A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13371 2016.12.05. 13:29

DanielT írta:No, a Last of Us PRŐ verzióból kipecselték a supersampling opciót. Kuséparasztvanik! Ha nagyobb felbontást akarsz, vegyél 4K tévét!

" Now, when running The Last of Us Remastered on the PS4 Pro on a standard high-definition display, the game will run natively at 1080p and offer high-quality shadows when running at its high-framerate mode."

Eddig lehetett imádkozni, hogy jöjjön PRÓPECS. Most azért retteghetsz, hogy nepecseljenek ki belőle valamit PRÓsan.

Úristen, mekkora egy hányinger ami megy.
Ha így tartani tudja a 60-at szvsz ez inkább előrelépés, mintha 40-re ledadogva menne dánmintázva. :nemtudom:
Nyilván nem olyan, mint amikor pc-n te döntöd el az options-ben, hogy melyiket akarod, de akkor az már végképp nem konzol.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13372 2016.12.05. 14:00

Greyfox írta:Szerintem ez még mindig jobb. Frém > felbontás/ss. Teljesen debil dolognak tarottam, hogy 4k downsamplingot nyom a 1080-as tv-re 40 frémen.
+1
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13373 2016.12.05. 14:05

Ja, azt nem tudtam, hogy úgy fut, mint egy ebolás kelés, azt hittem legalább annyi volt bennük, hogy rendesen belövik.

Én barom. :falbav:

szerk: És természetesen, jobb, hogy így 60. Az az alap. Ha az nincs, semmi nincs. Nem létezik. Bullshit van, proliság.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13374 2016.12.05. 16:44

Az utóbbi hónapokban már csak Jim videóit néztem meg szinte játék kapcsán, főleg, ha valódi kritikát akartam hallani, úgyhogy most is az övét rakom be. 6.5 -öt adott rá, nekem meg 10 éve van tele a tököm a hájpolással, úgyhogy egy kis elégtétel.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13375 2016.12.05. 19:57

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem senkinek sem közömbös itt, ha te szívsz :mf2:

Ráaádsul így még azt is a fejedre olvashatjuk, hogy neked se jó semmi :hehe:
Hát a mai délutánom harmadát ordítva, ds4et a tévé felé lóbálva töltöttem :(

Alienation (ps4 exklu, ne is keressétek :mf2: ):
phpBB [media]


Gyanus, hogy végigjátszottam a gémet, csak idegfeszkóból elnyomtam a megnyerést és szvsz new game+ -ban vagyok :zavart1:
Elképesztő jelenetek mennek, ÖMLIK az élien, 6mp-ig nyomod a gombot, ami hivja a helit, majd visszaszámol 60 mp-ről, élj addig... és sokszor nem látom magam, annyian jönnek, mindenféle támadással, képességgel.
Egyszer rosszul tárazol, vége. (gears of war sztájl: reload gomb és jókor nyomva félidő alatt ujratölt)
Avatar
arty

Hozzászólás #13376 2016.12.05. 20:05

arty írta:Hát a mai délutánom harmadát ordítva, ds4et a tévé felé lóbálva töltöttem :(

Alienation (ps4 exklu, ne is keressétek :mf2: ):

Gyanus, hogy végigjátszottam a gémet, csak idegfeszkóból elnyomtam a megnyerést és szvsz new game+ -ban vagyok :zavart1:
Elképesztő jelenetek mennek, ÖMLIK az élien, 6mp-ig nyomod a gombot, ami hivja a helit, majd visszaszámol 60 mp-ről, élj addig... és sokszor nem látom magam, annyian jönnek, mindenféle támadással, képességgel.
Egyszer rosszul tárazol, vége. (gears of war sztájl: reload gomb és jókor nyomva félidő alatt ujratölt)
Lehet coop is nyomni, nagyon szép, igaz csak 30frém, kirepülazikszpé, minden szarral teleaggathatod a katonád, szakad a loot, fegyóupgréd, stb.
Ha TÉNYLEG végigtoltam ("sztorimódot?"), akkor kissé rövid, de ott nincs vége, tök uj pályák/helyszinek jöttek azóta is :O

---

Shadow of the beast

Ezt is letoltam tegnap éjjelbe nyúlóan. Történetmesélés módja bejött (unlockolod a secretek megtalálásával a narrátoros, könyvben mutatott animációkat).
Összességében kár érte kategória: imádom, a kinézetét/stílusát, ám a gémpléj fosi - kontroller lagzik, mintha az animációs fázisokra várna, h végigmenjenek és pl akkor ugrik, csap, stb.
60frém, kellemes meglepi volt, viszonylag jól tartja is.
6 óra alatt vége is lett, utolsó pályán vért izzadtam...
(ki lehet benne unlockolni az eredeti verziót is, sőt egy végigjátszás is nézhető "ingame creditér" - ATOMBRUTÁL! Én kb 3-4 képernyőt jutottam vele, ez meg előttem letolta - összjátékidő kb 30-50 perc persze :D Hja és ez is elég furán lagos volt, szal hű az utód.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.12.05. 20:05-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13377 2016.12.05. 20:05

arty írta:Hát a mai délutánom harmadát ordítva, ds4et a tévé felé lóbálva töltöttem :(

Alienation (ps4 exklu, ne is keressétek :mf2: ):
Nem rossz, mi a Helldiverst nyomtuk mostanában, 4-es coop móka.
Avatar
arty

Hozzászólás #13378 2016.12.05. 20:08

DanielT írta:Nem rossz, mi a Helldiverst nyomtuk mostanában, 4-es coop móka.
Wow, tetszik! És Magickas devek csinálták, wishlistre is pakoltam!

Soloban is próbáltad? Változatos tájakon megya hent?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13379 2016.12.05. 20:12

arty írta:Wow, tetszik! És Magickas devek csinálták, wishlistre is pakoltam!

Soloban is próbáltad? Változatos tájakon megya hent?
Soloban esélyed sincs, legfeljebb az easy pályákat lehet egyedül megcsinálni. Pont az a lényeg, hogy coopban toljátok, van friendly fire, tétje van az együtt mozgásnak, nagyon kell figyelni.

Különböző színű pályák vannak, másféle tereptárgyakkal, de a hangsúly a gameplay mechanikán van, mivel milliónyi pálya van generálva, soha nincs vége. Illetve érdekes karrier van, mert az összes játékos egy célért dolgozik, amíg tart egy kampány, ami nem tudom mennyi idő, de napok, lehet, hogy hetek. Ahogy most belenéztem az Alienationbe, az környezeti aprólékosságban köröket ver a Helldiversre.

Olvass utána, elég eredeti koncepció.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13380 2016.12.05. 20:42

Moby írta:Persze, hogy eltud. De itt azé nagyrészt az elvárásaimmal baszom el én is magamnak. Az MD-vel sem lett volna semmi baj, csak nem ugrott akkorát, amekkorát ugrott a HR. De ha ez gyött volna előbb, ezt is ugyanolyan vigyorogva szippantottam volna fel. De ugyanígy basztam el magamnak az FH3-at, amit technológia csodaként ismertem meg, majd nembírtam feldolgozni, hogy egy csúcsteknón nem nyújt minden körülmények között csúcsminőséget. pedig amúgy gecijó lenne, de már okádok tőle. Stb. Ha nem tudok/akarok változtatni ezeken, akkor ott tartunk, hogy nem nagyon érdemes bármilyen ponton jót alkotni, mert meghal azon a ponton ott helyben a jövője. Ergo ebben a szent percben eltemethetek egy esetleges jövpbeni TF3-at, mert betölteni úgysem fogja a kettő szerepét (más kérdés, hogy ezen gondolkodnom sem kell. Kinyírta helyettem az EA jóelőre). Én még TloU-t toltam, nem TloUR-t, annak ellenére hogy utóbbi is megvan*. Lesz vagy...nyóc év a kettő között. Ha semmit nem fejlődik, sem nagyon fogom észrevenni, vagy kevéssé fog érdekelni. Még úgy is, hogy azért a nóti egy u4-el, és annak kiegjével** viszonylag frissen tartja a nembonya mekkánik emlékeit. Persze ha az is javul, az biztosan javítja az értékelését, de semmiképpen nem dealbreaker. Azt én sem tudom meddig lehet ebből így megélni. Szerintem ők sem, mindenesetre folyik az emberkísérlet.

*tegnap kezdtem el a kieget
**NEM
Nálam egyébként úgy megy ez, hogy van, amit normatíve elvárok, van, amire reálisan számítok, és van, amit kapok végül. A 2-es és a 3-as gyakran egyezik, de ha eltérés van, akkor inkább a 2-es szokott a negatívabb lenni. Pont így volt a Mankind Divideddel is: szerettem volna csodát, de messziről visított, hogy Human Revolution 1.5 lesz. Ami nem rossz dolog rókabőrnek, csak nem olyan, amit körül kell példaként rajongani. Így én tudok igényel mellett jókat is játszani, de csak azért, mert valamivel el tudok szórakozni, nem leszek feltétlen híve, ha nagyrészt alibiről van szó.

Ugye mindig vannak (nem te, véletlenül sem), akik azt hiszik, ha valaki nem vár valamit (vagy mindent teli szájjal vigyorogva, akkor az búval baszott, és nem élvezi a játékot, filmet és az anyja kínját, aki 10/10-et kiált mindenre, de a valóság nem így működik.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13381 2016.12.05. 20:43

DanielT írta:Az utóbbi hónapokban már csak Jim videóit néztem meg szinte játék kapcsán, főleg, ha valódi kritikát akartam hallani, úgyhogy most is az övét rakom be. 6.5 -öt adott rá, nekem meg 10 éve van tele a tököm a hájpolással, úgyhogy egy kis elégtétel.

phpBB [media]
Geronimon kivul ezt varta vki?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13382 2016.12.05. 20:45

arty írta:Hát a mai délutánom harmadát ordítva, ds4et a tévé felé lóbálva töltöttem :(

Alienation (ps4 exklu, ne is keressétek :mf2: ):
phpBB [media]


Gyanus, hogy végigjátszottam a gémet, csak idegfeszkóból elnyomtam a megnyerést és szvsz new game+ -ban vagyok :zavart1:
Elképesztő jelenetek mennek, ÖMLIK az élien, 6mp-ig nyomod a gombot, ami hivja a helit, majd visszaszámol 60 mp-ről, élj addig... és sokszor nem látom magam, annyian jönnek, mindenféle támadással, képességgel.
Egyszer rosszul tárazol, vége. (gears of war sztájl: reload gomb és jókor nyomva félidő alatt ujratölt)
e video alapján absz nem jött be, sztem látványban se kiemelkedő, meg van benne olyan amit nem láttunk már 20éve egy hasonlo shotemupban?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13383 2016.12.05. 20:46

DanielT írta:Az utóbbi hónapokban már csak Jim videóit néztem meg szinte játék kapcsán, főleg, ha valódi kritikát akartam hallani, úgyhogy most is az övét rakom be. 6.5 -öt adott rá, nekem meg 10 éve van tele a tököm a hájpolással, úgyhogy egy kis elégtétel.

medvedisznócsirke.mp4
Szegény játék az elődeivel ellentétben minden videón egy mozgásban lévő anakronizmusnak tűnik, amit már csak azért is alapon adnak ki. Pedig nekem bejöhetne*, és az ICO-vonal is jobban tetszene, de nem tudom, hogy itt valaha volt-e esély happy endre.

*Különleges játékok, és tényleg nem csak a circle jerking miatt, de igazán sosem tudtam rájuk csavarodni, főleg a Colossusra nem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13384 2016.12.05. 20:46

Micsu írta:e video alapján absz nem jött be, sztem látványban se kiemelkedő, meg van benne olyan amit nem láttunk már 20éve egy hasonlo shotemupban?
Nem érted?! Nagyobb jóság, mint maga a Narco Terror!!!!!444NÉGY
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13385 2016.12.05. 21:07

Zóanagyvarázsló írta:Szegény játék az elődeivel ellentétben minden videón egy mozgásban lévő anakronizmusnak tűnik, amit már csak azért is alapon adnak ki. Pedig nekem bejöhetne*, és az ICO-vonal is jobban tetszene, de nem tudom, hogy itt valaha volt-e esély happy endre.

*Különleges játékok, és tényleg nem csak a circle jerking miatt, de igazán sosem tudtam rájuk csavarodni, főleg a Colossusra nem.
nagyon szórnak a pontszámok, ez tipikusan olyan jatek, amit jatszani kell, különben nem tudod, hogy wattafakk.
lehet elfogyott Hardcore Slim Jim kedvenc fagyija a sarki ABC-ben, ugyhogy nem tudta beleelni magat a madárcicó kalandjaiba. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13386 2016.12.05. 22:03

SlickAdam írta:nagyon szórnak a pontszámok, ez tipikusan olyan jatek, amit jatszani kell, különben nem tudod, hogy wattafakk.
lehet elfogyott Hardcore Slim Jim kedvenc fagyija a sarki ABC-ben, ugyhogy nem tudta beleelni magat a madárcicó kalandjaiba. :nemtudom:
Amiket felsorol és bemutat a videóban azok objektíven fos dolgok és teljesen egybevágnak azzal, amit korábban a csapat csinált, illetve ezzel a pokolian hányatott sorssal.

Nagyon szépek az animációk, egyedi a cucc, de nem egy jó játék. Vagy nem játéknak a jó.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13387 2016.12.05. 22:07

DanielT írta:Amiket felsorol és bemutat a videóban azok objektíven fos dolgok és teljesen egybevágnak azzal, amit korábban a csapat csinált, illetve ezzel a pokolian hányatott sorssal.
lehet. nem nezek videot, nem olvasok tesztet. magam akarok velemenyt nyilvanitani a jatekrol, tul regota vartam mar (es meg varok ra tovabbi nehany honapot).
MINDEN ki van elemezve, minden el van szpojlerelve, ... gaming 2016. remelem 1 jatekot sikerül elöiteletek nelkül letolnom! (bar a tech elemzö videoba beleneztem röviden, hogy majd PS4-re, PS4 PRÖ-re, vagy PS4 PRÖ 2-re kell-e venni es hogy 4K-ban inditsam-e, vagy 1080p-be, aztan majd jatek alatt menüböl toljam-e fel 4K-ra, vagy ... na erted :D)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13388 2016.12.05. 22:32

SlickAdam írta:lehet. nem nezek videot, nem olvasok tesztet. magam akarok velemenyt nyilvanitani a jatekrol, tul regota vartam mar (es meg varok ra tovabbi nehany honapot).
MINDEN ki van elemezve, minden el van szpojlerelve, ... gaming 2016. remelem 1 jatekot sikerül elöiteletek nelkül letolnom! (bar a tech elemzö videoba beleneztem röviden, hogy majd PS4-re, PS4 PRÖ-re, vagy PS4 PRÖ 2-re kell-e venni es hogy 4K-ban inditsam-e, vagy 1080p-be, aztan majd jatek alatt menüböl toljam-e fel 4K-ra, vagy ... na erted :D)
Majd a remastert PS5 Pro 2Z-re.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13389 2016.12.05. 22:35

En meg ettol a nagy spoilerfobiatol vagyok rosszul h egy 3 perces videot nem mer megnezni az ember egy cuccbol mert spoiler bazmeg, foleg ugy h az ertelmesebbje nem spoilerez
Par ev mulva cim alapjan fogtok vasarolni? lassan mar a boritot se merik egyesek megnezni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13390 2016.12.05. 22:37

Micsu írta:En meg ettol a nagy spoilerfobiatol vagyok rosszul h egy 3 perces videot nem mer megnezni az ember egy cuccbol mert spoiler bazmeg, foleg ugy h az ertelmesebbje nem spoilerez
Par ev mulva cim alapjan fogtok vasarolni? lassan mar a boritot se merik egyesek megnezni
Ezek között vagyok én is. Egy filmnél amit tudnom kell: műfaj, rendező/forgatókönyv, szereplők. Ebben a sorrendben.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13391 2016.12.05. 22:52

Jo neked h van meg nev akiben megbizol
En gaming film scenen belul egy kezemen meg birom szamolni ezeket, ergo en mar nevre reg nem adok
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13392 2016.12.05. 22:57

SlickAdam írta:nagyon szórnak a pontszámok, ez tipikusan olyan jatek, amit jatszani kell, különben nem tudod, hogy wattafakk.
lehet elfogyott Hardcore Slim Jim kedvenc fagyija a sarki ABC-ben, ugyhogy nem tudta beleelni magat a madárcicó kalandjaiba. :nemtudom:
Én a korábbi videók alapján kialakult benyomásaimról írtam. Egyelőre a pontszámok szórása sem jó jel, Uedáért eddig rajongtak a kritikusok és a netes véleményformálók, tartok tőle, nem a művészetének meg nem értettsége lesz most gond.

Aztán a fene tudja, én is fogom játszani, én is passzolom a videókat, én is kíváncsi vagyok rá, de valami előítélet alapján be kell áraznom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13393 2016.12.05. 22:59

Micsu írta:En meg ettol a nagy spoilerfobiatol vagyok rosszul h egy 3 perces videot nem mer megnezni az ember egy cuccbol mert spoiler bazmeg, foleg ugy h az ertelmesebbje nem spoilerez
Par ev mulva cim alapjan fogtok vasarolni? lassan mar a boritot se merik egyesek megnezni
Nálam játékfüggő, van, ahol én akarom megtapasztalni először az élményt.

Általában a filmtrailereket frankón kizárom, csak az atmoszférára, látványra figyelek, így azokat legfeljebb külön figyelmeztetés esetén kerülöm. Persze van, aki a sztorit próbálja visszafejteni, aztán panaszkodik, hogy spoileres. Joggal, de na.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13394 2016.12.05. 23:04

En se nezek 30 perces videokat abbol a jategbol amit varok de egy 5-10 perceset minimum megnezek mert abbol mar atjon az art meg az atmoszfera, kezelofelulet etc
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13395 2016.12.05. 23:04

Micsu írta:Jo neked h van meg nev akiben megbizol
En gaming film scenen belul egy kezemen meg birom szamolni ezeket, ergo en mar nevre reg nem adok
Akinek érdekel a munkássága (vagy a franchise, hogy a művészet világában nélkülözhetetlen fogalmat ki ne hagyjuk!), annak a kevésbé sikerültebb alkotásait is megnézem. Mondjuk moziba nem járok. Meg hát nálam van 10 éves átfutás, és a kedvenc rendezőim a haláluk óta kevésbé aktívak.

A játék más, mert több időt igényel, mint egy film, és single esetén kevésbé szoktam belőle társas eseményt csinálni, mint SW- vagy Promalien-nézésből. De ott meg annyi információ és szubjektív vélemény jön az ember útjába, hogy bőven van mire alapozni - jól vagy rosszul.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13396 2016.12.05. 23:07

Micsu írta:En se nezek 30 perces videokat abbol a jategbol amit varok de egy 5-10 perceset minimum megnezek mert abbol mar atjon az art meg az atmoszfera, kezelofelulet etc
Változó, az Unchartedből annak idején az első órát is megnéztem, és nem éreztem, hogy bármit lelőttem volna magamnak. Ellenben addig alig érdekelt a játék, mert akkor még a Naughty Dog neve számomra nem mondott sokat. A Last Guardian azért megélősebb téma.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13397 2016.12.05. 23:22

DanielT írta:Amiket felsorol és bemutat a videóban azok objektíven fos dolgok és teljesen egybevágnak azzal, amit korábban a csapat csinált, illetve ezzel a pokolian hányatott sorssal.

Nagyon szépek az animációk, egyedi a cucc, de nem egy jó játék. Vagy nem játéknak a jó.
Objektíven a SotC is egy fos a framerate miatt, mégis egy meghatározó (pozitív) élmény volt letolni a ps2-es verzát. Ha egyszer lesz eszközöm, amin fut, akkor helye lesz a maroknyi must have között.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13398 2016.12.05. 23:22

Steam Controller update.

Nem sokat játszottam azóta, munkahelyi kötelezettségek ragadtak, inkább olvasgatni volt kedvem, és most itt a kézi-Eb is (előtte meg a BL).

Viszont többet böngészek vele, mint billentyűvel vagy egérrel, read-onlyra továbbra is imádom (e-learning, hírolvasás, fórumozás, médialejátszás egyaránt megy vele, napi több órát használom), ennyit third-party szoftverrel nem lehet kihozni megszokott kontrollerből, de nem biztos, hogy emiatt wireless gamepadet kéne venni.

Ami a játékokat illeti, a tapi egyre jobban bejön, de mindig furcsa marad nekem, hogy nincs ott igazi kallantyú.

Borderlands 2 - DS4-ről váltottam SC-re, kár, hogy alapból inferior, főleg az ABXY gombok vannak szokatlan helyen, de szintet léptem vele fejesosztásban, és egész jól megszoktam (a vezetékmentességgel meg nincs kérdés)
Crusader Kings 2 - jól irányíthatónak tűnik (csak annyi minden van benne az első részhez képest, hogy még van mit tanulni, mindig rákattintok valamire, aztán ott van 120 új opció), de tévén még fontmoddal is levettem 720p-re a felbontást, hogy olvasható legyen, majd keresek másik modot, vagy meghegesztem én
Total War: Warhammer - a birodalomtérkép szoktatónak tűnik, de még kell hozzá gyakorlás, a csatáktól pause nélkül fosok, de ha a körökre osztott rész tévéről mehet, az is fél siker
Forest of Doom - lásd böngészés, mert ebben csak egerészni kell, és azzal is csak bal klikkelni, még a DS4 tapija is elég külön szoftver nélkül
Star Wars: HotOR - belenéztem, egyelőre semmi kedvem átállni rá, mert DS4-hez van frankó profilom

Minden más, amivel játszottam egeresebb téma volt (RTS), amit meg se néztem vele, a DS4 parkolópályán. Tervezem, hogy az idei Doomba belevágjak vele. A Civ V-öt egyelőre nem vettem elő, a többi stratégia is sok.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13399 2016.12.05. 23:38

Zóanagyvarázsló írta:Steam Controller update.
tehat nem az ördög szülte total katasztrofa kütyü, am i right? :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13400 2016.12.05. 23:39

Zóanagyvarázsló írta:Steam Controller update.
Én most a steam beta-val nyomom DS4-el a GTA III-at (még azért finomhangolni kell a konfigot)
Eddig xinputos játékok közül a rise of the tr-t próbáltam és az megy minden konfig buhera nélkül, mint az anniversary update előtt ds4windows-zal.
Ha már játékokat nem csinálnak ez sem rossz dolog. Good guy Valve. :eljen: A sony meg szégyelje össze, meg vissza magát, hogy mindig 3rd party progival kell szarakodni, hogy használhatóak legyenek a kontrollereik.
Avatar
arty

Hozzászólás #13401 2016.12.06. 12:25

Micsu írta:e video alapján absz nem jött be, sztem látványban se kiemelkedő, meg van benne olyan amit nem láttunk már 20éve egy hasonlo shotemupban?
látványban igenis kiemelkedő (por, tűz, fényeffektek), szebb twinstick shootert nem nagyon tudsz mutatni :P

20 éve amugy nem is létezett a műfaj, s bár lehet, hogy mamár van több, hasonló cím, de ez nem csorbítja az érdemeit, miszerint ez (is) igencsak rendben van :P
ami zavar, hogy nagyon "open world", kapod ész nélkül a küldiket a föld-térképről/azon belüli helyszínekről és valahogy nem áll össze a sztoriszál :/ egy rendesen sorbarakott küldetéslistával előrébb lehetett volna, szvsz.

---

DT: helldrivers akkor nekem felejtős. egyszerűen nemtom összehozni haverokkal a coopot (nem online, lokált!) úgyse :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13402 2016.12.06. 12:40

arty írta:DT: helldrivers akkor nekem felejtős. egyszerűen nemtom összehozni haverokkal a coopot (nem online, lokált!) úgyse :(
Mehetsz idegenekkel is, abszolút zéró energia, csak "join". Kész, bent vagy. Tök érdekes és izgalmas, hogy soha nem látott ismeretlenekkel kell azonnal nagyon szorosan együttműködni ugyanazon a képernyőn, mert lemászkálni sem lehet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13403 2016.12.06. 13:49

Oké, lepörgött az undertale stáblista és rádöbbentett, hogy az idei év elég langyi volt a tavalyihoz képest gémer szempontból.
DAT OST!4 (pedig nem is annyira a szívem csücske a retro prüntyögés) :wow1:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13404 2016.12.06. 14:53

benőmenő írta:Oké, lepörgött az undertale stáblista és rádöbbentett, hogy az idei év elég langyi volt a tavalyihoz képest gémer szempontból.
ne mond már, hogy nem jutott minden napra 10 ilyen dzsé kategóriás indiánjáték, mint amilyennek ez az ut tűnik :mf2:

szvsz iszonyat fasza év volt, de mondjuk sose mentem ennyire biztosra: a remaztereknek köszönhetően rengeteg "régi" címet nyomtam újra, amik megbízhatóan szórakoztattak idén is (uc1-2-3, tlou és szvsz talán még a gow3 is befér majd a karácsony-előtti szünetbe)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13405 2016.12.06. 15:02

arty írta:
20 éve amugy nem is létezett a műfaj, s bár lehet, hogy mamár van több, hasonló cím, de ez nem csorbítja az érdemeit, miszerint ez (is) igencsak rendben van :P
ami zavar, hogy nagyon "open world", kapod ész nélkül a küldiket a föld-térképről/azon belüli helyszínekről és valahogy nem áll össze a sztoriszál :/ egy rendesen sorbarakott küldetéslistával előrébb lehetett volna, szvsz.
phpBB [media]

attól mg hogy ez nem openworld attól még ua, a commandot mar nem is emlitem
Avatar
arty

Hozzászólás #13406 2016.12.06. 15:54

Micsu írta:attól mg hogy ez nem openworld attól még ua, a commandot mar nem is emlitem
egy twinstick shooternek tök más az irányítási metódusa, mint ezeknek az ősöknek...
de akkor most mit is akarsz mondani? hogy mivel elkészült a commando, ami utána jön, szart sem ér? ;) :P
asszem elég természetes, hogy mamár nincsenek műfajteremtő játékok....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13407 2016.12.06. 16:04

arty írta:ne mond már, hogy nem jutott minden napra 10 ilyen dzsé kategóriás indiánjáték, mint amilyennek ez az ut tűnik :mf2:

szvsz iszonyat fasza év volt, de mondjuk sose mentem ennyire biztosra: a remaztereknek köszönhetően rengeteg "régi" címet nyomtam újra, amik megbízhatóan szórakoztattak idén is (uc1-2-3, tlou és szvsz talán még a gow3 is befér majd a karácsony-előtti szünetbe)
Na ez egyenesen BOTRÁNY, hogy az idei évnek tudod be ezeket a régi címeket. Felháborító, tényleg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13408 2016.12.06. 16:46

arty írta:ne mond már, hogy nem jutott minden napra 10 ilyen dzsé kategóriás indiánjáték, mint amilyennek ez az ut tűnik :mf2:

szvsz iszonyat fasza év volt, de mondjuk sose mentem ennyire biztosra: a remaztereknek köszönhetően rengeteg "régi" címet nyomtam újra, amik megbízhatóan szórakoztattak idén is (uc1-2-3, tlou és szvsz talán még a gow3 is befér majd a karácsony-előtti szünetbe)
Nyilván arról tudok nyilatkozni, amivel játszottam.
Idén nyomtam egy okés Doomot, amiben a Titan's realmnél kifogytak az ötletekből, illetve a BF1 hozta az elődök után várható szintet és mint kiderült év elején jött ki a pc-s rise of the tr, ami annak ellenére emelte a darát, hogy már nem volt a túlélőszigetre kényszerítve -> fail.
Nyilván kimaradtak olyanok, mint az unravel, dirt rally, inside, das 3, ratchet, firewatch és a last guardian, de a rivjúk alapján nem érzem, hogy borítanák a mérleget. Nem véletlenül nem került eddig rájuk sor. Ha tévednék nyilván majd megkövetem.
Tavaly mind a Witcher 3, mind a Life is Strange, illetve utólag az Undertale is ki tudtak váltani olyan reakciókat belőlem, amiket más előttük nem nagyon. Plusz DMC4 speckó remazter. Na ebből a kaliberből jött idén egy kövér 0.
Természetesen mindezt az én saját 110%-ban szubjektív szűrőmön keresztül látom így.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13409 2016.12.06. 17:20

benőmenő írta:Nyilván arról tudok nyilatkozni, amivel játszottam.
Idén nyomtam egy okés Doomot, amiben a Titan's realmnél kifogytak az ötletekből, illetve a BF1 hozta az elődök után várható szintet és mint kiderült év elején jött ki a pc-s rise of the tr, ami annak ellenére emelte a darát, hogy már nem volt a túlélőszigetre kényszerítve -> fail.
Nyilván kimaradtak olyanok, mint az unravel, dirt rally, inside, das 3, ratchet, firewatch és a last guardian, de a rivjúk alapján nem érzem, hogy borítanák a mérleget. Nem véletlenül nem került eddig rájuk sor. Ha tévednék nyilván majd megkövetem.
Tavaly mind a Witcher 3, mind a Life is Strange, illetve utólag az Undertale is ki tudtak váltani olyan reakciókat belőlem, amiket más előttük nem nagyon. Plusz DMC4 speckó remazter. Na ebből a kaliberből jött idén egy kövér 0.
Természetesen mindezt az én saját 110%-ban szubjektív szűrőmön keresztül látom így.
XCOM 2, Total War: Warhammer, Civilization VI, Stellaris, Battlefleet Gothic: Armada, Homeworld: Deserts of Kharak, de jött még egy csomó minden, persze rókabőrszaggal (Anno 2205) és kvázi felújításként (Cossacks 3) is. A Shadow Tactics meg ma jelenik meg. Kipróbálni sem tudom ezeket mindet, meg soknál a kigészítők/DLC-k/modok döntik el a jövőt.

Early accessbe meg az Oriental Empires, az Ultimate General: Civil War és a Warbands: Bushido jutott, ezek jók lehetnek majd.

Csak hogy egy felületes stratégiai szűrő is megjelenjen. Nagyobb nevekben és mennyiségileg ezen a fronton van mozgolódás.
Avatar
deep

Hozzászólás #13410 2016.12.06. 19:48

Én vágtam a trailert egy fél délután alatt, annyira el voltunk csúszva időben. Ahhoz képest, nem is lett rossz.
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13411 2016.12.06. 19:52

arty írta:egy twinstick shooternek tök más az irányítási metódusa, mint ezeknek az ősöknek...
de akkor most mit is akarsz mondani? hogy mivel elkészült a commando, ami utána jön, szart sem ér? ;) :P
asszem elég természetes, hogy mamár nincsenek műfajteremtő játékok....
nem de még abban a ratyi blinding in isaacben is több egyediséget látok mint ebben,
Avatar
arty

Hozzászólás #13412 2016.12.06. 21:46

DanielT írta:Na ez egyenesen BOTRÁNY, hogy az idei évnek tudod be ezeket a régi címeket. Felháborító, tényleg.
elso komment xbox one s-rol !

najó, valójában lusta vagyok arról belépni, de a lényeg nem ez :D
kisebb, jobb, ócsó-blekfrájdéjes-angliai, ujraindul a 2 év gari, stb.
kezdhetek utánanézni, hogy kell ehez a kinektet csatalkoztatni, mer' a csati erről má' lemaradt :/ miért!?!?!?!?! :( ;)
lássuk mekkora macera 2016ban a költözés boxon, 360on csak hekkerprogramokkal lehetett 100%-osan költözni
vs. ps3on a két gépet hálóra raktam, másnapra 1:1 átment minden. 10/10.

---

az a baj, hogy ideiek közül csak a gears4 volt asszem meg, eddig :) de még nem gondoltam végig, csak egy gyors reagálásra futotta, miszerint az én évem faszánkó - eddig! (bár ez ugye borítékolható volt, lévén az említett 4 cím a prevgen legjobbjai (számomra))

egyáltalán: most akkor a gyártás éve a mérvadó? Benő?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13413 2016.12.06. 22:09

arty írta:egyáltalán: most akkor a gyártás éve a mérvadó? Benő?

Igen, arra gondoltam.
Nyilván én most is tök jól elvagyok a CoD2-vel, meg most felment a GTA 3 (sohanemtoltam, ellenben bundliból brazil reálért már arcpirítóan rég ott rohad).
Spoiler
arty írta:elso komment xbox one s-rol !
Jé, indul a POTY kampány?! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #13414 2016.12.06. 22:46

Micsu írta:nem de még abban a ratyi blinding in isaacben is több egyediséget látok mint ebben,
youtuben ránéztem, ez valami flashjáték ... szal ... NEM!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13415 2016.12.06. 22:51

Egyedisegnek mi koze ahhoz valami flashjatek v aaa?

Amit te linkeltel mar el is felejtettem h nezett ki v ki volt a "fohos", milyen ellenfelek vtak, nincs itt az artja elottem, azaz jellegtelen jatek
Avatar
arty

Hozzászólás #13416 2016.12.06. 22:56

arty írta:lássuk mekkora macera 2016ban a költözés boxon, 360on csak hekkerprogramokkal lehetett 100%-osan költözni
vs. ps3on a két gépet hálóra raktam, másnapra 1:1 átment minden. 10/10.
xbónon külső hdd-re mindent tudtam MOVE-olni, külső hdd-ről az új xbónS-re mindent tudok MOVE-olni. egyszerű, de a bón fájlmenedzsere iszonyat sok gombnyomkodást kér, ill minden egyes címet egyenként(!) kell mozgatni, a rendszer nagyokat laggol (másodpercekre megáll a menüponton és nem tudod, hogy a mégmüanyagabb fos-S-kontroller nem érintkezett vagy csak várunk.. aztán ha türelmetlen voltál, akkor néha kettőt csinál :( )

mindig a legutóbbmozgatott fájl kezd el másolódni, így a 30 item után 30db áll 1-2-3%-on, elkezdve, s az utolsót mozgatja épp.
picit gáz, hogy nem rendesen sorba rakja, namindegy. végülis nem szoftvercég, nem kell h ilyesmi csípőből menjen ... :ravasz1:

az má' csak a saját tragédiám, hogy a 2x500GB fullon volt, így két kör alatt fogom átmozgatni a rengeteg anyagot.
macera(tm)

szal bár a pisit még nem mozgattam, úgytudom ott továbbra is van hálózati költözés, szal:
ps4 > one

hogy 2016-ban 2x500GB-n kell bohóckodni, azért meg sünt a seggükbe emeséknek. ott tartanak, ahol a konzolvilág tartott 15-20 éve: a "gyártói memkártyáknál"

de hogy jót is mondjak róluk: a 3 serial (xbox, xboxS, kinect) beírása után már csak egy címet kértek és jön az bónS->kinect adapter, ingyen.
azt írják, a nagy érdeklődés miatt ez 3-4 hét is lehet :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #13417 2016.12.06. 23:02

Micsu írta:Egyedisegnek mi koze ahhoz valami flashjatek v aaa?

Amit te linkeltel mar el is felejtettem h nezett ki v ki volt a "fohos", milyen ellenfelek vtak, nincs itt az artja elottem, azaz jellegtelen jatek
undorodom a flashjáték kinézettől (azaz nemtom megítélni h mennyire egyedi egy generic flashjáték kinézetű elvileg-nem-flashjáték-indie :P )

oké az elvárás: ha valami nem szép, legyen egyedi, legalább.
nos, az alienation erre nem szorul rá, mert igen jól fest amikor minden pusztulgurul :P
(de oké, igen, elég generic minden, a főhősök, az alienek, még a pályák és helyszínek is kávéskanállal vannak kimérve: oroszpálya, télipálya, brazil dzsungel, alien ship, stb stb stb. kötelező körök. de még1x: izlésesen tálalva, pláne amikor éppen pusztul elfelé...)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13418 2016.12.07. 00:16

arty írta:az a baj, hogy ideiek közül csak a gears4 volt asszem meg, eddig :) de még nem gondoltam végig, csak egy gyors reagálásra futotta, miszerint az én évem faszánkó - eddig! (bár ez ugye borítékolható volt, lévén az említett 4 cím a prevgen legjobbjai (számomra))

egyáltalán: most akkor a gyártás éve a mérvadó? Benő?
Ha a személyes élményeidről van szó, akkor az a mérvadó, hogy te mivel játszottál, ha a játékiparról van szó, akkor meg a megjelenés éve. A remasterek nyilván részei a képletnek, és bizonyos értelemben nagyon is sokat mutatnak a mai játékiparról, de ahogy te hoztad elő, az olyan, mint Oscar-díjra jelöni egy Blu-ray release-t (jól válogatva ott is színvonalemelést jelentene).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13419 2016.12.07. 09:38

arty írta:az a baj, hogy ideiek közül csak a gears4 volt asszem meg, eddig :)
Na, akkor a 2016 valójában egy Gears of War ÖT neked.

Az életed legutóbbi egy évében nyomhattál jó dolgokat, de az nem 2016. Pláne nem úgy, hogy a "2016 egy fasza év".

Írhatnám, hogy a 2016 egy fantasztikus év volt kalandjáték szempontból, mert sokat nyomtam velük, sőt a top3-ba is bekerült nálam a Technobabylon. De mivel 2015-ös megjelenés, ilyen formán semmi 2016-hoz, ahoz kívül, hogy most fedeztem fel.

Ha majd írok listát el is fogom különíteni, hogy melyik jelent meg ebben az évben.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13420 2016.12.07. 09:49

Végre lepörgött az Alien Isolation credits. Hihetetlen jó hangulata van ennek a játéknak, bár fogalmam sincs, hogy volt-e másik olyan gém amiben ennyit bujkáltam az ellenséges AI elöl. Még a februári humble havi pakkban volt benne, azóta alig haladtam benne ez miatt. :D Egyszer mindenképpen érdemes lenyomni, aki szereti a filmeket, hiszen a Nostromo testvérhajóján lehet mászkálni benne. A dlc-ket egyszer berántom majd nagyon akciósan, mert azok meg az eredeti Nostromo legénységhez kapcsolódnak.

7/10

Desktop 12.03.2016 - 13.53.42.02.png
Avatar
arty

Hozzászólás #13421 2016.12.07. 10:18

DanielT írta:Na, akkor a 2016 valójában egy Gears of War ÖT neked.

Az életed legutóbbi egy évében nyomhattál jó dolgokat, de az nem 2016. Pláne nem úgy, hogy a "2016 egy fasza év".

Írhatnám, hogy a 2016 egy fantasztikus év volt kalandjáték szempontból, mert sokat nyomtam velük, sőt a top3-ba is bekerült nálam a Technobabylon. De mivel 2015-ös megjelenés, ilyen formán semmi 2016-hoz, azon kívül, hogy most fedeztem fel.

Ha majd írok listát el is fogom különíteni, hogy melyik jelent meg ebben az évben.
Volt még egy Uncharted4 is (a vitás rész miatt ez is ÖT? :D ) ... és még tuti beugranak címek, ha lesz időm átfutni a librarym :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13422 2016.12.07. 11:01

TasManXT írta:Végre lepörgött az Alien Isolation credits. Hihetetlen jó hangulata van ennek a játéknak, bár fogalmam sincs, hogy volt-e másik olyan gém amiben ennyit bujkáltam az ellenséges AI elöl. Még a februári humble havi pakkban volt benne, azóta alig haladtam benne ez miatt. :D Egyszer mindenképpen érdemes lenyomni, aki szereti a filmeket, hiszen a Nostromo testvérhajóján lehet mászkálni benne. A dlc-ket egyszer berántom majd nagyon akciósan, mert azok meg az eredeti Nostromo legénységhez kapcsolódnak.

7/10

Desktop 12.03.2016 - 13.53.42.02.png
Hát nem semmi lelkierő/idegrendszer kell ehhez a játékhoz és most nem csak a rejtőzködés stresszt értem a kihívás alatt. Ahogy láttam elég frusztráló is tud lenni, én is lepattantam gyorsan. Viszont az atmoszféra fantasztikus.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13423 2016.12.07. 12:26

DanielT írta:Hát nem semmi lelkierő/idegrendszer kell ehhez a játékhoz és most nem csak a rejtőzködés stresszt értem a kihívás alatt. Ahogy láttam elég frusztráló is tud lenni, én is lepattantam gyorsan. Viszont az atmoszféra fantasztikus.
Én imádtam. Szigorúan éjjel, fülessel. :D
Nekem nem rémlik hogy flusztráló lett volna, sőt inkább zavart kicsit, hogy miután kiismertem a mechanikát, kb minden para nélkül bujtam meg mászkáltam a dög előtt, mert pl ha a falhoz tapadsz, akkor akkor sem lát mege ha történestesen 2 centire van a feje és te meg kukucskálsz ki a fal mellől.
Az első film hangulatra, art-ra tök átjött. Szerettem minden percét. :taps:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13424 2016.12.07. 13:15

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13425 2016.12.07. 13:34

SlickAdam írta:circlejerk.mp4
Nem néztem meg a videót, de mivel azt hittem, hogy a Switch lesz benne rányomtam. Szóval érdekel a cucc. A lógó belű, túlhaladott, görcsölő fos konzolok között most van igazán szükség valami másra.

Csak az a baj, hogy a 1st party címek már annyira lerágott csontok, hogy mindegyiknél forradalom kéne, hogy lekössön. Az, hogy lesz esetleg valami multi támogatás, megintcsak érdektelen, a hurka gép miatt.
skinnyman

Hozzászólás #13426 2016.12.07. 18:29

TasManXT írta:Végre lepörgött az Alien Isolation credits. Hihetetlen jó hangulata van ennek a játéknak, bár fogalmam sincs, hogy volt-e másik olyan gém amiben ennyit bujkáltam az ellenséges AI elöl. Még a februári humble havi pakkban volt benne, azóta alig haladtam benne ez miatt. :D Egyszer mindenképpen érdemes lenyomni, aki szereti a filmeket, hiszen a Nostromo testvérhajóján lehet mászkálni benne. A dlc-ket egyszer berántom majd nagyon akciósan, mert azok meg az eredeti Nostromo legénységhez kapcsolódnak.

7/10

Desktop 12.03.2016 - 13.53.42.02.png

Szerintem mocskos jo jatek, nalam siman 8-9/10 volt, hatarozottan az egyik legjobb tulelo horror amivel valaha jatszottam. Nem most nyomtam mar le, neheznek nehez volt, de osszessegeben azert nem ugy emlekszek ra vissza, mint frusztraloan nehez jatekra (foleg dark souls utan), inkabb kellemesen nehezre, egy ido utan kb ki lehet tanulni, hogy milyen taktikakkal lehet viszonylag jol eletben maradni. Arra peldaul tartott egy darabig rajonni, hogy a szekrenyben total elbujva sem scannelhetsz meg nezelodhetsz csak ugy osszevissza, mert meghall/eszrevesz a kis geci, es kirangat :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13427 2016.12.07. 18:43

LoL
A sikergen ps4 épp most főzte meg magát a livestream alatt. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13428 2016.12.07. 19:27

Arty, Halo/MS/Fosbox fanbojként ez megvolt? Ha már twin stick.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13429 2016.12.07. 19:39

skinnyman írta:Szerintem mocskos jo jatek, nalam siman 8-9/10 volt, hatarozottan az egyik legjobb tulelo horror amivel valaha jatszottam. Nem most nyomtam mar le, neheznek nehez volt, de osszessegeben azert nem ugy emlekszek ra vissza, mint frusztraloan nehez jatekra (foleg dark souls utan), inkabb kellemesen nehezre, egy ido utan kb ki lehet tanulni, hogy milyen taktikakkal lehet viszonylag jol eletben maradni. Arra peldaul tartott egy darabig rajonni, hogy a szekrenyben total elbujva sem scannelhetsz meg nezelodhetsz csak ugy osszevissza, mert meghall/eszrevesz a kis geci, es kirangat :)
Látom és hallom magam előtt ahogy Ripley az Alien végén felmondja a szöveget az audio logra: "nem is volt ez frusztráló, csak kellemesen nehéz".
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13430 2016.12.07. 19:48

Pjúdipáj bejelentette, hogy 50 millio szabszkrájdernel törli a csatornat, mert mar nem birja. mar nem sok köll neki. fel is iratkoztam. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13431 2016.12.07. 19:57

SlickAdam írta:Pjúdipáj bejelentette, hogy 50 millio szabszkrájdernel törli a csatornat, mert mar nem birja. mar nem sok köll neki. fel is iratkoztam. :idiota:
Én nem iratkoztam fel, de kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Mármint nem kétlem, hogy meg is teszi.

1 éve még nem láttam egy videóját sem (tudatosan kerültem), de aztán megnéztem párat az utóbbi időben. Jó gyerek ez, lennék a barátja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13432 2016.12.07. 20:10

Zóanagyvarázsló írta:Látom és hallom magam előtt ahogy Ripley az Alien végén felmondja a szöveget az audio logra: "nem is volt ez frusztráló, csak kellemesen nehéz".
:banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13433 2016.12.07. 20:15

Zóanagyvarázsló írta:Látom és hallom magam előtt ahogy Ripley az Alien végén felmondja a szöveget az audio logra: "nem is volt ez frusztráló, csak kellemesen nehéz".
Quote of the year?
Quote of the year. :taps:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13434 2016.12.07. 20:50

skinnyman írta:Szerintem mocskos jo jatek, nalam siman 8-9/10 volt, hatarozottan az egyik legjobb tulelo horror amivel valaha jatszottam. Nem most nyomtam mar le, neheznek nehez volt, de osszessegeben azert nem ugy emlekszek ra vissza, mint frusztraloan nehez jatekra (foleg dark souls utan), inkabb kellemesen nehezre, egy ido utan kb ki lehet tanulni, hogy milyen taktikakkal lehet viszonylag jol eletben maradni. Arra peldaul tartott egy darabig rajonni, hogy a szekrenyben total elbujva sem scannelhetsz meg nezelodhetsz csak ugy osszevissza, mert meghall/eszrevesz a kis geci, es kirangat :)
Na hát azért csak 7/10 nálam, mert a végén kicsit többet vártam. Simán lehetne több befejezése is akár. De az Alien hangulat ott van minden molekulájában. Soundtrack ftw.
Avatar
deep

Hozzászólás #13435 2016.12.07. 23:30

Leszedtem ezt a Killer Instinct-nek csúfolt izét a win store-ból, mondom kipróbálom mer' méne'. Egy visszataszító, teknő nélküli tini ninja (tudom, Battletoads) most az ingyenes karakter. Összevissza nyomkodva a gombokat egy 13-as kombót csináltam. Letöröltem. Kurva anyád MS.
Avatar
arty

Hozzászólás #13436 2016.12.07. 23:32

benőmenő írta:Quote of the year?
Quote of the year. :taps:
+1

zó :DDDDDD
Avatar
arty

Hozzászólás #13437 2016.12.07. 23:35

DanielT írta:Arty, Halo/MS/Fosbox fanbojként ez megvolt? Ha már twin stick.

héló twinsztikk
kjúban van mindkettő, el is kezdtem egyszer, de ... :/ jó meg minden, de pont a halósága nem tetszik. ha 1:1 ezlenne, de nem haló-licenszel, már réééégen lecsuszott volna. valahogy rossz érzés így látni az univerzumot :)) ennek AAA+++ kell, amilyen a halo3 is volt! :eplus2:

neked első haló lesz, amit letolsz? :nevetes1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13438 2016.12.08. 10:10

arty írta:kjúban van mindkettő, el is kezdtem egyszer, de ... :/ jó meg minden, de pont a halósága nem tetszik. ha 1:1 ezlenne, de nem haló-licenszel, már réééégen lecsuszott volna. valahogy rossz érzés így látni az univerzumot :)) ennek AAA+++ kell, amilyen a halo3 is volt! :eplus2:

neked első haló lesz, amit letolsz? :nevetes1:
Nevicceljé'. Halo 1-2-3 pipa, ebből a 2-3 day1. (mindegyik splitscreen co-op)
Avatar
arty

Hozzászólás #13439 2016.12.08. 10:16

DanielT írta:Nevicceljé'. Halo 1-2-3 pipa, ebből a 2-3 day1. (mindegyik splitscreen co-op)
:wilting:

tehát halofób vagy, ami látens chief-imádatból ered ezekszerint?

---

Forza Horizon 3 képek zseniális képsorozat, nagyon ügyesen fogta meg a fotós az elmúlt év különdéle ótósjátékainak stílusát
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13440 2016.12.08. 10:45

arty írta::wilting:

tehát halofób vagy, ami látens chief-imádatból ered ezekszerint?

---

[url=Forza Horizon 3 képek]http://imgur.com/gallery/mB55e[/url]
zseniális képsorozat, nagyon ügyesen fogta meg a fotós az elmúlt év különdéle ótósjátékainak stílusát
Nem, a fóbiám a tapasztalataimból táplálkozik.

A galéria egyszerűen zseniális, amit linkeltél!

Két képet ide is hozok, hogy vonzza a szemet:

Kép

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”