A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
insp

Hozzászólás #14141 2016.12.31. 09:59

DanielT írta:Ez nagyon jól hangzik, csak az a helyzet, hogy 3DMarkban 1 percig se dolgozik a proci komolyabb terhelésen. Prime95-tel nézd meg.


Prime95 65 fokig tolta fel 1 ora alatt, oromkodesem egyre csak no. :vigyor0:
Ami zavaro volt: alaplapi homerseklet Prime-nal 39 fokig ment. Erezhetoen melegebb volt a kimeno levego a haz oldalan. Erre viszont megoldas lesz, hogy a hazventik is PWM-esek lesznek a mostani fix 5V-on lehello ventik helyett. Ha nagyon kell, majd rovid ido alatt szepen kiszelloztetnek. Nagy remenyeket fuzok hozzajuk -ha mar felultem a Noctua hype vonatra: a mostaninal is nagyobb csendet es meg jobb hutest remelek!

abload, koszi:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14142 2016.12.31. 10:08

Moby írta:Még mindig nincs működő gépem. Meg verticalra az alap meg a pálya ingyenvót. Mondjuk a többi nem. De prón.amúgy nem olyan szar.
Hát persze, hogy nem olyan szar a 30 frémes geci. Sőt, jó. Mondhatni követendő irány! :eljen:

BTW honnan ez az újdonsült igénytelenség? Az olcsón lepattintható játékok hirtelen mindent felülírnak? Csak az élmény számít? Vagy az országban, ahol élsz hardver embargót vezettek be és ott álsz a rossz pécéddel elvágva a világtól?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14143 2016.12.31. 10:09

insp írta:Prime95 65 fokig tolta fel 1 ora alatt, oromkodesem egyre csak no. :vigyor0:
Ami zavaro volt: alaplapi homerseklet Prime-nal 39 fokig ment. Erezhetoen melegebb volt a kimeno levego a haz oldalan. Erre viszont megoldas lesz, hogy a hazventik is PWM-esek lesznek a mostani fix 5V-on lehello ventik helyett. Ha nagyon kell, majd rovid ido alatt szepen kiszelloztetnek. Nagy remenyeket fuzok hozzajuk -ha mar felultem a Noctua hype vonatra: a mostaninal is nagyobb csendet es meg jobb hutest remelek!

abload, koszi:

Kép
Ezek az értékek egyszerűen fantasztikusak. Hozzá nem nyúlnék..
Avatar
Moby

Hozzászólás #14144 2016.12.31. 10:23

DanielT írta:Hát persze, hogy nem olyan szar a 30 frémes geci. Sőt, jó. Mondhatni követendő irány! :eljen:

BTW honnan ez az újdonsült igénytelenség? Az olcsón lepattintható játékok hirtelen mindent felülírnak? Csak az élmény számít? Vagy az országban, ahol élsz hardver embargót vezettek be és ott álsz a rossz pécéddel elvágva a világtól?
A jó pécére várnom kell. De elvagyok ezzel is. Ahogy elvoltam a WD2-vel is. Nyilván nem is rosszul, has már beleugrott a platina.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14145 2016.12.31. 10:45

Moby írta:A jó pécére várnom kell. De elvagyok ezzel is. Ahogy elvoltam a WD2-vel is. Nyilván nem is rosszul, has már beleugrott a platina.
Nyilván, igények kérdése.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14146 2016.12.31. 10:50

DanielT írta:Nyilván, igények kérdése.
Így van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14147 2016.12.31. 11:23

Moby írta:Így van.
Még azt tudom hozzátenni, hogy pl a Hitmanben való létezés élményéhez is kb 9 millió százalékot ad a 60 fps. Egyszerűen orgazmikus élmény minden mozdulat, minden animáció, minden kamera pásztázás.

Most fedezem fel a második pályát, egyszerűen brutális milyen a kidolgozás, mennyi terület van, mennyire hitelesen és igényesen felépített az egész. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14148 2016.12.31. 12:28

Doom az id tech engines mert meg az elejen lefolyik a keprol, wolfnak ez nem sikerult
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14149 2016.12.31. 12:35

Micsu írta:Doom az id tech engines mert meg az elejen lefolyik a keprol, wolfnak ez nem sikerult
Nem tudom, hogy ez most kérdés, vagy mi akart lenni, de igen iD Tech. Viszont már a 6-os verza, amit kikalapáltak az ex-Crytekes arcok (dat motion blur :finom: ), míg a Wolfi a Rage-el debütált putri 5-össel ketyeg.
A Dishonored 2 is azzal szenved, hogy az idTech 5-féle szarból akartak várat építeni, de láthatóan sikertelenül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14150 2016.12.31. 13:47

Irónikus, hogy Carmack utolsó engine-je lett a piac egyik legszarabbja.
Avatar
deep

Hozzászólás #14151 2016.12.31. 14:32

Lepörgött az ABZŰ credits. 100 perces csodálatos utazás volt.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #14152 2016.12.31. 15:15

deep írta:Lepörgött az ABZŰ credits. 100 perces csodálatos utazás volt.
Hú, ez is jónak néz ki. Még holnapig eldöntöm mit veszek. Victor vran, dragons dogma, witcher 3 goty, na meg most már ez is a kiszemeltek közt. Persze megpróbálok ellenállni, hiszen még mindig nem fejeztem be a gtav-öt, sem az orit, sem a metal geart, sem a pillars kiegészítőt... és akkor még a leáld nyereményem is.. no comment.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14153 2016.12.31. 20:12

Ma tizedik órája nyomom a Hitman második epizódot. Eszméletlen jó ez a játék.
Avatar
eje75

Hozzászólás #14154 2017.01.01. 00:03

BUÉK srácok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14155 2017.01.01. 00:10

eje75 írta:BUÉK srácok!
AZT! Észre se vettem Hitman közben, hogy elmúlt éjfél, csak Viber üzenetben értesültem erről a történelmi tényről.
Avatar
Botond

Hozzászólás #14156 2017.01.01. 07:25

eje75 írta:BUÉK srácok!
Hát idénre mindenkinek boldogabb évet, mint a tavalyi! :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14157 2017.01.01. 10:09

Boldog új évet minden topiklakónak! :wave:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14158 2017.01.01. 10:25

Na az új év boldogságának záloga a Hitman! Erre jöttem rá a tavalyi tapasztalataimból. :idiota:

De ha lehet, most mindenki instant vegye meg magának, ne kelljen már megint nyereményjátékot rendeznem! :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #14159 2017.01.01. 10:48

DanielT írta:Na az új év boldogságának záloga a Hitman! Erre jöttem rá a tavalyi tapasztalataimból. :idiota:

De ha lehet, most mindenki instant vegye meg magának, ne kelljen már megint nyereményjátékot rendeznem! :banplz: :banplz: :banplz:
Amikor van egy kis időm, akkor pörög a bf1, tegnap is belehajoltak páran a shotgunomba. :D Három-négy halálomra juthat egy-egy kill, de az mókavonat. Tegnap is egyik checkpointról rohant mindenki a másikra, én meg elkolbászoltam jobbra, hát nem ott hasalt két fricc a nagy géppityukkal, hogy hátha arasson mindenkit? Kapták is tarkólövést. Zseniális volt. :D
Avatar
insp

Hozzászólás #14160 2017.01.01. 11:57

DanielT írta:Na az új év boldogságának záloga a Hitman! Erre jöttem rá a tavalyi tapasztalataimból. :idiota:

De ha lehet, most mindenki instant vegye meg magának, ne kelljen már megint nyereményjátékot rendeznem! :banplz: :banplz: :banplz:


Mar megtortent akkor, amikor kijott a Full experience, de ido hianyaban meg nem sikerult komolyabban nekiugrani. :schmoll2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #14161 2017.01.01. 12:40

Na...Dani felszopott, úgyhogy bezsákoltam a kezdő packot a Hitman-ből, ha lesz időm , nekiugrok...Dying Light-ot tolta valaki? Megéri a 20 EUR-t?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #14162 2017.01.01. 12:52

eje75 írta:Na...Dani felszopott, úgyhogy bezsákoltam a kezdő packot a Hitman-ből, ha lesz időm , nekiugrok...Dying Light-ot tolta valaki? Megéri a 20 EUR-t?
DL nekem bejött. Ha szereted a zombis témát miközben háztetőkön keresztül ugrálhatsz a városban és bejön az, ha éjszaka nagyon durva zombis kergetőzések vannak akkor megéri bőven. 50+ órányi játékidőt is adhat bár nekem azért volt benne nézelődés és kalandozás is :D A parkour nekem nagyon bejött.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14163 2017.01.01. 13:01

eje75 írta:Na...Dani felszopott, úgyhogy bezsákoltam a kezdő packot a Hitman-ből, ha lesz időm , nekiugrok...Dying Light-ot tolta valaki? Megéri a 20 EUR-t?
Meg.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14165 2017.01.01. 13:18

eje75 írta:Na...Dani felszopott, úgyhogy bezsákoltam a kezdő packot a Hitman-ből, ha lesz időm , nekiugrok...Dying Light-ot tolta valaki? Megéri a 20 EUR-t?
Mi drágábban vettük haverral, de pár óra után félbehagytuk. Tök jó a parkouring meg survivalosabb irány, de a fun egy része odalett vele. Végre lehet nehézségi szintet állítani, de azt sikerült elérni vele, hogy a nekünk megfelelő szintű kisbossok a mellékküldikben szinte halhatatlanok, a nem zombi, hanem élő- de kinyírandó, nem kikerülendő - csöves is kibír 46 fejbe verést - ez nálam a fejlesztőkre atomot kategória, gyűlölöm! A felszerelésnél hardcore-abb, cserébe viszont sokat kell futkosni körbe gyűjtögetni, azaz grindolni, hogy legyen nálad cókmók. A megszerzett fegyverek már csak korlátozottan javíthatók, aztán mennek a levesbe.

Szóval nehezebb lett, horrorosabb, de ezzel annyira vontatott, hogy nálunk besült. Én még játszanék vele, mert átmirrorszedzsezek a placcon, de játékstílusilag szétszedett minket a játék. Lehet, hogy easyben szórakoztatóbb, de tartok tőle, hogy egy szinten sem lesz ideális az élmény, mert átmegy tét nélkülibe. Egyedül meg bottal se kategória az egész műfaj.

A körítés komolyabb, de ugyanúgy érdektelen a sztori, a Dead Island legalább B-kategóriának is akart tűnni, ez valahogy karót nyeltebb, aminek az sem tesz jót, hogy egy karakter van, így a haverok is mindenképp úgy fognak kinézni, mint te (jó, gondolom van customizáció, de azokat nem szoktam annyira erőltetni).

Ez nem review, nem akarlak lebeszélni róla, megfelelő haverral és megfelelő igények mellett könnyen lehet frankó, nem tudom. De ez annak a pár óra benyomása, ami addig zajlott le, mielőtt - talán nem véglegesen elföldeltük. A Dead Island és a Dead Island: Riptide lepörgött viszonylag gyorsan, csont nélkül. Biztos nagyobb lenne az újdonság, ha azokat nem játsszuk rongyosra, meg nálam pörgött a Borderlands 1-2 is eleget, mint másféle, de mégiscsak rokon FPS-Diablo.
Avatar
insp

Hozzászólás #14166 2017.01.01. 13:32

DanielT írta:Ezek az értékek egyszerűen fantasztikusak. Hozzá nem nyúlnék..


Nincs megallas a lejton (felfele :idiota: ).

Talatam ket 1070-est, ami eppen befer meg a hazba:

1. http://www.pny.eu/consumer/explore-all-products/graphics-cards/773-geforce-gtx-1070-8gb-ddr5

2. http://www.gainward.com.tw/main/product/vga/pro/p00987/p00987_datasheet_116757abd9f11b8e8.pdf?s=526

Velemeny? (Egyik gyartoval sincs tapasztalatom)

1070 tulajokhoz kerdes: ha *1080p maxon (MSAA, minden nyalanksag be) van hasznalva kartya, bekapcsolnak a ventik?
TDP ugyileg az 1070 es a 970 egy szinten van, a mostani 970-es meg egyszer sem kapcsolta be a ventiket. Ez fontos lenne tovabbra is.

*1080p fole nem mennek egy jo ideig meg (a TV es az erosito a korlat). A cel a hangtalan mukodes mellett a kompromisszuk nelkuli 60fps, V-synch enabled.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14167 2017.01.01. 13:34

Zóanagyvarázsló írta:Mi drágábban vettük haverral, de pár óra után félbehagytuk. Tök jó a parkouring meg survivalosabb irány, de a fun egy része odalett vele. Végre lehet nehézségi szintet állítani, de azt sikerült elérni vele, hogy a nekünk megfelelő szintű kisbossok a mellékküldikben szinte halhatatlanok, a nem zombi, hanem élő- de kinyírandó, nem kikerülendő - csöves is kibír 46 fejbe verést - ez nálam a fejlesztőkre atomot kategória, gyűlölöm! A felszerelésnél hardcore-abb, cserébe viszont sokat kell futkosni körbe gyűjtögetni, azaz grindolni, hogy legyen nálad cókmók. A megszerzett fegyverek már csak korlátozottan javíthatók, aztán mennek a levesbe.

Szóval nehezebb lett, horrorosabb, de ezzel annyira vontatott, hogy nálunk besült. Én még játszanék vele, mert átmirrorszedzsezek a placcon, de játékstílusilag szétszedett minket a játék. Lehet, hogy easyben szórakoztatóbb, de tartok tőle, hogy egy szinten sem lesz ideális az élmény, mert átmegy tét nélkülibe. Egyedül meg bottal se kategória az egész műfaj.

A körítés komolyabb, de ugyanúgy érdektelen a sztori, a Dead Island legalább B-kategóriának is akart tűnni, ez valahogy karót nyeltebb, aminek az sem tesz jót, hogy egy karakter van, így a haverok is mindenképp úgy fognak kinézni, mint te (jó, gondolom van customizáció, de azokat nem szoktam annyira erőltetni).

Ez nem review, nem akarlak lebeszélni róla, megfelelő haverral és megfelelő igények mellett könnyen lehet frankó, nem tudom. De ez annak a pár óra benyomása, ami addig zajlott le, mielőtt - talán nem véglegesen elföldeltük. A Dead Island és a Dead Island: Riptide lepörgött viszonylag gyorsan, csont nélkül. Biztos nagyobb lenne az újdonság, ha azokat nem játsszuk rongyosra, meg nálam pörgött a Borderlands 1-2 is eleget, mint másféle, de mégiscsak rokon FPS-Diablo.
Én nemtudom milyen koopban, nem is érdekel, szemben az emlegetett címekkel ez nem is arra van kitenyésztve alapvetően, csak opció. Egyedül meg nehéznek sem momdanám, maximum a szokásostól kicsit több az erőforrásmanagement. Vagy grindfeszt, de arrameg nem jó, szal inkább nem. A sztorival meg nincs baj.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14168 2017.01.01. 13:37

insp írta:Nincs megallas a lejton (felfele :idiota: ).

Talatam ket 1070-est, ami eppen befer meg a hazba:

1. http://www.pny.eu/consumer/explore-all-products/graphics-cards/773-geforce-gtx-1070-8gb-ddr5

2. http://www.gainward.com.tw/main/product/vga/pro/p00987/p00987_datasheet_116757abd9f11b8e8.pdf?s=526

Velemeny? (Egyik gyartoval sincs tapasztalatom)

1070 tulajokhoz kerdes: ha *1080p maxon (MSAA, minden nyalanksag be) van hasznalva kartya, bekapcsolnak a ventik?
TDP ugyileg az 1070 es a 970 egy szinten van, a mostani 970-es meg egyszer sem kapcsolta be a ventiket. Ez fontos lenne tovabbra is.

*1080p fole nem mennek egy jo ideig meg (a TV es az erosito a korlat). A cel a hangtalan mukodes mellett a kompromisszuk nelkuli 60fps, V-synch enabled.
ehhez mi köze a felbontásnak? Vsync off mellett 320x240-ben is 100-on pörög a gpu. Szal ez leginkább azon múlik mivel/hogyan hajtod.
Avatar
insp

Hozzászólás #14169 2017.01.01. 13:42

Moby írta:ehhez mi köze a felbontásnak? Vsync off mellett 320x240-ben is 100-on pörög a gpu. Szal ez leginkább azon múlik mivel/hogyan hajtod.


Jogos, pontatlanul fogalmaztam: a lenyeg csak annyi, hogy 1080p fole nem mennek, tehat tuti nem lenne maxon kihasznalva a VGA. Kerdes, hogy ezt passziv modban tudjak-e az 1070-ek?
Avatar
Moby

Hozzászólás #14170 2017.01.01. 13:45

insp írta:Jogos, pontatlanul fogalmaztam: a lenyeg csak annyi, hogy 1080p fole nem mennek, tehat tuti nem lenne maxon kihasznalva a VGA. Kerdes, hogy ezt passziv modban tudjak-e az 1070-ek?
Nem. Ezektől komolyabb hűtőkkel sem. Lehet olyan játékot kifogni, amiben néha akár le is áll pl. az msi ventije, de nem ez a jellemző. Az ilyen kisebb kártyáknak viszont tuti nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14171 2017.01.01. 13:50

insp írta:Nincs megallas a lejton (felfele :idiota: ).

Talatam ket 1070-est, ami eppen befer meg a hazba:

1. http://www.pny.eu/consumer/explore-all-products/graphics-cards/773-geforce-gtx-1070-8gb-ddr5

2. http://www.gainward.com.tw/main/product/vga/pro/p00987/p00987_datasheet_116757abd9f11b8e8.pdf?s=526

Velemeny? (Egyik gyartoval sincs tapasztalatom)

1070 tulajokhoz kerdes: ha *1080p maxon (MSAA, minden nyalanksag be) van hasznalva kartya, bekapcsolnak a ventik?
TDP ugyileg az 1070 es a 970 egy szinten van, a mostani 970-es meg egyszer sem kapcsolta be a ventiket. Ez fontos lenne tovabbra is.

*1080p fole nem mennek egy jo ideig meg (a TV es az erosito a korlat). A cel a hangtalan mukodes mellett a kompromisszuk nelkuli 60fps, V-synch enabled.
Nem az a lényeg, hogy ne kapcsoljon be, hanem, hogy ne legyen hangja ugyebár. Nyugodtan veheted akármelyiket, úgyis csak a tapasztalat fogja eldönteni mi a helyzet, én nem aggódnék. A Gainward mellett nézd meg ugyanazt a fajta Palit-ot is, hátha jobb áron van, vagy készleten, stb. Csak a felirat más, a gyártó ugyanaz, fel fogod ismerni a kártya méreteiből, paramétereiből.

BTW honnan tudod, hogy a 970-en soha nem kapcsolt be? Venti logot elemeztél, vagy csak nem hallottad? Játéka válogatja egyébként, ezt így senki meg nem mondja neked tutira.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #14172 2017.01.01. 14:04

eje75 írta:Na...Dani felszopott, úgyhogy bezsákoltam a kezdő packot a Hitman-ből, ha lesz időm , nekiugrok...Dying Light-ot tolta valaki? Megéri a 20 EUR-t?
Nekem bejött, egyedül jatszottam vegig. Vannak apro hibái, de összessegeben szorakoztato volt, nem untam egy percig sem. Ajanlom!
Avatar
insp

Hozzászólás #14173 2017.01.01. 14:16

DanielT írta:BTW honnan tudod, hogy a 970-en soha nem kapcsolt be? Venti logot elemeztél, vagy csak nem hallottad? Játéka válogatja egyébként, ezt így senki meg nem mondja neked tutira.


Nulla (nem vicc, alig hittem a szememnek, amikor a proci cserenel szetkaptam a gepet) db porszem volt a ventiken es kornyekukon. A kartya teteje volt csak "poros".
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14174 2017.01.01. 14:37

Moby írta:Én nemtudom milyen koopban, nem is érdekel, szemben az emlegetett címekkel ez nem is arra van kitenyésztve alapvetően, csak opció. Egyedül meg nehéznek sem momdanám, maximum a szokásostól kicsit több az erőforrásmanagement. Vagy grindfeszt, de arrameg nem jó, szal inkább nem. A sztorival meg nincs baj.
Mármint szerinted nem szar, a Dead Island szintjét eléri a sztori, vagy még tényleg jó is? Az utóbbi verzió nóvum lenne a számomra, de jó hír, csak az elején semmit sem tapasztaltam belőle X óra alatt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14175 2017.01.01. 14:41

Zóanagyvarázsló írta:Mármint szerinted nem szar, a Dead Island szintjét eléri a sztori, vagy még tényleg jó is? Az utóbbi verzió nóvum lenne a számomra, de jó hír, csak az elején semmit sem tapasztaltam belőle X óra alatt.
Nem ösmerem a dedájlendet. Szal nemtudom. Élhető a sztori. Van progressz is. Jó a lendülete.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14176 2017.01.01. 15:15

Hohó, mit találtam a szekrényben, sapka keresés közben!

Ó, a day1 #Sikergen ajándék, de szép, reményteli* idők is voltak...

Kép

*
Spoiler
Lófaszt voltak, bejelentés/specifikáció kiszivárgáskor megmondtam, hogy mekkora egy telibevert retek fail lesz a hardver.
Avatar
eje75

Hozzászólás #14177 2017.01.01. 16:09

Köszi mindenkinek, behúzom az akcióban... Délután befejeztem a COD IW sp-t, rohadtul élveztem, nagy marhaság leírni, nagyon szórakoztató...virágbolti, szal mp-t nem próbáltam, de singe olyan volt, mint egy film...egy rohadt jó film...
skinnyman

Hozzászólás #14178 2017.01.01. 16:28

BUEK!

Jut eszembe most nem is volt POTY szavazas? De meg legjobb jatek szavazas se?
Mindenesetre nalam az evben a legjobb single player a Doom volt, multiplayer a BF1.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14179 2017.01.01. 16:37

skinnyman írta:BUEK!

Jut eszembe most nem is volt POTY szavazas? De meg legjobb jatek szavazas se?
Mindenesetre nalam az evben a legjobb single player a Doom volt, multiplayer a BF1.
Legjobb játék, vagy listagyártás még lehet, nem veszítette aktualitását, hiszen meg kellett várni az év végét, bármelyik utolsó másodpercben beeshetett volna valami. :nezze: Nekem be is esett, mert a Hitman iszonyúan GOTY esélyes, de a dobogó az garantált.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14180 2017.01.01. 21:27

Megint elindítottam a Metro 2033-at, két tapasztalattal lettem gazdagabb:

- Az advanced PhisyX bekapcsolással ATOMJAIRA SZAGGATJA az azóta megjelent játékok 95%-át, fantasztikus, csodálatos, eszméletlen szép. (Arty _fingod nincs_, amikor ebbe a játékba/fejlesztőibe akarsz belekötni. A leghalványabb se, javaslom nézd meg...) Ha idén jelenne meg, akkor is a legmesszebb menőkig megállná a helyét technikai szempontból, a legjobbak között.

- Engem is atomjaimra szaggatnak. Esélyem sincs, pedig annak idején én ezt végigvittem és csak 1 helyszín volt, ahol át kellett ülnöm billegérhez, mert máshogy nem ment. Hát most lelőnek mint a szart, folyamatosan. :((((
Avatar
arty

Hozzászólás #14181 2017.01.01. 21:35

Micsu írta:1 akku vs 2 akku, 100%al több szennyezés :D
nekem itthon _midnenben_ akku van és nem rémlik, hogy egyet is ki kellett volna dobnom :P amikor a oneos konti lerohad, kikapom a 360asból, ha "mindenben" lerohad, kikapom a távirányítóból, ha abban is, akkor a kapucsengőből, stb stb stb :P

és ha végül 8 év után valamelyikben VÉGLEG kidöglik egy akku, akkor megy szelektívbe, ahol a bolygót balzsamozó anyagokat készítenek belőle ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #14182 2017.01.01. 21:39

Zóanagyvarázsló írta:Jut eszembe, idén a Dark Cityt fedeztem fel (nem noname, régóta tudtam, hogy létezik, csak valahogy mindig kimaradt), ami sci-fi-ben, igaz, nem hagyományos "űrhajósban" bejött, az sem ebből az évezredből való, de azért nem is antik. De ebből is a rendezőit mertem csak megnézni, mert annyi spoilermentes információt sikerült összeszednem a filmről, hogy a mozisban az elején narrációval lelövik a lényeget :wilting: Nem csekkoltam utólag, hogy így van-e.
majd oleden :D

mindig vártam az újranézésével a köv., jobb vetítővel, ami jobb feketét tud, de siralmas mindenen.
még a plazmán is :(
Avatar
arty

Hozzászólás #14183 2017.01.01. 21:42

benőmenő írta:Arty rémálma. :idiota:
phpBB [media]
zseniális, h ez is mekkora szar :D de itt még TALÁN elhiszem, hogy nem ment szét elsőre... nade h a javelintől se robbannak a béefben a tankok, az a VICC!!! :P
Avatar
arty

Hozzászólás #14184 2017.01.01. 21:47

DanielT írta:Hát persze, hogy nem olyan szar a 30 frémes geci. Sőt, jó. Mondhatni követendő irány! :eljen:

BTW honnan ez az újdonsült igénytelenség? Az olcsón lepattintható játékok hirtelen mindent felülírnak? Csak az élmény számít? Vagy az országban, ahol élsz hardver embargót vezettek be és ott álsz a rossz pécéddel elvágva a világtól?
hányszor volt szükséged egyfrémes időzítésre a 19 gyilkosság-verzióból? :P

oké, látványra a 60frém jobb, de a jóféle 30 simán szokható és ha igazán elmerülsz egy játékban, egy idő után fel se tűnik.
Avatar
arty

Hozzászólás #14185 2017.01.01. 21:56

DanielT írta:Lófaszt voltak, bejelentés/specifikáció kiszivárgáskor megmondtam, hogy mekkora egy telibevert retek fail lesz a hardver.
... és h a konzol halott és hogy ... és hogy ... és hogy .... mekkora luftot rúgtál :D
Avatar
arty

Hozzászólás #14186 2017.01.01. 22:01

DanielT írta:Megint elindítottam a Metro 2033-at, két tapasztalattal lettem gazdagabb:

- Az advanced PhisyX bekapcsolással ATOMJAIRA SZAGGATJA az azóta megjelent játékok 95%-át, fantasztikus, csodálatos, eszméletlen szép. (Arty _fingod nincs_, amikor ebbe a játékba/fejlesztőibe akarsz belekötni. A leghalványabb se, javaslom nézd meg...) Ha idén jelenne meg, akkor is a legmesszebb menőkig megállná a helyét technikai szempontból, a legjobbak között.

- Engem is atomjaimra szaggatnak. Esélyem sincs, pedig annak idején én ezt végigvittem és csak 1 helyszín volt, ahol át kellett ülnöm billegérhez, mert máshogy nem ment. Hát most lelőnek mint a szart, folyamatosan. :((((
szaggatós, bugos moslékot öntöttek a desznyók elé day1. megérdemlik a szitkot.

hogy azóta kalapáltak rajta + költöttél vájúra haccázezret... nagy ügy ;)
én a remaztert nyomtam el "sokáig" és ott ütköztem falba a kontrollerrel (one-on). szerintem nehezebb lett.
hogy nálad az alap is az lett, az viszont fura - mondhatni: bugos :mf2:


---


HJAÉS BUÉK !
Avatar
arty

Hozzászólás #14187 2017.01.01. 22:08

phpBB [media]


ez voltitt? lehet h megszületik az első vr-system-seller? :)

phpBB [media]


---

végre leakciózták a Birds of Steelt (kb 4 éve várom, lemezen is horror a mai napig az ára)

phpBB [media]


éshát PERSZE, hogy nem megy a joyommal :( (ennyit a ps3 kompatibilitásáról....)

hja és megvettem a Ratchet and Clank All4One-t is, 4P coop, kölökbarátnak tűnt...
- annyira nem kölökbarát, bár az 5 évesem is tudja nyomatni
- nem megy a DS4-el (kösz sonybazmeg), így nincs 4 kontrollerem (2 ds3 + 2ds4...)
- amugy amiket próbáltam, minden ment a ds4el, de EZ pont nem :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #14188 2017.01.01. 22:18

Tippre a hudról a semmit nem tudsz leolvasni a psvr-ben.
Avatar
arty

Hozzászólás #14189 2017.01.01. 22:27

Moby írta:Tippre a hudról a semmit nem tudsz leolvasni a psvr-ben.
Acében végtelen a lőszer, rakéta. Mit kéne ott leolvasni? ;)

Amugy arra célzok, h AAA+++ kategóriás játék, fixüléses VR cucc (-> tuti működik + kisebb eséllyel okádsz), várhatóan normális szingli tartalommal.
Resident evil még ha jó is lesz/lenne, akkor is rétegcucc (vr nélkül is befosnék), de fps-t még "senki" se csinált "jót" véerbe, úgytudom.

Most legutóbb az Ethan Carterről olvastam szörnyűségeket a rivju szekcióban: http://store.steampowered.com/app/457880/

Pedig ha valamit, ezt meg kellett volna tudni oldani.
Ezekszerint ha játékban a gamepaddal sétálsz (normál irányitás) és a fejeddel nézelődhetsz, az tuti hányinger?! :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14190 2017.01.01. 22:42

arty írta:Ace Combat 7
Remélem nem #Fosgen #VRmoslék exkluzív a cucc... nagyon-nagyon remélem. Mondhatni ajánlom. :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14191 2017.01.01. 22:44

arty írta:... és h a konzol halott és hogy ... és hogy ... és hogy .... mekkora luftot rúgtál :D
Mikor veszed a Prő-t? :miaz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14192 2017.01.01. 22:51

DanielT írta:Remélem nem #Fosgen #VRmoslék exkluzív a cucc... nagyon-nagyon remélem. Mondhatni ajánlom. :boxer:
pedíg de... az előző két foshalom után lenne egy jó, aztán... mégsincs. De azé reemélem prö-n meglesz a szerencséseknek a megszokható észresemveszed 30 frém.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14193 2017.01.01. 22:51

arty írta:Ezekszerint ha játékban a gamepaddal sétálsz (normál irányitás) és a fejeddel nézelődhetsz, az tuti hányinger?! :/
Igen. Bár ezt pont nem próbáltad ki ugyebár. A strafe csiklandozza leginkább a motionsicknesst. Ha elég ideig nyomod, tuti tapsolni fogsz! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #14194 2017.01.01. 22:54

Mekee írta:pedíg de... az előző két foshalom után lenne egy jó, aztán... mégsincs. De azé reemélem prö-n meglesz a szerencséseknek a megszokható észresemveszed 30 frém.
Na a frémvak posztol! LOLLER! Mikike, neked a mafiában is megvót, meg mindenhol megvót...meglenne az itt is, amekkora szaktekintély vagy a témában :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14195 2017.01.01. 22:57

DanielT írta:Remélem nem #Fosgen #VRmoslék exkluzív a cucc... nagyon-nagyon remélem. Mondhatni ajánlom. :boxer:
Ahogy nézem nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14196 2017.01.01. 23:02

Ebből a több mint egy éves reklámposztból mit látunk? Hacsak nem arra célzol, hogy nem VR exkluzív, mert azt közben már láttam máshol is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14197 2017.01.01. 23:03

DanielT írta:Ebből a több mint egy éves reklámposztból mit látunk? Hacsak nem arra célzol, hogy nem VR exkluzív, mert azt közben már láttam máshol is.
Arra. Bár ha mégis az lett volna, mamár egyre jobb eszközök vannak vr-re is:
KépÉs ki tudja mi mindent fog kitermelni még ez az iparág.
Avatar
arty

Hozzászólás #14198 2017.01.01. 23:19

DanielT írta:Mikor veszed a Prő-t? :miaz:
na EZT az egyet ne.
legrohadtabb húzása a sonynak ellenem, ever :( :( :(

és akár hányszor bemegyek a ps4topikba, minden második post: dekurvajóapró, mennyivel szebbjobb, stb.
zokognék, ha nem lennék határtalanul dühös :(
Avatar
arty

Hozzászólás #14199 2017.01.01. 23:22

Moby írta:Igen. Bár ezt pont nem próbáltad ki ugyebár. A strafe csiklandozza leginkább a motionsicknesst. Ha elég ideig nyomod, tuti tapsolni fogsz! :)
Nem hát, ezért is "kérdezem" :)
... tehát akkor soha a jóéletben nem lesz fps-vr? :(
én azé reménykedek, hogy valaki feltalálja a szent grált... régen gémpedre se volt fps ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #14200 2017.01.01. 23:30

... hja és 3-4 nap és lement 1 hónap kinekt nélkül, mert az ms baszik küldeni az xbox one s-hez való spéci kábelt ...
... eközben a 3 hónap free just dance előfizetésből is lemegy egy, játék nélkül ...
... és a kölkök se értik, hogy mi a para ...
... ráadásul végre beakcióztk a kinekt kungfut, ami azé funnak ígérkezik és szívesen kipróbálnám már :)

phpBB [media]


---

DT: az acecombatosok az anyjukat is eladnák ... lásd még a hatost, ami x360(!!!!) exkluziv volt ... szal :( :( :(
engem elsősorban joy miatt idegel a dolog, a hotasX ps4et támogató verzája nem megy ps3on és duplaáras mellé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.01.01. 23:32-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14201 2017.01.01. 23:31

arty írta:és akár hányszor bemegyek a ps4topikba, minden második post: dekurvajóapró, mennyivel szebbjobb, stb.
Valakinek nem szóltak, hogy a hardver nem számít... :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14202 2017.01.01. 23:32

arty írta:régen gémpedre se volt fps ;)
SNES -re is volt Doom és nem emlékszem rá, hogy tömeges hányás lett volna előle! :idiota:

Sőt, a kör bezárul, mert én még Doomoztam is VR-ben, ráadásul valamilyen kontrollerrel. Kb 10 másodperc után téptem le a fejemről, pedig nem keveset álltam sorba érte valamelyik expón. Akkor (kölökként) se voltam már toleráns a trágyaság iránt. (Power VR vagy VR FX vagy miatököm sisak)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14203 2017.01.01. 23:35

Moby írta:Na a frémvak posztol! LOLLER! Mikike, neked a mafiában is megvót, meg mindenhol megvót...meglenne az itt is, amekkora szaktekintély vagy a témában :banplz:
Még mindíg jobb, mint szerencsétlenkedjek PRŐ-n a majdnem30-as szemetekkel...
Bezzeg te, akinek szuperszeme van, egy plusz frémet is kiszúr 30méterről, papolsz a frémről, majd játszol 30-al. :banplz:
(Mafiában megvót... az intro részen, míg szabadon nem engedett :D)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14204 2017.01.01. 23:36

Mekee írta:Még mindíg jobb, mint szerencsétlenkedjek PRŐ-n a majdnem30-as szemetekkel...
Bezzeg te, akinek szuperszeme van, egy plusz frémet is kiszúr 30méterről, papolsz a frémről, majd játszol 30-al. :banplz:
:nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14205 2017.01.01. 23:44

arty írta:nade h a javelintől se robbannak a béefben a tankok, az a VICC!!! :P
Még mindig nem akarod érteni, hogy arra nem lehet játékot balanszolni, hogy Artyka ül a faszban egy hegyen és ZÉRÓ SKILLEL auto-lock-on fegyverekkel pukkantgatja a tankokat és tapsikol, amikor robbannak fő'fele instant. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14206 2017.01.02. 07:35

Mekee írta:Még mindíg jobb, mint szerencsétlenkedjek PRŐ-n a majdnem30-as szemetekkel...
Bezzeg te, akinek szuperszeme van, egy plusz frémet is kiszúr 30méterről, papolsz a frémről, majd játszol 30-al. :banplz:
(Mafiában megvót... az intro részen, míg szabadon nem engedett :D)
A szerencsétlenkedést az ember teszi bele, nem a gép. Szal jó dolog a kompromisszummentesség, főleg ha az ember érti is, hogy most épp megtörtént-e vele vagy sem.
Avatar
arty

Hozzászólás #14207 2017.01.02. 09:02

DanielT írta:Még mindig nem akarod érteni, hogy arra nem lehet játékot balanszolni, hogy Artyka ül a faszban egy hegyen és ZÉRÓ SKILLEL auto-lock-on fegyverekkel pukkantgatja a tankokat és tapsikol, amikor robbannak fő'fele instant. :nezze:
de ha egyszer ilyen a modern harcitech? kell adni 1 lőszert a baromnak, majd megtanulja, h az nem úgy nem ér semmit, hogy lövöddehiába, hanem máshogy. de lehet h van a javelin ellen is VALÓS cucc a tankokon. nemtom.

vaaaaagy akkor ww1 sútert kell gyártani, nem ... oh, wait.... :idiota:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #14208 2017.01.02. 09:49

arty írta:Ezekszerint ha játékban a gamepaddal sétálsz (normál irányitás) és a fejeddel nézelődhetsz, az tuti hányinger?! :/
Oculus-al autós szimeken kívül csak azt tudtam elviselni amikor nem sokat mozogtam a karakterrel :D kivéve az Alien-t, mert ott annyira paráztam, hogy nem volt idő a hányingerre. Viszont a szimulátorban ülve nem zavart egy-egy hosszabb etap sem, természetesnek tűnt a tükör használata holott ezzel monitoron tolva akadnak problémáim :D (a látótávolsággal voltak gondjaim, de ez majd idővel javulni fog, vagy nem, mert amire jó lenne kipukkan a VR lufi)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14209 2017.01.02. 10:19

Na, ez egy jól sikerült kép egy foslé játékból. (FH3)

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14210 2017.01.02. 10:21

A Star Citizenbe is mennek a munkaórák... szép, ötletes, aprólékosan kidolgozott gránátok - csekk. Ultra realisztikus hajszálkarcok a vitrinen - csekk.

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”