A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
skinnyman

Hozzászólás #16031 2017.02.23. 23:45

Moby írta:Mondjuk hasonlóan moslék a freesynces lg is, csak ez hatvanezerér moslék. Az LCD technológiát, a gyártósorokat, a kitálalóit és éltetőit egyetlen hatalmas máglyán kéne elégetni.
Spoiler
Kép

Itt meg a 27-es 4K freesync-es LG-m - ez pedig 110k-ert bleedel:
Kép

Rendeltem belole anno megegyet hatha jobb lesz (baloldali):
Kép
Hat kurvara nem lett jobb. (Pedig allitolag vannak belole alig bleedelo peldanyok..) Mindenesetre ahogy lathato, ez a masik olyan szinten bleedelt, hogy ahhoz kepest az eredetivel tulajdonkepp kb nem is volt semmi baj, szoval vegul azt megtartottam.
A syncet nem tudtam meg kiprobalni, mert nincs olyan gpu a kozelemben.. (eljenek a szabvanyok)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16032 2017.02.24. 06:06

Ha már syncelünk: CoD 2 szingliben próbáltam ezt a fast syncet és így átlag 200+ fps mellett istenkirály fícsör. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16033 2017.02.24. 07:46

Moby írta:Az AMD fanbojok imádják.
Látom kezded a finom elhatárolódást... :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16034 2017.02.24. 08:03

Na, közben kiderült, hogy azért volt mindenhol tearing, mert 60hz-es ugye a moncsi és a felette lévő frémekkel szart se tud csinálni a Gsync.*** REMEK! Hát ez nagyon hasznos fícsör! Az összes olyan játékra, ami SOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem megy 60.00 fps fölé és 45-50 alá MAGÁTÓL, Vsync bekapcs nélkül. Életszerű! Tökéletes! :eljen: :eljen: :eljen:

Ezek alapján 120-144hz -es monitor nélkül a Gsync a világ legfeleslegesebb dolga.

szerk: ***Ezt tudtam persze, de arra számítottam, hogy ilyenkor bekapcsol valami frém limitert driverből az nVidia. Hát a lófaszt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #16035 2017.02.24. 08:14

Nnnna...megvan az új Locker a BF1-ben: Fort Vaux...elképesztően jól néz ki. Felváltva váltakoznak a rövid kinti és a szűk benti terek, nagyon hangulatos... már most megmondom, hogy eső helyett az égből különböző gránátok fognak hullani, ez hótziher. Pont ezért fogom gyűlölni a Lockerhez hasonlóan. Még jó hogy, hogy az Andomeda miatt nem lesz rá idő.. jön ez a Wildlands is.. behúzom, de a béta nem győzött meg 100%-ra.. valaki tolta? Az autók úgy mozognak az úton mint ha a fejlesztő 6 éves kisfia kódolta volna a fizikáját..a többi kb. rendben van, de ez qwa idegesítő...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16036 2017.02.24. 08:23

Hú, de nem lettem volna a fejlesztők/kreatívok helyében. Egy iszonyú nehéz melót még megfejelni azzal, hogy teljesen meg kell erőszakolni a víziót, illetve ami még rosszabb: egy nagyon előrehaladott játékba fundamentálisan belenyúlni... Pokol.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #16037 2017.02.24. 09:25

DanielT írta:Na, közben kiderült, hogy azért volt mindenhol tearing, mert 60hz-es ugye a moncsi és a felette lévő frémekkel szart se tud csinálni a Gsync.*** REMEK! Hát ez nagyon hasznos fícsör! Az összes olyan játékra, ami SOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem megy 60.00 fps fölé és 45-50 alá MAGÁTÓL, Vsync bekapcs nélkül. Életszerű! Tökéletes! :eljen: :eljen: :eljen:

Ezek alapján 120-144hz -es monitor nélkül a Gsync a világ legfeleslegesebb dolga.

szerk: ***Ezt tudtam persze, de arra számítottam, hogy ilyenkor bekapcsol valami frém limitert driverből az nVidia. Hát a lófaszt.
Meh...a hatvanezres fosocskám is 75Hz-ig bírja freesyncel(az meg ben van korlátozva driverbül). Mi a tökömet vetettél meg szerencsétlennel háromharmincér?? :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #16038 2017.02.24. 10:16

skinnyman írta:(eljenek a szabvanyok)
ne mosdasd kérlek az nvidiát :P

írd: "köszi nvidia!!!"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16039 2017.02.24. 10:30

Moby írta:Meh...a hatvanezres fosocskám is 75Hz-ig bírja freesyncel(az meg ben van korlátozva driverbül). Mi a tökömet vetettél meg szerencsétlennel háromharmincér?? :banplz:
4K KELLETT!!! neki. Namost abból pröblémásabb kissé a sokherC.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16040 2017.02.24. 11:44

How to Nintendo 101:
1. Csinálj olyan kontrollert, ami egy átlag felnőtt kezében el fog veszni.
2. Rakj bele olyan gyengus bt antennát, hogy ha kicserélnéd infrára fel se tűnne senkinek.
3. ???
4. Profit
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #16041 2017.02.24. 11:49

benőmenő írta:How to Nintendo 101:
1. Csinálj olyan kontrollert, ami egy átlag felnőtt kezében el fog veszni.
2. Rakj bele olyan gyengus bt antennát, hogy ha kicserélnéd infrára fel se tűnne senkinek.
3. ???
4. Profit
Remélem akkora bukta lesz ez a szar, hogy a fal adja a másikat és belerokkannak ezek a nyomorultak.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #16043 2017.02.24. 13:40

benőmenő írta:How to Nintendo 101:
1. Csinálj olyan kontrollert, ami egy átlag felnőtt kezében el fog veszni.
2. Rakj bele olyan gyengus bt antennát, hogy ha kicserélnéd infrára fel se tűnne senkinek.
3. ???
4. Profit
phpBB [media]
mondom jo lesz ez majd a Mario jatek környeken. szoftveresen is egy nagy nulla. marmint se browser, se activity monitor (vagy mi a neve, 3DS-en van, tök alap lenne), se Miiverse (vagy annak megfelelö), se video rögzites (csak kep), ... SEMMI.

3-4 érdekes jatek, hw revizio, sw felhozasa az elvarhato minimalis szintre (Nintendo-hoz merten) ---> veszem

addig is ez egy kibaszott prototipus.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16044 2017.02.24. 14:14

Nálam megy az ingyenes hét az Originen Accessből, de semmire nem elég. Az Unravel továbbra is user error, a Crysis 3-on meg bealudtam az első pályán (egyelőre high-on megy az 1080p @ 60 fps, nagyjából ugyanúgy pörög az i5 és az 1060).

Keresnek kell valami játékot - nem feltétlen Originen -, amihez kedvem is van.

Szerk.: Ennél ez utóbbi a mondatnál értem az Assassin's Creedekhez a Steam-könyvtáramban, és elröhögtem magam. Pedig a Black Flag nem lenne hülyeség, csak az meg sincs.

Szerk.2: Már megint csak 80 MB/s-sel csurog le a Castlevania: LoS, nem is értem, hogy miért nem bohóckodom wifivel, hogy szidhassam a Steamet :miaz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16045 2017.02.24. 14:29

SlickAdam írta:mondom jo lesz ez majd a Mario jatek környeken. szoftveresen is egy nagy nulla. marmint se browser, se activity monitor (vagy mi a neve, 3DS-en van, tök alap lenne), se Miiverse (vagy annak megfelelö), se video rögzites (csak kep), ... SEMMI.

3-4 érdekes jatek, hw revizio, sw felhozasa az elvarhato minimalis szintre (Nintendo-hoz merten) ---> veszem

addig is ez egy kibaszott prototipus.
De legalább virtual console sem lesz rá egy darabig. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #16046 2017.02.24. 14:36

Zóanagyvarázsló írta:Nálam megy az ingyenes hét az Originen Accessből, de semmire nem elég. Az Unravel továbbra is user error, a Crysis 3-on meg bealudtam az első pályán (egyelőre high-on megy az 1080p @ 60 fps, nagyjából ugyanúgy pörög az i5 és az 1060).

Keresnek kell valami játékot - nem feltétlen Originen -, amihez kedvem is van.

Szerk.: Ennél ez utóbbi a mondatnál értem az Assassin's Creedekhez a Steam-könyvtáramban, és elröhögtem magam. Pedig a Black Flag nem lenne hülyeség, csak az meg sincs.

Szerk.2: Már megint csak 80 MB/s-sel csurog le a Castlevania: LoS, nem is értem, hogy miért nem bohóckodom wifivel, hogy szidhassam a Steamet :miaz:
victor vran coop? :nezze:

bár nekem ma wildlands coop, ha az ubi-istenség is úgy akarja....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16047 2017.02.24. 14:44

arty írta:victor vran coop? :nezze:

bár nekem ma wildlands coop, ha az ubi-istenség is úgy akarja....
Nem rossz ötlet, de inkább egy kompetens játékost keresnék hozzá partnernek :hehe:

Amúgy tényleg jöhetne majd, de most nem XP-kirepülős játékot keresek, este úgyis Borderlands menne, csak mindig elmarad, mert nem nagyon ambicionálom.
Avatar
arty

Hozzászólás #16048 2017.02.24. 14:53

Zóanagyvarázsló írta:Nem rossz ötlet, de inkább egy kompetens játékost keresnék hozzá partnernek :hehe:

Amúgy tényleg jöhetne majd, de most nem XP-kirepülős játékot keresek, este úgyis Borderlands menne, csak mindig elmarad, mert nem nagyon ambicionálom.
jaaa, nyugi, ez csak coop, vinném a vérted, a kétkezes kardod, lecsutakolnám, kitrágyáznám a lovakat... :))
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16049 2017.02.24. 14:55

arty írta:jaaa, nyugi, ez csak coop, vinném a vérted, a kétkezes kardod, lecsutakolnám, kitrágyáznám a lovakat... :))
Aztán a vége az lenne, hogy nekem kéne vinnem téged a hátadon, hogy le ne maradj, amíg a szokásomhoz híven félóráig nézegetem a sarokban a pixeleket!

Egyébként tényleg lehet róla szó a jövőben, csak éppen az időbeosztásom miatt nem tudom, hogy meddig jutnánk vele mostanság.
Avatar
arty

Hozzászólás #16051 2017.02.24. 18:50

Zóanagyvarázsló írta:Aztán a vége az lenne, hogy nekem kéne vinnem téged a hátadon, hogy le ne maradj, amíg a szokásomhoz híven félóráig nézegetem a sarokban a pixeleket!

Egyébként tényleg lehet róla szó a jövőben, csak éppen az időbeosztásom miatt nem tudom, hogy meddig jutnánk vele mostanság.
Én má' elég jól állok, szal nem kell az elejét nyomni, ahol úgyis csak a 14 vaddisznó leölése szintű kalandok várnának :P

Még a WD2 pörög, de előre gondolkodva beruháztam a
phpBB [media]

-ra (psn-en 1200), mert egyszerűbb csőlövöldére vágyok az OW kalandot ellensúlyozandó. (jc3 + wd2 szerintem 100+ óra homokozó lesz/volt...)

Amugy lehet azt is coop nyomni, ha gondolod ;)

---

És ha már Bé-kaland:
phpBB [media]

Ezen is agyaltam, de nem volt akcióban :)
Talán majd máskor....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #16052 2017.02.24. 19:06

arty írta:Én má' elég jól állok, szal nem kell az elejét nyomni, ahol úgyis csak a 14 vaddisznó leölése szintű kalandok várnának :P

Még a WD2 pörög, de előre gondolkodva beruháztam a
mocsok.mp4
-ra (psn-en 1200), mert egyszerűbb csőlövöldére vágyok az OW kalandot ellensúlyozandó. (jc3 + wd2 szerintem 100+ óra homokozó lesz/volt...)

Amugy lehet azt is coop nyomni, ha gondolod ;)

---

És ha már Bé-kaland:
másikmocsok.mp4
Ezen is agyaltam, de nem volt akcióban :)
Talán majd máskor....
PS3 előtt még annyit sem leszek, mint PC előtt, bár végül is áthozhatom ugyanahhoz a kijelzőhöz. De a Fuse-ból már a demó is nagyon béna volt. Érdekes, hogy a Co-Optimuson dicsérik. (Nyilván nem olvastam el a cikket.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16053 2017.02.24. 19:06

arty írta:Fuse
Hű, ez mekkora ebola. A legjobb szándékkal, vagy 1 évvel később megint adtam egy esélyt a demónak, de nem bírtam 1x se végigvinni.

Kb ennyire hívogató az egész:

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #16054 2017.02.24. 19:08

SlickAdam írta:szvííííícs
Zelda, max fényerőn, wifi on: 2ó28p - miközben csak álltak egy sziklán, tehát közel sem biztos, h ennyi volt/lesz a max fogyasztás.
Mobilhoz képest nem rossz ez.

phpBB [media]

tévére kötve, 900p-ben kissé szaggatósabb.... :D

----

FUSE demót én se bírtam végigvinni, annyira fosinak tűnt (dögunalom generic sh*t, pedig én aztán bírom az ilyet. is.).

De komolyan, mi MÁST nyomhatnék? :/
Semmi nem maradt (ki), ami itt még labdábarúghat.

És az Inversion óta bizakodok, hátha rálelek valami meglepetésre.
Binary Domain mondjuk mellément, de így se rossz arány ;)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16055 2017.02.24. 20:20

arty írta:Zelda, max fényerőn, wifi on: 2ó28p - miközben csak álltak egy sziklán, tehát közel sem biztos, h ennyi volt/lesz a max fogyasztás.
Mobilhoz képest nem rossz ez.

phpBB [media]

tévére kötve, 900p-ben kissé szaggatósabb.... :D

----

FUSE demót én se bírtam végigvinni, annyira fosinak tűnt (dögunalom generic sh*t, pedig én aztán bírom az ilyet. is.).

De komolyan, mi MÁST nyomhatnék? :/
Semmi nem maradt (ki), ami itt még labdábarúghat.

És az Inversion óta bizakodok, hátha rálelek valami meglepetésre.
Binary Domain mondjuk mellément, de így se rossz arány ;)
Ez most a lejátszó hibája, vagy tényleg így ingadozik a frém minden 3. másodpercben? Ezt. Így. Ki. Merik. Adni?
Avatar
arty

Hozzászólás #16056 2017.02.24. 20:24

deep írta:Ja és TIZENHATEZER!
végre ráakadtam, hogy VALÓJÁBAN mire gondoltál ;)

joy-con-bal-nintendo-switch.jpg
(USA: nettó 50$)

Nem vicc. Ami a képen látható, az az 1 kis használhatatlan izé TÉNYLEG ennyi.
Komolyan.

Spoiler
De tényleg menjenek már csődbe bazmeg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16057 2017.02.24. 20:35

arty írta:Zelda, max fényerőn, wifi on: 2ó28p - miközben csak álltak egy sziklán, tehát közel sem biztos, h ennyi volt/lesz a max fogyasztás.
Mobilhoz képest nem rossz ez.

phpBB [media]

tévére kötve, 900p-ben kissé szaggatósabb.... :D
Mi ez a kibaszott zúgás a handheld mód alatt? Valami venti megy ebben a tabletben, vagy miafasz? :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16058 2017.02.24. 20:37

arty írta:Nem vicc. Ami a képen látható, az az 1 kis használhatatlan izé TÉNYLEG ennyi.
Komolyan.
Kép
4,490 Ft. Van még kérdés?
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #16059 2017.02.24. 20:39

Moby írta:Mi ez a kibaszott zúgás a handheld mód alatt? Valami venti megy ebben a tabletben, vagy miafasz? :wow2:


Az, kicsit meglepődtem, mikor a devkit felpörgött a kezemben :D Nem tudtam elképzelni, hogy mi zúg, aztán mikor a tetejét magam felé fordítottam, majdnem levitte a fejemet a kitolt levegő :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #16060 2017.02.24. 20:41

Guardian Hero írta:Az, kicsit meglepődtem, mikor a devkit felpörgött a kezemben :D Nem tudtam elképzelni, hogy mi zúg, aztán mikor a tetejét magam felé fordítottam, majdnem levitte a fejemet a kitolt levegő :D

:ticking: :wilting: :zavart2: :bdead:
Avatar
arty

Hozzászólás #16061 2017.02.24. 20:43

DanielT írta:Kép
4,490 Ft. Van még kérdés?
de... de... ez dísz vagy valami AR játékhoz van? ha utóbbi, akkor ESETLEG lehet "racionális" oka...

...

de... nem, akkor se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16062 2017.02.24. 21:37

arty írta:De komolyan, mi MÁST nyomhatnék? :/
Semmi nem maradt (ki), ami itt még labdábarúghat.)
A single műfajjal eléggé lekorlátozod magad ezekre a 10 órás random fosokra. Mi most is éppen 4-en toljuk a Siege-t.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16063 2017.02.24. 22:42

Miféle sátán műve, hogy ingadozik a frame rate a Zeldában?!?!?!?!? Mi eeez?!?!? Míííí?!?!? Hova fajul a világ?!? :wow3:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #16064 2017.02.24. 22:45

Drukkolok az AMD-nek, hogy sikerüljön megszorongatni az Intelt. :eljen:
Jövőre (ha lesz valamiért), akkor lehet, hogy azt fogok kukázni. :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #16065 2017.02.24. 22:54

aabyssx írta:Miféle sátán műve, hogy ingadozik a frame rate a Zeldában?!?!?!?!? Mi eeez?!?!? Míííí?!?!? Hova fajul a világ?!? :wow3:
A sátán neve nintendo.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16066 2017.02.25. 09:56

arty írta:de... de... ez dísz vagy valami AR játékhoz van? ha utóbbi, akkor ESETLEG lehet "racionális" oka...

...

de... nem, akkor se.
Egy darab műanyag nfc-vel, hogy a márijó 128-ban megjelenjen Körbi, mint játszható karakter.
Avatar
arty

Hozzászólás #16067 2017.02.25. 11:50

DanielT írta:A single műfajjal eléggé lekorlátozod magad ezekre a 10 órás random fosokra. Mi most is éppen 4-en toljuk a Siege-t.
Bár tény, h sok a randomfos, mégse érzem akkora időelbaszásnak, mint monjduk a battlefrontot (vagy akár a driveclub multit is ide sorolnám). Egyszerűen azért, mert az X. óra végén "készvan".
A CO-OP más, az még oké. Meg részben az is, amikor haverékkal bf4et nyomunk "mikroküldetésekkel", eljátszunk szitukat. De a többi... amikor azon tul, hogy a statjaid nőnek, seholsemmi..... meh :(
Nameg a lokál multi, az felér a legjobb szingli élményekkel, pláne manapság amikor szinte sosincs benne részem :)

---

Ghost Recon openbetának mindenki adjon egy esélyt, ha nem tervezte closed után megvenni!
Átdolgozták a nehézségi szinteket, az AI _____SOKKKAL____ agresszívebb maxnehézségen, jönnek helivel is, stb.
Totálisan más játék, a closed maxon se tartogatott SEMMI kihívást.

Tottiékkal nyomtam pár órát, négyesben, tetszik nagyon. De még mindíg nemtom, hogy kell-e ez nekem és hogy elmúlna-e a varázs pár alkalom után ... (mint nagyon sok multi/coop esetén)
Avatar
arty

Hozzászólás #16068 2017.02.25. 11:53

benőmenő írta:Egy darab műanyag nfc-vel, hogy a márijó 128-ban megjelenjen Körbi, mint játszható karakter.
Jahogy dlc ;) Nintendó módra... (amugy a gyerekjátékok is brutál árasak, gondolom ahoz IS mérték az amibókat)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16069 2017.02.25. 12:35

arty írta:Bár tény, h sok a randomfos, mégse érzem akkora időelbaszásnak, mint monjduk a battlefrontot (vagy akár a driveclub multit is ide sorolnám). Egyszerűen azért, mert az X. óra végén "készvan".
A CO-OP más, az még oké. Meg részben az is, amikor haverékkal bf4et nyomunk "mikroküldetésekkel", eljátszunk szitukat. De a többi... amikor azon tul, hogy a statjaid nőnek, seholsemmi..... meh :(
Hát ez a "meh" nekem több gameplay-t adott, mint az utóbbi 10 év singleplayer játékai összesen. Szorozva 3-al. A sikerélményt, frusztrációt, örömöt, dühöt, tehát általában az érzéseket pedig egymillióval szorozhatjuk nagyjából. (Kivéve Dark Souls)

Persze én is szeretem a látható progresszt, főleg az unlockolásokat, fegyverek, eszközök, stb. Itt*** baszták el olyan szinten a Bf1-et, hogy 66 óra után leálltam/tunk vele. A Premium passt éppen ma adtam el inkább, mint hogy aktiváljam.

***nomeg ott, hogy nem jött a többi kontent időben.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #16070 2017.02.25. 12:45

Kipróbáltam a wildlands-t.
Rohadtul unalmas, és kiábraándító. Miért erőltetik, hogy a katonákat bevonva kell elmesélni a sztorit? Ezeknek megmondják kit gyilkoljanak le, ha végeztek, ismét megmondják kit gyilkoljanak le vagy merre menjenek haza.
Miért nem lehet egy sima old school gr-t csinálni ilyen grafikával? Ez egy ostoba suta szar.
Avatar
arty

Hozzászólás #16071 2017.02.25. 12:55

Greyfox írta:Kipróbáltam a wildlands-t.
Rohadtul unalmas, és kiábraándító. Miért erőltetik, hogy a katonákat bevonva kell elmesélni a sztorit? Ezeknek megmondják kit gyilkoljanak le, ha végeztek, ismét megmondják kit gyilkoljanak le vagy merre menjenek haza.
Miért nem lehet egy sima old school gr-t csinálni ilyen grafikával? Ez egy ostoba suta szar.
Nem, ez csak simán _NEM_ ghostrecon :)

Ubinak csak állt a raktárban a tomklenszi ghosztrecon, hát ellőtték erre az openwold coopsúterre.

Ahogyan a rénbószixet ellőtték a szídzsre.

:( :( :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16072 2017.02.25. 12:58

Greyfox írta:Miért nem lehet egy sima old school gr-t csinálni ilyen grafikával? Ez egy ostoba suta szar.
Mert nincs elég open world játék, ahol ikonokat lehet takarítani. WAIT!

Melyik a legtutibb, überzsír Ghost Recon? A 360-as valamelyiket próbáltam, nem kötött le.

Ennek meg annyi köze van hozzájuk, mint Tomklenszihez.

5 ezer körül, coopban, extrém nehéz fokozaton majd elbohóckodunk vele valamikor, mert a környezet hangulata legalább komfortos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16073 2017.02.25. 12:59

arty írta:Ahogyan a rénbószixet ellőtték a szídzsre.

:( :( :(
A Siege szerintem mindaz ami a Rainbow valaha akarhatott lenni és még több. "Real life" túsz/kommandós szimulátor.
Avatar
arty

Hozzászólás #16074 2017.02.25. 13:01

DanielT írta:Persze én is szeretem a látható progresszt, főleg az unlockolásokat, fegyverek, eszközök, stb. Itt*** baszták el olyan szinten a Bf1-et, hogy 66 óra után leálltam/tunk vele. A Premium passt éppen ma adtam el inkább, mint hogy aktiváljam.
Engem tökre nem érdekel a "loot", az apróságok, mint a "jobb grip az m14re" vagy a csíkos kendő a szoldzsa nyakába.
Eleve inkább idegesít, hogy ALAPBÓL nincs rakéta a repülőn (legalja), mint h unlockoljam, mert az mekkora királyság.
Márpedig manapság minden multi erről szól, ahogyan a "ghosztrecon" féle activitys sandbox lődözde is.

Talán az erpégék sem kötöttek le éppen emiatt: 100 óra a "tökéletes gearért". (jó, oké, ott még volt szerepjátszás is :PPP )
Avatar
arty

Hozzászólás #16075 2017.02.25. 13:10

DanielT írta:A Siege szerintem mindaz ami a Rainbow valaha akarhatott lenni és még több. "Real life" túsz/kommandós szimulátor.
Tény: a szídzs a korábbi r6ok egyik igen fontos elemét fejlesztette tökélyre (taktika egy ház-szoba bevételére /megvédésére), de sajna ezt a multionly gúnyában tette, elhagyva a többi elemet, amit szerettem (sztori, a helyszínek közötti lövöldözés, cinematikabb játékmenet az AI-nak köszönhetően).

Amugy a legjobb GR szerintem: GRAW2 X360as verziója, ill még kellemes volt a Future Soldier Raven Strike DLC is (az alapjátéknál szvsz jobban kicentizték a nehézséget, jobban kellett időzíteni a kúszást, az egyes járőrök kiszedését, kikerülését). Mondjuk én a GRAW1 előttieket csak érintőlegesen láttam, sokaknak már a 360as éra részei is "árkádosak" voltak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16076 2017.02.25. 13:16

arty írta:elhagyva a többi elemet, amit szerettem (sztori, a helyszínek közötti lövöldözés, cinematikabb játékmenet az AI-nak köszönhetően).
Tehát a bullshit, nóskill körítést... És ez az, ami miatt az egyetlen Rainbow Six játék, amivel rendelkezem. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16077 2017.02.25. 13:33

Most nézem a GR: Future Soldier Steam eladásokat, 250,000, 2012 óta, fillérekért.

RS: Vegas: 250,000

Siege: 1,500,000

Elég beszédes szerintem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16078 2017.02.25. 13:39

arty írta:Engem tökre nem érdekel a "loot", az apróságok, mint a "jobb grip az m14re" vagy a csíkos kendő a szoldzsa nyakába.
Eleve inkább idegesít, hogy ALAPBÓL nincs rakéta a repülőn (legalja), mint h unlockoljam, mert az mekkora királyság.
Márpedig manapság minden multi erről szól, ahogyan a "ghosztrecon" féle activitys sandbox lődözde is.

Talán az erpégék sem kötöttek le éppen emiatt: 100 óra a "tökéletes gearért". (jó, oké, ott még volt szerepjátszás is :PPP )
Elképesztő mennyire nincs meg neked a progressz lényege. Annyira mechnaikusan kezeled ezt az egészet, hogy szinte meló lehet neked a géming. Kurvára nem az a lényeg, hogy megvan vagy nincs. Az alapszar fegyverekkel le lehet igázni a világot. Soulsokat le lehet nyomni lvl1-en, fegyver nélkül. NEM a létezése a lényeg. Hanem, hogy elérted. Kapcsolódik hozzá élmény, valami sztori, amire jó esetben emlékszel. Lehet, hogy azért emlékszel, mert hajtottál rá. Csináltál játékot magadnak a játékon belül...áh. Élvezed te egyáltalán ezt az egészet??? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16079 2017.02.25. 13:52

Das1 legdurvább élményem egy tárgyhoz kapcsolódik. Kb 50 óra játéknál tartottam, amikor hullafáradtan kb 1 órát eltöltöttem egy olyan tárgy elkészítésével, amit NEM IS AKARTAM MEGCSINÁLNI :D
Konkrétan napokat agyaltam, hogy el kell érjem, kell csinálnom egy greatshield of artoriast. Elterveztem. Megszereztem hozzá mindent. Majd olyan éjjel 3-kor, amikor azt sem láttam mivan, szépen csináltam egy greatSWORD of artoriast. De az nem csak úgy van, hogy elmész a kovácshoz. Nem. Azt el kell kezdeni egy törött kardból felépíteni. Nos, én felépítettem. Kemény munkával. És a végén beleverettem Sif lelkét. Amiből egy van az egész játékban. És amikor kész volt, a követőim "hangos" röhögése közepette(a das1-et végig streameltem) szembesültem vele, hogy mégis mi a faszt csináltam LEL
Persze anélkül is végignyomtam simán, és később egy újrajátszásban végül megcsináltam, de ezt SOHA nem fogom elfelejteni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16080 2017.02.25. 14:21

Moby írta:Das1 legdurvább élményem egy tárgyhoz kapcsolódik. Kb 50 óra játéknál tartottam, amikor hullafáradtan kb 1 órát eltöltöttem egy olyan tárgy elkészítésével, amit NEM IS AKARTAM MEGCSINÁLNI :D
Konkrétan napokat agyaltam, hogy el kell érjem, kell csinálnom egy greatshield of artoriast. Elterveztem. Megszereztem hozzá mindent. Majd olyan éjjel 3-kor, amikor azt sem láttam mivan, szépen csináltam egy greatSWORD of artoriast. De az nem csak úgy van, hogy elmész a kovácshoz. Nem. Azt el kell kezdeni egy törött kardból felépíteni. Nos, én felépítettem. Kemény munkával. És a végén beleverettem Sif lelkét. Amiből egy van az egész játékban. És amikor kész volt, a követőim "hangos" röhögése közepette(a das1-et végig streameltem) szembesültem vele, hogy mégis mi a faszt csináltam LEL
Persze anélkül is végignyomtam simán, és később egy újrajátszásban végül megcsináltam, de ezt SOHA nem fogom elfelejteni :D
Én is mennyi "mindenható" fegyvert gyártottam le, hogy aztán pofáraessek és rájöjjek, hogy a skillt és a gyakorlást semmi nem pótolja. :) Ilyen benézésem nekem is volt persze. :D

De voltak jól sikerült felfedezések is, pl a lightning lándzsa okozta végül O&S vesztét, mert oda tudtam szúrni gyorsan... Áh.. napokig lehetne mesélni az élményeket, annyi minden égett az agyamba belőle, mint semmi másból. Sőt, az esetek 80%-ban _SEMMIRE_ nem emlékszem a játékokból. Az a maradék 20%*, ami miatt még érdemes ezzel a hobbival foglalkoznom.

*És ez a 20% már egy olyan brutális szűrő után, hogy ugye...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16081 2017.02.25. 15:05

DanielT írta:Én is mennyi "mindenható" fegyvert gyártottam le, hogy aztán pofáraessek és rájöjjek, hogy a skillt és a gyakorlást semmi nem pótolja. :) Ilyen benézésem nekem is volt persze. :D

De voltak jól sikerült felfedezések is, pl a lightning lándzsa okozta végül O&S vesztét, mert oda tudtam szúrni gyorsan... Áh.. napokig lehetne mesélni az élményeket, annyi minden égett az agyamba belőle, mint semmi másból. Sőt, az esetek 80%-ban _SEMMIRE_ nem emlékszem a játékokból. Az a maradék 20%*, ami miatt még érdemes ezzel a hobbival foglalkoznom.

*És ez a 20% már egy olyan brutális szűrő után, hogy ugye...
Mondjuk pont O&S volt nekem egy kicsit csalódás. A nagy hype után elsőre agyonvertem őket a felhúzott halberdemmel, amit még undead parishben vág a playerhez a játék és idióta módon nem dexre mentem, hanem strenghtre, amivel szarabbul skálázódott. :D
Aki szerint az a fight nehéz még nem volt szerencséje a DMC 3 Agni&Rudra fightjához billentyűzettel nehezítve. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16082 2017.02.25. 15:31

Máris volt értelme a Ryzen-nek. Pedig még nincs is :D

/A 260$-os 6700k eléggé best buy lett így intel vonalon. Meg a 180$-os 6600K sem piti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.02.25. 15:34-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16083 2017.02.25. 15:34

Moby írta:Máris volt értelme a Ryzen-nek. Pedig még nincs is :D
Hogy rohadnának meg. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #16084 2017.02.25. 15:36

DanielT írta:Hogy rohadnának meg. :D
Hát ilyen az, amikor hirtelen lesz verseny. Hogy hova kapkodtál ennyire azt persze nemtudom :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16085 2017.02.25. 15:42

benőmenő írta:Mondjuk pont O&S volt nekem egy kicsit csalódás. A nagy hype után elsőre agyonvertem őket a felhúzott halberdemmel, amit még undead parishben vág a playerhez a játék és idióta módon nem dexre mentem, hanem strenghtre, amivel szarabbul skálázódott. :D
Aki szerint az a fight nehéz még nem volt szerencséje a DMC 3 Agni&Rudra fightjához billentyűzettel nehezítve. :idiota:
Mondjuk a halberd kibaszottul OP a das1-ben. Az egész játékot egy black knight halberddel verettem végig elsőre. És nagyon hamar feküdt mindenki. A második részben már egy fos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #16086 2017.02.25. 15:51

Moby írta:Hát ilyen az, amikor hirtelen lesz verseny. Hogy hova kapkodtál ennyire azt persze nemtudom :banplz:
Ellenben a delidelt, i5-ös haswellem már most nem kell senkinek. Szerintem semennyiért. Vagy valami olyan árért, amiért inkább csinálok belőle kulcstartót.
Gyakorlatilag a nulláról kell felépíteni a gépet 2 vagy 3 év után. Ez mondjuk szopó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16087 2017.02.25. 16:05

Moby írta:Ellenben a delidelt, i5-ös haswellem már most nem kell senkinek. Szerintem semennyiért. Vagy valami olyan árért, amiért inkább csinálok belőle kulcstartót.
Gyakorlatilag a nulláról kell felépíteni a gépet 2 vagy 3 év után. Ez mondjuk szopó.
55K-ért van pár jegelve hwaprón és eladó ilyen ár felett is...

Azt a gépet pedig MEGÖLTED. Nem csak a testét, jóval korábban a lelkét... :gonosz3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16088 2017.02.25. 16:08

DanielT írta:55K-ért van pár jegelve hwaprón és eladó ilyen ár felett is...

Azt a gépet pedig MEGÖLTED. Nem csak a testét, jóval korábban a lelkét... :gonosz3:
Megöltem? :fejvakaras: Elég jól teljesít most is egy halotthoz mérten :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16089 2017.02.25. 16:12

Moby írta:Megöltem? :fejvakaras: Elég jól teljesít most is egy halotthoz mérten :banplz:
MEGÖLTED. És most, a hitvesi ágyban is a szajhád nevét kiáltod!

SZÉGYEN! SZÉGYEN!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #16090 2017.02.25. 16:19

DanielT írta:MEGÖLTED. És most, a hitvesi ágyban is a szajhád nevét kiáltod!

SZÉGYEN! SZÉGYEN!

Kép
Navárj azzal, ha idehaza is begyűrűzik a ryzen-félelem okozta ársokk, akkor nem kizárt, hogy végül egy 6700k-val zárom az egészet. A matrica meg már dafke is fennmarad, mint az il ferro károsultak autóin :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16091 2017.02.25. 16:42

Moby írta:Navárj azzal, ha idehaza is begyűrűzik a ryzen-félelem okozta ársokk, akkor nem kizárt, hogy végül egy 6700k-val zárom az egészet. A matrica meg már dafke is fennmarad, mint az il ferro károsultak autóin :banplz:
Neked aztán tényleg nincs szégyenérzeted! Cam4.com karrierben nem gondolkodtál még? Talán a híd alól is kiköltözhetnél... vagy legalább egy pár új kartondobozra összejönne. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #16092 2017.02.25. 16:56

DanielT írta:Neked aztán tényleg nincs szégyenérzeted! Cam4.com karrierben nem gondolkodtál még? Talán a híd alól is kiköltözhetnél... vagy legalább egy pár új kartondobozra összejönne. :idiota:
¯\_(ツ)_/¯
Avatar
Moby

Hozzászólás #16093 2017.02.25. 20:50

Ma délután elővettük a gyerkőccel a FH3-at. Mióta úgymond végigtoltuk(dehogy...) azóta félre volt rakva. Ma eszébe jutott.
Hát...vicces, de a 1070-el sem láttam soha ilyen minőségében, ahogy ezzel a mezítlábas 480-at fut freesync mellett. Bárcsak sosem láttam volna máshogy. Bárcsak sosem létezett volna fixrefresh. De ha már így történt, bárcsak mára alap lenne minden monitorban és vga-ban. Fantasztikus dolog.


/meg lehetett volna vele menteni ezt a retkes kurva konzolgenerációt is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16094 2017.02.25. 21:51

Moby írta:/meg lehetett volna vele menteni ezt a retkes kurva konzolgenerációt is.
Pisztossan megmentette volna a 27-32 frémes mocskot...
Avatar
insp

Hozzászólás #16095 2017.02.25. 22:33

Quantum Break leporgott:

+ sztori egesz okes
+ helyenkent baromi latvanyos

- gunplaybol 100x ennyit ki kellett volna hoznia a Remedy-nek a Max Payne-ek utan
- utolso boss harc egy frusztralo fos volt

Osszegzes: egyszer vegig lehet tolni. 6/10.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #16096 2017.02.25. 22:36

insp írta:Quantum Break leporgott:

+ sztori egesz okes
+ helyenkent baromi latvanyos

- gunplaybol 100x ennyit ki kellett volna hoznia a Remedy-nek a Max Payne-ek utan
- utolso boss harc egy frusztralo fos volt

Osszegzes: egyszer vegig lehet tolni. 6/10.
A gréteszt lájnáp evör egyik zászlóshajóját láthatták. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #16097 2017.02.25. 22:37

insp írta:Quantum Break leporgott:

+ sztori egesz okes
+ helyenkent baromi latvanyos

- gunplaybol 100x ennyit ki kellett volna hoznia a Remedy-nek a Max Payne-ek utan
- utolso boss harc egy frusztralo fos volt

Osszegzes: egyszer vegig lehet tolni. 6/10.
Az átvezető videókat végignézted? :ijedt:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #16098 2017.02.25. 23:03

Moby írta:Máris volt értelme a Ryzen-nek. Pedig még nincs is :D

/A 260$-os 6700k eléggé best buy lett így intel vonalon. Meg a 180$-os 6600K sem piti.

Ingyen van a 6700K. Jó ez az AMD, bár nem tudom mire föl a nagy ijedtség, még semmi infó nincs mit tudnak a CPU-k.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #16099 2017.02.26. 12:36

donatus13 írta:Ingyen van a 6700K. Jó ez az AMD, bár nem tudom mire föl a nagy ijedtség, még semmi infó nincs mit tudnak a CPU-k.
Azért a semminél kicsit több.
Avatar
insp

Hozzászólás #16100 2017.02.26. 17:08

benőmenő írta:A gréteszt lájnáp evör egyik zászlóshajóját láthatták. :idiota:

A kovetkezo alany a Gears 4 lesz!
Hozzateszem: a 6700K+GTX1070 nagyon kellemesen megdobta a Quantum Break elvezhetoseget.
DanielT írta:Az átvezető videókat végignézted? :ijedt:

Csak az egyetlen storyline-hoz kapcsolodokat, amit vegigtoltam. Szerintem nem kinosan gagyik. Paul Serene karaktere pl baromi jo volt szerintem (nekem korabban nem volt ismeros, mert Game of Thrones nem neztem soha).
Mivel az engine mozik is nagyon igenyesek voltak, a live action mozik szerintem feleslegesek voltak, bar a sok mocap melo miatt gondolom igy volt olcsobb.
Hozzatesznek a story elvezetehez is, mert par aprobb reszletet megkapsz, amire a jatekban tuti nem figyelnel fel. Eleg sok a visszacsatolas is mozik tartalma es az elofordulo jegyzetek kozott is.

Meg egy megjegyzes az ertekeleshez (minusz pont):
- a kepessegek kimaxolasa tul bonyolult. A tapolashoz szukseges "chrononokat" elhelyezhettek volna sokkal jobban eszreveheto helyekre. Igy en kb. a kepessegek 1/3-at szereztem csak meg, semmit sem sikerult kimaxolni. Ujra pedig nincs kedvem nekiulni, pedig biztosan meg latvanyosabb harcokat lehetne veluk kivitelezni.

Vissza: “Leáldozott.hu”