A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #15121 2017.01.29. 20:27

DanielT írta:Benéztem a kommentjeihez, ennél ma már nem lesz lejjebb: "lehet várnom kellett volna :/ mert én nem bírtam várni és megvettem, és nagyon kellmesen csalódtam a Capcom-ban, hogy egy ilyen remek játékot sikerült összehoznia."
TOPLEL :banplz: Nemértem mit problémázik. Most is megtisztelheti avval a capcomot, hogy leszedi torrentről, ha már tényleg olyan remek lett. Oké, a korábbi fizetőspéldánnyal elkövetett károkat már nem lehet semlegesíteni, de legalább enyhíteni némi megosztással :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15122 2017.01.29. 20:33

DanielT írta:Benéztem a kommentjeihez, ennél ma már nem lesz lejjebb: "lehet várnom kellett volna :/ mert én nem bírtam várni és megvettem, és nagyon kellmesen csalódtam a Capcom-ban, hogy egy ilyen remek játékot sikerült összehoznia."
Az én kedvencem: "Pénteken rendeltem elő Ps4-re, holnap hozzák ki. Illetve csak hoznák, mert így visszamondom. "

Én inkább várok, ha nem szánok rá annyit, amennyi. Hányinger, inkább letolom mégegyszer a demót tesztként, ezekkel nem leszek seedtesó! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #15123 2017.01.29. 20:36

Greyfox írta:Az én kedvencem: "Pénteken rendeltem elő Ps4-re, holnap hozzák ki. Illetve csak hoznák, mert így visszamondom. "

Én inkább várok, ha nem szánok rá annyit, amennyi. Hányinger, inkább letolom mégegyszer a demót tesztként, ezekkel nem leszek seedtesó! :D
Mer ha amúgy nem írnák le ezeket, akkor azt képzelnéd munkanélküli grafikusokkal meg programozókkal lennél seedtesó AZ IPARBÓL? :ravasz1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15124 2017.01.29. 20:44

Moby írta:Mer ha amúgy nem írnák le ezeket, akkor azt képzelnéd munkanélküli grafikusokkal meg programozókkal lennél seedtesó AZ IPARBÓL? :ravasz1:
Nem, nem gondoltam végig, hogy ha én csak kipróbálom, az seedelést is jelent. Büntetésből lehet behúzom a dobozos verziót :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #15125 2017.01.29. 21:03

Moby írta:Ja, lopósaccról jut eszembe. Haverék megvették ketten, MAGYAR sztórból, és pont ugyanúgy tudják együtt nyomni, mint ahogy a korábbi sztóros gamékkal. Egymás ellen versenyeznek.
Lehet megkellene próbálni a lopóaccal, hátha műveltek valami értelmeset etéren közben. Én mondjuk má azóta vettem magamnak ultimate-et, expansionpakkel, csilliárdoké. Rohadjakmeg, ja, de akkoris szép és autóka és... :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #15126 2017.01.29. 21:03

Hamán warez. Ránéztem pöcön a WD2-re. Na nem kellett volna. Igaza volt Daninak. Agybaszó minőség pécén. 60fps mellett olyan mblurt tud, hogy sírtam tőle. Mánmindegy, túlvagyunk rajta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15127 2017.01.29. 21:07

Moby írta:Hamán warez. Ránéztem pöcön a WD2-re. Na nem kellett volna. Igaza volt Daninak. Agybaszó minőség pécén. 60fps mellett olyan mblurt tud, hogy sírtam tőle. Mánmindegy, túlvagyunk rajta.
A felismerés az első lépés a gyógyulás felé. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15128 2017.01.29. 22:36

DanielT írta:A felismerés az első lépés a gyógyulás felé. :eljen:
Ha már gyógyulás, hosszan tartó betegség volt, de legyőztem. Már nem vagyok játékfüggő, sőt hetek absztinens vagyok, nongamer (persze Micsu West még lepörög majd valamikor idén). Még jó, hogy nem vettem i7-et, idén így annyit tudok spórolni, hogy szerintem még csöves Mobyt is ki tudom tartani.
Avatar
arty

Hozzászólás #15129 2017.01.29. 23:06

Moby írta:Hamán warez. Ránéztem pöcön a WD2-re. Na nem kellett volna. Igaza volt Daninak. Agybaszó minőség pécén. 60fps mellett olyan mblurt tud, hogy sírtam tőle. Mánmindegy, túlvagyunk rajta.
finoman és néha azé akadszaggat, ahogy kell?
Avatar
arty

Hozzászólás #15130 2017.01.30. 00:50

létezik valami nem túl nehéz, nem túl hosszú, szépségesen szépen animált metroidvania játék?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15131 2017.01.30. 09:43

Zóanagyvarázsló írta:Ha már gyógyulás, hosszan tartó betegség volt, de legyőztem. Már nem vagyok játékfüggő, sőt hetek absztinens vagyok, nongamer (persze Micsu West még lepörög majd valamikor idén). Még jó, hogy nem vettem i7-et, idén így annyit tudok spórolni, hogy szerintem még csöves Mobyt is ki tudom tartani.
Ha ez cél volt, akkor... grat...asszem... :idiota: Andromeda?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15132 2017.01.30. 10:08

arty írta:létezik valami nem túl nehéz, nem túl hosszú, szépségesen szépen animált metroidvania játék?
Én csak jókat tudok, bár nem sokat. A Symphony of the Night nem nehéz és nem is túl hosszú.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15133 2017.01.30. 10:09

Néztem még Resi7 gameplayt, már erősen a vége felé haladva. Ténylegmá'kicsitRezibb. Kár, hogy az elején ezt a ZS múvi-láncfűrészes gyilkos-őrült család bullshitet tolták a kunyhóban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15134 2017.01.30. 11:52

hogy a francba mellekelhetnek ilyen ocsmany kabeleket ehhez a taphoz (a nagy genyo alaplapi raadasul fixalva van) (Dark Power Pro 11 (Be Quiet!))? :bdead:
Spoiler
Kép
Kép

es ugy latom meg csak nem is fel-passziv (igaz nagyon kussolosnak irjak). skippelem szerintem, jo lesz nekem egy GOLD tap is egy ötvenessel olcsobban...

nem vagyok Corsair rajongo, de erröl nagyon szepeket irnak mindenhol: Corsair RM550X. fel-passziv, kussolos, GOLD, normalis kabelekkel, 7 vagy 10 ev garival. 90 ojro. szerintetek?
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15135 2017.01.30. 12:13

SlickAdam írta:hogy a francba mellekelhetnek ilyen ocsmany kabeleket ehhez a taphoz (a nagy genyo alaplapi raadasul fixalva van) (Dark Power Pro 11 (Be Quiet!))? :bdead:
Spoiler
Kép
Kép

es ugy latom meg csak nem is fel-passziv (igaz nagyon kussolosnak irjak). skippelem szerintem, jo lesz nekem egy GOLD tap is egy ötvenessel olcsobban...

nem vagyok Corsair rajongo, de erröl nagyon szepeket irnak mindenhol: Corsair RM550X. fel-passziv, kussolos, GOLD, normalis kabelekkel, 7 vagy 10 ev garival. 90 ojro. szerintetek?
Kép
Az tuti, hogy a BeQuiet halkabb és jobb táp mint ez. És az is, hogy annak rondábbak a kábelei. Szerintem azt kell eldöntened, melyik a fontosabb. Kaka a Corsair se lesz valszeg ilyen árkategóriában.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15136 2017.01.30. 12:18

DanielT írta:Az tuti, hogy a BeQuiet halkabb és jobb táp mint ez. És az is, hogy annak rondábbak a kábelei. Szerintem azt kell eldöntened, melyik a fontosabb. Kaka a Corsair se lesz valszeg ilyen árkategóriában.
mehh, talaltam ilyen kepet is.:D (lehet be kell rendelni, hogy kiderüljön az igazsag...)
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15137 2017.01.30. 12:37

SlickAdam írta:mehh, talaltam ilyen kepet is.:D (lehet be kell rendelni, hogy kiderüljön az igazsag...)
Kép
Gondolom az a kép van itt, ahol szép fekete kábelekkel van a BeQuiet... (nem jelenik meg) Én is tobzódtam ezen a témán, onnan tudom, hogy kering ilyen is. :D Az egyedüli megoldás az extension, vagy harisnyázol a híd alatt Mobyval.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15138 2017.01.30. 12:58

DanielT írta:Gondolom az a kép van itt, ahol szép fekete kábelekkel van a BeQuiet... (nem jelenik meg) Én is tobzódtam ezen a témán, onnan tudom, hogy kering ilyen is. :D Az egyedüli megoldás az extension, vagy harisnyázol a híd alatt Mobyval.
na, talaltam egy majusi hirt erröl. az összes tapot megvaltoztattak, nem csak a PRÖ-t.:D rendelek egyet (megtalaltam a legolcsobb, nem sufni aruhazat), remelem nem egy regi peldanyt kapok.

"Be quiet!, the market leader in PC power supplies in Germany for ten consecutive years, has optimized the look of several power supplies by switching to all-black cables from now on. In addition to high-quality technology, stable power supply, and first-class workmanship, the design is a key component of each be quiet! product. Therefore, the German company has decided to equip the PSU series Dark Power Pro 11, Straight Power 10, Pure Power 9 and System Power 8 (some bulk versions excluded) with black cables. "
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15139 2017.01.30. 13:04

SlickAdam írta:na, talaltam egy majusi hirt erröl. az összes tapot megvaltoztattak, nem csak a PRÖ-t.:D rendelek egyet (megtalaltam a legolcsobb, nem sufni aruhazat), remelem nem egy regi peldanyt kapok.

"Be quiet!, the market leader in PC power supplies in Germany for ten consecutive years, has optimized the look of several power supplies by switching to all-black cables from now on. In addition to high-quality technology, stable power supply, and first-class workmanship, the design is a key component of each be quiet! product. Therefore, the German company has decided to equip the PSU series Dark Power Pro 11, Straight Power 10, Pure Power 9 and System Power 8 (some bulk versions excluded) with black cables. "
Nice! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #15140 2017.01.30. 13:08

ph, vrtopik, január végi öszefoglaló:

"Jön mostanában valami jó játék?
Karácsony óta be sem volt kapcsolva a vive!"

"Én is így vagyok a Rift-el."

"Hó végén kapható a pro,nagyon erősen gondolkozok,hogy beruházok 1 psvr-re. Egytől-egyig AAA-s játékok vannak, pc-n meg szopjuk a bréét."

:hehe:

aztán ha átáll konzolra, lenyomja a resit, a fél-félórás TR és Batman epizódkákat, lerepüli 2x a Bfront vr küldijét aztán várhat 6-8 hónapot, míg jön a 10-20 órás acecombat7 ... kínjában persze megveszi hátha alapon a mocsokdrága és tartalmatlan Eve Valkyert, pár óra után félredobja, végső kétségbeesésben talán a driveclub is beficcen, pár óra után vicsorog a graftól.

árad a dögszag.... sony :levele:
(htctől és oculustól - pécéről lévén szó - semmit nem vártam, pontosabban hozzák a kötelezőt: rétegfosok, indifosok tucatjai, hekk, gány, exkluziv keresztbeszopatás és társai.)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15141 2017.01.30. 13:12

arty írta:ph, vrtopik, január végi öszefoglaló:
a VR halott. szo nem esik rola SEHOL.
pedig biztos jo, vagyis lehetne tökeletesiteni. de ezek utan...

"Bobby Karmak" is otthagyta a csapatat emiatt a kaki miatt :(
Avatar
arty

Hozzászólás #15142 2017.01.30. 13:13

DanielT írta:Én csak jókat tudok, bár nem sokat. A Symphony of the Night nem nehéz és nem is túl hosszú.
97? playstation1 only?? mindezek ellenére is leginkább ezt próbáljam ki? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15143 2017.01.30. 13:17

arty írta:"Hó végén kapható a pro,nagyon erősen gondolkozok,hogy beruházok 1 psvr-re. Egytől-egyig AAA-s játékok vannak
EGYTŐL EGYIG AAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na, az egytől egy, az ugye nincs messze, tehát EGY. Van EGY VR-t (IS) támogató cím a Resi 7! Hajrá, üzenem nekik, hogy mindenképp vegyék a cuccot! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15144 2017.01.30. 13:19

arty írta:97? playstation1 only?? mindezek ellenére is leginkább ezt próbáljam ki? :)
Aha, szuper jó játék. Retroarch+CRT Royale shader és hajrá. Steamen egyébként van még metroidvania szűrő is, szal' csomót találsz az indie kínálatban, de ezt a klasszikust elég nagy hiba lenne kihagyni.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15145 2017.01.30. 14:30

"A Bandai Namco japán játékcég bejelentette, hogy a Namco alapítója, a Pac-Man atyjaként is ismert Nakamura Maszaja 91 éves korában meghalt."

rip
Avatar
Moby

Hozzászólás #15146 2017.01.30. 14:31

Greyfox írta:Nem, nem gondoltam végig, hogy ha én csak kipróbálom, az seedelést is jelent. Büntetésből lehet behúzom a dobozos verziót :D
Boldog születésnapot Greyfox! :felkialtas: :puszis:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15147 2017.01.30. 14:34

Jajtényleg, én is láttam! Boldog szülinapot! :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15148 2017.01.30. 15:22

SlickAdam írta:a VR halott. szo nem esik rola SEHOL.
pedig biztos jo, vagyis lehetne tökeletesiteni. de ezek utan...

"Bobby Karmak" is otthagyta a csapatat emiatt a kaki miatt :(
ami azért durva, tekintve, hogy mennyire nyomták korábban... AAA játékokba kellene VR módot venni a sisakkészítőknek (ráadásul összefogva, felesbe fizetve akár), a Pixel World 2017 VR nem hiszem, hogy vásárlásra ösztönözne... plusz kamionnal járni európa nagyvárosait, máshogy ezt a platformot nem lehet/felesleges a továbbiakban hirdetni :(

én rövidtávú tökéletesítésben egyébként kevésbé hiszek: pixelt növelhetsz (bár a mostanit is alíg bírja a gémerpécék pár százaléka), de az optika ígyis elképesztő drága, hát még ami élesen 4k-t tudna neked mutatni... a 250-400 ezres sisak tele van artifactokkal, ami a tökéletlen megmunkálás eredménye (nameg a bazi nagy selejtarányé, feltehetően). vetitőknél is mindig ez volt a gond, de a fényképezőgépeknél is az optika a horror. nincs rá (jobb) technológia.
de ez mind másodlagos, majd lenne valami, csak töltsék tartalommal a mostaniakat, mert elsorvad!! lásd idézetek: meddig bírja még az "early adapter" játék nélkül? mikor olvad el a már megszerzett célüzünség is a semmibe, mikor kerülnek a vagyonért megvett cuccaik egy szimes geek otthonába másodszolgálatba, ahova már biztosan nem vásárolnak resident evilt és acecombatot, akkor se ha jönnek -> gameover? :) :(

karmakot megértem, unta a banánt.
kíváncsi lennék egy őszinte interjúra most vele..... mit érez, távlati tervek... :nevetes1:
Avatar
arty

Hozzászólás #15149 2017.01.30. 15:25

DanielT írta:Aha, szuper jó játék. Retroarch+CRT Royale shader és hajrá. Steamen egyébként van még metroidvania szűrő is, szal' csomót találsz az indie kínálatban, de ezt a klasszikust elég nagy hiba lenne kihagyni.

phpBB [media]
epsxe+alapcrtséderrel kísérleteztem, elég kínszenvedés. kinézet másodlagos, a quicksave/quickloadot kéne megoldani, mert ezt egynekiüléssel SOHA nem lennék képes letolni.

ePSXe_2017_01_30_15_00_31_296.jpg


ezeket is vagy hetedjére tudtam legyőzni... van progressz, csak bazinehéz, egy rossz ritmusu támadás és oda az életem fele :(
és szerintem nem ők voltak a játék legnehezebbjei, sőt :D

na, megnézem retroarchal, thx
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15150 2017.01.30. 15:26

Én amúgy játszottam ám "mostanában". Az iskolai téli szünet alatt végigvittem a Deus Ex Mankind Dividedet.
A sok (technikai és művészi) igénytelensége ellenére nagyon bejött. Az építészet baromi jó volt. Nagyon bírtam ahogy összekutyulták a sok száz éves macskakövet, nemesi korból maradt romhalmaz épületeket az ultramodern cuccokkal. Kiber-nyócker (meg ötker helyenként).
És még játszani sem volt rossz (lopakodva). Meg én amúgy is bírom a cyborg/android témát nagyon.
Szóva jó vót.

Már-már hiányzik. Ezen felbuzdulva egy leárazásban megvettem a szénába ugró valamelyik újabb részét (Unity asszem). Az építészet abban is nagyon jó, de a játék baromi unalmas. És egy bughalmaz az egész.
Meg olyan (feleslegesen) nagy a térkép, hogy nincs értelme megállni és végignézni minden egyes lyukat. Nincs reward, csak valami lightos copy-paste cucc. Dues Exben sokkal kisebb a map, de kidolgozottabb.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15151 2017.01.30. 15:29

DanielT írta:Aha, szuper jó játék. Retroarch+CRT Royale shader és hajrá. Steamen egyébként van még metroidvania szűrő is, szal' csomót találsz az indie kínálatban, de ezt a klasszikust elég nagy hiba lenne kihagyni.
Ez egész hitelesen néz ki. CRT tévé sokat javít a szögletes pixeleken.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15152 2017.01.30. 15:30

arty írta:létezik valami nem túl nehéz, nem túl hosszú, szépségesen szépen animált metroidvania játék?
Szépnek nem biztos, hogy annyira nevezhető, de a Shadow Complex szórakoztató és lightos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15153 2017.01.30. 15:31

aabyssx írta:Én amúgy játszottam ám "mostanában". Az iskolai téli szünet alatt végigvittem a Deus Ex Mankind Dividedet.
A sok (technikai és művészi) igénytelensége ellenére nagyon bejött. Az építészet baromi jó volt. Nagyon bírtam ahogy összekutyulták a sok száz éves macskakövet, nemesi korból maradt romhalmaz épületeket az ultramodern cuccokkal. Kiber-nyócker (meg ötker helyenként).
És még játszani sem volt rossz (lopakodva). Meg én amúgy is bírom a cyborg/android témát nagyon.
Szóva jó vót.

Már-már hiányzik. Ezen felbuzdulva egy leárazásban megvettem a szénába ugró valamelyik újabb részét (Unity asszem). Az építészet abban is nagyon jó, de a játék baromi unalmas. És egy bughalmaz az egész.
Meg olyan (feleslegesen) nagy a térkép, hogy nincs értelme megállni és végignézni minden egyes lyukat. Nincs reward, csak valami lightos copy-paste cucc. Dues Exben sokkal kisebb a map, de kidolgozottabb.
Vótmá'! :banplz:

Akkor is írtam, hogy mi a helyzet a Dark Soulsokkal, ha mesteri építészetre vágysz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15154 2017.01.30. 15:31

aabyssx írta:Szépnek nem biztos, hogy annyira nevezhető, de a Shadow Complex szórakoztató és lightos.
Ne térítsd le AZ ÚTról. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15155 2017.01.30. 15:32

arty írta:epsxe+alapcrtséderrel kísérleteztem, elég kínszenvedés. kinézet másodlagos, a quicksave/quickloadot kéne megoldani, mert ezt egynekiüléssel SOHA nem lennék képes letolni.
Hiszen van a játékban mentés, semmiféle egy nekiülésről nincs szó. De értem én a quicksave igényt, azt az epsxe is tudja viszont.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15156 2017.01.30. 15:35

Power supply vásárlás előtt:
http://www.tomshardware.co.uk/forum/id- ... -list.html
Goldot nem biztos, hogy megéri venni. Én asszem valami jobb bronze-ot vettem. (XFX-ből 550W-ost.)
Amúgy ez talán az egyetlen alkatrész, amit nem mernék kukázni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15157 2017.01.30. 15:38

arty írta:a quicksave/quickloadot kéne megoldani
ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! :wilting:
Vannak mentő szobák!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #15158 2017.01.30. 15:44

DanielT írta:Vótmá'! :banplz:

Akkor is írtam, hogy mi a helyzet a Dark Soulsokkal, ha mesteri építészetre vágysz.
Hümm. Rémlik valami ...de a Soulsok nekem uncsik. Meg nem ott valóságos az architektúra, torzak a méretek, nem funkcionálisak a termek stb.
Avatar
arty

Hozzászólás #15159 2017.01.30. 15:52

aabyssx írta:Szépnek nem biztos, hogy annyira nevezhető, de a Shadow Complex szórakoztató és lightos.
kösz, sajna azt anno 360on lenyomtam :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15160 2017.01.30. 15:54

DanielT írta:Hiszen van a játékban mentés, semmiféle egy nekiülésről nincs szó. De értem én a quicksave igényt, azt az epsxe is tudja viszont.
közben videon láttam :D
sajna a gamepadom ott nem csinált semmit, pedig gyanus volt a kihaltság....... (kissé fapad az epsxe, most a retroachal szenvedek, nem értem a koncepciot, olvasgatok. biosom má van, átnevezve a system folderben)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15161 2017.01.30. 15:55

aabyssx írta:Hümm. Rémlik valami ...de a Soulsok nekem uncsik. Meg nem ott valóságos az architektúra, torzak a méretek, nem funkcionálisak a termek stb.
Insert: Szörnyű gyalázkodás, hörgő anyázás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15162 2017.01.30. 15:56

arty írta:közben videon láttam :D
sajna a gamepadom ott nem csinált semmit, pedig gyanus volt a kihaltság....... (kissé fapad az epsxe, most a retroachal szenvedek, nem értem a koncepciot, olvasgatok. biosom má van, átnevezve a system folderben)
Hát igen, a Retroarch az külön állatfaj. Én nem azért tudom használni, mert megértettem a logikáját, hanem mert megszoktam az elmebeteg menüt.

Persze rengeteget tud, biztos nehéz volt megcsinálni máshogy.
Avatar
arty

Hozzászólás #15163 2017.01.30. 16:31

DanielT írta:Hát igen, a Retroarch az külön állatfaj. Én nem azért tudom használni, mert megértettem a logikáját, hanem mert megszoktam az elmebeteg menüt.

Persze rengeteget tud, biztos nehéz volt megcsinálni máshogy.
Na, azé... xinputos gpadom van, ismeri a prg is és phazmeg az A a visszalép, B az ENTER !??!?!? ez kicseszett elmebetegek fejleszthették, más ötletem nincs....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15164 2017.01.30. 16:33

arty írta:Na, azé... xinputos gpadom van, ismeri a prg is és phazmeg az A a visszalép, B az ENTER !??!?!? ez kicseszett elmebetegek fejleszthették, más ötletem nincs....
Japó layout. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #15165 2017.01.30. 16:34

Okébazmeg, kiléptem, faszom a retróba az ilyen tetvedék, igénytelen türhő geekek miatt akik képtelenek egy UI-t az xinput SZABVÁNNYAL összeegyeztetni.

De én vagyok a fasz, hogy nekiálltam pécégányolni, MEGINT.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15166 2017.01.30. 16:44

arty írta:ami azért durva, tekintve, hogy mennyire nyomták korábban... AAA játékokba kellene VR módot venni a sisakkészítőknek (ráadásul összefogva, felesbe fizetve akár), a Pixel World 2017 VR nem hiszem, hogy vásárlásra ösztönözne... plusz kamionnal járni európa nagyvárosait, máshogy ezt a platformot nem lehet/felesleges a továbbiakban hirdetni :(

én rövidtávú tökéletesítésben egyébként kevésbé hiszek: pixelt növelhetsz (bár a mostanit is alíg bírja a gémerpécék pár százaléka), de az optika ígyis elképesztő drága, hát még ami élesen 4k-t tudna neked mutatni... a 250-400 ezres sisak tele van artifactokkal, ami a tökéletlen megmunkálás eredménye (nameg a bazi nagy selejtarányé, feltehetően). vetitőknél is mindig ez volt a gond, de a fényképezőgépeknél is az optika a horror. nincs rá (jobb) technológia.
de ez mind másodlagos, majd lenne valami, csak töltsék tartalommal a mostaniakat, mert elsorvad!! lásd idézetek: meddig bírja még az "early adapter" játék nélkül? mikor olvad el a már megszerzett célüzünség is a semmibe, mikor kerülnek a vagyonért megvett cuccaik egy szimes geek otthonába másodszolgálatba, ahova már biztosan nem vásárolnak resident evilt és acecombatot, akkor se ha jönnek -> gameover? :) :(

karmakot megértem, unta a banánt.
kíváncsi lennék egy őszinte interjúra most vele..... mit érez, távlati tervek... :nevetes1:
majd kijön pár beteg japcsi poresz játék és fogyni fog ne félj :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15167 2017.01.30. 16:44

arty írta:Okébazmeg, kiléptem, faszom a retróba az ilyen tetvedék, igénytelen türhő geekek miatt akik képtelenek egy UI-t az xinput SZABVÁNNYAL összeegyeztetni.

De én vagyok a fasz, hogy nekiálltam pécégányolni, MEGINT.
Szerintem megveheted Fosbone-ra is, PS4-re meg tuti! Azokon biztos jobb, egyszerűbb lesz. :nezze:

Jó, hát savestate ott se lesz.. meg séder se. Meg lényegében semmi, amit ne tudott volna a Bleem 1999-ben, vagy az epsxe alapbállításon, ami neked ugye nem volt elég. DE! Nem lesz pécégány! E!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15168 2017.01.30. 16:52

Köszi!! :pias:
Bőkezűen megleptem magam egy bontatlan vajákhárommal kétezeré!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15169 2017.01.30. 16:54

Greyfox írta:Köszi!! :pias:
Bőkezűen megleptem magam egy bontatlan vajákhárommal kétezeré!!!
Az jó deal volt. Bárcsak nekem is bejönne, jó lenne egy ilyen nagy kalandozás.
Avatar
arty

Hozzászólás #15170 2017.01.30. 17:41

DanielT írta:Szerintem megveheted Fosbone-ra is, PS4-re meg tuti! Azokon biztos jobb, egyszerűbb lesz. :nezze:

Jó, hát savestate ott se lesz.. meg séder se. Meg lényegében semmi, amit ne tudott volna a Bleem 1999-ben, vagy az epsxe alapbállításon, ami neked ugye nem volt elég. DE! Nem lesz pécégány! E!
töröltem az emu folderem, szenvedek h azt a pár örizgetett isot visszaszerezzem, amikhez várom/-tam az emut ... wiis cuccok, minden :( drága volt picit ez a japángeci így (hogy ráadásul egy pixelnyi crt heavent se sikerült elcsípni, épp a gamepadot magát próbáltam átkonfigolni), tényleg maradni kellett volna epsxevel, csakhát ahogy a youtuben kinézett, annak nem lehetett ellenállni :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15171 2017.01.30. 18:39

Greyfox írta:Köszi!! :pias:
Bőkezűen megleptem magam egy bontatlan vajákhárommal kétezeré!!!
Komolyan irigyellek. Vegyé hozzá DLC-ket izs! GECIJÓAK! (vagy goty-t vettée?)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15172 2017.01.30. 19:19

Moby írta:Komolyan irigyellek. Vegyé hozzá DLC-ket izs! GECIJÓAK! (vagy goty-t vettée?)
Nem. 2 év múlva, mire végzek az alapjátékkal, ingyen adják majd :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15173 2017.01.30. 19:45

Greyfox írta:Nem. 2 év múlva, mire végzek az alapjátékkal, ingyen adják majd :vigyor5:
Igen, az mondjuk árban passzolna a kétezres alapjátékhoz. Szerintem kevéssé szándékosan, de egészen közel kerültés a Seed-Tesók elvi alapjaihoz, most így hirtelen má nem is értem mi volt a gondod velük Resi7 kapcsán :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15174 2017.01.30. 19:55

Végignéztem egy "Resident Evil 7" végigjátszást, csak, hogy pontosan tudjam, végülis mennyireRezi.

Hát én maradok a pár bullshit utalás szintnél. Egy tök random név itt, felirat ott, pár a sorozatra jellemző puzzle, ami bárhol máshol lehetett volna. Maga a játék teljesen rendben van, sőt jó, minőségi cucc, akinek ez a stílus bejön, nekem nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #15175 2017.01.30. 19:56

Greyfox írta:Nem. 2 év múlva, mire végzek az alapjátékkal, ingyen adják majd :vigyor5:
Ámde lehet, hogy a B&W kódot kapsz majd tőlem hozzá. Az hiányzik dobozosban a gyűjteményből, és leltem egyet belőle. Jó drágán :( Digitben meg má megvan.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15176 2017.01.30. 20:07

DanielT írta:Véginéztem egy "Resident Evil 7" végigjátszást, csak, hogy pontosan tudjam, végülis mennyireRezi.

Hát én maradok a pár bullshit utalás szintnél. Egy tök random név itt, felirat ott, pár a sorozatra jellemző puzzle, ami bárhol máshol lehetett volna. Maga a játék teljesen rendben van, sőt jó, minőségi cucc, akinek ez a stílus bejön, nekem nem.
elkezdtem madhouse szinten is. az ratesz meg egy nagy lapat Rezi-nesszt.:D gyorsabb, erösebb es szivosabb ellenfelek (inkabb a meneküles a jo strategia), kevesebb löszer es item (komolyabb menedzseles neszesszeri), mas item-placement, Jack papa sokkal durvisabban kerget a jatek elsö par orajaban, mentés klasszik RE stilusban kazettakkal (nincs sok), autosave sokkal ritkabban (bar en ugy tapasztaltam, hogy bevezetö utan volt EGY, azota egy darab se, pedig mar megint 6 oranal jarok kb), ...
nem vagyok a hard nehezsegi szintek hive, de ez tenyleg nagy fun igy, nem csak egy egyszerü, feltekert, szopatos mod. BGM-t is kikapcsoltam, besziv teljesen.

remelem ideer hamar az uj tap...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #15177 2017.01.30. 20:09

Moby írta:Igen, az mondjuk árban passzolna a kétezres alapjátékhoz. Szerintem kevéssé szándékosan, de egészen közel kerültés a Seed-Tesók elvi alapjaihoz, most így hirtelen má nem is értem mi volt a gondod velük Resi7 kapcsán :banplz:
Ebben a korban már annyira nyögvenyelősen mennek a játékok mostanában, hogy lassan az lesz az elvárásom, hogy a kiadók fizessenek!! :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15178 2017.01.30. 20:10

ja es HBD GreyF! :pias:
Avatar
Moby

Hozzászólás #15179 2017.01.30. 20:17

Greyfox írta:Ebben a korban már annyira nyögvenyelősen mennek a játékok mostanában, hogy lassan az lesz az elvárásom, hogy a kiadók fizessenek!! :nezze:
Én tudom, emlékszem arra a korra. Akkoriban nekem is nehezen mentek. Szerencsére elmúlt.
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15180 2017.01.30. 20:19

Fallout 4-hez jön Pc-n egy hivatalos textúra update. Szerény 58 giga pluszban. :D

Ez a kép abból van, de ha azt mondanák, hogy ez a before állapot, simán elhinném. Fakezű Bethesda.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15181 2017.01.30. 20:23

Gold, 42 nap múlva release. Rettegek ettől.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #15182 2017.01.30. 20:29

DanielT írta:Fallout 4-hez jön Pc-n egy hivatalos textúra update. Szerény 58 giga pluszban. :D
es ez az ajanlott konfig :D durvis texturak lehetnek, ejjha

- Windows 7/8/10 (64-bites OS szükséges)
- Intel Core i7-5820K vagy jobb
- GTX 1080 8GB / AMD Radeon RX 490 8GB
- 8GB+ Ram
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15183 2017.01.30. 20:47

Greyfox írta:Köszi!! :pias:
Bőkezűen megleptem magam egy bontatlan vajákhárommal kétezeré!!!
HBD hozzá! Csak azért nem irigyellek, mert 2k-ért nekem ez csak újabb plusz egy sort jelentene, rosszabb esetben porfogót mellé.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15184 2017.01.30. 20:49

DanielT írta:Ha ez cél volt, akkor... grat...asszem... :idiota: Andromeda?
Szerintem van vagy 500 játszatlan meglévő játékom, ami jobban érdekel. Nem az Andromeda-hype segít majd szabadidőt újra gamingre átcsoportosítani. Ma megpróbálok újra doomozni, hátha. Csak erőt kell gyűjtenem hozzá.

Spoiler
Lehet, hogy csak a ME: Catalyst sandboxhulladéka égetett ki. Fűrészport hánytam a fakéznyomoktól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15185 2017.01.30. 20:55

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem van vagy 500 játszatlan meglévő játékom, ami jobban érdekel. Nem az Andromeda-hype segít majd szabadidőt újra gamingre átcsoportosítani. Ma megpróbálok újra doomozni, hátha. Csak erőt kell gyűjtenem hozzá.

Spoiler
Lehet, hogy csak a ME: Catalyst sandboxhulladéka égetett ki. Fűrészport hánytam a fakéznyomoktól.
500 JOBBAN érdekel mint az Andromeda és kimaradtak? Namost ez vagy az Andromedát minősíti elég negatívan, vagy egy igen nagy potenciállal rendelkező hobbival hagytál fel túl korán. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #15186 2017.01.30. 20:58

DanielT írta:500 JOBBAN érdekel mint az Andromeda és kimaradtak? Namost ez vagy az Andromedát minősíti elég negatívan, vagy egy igen nagy potenciállal rendelkező hobbival hagytál fel túl korán. :idiota:
Igen, éppen arra gondoltam, hogy ennyi minden más jobban lázba hoz. Persze nyilván 100%-ig én sem tudom kivonni magam az alól, amikor mindenki arról beszél, de azért pár játékkal már kibírtam válni 20 évet. Vagy filmeknél is. Olyan klasszikusokat is meg tudtam eddig állni, mint az Avengers, pedig megaszonták, hogy azt kell zabálni!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #15187 2017.01.30. 21:14

én se értem mire ez az andromeda hype de hajrá akkor :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #15188 2017.01.30. 21:21

Ilyen peremfeltételek mellett fantasztikusan ideális ez a VR játék célra! Csodás!

2017-01-30 21_19_42-2017-01-30 21_19_16-Motion Sickness in VR - YouTube.png - IrfanView.png


Bunny videója a témában(ő speciel nem hajlamos az üvöltve okádásra, ahogy azt már szinte elvárjuk egy klassz gaming session után, ugye?):
phpBB [media]
Avatar
insp

Hozzászólás #15189 2017.01.30. 21:24

DanielT írta:Fallout 4-hez jön Pc-n egy hivatalos textúra update. Szerény 58 giga pluszban. :D

Ez a kép abból van, de ha azt mondanák, hogy ez a before állapot, simán elhinném. Fakezű Bethesda.

Igy mar lehet, hogy kiprobalom. :eljen:

Vissza: “Leáldozott.hu”