A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #14701 2017.01.14. 21:22

DanielT írta:Valaki győzzön már meg, hogy nem csak egy unalmas klisé nongém ez is. Mi a jó benne?

Mondjuk egy Beyond-hoz képest a színvonal?
Kipróbáltam, a játék maga nem tűnt szarnak, de a TOTÁL élettelen arcok, nulla mimika miatt full immersion killer, töröltem a picsába.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14702 2017.01.14. 21:38

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14703 2017.01.14. 21:43

SlickAdam írta:[video]meh.mp4[/video]
Faszán lehet futni a réten. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14704 2017.01.14. 22:23

benőmenő írta:Nos nem lesznek benne frémre kiszámolt parryk, és az időtekergetés eléggé egyszeri gimmick...viszont ez a gimmick baromi jól illeszkedik a narratívába. És az egész nagyon lassú, sőt motivál arra, hogy mindent megnézz, mindenkivel beszélgess és meg is hallgasd, amit mondanak.
Szvsz ez aminek a young adult cuccoknak lenniük kéne a tvájlájt meg az éhezve dulakodók helyett (és úgy nem vált volna már-már szitokszóvá). M valós problémákkal és kérdésekkel foglalkozik, illetve erre az életkorra jellemző útkereséssel. Külön érdekes a fejezetek végi összesítés, hogy te és az átlag milyen döntéseket hozott adott szituációkban és milyen megoszlásban.
David Cage agymenéseihez képest határozottan színvonal. Sajnos az alacsony büdzsé meglátszik. Főleg a lipsyncen és a befejezésen.
A Moby-t elriasztó tinilányosságon (végülis a főszereplők azok) és a helyenként cringe szóhasználaton kell főleg túltenni magunkat, hogy maximálisan élvezni tudjuk.
Lehet neki kellene fussak megint. Az until dawn is lecsúszott végül sokadik nekifutásra. És nem is volt rossz az sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14705 2017.01.14. 22:29

Mótvá? Mindegy végülis. Kétszer is üt.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14706 2017.01.14. 22:32

Moby írta:Motvá? Mindegy végülis. Kétszer is üt.
[video]jessssssz.avi[/video]
Az a rohadt banán felszedéses grafikai bug még mindig ott van. Ha egyszer megoldják, már hiányozni fog. :D

Lassan itt az ideje, hogy nekiüljek! 2017 egyik legjobb Pc exkluzívja lesz. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14707 2017.01.14. 22:37

DanielT írta:Az a rohadt banán felszedéses grafikai bug még mindig ott van. Ha egyszer megoldják, már hiányozni fog. :D

Lassan itt az ideje, hogy nekiüljek! 2017 egyik legjobb Pc exkluzívja lesz. :eljen:
Nekünk még a bátyja se csúszott le. A kibaszott vakondokos barlangban már legalább száz ragequit van. Éshát az sem könnyíti a dolgot, hogy a fiam végig végigüvölti-örjöngi szurkolásilag az egészet. Sooooo hardcore.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14708 2017.01.14. 22:42

SlickAdam írta:nalam is tökeletes volt. d3d-vel ratoltad a 60 cap-et? elegge csapkod a frametime, szal valszeg nem.
Így, hogy kigyógyult, lehet mégis pécéverza lesz belőle :fejvakaras: Kétszer megint letoltam a demót, és már párszor végigkaristoltam, és még mindig büdösül tetszett. Ami csak azért "baj", mert végül a WD2-t is megbántam. Na nem a 30 frém miatt(tudom, a kurvaanyámat, meg igénytelen állat vagyok, ésatöbbi...), hanem mert rohadtul élveztem, és sajnáltam eladni, és szerintem még tolicskáznám picit. Jó-jó ez a lemezeneladom, csak nagyon arra kapacitál, hogy még jó áron minél előbb szabadulni tőle. Ami a jó játékra nem nyerő. Nemtudom. Van 10 napom kifundálni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14709 2017.01.14. 22:46

Moby írta:Így, hogy kigyógyult, lehet mégis pécéverza lesz belőle :fejvakaras: Kétszer megint letoltam a demót, és már párszor végigkaristoltam, és még mindig büdösül tetszett. Ami csak azért "baj", mert végül a WD2-t is megbántam. Na nem a 30 frém miatt(tudom, a kurvaanyámat, meg igénytelen állat vagyok, ésatöbbi...), hanem mert rohadtul élveztem, és sajnáltam eladni, és szerintem még tolicskáznám picit. Jó-jó ez a lemezeneladom, csak nagyon arra kapacitál, hogy még jó áron minél előbb szabadulni tőle. Ami a jó játékra nem nyerő. Nemtudom. Van 10 napom kifundálni.
azt a cigany 30 ojrot mar csak azert is megeri, mert ki tudod kapcsolni a CA-t. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14710 2017.01.14. 22:50

SlickAdam írta:azt a cigany 30 ojrot mar csak azert is megeri, mert ki tudod kapcsolni a CA-t. :nezze:
Ebben az pont nem zavaró. Nagyon óvatosan bántak vele. Néha nem is áll neki rosszul. Az akkor gáz igazán, amikor az AA hiányára tolják túl. Persze az mindenképpen pozitívum, hogy én dönthetek róla. De nem emiatt veszem maradóra ha úgy veszem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14711 2017.01.14. 23:25

Pixar Mario

Kép

Bazsometta

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14712 2017.01.14. 23:31

Moby írta:Így, hogy kigyógyult, lehet mégis pécéverza lesz belőle :fejvakaras: Kétszer megint letoltam a demót, és már párszor végigkaristoltam, és még mindig büdösül tetszett. Ami csak azért "baj", mert végül a WD2-t is megbántam. Na nem a 30 frém miatt(tudom, a kurvaanyámat, meg igénytelen állat vagyok, ésatöbbi...), hanem mert rohadtul élveztem, és sajnáltam eladni, és szerintem még tolicskáznám picit. Jó-jó ez a lemezeneladom, csak nagyon arra kapacitál, hogy még jó áron minél előbb szabadulni tőle. Ami a jó játékra nem nyerő. Nemtudom. Van 10 napom kifundálni.
Tehát az anyagi racionalizálás miatt szétbasztad magadnak az élményt elsőre. Klasszik Arty move! ;) Rövid ehhez az élet.

A bűnhődés az első lépés a megtisztulás felé. Nézzed csak szépen végig. Nem így nyomtad. Nem is nyomhatod most, ha akarod. Pedig akarod. De legalább a PRÓ most extranagyonhalk. Mer' nem megy benne semmi. Szunnyad a csekkerbord.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14713 2017.01.14. 23:50

-720p and locked 30fps in handheld mode
-900p and 30fps when docked
-Texture filtering is poor
-Frame-rate drops typically seem to happen when there's depth of field on screen
-Lowest recorded frame-rate is 20fps.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #14714 2017.01.14. 23:57

DanielT írta:-720p and locked 30fps in handheld mode
-900p and 30fps when docked
-Texture filtering is poor
-Frame-rate drops typically seem to happen when there's depth of field on screen
-Lowest recorded frame-rate is 20fps.
[video]facepalm.avi[/video]
Miért hiszik, hogy ez így jó és elég?
Avatar
Moby

Hozzászólás #14715 2017.01.15. 01:05

DanielT írta:Tehát az anyagi racionalizálás miatt szétbasztad magadnak az élményt elsőre. Klasszik Arty move! ;) Rövid ehhez az élet.

A bűnhődés az első lépés a megtisztulás felé. Nézzed csak szépen végig. Nem így nyomtad. Nem is nyomhatod most, ha akarod. Pedig akarod. De legalább a PRÓ most extranagyonhalk. Mer' nem megy benne semmi. Szunnyad a csekkerbord.
Úgy nyomtam ahogy nyomni tudtam. Azon, amim akkor éppen volt. És azon sem volt szar. Sőt. És igen, jól látod. Anyagi megfontolásból. És a resi7 is emiatt okoz fejtörést. Momentán telibeszarom a maximalizmust. Kb négyezer szempont van a prioritáslistán előtte. Jelenleg a legkomolyabb bűn amit el tudok követni, az a gémingre kidobott pénz. Nézem a videót, és szavakkal ki nem fejezhető módon érdektelen. Nem így nyomtam, valóban. Rohadtul hálás vagyok, hogy nyomhattam bárhogy. Hogy még volt min nyomjam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14716 2017.01.15. 09:51

Moby írta:Úgy nyomtam ahogy nyomni tudtam. Azon, amim akkor éppen volt. És azon sem volt szar. Sőt. És igen, jól látod. Anyagi megfontolásból. És a resi7 is emiatt okoz fejtörést. Momentán telibeszarom a maximalizmust. Kb négyezer szempont van a prioritáslistán előtte. Jelenleg a legkomolyabb bűn amit el tudok követni, az a gémingre kidobott pénz. Nézem a videót, és szavakkal ki nem fejezhető módon érdektelen. Nem így nyomtam, valóban. Rohadtul hálás vagyok, hogy nyomhattam bárhogy. Hogy még volt min nyomjam.
Na mostantól nem basztatlak, mer' itt valami komoly baj van. :szomoru1: Valamit azért mondhatnál még a szituról, hátha tanulhatunk belőle. Gondolom alapvetően te is megvédenél mindenkit a PRŐ-höz való meneküléstől. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14717 2017.01.15. 10:38

No itt egy kis ríl gémpléy pl a minigame kollekcióból is. Nagyon meglepődtem, hogy a motion control 10 év után se működik és rohadt kínos gimmick. Janemlepődtemmeg.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14718 2017.01.15. 11:14

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #14719 2017.01.15. 11:47

DanielT írta:Na mostantól nem basztatlak, mer' itt valami komoly baj van. :szomoru1: Valamit azért mondhatnál még a szituról, hátha tanulhatunk belőle. Gondolom alapvetően te is megvédenél mindenkit a PRŐ-höz való meneküléstől. :idiota:
A meneküléstől mindenképp. Én sem menekültem sehova, vettem egy prőt az exkluzívoknak. Az élet közben azt dobta, hogy épp megdöglött a pécém amikor a wd2 jött. És bár most lett egy félroncs, de legalább működő, erre sem lett volna szabad költenem. És spórolni kell ahol csak lehet. Ennek az egésznek viszont semmi köze a pröhöz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14720 2017.01.15. 11:48

Moby írta:A meneküléstől mindenképp. Én sem menekültem sehova, vettem egy prőt az exkluzívoknak. Az élet közben azt dobta, hogy épp megdöglött a pécém amikor a wd2 jött. És bár most lett egy félroncs, de legalább működő, erre sem lett volna szabad költenem. És spórolni kell ahol csak lehet. Ennek az egésznek viszont semmi köze a pröhöz.
Na, ebben lószar tanulság nem volt. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14721 2017.01.15. 11:57

DanielT írta:Na, ebben lószar tanulság nem volt. :banplz:
Azzal nem tudok szolgálni :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14722 2017.01.15. 12:00

Hát Vicsárdék se voltak lenyűgözve: bullshit játákok, Nintendo féle legférgebb árazás.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14723 2017.01.15. 12:43

DanielT írta:Hát Vicsárdék se voltak lenyűgözve: bullshit játákok, Nintendo féle legférgebb árazás.
a te füleid negativ-filter-ként müködnek? en hallottam olyat a videoban, amitöl le voltak nyügözve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #14724 2017.01.15. 14:49

DanielT írta:No itt egy kis ríl gémpléy pl a minigame kollekcióból is. Nagyon meglepődtem, hogy a motion control 10 év után se működik és rohadt kínos gimmick. Janemlepődtemmeg.
Handheld géming a jövő, szerdán nekem is megjött az upgrade iPad3ról prora. Annyit mondjátok, hogy pró így pró úgy, hogy nekem is muszály volt prora váltani!!!!444 :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14725 2017.01.15. 16:56

SlickAdam írta:a te füleid negativ-filter-ként müködnek? en hallottam olyat a videoban, amitöl le voltak nyügözve.
Mi jó hangzott el a játékokról? A tévére kötött képminőségről? Az akku időről? Gagyi minigémek, bullshit árazás a hardver+kiegészítők+játékok esetén is.

A legjobb technós handheld, az igaz, ebben az aspektusban még érdekelne is, ha a Nintendo nem akarna hülyének nézni az üzletpolitikájukkal.

A fosadék felesleges dokkoló nélkül kéne adni 200-250 dolcsiért, akkor masszívan betörhetne. De nem, még a töltős kontrollerért is külön kell fizetni, normális setuppal+1 játékkal+online lesz a beugró 450-500 dolcsi és még erre az EU szívató árak. Menjenek már a picsába sokadszor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14726 2017.01.15. 17:20

Dani!
Ehez a cemuhoz kell valami kókányolás/varázslat mint pcsx-hez? Vagy ebben minden benne van alapból?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14727 2017.01.15. 17:23

Mekee írta:Dani!
Ehez a cemuhoz kell valami kókányolás/varázslat mint pcsx-hez? Vagy ebben minden benne van alapból?
Nem vagyok benne rutinos, bár be tudtam már izzítani. Csak valami key-ek kellenek hozzá, keress rá.

Az emun belül semmit nem kell, de nem is lehet állítani, tehát ott egyszerű. Tegnap az 1.6.4-es utolsó public verzióval próbáltam a Donkey-t és stutterelt mint a kurvaélet.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14728 2017.01.15. 17:28

DanielT írta:Nem vagyok benne rutinos, bár be tudtam már izzítani. Csak valami key-ek kellenek hozzá, keress rá.

Az emun belül semmit nem kell, de nem is lehet állítani, tehát ott egyszerű. Tegnap az 1.6.4-es utolsó public verzióval próbáltam a Donkey-t és stutterelt mint a kurvaélet.
akkor marad még a wii szerintem... ahoz dolphin ugye?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14729 2017.01.15. 17:36

Mekee írta:akkor marad még a wii szerintem... ahoz dolphin ugye?
Ja. Szólok, ha a Cemut nyomni érdemes, rajta tartom a szemem a témán.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14730 2017.01.15. 18:07

DanielT írta:Ja. Szólok, ha a Cemut nyomni érdemes, rajta tartom a szemem a témán.
:eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14731 2017.01.15. 18:10

Elvileg holnap jön az 1.7.0.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14732 2017.01.15. 19:38

Csak sikerült belehajszolni magam, a Resi7 előrendelésbe. Dat name tho... :bdead:
Képkivágás.JPG
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14733 2017.01.15. 19:46

benőmenő írta:Csak sikerült belehajszolni magam, a Resi7 előrendelésbe. Dat name tho... :bdead:
Képkivágás.JPG
Japán barmok. :levele:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14734 2017.01.15. 19:59

Szép Horizon kép.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #14735 2017.01.15. 20:38

DanielT írta:Ja. Szólok, ha a Cemut nyomni érdemes, rajta tartom a szemem a témán.
Nyilván nem árulok el nagy titkot, hogy a patreonon lehet őket pénzzel dobálni, és egy ötösért a public verza előtt egy héttel kipróbálhatod a cuccot.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14736 2017.01.15. 21:03

nem tudom kinyirni ezt a seggfej szörnyet a RE7 demoban :rinya: olyan gyors, non-damage eselytelen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14737 2017.01.15. 21:15

Moby írta:Nyilván nem árulok el nagy titkot, hogy a patreonon lehet őket pénzzel dobálni, és egy ötösért a public verza előtt egy héttel kipróbálhatod a cuccot.
Adok is majd nekik, amikor kész a cucc, kvázi megveszem. Az early access nem érdekel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14738 2017.01.15. 21:16

SlickAdam írta:nem tudom kinyirni ezt a seggfej szörnyet a RE7 demoban :rinya: olyan gyors, non-damage eselytelen.
Spoiler
Nem lehet.
prótipp:
Spoiler
Ha kirúgod az ajtót és rázárod despawnol a küszöbön és úgy könnyebb felszedni a kulcsot amíg újra megjelenik.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #14739 2017.01.16. 08:15

Dt, mate8 mennyire zseb kompatibilis hosszutavon?
Avatar
arty

Hozzászólás #14740 2017.01.16. 08:45

Moby írta:És mi lenne, ha mondjuk megszabadulnál az amd-től?
és ezt képes vagy a hullámzó padlós, stutterelő vidiapécéről megkérdezni?!
Avatar
arty

Hozzászólás #14741 2017.01.16. 08:53

DanielT írta:Tehát az anyagi racionalizálás miatt szétbasztad magadnak az élményt elsőre. Klasszik Arty move! ;)
nem lehet mindenkinek kéccáznyócvana "fasságra" :mf2:

én nyilván a kétkás prőt venném, mert nincs időm 200 órákat ujra és ujra elbóklászni 1-1 játékban :P
amiben meg mégis, azt ELEVE polcra szánom (vagy otthagyom és nem adom el)

de tény: volt már, hogy eladott játék után vágytam, szal jah, a probléma létezik, valós.
viszont olyan is volt, h kellett az a 8k és az erősebb vágy volt :D
Avatar
arty

Hozzászólás #14742 2017.01.16. 08:54

SlickAdam írta:[video]zeldayoutube[/video]
istenem, de rohadt jól néz ki :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14743 2017.01.16. 08:56

arty írta:istenem, de rohadt jól néz ki :(
*de jól fog kinézni cemun 4k-ban, stabil frémmel. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14744 2017.01.16. 09:42

Greyfox írta:Dt, mate8 mennyire zseb kompatibilis hosszutavon?
Kb ugyanannyira, mint a 5.5-ös Oneplus volt. Az is kilóg a farzsebből egy kicsit, ez is. Valójában minden zsebbe befér tárolás célra, de nadrágban leülni vele már nem kényelmes, de én pl soha nem ültem le az iPhone-al sem a seggemben. Ingzseb nyilván felejtős.

Egyébként a Mate 8-at DPI hekk* nélkül nem ajánlanám a P9-el szemben. Semmit nem nyersz vele, hacsak nem fontos annyira a teljes képernyős videó nézéshez a nagyobb képernyő.

*Rootolni kell és utána feltenni egy progit a store-ból, nekem másodszorra (2 telón csináltam) 5 perc alatt megvolt, de elsőre ráment 1 nap nyomozás úgy, hogy előtte rengeteg tapasztalatot szereztem már a Oneplussal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14745 2017.01.16. 10:59

benőmenő írta:*de jól fog kinézni cemun 4k-ban, stabil frémmel. :nezze:
Csak az a baj, hogy a foslé30 bele van égetve az engine-be. :(((
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14746 2017.01.16. 12:08

Moby írta:Mentem pár kört prókonzolon bf4-el. Mindig azt mondtátok itt nem a célzás számít, inkább a helyezkedés. Nos, kontrollerrel egész jól helyezkedek kezdő létemre :D
Lehet meg kéne tanulnom wasdegérrel is helyezkedni.
Igaz BF1, de ilyen ellenfelek ellen én is jobban tudnék helyezkedni. :idiota:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14747 2017.01.16. 12:10

benőmenő írta:Igaz BF1, de ilyen ellenfelek ellen én is jobban tudnék helyezkedni. :idiota:
[video]blind_grandma_plays_bf_without_hands.mp4[/video]
:taps: :taps: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14748 2017.01.16. 13:12

benőmenő írta:Igaz BF1, de ilyen ellenfelek ellen én is jobban tudnék helyezkedni. :idiota:
phpBB [media]
Pedig ez ha jól látom pécé :DD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14749 2017.01.16. 13:30

Moby írta:Pedig ez ha jól látom pécé :DD
Nem tudom melyik platform, de a dpados tooltip, valamint a mozgás alapján kontrollerrel vezérelték a szerencsétlenkedést.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14750 2017.01.16. 13:53

Nintendo árazás:
-a 6 inches prevgentegra tablet annyiért, mint egy ps4
-ha azt akarod, hogy tölteni tudd a kontrollert játék közben, mint a konkurenciánál -> fizess
-ha akarsz normális gamepadot, hogy játszhasd 14. alkalommal újraeladott régi játékokat -> vegyél prő kontrollert ami az elit xbónost leszámítva mindnél drágább
De legalább lesz fosfrémes zelda, meg rece márió. A nagyobb 3rd party kiadóktól meg pár prevgen port, kitudja meddig. :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14751 2017.01.16. 13:53

benőmenő írta:Nem tudom melyik platform, de a dpados tooltip, valamint a mozgás alapján kontrollerrel vezérelték a szerencsétlenkedést.
Akkor jó faszul van bekonfigolva, mer olyanokat rángat, amiket leginkább egérrel kivtelezhető. Egy biztos. Vagy nekem megy jobban ds4-el, vagy mindenki másnak sokkal rosszabbul, míg egérrel fordítva, mert jelentős a különbség az eredményességemben a két platform között.
Spoiler
pécén nemtudom mér nulla minden.
Kép



/megnéztem megint a vidit. Ez nem kontroller. Olyat ránt balra a legelején, ami analóggal szvsz nem kivitelezhető.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14752 2017.01.16. 14:17

benőmenő írta:Nintendo árazás:
-a 6 inches prevgentegra tablet annyiért, mint egy ps4
-ha azt akarod, hogy tölteni tudd a kontrollert játék közben, mint a konkurenciánál -> fizess
-ha akarsz normális gamepadot, hogy játszhasd 14. alkalommal újraeladott régi játékokat -> vegyél prő kontrollert ami az elit xbónost leszámítva mindnél drágább
De legalább lesz fosfrémes zelda, meg rece márió. A nagyobb 3rd party kiadóktól meg pár prevgen port, kitudja meddig. :bdead:


- PS4 kraftot NEM LEHET BELETENNI EGY PAR WATTOT FOGYASZTO KEZIMASINABA! adott, hogy mit szeretnenek a geppel. TE meg tudnad oldani jobban? meg dragabban se... PS4: kurrens konzol latvany asztalon. SWITCH: lastgen (talan picit több) latvany KEZBEN. de az EU-s ar (330-350 €) az tenyleg magas. 300 lett volna idealis azzal a 1-2 hülyeseg minijatek gyüjtemennyel.
- na ez a töltes dolog eddig nem volt klír. tenyleg fosgenny megoldas, mehh... de en biztos megoldom extra kütyü nelkül (20 orat birnak a joy-con-ok)
- mi az hogy normalis gamepad? hasznaltad mar a switch-et? fogadjunk te a wiiu gamepad-ot is szennynek kepzeled (nagyon nem az, söt...)
- 3rd party nem lesz, ez mar most latszik. de mostmar az ÖSSZES ninty fejlesztö egy gepre tud fokuszalni. lehet, hogy tulelik... bar nem hiszem.:(
- a zelda 30 fremes szinte mindig, DF videoban volt, hogy neha 1-2 pillanatra megzuhan (kezben semennyire). szerintem tul lehet elni. ja es meg nincs kesz a progi, majd csekkoljak a final-t.
- mindegy amugy, leirtatok ti ezt mar 0 hands-on tapasztalat nelkül, release elött, ugy, hogy meg az az 1 szerencsetlen AAA cim se jelent meg ra.

csak nem csalodott vagy, hogy nem PS4 PRÖ latvanyt hoztak minimum, raspberry pi aron, kezben, 10+ oras üzemidövel, oled kijelzövel, 30 euros AAA jatekokkal? :rinya:

ev vegen en mar jol elleszek vele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14753 2017.01.16. 14:23

Moby írta:Akkor jó faszul van bekonfigolva, mer olyanokat rángat, amiket leginkább egérrel kivtelezhető. Egy biztos. Vagy nekem megy jobban ds4-el, vagy mindenki másnak sokkal rosszabbul, míg egérrel fordítva, mert jelentős a különbség az eredményességemben a két platform között.
Spoiler
pécén nemtudom mér nulla minden.
Kép



/megnéztem megint a vidit. Ez nem kontroller. Olyat ránt balra a legelején, ami analóggal szvsz nem kivitelezhető.
A makkomat azt. Ott vannak oldalt a Dpad irányok ahogy Benő is írta, reload "B" meg ilyenek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14754 2017.01.16. 14:26

benőmenő írta:Nintendo árazás
Tehát itthon 100k minimum, minden nélkül. Sok sikert! :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14755 2017.01.16. 14:32

DanielT írta:Tehát itthon 100k minimum, minden nélkül. Sok sikert! :eljen:
100k, mindennel, ami a jatekhoz szükseges (vertikál se jar a PRÖ-höz, az csak a bonusz :D). jatekot meg meg mindig külön kell venni. sajnos ez ilyen.:(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14756 2017.01.16. 14:39

SlickAdam írta:100k, mindennel, ami a jatekhoz szükseges (vertikál se jar a PRÖ-höz, az csak a bonusz :D). jatekot meg meg mindig külön kell venni. sajnos ez ilyen.:(
Handheldként tényleg minden megvan, de tévéhez az a töltős kontroller azért csak kéne... illene mondhatni. Vagy adják akkor a dokk nélkül, úgyse kötném soha a büdös életben nagy kijelzőre, minek fizettetik ki az is?

Tehát launcskor 120 ezres Zelda. Ennél még a 280 ezres 900 pontom is jobb dealnek tűnik. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14757 2017.01.16. 14:41

SlickAdam írta:- mi az hogy normalis gamepad? hasznaltad mar a switch-et? fogadjunk te a wiiu gamepad-ot is szennynek kepzeled (nagyon nem az, söt...).
Ezt elírtam. Dpad akart lenni az a gamepad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14758 2017.01.16. 14:41

DanielT írta:A makkomat azt. Ott vannak oldalt a Dpad irányok ahogy Benő is írta, reload "B" meg ilyenek.
Azt csak a platformot definiálja, nem a kontrollert. Sajnos bf4-ben is látok elég sok wasdegerest ps4-en :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14759 2017.01.16. 14:43

DanielT írta:Handheldként tényleg minden megvan, de tévéhez az a töltős kontroller azért csak kéne... illene mondhatni. Vagy adják akkor a dokk nélkül, úgyse kötném soha a büdös életben nagy kijelzőre, minek fizettetik ki az is?

Tehát launcskor 120 ezres Zelda. Ennél még a 280 ezres 900 pontom is jobb dealnek tűnik. :banplz:
most komolyan... (nem a nintendo defense force beszel belölem). 20 orat birnak a kis szarok. de legyen 16. hany orat jatszol egy nap? session utan meddig tart a gep ket oldalara racsusztatni a kis hokikat, hogy este feltöltse öket a main station? vagy inkabb 2 naponta (realisabb, s ez is csak akkor ha ultra hardcore vagy)? ugye...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14760 2017.01.16. 14:44

benőmenő írta:Ezt elírtam. Dpad akart lenni az a gamepad.
jogos. bar nem emlekszem mikor kellett barmely jatekban dpad-ot hasznalnom huzamosabb ideig (pl nem item valasztasra)...
Avatar
Moby

Hozzászólás #14761 2017.01.16. 14:45

DanielT írta:Tehát launcskor 120 ezres Zelda.
Namost az a zelda rádadásul gyön wiiura is. Akarom mondani CEMU-ra. Tehát négykázelda.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14762 2017.01.16. 14:48

anyabaszo shuhejj is nintendo fan :D
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #14763 2017.01.16. 14:49

Ja. CEMU. Kint az 1.7.0. Ráadásul a "d" patchel, ami egyidőben jött a patronoknak, meg az ingyenélőknek is. Este teszt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14764 2017.01.16. 14:53

SlickAdam írta:anyabaszo shuhejj is nintendo fan :D
Spoiler
Kép
Az ultrafasza parental controlt mondjuk bátran le is nyúlhatnák. Meg a teljes iparág. Legfaszább kapcsolódó feature amit valaha láttam, pedig milyen kibaszott egyszerű is. Nem kellett hozzá más, csakhogy valaki leüljön és gondolkodjon egy fél órát. Mármint a fejével, és ne a seggével. Ugyanígy lenyúlhatnák a játékstatokat is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14765 2017.01.16. 14:54

Moby írta:Az ultrafasza parental controlt mondjuk bátran le is nyúlhatnák. Meg a teljes iparág. Legfaszább kapcsolódó feature amit valaha láttam, pedig milyen kibaszott egyszerű is. Nem kellett hozzá más, csakhogy valaki leüljön és gondolkodjon egy fél órát. Mármint a fejével, és ne a seggével. Ugyanígy lenyúlhatnák a játékstatokat is.
bizony. stat is rohadt jo.

azoknak akik nem tudnak mirol van szo (zsenialis video):
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14766 2017.01.16. 15:00

Moby írta:Az ultrafasza parental controlt mondjuk bátran le is nyúlhatnák. Meg a teljes iparág. Legfaszább kapcsolódó feature amit valaha láttam, pedig milyen kibaszott egyszerű is. Nem kellett hozzá más, csakhogy valaki leüljön és gondolkodjon egy fél órát. Mármint a fejével, és ne a seggével. Ugyanígy lenyúlhatnák a játékstatokat is.
Windows 10-ben is benne van, emailben küldi a reportot, korhatár szűrés, időkorlát beállítás, stb.

"Once you’ve added your child’s account, you can manage those family safety settings from the Family Safety website. The recent activity settings will collect your child’s activity and email reports to you, both of which you can disable"

Kép
Kép
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14767 2017.01.16. 15:03

SlickAdam írta:bizony. stat is rohadt jo.
azoknak akik nem tudnak mirol van szo (zsenialis video):
https://youtu.be/03bAayBtcb0
Szegény gyerekeket így nem az életre nevelik. Nekem bezzeg még elég volt csokival megvesztegetni a húgomat, hogy ne áruljon be, ha játszottam mielőtt hazaértek a szülők. :idiota:
Illetve autentikus public warez cod 2 multi ÉLMÉNYben sem lehet a megfelelő korban részük. :nezze:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #14768 2017.01.16. 15:05

DanielT írta:Windows 10-ben is benne van, emailben küldi a reportot, korhatár szűrés, időkorlát beállítás, stb.
Figyuka. Én igyekszem jó szülő lenni. Szerinted olyanokra fogom tanítani őket, hogy játszanak windowson? :banplz:

/amúgy nem tudtam, hogy ott van. Nyilván mert olyan sokat játszok én winsztóros játékot :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14769 2017.01.16. 15:07

a Resident Evil 7 deluxe pakk az a komplett season pass-t tartalmazza vagy csak egy reszet a kesöbbi tartalmaknak? nem egyertelmü :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14770 2017.01.16. 15:07

Moby írta:Figyuka. Én igyekszem jó szülő lenni. Szerinted olyanokra fogom tanítani őket, hogy játszanak windowson? :banplz:
Így is van, nevelj belőlük Tottikat! :mf2:

Vissza: “Leáldozott.hu”