A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #13861 2016.12.24. 20:34

DanielT írta:VICTOR VRAN EREDMÉNYHIRDETÉS!

Ha már karácsony, akkor meg is kezdem az ajándékok kiosztását. :)

Gratulálok a nyerteseknek, remélem tetszeni fog a játék! (Kontrollerrel próbálni!!) Email címek jöjjenek privátban, ahova giftelhetem.

Kép

Proof kép eredeti dátummal a sorsolt számokról

Mobynak több sikert kívánok a 3DMarkos sorsolásnál. WAIT! :banplz:
grat, es boldog karit mindenkinek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #13862 2016.12.24. 20:36

Szívesen arty :DDD
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13863 2016.12.24. 20:40

Moby írta:Szívesen arty :DDD
es tenyleg bejött! :taps:
priviben told a jövöheti lottoszamokat plz! (6-ot 49-böl)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #13864 2016.12.24. 20:40

Moby írta:Szívesen arty :DDD
most nezem, rofl! :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #13865 2016.12.24. 20:40

DanielT írta:Mobynak több sikert kívánok a 3DMarkos sorsolásnál. WAIT! :banplz:
Simán megért volna egy 10 eurós játékért a döglött vga-m felett ücsörögni azon agyalva, hogy vajon le tudom-e gariztatni :)

/a 460-al végül lefutott miután kipurgáltam a rendszerből az nv drivereket, de inkább nem dobtam me, mer benő is agyonvert volna :D (valami ezernyócszáz lett)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13866 2016.12.24. 20:47

Moby írta:Simán megért volna egy 10 eurós játékért a döglött vga-m felett ücsörögni azon agyalva, hogy vajon le tudom-e gariztatni :)

/a 460-al végül lefutott miután kipurgáltam a rendszerből az nv drivereket, de inkább nem dobtam me, mer benő is agyonvert volna :D (valami ezernyócszáz lett)
Vállald csak fel nyugodtan, még tippelhetsz is, a többiek úgyse lesznek veszélyben! :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #13867 2016.12.24. 20:51

DanielT írta:Vállald csak fel nyugodtan, még tippelhetsz is, a többiek úgyse lesznek veszélyben! :banplz: :banplz: :banplz:
Ha fellelem a historyban a linket, bebaszom (ha egyáltalán megnyitottam).

/Más. A P9-en ez a shine out téma olyan kikúrtgecimód odabaszós, hogy kimarad egy szívdobbanásom ahányszor feloldom a képernyőt. Ez mi a faszér nem alap minden droidban?


/szerk: megvan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13868 2016.12.24. 21:01

És asszem még nem írtam: Boldog Karácsonyt leáldosok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13869 2016.12.24. 21:14

Pörgessük fel az estét, induljon a tombolás:

Leáldozott 3DMark Bajnokság 2016 eredményhirdetés!

Bebizonyosodott, hogy bátornak, keménynek és elkötelezettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki a dobogóra érjen! És még akkor is bele kell tenni a pluszt, az extra mérföldet a sikerhez!

Ennek eredményeképp Eje75-nek gratulálhatunk, amiért legfényesebben lángoló fáklyaként hirdette a kompromisszumkészségének teljes hiányát! ;) Néha jól jön ez a tulajdonság is az életben! :idiota:

Persze mindenki gazdagabb lett hasznos, gyakorlati tapasztalattal is, úgyhogy ezért is megérte megrendezni és részt venni ezen a nívós eseményen, mindenkinek köszönöm, aki vette a fáradtságot és nevezett! :taps: :eljen:

A végleges eredmény a bannerben látható, alább pedig a részletes konfigok, további tanulságul szolgálhatnak. Másik győztesként Greyfoxt hirdethetem ki, aki kíméletlenül, tízezredes pontossággal lesnipeolta a győztes tippet! :eljen:

Kép

Sorsolás proof kép
Avatar
arty

Hozzászólás #13870 2016.12.24. 21:17

Moby írta:Szívesen arty :DDD
és bammeg még az is mindegy lett volna, hogy alá vagy fölé ... :D
kösz moby!!!!!!!
(és persze neked is DT :D )
természetesen kontrollerrel fogom megtóni, ha csak wsad lenne benne, már ajánlanám is tovább valami vérkonzolosabbnak!
coopban nem lehet tóni?

boldog karit!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13871 2016.12.24. 21:20

DE NINCS MEGÁLLÁS!!! Az őrület, az AJÁNDÉKTORNÁDÓ FOLYTATÓDIK!!!

Nemes felajánlásoknak köszönhetően(Yaddle55, Zó), érkezési sorrendben lehet választani egyet az alábbi listából!

HO-HO-HO! A Leáld Jézuskája tovább pusztít! :banplz:

Kép
Grim Fandango
Broken Age
The Darkness II
Duke Nukem Forever
NBA 2K16
Freedom Force
Freedom Force vs. The Third Reich
The Bureau: XCOM Declassified
Railroad Tycoon 3.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13872 2016.12.24. 21:29

én felajánlásom

Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13873 2016.12.24. 21:35

DanielT írta:DE NINCS MEGÁLLÁS!!! Az őrület, az AJÁNDÉKTORNÁDÓ FOLYTATÓDIK!!!

Nemes felajánlásoknak köszönhetően(Yaddle55, Zó), érkezési sorrendben lehet választani egyet az alábbi listából!

HO-HO-HO! A Leáld Jézuskája tovább pusztít! :banplz:

Kép
Grim Fandango
Broken Age
The Darkness II
Duke Nukem Forever
NBA 2K16
Freedom Force
Freedom Force vs. The Third Reich
The Bureau: XCOM Declassified
Railroad Tycoon 3.


Broken Age-t vinném! :puszis:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13874 2016.12.24. 21:40

SlickAdam írta:Broken Age-t vinném! :puszis:
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13875 2016.12.24. 22:02

DanielT írta:auction-hammer.jpg
köszönöm szépen Weihnachtsmann! :oooo:
Avatar
eje75

Hozzászólás #13876 2016.12.24. 22:11

DanielT írta:Ennek eredményeképp Eje75-nek gratulálhatunk, amiért legfényesebben lángoló fáklyaként hirdette a kompromisszumkészségének teljes hiányát! ;)
Na hoppácska! Yessss! Köszönöm mindenkinek, aki hitt bennem
Spoiler
tumblr_nkur16AHTE1rt66jgo1_500.gif
és egyben ajánlom ezt a győzelmet a hitelkártya ügyintézőmnek!! :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13877 2016.12.24. 22:13

eje75 írta:Na hoppácska! Yessss! Köszönöm mindenkinek, aki hitt bennem
Spoiler
tumblr_nkur16AHTE1rt66jgo1_500.gif
és egyben ajánlom ezt a győzelmet a hitelkártya ügyintézőmnek!! :nyes: :nyes: :nyes:
Legyetek is jóban, mert az elvárások mostantól súlyos teherként nyomják majd a vállad! :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13878 2016.12.24. 22:23

DanielT írta:VICTOR VRAN EREDMÉNYHIRDETÉS!

Ha már karácsony, akkor meg is kezdem az ajándékok kiosztását. :)

Gratulálok a nyerteseknek, remélem tetszeni fog a játék! (Kontrollerrel próbálni!!) Email címek jöjjenek privátban, ahova giftelhetem.

Kép

Proof kép eredeti dátummal a sorsolt számokról

Mobynak több sikert kívánok a 3DMarkos sorsolásnál. WAIT! :banplz:
Volt egy-két szoros helyzet, ahol csak egyetlenegy "ponton" múlt. Mobynál is :banplz: (Én eredetileg a 27-esre fogadtam volna.)

Köszönöm amúgy Viktort, megkaptam, és mindenkinek boldog karácsonyt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.12.24. 22:24-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13879 2016.12.24. 22:24

Micsu írta:én felajánlásom

Szép! Én kivárom, hogy mást érdekel-e, mert fogalmam sincs, hogy mikor lenne rá időm. Tökéletlenül érdekes játéknak tűnik, már régóta nézegetem, de mindig van annyi más is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.12.24. 22:26-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13880 2016.12.24. 22:25

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Huuu nyertem egy vv-t? :)

Viszont nekem is lenne felajánlásom, nem nagy cuccok, de hátha valaki beaktiválja legalább:
Big Pharma
Democracy 3 collector's
Out of the Park Basketball 17
Avatar
eje75

Hozzászólás #13881 2016.12.24. 22:26

DanielT írta:Legyetek is jóban, mert az elvárások mostantól súlyos teherként nyomják majd a vállad! :nezze:
Természetesen győztesként tudom hol a helyem, így karácsonyi ajándékként annak, aki esetleg kihagyta volna, felajánlom a világ szerintem legjobb játékát
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13882 2016.12.24. 22:29

DanielT írta:DE NINCS MEGÁLLÁS!!! Az őrület, az AJÁNDÉKTORNÁDÓ FOLYTATÓDIK!!!

Nemes felajánlásoknak köszönhetően(Yaddle55, Zó), érkezési sorrendben lehet választani egyet az alábbi listából!

HO-HO-HO! A Leáld Jézuskája tovább pusztít! :banplz:

Kép
Grim Fandango
Broken Age
The Darkness II
Duke Nukem Forever
NBA 2K16
Freedom Force
Freedom Force vs. The Third Reich
The Bureau: XCOM Declassified
Railroad Tycoon 3.
Ha lehet az nba-t vinném :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13883 2016.12.24. 22:32

Zóanagyvarázsló írta:Szép! Én kivárom, hogy mást érdekel-e, mert fogalmam sincs, hogy mikor lenne rá időm. Tökéletlenül érdekes játéknak tűnik, már régóta nézegetem, de mindig van annyi más is.
Én már el is kezdtem nézni a kedvenc turnbased cucc végigjátszómnál (Christopherodd, YT). :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13884 2016.12.24. 22:33

Köszi a többi nemes felajánlást, szép! :taps:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #13885 2016.12.24. 22:34

DanielT írta:Pörgessük fel az estét, induljon a tombolás:

Leáldozott 3DMark Bajnokság 2016 eredményhirdetés!

Bebizonyosodott, hogy bátornak, keménynek és elkötelezettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki a dobogóra érjen! És még akkor is bele kell tenni a pluszt, az extra mérföldet a sikerhez!

Ennek eredményeképp Eje75-nek gratulálhatunk, amiért legfényesebben lángoló fáklyaként hirdette a kompromisszumkészségének teljes hiányát! ;) Néha jól jön ez a tulajdonság is az életben! :idiota:

Persze mindenki gazdagabb lett hasznos, gyakorlati tapasztalattal is, úgyhogy ezért is megérte megrendezni és részt venni ezen a nívós eseményen, mindenkinek köszönöm, aki vette a fáradtságot és nevezett! :taps: :eljen:

A végleges eredmény a bannerben látható, alább pedig a részletes konfigok, további tanulságul szolgálhatnak. Másik győztesként Greyfoxt hirdethetem ki, aki kíméletlenül, tízezredes pontossággal lesnipeolta a győztes tippet! :eljen:

Kép

Sorsolás proof kép
Hoppa! Szerintem eletem elso nyeremeny! Koszi! :))
Avatar
eje75

Hozzászólás #13886 2016.12.24. 22:38

DanielT írta:Steam sale eddig?
Nem sok minden jött be eddig, ami ne lenne már meg.... Tegnap az angol Amazon-ról behúztam egy BF1 premium pass-t kb 4 rugóval olcsóbban, eddig ennyi...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13887 2016.12.24. 22:39

eje75 írta:Nem sok minden jött be eddig, ami ne lenne már meg.... Tegnap az angol Amazon-ról behúztam egy BF1 premium pass-t kb 4 rugóval olcsóbban, eddig ennyi...
Wat? Van az még?
Avatar
arty

Hozzászólás #13888 2016.12.24. 22:53

Slickadam!

látom h "akarod" steamen outlastot - dobhatok egy kulcsot hozzá? :)

---

és van még egy BF3-am, ha valakit érdekel... (gmg-n vettem 10 dolcsiért, kb 15 percel az EA humblebundle megjelenése előtt, ahol ugye asszem 1 dolcsiért megkaphattad pakkban :D)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13889 2016.12.24. 23:15

arty írta:Slickadam!

látom h "akarod" steamen outlastot - dobhatok egy kulcsot hozzá? :)
hajjaj! akkor be is huznam hozza a whistleblower-t (azt akarom mar regota)! :law: csak azert van az alap is a whistlist-en, mert kell hozza ugyi.
ma nagyon szeret a dzsizuszka :vigyor2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13890 2016.12.24. 23:24

GMG adott egy mystery jatekot a minap a WD1 kapcsan. több mint valoszinu, hogy otvaras, de hatha kell valakinek. ha masert nem, kacagni...

HUNTSMAN THE ORPHANAGE
Avatar
eje75

Hozzászólás #13891 2016.12.24. 23:28

DanielT írta:Wat? Van az még?
Persze
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13892 2016.12.24. 23:31

es hogy legyen egy komolyabb felajanlasom is:

mivel Dani kökemenyre felszopta, megveszem a Victor Vran-t. 4-en mar kaptak belöle, ha van meg valaki, akit erdekel, az jelezze es akkor egy 2-es pakkot veszek!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13893 2016.12.24. 23:38

Steamen se drága, de GMG-n filléres a Castlevania: Lords of Shadow (nem csak az első rész). Mi is volt a leáldos konlúzió? Úgy rémlik, a többségnek tetszett, talán Benő lázadott ellene?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13894 2016.12.24. 23:40

Zóanagyvarázsló írta:Steamen se drága, de GMG-n filléres a Castlevania: Lords of Shadow (nem csak az első rész). Mi is volt a leáldos konlúzió? Úgy rémlik, a többségnek tetszett, talán Benő lázadott ellene?
en imadtam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13895 2016.12.24. 23:40

Vazz, tudtam, hogy a notit is le kellett volna bencsmárkolni a fix utolsó helyért. :shakehead:
Ebben megakadályozott, hogy én voltam a sofőr és partner az összes karácsonyi ármánykodásban (ajándékbeszerzésben).
Ezúttal is szeretnék boldog karácsonyt kívánni, minden topiklakónak! :wave:
Szerk.: a Lords of Shadow-val összességében elvoltam, főleg a puzzle-ök voltak üdítőek, de a dlc-s final boss kiborított.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.12.24. 23:42-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #13896 2016.12.24. 23:41

Zóanagyvarázsló írta:Steamen se drága, de GMG-n filléres a Castlevania: Lords of Shadow (nem csak az első rész). Mi is volt a leáldos konlúzió? Úgy rémlik, a többségnek tetszett, talán Benő lázadott ellene?
Az első isten, kiplatináztam PS3-on. A másodikat 1-2 órát bírtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13897 2016.12.25. 00:01

deep írta:Az első isten, kiplatináztam PS3-on. A másodikat 1-2 órát bírtam.
+1
Avatar
arty

Hozzászólás #13898 2016.12.25. 00:06

SlickAdam írta:hajjaj! akkor be is huznam hozza a whistleblower-t (azt akarom mar regota)! :law: csak azert van az alap is a whistlist-en, mert kell hozza ugyi.
ma nagyon szeret a dzsizuszka :vigyor2:
priviben ment a kulcs! lássuk jo-e még :)
Avatar
arty

Hozzászólás #13899 2016.12.25. 00:08

vran nem rossz. normal végig sétagalopp vagy még nem láttam SEMMIT? :)

(hekkendszless nem az én világom, hardot nem mertem. szkeleton king is megölt a d3 starterben! :) )
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13900 2016.12.25. 00:15

arty írta:priviben ment a kulcs! lássuk jo-e még :)
bizony jo, mar töltödik is lefele dlc-stül. köszi meg1x!
Avatar
Moby

Hozzászólás #13901 2016.12.25. 00:16

Majd egyszer ha időmilliomos leszek, rápróbálok erre a VV-ra.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13902 2016.12.25. 06:37

Eza castlevania engem is érdekelne, nemtom nekem eddig tök kimaradt valamié.
Bár időm nemtudom mikor lenne rá sajna.
Most be hörcsögöltem pár cimet.
Figyelőkutyák2 meglepően jo, autok meg motorok fizikája még mindig fura, de jobb mint az elsőben, a karakterek idegesitően fájnak, de maga az egész összeszedett, nagyon jokat szorakozok, görbetükör mint a gta, csak máshogyan. Teknikailag is elfogadhato, bár optionsben az élsimitás kapcsolo totál hiánya wtf.
Ac:brotherhood megy még reshade-el, 4kban, van forza:hó dlc, lords of the fallennel is szerencsétlenkedek, de lehet hagyom a 'csába, elég elbaszott pontatlan az irányitás, helyette majd inkább pörgetem a souls-okat, akkor itt eza Victor Vran, ami szintén érdekel, az nba szintén.
Szoval ja, van mit tolni, bár idő lenne rá.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #13903 2016.12.25. 10:15

Zóanagyvarázsló írta:Steamen se drága, de GMG-n filléres a Castlevania: Lords of Shadow (nem csak az első rész). Mi is volt a leáldos konlúzió? Úgy rémlik, a többségnek tetszett, talán Benő lázadott ellene?
Az elso must have! Ps3-on szarra jatszottam! Pc-n csak belekezdtem, de majd 4k-ban tuti letolom egyszer!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13904 2016.12.25. 10:27

arty írta:vran nem rossz. normal végig sétagalopp vagy még nem láttam SEMMIT? :)

(hekkendszless nem az én világom, hardot nem mertem. szkeleton king is megölt a d3 starterben! :) )
Nos. Nagyon érdekes és friss a rendszere, ami a következőképp működik: Mész és kalandozol, ölsz és minden hepi. DE! Minden helyszín meglátogatása előtt megmutatja, hogy mik az ott elvégzendő feladatok, amik a boss vagy sztori elem elérésén kívül alapvetően opcionálisak, de lényegében a ZIKSZPÉ azokból repül és nagyon fel is dobják a játékmenetet. Később a challengek között lesznek olyanok, amikhez be kell kapcsolni átkokat, hogy meg tudd csinálni. Pl erősebbek lesznek az ellenfelek, fogy az energiád, bizonyos típusú fegyverrel kell bizonyos fajta ellenfelet kinyírni stb stb. Van amikor ezek kombinációját aktiválva, kell gyógyítás nélkül, időre leverni valamit.

Szal a nehézséget így szabályozod. 240 csillag van asszem, minden helyszínen 5 szerezhető. A játékot be tudod fejezni akár 60-nal is, vagy kevesebbel, de akkor nem kaptad a jó cuccokat, nem takarítottál ki. Sőt, lehet, hogy kevés csillaggal a bossok is nagyon nehezek lesznek, mert nem elég magas a szinted, nincs jó gear, stb. Mi ketten mentünk coop és elég alaposan csináltuk a dolgokat, így végülis lefeküdt, de ott is maradt 5-ből 5- csillag, tehát csak barbár módra henteltük, nem úgy, ahogy illik.

Miután a főbossz lement, utána nyílnak meg az elit challengek, amik még durvábbak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13905 2016.12.25. 10:31

eje75 írta:Persze
Telítetlen zsiradék, köszi! :eljen:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #13906 2016.12.25. 10:36

DanielT írta:VICTOR VRAN EREDMÉNYHIRDETÉS!

Ha már karácsony, akkor meg is kezdem az ajándékok kiosztását. :)

Gratulálok a nyerteseknek, remélem tetszeni fog a játék! (Kontrollerrel próbálni!!) Email címek jöjjenek privátban, ahova giftelhetem.

Kép

Proof kép eredeti dátummal a sorsolt számokról

Mobynak több sikert kívánok a 3DMarkos sorsolásnál. WAIT! :banplz:
Moby áldjon meg az ég én véletlenül sem tartozok a szerencsések közé, de ez így nagy segítség :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #13907 2016.12.25. 11:04

kigyi írta:Moby áldjon meg az ég én véletlenül sem tartozok a szerencsések közé, de ez így nagy segítség :D
Aki mellémáll, az automatikusan részesül a szerencseenergiából :D
skinnyman

Hozzászólás #13908 2016.12.25. 11:45

Boldog karacsonyt, grat a gyozteseknek!

eje75: hm, ez az Ori esetleg lehet hogy erdekelne (ha masnak nem kell, es megvan meg)
Avatar
eje75

Hozzászólás #13909 2016.12.25. 16:13

skinnyman írta:Boldog karacsonyt, grat a gyozteseknek!

eje75: hm, ez az Ori esetleg lehet hogy erdekelne (ha masnak nem kell, es megvan meg)
persze, este átküldöm a kódot...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13910 2016.12.25. 17:54

Zóanagyvarázsló írta:Szép! Én kivárom, hogy mást érdekel-e, mert fogalmam sincs, hogy mikor lenne rá időm. Tökéletlenül érdekes játéknak tűnik, már régóta nézegetem, de mindig van annyi más is.
legalább jó helyre kerül :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #13911 2016.12.25. 18:44

SlickAdam írta:es hogy legyen egy komolyabb felajanlasom is:

mivel Dani kökemenyre felszopta, megveszem a Victor Vran-t. 4-en mar kaptak belöle, ha van meg valaki, akit erdekel, az jelezze es akkor egy 2-es pakkot veszek!

Megvettedmá?
Avatar
insp

Hozzászólás #13912 2016.12.25. 19:15

Gears 4 meger 33$-t?

Nagyon szemezek vele, "countdown deal" van store-on.

A 20:00-ig erkezo igen / nem valaszok alapjan dontok. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #13913 2016.12.25. 19:52

insp írta:Gears 4 meger 33$-t?

Nagyon szemezek vele, "countdown deal" van store-on.

A 20:00-ig erkezo igen / nem valaszok alapjan dontok. :)
Nemtudom Eje75 végül végigtolta-e. Én nem. Pedig próbáltam kedvelni, meg a gfx végülis elég jó benne, de 33$...Olyan 10$ környékén. Vagyis ha most a sale árakat nézem akkor inkább majd a 33 centes ár környékén.
Avatar
insp

Hozzászólás #13914 2016.12.25. 20:02

Moby írta:Nemtudom Eje75 végül végigtolta-e. Én nem. Pedig próbáltam kedvelni, meg a gfx végülis elég jó benne, de 33$...Olyan 10$ környékén. Vagyis ha most a sale árakat nézem akkor inkább majd a 33 centes ár környékén.

Akko' nem lesz. (20 ojro szokott lenni a fajdalomkuszob altalaban, kiveve nehany day1)
Avatar
arty

Hozzászólás #13915 2016.12.25. 20:06

insp írta:Gears 4 meger 33$-t?

Nagyon szemezek vele, "countdown deal" van store-on.

A 20:00-ig erkezo igen / nem valaszok alapjan dontok. :)
ilyen erős szélben szvsz nem :) tuti van más, amit nyomnál és van rá jobb ajánlat!
mondom ezt úgy, hogy nálam jól (8/10) megállta a helyét a gears-klónok közt! :idiota:

hétezerért ellenben már erősen meggondolnám ;) (maross maximálisan megbízható eladó, ezer éve nyomja, nem hiszem, hogy pont most akarna kiszállni ;) )
skinnyman

Hozzászólás #13916 2016.12.25. 20:09

eje75 írta:persze, este átküldöm a kódot...
Megkaptam, koszi! :worship:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #13917 2016.12.25. 23:14

DanielT írta:DE NINCS MEGÁLLÁS!!! Az őrület, az AJÁNDÉKTORNÁDÓ FOLYTATÓDIK!!!

Nemes felajánlásoknak köszönhetően(Yaddle55, Zó), érkezési sorrendben lehet választani egyet az alábbi listából!

HO-HO-HO! A Leáld Jézuskája tovább pusztít! :banplz:

Grim Fandango
Broken Age
The Darkness II
Duke Nukem Forever
NBA 2K16
Freedom Force
Freedom Force vs. The Third Reich
The Bureau: XCOM Declassified
Railroad Tycoon 3.
Ha nem kell senkinek az RTC 3-ra jelentkezek, mert nagyon sokat játszottam az RTC részekkel régen és bizony ha nosztalgiázi támad kedvem ezzel azért érdemes lenne játszani néha :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #13918 2016.12.26. 04:42

Karácsonyra kidobott az asszony, esetleg megvan még a Grim Fandango? :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #13919 2016.12.26. 10:22

Necro írta:Karácsonyra kidobott az asszony, esetleg megvan még a Grim Fandango? :idiota:
Üdv a klubban! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13920 2016.12.26. 11:05

Necro, Kigyi: Csekk privi, mentek a kulcsok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13921 2016.12.26. 11:06

Jajj, a legfontosabbat elfelejtettem mondani, Victorban állítsátok be a magyar nyelvet, egyszerűen fantasztikus.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13922 2016.12.26. 11:12

Moby írta:Megvettedmá?
még nem. köll?
Avatar
Moby

Hozzászólás #13923 2016.12.26. 11:45

SlickAdam írta:még nem. köll?
Hát ha lehet? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13924 2016.12.26. 11:48

Moby írta:Hát ha lehet? :)
meglesz a 25 frem az RX 460-al? :eplus2:
(par oran belül dobom priviben!)
Avatar
Moby

Hozzászólás #13925 2016.12.26. 14:07

SlickAdam írta:meglesz a 25 frem az RX 460-al? :eplus2:
(par oran belül dobom priviben!)
Mire sorrakerül remélhetőleg lesz működő gépem (de írtad itt az outlast, megnéztem tegnap, azt viszi 60fps-el).
Avatar
Necro

Hozzászólás #13926 2016.12.26. 14:16

DanielT írta:Necro, Kigyi: Csekk privi, mentek a kulcsok.
Köszi!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13927 2016.12.26. 15:47

DanielT írta:Jajj, a legfontosabbat elfelejtettem mondani, Victorban állítsátok be a magyar nyelvet, egyszerűen fantasztikus.
Nekem valamié alapbol azzal indult de elég vicces néhol. Főmenü 2. Menüpont pl. :)

Egy fél orát tudtam tolni, elég jo, soká nem jutottam, probálgattam.
Viszont nem megy 4kban fullon 60-al, ittis élsimitást kikellett lőnöm, viszont ugy franko.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13928 2016.12.26. 16:00

Moby írta:Mire sorrakerül remélhetőleg lesz működő gépem (de írtad itt az outlast, megnéztem tegnap, azt viszi 60fps-el).
ment a Steam ajcsi! :puszis:
Avatar
Moby

Hozzászólás #13929 2016.12.26. 16:25

SlickAdam írta:ment a Steam ajcsi! :puszis:
:szeret: :puszi: :taps: :worship:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13930 2016.12.26. 16:57

nyomtam vagy... 15 percet ezzel a Victor-al.
szolid, minösegi kis cuccnak tünik valoban. azonnal erezni, hogy nem egy hirtelen összehajitott gagyisag.

Vissza: “Leáldozott.hu”