A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15681 2017.02.14. 14:25

arty írta:amit nem értek - hasalás ahoz képest, ami LEHETETT volna, ha bejön a kinekt és a tíví és a drákói drm és az uwp meg muinden ?!?! mert amugy nem bukó a cucc.
sztem bukó csak a pénzügyi jelentésekben max nem ismerik el, nameg amúgy is az egész gaming szekcióról beszélnek hogy nem bukó, nem a hw eladásról
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15682 2017.02.14. 14:26

arty írta:úgysebírodki :P

és ezzel "fizetsz" :) én nem használok adblockot, mert bár sok reklám irritál, azért lássuk be, hogy ingyé' van a cucc.
én onnan kezdtem el használni adblockot mikor már olyan reklámok jöttek amiket nem lehetett elnyomni 5 mp után, kvaanyjukat
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15683 2017.02.14. 14:39

Micsu írta:Broforce

jópofa sidescroling lövölde, random karikkal, pörgős játékmenettel, néhol azt éreztem a kampányban hogy elfogytak az ötletek de tetszett végig, nameg sokat töltött
Még Arty tolta itt, én meg besédeltem céertére, stb. Ajánlós, csak a mentési rendszer egy hulladék. Elvesztettem 75%-nál a kampányt, mert beszálttam valaki mellé multi meccsre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15684 2017.02.14. 14:46

Micsu írta:miaz hogy ésszel? nekem adblock plus van, azzal eddig nem volt gond
A legtöbb usert pont amiatt blokkolják ahogy olvasgattam. Ésszel=engedélyezd neki a youtubeos reklámokatotot.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15685 2017.02.14. 14:51

DanielT írta:Még Arty tolta itt, én meg besédeltem céertére, stb. Ajánlós, csak a mentési rendszer egy hulladék. Elvesztettem 75%-nál a kampányt, mert beszálttam valaki mellé multi meccsre.
igen, utolsó pályát én is abbahagytam mert késő volt de kezdhettem előről
multimeccsel nekem nem volt gond mert új mentési helyre tette a saját kampányom mellé
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15686 2017.02.14. 14:52

Moby írta:A legtöbb usert pont amiatt blokkolják ahogy olvasgattam. Ésszel=engedélyezd neki a youtubeos reklámokatotot.
az a baj hogy főként pont a youtube miatt tettem fel :D
Avatar
arty

Hozzászólás #15687 2017.02.14. 15:25

DanielT írta:Ja, hát ha ez volt az ára, hogy ilyen minőségi produktum szülessen, akkor legyenek a vendégeim a következő részre is. Várni nekem nem kerül semmibe, én nem cseszem el magamnak az élményt.
Te is tudod, hogy ez teljességgel szükségtelen volt és mégis megtették :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15688 2017.02.14. 15:28

Micsu írta:sztem bukó csak a pénzügyi jelentésekben max nem ismerik el, nameg amúgy is az egész gaming szekcióról beszélnek hogy nem bukó, nem a hw eladásról
ha a hw-n nem buknak (márpedig nem hiszem), akkor a többi igen szép summát hozhat... (persze nyilván vittek is valamennyit a kevésbé jól fogyó exkluk)

az tényleg jól látszik, hogy képtelenek még azt is elismerni, h szarabbul fogy a gépük és ha néha nem, akkor azt viszont azonnal kommunikálják :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15689 2017.02.14. 15:30

arty írta:Te is tudod, hogy ez teljességgel szükségtelen volt és mégis megtették :)
PS3 verzióval egy napon kész volt a Pc-s? Ha igen, akkor kapják be. Soha nem fogjuk megtudni és a lényegen nem is változtat: máig a bolygón elérhető legjobb minőségben élvezhettem, köszöntemszépen!
Avatar
arty

Hozzászólás #15690 2017.02.14. 15:48

DanielT írta:Még Arty tolta itt, én meg besédeltem céertére, stb. Ajánlós, csak a mentési rendszer egy hulladék. Elvesztettem 75%-nál a kampányt, mert beszálttam valaki mellé multi meccsre.
és abbahagytam :(

kíváncsi leszek, nekem megvan-e még a mentésem, mert amíg eljutottam, addig nagyon tetszett....
Avatar
arty

Hozzászólás #15691 2017.02.14. 15:50

DanielT írta:PS3 verzióval egy napon kész volt a Pc-s? Ha igen, akkor kapják be. Soha nem fogjuk megtudni és a lényegen nem is változtat: máig a bolygón elérhető legjobb minőségben élvezhettem, köszöntemszépen!
Nyilván nem, de egy megjelenési dátumot kaphatott volna a nextgen/pc verza, a prevgenek mellett. Előre.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15692 2017.02.14. 15:52

arty írta:úgysebírodki :P

és ezzel "fizetsz" :) én nem használok adblockot, mert bár sok reklám irritál, azért lássuk be, hogy ingyé' van a cucc.
Rajtuk megy az összes mailem keresztül, az ő böngészőjüket használom és már akkor vettem a droidos mobilt, amikor még nagyon nem az volt a default mobil oprendszer és még ami most hirtelen nem jut eszembe.
Erre elkezdenek tv-t csinálni a youtube-ból.
Avatar
arty

Hozzászólás #15693 2017.02.14. 15:52

Micsu írta:én onnan kezdtem el használni adblockot mikor már olyan reklámok jöttek amiket nem lehetett elnyomni 5 mp után, kvaanyjukat
nekem is volt egy mélyrepülésem: scientológiás baromságokkal bombáztak, folyamatosan. de kitartottam az elveim mellett és szép lassan kikopott és átvette helyét a veeam, mostanság pedig a game.co.uk és a profession.hu :D (amugy minden idegesítő, ha CSAK azt kapod, minden video előtt... márpedig ellenem folyamatosan ilyen erőszak-kampány megy: ugyan az a spot, 736737643x :(
Avatar
arty

Hozzászólás #15694 2017.02.14. 16:14

benőmenő írta:Rajtuk megy az összes mailem keresztül, az ő böngészőjüket használom és már akkor vettem a droidos mobilt, amikor még nagyon nem az volt a default mobil oprendszer és még ami most hirtelen nem jut eszembe.
Erre elkezdenek tv-t csinálni a youtube-ból.
reklám nagyon régóta van youtuben, szerencsére 5 mp után elnyomható mostanában mind. plusz persze a bannerek.

de még1x: ez az ingyenesség ára, amit én hajlandó vagyok kifizetni.
őszintén szólva nem szívesen áldoznék még erre is rendes havi előfizut :/

---

ejj, el is felejtettem a For Honor élménybeszámolóm! (kösz Tasman az emlékeztetőt!)

graf parádés, animációk sem rosszak.
nagyon bejött a harcrendszer, haver ellen 1vs1 remek dueleket nyomtunk - jobbakat, mint a Chivalryban anno, az elég random csapkodás ehez képest.
aztán rendes multiban próbálgattuk magunkat, 2vs2, majd én még jópár 4vs4-et... sikerélményem utóbbiban volt, mert előbbiben kifogtunk egy olyan párost, ahol az egyik prő volt és miután végzett egyikünkel, ment segíteni a másik pároshoz ...

szóval frankó, de hogy én nem adnék 18 ezret egy ilyen multionly förmedvényért, az tuti. filléreket már esetleg inkább, pár 1vs1 hülyülésért.
a matchmaking elég szar, simán tizensokadik lvl-es playerrel összerakott engem és havert, miközben mi lvl1 voltunk :/
álá siege ......
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15695 2017.02.14. 16:20

arty írta:és abbahagytam :(

kíváncsi leszek, nekem megvan-e még a mentésem, mert amíg eljutottam, addig nagyon tetszett....
amit te ajánlgattál azt is nekem kell végigvinni?

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #15696 2017.02.14. 16:39

Micsu írta:amit te ajánlgattál azt is nekem kell végigvinni?

Kép
elakadtam :(

aztán elfelejtettem youtuben megoldást nézni rá, bár asszem itt rákérdeztem :D

olyan a pálya, hogy induláskor egy bazinagy szakadék van előtted, amit NEM LEHET átugrani. ésakkormost micsináljak? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15697 2017.02.14. 16:46

kétszer jobbra tolod a kontroller tengelyét akkor gyorsan fut, gondolom azt tudod, ergo nagyobbat lehet ugrani
Avatar
Moby

Hozzászólás #15698 2017.02.14. 18:52

Hm. Ígéretes. És ezek az X-es procik autotucsinggal rendelkeznek. Árak sem tűnnek vészesnek. (1800x: 500$, 1700x: 390$, 1600x: 260$, 1500: 230$). Még semmi sem hivatalos, fenntartással kezelendő. A 7700K egymagban leveri, az tisztasor.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15699 2017.02.14. 18:58

Moby írta:Hm. Ígéretes. És ezek az X-es procik autotucsinggal rendelkeznek. Árak sem tűnnek vészesnek. (1800x: 500$, 1700x: 390$, 1600x: 260$, 1500: 230$). Még semmi sem hivatalos, fenntartással kezelendő. A 7700K egymagban leveri, az tisztasor.
Kép
Én nmeg nem vártam! :gun: Hehe. Na nem vagyok annyira kétségbeesve, viszont kíváncsian várom a real life teszteket. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15700 2017.02.14. 19:14

Kép
A XFR a bizonyos autotucsing. Hűtés függvényében rántja meg az órajelet, de a sima procik procik is szorzózármentesek, csak nem autotucsingosak. Az alaplapárak is faszányosak. Jó a fogyasztás. _ELVILEG_ minden adott a sikerhez. Úgy fest az AMD újra felkerül a pályára.


/A bequiet számlamásolat ellenében ingyen küldi a backplate-et az AM4-hez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15701 2017.02.14. 19:34

Erről nem volt szó, de érdemes:

"Oculus lawsuit ends with half billion dollar judgment awarded to ZeniMax"

Ezt a szerény összegecskét hipp-hopp 40 év alatt ki is fogja termelni a VR ipar.*

*
Spoiler
Ha folyamatosan nyernek a kaszinóban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15702 2017.02.14. 19:39

DanielT írta:Erről nem volt szó, de érdemes:

"Oculus lawsuit ends with half billion dollar judgment awarded to ZeniMax"

Ezt a szerény összegecskét hipp-hopp 40 év alatt ki is fogja termelni a VR ipar.*

*
Spoiler
Ha folyamatosan nyernek a kaszinóban.
LOÁL :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15703 2017.02.14. 19:55

DanielT írta:Erről nem volt szó, de érdemes:

"Oculus lawsuit ends with half billion dollar judgment awarded to ZeniMax"

Ezt a szerény összegecskét hipp-hopp 40 év alatt ki is fogja termelni a VR ipar.*

*
Spoiler
Ha folyamatosan nyernek a kaszinóban.
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15704 2017.02.14. 20:03

közeben itt a napokban lement a westworld első évada is

nem rossz, az ötlet jó, a körítés is, de a karakterek meg a cselekmény nekem valahogy annyira nem, bár lehet maradok a második évadra is majd meglátom
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15705 2017.02.14. 20:20

Micsu írta:közeben itt a napokban lement a westworld első évada is

nem rossz, az ötlet jó, a körítés is, de a karakterek meg a cselekmény nekem valahogy annyira nem, bár lehet maradok a második évadra is majd meglátom
2018
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15707 2017.02.14. 20:35

benőmenő írta:Humbli bundli 3DMarkkal.
Ja, de vigyázzatok, mert 99%-ra mondom, hogy nem Steames. Nekem is van egy VGA kuponnal aktivált, össze is kötöttem Steammel, de mégse tudom rendesen használni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15708 2017.02.14. 20:44

Daemon Tools Pro 8
Mi ez, valami kibaszott időutazás 5 dolcsiért? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15709 2017.02.14. 20:47

Moby írta:Mi ez, valami kibaszott időutazás 5 dolcsiért? :D
Én is csak az 1 dolcsisat veszem, mert a partition manager enkórboltos verzióját már elég sokat használtam. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15710 2017.02.14. 20:50

benőmenő írta:Én is csak az 1 dolcsisat veszem, mert a partition manager enkórboltos verzióját már elég sokat használtam. :nemtudom:
Az egy rohadt jó progi. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15711 2017.02.14. 20:50

benőmenő írta:Én is csak az 1 dolcsisat veszem, mert a partition manager enkórboltos verzióját már elég sokat használtam. :nemtudom:
Az a helyzet, hogy annak az ingyenese is mindenre jó. Nem az 1 dolcsi sok érte nyilván, de az oldalról mindig lekapom a legfrissebbet ha épp kell. És az is tud mindent.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15712 2017.02.14. 21:06

Azt a rohadt. Van ez a Byuu nevű emulátor fejlesztő/főhekker gyerek, aki bevállalta, hogy megőrzési céllal, "berippeli"* az összes eredeti SNES kazettát. Ehhez segítségére volt egy európai gyűjtő, aki 100-as pakkokban tolta neki a cuccot USA-ba.
Az első 100-as adag sikerrel megfordult oda-vissza a munka végeztével, a második, 3MFt+ értékű pakkot pedig elveszítette a posta.

Bár a lényeget elmondtam, itt a cikk

Ez meg a fickóról és a projektről szól még 2012-ből

*Elvileg még plusz doboz+leírás scan, stb.
Avatar
deep

Hozzászólás #15713 2017.02.15. 08:46

DanielT írta:Azt a rohadt. Van ez a Byuu nevű emulátor fejlesztő/főhekker gyerek, aki bevállalta, hogy megőrzési céllal, "berippeli"* az összes eredeti SNES kazettát. Ehhez segítségére volt egy európai gyűjtő, aki 100-as pakkokban tolta neki a cuccot USA-ba.
Az első 100-as adag sikerrel megfordult oda-vissza a munka végeztével, a második, 3MFt+ értékű pakkot pedig elveszítette a posta.

Bár a lényeget elmondtam, itt a cikk

Ez meg a fickóról és a projektről szól még 2012-ből

*Elvileg még plusz doboz+leírás scan, stb.
Szerencsétlenek... Mondjuk én ilyet nem küldenék "sima" postával, és minimum biztosítanám, bár itt nem csak az anyagiakról van ugye szó.
Avatar
Necro

Hozzászólás #15714 2017.02.15. 11:18

Moby írta:/A bequiet számlamásolat ellenében ingyen küldi a backplate-et az AM4-hez.
Ez életszerűen hogy nézhet ki? Megveszed az új lapot/procit/ramot/tápot mondjuk kétszázezerért, aztán nézegeted a sarokban amíg várod három hétig postán a fémpöcköt a bq-től?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15715 2017.02.15. 11:20

Necro írta:Ez életszerűen hogy nézhet ki? Megveszed az új lapot/procit/ramot/tápot mondjuk kétszázezerért, aztán nézegeted a sarokban amíg várod három hétig postán a fémpöcköt a bq-től?
Én inkább úgy értelmeztem, hogy pl nekem küldenének ingyé', aki már vett hűtőt, de nyilván 1 hónapja még nem lehetett hozzá backplate. Ha most cserélnék platformot, adnák hozzá a cuccot. Új hűtőkhöz meg szerintem már csapják hozzá a gyárban.
Avatar
Necro

Hozzászólás #15716 2017.02.15. 11:39

DanielT írta:Én inkább úgy értelmeztem, hogy pl nekem küldenének ingyé', aki már vett hűtőt, de nyilván 1 hónapja még nem lehetett hozzá backplate. Ha most cserélnék platformot, adnák hozzá a cuccot. Új hűtőkhöz meg szerintem már csapják hozzá a gyárban.
Igaz, én azt hittem hogy az AMD szarok számláit is kérik, pedig nyilván nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15717 2017.02.15. 12:21

Necro írta:Ez életszerűen hogy nézhet ki? Megveszed az új lapot/procit/ramot/tápot mondjuk kétszázezerért, aztán nézegeted a sarokban amíg várod három hétig postán a fémpöcköt a bq-től?
A hűtőről kő számla, nem az AMD cuccró he! Nyilván az is csakazé, hogy minden futóbolondnak azért csak nem küldenének backplatet. Kérni meg mán most is kérheted, mire kapható lesz a ryzen, addig meg is jön (feb28 a launch). Ha meg nem, addig felbaszod a gyárit. Néztem teszteket róla, übergecihalk lett a gyári, de a méreténél fogva olyan nagyon azé az nem tucsingbarát.


/jalátom közben meglett. Mindegy :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15718 2017.02.15. 12:31

ÉS nem! Az alaplapról kell a számla... :banplz: Agyrák bazdmeg. Mostmá gondoltam csak kérek a dark rock 3-ra (nyilvánvalóan kipróbálom mán a ryzent). Ittvagyok a formon, aszondja, hogy csatoljam mán be a AM4 motherboard invoice-t. A barmok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15719 2017.02.15. 12:41

Moby írta:ÉS nem! Az alaplapról kell a számla... :banplz: Agyrák bazdmeg. Mostmá gondoltam csak kérek a dark rock 3-ra (nyilvánvalóan kipróbálom mán a ryzent). Ittvagyok a formon, aszondja, hogy csatoljam mán be a AM4 motherboard invoice-t. A barmok.
Nem értem. Számomra egy pillanatig nem volt kérdéses, hogy a lapról kell a számla.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15720 2017.02.15. 12:48

DanielT írta:Nem értem. Számomra egy pillanatig nem volt kérdéses, hogy a lapról kell a számla.
Miért? Aki 3 hét múlva megveszi a dobozost újban, annak is belepakolják majd gondolom, és nem kérdezik meg előtte, hogy milyen alaplapot fog venni. Nem? De.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15721 2017.02.15. 12:56

Moby írta:Miért? Aki 3 hét múlva megveszi a dobozost újban, annak is belepakolják majd gondolom, és nem kérdezik meg előtte, hogy milyen alaplapot fog venni. Nem? De.
Értem mán' mi a dráma. Hát jó, de biztos átgondolták, hogy a leginkább abuzálás biztos a rendszer.

Vagy abból indultak ki, hogy az AMD vevők hátán úgyis fát lehet vágni. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #15722 2017.02.15. 14:46

Micsu írta:kétszer jobbra tolod a kontroller tengelyét akkor gyorsan fut, gondolom azt tudod, ergo nagyobbat lehet ugrani
nem rémlik, hogy használtam volna valaha :DDD anyám.... (thx)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15723 2017.02.15. 15:07

win update után nem megy az scptoolkit, valami ötlet? újra is tettem már
Avatar
arty

Hozzászólás #15724 2017.02.15. 15:36

Micsu írta:win update után nem megy az scptoolkit, valami ötlet? újra is tettem már
ds4windows inkább...?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15725 2017.02.15. 15:42

nekem ds3 van és vezetékkel használtam
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15726 2017.02.15. 16:18

Micsu írta:win update után nem megy az scptoolkit, valami ötlet? újra is tettem már
Steam big picture-ben fel lehet venni és akkor a steames cumókkal működik, vagy marad a fapados dinput. Esetleg ds4windows, de abban sem megy az exklu mód.
Én se tudom, hogy most az ms-t szidjam, mert elqrták a "gányt", vagy a sonyt, mert b@sznak drivert írni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15727 2017.02.15. 18:17

benőmenő írta:Steam big picture-ben fel lehet venni és akkor a steames cumókkal működik, vagy marad a fapados dinput. Esetleg ds4windows, de abban sem megy az exklu mód.
Én se tudom, hogy most az ms-t szidjam, mert elqrták a "gányt", vagy a sonyt, mert b@sznak drivert írni.
szerk: elnéztem, sry.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15728 2017.02.15. 19:03

Arty!! Jön a RAGE Xbox One játékkonzolra a visszafelé kompatibilitást biztosító szolgáltatás keretében!! Végre kiváló minőségben élvezheted! :eljen: :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15729 2017.02.15. 19:31

benőmenő írta:Steam big picture-ben fel lehet venni és akkor a steames cumókkal működik, vagy marad a fapados dinput. Esetleg ds4windows, de abban sem megy az exklu mód.
Én se tudom, hogy most az ms-t szidjam, mert elqrták a "gányt", vagy a sonyt, mert b@sznak drivert írni.
steam big pictureban írja hogy ps3 kontroller de nem műxik
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15730 2017.02.15. 19:46

Micsu írta:steam big pictureban írja hogy ps3 kontroller de nem műxik
Ja, hogy DS3! Azzal pedig még működnie kéne az scp-nek. Legalábbis januárban még tuti ment. :fejvakaras:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15731 2017.02.15. 19:52

benőmenő írta:Ja, hogy DS3! Azzal pedig még működnie kéne az scp-nek. Legalábbis januárban még tuti ment. :fejvakaras:
Most nyomtam egy update keresést, elvileg naprakész a windowsom, ds3-at rádugom a gépre és megy az xinputos DMC4:SE-vel, minden további nélkül.
Ezt az SCP-t használom, nem az új telepítőset. Csak simán a latest az upgrade nélkül. Kicsomagolva, install és megy.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15732 2017.02.15. 19:55

eddig jó volt nekem is, felfrissített ezt a trágya win10et és nem megy, pedig a legfrisebb scptoolkit van fenn, bár lehet valamit állítani kéne a winfosban, majd lehet beletúrom magam jobban, nincs kedvem venni egy x360 v one kontrollert
Avatar
Moby

Hozzászólás #15733 2017.02.15. 20:07

Na, a gyári hűtőre vonatkozó posztom elhamarkodottnak bizonyult. Nemcsak halk, de jól is hűt :zavart2: Mármár annyira rózsaszín ez az egész ryzen sztori, hogy már várom hol kandikál ki a kötelező fekáliadarab a palacsintából.
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15734 2017.02.15. 20:11

nah sikerült megoldani, win10 ügyeskedett az eszközkezelőben :S
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15735 2017.02.15. 20:12

Moby írta:Na, a gyári hűtőre vonatkozó posztom elhamarkodottnak bizonyult. Nemcsak halk, de jól is hűt :zavart2: Mármár annyira rózsaszín ez az egész ryzen sztori, hogy már várom hol kandikál ki a kötelező fekáliadarab a palacsintából.
Spoiler
Kép
Arra mekkora szorzót ad a tipszmiksz, hogy a modellek harmadából lesz egyáltalán mint hiánycikk 1.5x-es áron vagy fél évig? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15736 2017.02.15. 21:44

benőmenő írta:Arra mekkora szorzót ad a tipszmiksz, hogy a modellek harmadából lesz egyáltalán mint hiánycikk 1.5x-es áron vagy fél évig? :idiota:
Nemtudom, én ezen jót mulattam a 480 kapcsán is. Nekem mondjuk ittvolt a streetdate 2. napján, de ennek ellenére röhögcséges volt az egész helyzet. Minden oldalról. Most is az lesz, az AMD borítékolja. Olyan streetdate van, hogy órára! LOÁL Március 2. 16:00 CET ! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #15737 2017.02.16. 09:10

Moby írta:Nemtudom, én ezen jót mulattam a 480 kapcsán is. Nekem mondjuk ittvolt a streetdate 2. napján, de ennek ellenére röhögcséges volt az egész helyzet. Minden oldalról. Most is az lesz, az AMD borítékolja. Olyan streetdate van, hogy órára! LOÁL Március 2. 16:00 CET ! :banplz:
az DT miatt van, aki többször reklamálta a PONTOS megjelenés hiányát a winsztór kapcsán! :idiota: (jogosan egyébként)
Avatar
arty

Hozzászólás #15738 2017.02.16. 09:12

DanielT írta:Arty!! Jön a RAGE Xbox One játékkonzolra a visszafelé kompatibilitást biztosító szolgáltatás keretében!! Végre kiváló minőségben élvezheted! :eljen: :idiota:
pécére van rédzsem, 360on csak a demó volt meg :( de a dinamikus felbontást amúgy is jobb, ha a DF elemzi ki, én csak hátradőlve élvezni akarom a munkájuk gyümölcsét :P (bár nemtom van-e arra tooljuk, h detektálják melyik verza mikor milyen felbontásba megy LE)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15739 2017.02.16. 10:47

Moby írta:Hm. Ígéretes. És ezek az X-es procik autotucsinggal rendelkeznek. Árak sem tűnnek vészesnek. (1800x: 500$, 1700x: 390$, 1600x: 260$, 1500: 230$). Még semmi sem hivatalos, fenntartással kezelendő. A 7700K egymagban leveri, az tisztasor.
Kép
nnna. PS5 PRÖ mar lehet igazi izommasina lesz :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15740 2017.02.16. 11:05

SlickAdam írta:nnna. PS5 PRÖ mar lehet igazi izommasina lesz :nezze:
Na-na, ezek desktop cuccok igpu nélkül. :ejnye1:
A ps5-be majd lópáör jaguár utód megy, ami notikba rakva már 40 frémmel viszi a League of Legendset, vagy mit. :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15741 2017.02.16. 20:50

Ryzen témához:
én vettem volna RX480-at a 970 helyett, ha rendben lett volna az ára. De nem volt...
Megjelenés előtt akkor is 200 USD GPU-ról volt szó, papíron az is elég jó dealnek tűnt.
Ez az új CPU is annak tűnik.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15742 2017.02.16. 21:01

A Ni-Oh is fullba nyomja a Dark Souls 2-t.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15743 2017.02.16. 21:19

benőmenő írta:A Ni-Oh is fullba nyomja a Dark Souls 2-t.
[video]meh.mp4[/video]
Pokol, hogy az összes streamerem ezt nyomja. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15744 2017.02.16. 22:00

aabyssx írta:Ryzen témához:
én vettem volna RX480-at a 970 helyett, ha rendben lett volna az ára. De nem volt...
Megjelenés előtt akkor is 200 USD GPU-ról volt szó, papíron az is elég jó dealnek tűnt.
Ez az új CPU is annak tűnik.
És annyi is lett volna, ha lett volna. De semmilyen nem volt, pláne 4gigás nem(én éppen tudtam lőni, de szvsz az országba érkező 3db-ból az egyik volt az enyém). Annyira nem, hogy a 8 gigásokat cimkézték át 4 gigásnak. Én is 8 gigásként adtam tovább elég jó haszonnal. Amikor meg már volt, akkor annyi volt az ára. Ma is annyi. Most is ez a kérdés: lesz-e? Ha nem lesz, akkor az a pár darab fos áron fog keringeni.
Avatar
arty

Hozzászólás #15745 2017.02.17. 09:59

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access

1 hetes ingyen origin access. jópár címet végig lehet játszani, ha valaki ráér ;)

(azokkal óvatosan, amiből rendelkezel fiókodon alapverzával és még játszanád is! a mentésed korrupt lehet, ha lejár a 7 nap és accessben extra verzával játszottál!)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15746 2017.02.17. 12:11

arty írta:https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access

1 hetes ingyen origin access. jópár címet végig lehet játszani, ha valaki ráér ;)

(azokkal óvatosan, amiből rendelkezel fiókodon alapverzával és még játszanád is! a mentésed korrupt lehet, ha lejár a 7 nap és accessben extra verzával játszottál!)
Nekem a Mirror's Edge-re elment a teljes hónap is, persze nem tudtam rá sok időt szánni, meg gyűjtögetős sandbox. A főszálra egy pár belemerülősebb nap bőven elég.

De ha valaki kipróbálja, az Unravelre még mindig kíváncsi lennék, nálam az mászterrészesen fekete képernyős volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #15747 2017.02.17. 15:01

Zóanagyvarázsló írta:Nekem a Mirror's Edge-re elment a teljes hónap is, persze nem tudtam rá sok időt szánni, meg gyűjtögetős sandbox. A főszálra egy pár belemerülősebb nap bőven elég.

De ha valaki kipróbálja, az Unravelre még mindig kíváncsi lennék, nálam az mászterrészesen fekete képernyős volt.
én azt már one-on nyomom :) (csak belealudtam... miközben tökfrankón néz ki, jók az ötletek is... nemértem :/ )
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15748 2017.02.17. 15:59

Elkezdtem a Resi hetet madhouse-on tegnap, de fel is adtam, miután a Doom marine-t megszégyenítő sebességgel repesztő Pék bá' átteleportált egy fém polcon, hogy aztán végignézhessek egy instakill animációt. :bdead:
Inkább nem cseszném el a normál végigjátszás alapján alkotott képemet a játékról.
Végső verdiktem: Ha nem abból az üszök fekete mételyből mászott volna ki a széria, amiben az utóbbi időszakban lubickolt, akkor ez egy féláron ajánlott egyszer végigtolós horror királyság.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15749 2017.02.17. 20:58

Zóanagyvarázsló írta:Nekem a Mirror's Edge-re elment a teljes hónap is, persze nem tudtam rá sok időt szánni, meg gyűjtögetős sandbox. A főszálra egy pár belemerülősebb nap bőven elég.

De ha valaki kipróbálja, az Unravelre még mindig kíváncsi lennék, nálam az mászterrészesen fekete képernyős volt.
Nem mintha nagyon kéne, de 3x failed lett a feliratkozás, aztán többé nem ajánlja fel, már csak fizetősben. Baszd anyád EA.
Avatar
insp

Hozzászólás #15750 2017.02.17. 21:32

Official leald csatorna ajanlo vol2:

https://www.youtube.com/channel/UCxfsK3 ... glWl9LTAYA

21:9 monitorra valtas utan kivancsisagbol megneztem par jatekot:

1) 3rd person, lassab jatekmenetnel FENOMENALIS! :eljen: (foleg horror mufajban: Dead Space-ek hihetetlenul jok, Alan Wake is franko. Spec Ops the Line is jo volt, Max Payne mar nem annyira)
2) Sandbox cuccok: autokazason kivul franko
3) Autos cuccok: belso nezetbol jobb, mint a 16:9, kuslo nezetbol szvsz sokkal rosszabb
4) FPS: ki sem probaltam, mar a videok alapjan is hanyinger (nekem)

+1) FIFA-val nem jatszok, de kivancsisagbol a FIFA 2015 viragboltit kiprobaltam. Nemi hexa editorozas utan baromi jol nezett ki 21:9-ben. Erdemben ad hozza a jatekelmenyhez, hogy belatod szinte az egesz palyat.

+2) BONUSZ: a GTX570M-el szerelt 2011-es MSI laptop az otthoni default gep, ami a monitoron van. Jatek progaltas kozben igen komolyan porgette a ventit. Szetszedes, borda tisztitas, ujrapasztazas es lon kuss. Gyerekjatek volt. Ezen felbuzdulva eljatszottam ugyanezt a parom mesenezos-youtube-os HPG72-vel. :csodalk: Remalom volt a szetszedes, osszeszereles, de megerte: az evek alatt szinte teljesen eldugult a pici borda porral. Egy darabban huztam le a trutyit. Osszeszereles utan ez is kussol. Mindenkinek ajanlom az ujrapasztazast noti teren.

Vissza: “Leáldozott.hu”