A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14071 2016.12.29. 23:50

mehh, fingotok sincs...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #14072 2016.12.30. 00:02

SlickAdam írta:mehh, fingotok sincs...
Nekem is tetszett, nyugi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14073 2016.12.30. 00:24

SlickAdam írta:mehh, fingotok sincs...
Ha egy Bergman- vagy Tarkovszkij-film kapcsán sopánkodnál, és nem a Prometheus miatt, akkor nem lenne komikus, így viszont nagyon is az. Kár itt is ennyire mindenkit gyereknek nézni, hogy ha nem tetszett nekik az, ami neked, akkor biztos nem értik. Ja, más nem is létezik. A megnyilvánulásod alapján neked fel inkább magasabb kultúrát receptre, és nem másnak. És nem az a baj, hogy tetszett a Prometheus, mert láthatod, nem abba kötöttem bele, hanem a lekezelő hisztidbe.
skinnyman

Hozzászólás #14074 2016.12.30. 01:12

Zóanagyvarázsló írta:Na, megy faszán Steam Controllerrel a Doom, csak kábel kellett neki. Úgy látszik, ha már a végét járja a kraft az elemben, akkor játék közben kilövi magát.

A tudomány mai állása szerint mi a leáldkomaptibilis? Akksitöltős vackot venni kontrollerhez vagy elemet cserélni? Tudom, régen ebből még flame is volt, de eddig sosem foglalkoztam ezzel. Kb. a tévé távirányítójában használok ceruzaelemet, ami a 6 éves Pana esetében egészen véletlenül két 6 éves, Panasonic márkájú, szóval túl gyakran nem töltögettem volna eddig.
Oszinten szolva en most meglepodtem, hogy nincs beepitett aksija (amit csak ra kell dugni nehany orara ha lemerul), kenyelenben azert az lenne az igazi, az idejet se tudom mar mikor cserelgettem elemeket kontrollerben vagy ugy szinte barmiben.. Amugy ebben az esetben en valszeg vennek valami toltot ami egyszerre tolt mondjuk legalabb 4 elemet aztan azzal ugy meg nem olyan veszes talan..
Avatar
Necro

Hozzászólás #14075 2016.12.30. 08:02

Megvettem steamen a Final Fantasy 8-at. Nem tudom átverekedni magam a laucheren amit elé raktak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14076 2016.12.30. 08:34

Zóanagyvarázsló írta:Na, megy faszán Steam Controllerrel a Doom, csak kábel kellett neki. Úgy látszik, ha már a végét járja a kraft az elemben, akkor játék közben kilövi magát.

A tudomány mai állása szerint mi a leáldkomaptibilis? Akksitöltős vackot venni kontrollerhez vagy elemet cserélni? Tudom, régen ebből még flame is volt, de eddig sosem foglalkoztam ezzel. Kb. a tévé távirányítójában használok ceruzaelemet, ami a 6 éves Pana esetében egészen véletlenül két 6 éves, Panasonic márkájú, szóval túl gyakran nem töltögettem volna eddig.
Hát, az akksitöltőből én már csak a valszeg legjobb, Eneloopot venném, ami mondjuk 6000 Ft körül van. (töltő+4db akksi) Abból kijön kb 30 db ceruzaelem. Ez minimum(!) 3 évig elég lenne.

Épp határeset szerintem, úgyhogy szerezz be elemes cuccokat, pl vibrátor stb, hogy jobban ki tudd használni. :nezze:

szerk: Régen a flém inkább a dualshock beépített akksi VS X360 kontroller elem témából voltak. :) Sokkal könnyebben nyertem volna, ha akkoriban a DS4 üzemidejét tudja a cucc... te jó ég, mekkora egy hulladék. :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14077 2016.12.30. 09:40

Zóanagyvarázsló írta:Ha egy Bergman- vagy Tarkovszkij-film kapcsán sopánkodnál, és nem a Prometheus miatt, akkor nem lenne komikus, így viszont nagyon is az. Kár itt is ennyire mindenkit gyereknek nézni, hogy ha nem tetszett nekik az, ami neked, akkor biztos nem értik. Ja, más nem is létezik. A megnyilvánulásod alapján neked fel inkább magasabb kultúrát receptre, és nem másnak. És nem az a baj, hogy tetszett a Prometheus, mert láthatod, nem abba kötöttem bele, hanem a lekezelő hisztidbe.
ugyanakkor te is kezelhetned "leald" kompatibilisen a "lekezelö hisztimet". nem erdekelnek az underground ruszkik. manapsag lokaki a sci-fi-k szinvonala, igenis különleges darab volt (szvsz semmivel se kevesebb, mint az agyonhajpolt Intersztálláritisz) a Prometheus. nem kell Bibliat elemezni utana es hasonlok, de latjuk, hogy hogyan fogadta a nep. muszaj az uj reszt DarkSector kompatibilisse tenniuk, különben ujra kiborul a bili.:(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14078 2016.12.30. 09:43

DanielT írta:szerk: Régen a flém inkább a dualshock beépített akksi VS X360 kontroller elem témából voltak. :) Sokkal könnyebben nyertem volna, ha akkoriban a DS4 üzemidejét tudja a cucc... te jó ég, mekkora egy hulladék. :wilting:
Mondjuk én négy napig simán el NFS-eztem a DS4-gyel is. Most órát ne kérdezz, mert fogalmam sincs. Az már inkább zavart, hogy hiába a steam támogatás, nem jelzi semmi, hogy lemerült, csak lekapcsol és annyi. :gonosz3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14079 2016.12.30. 10:02

A Prometheusnál többször fogtam a fejem az agyhalott baromságok miatt, de asszem 2x láttam és simán megnézném megint. Lehet, hogy ma lesz a napja.

Az Interstellart 1x láttam, de SOHA TÖBBÉ. SOHA. Nincs az az isten, hogy azt a saját magába szerelmes agybaszást még egyszer megnézzem. A film fő trükkje az volt, hogy 20 percenként rántott elő a seggéből egy közkedvelt sztárt, ezt vegyítették a mérhető leggagyibb érzelgősséggel és totál nonszensz baromság sztorival amit Zó írt le jól: Ha nem érti a paraszt, akkor azt hiszi, hogy valami hűűdenagyonkülönlegeset látott.

szerk: Közben már töltődik is a Prometheus.
Avatar
arty

Hozzászólás #14080 2016.12.30. 10:16

Zóanagyvarázsló írta:Na, megy faszán Steam Controllerrel a Doom, csak kábel kellett neki. Úgy látszik, ha már a végét járja a kraft az elemben, akkor játék közben kilövi magát.

A tudomány mai állása szerint mi a leáldkomaptibilis? Akksitöltős vackot venni kontrollerhez vagy elemet cserélni? Tudom, régen ebből még flame is volt, de eddig sosem foglalkoztam ezzel. Kb. a tévé távirányítójában használok ceruzaelemet, ami a 6 éves Pana esetében egészen véletlenül két 6 éves, Panasonic márkájú, szóval túl gyakran nem töltögettem volna eddig.
Tölthető akku mindenbe otthon + akkutöltő. Aki elemmel szennyezi a környezetet az DÖGÖLJÖN MEG.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14081 2016.12.30. 10:19

SlickAdam írta:ugyanakkor te is kezelhetned "leald" kompatibilisen a "lekezelö hisztimet". nem erdekelnek az underground ruszkik. manapsag lokaki a sci-fi-k szinvonala, igenis különleges darab volt (szvsz semmivel se kevesebb, mint az agyonhajpolt Intersztálláritisz) a Prometheus. nem kell Bibliat elemezni utana es hasonlok, de latjuk, hogy hogyan fogadta a nep. muszaj az uj reszt DarkSector kompatibilisse tenniuk, különben ujra kiborul a bili.:(
Nézd, ha nem rólad lenne szó, aki sokszor kikérte magának a leáldos stílust, és nem egy komoly intellektuális kapacitást nem igénylő filmről, akkor nem nevettettél volna meg este.Azt leírni, hogy akinek nem tetszett a Prometheus (egymás között értve), az nem értette, az nem sértő (az itt nem gond), hanem nonszensz ostobaság (azért meg itt jár, ami jár, tudod).

A Covenant trailere egyébként tényleg biztosra* menő Alien-Aliens-Prometheus-kutyuléknak tűnik thrashesebb irányba elmenve, ami gagyi. És igen, ez köszönhető azoknak is, akiknek a Prometheus is sok volt, vagy azoknak is, akik több Alient szerettek volna tőle/bele. A Prometheus ambíciói hiába tetszettek, ha a film és a csapásiránya nem, és nem is lett okos a bullshittől. (Gyakran szájbarágós volt egyébként, éppen abban, amiben a legkevésbé kellett volna.) Lehet, hogy jobb, pardon, FANTASZTIKUS film lett volna belőle, akkor sikeresebb is lett volna (erre nincs garancia, meg egy Fox-féle stúdióval a háta mögött nagy tömeget kell megszólytani). Majd meglátjuk mi sül ki az újból, tűkön nem ülök.

Mellesleg Tarkovszkij rendezőlegendának számít (felteszem, hogy nem Bergmant nézted orosznak), aki híres sci-fiket (Szoljarisz, Sztalker) is letett az asztalra - mondjuk azokat én sem néztem még meg, az Andrej Rubljovra gondolva hoztam fel a nevét. Azért az örökös jobbágyság kategóriája lenne ott leragadni, hogy filmművészet=Hollywood. Ezt nem mondtad, de félek, ez lesz a következő ezen az úton :wilting:

Az Interstellar meg az egyetlen Nolan-film, amit nem láttam.

*Mármint azt hiszik, hogy így működhet financiálisan, valójában simán lehet ebből még bukás.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14082 2016.12.30. 10:23

DanielT írta:A Prometheusnál többször fogtam a fejem az agyhalott baromságok miatt, de asszem 2x láttam és simán megnézném megint. Lehet, hogy ma lesz a napja.

Az Interstellart 1x láttam, de SOHA TÖBBÉ. SOHA. Nincs az az isten, hogy azt a saját magába szerelmes agybaszást még egyszer megnézzem. A film fő trükkje az volt, hogy 20 percenként rántott elő a seggéből egy közkedvelt sztárt, ezt vegyítették a mérhető leggagyibb érzelgősséggel és totál nonszensz baromság sztorival amit Zó írt le jól: Ha nem érti a paraszt, akkor azt hiszi, hogy valami hűűdenagyonkülönlegeset látott.

szerk: Közben már töltődik is a Prometheus.
Nekem még Blu-rayen is megvan, de az újranézése nálam az éves Alien-maratonnal együtt szokott csak esedékes lenni. Egyiket se nézem már csak úgy magában :)

Inkább Blade Runner-újrázás van tervben, érthetetlen okokból máig nem nem néztem meg a Final Cutot, csak a mozisat és DC-t.

Mert ugye abból is jön új, de Ridley Scott csak producer lesz, Denis Villeneuve rendezi. Ami nem feltétlen hangzik rosszul.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #14083 2016.12.30. 10:31

DanielT írta:A Prometheusnál többször fogtam a fejem az agyhalott baromságok miatt, de asszem 2x láttam és simán megnézném megint. Lehet, hogy ma lesz a napja.

Az Interstellart 1x láttam, de SOHA TÖBBÉ. SOHA. Nincs az az isten, hogy azt a saját magába szerelmes agybaszást még egyszer megnézzem. A film fő trükkje az volt, hogy 20 percenként rántott elő a seggéből egy közkedvelt sztárt, ezt vegyítették a mérhető leggagyibb érzelgősséggel és totál nonszensz baromság sztorival amit Zó írt le jól: Ha nem érti a paraszt, akkor azt hiszi, hogy valami hűűdenagyonkülönlegeset látott.

szerk: Közben már töltődik is a Prometheus.
Ha már úgyis Ridley Scott az alaptéma, akkor ott a The Martian. Ha már úgyis az van, hogy lókaki a scifi manapság. Na az eléggé nem kaki :)


Más.
Szerelmes lettem egy hét alatt a P9-be. Nekem ezentúl a huawei fogja csinálni a telefonjaimat, vagy valaki, aki még nála is jobbakat csinál :szeret: Csodálatos témák, fantasztikus seamless működés, és földöntúli akkuidők (most épp 2 nap 15 óránál, és 50%-nál járunk :guluszem1: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14084 2016.12.30. 10:40

Zóanagyvarázsló írta:Nekem még Blu-rayen is megvan, de az újranézése nálam az éves Alien-maratonnal együtt szokott csak esedékes lenni. Egyiket se nézem már csak úgy magában :)

Inkább Blade Runner-újrázás van tervben, érthetetlen okokból máig nem nem néztem meg a Final Cutot, csak a mozisat és DC-t.

Mert ugye abból is jön új, de Ridley Scott csak producer lesz, Denis Villeneuve rendezi. Ami nem feltétlen hangzik rosszul.

[video]mozgókép linkje.zsif
Nekem ebbe a Blade Runner témába csak Harrison Ford jelenléte ront bele. :((( Utálom azt a tehetségtelen senkiházit. Persze ezért most majd meg akarnak ölni páran, de ez a véleményem. Nagyon sok közkedvelt és jó filmben volt jelen ez a bélrák, de ez nem az ő érdeme.

Egész szaros karriere alatt EGYETLEN EGY NEVESebb (Oscar, Golden Globe, BAFTA) szakmai DÍJAT SE NYERT, 22 éve nem is jelölték semmire. Mázlista, hogy még a feje is középszerű gyökér, hogy széles tömegeknek jön be. Vagy csak simán nem tűnik fel, hogy ott van és nem zavaró. Ez lehet a titka, sajnos nekem feltűnik. :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14085 2016.12.30. 10:41

Zóanagyvarázsló írta:Azért az örökös jobbágyság kategóriája lenne ott leragadni, hogy filmművészet=Hollywood. Ezt nem mondtad, de félek, ez lesz a következő ezen az úton :wilting:

Az Interstellar meg az egyetlen Nolan-film, amit nem láttam.
ne is siesd el azt az Interstellar-t! egyszer elmegy, de utana biztos jobban fog tetszeni egy Promi is.:)

az "oroszokat" csak benyögtem, mert hat oroszok = sci-fi (igy hallottam). a felsorolt rendezök nem mai gyerekek, nem veszem öket figyelembe mai filmek kapcsan.
ha igy tennek minden filmnel, akkor nem is neznek többe mozgokepet, mert Hitchcock >>>>>> minden.:P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14086 2016.12.30. 10:43

Moby írta:Ha már úgyis Ridley Scott az alaptéma, akkor ott a The Martian. Ha már úgyis az van, hogy lókaki a scifi manapság. Na az eléggé nem kaki :)
Azért ott nagy előny volt, hogy elvileg viszonylag szorosan vittek vászonra egy sikerkönyvet. Én éppen azért passzoltam, mert előbb el akartam olvasni. (A Blade Runnernél viszont igencsak megcsonkították és kiforgatták a kiváló regényt, és így lett belőle kiváló film is.)

Mindez pedig azért nem mindegy, mert szerintem Scottnál nem az a kérdés, hogy hozott anyagból mennyire tud dolgozni, tud-e frankó látványvilággal rendezni, atmoszférát teremteni, hanem a film mögött álló vízió, illetve az alá tolt forgatókönyv. Ahogy nézem, a Covenant forgatókönyvírója dolgozott a Gladiátor könyvén is (másik két kollégája mellett). Nálam az a legtúlértékeltebb filmje a rendezőnek. Mármint élvezhető látványos gyakás, de a dicshimnuszok körülötte nevetségesek. (Tudom, hogy az írásért is kapott Oscar-jelölést, meg elvitt 5 aranyszobrot, de hadd ne befolyásoljon az "Akadémia" véleménye.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14087 2016.12.30. 10:44

Moby írta:Ha már úgyis Ridley Scott az alaptéma, akkor ott a The Martian. Ha már úgyis az van, hogy lókaki a scifi manapság. Na az eléggé nem kaki :)


Más.
Szerelmes lettem egy hét alatt a P9-be. Nekem ezentúl a huawei fogja csinálni a telefonjaimat, vagy valaki, aki még nála is jobbakat csinál :szeret: Csodálatos témák, fantasztikus seamless működés, és földöntúli akkuidők (most épp 2 nap 15 óránál, és 50%-nál járunk :guluszem1: )
A Martian az nálam könyvben megbukott, kár, hogy a film előtt olvastam, mert az jobban tetszett, csak már nem igazán figyeltem oda, tudván, hogy mi van.

P9: Ezzel a véleménnyel a Greyfox család előtt nem állsz meg, szóval csak óvatosan, hol hangoztatod. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14088 2016.12.30. 10:53

DanielT írta:Nekem ebbe a Blade Runner témába csak Harrison Ford jelenléte ront bele. :((( Utálom azt a tehetségtelen senkiházit. Persze ezért most majd meg akarnak ölni páran, de ez a véleményem. Nagyon sok közkedvelt és jó filmben volt jelen ez a bélrák, de ez nem az ő érdeme.

Egész szaros karriere alatt EGYETLEN EGY NEVESebb (Oscar, Golden Globe, BAFTA) szakmai DÍJAT SE NYERT, 22 éve nem is jelölték semmire. Mázlista, hogy még a feje is középszerű gyökér, hogy széles tömegeknek jön be. Vagy csak simán nem tűnik fel, hogy ott van és nem zavaró. Ez lehet a titka, sajnos nekem feltűnik. :(
Általában látványfilmekben szerepelt, azokból nem is könnyű eljutni díjakig, és nem is igénylik azt a színészi szintet. Más értelemben és egy kissé korábbi korban is lett akciósztár, mint a az intezívebb fizikai jelenlétet képviselő Stallone, Schwarzenegger vagy akár Jackie Chan, akikkel én sme rendeznék Shakespeare-darabot, ha nem ígérkezne nagy poénnak :D

Nagy szerencséje volt persze Fordnak, hogy Lucas hamar felszedte, és bár a Star Wars után (melyben voltak nála rosszabb alakítások is) már nem is nagyon szorult rá (ismert volt, eladható volt az arca), az sem jött rosszul neki, hogy Tom Selleck a Magnum miatt passzolta Indina Jones szerepét. Szóval inkább sztár, mint színészlegenda. Sok ilyen van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14089 2016.12.30. 11:32

SlickAdam írta:ha igy tennek minden filmnel, akkor nem is neznek többe mozgokepet, mert Hitchcock >>>>>> minden.:P
Hitchcock zseniális rendező volt, de az ő "angolszász" stílusa kedvéért azért nehéz lenne otthagyni minden mást (japán, orosz, skandináv, olasz stb. filmeket).

2000-es évekbeli kedvencekkel bajba lennék, vannak, de a korábbiakkal a legtöbb esetben alulmaradnának. De hát én filmekkel is gyakran le vagyok maradva, és hiába szeretem a frissebbeket is, a régebbieket sem vetem meg. Az idén először látott filmek közül talán az 1952-es High Noon volt a kedvencem, mely a Volt egyszer egy vadnyugat mellett a legjobb western nálam. És miért talán? Mert elcsíptem a Húsz órát (1965), és éppen magyar történelmi-politikai-szociológiai téma miatt a legnagyobb hatással ez volt rám, amelynél külön érdekes, hogy a diktatúrában mit és hogyan lehetett kimondani benne, meddig lehetett elmenni. Ez a fogyatékossága az erénye is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14090 2016.12.30. 11:36

DanielT írta:Hát, az akksitöltőből én már csak a valszeg legjobb, Eneloopot venném, ami mondjuk 6000 Ft körül van. (töltő+4db akksi) Abból kijön kb 30 db ceruzaelem. Ez minimum(!) 3 évig elég lenne.

Épp határeset szerintem, úgyhogy szerezz be elemes cuccokat, pl vibrátor stb, hogy jobban ki tudd használni. :nezze:

szerk: Régen a flém inkább a dualshock beépített akksi VS X360 kontroller elem témából voltak. :) Sokkal könnyebben nyertem volna, ha akkoriban a DS4 üzemidejét tudja a cucc... te jó ég, mekkora egy hulladék. :wilting:
Ja, az Eneloopot nézegettem, valószínűleg az lesz.

Nálam pedig a DS4 üzemideje kifejezetten jó, hiszen úgyis kábelesen használom :miaz: De ahogy korábban már írtam: nekem DS3-ból is van még - újonnan - röhejesebb akksiidiejű verzióm. A PolyStationhöz jobb jár szerintem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14091 2016.12.30. 12:10

Már megy is a Prometheus és azt hiszem meg tudom fogalmazni, mi a baj manapság a scifikkel, persze semmi nagy releváció: Az (ál)-tudományos témákat túlzottan lerántják a legszélesebb, überbuta tömegek szintjére. Túlmagyarázzák, túl egyszerűen(5 éves szinten szájbarágva) magyarázzák, vagy túl Hollywoodian. Ezért fogja a fejét sokszor, akinek van is benne valami.

Az írók fejében ott van a kontent, a szándék is megvan, tudják ők, hogy mi a jó, aztán jönnek a fókuszcsoportos* vetítések és kapjuk a végeredményt.

*

szerk: Öööö... van itt nettó iszonyú baromság is elég, amit nem magyaráznak túl, egyszerűen nonszensz. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14092 2016.12.30. 12:40

SlickAdam írta:mehh, fingotok sincs...
meg rajtunk kivul meg sok embernek :)

Jo kezdodott a film de jott az eros visszaeses :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14093 2016.12.30. 12:44

DanielT írta:szerk: Öööö... van itt nettó iszonyú baromság is elég, amit nem magyaráznak túl, egyszerűen nonszensz. :D
persze, hogy van. en se mondtam hogy tökeletes vagy hogy akar közel lenne a tökeleteshez (fantasztikus != tökeletes).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14094 2016.12.30. 12:45

DanielT írta:Már megy is a Prometheus és azt hiszem meg tudom fogalmazni, mi a baj manapság a scifikkel, persze semmi nagy releváció: Az (ál)-tudományos témákat túlzottan lerántják a legszélesebb, überbuta tömegek szintjére. Túlmagyarázzák, túl egyszerűen(5 éves szinten szájbarágva) magyarázzák, vagy túl Hollywoodian. Ezért fogja a fejét sokszor, akinek van is benne valami.

Az írók fejében ott van a kontent, a szándék is megvan, tudják ők, hogy mi a jó, aztán jönnek a fókuszcsoportos* vetítések és kapjuk a végeredményt.

*

szerk: Öööö... van itt nettó iszonyú baromság is elég, amit nem magyaráznak túl, egyszerűen nonszensz. :D
interstellar fika utan erdekes ezt a kommentet olvasni amiben eleg jol talaltak az elmeleti tudomany vivmanyait :)

Martian tenyleg jo vt
Avatar
arty

Hozzászólás #14095 2016.12.30. 12:58

skinnyman írta:Oszinten szolva en most meglepodtem, hogy nincs beepitett aksija (amit csak ra kell dugni nehany orara ha lemerul), kenyelenben azert az lenne az igazi,
kényelemben az az igazi, ha fél-másfélméteres dróton lógva KELL játszanod, mert az akku játék közben 5 óra alatt SE töltődik fel?

tehát nem az, ha bepattintod a MÁSIK akkut és AZONNAL nyomod?
béverzió: felrakom töltőre az akut (25 perc alatt kész!) és addig - de csak addig! - dróton szenvedek?

ez a felvetésed a leáld topik legrosszabb, ps3 fanbojok által mérgezett egykori légkörét idézi.... ;)

a retkes, fosi beépített akkuk üzemidejét, tönkremenetelkor a csere árát, maceráját pedig NE is emlegessük ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #14096 2016.12.30. 13:01

benőmenő írta:Mondjuk én négy napig simán el NFS-eztem a DS4-gyel is. Most órát ne kérdezz, mert fogalmam sincs. Az már inkább zavart, hogy hiába a steam támogatás, nem jelzi semmi, hogy lemerült, csak lekapcsol és annyi. :gonosz3:
az csak napi egy óra! :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14097 2016.12.30. 14:00

Prometheus - Tévedtem, én ezt még egyszer nem tudom végignézni. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14098 2016.12.30. 14:37

arty írta:kényelemben az az igazi, ha fél-másfélméteres dróton lógva KELL játszanod, mert az akku játék közben 5 óra alatt SE töltődik fel?

tehát nem az, ha bepattintod a MÁSIK akkut és AZONNAL nyomod?
béverzió: felrakom töltőre az akut (25 perc alatt kész!) és addig - de csak addig! - dróton szenvedek?

ez a felvetésed a leáld topik legrosszabb, ps3 fanbojok által mérgezett egykori légkörét idézi.... ;)

a retkes, fosi beépített akkuk üzemidejét, tönkremenetelkor a csere árát, maceráját pedig NE is emlegessük ;)
és a pandákkal mi lesz te álzöld?
skinnyman

Hozzászólás #14099 2016.12.30. 14:38

arty írta:kényelemben az az igazi, ha fél-másfélméteres dróton lógva KELL játszanod, mert az akku játék közben 5 óra alatt SE töltődik fel?

tehát nem az, ha bepattintod a MÁSIK akkut és AZONNAL nyomod?
béverzió: felrakom töltőre az akut (25 perc alatt kész!) és addig - de csak addig! - dróton szenvedek?

ez a felvetésed a leáld topik legrosszabb, ps3 fanbojok által mérgezett egykori légkörét idézi.... ;)

a retkes, fosi beépített akkuk üzemidejét, tönkremenetelkor a csere árát, maceráját pedig NE is emlegessük ;)
Nem kell ugy jatszanod egy percet sem, peldaul ha
-a problemat megelozve idonkent rajtahagyod tolteni (ami amugy nem kene, hogy 2 oranal tovabb tartson mar egy PS4 kontrollernel sem)
-hosszabb madzagod van, peldaul 5 vagy 10 meteres -igy nem igazan korlatoz a vezetek semmiben
-van megegy kontrollered tolton, amire csak kicsereled ha a masik lemerul

A beepitett aksit pedig szerintem nagyon ritkan szoktak cserelni, kb elobb hasznalodnak el fizikailag a gombok a cuccon. Egy olyan 5 evet biztos kihuz sztem ha nem egesz nap hasznalod, li-ion aksiknak egy par ezer toltest birniuk kell.
Annal meg sztem barmi jobb, hogy folyamatosan uj elemeket vegyel/dobj ki ha jatszani akarsz..
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14100 2016.12.30. 14:40

Minden nap égeti a szemem ez a grafikon, minden nap egyre rosszabb tudomásul venni hogy a lúzerek táborát erősítem, ki szeretnék törni

Kár hogy nem fé bele a házba, jöhet a gányolás :D
Csatolmányok
IMG_6614.JPG
Avatar
kigyi

Hozzászólás #14101 2016.12.30. 15:15

Micsu írta:Minden nap égeti a szemem ez a grafikon, minden nap egyre rosszabb tudomásul venni hogy a lúzerek táborát erősítem, ki szeretnék törni

Kár hogy nem fé bele a házba, jöhet a gányolás :D
Na ezzel nem lenne problémám beleférne még nagyobb is (41cm-ig biztos jó vagyok)
Avatar
arty

Hozzászólás #14102 2016.12.30. 16:11

Micsu írta:és a pandákkal mi lesz te álzöld?
he? nem érted az akku jelentését?
Avatar
arty

Hozzászólás #14103 2016.12.30. 16:21

skinnyman írta:Nem kell ugy jatszanod egy percet sem, peldaul ha
-a problemat megelozve idonkent rajtahagyod tolteni (ami amugy nem kene, hogy 2 oranal tovabb tartson mar egy PS4 kontrollernel sem)
-hosszabb madzagod van, peldaul 5 vagy 10 meteres -igy nem igazan korlatoz a vezetek semmiben
-van megegy kontrollered tolton, amire csak kicsereled ha a masik lemerul

A beepitett aksit pedig szerintem nagyon ritkan szoktak cserelni, kb elobb hasznalodnak el fizikailag a gombok a cuccon. Egy olyan 5 evet biztos kihuz sztem ha nem egesz nap hasznalod, li-ion aksiknak egy par ezer toltest birniuk kell.
Annal meg sztem barmi jobb, hogy folyamatosan uj elemeket vegyel/dobj ki ha jatszani akarsz..
- tehát csak azért dugjak be egy adaptert a falba vagy járassam a gépet, hogy fel legyen töltve mindig az akku? és ha nem játszok a ps3/4-el 3-4 hetet? akkor feleslegese töltöttem ;) és ha játszanék 5-6 óránál többet? akkor ugye mindenképp kidöglik a ds4...
- nincs hosszabb madzagom, de csak emiatt vegyek egy 5 méterest (10m már nem szabványos) és azt tároljam az egyébként is mennyiségi kábeldzsuvával együtt?
- vagy vegyek még egy kontroller :DDD oké.... (van egyébként, csak a kettővel méginkább bűvészkedni kell, h mikor melyik volt töltve és h kisült-e mert épp AZT nem használtam jóideje ... nem egyszer volt, h nyomom a ds4el, lemerül, másik előkap, az is 1 óra mulva paff. péesen 6 éve az a menetrend, hogy hosszu játék kábelen ér véget :(

Nem megy ám teljesen szarrá, sokszor még 5 év után se... csak méééégszarabbul bírja, ha ez a sony fosánál egyáltalán lehetséges :)
(moby anno cserélte a ds4 akkuját, azon én is agyaltam, de ... garis még, mivan ha elbaszom, pénz, idő, stb.)

Elemről nem volt szó, mert még1x: aki elemet használ az DÖGÖLJÖN MEG. Innen indulunk ;)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #14104 2016.12.30. 16:26

DanielT írta:"mi a baj manapság a scifikkel", "Túlmagyarázzák"
Mondja ezt az aki nem nézte meg az Érkezést...
Avatar
arty

Hozzászólás #14105 2016.12.30. 16:30

DanielT írta:A Prometheusnál többször fogtam a fejem az agyhalott baromságok miatt, de asszem 2x láttam és simán megnézném megint. Lehet, hogy ma lesz a napja.

Az Interstellart 1x láttam, de SOHA TÖBBÉ. SOHA. Nincs az az isten, hogy azt a saját magába szerelmes agybaszást még egyszer megnézzem. A film fő trükkje az volt, hogy 20 percenként rántott elő a seggéből egy közkedvelt sztárt, ezt vegyítették a mérhető leggagyibb érzelgősséggel és totál nonszensz baromság sztorival amit Zó írt le jól: Ha nem érti a paraszt, akkor azt hiszi, hogy valami hűűdenagyonkülönlegeset látott.

szerk: Közben már töltődik is a Prometheus.
Az interstellart is nagyon szerettem, de második megnézésre én sem tudom rávenni magam, ellenben a prometheust moziban láttam, azóta itthon 2x - s bár nem gyűlöltem a mozi után se, igazán megkedvelni itthon sikerült. (és ennél döntöttem el, hogy soha többet 3d-s mozizás - a pazar látványvilágból szemüvegen keresztül igen kevés jön át :( )

A remek képminőség és a jó hang miatt szvsz bármikor újranézős. De ahogy Zó, úgy legszívesebben én is egy Alien-Aliens-Prometheus héten tudnám elképzelni. (marathon nem megy, a kölkök miatt... majd ha végre elég nagyok lesznek hozzá :) )

Oké, látom neked bedöglött a hármas nézés. Akkor szedj valami tarkovszkijt :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #14106 2016.12.30. 16:31

Moby írta:Ha már úgyis Ridley Scott az alaptéma, akkor ott a The Martian. Ha már úgyis az van, hogy lókaki a scifi manapság. Na az eléggé nem kaki :)
Perfekt scifi, nagyon régóta készülök megnézni a bővítettet, hátha ad hozzá, még :)
Avatar
arty

Hozzászólás #14107 2016.12.30. 16:32

Micsu írta:[kurvanagy1070.jpg]
:eljen: + :gun: me irigyvagyok
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14108 2016.12.30. 16:33

arty írta:- tehát csak azért dugjak be egy adaptert a falba vagy járassam a gépet, hogy fel legyen töltve mindig az akku? és ha nem játszok a ps3/4-el 3-4 hetet? akkor feleslegese töltöttem ;) és ha játszanék 5-6 óránál többet? akkor ugye mindenképp kidöglik a ds4...
- nincs hosszabb madzagom, de csak emiatt vegyek egy 5 méterest (10m már nem szabványos) és azt tároljam az egyébként is mennyiségi kábeldzsuvával együtt?
- vagy vegyek még egy kontroller :DDD oké.... (van egyébként, csak a kettővel méginkább bűvészkedni kell, h mikor melyik volt töltve és h kisült-e mert épp AZT nem használtam jóideje ... nem egyszer volt, h nyomom a ds4el, lemerül, másik előkap, az is 1 óra mulva paff. péesen 6 éve az a menetrend, hogy hosszu játék kábelen ér véget :(

Nem megy ám teljesen szarrá, sokszor még 5 év után se... csak méééégszarabbul bírja, ha ez a sony fosánál egyáltalán lehetséges :)
(moby anno cserélte a ds4 akkuját, azon én is agyaltam, de ... garis még, mivan ha elbaszom, pénz, idő, stb.)

Elemről nem volt szó, mert még1x: aki elemet használ az DÖGÖLJÖN MEG. Innen indulunk ;)
Én anno vettem bele minőséginek mondott utángyárott akksit, elvben a 3x-a teljesitmenyben, mar nem emlekszem mekkora volt, de 2x annyi ideig birta kb. Tehát teszemazt 10ora, ami még mindig nevetséges. Sokkal inkább a 2 szett tölthető elem+csere mert az birta egy hétig kb.
Mindjuk bárcsak ez lenne a baja a ds4 nek csak. Lehámlo analog, ripiropi szar gagyi ház, felesleges elemlámpa funkcio.
Amugy azon nekem az analogok is meg az összes gomb cserélve volt fémre, meg a gomb alatti szilikonok is jobbra, de vicc hogy minőségre közel nincs a ds3-2 höz. Ps2-met előrántva szerencsétlen ds2 még mindig sokkal minőségibb cucc, érdekes ott volt erő nyomásérzékeny gombokra is...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14109 2016.12.30. 16:55

skinnyman írta:-hosszabb madzagod van, peldaul 5 vagy 10 meteres -igy nem igazan korlatoz a vezetek semmiben
Lehet érezni a kontrolleren, hogy "húzza" a madzag. Sokat játszom így, de jobb szeretem, ha szabad, mint madár. Amúgy inkább csak marginális, szokható kényelmetlenség, de ha haonászni kell, akkor máris egy fokkal zavaróbb - amit tapasztaltam, amikor Heavy Rain közben lemerült a PS3, és vezetőszáron folytattam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14110 2016.12.30. 16:56

Mekee írta:Lehámlo analog
Tudom, hogy jellemző panasz, de a gyakorlatban ez mennyire általános? Csak nekem van szerencsém, hogy akármennyire is gyűröm, tartja magát?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14111 2016.12.30. 17:03

Micsu írta:Minden nap égeti a szemem ez a grafikon, minden nap egyre rosszabb tudomásul venni hogy a lúzerek táborát erősítem, ki szeretnék törni

Kár hogy nem fé bele a házba, jöhet a gányolás :D
Csak tudnám mi a májamra vártál eddig... :wilting:

Na mindegy, ha kicsit későn is, elérte a célját a bajnokság, kellően távolra kerültél a PRŐ-től. :eljen:
Avatar
insp

Hozzászólás #14112 2016.12.30. 17:06

Micsu írta:Minden nap égeti a szemem ez a grafikon, minden nap egyre rosszabb tudomásul venni hogy a lúzerek táborát erősítem, ki szeretnék törni

Kár hogy nem fé bele a házba, jöhet a gányolás :D


Kartya: :eljen: Ganyolas: :levele: :ejnye1:
Avatar
insp

Hozzászólás #14113 2016.12.30. 17:17

DanielT írta:Csak tudnám mi a májamra vártál eddig... :wilting:

Na mindegy, ha kicsit későn is, elérte a célját a bajnokság, kellően távolra kerültél a PRŐ-től. :eljen:


Nalam is elerte felig, tegnap beficcent a 6700K.
A meglevo hutes meglepoen brutal jol teljesit (61 C / 1 ora 3Dmark utan - 4,5Ghz). Amig nem jon meg a 3 Noctua, addig ilyen felallasban:
Kép
Kis szines: A VGA lapatokon NULLA por halmozodott fel, amikor szetkaptam a gepet.:vigyor2: Gyakorlatilag passzivan ment honapokat.

Artynak: Persze nem tuningolom, bár megy 4.8ghz-en, nem is melegszik, de visszaraktaam alapra és passziánszozok rajta! :P :idiota:

Komolyra forditva: hatalmas flash az ASUS AISuite baromi jo, dedo egy a basic tuning. Ha meglesznek a ventik, akkor megnezem, mi a vege.
Avatar
eje75

Hozzászólás #14114 2016.12.30. 17:26

Micsu írta:Minden nap égeti a szemem ez a grafikon, minden nap egyre rosszabb tudomásul venni hogy a lúzerek táborát erősítem, ki szeretnék törni

Kár hogy nem fé bele a házba, jöhet a gányolás :D
Zsír, qwa jól néz ki... majd nyomass időkém eredményt....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14115 2016.12.30. 17:28

insp írta:Nalam is elerte felig, tegnap beficcent a 6700K.
A meglevo hutes meglepoen brutal jol teljesit (61 C / 1 ora 3Dmark utan - 4,5Ghz).
Ez nagyon jól hangzik, csak az a helyzet, hogy 3DMarkban 1 percig se dolgozik a proci komolyabb terhelésen. Prime95-tel nézd meg.
Avatar
insp

Hozzászólás #14116 2016.12.30. 17:29

Kep lemaradt:Kép

Felkeszul: GTX1080, ha lesz a mostanihoz hasonlo meretu, ami magassagban es hosszusagban is befer a hazba.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14117 2016.12.30. 17:37

Nekem az Interstellar bejött. Nem volt egy hűdenagy megfejtés, de nem is voltak olyan szintű full kreténkedések, mint a Prometheusban. Azzal viszont egyet tudok érteni, hogy mindent agyon magyaráznak manapság.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14118 2016.12.30. 17:49

insp írta:Kep lemaradt:Kép

Felkeszul: GTX1080, ha lesz a mostanihoz hasonlo meretu, ami magassagban es hosszusagban is befer a hazba.
Hagyd már azt a fospendej dropboxot, így se látjuk. Abload.de, vagy simán itt csatolmányként feltolod.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14119 2016.12.30. 17:52

benőmenő írta:Nekem az Interstellar bejött. Nem volt egy hűdenagy megfejtés, de nem is voltak olyan szintű full kreténkedések, mint a Prometheusban. Azzal viszont egyet tudok érteni, hogy mindent agyon magyaráznak manapság.
Jut eszembe, idén a Dark Cityt fedeztem fel (nem noname, régóta tudtam, hogy létezik, csak valahogy mindig kimaradt), ami sci-fi-ben, igaz, nem hagyományos "űrhajósban" bejött, az sem ebből az évezredből való, de azért nem is antik. De ebből is a rendezőit mertem csak megnézni, mert annyi spoilermentes információt sikerült összeszednem a filmről, hogy a mozisban az elején narrációval lelövik a lényeget :wilting: Nem csekkoltam utólag, hogy így van-e.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.12.30. 17:53-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14120 2016.12.30. 17:53

Zóanagyvarázsló írta:Tudom, hogy jellemző panasz, de a gyakorlatban ez mennyire általános? Csak nekem van szerencsém, hogy akármennyire is gyűröm, tartja magát?
Hát annyira, hogy akit ismerek és van ds4-e annak lemállik előbb-utóbb. Még az ujon is, mert kellett a touchpardre a fénycsik, a minőség meg minek ugye... :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14121 2016.12.30. 17:56

arty írta:he? nem érted az akku jelentését?
1 akku vs 2 akku, 100%al több szennyezés :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14122 2016.12.30. 17:58

DanielT írta:Csak tudnám mi a májamra vártál eddig... :wilting:

Na mindegy, ha kicsit későn is, elérte a célját a bajnokság, kellően távolra kerültél a PRŐ-től. :eljen:
mással foglalkoztam, most kezdtem el megint játszogatni :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #14123 2016.12.30. 18:37

Mekee írta:Hát annyira, hogy akit ismerek és van ds4-e annak lemállik előbb-utóbb. Még az ujon is, mert kellett a touchpardre a fénycsik, a minőség meg minek ugye... :)
Eddig 9 darab ds4-em volt, a mostani kettővel 11(ebből volt olyan, ami launchkontroller)de egyikről sem vált le a gumi. Nemtudom, szerintem válogasd meg jobban az ismerőseidet :DD A DS4 meg az ultraszar akkuidőt leszámítva a legjobb kontroller ami létezik. Sajnos a windows támogatás nélkül, így pécén továbbra is a 360 a létező legjobb.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14124 2016.12.30. 19:40

Moby írta:Eddig 9 darab ds4-em volt, a mostani kettővel 11(ebből volt olyan, ami launchkontroller)de egyikről sem vált le a gumi. Nemtudom, szerintem válogasd meg jobban az ismerőseidet :DD A DS4 meg az ultraszar akkuidőt leszámítva a legjobb kontroller ami létezik. Sajnos a windows támogatás nélkül, így pécén továbbra is a 360 a létező legjobb.
Mondjuk ugy a kevésbé szar inkább. Azért azt a gyenge recsegős kinai alja fröccsöntött műanyagos gyenge akkus ipari mélypontot ne mondjuk azé jónak.
Hát érdekes, a közelemben lévő kb 10 kontroller mindegyike lemállott vagy fog.
Arrol nem is beszélve hogy a ravasz is elhullik, hamar tönkremegy a szilikonos érintkezője, és ezért fullon behuzva sem 100% a tengely. Ez anno driveclubban jött ki nagyon, mikor nem értettem miért nem megy az én kocsim ugyanugy, pcre dugva láttam a csodát. Ok százforintos tétel, vettem is vagy 10et, de na...
Ds2-3 még mindig tökéletes, a ymásérzékeny gombok is, pedig az volt hogy repült, nem is keveset :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #14125 2016.12.30. 19:58

Mekee írta:Mondjuk ugy a kevésbé szar inkább. Azért azt a gyenge recsegős kinai alja fröccsöntött műanyagos gyenge akkus ipari mélypontot ne mondjuk azé jónak.
Nemtudom neked mit adtak el, de szerintem ezzel pont átbasztak :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #14126 2016.12.30. 20:15

Van olyan, akinek megy a viber windows10-en? Az oldala csak ahhoz az winsztóros fosfhoz visz, ami elindul, éés csak pörög a forog, de nem történik semmi...

/ami pörgés közben a telefonon behozza a qr olvasót, de a win kliens csak egy "no service" hibával leáll.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14127 2016.12.30. 20:23

Moby írta:Eddig 9 darab ds4-em volt, a mostani kettővel 11(ebből volt olyan, ami launchkontroller)de egyikről sem vált le a gumi. Nemtudom, szerintem válogasd meg jobban az ismerőseidet :DD
Az egy éves kék DS4-emről sem vált még fel, pedig izzadós a kezem.
skinnyman

Hozzászólás #14128 2016.12.30. 20:24

arty írta:- tehát csak azért dugjak be egy adaptert a falba vagy járassam a gépet, hogy fel legyen töltve mindig az akku? és ha nem játszok a ps3/4-el 3-4 hetet? akkor feleslegese töltöttem ;) és ha játszanék 5-6 óránál többet? akkor ugye mindenképp kidöglik a ds4...
- nincs hosszabb madzagom, de csak emiatt vegyek egy 5 méterest (10m már nem szabványos) és azt tároljam az egyébként is mennyiségi kábeldzsuvával együtt?
- vagy vegyek még egy kontroller :DDD oké.... (van egyébként, csak a kettővel méginkább bűvészkedni kell, h mikor melyik volt töltve és h kisült-e mert épp AZT nem használtam jóideje ... nem egyszer volt, h nyomom a ds4el, lemerül, másik előkap, az is 1 óra mulva paff. péesen 6 éve az a menetrend, hogy hosszu játék kábelen ér véget :(

Nem megy ám teljesen szarrá, sokszor még 5 év után se... csak méééégszarabbul bírja, ha ez a sony fosánál egyáltalán lehetséges :)
(moby anno cserélte a ds4 akkuját, azon én is agyaltam, de ... garis még, mivan ha elbaszom, pénz, idő, stb.)

Elemről nem volt szó, mert még1x: aki elemet használ az DÖGÖLJÖN MEG. Innen indulunk ;)
-csak akkor kell bedugnod, ha tolteni akarod, ami sok jateknal is eleg kene legyen par naponta par orara
-ebben nem latom mi az akkora ervagas. Kulonben meg csak emiatt vennel elemeket, vagy ujratoltheto aksikat + toltot hozza, meg folyamatosan elemeket cserelgetnel ossze-vissza, az se egyszerubb..
-nyilvan nem csak ezert vennel megegy kontrollert, inkabb hogy lehessen egyszerre ketten jatszani, de ha mar ugyis 2 van, es altalaban egyedul hasznalod, igy sztem eleg kenyelmesen megoldhato a dolog. Az egyik ra van dugva a gepre, az ugyis megy ha merited a masikat, ha az pedig elkezd merulni, kicsereled oket, ennyi.

Nehany ezer toltest meg illik birniuk durvabb kapacitascsokkenes nelkul.. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14129 2016.12.30. 20:46

Arty rémálma. :idiota:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14130 2016.12.30. 22:22

Mekee írta:Mondjuk ugy a kevésbé szar inkább. Azért azt a gyenge recsegős kinai alja fröccsöntött műanyagos gyenge akkus ipari mélypontot ne mondjuk azé jónak.
Hát érdekes, a közelemben lévő kb 10 kontroller mindegyike lemállott vagy fog.
Arrol nem is beszélve hogy a ravasz is elhullik, hamar tönkremegy a szilikonos érintkezője, és ezért fullon behuzva sem 100% a tengely. Ez anno driveclubban jött ki nagyon, mikor nem értettem miért nem megy az én kocsim ugyanugy, pcre dugva láttam a csodát. Ok százforintos tétel, vettem is vagy 10et, de na...
Ds2-3 még mindig tökéletes, a ymásérzékeny gombok is, pedig az volt hogy repült, nem is keveset :)
Mivel DS3 és DS4 is van itthon, hadd tartsam a szembeállítást barokkos túlzásnak. Hangsúlyozom, Sixaxist vagy első generációs DS3-at nem próbáltam, de CECHZC2EA1 már messze nem olyan szuper, mint ahogy azt előadod. Amilyen használat mellett újonnan 2 napig bírta a DS4, ez bírta 3-ig. Jelentős különbség, de valójában mindkettő gyenge. A ravaszok és az analógok is elkezdtek lötyögni egy idő után, talán még annyi sem kellett neki, mint a DS4-nek. Márpedig ezt a típust adják már sok éve slimek mellé. A B1, ami még újabb, meg még a DS4-hez képest is feleannyira bírja, és nagyjából a Dragon's Dogma 250 órája alatt meghalt az analógja, de már alapból gagyibb volt. (A fórumok tanúsága szerint nem hamisítványt kaptam, hanem tényleg ilyen ótvar, mindenki hüledezik. Én is azt hittem egy darabig, hogy átvertek, ilyen nem létezik.)

Szóval a Sony már bőven az előző generációban elkezdte az olcsósítást. Tökre örülök én, hogy valaha állítólag tényleg létezett normálisabb DS3, de olyat már sok-sok éve nem kapni boltban, ha tényleg annyival jobb is, mint állítod. Mindenesetre a PS3-ba későn, a DS4-be viszonylag hamar beszállóként nagyon mást tapasztaltam, és elég jól bírja a DS4-em, jobban mint az elődei. Nem tudom, hogy ezúttal is gagyiasították-e az újabb revíziót, de ha nem, akkor már beljebb vagyunk, vagyis inkább beljebb maradtunk. Persze nem zárható ki, hogy a DS3-aimmal pechem volt, a DS4-gyel meg szerencsém, de utánaolvasgatva nem éreztem magam kivételnek.

De mindezt már kifejtettem korábban is, csak más kontextusban, és akkoriban te nem voltál kéznél.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #14131 2016.12.30. 22:26

skinnyman írta:Nehany ezer toltest meg illik birniuk durvabb kapacitascsokkenes nelkul.. :)
Én ehhez nem értek, de mondjuk 3 naponta töltve ez évtizedest távlatot jelentene. Na, ilyen tartósan kapacitásőrző beépített akksival még soha nem találkoztam az elektronikai eszközökben. A kontrollereimnél sem. Szóval lehet, hogy elméletben igazad van, de sajnos nálam a valóság másképp gondolta. Keresd meg, és játszd le vele! :ravasz1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14132 2016.12.31. 04:34

Zóanagyvarázsló írta:Mivel DS3 és DS4 is van itthon, hadd tartsam a szembeállítást barokkos túlzásnak. Hangsúlyozom, Sixaxist vagy első generációs DS3-at nem próbáltam, de CECHZC2EA1 már messze nem olyan szuper, mint ahogy azt előadod. Amilyen használat mellett újonnan 2 napig bírta a DS4, ez bírta 3-ig. Jelentős különbség, de valójában mindkettő gyenge. A ravaszok és az analógok is elkezdtek lötyögni egy idő után, talán még annyi sem kellett neki, mint a DS4-nek. Márpedig ezt a típust adják már sok éve slimek mellé. A B1, ami még újabb, meg még a DS4-hez képest is feleannyira bírja, és nagyjából a Dragon's Dogma 250 órája alatt meghalt az analógja, de már alapból gagyibb volt. (A fórumok tanúsága szerint nem hamisítványt kaptam, hanem tényleg ilyen ótvar, mindenki hüledezik. Én is azt hittem egy darabig, hogy átvertek, ilyen nem létezik.)

Szóval a Sony már bőven az előző generációban elkezdte az olcsósítást. Tökre örülök én, hogy valaha állítólag tényleg létezett normálisabb DS3, de olyat már sok-sok éve nem kapni boltban, ha tényleg annyival jobb is, mint állítod. Mindenesetre a PS3-ba későn, a DS4-be viszonylag hamar beszállóként nagyon mást tapasztaltam, és elég jól bírja a DS4-em, jobban mint az elődei. Nem tudom, hogy ezúttal is gagyiasították-e az újabb revíziót, de ha nem, akkor már beljebb vagyunk, vagyis inkább beljebb maradtunk. Persze nem zárható ki, hogy a DS3-aimmal pechem volt, a DS4-gyel meg szerencsém, de utánaolvasgatva nem éreztem magam kivételnek.

De mindezt már kifejtettem korábban is, csak más kontextusban, és akkoriban te nem voltál kéznél.
Hát most ds3 nincs kéznél, ds2 van, ami az első rev. Slimhez ps2 höz járt, azt nemrég üzemeltem ujra be, mert szerváltam egy jo batár crt-t. Node szoval az a mai napig frankon megy, mindene jo, kicsit kopottak az analog karimái, de ez elkerülhetetlen.
Ds3 pedig volt több is, első fat ps3, amiben volt hw-es ps2 támogatás, meg utána volt egy slimem is, nagyjábol ugyanaz szerintem, de korántsem volt zavaro az akksi idő, soha nem kellett baszakodni játék közben töltéssel, ha egész nap nyomtam se, ellenben ps4-ds4 nél már első nap szemetszúrt hogy egy 6-8 orát tudok max játszani kábelezés meg fiszemfaszom nélkül. És a tuning akksi se sokat segitett.
Most meg pc-n x360 at használok, és sokkal inkább ez, mint az állandoan lemerülő szotyi. Lehet macerásabb kicserélni az aa akksikat, viszont sokkal kevesebbszer kell, mert napokat elmegy, nemkell játék közben baszakodni ezzel soha.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14133 2016.12.31. 09:13

Lepörgött. Mondhatni. :banplz:
Spoiler
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14134 2016.12.31. 09:24

Moby írta:Lepörgött. Mondhatni. :banplz:
Spoiler
Kép
Én is ezt tolom, bár nincs vertikálsztendem, csak a 60frémre jussa...
Ilyen egyszerű lenne mindent megcsinálni, vagy nagyon rámentél?

Amugy az elsőnél nekem sokkaljobb, irányitás otvar még mindig, de van bárhova gyorsutazás gomb, meg maga az egész eléggé összetett lett, nagyon bejönnek a poénok, meg az aproságok is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14135 2016.12.31. 09:40

Nálam meg lepörgött a Hitman tutorial és az első epizód. Fogalmam sincs miért ír a Steam 19 órát rá, annyi szerintem nem volt...

Nagyon jó érzés létezni a játék világában, egyszerűen csak mászkálni, forgatni a kamerát, felfedezni, még HDR és csekkerbord nélkül is. A megcsinálható tartalom és feladat is iszonyatos mennyiségű, olyannyira, hogy a fő küldetésnél asszem a 19 gyilkossági verzióból HÁRMAT tudtam megcsinálni. Aztán megnéztem a maxolást egy 3 órás YT videón, amiből elég sokat tanultam a mechanikáról, úgyhogy visszamentem és legalább a training missziókat 90% fölé toltam.

Ezt követően utam a Steam store-ba vezetett, ahol megvettem az összes elérhető tartalmat. Gyakorlatilag egyetlen pálya maxolásában van egy Last Guardian+Uncharded rész+COD single játékideje.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14136 2016.12.31. 09:41

Moby írta:Lepörgött. Mondhatni. :banplz:
Spoiler
Kép
Jó látni, hogy bár évek óta nem kerül kiosztásra a POTY trófea, azért egyesek a mai napig kampányolnak megszokásból. :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14137 2016.12.31. 09:42

benőmenő írta:Jó látni, hogy bár évek óta nem kerül kiosztásra a POTY trófea, azért egyesek a mai napig kampányolnak megszokásból. :taps:
:banplz: :taps: :taps: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14138 2016.12.31. 09:50

DanielT írta:Nálam meg lepörgött a Hitman tutorial és az első epizód. Fogalmam sincs miért ír a Steam 19 órát rá, annyi szerintem nem volt...

Nagyon jó érzés létezni a játék világában, egyszerűen csak mászkálni, forgatni a kamerát, felfedezni, még HDR és csekkerbord nélkül is. A megcsinálható tartalom és feladat is iszonyatos mennyiségű, olyannyira, hogy a fő küldetésnél asszem a 19 gyilkossági verzióból HÁRMAT tudtam megcsinálni. Aztán megnéztem a maxolást egy 3 órás YT videón, amiből elég sokat tanultam a mechanikáról, úgyhogy visszamentem és legalább a training missziókat 90% fölé toltam.

Ezt követően utam a Steam store-ba vezetett, ahol megvettem az összes elérhető tartalmat. Gyakorlatilag egy pálya maxolásában van egy Last Guardian+Uncharded rész+COD single játékideje.

Hitman lesz nálam is a következő. Bár egyelőre csak az aélap, meg plusz egy pálya van meg. Meglátjuk hogy alakul a többi pálya sorsa.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14139 2016.12.31. 09:50

Moby írta:Hitman lesz nálam is a következő. Bár egyelőre csak az aélap, meg plusz egy pálya van meg. Meglátjuk hogy alakul a többi pálya sorsa.
Remélem szigorúan vertikálisan és cinematic frémmel, elvégre még csak 2017 van holnap. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14140 2016.12.31. 09:58

DanielT írta:Remélem szigorúan vertikálisan és cinematic frémmel, elvégre még csak 2017 van holnap. :wilting:

Még mindig nincs működő gépem. Meg verticalra az alap meg a pálya ingyenvót. Mondjuk a többi nem. De prón.amúgy nem olyan szar.

Vissza: “Leáldozott.hu”