A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15821 2017.02.19. 18:45

Moby írta:Jól hangzik az érvrendszer. Mostmár csak azt nem nagyon értem hogyan férnek ebbe mégis bele az ilyen aligközépszarse deusexek day0. :ravasz1:
ugy h valszeg nalad a totti rendszert kell hasznalni, ha vmi szted szar akkor az jo ;) :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #15822 2017.02.19. 19:01

Micsu írta:ugy h valszeg nalad a totti rendszert kell hasznalni, ha vmi szted szar akkor az jo ;) :D
Hát izéka. Hogy én mit gondolok róla az talán most mellékes, de úgy emlékezem épp Zó nem lelkendezett érte túlságosan. És ez itt most erre vonatkozott. De amúgy szerintem középszarse, igen. Voltak jó pillanatai, de pl. a horizontól többet várok (mondjuk a nyúlszextől is sokkal többet vártam, aztán ugye...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15823 2017.02.19. 19:29

Na, a DS4 megy BT-n is WIN10 AU-n. Megy a exkluzív mód, minden megy. Purfiekt!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15824 2017.02.19. 19:45

Moby írta:Jól hangzik az érvrendszer. Mostmár csak azt nem nagyon értem hogyan férnek ebbe mégis bele az ilyen aligközépszarse deusexek day0. :ravasz1:
Ezt semmilyen szinten nem értem.

Először is mi a többes szám? A különböző részek minőségétől függetlenül csak a Mankind Dividedet játszottam day1. Okés, vásárlásban megvolt a Human Revolution-előrendelés, de amellett, hogy az mindkettőnk szerint frankó (ezért is akartam day1 első kézből tudni, hogy az egyik kedvencem folytatásából mi jön ki), eleve rohadt alkalmi vétel volt a Zavviról (a DLC-t is akciósan vettem hozzá), várhattam volna később egy darabig rá (meg akkor gyűjtői okokból kellett a doboz is).

Aztán ott van az, hogy te is játszottad, rápörögtél, és velem ellentétben még utálkozva is szenvedett végig, tehát kettőnk közül te szívtál már megint az értékítéleted/reménykedésed miatt, nem én. Azóta már láttam tőled olyan véleményt is, hogy nem is volt az annyira rossz, csak téged rosszkor kapott el, majd holnap is lesz valami véleményed róla. Szerintem nem volt rossz, ha félig-meddig fölösleges folytatás is volt így (bár azért Prága, mint helyszín maga nagyon is jó volt - lásd robotdínók, mint körítés), és egy tökéletes világban csalódásként (pl. a leáldban) kell rá tekinteni.

Amúgy meg az stílus messze nem annyira gyakori, mint a kifogásolt LEGgyakoribb (az indie-ket persze most nem nézzük, ott nyilván a büdzsé miatt nem a sandbox akció-kalandok mennek). Képességes FPS/lopakodós egyre több van, de egy maroknyi, ami egy kategória a Deus Exszel, pláne ami legalább annak a szintjét eléri.

Értem és megértem, hogy neked fájt az MD, és azt is értem, hogy most előre rajongsz a Horizonért, de nem is értem, nekem mit kellene elmagyaráznom ezen. Mármint nyilván nem volt komoly a felvetésed, de komolytalan, az bizony annál inkább.

Ha neked bejön és elég a robotdínós körítés meg a 4K, én biztos nem állok az utadba, de a játékmenetes aggályokat látszólag te is osztod, mert mindig máshonnan próbálsz védekezni. Nincs ezzel gond, a te preferenciád a te dolgod, csak aztán - az aljas rágalmazó nyelvek szerint - majd jön a Moby-vasút, meg hogy a Soulson és a BF-en kívül minden szar, mert gameplay csak azokban van. Hidd el, már csak ezért is éppen úgy várom a megjelenést, mint te magad! :law:

Spoiler
Meg hát számomra kb. úgyis ez lesz a közeljövő gamingje.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15825 2017.02.19. 19:52

Zóanagyvarázsló írta:Ezt semmilyen szinten nem értem.

Először is mi a többes szám? A különböző részek minőségétől függetlenül csak a Mankind Dividedet játszottam day1. Okés, vásárlásban megvolt a Human Revolution-előrendelés, de amellett, hogy az mindkettőnk szerint frankó (ezért is akartam day1 első kézből tudni, hogy az egyik kedvencem folytatásából mi jön ki), eleve rohadt alkalmi vétel volt a Zavviról (a DLC-t is akciósan vettem hozzá), várhattam volna később egy darabig rá (meg akkor gyűjtői okokból kellett a doboz is).

Aztán ott van az, hogy te is játszottad, rápörögtél, és velem ellentétben még utálkozva is szenvedett végig, tehát kettőnk közül te szívtál már megint az értékítéleted/reménykedésed miatt, nem én. Azóta már láttam tőled olyan véleményt is, hogy nem is volt az annyira rossz, csak téged rosszkor kapott el, majd holnap is lesz valami véleményed róla. Szerintem nem volt rossz, ha félig-meddig fölösleges folytatás is volt így (bár azért Prága, mint helyszín maga nagyon is jó volt - lásd robotdínók, mint körítés), és egy tökéletes világban csalódásként (pl. a leáldban) kell rá tekinteni.

Amúgy meg az stílus messze nem annyira gyakori, mint a kifogásolt LEGgyakoribb (az indie-ket persze most nem nézzük, ott nyilván a büdzsé miatt nem a sandbox akció-kalandok mennek). Képességes FPS/lopakodós egyre több van, de egy maroknyi, ami egy kategória a Deus Exszel, pláne ami legalább annak a szintjét eléri.

Értem és megértem, hogy neked fájt az MD, és azt is értem, hogy most előre rajongsz a Horizonért, de nem is értem, nekem mit kellene elmagyaráznom ezen. Mármint nyilván nem volt komoly a felvetésed, de komolytalan, az bizony annál inkább.

Ha neked bejön és elég a robotdínós körítés meg a 4K, én biztos nem állok az utadba, de a játékmenetes aggályokat látszólag te is osztod, mert mindig máshonnan próbálsz védekezni. Nincs ezzel gond, a te preferenciád a te dolgod, csak aztán - az aljas rágalmazó nyelvek szerint - majd jön a Moby-vasút, meg hogy a Soulson és a BF-en kívül minden szar, mert gameplay csak azokban van. Hidd el, már csak ezért is éppen úgy várom a megjelenést, mint te magad! :law:

Spoiler
Meg hát számomra kb. úgyis ez lesz a közeljövő gamingje.
Tod, hogy az aljas rágalmazó nyelvek sose izgatta túlságosan. Kivétel, ha épp a hátsómat csiklandozzák! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15826 2017.02.19. 19:56

Moby írta:Tod, hogy az aljas rágalmazó nyelvek sose izgatta túlságosan. Kivétel, ha épp a hátsómat csiklandozzák! :banplz:
OLyan szmájlit nem találtam, pedig szerettem volna :szomoru1:

De itt van ez, csak tartsd ide a hátsódat: :finom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15827 2017.02.20. 09:29

Volt itt tegnap szó, meg némi kavarás a boost körül. Találtam egy képet, ami egyértelműsíti a helyzetet és a különbséget a turbo és az XFR között. Ami nem derül ki a táblázatból, a működési feltételek: a turbo boost hasonlóan az intelhez a felhasználás alapján tolja meg a frekiket. Az XFR a cpu pillanatnyi "állapota" alapján. Azaz minél jobb a hűtés (és a proci maga), annál feljebb tolja. Akár magonként eltérően. Pontosabban minden magon egyedileg fut sz xfr.
Kép
Szerk: bár most nézem, én ennek egy korábbi állapotát az akkor ismert árak miatt már linkeltem. Mindegy. Ez most már a friss.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.02.20. 09:31-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #15829 2017.02.20. 09:33

DanielT írta:No, én meg mit találtam a gépemen! :D 2003-ból, amikor terveztem összerakni a konfigot.

És végül amit megvettem:
nemsemmi:D
nekem is szinte koppra ezek voltak (végül...) : nf7-s, 1700+(1466@2200mhz), ti4200->9600xt->9500pro (évszámokat nem tudok :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #15830 2017.02.20. 09:39

deep írta:Emlékszem, amikor megláttam a screenshotokat az 576 kbyte újságban, nem hittem el, hogy ilyet lehet. Ez a valóság, gondoltam. 12 éves voltam, és SNES-em volt :D
és a játék utána hogy tetszett? :) mert a képektől én is elájultam, majd amikor 95 őszén lett pécém és haver 60-80 kispfloppyn elhozta, hátööö... nagyon tetszett, persze, de csak így quickracekre kötött le (bár lehet, h klasszik karrier nem is volt benne?). a 640x480as módot néha elindítottam még évekkel később is és csak zokogtam, hogy ez má' sose fog jól futni... aztán jött az nfs2+voodoopatch és az első rész tényleg nem futott má' sose jól :( (pontosabban mire ment volna, addigra 10 éves lett és elöregedett)

(valami kiállításon játszottam a 3DO verzát is, de olyan moslékfrémes volt, hogy kb élvezhetetlen volt játszani)
Avatar
arty

Hozzászólás #15831 2017.02.20. 09:40

Zóanagyvarázsló írta:Csessze meg mindenki! Miért nem csináltuk meg a Leáldozott Brókerházat? :falbav:

Mondjuk artyn tuti nem segített volna, ő AMD-ből részvényt se lett volna hajlandó venni.
2016 év elején én a csődöt jósoltam szegénykéimnek :( valóban nem mertem volna venni, max csak poénösszegért :(
Avatar
kigyi

Hozzászólás #15832 2017.02.20. 10:49

DanielT írta:No, én meg mit találtam a gépemen! :D 2003-ból, amikor terveztem összerakni a konfigot.
Óóó én 2003-ban még csóró konfiggal nyomultam :D 1.3-as Tualatin magos cerkával egy Abit VH6-T-s lapban :D
VGA is talán 9600 pro (Sapphire a doboza még meg van és egy XT is amihez aztán adtak HL2 kupont abból indult a Steam-es karrierem 12 éve). Előtte S3trio3d/2x és Voodoo3@183MHz is megfordult nálam, persze nem ebben a konfigban :D Egy idő után x800-ra váltottam, de 5900 Ultra is megfordult a gépben (13 db lemezt adtak hozzá tele volt játékokkal a dobozában, bőrönd méretű dobozban érkezett). Közben került a gépbe Abit NF7-S 2.0 2400-as barton magos AMD-vel, mert akkoriban tucsing nélkül nem volt élet, már az 1.3-as cerka is 1.6 felett járt folyamatosan. Ááá régi szép idők amikor 100 guriga alatt nem indult LAN Party....
Avatar
Moby

Hozzászólás #15833 2017.02.20. 11:07

Itt viszont ti fogtzok megölni engem :D Gyakorlatilag én lettem a legnagyobb amd fanboj a topikban. Még pár hét, és csak amd apu-gpu-cpu-....PU lesz otthon. A ryzen érkezésére már felkészültem. Ma megérkeztek az egyedileg gyártott ryzen transzfermatricáim. Fanbojság van. Ennyikeh. :banplz:
Spoiler
Kép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #15834 2017.02.20. 11:12

Tegnap egész este DS4-ről toltam a evilwithint. BT-n. Inputmapperrel. Tökéletes. Hibátlan. Ha lecsatlakozik elukálni, visszajön rögtön, kizárólagos módban. Tökéletes. Hibátlan. Tolhatjátok, vehetitek, akit ez tartott vissza eddig. Nincs már baj az anniversary update-el semmi.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15835 2017.02.20. 11:19

Moby írta:Itt viszont ti fogtzok megölni engem :D Gyakorlatilag én lettem a legnagyobb amd fanboj a topikban. Még pár hét, és csak amd apu-gpu-cpu-....PU lesz otthon. A ryzen érkezésére már felkészültem. Ma megérkeztek az egyedileg gyártott ryzen transzfermatricáim. Fanbojság van. Ennyikeh. :banplz:
rízensájze :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15836 2017.02.20. 11:28

SlickAdam írta:rízensájze :banplz:
:banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #15837 2017.02.20. 11:38

arty írta:és a játék utána hogy tetszett? :)
Nekem ez álom maradt, mert az első pécémet 97-ben kaptam. Még az NFS 2-t és a 3-at is PS1-en toltam először.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15838 2017.02.20. 11:43

Befutottak a HZD pontszámok. Őrületes túlhypolás mindenhol. A eurogamer elég korrektnek tűnik. Nagyjából ezt lehetett levenni a videókból.


/még Dani kedvence is dobott rá egy kilencfelet, ami azért meredeknek tűnik.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15839 2017.02.20. 11:53

Moby írta:Itt viszont ti fogtzok megölni engem :D Gyakorlatilag én lettem a legnagyobb amd fanboj a topikban. Még pár hét, és csak amd apu-gpu-cpu-....PU lesz otthon. A ryzen érkezésére már felkészültem. Ma megérkeztek az egyedileg gyártott ryzen transzfermatricáim. Fanbojság van. Ennyikeh. :banplz:
Röstellem, de a Resi alatt én is beadtam a derekam és vettem egy 1060-ast. :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15840 2017.02.20. 11:59

benőmenő írta:Röstellem, de a Resi alatt én is beadtam a derekam és vettem egy 1060-ast. :rinya:
És ezen mit röstellsz? Ha nem akartam volna belenyalni a freesyncbe, most nekem sem lenne amd gpu-m. Mondjuk azt má kevéssé értem, hogy ha monitort is most vetté, akkor már mérnem az egyetlen valóban hasznos feature-t lőtted meg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15841 2017.02.20. 12:01

Moby írta:És ezen mit röstellsz? Ha nem akartam volna belenyalni a freesyncbe, most nekem sem lenne amd gpu-m. Mondjuk azt má kevéssé értem, hogy ha monitort is most vetté, akkor már mérnem az egyetlen valóban hasznos feature-t lőtted meg.
A gsync-es monitorok drágák, a freesynchez meg amd kellett volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15842 2017.02.20. 12:04

benőmenő írta:A gsync-es monitorok drágák, a freesynchez meg amd kellett volna.
És? Árban, mindenben ugyanott lettél volna a 480-al. Egy 1070-re nincs alternatíva. Az oké. Erre pont van. Az nv logós játékokban buktál volna 5 fps-t, de rohadtmindegy az is, mer freesync van.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15843 2017.02.20. 12:17

Moby írta:És? Árban, mindenben ugyanott lettél volna a 480-al. Egy 1070-re nincs alternatíva. Az oké. Erre pont van. Az nv logós játékokban buktál volna 5 fps-t, de rohadtmindegy az is, mer freesync van.
Nem tudtam előre, hogy csinálni fogsz kiskanál tesztet.
Mire a mostani cuccok is elavulnak talán lesz általános szabvány a fríszinkre is. A 480-tól inkább az elmúlt 8 év amd-zés tántorított el.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15844 2017.02.20. 12:27

mennyi is volt a 4GB-os RX 480 (sima) indulaskor? 200 $/€?
8GB-os meg 250?

raneztem mi a helyzet most: MSI RX 480 Gaming X 8GB-s 240 €. jo deal.
Avatar
arty

Hozzászólás #15845 2017.02.20. 12:35

benőmenő írta:talán lesz általános szabvány a fríszinkre is
lol

tuti! az nv kukázza a kilopott fosát és közösen építenek gépéut a hárombetűssel.

worldpeace.
p0261gbz.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #15846 2017.02.20. 12:50

arty írta:lol

tuti! az nv kukázza a kilopott fosát és közösen építenek gépéut a hárombetűssel.

worldpeace.
p0261gbz.png
A HDMI 2.1-el érkező VRR-el ennek meg kéne történnie, különben az NV nem nagyon lesz compliant.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15847 2017.02.20. 13:07

Moby írta:Itt viszont ti fogtzok megölni engem :D Gyakorlatilag én lettem a legnagyobb amd fanboj a topikban. Még pár hét, és csak amd apu-gpu-cpu-....PU lesz otthon. A ryzen érkezésére már felkészültem. Ma megérkeztek az egyedileg gyártott ryzen transzfermatricáim. Fanbojság van. Ennyikeh. :banplz:
Spoiler
Kép
Kép
Egyszerűen kabaré amit művelsz. Tényleg. :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15848 2017.02.20. 13:08

SlickAdam írta:mennyi is volt a 4GB-os RX 480 (sima) indulaskor? 200 $/€?
8GB-os meg 250?

raneztem mi a helyzet most: MSI RX 480 Gaming X 8GB-s 240 €. jo deal.
Hát én vettem egy ilyen sapphire nitro+ -t. Ilyenhez jutottam hozzá szemérmetlenül geciolcsón. Nincs vele semmi baj. Félpasszív ez is, halk, hűtöget is. Megy. Kurvára semmit nem vettem észre abból, hogy most épp amd van a gépben. Más az ikon a systrayen. Ha buzerálni kell, akkor úgyis 3rd party programokat buzerálok. Jórészt ugyanazt. Semmi. Blindteszten ma kurvára nem tudnám, hogy 1060 vagy rx480 van a gépben. Amikor kigyött a 480 voltak vele problémák a driverben, de akkor gyött ki ez a vattaman is. Amit most sem használok semmire.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15849 2017.02.20. 13:10

DanielT írta:Egyszerűen kabaré amit művelsz. Tényleg. :taps:
Fan. Boj. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15850 2017.02.20. 13:11

Moby írta:Fan. Boj. :banplz:
Látom, de melyik részre buzultál rá? Hogy működik az eszköz amikor áramot kap? Vagy mi győzött meg?
Avatar
Moby

Hozzászólás #15851 2017.02.20. 13:14

DanielT írta:Látom, de melyik részre buzultál rá? Hogy működik az eszköz amikor áramot kap? Vagy mi győzött meg?
Miről? Vagy melyik eszköz? :fejvakaras: Nem értem most, sry :( Nincs még ilyen eszközöm :( Bár remélem lesz! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15852 2017.02.20. 13:21

Najó... :)
Az igazat megvallva csináltattam céges dolgokat, és ingyen gyártattam két ilyen matricát. Van az azóta meme-é vált képe az amd-s indiai mókusnak, véletlenül pont egy S340-el, én meg majd újraalkotom a képet a kapott teszteredmények szerint :D


/nem olyan szép gradienses mint az övé, de az már csak pénzér lett volna, annyit meg nem ér
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15853 2017.02.20. 13:25

Moby írta:Miről? Vagy melyik eszköz? :fejvakaras: Nem értem most, sry :( Nincs még ilyen eszközöm :( Bár remélem lesz! :)
Hát kitört ugye a fanbojság. Eddig a tulajdonodban egy foslé retró VGA kártya van, a procira meg egy ígéret, ami jól hangzik. Mé't? :nemtudom:

szerk: Ja meg ott a csodás PRŐ, árja AMD vérvonallal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15854 2017.02.20. 13:27

DanielT írta:Hát kitört ugye a fanbojság. Eddig a tulajdonodban egy foslé retró VGA kártya van, a procira meg egy ígéret, ami jól hangzik. Mé't? :nemtudom:

szerk: Ja meg ott a csodás PRŐ, árja AMD vérvonallal.
Az én tulajdonom az mindig egy átmeneti "villanás" :) Ami állandó az a kíváncsiságom.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15855 2017.02.20. 13:32

ha már PRÖ... loal
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15856 2017.02.20. 13:34

Moby írta:Az én tulajdonom az mindig egy átmeneti "villanás" :) Ami állandó az a kíváncsiságom.
Najó, de akkor kíváncsi voltál a mire? Vagy a freesync szippantott be ennyire?
Avatar
arty

Hozzászólás #15857 2017.02.20. 13:38

arty írta:de hogy jót is mondjak róluk: a 3 serial (xbox, xboxS, kinect) beírása után már csak egy címet kértek és jön az bónS->kinect adapter, ingyen.
azt írják, a nagy érdeklődés miatt ez 3-4 hét is lehet :idiota:
az UPS végre kézbesítette az adaptert, 3x kellett rájuk kérdezni, csak a magyar support küldte újra, majdnem 3 hónapig tartott cakkpakk.

MS, anyád! :( így most majdnem lejárt a 3 hónapos just dance bérlet :( köszbazmeg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15858 2017.02.20. 13:39

DanielT írta:Najó, de akkor kíváncsi voltál a mire? Vagy a freesync szippantott be ennyire?
Nem pont a freesyncre, de az adaptív sync gyakorlati működésére. Amit most már állandó része lesz az életemnek, akármi is lesz a gépben, akárkitől. Az rx480 sem sokáig van a gépben. Nyilván nem. Jön a Vega. Aztán meg gondolom az nv-től is valami.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15859 2017.02.20. 13:40

SlickAdam írta:ha már PRÖ... loal
phpBB [media]
Na. Tök jó ez! Egy remek játék, remek készítőktől! Sikerült elérniük azt, amit eddig senkinek a történelemben: xbox one-on fut a legjobban. Mer attól már semmisem gyengébb ma. LOL
Avatar
arty

Hozzászólás #15860 2017.02.20. 13:41

SlickAdam írta:ha már PRÖ... loal
[video/video]
namajd a ps4ultimate super-plus boost módja lokkolja 60ra!
Avatar
arty

Hozzászólás #15861 2017.02.20. 13:44

jelenleg a p9 plus a jóváhagyott droid-modell a topikban?
Avatar
Moby

Hozzászólás #15862 2017.02.20. 13:44

arty írta:namajd a ps4ultimate super-plus boost módja lokkolja 60ra!
Kétlem. Ez alatt valami olyan kód fut, ami a rendszer sebességével megegyezően lassítja a saját futását. Egy arduinón kéne futtatni. Azon meglenne a fix60!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.02.20. 13:47-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15863 2017.02.20. 13:47

arty írta:jelenleg a p9 plus a jóváhagyott droid-modell a topikban?
Én csak azt tudom, hogy a p9-re egy hónap nugát után visszahakkoltam a 6.0 alapú rencert amivel megvettem, és ezt a telefont már ezzel fogják elföldelni. Kikapcsoltam, kiirtottam, kiműtöttem belőle a frissítés gondolatát is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15864 2017.02.20. 13:50

arty írta:jelenleg a p9 plus a jóváhagyott droid-modell a topikban?
Neked? Nexus 6 után nem. Btw mindjárt jön a P10, most már várni kell.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15865 2017.02.20. 13:50

Moby írta:Én csak azt tudom, hogy a p9-re egy hónap nugát után visszahakkoltam a 6.0 alapú rencert amivel megvettem, és ezt a telefont már ezzel fogják elföldelni. Kikapcsoltam, kiirtottam, kiműtöttem belőle a frissítés gondolatát is.
Root + dpi hekk. Go.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15866 2017.02.20. 13:56

Moby írta:Hát én vettem egy ilyen sapphire nitro+ -t. Ilyenhez jutottam hozzá szemérmetlenül geciolcsón. Nincs vele semmi baj. Félpasszív ez is, halk, hűtöget is. Megy. Kurvára semmit nem vettem észre abból, hogy most épp amd van a gépben. Más az ikon a systrayen. Ha buzerálni kell, akkor úgyis 3rd party programokat buzerálok. Jórészt ugyanazt. Semmi. Blindteszten ma kurvára nem tudnám, hogy 1060 vagy rx480 van a gépben. Amikor kigyött a 480 voltak vele problémák a driverben, de akkor gyött ki ez a vattaman is. Amit most sem használok semmire.
Na pont ez a hónapokkal megjelenés után rendberakott driver téma, meg a +1 változó, hogy akkor menni fog-e fríszinkkel dolog, ami nem hiányzott.
Lesz, sőt tuti hamarabb lesz mint jó víár szemüvegem, de még nincs teljesen ott, ahol én szeretném. A winphone-ba ugrás nem kicsit letörte a vállalkozó kedvem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15867 2017.02.20. 13:58

DanielT írta:Root + dpi hekk. Go.
p9-re? Kellazjóaz?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15868 2017.02.20. 14:19

Moby írta:p9-re? Kellazjóaz?
Nyisd meg a telódon az eurogamer Horizon tesztet, görgesd ugyanide és döntsd el. Megvenném a 300 ezres iPhone-t is, ha csak azon lehetne megoldani. Nem tudnék élni nélküle.

Screenshot_2017-02-20-14-15-41.png


A Mate 8-at se vettem volna meg, ha nem megy rajta. Sőt, nem is vettem. A főnökömmel vetettem meg és amíg nem volt meghekkelve, nem is érdekelt a teló, szép jó, ok, csá. Aztán megcsináltam a rootolást, megláttam az eredményt és 1 percen belül rendeltem a sajátot, 2 óra múlva pedig a kezemben volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #15869 2017.02.20. 14:33

DanielT írta:Neked? Nexus 6 után nem. Btw mindjárt jön a P10, most már várni kell.
feleség választás elé került...

ezekből:
Huawei Nova + hangszóró HUA NOVA/SL+CHARGE2P#S-WHT Dolgozói Huawei
Blackberry DTEK50 BB DTEK50 #GRY Dolgozói BlackBerry
Honor 8 DS HONOR 8 DS #BLUE Dolgozói Honor
Huawei P9 HUA P9 #TGREY Dolgozói Huawei
Apple iPhone SE 16GB IPHONE SE 16GB/SL #RG Dolgozói Apple
Sony Xperia X SONY XPERIA X #BLK Dolgozói Sony
Apple iPhone SE 64GB IPHONE SE 64GB/SL #SGRY Dolgozói Apple
Samsung Galaxy S7 SAM GAL S7/SL 32 #WHT Dolgozói Samsung
Huawei P9 Plus* HUA P9 PLUS/SL #GLD Dolgozói Huawei
HTC 10 HTC 10 #SLV Dolgozói HTC
Sony Xperia XZ* SONY XPERIA XZ #FBLUE Dolgozói Sony
Cat S60 CAT S60 #BLACK Dolgozói Cat
Apple iPhone 6S 32 GB* IPHONE 6S 32GB/SL #SGRY Dolgozói Apple
Samsung Galaxy S7 Edge SAM GAL S7 EDGE/SL 32 #RGLD

én addik hajtom az n6ot, amig megdöglik.
és ha megdöglött és az aprón van még belőle, akkor újraveszem.
... ha nem lesz rá 8.x-es droid, miközben valami istencsoda a cucc, akkor talán csere :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15870 2017.02.20. 14:35

Moby írta:Én csak azt tudom, hogy a p9-re egy hónap nugát után visszahakkoltam a 6.0 alapú rencert amivel megvettem, és ezt a telefont már ezzel fogják elföldelni. Kikapcsoltam, kiirtottam, kiműtöttem belőle a frissítés gondolatát is.
olvasgatva mobilarénát, még azé' megvárhatod a végleges-pecselt-csodás nugátot, háthamajd! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15871 2017.02.20. 14:39

arty írta:olvasgatva mobilarénát, még azé' megvárhatod a végleges-pecselt-csodás nugátot, háthamajd! :)
Leszarom, semmit nem ad hozzá. A legjobb amit tudhat egyszer, hogy már nem lesz szarabb. Azt meg tudom most is produkálni: nem teszek semmit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15872 2017.02.20. 14:40

DanielT írta:Nyisd meg a telódon az eurogamer Horizon tesztet, görgesd ugyanide és döntsd el. Megvenném a 300 ezres iPhone-t is, ha csak azon lehetne megoldani. Nem tudnék élni nélküle.

Screenshot_2017-02-20-14-15-41.png


A Mate 8-at se vettem volna meg, ha nem megy rajta. Sőt, nem is vettem. A főnökömmel vetettem meg és amíg nem volt meghekkelve, nem is érdekelt a teló, szép jó, ok, csá. Aztán megcsináltam a rootolást, megláttam az eredményt és 1 percen belül rendeltem a sajátot, 2 óra múlva pedig a kezemben volt.
Olvasok én itt olyat, hogy nem kő ehhez rútolni, adb commanddal is megoldható. Az nem gyó?
Ez így milyen dpi mellett lett ilyen?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15873 2017.02.20. 14:42

Moby írta:Olvasok én itt olyat, hogy nem kő ehhez rútolni, adb commanddal is megoldható. Az nem gyó?
Ez így milyen dpi mellett lett ilyen?
Az ADB nem jó, elcsúsznak dolgok, nem tökéletes. Roottal _tökéletes_. Asszem most 360 van beírva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15874 2017.02.20. 14:48

SlickAdam írta:ha már PRÖ... loal
[video]szanalom.mp4[/video]
Most néztem bele... szánalomplatform.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15875 2017.02.20. 14:51

SlickAdam írta:ha már PRÖ... loal
https://youtu.be/MfCbomJW4Eg
Mostmár értem, hogy Moby miért izgult rá ennyire az adaptív sync technóra. :banplz:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #15876 2017.02.20. 14:53

arty írta:feleség választás elé került...

Sony Xperia X SONY XPERIA X #BLK Dolgozói Sony
Sony Xperia XZ* SONY XPERIA XZ #FBLUE Dolgozói Sony
Amíg ezek a listában vannak addig én elfogult vagyok. Tudom van akinek nem szimpatikus a cég, de 3.5 éve nyúzom a Z1-et és az aksin kívül ami most megy tönkre más gondom még nem volt vele.
Avatar
Necro

Hozzászólás #15877 2017.02.20. 14:53

S6 edge-re mekkora mocskolás a DPI hack?
Avatar
Moby

Hozzászólás #15878 2017.02.20. 14:57

benőmenő írta:Mostmár értem, hogy Moby miért izgult rá ennyire az adaptív sync technóra. :banplz:
Azért, mert ha valamit elkúrnak (fh3, mafia3, randomszarbármi), akkor oda a 1070 sem elég. Ami több, mint vicces. Meg a nagyonfasza inputlag miatt. Meg mer jó, és értelmes fejlesztés. Az egész okádék monitorpiacon az egyetlen épkézláb dolog a free/g-sync. Értékelném, ha tudná a konzol is. Igen. Nyilvánvalóan sosem fogja. Mondjuk erre a sok sub30-as szemétre nyilván ez sem lenne megoldás. Totál agyfasz, hogy ugyanaz a gpu jelenleg a pécémben és a ps4 pro-ban, mégis ha valamit normálisan akarok játszani, akkor az a pécén fog futni. A zárt platformok előnye szerintem evvel elég nyilvánvalóan beleállt a földbe örökre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15879 2017.02.20. 15:00

Necro írta:S6 edge-re mekkora mocskolás a DPI hack?
Ott van Samsung elrejtett setting, amit ki tudsz használni, már külön program is van rá, nóGÁNY.

Ehun

szerk: Mondjuk nemtom, hogy ez az appok felé is jelzi -e a dpi-t, tehát lehet, hogy azokra nincs hatással, csak menük+esetleg gyári cuccok. Próbát megér.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15880 2017.02.20. 15:13

örülök ennek a ryzenek meg a hypenak, most majd elválik hogy mennyire szállt el magától az intel mert egy árcsökkentéssel is előnybe kerülnénk az amdvel szemben, sok embernél az amd már nagyon leírta magát, tényleg jóval olcsóbbnak kell lennie hogy azt vegyék az emberek
Avatar
Necro

Hozzászólás #15881 2017.02.20. 15:16

DanielT írta:Ehun
Interface-en egy nagyon kicsit összenyom, tartalmon szerintem nem:
Spoiler
Screenshot_20170220-151347.png
Screenshot_20170220-151341.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #15882 2017.02.20. 15:22

DanielT írta:Ott van Samsung elrejtett setting, amit ki tudsz használni, már külön program is van rá, nóGÁNY.

Ehun

szerk: Mondjuk nemtom, hogy ez az appok felé is jelzi -e a dpi-t, tehát lehet, hogy azokra nincs hatással, csak menük+esetleg gyári cuccok. Próbát megér.
És ha rútolt, akkor bebaszod neki terminálon, vagy van erre tool?
Avatar
arty

Hozzászólás #15883 2017.02.20. 15:30

kigyi írta:Amíg ezek a listában vannak addig én elfogult vagyok. Tudom van akinek nem szimpatikus a cég, de 3.5 éve nyúzom a Z1-et és az aksin kívül ami most megy tönkre más gondom még nem volt vele.
sony-lg kihullott, eddig ezek voltak. sosetöbbet :) de most megy a samsung felé kacsintgatás, szal én már készülök a legrosszabbra és hogy a lista 3 év mulva immár sony-lg-samsung legyen ;)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15884 2017.02.20. 15:31

Első hozzászólás a thinkpadról. t420s, köszi DT
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15885 2017.02.20. 15:44

TasManXT írta:Első hozzászólás a thinkpadról. t420s, köszi DT
:law:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15886 2017.02.20. 15:45

Moby írta:És ha rútolt, akkor bebaszod neki terminálon, vagy van erre tool?
Ez a tuti
Avatar
Moby

Hozzászólás #15887 2017.02.20. 15:49

DanielT írta:Ez a tuti
Köszike! Este megműtöm.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15888 2017.02.20. 15:53

Szmiccs:

Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15889 2017.02.20. 15:54

Moby írta:Köszike! Este megműtöm.
Bootloader unlock kódot kell hozzá igényelni a Hüjevejtől... ami vagy megjön, vagy nem. Ha megjön, lehet, hogy 2 hét akkor is.

Én inkább fizettem 4 eurót és soron kívül megoldottam

Használat
Avatar
arty

Hozzászólás #15890 2017.02.20. 16:07

DanielT írta:Ez a tuti
és ennek kérdés nélkül rebootolnia kell a készülékem? :DDD

ok, mindegy, 360 az én szemeimnek nemjó, mentem vissza 560ra. amugy is minden "kicsi" lett... launcser, stb.

Vissza: “Leáldozott.hu”