A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
skinnyman

Hozzászólás #13441 2016.12.08. 11:02

Zóanagyvarázsló írta:Látom és hallom magam előtt ahogy Ripley az Alien végén felmondja a szöveget az audio logra: "nem is volt ez frusztráló, csak kellemesen nehéz".

De most komolyan ma, egy dark souls-on edzodott topicnak sztem nem illene ennek a nehezsegen rinyalniaha :) (felteve, hogy a sima hard fokozatrol beszelunk, utolag hozzaadtak asszem egy nightmare-t is, azt nem ismerem) Egy tulelo horror legyen is nehez sztem, kulonben ertelmet veszti a dolog. A vegen meg mar OP langszorod is van amivel akkor is el lehet hesegetni, ha szemtol szembe rad jon. Szoval - persze teljesen mas stilus, de egy dark souls szerintem siman nehezebb (es persze hosszabb), ott tobbszor voltam szopoagon meg ugy is, hogy sokszor elotte utanaolvastam, hogy mit hogyan kene csinalni.

TasManXT: reg volt, de ahogy emlekszek, a vege is viszonylag rendben volt, eleg porgos volt. Talan nem volt oriasi lezarasa az egesznek, de nem is feltetlen hianyzott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13442 2016.12.08. 11:31

"Resogun 4K/HDR announced"

VÉGRE!

szerk: VR verzió is jön hamarosan remélem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13444 2016.12.08. 14:14

Ingame ríl Switch gameplay.

A videó alapján a Nintendo megvette valami Észak-Koreai múzeum elfekvő TFT készletét és azt rakja a gépbe.

phpBB [media]


Jimmy rekaciója is őrületesen fárasztó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13445 2016.12.08. 14:37

DanielT írta:A videó alapján a Nintendo megvette valami Észak-Koreai múzeum elfekvő TFT készletét és azt rakja a gépbe.
Ez ugyan az a cég, aki a touch gimmick szarját kiadta rezisztív érintőképernyővel 2012-ben. :nezze:
És ugye ők a Nintendo, szóval be fogják árazni simán a bézik ps4/xbone árba, ha nem feljebb és akkor még vegyél egy normális kontrollert, hogy elkerüld az ínhüvelygyulladást.
Ötlet szintjén jó cucc, a megvalósítással vannak/lehetnek gondok, csak legyen rá játék, ami érdekel. A zeldamárijó nem az.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13446 2016.12.08. 16:07

benőmenő írta:A zeldamárijó nem az.
sosenem lesz nintyendód :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13447 2016.12.08. 16:47

Szokásos profi minőségben, egy kis ultra érdekes SEGA történelemmel:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13448 2016.12.09. 10:40

Érdekes felvetés a mod-ok helyzete. Nemtom koreában mennyire laikus a törvényhozás, itthoniak alapján ISTEN IRGALMAZZON A GÉMEREKNEK KOREÁBAN.
Avatar
arty

Hozzászólás #13449 2016.12.09. 10:56

https://www.gtplanet.net/ars-technica-hands-on-experience-with-gt-sport-vr-is-a-mixed-bag/
(original cikk: http://arstechnica.com/gaming/2016/12/sony-admits-to-plotting-playstations-hdr-launch-for-three-years/ )

“unfortunate mix of paltry graphical quality and uneven frame rates”

bár védhetném azzal, hogy "de még készül", sajnos jamaguccsiéktól nem várható jobb... és mindez 0 AI autó mellett, csak bizonyos ótókban ülve, csak bizonyos pályákon... asszem ezzel a psvr hatalmas áttörésre készülhet :levele:
nem irigylem a sonyt, hogy ilyen faszkalap studioin áll vagy bukik a termékük... (mert egy fasza gt, fasza vr implementációval szvsz áttörés lehetne)

---

áemdének is lesz sedópléje!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13450 2016.12.09. 11:48

arty írta:áemdének is lesz sedópléje!
Úgy tudtam, hogy a Shadowplay bejelentése után 1 hónnappal már volt és jobb is volt. :ticking:

Legalábbis ezt mondta az AMD-s csóka a podcastben.
Avatar
arty

Hozzászólás #13451 2016.12.09. 12:08

DanielT írta:Úgy tudtam, hogy a Shadowplay bejelentése után 1 hónnappal már volt és jobb is volt. :ticking:

Legalábbis ezt mondta az AMD-s csóka a podcastben.
mert azt a raptr-fost nyomták és abba volt beépítve... de most drájverbe kerül! :P

nekem má nagyon hiányzott egyébként.
arty sedópléj használatának száma az elmult évben: 0
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13452 2016.12.09. 12:34

arty írta:mert azt a raptr-fost nyomták és abba volt beépítve... de most drájverbe kerül! :P

nekem má nagyon hiányzott egyébként.
arty sedópléj használatának száma az elmult évben: 0
Pedig megnéztem volna az epik pillanataidat az aktuális Ánuszkrídben. ;P
Avatar
arty

Hozzászólás #13453 2016.12.09. 12:43

Isten veled pewdiepie!

Spoiler
(Bár minden hasonlóan korrupt közszereplőt ilyen könnyű lenne elküldeni a halál f*szára...)



(dt :D abban épp nem szoktak lenni... nameg azt ugye konzolon szoktam tóni :P )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13454 2016.12.09. 12:57

arty írta:Isten veled pewdiepie!

Spoiler
(Bár minden hasonlóan korrupt közszereplőt ilyen könnyű lenne elküldeni a halál f*szára...)



(dt :D abban épp nem szoktak lenni... nameg azt ugye konzolon szoktam tóni :P )
Spoilerhez: A te világodban ki nincs ellened? :D Hihetetlen, hogy MINDENHOL összeesküvés, korrupció, lefizetés, stb van. Tessék, ez a szerencsétlen svéd gyerek a webkamerája előtt is biztos Soros embere... :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13455 2016.12.09. 13:10

arty írta:Isten veled pewdiepie!

Spoiler
(Bár minden hasonlóan korrupt közszereplőt ilyen könnyű lenne elküldeni a halál f*szára...)



(dt :D abban épp nem szoktak lenni... nameg azt ugye konzolon szoktam tóni :P )
van egy masik csatornaja is a kis köcsögnek. törli az egyiket es marad minden a regiben. biztos uj rekordot akar. hogy törli a regit es a masikon 1 het alatt 50 millio szabszkrajbert szerez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13456 2016.12.09. 14:05

SlickAdam írta:van egy masik csatornaja is a kis köcsögnek. törli az egyiket es marad minden a regiben. biztos uj rekordot akar. hogy törli a regit es a masikon 1 het alatt 50 millio szabszkrajbert szerez.
Miért kis köcsög? Úgy tudom teljesen normális a magassága és van hosszútávú barátnője. Egyéb jellege sem emlékeztet egy népies tárolóedényre.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13457 2016.12.09. 14:13

SlickAdam írta:van egy masik csatornaja is a kis köcsögnek. törli az egyiket es marad minden a regiben. biztos uj rekordot akar. hogy törli a regit es a masikon 1 het alatt 50 millio szabszkrajbert szerez.
Kőkemény üzletember. Kb. le se sz@rom a munkásságát, de most én is feliratkoztam az 50m miatt és amikor nem valami sz@rt akar rámsózni egészen normális ember benyomását kelti. Persze most, hogy ez megvolt ment az unsub, mert 99,9% reklám content.
Érdemes mondjuk Dancsóval összehasonlítani, aki a magyar nostalgia criticből lett x+1 média ribanc, és a mostani munkássága teljesen élvezhetetlen egyszámjegyű iq felett...bár ha belegondolok mostanra a NC is minősíthetetlen fosch. :(
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #13458 2016.12.09. 14:35

A youtube-nak is leáldozott? :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13459 2016.12.09. 14:41

DanielT írta:Miért kis köcsög? Úgy tudom teljesen normális a magassága és van hosszútávú barátnője. Egyéb jellege sem emlékeztet egy népies tárolóedényre.
mert ma irigy vagyok es bunkó
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13460 2016.12.09. 14:49

SlickAdam írta:mert ma irigy vagyok es bunkó
Bárkivel előfordul.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13461 2016.12.09. 14:54

De rohadt jók ezek a standek, különösen az a játékváltós az elején. Mit nem adnék, ha én csomagolhatnék ki egyet, amikor frissen megérkezik a gyárból pl a Gameboy, vagy a SNES... áh...

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13462 2016.12.09. 16:54

DanielT írta:Spoilerhez: A te világodban ki nincs ellened? :D Hihetetlen, hogy MINDENHOL összeesküvés, korrupció, lefizetés, stb van. Tessék, ez a szerencsétlen svéd gyerek a webkamerája előtt is biztos Soros embere... :wilting:
erről a kis fasszopóról anno linkeltem, hogy pénzér jó rivjút tolt gémről. zérótolerancia. takarodjon a 'csába.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13463 2016.12.09. 17:13

milyen rivjút? hány pontot adott rá?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13464 2016.12.09. 17:40

SlickAdam írta:van egy masik csatornaja is a kis köcsögnek. törli az egyiket es marad minden a regiben. biztos uj rekordot akar. hogy törli a regit es a masikon 1 het alatt 50 millio szabszkrajbert szerez.
*volt másik csatornája :banplz:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13465 2016.12.09. 18:02

arty írta:erről a kis fasszopóról anno linkeltem, hogy pénzér jó rivjút tolt gémről. zérótolerancia. takarodjon a 'csába.
Oda. Volt. Írva. AZONNAL. Day1. A. Descriptionba.

Ő eleve nem egy teszter és még ezzel az odaírással is kilencvenmilliárdszor hitelesebb volt, mint a többi 98%.

Egyszerűen nem bírod elviselni mások sikerét, legyen az egy svéd webkamerás srác, vagy húsgombóc, esetleg egy VGA kártya gyártó. Bárki. Ha sikeres, gyűlölöd. Némi személyiségfejlesztésre lenne szükség ilyen téren. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13466 2016.12.09. 18:05

benőmenő írta:*volt másik csatornája :banplz:
[video]jk.mp4[/video]
Nice. :D Megtolta kicsit.
Avatar
arty

Hozzászólás #13467 2016.12.09. 18:23

DanielT írta:Oda. Volt. Írva. AZONNAL. Day1. A. Descriptionba.

Ő eleve nem egy teszter és még ezzel az odaírással is kilencvenmilliárdszor hitelesebb volt, mint a többi 98%.

Egyszerűen nem bírod elviselni mások sikerét, legyen az egy svéd webkamerás srác, vagy húsgombóc, esetleg egy VGA kártya gyártó. Bárki. Ha sikeres, gyűlölöd. Némi személyiségfejlesztésre lenne szükség ilyen téren. :nezze:
a description nem látszik az eszközök NAGYRÉSZÉN, amivel manapság youtuboznak. plusz őszintén: videok hány százalékának nézed meg a leírását?!
apróbetű esete, de inkább mégrosszabb.

abszolut nem zavar a sikeresség: jimet, angryt pl bírom - addig a pontig, amíg nem csinálnak segget a szájukból.
magyarokból pedig a Szirmait (hollywood hírügynökség), ill régesrégen a Dancsót.

polifónit is csak sokára fogadtad el, hogy büdöskretének, nvidiát és ezt a faszt meg egyáltalán nem akarod olyannak látni, amilyen... de talán majd idővel, ha fejlődik a személyiséged, mondjuk :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13468 2016.12.09. 18:30

arty írta:a description nem látszik az eszközök NAGYRÉSZÉN, amivel manapság youtuboznak. plusz őszintén: videok hány százalékának nézed meg a leírását?!
apróbetű esete, de inkább mégrosszabb.

abszolut nem zavar a sikeresség: jimet, angryt pl bírom - addig a pontig, amíg nem csinálnak segget a szájukból.
magyarokból pedig a Szirmait (hollywood hírügynökség), ill régesrégen a Dancsót.

polifónit is csak sokára fogadtad el, hogy büdöskretének, nvidiát és ezt a faszt meg egyáltalán nem akarod olyannak látni, amilyen... de talán majd idővel, ha fejlődik a személyiséged, mondjuk :mf2:
A Poliphony nem volt büdöskretén, amikor kedveltem őket. Iparági minta voltak, akiket mindenki másolni akart, a Forza csapat is. A Forza egy GT másolat, nem több.

Az 5. résszel leírták magukat, a rengeteg rossz döntéssel és kompromisszummal, elsőként temettem el őket.

Pewd-hez: Te nyilván a videó elején beleordítottad volna a kamerába, hogy "FIZETTEK NEKEM PÉZT EZÉ' MOST HAZUDOK JÓL!!!" miközben ugyanaz villog hatalmas színes felirattal percekig.

Teljesen korrektül járt el. Ott volt. Ha fejreállsz és úgy nézed egy olyan eszközön, amin nem látszik, akkor is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13469 2016.12.09. 19:10

benőmenő írta:*volt másik csatornája :banplz:
nagy mokamester. mehhh... akkor leiratkozok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13470 2016.12.09. 19:18

SlickAdam írta:nagy mokamester. mehhh... akkor leiratkozok.
Csinált egy nagy hajrát és felhajtást az 50 millióhoz, ami ultra-mega rekord egyébként is. Szerintem istenien csinálta, nem tudom, hogy lehetett volna ennek nagyobb hírverést csapni.

Ma emiatt ránéztem a csatornájára (nem vagyok sub, pár videóját láttam csak) és megnéztem ezt:

phpBB [media]


Abszolút ajánlom, remek szórakozás az egész családnak! :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #13471 2016.12.09. 20:56

DanielT írta:A Poliphony nem volt büdöskretén, amikor kedveltem őket. Iparági minta voltak, akiket mindenki másolni akart, a Forza csapat is. A Forza egy GT másolat, nem több.
Az 5. résszel leírták magukat, a rengeteg rossz döntéssel és kompromisszummal, elsőként temettem el őket.
Pewd-hez: Te nyilván a videó elején beleordítottad volna a kamerába, hogy "FIZETTEK NEKEM PÉZT EZÉ' MOST HAZUDOK JÓL!!!" miközben ugyanaz villog hatalmas színes felirattal percekig.
Teljesen korrektül járt el. Ott volt. Ha fejreállsz és úgy nézed egy olyan eszközön, amin nem látszik, akkor is.
Ha a polifónit a rossz döntés után képes voltál eltemetni, ezt a fírget miért nem megy?
Nem kell villogtatni és ordítani - ki kell írni, hogy a tesztelt példányt a kiadó adta és reklámcélból játszik vele.

Ha fejreállsz is, nemlátszó apróbetűbe beleírni h valami REKLÁM, az nem korrekt.

nemigen.jpg


Biztos ez a plakát is nemlétező problémára reagál, me' irigyek a SIKERES vállalkozásokra, akik korrektül lehuzzák az embereket, akik ha akarnák, tudhatnák, hogy átbasszák őket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13472 2016.12.09. 21:08

arty írta:Ha a polifónit a rossz döntés után képes voltál eltemetni, ezt a fírget miért nem megy?
Nem kell villogtatni és ordítani - ki kell írni, hogy a tesztelt példányt a kiadó adta és reklámcélból játszik vele.

Ha fejreállsz is, nemlátszó apróbetűbe beleírni h valami REKLÁM, az nem korrekt.

nemigen.jpg


Biztos ez a plakát is nemlétező problémára reagál, me' irigyek a SIKERES vállalkozásokra, akik korrektül lehuzzák az embereket, akik ha akarnák, tudhatnák, hogy átbasszák őket.
Ok. Egy féreg, őt is berakhatod nyugodtan a polcra a többi mellé. :bohoc:
Avatar
Botond

Hozzászólás #13473 2016.12.10. 09:49

Közben kijött a Bully iOSre. A legjobb remake platform. :worship:
skinnyman

Hozzászólás #13474 2016.12.10. 11:40

Botond írta:Közben kijött a Bully iOSre. A legjobb remake platform. :worship:

Kijott ertelmesebb platformra is: link
De meg ertelmesebbre is, peldaul PC-re 2008-ban :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13475 2016.12.10. 15:26

PS4 pro vásárlásom után elkezdtem lepörgetni olyan címeket, amik korábban kimaradtak, esetleg akár ps3-on elő se vettem. Szerencsére a Beyond Two Souls kijött PS4-re is, majdnem hibátlan kivitelbe, ha nem lennének benne tök random fagyások... na mindegy. Ennek ellenére tegnap lepörgött a credits, és nem bántam meg, hogy ezt a verziót toltam le. Még a black friday előtt vagy alatt, nem is tudom, valami bundle-ben lehetett megvenni fillérekért a heavy rain-nel együtt.

Következő ratchet lesz, vagy az infamous, szerencsére mindkettő pro ready. Ratchet az első lemezes játék a gépben.. bármilyen hangos is egy konzol, a blu-ray felszálló turbina hangja felejthetetlen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13476 2016.12.10. 15:57

Botond írta:Közben kijött a Bully iOSre. A legjobb remake platform. :worship:
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #13477 2016.12.10. 16:29

TasManXT írta:Következő ratchet lesz, vagy az infamous, szerencsére mindkettő pro ready.
Lehet én vagyok a különc, de az exkluzívok közül IGAZÁN csak az Infamoust-t élveztem... Rohadt jól nézett ki, jó volt játszani...imádtam... Boxon ugyanez volt nekem a Sunset overdrive... A két siker játék... :nyes: :nyes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13478 2016.12.11. 10:07

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13479 2016.12.11. 19:33

TasManXT írta:PS4 pro vásárlásom után elkezdtem lepörgetni olyan címeket, amik korábban kimaradtak, esetleg akár ps3-on elő se vettem. Szerencsére a Beyond Two Souls kijött PS4-re is, majdnem hibátlan kivitelbe, ha nem lennének benne tök random fagyások... na mindegy. Ennek ellenére tegnap lepörgött a credits, és nem bántam meg, hogy ezt a verziót toltam le. Még a black friday előtt vagy alatt, nem is tudom, valami bundle-ben lehetett megvenni fillérekért a heavy rain-nel együtt.

Következő ratchet lesz, vagy az infamous, szerencsére mindkettő pro ready. Ratchet az első lemezes játék a gépben.. bármilyen hangos is egy konzol, a blu-ray felszálló turbina hangja felejthetetlen.
és a hevirén? az megvolt hármason? (én beyondot bírtam, ellenben számomra a hr játszhatatlan :( move-al nem próbáltam, lehet azzal kellett volna...)

ratchetet nyomkorászom, de ... komolyan, 10 perc séta-lövölde-séta után van benne 4 platformon felugrás, majd kis liftezés, nettó 27mp.
ellenben az IQ, én ennyire aliasing mentes képet még a pisin szvsz nem is láttam ... egy csoda. és a 30 frém is szokható, most a szintén 30as Alienation után már nem is zavar (vs. a gears4 60a után borzalom volt!)

---

Hja, Alienation !

Jó kis 10+ órás twinstick súterré nőtte ki magát, noha a balanszal vannak furcsaságok... lootból nem hullott időben legendary (amíg nem hullott, nem is tudtam, hogy van ilyen), s addig jópár pályán vért hugyoztam, közel voltam hozzá, hogy hagyjam a francba. (túl sok kellett egy alienbe, a fegyóim sebzése ekkor 1000-1500 körül volt, minden upgrade után)
Amikor ellenben a legendás kiesett: kés a vajban! Naja, 8000es sebzéssel nem csoda... egészen a legvégéig, amikoris a 35-40 perces pályát halál nélkül kekkett letudni úgy, hogy az utolsó képernyőn a játék a nyakadba öntött MINDENT, amivel addig találkoztál, a teljes képernyő robbanás, füst és neonfény, azt se láttad jóformán merrevagy. Meghaltál, indulsz elölről, ujabb 35 perc laza lődözde, hogy ismét megpróbáld.... negyedszerre lett meg, talán utolsó pillanatban, mert már NAGYON untam a félórás "sétákat" ...

Az első 6 óra az első anyahajóig (amit elsőre a végének haluztam...) nagyon élveztem, sajna utána nagyon kijöttek a balansz gondok .... és akinek még nálam is nagyobb pechje van, az micsinál?
Sima rare fegyverekkel a végét szvsz NEM. LEHET. MEGCSINÁLNI. (vagy rakod easyre... hja az egyik próba után esett egy legendás gránát, na AZ megint sokat segített!).

Nincs localcoop. WTF?!

7/10

(persze megnéztem a végeki-írás (igen, sajna még outrora se tellett....) utáni első pályát, a legendás fegyveremmel 1 képernyőt SEM tudtam haladni. quit & del.)--

---

ugy nézem már bontogatja szárnyait a psvr pécén!
phpBB [media]

:eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13480 2016.12.11. 19:56

arty írta:és a hevirén? az megvolt hármason?
Persze, azt még letoltam, de majd ismétlésként lenyomom ezen is, na meg a trophyk miatt. Ellenben ha jó twin stick shootert akarsz, akkor ott a Resogun.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13481 2016.12.11. 19:59

arty írta:és a hevirén? az megvolt hármason? (én beyondot bírtam, ellenben számomra a hr játszhatatlan :( move-al nem próbáltam, lehet azzal kellett volna...)
Igen, a Move az mindent megment! :D

Én mindkettőt végigquicktimeoltam, a HR esetében nem emlékszem különösebb problémára.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13482 2016.12.11. 20:01

A hétvégén az ultimate fun-t a Blazerush coop-multi felfedezése jelentette, Arty gyere te is, ha megvan. Természetesen NÉGYKÁBAN. (Mondjuk tényleg) :)

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13483 2016.12.11. 20:03

arty írta:Nincs localcoop. WTF?!
oké, olvasom h belepecselték :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13484 2016.12.11. 20:07

arty írta:oké, olvasom h belepecselték :)
Jaja, jött is ellenünk egy 3-as helyi banda, így ment egy 6-os meccs, ami aztán 8-ra bővült (mi is 3-an voltunk). Rohadt jó volt. :violent:
Avatar
arty

Hozzászólás #13485 2016.12.11. 20:14

DanielT írta:A hétvégén az ultimate fun-t a Blazerush coop-multi felfedezése jelentette, Arty gyere te is, ha megvan. Természetesen NÉGYKÁBAN. (Mondjuk tényleg) :)

phpBB [media]
kölköket lefürdetem és jövök! steamen kereslek maj'! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13486 2016.12.11. 20:24

arty írta:kölköket lefürdetem és jövök! steamen kereslek maj'! :)
Ok, de ne túl későn!

szerk: Na ez jó volt. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #13487 2016.12.11. 23:31

Ez a Blaze Rush tényleg nagyon rendben van, andrenalin + röhögés volt részemről folyamatosan. Remélem tényleg élvezhető lesz a karrier is és h multizunk még vele!

---
aabyssx kedvenc karakterei egy epikus küzdelemben (tekken7):

phpBB [media]


hátöö... :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13488 2016.12.12. 14:38

AMD ReLive vs. NVIDIA ShadowPlay
Ez nem is lett olyan rossz. A maxbitrate lett egyértelműen kisebb a shadowplayhez képest, viszont yt-ra feltöltve úgyis le lesz nyomorítva 12 mbit/sec-re 1080@60-nál.
Szóval mostmár a videómegosztónál a labda, mert vicc, hogy kb. négykáhádéerre hagynak annyi bitrate-et, mint ami egy élvezhető mezei FullHD-hoz kéne. :levele:
Szerk.: azért ezt még mindig benne hagyták a driverben már több, mint egy éve. :idiota: #justAMDdriverthingz
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #13489 2016.12.12. 15:30

benőmenő írta:azért ezt még mindig benne hagyták a driverben már több, mint egy éve. :idiota: #justAMDdriverthingz
nyelvet lehet végre választani? (tehát visszakényszeríteni angolra - nekem ez volt a halálom anno: NEM ÉRTEK MÁGYÁR! :( )

---

nekilendültem a wacsdogz1-nek! kösz moby ;) (vmelyik nap megint megemlítette, hogy ez mennyire okés volt, szemben a 2-essel, meramugy tök elfelejtettem, hogy ez megvan...)

tetszik, de normális60at nemtok kicsikarni: ótózva akad, akár hova butítom.
lábon supersampling-ultra-mindenmaxés60, de kocsiban rémálom :(
most épp a fix30asítással küzdök....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13490 2016.12.12. 15:38

arty írta:lábon supersampling-ultra-mindenmaxés60, de kocsiban rémálom :(
most épp a fix30asítással küzdök....
Van rá mod, majd Tasman belinkeli remélhetőleg. Szebb lesz és jobban fut.
Avatar
arty

Hozzászólás #13491 2016.12.12. 15:43

DanielT írta:Van rá mod, majd Tasman belinkeli remélhetőleg. Szebb lesz és jobban fut.
az a zseniális, hogy toltam neki egy rebootot és ...
Watch_Dogs_2016_12_12_15_42_20_435.png

emellett képtelen vagyok supersamplingben, teljes képernyőn tartani - fhd felett visszarugja ablakba. első kilépésig perfekt volt, csakhát a fixfrém nem ment neki... :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13492 2016.12.12. 16:35

arty írta:Ez a Blaze Rush tényleg nagyon rendben van, andrenalin + röhögés volt részemről folyamatosan. Remélem tényleg élvezhető lesz a karrier is és h multizunk még vele!

---
aabyssx kedvenc karakterei egy epikus küzdelemben (tekken7):

phpBB [media]


hátöö... :D
omfg :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13493 2016.12.12. 16:46

arty írta:nyelvet lehet végre választani? (tehát visszakényszeríteni angolra - nekem ez volt a halálom anno: NEM ÉRTEK MÁGYÁR! :( )
Azt nem néztem, viszont a ph cikk alatti hsz-ek közt minden oldalon legalább 2x szerepel az, hogy DDU.
Szerk.: megtaláltam
Képkivágás.JPG

Plusz amikor be akartam hozni a régi catalystos funkciókat:
Képkivágás2.JPG

Spoiler
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13494 2016.12.12. 18:22

arty írta:nyelvet lehet végre választani? (tehát visszakényszeríteni angolra - nekem ez volt a halálom anno: NEM ÉRTEK MÁGYÁR! :( )

---

nekilendültem a wacsdogz1-nek! kösz moby ;) (vmelyik nap megint megemlítette, hogy ez mennyire okés volt, szemben a 2-essel, meramugy tök elfelejtettem, hogy ez megvan...)

tetszik, de normális60at nemtok kicsikarni: ótózva akad, akár hova butítom.
lábon supersampling-ultra-mindenmaxés60, de kocsiban rémálom :(
most épp a fix30asítással küzdök....
Fakezű kibaszott banda, azért fut úgy... Erre tessék.
Avatar
arty

Hozzászólás #13495 2016.12.12. 21:39

TasManXT írta:Fakezű kibaszott banda, azért fut úgy... Erre tessék.
:worship:
amugy neked összejött a 1080@60? atomfixen?

(mert egyelőre nem k*rnám szét, mert most jó ... 4k@1080&30fps és letépi a fejem az iq, tartja a frémet, amig nem látom 60on, nem is fáj :D )
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13496 2016.12.12. 21:53

arty írta::worship:
amugy neked összejött a 1080@60? atomfixen?

(mert egyelőre nem k*rnám szét, mert most jó ... 4k@1080&30fps és letépi a fejem az iq, tartja a frémet, amig nem látom 60on, nem is fáj :D )
98%-ra mondanám, sajnos nem tökéletes, de ha 30 fps, akkor is rakd fel a modot a textúrákkal együtt, mert akkor fog igazán leszakadni az arcod.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13497 2016.12.13. 10:55

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13498 2016.12.13. 11:17

SlickAdam írta:[video]backeltem_de_minek.mp4[/video]
Fejem közben:
Kép

Remélem lesz hozzá mod, amivel ez a förtelmesen undorító makogás szinkron kikapcsolható.

Az art meg... hát nemtom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13499 2016.12.13. 13:30

60 ft google playben a 6 star wars
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13500 2016.12.13. 14:02

Micsu írta:60 ft google playben a 6 star wars
Má' nem.

Pedig kb arányosan volt árazva az életmű, először a történelem során.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13501 2016.12.13. 18:44

phpBB [media]


jajj
Avatar
arty

Hozzászólás #13502 2016.12.13. 21:20

id history/doom history
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13503 2016.12.13. 22:23

arty írta:id history/doom history
doom_doku_part1
part2
annyira tetszett a doku, h regeltem patreonra, DF-nek is úgyis adósa vagyok még... és a pofon: áfát kellett fizetnem.
ez nem adomány? én úgy tekintettem rá ... szal kissé hányingerem van, valahogy az ÁLTALÁNOS FORGALMI ADÓ kurvára "nem fér bele a képbe" :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13504 2016.12.13. 22:33

arty írta:part2
annyira tetszett a doku, h regeltem patreonra, DF-nek is úgyis adósa vagyok még... és a pofon: áfát kellett fizetnem.
ez nem adomány? én úgy tekintettem rá ... szal kissé hányingerem van, valahogy az ÁLTALÁNOS FORGALMI ADÓ kurvára "nem fér bele a képbe" :(
Első kommentem volt, amikor backeltem a Foundry-t... egyszerűen pofánver ebben a szituációban. :levele:
Avatar
arty

Hozzászólás #13505 2016.12.14. 18:36

phpBB [media]


12k az expansion pakk a horizonhoz (2db lesz, 6k/db)
tehát van már season pass, most pedig expansion pass.

összesen: fh3 ultimate 29k + pass 12k = 41k
...és közel se csak a 6 autó pakk jön ám a seasonpassban, tehát 41 ezresnél még koránt sincs vége!

ügyesen elmozdultak a 60 dolcsis alapárról :( :)

(és ha következő genben végre ki tudják nyírni a lemezes verzásokat, akkor tetszik vagy sem, ennyiért veszed!)
Avatar
arty

Hozzászólás #13506 2016.12.14. 18:45

arty írta:part2
annyira tetszett a doku, h regeltem patreonra, DF-nek is úgyis adósa vagyok még... és a pofon: áfát kellett fizetnem.
ez nem adomány? én úgy tekintettem rá ... szal kissé hányingerem van, valahogy az ÁLTALÁNOS FORGALMI ADÓ kurvára "nem fér bele a képbe" :(
Doom histroy part 3
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13507 2016.12.14. 18:45

arty írta:összesen: fh3 ultimate 29k + pass 12k = 41k
...és közel se csak a 6 autó pakk jön ám a seasonpassban, tehát 41 ezresnél még koránt sincs vége!
ügyesen elmozdultak a 60 dolcsis alapárról :( :)
(és ha következő genben végre ki tudják nyírni a lemezes verzásokat, akkor tetszik vagy sem, ennyiért veszed!)
Fossztórban mindegy milyen árat írnak, nem éri meg. :shakehead:
Avatar
deep

Hozzászólás #13508 2016.12.14. 18:51

arty írta:ügyesen elmozdultak a 60 dolcsis alapárról :( :)
(és ha következő genben végre ki tudják nyírni a lemezes verzásokat, akkor tetszik vagy sem, ennyiért veszed!)
Veszi a f@szom...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13509 2016.12.14. 18:59

arty írta:[video]kabbemicrosoft.mp4[/video]

12k az expansion pakk a horizonhoz (2db lesz, 6k/db)
tehát van már season pass, most pedig expansion pass.
Na, akkor ezért érződik fél játéknak(se) a környezet változatossága, pontosabban a hiánya miatt.

Átveszik a Driveclub modellt? Remek! :wilting:

Nagyon kíváncsi leszek a Forza 7-re.
Avatar
arty

Hozzászólás #13510 2016.12.14. 19:14

DanielT írta:Na, akkor ezért érződik fél játéknak(se) a környezet változatossága, pontosabban a hiánya miatt.
Átveszik a Driveclub modellt? Remek! :wilting:
Nagyon kíváncsi leszek a Forza 7-re.
mármint? én amennyit videókon láttam fh3ról, eléggé változatosnak tűnt... sivatag, tengerpart, dzsungel, város - mi kéne még? jahogy tél - hát AU-ról nekem az nemigazán ugrott be ;)
és igen, lehuzás a dlc, mert a havas környezet mindig "olcsó" (előállítani, az uj térképrészlet kicsi, uj kocsik kevesen, az endzsin és a körítés már adott volt - eközben az ár a teljes játék harmada. de melyik dlc nem nevetségesen elúszott árazású?

FM7 borítékolhatóan lesz változatos: FM6 25 helyszíne + DLC 1 helyszíne + 4-5 új (eladások miatt főleg usa esélyes), amiből jóesetben EGY szép, fantasy track.
Nyúbiknak istencsászár, ha a pályaótókát nem unod halálra (de tudom, hogy te igen).
Nekem most az FM6-al kicsit sok lett má' - sajna nagy kedvenceket* elvesztettünk, az FM4 akkora etalon volt, hogy sose érik utol "magukat" :(

(és kevésbé nagy kedvenceket is, mindenesetre a széria kurvára amerikanizálódott, köszönhetően annak h a one máshol "bukott" gép :( nincsenek a megszokott japó pályák, nincs suzuka/tsukuba/montegi, elkoptak az FM3/4 hosszu fantasy pályái, de hiányzik pl a 4-ben még megvolt Mugello is :( FÁÁÁÁK! Ennyi mindent képtelenek 2 év alatt pótolni, tippre a jósolt pár uj + talán konzekvensebben lesz "mindenhol" éjjel és eső is.)

Vissza: “Leáldozott.hu”