A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14491 2017.01.11. 12:32

Magas kép. #truthfact
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14492 2017.01.11. 13:12

benőmenő írta:Magas kép. #truthfact
Spoiler
Kép
Digit preorderre ez többnyire igaz, én azért szoktam előrendelni, hogy vagy jobb árat kapjak, vagy bónusz ajcsit. Ráadásul semmire nem kötelez, csak foglalom magamnak ezeket az előnyöket.

Bááááár, a digit is szokott olcsóbb lenni+DLC vagy anyámkínja. És az se kötelez semmire nagyjából, ha kiderül, hogy kaka, mehet a refund.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14493 2017.01.11. 13:37

Valaki tóta innen a SP játékot? Megkaptam karira, épp tegnap telepítettem. Még nem kezdtem bele, nemtudom mennyire kapkodjak vele.
Avatar
arty

Hozzászólás #14494 2017.01.11. 13:51

Micsu írta:linkeld már be azt a vidit ahol korrupt volt, érdekel hány %ot adott az adott címre, thx
megőrültél?! hogy bekerüljön a keresősstatba ez a gennyedvény?! :(
Avatar
arty

Hozzászólás #14495 2017.01.11. 13:54

DanielT írta:Majd Arty jól bevédi, hogy összeesküvés miatt direkt van visszafogva a #Sikergen. :wilting:
sajna nemtom melyik-melyik, mármint h melyik a pécéxklu 10 évvel ezelőtti gépen vs. mostani mostani konzolon :P össezzavarodtam!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14496 2017.01.11. 13:55

benőmenő írta:Magas kép. #truthfact
Spoiler
Kép
RE7 1-2 het mulva erkezik es a demo elegge meggyozo volt (mint jatek is es hogy techno gany se lesz valszeg). lehet elörendelem vmi csunya oldalrol, 30 ojro jelenleg.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14497 2017.01.11. 14:01

arty írta:sajna nemtom melyik-melyik, mármint h melyik a pécéxklu 10 évvel ezelőtti gépen vs. mostani mostani konzolon :P össezzavarodtam!
Ettől a mondattól én is. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14498 2017.01.11. 14:05

NÉGYKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14499 2017.01.11. 14:09

DanielT írta:NÉGYKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dicseretes_probalkozas.flv
és a tapipados / mikrofonos palyakat hogy oldjak meg?
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #14500 2017.01.11. 14:13

DanielT írta:Ma analóg géming volt, hekkelés, moddolás, forrasztás. 360 kontrollerben kicseréltem az analóg karok mechanikáját, illetve a karokat is a One -hoz hasonló recés élű verzióra, ami ráadásul alumínium, szal' nem mostanában fog elkopni.
átvihetném ma az enyémet, hogy lecseréld? gondolom nem 2 db kar-szettet vettél csak .... :vigyor:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14501 2017.01.11. 14:17

arty írta:átvihetném ma az enyémet, hogy lecseréld? gondolom nem 2 db kar-szettet vettél csak .... :vigyor:
Azt hittem, 2 pár kart rendeltem, de meglepve tapasztaltam tegnap, hogy nem. A kar mechanikából viszont van még HÁROM darab, mert 5-ös pakkban adták. Hiszen ki ne szeretne páratlan mennyiséget venni egy párban cserélendő alkatrészből. :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14502 2017.01.11. 14:18

DanielT írta:NÉGYKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://youtu.be/MFXUiEX3XAQ
Mi a rákom ez flashgenny?! :csodalk:
Ennél még a mario64 is érdekesebbnek/összetettebbnek tűnt.
Avatar
arty

Hozzászólás #14503 2017.01.11. 14:21

DanielT írta:Ettől a mondattól én is. :nemtudom:
volt egy deadrising1 x360ra, van ma egy deadrising4 xbox onera (és pécére) - ha valaki azt akarja igazolni, hogy a 4 azért gagyibb, mert a one gyengébb gép, mint a 360 volt, az bekaphatja és válaszra se méltatom.

de ezt nem is feltételezem, így csak a zavartságom vetettem hszbe, hogy akkor MIVAAAN?! :D
mert szeretném megvédeni a onet (és a ps4et is, ha arra is kijött a dr4), ha VAN MITŐL. a 360tól semmiképp!
Avatar
arty

Hozzászólás #14504 2017.01.11. 14:22

SlickAdam írta:és a tapipados / mikrofonos palyakat hogy oldjak meg?
mint a donkey kongban a nuncsakurázást? kék-X-gomb! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14505 2017.01.11. 14:25

arty írta:mint a donkey kongban a nuncsakurázást? kék-X-gomb! :D
nezd mar meg azt a videot baszki...! amit irsz, az max a mikire megoldas.
Avatar
arty

Hozzászólás #14506 2017.01.11. 14:26

DanielT írta:Azt hittem, 2 pár kart rendeltem, de meglepve tapasztaltam tegnap, hogy nem. A kar mechanikából viszont van még HÁROM darab, mert 5-ös pakkban adták. Hiszen ki ne szeretne páratlan mennyiséget venni egy párban cserélendő alkatrészből. :wilting:
adj el nekem 2-t, ha neked nem kell! a maradék egy pedig marad tarcsiba ;) vagy elhozom aztis, mert nekem tuti kell tarcsiba, ismerve mennyire tudok forrasztani... (árpád híd, ma 16:37?)
és akkor csak gombát kell rendelnem - honnan? inkább a te (bevált) sellerednél nyomnék a buyra, mint valami nonémnél az ali-n... ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #14507 2017.01.11. 14:31

SlickAdam írta:nezd mar meg azt a videot baszki...! amit irsz, az max a mikire megoldas.
meló :) valami hint, hogy hanyadik perc környéke... ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14508 2017.01.11. 14:41

arty írta:adj el nekem 2-t, ha neked nem kell! a maradék egy pedig marad tarcsiba ;) vagy elhozom aztis, mert nekem tuti kell tarcsiba, ismerve mennyire tudok forrasztani... (árpád híd, ma 16:37?)
és akkor csak gombát kell rendelnem - honnan? inkább a te (bevált) sellerednél nyomnék a buyra, mint valami nonémnél az ali-n... ;)
Megcsinálom én neked, meg persze oda is adom. Instant nem megy, de ha odaadod a kontrollert, pár nap múlva visszakapod.A karokat innen vettem, semmi extra.

Mi a szerkezet baja egyébként, túl laza? Nem megy ki eléggé minden irányba? Csak akkor érdemes cserélni, ha már nem frankó, mert ezekben az utólagos alkatrészekben nem tudom mennyire bízhatok... ha a gyári fos, akkor nincs kockázat, valamit csinálni kell.
Avatar
arty

Hozzászólás #14509 2017.01.11. 15:10

Just Cause 3

Tegnap lepörgött a credits, wow!
Bár a sok területfelszabadítás egy idő után repetitív lehet (már akinek...), a sztori missziók pedig rövidek, kevés van belőlük és kissé esetlenek/kidolgozatlanok (de úgyse az a lényeg...), a játékmenet minden pillanatát zabáltam!
És persze a pályák lebontását... sőt, tulképp leginkább azt :nyes:
A sátáni kacaj, ahogy a magasból fossábombázom a bázisokat... nos, az utolsó 3-4 órában már kissé idegesítette a családom (amikoris a nép "felszabadításának" már csak ezen eszközével éltem), nagy megkönnyebbüléssel fogadták a tegnap esti véget.

Mivel a bótban már nincs akció, maross-tól gyorsban rendeltem egy seasonpasst kettőnyócér', annyit megér még pár órányi tartalom.
FONTOS - a DLC-ket TILOS a fősztori ELŐTT nyomni, tönkrevágják a "balanszt" az ott összeszedhető cuccok.
Még jó, h nem vettem meg/játszottam végig őket előre... (nem tudtam, h be fog-e jönni a gém és kell-e a teljes XL verza....)

Xbox One: JÁTSZHATATLAN/10
PC: 9/10 - 34órát én simán elvoltam a repetitív akciózással és kell MÉG! :D
(annyi, h a legfrisebb nv driver óta volt némi talajtextura bevillogás, ijedtemben még a régi biost is visszatettem és lekaptam alapra a gput :( de hiába... )
Avatar
arty

Hozzászólás #14510 2017.01.11. 15:57

DanielT írta:Megcsinálom én neked, meg persze oda is adom. Instant nem megy, de ha odaadod a kontrollert, pár nap múlva visszakapod.A karokat innen vettem, semmi extra.

Mi a szerkezet baja egyébként, túl laza? Nem megy ki eléggé minden irányba? Csak akkor érdemes cserélni, ha már nem frankó, mert ezekben az utólagos alkatrészekben nem tudom mennyire bízhatok... ha a gyári fos, akkor nincs kockázat, valamit csinálni kell.
Neviccelj, ha él a felajánlásod, amíg megjönnek a karjaim (rendelek egy párost akkor), én nem állnékl neki forrasztani, ATOMBÉNA vagyok. A G25 váltójának rükvercével anno rendesen megszenvedtem/megizzadtam, pedig ott csak egy dróttal kellett két pont között áthidalni... akkor írok, ha megjöttek a karcsik! Köszelőre!

(És természetesen a rejtett aláírásomba beírom majd, hogy kettőnk közt történt ez a biznisz, így ha kibukna, hogy nagyon egyetértő vagyok veled mostanság, majd tudok vele takarózni, hogy énszóltamelőre!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14511 2017.01.11. 16:13

arty írta:Neviccelj, ha él a felajánlásod, amíg megjönnek a karjaim (rendelek egy párost akkor), én nem állnékl neki forrasztani, ATOMBÉNA vagyok. A G25 váltójának rükvercével anno rendesen megszenvedtem/megizzadtam, pedig ott csak egy dróttal kellett két pont között áthidalni... akkor írok, ha megjöttek a karcsik! Köszelőre!

(És természetesen a rejtett aláírásomba beírom majd, hogy kettőnk közt történt ez a biznisz, így ha kibukna, hogy nagyon egyetértő vagyok veled mostanság, majd tudok vele takarózni, hogy énszóltamelőre!)
Ok, akkor dobj hozzá nekem egy ezüst színűt és cserébe megkapod a feketémet, ha az tetszik. Vagy ha neked más szín kell, akkor is egy pár ezüst légysziköszi! :)
skinnyman

Hozzászólás #14513 2017.01.11. 18:49

Moby írta:Valaki tóta innen a SP játékot? Megkaptam karira, épp tegnap telepítettem. Még nem kezdtem bele, nemtudom mennyire kapkodjak vele.
En vegigvittem, baromi jo volt szerintem, ha szereted a sorozatot, nem szabad kihagyni. Eredeti sztorija van amit a sorozat keszitoi irtak, akik amugy vegig reszt vettek a jatek fejleszteseben, ez abszolut erzodik benne vegig.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14514 2017.01.11. 19:02

Moby írta:Valaki tóta innen a SP játékot? Megkaptam karira, épp tegnap telepítettem. Még nem kezdtem bele, nemtudom mennyire kapkodjak vele.
Egész szórakoztató körökre osztott cucc és a sorozatra jellemző hangulat/humor. Még nem toltam végig, valamiért mindig félbemaradt, de egyébként tudom ajánlani.

Arty: Ezt én is olvastam, csak nem akartam olajat a tűzre, mert már eleve kezdett belopózni a topikba a belpol. téma. Nevetséges.
Avatar
arty

Hozzászólás #14515 2017.01.11. 20:26

DanielT írta:Ok, akkor dobj hozzá nekem egy ezüst színűt és cserébe megkapod a feketémet, ha az tetszik. Vagy ha neked más szín kell, akkor is egy pár ezüst légysziköszi! :)
feketét rendeltem magamnak is, de akkor most rendeltem egy ezüst pakkot is! (a forrasztandókért is mondj valami árat, ill. adj egy számlaszámot, h elutaljam előre, mer' túl akarok lenni az anyagi részén :D )

---

Ha már kontroller!

Mivel a speedlink torid gamepadom feladta a küzdelmet (volt vagy 30 órát használva, a jobbfelső analóg nem érzékel felfelé), s a kölkökkel 3an nyomnánk ps3as játékot, ami PONT nem kezeli a DS4-et (igen, egy Ratchet játék, valami noname kiadótól... sony talán? hogy rohadt volna rájuk :( )), vettem ezt:

440x440.png


-Vezetékes.
+PC-n dinput és xinput támogatás (kapcsolóval)
+PS3-on megy az A gomb ps gombként (gyro mondjuk nincs...)
+Androidon is megy, a kábele két darabos, a kis rövid eleve mikrousb apa! xinput módban a horizon chase alapból JÓL kezelte!! (dinput módban is ment persze)
+ledek jelzik, hanyas játékosé a pad(álá dualshock/x360 kontroller)
+jó minőségérzetű analogok, jó ház (nem recseg), okés gombok
----dpad jobbra már most nem 100asan érzékel. a 360asnál persze jobb, de nem sokkal, pedig a kialakítás miatt ütnie kéne
+++5400ft, harmadik kontinak perfekt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14516 2017.01.11. 20:29

arty írta:feketét rendeltem magamnak is, de akkor most rendeltem egy ezüst pakkot is! (a forrasztandókért is mondj valami árat, ill. adj egy számlaszámot, h elutaljam előre, mer' túl akarok lenni az anyagi részén :D )
LEL. Az ezüst karok lesznek a munkadíj! :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14517 2017.01.11. 20:37

Ránéztem a Resi 7 demó steam oldalára és konstatáltam, hogy a kiadók továbbra is csak azért töltik ki a gépigény rovatot, hogy ne legyen üres. :zavart2:
Képkivágás.JPG
Avatar
arty

Hozzászólás #14518 2017.01.11. 21:28

DanielT írta:LEL. Az ezüst karok lesznek a munkadíj! :)
az oké, de azok a bizbazizék, amikből ötöd van! (nevét se t'om) az is píz volt...

hja és a dpadot is meg tudod javítani? nincs extra baja, gyárilag volt szar :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14519 2017.01.11. 21:59

Tegnap éjjel nekiültem játszani, végignéztem a backlogon, annyi van, hogy inkább berántottam a hitman-t, multkor is nézegettem mikor szov volt rola, csak vaciláltam kell-e a full vagy elég az alap egyenlőre, aztan most impulzusból behuztam a full-t, a tréning első két küldit toltam még csak, viszont azokat kifulloztam, megnéztem az összes lehetséges opciot, eddig bejön.
Viszont vannak azok az elusive target-ek, arra azt irja lekéstem, mik ezek, ilyen ideiglenes célpontok voltak?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14520 2017.01.11. 22:00

arty írta:az oké, de azok a bizbazizék, amikből ötöd van! (nevét se t'om) az is píz volt...

hja és a dpadot is meg tudod javítani? nincs extra baja, gyárilag volt szar :idiota:
"Megjavítom" neked a D-padot, hogy többet ne kelljen használnod. :banplz:

A bizbaszok ajcsi, nekem ez nem pénz. SEMMI. Meg se érzem hosszútávon.*

Spoiler
103 Ft darabja. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14521 2017.01.11. 22:05

Mekee írta:Tegnap éjjel nekiültem játszani, végignéztem a backlogon, annyi van, hogy inkább berántottam a hitman-t, multkor is nézegettem mikor szov volt rola, csak vaciláltam kell-e a full vagy elég az alap egyenlőre, aztan most impulzusból behuztam a full-t, a tréning első két küldit toltam még csak, viszont azokat kifulloztam, megnéztem az összes lehetséges opciot, eddig bejön.
Viszont vannak azok az elusive target-ek, arra azt irja lekéstem, mik ezek, ilyen ideiglenes célpontok voltak?
Igen, az elusive targeteket csak egyetlen egyszer lehet megpróbálni, folyamatosan frissítik a küldetéseket, őrület miket adnak hozzá, volt ahol Gary Busey-t kellett kinyírni, szinkronnal, külön jelenetekkel és egyebekkel van beágyazva a játékba. Hogy aztán egyszer legyen alkalmad látni. Vagy soha. Elég frankó koncepció és ad is értelmet ennek a season rendszernek.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #14522 2017.01.11. 23:07

DanielT írta:Igen, az elusive targeteket csak egyetlen egyszer lehet megpróbálni, folyamatosan frissítik a küldetéseket, őrület miket adnak hozzá, volt ahol Gary Busey-t kellett kinyírni, szinkronnal, külön jelenetekkel és egyebekkel van beágyazva a játékba. Hogy aztán egyszer legyen alkalmad látni. Vagy soha. Elég frankó koncepció és ad is értelmet ennek a season rendszernek.
mármint mittomén 2016 december 18-án "egyszer" vagy ... ? ez elég genya, bááááár valamennyire alátámasztaná az ALWAYS ONLINE DRM-et, amivel a játék meg van áldva ... (téged sose dobott ki conn. lostal?)

hjaés JC3 hogyáll?
Avatar
arty

Hozzászólás #14523 2017.01.11. 23:31

arty írta:hjaés JC3 hogyáll?
jahogy neked nincs meg - benéztem, akkor nemtom kinél láttam, h játszik vele... (steam friend volt, az biztos :idiota: )
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14524 2017.01.12. 00:27

arty írta:jahogy neked nincs meg - benéztem, akkor nemtom kinél láttam, h játszik vele... (steam friend volt, az biztos :idiota: )
Nekem tuti megvan, de tán el se inditottam még.
Avatar
arty

Hozzászólás #14525 2017.01.12. 00:45

Mekee írta:Nekem tuti megvan, de tán el se inditottam még.
... és erre hitmant vettél :falbav: :puszis:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14526 2017.01.12. 01:27

arty írta:... és erre hitmant vettél :falbav: :puszis:
Méghozzá az XL-t a JC3 bol. :vigyor2: Meg még nagyon sokminden mást is, figyelőkutyákkettőt pl, amihez elég közönyösen álltam hozzá, és meglepően jobb mint az első, sőt. Valamint ac humblibundlit, meeg még karacsonykor a komplett ezio-sagát, meg skyrimet, lords of the fallent (aminek az lett a sorsa hogy repült, inkább souls, majdegyszer) meg ott a victor vran, meg még vagy 5-6 cim ami hirtelen eszembe se jut. Időm mikor lesz azt nemtudom, és már abba sem vagyok biztos hogy valaha felteszem ezeknek a felét is. Ha csak nem támad majd kedvem retrozni mikor már a gyerek is nagyobbacska lesz. :confused:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14527 2017.01.12. 07:26

arty írta:jahogy neked nincs meg - benéztem, akkor nemtom kinél láttam, h játszik vele... (steam friend volt, az biztos :idiota: )
Family sharingben elérhető, szóval én indítottam. Megcsináltam az intrót, aztán amikor free-roam volt, elkezdtem keresni egy repülőgépet. Helikopterrel berepültem a teljes területet, ahol a térképen kifutópálya volt, hátha találok. Nem találtam.

Kiléptem és letöröltem.

Nekem ebből a formulából elég volt 1x.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14528 2017.01.12. 07:31

Legyen egy elég szép kép az év csalódásából is:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14529 2017.01.12. 07:56

arty írta:mármint mittomén 2016 december 18-án "egyszer" vagy ... ? ez elég genya, bááááár valamennyire alátámasztaná az ALWAYS ONLINE DRM-et, amivel a játék meg van áldva ... (téged sose dobott ki conn. lostal?)

hjaés JC3 hogyáll?
Egyszer egy időszakra érhető el, pl egy hét (mert pl Busey azon a szigeten nyaral) és akkor van alkalmad kinyírni, de azt is csak 1x, hiszen ha elcseszed, nyilván nem marad ott.

Nem dobott ki soha a játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14530 2017.01.12. 08:25

Mi történt a háttérben: The usual suspects: A fosredva gép + A Microsoft fogalmatlanság. Így jár az, aki enged és hisz ennek a féreg cégnek, beszlopálja az amcsi vigyorgós mézes madzagot a kezdetekben.

phpBB [media]


phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #14531 2017.01.12. 08:36

PH XBOX One topikban értekeznek a játékaim.hu -ról: "Ennek az oldalnak a kezelése egyébként csak szerintem rohadt bonyolult? Össze vissza van minden.".
Na ennyike. Szerintem bezárhatjátok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14532 2017.01.12. 10:05

Moby írta:PH XBOX One topikban értekeznek a játékaim.hu -ról: "Ennek az oldalnak a kezelése egyébként csak szerintem rohadt bonyolult? Össze vissza van minden.".
Na ennyike. Szerintem bezárhatjátok.
Egyrészt köszönjük a visszajelzést, megy a shiftdel.

Másrész megkérdezhetem, hogy mi a jó isten vérvörös f---ért jársz te ilyen helyekre? Nem elég Darksector és Totti társasága? A megrohadt pécéd? A fos élet? Még ez is kell!?! :wilting:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #14533 2017.01.12. 11:22

phpBB [media]

A filmet valszeg soha nem fogom megnézni, de ez kibaszott szórakoztató volt. :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14534 2017.01.12. 12:18

DanielT írta:Egyrészt köszönjük a visszajelzést, megy a shiftdel.

Másrész megkérdezhetem, hogy mi a jó isten vérvörös f---ért jársz te ilyen helyekre? Nem elég Darksector és Totti társasága? A megrohadt pécéd? A fos élet? Még ez is kell!?! :wilting:
Igazából fogalmam sincs hogyan keveredtem oda :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14535 2017.01.12. 13:55

"Sony is closing the Cambridge branch of Guerrilla Games. All employees will be laid off."

Na már csak a Horizon csapat bezárása van hátra és mehet a Guerilla 3DMark konkurenciát készíteni, játékot ugyanis nem nagyon tudnak.

Ja, fos lesz a Horizon, énszó'tam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14536 2017.01.12. 14:07

DanielT írta:"Sony is closing the Cambridge branch of Guerrilla Games. All employees will be laid off."

Na már csak a Horizon csapat bezárása van hátra és mehet a Guerilla 3DMark konkurenciát készíteni, játékot ugyanis nem nagyon tudnak.

Ja, fos lesz a Horizon, énszó'tam.
Azoknak most nyitottak mégegy irodát, hogy támogassák Kojimáékat, mer azok a guerrilla motorja mellett döntöttek(decima). Szal azokat nem igazán fogják bezárni. A Horizon meg jó lesz (remélem). Ez a cambridge meg sosenemcsinált semmi értelmeset, szal értük nem kár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14537 2017.01.12. 14:21

Moby írta:Azoknak most nyitottak mégegy irodát, hogy támogassák Kojimáékat, mer azok a guerrilla motorja mellett döntöttek(decima). Szal azokat nem igazán fogják bezárni. A Horizon meg jó lesz (remélem). Ez a cambridge meg sosenemcsinált semmi értelmeset, szal értük nem kár.
A Horizonban eddig egy dolog jó, a grafika. Ahogy az összes Guerilla játékban az volt. A játékaik meg a középszer/szar mintapéldányai. Most lesz egy fjúcsördínós rohangálós Ánuszkríd/Far Cry klónjuk.

Az exkluzivitásból eredő rajongói hájpot SEMMI ész érv nem táplálhatja jelenleg, éppen ellenkezőleg, iszonyú óvatosnak kéne lenni. Node én fogok utoljára józan észt elvárni a mainstream gamer közösségtől.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14538 2017.01.12. 14:34

Aki az exkluzivitásért rajong az hülye. Az itt nem játszik. A far cry meg mióta lett itt szitokszó? mert ha jó emlékezem a nagy hardverfejlesztéseket a leáldban pl. a fc3 generálta. A far cry receptje, alapjai kurvajók. Szarrá ott vált, amikor önismétlővé és ötlettelenné vált. De ezt most saját maga miatt húzod rá egy másik produktumra. Még én sem tudom mennyire másolja azt, vagy mennyire lesznek benne új ötletek. A körítés igényessége felőle meg nincs kétségem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14539 2017.01.12. 14:38

Moby írta:Aki az exkluzivitásért rajong az hülye. Az itt nem játszik. A far cry meg mióta lett itt szitokszó? mert ha jó emlékezem a nagy hardverfejlesztéseket a leáldban pl. a fc3 generálta. A far cry receptje, alapjai kurvajók. Szarrá ott vált, amikor önismétlővé és ötlettelenné vált. De ezt most saját maga miatt húzod rá egy másik produktumra. Még én sem tudom mennyire másolja azt, vagy mennyire lesznek benne új ötletek. A körítés igényessége felőle meg nincs kétségem.
Azt ne mondd má', hogy nem érzed a felsőbbrendűséget, amikor a PRÓ elédfosik valamit bullshitnégykában fosfrémmel, ami máshol nincs. Azt a bizsergést. A mámort. Hogy az AMD csipek szinte csak neked ontják a képernyőre a csodát. :nezze:

Hát még a BF is jobban megy ott! Exkluzív se kell! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14540 2017.01.12. 14:42

DanielT írta:Azt ne mondd má', hogy nem érzed a felsőbbrendűséget, amikor a PRÓ elédfosik valamit bullshitnégykában fosfrémmel, ami máshol nincs. Azt a bizsergést. A mámort. Hogy az AMD csipek szinte csak neked ontják a képernyőre a csodát. :nezze:

Hát még a BF is jobban megy ott! Exkluzív se kell! :banplz:
Semmit nem érzek :( A BF meg azért megy jobban, mert a kontroller kibaszottul korlátozó tényező, és ha valaki nem teljesen fakezű, akkor kb el is éri az elérhető maximumot, ami mozgás és célzás által elérhető a konzolon. A pályaismeret meg a rutin fogja a többit hozzátenni, de nagyságrendekkel kisebbek a különbségek player és player között, mint a sebészpontosságnál. Ott csak a sebészek maradnak élve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14541 2017.01.12. 14:46

Moby írta:Semmit nem érzek :(
Helyes.*

*
Spoiler
De azért egy kis szégyent kéne. :mf2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14542 2017.01.12. 14:49

Moby írta:Aki az exkluzivitásért rajong az hülye. Az itt nem játszik. A far cry meg mióta lett itt szitokszó? mert ha jó emlékezem a nagy hardverfejlesztéseket a leáldban pl. a fc3 generálta. A far cry receptje, alapjai kurvajók. Szarrá ott vált, amikor önismétlővé és ötlettelenné vált. De ezt most saját maga miatt húzod rá egy másik produktumra. Még én sem tudom mennyire másolja azt, vagy mennyire lesznek benne új ötletek. A körítés igényessége felőle meg nincs kétségem.
Ez a Horizon már nekem az első gameplay video után unalomba fulladt, meg eleve nemértem az egészet, hogyha valami AI robot hive mind vezérli őket, akkó mi a fészkes tökömé kell nekik dínóknak kinézni? Jahogy semmi magyarázat nincs mögötte, csak jó néz ki? Ez nálam kb a nácizombi színvonal, egy értelem nélküli show-elem, innen már könnyen jött, hogy semmiérdeklődést nem mutatok felé. Persze nyilván az eladási toplisták élén lesz. Engem aza másik szotyi exklu, aza zombis 10x jobban érdekelne. Persze pisi4-et még mindíg egy játék miatt vennék csak, és az az UC4 egyszeri végigjátszása, meg majd tán a Detroit, meg a LoU 2.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14543 2017.01.12. 14:53

Mekee írta:Jahogy semmi magyarázat nincs mögötte, csak jó néz ki?
Bazmeg erről szól a játék. Le is írhatnák, és ekkor meg sem kell venni...Téged nem a játék érdekel, hanem hogy mire jelenik meg. Hagyjuk ezt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14544 2017.01.12. 14:54

Mekee írta:Ez a Horizon már nekem az első gameplay video után unalomba fulladt, meg eleve nemértem az egészet, hogyha valami AI robot hive mind vezérli őket, akkó mi a fészkes tökömé kell nekik dínóknak kinézni?
Mer' ez volt a projekt indító értekezlet:

- Mi a picsát csináljunk?
- Zombisfost!
- Áh, van elég.
- Craftolósfost.
- Az is mindenben van.
- Szépfost!
- Ok, tetszik az irány.
- Dínósat!
- Hm...
- ROBOTDÍNÓSAT!
- EZAZ!
- Na eriggyetek aztán tényleg szép legyen ám!
Avatar
Moby

Hozzászólás #14545 2017.01.12. 14:57

DanielT írta:Mer' ez volt a projekt indító értekezlet:

- Mi a picsát csináljunk?
- Zombisfost!
- Áh, van elég.
- Craftolósfost.
- Az is mindenben van.
- Szépfost!
- Ok, tetszik az irány.
- Dínósat!
- Hm...
- ROBOTDÍNÓSAT!
- EZAZ!
- Na eriggyetek aztán tényleg szép legyen ám!
Ettől már csak a bf1 projektindítója lehetett rövidebb...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14546 2017.01.12. 15:15

Moby írta:Ettől már csak a bf1 projektindítója lehetett rövidebb...
Ott szerintem lehetett azért némi vita a VH1 téma körül. :D

Mondjuk másra nem is nagyon volt szükség, mert a szilárd alapok adottak: A legjobb multi shooter gameplay, bullshit AAA single mellett. Ebből a kettőből a Horizonnál egy már tuti adott.
Avatar
arty

Hozzászólás #14547 2017.01.12. 16:02

DanielT írta:A legjobb multi shooter gameplay,
valójában a lődd le ugyan azt a pixelhalmot ezerhétszázadszorra, mert kint a weblapon nő tőle egy szám és nézegetheted! gémpléjről beszélünk ... (feltéve, hogy minimum annyira sarkítom, amennyire te a szingli részét)
Avatar
arty

Hozzászólás #14548 2017.01.12. 16:04

Mekee írta:Méghozzá az XL-t a JC3 bol. :vigyor2: Meg még nagyon sokminden mást is, figyelőkutyákkettőt pl, amihez elég közönyösen álltam hozzá, és meglepően jobb mint az első, sőt. Valamint ac humblibundlit, meeg még karacsonykor a komplett ezio-sagát, meg skyrimet, lords of the fallent (aminek az lett a sorsa hogy repült, inkább souls, majdegyszer) meg ott a victor vran, meg még vagy 5-6 cim ami hirtelen eszembe se jut. Időm mikor lesz azt nemtudom, és már abba sem vagyok biztos hogy valaha felteszem ezeknek a felét is. Ha csak nem támad majd kedvem retrozni mikor már a gyerek is nagyobbacska lesz. :confused:
jövő ilyenkor vess számot, hogy melyiket toltad le és hogy mennyire érdemes így halmozni :D

(dettó ugyan ezt csináltam, csak a címek mások :D )
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14549 2017.01.12. 16:04

Moby írta:Bazmeg erről szól a játék. Le is írhatnák, és ekkor meg sem kell venni...Téged nem a játék érdekel, hanem hogy mire jelenik meg. Hagyjuk ezt.
Pont ezaz... erről szól, hogy kisjánoska megkapja a látványt, tökmindegy van-e bármi alap mögötte. Ezen az se változtatna, ha multi cím lenne, max akkor valamikor egy humblibundliban behúznám, mert mellé raknának valamit ami érdekel :vigyor5:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14550 2017.01.12. 16:31

arty írta:valójában a lődd le ugyan azt a pixelhalmot ezerhétszázadszorra, mert kint a weblapon nő tőle egy szám és nézegetheted! gémpléjről beszélünk ... (feltéve, hogy minimum annyira sarkítom, amennyire te a szingli részét)
Oké, ha ennyire sarkítunk, akkor minden videojátékban műanyagot böködünk, hogy egy kicsit másképp világítsuk meg a retinánkat. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14551 2017.01.12. 16:40

benőmenő írta:Oké, ha ennyire sarkítunk, akkor minden videojátékban műanyagot böködünk, hogy egy kicsit másképp világítsuk meg a retinánkat. :idiota:
Ennyike. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14552 2017.01.12. 16:49

Mekee írta:Pont ezaz... erről szól, hogy kisjánoska megkapja a látványt, tökmindegy van-e bármi alap mögötte. Ezen az se változtatna, ha multi cím lenne, max akkor valamikor egy humblibundliban behúznám, mert mellé raknának valamit ami érdekel :vigyor5:
Nem mikike, pont az a sztorija, ami a kérdésed volt. Sajnos nem tudom a te szinteden interpretálni, nem megy. Feladtam. Szerinten nekünk nem kéne beszélgetnünk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14553 2017.01.12. 17:13

Hát az Intel megszívatott az év végén a táblázaton látható gyalázatos módon, de lehet, hogy kétezertizenHÉT ben stílusosabb a 7.-ik generációs i7 7700K, mint bármikor. :) A projekt többi részletéről később.

Kép

Pedig nagyon szemeztem egy PRÓ-val. :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14554 2017.01.12. 18:12

Moby írta:Nem mikike, pont az a sztorija, ami a kérdésed volt. Sajnos nem tudom a te szinteden interpretálni, nem megy. Feladtam. Szerinten nekünk nem kéne beszélgetnünk.
Rendben, majd remélem egyszer én is PRO lehetek, és megértem. :kuss:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14555 2017.01.12. 18:22

Mekee írta:Rendben, majd remélem egyszer én is PRO lehetek, és megértem. :kuss:
Elég ahhoz agy is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14556 2017.01.12. 18:23

DanielT írta:Hát az Intel megszívatott az év végén a táblázaton látható gyalázatos módon, de lehet, hogy kétezertizenHÉT ben stílusosabb a 7.-ik generációs i7 7700K, mint bármikor. :) A projekt többi részletéről később.

Kép

Pedig nagyon szemeztem egy PRÓ-val. :idiota:
nemsemmi. Jelen állaport szerint nem 2017 lesz az év, amikor ilyenem lesz.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #14557 2017.01.12. 18:29

Moby írta:nemsemmi. Jelen állaport szerint nem 2017 lesz az év, amikor ilyenem lesz.
Pedig ennek több értelme lenne, mint a mini itx-es baromságnak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14558 2017.01.12. 18:31

TasManXT írta:Pedig ennek több értelme lenne, mint a mini itx-es baromságnak.
Én ezt értem, de egyrészt az ennek a tizedébe került volna(ez lappal, ramokkal alsó hangon 200k), másrészt abból sem lesz semmi.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14559 2017.01.12. 19:04

Mai WTF: BF1-ben borderlessben vmiért nem tudok alt+tabolni, de fullscreenben meg igen. Menj haza Dice, részeg vagy! :fejvakaras:
Avatar
arty

Hozzászólás #14560 2017.01.12. 19:13

DanielT írta:Ennyike. :eljen:
de ha te is érzed, hogy az ekkora sarkítás baromság, minek csináltad? :wave:

Vissza: “Leáldozott.hu”