy tényleg nagyon érdekes, hogy a drágább hw-n jobb az iq :PPP
Nem tudom láttál-e képet/mozgóképet a játékról, de 0 előzetes ismerettel simán rámondanám, hogy valamikor 2010 előtt adták ki. Viszont még jó recés is a sikergenen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16836 2017.03.17. 22:25

Greyfox írta:Anno Andromeda videók láttán még úgy gondoltam, hogy egy finom kis 1,5x dánminta mehet majd 970-el, úgyis meg lesz a 60.
Erre 1060-al is 46 droppol néha átlagban 56fps. FullHD-n. Persze, nem néz ki rosszul, de azért messze nem látom indokoltnak. Rohadtul vártam már, de hát egyelőre kapják be. :whatever:
Persze idővel majd összeszedem magam, és lecserélem a kártyát, dehát francnak van kedve ehhez a macerához.
Inkább nem foglalnám szavakba hogy fut freesync mellett evvel a mblurrel ami ebben van, mer ha ezt itt valaki nem látja, úgysem hinné el amit írok.
Vesszen a prehisztórikus vsync örökre. A játék meg rohadtjó. Élvezem nagyon. Az átvezetőkben/párbeszédekben meg a szöveget olvasom, és nem nézek máshova :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.03.17. 22:28-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16837 2017.03.17. 22:27

Apropó!
Nem ismer valaki magyar kiosztású tenkeyless keyboardot? Nem baj, ha mekánikus. Ha nagyon nincs más veszek valami bt-s kis fost a néhanapján előforduló emailekhez(ha elfogynak egyszer csak az írásjelek, akkor vettem valamit :D ).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16838 2017.03.17. 22:37

Moby írta:Inkább nem foglalnám szavakba hogy fut freesync mellett evvel a mblurrel ami ebben van, mer ha ezt itt valaki nem látja, úgysem hinné el amit írok.
Nálam se csandáznál prüszkölve a plazmacseken megpillantva ultracseken AMD csalás helyett árja 60-nal... ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16839 2017.03.17. 22:49

DanielT írta:Nálam se csandáznál prüszkölve a plazmacseken megpillantva ultracseken AMD csalás helyett árja 60-nal... ;)
Ez nem csalás. Ez a legtermészetesebb dolog, ami valaha létezett! :mf2:


/ha nem volna gecidrága a gsync(nekem), most azonnal mennék vissza 1070-re
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16840 2017.03.17. 22:54

Moby írta:Az átvezetőkben/párbeszédekben meg a szöveget olvasom, és nem nézek máshova
Ezzel az erővel miért nem Planescape: Torment vagy Torment: Tides of Numenera megy?

Legalább normálisan írták meg? Mert azért a BW az én ízlésemhez mérten át tud menni szefóba vagy popcornba. Tőlük ezért nem szeretek régi kedvenceket elővenni, mert nem tesz jót, hogy én érettebb, akarom mondani bevanyadotott vénember lettem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16841 2017.03.17. 22:56

Na, lemerült a Steam Controllerben az elem megint. Fura, hogy máshogy. A legutóbb előtte napokig villogott, és jelezte, hogy a hozzájáró Duracell elemek be fogják mondani az unalmat, de most az Energy Star (?) egyik pillanatról a másikra szikkadt ki. Persze rendeltem már Panasonic Eneloopot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16842 2017.03.17. 23:59

Zóanagyvarázsló írta:Ezzel az erővel miért nem Planescape: Torment vagy Torment: Tides of Numenera megy?

Legalább normálisan írták meg? Mert azért a BW az én ízlésemhez mérten át tud menni szefóba vagy popcornba.
Át tud menni? Az egész ME ilyen felütésben full popcorn. De a jobbik fajtából, viszont ebben ez a rész sem lett más. Sőt. Meg mitől is lenne más? Úgy gondolod, ilyen irányba fog haladni a mainstream? :zavart2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16843 2017.03.18. 00:38

Moby írta:Át tud menni? Az egész ME ilyen felütésben full popcorn. De a jobbik fajtából, viszont ebben ez a rész sem lett más. Sőt. Meg mitől is lenne más? Úgy gondolod, ilyen irányba fog haladni a mainstream? :zavart2:
Nem gondolok én semmi ilyesmit, csak arra céloztam, hogy ha kvázi csak könyvként érdemes olvasni, mert éppen a szériát eddig eladó filmszerűség nem működik, akkor mindez kínosabbá domborodik. Mintha egy látványfilmes forgatókönyvet fillérekből valósíthatnának meg, és aztán a fekete-fehér végeredményben jobb híján a párbeszédeket nézhetnéd belőle.

Persze azért a Mass Effect mainstreamhez képest intelligensen indult, ezért is írtam, hogy át tud menni (a ME2 sok karakterét, küldetését szerettem, az egész élmény folyékonyabb volt, de a főszál ott már át ment nekem érdektelenebbül és unalmasabban badassbe). Gyanítom, most is vannak tőle bugyutább játékok, de itt éppen sokat ront a produkciós színvonal gyengesége. Legalábbis nálam, te meg nyilván mást keresel benne. De éppen ezt firtattam kerülőúton. Meg azt, hogy akkor végül is mi a leginkább rohadt jó benne, amit élvezel?

Tényleg nem offenzívan kérdezem.

Spoiler
De ha rossz választ adsz, akkor kapsz a szívlapáttal, amit alig várok :eplus2:
Avatar
arty

Hozzászólás #16844 2017.03.18. 00:47

Zóanagyvarázsló írta:A Dying Lightban sokkal gyorsabban amortizálódnak a fegyverek, és nem is lehet akármennyiszer megjavítani őket, egy idő után végleg használhatatlanná válnak. Szóval gondold meg, hogy a Dead Island után kell-e az is :) Remélem kooperatívban próbáltad a DI-t, és nem egyedül bohóckodtál vele.
Sajna egyedül vágtam neki a szigetnek, így azért elég hamar "vége is lett" :)

DL demot anno néztem, de amikor éjszaka lett, nekem már frusztrálóan félelmetessé vált :(
Avatar
arty

Hozzászólás #16845 2017.03.18. 00:57

benőmenő írta:Nem tudom láttál-e képet/mozgóképet a játékról, de 0 előzetes ismerettel simán rámondanám, hogy valamikor 2010 előtt adták ki. Viszont még jó recés is a sikergenen.
Mondanám, hogy a 60frémszerűség oltárán áldoztak a grafikusok, de ez még ahoz képest is visszafogott... tény :) Első rész kérdéses sikere után (ami épp 2010es ;) ) szvsz nem sok zsé jutott rá. Amit láttam mozgóképet, tetszett vs. a játékmenet és az elmebetegség-értelmetlenség téma(?) nem.

---

Szépen nő a boxos visszakompatibilitási lista: most épp a streetfighter4 lett one-kompatibilis. Még a soulcalibur4, esetleg az 5 kéne és akkor a verekedősöket hanyagolhatják is tőlem.
PGR4 és Forza4 és kormánytámogatás kell csak, előbbiből a 360on a hddinstallal bekerült idegölő hang-pattogást is persze ki kéne szedni.... és akkor a bwcompat. projekt KÉSZ, ZÁRHATÓ :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16846 2017.03.18. 01:33

Zóanagyvarázsló írta:Nem gondolok én semmi ilyesmit, csak arra céloztam, hogy ha kvázi csak könyvként érdemes olvasni, mert éppen a szériát eddig eladó filmszerűség nem működik, akkor mindez kínosabbá domborodik. Mintha egy látványfilmes forgatókönyvet fillérekből valósíthatnának meg, és aztán a fekete-fehér végeredményben jobb híján a párbeszédeket nézhetnéd belőle.

Persze azért a Mass Effect mainstreamhez képest intelligensen indult, ezért is írtam, hogy át tud menni (a ME2 sok karakterét, küldetését szerettem, az egész élmény folyékonyabb volt, de a főszál ott már át ment nekem érdektelenebbül és unalmasabban badassbe). Gyanítom, most is vannak tőle bugyutább játékok, de itt éppen sokat ront a produkciós színvonal gyengesége. Legalábbis nálam, te meg nyilván mást keresel benne. De éppen ezt firtattam kerülőúton. Meg azt, hogy akkor végül is mi a leginkább rohadt jó benne, amit élvezel?

Tényleg nem offenzívan kérdezem.

Spoiler
De ha rossz választ adsz, akkor kapsz a szívlapáttal, amit alig várok :eplus2:
Tökugyanazokkal a sablonokkal dolgozik, mint az elődei. És nekem ez már elég. Ebben a témakörben nagyon olcsón adom magam. Fillérekért kapható vagyok bármire :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16847 2017.03.18. 08:23

Zóanagyvarázsló írta:Persze azért a Mass Effect mainstreamhez képest intelligensen indult
Ez a kulcsmondat. Az Andromeda pedig fájdalmasan prolin keződik, olyan kínos sablonokkal, hogy bármelyik brazil szappanopera kenterbe veri. Egyszerűen: GAGYI.

Egy nagyon nehéz örökséget kell ugye folytatniuk, de új trilógia, tiszta lap. És nagyon elkúrták a bevezetést.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16848 2017.03.18. 08:27

Első Nier reshade: fakófátyolszürkehályog OFF Ambient occlusion ON.

Kép
idpidwd.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16849 2017.03.18. 11:03

DanielT írta:Első Nier reshade: fakófátyolszürkehályog OFF Ambient occlusion ON.

Kép
idpidwd.jpg
Sajons ez ettől jobb nem lesz. A lowpoly puritánságot nem lehet meghekkelni. :gonosz3:
Viszont mostmár Dolphin alól is megy a Wii store. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16850 2017.03.18. 11:19

benőmenő írta:Sajons ez ettől jobb nem lesz. A lowpoly puritánságot nem lehet meghekkelni. :gonosz3:[/url]. :banplz:
A lowpoly rész engem addig nem érdekel annyira, amíg nem HIBÁS a kép.

Az ocsmányfejű Mass Effect hősnőre megtaláltam a megoldást: férfi Ryder. A hangja és a színészi alakítása is sokkal jobb.

Viszont ebből már tuti nem lesz day1, megnéztem oké, majd megvárom amíg kicsit jobban előrébb halad a fejlesztés, ne velem teszteljenek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16851 2017.03.18. 12:07

Rájöttem miért extra creepyk az Andromédás karakterek. Ugyebár elég szarul csinálták meg azokat a borzasztó üvegszemeket, plusz egyszerűen NEM PISLOGNAK. WTF?! :wilting:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #16852 2017.03.18. 12:33

DanielT írta:Ez a kulcsmondat. Az Andromeda pedig fájdalmasan prolin keződik, olyan kínos sablonokkal, hogy bármelyik brazil szappanopera kenterbe veri. Egyszerűen: GAGYI.

Egy nagyon nehéz örökséget kell ugye folytatniuk, de új trilógia, tiszta lap. És nagyon elkúrták a bevezetést.
Igen, az eleje szar. Aztán összekapja magát.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16853 2017.03.18. 13:05

Iphone 7es telo legujabb iosnel miert van az h ha kitorlok egy kepet nem a torolt mappaba kerul hanem torlodik? Nezegettem beallitasokbal de elakadtam, bar nem nekem kell mert nekem 6os telom van de megkoszonnem a segitseget ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16854 2017.03.18. 13:08

Micsu írta:Iphone 7es telo legujabb iosnel miert van az h ha kitorlok egy kepet nem a torolt mappaba kerul hanem torlodik? Nezegettem beallitasokbal de elakadtam, bar nem nekem kell mert nekem 6os telom van de megkoszonnem a segitseget ;)
Hát, itt talán már csak neked van iPhone-od. :) Szerintem Greyfox is sunnyog valami droiddal, talán még Aby-nél lehet egy 4-es.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #16855 2017.03.18. 14:16

DanielT írta:Hát, itt talán már csak neked van iPhone-od. :) Szerintem Greyfox is sunnyog valami droiddal, talán még Aby-nél lehet egy 4-es.
Nemis, mert nekem megvan még az öreg 6 plus.

De a témához: fingom nincs, nekem mindíg a töröltbe rakja, de énmeg inkább annak örülnék, ha egy nyomásra egyből törölné.
Avatar
Botond

Hozzászólás #16856 2017.03.18. 14:53

DanielT írta:Hát, itt talán már csak neked van iPhone-od. :) Szerintem Greyfox is sunnyog valami droiddal, talán még Aby-nél lehet egy 4-es.
Lumia 950 > all. :o
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16857 2017.03.18. 15:02

Botond írta:Lumia 950 > all. :o
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16858 2017.03.18. 15:14

Moby írta:Igen, az eleje szar. Aztán összekapja magát.
Most még nyomtam egy kicsit, sőt, elvittem addig mint a csajjal. Soha nem szabadott volna megnézem a nővel, az cseszte el 50%-ban minium. Szóval ha bárkinek ajánlhatom, a default fickóval nyomja, elsőre legalábbis mindenképpen.

Moby, akkor neked day1? Hunnat?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16859 2017.03.18. 15:15

DanielT írta:Hát, itt talán már csak neked van iPhone-od. :) Szerintem Greyfox is sunnyog valami droiddal, talán még Aby-nél lehet egy 4-es.
slicknek sincs?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16860 2017.03.18. 15:18

Na nézzük, hányféleképpen lehet meghámozni a fingot.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #16861 2017.03.18. 15:29

DanielT írta:Most még nyomtam egy kicsit, sőt, elvittem addig mint a csajjal. Soha nem szabadott volna megnézem a nővel, az cseszte el 50%-ban minium. Szóval ha bárkinek ajánlhatom, a default fickóval nyomja, elsőre legalábbis mindenképpen.

Moby, akkor neked day1? Hunnat?
Neeeeem, nem day1. Nehéz megállni, de ebben most kivételesen következetes leszek. Nem a gondok miatt, hanem mert túl sok van a listán előtte.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16862 2017.03.18. 15:35

Micsu írta:slicknek sincs?
egy ütött-kopott 5-ös. csak te lapatolod a penzt ilyen flancos 7-esekre. :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16863 2017.03.18. 16:24

Kikérem magamnak, én még mindig iphone 5-el tolom! :D
Várom az s8-at. Ha az sem nyűgöz le, marad a p9 szerintem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #16864 2017.03.18. 17:17

Greyfox írta:Kikérem magamnak, én még mindig iphone 5-el tolom! :D
Várom az s8-at. Ha az sem nyűgöz le, marad a p9 szerintem.
Nekem is egy rozzant iphone 6-osom van, de ha az s8-asból nem lesz robbanós cukor, behúzok 1-et, mert ha olyan lesz mint a "kiszivárgott" képeken, akkor nekem bejövős... ha a samu öngyilkos merénylőt csinál a gazdájából, akkor LG G6 lesz...
Avatar
Moby

Hozzászólás #16865 2017.03.18. 20:33

Nyomtuk este a gyerekkel az FH3-at. Én nemtudom mit csináltak ezzel, de ahogy ez fut, ahogy kinéz, a helyszínek, a hangulata...áztákuuuurva. Nincs semmi, ami ezt akár csak megközelítené. És közben nem mozdul el a számlátó a 75fps-ről :ijedt:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16866 2017.03.18. 20:35

Viszont jött valami frissítés, és azóta az xbox appban ha rányomok a beállításokra, kilép az app a gecibe. Másnál is ilyen?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16867 2017.03.18. 21:52

Moby írta:És közben nem mozdul el a számlátó a 75fps-ről :ijedt:
A pulzusom meg 12-ről a játék közben... :buck:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16868 2017.03.19. 09:34

SlickAdam írta:egy ütött-kopott 5-ös. csak te lapatolod a penzt ilyen flancos 7-esekre. :banplz:
vegigoovastad a kommentet? :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16869 2017.03.19. 10:07

Ha esetleg hirtelen fellángolásból rendelek, akkor most mi a menő 1070? 970 msi gaming van, jól megvagyunk.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16870 2017.03.19. 10:39

Micsu írta:vegigoovastad a kommentet? :)
ugy tünik nem. akkor flancos 6-os, na :)

Vissza: “Leáldozott.hu”