A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13791 2016.12.23. 16:41

Micsu írta:itt nagy stasis felszopás vót :)
kircsi. akkor tudsz valaszolni a kerdeseimre. :vigyor2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13792 2016.12.23. 16:42

SlickAdam írta:mas: Stasis-t tolta valaki? milyen hosszu? es vegig para vagy becsirul idövel?
Egekbe hájpoltam és mindenkire rátoltam, kíméletlenül. A fejlesztőknek köszönő levelet írtam, akik válaszoltak és adtak egy collectorshoz kódot. 10/10 csoda.

Szal'... ja. Tolta valaki. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #13793 2016.12.23. 18:22

DanielT írta:Mert olyan benne az autók viselkedése, mintha egy gombostűfejre szúrt, kiszáradt csótányt csavargatnék egy hungarocell lapon.
ebben van valami :)
szerintem mondjuk abszolut bírható árkád, de tény, h az utódok nagyot léptek előre fizikában (is). most leszedtem és belenézek csakazértis ;)

tegnap toltam 4-5 óra FM1-et (vettem a 360hoz megint egy kormányt), árkád karrier harmadáig jutottam - eléggé hangbugos 360on, nehéz volt így menni.
fizikában eskü jobban bejött, mint az utána próbált fm2, de igazán gyengébb főleg az fm3 lett, ott viszont végre az ffb kelt életre.
hja és a xboxos 840x480 után még az fm2 is űrkorszaknak tűnt, az fm3on pedig csak ámultam és bámultam :D
(sajna a 4-5-6 nem fért az időmbe, pedig ez volt a terv, csak ... elhuzódott az első rész, ill. a karácsonyi készülődésben is részt kellett vállalni :( )
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13794 2016.12.23. 18:46

"konzolos 30 frem" belövesehez ugye a RTSS 30 cap es Nvidia Panel-ben az Adaptive V-Sync (Half Fresh Rate) a megoldas?
mert belöttem, de törik a kep. lehet, hogy a 30 cap nem egeszen 30, ugyhogy feltettem 31-re, de akkor meg tenyleg 31 frem vanik a jatekban, amit nem ertek, mert a V-Sync ettöl függetlenül a kepernyö 60Hz-enek a felere kene, hogy lock-oljon.

wtf? mit csinalok rosszul?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13795 2016.12.23. 19:01

SlickAdam írta:"konzolos 30 frem" belövesehez ugye a RTSS 30 cap es Nvidia Panel-ben az Adaptive V-Sync (Half Fresh Rate) a megoldas?
mert belöttem, de törik a kep. lehet, hogy a 30 cap nem egeszen 30, ugyhogy feltettem 31-re, de akkor meg tenyleg 31 frem vanik a jatekban, amit nem ertek, mert a V-Sync ettöl függetlenül a kepernyö 60Hz-enek a felere kene, hogy lock-oljon.

wtf? mit csinalok rosszul?
Elvileg így jó a setup. Putri engine-t orrontok a háttérben. Már eleve amiatt, hogy a 30 egyáltalán szóbakerül.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13796 2016.12.23. 19:12

Rivatuner egy hulladék erre, el kell felejteni. Abból csak ingadozó szar lesz.
Az Nvidia half rate, adaptive sync talán működik, de volt olyan, hogy vsyncelt optionsben, meg töltőképernyőn, vagy egyáltalán nem működött.
A játékok néhányában van half rate opció, de több olyat láttam már, ahol egyszerűen hibás, szaggat (valszeg az 59.94 / 2 = 29 idiotizmus miatt), még akkor is, ha a konzolos verzió 30 FPS-es.
Az egyetlen elfogadható talán az, ha a monitor támogatja szaggatás nélkül a 30 Hz módot, akkor a desktopon létrehozol egy custom felbontást, ami 30 Hz-es és a játékot windowed módban futtatod. Lehet csinálni batch fájlokat is (pl. nircmd-vel), amivel tudsz játékindítás előtt üzemmódot váltani.
De inkább butítsd addig a játékot, amíg nem fut stabil 60 FPS-sel!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13797 2016.12.23. 19:21

Engem ez a játék érdekel. Rejtett schmup tribute.
phpBB [media]

És tetszik a paletta is. Nem giccsparádé.
Érdekes, hogy ez is konzolra jön egyelőre.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13798 2016.12.23. 19:30

DanielT írta:Elvileg így jó a setup. Putri engine-t orrontok a háttérben. Már eleve amiatt, hogy a 30 egyáltalán szóbakerül.
tegnap behuztam egy Watch Dogs-ot (nem mondtam le a GTA-rol), 6-7 ojroert gondoltam megnezem. azt leszamitva, hogy elsö inditas egy BSOD-t eredmenyezett, egesz jol suhan, söt. csak az van, hogy hiaba teszek ra 4xMSAA-t, meg ugyis rengetegszer latok receficét. gondoltam megnezem mi van, ha DSR-el 4K+4xMSAA-ban tolom 30 fremmel (ingame motion blur-el). az eredmeny csodalatos, blur is tök jo, tolnam siman, ha nem lenne keptöres. :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13799 2016.12.23. 19:45

SlickAdam írta:tegnap behuztam egy Watch Dogs-ot (nem mondtam le a GTA-rol), 6-7 ojroert gondoltam megnezem. azt leszamitva, hogy elsö inditas egy BSOD-t eredmenyezett, egesz jol suhan, söt. csak az van, hogy hiaba teszek ra 4xMSAA-t, meg ugyis rengetegszer latok receficét. gondoltam megnezem mi van, ha DSR-el 4K+4xMSAA-ban tolom 30 fremmel (ingame motion blur-el). az eredmeny csodalatos, blur is tök jo, tolnam siman, ha nem lenne keptöres. :falbav:
Na, hát ebben az esetben azzal segítek, ha nem segítek és hagyom elfelejteni. Vedd a GTAV-t és ámulj.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13800 2016.12.23. 19:53

Így karácsonyra tényleg meglepetésszerűen, de befutott a P9-em. Az idén már nem számítottam rá.
Hát mitmondjak.



Kicsi :((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13801 2016.12.23. 20:11

Moby írta:Így karácsonyra tényleg meglepetésszerűen, de befutott a P9-em. Az idén már nem számítottam rá.
Hát mitmondjak.



Kicsi :((
Há'figyi. Levezetem neked, hol lehetett a hiba az életvezetésed, gondolatmeneted során:

Eladtam az 5.5"-öt, hogy vegyek egy nagyobb képernyőst. -> Nem égett le a pécém. -> Nincs Ps4-PRŐME.

Vettél egy 5,2"-es telót, ami kicsinek tűnik. -> ..................................... -> ............................................

Töltsd ki a hiányzó mezőket, többet nem segíthetek. :nemtudom:

Spoiler
:banplz: Bocs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13802 2016.12.23. 20:17

DanielT írta:Há'figyi. Levezetem neked, hol lehetett a hiba az életvezetésed, gondolatmeneted során:

Eladtam az 5.5"-öt, hogy vegyek egy nagyobb képernyőst. -> Nem égett le a pécém. -> Nincs Ps4-PRŐME.

Vettél egy 5,2"-es telót, ami kicsinek tűnik. -> ..................................... -> ............................................

Töltsd ki a hiányzó mezőket, többet nem segíthetek. :nemtudom:

Spoiler
:banplz: Bocs.
Nem vettem semmit. Átbasztuk a flottát a telenorhoz. Abból lehetett választani amiből lehetett. Ez volt a legjobb a tetszőkből. Telefonért nem tudom mikor adtam pénzt. Az elmúlt 10 éve biztos nem, kicsi-kicsi, de nem most fogom elkezdeni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13803 2016.12.23. 20:51

Jaj most nézem :) A kipontozott részekben is olyan információk lennének, amikből maximum az derülne ki, hogy én nem vagyok Dani, és nincsenek is ilyen törekvések :)
Bár a pécé(alaplap) halál nyilvánvalóan egyenesági következménye a gigabyte mivoltának. Ez mondjuk talán épp topikkompatibilis.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13804 2016.12.23. 21:06

aabyssx írta:Engem ez a játék érdekel. Rejtett schmup tribute.
És tetszik a paletta is. Nem giccsparádé.
Érdekes, hogy ez is konzolra jön egyelőre.
Tegnap tótam a demóját. Kikúrtgecijó. Az a schmup tribute meg nem rejtett, nagyon is nyilvánvaló és vállalt, gyak. minden szakaszban szórnak el belőle. Szinte túlvilági, amennyire pontos a cucc. Ha semmit nem tudnék róla is érezném az első 15mp alapján, hogy egy alomból való a vanquish-el.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #13805 2016.12.23. 21:47

Moby írta:Így karácsonyra tényleg meglepetésszerűen, de befutott a P9-em. Az idén már nem számítottam rá.
Hát mitmondjak.



Kicsi :((
:eljen: Jóleszaz, várom a tapasztalatokat! Én megvárom milyen opció lesz új melóhelyen, ha szar, akkor vagy p9 vagy s7 (nem edge). S7-ről mi amúgy a vélemény? Gyorsnak az is gyors, de a kamerája miatt csábít. Nem mintha nem lenne egy mikro 4/3-asom erre a célra, dehát az nem mindig van nálam.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13806 2016.12.23. 21:54

Moby írta:Tegnap tótam a demóját. Kikúrtgecijó. Az a schmup tribute meg nem rejtett, nagyon is nyilvánvaló és vállalt, gyak. minden szakaszban szórnak el belőle. Szinte túlvilági, amennyire pontos a cucc. Ha semmit nem tudnék róla is érezném az első 15mp alapján, hogy egy alomból való a vanquish-el.
Ja, hogy ezt is a Platinummal csináltatják? Akkor éééértem! Azt is, hogy miért akadt meg a szemem rajta, és azt is, hogy miért kezdtek feltöltögetni sztájlish harcokat.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13807 2016.12.23. 22:05

És 60 fps.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13808 2016.12.23. 22:19

SlickAdam írta:tegnap behuztam egy Watch Dogs-ot (nem mondtam le a GTA-rol), 6-7 ojroert gondoltam megnezem. azt leszamitva, hogy elsö inditas egy BSOD-t eredmenyezett, egesz jol suhan, söt. csak az van, hogy hiaba teszek ra 4xMSAA-t, meg ugyis rengetegszer latok receficét. gondoltam megnezem mi van, ha DSR-el 4K+4xMSAA-ban tolom 30 fremmel (ingame motion blur-el). az eredmeny csodalatos, blur is tök jo, tolnam siman, ha nem lenne keptöres. :falbav:
mondom a tutit, órákat szoptam vele, mire meglett a hogyan:

- semmiféle külső cuccal ne basztasd a vsyncet, bufferinget
- játékban ezt állítsd:
eztallitsdgrjkkj456.jpg

- kilépsz a játékból, esetleg reboot
- ujra inditod a játékot, NEM NYULSZ SEMMIHEZ OPTIONSBAN, a játékba kerülve perfekt 30 frémed lesz
- ha ablakban indul a játék, esetleg véletlen alt+tabolsz, stb - betöltöd/beállítod fullscreenre és kilépsz/esetleg rebootolsz és ujra elinditod (fontos h 4K-DSR-ben, FS-ben induljon!)
- sírsz, hogy milyen gyönyörű
- NEM váltasz vissza 60frémre, mert az egész világot gyűlölni fogod egy huzamosabb 30as etap után, h MIÉRT NEM TUD EZ FIX60 LENNI INKÁBB?!?!?!?!?! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #13809 2016.12.23. 22:23

Ezt pedig tottitól csentem:
SuperData-TOP-10-Games-November-2016-1024x573.png

Mázterrészbazmeg.
(Béefegyet nem is értem :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13810 2016.12.23. 22:28

arty írta:mondom a tutit, órákat szoptam vele, mire meglett a hogyan:

- semmiféle külső cuccal ne basztasd a vsyncet, bufferinget
- játékban ezt állítsd:
eztallitsdgrjkkj456.jpg

- kilépsz a játékból, esetleg reboot
- ujra inditod a játékot, NEM NYULSZ SEMMIHEZ OPTIONSBAN, a játékba kerülve perfekt 30 frémed lesz
- ha ablakban indul a játék, esetleg véletlen alt+tabolsz, stb - betöltöd/beállítod fullscreenre és kilépsz/esetleg rebootolsz és ujra elinditod (fontos h 4K-DSR-ben, FS-ben induljon!)
- sírsz, hogy milyen gyönyörű
- NEM váltasz vissza 60frémre, mert az egész világot gyűlölni fogod egy huzamosabb 30as etap után, h MIÉRT NEM TUD EZ FIX60 LENNI INKÁBB?!?!?!?!?! :D
A legfontosabb részt kihagytad, amikor otthagyja ezt a gőzölgő szarkupac GTA másolatot, Ubifos fingpárlattal érlelve és elindítja a tökéletesen suhanó GTAV-öt.

BTW mennyit nyomtad, miután kikeverted a 30 frémes csodát?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13811 2016.12.23. 23:01

arty írta:mondom a tutit, órákat szoptam vele, mire meglett a hogyan:

- semmiféle külső cuccal ne basztasd a vsyncet, bufferinget
- játékban ezt állítsd:
- kilépsz a játékból, esetleg reboot
- ujra inditod a játékot, NEM NYULSZ SEMMIHEZ OPTIONSBAN, a játékba kerülve perfekt 30 frémed lesz
- ha ablakban indul a játék, esetleg véletlen alt+tabolsz, stb - betöltöd/beállítod fullscreenre és kilépsz/esetleg rebootolsz és ujra elinditod (fontos h 4K-DSR-ben, FS-ben induljon!)
- sírsz, hogy milyen gyönyörű
- NEM váltasz vissza 60frémre, mert az egész világot gyűlölni fogod egy huzamosabb 30as etap után, h MIÉRT NEM TUD EZ FIX60 LENNI INKÁBB?!?!?!?!?! :D
jájjj baszki, szerinted nem probaltam igy? ez volt az elsö. rohadtul nem perfekt a 30 frem, vagyis az igen, csak a pacing moslek of korsz. RTSS rendbe rakja, de a kep akkor is törik. ugyanez a szitu, ha az ingame v-sync-et kikapcsolom es nvidia panel-böl rakom ra a half rate-et.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13812 2016.12.23. 23:04

DanielT írta:A legfontosabb részt kihagytad, amikor otthagyja ezt a gőzölgő szarkupac GTA másolatot, Ubifos fingpárlattal érlelve és elindítja a tökéletesen suhanó GTAV-öt.

BTW mennyit nyomtad, miután kikeverted a 30 frémes csodát?
toltam mar eleget a GTA-t, sokkal jobb of korsz, de nem olyan rossz ez a WD1 se (gameplay). SOKKAL gagyibbat vizionaltam. viharban es/vagy este pedig baromira szep is. nappal gagyorka csak. a 6-7 eurot megeri.
(viszont a WD2-t bottal se. az tenyleg hulyegyerekeknek keszült. a stilusa. gameplay-ben lehet okes az is.)
Avatar
arty

Hozzászólás #13813 2016.12.23. 23:10

DanielT írta:A legfontosabb részt kihagytad, amikor otthagyja ezt a gőzölgő szarkupac GTA másolatot, Ubifos fingpárlattal érlelve és elindítja a tökéletesen suhanó GTAV-öt.

BTW mennyit nyomtad, miután kikeverted a 30 frémes csodát?
gta5 nagyrészén/egyrészén túlvan SlickAdam (nemtom végigtolta-e)

én elég sokat nyomtam, még multiztam is - ami egyébként elképesztő ötletes, nem sima lobby alapu, de más játéksession-jébe be tudsz menni és 1vs1 hekkeled/kapod el a hekkert. hatalmas fun + feszkó, ahogy a sráctól 5 méterre parkoló kocsiban, az ülésen lecsúszva lopod el az adatait, az meg felrobbantja melletted a fél világot kétségbeesetten keresve a hekkert :)

és végig fogom tolni, mert tetszik a történet (generic, de lesz*rom), jól is néz ki, mondhatni változatos: mégpedig anélkül, h alpári-olcsó-gétéaötös húzásokkal kellene élnie, mint rokszaréknak :P

---

grid még mindig fasza, kár h max 720p egyelőre, de semmigond, pécé=konzol, irány az xml fájl szerkesztés! :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13814 2016.12.23. 23:29

arty írta:grid még mindig fasza, kár h max 720p egyelőre, de semmigond, pécé=konzol, irány az xml fájl szerkesztés! :(
Dehogy egyenlő. Látod, neked is van esélyed XML-el szarból várat építeni. Szerintem jobb, mint própecsre várni, ami feltolja kamu4K-ba, hogy fincsin szaggasson, mindenféle gányolás nélkül, csak a játékélményre koncentrálva. :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13815 2016.12.23. 23:38

arty írta:Ezt pedig tottitól csentem:
SuperData-TOP-10-Games-November-2016-1024x573.png

Mázterrészbazmeg.
(Béefegyet nem is értem :D )
aztis mond meg trotyinak h a lol hoz annyit mint az elso hat konzolos cim egyutt ;) de lehet az elso 10 :)
Avatar
arty

Hozzászólás #13816 2016.12.23. 23:42

najo, ez igaz ;)
és ez most kimondottan gyorsvolt, lévén volt hogyjavitsammegkelkozelebb.txt-m ...

Na, szppantsa csak fel mindenki az ingyen GRID-et:
https://www.humblebundle.com/store/grid-free-game?hmb_campaign=grid_free_2016&hmb_source=bundle_page&hmb_medium=banner_cross

szép & jó:

grid_2016_12_23_23_16_32_917.jpg


grid_2016_12_23_23_17_11_455.jpg


1080p/4k pecs:
"from file in your \steamapps\common\grid\system\hardware_settings_restrictions.xml :

<data>
<res mem="270" maxWidth="1280" />
</data>

DELETE !"

Sárgaság killer mod:

Dargos_Mod_BR_Bathurst_also_fixed

8ball & prestige dlc pécére moddolva (eredetileg a mazterrésznek ez nem járt):

http://www.moddb.com/mods/8-ball-prestige-packs-dlc-pc/downloads/8-ball-prestige-packs-dlc-pc

Speckó kódok ( https://www.youtube.com/watch?v=0lOQ6fTpJDU ) :

code -> unlocks
G29782655 -> Gamestation BMW 320si
P47203845 -> Play.com Aston Martn DBR-9
MUS59279 -> All Muscle Cars
TUN58396 -> All Drift Cars
M38572343 -> Micromania Pagani Zonda R
F93857372 -> Buchbinder Emotional Engineering BMW 320si
Avatar
arty

Hozzászólás #13817 2016.12.23. 23:47

SlickAdam írta:jájjj baszki, szerinted nem probaltam igy?
szerintem nem :)

vagy de nyilván neked az első gondoladod volt, hogy kilépsz és nem nyulva az opciokhoz visszalépsz a játékba, mertmérne :P

nincs pacing, teljesen okés a cucc. ha nálad nem, daninál reklamálj :D
Avatar
arty

Hozzászólás #13818 2016.12.23. 23:49

Micsu írta:aztis mond meg trotyinak h a lol hoz annyit mint az elso hat konzolos cim egyutt ;) de lehet az elso 10 :)
tőlem melléjük lehet tenni a zsetonzsákot, ettől még ez szvsz egy szégyenlista :) esport-mmo-f2p förmedvények, videojátékhoz vajmi közzel :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13819 2016.12.23. 23:51

SlickAdam írta:SOKKAL gagyibbat vizionaltam. viharban es/vagy este pedig baromira szep is.
Ezt is tárgyaljuk újra, amikor láttad GTAV-t a gépeden futni..
Avatar
arty

Hozzászólás #13820 2016.12.23. 23:52

arty írta:szerintem nem :)

vagy de nyilván neked az első gondoladod volt, hogy kilépsz és nem nyulva az opciokhoz visszalépsz a játékba, mertmérne :P

nincs pacing, teljesen okés a cucc. ha nálad nem, daninál reklamálj :D
hja és szívesen, baszki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13821 2016.12.23. 23:54

arty írta:tőlem melléjük lehet tenni a zsetonzsákot, ettől még ez szvsz egy szégyenlista :) esport-mmo-f2p förmedvények, videojátékhoz vajmi közzel :(
Azon lehetne vitatkozni, hogy melyik a nagyobb szégyen... egy lista, amin az első tízben sincs az új überfosCOD, vagy amin minden mást legyőzött... :ravasz1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13822 2016.12.23. 23:57

arty írta:hja és szívesen, baszki.
köszönöm a sok begepelt karaktert, de sajnos nem tudtal segiteni.:(
ha elsö gondolatom nem is, de sokadik igenis volt, hogy ki-be lepkedjek. en is elbaszakodtam vele 1+ orat.
amugy annyit kiegeszitesnek, hogy a te beallitasodat probaltam 30-as RTSS cap-el is, ami RTSS szerint tökeletes pacing-et eredmenyezett (igy nem volt keptöres tenyleg), DE!!! megis berangatott a büdös disznaja. :boxer:
Avatar
arty

Hozzászólás #13823 2016.12.24. 00:00

DanielT írta:Azon lehetne vitatkozni, hogy melyik a nagyobb szégyen... egy lista, amin az első tízben sincs az új überfosCOD, vagy amin minden mást legyőzött... :ravasz1:
Azzal nyugtatom, magam, hogy a szingli miatt vették meg a konzolos tömegek ;)

Megdemóztam most a free trial alatt a kampányt és már készülök rá. (mármint egy használt, ps4es példányra :D hagyhatnák már a 'csába a szkifiszettinget.)
Avatar
arty

Hozzászólás #13824 2016.12.24. 00:01

SlickAdam írta:köszönöm a sok begepelt karaktert, de sajnos nem tudtal segiteni.:(
ha elsö gondolatom nem is, de sokadik igenis volt, hogy ki-be lepkedjek. en is elbaszakodtam vele 1+ orat.
amugy annyit kiegeszitesnek, hogy a te beallitasodat probaltam 30-as RTSS cap-el is, ami RTSS szerint tökeletes pacing-et eredmenyezett (igy nem volt keptöres tenyleg), DE!!! megis berangatott a büdös disznaja. :boxer:
akkor bocs, azt hittem egyedül vagyok zseni :idiota: - de tényleg nagy húzásnak tartom! :D

és részvétem.

ha letoltam, eladó az i5/2500k szőrén a hetesedér' :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13825 2016.12.24. 00:06

arty írta:Ezt pedig tottitól csentem:
SuperData-TOP-10-Games-November-2016-1024x573.png

Mázterrészbazmeg.
(Béefegyet nem is értem :D )
Ebben a formában mikrotranzakció vs hagyományos digitális vásárlás... lenne, de azért DLC-k season passok, 20k-s játékárak túlmutatnak a hagyományoson, sőt az Infinite Warfare-ben is van mikrotranzakció. Ami érdekes, bár papírforma, hogy PC-n sehol a CoD, konzolon meg tarol, még az előző is befért.

Amúgy ha ebből a 30 játékból kellene kihúznom egy évig, pofákat vágnék, ha pedig alapvetően csak ezek a stílusok léteznének, eret. Azért a PC-s lsita szereplőibe még mindig több játékidő megy/ment bele tőlem. Ehhez persze kell az is, hogy sportjátékot lusta vagyok már betanulni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13826 2016.12.24. 00:08

SlickAdam írta:köszönöm a sok begepelt karaktert, de sajnos nem tudtal segiteni.:(
ha elsö gondolatom nem is, de sokadik igenis volt, hogy ki-be lepkedjek. en is elbaszakodtam vele 1+ orat.
amugy annyit kiegeszitesnek, hogy a te beallitasodat probaltam 30-as RTSS cap-el is, ami RTSS szerint tökeletes pacing-et eredmenyezett (igy nem volt keptöres tenyleg), DE!!! megis berangatott a büdös disznaja. :boxer:
De most először azt írtad, hogy full HD-ben süvít. Tényleg ennyire rossz az AA, hogy órákat szenvedsz a 60 helyett a 30 fps-ért? :fejvakaras:

A játék persze biztos jó, arty konzolos oszlopában is ott van! (Szerk.: Vagyis a folytatása, ha jól értem.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13827 2016.12.24. 00:13

arty írta:gridwot
Mi a jó benne nekem? Eddig is emgvolt valahonnan, de ez volt az egyetlen megdemózott Codemasters-ótóka életemben, és nem tetszett. (És itt most demó alatt demót értek, csikó koromban láttam néhány Colin McRae nem hivatalos verzióját.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #13828 2016.12.24. 00:16

SlickAdam írta:toltam mar eleget a GTA-t, sokkal jobb of korsz, de nem olyan rossz ez a WD1 se (gameplay). SOKKAL gagyibbat vizionaltam. viharban es/vagy este pedig baromira szep is. nappal gagyorka csak. a 6-7 eurot megeri.
(viszont a WD2-t bottal se. az tenyleg hulyegyerekeknek keszült. a stilusa. gameplay-ben lehet okes az is.)
Lufaszt. Pont a wd2 stílusa sokkal jobb, mellesleg közelebb is van a gtav-hez. A wd1 gameplayben nem rossz, de a sztori egy komolykodó bullshitáradat. A wd2 egy szatíra, ahogy a gtav is. Nagyon nem gyerekeknek készült, és nagyon nem gyerekektől. Tele van olyan utalásokkal, kikacsintásokkal, amiket kizárólag a 30+-osok érthetnek, mert nekünk volt menő, és (még) nem jöttek vissza retróban. Az egész hülyegyerek stílus amit elsőre látsz a legnagyobb görbe tükör az egész játékban, amiből rengeteg apró és nagyobb helyen kacsint ki nagyon jó humorral. A gameplay fos. Szar az autóvezetés, szar a harc, mondjuk egyiket sem erőlteti. Harcolni nem kell, majd mindenhova lehet gyorsutazni. De evvel együtt kiveszi a zsáner egy-két fontos elemét is. Evvel együtt gecijól szórakozom. Nem akarok spoilereni, rengeteg olyan témát pendít meg a beszélgetésekben, amik nekem is témák voltak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13829 2016.12.24. 00:18

Zóanagyvarázsló írta:De most először azt írtad, hogy full HD-ben süvít. Tényleg ennyire rossz az AA, hogy órákat szenvedsz a 60 helyett a 30 fps-ért? :fejvakaras:

A játék persze biztos jó, arty konzolos oszlopában is ott van! (Szerk.: Vagyis a folytatása, ha jól értem.)

Kurvára nem is értem a kínszarást, amit művelnek. 60-al süvít, kivéve autóvezetés. Amúgy meg fix60-al tényleg nem lehet sehogysem belőni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13830 2016.12.24. 00:20

Zóanagyvarázsló írta:De most először azt írtad, hogy full HD-ben süvít. Tényleg ennyire rossz az AA, hogy órákat szenvedsz a 60 helyett a 30 fps-ért? :fejvakaras:

A játék persze biztos jó, arty konzolos oszlopában is ott van! (Szerk.: Vagyis a folytatása, ha jól értem.)
vagy gagyi homaly AA-t tudok ratenni, vagy MSAA-t 4x-ig (vagyis mar azzal is beesik este esöben 60 ala). ami nem eleg, mert meg a MSAA 8x se tüntet el minden recet.
ez mar az a latvany szint, ahol az ilyesmi kepes kiszurni a szememet.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13831 2016.12.24. 00:22

Moby írta:Lufaszt. Pont a wd2 stílusa sokkal jobb, mellesleg közelebb is van a gtav-hez. A wd1 gameplayben nem rossz, de a sztori egy komolykodó bullshitáradat. A wd2 egy szatíra, ahogy a gtav is. Nagyon nem gyerekeknek készült, és nagyon nem gyerekektől. Tele van olyan utalásokkal, kikacsintásokkal, amiket kizárólag a 30+-osok érthetnek, mert nekünk volt menő, és (még) nem jöttek vissza retróban. Az egész hülyegyerek stílus amit elsőre látsz a legnagyobb görbe tükör az egész játékban, amiből rengeteg apró és nagyobb helyen kacsint ki nagyon jó humorral. A gameplay fos. Szar az autóvezetés, szar a harc, mondjuk egyiket sem erőlteti. Harcolni nem kell, majd mindenhova lehet gyorsutazni. De evvel együtt kiveszi a zsáner egy-két fontos elemét is. Evvel együtt gecijól szórakozom. Nem akarok spoilereni, rengeteg olyan témát pendít meg a beszélgetésekben, amik nekem is témák voltak.
rendben, en hiszek neked. majd 7 ojroert megnezem azt is.
(megis honnan tudnam, hogy felkomoly, frappans cucc-e, ha mar az elsö normalisabb videoval kikergettek a vilagbol?)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13832 2016.12.24. 00:23

Moby írta:Amúgy meg fix60-al tényleg nem lehet sehogysem belőni.
6700K apafej, a 6700K... :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #13833 2016.12.24. 00:32

SlickAdam írta:6700K apafej, a 6700K... :ravasz1:
50%-on pörgött a proci alatta.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13834 2016.12.24. 01:39

arty írta:tőlem melléjük lehet tenni a zsetonzsákot, ettől még ez szvsz egy szégyenlista :) esport-mmo-f2p förmedvények, videojátékhoz vajmi közzel :(
igyvan de o volt mindig a bevetelekkel, eladasokkal :)
Engem se erdekel egyik se de azon a listan az latszik h az aaa gaming mar reg nem a legnagyobb fejos tehen, kar h nincsenek a cimek mellett szamok :)
Avatar
arty

Hozzászólás #13835 2016.12.24. 09:44

Zóanagyvarázsló írta:Ebben a formában mikrotranzakció vs hagyományos digitális vásárlás... lenne, de azért DLC-k season passok, 20k-s játékárak túlmutatnak a hagyományoson, sőt az Infinite Warfare-ben is van mikrotranzakció. Ami érdekes, bár papírforma, hogy PC-n sehol a CoD, konzolon meg tarol, még az előző is befért.

Amúgy ha ebből a 30 játékból kellene kihúznom egy évig, pofákat vágnék, ha pedig alapvetően csak ezek a stílusok léteznének, eret. Azért a PC-s lsita szereplőibe még mindig több játékidő megy/ment bele tőlem. Ehhez persze kell az is, hogy sportjátékot lusta vagyok már betanulni.
ha oszinte akarnek lenni, a konzolos oszlop is faj, a mobilosnak pedig a léte is arconrúg :(

de nem akarok !!! béna pécések !! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #13836 2016.12.24. 09:47

Zóanagyvarázsló írta:Mi a jó benne nekem? Eddig is emgvolt valahonnan, de ez volt az egyetlen megdemózott Codemasters-ótóka életemben, és nem tetszett. (És itt most demó alatt demót értek, csikó koromban láttam néhány Colin McRae nem hivatalos verzióját.)
változatos, nehéz (jól belőhető), szép, kevés bullshit (korai CM :D )

ótófizika grides, sokan imádták. nyilván van jobb, de rosszabb mégtöbb ;)
tucc benne driftőni is, he!!!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13837 2016.12.24. 10:08

arty írta:változatos, nehéz (jól belőhető), szép, kevés bullshit (korai CM :D )

ótófizika grides, sokan imádták. nyilván van jobb, de rosszabb mégtöbb ;)
tucc benne driftőni is, he!!!
Bár annyira nem szar, mint DT illursztrálta, az első Gridnek baromi furcsa az irányítása. A 2-é katasztrófa. Az Autosport az ami már nyomokban autóvezetésre emlékeztet, de még abban is van a második rész taknyon csúszásából, ami abban nyilvánul meg, hogy kivételesen nagy balf@sznak kell lenni hogy eldobj bármit.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13838 2016.12.24. 10:37

Steam sale eddig?

Nekem beugrott a Song of the Deep, nem szippantott be a gameplay egyelőre, de nem adom fel. Zene, grafika és minden ami körítés az nagyon jó.

Ezen kívül egyelőre a Speedrunners, a coop mókához multiban.

Hitmannel szemezek, bár ez az epizódosdira szétszedés(eladási konstrukcióként) nem tetszik, az olcsó próbára viszont alkalmas. Meglátjuk.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13839 2016.12.24. 11:14

DanielT írta:Steam sale eddig?
Subnautica-t "visszaadtam"
ejjel behuztam (csak techbuzulni) a Metro Redux pakkot 6 ojroert (hogy ez milyen baromi jol nez ki meg mindig!)
ABZU-n gondolkodok meg

lehetnenek durvabb deal-ek is. szinte meg mindig ugyanazok a jatekok vannak 5 ojro körül, mint ket eve sumér szélben...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13840 2016.12.24. 11:38

SlickAdam írta:Subnautica-t "visszaadtam"
ejjel behuztam (csak techbuzulni) a Metro Redux pakkot 6 ojroert (hogy ez milyen baromi jol nez ki meg mindig!).
A Subnautica infó hasznos volt, mert sok videót néztem, nyégykában meg mindenben, pont amiatt, hogy a valós teljesítményre végre fény derüljön, de ezek szerint még mindig putricselló.

A Metro Reduxnál már csak az eredeti néz ki jobban, ez az igazán durva. Az még nem volt #Sikergenre butítva.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13841 2016.12.24. 12:50

DanielT írta:Steam sale eddig?
Ha lesz 2 eurós CS:GO, akkor azt behúzom, egyébként nem igazán érdekel most semmi konkrét.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #13842 2016.12.24. 13:34

Olyan nagy tuningot nem csináltam, mert sok értelme nincs, de egy eredmény a lukas 4k kategóriában.
3Dmark

tipp pedig a 80 (remélem még nem tippelte senki)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13843 2016.12.24. 14:14

DanielT írta:Steam sale eddig?

Nekem beugrott a Song of the Deep, nem szippantott be a gameplay egyelőre, de nem adom fel. Zene, grafika és minden ami körítés az nagyon jó.

Ezen kívül egyelőre a Speedrunners, a coop mókához multiban.

Hitmannel szemezek, bár ez az epizódosdira szétszedés(eladási konstrukcióként) nem tetszik, az olcsó próbára viszont alkalmas. Meglátjuk.

Doom
Hitman
Azbu
Grey goo
Meg meg 4 indie cim
Avatar
arty

Hozzászólás #13844 2016.12.24. 15:42

DanielT írta:Az még nem volt #Sikergenre butítva.
Az már igaz, hogy a pécégané esszenciáját az ukránkurvák jól hozták az origi 2033-ban, majd sokat nem javítva jöttek a 2034-el.

Nagy mákja a pöcéseknek, hogy a konzolos aprót felszedegethetik a könnyű portolhatóság okán :mf2:
egyébként a mostaninál is nagyob lenne a nyomor, ha ez egyáltalán lehetséges...

(lehet, hogy volt pár 5frémig letesszeláló effekt az első pécésben (hurrá!), de azóta 2-300k lefolyt a mazterrész hwlefolyóján, szal mostmár TÉNYLEG az a szuperior. lol.)
Avatar
arty

Hozzászólás #13845 2016.12.24. 15:46

DanielT írta:Steam sale eddig?
Half-Life 1: Source
Day of Defeat: Source
Revolution Ace
Deus Ex: Mankind Divided

+dirtrally nagyon vonz, ahogy az egyik pcars dlc vásárlásán is agyalok (hosszú, A->B pálya)
remélem megúszom további kiadások nélkül...

psn és xbox széleken elköltött összeg: 0

mindegy, ez az évvége így is iszonyat volt.... (pláne ha az amazonos lehúzást se kapom vissza :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13846 2016.12.24. 15:48

arty írta:Az már igaz, hogy a pécégané esszenciáját az ukránkurvák jól hozták az origi 2033-ban, majd sokat nem javítva jöttek a 2034-el.

Nagy mákja a pöcéseknek, hogy a konzolos aprót felszedegethetik a könnyű portolhatóság okán :mf2:
egyébként a mostaninál is nagyob lenne a nyomor, ha ez egyáltalán lehetséges...

(lehet, hogy volt pár 5frémig letesszeláló effekt az első pécésben (hurrá!), de azóta 2-300k lefolyt a mazterrész hwlefolyóján, szal mostmár TÉNYLEG az a szuperior. lol.)
Iszonyúan előremutató volt techben, amit most már ki is tud szolgálni a hardver.

Látod, eltelt egy kis idő és még te sem vitatod, hogy melyik a legjobb verzió. Csak ez számít. Mármint nem az, hogy nem vitatod, bár a világrend és egyensúly fennmaradásához kétségkívül rendkívüli mértékben hozzájárul! :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13847 2016.12.24. 16:01

DanielT írta:Steam sale eddig?
Car Mechanic Simulator 2015 + dlc-k.
Este talán még mély bánatomban berántom az Endless Legendet
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13848 2016.12.24. 16:04

arty írta:Az már igaz, hogy a pécégané esszenciáját az ukránkurvák jól hozták az origi 2033-ban, majd sokat nem javítva jöttek a 2034-el.

Nagy mákja a pöcéseknek, hogy a konzolos aprót felszedegethetik a könnyű portolhatóság okán :mf2:
egyébként a mostaninál is nagyob lenne a nyomor, ha ez egyáltalán lehetséges...

(lehet, hogy volt pár 5frémig letesszeláló effekt az első pécésben (hurrá!), de azóta 2-300k lefolyt a mazterrész hwlefolyóján, szal mostmár TÉNYLEG az a szuperior. lol.)
miert gané? mai napig döbbenet, ahogy kinez a sima es a redux is. kellett hozza a vas, lodzsik. söt, meg ma is kell. Redux: 1080p, max, 2xssaa es beesik az 1070-es 60 ala (igaz OC nelkül hasznalom).:)

elöször X360-on toltam, ott is ha jol emlekszem eleg jol hoztak a 30 fremet brutal latvannyal ezek a koszos kis ukranok. azota szeressem öket.

(aztan PS4-re is hoztak a 60 fremet, nehany butitassal. egyik legjobb remaster pakk ever)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13849 2016.12.24. 16:06

DanielT írta:Iszonyúan előremutató volt techben, amit most már ki is tud szolgálni a hardver.

Látod, eltelt egy kis idő és még te sem vitatod, hogy melyik a legjobb verzió. Csak ez számít. Mármint nem az, hogy nem vitatod, bár a világrend és egyensúly fennmaradásához kétségkívül rendkívüli mértékben hozzájárul! :banplz:
latom en is miben jobb az eredeti, de vannak dolgok, amiben a Redux szebb (nékem). felszín is jobban adja havasan / viharosabban. es gameplay-ben is valtoztattak (izles dolga, hogy bejön-e).
holnap lehet felrakom az origit is csekkolni (ingyer adtak multkor, gondolom nem elöször)
skinnyman

Hozzászólás #13850 2016.12.24. 16:12

DanielT írta:Steam sale eddig?
Origin sale is van kozben, Battlefield-ek, Battlefront eleg jo arakon.
Az eredeti Crysis + Warhead-en is gondolkozok, igazabol most eloszor van hozza alkalmas PC-m (majd 10 eves jatek, lol) - nem tudom steam-es vagy origin-es a jobb, illetve azt gondolnam h ezeknek illene mennie 4k-ban, de utanaolvasva nem vagyok benne olyan biztos, foleg ugye azert mert regi jatekok. Meg esetleg Ryse is, nem tudom..
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13851 2016.12.24. 17:23

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13852 2016.12.24. 17:24

Én vettem már
Deus Exet,
Machinariumot,
Mirror's Edge-et.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #13853 2016.12.24. 17:29

Amúgy egy katasztrófa amikor egy új játéknak keresgélem a 60 FPS beállításokat a videokártyámhoz. Mert a geforce experience nem teszi meg maradéktalanul.
Olyan agyhalálokat lehet tömegesen olvasni, hogy fáj. Solid 60 FPS = 50-60 a sötétbarom-race-nek. Használhatatlan a community. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13854 2016.12.24. 17:51

aabyssx írta:Amúgy egy katasztrófa amikor egy új játéknak keresgélem a 60 FPS beállításokat a videokártyámhoz. Mert a geforce experience nem teszi meg maradéktalanul.
Olyan agyhalálokat lehet tömegesen olvasni, hogy fáj. Solid 60 FPS = 50-60 a sötétbarom-race-nek. Használhatatlan a community. :szomoru1:
A Geforce experience 40+ Fps-t céloz, szal most elfelejtheted a használatát.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13855 2016.12.24. 18:30

aabyssx írta:Amúgy egy katasztrófa amikor egy új játéknak keresgélem a 60 FPS beállításokat a videokártyámhoz. Mert a geforce experience nem teszi meg maradéktalanul.
Olyan agyhalálokat lehet tömegesen olvasni, hogy fáj. Solid 60 FPS = 50-60 a sötétbarom-race-nek. Használhatatlan a community. :szomoru1:
megbeszeltük mar, hogy az az experienszoá butaknak valo.
karira lepd meg magad egy 1080-assal! azzal nem kellene sokat keresgelned.:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #13856 2016.12.24. 18:53

DanielT írta:Steam sale eddig?

Nekem beugrott a Song of the Deep, nem szippantott be a gameplay egyelőre, de nem adom fel. Zene, grafika és minden ami körítés az nagyon jó.

Ezen kívül egyelőre a Speedrunners, a coop mókához multiban.

Hitmannel szemezek, bár ez az epizódosdira szétszedés(eladási konstrukcióként) nem tetszik, az olcsó próbára viszont alkalmas. Meglátjuk.
Witcher3gotym age of myth meg empires dlc-k, total war rome2 dlc-k, uplayen AC:liberation, meg driver:sf, Windows show-ban forza horizon 3, iOSen lego jurassic park. Ennyike.

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #13857 2016.12.24. 18:54

SlickAdam írta:megbeszeltük mar, hogy az az experienszoá butaknak valo.
karira lepd meg magad egy 1080-assal! azzal nem kellene sokat keresgelned.:)
Nem látom a 8k pontos eredményed. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13858 2016.12.24. 19:12

Botond írta:Nem látom a 8k pontos eredményed. :nezze:
Utolsó pillanatban fog snipeolni. :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13859 2016.12.24. 19:15

Botond írta:Nem látom a 8k pontos eredményed. :nezze:
nekem nem kell. en könnyeden belövöm a 60-at. akkora brute force egyelöre tulzas lenne.:)

ja es boldog karit sracok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13860 2016.12.24. 20:20

VICTOR VRAN EREDMÉNYHIRDETÉS!

Ha már karácsony, akkor meg is kezdem az ajándékok kiosztását. :)

Gratulálok a nyerteseknek, remélem tetszeni fog a játék! (Kontrollerrel próbálni!!) Email címek jöjjenek privátban, ahova giftelhetem.

Kép

Proof kép eredeti dátummal a sorsolt számokról

Mobynak több sikert kívánok a 3DMarkos sorsolásnál. WAIT! :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”