A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #16101 2017.02.26. 17:15

insp írta:A kovetkezo alany a Gears 4 lesz!
Pont a napokban töröltem. Képtelen voltam végigjátszani. A lelket felemésztő dögunalom szinonimája.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16102 2017.02.26. 18:25

vaják 3-hoz valami sweetfx ajánlás? Világosban túl élénkek a színek, sötétben túl mosottak :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16103 2017.02.26. 21:18

Hattalmas bazdmeg! Értem miért tett büntire a google az adblocker miatt. Megjött a legnagyobb innováció a youtube történelmében. Nincs egy perce, hogy mostmár a videó _KÖZBEN_ bebassza a reklámot! És nem ám ott folytatja, ahol kikúr a videóból. A faszt! Visszarak vagy fél percet.
A jókcigánykurvaanyádgoogle!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16104 2017.02.26. 21:21

Greyfox írta:vaják 3-hoz valami sweetfx ajánlás? Világosban túl élénkek a színek, sötétben túl mosottak :)
Nézd meg ezt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16105 2017.02.26. 21:46

Moby írta:Hattalmas bazdmeg! Értem miért tett büntire a google az adblocker miatt. Megjött a legnagyobb innováció a youtube történelmében. Nincs egy perce, hogy mostmár a videó _KÖZBEN_ bebassza a reklámot! És nem ám ott folytatja, ahol kikúr a videóból. A faszt! Visszarak vagy fél percet.
A jókcigánykurvaanyádgoogle!
ez nem uj am, nekem regen is csinalta ezt a video kozben reklam bebaszast
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16106 2017.02.26. 22:02

Moby írta:Pont a napokban töröltem. Képtelen voltam végigjátszani. A lelket felemésztő dögunalom szinonimája.
"Greatest Games Line-Up in Xbox History" Mondogasd közben, majd repül az idő!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16107 2017.02.27. 07:29

Új Oscar díjas magyar (rövid)film.
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16108 2017.02.27. 09:31

talan a legerdekesebb dolog a videoban a full fekete Noctua venti :D
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16109 2017.02.27. 09:38

"Intel is allegedly back to playing dirty in a deliberate attempt to cut AMD and its Ryzen CPUs out of the market. Reports allege that Intel PR is gearing up for a response to Ryzen. With some reports claiming that Intel personnel may have even approached some customers with “incentive rebates” and other special promotions to exclusively use Intel chips. In some cases allegedly urging them to make big buying decisions before they could evaluate competing AMD products."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16110 2017.02.27. 09:43

SlickAdam írta:"Intel is allegedly back to playing dirty in a deliberate attempt to cut AMD and its Ryzen CPUs out of the market. Reports allege that Intel PR is gearing up for a response to Ryzen. With some reports claiming that Intel personnel may have even approached some customers with “incentive rebates” and other special promotions to exclusively use Intel chips. In some cases allegedly urging them to make big buying decisions before they could evaluate competing AMD products."
Én olyat olvastam ma reggel, hogy a tesztelőknek küldenek ki "irányelveket", hogy hogyan is hasonlítsák majd a cuccokat.

LOL!!!

Az AMD vajon miért ragaszkodik a tüskés=rohadtul sérülékeny procikhoz? Lehet, hogy a másik valamilyen Intel szabadalom? Mondjuk ott meg a lapon lévő rész tud elgörbülni.
Avatar
arty

Hozzászólás #16111 2017.02.27. 10:00

DanielT írta:Tehát a bullshit, nóskill körítést... És ez az, ami miatt az egyetlen Rainbow Six játék, amivel rendelkezem. :miaz:
te hiszel is ebben a noskillezős baromságodban? :DDD
Avatar
arty

Hozzászólás #16112 2017.02.27. 10:02

Moby írta:Elképesztő mennyire nincs meg neked a progressz lényege. Annyira mechnaikusan kezeled ezt az egészet, hogy szinte meló lehet neked a géming. Kurvára nem az a lényeg, hogy megvan vagy nincs. Az alapszar fegyverekkel le lehet igázni a világot. Soulsokat le lehet nyomni lvl1-en, fegyver nélkül. NEM a létezése a lényeg. Hanem, hogy elérted. Kapcsolódik hozzá élmény, valami sztori, amire jó esetben emlékszel. Lehet, hogy azért emlékszel, mert hajtottál rá. Csináltál játékot magadnak a játékon belül...áh. Élvezed te egyáltalán ezt az egészet??? :banplz:
Szerintem ICURIPICURKÁT jobban tudom, hogy mi és hogyan jó nekem ;)

Az alapszar fegyverekkel nem lehet leigázni a világot béefben. Saját skillel lehet ellensülyozni a bénaságukat, de azért ekkora baromságot ne írjál már :P
Egy fegyver unlockoz semmiféle sztori nem kapcsolódik, az egy akkora "mikrotranzakcio", hogy elmondani nem lehet.

"Das1 legdurvább élményem egy tárgyhoz kapcsolódik. Kb 50 óra játéknál tartottam, amikor hullafáradtan kb 1 órát eltöltöttem egy olyan tárgy elkészítésével, amit NEM IS AKARTAM MEGCSINÁLNI :D
Konkrétan napokat agyaltam, hogy el kell érjem, kell csinálnom egy greatshield of artoriast. Elterveztem. Megszereztem hozzá mindent. Majd olyan éjjel 3-kor, amikor azt sem láttam mivan, szépen csináltam egy greatSWORD of artoriast. De az nem csak úgy van, hogy elmész a kovácshoz. Nem. Azt el kell kezdeni egy törött kardból felépíteni. Nos, én felépítettem. Kemény munkával. És a végén beleverettem Sif lelkét. Amiből egy van az egész játékban. És amikor kész volt, a követőim "hangos" röhögése közepette(a das1-et végig streameltem) szembesültem vele, hogy mégis mi a faszt csináltam LEL
Persze anélkül is végignyomtam simán, és később egy újrajátszásban végül megcsináltam, de ezt SOHA nem fogom elfelejteni :D"

Na, ha valami munka, ez biztosan az :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.02.27. 10:05-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #16113 2017.02.27. 10:04

DanielT írta:Most nézem a GR: Future Soldier Steam eladásokat, 250,000, 2012 óta, fillérekért.

RS: Vegas: 250,000

Siege: 1,500,000

Elég beszédes szerintem.
Lemezes kiadás korszak a pécés warezvilágból vs. digitkorszak játéka, ami multionly=ellophatatlan? FAIR!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16114 2017.02.27. 10:10

arty írta:te hiszel is ebben a noskillezős baromságodban? :DDD
Többet tettél érte, hogy higyjek benne, mint a kereszténység az inkvizícióval. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #16115 2017.02.27. 10:30

DanielT írta:Többet tettél érte, hogy higyjek benne, mint a kereszténység az inkvizícióval. :idiota:
majd sztrímelem, ahogy szopok a wildlandsban (pölö írom ezt, mert tegnap a napom ráment) és SKILLBŐL haladok :P
persze lehet kevésbé skillből is menni, a drónnal kijelölgetni és syncshotokkal taktikusan leölni őket... ami végülis megintcsak skill... másfajta...

szal bocsika, de mit is akartál mondani?
hogy olyan kurvajó vagy, hogy a te skillednek már csak pár élien emberjátékos felel meg (és persze a das) ?

ÉS?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16116 2017.02.27. 10:40

arty írta:majd sztrímelem, ahogy szopok a wildlandsban (pölö írom ezt, mert tegnap a napom ráment) és SKILLBŐL haladok :P
persze lehet kevésbé skillből is menni, a drónnal kijelölgetni és syncshotokkal taktikusan leölni őket... ami végülis megintcsak skill... másfajta...

szal bocsika, de mit is akartál mondani?
hogy olyan kurvajó vagy, hogy a te skillednek már csak pár élien emberjátékos felel meg (és persze a das) ?

ÉS?
Nem vagyok kurvajó, közepesnél kicsit jobbnak tartom magam. Amíg nem nyomsz komolyabban valamilyen kompetitív multi cuccot, addig nem lehet megalapozott véleményed a témában. A fejbenBéef kevés.

A Wildlandshez extrém nehézségen is többnyire türelem kell, hogy szépen, lassan, módszeresen nyírd ki az ellenfeleket, takarítsd le a térképet. Lényegében nem szabad berohanni agyatlanul és darálni. Ez mondjuk az emberek elleni játékban is egy alap jótanács, de azért még kevés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16117 2017.02.27. 11:09

arty írta:Az alapszar fegyverekkel nem lehet leigázni a világot béefben. Saját skillel lehet ellensülyozni a bénaságukat, de azért ekkora baromságot ne írjál már :P
Veressem ma azzal? Mi lenne az az eredmény, ami bizonyító erővel bírna? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16118 2017.02.27. 11:22

Moby írta:Veressem ma azzal? Mi lenne az az eredmény, ami bizonyító erővel bírna? :D
Ez mondjuk nem rossz ötlet. Már nincs fent a BF4 és a rutinom is kicsit megkopott, de garantálom, hogy Top3 helyezést tudok összehozni bármelyik class full alap loadoutjával.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16119 2017.02.27. 13:50

Gyász.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #16120 2017.02.27. 13:57

DanielT írta:Ez mondjuk nem rossz ötlet. Már nincs fent a BF4 és a rutinom is kicsit megkopott, de garantálom, hogy Top3 helyezést tudok összehozni bármelyik class full alap loadoutjával.
+mobynak is: ez annyit jelent, hogy ennyire jók vagytok.

de még1x: ÉS?
+ha én utolsó utáni leszek alapfegyóval, az azt jelentené, hogy az a fegyver ENNYIRE rossz? ;)
nyilván nem. annyit jelent, hogy a tehetségtelenségem MELLETT bejátszott a bénagyfegyver pluszhátránya...
Avatar
arty

Hozzászólás #16121 2017.02.27. 14:10

DanielT írta:Nem vagyok kurvajó, közepesnél kicsit jobbnak tartom magam. Amíg nem nyomsz komolyabban valamilyen kompetitív multi cuccot, addig nem lehet megalapozott véleményed a témában. A fejbenBéef kevés.

A Wildlandshez extrém nehézségen is többnyire türelem kell, hogy szépen, lassan, módszeresen nyírd ki az ellenfeleket, takarítsd le a térképet. Lényegében nem szabad berohanni agyatlanul és darálni. Ez mondjuk az emberek elleni játékban is egy alap jótanács, de azért még kevés.
Oké... de ha mégis 1:1 szembekerülök a bandavezérrel a nagy taktikázás ellenére, mi kell hozzá, hogy a fejére tudjam időben vinni a célkeresztet?

Jaamúgy tegnap "kipucoltam" (most azért nem lett perfekt) az openbétát wildlandsban (ezúttal ps4en).
- új terület az igazán nehéz, nem az extrém nehézség
- bruttó 10-15 órám mostanra simán van a játékban és bizony halványan éreztem némi repetitiv "munkát" a játékban (új táj=új textúra tippre...)
- 16-17 területből 2db = 10 óra, akkor a teljeshez kell 40-50 óra, ha az első 1-2 terület után a főküldikre koncentrálunk? túl sok.

Játék közben "day1 kell" érzés, most másnap (pontosabban éjjel 2-re lett vége, tehát ma) ellenben azt hiszem ez nekem egyáltalán nem is kell - kijátszottam magam :D (egyelőre biztosan)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16122 2017.02.27. 15:27

arty írta:+ha én utolsó utáni leszek alapfegyóval, az azt jelentené, hogy az a fegyver ENNYIRE rossz? ;)
nyilván nem. annyit jelent, hogy a tehetségtelenségem MELLETT bejátszott a bénagyfegyver pluszhátránya...
Navárjálmár. Pont most készülök bebizonyítani, hogy nem a fegyver béna, hanem az ember :) Vagy amikor már az ember kevésbé béna, akkor a bénafegyver egyszer csak halálosztó gépezetté válik, ami az lenne a bénaember kezében is, csak a keciek nem adják oda neki ÚGY? :fejvakaras: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16123 2017.02.27. 15:34

Na mindenesetre ettől érdekesebb kérdés, hogy a iponyban mikor lesz rendelhető a ezerhétszáziksz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16124 2017.02.27. 15:36

benőmenő írta:Gyász.
phpBB [media]
aby pcn ranezel azert?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16125 2017.02.27. 15:45

Lehet még fokozni a Nier témát: "Yeah, all cut-scenes are video clips created from the base PS4 version (so 900p)."
Ezért nem illik atomot dobni egy országra. :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16126 2017.02.27. 16:10

arty írta:Játék közben "day1 kell" érzés, most másnap (pontosabban éjjel 2-re lett vége, tehát ma) ellenben azt hiszem ez nekem egyáltalán nem is kell - kijátszottam magam :D (egyelőre biztosan)
Max 5 ezerért, szigorúan a legocsmányabb lopott kuponnal, csak azért, mert 4-en tolható. Egynek jó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16127 2017.02.27. 16:57

Samsung Galaxy S8 leak:
phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16128 2017.02.27. 18:09

Rengeteg energiát kell beletennie még a Samsungnak, hogy jóvátegyék nálam az S1-től S5-ig tartó putrit. És sikerre vitte őket ez a gusztustalan szemétgyártás, hihetetlen.

Az új LG G6 is frankó lett, az aktuális iPhone-ra az is ráver kb 4 évet designban és gyártástechnóban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16129 2017.02.27. 18:30

Érdekes módon megint nem sikerült "optimalizálni" Xbox One-ra. Nekem ez már GYANÚS!!!!

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16130 2017.02.27. 18:49

1 méterre popupol a környezet, rég láttam már ilyet :D
Avatar
arty

Hozzászólás #16131 2017.02.27. 19:08

Moby írta:Navárjálmár. Pont most készülök bebizonyítani, hogy nem a fegyver béna, hanem az ember :) Vagy amikor már az ember kevésbé béna, akkor a bénafegyver egyszer csak halálosztó gépezetté válik, ami az lenne a bénaember kezében is, csak a keciek nem adják oda neki ÚGY? :fejvakaras: :banplz:
Az ember IS béna (tehát moby > arty), de a fegyverek közt is van különbség (acwr > mx4), pláne ha utóbbin mondjuk eleinte nincs scoped, sok killről egyszerűen "lemaradsz" :P A repgépnél pláne belátható, hogy rakéta nélkül egy kicsit reménytelenebb a helyzeted, mint rakétával :D

Amúgy minden este nyomod a béefet?
Mehetünk 1-2 kört együtt, hátha itt jobban együtt lehet működni, mint bfrontban, ahol leginkább egymás mellett lövöldöztünk ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #16132 2017.02.27. 19:13

DanielT írta:Max 5 ezerért, szigorúan a legocsmányabb lopott kuponnal, csak azért, mert 4-en tolható. Egynek jó.
Megnéztem most a DF videód és ... hát elfogott egyfajta játszanám érzés :D

Amúgy a 2. terület végét megcsináltad?
Azé ott a bányában lehetett küzdeni... végül bevittem azt az apc-t, végigpattogtam a lépcsőházig, AI tesók lőttek - kés a vajban. De nem biztos, hogy ezt így találta ki az ubiszoft, csak kissé megengedőre húzták a játékban az ótófizika csúszkát. Álá wacsdogz2. Hogy mérnem lehet ezekben okés ótókát hagyni, sose fogom megérteni... szvsz ubinak még sose jött össze. wd1 jó felé kapizsgált, de összességében a kettesre elkúrták. aztán ittvan most ez... pf... nameg a helizés. sose lesz desertcombat szinten a dolog, árkád-árkád-árkád :(
Avatar
arty

Hozzászólás #16133 2017.02.27. 19:15

Micsu írta:1 méterre popupol a környezet, rég láttam már ilyet :D
legutóbb pár napja a wicsernél jegyezted meg, nem volt az olyan rég. meg kb mindig szóváteszed :PPP

amugy annyira nem vészes, cserébe pl a talaj elég részletes tud lenni (de tesszelál a hegy alatt is!!! láttam, mer egyszer beleestem!! :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16134 2017.02.27. 19:21

arty írta:Megnéztem most a DF videód és ... hát elfogott egyfajta játszanám érzés :D

Amúgy a 2. terület végét megcsináltad?
Na, jó látni, hogy a tearing, meg az általános moslék minőség meghozta az étvágyad! :mf2:

Nem csináltam meg, az elejét se. A többiek bevittek, amikor már ott tartottak, hogy megnézzem. Megnéztem és quit. Harmadszor képtelen lennék a fullban ugyanazt megcsinálni, úgyhogy ennyiben hagytam.
Avatar
arty

Hozzászólás #16135 2017.02.27. 19:22

DanielT írta:Érdekes módon megint nem sikerült "optimalizálni" Xbox One-ra. Nekem ez már GYANÚS!!!!

DF wildlands
hm, pedig 900p. ez viszont meg is magyarázza, hogy miért éreztem randácskának az élesítő pp filtert... boxon talán kicsit erősebbre vették, kompenzálandó a felbontást(?)

VISZONT!
- vagy a blurtól nem éreztem annyira szaggatósnak a boxost VAGY xboxoneS-en 1-2 frémmel gyorsabb és ezesetben többet 30 vagy alig30!
- ps4en többször feltűnt tearing (vagy az uj terület szaggatott jobban? vagy az openbeta?)
- ps4 szebb. ha elcsábulnék day1-2-3-4-44, erre venném. bár jópofa a coop, nem tudnék akkor játszani ugyse amiko a másik 3 ember ill. a nüansznyival szebbecske/jobbacska nem zavar
- ha nem csábulok el, akkor pécé. azt hittem ma még van béta, de uplayben má' nemlátom :(( pedig meg kellett volna demozni...
Avatar
arty

Hozzászólás #16136 2017.02.27. 19:36

DanielT írta:Na, jó látni, hogy a tearing, meg az általános moslék minőség meghozta az étvágyad! :mf2:

Nem csináltam meg, az elejét se. A többiek bevittek, amikor már ott tartottak, hogy megnézzem. Megnéztem és quit. Harmadszor képtelen lennék a fullban ugyanazt megcsinálni, úgyhogy ennyiben hagytam.
Ne is mond, az első terület kipucolása fizikai fájdalom volt a már jól ismert bokrok között :(

Amugy nemtom neked mi a gondod, béefben mennyi órát kommandóztál Shanghai tornyai közt vagy éppen a tetves locker alagútjaiban? :PPP
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16137 2017.02.27. 19:52

arty írta:Ne is mond, az első terület kipucolása fizikai fájdalom volt a már jól ismert bokrok között :(

Amugy nemtom neked mi a gondod, béefben mennyi órát kommandóztál Shanghai tornyai közt vagy éppen a tetves locker alagútjaiban? :PPP
Ott volt értelme kiismerni, illetve volt mit kiismerni. Ez egy random Ubisoft The Game, konfettifelfingásos™ mission designnal és térképpel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16138 2017.02.27. 20:02

DanielT írta:Rengeteg energiát kell beletennie még a Samsungnak, hogy jóvátegyék nálam az S1-től S5-ig tartó putrit. És sikerre vitte őket ez a gusztustalan szemétgyártás, hihetetlen.

Az új LG G6 is frankó lett, az aktuális iPhone-ra az is ráver kb 4 évet designban és gyártástechnóban.
Ja, az a G6 odabaszós lett.
Avatar
eje75

Hozzászólás #16139 2017.02.27. 20:07

Néztem egy órát a Horizon Zero Dawn-ból... amit láttam belőle attól lefostam a bokám, úgyhogy remélem a többi része xar lesz, Mobi meg itt fog fröcsögni, hogy mekkora fos már, és most már aztán végez a gaming-el, mert azóta mint egy mantrát hajtogatom: "szar játék, szar játék, nem veszel fozspörgettyűt,nem veszel fozspörgettyűt....." elképesztően néz ki az egész, a mocap, a színek, a táj, a karakterek, minden... nem tudom elhinni, hogy amit ENNYIRE gondosan elkészítettek, ennyi odafigyelést beletettek szar játék legyen... B.ameg ne kelljen már egyetlen játék miatt japán kávéfőzőt vennem..
Avatar
Moby

Hozzászólás #16140 2017.02.27. 20:10

eje75 írta:Néztem egy órát a Horizon Zero Dawn-ból... amit láttam belőle attól lefostam a bokám, úgyhogy remélem a többi része xar lesz, Mobi meg itt fog fröcsögni, hogy mekkora fos már, és most már aztán végez a gaming-el, mert azóta mint egy mantrát hajtogatom: "szar játék, szar játék, nem veszel fozspörgettyűt,nem veszel fozspörgettyűt....." elképesztően néz ki az egész, a mocap, a színek, a táj, a karakterek, minden... nem tudom elhinni, hogy amit ENNYIRE gondosan elkészítettek, ennyi odafigyelést beletettek szar játék legyen... B.ameg ne kelljen már egyetlen játék miatt japán kávéfőzőt vennem..
Szerintem a röcsögés elmarad. Megmondom perec-kerec: a ryzenre jobban rá vagyok csavarodva, mint erre :D

/ott ül már a menüben, holnap éjfélkor felpattan a lakat, de számomra meglepő módon semmiféle különösebb hype nincs rajtam. Érdekel persze, de azon sem lepődnék meg, ha pár óra után mégiscsak a bf4-ben kötnék ki :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #16141 2017.02.27. 20:14

Amúgy döglődik a prőkonzolom. Lehet játszani sem fogom tudni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16142 2017.02.27. 20:21

Moby írta:Amúgy döglődik a prőkonzolom. Lehet játszani sem fogom tudni.
Beázott a híd alatt? Mi ez a hardverhullás nálad? :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16143 2017.02.27. 20:26

DanielT írta:Beázott a híd alatt? Mi ez a hardverhullás nálad? :nemtudom:
Nemtudom mi a geci van. Ennyi idő után ki merem jelenteni, hogy a gépnek sem volt baja. Egyszerűen azok a vinyók _tényleg_ meghaltak. Nem túl nagy esély van erre, de már ez tűnik a leglogikusabb magyarázatnak. Minden más baj a baszkurálás eredménye volt, ergo user error.
A prőkonzol viszont tényleg beteg. Majd cseréltetem, de nincs, nem tudnak most adni cseregépet azonnal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16144 2017.02.27. 20:28

eje75 írta:Néztem egy órát a Horizon Zero Dawn-ból... amit láttam belőle attól lefostam a bokám, úgyhogy remélem a többi része xar lesz, Mobi meg itt fog fröcsögni, hogy mekkora fos már, és most már aztán végez a gaming-el, mert azóta mint egy mantrát hajtogatom: "szar játék, szar játék, nem veszel fozspörgettyűt,nem veszel fozspörgettyűt....." elképesztően néz ki az egész, a mocap, a színek, a táj, a karakterek, minden... nem tudom elhinni, hogy amit ENNYIRE gondosan elkészítettek, ennyi odafigyelést beletettek szar játék legyen... B.ameg ne kelljen már egyetlen játék miatt japán kávéfőzőt vennem..
Kűdtem egy privit.
Avatar
arty

Hozzászólás #16145 2017.02.27. 20:36

moby: prőben kizártad a hdd-t?

hjaésamugy overcooked humbisztórban 9.51 eur, meg is vettem (hátha tudjuk kölkökkel élvezni)
vettél már vagy vegyek neked is egyet? (van ilyen tizenszázalékos kuponom, persze ilyen összegnél lehet macerább utalgatnod, akkor vedd meg magd! :P )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16146 2017.02.27. 20:39

arty írta:legutóbb pár napja a wicsernél jegyezted meg, nem volt az olyan rég. meg kb mindig szóváteszed :PPP

amugy annyira nem vészes, cserébe pl a talaj elég részletes tud lenni (de tesszelál a hegy alatt is!!! láttam, mer egyszer beleestem!! :D )
a witcher nem 1 méter vt :)
itt boneon vezetés közben már közvetlen a kocsi előtt rajzolja a füvet, nagyon tree
Avatar
arty

Hozzászólás #16147 2017.02.27. 20:39

DanielT írta:Ott volt értelme kiismerni, illetve volt mit kiismerni. Ez egy random Ubisoft The Game, konfettifelfingásos™ mission designnal és térképpel.
A levédett jelző kissé túlzó, azért látszik, hogy sokhelyen okosan elhelyezettek a missönök körül a terep/tárgyak. Sokszor pont jóhelyen ott a szirt, ahonnan csipázol, ott a vájat, amiben közelkúszhatsz, stb. De hogy jórész tényleg felfingott, az tuti. (főleg az activity részen volt szar az arány, mellékmissönből talán ha 3-4 volt élvezhető, a skillpontokért vívott csaktákban meg kb semmi?)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16148 2017.02.27. 20:41

DanielT írta:Beázott a híd alatt? Mi ez a hardverhullás nálad? :nemtudom:
biztos valami nagyfeszültségű vezeték alatt lakik :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16149 2017.02.27. 20:52

Micsu írta:biztos valami nagyfeszültségű vezeték alatt lakik :banplz:
ÉS BAZZEG IGAZAD VAN! Összeállt a kép! Azok alapján, amit tudunk róla, illetve a fórumban én látom az IP-t, sikerült rátalálnom!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #16150 2017.02.27. 20:55

DanielT írta:ÉS BAZZEG IGAZAD VAN! Összeállt a kép! Azok alapján, amit tudunk róla, illetve a fórumban én látom az IP-t, sikerült rátalálnom!

Kép
Ennyikeh! :eljen: ottvagyok bazzeg, mint arty a VR-ben!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16151 2017.02.27. 21:18

Mondjuk kezd geci gyanús lenni, hogy MINDEN meghal nálad. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #16152 2017.02.27. 21:19

nah, immár a steam is beállt a hazugok közé :(

steamhazug4573.jpg

120as netem van, eddig 11.x mbyte/s-nél soha nem írt többet (origin, uplay igen)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16153 2017.02.27. 21:20

arty írta:nah, immár a steam is beállt a hazugok közé :(

steamhazug4573.jpg

120as netem van, eddig 11.x mbyte/s-nél soha nem írt többet (origin, uplay igen)
Hát, ez lehet, hogy most kicsit sokkoló infó lesz... :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #16154 2017.02.27. 21:35

tényleg sokkoló, hogy ELMÉLETBEN ennyit tud a netem, mindenesetre 5+ éve a gyakorlatban (amióta 120as van) nem tud többet 12megabyte-nál :) (kivéve uplay-origin)

szóval szerintem már a steam is hazuggeci.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16155 2017.02.27. 21:44

arty írta:tényleg sokkoló, hogy ELMÉLETBEN ennyit tud a netem, mindenesetre 5+ éve a gyakorlatban (amióta 120as van) nem tud többet 12megabyte-nál :) (kivéve uplay-origin)

szóval szerintem már a steam is hazuggeci.
Tehát az az aprócska tény, hogy a 120 Mbit az 15 Mbyte az teljesen mellékes. A lényeg, hogy mi van a "gyakorlatban". Ezt most így közösen álmodjuk. :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #16156 2017.02.27. 21:58

Moby írta:Kűdtem egy privit.
Wow....Thx Dude!!! :worship: privátban nem tudtam válaszolni, mert ez az üzit dobja az oldal nálad: "Nem mindegyik felhasználót sikerült hozzáadni, mivel nem mindenki engedélyezte privát üzenetek fogadását."
Spoiler
028eba1bbd899623915fd31121dbdf15.gif
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2017.02.27. 22:01-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16157 2017.02.27. 22:01

eje75 írta:Néztem egy órát a Horizon Zero Dawn-ból... amit láttam belőle attól lefostam a bokám, úgyhogy remélem a többi része xar lesz, Mobi meg itt fog fröcsögni, hogy mekkora fos már, és most már aztán végez a gaming-el, mert azóta mint egy mantrát hajtogatom: "szar játék, szar játék, nem veszel fozspörgettyűt,nem veszel fozspörgettyűt....." elképesztően néz ki az egész, a mocap, a színek, a táj, a karakterek, minden... nem tudom elhinni, hogy amit ENNYIRE gondosan elkészítettek, ennyi odafigyelést beletettek szar játék legyen... B.ameg ne kelljen már egyetlen játék miatt japán kávéfőzőt vennem..
Még a 1060 vásárlás előtt a Ni-Oh megjelenésekor kacérkodtam ilyen "Mi lenne, ha..." szinten, de nem vitt rá a lélek, és a streamek alapján a játék sem nagyon jött be.
A Horizonnal pedig úgy vagyok, hogy lehet akármilyen mestermű, a Witcher 3-al bezárólag annyira végérvényesen megutáltam az openworld formulát, hogy az hihetetlen.
Avatar
deep

Hozzászólás #16158 2017.02.27. 22:01

arty írta:tényleg sokkoló, hogy ELMÉLETBEN ennyit tud a netem, mindenesetre 5+ éve a gyakorlatban (amióta 120as van) nem tud többet 12megabyte-nál :) (kivéve uplay-origin)

szóval szerintem már a steam is hazuggeci.
Nekem is 120as van, vígan hozza a 15-öt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #16159 2017.02.27. 22:05

Moby írta:a ryzenre jobban rá vagyok csavarodva, mint erre :D
Már várom a képekkel illusztrált beszámolódat, hogy egy kihegyezett végű csavarhúzóval hogyan delid-elted :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
arty

Hozzászólás #16160 2017.02.27. 22:07

DanielT írta:Tehát az az aprócska tény, hogy a 120 Mbit az 15 Mbyte az teljesen mellékes. A lényeg, hogy mi van a "gyakorlatban". Ezt most így közösen álmodjuk. :wilting:
A tény a tapasztalatom :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16161 2017.02.27. 22:13

eje75 írta:Már várom a képekkel illusztrált beszámolódat, hogy egy kihegyezett végű csavarhúzóval hogyan delid-elted :nyes: :nyes: :nyes:
Azokat nem lehet :((( (legalábbis házilag aligha). Meghát egy ötvenezres i5-nek még nekiugrottam, egy szűzötvenezres 1700x-nek nem fogok. Pedig... :ravasz1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #16162 2017.02.27. 22:21

benőmenő írta:Még a 1060 vásárlás előtt a Ni-Oh megjelenésekor kacérkodtam ilyen "Mi lenne, ha..." szinten, de nem vitt rá a lélek, és a streamek alapján a játék sem nagyon jött be.
A Horizonnal pedig úgy vagyok, hogy lehet akármilyen mestermű, a Witcher 3-al bezárólag annyira végérvényesen megutáltam az openworld formulát, hogy az hihetetlen.
Kb. most én is itt tartok... egyszerűen semmivel nincs kedvem játszani kb. 1 hónapja, pedig kb. 10 játék van, mit félbehagytam, de semmi nem érdekel, csak az Andromeda-ban bízom... kínomban 3 hete leültem, és nekiálltam watchface-eket gyártani a Gear S3-asomhoz: összerakom őket, feltöltöm egy ingyenes oldalra és nézem hányan töltötték le mint egy hülyegyerek :wilting: ... ha az Andromeda nem hoz vissza az életbe még a végén azon kapom magam, hogy zongorázni, vagy agyagozni tanulok a youtube-ról :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16163 2017.02.27. 22:25

eje75 írta:Kb. most én is itt tartok... egyszerűen semmivel nincs kedvem játszani kb. 1 hónapja, pedig kb. 10 játék van, mit félbehagytam, de semmi nem érdekel, csak az Andromeda-ban bízom... kínomban 3 hete leültem, és nekiálltam watchface-eket gyártani a Gear S3-asomhoz: összerakom őket, feltöltöm egy ingyenes oldalra és nézem hányan töltötték le mint egy hülyegyerek :wilting: ... ha az Andromeda nem hoz vissza az életbe még a végén azon kapom magam, hogy zongorázni, vagy agyagozni tanulok a youtube-ról :nyes: :nyes: :nyes:
Én ajánlom a forrasztást! :D Csomó klassz felszerelést lehet venni, kutatni a frankót, kísérletezni, nem is drága, skill, tök jó. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #16164 2017.02.27. 22:31

eje75 írta:Wow....Thx Dude!!! :worship: privátban nem tudtam válaszolni, mert ez az üzit dobja az oldal nálad: "Nem mindegyik felhasználót sikerült hozzáadni, mivel nem mindenki engedélyezte privát üzenetek fogadását."
Spoiler
028eba1bbd899623915fd31121dbdf15.gif
Szólok ha lement. A privit megnézem. Basszátok ezek szerint beszart az is :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #16165 2017.02.27. 22:39

DanielT írta:Én ajánlom a forrasztást! :D Csomó klassz felszerelést lehet venni, kutatni a frankót, kísérletezni, nem is drága, skill, tök jó. :)
Végül is..nem lenne hülyeség...már látom is magam forrasztás közben: ez a nekem való, férfias elfoglaltság
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16166 2017.02.27. 22:58

Kurva jó. Lefekvés előtt hallgatnék zenét, erre nem tudok belépni. Nézem a mailjeim és valaki megváltoztatta a Spotify accountom email fiókját.
Nem is értem. Ötszáz redvás forint egy hónapra az a kib@szott prémium. Ezen kívül csak a saját idióta ízlésemre szabott playlistekkel lett gazdagabb a baromarcú.
Remélem a következő ötszázasért az anyját fogja megb@szni az apja ravatalán. :violent:
Avatar
eje75

Hozzászólás #16167 2017.02.27. 23:14

Most azonnal abbahagyom a Horizon stream nézését.... az Andromeda után így vagy úgy, de le fogom tolni: ha másért nem, akkor ezekért az elképesztő, mindent eltaposó átvezető videókért, meg a zenéért, libabőrös lettem tőle komolyan... lehet, hogy végül középszerű, unalomba fulladó játék lesz, de mint produktum elképesztő számomra :wilting: :wilting: olyan mintha valakinek a szerelemgyereke lenne: minden porcikáján érezni a törődést, az odafigyelést...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #16168 2017.02.28. 01:34

Arrival: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #16169 2017.02.28. 02:37

eje75 írta:Most azonnal abbahagyom a Horizon stream nézését.... az Andromeda után így vagy úgy, de le fogom tolni: ha másért nem, akkor ezekért az elképesztő, mindent eltaposó átvezető videókért, meg a zenéért, libabőrös lettem tőle komolyan... lehet, hogy végül középszerű, unalomba fulladó játék lesz, de mint produktum elképesztő számomra :wilting: :wilting: olyan mintha valakinek a szerelemgyereke lenne: minden porcikáján érezni a törődést, az odafigyelést...
Na ITT lettem biztos benne, hogy moby másodregje vagy! :D (a horizonozás, meg andromédázás... már csak a comingout kell a prővel, vertikálba fotózva! :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16170 2017.02.28. 07:33

eje75 írta:Végül is..nem lenne hülyeség...már látom is magam forrasztás közben: ez a nekem való, férfias elfoglaltság
Spoiler
Kép

:taps:

Vissza: “Leáldozott.hu”