A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15331 2017.02.05. 10:28

Adtam az Ubisoft The Game érzésnek...

Ghost Recon® Wildlands - Closed Beta2017-2-5-10-24-57.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15332 2017.02.05. 10:48

deep írta:Köszönöm a megtisztelő felkérést. Háromszor 1.5-2 órát nyomtam eddig a megjelenés óta, tegnap volt a harmadik etap.
Nem értem mit piszmogsz, a károgók már előre megmondták és most itt a bizonyíték is: másfél óra alatt le lehet tudni. 0/10. wörszt gém evör. :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15333 2017.02.05. 10:57

benőmenő írta:Nem értem mit piszmogsz, a károgók már előre megmondták és most itt a bizonyíték is: másfél óra alatt le lehet tudni. 0/10. wörszt gém evör. :nezze:
persze. vegtelen töltennyel & a hires körfüresszel tolja a kisfiu. megnyalhatja... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15334 2017.02.05. 11:13

deep írta:Na ezt majd egyszer konfigold be nekem :D
Ok, ezt a verziót már talán érdemes is lesz, meglátjuk élesben mit tud. Amíg nem atom60, addig nincs értelme, nem vagyunk állatok.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15335 2017.02.05. 12:02

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15336 2017.02.05. 13:06

SlickAdam írta:nesmini.vid[/video]
Nagyon jó az a CRT filter, ennek az aktiválása pedig még talán Arty-nak is menne. :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15337 2017.02.05. 17:09

kurva nagy relax cucc ez az ABZU. ki is kapcsoltam gyorsan, ehhez teljes nyugalom kell. majd ejjel, fülessel. :finom:
Kép
Spoiler
Kép
Kép
Kép

köszi meg1x!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15338 2017.02.06. 07:52

A bevilágítást, a színeket és a környezet hangulatát nagyon eltalálták a Wildlandsban(/ben)?

Kép

Kép
Kép
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #15339 2017.02.06. 12:58

DanielT írta:A Tom Clancy's felirat se javít a helyzeten? Egy HULLA játéka! Érted. Tomklenszibazmeg. AZ.

Ajánlom a HUD tweakelését, minimum célkereszt kikapcsolás (fegyveren úgyis van sight) illetve egyéb notifikációk, tooltipek, bullshitek OFF.
Így tettem: bullshit off, legnehezebb fokozat, térképpucolás. Az utolsó előtti missönt (lambót kell ellopni) 2x lenyomtam, annyira tetszett. A végére megszerettem, de kérdés hogy az 5x ekkora térképen, 10x ennyi játékidőt mennyire tolerálnám. Minimális esélye volt, h day1 vegyem (merthogy ghostrecon, hátha), de mivel zéró GR hangulatot kaptam, így nem kockáztatok és majd évvégén, harmadáron, talán.

Nyomtam pár órát az R6Siege-t is (ps4en), a situationok tetszettek, nagyon nagy kár, hogy nem lett szingli mód ezzel a graffal :(
Aztán naivan multizni is akartam.... lobbyban várakozás, jósolt várakozási idő 4.5 perc, 7 perc után error és főmenü. Újrapróbál, ugyanez. Harmadszor 5 perc után bedobott egy 3 fordulós lövöldébe - kb akció nélkül mentek le a körök, nettó 4 perc játék.
Ezután TDM jött, de megint 2x6-7 percnyi lobbyban várás után, ott fossálőttek, így a harmadik kört már nem vártam meg, nincs nekem időm 15-20 perces üresjáratokra 2-3 perces játékok közt.
Avatar
arty

Hozzászólás #15340 2017.02.06. 12:58

Mekee írta:Én Arty-tól kaptam :gonosz1:
Spoiler
bone-ra :csodalk: :kuss: :wilting:
bocsi, azt hittem pécére kértem anno, márpedig ez a fakezű ubiszoft nem írta meg, hogy mire kaptam a kódot.... :))
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15341 2017.02.06. 13:20

arty írta:Nyomtam pár órát az R6Siege-t is (ps4en), a situationok tetszettek, nagyon nagy kár, hogy nem lett szingli mód ezzel a graffal :(
Aztán naivan multizni is akartam.... lobbyban várakozás, jósolt várakozási idő 4.5 perc, 7 perc után error és főmenü. Újrapróbál, ugyanez. Harmadszor 5 perc után bedobott egy 3 fordulós lövöldébe - kb akció nélkül mentek le a körök, nettó 4 perc játék.
Ezután TDM jött, de megint 2x6-7 percnyi lobbyban várás után, ott fossálőttek, így a harmadik kört már nem vártam meg, nincs nekem időm 15-20 perces üresjáratokra 2-3 perces játékok közt.
Pc-n soha nem dobott ki, soha nem kellett várakozni pár másodpercnél tovább, ha egyedül, ha full squaddal voltunk.

De legalább nem gányoltál addig se, amíg vártál az errorokra. :mf2:

A situations valóban nem rossz, a multi sajátos ritmusára is rá lehet érezni, de nekem se tartott ki 3-4 etapon túl, pedig 5 fős haver csapattal toltuk 95%-ban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15342 2017.02.06. 13:44

Najó. Ez egy idegesítő szemét. Adom el a kulcsot azonnal, ezt hallgatni egy kínzás!

És... HOGY NÉZ EZ KI?!?!?!?!?!

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15343 2017.02.06. 14:00

DanielT írta:Najó. Ez egy idegesítő szemét. Adom el a kulcsot azonnal, ezt hallgatni egy kínzás!

És... HOGY NÉZ EZ KI?!?!?!?!?!
nem akarom teljesen vedelmembe venni, mert picit tenyleg idegesitö (leginkabb a "denever-hullamok"), de az a helyzet, hogy:
- eddig is igy nezett ki. nem preseltek ki mindent a Juniti Endzsinbööö.
- teljesen DK64/Banjoo feeling, marpedig ök pontosan ezt igertek. nem birod? megöregedtel.:)
- bar nagyranött gyerekek pakoltak ala a penzt, igazabol pici gyerekeknek keszül

majd kiderül. valszeg en is csak 1 oras session-ökben fogom tolni. remelem tuljutok az elsön!
Avatar
arty

Hozzászólás #15344 2017.02.06. 14:30

DanielT írta:Pc-n soha nem dobott ki, soha nem kellett várakozni pár másodpercnél tovább, ha egyedül, ha full squaddal voltunk.

De legalább nem gányoltál addig se, amíg vártál az errorokra. :mf2:

A situations valóban nem rossz, a multi sajátos ritmusára is rá lehet érezni, de nekem se tartott ki 3-4 etapon túl, pedig 5 fős haver csapattal toltuk 95%-ban.
és mindez free hétvégén, amikor bőőőőőven elegen volnának a játékosok... :( mi lehet egy átlagos szerda este? félóra a kjúban, 1 kör játék?? :( ráérezni akkor lett volna reményem, ha folyamatosan játszottam volna... (azt se értem, hogy a lvl100 brutálok miért jönnek a kazuár ligába? oké, nyilván az ingyenfrag, nade így aligha fog bővülni a játékosbázis :/ )

egér nekem nem opció, így se volt semmi esélyem, hátmég a rángatósok ellen .... :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15345 2017.02.06. 14:33

DanielT írta:Najó. Ez egy idegesítő szemét. Adom el a kulcsot azonnal, ezt hallgatni egy kínzás!

És... HOGY NÉZ EZ KI?!?!?!?!?!

lali.avi
a látvánnyal semmi bajom, 15 fontos day1 ár mellett nehezen tudna wildlands lenni ;)

de a huhogás tényleg őrjítő... mert oké, hogy bazi autentikus denevérszimulátor akart lenni, de miután ezt meghallgatta a hangért felelős emberük, HOGY MERTE ÍGYHAGYNI? ill. hogy nem verték pofán a kollégák?! :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #15346 2017.02.06. 14:42

arty írta:egér nekem nem opció, így se volt semmi esélyem, hátmég a rángatósok ellen .... :)
Látod! Mert összekevered a kontrollert a hatékonnyal! A csatlakozás meg pont a free hétvége miatt volt xar, nem bírták a szerverek az ingyenélő élőhalottak rohamait... normál napokon 5 mp alatt indul...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #15347 2017.02.06. 14:56

arty írta:bocsi, azt hittem pécére kértem anno, márpedig ez a fakezű ubiszoft nem írta meg, hogy mire kaptam a kódot.... :))
Áh, semmi, amugysem hiszem, hogy a mostani 5perc/hét gaming időmmel érdemes lenne bármit is kezdeni bármivel :D
Avatar
arty

Hozzászólás #15348 2017.02.06. 14:58

eje75 írta:Látod! Mert összekevered a kontrollert a hatékonnyal! A csatlakozás meg pont a free hétvége miatt volt xar, nem bírták a szerverek az ingyenélő élőhalottak rohamait... normál napokon 5 mp alatt indul...
mindent és folyamatosan kontrollerrel nyomok (autókát kormánnyal), szar érzés ám visszaülni egerészni (bf4 miatt "kellett"), jobban járok, ha konzolosok ellen megyek, ahol a játékosok nagyon nagyrésze kontizik szintén.

pc-n azt mondja DT, h most is jó volt, de én ps4en próbáltam a triált - ott lehet amugy is szarabb a matchmaking (amit a ps4 topik bennfenntesei szerint újraírtak........ szal nem biztos, hogy a roham volt a gond, lehet csak az uj szipiszupi algoritmus :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15349 2017.02.06. 15:15

arty írta:pc-n azt mondja DT, h most is jó volt
Most hétvégén nem próbáltam.
Avatar
arty

Hozzászólás #15350 2017.02.06. 15:18

DanielT írta:Most hétvégén nem próbáltam.
hjaaaaa! neked megvan a játék? vagy kölcsön acc volt?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15351 2017.02.06. 15:27

arty írta:hjaaaaa! neked megvan a játék? vagy kölcsön acc volt?
Megvan.
Avatar
arty

Hozzászólás #15352 2017.02.06. 15:32

DanielT írta:Megvan.
Ennyire kétségbeesetten kerestél valami pótlékot a bf4 után-helyett? :)

legújabb CSÉ? Vicc nélkül - adtál annak is esélyt?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15353 2017.02.06. 16:05

arty írta:Ennyire kétségbeesetten kerestél valami pótlékot a bf4 után-helyett? :)

legújabb CSÉ? Vicc nélkül - adtál annak is esélyt?
Jah, van egy squad akikkel lehet tolni és tetszett a mélysége, amit láttam benne. Viszont játék közben ez a sok üresjárat engem is felőrölt.

És ha már CSÉ. JA! :D Pont 1 hete rántottam be poénból, mert mindenki másnak megvolt. Na az egy kibaszott agyhalál*, ment is a refund kérelem, de persze elhajtottak a vérbe, mert 3 órát ment a játék 2 helyett. Kapd be Steam, te büdös görény, nyilván azért toltam 3 órát, mert így már mindent kihoztam belőle és ki akartam játszani a rendszereteket! :boxer:

*Rossz esetben 29 egymást követő meccs ugyanazon a pályán, ugyanazon csapat ellen?!?!???! Ez valami vicc?! És a többi iszonyúan archaikus, förtelmesen putri dolgot nem is említem. BÖE.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15354 2017.02.06. 17:58

Végigjátszottam a szénába ugró juniti sztori részét.
+ építészet tök jó, toronyba lehet mászni;
- egy unalmas, mennyiségi, bugos szar volt;
- arra kellett rájönnöm, hogy ez a sorozat még mesélni sem tud;
- egy katyvasz volt az egész.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15355 2017.02.06. 18:03

aabyssx írta:Végigjátszottam a szénába ugró juniti sztori részét.
+ építészet tök jó, toronyba lehet mászni;
- egy unalmas, mennyiségi, bugos szar volt;
- arra kellett rájönnöm, hogy ez a sorozat még mesélni sem tud;
- egy katyvasz volt az egész.
Egy üszkös, lógó belű, üres és elrohadt formulával rendelkező, alibi nongém Ubifosadék.

És még végig se kellett hozzá játszanom. (Egyik részt se)
Avatar
arty

Hozzászólás #15356 2017.02.06. 18:08

DanielT írta:Jah, van egy squad akikkel lehet tolni és tetszett a mélysége, amit láttam benne. Viszont játék közben ez a sok üresjárat engem is felőrölt.

És ha már CSÉ. JA! :D Pont 1 hete rántottam be poénból, mert mindenki másnak megvolt. Na az egy kibaszott agyhalál*, ment is a refund kérelem, de persze elhajtottak a vérbe, mert 3 órát ment a játék 2 helyett. Kapd be Steam, te büdös görény, nyilván azért toltam 3 órát, mert így már mindent kihoztam belőle és ki akartam játszani a rendszereteket! :boxer:

*Rossz esetben 29 egymást követő meccs ugyanazon a pályán, ugyanazon csapat ellen?!?!???! Ez valami vicc?! És a többi iszonyúan archaikus, förtelmesen putri dolgot nem is említem. BÖE.
Igen, a csé halála, hogy 10 éve játszák ugyanazok, ugyanazon a 3(!) pályán. italy, dust, a harmadik nevét nemtom, majd micsu megmondja mire gondolok :D de az legalább pörgős, hiába nincs respawn.

megvettem pár hónapja a dod-sourcet is, régen jókat játszottam azzal is, de még nem volt időm feltenni :)
valszeg az egérzsonglőrök ellen már iszonyat kevés leszek 2017-ben, de HÁTHA! :D

mondjuk az én mákom, hogy bőven van még 50+ órányi lehetőségem akár a bf4ben is, csomo pályán alig-alig nyomtam (vagy semennyit).
sajna a főhavert most beszívta a conan exile, szal bf4 páuz.

(+hétvégén ment kis driveclub multi, esgés srác(ok) 10-ből 10x úgy elpics*ztak, hogy az ótóikat nem láttam az első 1-2 kör után....)
Avatar
arty

Hozzászólás #15357 2017.02.06. 18:13

DanielT írta:Egy üszkös, lógó belű, üres és elrohadt formulával rendelkező, alibi nongém Ubifosadék.

És még végig se kellett hozzá játszanom. (Egyik részt se)
pedig az unity az első AC, amit már-már lehet úgy játszani, ahogy az AC1-et anno elképzelték... tehát előkészíteni az epizódok főkarakterének megölését, lopakodva-taktikázva IS kicsinálhatók, végre :) persze picit még sutácska mindene, de mivel a harc is javulgatott, panaszra nem volt okom. és oneon csak a frémmel volt küzdelem, extrém buggal alig-alig találkoztam.

a korszak miatt legjobb ac, ever - számomra.

a syndicate már nem akkora ugrás, mint az ac4->unity, de majd most az évet kihagyás után hátha megtörténik a csoda, megint ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15358 2017.02.06. 18:22

DanielT írta:
*Rossz esetben 29 egymást követő meccs ugyanazon a pályán, ugyanazon csapat ellen?!?!???! Ez valami vicc?! És a többi iszonyúan archaikus, förtelmesen putri dolgot nem is említem. BÖE.
casualt nyomtál vagy mit? :D
matchmakingben azon a pályán mész amelyiken akarsz, nameg nem dobja be ugyan azokat
Avatar
Moby

Hozzászólás #15359 2017.02.06. 18:22

DanielT írta:meh.avi
Úristen mennyire szánalmasan fospuding ez mondjuk egy recsithez képest :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15360 2017.02.06. 18:26

arty írta:Igen, a csé halála, hogy 10 éve játszák ugyanazok, ugyanazon a 3(!) pályán. italy, dust, a harmadik nevét nemtom, majd micsu megmondja mire gondolok :D de az legalább pörgős, hiába nincs respawn.

)

inferno :D
nem csézek már de azért az más mint a bf, a war pályák kb ugyanazok de fél évente módosítgatják őket, tán még a dust2höz nem nyúltak de most ahhoz is hozzáfognak, új pályákat meg tesznek be mindig operationok formájában
csbe a pályák és a trükkök ismerete a lényeg, nameg meg kell tanulni lőni, jóval nehezebb mint a többiben
Avatar
arty

Hozzászólás #15361 2017.02.06. 18:28

Moby írta:Úristen mennyire szánalmasan fospuding ez mondjuk egy recsithez képest :wilting:
éshát mimáshoz is lehetne mérni :DDD
Avatar
Moby

Hozzászólás #15362 2017.02.06. 18:31

Ez a kontrolleres bf4 is egy szájbatelibevert kurva drog. Nem bírom abbahagyni. Minden nap megfogadom, hogy holnaptól vége, hegyekben állnak a játszandó játékok, nincs már értelme ennek amúgy sem, és kontrollerrel amúgy is kurvagáz, és mégis minden este kidülledt szemmel várom, hogy meghalljam a hangjait. Szörnyű ez :(
Spoiler
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15363 2017.02.06. 19:35

Múlt év végi szabi alatt több játékot is tudtam játszani. Megvolt a
- Deus Ex, ami jó volt;
- Talos Principle, ami állat volt;
- Life is Strange, ami ...hmm ...érdekes volt, de bírtam;
- meg most ez a hígfos Assassin's Creed.
Előtte egy év alatt játszottam a Metal Gear 5-öt és a Fallout 4-et.

Asszem bepótoltam az ÖSSZES elmaradásomat azok közül, amik nyomokban érdekeltek volna mióta visszavonultam.
Mirror's Edge van még hátra, aztá' nincs játék megin'.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15364 2017.02.06. 20:02

Még mindig nem látom mekkora a bullshit tartalma ennek a RYZENnek, de elvileg minden modell szorzózár mentes lesz, ami nem hangzik rosszul.
Avatar
insp

Hozzászólás #15365 2017.02.06. 20:11

Urak,

Kell egy monitor. Melo, net, jatekra nem kell, mert kanapegaming van, ha van ido (nincs :shakehead: )

Szempontjaim:
1. Legyen nagy
2. Legyen benne elfogadhato fekete
3. Hangszoro is legyen (settop-box miatt)

Ezt talaltam: https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xb2783hsu/323,prolite-xb2783hsu-b1.pdf

Egy evvel ezelottig egy 24-es IIyama-t neztem, amig a gyerek nem vagott egy kisautot bele. Onnantol vendegszobaba szamuztem, mert nem birtam nezni a serult felüleletet... Innen az IIyama, de nincs kulonosebb preferencia.

Ara: 80K

Velemeny?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15366 2017.02.06. 20:19

Moby írta:Ez a kontrolleres bf4 is egy szájbatelibevert kurva drog. Nem bírom abbahagyni. Minden nap megfogadom, hogy holnaptól vége, hegyekben állnak a játszandó játékok, nincs már értelme ennek amúgy sem, és kontrollerrel amúgy is kurvagáz, és mégis minden este kidülledt szemmel várom, hogy meghalljam a hangjait. Szörnyű ez :(
Spoiler
Kép
Fura, hogy a kontrolleres mivolta vonzott be annak a cuccnak, ami miatt lemondtam a kontrollerről. :) Node kinek mi! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15367 2017.02.06. 20:20

aabyssx írta:Múlt év végi szabi alatt több játékot is tudtam játszani. Megvolt a
- Deus Ex, ami jó volt;
- Talos Principle, ami állat volt;
- Life is Strange, ami ...hmm ...érdekes volt, de bírtam;
- meg most ez a hígfos Assassin's Creed.
Előtte egy év alatt játszottam a Metal Gear 5-öt és a Fallout 4-et.

Asszem bepótoltam az ÖSSZES elmaradásomat azok közül, amik nyomokban érdekeltek volna mióta visszavonultam.
Mirror's Edge van még hátra, aztá' nincs játék megin'.
Hinnye, micsoda übernoném felhozatal...

Én pedig megint felhozom a Dark Souls-t, amit remélem most nem söpörsz le az asztalról, hogy unod, persze csak gyáva vagy. :nezze: TOLJAD. Maga a csoda.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15368 2017.02.06. 20:23

insp írta:Urak,

Kell egy monitor. Melo, net, jatekra nem kell, mert kanapegaming van, ha van ido (nincs :shakehead: )

Szempontjaim:
1. Legyen nagy
2. Legyen benne elfogadhato fekete
3. Hangszoro is legyen (settop-box miatt)

Ezt talaltam: https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xb2783hsu/323,prolite-xb2783hsu-b1.pdf

Egy evvel ezelottig egy 24-es IIyama-t neztem, amig a gyerek nem vagott egy kisautot bele. Onnantol vendegszobaba szamuztem, mert nem birtam nezni a serult felüleletet... Innen az IIyama, de nincs kulonosebb preferencia.

Ara: 80K

Velemeny?
A szempontokat pipálja, de ahogy nézem ebben 2013-as panel tech van ha azóta nem váltottak. Lehet néznék egy frissebbet, kevesebb lenne a VA paneles ghosting.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15369 2017.02.06. 20:25

aabyssx írta:Múlt év végi szabi alatt több játékot is tudtam játszani. Megvolt a
- Deus Ex, ami jó volt;
- Talos Principle, ami állat volt;
- Life is Strange, ami ...hmm ...érdekes volt, de bírtam;
- meg most ez a hígfos Assassin's Creed.
Előtte egy év alatt játszottam a Metal Gear 5-öt és a Fallout 4-et.

Asszem bepótoltam az ÖSSZES elmaradásomat azok közül, amik nyomokban érdekeltek volna mióta visszavonultam.
Mirror's Edge van még hátra, aztá' nincs játék megin'.

és mindezt pcn, ha jól gondolom :)
leáldozott? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15370 2017.02.06. 20:41

DanielT írta:Fura, hogy a kontrolleres mivolta vonzott be annak a cuccnak, ami miatt lemondtam a kontrollerről. :) Node kinek mi! :eljen:
Nem a kontrolleres mivolta. Az inkább csak abban segített, hogy gyorsabban abszolváltam a szopásfázist.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15371 2017.02.06. 20:46

Ha mán monitor. Holnap hozok haza egy 27-es LG-t (27mp68vq-p vagy mi a pék). Freesync teszt lesz. Sosem láttam még működni ilyen cuccot. Kíváncsi vagyok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15372 2017.02.06. 20:50

Moby írta:Nem a kontrolleres mivolta. Az inkább csak abban segített, hogy gyorsabban abszolváltam a szopásfázist.
Nekem csak abban van szerintem 200 órám, hogy sniperkedek, pixelpontosan, ezt kontrollerrel nem tudom hogy van megoldva. Ó, mennyi élményt adott ez a játék. Semmihez nem fogható multiban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15373 2017.02.06. 21:01

Túl jó is. Nem tudom, hogy ez mikor és hogyan fog megismétlődni, de a bf1 nem az. Tegnap belenyaltam bf4 után, és még mindig gecijó a hangulat, de lerúgnám legszívesebben a monitort a játékot zavaró, permanens agybaszó grafeffektek miatt. Meg szarok a fegyverek. Vagyis én nem találok jót. BF4-ben meg meg azzal baszkodok feszt, hogy mit milyen konstellációban próbáljak, és egy csomó jobbnál-jobb setupot belövök.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15374 2017.02.06. 21:05

Arty, nézz bele ebbe (minden nap nyomja)

Jóféle Rainbow Siege streamer
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15375 2017.02.06. 21:06

Hát, most hogy végre tudok játszani ezzel a resi 7-tel egy kicsit csalódott vagyok.
Már most kecinagy a "bodycount" ahhoz képest amit nekem a demo ígért. Az, hogy 3 szörnyet ráeresztenek a playerre szűk folyosókon, meg inkább frusztráló, mint ijesztő, vagy akár taktikus játékot ösztönző. :/
Eddig túl Resi lett / 10.
Avatar
arty

Hozzászólás #15376 2017.02.06. 21:12

Moby írta:Ha mán monitor. Holnap hozok haza egy 27-es LG-t (27mp68vq-p vagy mi a pék). Freesync teszt lesz. Sosem láttam még működni ilyen cuccot. Kíváncsi vagyok.
40hz-ig ez le tud menni?? :O
na, erre kíváncsi leszek :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15377 2017.02.06. 21:13

arty írta:40hz-ig ez le tud menni?? :O
na, erre kíváncsi leszek :)
Már megint ez a rednekk mentalitás... azért kell a mindenféle sync, hogy a 60 FELETTI frémek is tearing mentesek legyenek!
Avatar
arty

Hozzászólás #15378 2017.02.06. 21:32

DanielT írta:Arty, nézz bele ebbe (minden nap nyomja)

Jóféle Rainbow Siege streamer
elszomorít, ahogy céloz, ill. ahogy 2x2es pixel lukon át fejbelövi az ellent :D valahogy meg kéne oldani a matchmakinget, hogy a kezdőt a kezdőkhöz tegye... bár nemtom ehez játszanak-e elegen. vagy hogy az nem-e gátolná az elkötelezettebb kezdőket a fejlődésben, ha kevesebbet látja, hogy nyomja a pró....

7végén csapattársak egyrésze prőgémer volt, a másik ellenben nemcsak alacsony lvl, de még hülye is ... (hátbalőtte a sajátjait, lerombolta a bedeszkázott ajtókat)
namost szembe én csak próval találkoztam - ha nincs killkam, sose jövök rá, hogyan haltam meg. azt nézve pedig arra gondoltam, hogy tejóég, mennyire naiv voltam a sarokban kuporogva, hogy én majd onnan jól kempelve lelövök mindenkit :D

oké, a pályaismeret jönne az idővel, de ez az idegbeteg váltogatás a zoommal, a folyamatos lean, és a pokoli reflexek.... áh, ettől én nagyon távol vagyok, ehez képest a bf egy kazuárbarát cucc :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15379 2017.02.06. 21:34

DanielT írta:Már megint ez a rednekk mentalitás... azért kell a mindenféle sync, hogy a 60 FELETTI frémek is tearing mentesek legyenek!
ahova 90frém kell, az a játékidőm 0.1%-át se teszi ki :P
és szkeptikus is vagyok, hogy ez az én szintemen számítana-e (30-50es ping mellett, pl ennyim volt r6siege-ben)

ellenben lehet h egy wacsdogzot (moby !!! tényleg kikúrt jó a kettes !) megmentett volna, amikor az a fos lement 45-ig ótóka közben....
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15380 2017.02.06. 21:47

Micsu írta:és mindezt pcn, ha jól gondolom :)
leáldozott? :)
Gamingnek leáldozott. 2010-ben kezdtem Tekkenezni, utána szépen abba is hagytam a casual játékot, csak 1-1 darabra néztem rá. Most egy évre poénból körülnéztem, és ennyit találtam. Ahogy Dani nevezte, nonameszarokat kellet felsorolnom, hogy egyáltalán listának lehessen nevezni...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15381 2017.02.06. 21:50

DanielT írta:Hinnye, micsoda übernoném felhozatal...
Én pedig megint felhozom a Dark Souls-t, amit remélem most nem söpörsz le az asztalról, hogy unod, persze csak gyáva vagy. :nezze: TOLJAD. Maga a csoda.
Még Nálad volt egy összejövetel, amikor Goblin kölcsönadta a Demon Soulst. Megpróbáltam, nagyon untam. És az még rendesen ronda is volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15382 2017.02.06. 21:55

aabyssx írta:Még Nálad volt egy összejövetel, amikor Goblin kölcsönadta a Demon Soulst. Megpróbáltam, nagyon untam. És az még rendesen ronda is volt.
A Demon's engem se hatott meg akkor, azóta persze elismerem az érdemeit.

A Dark Souls viszont minden idők legjobb singleplayer játéka, pont. Najó, nem pont, mer' kinek mi, de egy megkérdőjelezhetetlen MESTERMŰ. És nem nongém szar, szóval készülj fel rá, ha esetleg a temetésed előtt még valódi játékkal szeretnél találkozni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15383 2017.02.06. 22:03

arty írta:40hz-ig ez le tud menni?? :O
na, erre kíváncsi leszek :)
Mittudomén. Ez nem volt szempont :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #15384 2017.02.06. 22:05

arty írta:moby !!! tényleg kikúrt jó a kettes !
Mondtam, nem? De. Már megint ügyeskedtél itt a mitakarokbelelátni fassággal. Nem láttam bele semmit. Belenéztem, fasza volt. Kitoltam platinára(amit meglepően olcsón adott, leginkább ezért is).
Avatar
Moby

Hozzászólás #15385 2017.02.06. 22:06

DanielT írta:A Dark Souls viszont minden idők legjobb singleplayer játéka, pont.
AZ!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15386 2017.02.06. 22:25

DanielT írta:A Demon's engem se hatott meg akkor, azóta persze elismerem az érdemeit.

A Dark Souls viszont minden idők legjobb singleplayer játéka, pont. Najó, nem pont, mer' kinek mi, de egy megkérdőjelezhetetlen MESTERMŰ. És nem nongém szar, szóval készülj fel rá, ha esetleg a temetésed előtt még valódi játékkal szeretnél találkozni.
Khm. Nekem a nulláról nagyobb ütés volt a demons, mint a demons után a dark :) Valahogy nekem az marad az örök kedvenc. Pl. a második DS-t alig játszottam. A 3-ról meg kb. csak hallottam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15387 2017.02.06. 22:34

Greyfox írta:Khm. Nekem a nulláról nagyobb ütés volt a demons, mint a demons után a dark :)
Ez természetes, hiszen van a Soulsok előtti élet és az utáni élet. Mindig az első játszott rész a legdrámaibb kontraszt minden máshoz képest, után a következő már otthonos élmény. :)

A Dark azért jobb játék, tökélyre finomított, varázslatos formula, de a Demons hangulata és képi világa is földöntúli.

A 2-t nyugodtan hagyd ki továbbra is, de a 3-at bűn lenne, fantasztikus cucc.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15388 2017.02.06. 22:43

DanielT írta:A 2-t nyugodtan hagyd ki továbbra is, de a 3-at bűn lenne, fantasztikus cucc.
+1
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15389 2017.02.07. 07:35

Moby, ha megint próbálkozol az Evil Withinnel, ne felejtsd a command line parancsokat, pl az r_skipglare 1 esszenciális.

Előtte:
Kép
Utána:
Kép

szerk: Na meg is jött a kedvem, letöltöm és letolom a DLC-ket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15390 2017.02.07. 07:52

Moby írta:Még mindig nem látom mekkora a bullshit tartalma ennek a RYZENnek, de elvileg minden modell szorzózár mentes lesz, ami nem hangzik rosszul.
Végre van köztünk egy igazi AMD fanboj, akinek nem csak a szája jár! :eljen: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #15391 2017.02.07. 09:14

Moby írta:Mondtam, nem? De. Már megint ügyeskedtél itt a mitakarokbelelátni fassággal. Nem láttam bele semmit. Belenéztem, fasza volt. Kitoltam platinára(amit meglepően olcsón adott, leginkább ezért is).
Trevor óta hajlamos vagyok szkeptikus lenni :D
Avatar
arty

Hozzászólás #15392 2017.02.07. 09:16

aabyssx írta:Gamingnek leáldozott. 2010-ben kezdtem Tekkenezni, utána szépen abba is hagytam a casual játékot, csak 1-1 darabra néztem rá. Most egy évre poénból körülnéztem, és ennyit találtam. Ahogy Dani nevezte, nonameszarokat kellet felsorolnom, hogy egyáltalán listának lehessen nevezni...
1.) nem néztél körül rendesen 2.) öregségedre extrém válógatós lettél 3.) mindig is rétegjátékokkal múlattad az időt, amik mostanra totál kikoptak 4.) mindhárom együtt
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15393 2017.02.07. 09:42

arty írta:1.) nem néztél körül rendesen 2.) öregségedre extrém válógatós lettél 3.) mindig is rétegjátékokkal múlattad az időt, amik mostanra totál kikoptak 4.) mindhárom együtt
Ha mind a három együtt, akkor mit hagytam ki?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15394 2017.02.07. 09:43

DanielT írta:Moby, ha megint próbálkozol az Evil Withinnel, ne felejtsd a command line parancsokat, pl az r_skipglare 1 esszenciális.
szerk: Na meg is jött a kedvem, letöltöm és letolom a DLC-ket.
Alsó a paraszt-mode?
Avatar
deep

Hozzászólás #15395 2017.02.07. 09:47

aabyssx írta:Alsó a paraszt-mode?
Az alsó a nem-egy-fakó-genny mode.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15396 2017.02.07. 09:49

aabyssx írta:Alsó a paraszt-mode?
Még meg is érteném a linkelt kép miatt, de látnád több helyen... milyen gyönyörű játékot rejtettek egy EGYETLEN, létező paraméterrel kikapcsolható moslék alá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15397 2017.02.07. 09:58

arty írta:Trevor óta hajlamos vagyok szkeptikus lenni :D
Trevor az egyik legjobb karakter amit az ipar kitermelt az elmúlt 10 évben. Csak egyrészt túl kéne látni a morális korlátaidon, másrészt érteni kéne a karakterben rejlő iróniát. Pontosabban e kettő organikusan összefügg :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15398 2017.02.07. 10:00

DanielT írta:Végre van köztünk egy igazi AMD fanboj, akinek nem csak a szája jár! :eljen: :banplz:
És bár logikailag nyilvánvaló, még nem szembesültét a ténnyel, hogy a freesync teszt miatt egy AMD vga van a gépben momentán. Nevesítve egy RX480. Mégbővebben egy Sapphire RX480 Nitro+ :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15399 2017.02.07. 10:03

Moby írta:És bár logikailag nyilvánvaló, még nem szembesültét a ténnyel, hogy a freesync teszt miatt egy AMD vga van a gépben momentán. Nevesítve egy RX480. Mégbővebben egy Sapphire RX480 Nitro+ :D
Arty is mindig talál valami alibit, hogy az imádott Intelétől/nVidiájától vásároljon, szal... :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15400 2017.02.07. 10:03

Moby írta:Trevor az egyik legjobb karakter amit az ipar kitermelt az elmúlt 10 évben. Csak egyrészt túl kéne látni a morális korlátaidon, másrészt érteni kéne a karakterben rejlő iróniát. Pontosabban e kettő organikusan összefügg :)
Egy Trevor karakterének "megértéséhez" irónikus módon pont intelligencia szükséges.

Vissza: “Leáldozott.hu”