A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #15611 2017.02.12. 17:08

Yaddle55 írta:Engem is érdekelne, hamarosan végére érek a Watch Dogs 1 újrázásomnak, belekezdenék ebbe... :worship:
wd1 újrázás? na, erről mesélj :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15612 2017.02.12. 17:09

DanielT írta:Haha, az elkeseredett küzdelem a 30 frémért talán kezdi elérni a célját! :DDD Külön élmény volt látni a Within-t. :D

Szerencsétlen szoftvertúsz Bloodborne meg mindörökre egy szemrák indukátor marad. :( Kösz Sony a játék iránt sokkal aktívabban érdeklődők nevében is! #Fortheplayers #Believe
köszönd a fromnak inkább! ők mentek bele az exkluzivitásba, ők készítették el MOSLÉKUL, majd hagyták magára. tetvedék banda.
Avatar
arty

Hozzászólás #15613 2017.02.12. 17:11

Moby írta:Az evil within különösen nevetséges annak tükrében, hogy ugyanaz a gpu kicsit magasabb órajeleken, egy normális cpu mellett 60-85fps-t tud, itt meg a huszakat nyaldossa. A fixhardver előnye odapörkölt... :banplz:
vagy a dev tudása... mert ugyan az az endzsin másfelé fix60as, szép játékot hajt... khm :P
Avatar
arty

Hozzászólás #15614 2017.02.12. 17:18

DanielT írta:Szóval AMD megint. :banplz:
egyébként most láthatjátok, hogy milyen a ge-ci-gány pécérefejlesztés... ilyen. megcsinálod, jó, a 6 tesztgépen is jó, a hetedik juzernél meg nem. azt is megoldod, akkor már csak a 674. juzernél lesz tökmásfos. esetleg ennek javításakor a 1-500-nak romlik el.

és a hálátlan mazterrész ezekután refundolja, rányomja a minuszt és lófasz se fogy (még a very positive címeknél is kevesebb :P )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15615 2017.02.12. 17:20

arty írta:egyébként most láthatjátok, hogy milyen a ge-ci-gány pécérefejlesztés... ilyen. megcsinálod, jó, a 6 tesztgépen is jó, a hetedik juzernél meg nem. azt is megoldod, akkor már csak a 674. juzernél lesz tökmásfos. esetleg ennek javításakor a 1-500-nak romlik el.
Szerencsére #Sikergenen legalább mindenkinél szar a címek 98,4%-a, boost mode ide, vagy oda. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #15616 2017.02.12. 17:20

DanielT írta:Szinte másodpercenként nyomhatnám a screenshot gombot, de nem is akarok spoilerezni, inkább további kedvcsinálás, milyen rohadt változatos is a környezet. Nem egy barna ház, aztán meg a barna kisebb kunyó... ahol a barnás sárga fényt egy kis feketeség dobja fel néha.

Kép

szerk: És most mentem előre fél percet, de már totál más, eddig szintén soha nem látott berendezésű, hangulatú helyszínen vagyok. Tényleg teljesen szétcseszte ezt a játékot a #Sikergen és valami barom filter designer, mert egy CSODA rejlik alatta. Így normális FOV-al és frémmel az irányítás is olyan feszes és perfekt, hogy a Resi 4 helyett is lehetne emlegetni, ha lett volna esélye 0.000001%-nál több embernek így megtapasztalni. :szomoru1:
tehát nem a balfasz engine/játékdev, megintnem. a sikergen. sőt! az amd! azok tehetnek mindenről! akkor is ha a másik cím ugyan ezzel a motorral és hardveren SIKER60? oké.

csak a kiskedvenceid ne legyenek rugdosva, értemám :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #15617 2017.02.12. 17:23

DanielT írta:Szerencsére #Sikergenen legalább mindenkinél szar a címek 98,4%-a, boost mode ide, vagy oda. :eljen:
jah, a pró-móddal, búszt-móddal, xboxS-el, skorpióval, hdr-onoffal, fhd-4k móddal, 420-444-el nagyot lépett ez a konzolgen a pécégány irányába :(

egyébként lehet játékot prón boost módban tolni promód helyett? (és mivan ha utóbbiban is van hájfrém-hájgraf mód választandó? akkor lehet játszani, h mondjuk a boost mode viszi feljebb az esetleges unlokkolt frémet vagy a pró hájfrém módja, ha hdr off van? és mindez ugye nem ingame, hanem a ps4 gané menüjének egyik alján, egy pepipálható lófasz opcio...)

vagy nézel DF-et, hátha ők kitesztelték?

eh, nem is "irányába" ez már, ez MAGA a pécégány :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15618 2017.02.12. 17:27

arty írta:tehát nem a balfasz engine/játékdev, megintnem. a sikergen. sőt! az amd! azok tehetnek mindenről! akkor is ha a másik cím ugyan ezzel a motorral és hardveren SIKER60? oké.

csak a kiskedvenceid ne legyenek rugdosva, értemám :mf2:
Tegyük félre ki a hibás, leszarom. A lényeg, hogy hol kaphatsz minőséget, _bármilyen_ áron. Erre pedig jelenleg egyetlen helyes válasz létezik.

Pont az a borzalmas, hogy mennyi idióta döntésnek van kitéve a szerencsétlen user. Szerencsére egy helyen ezeket a döntéseket felül lehet bírálni és fel nem fogom, hogy a nagy szabadságharcos, idealista, forradalmár személyiségeddel, miért vagy ennek ellenzője. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15619 2017.02.12. 17:29

arty írta:eh, nem is "irányába" ez már, ez MAGA a pécégány :(
Nem látom az eredményeket, csak a gány-t... A gány minőséget. :miaz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15620 2017.02.12. 17:35

arty írta:vagy a dev tudása... mert ugyan az az endzsin másfelé fix60as, szép játékot hajt... khm :P
Az. Szuper endzsin, csodaszép játékok. :whatever:
WolfNewOrder_x64_2016_01_09_18_45_26_689.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #15621 2017.02.12. 17:46

arty írta:nagyot lépett ez a konzolgen a pécégány irányába :(
Ezt én inkább úgy látom, hogy sikeresen implementál mindent, amire nincs valós igény, ámde szar is.
Avatar
arty

Hozzászólás #15622 2017.02.12. 17:56

benőmenő írta:Az. Szuper endzsin, csodaszép játékok. :whatever:
WolfNewOrder_x64_2016_01_09_18_45_26_689.jpg
Oké, de ez pécélottó. Nem tudták, hogy nálad ilyen cpu-gpu-ram-win-driver-napfolttevékenység lesz... Nálam tudták, hogy a one-ban mivan és fasza60at kaptam igen korrekt látvány mellett. Helyenként kimondottan szépnek is volt nevezhető mindkét wolf epizód, alig várom a következőt. Remélem nem próbálják meg a faszábblátványt, feketecsíkos30-al ... :/

És hogy előtte 360on a RAGE szintén 60at ment, AZZAL a látvánnyal, az azért komoly acsívment.

Szal van ahova ez a motor faszaság, van ahova pedig nagyon nem. (nemtom az evil withines dev miket csinált előtte, azok milyen szinvonalat képviseltek, ismerve a multik működésképtelenségét, simán eltom képzelni, hogy kötelezőbe kapták a motort, lehet h a fejlesztés már ment közben, aztán old meg Február 23.-ra...)

De minden nagyobb kiadónak van már saját motorja, érthető ha erőltetik minden saját címben - "ingyé" van.
Pech, hogy Bethesdáéknál ez az iDTech X ...
Avatar
arty

Hozzászólás #15623 2017.02.12. 18:04

Moby írta:Ezt én inkább úgy látom, hogy sikeresen implementál mindent, amire nincs valós igény, ámde szar is.
Ha már pród van, nyilván nem zavar, ha egy kapcsolóval átlőheted fix30ra. De elég random eredményekkel ... láthatóan NEM ez kellene legyen a megoldás :/ És nekem a baseps4el pláne "visszatetsző", mert nemcsak kimaradok a fix30ból, de a lustatetű dev mostmár mentegetheti is magát vele: igénytelen állatnak jó a 22fps is ...

Assetto Corsa pl. agyrém.
Így is ronda az átlagkonzolos szemében, de nemám nyert volna még 10 frémet VALAHOL... neeeem, ott hagyta megrohadni 50-en (amit viszont egész jól tart és ez a vicc!!!).
Bár a fejlesztő amugyis eléggé leszarja a konzolosokat, dacára, hogy egész jók lettek az eladások (a pécésekhez képest. 400k évek alatt vs 1millió pár hónap alatt).

De oké, esetükben még azt is elfogadnám, hogy a #sikergen a hibás, mert a fos cpu egyszerűen kevés a korábban pconly, mindenféle 3rdparty middlewareből összelegózott motornak, amit éveken át az i5-re "optimalizáltak".
Az Evil Within esetén erről szó sincs.

Mindegy ... mázli, hogy van pécém, de pech, hogy tartanom kell pécét is :( :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15624 2017.02.12. 18:12

arty írta:Ha már pród van, nyilván nem zavar, ha egy kapcsolóval átlőheted fix30ra. De elég random eredményekkel ... láthatóan NEM ez kellene legyen a megoldás :/ És nekem a baseps4el pláne "visszatetsző", mert nemcsak kimaradok a fix30ból, de a lustatetű dev mostmár mentegetheti is magát vele: igénytelen állatnak jó a 22fps is ...

Assetto Corsa pl. agyrém.
Így is ronda az átlagkonzolos szemében, de nemám nyert volna még 10 frémet VALAHOL... neeeem, ott hagyta megrohadni 50-en (amit viszont egész jól tart és ez a vicc!!!).
Bár a fejlesztő amugyis eléggé leszarja a konzolosokat, dacára, hogy egész jók lettek az eladások (a pécésekhez képest. 400k évek alatt vs 1millió pár hónap alatt).

De oké, esetükben még azt is elfogadnám, hogy a #sikergen a hibás, mert a fos cpu egyszerűen kevés a korábban pconly, mindenféle 3rdparty middlewareből összelegózott motornak, amit éveken át az i5-re "optimalizáltak".
Az Evil Within esetén erről szó sincs.

Mindegy ... mázli, hogy van pécém, de pech, hogy tartanom kell pécét is :( :)
Nem a #sikergen a hibás. Még csak nem is a foscpu. Ezek már csak következmények. Az okok ugyanúgy jelen vannak pécén is, és mindenen. Az egyetlen különbség az, hogy az egyiknél a platformholder semmit nem tesz, sőt, bele sem engedi a rendszerbe azokat, akik tenni tudnának. A másikon meg nincs platformholder. A pécégány olyan szempontból tényleg gány, hogy szinte soha nem az eredeti, elbaszást/igénytelenséget elkövető developerektől jönnek a megoldások, hanem jórészt a közösségtől, harmadik forrásból, stb. De jelenleg ez a gány az, ami a legfőbb különbséget jelenti. Ez a gány nélkül a konzol meg a pécé ugyanaz a fos lenne. Csak drágábban. A konzol viszont időközben eljutott oda, hogy sem a fixhardverből (ami mára már nincs is), sem a zártplatformból nem profitál semmit.
Avatar
arty

Hozzászólás #15625 2017.02.12. 18:15

DanielT írta:fel nem fogom, hogy a nagy szabadságharcos, idealista, forradalmár személyiségeddel, miért vagy ennek ellenzője. :nemtudom:
Mert nincs időm, erőm megtanulni az inspector 220 beállítását. hogy éppen az afterburnerben kell-e maxfrémet állítanom vagy a d3doverrider a jobb az adott címhez esetleg van a címhez (pl DAS) külön program.

Neked könnyű, erősen szelektálsz, hogy mibe fogj bele - majd azt hajlandó vagy maxminőségre húzni és úgy letolni.

Jelenleg kb 10 játékkal nyomom, de hetente-kéthetente jön hozzá 1-1 uj, kifut egy másik.
És mindez kormánydugdosással, adott rendszer updatelgetésével (miért nem kapom már azt a tetves one-os updatet, amitől szuperjó, szupergyors, gémmódos lesz, MSBAZMEG?!), fospsnletöltéssel, stb.
Frusztrál, ha 1 perc is elmegy nemjátékkal - amit nongémingel töltök szívesen, az a leáld, esgé néha, ph! néha (ha épp nem vagyok kitiltva nv anyázásért... napokban megint kivágtak, eszem megáll :( ).

És nem elég h a For Honor bétát szedem (kösz Tasman :DDD ), de a Wildlands-et is néztem, hol ócsó... hiányzik :((( (már bánom h pécén nem próbáltam a bétát, hátha nálam fosizna :/ lesz ebből még open beta is?)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15626 2017.02.12. 18:50

arty írta:Oké, de ez pécélottó. Nem tudták, hogy nálad ilyen cpu-gpu-ram-win-driver-napfolttevékenység lesz...
És hogy előtte 360on a RAGE szintén 60at ment, AZZAL a látvánnyal, az azért komoly acsívment.

Nem tudom te mire emlékszel (gta4-es élmények tenkintetében lehet már nem), de a Rédzs egy full statikus rémálom bármin, ami minden egyes kameramozgásnál a szemed előtt sztrímeli be az értelmezhetetlen moslék helyett az ultralow textúrákat. Az aztán LÁTVÁNY. Mármint úgy, ahogy egy kéthetes puffadt vízi hulla is maradandó látvány. :bdead:
A 60 fps-t viszont így sem tartotta a cucc, ezért még a felbontást is dinamikusan veszi vissza.
A wolfi ugyan ez, ott az ui-n, hogy minden féllángon megy, közben a játék droppol és textúra sztríming rémálom.
Az Evil Withinnél Mikamiéknak feltűnhetett, hogy normális bevilágítás nélkül nehéz lesz horrort csinálni, így sikerült megoldaniuk. Rögtön feleződött/harmadolódott a framerate.
De a Dishonored 2-t is meg lehet nézni, hogy már a sokadik dev is "fakezű", holott az előző rész UE3-mal meg nem volt trágyalé.
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #15627 2017.02.12. 19:06

arty írta:wd1 újrázás? na, erről mesélj :)
Még i5-ön, 970-nel játszottam, akkor csak a beton30 frém volt meg a proci miatt. A k-s i7-tel meg a 1080-as videokarival viszont ultrán tükörsima 60, mintha teljesen más játék lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15628 2017.02.12. 19:36

arty írta:Szal van ahova ez a motor faszaság, van ahova pedig nagyon nem. (nemtom az evil withines dev miket csinált előtte, azok milyen szinvonalat képviseltek, ismerve a multik működésképtelenségét, simán eltom képzelni, hogy kötelezőbe kapták a motort, lehet h a fejlesztés már ment közben, aztán old meg Február 23.-ra...)
CSODÁT alkottak. Itt fut előttem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15629 2017.02.12. 19:49

arty írta:Mert nincs időm, erőm megtanulni az inspector 220 beállítását. hogy éppen az afterburnerben kell-e maxfrémet állítanom vagy a d3doverrider a jobb az adott címhez esetleg van a címhez (pl DAS) külön program.

Neked könnyű, erősen szelektálsz, hogy mibe fogj bele - majd azt hajlandó vagy maxminőségre húzni és úgy letolni.
Nem kell kitanulni a 220 beállítást, max 4-5 öt, ha érted mi történik.

Mindent, tehát mindent max minőségre húzok, ha ez évente 10, akkor annyi, ha 30 akkor annyi cím. 1080@60 kell nekem, minden más bónusz. Szerencsére bőven van bónusz manapság.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15630 2017.02.12. 20:19

Nemgéming: ha be vagyok jelentkezve a google fiókomba, nem tudok lejátszani egyetlen youtube videót sem. Ha kijelentkezek vele, megy minden. MI A FFFFFFF?????? :ijedt:
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #15631 2017.02.12. 20:25

Moby írta:Nemgéming: ha be vagyok jelentkezve a google fiókomba, nem tudok lejátszani egyetlen youtube videót sem. Ha kijelentkezek vele, megy minden. MI A FFFFFFF?????? :ijedt:
Nálam is ugyanez van, de csak 10-ből 4 videóval...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15632 2017.02.12. 20:28

Moby írta:Nemgéming: ha be vagyok jelentkezve a google fiókomba, nem tudok lejátszani egyetlen youtube videót sem. Ha kijelentkezek vele, megy minden. MI A FFFFFFF?????? :ijedt:
Ilyennel se találkoztam még! (Szerencsére) :wow2: Másik eszköz, böngésző, stb-vel a tartalomkorlátokat kizártad?
Avatar
Moby

Hozzászólás #15633 2017.02.12. 20:30

DanielT írta:Ilyennel se találkoztam még! (Szerencsére) :wow2: Másik eszköz, böngésző, stb-vel a tartalomkorlátokat kizártad?
10 perccel ezelőtt még működött. Vagy 30 mittudomén. Ma ment. De találtam jópár ugyanilyen jelzést a google support oldalon. Mind mai. Valami van. Kétlépcsős azonosításom van.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15634 2017.02.12. 20:37

Moby írta:Nemgéming: ha be vagyok jelentkezve a google fiókomba, nem tudok lejátszani egyetlen youtube videót sem. Ha kijelentkezek vele, megy minden. MI A FFFFFFF?????? :ijedt:
Szerencsére még nem ért utol, hisz most is yt-ob nézek és ha nyitok újat az is indul. Szintén két lépcsős azonosításom van.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15635 2017.02.13. 16:33

Ez kell valakinek esetleg?



2 steam kulcs bundle-ből ami nekem nem kell, aki kapja marja alapon:
Spoiler
ARCADE GAME SERIES 3-in-1 Pack: 9BQ3A-TMV4C-A9A8T
Attractio: 9TF02-ZIL0I-4Z5X8
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15636 2017.02.13. 17:54

Megvolt a nemResi 7 stáblista. Ez az év már most jobb géming szempontból, mint a tavalyi/10.
Legnagyobb negatívumnak azt tudnám felhozni, hogy az utolsó 3/4 órára eléggé kifulladt a játék, és hogy indokolatlanul töménytelen mennyiségben szórja a játék a fegyvert/lőszert/healing itemet.
Játék végi stat (rohadt gyűjtögetős vackok)
stat.jpg

Moby mondta, hogy egész tűrhető a CA, ezért bekapcsoltam, majd rövid úton offoltam újra. Továbbra sem értem a létjogosultságát.
CA.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #15637 2017.02.13. 18:00

benőmenő írta:Moby mondta, hogy egész tűrhető a CA
Nem :) Moby azt mondta, ebben nem annyira gáz, mint a többi jáékban. BB pl. Mondjuk itt a képen ebben is gáz. Én is enélkül nyomom, ne legyen félreértés :D
Avatar
deep

Hozzászólás #15638 2017.02.13. 19:07

benőmenő írta:Megvolt a nemResi 7 stáblista. Ez az év már most jobb géming szempontból, mint a tavalyi/10.
Legnagyobb negatívumnak azt tudnám felhozni, hogy az utolsó 3/4 órára eléggé kifulladt a játék...
Moby mondta, hogy egész tűrhető a CA, ezért bekapcsoltam, majd rövid úton offoltam újra. Továbbra sem értem a létjogosultságát.
Tartom, hogy a ház végéig kurvajó. Ami utána jön, hát az pont az ellentéte. Nem is értem, mintha tök más csapat csinálta volna. A CA pedig maga a pokol. Nincs effekt amit úgy gyűlölök mint azt, meg közvetlen utána a graint.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15639 2017.02.13. 19:17

deep írta:Tartom, hogy a ház végéig kurvajó. Ami utána jön, hát az pont az ellentéte. Nem is értem, mintha tök más csapat csinálta volna. A CA pedig maga a pokol. Nincs effekt amit úgy gyűlölök mint azt, meg közvetlen utána a graint.
A stáblistában szereplő kínai outsource hossza alapján simán benne van.
Spoiler
Nekem a hajó is tetszett, amikor éppen nem ment át Doom3-ba a géppisztollyal. Lehetett volna egy kicsit összetettebb az ottani feladvány, ha már a putritanyán elfértek az árnyékkapcsolók, meg hasonló sületlenségek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15640 2017.02.13. 19:55

TasManXT írta:Ez kell valakinek esetleg?



2 steam kulcs bundle-ből ami nekem nem kell, aki kapja marja alapon:
Spoiler
ARCADE GAME SERIES 3-in-1 Pack: 9BQ3A-TMV4C-A9A8T
Attractio: 9TF02-ZIL0I-4Z5X8
Azta! Mióta van tales of pc-n? Semmi sem változott!
Avatar
Moby

Hozzászólás #15641 2017.02.13. 20:20

Írtam tegnap, hogy bizonyos yt videók nem mennek, ha be vagyok jelentkezve a main google accountomba. Na, mára kiderült, hogy semmilyen gépről, és semmilyen böngészőről sem. Illetve az is, hogy azok a videók nem mennek, amik reklámmal kezdődnének. És úgy fest, hogy az egésznek valami köze van a ublockerhez. Ami mostanra hiába nincs fent, hiába másik böngésző, valami elbasztak az accountomon, vagy valamiféle büntibe kerültem, vagy mi a geci. Nincs még rá hivatalos válaszom, de ez a fórumok alapján nagyon régóta létező probléma, és főleg az adblockeresek szopnak vele.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15642 2017.02.13. 21:07

Nem túl hasznos, de jópofa és oled. Talán még a hádéert is tuggya!
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15643 2017.02.13. 21:45

Lords of the Fallen credits lepörgött... Ha valakit érdekel részletes beszámoló így 5 souls játék után akkor szívesen leírom. Egyébként 5/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15644 2017.02.14. 09:37

Própecs.

Kép

Spoiler
UE4-ben megcsinálta valaki.
Avatar
arty

Hozzászólás #15645 2017.02.14. 11:00

benőmenő írta:Nem tudom te mire emlékszel (gta4-es élmények tenkintetében lehet már nem), de a Rédzs egy full statikus rémálom bármin, ami minden egyes kameramozgásnál a szemed előtt sztrímeli be az értelmezhetetlen moslék helyett az ultralow textúrákat. Az aztán LÁTVÁNY. Mármint úgy, ahogy egy kéthetes puffadt vízi hulla is maradandó látvány. :bdead:
A 60 fps-t viszont így sem tartotta a cucc, ezért még a felbontást is dinamikusan veszi vissza.
A wolfi ugyan ez, ott az ui-n, hogy minden féllángon megy, közben a játék droppol és textúra sztríming rémálom.
Az Evil Withinnél Mikamiéknak feltűnhetett, hogy normális bevilágítás nélkül nehéz lesz horrort csinálni, így sikerült megoldaniuk. Rögtön feleződött/harmadolódott a framerate.
De a Dishonored 2-t is meg lehet nézni, hogy már a sokadik dev is "fakezű", holott az előző rész UE3-mal meg nem volt trágyalé.
én csakis a konzolverzióról beszéltem - a pécés rage még hátravan. talán sose veszem elő, pedig a konzoldemók alapján bevásároltam, hátha, egyszer... hát nem hoztad meg hozzá a kedvem! :D

(wolfnál pedig a one verzióval kapcs van tapasztalatom)

Tehát az alkalmatlan motort kényszerítették szerencsétlen fejlesztőre... bethesda :levele:

DanielT írta:CSODÁT alkottak. Itt fut előttem.
félmilla pécére költése, fél év várakozás (modra, pecsre, mittoménmire) és félóra gány után :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #15646 2017.02.14. 11:03

Yaddle55 írta:Még i5-ön, 970-nel játszottam, akkor csak a beton30 frém volt meg a proci miatt. A k-s i7-tel meg a 1080-as videokarival viszont ultrán tükörsima 60, mintha teljesen más játék lenne.
és ezekszerint nagyon tetszhetett :)

kettest is nyomod?

---

én tegnap egész nap WD2-t nyüstöltem, továbbra is egyezik a véleményem mobyéval: remekmű! :) (bár lehet, hogy én már erősebb jelzőket aggatok a címre, mint tette volna ő :D )
sőt! találtam olyan járgányokat, amivel az ótófizika időnként az első rész fölé is képes emelkedni... persze általában brutálisan alulmúlja :/
Avatar
arty

Hozzászólás #15647 2017.02.14. 11:06

TasManXT írta:Lords of the Fallen credits lepörgött... Ha valakit érdekel részletes beszámoló így 5 souls játék után akkor szívesen leírom. Egyébként 5/10.
ingyé anno megkapta one-ra, első boss lenyomott 5x, hagytam a 'csába. nem is fogom soha elővenni, mert minek. szívesen elolvasnám a tapasztalataid :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15648 2017.02.14. 11:08

arty írta:félmilla pécére költése, fél év várakozás (modra, pecsre, mittoménmire) és félóra gány után :eljen:
Mondjuk azt, hogy mindez igaz. Megkaptam az elérhető legjobbat? Fantasztikus minőséget és élményt? Meg. Aki mást mond, az vagy hazudik, vagy fingja sincs, de legfőképpen nem látta és nem esett le az álla.

Oldd meg "olcsóbban", ha tudod! :nemtudom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15649 2017.02.14. 11:09

arty írta:én csakis a konzolverzióról beszéltem - a pécés rage még hátravan. talán sose veszem elő, pedig a konzoldemók alapján bevásároltam, hátha, egyszer... hát nem hoztad meg hozzá a kedvem! :D

(wolfnál pedig a one verzióval kapcs van tapasztalatom)

Tehát az alkalmatlan motort kényszerítették szerencsétlen fejlesztőre... bethesda :levele:

félmilla pécére költése, fél év várakozás (modra, pecsre, mittoménmire) és félóra gány után :eljen:
Univerzálisan mondtam. A konzolos Rage is trágyalé, csak máshogy, mint ahogy általában dívik. A wolfi is késve sztrímel, és lemegy kitudja milyen subFullHD-ba, hogy tartsa a 60-at.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15650 2017.02.14. 12:32

Inkabb arrol beszelj mar arty h a sikergen oneal mi van a ps4el szemben mikor utobbinal latszik h meg akarjak fogni a gamereket (psvr, excl cimek, boost mod meg a tooom), gyartanak meg egyaltalan onet?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15651 2017.02.14. 12:36

arty írta:ingyé anno megkapta one-ra, első boss lenyomott 5x, hagytam a 'csába. nem is fogom soha elővenni, mert minek. szívesen elolvasnám a tapasztalataid :)
Van benne összesen 2 boss fight, amire azt mondhatom, hogy tetszett. Az ellenfelek idegesítőek, főleg, hogy olyan animációkat tolnak, hogy LEHETETLEN rá souls reflexekkel reagálni. Az első boss pl később csak simán egy ellenfél lesz, több helyen, van egy ilyen előre leütő animációja. Mikor felemeli a fegyvert akkor fordul ugye rád, mert miért ne tenné.. igen ám, de mikor elkezdi az ütés animációt, akkor is FORDUL tovább, ami baromi szarul is néz ki, plusz simán egy roll közben basz agyon. Rengeteg ilyen van, és tényleg voltak ellenfelek, amiket annyira untam, hogy inkább elszaladtam mellettük. A legnagyobb probléma viszont a pálya mérete. (kb akkora mint a ds3-ban a kezdőhelyről a shrine-ig) Aztán még ott van a craft rendszer, ami nincs benne, de a kovácsnál mégis azt hazudja a menü mikor beszélgetsz vele, hogy CRAFT. Lehet rúnákat felfedezni, majd azt berakni fegyverbe, Ezt jelenti a crafting. Pokol, alig van skálázódás és egyszerűen kellenek a jobb fegyverek, nincs olyan, hogy akár a kezdő fegyverrel végigjátszod a játékot, mert majd azt húzod és milyen jó lesz. A fejlődési rendszer ezen része tehát fos, a karakter fejlődéssel együtt, bár baromi easy, hogy bankolhatóak a pontok, és majd elköltöd valamikor. Ne játszatok vele, tényleg ne. Borzalmas.

Szóval összefoglalva:

11 óra lett a nettó gameplay, kicsivel több a steam idő, mert főztem közben. isteni húsgombócot, amit mellesleg jobban élveztem mint ezt a játékot. Egy cleric (harcos varázslós kaszt) volt a kiválasztott, de a spellek annyira gyötrelmesen szarok, hogy néha ez miatt haltam meg. A mérgezős rúnát találtam a legjobbnak. DS2-t is végigparádéztam ezzel, csak itt nincs nyíl sajnos. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15652 2017.02.14. 12:45

Játszottam a Mirror's Edge-dzsel valamennyit. Szerintem tök jól néz ki. Továbbra is absztrakt. Nekem nagyon bejön a steril design (főleg a lakberendezés). El tudnék képzelni ilyen stílusban egy lakást. Csak kár, hogy a city túl future beállítású. Kicsit valósághoz közelebbi jobb lett volna nekem.
A játék nem tudom, hogy mennyire érdekes amúgy. A futkározást bírom ebben a környezetben, de a sztorit nem vágom még, hogy miről akar szólni. Az új grappling hook (vagy mi) viszont illúzióromboló baromság.
Avatar
arty

Hozzászólás #15653 2017.02.14. 12:45

DanielT írta:Mondjuk azt, hogy mindez igaz. Megkaptam az elérhető legjobbat? Fantasztikus minőséget és élményt? Meg. Aki mást mond, az vagy hazudik, vagy fingja sincs, de legfőképpen nem látta és nem esett le az álla.

Oldd meg "olcsóbban", ha tudod! :nemtudom:
Én is fizettem már kényszerből hardverért, platformért... nem jó érzés. Nem nézheted CSAK a végeredményt.
Illetve nekem nem sikerült őszintén mosolyogni, amikor kormánnyal forzáztam, pedig fantasztikus minőséget és élményt kaptam "összességében".
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15654 2017.02.14. 12:47

arty írta:Én is fizettem már kényszerből hardverért, platformért... nem jó érzés. Nem nézheted CSAK a végeredményt.
Simán. SIMÁN. És nem tudok elképzelni más megoldást, túl igényes vagyok hozzá, hogy ne kaparjam ki a gesztenyét. Rászánom az energiát, a minőség soha nem olcsó.

Megalázhatja mindenki magának a GTAV-t prevgennel és ezer más hasonló példa van, nekem az nem pálya.
Avatar
arty

Hozzászólás #15655 2017.02.14. 12:51

benőmenő írta:Univerzálisan mondtam. A konzolos Rage is trágyalé, csak máshogy, mint ahogy általában dívik. A wolfi is késve sztrímel, és lemegy kitudja milyen subFullHD-ba, hogy tartsa a 60-at.
Nemtom a ps360as rage mivel trükközött, én csak annyit láttam, hogy vajsima és mellette a 60fps-hez képest indokolatlanul szép. Demoban azért elég sokat lehetett játszani, bár nemtom a teljes játékra vetítve mennyire szabad következtetést levonni belőle.

phpBB [media]


phpBB [media]


Ótókás robbanásokat kivéve beton60.
Basszus, a 30at képtelenek voltak így tartani a "többiek" ...

A Wolf dinamikus felbontásából bevallom semmit nem érzékeltem (ellenben pl mondjuk a Halo5-el).
Ügyes. Jó ár a jó frémért.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15656 2017.02.14. 12:51

TasManXT írta:Mikor felemeli a fegyvert akkor fordul ugye rád, mert miért ne tenné.. igen ám, de mikor elkezdi az ütés animációt, akkor is FORDUL tovább, ami baromi szarul is néz ki, plusz simán egy roll közben basz agyon. Rengeteg ilyen van, és tényleg voltak ellenfelek, amiket annyira untam, hogy inkább elszaladtam mellettük.
Biztos nem a Dark Souls 2-t indítottad helyette? :D

Arty: Ne nyomd a write only-t. :D
Oké, hogy kvázi 60, de minden statikus, egyedül az npc-knek van valami animációjuk, meg árnyékuk és ennyi. Full statikus bevilágítás, minden a padlóra van szögelve és van, hogy egy másodpercig néz előre, mire betöltődik a textúra.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.02.14. 12:56-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #15657 2017.02.14. 12:52

DanielT írta:Própecs.

https://i.imgur.com/DWnLiMV.jpg

Spoiler
UE4-ben megcsinálta valaki.
Felújították a keleti-t? :vigyor3:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #15658 2017.02.14. 12:55

arty írta:én tegnap egész nap WD2-t nyüstöltem, továbbra is egyezik a véleményem mobyéval: remekmű! :) (bár lehet, hogy én már erősebb jelzőket aggatok a címre, mint tette volna ő :D )
sőt! találtam olyan járgányokat, amivel az ótófizika időnként az első rész fölé is képes emelkedni... persze általában brutálisan alulmúlja :/
Nekem is bejön, eljutottam úgy 40%-ig míg volt időm játszani, messze jobb és érdekesebb mint az első, amivel nekem nemvolt bajom, csakamolyan egynek elment, no itt legalább a poénok és a görbetükör dob sokat, a karakterek is egy idő után nem taszítanak annyira, ótóka meg amolyan jólvan, ez is van. Szerencsére van gyorsutazás, ami mindenképpen kell.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15659 2017.02.14. 12:58

benőmenő írta:Biztos nem a Dark Souls 2-t indítottad helyette? :D

Arty: Ne nyomd a write only-t. :D
Oké, hogy kvázi 60, de minden statikus, egyedül az npc-knek van valami animációjuk, meg árnyékuk és ennyi. Full statikus bevilágítás, minden a padlóra van szögelve és van, hogy egy másodpercig néz előre, mire betöltődik a textúra.
Kép
Az ilyen finomságokról nem is beszélve.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15660 2017.02.14. 12:59

benőmenő írta:Arty: Ne nyomd a write only-t. :D
Oké, hogy kvázi 60, de minden statikus, egyedül az npc-knek van valami animációjuk, meg árnyékuk és ennyi. Full statikus bevilágítás, minden a padlóra van szögelve és van, hogy egy másodpercig néz előre, mire betöltődik a textúra.
Lemaradt a DF cikkből: "A 720p vertical resolution is always maintained, but the horizontal can be adjusted dynamically - anything from 640x720 (cutting image definition in half, basically) up to full-fat 1280x720."

Tasman: Ez melyik dlc? :banplz:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #15661 2017.02.14. 13:06

Micsu írta:Inkabb arrol beszelj mar arty h a sikergen oneal mi van a ps4el szemben mikor utobbinal latszik h meg akarjak fogni a gamereket (psvr, excl cimek, boost mod meg a tooom), gyartanak meg egyaltalan onet?
az ms szerintem elengedte a one-t... beleegyezett, hogy menjenek a féltett exkluk pécére, hátha az ott frissnek számító IP-k még hoznak eladásokat... és legalább az uwp/store is megy kicsit, ami kell is nekik, mint a falat kenyér, szvsz :(

a mostani update-el (amit NEM akar nekem megadni az MS, bezzeg anno játékból kibaszott, hogy felrakhassa az újat...) kerül ki "végleg"(?) a kinekt/tívítívítíví utolsó "eredménye", a kettésoztható kép (bár talán valami PIP-mód marad?), minden bazigyors lesz, meg game mód, meg ... szal gyakorlatban SEMMI. szigoruan konzol-exkluk nemigazán maradtak, így aztán a maroknyi kinektes szerencsétlent (engem :D) nyúzzák, ill aki 250 dodóból akar gémerpécét. aztán ezzel meg látványosan nem boldogok :D így, h nem forzázok, csak a bwcompat miatt megy a gép, ill. a wildlands demot is ott néztem meg :/ ps4 ellenben pörög, van cucc dögivel, multiplatra is jobb ugye...

skorpióig nem lesz semmi már szvsz, de hogy attól majd a jövőben jobban védik-e az exkluikat vagy az UWP/store fontosabb, mint az egész konzolbiznisz egyben, azt nemtom.
arra mindenesetre kíváncsi leszek, hogy a több pixel TÉNYLEG számít-e ennyit a konzolvásárlónak (és akkor mostantól minden hónapban több xbox 1.5 fogy, mint ps), avagy az csak egy jó menekülőút volt a tömegnek playstationt venni, végre/újra :D

az biztos, hogy az MS a halo-gears párossal nem fogja sokáig húzni, minden egyes ms hír alatt felrója nekik a rajongótábor (meg persze a sonybérencek is :P ), hogy mennyire gagyiPCt csináltak és hogy UNALMAS már a halogears(forza).
még a végén két szét közt padlót fognak :D

a próban reménykedtem, hogy kudarc lesz, a skorpiónak duplán bukást kívánok :D
Avatar
arty

Hozzászólás #15662 2017.02.14. 13:08

DanielT írta:Simán. SIMÁN. És nem tudok elképzelni más megoldást, túl igényes vagyok hozzá, hogy ne kaparjam ki a gesztenyét. Rászánom az energiát, a minőség soha nem olcsó.

Megalázhatja mindenki magának a GTAV-t prevgennel és ezer más hasonló példa van, nekem az nem pálya.
Akkor írj köszönőlevelet a rokszarnak, hogy ilyen fasza gémet kaptál, elfelejtve az előzményeket. Menne?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15663 2017.02.14. 13:21

arty írta:az ms szerintem elengedte a one-t... beleegyezett, hogy menjenek a féltett exkluk pécére, hátha az ott frissnek számító IP-k még hoznak eladásokat... és legalább az uwp/store is megy kicsit, ami kell is nekik, mint a falat kenyér, szvsz :(

a mostani update-el (amit NEM akar nekem megadni az MS, bezzeg anno játékból kibaszott, hogy felrakhassa az újat...) kerül ki "végleg"(?) a kinekt/tívítívítíví utolsó "eredménye", a kettésoztható kép (bár talán valami PIP-mód marad?), minden bazigyors lesz, meg game mód, meg ... szal gyakorlatban SEMMI. szigoruan konzol-exkluk nemigazán maradtak, így aztán a maroknyi kinektes szerencsétlent (engem :D) nyúzzák, ill aki 250 dodóból akar gémerpécét. aztán ezzel meg látványosan nem boldogok :D így, h nem forzázok, csak a bwcompat miatt megy a gép, ill. a wildlands demot is ott néztem meg :/ ps4 ellenben pörög, van cucc dögivel, multiplatra is jobb ugye...

skorpióig nem lesz semmi már szvsz, de hogy attól majd a jövőben jobban védik-e az exkluikat vagy az UWP/store fontosabb, mint az egész konzolbiznisz egyben, azt nemtom.
arra mindenesetre kíváncsi leszek, hogy a több pixel TÉNYLEG számít-e ennyit a konzolvásárlónak (és akkor mostantól minden hónapban több xbox 1.5 fogy, mint ps), avagy az csak egy jó menekülőút volt a tömegnek playstationt venni, végre/újra :D

az biztos, hogy az MS a halo-gears párossal nem fogja sokáig húzni, minden egyes ms hír alatt felrója nekik a rajongótábor (meg persze a sonybérencek is :P ), hogy mennyire gagyiPCt csináltak és hogy UNALMAS már a halogears(forza).
még a végén két szét közt padlót fognak :D

a próban reménykedtem, hogy kudarc lesz, a skorpiónak duplán bukást kívánok :D


én is azt látom hogy a one akkora hasalás hogy az ms el se meri ismerni, bár miért is tenné, befektetők biztos nem tapsolnának :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15664 2017.02.14. 13:33

Mekee írta:Felújították a keleti-t? :vigyor3:
Bódog szülinapot Miki!


/levették a büntit a google accountomról az ezredik email hatására. Ismét mennek a yt videók. Ésszel gennyózzatok az adblockerekkel. Ezek a gecik ott a noodle-nél kicsinálnak :((
Avatar
Moby

Hozzászólás #15665 2017.02.14. 13:34

Ja meg még annyit, hogy ez az evil within kibaszottul jóak. Tökre megérte megvennem az re7-et. Ha az nincs, akkor nem szállok bele az evi withinbe! :banplz: :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15666 2017.02.14. 13:41

arty írta:Akkor írj köszönőlevelet a rokszarnak, hogy ilyen fasza gémet kaptál, elfelejtve az előzményeket. Menne?
Milyen előzményekre gondolsz? Egyébként simán írnék nekik, megköszönve a kiváló minőségű munkát. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15667 2017.02.14. 13:41

Boldog szülinapot Miki! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15668 2017.02.14. 13:42

Moby írta:Ja meg még annyit, hogy ez az evil within kibaszottul jóak. Tökre megérte megvennem az re7-et. Ha az nincs, akkor nem szállok bele az evi withinbe! :banplz: :fogmosas:
Anélkül is simán beletoltalak volna a screenshot kampánnyal. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #15669 2017.02.14. 13:44

TasManXT írta:Van benne összesen 2 boss fight, amire azt mondhatom, hogy tetszett. Az ellenfelek idegesítőek, főleg, hogy olyan animációkat tolnak, hogy LEHETETLEN rá souls reflexekkel reagálni. Az első boss pl később csak simán egy ellenfél lesz, több helyen, van egy ilyen előre leütő animációja. Mikor felemeli a fegyvert akkor fordul ugye rád, mert miért ne tenné.. igen ám, de mikor elkezdi az ütés animációt, akkor is FORDUL tovább, ami baromi szarul is néz ki, plusz simán egy roll közben basz agyon. Rengeteg ilyen van, és tényleg voltak ellenfelek, amiket annyira untam, hogy inkább elszaladtam mellettük. A legnagyobb probléma viszont a pálya mérete. (kb akkora mint a ds3-ban a kezdőhelyről a shrine-ig) Aztán még ott van a craft rendszer, ami nincs benne, de a kovácsnál mégis azt hazudja a menü mikor beszélgetsz vele, hogy CRAFT. Lehet rúnákat felfedezni, majd azt berakni fegyverbe, Ezt jelenti a crafting. Pokol, alig van skálázódás és egyszerűen kellenek a jobb fegyverek, nincs olyan, hogy akár a kezdő fegyverrel végigjátszod a játékot, mert majd azt húzod és milyen jó lesz. A fejlődési rendszer ezen része tehát fos, a karakter fejlődéssel együtt, bár baromi easy, hogy bankolhatóak a pontok, és majd elköltöd valamikor. Ne játszatok vele, tényleg ne. Borzalmas.

Szóval összefoglalva:

11 óra lett a nettó gameplay, kicsivel több a steam idő, mert főztem közben. isteni húsgombócot, amit mellesleg jobban élveztem mint ezt a játékot. Egy cleric (harcos varázslós kaszt) volt a kiválasztott, de a spellek annyira gyötrelmesen szarok, hogy néha ez miatt haltam meg. A mérgezős rúnát találtam a legjobbnak. DS2-t is végigparádéztam ezzel, csak itt nincs nyíl sajnos. :D
érdekes az a gifed amugy, az én piti tapasztalatom alapján az ütközésvizsgálat a kirívóan fos DS-hez képest jobbnak tűnt, de ezekszerint csak szerencsém volt :D (DS-ben az h megüt-e a boss (csak a nagy dögöknél látszik problémásnak) ijesztően dekódolhatatlan számomra....)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15670 2017.02.14. 13:46

Moby írta:/levették a büntit a google accountomról az ezredik email hatására. Ismét mennek a yt videók. Ésszel gennyózzatok az adblockerekkel. Ezek a gecik ott a noodle-nél kicsinálnak :((
Részemről, ha genyóznak miatta, akkor inkább nem is nézek több yt-ot.

Boldog születésnapot Mekee!
Avatar
arty

Hozzászólás #15671 2017.02.14. 13:47

DanielT írta:Milyen előzményekre gondolsz? Egyébként simán írnék nekik, megköszönve a kiváló minőségű munkát. :eljen:
prevgen, currgen, pc, időrendben :P
Avatar
arty

Hozzászólás #15672 2017.02.14. 13:48

Micsu írta:én is azt látom hogy a one akkora hasalás hogy az ms el se meri ismerni, bár miért is tenné, befektetők biztos nem tapsolnának :)
amit nem értek - hasalás ahoz képest, ami LEHETETT volna, ha bejön a kinekt és a tíví és a drákói drm és az uwp meg muinden ?!?! mert amugy nem bukó a cucc.
Avatar
arty

Hozzászólás #15673 2017.02.14. 13:50

benőmenő írta:Arty: Ne nyomd a write only-t. :D
Oké, hogy kvázi 60, de minden statikus, egyedül az npc-knek van valami animációjuk, meg árnyékuk és ennyi. Full statikus bevilágítás, minden a padlóra van szögelve és van, hogy egy másodpercig néz előre, mire betöltődik a textúra.
prevgenen elég sok motor használt részben statikus bevilágot, dinamikus árnyékokkal mondjuk (vagy azzal se)
2011es megjelenés, 2017ben én má' nemtom megítélni, mennyire volt gáz... (asszem az volt, eléggé :D )

eleve, utálom a settinget, NYILVÁN egy ződmezős FC3-at szebbnek látok... nade az 30frémmel akkor megy, ha a talajt nézed ....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.02.14. 13:51-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15674 2017.02.14. 13:50

arty írta:érdekes az a gifed amugy, az én piti tapasztalatom alapján az ütközésvizsgálat a kirívóan fos DS-hez képest jobbnak tűnt, de ezekszerint csak szerencsém volt :D (DS-ben az h megüt-e a boss (csak a nagy dögöknél látszik problémásnak) ijesztően dekódolhatatlan számomra....)
Volt olyan, hogy felugrottam egy falnál, beleépültem és meghaltam :D
Avatar
arty

Hozzászólás #15675 2017.02.14. 13:52

Moby írta:Volt olyan, hogy felugrottam egy falnál, beleépültem és meghaltam :D
najó, de fal mellett ugrálni... gondolom glicsvideókat akartál, hogy youtuben azzal szerezz követőket... MEGÉRDEMELTED! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #15676 2017.02.14. 13:55

benőmenő írta:Részemről, ha genyóznak miatta, akkor inkább nem is nézek több yt-ot.
úgysebírodki :P

és ezzel "fizetsz" :) én nem használok adblockot, mert bár sok reklám irritál, azért lássuk be, hogy ingyé' van a cucc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15677 2017.02.14. 14:03

arty írta:prevgen, currgen, pc, időrendben :P
Ja, hát ha ez volt az ára, hogy ilyen minőségi produktum szülessen, akkor legyenek a vendégeim a következő részre is. Várni nekem nem kerül semmibe, én nem cseszem el magamnak az élményt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15678 2017.02.14. 14:21

Broforce

jópofa sidescroling lövölde, random karikkal, pörgős játékmenettel, néhol azt éreztem a kampányban hogy elfogytak az ötletek de tetszett végig, nameg sokat töltött


Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15679 2017.02.14. 14:22

Moby írta:Bódog szülinapot Miki!


/levették a büntit a google accountomról az ezredik email hatására. Ismét mennek a yt videók. Ésszel gennyózzatok az adblockerekkel. Ezek a gecik ott a noodle-nél kicsinálnak :((
miaz hogy ésszel? nekem adblock plus van, azzal eddig nem volt gond
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15680 2017.02.14. 14:24

benőmenő írta:Részemről, ha genyóznak miatta, akkor inkább nem is nézek több yt-ot.

Boldog születésnapot Mekee!


Boldogot

az a baj hogy a nem nézek youtubeot nem opció 2017ben, nem igazán van alternatíva, és itt nem a minőségre meg a felületre gondolok :)

Vissza: “Leáldozott.hu”