A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #15191 2017.01.30. 21:53

Távol álljon tőlem a fikázás, de megnéztem egy pár videót, és egyre inkább egyetértek Danival: ez a Horizon Zero Dawn nem lesz egy jó játék :wilting: Gyönyörű a játék, szuper a zene, meg minden, de 4 perc után már nézni is unalmas volt, hogy robot szarvasokat nyilazgatott lassításban... semmit nem láttam, ami elindított volna az első konzolbolt felé... hopp... most egy videóban épp felmászott egy robot zsiráfra, picit nehezítve, mert a sárgával jelzett rudakra kellett ugrania.... hááát.... újszerű gondolat... :unalmas:
Avatar
eje75

Hozzászólás #15192 2017.01.30. 22:01

Zóanagyvarázsló írta: Már nem vagyok játékfüggő, sőt hetek absztinens vagyok, nongamer
Hát ez tök jó... végre marad időd a virágkötészetre, meg a csellóra, és valljuk be: lovaspólóban is megrekedtél kezdő szinten... most ezeket bepótolhatod :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15193 2017.01.30. 22:03

eje75 írta:Távol álljon tőlem a fikázás, de megnéztem egy pár videót, és egyre inkább egyetértek Danival: ez a Horizon Zero Dawn nem lesz egy jó játék :wilting: Gyönyörű a játék, szuper a zene, meg minden, de 4 perc után már nézni is unalmas volt, hogy robot szarvasokat nyilazgatott lassításban... semmit nem láttam, ami elindított volna az első konzolbolt felé... hopp... most egy videóban épp felmászott egy robot zsiráfra, picit nehezítve, mert a sárgával jelzett rudakra kellett ugrania.... hááát.... újszerű gondolat... :unalmas:
Nem az újszerű gondolatok fogják eladni a játékokat, mer olyan nem nagyon maradt. Senem a cselekvés mer az is sokszorosan ki lett maxolva. Az összkép kell rendben legyen. Kő bele igényesség, kő bele valami sztori aminek a hátán elcsúszik, kő a progressz, de az nagyon, meg persze grafika ezerrel, meg jó zenék. Utóbbi kettőből rendben van, ezt már láttam. A többit meg majd elmondom.
WD2-ben sem volt egyetlen olyan kiragadhat kiemelkedő részlet, ami predesztinálta volna egy platinára. És a RE7-ben sincs tonképp ilyen. Meg az andromédától sem várom ezt különösebben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15194 2017.01.30. 22:08

insp írta:Igy mar lehet, hogy kiprobalom. :eljen:
Na, ez pl gigatexturák ide vagy oda, ugyanaz a hangulattalan fos marad. Pedig ebben legalább a cselekvés mondhatni némileg más a megszokottól. És hiába a kiváló pedigré, ez bizony szar lett.
Avatar
eje75

Hozzászólás #15195 2017.01.30. 22:11

Moby írta:Nem az újszerű gondolatok fogják eladni a játékokat, mer olyan nem nagyon maradt. Senem a cselekvés mer az is sokszorosan ki lett maxolva. Az összkép kell rendben legyen. Kő bele igényesség, kő bele valami sztori aminek a hátán elcsúszik, kő a progressz, de az nagyon, meg persze grafika ezerrel, meg jó zenék. Utóbbi kettőből rendben van, ezt már láttam. A többit meg majd elmondom.
WD2-ben sem volt egyetlen olyan kiragadhat kiemelkedő részlet, ami predesztinálta volna egy platinára. És a RE7-ben sincs tonképp ilyen. Meg az andromédától sem várom ezt különösebben.
Kíváncsi leszek a véleményedre, örülnék ha jó játék lenne, mert a Guerrilla nekem eddig még nem okozott csalódást.... Killzone-t imádtam, főleg a multiját... még most is nedves lesz a bugyim, ha elképzelem milyet lehetett volna zúzni vele PC-n egér-billel.... Andromédát meg pár napon belül behúzom GMG-ről... ha xar lesz, bevágom a gépem egy bitcoin bányába
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15196 2017.01.30. 22:14

arty írta:
Hű, ez valami gyönyörű!

Kép

Viszont nem érzem magamban az erőt, hogy ez a stílus még le tudna kötni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #15197 2017.01.30. 22:24

Elkapott az influenza, mint a sárgát a napalm, úgyhogy volt időm, unalmamban kikerestem ez első "igazi" elektronikus játékomat, apám hozta Líbiából, hogy Én ezt mennyire imádtam... ha találok egy jól működő példány az ebay-en, aki hajlandó Mo.-ra postázni, beszerzek 1-et... emlékeztek még mi volt az első ilyen kütyütök? Hihetetlen, hogy 35 év után is mennyire élénken él bennem, ahogy zúztam vele éjszakákon át.. a felső fehér panel fény áteresztő volt, konkrétan csak fény alatt működött, úgyhogy 5 évesen aláültem az íróasztali lámpámnak és a fejemre húztam a 100-as égőt...anyám rántott ki alóla, mert már füstölt a hajam, de észre se vettem :nyes: :nyes:
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15198 2017.01.30. 22:34

kibirtam 43 masodpercet! wooop woop
Spoiler
ott szolalt meg :D

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15199 2017.01.30. 22:37

arty írta:létezik valami nem túl nehéz, nem túl hosszú, szépségesen szépen animált metroidvania játék?
A VVVVVV-n gyorsan átszaladhatsz, szerintem ezt keresed, ha belefér nálad a kategóriába :ravasz1:

phpBB [media]


Én nem igazán játszottam olyannal, ami új is, szép is, jó is. De a 2D-s Batmant kerüld! Nem borzalmas, én végigmentem rajta, de a 3D-s játékok ötlet nélküli és béna 2D-sítése.

Amúgy Goblin annak idején a Guacamelee-ért volt oda, Moby pedig minap a Shantae-t találta ígéretesnek. Az előbbi nem nagyon jár erre, az utóbbi meg már akár megutálhatta az érintettet.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15200 2017.01.30. 22:40

DanielT írta:Ilyen peremfeltételek mellett fantasztikusan ideális ez a VR játék célra! Csodás!

2017-01-30 21_19_42-2017-01-30 21_19_16-Motion Sickness in VR - YouTube.png - IrfanView.png


Bunny videója a témában(ő speciel nem hajlamos az üvöltve okádásra, ahogy azt már szinte elvárjuk egy klassz gaming session után, ugye?):
phpBB [media]
Nem kell ezt ennyire túlmagyarázni. Mozog körülötted minden, az agyad nem kap visszajelzést a mozgás fizikai létéről, azt hiszi, hallucinálsz (azaz megmérgeztek), úgyhogy próbál üríteni. Casual ismerősök amúgy meg vannak győződve róla, hogy nekem már van otthon ilyen, és, hogy ez a jövő nem? Az. Hát persze. A kinect is az.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15201 2017.01.30. 22:43

eje75 írta:Hát ez tök jó... végre marad időd a virágkötészetre, meg a csellóra, és valljuk be: lovaspólóban is megrekedtél kezdő szinten... most ezeket bepótolhatod :banplz:
A virágkötészettel közel jártál, most valójában Master Chief-alakú bonszaiokban utazom. Illetve most éppen márkuszfénixre gyúrok, de a végcél a 10/10 reprodukálása lesz.
Avatar
insp

Hozzászólás #15202 2017.01.30. 23:54

Resident Evil hype kapcsan beprobaltam a viragboltit.
Elso lepes> de bitang jol nez ki, milyen fasza a "motion"
Masodik lepes> megtalalom a mellekepuletet, bemegyek
Harmadik lepes> atyauristen, sotet van, neszek vannak
Negyedik lepes> ez nekem tul fosatos lenne
Otodik lepesd> Kilep, nem indit el ujra, del

Nyul vagyok en ehhez. :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15203 2017.01.31. 00:06

insp írta:Nyul vagyok en ehhez. :rinya:
Nagyon úgy fest, hogy az nekem is egész évre való projekt lesz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #15204 2017.01.31. 00:10

Zóanagyvarázsló írta:A virágkötészettel közel jártál, most valójában Master Chief-alakú bonszaiokban utazom. Illetve most éppen márkuszfénixre gyúrok, de a végcél a 10/10 reprodukálása lesz.
Ma toltam márkuszfínixet is hosszú idő után. Egészen a végén vagyok. Kimondhatatlanul várom, hogy vége legyen. Legfosabb márkuszfínix evör :D 100 gigányi szemetet fogok lepucolni a gépről ha hősiesen végigküzöm. Igazi jutalom ez! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15205 2017.01.31. 00:12

insp írta:Nyul vagyok en ehhez. :rinya:
komolyan, már ott tartunk, hogy az megy ritkasag szamba, aki felnött ember letere nem fosik ezektöl a jatekoktol.
lemaradtam valamiröl? :fejvakaras:
Avatar
deep

Hozzászólás #15206 2017.01.31. 08:12

eje75 írta:emlékeztek még mi volt az első ilyen kütyütök?
Persze, máig megvan és működik, velem egyidős.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15207 2017.01.31. 08:32

Most nézem, GTAV-ből 6.5 milliót adtak el csak Steamen... Ez ultra durva. Szeretném azt hinni, hogy emiatt a következő részre nem kell ennyit várni, hogy a legjobb minőségben elérhető legyen. Ugyanakkor a kiadói oldalról lehet úgy nézni, hogy minek siessenek a pc-s verzióval, amikor így is bomba üzlet volt.

A port minősége miatt egyébként minden egyes perc várakozás megérte, szal'...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15208 2017.01.31. 08:39

DanielT írta:Most nézem, GTAV-ből 6.5 milliót adtak el csak Steamen... Ez ultra durva. Szeretném azt hinni, hogy emiatt a következő részre nem kell ennyit várni, hogy a legjobb minőségben elérhető legyen. Ugyanakkor a kiadói oldalról lehet úgy nézni, hogy minek siessenek a pc-s verzióval, amikor így is bomba üzlet volt.
Arról kéne számadat, hogy hányan vették meg másodjára, esetleg harmadjára a steam verzát.
A nextgen GTA meg már tényleg lassan időszerű lenne, bár valószínű az rdr2 után fog jönni már csak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15209 2017.01.31. 08:42

benőmenő írta:Arról kéne számadat, hogy hányan vették meg másodjára, esetleg harmadjára a steam verzát.
Hát igen, ezer százalék, hogy így jobban megérte a kiadóknak. A türelmetlenek meg szépen elbaszták maguknak az élményt. :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #15210 2017.01.31. 09:43

deep írta:Persze, máig megvan és működik, velem egyidős.
Ej, de irigyellek, hogy megvan... rengeteg ilyenem volt, az iskolában minden gyerek a barátom akart lenni, mára súlyos tízezreket érnének, de eldobáltam őket, amikor nagyobb lettem... súlyos hiba volt
Avatar
arty

Hozzászólás #15211 2017.01.31. 10:28

Zóanagyvarázsló írta:A VVVVVV-n gyorsan átszaladhatsz, szerintem ezt keresed, ha belefér nálad a kategóriába :ravasz1:

phpBB [media]


Én nem igazán játszottam olyannal, ami új is, szép is, jó is. De a 2D-s Batmant kerüld! Nem borzalmas, én végigmentem rajta, de a 3D-s játékok ötlet nélküli és béna 2D-sítése.

Amúgy Goblin annak idején a Guacamelee-ért volt oda, Moby pedig minap a Shantae-t találta ígéretesnek. Az előbbi nem nagyon jár erre, az utóbbi meg már akár megutálhatta az érintettet.
bloeee.png
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15212 2017.01.31. 10:29

"Alig jelent meg a Resident Evil 7: Biohazard, már szállingóznak is hozzá az extra tartalmak.

A Vol. 1 a mai napon érkezik PS4-re, PC-re és Xbox One-ra február 21-én érkezik. A 10 dolláros pakk az alábbiakat kínálja:

Bedroom: Próbálj meg kijutni a zárt szobából - anélkül, hogy Marguerite Baker megtudná, hogy felkeltél az ágyból.

Nightmare: Verd vissza a támadó ellenfelek hullámait és maradj életben reggelig.

Extra Mode: Ethan Must Die: A legkomolyabb kihívást kínáló játékmód, teljesen új jelenetekkel. (Nem támogatja a PS VR-t.)

A Vol. 2 február 14-én jelenik meg PS4-re, február 21-én pedig PC-re és Xbox One-ra is ellátogat. Ára 15 dollár lesz, tartalma pedig:

21: Szerencsejáték az életedért és végtagjaidért Lucas Bakerrel.

Daughters: Nézd meg, milyen volt a Baker család a Resident Evil 7 tragikus eseményei előtt.

Extra Mode: Jack’s 55th Birthday: Versenyezz az idővel és etesd Jacket megannyi kajával ebben a komikus módban, a játéktól teljesen független jelenetekkel. (Nem támogatja a PS VR-t.)"

mehh, premiumot kellett volna vennem... :szomoru1:

:vigyor2:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #15213 2017.01.31. 10:30

Greyfox írta:Nem kell ezt ennyire túlmagyarázni. Mozog körülötted minden, az agyad nem kap visszajelzést a mozgás fizikai létéről, azt hiszi, hallucinálsz (azaz megmérgeztek), úgyhogy próbál üríteni. Casual ismerősök amúgy meg vannak győződve róla, hogy nekem már van otthon ilyen, és, hogy ez a jövő nem? Az. Hát persze. A kinect is az.
esetleg még valami repülő autós példa is jöhetne, ami VÉGKÉPP igazolja, hogy nem jövő a VR!
Avatar
arty

Hozzászólás #15214 2017.01.31. 10:34

DanielT írta:Hát igen, ezer százalék, hogy így jobban megérte a kiadóknak. A türelmetlenek meg szépen elbaszták maguknak az élményt. :eljen:
másodpercig nem éreztem időelbaszásnak a ps3on multizást sem és a oneon letolt szinglit sem :P (najo, trevort irányitva DE!!!!!!!!! :D )

és örülök, hogy nem kellett a rokszáros gánykliensel szenvedést átélnem (mert a steamhez tuti ócsójános lettem volna...), plusz a csíterperödájz miatt accbant sem kockáztattam.
Avatar
arty

Hozzászólás #15215 2017.01.31. 10:36

eje75 írta:Elkapott az influenza, mint a sárgát a napalm, úgyhogy volt időm, unalmamban kikerestem ez első "igazi" elektronikus játékomat, apám hozta Líbiából, hogy Én ezt mennyire imádtam... ha találok egy jól működő példány az ebay-en, aki hajlandó Mo.-ra postázni, beszerzek 1-et... emlékeztek még mi volt az első ilyen kütyütök? Hihetetlen, hogy 35 év után is mennyire élénken él bennem, ahogy zúztam vele éjszakákon át.. a felső fehér panel fény áteresztő volt, konkrétan csak fény alatt működött, úgyhogy 5 évesen aláültem az íróasztali lámpámnak és a fejemre húztam a 100-as égőt...anyám rántott ki alóla, mert már füstölt a hajam, de észre se vettem :nyes: :nyes:
Spoiler
Kép
még kvarcjátékom se volt soha :( és egy havernak se volt ~semmi ilyesmije, szal el nem tom képzelni, hogy belenézve mit lehet egy ilyenben látni :))
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15216 2017.01.31. 10:46

SlickAdam írta:"Alig jelent meg a Resident Evil 7: Biohazard, már szállingóznak is hozzá az extra tartalmak.

A Vol. 1 a mai napon érkezik PS4-re, PC-re és Xbox One-ra február 21-én érkezik. A 10 dolláros pakk az alábbiakat kínálja:

Bedroom: Próbálj meg kijutni a zárt szobából - anélkül, hogy Marguerite Baker megtudná, hogy felkeltél az ágyból.

Nightmare: Verd vissza a támadó ellenfelek hullámait és maradj életben reggelig.

Extra Mode: Ethan Must Die: A legkomolyabb kihívást kínáló játékmód, teljesen új jelenetekkel. (Nem támogatja a PS VR-t.)

A Vol. 2 február 14-én jelenik meg PS4-re, február 21-én pedig PC-re és Xbox One-ra is ellátogat. Ára 15 dollár lesz, tartalma pedig:

21: Szerencsejáték az életedért és végtagjaidért Lucas Bakerrel.

Daughters: Nézd meg, milyen volt a Baker család a Resident Evil 7 tragikus eseményei előtt.

Extra Mode: Jack’s 55th Birthday: Versenyezz az idővel és etesd Jacket megannyi kajával ebben a komikus módban, a játéktól teljesen független jelenetekkel. (Nem támogatja a PS VR-t.)"

mehh, premiumot kellett volna vennem... :szomoru1:
No, ezek a régi szép időkben a végigjátszások során unlockolt módok lettek volna... :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15217 2017.01.31. 10:47

arty írta:másodpercig nem éreztem időelbaszásnak a ps3on multizást sem és a oneon letolt szinglit sem :P (najo, trevort irányitva DE!!!!!!!!! :D )

és örülök, hogy nem kellett a rokszáros gánykliensel szenvedést átélnem (mert a steamhez tuti ócsójános lettem volna...), plusz a csíterperödájz miatt accbant sem kockáztattam.
Arty féle alternatív valóság. Rambo után szabadon: Ami másnak putri, az nála a hazai pálya! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15218 2017.01.31. 10:52

Ebből az új Unreal Tournamentből nem tudom mikor lesz kész játék, de ez az új fegyver design is marha jól néz ki, render tech szempontból is.

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #15219 2017.01.31. 13:28

DanielT írta:Arty féle alternatív valóság. Rambo után szabadon: Ami másnak putri, az nála a hazai pálya! :mf2:
dehogy alternatív, hiszen megtörtént, átéltem :) és bár sokszor a 20frém se volt meg, elég jól szórakoztunk.

aztán haver eladta a pisit, megvette pécére és igazi horror vette kezdetét: pénzfegyverrel szétlőtték többmilliára, nagynehezen tisztára mosta, megint megtették, azt elvették tőle, aztán megint és kapott temp bant és hagyta a picsába... most nemrég ránézett, de mondta h 5 játékból mindben volt csaló. gta5pc=kuka.

one-on nyomnám, de nincs kivel, ezér gta5xbón=kuka.
Avatar
arty

Hozzászólás #15220 2017.01.31. 14:09

lík!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15221 2017.01.31. 14:38

arty írta:lík!

[video]projekt_szarsz.mp7[/video]
Oszt' karrier ugyan leszen -e benne -e ezúttal? Hogy nyomokban emlékeztessem egy kész játékra. :miaz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #15222 2017.01.31. 14:58

Most nézem a CD Galaxist a For Honor (kell a faxnak) 19e, az Andromeda meg 17e lesz... Zónak lesz igaza, abba kell ezt hagyni és a megmaradó pénzen alapítványt indítani, hogy 16000 nepáli kisgyerek főiskolára járhasson... 19e? Mijaf..sz? Hát minek néznek ezek? Konzolparasztnak?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15223 2017.01.31. 15:08

eje75 írta:Most nézem a CD Galaxist a For Honor (kell a faxnak) 19e, az Andromeda meg 17e lesz... Zónak lesz igaza, abba kell ezt hagyni és a megmaradó pénzen alapítványt indítani, hogy 16000 nepáli kisgyerek főiskolára járhasson... 19e? Mijaf..sz? Hát minek néznek ezek? Konzolparasztnak?
14990 az Andromeda normál dobozos kiadás. De ja, bullshit árak ficeregnek már manapság.
Avatar
arty

Hozzászólás #15224 2017.01.31. 15:14

DanielT írta:Oszt' karrier ugyan leszen -e benne -e ezúttal? Hogy nyomokban emlékeztessem egy kész játékra. :miaz:
az van a pc1ben is: szerződsz, nyersz, továbbszerződsz. nem elég? :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15225 2017.01.31. 15:16

arty írta:az van a pc1ben is: szerződsz, nyersz, továbbszerződsz. nem elég? :ravasz1:
Nnnnnnnosssssss.... NEM. :P Püthricsek. Mondjuk normális úgyse lesz, utolsó reményem egy hagyományos autógyűjtős karrierre a Forza maradt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #15226 2017.01.31. 15:26

DanielT írta:14990 az Andromeda normál dobozos kiadás. De ja, bullshit árak ficeregnek már manapság.
Ja, tényleg... a 17e a fémdobozos.... de GMG-n is 15e...
Avatar
eje75

Hozzászólás #15227 2017.01.31. 15:55

eje75 írta:Ja, tényleg... a 17e a fémdobozos.... de GMG-n is 15e...
Ilyen árak mellett el kell gondolkoznom egy álló Prő beszerzése mellett
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15228 2017.01.31. 16:04

dögös kis tap ez, szerencsere mar az uj, fekete kabeles kiadast kaptam. :szeret:
eddig azt hittem csak jatek alatt volt hangos a Seasonic es amit hallok VAS-zajt, azt a ket fenti, gagyor 120mm-es ventik okozzak, de a kukit... a tap volt basszus, teljesen elkussolt a gep ezzel a Be Quiet!-el, terheles (jatek) alatt is total csend. na jo, ultra-minimal duruzsolas van 20 centiröl, de az tenyleg a ket venti miatt. kicserelem meg azokat is es onnantol a LED-sor lesz mervado, hogy be van-e kapcsolva. :vigyor2:
Kép
Spoiler
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15229 2017.01.31. 16:21

SlickAdam írta:dögös kis tap ez, szerencsere mar az uj, fekete kabeles kiadast kaptam. :szeret:
eddig azt hittem csak jatek alatt volt hangos a Seasonic es amit hallok VAS-zajt, azt a ket fenti, gagyor 120mm-es ventik okozzak, de a kukit... a tap volt basszus, teljesen elkussolt a gep ezzel a Be Quiet!-el, terheles (jatek) alatt is total csend. na jo, ultra-minimal duruzsolas van 20 centiröl, de az tenyleg a ket venti miatt. kicserelem meg azokat is es onnantol a LED-sor lesz mervado, hogy be van-e kapcsolva. :vigyor2:
Kép
Spoiler
Kép
Kép
Hú, ez rohadtul szekszi! :eljen:

Egyébként a vinyót is tuti hallod, fogd meg a két ventit kézzel és nézd meg.
Avatar
arty

Hozzászólás #15230 2017.01.31. 16:35

DanielT írta:Nnnnnnnosssssss.... NEM. :P Püthricsek. Mondjuk normális úgyse lesz, utolsó reményem egy hagyományos autógyűjtős karrierre a Forza maradt.
az a baj, hogy a szimesebb alapok és célköz miatt ezt látták helyesebb iránynak smsék... és valahol jogos is. olyan autóválasztéka egyébként sincs a pcarsnak, hogy a gyűjtögetés valódi elem lehessen.

multhéten nekiálltam az online eventekkel zsét grindelni gt6ban, eléggé kiaranyoztam minden elérhetőt: a szerzett 10 millából pedig vettem sok sok autót, eléggé el voltam anno szegényedve a karrier után... a szokásos kedvencek nagyrésze nem volt meg. sajna már a poly is hagyja merohadni a hatost, alig-alig csorognak az eventek.... miközben gtsport SEHOL, gt7 meg .... röhej.

szal jah, forza vagy halál!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15231 2017.01.31. 21:35

phpBB [media]


Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #15232 2017.01.31. 21:50

DanielT írta:RARE is back, bitches! (ha jól olvastam le a szőkeciklon szájáról :nevetes1:)
"mi a klánommal megvesszük és én leszek a tangóharmonikás"

óanyám. bfben hamarabb lesz százórám....
Avatar
deep

Hozzászólás #15233 2017.01.31. 22:02

DanielT írta:[video]hamisitatlan_microsoft_elmeny.avi[/video]
Szent lócitrom :ticking:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15234 2017.01.31. 22:28

"Hosszas várakozás és fejlesztés után végre elkészült a Banjo-Kazooie spirituális utódja: a Playtonic Games bejelentette, hogy aranylemezre került a Yooka-Laylee." :vigyor2:

bar megjelenes meg odebb van (aprilis 11.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #15235 2017.01.31. 23:52

SlickAdam írta:Kép
Szíp!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15236 2017.02.01. 00:18

arty írta:"mi a klánommal megvesszük és én leszek a tangóharmonikás"

óanyám. bfben hamarabb lesz százórám....
pedig te, totti, darksector, ragnar360 jo csapatot alkotnatok xdd
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15237 2017.02.01. 12:15

Errefele apro szemekben esik a ho :)
Csatolmányok
IMG_6768.JPG
Avatar
kigyi

Hozzászólás #15238 2017.02.01. 13:16

dsc_0514_32604243936_o.jpg
Nálunk csak ilyen van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15239 2017.02.01. 13:17

kigyi írta:
dsc_0514_32604243936_o.jpg
Nálunk csak ilyen van.
FH3 DLC? Nojsz! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15240 2017.02.01. 15:44

Moby írta:FH3 DLC? Nojsz! :banplz:
Ez a Division.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15241 2017.02.01. 18:56

DanielT írta:Ez a Division.
Az ettől szebbbbBBBB!!!!!! :nezze:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #15242 2017.02.01. 19:24

Dani, a játékaim-on nem lehetne, hogy bizonyos előélet, pl. 5 pozitív üzlet, alatt ne tudjon értékelni?

Nem rólam van szó, tiszta vagyok, mint a papok gatyája :)), csak ránéztem a fórumra és kb. minden 10. ilyen panasz.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15243 2017.02.01. 19:30

Na, úgy döntöttem megvárom a p10-et, hogy milyen lesz. Már csak egy hónap. P9 is tetszik, csak nem tudom miért olyan fing a gpu-ja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15244 2017.02.01. 20:10

Kandurex írta:Dani, a játékaim-on nem lehetne, hogy bizonyos előélet, pl. 5 pozitív üzlet, alatt ne tudjon értékelni?

Nem rólam van szó, tiszta vagyok, mint a papok gatyája :)), csak ránéztem a fórumra és kb. minden 10. ilyen panasz.
Sajnos nem jó megoldás, sehol nem működik. Az ebayen is azonnal hagyhatsz negatívot, sőt, ha valakit első alkalommal megtalál egy csaló, akkor elsőre is jogos a negatív.

Ha valaki kéri, levesszük neki, nincs jobb módszer. :( Képzelheted mennyire élvezetes ezekkel foglalkozni, tehát én is örülnék, ha lenne jobb megoldás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15245 2017.02.01. 21:28

Greyfox írta:Na, úgy döntöttem megvárom a p10-et, hogy milyen lesz. Már csak egy hónap. P9 is tetszik, csak nem tudom miért olyan fing a gpu-ja.
Nincs evvel a gpu-val semmi baj (minek nagyobb? ezen játszol-e?). A képernyője lenne nagyobb. Vagyishogy van is olyan. Mate9 a neve! :) Vagy a nyóc. Bármelyikre. Bármikor. Azonnal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15246 2017.02.01. 21:43

Ha már mobiljáték, csekkoljátok ezt a cuccot. Arty linkelte valamelyik nap a Steames verziót, de ez ujjal is tökéletesen irányítható, ingyenes és fantasztikusan néz ki.

Skyforce Reloaded

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #15247 2017.02.01. 22:41

mondjuk még a steamesben is sok a grind, az ingyémobilost el se akarom képzelni :)

de tény: gyönyörű! pár órára tuti leköt, még a steames is, de ha mobilon lett volna 3 dolcsiért, akkor tuti oda veszem!
(raiden legacy kissé nehéz nekem, pedig az irányítás ott is jó)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15248 2017.02.02. 10:05

Nintendo pasztmek'! :wow3:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15249 2017.02.02. 11:07

benőmenő írta:Nintendo pasztmek'! :wow3:
Kép
Mi a gond itt? Persze nyilván férgek, bármit csinálnak, de alapból legalább adnak hozzá egyet. Nagy kegy ez is!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #15250 2017.02.02. 11:11

DanielT írta:Mi a gond itt? Persze nyilván férgek, bármit csinálnak, de alapból legalább adnak hozzá egyet. Nagy kegy ez is!
Becsapós volt a kép, mert az amcsi villával úgy néz ki, mint valami tégla egy AVGN vidiből. :duma:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15251 2017.02.02. 11:12

phpBB [media]


Ha valakinek PS4-en kimaradt volna ez a csoda, most kb 6 ezer season pass-el együtt. (sajnos utóbbi nem tartalmaz mindent, BIKE és 2 dlc külön van)

Driveclub
Driveclub Season Pass
Driveclub BIKES (ez a kieg, van standalone is belőle)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15252 2017.02.02. 11:20

TasManXT írta:sarga_renault_megy.mp8[/video]
Mert Rönó?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15253 2017.02.02. 11:43

Ezt a jelzot (csoda) se hallottam meg a driveclubra :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15254 2017.02.02. 11:48

Micsu írta:Ezt a jelzot (csoda) se hallottam meg a driveclubra :)
Az az érdekes benne, hogy a második ps4 mellé járt a géphez, és Deep miatt próbáltam ki, mert azt mondta érdemes. Aztán úgy nézett ki, hogy azzal toltam a legtöbbet. Az egyetlen hibája a játéknak, hogy nem 60-nal hasít. Különben tényleg egy csoda.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15255 2017.02.02. 12:06

Biztos sokat pofoztak akk rajta, mert megjeleneskor szidtak nagyon ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #15256 2017.02.02. 12:22

Micsu írta:Ezt a jelzot (csoda) se hallottam meg a driveclubra :)
A generáció legjobb autós játéka. Ki-ki döntse el, hogy ez most a konkurencia mércéje, vagy a Driveclubé.
Avatar
arty

Hozzászólás #15257 2017.02.02. 12:25

Micsu írta:Biztos sokat pofoztak akk rajta, mert megjeleneskor szidtak nagyon ;)
Rengeteget, tény.

És tényleg nagyon jó, fillérekért tartalmassá is bővíthető. (alapjáték magában még mindig édeskevés lenne)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15258 2017.02.02. 12:28

En itt forza horizon hypeon kivul mast nem lattam
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15259 2017.02.02. 12:30

Micsu írta:En itt forza horizon hypeon kivul mast nem lattam
Azt bármikor a kutyák elé vetettem volna a Driveclub-ért. És ez még mindig nem a játék dícsérete, ahogy Deep is célzott rá, egyszerűen megdöglött a műfaj.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15260 2017.02.02. 12:33

Stasis srácok csináltak egy Doom koncept képet az enginejükkel. KÉNE.

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”