A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16311 2017.03.03. 10:07

Moby írta:Nem az volt, hogy húdeeltűnt mindenhonnan?
Én csak PS4 tulajoktól láttam a csaholást erre, hogy jujujuj... hűhaműha, ez mégiscsak exkluzív lesz, kicsaphatjuk rá.

Hát nem. :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16312 2017.03.03. 11:09

nem lájingol a madafaka. 60 frémtet kap 1080p-ben. be is bizonyiccsa.
phpBB [media]

gaming 2017
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16313 2017.03.03. 11:24

DanielT írta:A szokásos színvonalú hullámvasút, kár, hogy erre a gyerekek nem tudnak felülni. Vagy max 2. :D
Szerintem te a részvényvásárlásoddal, elfoglaltad mindkét gyerekülést :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16314 2017.03.03. 11:30

SlickAdam írta:nem lájingol a madafaka. 60 frémtet kap 1080p-ben. be is bizonyiccsa.
[video]szakértés.fif[/video]
gaming 2017
LEL! A régi szép idők, amikor Dzson-nak mondta meg a Benkú, hogy az MGS4 az bizony fullhd felbontásban fut, minden egyéb aljas híresztelés az ikszboksz szekta műve! :DDD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16315 2017.03.03. 11:39

A System Shock remék alatt lecserélték a Unity-t Unreal 4-re.
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16316 2017.03.03. 12:52

DanielT írta:Én csak PS4 tulajoktól láttam a csaholást erre, hogy jujujuj... hűhaműha, ez mégiscsak exkluzív lesz, kicsaphatjuk rá.

Hát nem. :(
tottinal meg ez exluziv maradnaa :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #16317 2017.03.03. 12:54

DanielT írta:A szokásos színvonalú hullámvasút, kár, hogy erre a gyerekek nem tudnak felülni. Vagy max 2. :D
Az elég A harmadik már a sajátját építi :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #16318 2017.03.03. 12:55

Egy kosár pénzért ehhez a szarhoz még hűtőt se adnak? :D Remélem a DR3 megbírja. Tucsing egyelőre nem lesz, a 480 nemigen indokolja ugyebár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16319 2017.03.03. 13:24

Moby írta:Egy kosár pénzért ehhez a szarhoz még hűtőt se adnak? :D Remélem a DR3 megbírja. Tucsing egyelőre nem lesz, a 480 nemigen indokolja ugyebár.
Láttad volna én hogy kaptam meg. Egy szakadt, iszonyatosan poros és koszos "szatyorcafatba" csavarva a műanyag kis dobozka. 127 ezeré'. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16320 2017.03.03. 13:46

Moby írta:Egy kosár pénzért ehhez a szarhoz még hűtőt se adnak? :D Remélem a DR3 megbírja. Tucsing egyelőre nem lesz, a 480 nemigen indokolja ugyebár.
K-s chip-hez minek adnanak kis lofasz propellert?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16321 2017.03.03. 13:47

DanielT írta:Láttad volna én hogy kaptam meg. Egy szakadt, iszonyatosan poros és koszos "szatyorcafatba" csavarva a műanyag kis dobozka. 127 ezeré'. :D
tray verza? nem sokat vesztettel :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16322 2017.03.03. 13:48

Persze, szart se számít, nyilván, semmilyen funkcionális jelentősége nincs. DE...
Ez tényleg csak így bír kinézni? Másképp ezt nem lehetett volna? Nem zavar, leszarom, csak nem lenne baj, ha prémium terméknél minden porcikáján érezném is ezt.
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #16323 2017.03.03. 13:53

(nem, nem lehet a helyére tolni, az ott van, nem, minden lezáró érintetlen. Ez ilyen.)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16324 2017.03.03. 13:58

Moby írta:(nem, nem lehet a helyére tolni, az ott van, nem, minden lezáró érintetlen. Ez ilyen.)
alaplap milyen van? vagy passzolos a régi?
Avatar
arty

Hozzászólás #16325 2017.03.03. 13:58

Moby írta:ezé nem építünk csillagrombolókat vacsiúj cuccokból. E.
szoktak, ami azért általában nem gáz, mert ha minden klappol akkro hosszu távon jól jársz, h neked má' a modern van...
az első éves firmwarekkel szopást persze el kell viselni ;) de amikor az 5. évben még nem cserélik a gépparkot (spórolás....) akkor azé jó, hogy a te "régiszarodban" má' ott az SSE5.3, stb ;)

anno az opteronok nagyon hamar begyűrűztek céghez (virtualizációra, intelnek meg nem volt elég/sok magja), de végül az a rendszer 9 évet ment, volt ami 6 éves uptime-al :) (most azt hagyjuk, hogy ilyen hogy fordulhat elő, ha közben pecselni, stb kellett volna :D )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.03.03. 14:00-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16326 2017.03.03. 13:59

Moby írta:Persze, szart se számít, nyilván, semmilyen funkcionális jelentősége nincs. DE...
Ez tényleg csak így bír kinézni? Másképp ezt nem lehetett volna? Nem zavar, leszarom, csak nem lenne baj, ha prémium terméknél minden porcikáján érezném is ezt.
Spoiler
Kép
Na megtaláltam az én átvételi élményemet megörökítő képet. A világ leggyorsabb gaming processzorát így vehettem birtokba 2 nappal a release után:

Kép

Ez nem kibontva, a ragasztót nem én bontottam fel, ebbe a lebernyegbe volt bebaszva így. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16327 2017.03.03. 14:02

Gamersnexus -os srác említette, hogy az AMD "javasolta" a teszteléshez, hogy azokat ne 1080p-ben, hanem 1440p-ben végezzék.

Amikor ugye a GPU bottleneck szépen egyengeti az eredményeket... Cseles kis mókusok!
Avatar
Moby

Hozzászólás #16328 2017.03.03. 14:04

SlickAdam írta:alaplap milyen van? vagy passzolos a régi?
Persze. Gondoltam belebaszom a 1150-es alaplapba. Ennyi lábnál az egy kizárt, hogy gondot okozzon! Fel sem tűnik neki :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #16329 2017.03.03. 14:05

SlickAdam írta:nem lájingol a madafaka. 60 frémtet kap 1080p-ben. be is bizonyiccsa.
phpBB [media]

gaming 2017
ÉS MINDEZ a TV DYNAMIC BEÁLLÍTÁSA MELLETT!!!!!!!
a világ legnézhetetlenebb, legótvarabb gané képét nézi ez ... végülis ember... ÉS BOLDOG! :) :/ :( (iszonyat erőfeszítés volt, h ne írjak jelzőt rá... dehát gémertesó végsősoron ;) )

...

és bazmeg ez a topik elvárná, hogy céemuzzon, meg inspectorban fixáljon 30 frémet a dáunszemplingelt moddolt darkszószán, mert mazterrész és pécéakirály, #mindenkijönsztímre2017 ....
Avatar
arty

Hozzászólás #16330 2017.03.03. 14:07

DanielT írta:Gamersnexus -os srác említette, hogy az AMD "javasolta" a teszteléshez, hogy azokat ne 1080p-ben, hanem 1440p-ben végezzék.

Amikor ugye a GPU bottleneck szépen egyengeti az eredményeket... Cseles kis mókusok!
és láttad, volt is aki 480on 1440p grafikont készített :)

ő legalább majd kap az 1600x-ből is, tesztelni! a többi, ellenséges oldal viszont NEM! vagy csak később, vagy boltbólveszi, stb.
hányok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16331 2017.03.03. 14:08

arty írta:szoktak, ami azért általában nem gáz, mert ha minden klappol akkro hosszu távon jól jársz, h neked má' a modern van...
az első éves firmwarekkel szopást persze el kell viselni ;) de amikor az 5. évben még nem cserélik a gépparkot (spórolás....) akkor azé jó, hogy a te "régiszarodban" má' ott az SSE5.3, stb ;)

anno az opteronok nagyon hamar begyűrűztek céghez (virtualizációra, intelnek meg nem volt elég/sok magja), de végül az a rendszer 9 évet ment, volt ami 6 éves uptime-al :) (most azt hagyjuk, hogy ilyen hogy fordulhat elő, ha közben pecselni, stb kellett volna :D )
Nos az a gond, hogy 5 év után lejárnak a 4 órás támogatásos prémiumszolgáltatások, így pl. mi ezeket akkor is kukázzuk, ha amúgy nem indokolt. Az alkalmazáskritikus környezet azt jelenti, hogy a vas olyan sokadlagos, hogy azon kívül, hogy mennie kell FOLYAMATOSAN, semmi egyéb elvárásnak nem kell megfelelnie. Én nem tudom elképzelni azt sem, hogy ilyen heftölések egyáltalán hol férhetnek bele. Az maximum valami tesztrendszer, vagy fasztudja. A kiesett szolgáltatás sokszorosa a gépáraknak. Bármiről legyen szó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16332 2017.03.03. 14:09

arty írta:ÉS MINDEZ a TV DYNAMIC BEÁLLÍTÁSA MELLETT!!!!!!!
a világ legnézhetetlenebb, legótvarabb gané képét nézi ez ... végülis ember... ÉS BOLDOG! :) :/ :( (iszonyat erőfeszítés volt, h ne írjak jelzőt rá... dehát gémertesó végsősoron ;) )

...

és bazmeg ez a topik elvárná, hogy céemuzzon, meg inspectorban fixáljon 30 frémet a dáunszemplingelt moddolt darkszószán, mert mazterrész és pécéakirály, #mindenkijönsztímre2017 ....
Végülis egy afrikai faluban örömmel zabálják a hálóval fogott, olajban sütött lepkéket. Nyilván az én édes anyukámat, amiért a rántott húst élvezem, pedig azt mi gány már panírozni. :taps:
A nintendó meg szégyelje magát, amiért azt a pár érdekesnek mondható címét ilyen paywall és bazári kacatok mögé dugja. :levele:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.03.03. 14:11-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16333 2017.03.03. 14:10

DanielT írta:Na megtaláltam az én átvételi élményemet megörökítő képet. A világ leggyorsabb gaming processzorát így vehettem birtokba 2 nappal a release után:

Kép

Ez nem kibontva, a ragasztót nem én bontottam fel, ebbe a lebernyegbe volt bebaszva így. :D
Wohooo! A nyóckeres kontaktod? Kokainmaradvány nem volt benne? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16334 2017.03.03. 14:12

arty írta:és bazmeg ez a topik elvárná, hogy céemuzzon, meg inspectorban fixáljon 30 frémet a dáunszemplingelt moddolt darkszószán, mert mazterrész és pécéakirály, #mindenkijönsztímre2017 ....
Én ugyan nem várom el, rohadjon meg az igénytelenségében.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #16335 2017.03.03. 15:08

arty írta:ÉS MINDEZ a TV DYNAMIC BEÁLLÍTÁSA MELLETT!!!!!!!
a világ legnézhetetlenebb, legótvarabb gané képét nézi ez ... végülis ember... ÉS BOLDOG! :) :/ :( (iszonyat erőfeszítés volt, h ne írjak jelzőt rá... dehát gémertesó végsősoron ;) )

...

és bazmeg ez a topik elvárná, hogy céemuzzon, meg inspectorban fixáljon 30 frémet a dáunszemplingelt moddolt darkszószán, mert mazterrész és pécéakirály, #mindenkijönsztímre2017 ....

Én még azon gondolkodom veszek is egyet:) Asszonyságnak is tetszik, simán lehet, hogy jó lesz, én amúgy is napi sok órát utazom. Minden másra meg amúgy is ott a PC.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #16336 2017.03.03. 15:11

donatus13 írta:Én még azon gondolkodom veszek is egyet:) Asszonyságnak is tetszik, simán lehet, hogy jó lesz, én amúgy is napi sok órát utazom. Minden másra meg amúgy is ott a PC.

Mondjuk a PC vel se játszok semennyit sem. Szóval végül is teljesen felesleges :)
Avatar
arty

Hozzászólás #16337 2017.03.03. 16:38

DanielT írta:Én ugyan nem várom el, rohadjon meg az igénytelenségében.
amikor azt mondod ra, h nemnormalis, nyilvanvaloan az a gondod, h azzal es ott es ilyenforman jatszik :p

mikozben azt nem varhatod, h egy videojatekos ne jatszon.

vagy van meg opcio?
Avatar
arty

Hozzászólás #16338 2017.03.03. 16:58

phil spencer szerint van 1stparty lineupjuk, ami nem a forzahalogears

pl elvezi a halowars2t

valojaban a profilja szerint 1 hete nem lepett be es ps4en nyomja a horizont

lol
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16339 2017.03.03. 17:03

arty írta:amikor azt mondod ra, h nemnormalis, nyilvanvaloan az a gondod, h azzal es ott es ilyenforman jatszik :p

mikozben azt nem varhatod, h egy videojatekos ne jatszon.

vagy van meg opcio?
Részemről örülök, hogy örül, csak ne dezinformáljon fing nélkül. :nemtudom:
Egészségére!
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #16340 2017.03.03. 17:15

Moby írta:Nos az a gond, hogy 5 év után lejárnak a 4 órás támogatásos prémiumszolgáltatások, így pl. mi ezeket akkor is kukázzuk, ha amúgy nem indokolt. Az alkalmazáskritikus környezet azt jelenti, hogy a vas olyan sokadlagos, hogy azon kívül, hogy mennie kell FOLYAMATOSAN, semmi egyéb elvárásnak nem kell megfelelnie. Én nem tudom elképzelni azt sem, hogy ilyen heftölések egyáltalán hol férhetnek bele. Az maximum valami tesztrendszer, vagy fasztudja. A kiesett szolgáltatás sokszorosa a gépáraknak. Bármiről legyen szó.
Én ezzel az 5 éves dologgal csak elméletben találkoztam :) Ha a te céged szigoruan, terv szerint újra és újra meg tudja ezt csinálni, reszpekt az IT-nek/vezetésnek!

(egyébként a folyamatos üzem a 9 éves gépparkon is megvolt, hiszen a lényegesebb erőforrások clusterelve/virtualizálva voltak, avagy legalább az alkalmazás szintjén, de meg volt a redundancia. kiesés akkor lett, amikor iszonyat töketlenkedés és olcsójánoskodás miatt a storage elhalt... de olyan szinten, hogy ez is lett a rendszer igazi vége, nem érte meg megmenteni, "letékázták" a manágerek :D és egyébként a főfőfőfő rootcause, ami ide vezetett: a túl konzervatív (hypervisor) szoftver-választás volt... régebbi, bevált, stb, jah, csak 2-3 évvel hamarabb lett EOL, a storaget nem lehetett kiváltani, a régibe tul nagy összeget nem akartak invesztálni... ördögi kör :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #16341 2017.03.03. 17:21

benőmenő írta:Végülis egy afrikai faluban örömmel zabálják a hálóval fogott, olajban sütött lepkéket. Nyilván az én édes anyukámat, amiért a rántott húst élvezem, pedig azt mi gány már panírozni. :taps:
A nintendó meg szégyelje magát, amiért azt a pár érdekesnek mondható címét ilyen paywall és bazári kacatok mögé dugja. :levele:
neked nem is kell :)
viszont érdemes megismerkedni a "konzolvásárlóval", segít megérteni a realitásokat.
Avatar
arty

Hozzászólás #16342 2017.03.03. 17:22

benőmenő írta:Részemről örülök, hogy örül, csak ne dezinformáljon fing nélkül. :nemtudom:
Egészségére!
phpBB [media]
döbbenetesen imádnivaló, ahogy ez kinéz... persze lehet, hogy ez a kék ég és zöld fű csak az eleje, de ha nem nintendófogoly lenne, rácuppannék :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #16343 2017.03.03. 18:28

Moby írta:Na, végül kacskaringós út végén 7700K-nál kötöttem ki. Ennyi lett a ryzenhype vége.
Tegye fel a kezét aki nem erre számított. Na nekik mondom, hogy az előző pár százezer kommentet olvassák újra, mert nem fogták fel mi van azokban. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #16344 2017.03.03. 18:43

az xbox one-t birtokló szerencsések a hétvégén állítólag akár a teljes bf1 szinglit letolhatják... nos, ingyé a 900p is tökjó és legalább semmi sem hajt, hogy megvegyem :)

kösz MS/EA!

(pécések pár órát/pár mapot nyomhatnak csak a hétvégén! :mf2: )
Avatar
eje75

Hozzászólás #16345 2017.03.03. 18:57

arty írta:döbbenetesen imádnivaló, ahogy ez kinéz
No offense, tényleg tiszteletben tartom a véleményed, csak kíváncsiságból kérdem: mi imádnivaló van ebben, ahogy kinéz? Na csak mert az előbb a szarodában a retyópapírra szebbet rajzoltam mint ez...és még csak nem is volt ennyire hányadékul recés... :wilting: :wilting: biztos jobb játék (több tartalommal, stb.) mint a pl. HZD, de szerintem a kinézete:
Spoiler
Wo5X7SA.gif

Spoiler
356d4791146410621495583410_700wa_0.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #16346 2017.03.03. 19:17

eje75 - gifek :DDDDD

- egyrészt itt nem tiszteletben tartjuk egymás véleményét, hanem megsemmisítjük; a személyiségét pedig megkaraktergyilkoljuk! ;) a jövőben kéretik eszerint eljárni!
- kék ég, zöld fű, kissé mesés környezet. kétpofára zabálom azt a kevés ilyet, ami szembejön! reménykedek benne, h a yokalaylee is sok ilyesmi pályán játszódik majd.
- oké, az ég nem nagy szám, ráadásul elég alacsony felbontású, ellenben a fű... tökéletesen olyan, amit c64en a platformokon látszó párpixeles izébe beleképzeltem - és ennek még a zsizsegés is jól áll :)

be5613224b058131fc82d799b256fa60.png

Platformereknél legalábbis azonnal megvesz a hasonló szépség, itt a játékmeneten lehet elbuknék (kirepülazixszpé :wilting: ).
Ne IQ vagy poligon vagy texturafelbontás oldaláról nézd, az persze h ótvar, mobiltelefonhw ...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16347 2017.03.03. 19:26

arty írta:zeldahogynézki
A zsizsgés undorító. Az egész játék úgy néz ki, mintha visszamentünk volna legalább 10 évet az időben.
Persze a maga minimalista módján lehet kellemes...majd Cemun esetleg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16348 2017.03.03. 20:06

Botond írta:Tegye fel a kezét aki nem erre számított. Na nekik mondom, hogy az előző pár százezer kommentet olvassák újra, mert nem fogták fel mi van azokban. :nezze:
ÉN! Akartam azt a kurva ryzent. Akartam, hogy jó legyen.
De ez már a múlt. Összeállt a cucc. Volt némi a hűtővel (az előző lap pinjei vastagabbak lehettek, és kitágtották a DR3 csatijait, hol a pwm nem érintkezett, hol a szenzor. Az első indulás horror volt. Vagy 5x ki-be kapcsolt a gép. Már kezdtem izgulni, aztán a sokadik köszörülésre végül csak elkapta (gondolom kellett pici hidegindító a karbiba). Picit fostam a ramoktól (corsair háromezres, sose volt ilyenem), meg a windows aktivációmtól, merhogy ez is már nemtudom hanyadik alaplap alatta, de megy minden ahogy köll.
Avatar
arty

Hozzászólás #16349 2017.03.03. 20:38

na, ph! lemérte x264-el is az 1800x-et: +50% sebesség a 7700-hoz képest (6950x azé' megverte az amdt)
és csak 40%-al drágább, tehát ...

... basszameg az amd, hogy nem jöttek az 1600ak :(

(a péhásoknál ment a 3ghz ramórajel, tuningban 4.1ghz-ig jutottak, ám prime95 alatt így +58%-ot zabált a cpu. ráadásul alig ért valamit a tuning sebességben...)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16350 2017.03.03. 20:39

arty írta:eje75 - gifek :DDDDD

- egyrészt itt nem tiszteletben tartjuk egymás véleményét, hanem megsemmisítjük; a személyiségét pedig megkaraktergyilkoljuk! ;) a jövőben kéretik eszerint eljárni!
- kék ég, zöld fű, kissé mesés környezet. kétpofára zabálom azt a kevés ilyet, ami szembejön! reménykedek benne, h a yokalaylee is sok ilyesmi pályán játszódik majd.
- oké, az ég nem nagy szám, ráadásul elég alacsony felbontású, ellenben a fű... tökéletesen olyan, amit c64en a platformokon látszó párpixeles izébe beleképzeltem - és ennek még a zsizsegés is jól áll :)

be5613224b058131fc82d799b256fa60.png

Platformereknél legalábbis azonnal megvesz a hasonló szépség, itt a játékmeneten lehet elbuknék (kirepülazixszpé :wilting: ).
Ne IQ vagy poligon vagy texturafelbontás oldaláról nézd, az persze h ótvar, mobiltelefonhw ...
Játszanék vele, és a grafikát illetően jogos ez a stilizáltabb irány, de videók alapján a szemeim számára nem különösebben csábító. Állóképen még kevésbé az.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16351 2017.03.03. 20:41

arty írta:na, ph! lemérte x264-el is az 1800x-et: +50% sebesség a 7700-hoz képest (6950x azé' megverte az amdt)
és csak 40%-al drágább, tehát ...

... basszameg az amd, hogy nem jöttek az 1600ak :(

(a péhásoknál ment a 3ghz ramórajel, tuningban 4.1ghz-ig jutottak, ám prime95 alatt így +58%-ot zabált a cpu. ráadásul alig ért valamit a tuning sebességben...)
Az a baj, hogy a gpu meg körberöhögi mindkettőt. Közösen. Fillérekért. Ezek ilyen kényszermérések. Mindenféle irreleváns fassággal ki kell mutatni, hogy miben jobb. Persze lehet találni olyan valós alkalmazásokat, amiben tényleg hoz, sokat, de ha ennyi az egész, akkor ezekből éhen fog halni az amd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.03.03. 20:41-kor.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16352 2017.03.03. 20:41

Humble haviból kulcsok, ha valaki vinné:
Spoiler
Flat Heroes: 40JRL-FM65L-27VJC
Morphblade: 4FPDE-7T6DA-W5BTM
One Piece Pirate Warriors 3: 42DM2-ECJT2-R4A07
Poly Bridge: 3JMDD-CE9JP-34WMI
Avatar
Moby

Hozzászólás #16353 2017.03.03. 20:42

Zóanagyvarázsló írta:Játszanék vele, és a grafikát illetően jogos ez a stilizáltabb irány, de videók alapján a szemeim számára nem különösebben csábító. Állóképen még kevésbé az.
Nem néz az ki rosszul pedig, csak az a permanens tejfelfilter engem megöl.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16354 2017.03.03. 20:44

TasManXT írta:Humble haviból kulcsok, ha valaki vinné:
Spoiler
Flat Heroes: 40JRL-FM65L-27VJC
Morphblade: 4FPDE-7T6DA-W5BTM
One Piece Pirate Warriors 3: 42DM2-ECJT2-R4A07
Poly Bridge: 3JMDD-CE9JP-34WMI
Én passzolok, de kösz a szerencsések nevében.

Jó érzékkel mondtam le, a Total Warhammer már úgyis megvolt (az nyilván megérte volna önmagában az árat, a nyűgjei ellenére), a többit pedig kiguglizni sem vagyok hajlandó. Sejtettem, hogy a múltkori után érdektelenebb adag jön. De ettől még lehetnek jók, csak nem szánom rá az időt, hogy ezt megerősítsem vagy megcáfoljam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16355 2017.03.03. 20:45

Moby írta:Nem néz az ki rosszul pedig, csak az a permanens tejfelfilter engem megöl.
Játszva nyilván könnyebb átélni a látványt is (úgy bejött nekem a VVVVVV és a Grow Home is), meg hát ezen az emu minden szempontból sokat segíthet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16356 2017.03.03. 21:29

arty írta:egyrészt itt nem tiszteletben tartjuk egymás véleményét, hanem megsemmisítjük; a személyiségét pedig megkaraktergyilkoljuk! ;) a jövőben kéretik eszerint eljárni!
Sírok. :taps: :taps: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16357 2017.03.03. 21:31

Moby írta:ÉN! Akartam azt a kurva ryzent. Akartam, hogy jó legyen.
De ez már a múlt. Összeállt a cucc. Volt némi a hűtővel (az előző lap pinjei vastagabbak lehettek, és kitágtották a DR3 csatijait, hol a pwm nem érintkezett, hol a szenzor. Az első indulás horror volt. Vagy 5x ki-be kapcsolt a gép. Már kezdtem izgulni, aztán a sokadik köszörülésre végül csak elkapta (gondolom kellett pici hidegindító a karbiba). Picit fostam a ramoktól (corsair háromezres, sose volt ilyenem), meg a windows aktivációmtól, merhogy ez is már nemtudom hanyadik alaplap alatta, de megy minden ahogy köll.
A több indítás az normális, nekem most friss BIOS után indult vagy 4x magától. A ramoktól meg nefossá', helyette az XMP profilt engedélyezd a biosban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16358 2017.03.03. 21:38

DanielT írta:A több indítás az normális, nekem most friss BIOS után indult vagy 4x magától. A ramoktól meg nefossá', helyette az XMP profilt engedélyezd a biosban.
Engedélyezte az magát. Nem kellett semmit állítanom sehol, mindent belőtt a kis snecie.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16359 2017.03.03. 21:45

AMD ma újabb -6,3% eddig. Megy ez!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #16360 2017.03.03. 21:50

TasManXT írta:Humble haviból kulcsok, ha valaki vinné:
Spoiler
Flat Heroes: 40JRL-FM65L-27VJC
Morphblade: 4FPDE-7T6DA-W5BTM
One Piece Pirate Warriors 3: 42DM2-ECJT2-R4A07
Poly Bridge: 3JMDD-CE9JP-34WMI
/readonly 0

köszönöm a One Piece-t, nagy fanja vagyok a mangának :puszi:

/readonly 1
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16361 2017.03.03. 21:53

neoreg írta:/readonly 0

/readonly 1
HAH! Smooth. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16362 2017.03.03. 21:56

Kb annyira érdekel mint a Horizon, de a gyűjtögetős fiúbanda már 1080ti-n fut. ÉRTITEK! Ott futnak!

Kép

Jajj, remélem itt nem cseszik majd el a framepacinget a fejlesztők az új pecsben. LOL.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16363 2017.03.03. 21:59

TROLLOLOLOLOL
Beléptem az iponba a ram lapjába, gondoltam rendelek gyorsban még kettőt (egyelőre csak 8 gigát vettem, nem tudtam mennyire válik be, meg hogy fér el a DR3 alatt), utoljára nem vettem észre, most percek óta sírok.
Posztok:
1.Dominik5
Ehhez a RAM-hoz jár hűtő?

2.princeoff (Válasz Dominik5 üzenetére)
Igen, egy régebbi típusú 120l-es Lehel. Kuponnal lehet beváltani Jászberényben.

:nevetes2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16364 2017.03.03. 22:01

Moby írta:TROLLOLOLOLOL
Beléptem az iponba a ram lapjába, gondoltam rendelek gyorsban még kettőt (egyelőre csak 8 gigát vettem, nem tudtam mennyire válik be, meg hogy fér el a DR3 alatt), utoljára nem vettem észre, most percek óta sírok.
Posztok:
1.Dominik5
Ehhez a RAM-hoz jár hűtő?

2.princeoff (Válasz Dominik5 üzenetére)
Igen, egy régebbi típusú 120l-es Lehel. Kuponnal lehet beváltani Jászberényben.

:nevetes2:
:banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #16365 2017.03.03. 23:05

na, kiderült mi a gond a jobboldali gombával játékok alatt:
http://gaming.stackexchange.com/questions/297913/right-stick-doesnt-work-in-any-steam-games
bioshock után megpróbáltam még más címeket és mindel gond volt, még a one streamelt játszását is megzavarta.

szarasztím-pécégány!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16366 2017.03.03. 23:24

neoreg írta:/readonly 0

köszönöm a One Piece-t, nagy fanja vagyok a mangának :puszi:

/readonly 1
Jó játékot! :integet2:
Avatar
deep

Hozzászólás #16367 2017.03.04. 11:01

Én feladom ezt a Horizont. Ez egy pokol.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16368 2017.03.04. 12:56

deep írta:Én feladom ezt a Horizont. Ez egy pokol.
Adtam egy újabb esélyt a BF1 single kampánynak, megegyező végeredménnyel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16369 2017.03.04. 13:07

Mindkettővel egyetértek és ehhez az egyikhez hozzá se kellett érnem. Pedig a BF1 kampány elég jól indult.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16370 2017.03.04. 13:12

DanielT írta:Mindkettővel egyetértek és ehhez az egyikhez hozzá se kellett érnem. Pedig a BF1 kampány elég jól indult.
Igen az első max 5 perces rész egész biztató volt. Ha ilyen formában mutatták volna be a háború jelentősebb eseményeit azt zabáltam volna.
Viszont az összes nyúlfarknyi mini kampányt mintha egy délután alatt csapták volna össze, ezzel a bf-től teljesen idegen széles csőben sunyulós játékmenettel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16371 2017.03.04. 13:20

DanielT írta:Mindkettővel egyetértek és ehhez az egyikhez hozzá se kellett érnem. Pedig a BF1 kampány elég jól indult.

Dani! Nálad hogy alakulnak a hőmérsékletek proci fronton? Eléggé melegszik nálam a cucc. Alapon egy abzű alatt is 65-75 fokok vannak. Mondjuk fentvan az oldallap, de azé ez így elég sok. Ebbe tucsing már aligha fog beleférni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #16372 2017.03.04. 13:48

Moby írta:Dani! Nálad hogy alakulnak a hőmérsékletek proci fronton? Eléggé melegszik nálam a cucc. Alapon egy abzű alatt is 65-75 fokok vannak. Mondjuk fentvan az oldallap, de azé ez így elég sok. Ebbe tucsing már aligha fog beleférni.
Mikor Dani vette a 7700k-t akkor én is ezen a vonalon indultam el, hogy értelmezhetetlen az a proci 6700k viszonylatban. Ugyanazt tudja frémben játékok alatt mindkettő, de cserébe a 7700k 5-10-15 fokkal melegebb. Nem értem, intel eddig mindig azt csinálta, hogy ment le a hőmérséklet ugyanazon nano második körében, most meg fel? Mi ez az unortodox dolog?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #16373 2017.03.04. 13:50

deep írta:Én feladom ezt a Horizont. Ez egy pokol.
Kihagytam egy hónapot belőle én is, tegnapelőtt próbáltam. Eddig semmit nem tapasztaltam ebből a tearingelős, szaggatós mizériából, amiről ódákat zengtek az 1070es tulajok, de bazzeg, tegnapelőtt ez úgy bedadogott 20onharmincon frémekre ott ahol eddig tükörsima hatvan volt, hogy kétszer bele kellett nézni, hogy nem kapcsolt e át vmi az intergált VGAra... Visszafejlesztenek ezek is mint az intel!!!44
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16374 2017.03.04. 13:52

Botond írta:Kihagytam egy hónapot belőle én is, tegnapelőtt próbáltam. Eddig semmit nem tapasztaltam ebből a tearingelős, szaggatós mizériából, amiről ódákat zengtek az 1070es tulajok, de bazzeg, tegnapelőtt ez úgy bedadogott 20onharmincon frémekre ott ahol eddig tükörsima hatvan volt, hogy kétszer bele kellett nézni, hogy nem kapcsolt e át vmi az intergált VGAra... Visszafejlesztenek ezek is mint az intel!!!44
Deep szerintem a robot dínós Horizonról beszélt, nem a Forzáról. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16375 2017.03.04. 13:53

Moby írta:Dani! Nálad hogy alakulnak a hőmérsékletek proci fronton? Eléggé melegszik nálam a cucc. Alapon egy abzű alatt is 65-75 fokok vannak. Mondjuk fentvan az oldallap, de azé ez így elég sok. Ebbe tucsing már aligha fog beleférni.
Jaja, szépen melegszik a cucc. Szerencsére van megoldás = alaplapi feszültség offset. -65mv -t simán lecsűrtem abból, amit tolna neki a lap, így megy 1,235 -ön, ami nagyon jót tett a hőmérsékletnek, simán -7/10 fok leugrott. A következő tizest és sokkal lassabb melegedést tudná megadni a delid.

Botond: Ezt is le lehet ám venni 4,2 Ghz max boostra a 6700 szintjére és úgy szerintem 1,2 volt alatt is simán karistolna, míg 4,5 -ön a 6700K bekér 1,3-at simán.
Avatar
Botond

Hozzászólás #16376 2017.03.04. 13:58

DanielT írta:Jaja, szépen melegszik a cucc. Szerencsére van megoldás = alaplapi feszültség offset. -65mv -t simán lecsűrtem abból, amit tolna neki a lap, így megy 1,235 -ön, ami nagyon jót tett a hőmérsékletnek, simán -7/10 fok leugrott. A következő tizest és sokkal lassabb melegedést tudná megadni a delid.

Botond: Ezt is le lehet ám venni 4,2 Ghz max boostra a 6700 szintjére és úgy szerintem 1,2 volt alatt is simán karistolna, míg 4,5 -ön a 6700K bekér 1,3-at simán.
Ezt mindet értem matematikailag, csak annyi a gondom, hogy ha leveszed akkor eltűnik pár képkocka a rendszerből (mondhatni frém!) és akkor meg ott vagyunk, hogy ugyanazon a hőmérsékleten több kockákat ad le a 6700k. Ezért értelmezhetetlen, mert lineárisan nézve nyilván úgy lehet csűrni csavarni ahogy akarod, de ha egy mátrixban helyezed el ahol a hőmérséklet és a teljesítmény is szerepel a tengelyeken, akkor máris értelmezhetetlen a 6700k vs 7700k dolog.
Avatar
Botond

Hozzászólás #16377 2017.03.04. 13:58

benőmenő írta:Deep szerintem a robot dínós Horizonról beszélt, nem a Forzáról. :D
Ja,jó. Mindenesetre engem tegnapelőtt sokkolt a forza horizon3. Nemkicsit.
Avatar
insp

Hozzászólás #16378 2017.03.04. 14:04

DanielT írta:míg 4,5 -ön a 6700K bekér 1,3-at simán.


Ugyan soknapos stressz teszttel nem szolgalhatok, de nalam a par napig beallitott 4,5Ghz-hez is 1,235 tarsult szinte mindig. (bar lehet, hogy ez csak mazli)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16379 2017.03.04. 14:28

XMP kikapcsolással további fokok nyerhetőek, főleg ha 3000+ memóriákról beszélünk. (ez nem zárja ki a memória tunnyantást)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16380 2017.03.04. 14:31

A kib@szott uplay accountom is fel lett törve. Ezt érzékelve küldtek mailt, hogy reseteljem a uplay jelszavam, viszont belépni továbbra sem tudok, mert benyomták a 2-step hülyeséget, amihez google autentikátor kéne, ami nekem nincs. A UK support oldalon pedig a következő fogad:
Képkivágás.JPG

Vissza: “Leáldozott.hu”