A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14631 2017.01.13. 13:30

Moby írta:A CSAKARAM HŰTVEL VAN!!! :)
Annak aztán kell is, mint egy beöntés!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14632 2017.01.13. 13:31

DanielT írta:És támad a horda... GAF jelenleg, ez messze nem az összes topik róla.

Kép


Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14633 2017.01.13. 13:32

SlickAdam írta:mostmar hivatalos: a Nintendo halott. mire felkeltek, ki lesz nyirva :D loal, ezt mar en se birom ki nevetes nelkül

- marcius 3.: release
- usa 300 dollar, eu "csekk jor lóköl ritéler"...
- akku idö: 2,5-6,5 ora
- mario odyssey: 2017 HOLIDAY :D haha
- splatoon 2: 2017 SUMMER :D haha
- mutattak par jatekot, amiket meg csak most kezdenek el fejleszteni
- 3rd party: lesz VMIKOR skyrim es fifa. de azert keszul meg 80 cim...
- tehat löncsre lesz: 2 db party fos gagyisag es uj zelda. EPIKNESSZ :D

én égek. jöhet a cunami!
nah csak megjött az eszed, jobb később mint soha :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14634 2017.01.13. 13:36

Micsu írta:nah csak megjött az eszed, jobb később mint soha :D
miröl beszelsz? ha valami szar, akkor az szar. nincs mit szepiteni.
marmint ha valamit nagyon elkurnak. mert most a legnagyobb elkuras zajlik.
a geppel nincs gond. az EU-s arszabas (itt 330-350 euro...) es a löncs felhozatal az agyfasz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14635 2017.01.13. 13:41

Micsu írta:ennek a procinak a 280k nem nevetséges ár ? :)

KELLŐ! DZSÍDÍDÍÁRÍFÁJV!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14636 2017.01.13. 13:53

Moby írta:KELLŐ! DZSÍDÍDÍÁRÍFÁJV!
te, ezzel a caps lock-os szurkalodassal akkor se tudnad elterelni a PRÖ hülyesegedröl a figyelmet, ha vmi 1000+ ojros 6+ magos processzort vett volna Dani Pascal Titan X-el. :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14637 2017.01.13. 14:25

deep írta:Jókószósz :D
Az a kis különbség olymindegy már sztem, inkább tájékoztatásul írtam, aki nem ismerné, legközelebbre :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14638 2017.01.13. 15:19

SlickAdam írta:miröl beszelsz? ha valami szar, akkor az szar. nincs mit szepiteni.
marmint ha valamit nagyon elkurnak. mert most a legnagyobb elkuras zajlik.
a geppel nincs gond. az EU-s arszabas (itt 330-350 euro...) es a löncs felhozatal az agyfasz.
pont ezaz, nintendo már 10+ éve szar
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14639 2017.01.13. 15:20

SlickAdam írta:te, ezzel a caps lock-os szurkalodassal akkor se tudnad elterelni a PRÖ hülyesegedröl a figyelmet, ha vmi 1000+ ojros 6+ magos processzort vett volna Dani Pascal Titan X-el. :nezze:
jó de mobyt a prö rántotta vissza a gamingbe ezért kötődik hozzá, abbahagyom a gaminget vol 13. vót akkor tudod :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14640 2017.01.13. 15:22

SlickAdam írta:te, ezzel a caps lock-os szurkalodassal akkor se tudnad elterelni a PRÖ hülyesegedröl a figyelmet, ha vmi 1000+ ojros 6+ magos processzort vett volna Dani Pascal Titan X-el. :nezze:
Figyelmet? LOL
Te, a múltkori összeesküvés elméletes-átvettem a konzolos hülyeségnél akartam kérdezni: te komolyan azt gondolod, hogy én ilyeneket teszek, mert érdekel a véleményed ezügyben, vagy bárkié? :vigyor: A leáld nem egy egyirányba óbégató csürhe héló. Bár vannak itt olyanok, akikönálló gondolattal viszonylag kevéssel rendelkeznek, meg olyanok is, akik képtelenek feldolgozni, hogy másik embernek a véleménye is más, node érted. Én pl. nem kérdeztem meg előtte senkit, hogy mit gondol róla. Ha érdekelt volna a véleménye akárkinek, akkor azért csak megteszem. Nem? De.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14641 2017.01.13. 15:25

Micsu írta:jó de mobyt a prö rántotta vissza a gamingbe ezért kötődik hozzá, abbahagyom a gaminget vol 13. vót akkor tudod :banplz:
Pedig már nagyon abba kéne tényleg...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14642 2017.01.13. 15:26

Micsu írta:jó de mobyt a prö rántotta vissza a gamingbe ezért kötődik hozzá, abbahagyom a gaminget vol 13. vót akkor tudod :banplz:
ja igen, a moby-görbe :nyes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14643 2017.01.13. 15:32

Moby írta:Figyelmet? LOL
Te, a múltkori összeesküvés elméletes-átvettem a konzolos hülyeségnél akartam kérdezni: te komolyan azt gondolod, hogy én ilyeneket teszek, mert érdekel a véleményed ezügyben, vagy bárkié? :vigyor: A leáld nem egy egyirányba óbégató csürhe héló. Bár vannak itt olyanok, akikönálló gondolattal viszonylag kevéssel rendelkeznek, meg olyanok is, akik képtelenek feldolgozni, hogy másik embernek a véleménye is más, node érted. Én pl. nem kérdeztem meg előtte senkit, hogy mit gondol róla. Ha érdekelt volna a véleménye akárkinek, akkor azért csak megteszem. Nem? De.
en akkoris ugy döntöttem, hogy nem hiszem el a "meseidet".
ki kellett volna allnod kemenybe, hogy "nesztek faccopóakok, vettem egy PRÖ-t, kinyalhatja mindenki!". meg a release elött jopar hettel folytatott diskurzusban sem azt kellett volna mondanod (szokasos), hogy "nem lesz, nincs ertelme, minek, techbuzulni se, ...". hova az ellenallas? mindenki tudta, hogy venni fogsz day0 vagy day1 vagy day2 legkesöbb.:D csak TE nem (dehogynem). haha. MINDENT tudtunk mar akkor a gepröl. söt, jobbnak kepzeltük, mint amilyen lett. de te megis a szarabb kimenetelre cuppantal ra tök "varatlanul", meeeeeeeeert "csendes a gep". voaaaa! pöcöd nem volt csendes?
de azert en szeretlek. nagymamamat is szeretem, akarmilyen nyunyu :law:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14644 2017.01.13. 15:33

SlickAdam írta:ja igen, a moby-görbe :nyes:
Nemtudom mire megy ki megint ez, mit szeretnél kimutatni de pattanj le rólam. Kezd a faszom kilenni a semmiről sem szóló kötekedéssel. Én nem mondtam senkinek, hogy vegyen prót. Egyrészt mert nem érdekel, másrészt meg leszarom hogy ki és mivel játszik, vagy, hogy játszik-e egyáltalán. Azontúl hasonlóan vélekedem arról, hogy ki és hogyan viszonyul az én ugyanilyen szokásaimról. Ha itt bárkinek gondot okoz, hogy nekem van konzolon, vagy milyen van, töröljétek az accomat a faszomba. Ha ez nincs, vagy amúgy nem ütközik a nemtudom milyen elvekkel, akkor meg kusé van. Van elég gondom enélkül, a tököm se kíváncsi arra kinek mi a kínja csak azért, mert ez amberek nem úgy működnek, mint ő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.01.13. 15:37-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14645 2017.01.13. 15:36

Moby írta:Nemtudom mire megy ki megint ez, mit szeretnél kimutatni de pattanj le rólam. Kezd a faszom kilenni a semmiről sem szóló kötekedéssel. Én nem mondtam senkinek, hogy vegyen prót. Egyrészt mert nem érdekel, másrészt meg leszarom hogy ki és mivel játszik, vagy, hogy játszik-e egyáltalán. Azontúl hasonlóan vélekedem arról, hogy ki és hogyan viszonmyul az én ugyanilyen szokásaimról. Ha itt bárkinek gondot okoz, hogy nekem van konzolon, vagy milyen van, töröljétek az accomat a faszomba. Ha ez nincs, vagy amúgy nem ütközik a nemtudom milyen elvekkel, akkor meg kusé van.
ííííííízi!!!! békés szurkalodas vanik.

itt van kis tríháuz nyugtatonak (kacagni):
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14646 2017.01.13. 15:43

Moby írta:Pedig már nagyon abba kéne tényleg...
wd2 óta nem volt semmi jó? dishonored 2 v hitmannak kezdj neki ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14647 2017.01.13. 17:13

Megjelent:

phpBB [media]


Avatar
Moby

Hozzászólás #14648 2017.01.13. 17:31

Micsu írta:wd2 óta nem volt semmi jó? dishonored 2 v hitmannak kezdj neki ;)
Nem a játékok miatt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14649 2017.01.13. 18:24

Kijött ingyen* a Mass Effect és Ace Combat 4K HD(-R) remaster:

Kép

Kép

*Az eredeti verzió tulajdonosainak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14650 2017.01.13. 18:25

A COD -ot meg tényleg kénytelen leszek elvinni Chernobyl-ig.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14651 2017.01.13. 19:31

DanielT írta:Kijött ingyen* a Mass Effect és Ace Combat 4K HD(-R) remaster:

Kép

Kép

*Az eredeti verzió tulajdonosainak.
Nekem a csotrogány 1080p-s tévémből mit érdemes kihozni? Az Ace Combat és a Mass Effect-újrázás is tervben. Már az AC vásárlásakor is ajánlottad a downsamplinget hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14652 2017.01.13. 19:34

Zóanagyvarázsló írta:Nekem a csotrogány 1080p-s tévémből mit érdemes kihozni? Az Ace Combat és a Mass Effect-újrázás is tervben. Már az AC vásárlásakor is ajánlottad a downsamplinget hozzá.
Hogy érted, hogy mit érdemes kihozni? Downsampling persze mint állat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14653 2017.01.13. 19:39

az neo feeling :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14654 2017.01.13. 19:57

DanielT írta:Hogy érted, hogy mit érdemes kihozni? Downsampling persze mint állat.
Mivel sosem próbáltam, ezért valójában az érdekelne, hogy miféle gányolással jár. Már mint ha 5 percnél többel, akkor belátható időn belül rá sem guglizok.

Mert akkor a PRÖ a megoldás és a checkerboard!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14655 2017.01.13. 20:03

Zóanagyvarázsló írta:Mivel sosem próbáltam, ezért valójában az érdekelne, hogy miféle gányolással jár. Már mint ha 5 percnél többel, akkor belátható időn belül rá sem guglizok.

Mert akkor a PRÖ a megoldás és a checkerboard!
Hát figyi, soha nem dánmintáztál? Vagy custom felbontást adsz hozzá, vagy DSR-t bekapcsolod. Mindkettő kb 11 másodperc nekem. Ráadásul egyik sem játékfüggő, ott utána csak kiválasztod.

Asszem Ace Combatnak még D3D overrider nagyon jót tett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14656 2017.01.13. 20:04

Zóanagyvarázsló írta:Mivel sosem próbáltam, ezért valójában az érdekelne, hogy miféle gányolással jár. Már mint ha 5 percnél többel, akkor belátható időn belül rá sem guglizok.

Mert akkor a PRÖ a megoldás és a checkerboard!
A csekerbórd főfele skáláz nem lefele. A DSR-t beállítani meg kb ilyen fakocka szint.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14657 2017.01.13. 21:26

Így péntek 13-a alkalmából beletoltam 1 óra 20 percet a Resi 7 demóba.
Interakciók terén kicsit tanulmányozhatták volna még a Frictional Games munkásságát, mert egy Amnesiahoz képest baromi lehangoló, hogy aminél nem jelenik meg egy orbitális promtp azt max szétverni, vagy felrúgni tudjuk. A feladványok (már amiket felfedeztem) meg kimerülnek a piros ajtó - piros kulcs, kék ajtó - kék kulcs szinten.
A hangulat elmegy, egyszer azért eléggé rám hozta a frászt és most itt is vagyok elakadva (legalábbis a trú endinghez). Ugyan ebben a scenárióban haltam először "nem cutscene" halált, mert úgy tűnik a karakterünk mozgásának a sebessége belassul, ha leesik a framerate. :zavart2:
Spoiler
A szörny mellett eddig az istennek nem sikerült elslisszolni anélkül, hogy megütne. :(

Még vacillálok, hogy kell-e ez nekem teljesben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14658 2017.01.13. 22:46

Gondoltam mielőtt csak az ár alapján döntök resi ügyben, csak megnézem mindkettőt. Hát, a komperzsion megfeneklett ott, hogy a sztímos a leglowabb lowon is stutterel mint a kurvaélet. Fog sincs miért. Alszik a gép, és álmában stutterel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14659 2017.01.13. 23:13

Moby írta:Gondoltam mielőtt csak az ár alapján döntök resi ügyben, csak megnézem mindkettőt. Hát, a komperzsion megfeneklett ott, hogy a sztímos a leglowabb lowon is stutterel mint a kurvaélet. Fog sincs miért. Alszik a gép, és álmában stutterel.
mert rossz pozicioban van a gep :nezze: lehet pöcön a horizontál a tuti.
Avatar
insp

Hozzászólás #14660 2017.01.13. 23:29

DanielT írta:Nyugodtság van! :D

Na, itt az első. 4.9 Ghz, VGA szokásos tunying.

907 pontért ma elköltöttem 280 ezret. A hülyének is megéri! :eljen:

Kép

És még ezzel se vagyok első a "kategóriámban"! :wilting: :wilting: :wilting:


En meg ma plusz 40-ert vettem kb 2000 pontot (a 6700k kialtott egy jobb VGA utan) :buck:
CPU, GPU tokeletes harmoniaban>

http://www.3dmark.com/3dm/17364460
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14661 2017.01.14. 00:02

insp írta:En meg ma plusz 40-ert vettem kb 2000 pontot (a 6700k kialtott egy jobb VGA utan) :buck:
CPU, GPU tokeletes harmoniaban>

http://www.3dmark.com/3dm/17364460
Na, alakul, de még egy ezres hiányzik, pedig a hardver már benne van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14662 2017.01.14. 00:32

SlickAdam írta:mert rossz pozicioban van a gep :nezze: lehet pöcön a horizontál a tuti.
Hát lehet, bár félek ezt már nem fogom megtudni. Berendeltem ps4-re.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14663 2017.01.14. 09:29

Moby írta:Hát lehet, bár félek ezt már nem fogom megtudni. Berendeltem ps4-re.
Reggel 6 óta álltam sorban a hóesésben, de megérte!

Első sor lefoglalva! :banplz:

Kép

Igen, festem a körmöm. ÉS!??? :gunyos1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14664 2017.01.14. 10:26

Ezek a tetves múltban élő pénzéhes férgek még mindig mindent claimelnek youtubeon, ami róluk szól. Minden főnök kezét szilánkosra kéne törni kalapáccsal, tök jó, hogy bedobták az új arcokat a prezin, első rangú célpontok. Gondolom a régiómentesség döntésének meghozatala után úgy érezték magukat mint akiket meghágott ötezer dühös écesnigga.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #14665 2017.01.14. 10:33

Zóanagyvarázsló írta:Mirror's Edge Catalyst

+ parkouring Mirror's Edge módra
+ még mindig jól néz ki, bár kevésbé kontrasztos, de ami jó az úgyis "csak" örökség
+ és ez még RTSS szerinti 99-100%-os procihasználat mellett sem ránt be, bár az Eidos Montreal lenne ennyire fakezű!
+ nem kell, sőt nem is lehet benne lőni
+ a pályák, útvonalak maguk működnek sandboxban, meg nyilván lehet felfedezgetni is így, de...

- túl sok a backtrack és küldetéshez futás miatta, amíg nem teleportálhatunk
- a töltési időknek sem tesz jót, SSD-ről a 15 másodperc nálam már élményromboló
- de az a legfájdalmasabb, hogy iszonyatosan kizökkent, és ezzel az első rész legnagyobb erénye vész oda
- többnyire meg úgyis kiherélt vagy okafogyott a sandboxjelleg
- fejlődött a harc, de nem annyit, hogy jó is legyen, nagyon rosszból már csak közepesen rossz lett
- az egész fejlesztgetés bűzlik a játékba a sandboxon (azt már említettem?) erőltetett aktuális mániától, annyi az értelme is, az XP meg kb. végtelen
- nehézségi szintek meg nincsenek (Assassin's Creed vazzeg!), csak a runner visiont lehet álíltgatni, amit természetesen kikapcsoltam (szemtől szemben meg 7-8 ellenfelet könnyebben széttépek, mint Kratosszal a God of Warban)
- és még így is babazsúr volt az előd normálon történő újrajátszásához képest is
- egy-két más játékokban már megunt újítást ("grappling hook") leszámítva riasztóan keveset sikerült hozzátenni a formulához a sok év alatt
- a sztori még annyira se érdekelt, mint az elődben

Az első részt marha jó volt végigfutni, egy flow volt végig, tömör gyönyör, itt meg az idióta homokozó miatt szilánkokra tört a tükör. Ennek ellenére egyszer muszáj volt végigfutni, de többet nem veszem elő, az előzőt viszont még igen.
/10

Ezután megpróbáltam elindítani az Unravelt is, de fekete képernyő fogadott. CSAKAKONZOL! De fölösleges a sírás, mert megoldottam a problémát: ment a cancel az Origin Accessre, 15 órával az első hónap lejárta előtt, amibe így végül csak egy játék fért bele (ami bruttó 33 óra volt amúgy, mert kényszeres idióta vagyok, de eddig minden platformerben közelebb kerültem a maxoláshoz, itt hamar elment a kedvem tőle).

A legjobb Origin-élményem meg marad az NFS: The Run. Már ha nem számítanak a legendás Origin Systems játékai, melyekkel a kliens is ki van tömve.
NAUGYE!
ÉNMEGMONDTAM!
:banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #14666 2017.01.14. 10:36

DanielT írta:Na, nem várom meg a végleges állapotot, sebtiben összehányva ilyen:

Kép

Ez a tegnapi beszerzés eredménye:

Asrock Z270 Extreme 4
i7 7700K
G.Skill 3200 Mhz DDR4
BeQuiet! Dark Rock TF
Fractal Design Define C ablakos ház

Jön még rendezgetés+sleeved kábelek, a front venti gyanús, hogy kiugrik, ilyesmi.
embertelen pénzért embertelen szép is :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14667 2017.01.14. 10:40

arty írta:embertelen pénzért embertelen szép is :eljen:
Körszmike! :puszis:
Avatar
arty

Hozzászólás #14668 2017.01.14. 10:48

SlickAdam írta:haha. MINDENT tudtunk mar akkor a gepröl. söt, jobbnak kepzeltük, mint amilyen lett.
ez most csak valami viccecske és én nem értem az iróniát?
tény: tudtuk előre, hogy milyen lesz, PONTOSAN. mindenki.
ezekután miért is lett csalódás, hogy PONTOSAN olyan lett, amit előtte leakek írtak?

eleve: itt évekkel előre le van írva minden konzol, minden amd, minden codemasters, ésatöbbi :))
és hogy ezekután még CSALÓDÁS is lenne, ha valami végül TÉNYLEG szar? :DDD nanee....
Avatar
arty

Hozzászólás #14669 2017.01.14. 10:51

DanielT írta:A COD -ot meg tényleg kénytelen leszek elvinni Chernobyl-ig.
Ellenben annak fizetős a remazterje :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #14670 2017.01.14. 10:53

DanielT írta:Hát figyi, soha nem dánmintáztál? Vagy custom felbontást adsz hozzá, vagy DSR-t bekapcsolod. Mindkettő kb 11 másodperc nekem. Ráadásul egyik sem játékfüggő, ott utána csak kiválasztod.

Asszem Ace Combatnak még D3D overrider nagyon jót tett.
nagyonfontossssssss!!!

nagyonfontosssssss.jpg
enélkül homályfos! és én mindig elfelejtem......
Avatar
arty

Hozzászólás #14671 2017.01.14. 11:01

Dirt Rallyba pécén (ingyen) pecsben jött a VR szupport.

Jurógémer megírja, hogy a Dirt Rally PS4 verzájának PSVR pecse 10 font lesz.

Hozzászólások nagyrésze áldja az eget, hogy ilyen olcsón ilyen faszaságot kap.

A Dirt Rally PS4-re jelenleg 6141ft, akcióban.
10 font 3518ft.

Bár nagyon szeretném már nyomni a DR-t, sajna arra egyelőre nem tudtam áldozni.
Ezen húzásukért párjuró és minél feketébb beszerzési forrás a cél... nyilván nem fogom tudni ellensúlyozni a fizetőspecs birkahadának sokszor10fontjait, azért megteszem ami tőlem telik.

Kurva anyád kódmesterek!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14672 2017.01.14. 11:02

arty írta:nagyonfontossssssss!!!
nagyonfontosssssss.jpg
enélkül homályfos! és én mindig elfelejtem......
fel se tünt meg ez az opcio. mennyin van alapbol? :szomoru1:
Avatar
deep

Hozzászólás #14673 2017.01.14. 11:13

SlickAdam írta:fel se tünt meg ez az opcio. mennyin van alapbol? :szomoru1:
33%...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14674 2017.01.14. 11:24

DanielT írta:Ezek a tetves múltban élő pénzéhes férgek még mindig mindent claimelnek youtubeon, ami róluk szól. Minden főnök kezét szilánkosra kéne törni kalapáccsal, tök jó, hogy bedobták az új arcokat a prezin, első rangú célpontok. Gondolom a régiómentesség döntésének meghozatala után úgy érezték magukat mint akiket meghágott ötezer dühös écesnigga.https://youtu.be/dih3WswexHs
Ezek a joyconok így ránézésre a műanyagba fröccsöntött ínhüvelygyulladás. :bdead:
Avatar
deep

Hozzászólás #14675 2017.01.14. 11:49

benőmenő írta:Ezek a joyconok így ránézésre a műanyagba fröccsöntött ínhüvelygyulladás. :bdead:
Külön szedve egy normál embernek totálisan használhatatlan. Egyébként iszonyúan tévúton járnak megint szerintem. Egyszer volt Budán Wii vásár, többé szvsz nem fog bejönni a casual pénznyomda. Megváltoztak a viszonyok, mobilja van mindenkinek, minek egy külön szar, ami ugyanazt tudja 300 dodóért? 2 játékért (zelda, mario) meg nem fognak tömegek megvenni egy ilyen fostömlőt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14676 2017.01.14. 14:10

DanielT írta:Reggel 6 óta álltam sorban a hóesésben, de megérte!

Első sor lefoglalva! :banplz:

Kép

Igen, festem a körmöm. ÉS!??? :gunyos1:
Lemezen kvázi rizikó nélkül rollekószterezek :)
Avatar
arty

Hozzászólás #14677 2017.01.14. 14:53

kickstarter story no. 654987654. - ez most azért lényeges, mert youtuben leltem a videora és éppen rohantam volna fizetni ...

phpBB [media]


https://www.kickstarter.com/projects/896834116/the-90s-arcade-racer
- A racing game inspired by the great arcade racers of the 90's.
- Created by Pelikan13
- 700 backers pledged £16,039 to help bring this project to life.

- £10.000 : As this goal has been met it's now certain that game will remain a full time project unitil completion. The game's final features are still to be finalized but among things considered is a drift-point scoring system much like the Kudos system found in PGR series, leaderboards, local multiplayer, and two unique routes for each circuit.
- £15.000 : This will ensure another talented 3d artist is on board for the duration of the project ensuring more content, more cars and richer looking graphics.

ESTIMATED DELIVERY: Nov 2013

--- FAST FORWARD TO 2016 ---

pelikan13x [developer] 20 Mar, 2016 @ 11:56pm
hey Genki, 90s Arcade Racer is still my priority and it's close to being complete, I will do a kickstarter update soon explaining where the game is.

The game grew in scope during the kiskstarter campaign with Nicalis's involvement and we did face several challenges that led to delays during development but that was purely technical, nothing to do with mismanaging funds or problems within the team.

A szarházija közben egy jól kinéző beat'em upon dolgozik, ami ... nos ... jelenleg EARLY ACCESS, mi más is lehetne :D

De ha egyszer ESETLEG mégis elkészül... áh, felesleges ezen rágódni, nem fog. Mármint az ótókázósa nem. És ezért a beatem upját se szabad megvenni.

----------------------------------

Racing Apex

Van másik ígéretes cucc is:
phpBB [media]


Remélem lesz lődözés nélküli mód is.
Steam Greenlight-on átjutott, már csak "materializálódni" kellene a sztórban, végleges játékként.

Amire persze megintcsak kicsi az esély, miután Kickstarteren lófasz se jött össze és cancelbe mentek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14678 2017.01.14. 14:54

Moby írta:Lemezen kvázi rizikó nélkül rollekószterezek :)
Ez még semmit nem akadályozott meg abban, hogy a világ legnagyobb szarából hirtelen az elképzelhető legfantasztikusabb csodává változzon, majd vissza. Majd még ez ötször. :D

Szóval légyszi folyamatosan tájékoztass. :taps: :taps: :taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14679 2017.01.14. 15:13

Moby írta:Lemezen kvázi rizikó nélkül rollekószterezek :)
Akkor própeccsel jó? Mert néztem sima ps4-es gameplayt, de az azért láthatóan bericcent egy-egy hirtelenebb forgásnál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14680 2017.01.14. 15:55

benőmenő írta:Akkor própeccsel jó? Mert néztem sima ps4-es gameplayt, de az azért láthatóan bericcent egy-egy hirtelenebb forgásnál.
Az nem baj, mert a gép halk és ez mindent megment/megszépít. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14681 2017.01.14. 16:00

DanielT írta:Az nem baj, mert a gép halk és ez mindent megment/megszépít. :idiota:

Tízezerért folyamatos stutter vs kétezezért nincsstutter. Nyilván előbbit választom, mer az a topikkompatibilis. LEL.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14682 2017.01.14. 16:18

Moby írta:Tízezerért folyamatos stutter vs kétezezért nincsstutter. Nyilván előbbit választom, mer az a topikkompatibilis. LEL.
Értem én, nyugi. ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #14683 2017.01.14. 16:23

De hamár...valaki ránézhetne, hogy nála is stutterel-e, vagy mifasztól van ez. Próbáltam, hogy nem vsync probléma-e, de nem annak tűnik. Nem erőforrásprobléma. Fingomsincs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14684 2017.01.14. 16:33

DanielT írta:Értem én, nyugi. ;)
Nyugodtság van, az androméda biztosan pl. pécére lesz, abban az erőltetett hi-res mód lesz csak konzolon, szal az biztos nem oda kell.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14685 2017.01.14. 16:37

Moby írta:De hamár...valaki ránézhetne, hogy nála is stutterel-e, vagy mifasztól van ez. Próbáltam, hogy nem vsync probléma-e, de nem annak tűnik. Nem erőforrásprobléma. Fingomsincs.
Lehúzom még egyszer megnézni mi a helyzet. Annyira nem figyeltem a pörformanszra, de nem is tűnt fel stutter.
Egyébként nemhogy a monitorozó ui, de még a steam overlay is megpandel a játék alatt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14686 2017.01.14. 16:55

A youtube már egy kicsit elmossa, az eredetin jóval durvább, de itt is látszik.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14687 2017.01.14. 17:18

Moby írta:A youtube már egy kicsit elmossa, az eredetin jóval durvább, de itt is látszik.
https://www.youtube.com/watch?v=LgXc3REnHFo
Még ~fél óra mire lejön. Ha nálam is van, csak azzal tudom menteni magam, hogy egérrel toltam. :vigyor5:
Avatar
deep

Hozzászólás #14688 2017.01.14. 17:29

Moby írta:De hamár...valaki ránézhetne, hogy nála is stutterel-e, vagy mifasztól van ez. Próbáltam, hogy nem vsync probléma-e, de nem annak tűnik. Nem erőforrásprobléma. Fingomsincs.
Nálam ment mint kés a vajban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14689 2017.01.14. 18:13

deep írta:Nálam ment mint kés a vajban.
Nálam is jobban ment mint akármelyik telibevert PRŐ-n valaha is fog a kilencvenedik HDR2-es Remaster belőle.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14690 2017.01.14. 18:40

Nálam sincs ilyen. De most nézem, neked megy afterburner. :merges2:
Nálam a menüben még megy, aztán ingame összesz@rja magát.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14692 2017.01.14. 19:56

benőmenő írta:Humbli store-ban most 5 euró a komplett Life is Strange a Square Enix sale keretében.
sztím szellöben is ennyi volt. megeri.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14693 2017.01.14. 19:57

benőmenő írta:Humbli store-ban most 5 euró a komplett Life is Strange a Square Enix sale keretében.
Valaki győzzön már meg, hogy nem csak egy unalmas klisé nongém ez is. Mi a jó benne?

Mondjuk egy Beyond-hoz képest a színvonal?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14694 2017.01.14. 19:57

Moby írta:A youtube már egy kicsit elmossa, az eredetin jóval durvább, de itt is látszik.
nalam is tökeletes volt. d3d-vel ratoltad a 60 cap-et? elegge csapkod a frametime, szal valszeg nem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14695 2017.01.14. 20:40

DanielT írta:Valaki győzzön már meg, hogy nem csak egy unalmas klisé nongém ez is. Mi a jó benne?
Mondjuk egy Beyond-hoz képest a színvonal?
Nos nem lesznek benne frémre kiszámolt parryk, és az időtekergetés eléggé egyszeri gimmick...viszont ez a gimmick baromi jól illeszkedik a narratívába. És az egész nagyon lassú, sőt motivál arra, hogy mindent megnézz, mindenkivel beszélgess és meg is hallgasd, amit mondanak.
Szvsz ez aminek a young adult cuccoknak lenniük kéne a tvájlájt meg az éhezve dulakodók helyett (és úgy nem vált volna már-már szitokszóvá). M valós problémákkal és kérdésekkel foglalkozik, illetve erre az életkorra jellemző útkereséssel. Külön érdekes a fejezetek végi összesítés, hogy te és az átlag milyen döntéseket hozott adott szituációkban és milyen megoszlásban.
David Cage agymenéseihez képest határozottan színvonal. Sajnos az alacsony büdzsé meglátszik. Főleg a lipsyncen és a befejezésen.
A Moby-t elriasztó tinilányosságon (végülis a főszereplők azok) és a helyenként cringe szóhasználaton kell főleg túltenni magunkat, hogy maximálisan élvezni tudjuk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.01.14. 20:40-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14696 2017.01.14. 20:40

SlickAdam írta:nalam is tökeletes volt. d3d-vel ratoltad a 60 cap-et? elegge csapkod a frametime, szal valszeg nem.
Jó tipp volt. Azt persze nem értem, hogy vsync mellett hogy a faszba tud 60fps fölé menni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14697 2017.01.14. 20:41

Moby írta:Jó tipp volt. Azt persze nem értem, hogy vsync mellett hogy a faszba tud 60fps fölé menni.
Ó, ha annyiszor lenne száz forintom, ahányszor ezt a kérdést feltettem különböző játékoknál!
Remélem a Vulkánnal és dx12-vel működő RTSS vagy valamilyen alternatíva hamar lesz, mert ha nem tényleg át lesz mentve a kurrens generáció kvintesszenciája. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14698 2017.01.14. 21:08

Végigtoltam közben mindkét verzát egy-egy infected endingre. Végig 60fps ps4pro-n is. Az egyetlen érzékelhető különbség a két verza között a CA, ami a konzolosban nem kapcsolható ki (illetve a konzolosból hiányzik a reflection, de az kikapcsoltam pécén is, mer hullámzik tőle a padló, meg villog-bugzik, szal fos).
Avatar
Moby

Hozzászólás #14699 2017.01.14. 21:09

benőmenő írta:Ó, ha annyiszor lenne száz forintom, ahányszor ezt a kérdést feltettem különböző játékoknál!
Remélem a Vulkánnal és dx12-vel működő RTSS vagy valamilyen alternatíva hamar lesz, mert ha nem tényleg át lesz mentve a kurrens generáció kvintesszenciája. :idiota:
És mi lenne, ha mondjuk megszabadulnál az amd-től?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14700 2017.01.14. 21:11

benőmenő írta:Humbli store-ban most 5 euró a komplett Life is Strange a Square Enix sale keretében.
Kárvót mondani, behuztam, a többi 500 mellé :wink: de az első részt letoltam, kellően szépen végigmesélte azt a részt, interaktiv sorozatnak jóvolt mindenképp, ha a többi is hozza, akkor örülök.

Vissza: “Leáldozott.hu”