A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15261 2017.02.02. 13:42

AMD stuff
Ryzen március 3-ig.
A Vega csak nyáron jön, minimum 13 hónappal a Pascal után. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15262 2017.02.02. 13:50

A csodálatos Order 1886 fejlesztőinek új játéka. Legalább gameplay elemeket tartalmaz.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15263 2017.02.02. 13:55

Nagyon fasza ez a Game Mode, mintha a Microsoft csinálta volna! :eljen:

2017-02-02 13_54_31-$.png
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15264 2017.02.02. 14:06

DanielT írta:szarabbulfutaforza.png
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15265 2017.02.02. 14:46

Egyébként lehet, hogy a "Game" szón mást ért a Microsoft, mint amit mi...

Próbáljuk csak meg pl "fos"-ként, vagy "hulladék"-ként értelmezni:

Xbox One Hulladék konzol - Hm... stimmel.
Exkluzív fosok - Tetszik a csengése! Gears/Halo/stb 15 éve + az új epik fail próbálkozások.
És akkor a végén a Windows 10 Hulladék Mode - A tesztek alapján jobb nevet nem is találhattak volna neki!

Szerintem jó nyomon vagyok! :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #15266 2017.02.02. 16:07

DanielT írta:Nagyon fasza ez a Game Mode, mintha a Microsoft csinálta volna! :eljen:

2017-02-02 13_54_31-$.png
Megoldotta(tm).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15267 2017.02.02. 16:13

Huhuhúúúúúú... ekkora bullshit Kickstartert is rég láttam!

Apocalypse Now - The game
Avatar
Moby

Hozzászólás #15268 2017.02.02. 17:54

DanielT írta:Nagyon fasza ez a Game Mode, mintha a Microsoft csinálta volna! :eljen:

2017-02-02 13_54_31-$.png
Na! :eljen: Leállítottak minden háttérprocesszt!





A vga drivert is. Pécé konzol vanik. Nincs háttérben sumákolás! :violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15269 2017.02.02. 18:00

Moby írta:Na! :eljen: Leállítottak minden háttérprocesszt!





A vga drivert is. Pécé konzol vanik. Nincs háttérben sumákolás! :violent:
"Nálunk nincs tékozlás, pazarlás! Nincs Nincs! Ha nem teccik add vissza ezt is!"

Indul a bakterház
Avatar
arty

Hozzászólás #15270 2017.02.02. 18:38

úgy néz ki a Wildlands béta kódom xbox one-ra jött ... (gondolom én kérhettem arra, de már nem emlékszem mi vezethetett ide, nem látom benne a rációt)

jöjjön aminek jönnie kell ! :D

(hétvégén emellé r6siege free weekend is lesz)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15271 2017.02.02. 18:47

arty írta:úgy néz ki a Wildlands béta kódom xbox one-ra jött ... (gondolom én kérhettem arra, de már nem emlékszem mi vezethetett ide, nem látom benne a rációt)

jöjjön aminek jönnie kell ! :D

(hétvégén emellé r6siege free weekend is lesz)
Biztosan kiváló élményt fog nyújtani, csak a játékra tudsz majd koncentrálni! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #15272 2017.02.02. 18:51

DanielT írta:Biztosan kiváló élményt fog nyújtani, csak a játékra tudsz majd koncentrálni! :eljen:
Csak remélni tudom, hogy nem ironizáltál !!!!!44
Avatar
Moby

Hozzászólás #15273 2017.02.02. 18:54

arty írta:úgy néz ki a Wildlands béta kódom xbox one-ra jött ... (gondolom én kérhettem arra, de már nem emlékszem mi vezethetett ide, nem látom benne a rációt)

jöjjön aminek jönnie kell ! :D

(hétvégén emellé r6siege free weekend is lesz)
A kód bármire beváltható. De azért ügyes próbálkozás volt! :nevetes2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15274 2017.02.02. 19:04

arty írta:Csak remélni tudom, hogy nem ironizáltál !!!!!44
Miért ironizáltam volna? Egy szuper hardveren, kiváló minőségben élvezheted az Ubisoft következő remek termékét.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15275 2017.02.02. 20:31

no szerencsere megnyitottak a Yokaa-Laylee backer survey-t meg utoljara es atraktam a platformot PS4 ---> PC.
bar zsakbacica igyis (Unity Engine :bdead: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15276 2017.02.02. 20:34

SlickAdam írta:no szerencsere megnyitottak a Yokaa-Laylee backer survey-t meg utoljara es atraktam a platformot PS4 ---> PC.
bar zsakbacica igyis (Unity Engine :bdead: )
A Unity már elég jó ám, pl a Beautiful Desolation is azzal készül, plusz persze a custom cucc, amit a tesók csináltak.

Vagy itt van ez az überdurva modelleket és minden egyebet tartalmazó Tarkov. Nézz bele más gameplay videókba is.

phpBB [media]


Nem szabad alábecsülni ezt a cuccot.

phpBB [media]
Avatar
SötétBarom

Hozzászólás #15277 2017.02.02. 22:22

TasManXT írta:
phpBB [media]


Ha valakinek PS4-en kimaradt volna ez a csoda, most kb 6 ezer season pass-el együtt. (sajnos utóbbi nem tartalmaz mindent, BIKE és 2 dlc külön van)

Driveclub
Driveclub Season Pass
Driveclub BIKES (ez a kieg, van standalone is belőle)


A minap volt szerencsém tolni PS VR-ral egy fél órát.. Nagyon bejött az élmény, de ahogy a 60 frém érdekében kinéz, az valami kritikán aluli..
Avatar
eje75

Hozzászólás #15278 2017.02.02. 23:55

Húbazz, ezt most olvastam SG-n: "WSAD alkalmatlan játékra. Sosem arra volt, sosem arra lesz. Gépelésre találták ki.Nem tudsz WSAD-val 360 fokban mozogni, nem tudsz finom mozdulatokat tenni.Egér alkalmas sok mindenre, a pontossága, gyorsasága adott.A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó.Kontrollerrel mindent tudsz minden stílusban, mert játékra lett kifejlesztve" Na ki írta? Na ki?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15279 2017.02.03. 00:27

eje75 írta:Húbazz, ezt most olvastam SG-n: "WSAD alkalmatlan játékra. Sosem arra volt, sosem arra lesz. Gépelésre találták ki.Nem tudsz WSAD-val 360 fokban mozogni, nem tudsz finom mozdulatokat tenni.Egér alkalmas sok mindenre, a pontossága, gyorsasága adott.A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó.Kontrollerrel mindent tudsz minden stílusban, mert játékra lett kifejlesztve" Na ki írta? Na ki?
akar en is irhattam volna. minden szava igaz.
jatek-WASD(+eger) az buziknak valo, 1970-ben ragadt buziknak. :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #15280 2017.02.03. 00:52

SlickAdam írta:akar en is irhattam volna. minden szava igaz.
jatek-WASD(+eger) az buziknak valo, 1970-ben ragadt buziknak. :nezze:
Aha... minden szava igaz: "A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó." Megmondom őszintén: Én azon se csodálkoztam volna, ha Te írod, hisz az eszed, az megvan hozzá, meg jól láthatóan bekaptad a konzolgyártók süketelését, szopogatod a mézesmadzagot keményen, no de sebaj, mi WASD buzik, jól tudjuk, hogy hol végződik a mézesmadzag, jó étvágyat hozzá:
Spoiler
gwuxEGo.gif
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15281 2017.02.03. 00:59

eje75 írta:Aha... minden szava igaz: "A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó." Megmondom őszintén: Én azon se csodálkoztam volna, ha Te írod, hisz az eszed, az megvan hozzá, meg jól láthatóan bekaptad a konzolgyártók süketelését, szopogatod a mézesmadzagot keményen, no de sebaj, mi WASD buzik, jól tudjuk, hogy hol végződik a mézesmadzag, jó étvágyat hozzá:
Spoiler
gwuxEGo.gif
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
jo a WASD sok gombos, kevesebb preciziot igenylo jatekokhoz. pl strategiai cumokhoz. logikus. de nem erröl szolt az idezet.
WASD?! most komolyan? meg ha rendesen lenne elhelyezve ez a 4 tetves gomb... nem ugy, mintha kaptak volna jobbrol egy pofont... meg nyulkaljak kisujjal a shift meg a többi fele. BULLSHIT! NEM JATEKRA VALO! hozza lehet szokni? ezzel iranyitjak a jatekokat ezer eve? IGEN. de ettöl meg nem jatekra valo. FPS-t se a bal kez szoposkodasa miatt jo iranyitani pc-n, hanem az eger miatt.

emlekszem kislany koromban is csapattuk PS2-n a GT3-at, nyomas erzekelös gombokkal, analog karok, kenyelem, kanape, minden ami kell.
atmentünk fogyós haverhez megnezni mit muvel PC-n a NFS Underground-al: precizios iranyitas volt nala a fel-le-balra-jobbra I/O gombokkal. adagolta erzessel a cumot. LOAL

WASD meg a tököm...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15282 2017.02.03. 01:29

SlickAdam írta:no szerencsere megnyitottak a Yokaa-Laylee backer survey-t meg utoljara es atraktam a platformot PS4 ---> PC.
bar zsakbacica igyis (Unity Engine :bdead: )
Érdekes, hogy PC-ről (vagy PC-n belül) már nem lehet váltani semmi másra :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15283 2017.02.03. 01:36

SlickAdam írta:jo a WASD sok gombos, kevesebb preciziot igenylo jatekokhoz. pl strategiai cumokhoz. logikus. de nem erröl szolt az idezet.
WASD?! most komolyan? meg ha rendesen lenne elhelyezve ez a 4 tetves gomb... nem ugy, mintha kaptak volna jobbrol egy pofont... meg nyulkaljak kisujjal a shift meg a többi fele. BULLSHIT! NEM JATEKRA VALO! hozza lehet szokni? ezzel iranyitjak a jatekokat ezer eve? IGEN. de ettöl meg nem jatekra valo. FPS-t se a bal kez szoposkodasa miatt jo iranyitani pc-n, hanem az eger miatt.

emlekszem kislany koromban is csapattuk PS2-n a GT3-at, nyomas erzekelös gombokkal, analog karok, kenyelem, kanape, minden ami kell.
atmentünk fogyós haverhez megnezni mit muvel PC-n a NFS Underground-al: precizios iranyitas volt nala a fel-le-balra-jobbra I/O gombokkal. adagolta erzessel a cumot. LOAL

WASD meg a tököm...
Viszont az a 360 fokos szösszenet az eredeti idézetben elég értelmetlen, pontosabban csak a játékok szűk körére érvényes (ótóka, FIFA), tekintve, hogy többnyire az nem a WASD dolga, hanem az egéré, tehát irreleváns. De persze egy FPS-ben tutira egér+WASD-vel leszel darabosabb, mint gamepaddel :miaz:

A nyúlkálós részt is átgondolnám a helyedben, a Steam Controllernél is elő lehetett volna adni kritikaként, levezetve, hogy NEM JATEKRA VALO! A DS4 nyilván rendben van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15284 2017.02.03. 07:30

A WASD tényleg putri, bár hatékony. Valami ilyesmit tudnék alternatívának elképzelni:

Kép

Az univerzális szoftver támogatás hiányában persze meg is bukik a dolog.

Egy Nunchuck szerű kontroller lehetne még jó megoldás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15285 2017.02.03. 07:50

Zóanagyvarázsló írta:Érdekes, hogy PC-ről (vagy PC-n belül) már nem lehet váltani semmi másra :szomoru1:
Viszont nem látom a lázadó tömegeket. Hm. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15286 2017.02.03. 07:52

SötétBarom írta:A minap volt szerencsém tolni PS VR-ral egy fél órát.. Nagyon bejött az élmény, de ahogy a 60 frém érdekében kinéz, az valami kritikán aluli..
Szinte látom magam előtt a fejlesztőket, ahogy "húzzák lefelé a csúszkát" az options menüben és egyre kétségbeesetten temetik az arcukat a tenyerükbe. :DD
Avatar
eje75

Hozzászólás #15287 2017.02.03. 09:14

SlickAdam írta:jo a WASD sok gombos, kevesebb preciziot igenylo jatekokhoz. pl strategiai cumokhoz. logikus. WASD meg a tököm...
"jo a WASD sok gombos, kevesebb preciziot igenylo jatekokhoz"??? He? Figyu, nem véletlenül RETTEGNEK az ős konzolosok, amikor meghallják, hogy az imádott gyártójuknál felmerült a WASD-egér támogatás lehetősége! Jogosulatlan előnyről nem beszélhetnek, hisz ők is megvehetnék, de nem tudják kezelni (még).... viszont tudják, hogy online jön majd egy WASD buzi, és 20 év konzolás ide-20 év konzolozás oda, úgy megb..sza őket a kontrollerükkel együtt, hogy a fülükön folyik ki... Nem a kontroller ellen vagyok, sőt!!! Itt van az asztalomon, és teljesen igazad van, bármilyen racing, vagy sport játékban azt veszem elő...Ha eszembe jut, hogy a Dark Souls-t bill.-el kellett volna végignyomnom a hideg kiráz.... nem: kontroller rulez! De hogy: "A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó.NEM JATEKRA VALO! "?? Bármikor leülök a SEIGE-ben egy PRO konzol játékos ellen, és egérrel 10 perc alatt megcsinálom előröl, hátulról, még a korpásba is bekéredzkedek... Nem erre lett kitalálva az igaz, és az ergonomiája se az igazi, ezért használok ilyet G13 meg ilyet Nyth Én FPerson játékokban 10 év konzolozás után se tudtam megszokni a kontrollert.... szvsz nem hatékony... Én pont ellenkezőleg gondolom: a kontroller van amire jó, sőt jobb, de van, amire sosem lesz még csak közel olyan jó, mint az egér-bill...
Avatar
arty

Hozzászólás #15288 2017.02.03. 09:21

eje75 írta:"jo a WASD sok gombos, kevesebb preciziot igenylo jatekokhoz"??? He? Figyu, nem véletlenül RETTEGNEK az ős konzolosok, amikor meghallják, hogy az imádott gyártójuknál felmerült a WASD-egér támogatás lehetősége! Jogosulatlan előnyről nem beszélhetnek, hisz ők is megvehetnék, de nem tudják kezelni (még).... viszont tudják, hogy online jön majd egy WASD buzi, és 20 év konzolás ide-20 év konzolozás oda, úgy megb..sza őket a kontrollerükkel együtt, hogy a fülükön folyik ki... Nem a kontroller ellen vagyok, sőt!!! Itt van az asztalomon, és teljesen igazad van, bármilyen racing, vagy sport játékban azt veszem elő...Ha eszembe jut, hogy a Dark Souls-t bill.-el kellett volna végignyomnom a hideg kiráz.... nem: kontroller rulez! De hogy: "A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó.NEM JATEKRA VALO! "?? Bármikor leülök a SEIGE-ben egy PRO konzol játékos ellen, és egérrel 10 perc alatt megcsinálom előröl, hátulról, még a korpásba is bekéredzkedek... Nem erre lett kitalálva az igaz, és az ergonomiája se az igazi, ezért használok ilyet G13 meg ilyet Nyth Én FPerson játékokban 10 év konzolozás után se tudtam megszokni a kontrollert.... szvsz nem hatékony... Én pont ellenkezőleg gondolom: a kontroller van amire jó, sőt jobb, de van, amire sosem lesz még csak közel olyan jó, mint az egér-bill...
a jó és a hatékony egyébként nem szinonimák :P

persze, mivel megszoktad és neked (is) a sok fragre áll, így tökéletesen érthető, miért használod a "jó" szócskát, tévesen :P
Avatar
arty

Hozzászólás #15289 2017.02.03. 09:24

DanielT írta:Szinte látom magam előtt a fejlesztőket, ahogy "húzzák lefelé a csúszkát" az options menüben és egyre kétségbeesetten temetik az arcukat a tenyerükbe. :DD
jó hogy van a topik és beleláthatok a kétségbeesett pöcés elmékbe :D van baj rendesen.....
Avatar
arty

Hozzászólás #15290 2017.02.03. 09:25

DanielT írta:Viszont nem látom a lázadó tömegeket. Hm. :banplz:
A pécés tömeg valami f2p dotaklónban vagy örliakszessz zombiszörvájvörben fetreng éppen, nemigazán mozgatja őket a videojáték.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15291 2017.02.03. 09:32

eje75 írta:"jo a WASD sok gombos, kevesebb preciziot igenylo jatekokhoz"??? He? Figyu, nem véletlenül RETTEGNEK az ős konzolosok, amikor meghallják, hogy az imádott gyártójuknál felmerült a WASD-egér támogatás lehetősége! Jogosulatlan előnyről nem beszélhetnek, hisz ők is megvehetnék, de nem tudják kezelni (még).... viszont tudják, hogy online jön majd egy WASD buzi, és 20 év konzolás ide-20 év konzolozás oda, úgy megb..sza őket a kontrollerükkel együtt, hogy a fülükön folyik ki... Nem a kontroller ellen vagyok, sőt!!! Itt van az asztalomon, és teljesen igazad van, bármilyen racing, vagy sport játékban azt veszem elő...Ha eszembe jut, hogy a Dark Souls-t bill.-el kellett volna végignyomnom a hideg kiráz.... nem: kontroller rulez! De hogy: "A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó.NEM JATEKRA VALO! "?? Bármikor leülök a SEIGE-ben egy PRO konzol játékos ellen, és egérrel 10 perc alatt megcsinálom előröl, hátulról, még a korpásba is bekéredzkedek... Nem erre lett kitalálva az igaz, és az ergonomiája se az igazi, ezért használok ilyet G13 meg ilyet Nyth Én FPerson játékokban 10 év konzolozás után se tudtam megszokni a kontrollert.... szvsz nem hatékony... Én pont ellenkezőleg gondolom: a kontroller van amire jó, sőt jobb, de van, amire sosem lesz még csak közel olyan jó, mint az egér-bill...
Node a billegér kombóból az egér a nyerő minden ilyen esetben. Én pl most odatettem a fotelt a tv elé, a karfákon végigfektettem egy polcot és ott alakítottam ki a singleplayer "haladós" fps setupot. Azért haladós, mert így az AI-t úgy alázom meg, ahogy akarom, nem tart fel a játék, pl Chernobyl-ig gyorsan eljutottam COD-ban és az a rész se jelentett kihívást, bár csak normal-on nyomtam.

Siege re alkalmatlan sajnos, mert ott pixel peeping van és hiába ülök közel, az még nem elég és a casualabb döglős póz miatt gyengülő precizitás is garancia a sikertelenségre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15292 2017.02.03. 09:35

arty írta:A pécés tömeg valami f2p dotaklónban vagy örliakszessz zombiszörvájvörben fetreng éppen, nemigazán mozgatja őket a videojáték.
Yooka-Laylee

Pc backers: 22.974
Konzol backers: 21.683

HÜPSZ. :eplus2:

szerk: És ez csak a 2 alap tier, erre jön még 5.859 db Pc Enhanced Toybox edition + 2.841 Pc dobozos deluxe. Exkluzív konzolos tierek nincsenek a KS kampányban az alapon kívül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15293 2017.02.03. 09:39

arty írta:jó hogy van a topik és beleláthatok a kétségbeesett pöcés elmékbe :D van baj rendesen.....
Háppeeersze, a te alternatív valóságodban biztos örömmel húzták le a sárba, hogy bírja a #Sikergen... :miaz:

2017-02-03 09_37_45-$.png
Avatar
arty

Hozzászólás #15294 2017.02.03. 10:00

DanielT írta:Yooka-Laylee

Pc backers: 22.974
Konzol backers: 21.683

HÜPSZ. :eplus2:

szerk: És ez csak a 2 alap tier, erre jön még 5.859 db Pc Enhanced Toybox edition + 2.841 Pc dobozos deluxe. Exkluzív konzolos tierek nincsenek a KS kampányban az alapon kívül.
ÖÖööööööö.... hátö.... gyanítom az elrettent wiiU-s tömeg mehetett át kényszerből a pécés táborba. Más lehetőséget nem látok a gyalázatos számokra! :(
Avatar
arty

Hozzászólás #15295 2017.02.03. 10:01

DanielT írta:Háppeeersze, a te alternatív valóságodban biztos örömmel húzták le a sárba, hogy bírja a #Sikergen... :miaz:

2017-02-03 09_37_45-$.png
60fps csősúter -> VR
vs.
30fps nagylátótávos ótóka, szélnekeresztett csapat utolsó munkanapján csúszkázik -> VR
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15296 2017.02.03. 10:20

arty írta:60fps csősúter -> VR
vs.
30fps nagylátótávos ótóka, szélnekeresztett csapat utolsó munkanapján csúszkázik -> VR
A boldog PS VR tulaj pedig csak a játékra koncentrálhat és -> élvezi.

Spoiler
:mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15297 2017.02.03. 10:23

eje75 írta:"jo a WASD sok gombos, kevesebb preciziot igenylo jatekokhoz"??? He? Figyu, nem véletlenül RETTEGNEK az ős konzolosok, amikor meghallják, hogy az imádott gyártójuknál felmerült a WASD-egér támogatás lehetősége! Jogosulatlan előnyről nem beszélhetnek, hisz ők is megvehetnék, de nem tudják kezelni (még).... viszont tudják, hogy online jön majd egy WASD buzi, és 20 év konzolás ide-20 év konzolozás oda, úgy megb..sza őket a kontrollerükkel együtt, hogy a fülükön folyik ki... Nem a kontroller ellen vagyok, sőt!!! Itt van az asztalomon, és teljesen igazad van, bármilyen racing, vagy sport játékban azt veszem elő...Ha eszembe jut, hogy a Dark Souls-t bill.-el kellett volna végignyomnom a hideg kiráz.... nem: kontroller rulez! De hogy: "A kettő együtt valahol jó, valahol nem jó. Álltalában nem jó.NEM JATEKRA VALO! "?? Bármikor leülök a SEIGE-ben egy PRO konzol játékos ellen, és egérrel 10 perc alatt megcsinálom előröl, hátulról, még a korpásba is bekéredzkedek... Nem erre lett kitalálva az igaz, és az ergonomiája se az igazi, ezért használok ilyet G13 meg ilyet Nyth Én FPerson játékokban 10 év konzolozás után se tudtam megszokni a kontrollert.... szvsz nem hatékony... Én pont ellenkezőleg gondolom: a kontroller van amire jó, sőt jobb, de van, amire sosem lesz még csak közel olyan jó, mint az egér-bill...
latod, leirtad, hogy az egerrel milyen jol lehet celozni.:)
a WASD az tovabbra is gepelesre vanik.
Avatar
eje75

Hozzászólás #15298 2017.02.03. 11:22

SlickAdam írta:latod, leirtad, hogy az egerrel milyen jol lehet celozni.:)
a WASD az tovabbra is gepelesre vanik.
Miért? A kontroller csak nyomás érzékelős ravaszból áll? Én az egér billentyűzetről beszéltem, nem 4 gombról... A kettő együtt alázza le a kontrollert bármilyen belső nézetesben...
Avatar
arty

Hozzászólás #15299 2017.02.03. 15:52

neogaf rumor

ps4pro boost mode propecs nelkuli jatekokra. 27@30fps, unlokkos jatekban megtobb fps.

kibaszott neopc :)
de amugy johet, jo dolog, csak nemkonzol. pecegany.

a granturismo mukodese leallt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15300 2017.02.03. 16:17

arty írta:neogaf rumor

ps4pro boost mode propecs nelkuli jatekokra. 27@30fps, unlokkos jatekban megtobb fps.

kibaszott neopc :)
de amugy johet, jo dolog, csak nemkonzol. pecegany.

a granturismo mukodese leallt.
Jaja, valami jobb lesz, mint a kicseszett retek, azonnal lázadj! GÁNY! :eljen:

Meanwhile pár perce beüzemeltem a céges PS4-et. Kellemes szopás volt*, de most, hogy kész, már nem tudom mit kezdjek vele.

*Egyik legjobb rész: PSN demó letöltés. Rég jelentkeztem be szerinte(szerintem is LOL), adjam meg a bankkártyám lejárati adatait. A kártyaszám bent van, módosítani nem lehet. Az a kártya lejárt 2 éve, de csak 2017-et lehet kiválasztani, illetve annál frissebbet. Köszi. Kimentem valami másik menübe, megtaláltam a payment opciót és töröltem a picsába. Így már engedett letölteni. Hű, jól megvédett! :eljen:

Másik kellemes: A gépen van egy Uncharted Collection demó, letölve egy másik accounttal. Jelentkezzek be azzal, az enyémmel nem engedi indítani. :eljen:

szerk: És persze, hogy mailben kaptam a számlát a 0 forintos demó letöltésről. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #15301 2017.02.03. 17:30

DanielT írta:Jaja, valami jobb lesz, mint a kicseszett retek, azonnal lázadj! GÁNY! :eljen:
Ezek egy menthetetlen pécégányhekker elképzelései a "jobb"-ról.

(kidobott a wd1, szabálytalan művelet, leállt. elinditom, töltené az állást, szabálytalan művelet, leállt. eléggé a végén vagyok. de lehet csak voltam :( szerencsére a második rész nem erre a pöceplatformra lett meg.... azt talán majd végig tudom játszani... JÁTSZANI... nem taknyolni...)
Avatar
arty

Hozzászólás #15302 2017.02.03. 17:37

720p, ablak, fosgraf. így se indul.

szerk: betöltött legalacsonyabb részletessségen, 720pben. döbbenet, de még itt is akad, szaggat :DDDDDDDD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15303 2017.02.03. 19:04

arty írta:Ezek egy menthetetlen pécégányhekker elképzelései a "jobb"-ról.
Az, hogy végre talán a kibaszott szánalmas 30 fps meglesz a régebbi címeknél? Ez csak "jobb"? Valójában persze szarabb? GÁNY? :wilting:

Még mindig nem értek két dolgot:

Minek cserélted a 970-et?

Minek van még gémingre alkalmas pécéd?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15304 2017.02.03. 19:31

Arty, majd mesélj a Wildlands élményről! Úgy hallom különösen élvezetes és GÁNYmentes a fíling Bone-on! :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #15305 2017.02.03. 21:04

arty írta:720p, ablak, fosgraf. így se indul.

szerk: betöltött legalacsonyabb részletessségen, 720pben. döbbenet, de még itt is akad, szaggat :DDDDDDDD
Watch Dogs

Technoban brutális kettősség: döbbenet szép vs. 720p lowban is ugy tud totálisan indokolatlanul akadni, ahogy még a crysis se tudott.
Bár ubi és openworld, meglepett h volt nehézségállítás - kellett is. Nehéz fokozatban voltak keményebb helyzetek, semmiféle analógiát nem tudnék vonni az AssCreedekkel.
A sztori sima bosszúsztori, minimális kikacsintgatással, odaszúrással korunk netre tett világára. Nem zavart, hogy komolyan vette magát, a kettestől félek, hogy kevésbé fogja.

A szinglibe integrált multi szenzációs: be lehet menni egymás játékába és ott meghekkelni a másikat. Jópár csörtét vívtam idegenekkel, remélem ez az aspektus a kettesben is marad.

8/10

(mióta kifagyott, többet sehogy nem tudtam ismét fix30ra belőni, szerencsére nem volt már sok hátra...)
Avatar
arty

Hozzászólás #15306 2017.02.03. 21:14

DanielT írta:Az, hogy végre talán a kibaszott szánalmas 30 fps meglesz a régebbi címeknél? Ez csak "jobb"? Valójában persze szarabb? GÁNY? :wilting:

Még mindig nem értek két dolgot:

Minek cserélted a 970-et?

Minek van még gémingre alkalmas pécéd?
A nosza rakjunk erősebb vasat a fostalicska fejlesztők ganédombja alá pécés gondolkodás. Örültem volna, ha meg is marad annak a platformnak, konzolon pedig a FIXHARDVER-re lövik be a játékokat, hogy azon az egy kibaszott konfigon jól fusson. Vagy legalábbis törekszenek rá... így h lassan mindkét gépből van erősebb (ill bónból "legerősebb" is lesz :D), erre semmiféle igény nem támad majd. Ha jobb frémet akar a büdöskonzolos, vegyen jobb videok... öö.. jobb konzolt! Innen már csak egy lépés a rambővítés, a cpucsere és a ledesventi. Ocsmány világkép látszik beteljesülni, mivel az emberek vevők a prókonzolra, s ezzel együtt a pécégányra :( Csak meg kell nézni, hogy a proval, az fhd/4k tévékkel mekkora a káosz. DF guide kell, ha optimálisan akarsz játszani :( És most majd jön még pár opcio...

PC az exkluk miatt kell, ill. mert sokszor olcsóbb rá a játék. De benne van a grafribancság is, nem tagadom.
970et azért kellett cserélni, hogy nagyobb eséllyel induljak a 60frémért, a jobb grafért, a kompromisszummentesebb játékért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15307 2017.02.03. 21:41

arty írta:a jó és a hatékony egyébként nem szinonimák :P

persze, mivel megszoktad és neked (is) a sok fragre áll, így tökéletesen érthető, miért használod a "jó" szócskát, tévesen :P
Arty, te ezt könnyen mondod, már más fejlettségi szinten vagy, és fittyet hánysz holmi sikerre, hatékonyság, teljesítményre. Sajnos nem mindenki érett még meg foglalkozni CSAKAJÁTÉKKAL, mint te!
Avatar
arty

Hozzászólás #15308 2017.02.03. 21:43

Zóanagyvarázsló írta:Arty, te ezt könnyen mondod, már más fejlettségi szinten vagy, és fittyet hánysz holmi sikerre, hatékonyság, teljesítményre. Sajnos nem mindenki érett még meg foglalkozni CSAKAJÁTÉKKAL, mint te!
zennnnnnnn!

---

Assetto Corsa - free content érkezik (pálya)

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15309 2017.02.03. 22:24

arty írta:Assetto Corsa - free content érkezik (pálya)

[video]garazs_gany_de_az_nem_gany_am.mp9[/video]
Már látom is, hogy miért kedveled a játékot:

2017-02-03 22_22_44-A PC-s játékoknak leáldozott - 219. oldal - www.lealdozott.hu.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15310 2017.02.03. 22:56

Na, ez a Wildlands valami csodaszép! :eljen:

Mint játék kb egy TPS Far Cry, térképtakarító bullshittel, de egyelőre még nem idegesít, főleg így coop-ra kihegyezve haverokkal. Még pénzt is adnék érte, olyan 6 ezer körül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15311 2017.02.03. 23:00

Aki először jelentkezik, az kapja a kódot priviben(1 ember - 1 gém einstand):

ABZÚ
Steamworld Heist
Okhlos
Project Highrise
Jotun
HoPiKo
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15312 2017.02.03. 23:35

DanielT írta:Aki először jelentkezik, az kapja a kódot priviben(1 ember - 1 gém einstand):

ABZÚ
Steamworld Heist
Okhlos
Project Highrise
Jotun
HoPiKo
ismet karacsony? :) nem akarok nagyon pofatlan lenni (csak kicsit), ugyhogy jatsszunk olyat, hogy stipistopi ABZU, de ha jelentkezik ra mas meg ejfel elött, akkor add neki.
Avatar
eje75

Hozzászólás #15313 2017.02.04. 00:37

DanielT írta:Na, ez a Wildlands valami csodaszép! :eljen:

Mint játék kb egy TPS Far Cry, térképtakarító bullshittel, de egyelőre még nem idegesít, főleg így coop-ra kihegyezve haverokkal. Még pénzt is adnék érte, olyan 6 ezer körül.
Ez closed béta? Mert jelentkeztem, de nem kaptam semmit :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15314 2017.02.04. 07:23

SlickAdam írta:ismet karacsony? :) nem akarok nagyon pofatlan lenni (csak kicsit), ugyhogy jatsszunk olyat, hogy stipistopi ABZU, de ha jelentkezik ra mas meg ejfel elött, akkor add neki.
Kód ment!

eje75: Igen, closed én is Tasmantól kaptam az inviteot.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15315 2017.02.04. 07:48

A zúj ápdéttel lehet használni külső hdd-t a pisi4!-en!!4
Ezzel a prő fícsörrel már legalább olyan fejlett, mint anyámék 5 éves tévéje. Érzem, hogy most szériájuk van a japó szagembereknek és már csak egy párat kell az asztal alatt aludni, hogy lehessen user nevet is változtatni. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15316 2017.02.04. 07:54

benőmenő írta:A zúj ápdéttel lehet használni külső hdd-t a pisi4!-en!!4
Ezzel a prő fícsörrel már legalább olyan fejlett, mint anyámék 5 éves tévéje. Érzem, hogy most szériájuk van a japó szagembereknek és már csak egy párat kell az asztal alatt aludni, hogy lehessen user nevet is változtatni. :eljen:
Ja ezt láttam Gaf topikok között, ŐRJÖNGENEK a népek, hogy mekkora királyság, ahogy a "talán meglesz a 30 fps mód"-ért is majd elcsöppennek. Ilyen szövegekkel, hogy "fuck yeah, competition is good" és hasonló remek gondolatok kerülnek megosztásra! :eljen:

Így kell ezt csinálni, éheztetni a parasztot, hogy amikor dobod a csontot, hálától könnyes szemmel rebegjenek érted imákat!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15317 2017.02.04. 10:10

DanielT írta:Kód ment!
:worship:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15318 2017.02.04. 11:08

DanielT írta:Ja ezt láttam Gaf topikok között, ŐRJÖNGENEK a népek, hogy mekkora királyság, ahogy a "talán meglesz a 30 fps mód"-ért is majd elcsöppennek. Ilyen szövegekkel, hogy "fuck yeah, competition is good" és hasonló remek gondolatok kerülnek megosztásra! :eljen:
Így kell ezt csinálni, éheztetni a parasztot, hogy amikor dobod a csontot, hálától könnyes szemmel rebegjenek érted imákat!
Kusztom Wallpépörök!!!!4 Mivel érdemelték ki a userek ezt a kegyet?! Ugye, hogy megérte a psn+ sarc! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15319 2017.02.04. 11:45

NA. Ezt a Wildlandset tuti fogjuk tolni, lopottkuponos, G2A-s, ukrán, stb legundorítóbb konstrukcióban, mert ugye Ubisoft. De tök jó, semmi forradalmi, csak élvezetes az irányítás, szép, lehet együtt menni, relax cücc.
Avatar
arty

Hozzászólás #15320 2017.02.04. 12:17

DanielT írta:Már látom is, hogy miért kedveled a játékot:

2017-02-03 22_22_44-A PC-s játékoknak leáldozott - 219. oldal - http://www.lealdozott.hu.png
valójában a másik kettő, KÉTSZEREKKORKA tábla miatt :P

(nem kicsit izléstelen, de legalább ez FREE cucc, nem ugy mint amikor a pcarsért FIZETTEM és mégis nézhettem a vidiagányt, s mellette amdn még játszhatatlan is volt kb a játék)
Avatar
arty

Hozzászólás #15321 2017.02.04. 12:19

DanielT írta:Ja ezt láttam Gaf topikok között, ŐRJÖNGENEK a népek, hogy mekkora királyság, ahogy a "talán meglesz a 30 fps mód"-ért is majd elcsöppennek. Ilyen szövegekkel, hogy "fuck yeah, competition is good" és hasonló remek gondolatok kerülnek megosztásra! :eljen:

Így kell ezt csinálni, éheztetni a parasztot, hogy amikor dobod a csontot, hálától könnyes szemmel rebegjenek érted imákat!
Nekem mindig a Gran Turismo jut eszembe a kiéhezett parasztokról :) Ésbazmeg, elképesztően jól működik!!!
Avatar
arty

Hozzászólás #15322 2017.02.04. 12:25

DanielT írta:NA. Ezt a Wildlandset tuti fogjuk tolni, lopottkuponos, G2A-s, ukrán, stb legundorítóbb konstrukcióban, mert ugye Ubisoft. De tök jó, semmi forradalmi, csak élvezetes az irányítás, szép, lehet együtt menni, relax cücc.
Ha nem lenne Ghost Recon a címben, szerintem nekem is bejönne. De ezen nemtok túllépni és mivel nem coop toltam, annyira a játékmenettől se vagyok elájulva - ahogy írtad: a reménytelen térképtakarítás jócskán elvesz az élményből, bárhova megyek akciózni, útközben 23 activity kelleti magát képen, rádión, stb. A parancsosztó tárcsa minden idők legszarabbja - de legalább van.

Az ótóka, helizés, lődözés önmagában tetszik, nyomom még kicsit a hétvégén a "demót", hátha.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15323 2017.02.04. 12:34

arty írta:Ha nem lenne Ghost Recon a címben, szerintem nekem is bejönne. De ezen nemtok túllépni és mivel nem coop toltam, annyira a játékmenettől se vagyok elájulva - ahogy írtad: a reménytelen térképtakarítás jócskán elvesz az élményből, bárhova megyek akciózni, útközben 23 activity kelleti magát képen, rádión, stb. A parancsosztó tárcsa minden idők legszarabbja - de legalább van.

Az ótóka, helizés, lődözés önmagában tetszik, nyomom még kicsit a hétvégén a "demót", hátha.
A Tom Clancy's felirat se javít a helyzeten? Egy HULLA játéka! Érted. Tomklenszibazmeg. AZ.

Ajánlom a HUD tweakelését, minimum célkereszt kikapcsolás (fegyveren úgyis van sight) illetve egyéb notifikációk, tooltipek, bullshitek OFF.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #15324 2017.02.04. 12:51

DanielT írta:closed én is Tasmantól kaptam az inviteot.
Én Arty-tól kaptam :gonosz1:
Spoiler
bone-ra :csodalk: :kuss: :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15325 2017.02.04. 15:38

jo kis prockó kakás 60 ojróert. egesz durva lenne a PRÖ, ha egy ilyen szamolna benne (a shitty AMD cpu elegge bottleneck).
phpBB [media]


neztem az uj K-s i3-at. kicsit elszaladt velük a paci. jelenleg 190-200 ojroert rendelhetö, míg az i5 6700 250-ert... 140 körül odabaszna az is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15326 2017.02.04. 15:45

SlickAdam írta:neztem az uj K-s i3-at. kicsit elszaladt velük a paci. jelenleg 190-200 ojroert rendelhetö, míg az i5 6700 250-ert... 140 körül odabaszna az is.
* i5 7600K
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15327 2017.02.05. 09:01

És elérkezett ez a pillanat, amitől féltem... már nincs a banánfelvevős glitch se. :((

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15328 2017.02.05. 09:19

Deep, kérlek, mint az általam ismert legnagyobb Rezi rajongó/pró/stb, mesélj az új részről! Hogy haladsz, hányszor nyomtad végig? Készült -e ezúttal VHS felvétel róla, illetve a legfontosabb kérdés: MennyireRezi?
Avatar
deep

Hozzászólás #15329 2017.02.05. 10:07

DanielT írta:Deep, kérlek, mint az általam ismert legnagyobb Rezi rajongó/pró/stb, mesélj az új részről! Hogy haladsz, hányszor nyomtad végig? Készült -e ezúttal VHS felvétel róla, illetve a legfontosabb kérdés: MennyireRezi?
Köszönöm a megtisztelő felkérést. Háromszor 1.5-2 órát nyomtam eddig a megjelenés óta, tegnap volt a harmadik etap. Haladok, haladgatok. VHS nem készült, és most már nem is nagyon tervezem (lol, én már 1995-ben youtuber voltam :D) Ez a rezi nemrezi kérdés érdekes. Rezibb, mint az 5-6, de annyira nemrezi, mint az 1-2-3. A 4 se volt rezi, hagyomásnyos értelemben, aztán mégis szerették. Ez kb. ugyanaz a helyzet. Nemrezi, de máshogy rezi, újrezi, mint ahogy a 4 is újrezi volt. A tény, hogy ilyen keveset toltam eddig, egyrészt a múlt heti melótornádónak köszönhető, másrészt annak, hogy hozza a játék amit ígért. Kényelmetlenül érzem magam játék közben. Tétje mondjuk nincs ha meghalok, mert van checkpoint (gondolom nehezebb beállítással nincs) de maga az atmoszféra fojtogató. Ha elkezdem, akkor jó, frankó a progressz fíling, de folyton jön valamelyik családtag, hogy abuzáljon, és nem hagynak nyugton felfedezni :D
Avatar
deep

Hozzászólás #15330 2017.02.05. 10:10

DanielT írta:És elérkezett ez a pillanat, amitől féltem... már nincs a banánfelvevős glitch se. :((

[video]majmoca.avi[/video]
Na ezt majd egyszer konfigold be nekem :D

Vissza: “Leáldozott.hu”