A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1401 2016.04.06. 21:07

Mekee írta:Én még azt is képes voltam végigjátszani, éshaá...
PS4 es pályafutásom alatt amit kiemelnék mint játékot amivel jól szórakoztam...
az az alien:isolation. Sokat elmond a genről asszem, hogy egy exklu se fogott meg annyira hogy maradt volna valami belőle. Order meg until dawn egy délutáni sörözéses dologra elment, de megnem mondom már mi volt bennük
Alien az egy különleges darab. Az elején többször feladtam, és szépen araszolok a vége fel. Nem kapkodom el. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1402 2016.04.06. 21:12

arty írta:vagy, az én olvasatomban: a konzol árába kerülő vgakon 60fps - szvsz ez továbbra sem nagy fegyvertény... :) (amugy kösz a gépajánlót, hasznos volt, h nem kellett minden szart rivjukat olvasva kiválogatni - asrock, 6600k, 2x4 ddr4-3000, 120ssd+1t hdd, 960gtx, sallang = 260k)

szal akkor ezen felbuzdulva: 85ezres ps4en 30frém(se?) vs. 260ezres pécén 60frém(se?) :P

persze, ha frémpészinges lesz és valaki arra érzékeny, annak gémóver is egyben a konzolos :(
Hát igazán nincs mit, bár kontárok munkája. :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #1403 2016.04.06. 21:12

TasManXT írta:Alien az egy különleges darab. Az elején többször feladtam, és szépen araszolok a vége fel. Nem kapkodom el. :D


Csak szigoruan éjjel, fülessel... :D
Volt hogy egy fél órát egy szekrénybe töltöttem, mert konkrétan féltem :D
Csak sajnos ezis másodszor nem ütne akkorát
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1404 2016.04.06. 21:21

arty írta:Infamous

Segítsetek már... mi ebben a jó? Ezer éve hozzámvágta a sony ingyé' a psnleállásért, a bloodstone után nosza pléhsztésünözzek tovább valamivel, de nem értem. Jönnek a küldik és a tetőkről FOLYAMATOSAN lőnek, folyamatosan sérülök. Ha egy pillanatra megállok, végem 10mp alatt. Ez most mi? Tippre ujratermelődnek ráadásul - de lehet ha egyszer MINDEN tetőt kipucolok, akkor lesz végre kis nyugi? ;)
Hajlanék arra, hogy félbehagyjam, ez igy iszonyat elhibázott játékdizájn... és ezek mellett, ezek ellenére sokan sokat dícsértétek :/

Esetleg menjek a kettessel egyből? Vagy a currgenessel?
Itt a segítség: felejtsd el a játékokat, maradj a filmeknél, azokkal talán elbírsz! :wilting:

Egyébként szerintem annyira nem nagy szám egy inFamous sem, de csak 100%-ra teljesítettem a PS3-as két és fél részt, szóval homokozóban szuperhősködni vágyónak teljesen jó, és egyáltalán nem nehéz. Az Arkham Originsben, de még a Cityben is jóval többször picsáztak el a tényleg végeláthatatlanul újratermelődő random mobok normálon, mint az inFamousokban hardon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.04.06. 21:23-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1405 2016.04.06. 21:23

Mekee írta:Csak szigoruan éjjel, fülessel... :D
Volt hogy egy fél órát egy szekrénybe töltöttem, mert konkrétan féltem :D
Csak sajnos ezis másodszor nem ütne akkorát
Szóval azért kellett a füles, hogy a gardróbban összecsokizott naciban bujkálva is halld, merre csoszog a xenomorph a nappaliban járó konzolon. Cseles!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1406 2016.04.06. 21:27

Zóanagyvarázsló írta:Szóval azért kellett a füles, hogy a gardróbban összecsokizott naciban bujkálva is halld, merre csoszog a xenomorph a nappaliban járó konzolon. Cseles!
Erre gondol:
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #1407 2016.04.06. 21:36

Zóanagyvarázsló írta:Szóval azért kellett a füles, hogy a gardróbban összecsokizott naciban bujkálva is halld, merre csoszog a xenomorph a nappaliban járó konzolon. Cseles!

Bezony, méghozzá 7.1 ben :D

Azé kicsit túlárazott, most hogy szóba jött, gondoltam megnézem hogymutat rendes frémmel
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1408 2016.04.06. 22:48

No, pörög a Dex stáblista! (Jó hosszú, mert Kickstarteres cucc) :D

A múltkori kiborulásom részben programhiba eredménye, pont aznap nyitott neki valaki topikot steamen, meg is lett a probléma, a fejlesztő reagált, következő update-ban javítja.

Klassz volt, nagyon betalált az atmoszférája, valamiért MegaDrive játék fílingem volt alatta, nem tudom pontosan miért pont az, de csalhatatlanul mindig motoszkált a fejemben. A színek és a merev, kissé suta animáció lehetett a két fő ok.

A hangulat, zene, art szupi, lényegében egy beszélgetős, néha lövős, néha ütős(választás kérdése) metroidvania light. A történet is teljesen rendben van, a mellékküldik érdekesek, többnyire nem elszállt baromságok, hanem teljesen át/beleélhető feladatok. A Steam 13 órát ír rá és maradt elvarratlan szál. Notira streamelve nyomtam végig egyébként, bocs Arty :(

Nézzetek róla videót és ha megfog az alap koncepció/játékmenet stílus, akkor bátran ajánlom! Protip: a szinkront én kikapcsoltam, mert a Shadowfallban már kiderült, hogy teljesen elég az, amit fejben hozzáképzelek, nem kell a színészi plusz ezeknél a feleletválasztós cuccoknál. Lassítja is a játékot, mire végigmondják a sorokat.

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1409 2016.04.07. 07:39

Reggeli olvasnivaló gyanánt: Durante PC-s port elemzése a Dark Souls 3-ról.
"Beyond discussing all the game's graphical options - and elaborating which ones I consider essential and which I would turn down in a pinch - I've put particular effort into figuring out just how much CPU power is needed to guarantee a smooth 60 FPS. And talking about 60 FPS, due to the series' unfortunate history with that number I've also spent a considerable time hitting walls so you don't have to."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1410 2016.04.07. 07:56

benőmenő írta:Reggeli olvasnivaló gyanánt: Durante PC-s port elemzése a Dark Souls 3-ról.
"Beyond discussing all the game's graphical options - and elaborating which ones I consider essential and which I would turn down in a pinch - I've put particular effort into figuring out just how much CPU power is needed to guarantee a smooth 60 FPS. And talking about 60 FPS, due to the series' unfortunate history with that number I've also spent a considerable time hitting walls so you don't have to."
Na, tessék, megelőztél... :( Az vígasztal kicsit, hogy legalább frankó lett a port. Már az kisebb csoda, hogy nem látja szükségesnek külső AA megoldás alkalmazását. És ott van a gyönyörű kamera és object blur is, egész nap a tengelyem körül fogok pörögni. :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1411 2016.04.07. 09:08

Már csak 4 nap, és jöhet a 4. karakter: Siegmeyer of Catarina
maxresdefault.jpg

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1412 2016.04.07. 09:09

DanielT írta:És van egy olyan érzésem, hogy a Dark Souls szavazáson is rossz helyre tetted a voksod... mi ez a szuicid hajlam? :D Rossz passzban vagy? :idiota:
lassan mar en se vagyok topik kompatibilis :)
Ps3as infamous nekem dogunalom vt, techorol a joizles hatarain belul nem tudok beszelni
Avatar
arty

Hozzászólás #1413 2016.04.07. 11:37

Moby írta:A "legközelebb" résznél megvontam a vállam az egész poszton.
és visszamentél kontrollert gányolni? vagy más pécés maintenance volt? :P
ne csinálj már ugy, mintha problémamentes platform lenne. (csak mert a "felbontással" pl nincs problémád)
Avatar
arty

Hozzászólás #1414 2016.04.07. 11:40

Micsu írta:1 ora utan kukaztam :)
szerintem én is akörül lehettem, amikor tegnap a feladással szemeztem. bár nemtom, te ezt az órát főküldikkel töltötted-e - én csak megpróbáltam "belakni" a városrészt, ami kurvára frusztráló, miközben folyamatosan vörösen pulzál a képernyőd, mert lőőőőnek :D

aztán az itteni bíztató szavak újra erőt adtak, elkezdtem a küldetéseket és már látom "mire megy ki a játék" és hogyan kerül a város a "mi oldalunkra", így okés. később talán jó is lesz ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #1415 2016.04.07. 11:43

Zóanagyvarázsló írta:Itt a segítség: felejtsd el a játékokat, maradj a filmeknél, azokkal talán elbírsz! :wilting:

Egyébként szerintem annyira nem nagy szám egy inFamous sem, de csak 100%-ra teljesítettem a PS3-as két és fél részt, szóval homokozóban szuperhősködni vágyónak teljesen jó, és egyáltalán nem nehéz. Az Arkham Originsben, de még a Cityben is jóval többször picsáztak el a tényleg végeláthatatlanul újratermelődő random mobok normálon, mint az inFamousokban hardon.
Az első 3-4 küldi után SEMMI-t nem látsz a játékból, én meg azokután nekiálltam szendboxolni, amit akkor még baromira nem ajánlott (mert mindenki ellenség és lófasz az "energiád").

Mediumon hagytam egyébként, tudve előre, h ez nem asscreed.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1416 2016.04.07. 12:01

TasManXT írta:Erre gondol:
Kép
Sejtettem, de inkább a szimpatikusabb alternatíva felé hajlottam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1417 2016.04.07. 12:02

arty írta:Az első 3-4 küldi után SEMMI-t nem látsz a játékból, én meg azokután nekiálltam szendboxolni, amit akkor még baromira nem ajánlott (mert mindenki ellenség és lófasz az "energiád").

Mediumon hagytam egyébként, tudve előre, h ez nem asscreed.
Én csak arra céloztam, hogy lúzerbéna, nemjátékos senki vagy :wave: Ha bármi mást láttál bele a hozzászólásomba, akkor elnézést kérek érte :kuss:

Komolyan nem nehéz az inFamous, csak meg lehet magad öletni benne, ha elcseszed. Sosem játszottam amúgy egyiket sem hard alatt, tehát a téged érő "kihívásokról" fingomsincs. A végső bossfight viszont kemény lesz (neked a többi is), nekem mindkétszer volt vagy háromnegyed óra (a második részé könnyebb).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.04.07. 12:05-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1418 2016.04.07. 12:05

arty írta:és visszamentél kontrollert gányolni? vagy más pécés maintenance volt? :P
ne csinálj már ugy, mintha problémamentes platform lenne. (csak mert a "felbontással" pl nincs problémád)
Nincs már ehhez a beszélgetéshez kedvem. Nem akarok én téríteni senki. Ha neked az kell tód konzolon. Énnekem aztán hótmindegy. Jó az neked, nyomassad. Lapozzunk má.


HA már szóbakerült a kontrollerprobléma: meggyógyult. Gondolom jött valami frissítés a háttérben, sosetöbbet nemjött elő. Még szerencse, hogy nem kezdtem el frissítéseket letörölgetni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1419 2016.04.07. 12:10

Moby írta:Nincs már ehhez a beszélgetéshez kedvem. Nem akarok én téríteni senki. Ha neked az kell tód konzolon. Énnekem aztán hótmindegy. Jó az neked, nyomassad. Lapozzunk má.
PS4 nélkül PS4 topik? :miaz: :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1420 2016.04.07. 12:15

DanielT írta:PS4 nélkül PS4 topik? :miaz: :hehe:

Kénytelen vagyok közbeavatkozni, amikor előjön a pécézés. Meg nem tagadom, élvezettel kommenteltem a ps4.5 híreit. Pedig nem vagyok az az énmegmondtamozó, de most jólesikegy kis elégtétel az átélt borzalmakért.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1421 2016.04.07. 12:18

Najó, az a borzalmak az egy borzalom volt, ami nagyon meghatározó lett. És végül az az egy mentettet meg az azutániaktól is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1422 2016.04.07. 12:22

Moby írta:Kénytelen vagyok közbeavatkozni, amikor előjön a pécézés. Meg nem tagadom, élvezettel kommenteltem a ps4.5 híreit. Pedig nem vagyok az az énmegmondtamozó, de most jólesikegy kis elégtétel az átélt borzalmakért.
Benéztem a topikba. Kár volt. :zavart2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1423 2016.04.07. 12:25

benőmenő írta:Benéztem a topikba. Kár volt. :zavart2:
Nekem megérte. Élmény volt visszajönni a trágyaszagból a friss levegőre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1424 2016.04.07. 12:36

Nemtom írtam-e mán, de egész jó szórakozás ez a madmax. És néha egészen egészen odabaszósan néz ki. Kár volt belekezdenem, mert nem fogok vele végezni das3-ig, pedig jó móka, szal biztosan folytatom majd. Van benne batmantypefight, ótókázás, fejlesztegtés, tőtelékeventek, szal minden ubista megtalálja benne a számítását :banplz:


/ja és humble 1 hó előfizuért az emberhezbassza. Mondjuk én sem vettem sokkal drágábban megjelenéskor.
Avatar
arty

Hozzászólás #1425 2016.04.07. 12:42

DanielT írta:Notira streamelve nyomtam végig egyébként, bocs Arty :(
:(

de a notid ezt SEM bírja el direktben?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1426 2016.04.07. 12:43

Moby írta:Nemtom írtam-e mán, de egész jó szórakozás ez a madmax. És néha egészen egészen odabaszósan néz ki. Kár volt belekezdenem, mert nem fogok vele végezni das3-ig, pedig jó móka, szal biztosan folytatom majd.

/ja és humble 1 hó előfizuért az emberhezbassza. Mondjuk én sem vettem sokkal drágábban megjelenéskor.
Megihletett a felugró alert notifikációs ablakod, amikor indítottad, úgyhogy tegnap a Szarasztím family sharingnek köszönhetően, ágybastreameltem magamnak egy próba erejéig. Az intró nagyon jó volt, aztán eljutottam a tutorial kb végéig (talán). Ma talán folytatom kicsit, meglátjuk.

Az már iszonyatosan felkúrt, hogy egy konténerre csak ott lehet felmászni, ahol sárgára van festve az éle, hiába van a többi pereme akár alacsonyabban, jobban elérhetően. Itt majdnem ment a formatcé...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1427 2016.04.07. 12:45

arty írta::(

de a notid ezt SEM bírja el direktben?!
Nem, mert ahogy olvastam, nem is támogatja az Intel HD grafikszot, de még ha tenné is, tuti leolvadna tőle a gép, turbina hangerő mellett. Így meg kussol, tükörfrém, minden fut, csak a megvető tekinteted kell elviselnem. :szomoru1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #1428 2016.04.07. 13:02

Moby írta:Nemtom írtam-e mán, de egész jó szórakozás ez a madmax. És néha egészen egészen odabaszósan néz ki. Kár volt belekezdenem, mert nem fogok vele végezni das3-ig, pedig jó móka, szal biztosan folytatom majd. Van benne batmantypefight, ótókázás, fejlesztegtés, tőtelékeventek, szal minden ubista megtalálja benne a számítását :banplz:


/ja és humble 1 hó előfizuért az emberhezbassza. Mondjuk én sem vettem sokkal drágábban megjelenéskor.

Rajta van a listámon, főleg, hogy a batmantypefight nekem nagyon adta, az elsőt ki is platináztam anno, de a körítést már a másodikra meguntam, így ez perfekt lesz nekem!
Avatar
arty

Hozzászólás #1429 2016.04.07. 13:04

Zóanagyvarázsló írta:Én csak arra céloztam, hogy lúzerbéna, nemjátékos senki vagy :wave: Ha bármi mást láttál bele a hozzászólásomba, akkor elnézést kérek érte :kuss:
Átjött és normális esetben nem is tiltakoznék! Ezesetben viszont fogalmatlanul használtad ezt az ütőkártyád és ez fájt :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1430 2016.04.07. 13:12

arty írta:Átjött és normális esetben nem is tiltakoznék! Ezesetben viszont fogalmatlanul használtad ezt az ütőkártyád és ez fájt :(
Fogalmam nincs kiről beszélsz, tehát tényleg fogalmatlan vagyok. Én a szuperhősös sandboxot csak azért említettem, hogy annak szórakoztató a játék, ha fogékony rá az ember. Hatalmas ütőkártya volt!

A játék ismeretében pedig tényleg nem értem, hogy mit lúzerkedsz, nem nehéz, tétje se sok van a halálnak. Azt írod, hogy a technó rossz, vagy az n+1. felszínes homokozás nem kell, pláne egy régebbi 2016-ban, esetleg nem tetszik a szuperhősös téma, mind elfogadom. Azt viszont nem, hogy embertelenül nehéz az inFamous, ez lúzerrinya.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1431 2016.04.07. 13:25

arty írta:Átjött és normális esetben nem is tiltakoznék! Ezesetben viszont fogalmatlanul használtad ezt az ütőkártyád és ez fájt :(

Nem olyan gonosz o, veled mivan inkabb? Remelem sikerult mar Tin friendstorleset feldolgoznod :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #1432 2016.04.07. 14:20

DanielT írta:Megihletett a felugró alert notifikációs ablakod, amikor indítottad, úgyhogy tegnap a Szarasztím family sharingnek köszönhetően, ágybastreameltem magamnak egy próba erejéig. Az intró nagyon jó volt, aztán eljutottam a tutorial kb végéig (talán). Ma talán folytatom kicsit, meglátjuk.

Az már iszonyatosan felkúrt, hogy egy konténerre csak ott lehet felmászni, ahol sárgára van festve az éle, hiába van a többi pereme akár alacsonyabban, jobban elérhetően. Itt majdnem ment a formatcé...
Ja, az iszonyatos fasság, szerencsére nem ez a játék gerince (amúgy nem nagyon promózza a játék, de ugrani is lehet csak nem túl nagyot, és ahova nem tudsz felmászni oda akkor sem tudsz felmászni, ha amúgy felbírnál...). De ahogy egyre jobb a járgány, egyre nagyobb fun az ótóka, mindegyik baszomot el lehet kötni, csapatni vele. Meg jók a fények, amikor épp nem húgysárga minden, meg az effektek, a viharban körülöttem baszkodó villámokon magamalászartam. Metálig tolt setuppal, négyezer frémen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1433 2016.04.07. 14:25

5 helyen megnéztem, mindenhol elfogyott a PC-s DS3 előrendelésben. Aki lemaradt volna, ne csüggedjen, a konzolosokból sehol nincs hiány.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1434 2016.04.07. 14:28

Na megvolt a 4k teszt nyolcvan colon. Egy jottányit nem változott a véleményem, sőt. A 4k egy mikroszkópikus amőbapuki a megjelenítők evolúciójában. Nem részletezem, mert minden élmény 110%-osan megegyezik a 2 héttel ezelőtt lefolytatott tesztjeimmel. Csak most a méret okán még nevetségesebbé vált a helyzet. Egy kibaszott kétméteres tévét a fejedre kell húzni, hogy láss bármi különbséget.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1435 2016.04.07. 14:53

Moby írta:Na megvolt a 4k teszt nyolcvan colon. Egy jottányit nem változott a véleményem, sőt. A 4k egy mikroszkópikus amőbapuki a megjelenítők evolúciójában. Nem részletezem, mert minden élmény 110%-osan megegyezik a 2 héttel ezelőtt lefolytatott tesztjeimmel. Csak most a méret okán még nevetségesebbé vált a helyzet. Egy kibaszott kétméteres tévét a fejedre kell húzni, hogy láss bármi különbséget.
Cserébe legalább esélytelen lesz meghajtani natívan egy csomó ideig az új cuccokkal, illetve a régiekkel meg azért, mert nem támogatják esetleg a felbontást. Mást kapni OLED-ben meg nem lehet majd.

Lehet, hogy kellene mentenem még egy 60 colos, minimál keretes plazmát, az átmeneti időszakra, de finoman szólva nem egyszerű találni típust, mert a gyártók oldalán már elérhetetlenek.

Na nem mintha ne imádnám még mindig a mostanit, csak a techbuzulás ugye...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1436 2016.04.07. 15:40

Érdeklődni szeretnék lenne-e igény Dark Souls 2 streamre, így a hype-ra tekintettel?
Amennyiben igen, akkor igyekszem nem nagyon lerombolni a nemlétező gémör repumat twitchen. Az Undead Cryptnél járok, innentől csak rövid foszlányokat ismerek streamekből, anno itt veszett el az eredeti, majd' 70 órás mentésem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1437 2016.04.07. 15:53

benőmenő írta:Érdeklődni szeretnék lenne-e igény Dark Souls 2 streamre, így a hype-ra tekintettel?
Amennyiben igen, akkor igyekszem nem nagyon lerombolni a nemlétező gémör repumat twitchen. Az Undead Cryptnél járok, innentől csak rövid foszlányokat ismerek streamekből, anno itt veszett el az eredeti, majd' 70 órás mentésem.
Hát ha este még űzöd, én biztos jönnék! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #1438 2016.04.07. 15:56

DanielT írta:Cserébe legalább esélytelen lesz meghajtani natívan egy csomó ideig az új cuccokkal, illetve a régiekkel meg azért, mert nem támogatják esetleg a felbontást. Mást kapni OLED-ben meg nem lehet majd.

Lehet, hogy kellene mentenem még egy 60 colos, minimál keretes plazmát, az átmeneti időszakra, de finoman szólva nem egyszerű találni típust, mert a gyártók oldalán már elérhetetlenek.

Na nem mintha ne imádnám még mindig a mostanit, csak a techbuzulás ugye...

És ha most félretesszük a 4k-t, és csak arra koncentrálunk, hogy ez egy flagship termék, mitöbb, ez maga a csillagromboló, sajnos azt is el kell mondjam újfent, hogy az lcd technológia az emberiség szégyene :(((((( Ha lenne időgépem, a születésénél biztos behúznám a kéziféket, hogy babráljak kicsit.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1439 2016.04.07. 16:02

Moby írta:Hát ha este még űzöd, én biztos jönnék! :)
Eddig úgy tűnik, olyan 5 körül fogok kezdeni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1440 2016.04.07. 16:03

benőmenő írta:Érdeklődni szeretnék lenne-e igény Dark Souls 2 streamre, így a hype-ra tekintettel?
Amennyiben igen, akkor igyekszem nem nagyon lerombolni a nemlétező gémör repumat twitchen. Az Undead Cryptnél járok, innentől csak rövid foszlányokat ismerek streamekből, anno itt veszett el az eredeti, majd' 70 órás mentésem.
Én lépcsőt fogok szögelni és csavarozni hamarosan, szal' passzolnom kell.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1441 2016.04.07. 17:00

Kép
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1442 2016.04.07. 17:31

Nyomi Velstad (?) jól meg izzasztott. :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1443 2016.04.07. 17:37

star wars rouge one rivjú

most komolyan minden szar wars filmben valami 2x éves tinipicsa lesz a főszereplő? gondolom mai trendeknek megfelelően a film közepén kiderül hogy leszbi
remélem ez jobb lesz mint a 7 mert az csak szódával elment kat volt
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1444 2016.04.07. 17:48

nagy érdeklődés hatására átnéztem én is a ps4 topikba

Kép

nah mondom ha már erre jártam ránézek már Tinmanre is, régi kedvenc fórumtársamra, hol máshol kell keresni mint valamelyik ej topikban

Kép

konklúzió: megint fullba nyomja, látom mmozik (mióta ismerem a stílus ellen harcol :D), nameg szegény benő is megkapta a patkánystílust mikor meg wamzerkodik meg kitörli a semmiért az embereke a "barátai közül" az milyen stílus?

L O L

ui: sok arrafelé az áruló :banplz: :beka3:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2016.04.07. 17:50-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #1445 2016.04.07. 17:49

Moby írta:Na megvolt a 4k teszt nyolcvan colon. Egy jottányit nem változott a véleményem, sőt. A 4k egy mikroszkópikus amőbapuki a megjelenítők evolúciójában. Nem részletezem, mert minden élmény 110%-osan megegyezik a 2 héttel ezelőtt lefolytatott tesztjeimmel. Csak most a méret okán még nevetségesebbé vált a helyzet. Egy kibaszott kétméteres tévét a fejedre kell húzni, hogy láss bármi különbséget.
uh. erre nem fogadtam volna, de ha a plazmam kihuz meg 5 evet, akkor jo hir :)

dt: te latsz 60as elado plazmat barhol?? en mar 2.5 eve amikor a mostanit vettem se talaltam nagyot. kiveve csucs panakat, milla kornyejen...
Avatar
arty

Hozzászólás #1446 2016.04.07. 17:52

Micsu írta:Nem olyan gonosz o, veled mivan inkabb? Remelem sikerult mar Tin friendstorleset feldolgoznod :)
de, eleg gonosz :D

tinmanra haragszom azota is. privben rakerdeztem a miertre, de tovabbra is csak a wtf+harag. birtam a sracot, szivesen olvastam, neztem is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1447 2016.04.07. 18:05

A streamben a helyzet fokozódik! A rosszalkodó titkárnőkártya lehet élő egyenesben fogja magát megadni. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1448 2016.04.07. 18:21

Micsu írta:ui: sok arrafelé az áruló :banplz: :beka3:
Javaslom, hogy bannoljuk innen mindet. Most már megtehetjük, ezért hoztunk létre saját otthont, nem? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1449 2016.04.07. 18:34

Zóanagyvarázsló írta:Javaslom, hogy bannoljuk innen mindet. Most már megtehetjük, ezért hoztunk létre saját otthont, nem? :banplz:
azt kéne, bár már töröltelek friendsből, mit írkálsz te oda :taps: :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1450 2016.04.07. 18:57

Micsu írta:azt kéne, bár már töröltelek friendsből, mit írkálsz te oda :taps: :fejvakaras:
Én akartalak törölni, te szemét! :duhos2:

Most kénytelen leszek ehelyett format artyt nyomni. Mindig ő szívja meg :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #1451 2016.04.07. 19:05

Micsu írta:star wars rouge one rivjú

most komolyan minden szar wars filmben valami 2x éves tinipicsa lesz a főszereplő? gondolom mai trendeknek megfelelően a film közepén kiderül hogy leszbi
remélem ez jobb lesz mint a 7 mert az csak szódával elment kat volt
Viszont lesz benne vmi ami még sosem vót! HALÁLCSILLAG!!!!4
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1452 2016.04.07. 19:06

arty írta:dt: te latsz 60as elado plazmat barhol?? en mar 2.5 eve amikor a mostanit vettem se talaltam nagyot. kiveve csucs panakat, milla kornyejen...
Hát ezt mondom, hogy annyira nincs, hogy még típust se tudtam kinézni, amire kereshetnék. Addig jutottam, hogy Panasonic VT60 az egyik tuti, de egyrészt drága, másrészt nincs eladó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1453 2016.04.07. 19:10

Botond írta:Viszont lesz benne vmi ami még sosem vót! HALÁLCSILLAG!!!!4
Az SW7-ben sem volt.

Spoiler
Abban csak STARKILLER volt!

Az SW8-ban meg majd ütik azt is egy galactusos crossoverrel, és úgy egyesítik a Marvel-univerzumukat az SW-vel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1454 2016.04.07. 19:10

benőmenő írta:A streamben a helyzet fokozódik! A rosszalkodó titkárnőkártya lehet élő egyenesben fogja magát megadni. :banplz:
Tarts ki, hamarabb lett kész a lépcső! :D Lehet, hogy még elcsíplek.
Avatar
deep

Hozzászólás #1455 2016.04.07. 19:56

benőmenő írta:A streamben a helyzet fokozódik! A rosszalkodó titkárnőkártya lehet élő egyenesben fogja magát megadni. :banplz:
Hol lehet nézni?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1456 2016.04.07. 20:06

deep írta:Hol lehet nézni?

https://www.twitch.tv/tortahegeszto
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1457 2016.04.07. 20:54

Köszi, aki velemtartott. :worship:
Lehet holnap folytatás, csak ezek szerint még később kéne kezdeni, hogy többeknek jó legyen. :vigyor2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1458 2016.04.07. 20:59

benőmenő írta:Köszi, aki velemtartott. :worship:
Lehet holnap folytatás, csak ezek szerint még később kéne kezdeni, hogy többeknek jó legyen. :vigyor2:
Vagy munkaidőben, akkor mindenki ráér! :D
Avatar
deep

Hozzászólás #1459 2016.04.07. 21:00

benőmenő írta:Köszi, aki velemtartott. :worship:
Lehet holnap folytatás, csak ezek szerint még később kéne kezdeni, hogy többeknek jó legyen. :vigyor2:
Én csak így a végére tudtam benézni, de iszonyúan bufferelt :( Lehet érdemesebb lenne visszavenni 30 frémre? :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1460 2016.04.07. 21:04

deep írta:Én csak így a végére tudtam benézni, de iszonyúan bufferelt :( Lehet érdemesebb lenne visszavenni 30 frémre? :nemtudom:
Nálad van a gond, kibaszott T-Home twiccs korlátja, ugyanaz, mint nekem amikor anyámnál vagyok. Tökéletesen suhant UPC-n.

Persze, mindjárt jön Tasman, hogy nincs ilyen korlát, de akkor se tudok rá magyarázatot, hogy miért nem megy SOHA medium felett a Twitch, 30 megabites optikán, amikor minden más maxon teer ugyanott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1461 2016.04.07. 21:10

Nálam sem volt semmi gond.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1462 2016.04.07. 21:10

deep írta:Én csak így a végére tudtam benézni, de iszonyúan bufferelt :( Lehet érdemesebb lenne visszavenni 30 frémre? :nemtudom:
Elvileg, ha leveszed High-ra Source helyett, akkor már 30 fps lesz a stream. Pedig pont emelni akartam a bitrate-en, mert azért volt itt kockásodás/homályosodás, de akkor inkább hagyom így.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1463 2016.04.07. 21:12

Körökre osztott kedvelőknek :)

https://www.atlasreactorgame.com/en/
Avatar
deep

Hozzászólás #1464 2016.04.07. 21:41

DanielT írta:Nálad van a gond, kibaszott T-Home twiccs korlátja, ugyanaz, mint nekem amikor anyámnál vagyok. Tökéletesen suhant UPC-n.

Persze, mindjárt jön Tasman, hogy nincs ilyen korlát, de akkor se tudok rá magyarázatot, hogy miért nem megy SOHA medium felett a Twitch, 30 megabites optikán, amikor minden más maxon teer ugyanott.
Telefonon próbáltam, de most random benéztem asztali gépről pár random streambe és nem volt gond. Nemtom...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1465 2016.04.07. 22:10

A második Mad Max etapról igen gyorsan lepattantam, a zöld pötty követése közeli, közepesen távoli, vagy eléggé távoli helyig nem kötött le különösebben.

Azé' lesz még harmadik, most fáradt is vagyok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1466 2016.04.07. 22:19

DanielT írta:A második Mad Max etapról igen gyorsan lepattantam, a zöld pötty követése közeli, közepesen távoli, vagy eléggé távoli helyig nem kötött le különösebben.

Azé' lesz még harmadik, most fáradt is vagyok.

Egy kis vihar madmax módra.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #1467 2016.04.07. 22:39

Bocs emberek, de ez a Rogue 1 trélerrel engem megvettek. Amikor azt írtam az TFA utáni posztomban, hogy szívesen látnék valami dark rebootot, akkor pontosan valami ilyen hangulatúra gondoltam. Igaz nem reboot, de talán jobb is így. Kibaszottul várós lett. Kb harmincadszor nézem meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1468 2016.04.07. 22:43

Moby írta:Egy kis vihar madmax módra.
Na, a laptopgéming pont az ilyen ütős jeleneteknek veszi el az élét(hallanád hogy szól :DDD) és emiatt a gameplaynek kellene vinnie a hátán mindent.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1469 2016.04.07. 22:48

DanielT írta:Na, a laptopgéming pont az ilyen ütős jeleneteknek veszi el az élét(hallanád hogy szól :DDD) és emiatt a gameplaynek kellene vinnie a hátán mindent.
Pedig az nem fogja. Nincs benne semmi kugróan rossz, csak egymásra van dobálva minden olyan, amiből épp 12 egy tucat. Pontosabban túl sok ilyen van egymásrahányva, a küldik meg szokásosan repetitívek. Ha nem lenne kibaszottul hangulatos néha, ütős a graf, meg odabaszcsizós néha az ótókázás az előbbiek miatt, már dobtam volna szvsz. Így is csak szigorúan a fősodrást viszem végig, nehogy ráaludja, meramúgy megnézném amit lehet benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1470 2016.04.07. 22:49

Moby írta:Bocs emberek, de ez a Rogue 1 trélerrel engem megvettek. Amikor azt írtam az TFA utáni posztomban, hogy szívesen látnék valami dark rebootot, akkor pontosan valami ilyen hangulatúra gondoltam. Igaz nem reboot, de talán jobb is így. Kibaszottul várós lett. Kb harmincadszor nézem meg.
Ha már ütős trailer és sokszor megnézés (én még csak 4-5 nél járok), akkor itt van ez. Szerencse, hogy nem 2013-ban láttam, hanem csak most, mert már megőrültem volna a várakozástól és már így is elég nehéz. Ez egy _nagyon_nagy_ dolog lesz, ha egyszer végre kijön és szerencsére nem kell erőltetniük a közelharci animációkat, ami nagyon nem megy a CDPR-es srácoknak.

phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”