A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13931 2016.12.26. 17:36

SlickAdam, neked van Doomod? Gondoltam kipróbálom Steam Controllerrel, erre az első két ellenfél lepisztolyozása után mindig kikapcsol a kontroller, és visszakapcsolás után is gyorsan elhal. Ez mi a tököm? A Steam cseszik hiteles töltöttségi állapotot kijelezni, de játékon kívül ki se akar kapcsolni, és tegnap Borderlands 2 közben sem volt gond. Nem értem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13932 2016.12.26. 17:40

SlickAdam írta:nyomtam vagy... 15 percet ezzel a Victor-al.
szolid, minösegi kis cuccnak tünik valoban. azonnal erezni, hogy nem egy hirtelen összehajitott gagyisag.

Kipróbásztam, ez valóban nem a 460-an műfaja (bár nemtudom olyan műfaj egyáltalán létezik-e :D).Viszont. 2 dolog.
1. Ezt én már láttam!(fogalmam sincs hol, mikor, de játszottam vele)
2. Kibaszottul szép!

Szal...kösz még1x! :)


Más.
Kezdem megkedvelni ezt a P9-et. 48 órája nem látott töltőt, de még 35%-on áll a jelző :eljen: A nexus5-öt ennyi idő alatt újkorában is töltöttem vagy 2x biztos (mamár az inkább 5).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13933 2016.12.26. 17:45

Zóanagyvarázsló írta:SlickAdam, neked van Doomod? Gondoltam kipróbálom Steam Controllerrel, erre az első két ellenfél lepisztolyozása után mindig kikapcsol a kontroller, és visszakapcsolás után is gyorsan elhal. Ez mi a tököm? A Steam cseszik hiteles töltöttségi állapotot kijelezni, de játékon kívül ki se akar kapcsolni, és tegnap Borderlands 2 közben sem volt gond. Nem értem.
van. megnezem kesöbb.
Avatar
eje75

Hozzászólás #13934 2016.12.26. 19:50

A Grand Theft Auto V a greenmangaming-en 19 font... ennél olcsóbban nem nagyon láttam eddig máshol...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13935 2016.12.26. 20:40

eje75 írta:A Grand Theft Auto V a greenmangaming-en 19 font... ennél olcsóbban nem nagyon láttam eddig máshol...
28.6 €-ert latom. attol mar volt olcsobb (24 €).
Avatar
eje75

Hozzászólás #13936 2016.12.26. 22:47

SlickAdam írta:28.6 €-ert latom. attol mar volt olcsobb (24 €).
Az fasza...de a 24 EUR az 7300 Ft... a 19 GBP meg csak 6800.... persze előbb utóbb lesz az 2,4 EUR is, csak ki kell várni... viszont ez szvsz nem rossz ár érte...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13937 2016.12.26. 23:01

eje75 írta:Az fasza...de a 24 EUR az 7300 Ft... a 19 GBP meg csak 6800.... persze előbb utóbb lesz az 2,4 EUR is, csak ki kell várni... viszont ez szvsz nem rossz ár érte...
Pedíg annyi az
Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13938 2016.12.26. 23:31

SlickAdam írta:van. megnezem kesöbb.
Kösz, nem akarlak ugráltatni, mert elég méretes jószág, de hátha hozzá tudsz szólni. Majd még én is próbálkozom vele, de 10 percnél többet nem szántam rá. Ami nem megy "konzolosan", az nálam többnyire megy mostanában az instantfos kategóriába.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13939 2016.12.26. 23:32

Zóanagyvarázsló írta:Szép! Én kivárom, hogy mást érdekel-e, mert fogalmam sincs, hogy mikor lenne rá időm. Tökéletlenül érdekes játéknak tűnik, már régóta nézegetem, de mindig van annyi más is.
Akkor a Hard Westre nincs más jelentkező?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13940 2016.12.26. 23:32

A Victor Vranhoz keres majd valaki partnert? Nem mostanában próbálnám, de egy pár héten belül sanszos. Egyesül viszont ritkán játszom ilyesmivel.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #13941 2016.12.27. 09:10

Zóanagyvarázsló írta:A Victor Vranhoz keres majd valaki partnert? Nem mostanában próbálnám, de egy pár héten belül sanszos. Egyesül viszont ritkán játszom ilyesmivel.
Nem tudom mennyi időm lesz, de ha lesz, nyomnám!
Avatar
arty

Hozzászólás #13942 2016.12.27. 09:12

Zóanagyvarázsló írta:A Victor Vranhoz keres majd valaki partnert? Nem mostanában próbálnám, de egy pár héten belül sanszos. Egyesül viszont ritkán játszom ilyesmivel.
én!
bár lehet jobbra számítóttál ;)

a kérdés, hogy ha én már 1-2 órányival előrébb vagyok, akkor hogyan tudunk coopozni?
mindegy, szívesebben tolnám coopban, ennyi a lényeg ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #13943 2016.12.27. 09:13

SlickAdam írta:28.6 €-ert latom. attol mar volt olcsobb (24 €).
Mert a németeknek euróban van, a magyaroknak meg fontban. Régiós árazás 4tw.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13944 2016.12.27. 10:30

arty írta:én!
bár lehet jobbra számítóttál ;)

a kérdés, hogy ha én már 1-2 órányival előrébb vagyok, akkor hogyan tudunk coopozni?
mindegy, szívesebben tolnám coopban, ennyi a lényeg ;)
A co-op, mint minden a Victor Vran világában, csodálatosan működik. :D

A legszerencsésebb persze, ha elviszi mindkét fél ugyanaddig, 1-2óra az semmi.

Másik scenárió, együtt viszitek el megint addig, ahol az egyik fél már tartott, tehát valaki megint végigmegy a helyszíneken, kísérőként.

Harmadik, hogy aki elöl van, behívja magához a másikat, aki odateleportál és mentek együtt.

Én az első kettőt javaslom, addig csinálni, amíg mindkét félnek ugyanaz a küldetés aktív a térkép alatt kiírva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13945 2016.12.27. 10:57

Moby írta:Más.
Kezdem megkedvelni ezt a P9-et. 48 órája nem látott töltőt, de még 35%-on áll a jelző :eljen: A nexus5-öt ennyi idő alatt újkorában is töltöttem vagy 2x biztos (mamár az inkább 5).
Jah, az akku élettartam egy kabaré, már sportot űzök belőle, hogy napokig nem töltöm, amikor mégis, akkor meg csak rárakom egy kicsit, majd amikor már kezdené élvezni, interruptálom a koituszt, hogy "ENNYIKE! Na most ezzel húzd ki még 2 napig!" :D

A 4000mah+jó szoftver nem tréfadolog.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13946 2016.12.27. 11:44

Botond írta:Mert a németeknek euróban van, a magyaroknak meg fontban. Régiós árazás 4tw.
teljesen logikus, ja. en is ugy hallottam, hogy az unio nagy reszen font van. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #13947 2016.12.27. 12:37

DanielT írta:Jah, az akku élettartam egy kabaré, már sportot űzök belőle, hogy napokig nem töltöm, amikor mégis, akkor meg csak rárakom egy kicsit, majd amikor már kezdené élvezni, interruptálom a koituszt, hogy "ENNYIKE! Na most ezzel húzd ki még 2 napig!" :D

A 4000mah+jó szoftver nem tréfadolog.
Azt gyanítom én is, hogy itt szoftveresen megy a csoda, csak azt az egyet nem értem de kurvára nem, hogyha egy éjszaka alatt esik 1(EGY) százalékot az akkukatöltöttség a huaweiéknél, akkor vajon az összes többi androidos telefon mégis mi a retkes gecit csinál? (a nexus 5-nél ez olyan 25% környéke...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #13948 2016.12.27. 12:47

Kibaszottul vicces LOL. hetvenvalahányszázalékkal 3 nap. Tik többi gyártók, mi az apátok faszát műveltek???
Spoiler
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13949 2016.12.27. 13:09

Az új Deus Ex egy streaming-katasztrófa. Nincs olyan beállítás, amivel ne lenne mikro-ricc-röcc. Még akkor is szaggat, ha a framerate kijelző konstans 60-at mutat.
Ilyen igénytelen fejlesztést...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13950 2016.12.27. 13:13

Hát, ez a 3DMark 'bajnokság' gyakorlatilag egy videokártya-ranking.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13951 2016.12.27. 13:16

Moby írta:Azt gyanítom én is, hogy itt szoftveresen megy a csoda, csak azt az egyet nem értem de kurvára nem, hogyha egy éjszaka alatt esik 1(EGY) százalékot az akkukatöltöttség a huaweiéknél, akkor vajon az összes többi androidos telefon mégis mi a retkes gecit csinál? (a nexus 5-nél ez olyan 25% környéke...)
Doze műve. Ami egy nagyon jó dolog, de lehet vele szívni is. Lehet, hogy a Nexuson be volt állítva, hogy pár szolgáltatás ne doze-oljon. Androidos fórumokon gyakran téma, hogy nem kapnak értesítéseket, riasztásokat bizonyos eseményekről, mert pl. dózol szinte minden.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13952 2016.12.27. 13:21

Necro írta:Karácsonyra kidobott az asszony, esetleg megvan még a Grim Fandango? :idiota:
Az ünnepek amúgy tipikus válási csúcsidőszak. Mert ilyenkor többet vannak együtt az (amúgy kimerült és fáradt) emberek és gyakran rájönnek, hogy az nem is annyira jó.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #13953 2016.12.27. 13:29

Moby írta:Azt gyanítom én is, hogy itt szoftveresen megy a csoda, csak azt az egyet nem értem de kurvára nem, hogyha egy éjszaka alatt esik 1(EGY) százalékot az akkukatöltöttség a huaweiéknél, akkor vajon az összes többi androidos telefon mégis mi a retkes gecit csinál? (a nexus 5-nél ez olyan 25% környéke...)
Amikor a Sony-t kezembe vettem 3+ éve akkor az sem esett 1 max 2%-nál többet egy éjszaka bekapcsolt wifivel. Sajnos azóta az idő foga kicsit megette az aksit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13954 2016.12.27. 13:32

aabyssx írta:Az ünnepek amúgy tipikus válási csúcsidőszak. Mert ilyenkor többet vannak együtt az (amúgy kimerült és fáradt) emberek és gyakran rájönnek, hogy az nem is annyira jó.
nah meg ilyenkor jopofizni kene de akinek ez mar nem megy mar frusztracioba tor ki :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13955 2016.12.27. 13:36

aabyssx írta:Doze műve. Ami egy nagyon jó dolog, de lehet vele szívni is. Lehet, hogy a Nexuson be volt állítva, hogy pár szolgáltatás ne doze-oljon. Androidos fórumokon gyakran téma, hogy nem kapnak értesítéseket, riasztásokat bizonyos eseményekről, mert pl. dózol szinte minden.
A Huawei erre még egy lapáttal rátesz, extranáci app gyilkolással. Csakhogy én szinte az összes alkalmazásomat áttettem "védett módba" (így hívják a menüben), ami nem engedi, hogy ki legyen lőve a háttérből. És így tolja ezt az üzemidőt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13956 2016.12.27. 13:40

aabyssx írta:Hát, ez a 3DMark 'bajnokság' gyakorlatilag egy videokártya-ranking.
Én is fájlalom, hogy se a tápot, se a házat nem veszi figyelembe a HÁROMDÉ MÁRK. ;PP Egyébként így működik a világ, te is látod, hogy a proci egy bizonyos szint felett már elenyésző nyereséget hoz, cserébe kb soha nem bottleneck a VGA -val ellentétben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13957 2016.12.27. 13:51

DanielT írta:Én is fájlalom, hogy se a tápot, se a házat nem veszi figyelembe a HÁROMDÉ MÁRK. ;PP Egyébként így működik a világ, te is látod, hogy a proci egy bizonyos szint felett már elenyésző nyereséget hoz, cserébe kb soha nem bottleneck a VGA -val ellentétben.
A valóságban meg egyre többször az. Konkrétan a deus exben is amiatt szoposkodik. Kérdezd Zót.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13958 2016.12.27. 13:54

Moby írta:A valóságban meg egyre többször az. Konkrétan a deus exben is amiatt szoposkodik. Kérdezd Zót.
Tudom én ezt a részét is, de ilyenkor többnyire a szarcsimbók fejlesztők portjait kell javítanod a több szálas (nem több magos!!!*) procmicmoccal.

*Kabbe Intel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13959 2016.12.27. 14:08

DanielT írta:... többnyire a szarcsimbók fejlesztők portjait kell javítanod ...
... pc-n, ugy altalaban az egesz konfiggal. brute force FTW! :nezze:
vegyé te is i7-et, az i5 az elegge 70's! :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13960 2016.12.27. 14:26

Moby írta:A valóságban meg egyre többször az. Konkrétan a deus exben is amiatt szoposkodik. Kérdezd Zót.
Még hátra van, hogy lássak youtube videót bármilyen erős konfiggal, ahol nem látom a mikro-ricc-röccöt.
Egyszerűen igénytelen a megvalósítás. Akkor is van ricc-röcc, ha a CPU 60%-ra terhelt, a GPU meg 50%-on unatkozik. Fos architektúra, béna adat-streaming megoldás. A (vérlázító módon) kicsit gyengébben teljesítő DX12-ben egy hangyányit kevésbé gáz a streaming stutter, de ott is van ricc-röcc.
Passzol az igénytelenséghez, mint amilyenek az arcok, animáció és a szinkron a játékban. Azt reméltem, hogy kinőtték már ezt az előzővel. Kontár banda.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13961 2016.12.27. 14:31

Amúgy nem is csodálom, hogy nem adnak erre a fejlesztők. PC fronton ahogy olvasgattam az internetet totál nincs igény a hót fix 60 FPS-re. A sötétbarmok 40-50 FPS+Ultrara verik, azt má nekik solid. Esztétikai érzék nulla.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13962 2016.12.27. 14:45

aabyssx írta:Amúgy nem is csodálom, hogy nem adnak erre a fejlesztők. PC fronton ahogy olvasgattam az internetet totál nincs igény a hót fix 60 FPS-re. A sötétbarmok 40-50 FPS+Ultrara verik, azt má nekik solid. Esztétikai érzék nulla.
Akkor most mesélj a konzolfrontról is...

Mer' akárhogy is nézem az EGYETLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! platform jelenleg, ahol minőség érhető el, az a Pc. Tök mindegy milyen áron pénz, vagy gyány tekintetében. NINCS. AL-TER-NA-TÍ-VA.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13963 2016.12.27. 15:14

ps pron jó minden :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13964 2016.12.27. 15:20

Micsu írta:ps pron jó minden :D
csak ha vertical :nezze: a user-ek nagy resze rosszabb fremet kap, gepet siman behajitva a tv ala.:(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13965 2016.12.27. 15:41

átküldtem a hwt zó

jó játékot
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13966 2016.12.27. 15:59

DanielT írta:Akkor most mesélj a konzolfrontról is...
Azokról én nem tudok semmit mondani. Megjelenés óta nem hiszem el, hogy ezek kijöttek ilyen formában, és még szerintem most sem tudatosítottam teljesen, hogy ez a gagyi szar most a konzolgaming.
De a pécét max. kevésbé szarnak tudnám nevezni. Kevesebb kompromisszumot kell kötni, de az is tele van szívással. Minőségi teljesítmény ott is csak azzal a pár címmel van, ami konzolon is ~igényesebben van összerakva a lehetőségekhez képest.
Csak ismételni tudom magamat, a játékoknak leáldozott. Ha még játéknarkós lennék, nyöszörögve dülöngélnék a sötét sarokban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13967 2016.12.27. 16:12

aabyssx írta:Minőségi teljesítmény ott is csak azzal a pár címmel van, ami konzolon is ~igényesebben van összerakva a lehetőségekhez képest.
Wat? Igényesebben van összerakva? Üszkös putri moslék a 99.9%, csak most már a range 762p-től terjed a bullshit4K felbontásig. De JÓL* semmi nem működik.

*60fps

Pécén legfeljebb rutin hekkelés van, mire összejön, de összejön. Riccen a Deus Ex? 2014-es hómlessz-budget kártyán és 2012-es hómlessz, K-mentes procin? Há' ne csodálkozz. (BTW fosport, de azért bőőőőőőőőőőőven átbruteforszolható)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13968 2016.12.27. 16:16

DanielT írta:BTW fosport, de azért bőőőőőőőőőőőven átbruteforszolható)
Nem lehet. Írtam, hogy hátra van még, hogy lássak youtube videot bármilyen konfiggal, amivel nem röcög (Prága).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13969 2016.12.27. 16:24

aabyssx írta:Nem lehet. Írtam, hogy hátra van még, hogy lássak youtube videot bármilyen konfiggal, amivel nem röcög (Prága).
A tiédnél 2x erősebb VGA kártyák a mainstream most. A procid lassan 5 éves, húzatlan phüdve. Nem youtubeon várnám a tökéletes minőség demonstrációját, de nehezen hiszem, hogy nem megy ricegés nélkül, annyira nem szar az a fos.

Persze saját tapasztalattal nem rendelkezem és ezen nem is tervezek ezen az állapoton változtatni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13970 2016.12.27. 16:33

aabyssx írta:Nem lehet. Írtam, hogy hátra van még, hogy lássak youtube videot bármilyen konfiggal, amivel nem röcög (Prága).
én még olyan youtube videót nem láttam ami lefolyna a képről, youtube alapból szar 60fpsre szvsz, az mindig reccen
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13971 2016.12.27. 16:35

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13972 2016.12.27. 16:47

DanielT írta:A tiédnél 2x erősebb VGA kártyák a mainstream most. A procid lassan 5 éves, húzatlan phüdve. Nem youtubeon várnám a tökéletes minőség demonstrációját, de nehezen hiszem, hogy nem megy ricegés nélkül, annyira nem szar az a fos.

Persze saját tapasztalattal nem rendelkezem és ezen nem is tervezek ezen az állapoton változtatni.
Látod ott a csíkot a banner alatt? Az az én kukázott gépem teljesítménye. Közel 1060-hoz húzott 970. CPU fejlődés meg nincs. Intelnek nincs versenytársa és több évtizedes tapasztalata van, hogy hogyan kell épphogy csepegtetni a fejlődést.
Messze a mainstream felett van a teljesítményem. Még azok között a lelkes idióták között is megállja a helyét, akik 3D Markot futtatgatnak. Képzelheted a többit, aki "csak játszani" akar. Néhány youtube-retard veszi csak meg a 6x olyan drágán a 2x teljesítményemet.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13973 2016.12.27. 16:54

(Amúgy a nem K-s CPU-m is húzva van. Z77 alappal tudok rajta húzni 400 MHz-et BCLK változtatás nélkül. Húztam rajta egy generációt.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13974 2016.12.27. 17:01

aabyssx írta:CPU fejlődés meg nincs. Intelnek nincs versenytársa és több évtizedes tapasztalata van, hogy hogyan kell épphogy csepegtetni a fejlődést.
Messze a mainstream felett van a teljesítményem. Még azok között a lelkes idióták között is megállja a helyét, akik 3D Markot futtatgatnak. Képzelheted a többit, aki "csak játszani" akar. Néhány youtube-retard veszi csak meg a 6x olyan drágán a 2x teljesítményemet.
És mi abban jó az Intelnek, hogy 5 év után sem égető manapság gépet cserélni? Ez érdekelne engem nagyon. Egy fillért nem kerestek rajtam 4 éve.

Meg az, hogy milyen fejlődést fognak vissza és csepegtetnek, amikor megfelelően megfizetve olyan procit kapsz, aminek a seggét se törölhetné ki a mostani 3570-ed. Sokkoló CPU ranglista Soha ilyen penge gyártástech nem volt és vért pisálnak, hogy menjenek le 10nm-re, a fizika legtávolabbi határait feszegetve.

Összeesküvéselmélet.

És milyen mainstreamról beszélünk? A fogalmatlan idiótákról, akiket emlegettél a stabil 50 körüli frémjükkel? Vagy azokról, akiknek van fogalmuk a témához, pl a topik népe... Na akkor így nézegesd azt a táblázatot a retró könfiggal. :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13975 2016.12.27. 17:04

aabyssx írta:Látod ott a csíkot a banner alatt? Az az én kukázott gépem teljesítménye. Közel 1060-hoz húzott 970. CPU fejlődés meg nincs. Intelnek nincs versenytársa és több évtizedes tapasztalata van, hogy hogyan kell épphogy csepegtetni a fejlődést.
Messze a mainstream felett van a teljesítményem. Még azok között a lelkes idióták között is megállja a helyét, akik 3D Markot futtatgatnak. Képzelheted a többit, aki "csak játszani" akar. Néhány youtube-retard veszi csak meg a 6x olyan drágán a 2x teljesítményemet.
lehet, hogy csak csepegtetnek, de a te procid ota mar kijött nehany uj modell. tehat egy 6600 vagy 6600K KICCCCSIT bikabb, mint amit te hasznalsz. es sok jateknal "alig" van manapsag különbseg a low es ultra között ---> kell a vas. egy ma összerakott gepbe i5 6500/6600 a minimum szvsz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #13976 2016.12.27. 17:05

aabyssx írta:Látod ott a csíkot a banner alatt? Az az én kukázott gépem teljesítménye. Közel 1060-hoz húzott 970. CPU fejlődés meg nincs. Intelnek nincs versenytársa és több évtizedes tapasztalata van, hogy hogyan kell épphogy csepegtetni a fejlődést.
Messze a mainstream felett van a teljesítményem. Még azok között a lelkes idióták között is megállja a helyét, akik 3D Markot futtatgatnak. Képzelheted a többit, aki "csak játszani" akar. Néhány youtube-retard veszi csak meg a 6x olyan drágán a 2x teljesítményemet.
Csak az veszi meg akinek futja rá, és bár trendi azt gondolni, hogy a sok pénzhez elég csak hülyének lenni, de hát sajna az élet nem ilyen egyszerűen működik. Majd felnőtt leszel egyszer te is, és meglátod. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13977 2016.12.27. 17:14

Illuminált, aki azt gondolja, hogy a vásárló racionális. A tömeg megveszi az újat anélkül, hogy fingja lenne a teljesítményhez. Csak új címke kell rá. Nem kell messzire menni, a VR-t is okkal és tudatosan írják rá. Pontosan tudják, hogy milyen sötétek a vásárlók. 10+ éve elavult félvezető technóból kifacsarják még amit lehet anyagilag. Lehet nyírni a birkákat sokszor újra és újra, visszanő a bundájuk.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13978 2016.12.27. 17:19

Botond írta:Csak az veszi meg akinek futja rá, és bár trendi azt gondolni, hogy a sok pénzhez elég csak hülyének lenni, de hát sajna az élet nem ilyen egyszerűen működik. Majd felnőtt leszel egyszer te is, és meglátod. :)
Nekem futja rá, mégsem veszem meg. Nagyon sok dologra futja, amit nem veszek meg. És nem ilyen röhejes számítógép-kategóriában...
...felnőtt leszek? Éééén? LOL
Avatar
eje75

Hozzászólás #13979 2016.12.27. 17:22

aabyssx írta:Néhány youtube-retard veszi csak meg a 6x olyan drágán a 2x teljesítményemet.
Én 4K-s képet látok a játékok közben 60 fps-el, amit te nem tudsz megjeleníteni a gépeddel, tehát a teljesítménykülönbség az én szemszögemből nézve végtelen, a te géped teljesítménye SZÁMOMRA max karórámmal egyenértékű, mert NEKEM csak arra lenne elég, hogy mutassa a pontos időt.... az, hogy téged az kielégít egy más kérdés, elfogadom, hogy neked elég/erre van csak pénzed...mi youtube-retardok már csak így gondolkodunk
Avatar
Botond

Hozzászólás #13980 2016.12.27. 17:29

aabyssx írta:Nekem futja rá, mégsem veszem meg. Nagyon sok dologra futja, amit nem veszek meg. És nem ilyen röhejes számítógép-kategóriában...
...felnőtt leszek? Éééén? LOL
na, van aki meg ezeket mind megveszi, és meg hatszor futja rá. Dühítő, de van ilyen, és az hogy vki hülye, nos az kevés hogy ezt meg tudja tenni. De ez a logika is príma, hogy ma sem vettem Ferrarit, spóroltam száz millát! Jó sok pénzem megmaradt! A villanyt mondjuk nem tudom miből fizetem be, de az részletkérdes! :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13981 2016.12.27. 17:34

eje75 írta:Én 4K-s képet látok a játékok közben 60 fps-el
Itt most hagyjuk abba, jó?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13982 2016.12.27. 17:35

Botond írta:na, van aki meg ezeket mind megveszi, és meg hatszor futja rá. Dühítő, de van ilyen, és az hogy vki hülye, nos az kevés hogy ezt meg tudja tenni. De ez a logika is príma, hogy ma sem vettem Ferrarit, spóroltam száz millát! Jó sok pénzem megmaradt! A villanyt mondjuk nem tudom miből fizetem be, de az részletkérdes! :D
Nem tudom, hogy mi ez a zagyvaság, amit írni akarsz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #13983 2016.12.27. 17:40

aabyssx írta:Itt most hagyjuk abba, jó?
Most mondanám, hogy gyere el hozzánk, és figyeld a villódzó (vagy stabilan 60-at mutató) számokat a monitor sarkában, de nem ismerlek, és elől van az ezüst evőeszköz... abbahagyom, de megismétlem: a gépemen MINDEN játékot 4K 60 fps-re lövök be, így vagy úgy, de megvan (kivéve GTA V...azt nem létezik belőni 60-ra)...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13984 2016.12.27. 17:56

aabyssx írta:Nekem futja rá, mégsem veszem meg. Nagyon sok dologra futja, amit nem veszek meg. És nem ilyen röhejes számítógép-kategóriában...
...felnőtt leszek? Éééén? LOL
Na, pont azért nem veszed meg, mert nem KELL megvenned. Nem vagy rákényszerítve. Márpedig ha már összeesküvés elméletek, akkor igencsak el van cseszve az az ármány, ha az eredménye az, hogy kiválóan elvagy 0Ft kiadással... Ez elég ritkán áll az illuminátusok és egyebek érdekében. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13985 2016.12.27. 18:04

eje75 írta:Most mondanám, hogy gyere el hozzánk, és figyeld a villódzó (vagy stabilan 60-at mutató) számokat a monitor sarkában, de nem ismerlek, és elől van az ezüst evőeszköz...
Én jótállok érte, engedd be nyugodtan, csak a Ps3-at dugd el és ne legyen a közelében USB eszköz.*

*
Spoiler
Nálam egyszer a disc slotba dugott egy kontroller vevőt és csodálkoztunk, hogy nem megy. Ok, sötét volt, de na... :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #13986 2016.12.27. 18:27

eje75 írta:kivéve GTA V...azt nem létezik belőni 60-ra
és érdekes módon mindenkinek megvan a maga gétéaötje (itt) ((is)) :)
Avatar
arty

Hozzászólás #13987 2016.12.27. 18:30

aabyssx írta:Kevesebb kompromisszumot kell kötni,
A kevesebb az olyan relatív... MÁS komromisszumot kell kötni, találóbb ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #13988 2016.12.27. 18:31

DanielT írta:A co-op, mint minden a Victor Vran világában, csodálatosan működik. :D
:worship:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13989 2016.12.27. 18:41

aabyssx írta:Itt most hagyjuk abba, jó?
azt nem írta melyik játéknál :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13990 2016.12.27. 18:42

Botond írta:na, van aki meg ezeket mind megveszi, és meg hatszor futja rá. Dühítő, de van ilyen, és az hogy vki hülye, nos az kevés hogy ezt meg tudja tenni. De ez a logika is príma, hogy ma sem vettem Ferrarit, spóroltam száz millát! Jó sok pénzem megmaradt! A villanyt mondjuk nem tudom miből fizetem be, de az részletkérdes! :D
ezt jól megaszondtad
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13991 2016.12.27. 19:11

RIP Carrie Fisher

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #13992 2016.12.27. 19:25

TasManXT írta:RIP Carrie Fisher

Kép
Csatolmányok
leila.gif
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13993 2016.12.27. 19:48

DanielT írta:Na, pont azért nem veszed meg, mert nem KELL megvenned. Nem vagy rákényszerítve. Márpedig ha már összeesküvés elméletek, akkor igencsak el van cseszve az az ármány, ha az eredménye az, hogy kiválóan elvagy 0Ft kiadással... Ez elég ritkán áll az illuminátusok és egyebek érdekében. :miaz:
Én nem számítok sajnos. De Te sem. Elenyésző kisebbség az akinek legalább valami halvány fingja lehet arról, hogy milyen teljesítmény van a dobozban, és esetleg elvárást fogalmaz meg. Illuminátusok tökéletesen leszarnak engem a 0 Ft-os kiadásommal, ha mellette tömegeknek eladják majdnem ugyanazt egy VR ready felirattal.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13994 2016.12.27. 19:53

De linkelek inkább valami érdekesebbet. Úgysem szokott itt gondolom ilyen lenni. (PC release date amúgy nincs.)
phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13995 2016.12.27. 20:10

aabyssx írta:De linkelek inkább valami érdekesebbet. Úgysem szokott itt gondolom ilyen lenni. (PC release date amúgy nincs.)
Hát ez tényleg érdekes. Milyen helyszínek lehetnek még ezen a csodás és inspiratív kohón kívül? PET palackozó üzem? :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #13996 2016.12.27. 20:32

Deus ex hr/md elég gány munka (illetve volt a maga idejében), ezeket a techo torzszülötteket általában félreteszem, és később nyomom, amikor már kisujjból kitekeri a gép (ezért is csodás dolog a pc, konzolon még ilyen opció sincs).
Én pl. gta5-öt be tudtam fix60-ra lőni hasonló konfigon. Persze ssd elengedhetetlen, nameg nincs 4xAA meg seggszőrárnyék.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #13997 2016.12.27. 20:44

Greyfox írta:Deus ex hr/md elég gány munka (illetve volt a maga idejében), ezeket a techo torzszülötteket általában félreteszem, és később nyomom, amikor már kisujjból kitekeri a gép (ezért is csodás dolog a pc, konzolon még ilyen opció sincs).
Én pl. gta5-öt be tudtam fix60-ra lőni hasonló konfigon. Persze ssd elengedhetetlen, nameg nincs 4xAA meg seggszőrárnyék.
Ne is mond mit összeszenvedtem a GTAV-el amíg a régi procim volt meg. Aztán beraktam az újat és te jó ég mi tartalék volt ebben (nagyon CPU limites volt nálam, de erről tudtam is, viszont nem gondoltam, hogy simán dupláját hozza).
Avatar
arty

Hozzászólás #13998 2016.12.27. 20:53

Greyfox írta:Deus ex hr/md elég gány munka (illetve volt a maga idejében), ezeket a techo torzszülötteket általában félreteszem, és később nyomom, amikor már kisujjból kitekeri a gép (ezért is csodás dolog a pc, konzolon még ilyen opció sincs).
Én pl. gta5-öt be tudtam fix60-ra lőni hasonló konfigon. Persze ssd elengedhetetlen, nameg nincs 4xAA meg seggszőrárnyék.
a hr nem volt gány

pont most a one-on megy fix30al csomo x360as cím... (visszakompatibilitás)
aztán van még a pró és majd a skorpió is. szal NEEEEEE :)
Avatar
arty

Hozzászólás #13999 2016.12.27. 20:56

kigyi írta:simán dupláját hozza).
alap i3-ról váltottál csúcs i7-re és még tuningoltad is? :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14000 2016.12.27. 20:57

arty írta:a hr nem volt gány

pont most a one-on megy fix30al csomo x360as cím... (visszakompatibilitás)
aztán van még a pró és majd a skorpió is. szal NEEEEEE :)
Fantasztikus komolyan!!! CSODÁS! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

szerk: Mindez eredeti felbontáson, ami a legjobb esetben is 720p. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Vissza: “Leáldozott.hu”