A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #71 2016.03.18. 19:47

DanielT írta:Kép van, Carssal működik. Első benyomás, hogy ide a 8K kijelzőnek kellene alapnak lenni, a hómlessz edisönben. Vagy nem sikerült még megfelelően beállítani, de nem szoftveresen, mert a kijelzők pixelei vágják a retinám.


Olyan is marad, nyugi :( Szerinted miért rinyáltam a felbontás miatt? Vajon miért emelték meg az ORnél, és a HTCnél is? Vajon mekkora foshulladék lesz a PSVR?
Avatar
Botond

Hozzászólás #72 2016.03.18. 19:49

Moby írta: Megvettem a legjobb philips porszívót, azért azt (még gyerektelenek!jegyzetelni!) mert az a létező leghalkabb. Ami azért fontos, mert ha a gyerek taknyos, és még nem tud orrotfújni, azt bizony ki kell szívni. Orrsziporszival. Éjszaka is. És ha a porszívó hangos, a másik is felkel rá.
Namost már olyan hangja van, mint a felszállni készülő mig29, és úgy néz ki, mintha az ikertornyok maradványai alól turiztam volna ki :(


Esélytelen vagy. A porszívó hangos és kész. Én próbáltam minden félét 50k-ig bezárólag. De az én pro tippem az első 20k-s ami szembejön az MMben, na az pont jó. Lehetőleg tartályos, nem zsákos. Asszony ugyan időről időre próbál rábeszélni a nemtommi aquatrio akármire 150k-ért!!!! de mindig elmagyarázom neki, hogy majd ha 20k lesz akkor szóljon. Most akciós -20k van rá, és így 130k. Mondtam neki, hogy nájsztráj, de a mínusznál van a 20k nem a maradéknál, szóval mosse. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #73 2016.03.18. 19:54

Második benyomás: Múltkor egy nap konfigolás után sem tudtam olyan tökéletes CRT sédert összehozni, mint amit ez az arcomba nagyított cucc prezentál.

Tehát eddig system seller SNES emulátor! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74 2016.03.18. 19:57

Micsu írta:Apa here

Kezdesnek, sry ha volt

Ez mi mar? :)

http://kotaku.com/sources-sony-is-worki ... 1765723053


Nem lepne meg, gyorsan véget kellene vetni a failgen szenvedésnek, ezt ők is láthatják.

Valami jobb módszer kellene a linkelésre, ami teljesen elnevezhető. Majd keresek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #75 2016.03.18. 20:00

Botond írta:Esélytelen vagy. A porszívó hangos és kész. Én próbáltam minden félét 50k-ig bezárólag. De az én pro tippem az első 20k-s ami szembejön az MMben, na az pont jó. Lehetőleg tartályos, nem zsákos. Asszony ugyan időről időre próbál rábeszélni a nemtommi aquatrio akármire 150k-ért!!!! de mindig elmagyarázom neki, hogy majd ha 20k lesz akkor szóljon. Most akciós -20k van rá, és így 130k. Mondtam neki, hogy nájsztráj, de a mínusznál van a 20k nem a maradéknál, szóval mosse. :D


100k felett kicsivel van olyan Philips, ami tényleg hangtalanná tehető, persze olyan teljesítményt is ad akkor. Kb a gyerek orrszívó az egyetlen valid felhasználása abban az üzemmódban, de tudja.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76 2016.03.18. 20:02

Unreal engine GDC prezentáció:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #77 2016.03.18. 20:03

Botond írta:
Moby írta: Megvettem a legjobb philips porszívót, azért azt (még gyerektelenek!jegyzetelni!) mert az a létező leghalkabb. Ami azért fontos, mert ha a gyerek taknyos, és még nem tud orrotfújni, azt bizony ki kell szívni. Orrsziporszival. Éjszaka is. És ha a porszívó hangos, a másik is felkel rá.
Namost már olyan hangja van, mint a felszállni készülő mig29, és úgy néz ki, mintha az ikertornyok maradványai alól turiztam volna ki :(


Esélytelen vagy. A porszívó hangos és kész.


Próbáld ki a komolyabb philipseket. Olyan halkak, hogy beszarsz. Ez is az volt, amíg széjjel nem baszval. Csak a levegő hangját hallod(az egész moci egy hangszigetelt házban lakik).
Avatar
Botond

Hozzászólás #78 2016.03.18. 20:06

Moby írta:Próbáld ki a komolyabb philipseket. Olyan halkak, hogy beszarsz. Ez is az volt, amíg széjjel nem baszval. Csak a levegő hangját hallod(az egész moci egy hangszigetelt házban lakik).


Már 7 meg 5,5 évesek, már tárgytalan. De kösz a pro HW tippeket mindkettőtöknek. :D Mehet a leáld porszívó ajánlóba. ;)

/szerk apropó! fejlécből a linkek? konfig ajánló, meg ilyesmi? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #79 2016.03.18. 20:07

Fun fact: Az Oculus után a Samsung VR képminősége nextgen... egy telefonnal. Persze nem a 3D alkalmazás, hanem pl egy VR állókép esetén, egyszerűen kisebbek a pixelek és a kijelző minősége is jobb, kontraszt, minden.

Húdemesszevagyunkmég... alig várom a Sony VR-t, az vicces lesz. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #80 2016.03.18. 20:09

benőmenő írta:Unreal engine GDC prezentáció


Ezt tuti végignézem majd nyugiban, de addig itt egy másik, nagyon ütős engine demó:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #81 2016.03.18. 20:15

DanielT írta:Ezt tuti végignézem majd nyugiban, de addig itt egy másik, nagyon ütős engine demó:

Igen a unity-s prezit én is nézegettem. Jönnek fel ők is, bár a fenti demo nagyrészt olyan effektekkel adja el a cuccot, amit külön írtak, tehát nem tudja az engine out of the box. Ilyen pl. a volumetric fog effekt amikor mikrobi leugrik a kábelekről.
Avatar
Moby

Hozzászólás #82 2016.03.18. 20:24

DanielT írta:Fun fact: Az Oculus után a Samsung VR képminősége nextgen... egy telefonnal. Persze nem a 3D alkalmazás, hanem pl egy VR állókép esetén, egyszerűen kisebbek a pixelek és a kijelző minősége is jobb, kontraszt, minden.

Húdemesszevagyunkmég... alig várom a Sony VR-t, az vicces lesz. :D


Jaj ne izélj már. Nem kell a bullshit, hogy egy megjelenítésre alkalmas teknóban a kijelző minősége ennyit számítson...Kamu. Kizárt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #83 2016.03.18. 20:30

Csak én nem találom hogy lehet új témát létrehozni, vagy nem is akarod, hogy legyen?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #84 2016.03.18. 20:35

Moby írta:Csak én nem találom hogy lehet új témát létrehozni, vagy nem is akarod, hogy legyen?
Egy téma mind felett, ahogy eddig is. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #85 2016.03.18. 20:45

arty írta:amugy valaki hivja mar meg tinmant konkretan... meg akkor is ha orihari van. van?

en hivnam, de en joban vok vele, arra nem jonne, pedig sztem abszolut egyeniseg o is es nagyon kellene a "hangja"

Én is jóban vagyok vele, Botonddal meg nem áll szóban, DT-t sem fogadta Steamen. Ez van, de legalább Imy és DarkSector nincs még bannolva.

De most komolyan, ott volt a link, azért nehogy már könyörögni kelljen, hogy nem haragszunk rád, légy szíves gyere, hiányzol. Nyomsz egy Steam-magasztalást meg egy kis iPon-reklámot, és úgyis regisztrál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.18. 20:48-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #86 2016.03.18. 20:45

DanielT írta:
Moby írta:Csak én nem találom hogy lehet új témát létrehozni, vagy nem is akarod, hogy legyen?


Egy téma mind felett, ahogy eddig is. :)


NP. Viszont az aláírás nem működik. Se automatán, se sehogysenem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #87 2016.03.18. 20:46

No, megvan az eddigi _messze_ a legütősebb élmény.

A Cryengine most is szállítja a minőséget...

phpBB [media]


Minden elég közel van hozzá, hogy ne a távoli tartalom kivehetetlenségére koncentráljak és a 3D élmény is nagyon rendben van, a tárgyak térbelisége, stb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #88 2016.03.18. 20:47

Botond írta:/szerk apropó! fejlécből a linkek? konfig ajánló, meg ilyesmi? :)

Én is terveztem konstruktívan szóvá tenni.

Mert valaki igazán picsán rúghatná a házigazdát, hogy bár volt egy egész hete rá, cseszett megcsinálni! :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #89 2016.03.18. 20:48

Zóanagyvarázsló írta:
arty írta:amugy valaki hivja mar meg tinmant konkretan... meg akkor is ha orihari van. van?

en hivnam, de en joban vok vele, arra nem jonne, pedig sztem abszolut egyeniseg o is es nagyon kellene a "hangja"


Én is jóban vagyok vele, Botonddal meg nem áll szóban, DT-t sem fogadta Steamen. Ez van, de legalább Imy és DarkSector nincs még bannolva.

De most komolyan, ott volt a link, azért nehogy már könyörögni kelljen, hogy nem haragszunk rád, légy szíves gyere, hiányzol. Nyomsz egy Steam-magasztalást meg egy kis iPon-reklámot, és úgyis regisztrál.


De ne regisztráljon. Vagyis regisztráljon, kérjen bocsánatot DTtől, mert egy kis wamzer geci, aztán kérjen bocsánatot DTtől meg a többiektől, amiért olyan kibaszott kreténül viselkedett a konfig ajánló összerakás során. Szórjon hamut a fejére a crossfire alaplap miatt, mert ő is olyat vett (és ő sem a crossfire miatt...), aztán menjen a picsába. És ha mindezen túl vagyunk akkor még mindig eldöntheti DT, hogy instantban, vagy elküldi a picsába előbb. És ha mindezen túl vagyunk akkor esetleg szavazhatunk, hogy még kitől és miért kell bocsánatot kérnie. De hogy csak úgy idetolja azt a wamzer fejét? Naneviccoljmár!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #90 2016.03.18. 20:49

Idézet után nyugodtan szedjétek ki az Entert utána. Nem mintha annyira zavarna, de nem kell ott az a sok fölösleges sor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #91 2016.03.18. 20:49

Moby írta:NP. Viszont az aláírás nem működik. Se automatán, se sehogysenem.
Ja, mert le van tiltva, az is viszi a helyet.

Minden kommented tükrözze az aláírásodban foglalni kívánt hitvallásod! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #92 2016.03.18. 20:50

Botond írta:De hogy csak úgy idetolja azt a wamzer fejét? Naneviccoljmár!

Anélkül nehéz innen kibannolni a francba :ravasz1: Ne rontsd el a játékot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.18. 20:52-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #93 2016.03.18. 20:51

Dupla. A spoiler gomb nem működik jól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #94 2016.03.18. 20:52

Zóanagyvarázsló írta:Idézet után nyugodtan szedjétek ki az Entert utána. Nem mintha annyira zavarna, de nem kell ott az a sok fölösleges sor.
Köszi a protipet! :eljen:
Spoiler tag jelzést vettem, próbálkozunk!
Avatar
Moby

Hozzászólás #95 2016.03.18. 20:53

DanielT írta:
Moby írta:NP. Viszont az aláírás nem működik. Se automatán, se sehogysenem.
Ja, mert le van tiltva, az is viszi a helyet.

Minden kommented tükrözze az aláírásodban foglalni kívánt hitvallásod! :banplz:
Azzal nem lesz gond!
Na megyek is Divisonözni... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #96 2016.03.18. 20:54

Botond írta:De ne regisztráljon. Vagyis regisztráljon, kérjen bocsánatot DTtől, mert egy kis wamzer geci, aztán kérjen bocsánatot DTtől meg a többiektől, amiért olyan kibaszott kreténül viselkedett a konfig ajánló összerakás során. Szórjon hamut a fejére a crossfire alaplap miatt, mert ő is olyat vett (és ő sem a crossfire miatt...), aztán menjen a picsába. És ha mindezen túl vagyunk akkor még mindig eldöntheti DT, hogy instantban, vagy elküldi a picsába előbb. És ha mindezen túl vagyunk akkor esetleg szavazhatunk, hogy még kitől és miért kell bocsánatot kérnie. De hogy csak úgy idetolja azt a wamzer fejét? Naneviccoljmár!
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #97 2016.03.18. 20:55

Moby írta:
DanielT írta:
Moby írta:NP. Viszont az aláírás nem működik. Se automatán, se sehogysenem.
Ja, mert le van tiltva, az is viszi a helyet.

Minden kommented tükrözze az aláírásodban foglalni kívánt hitvallásod! :banplz:
Azzal nem lesz gond!
Na megyek is Divisonözni... :banplz:


Ma már én is megtettem amit lehet a géming indásztriért, vettem egy just dance 2016ot x360ra! :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #98 2016.03.18. 21:03

Leveszem egy szintesre a válasz visszaidézgetést, próbáljuk meg úgy.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #99 2016.03.18. 21:33

Spoiler
Zóanagyvarázsló írta:Dupla. A spoiler gomb nem működik jól.


Ha idézet után rakod be, nem működik. Sajnos a legtöbb spoiler cuccnál ebbe futottam bele, és még így is ez volt a leghasználhatóbb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #100 2016.03.18. 21:35

Éééés, ennyi volt mára a VR teszt, a Dínós körbenézés első része vitt mindent. Volt belőle második, amiben már "gameplay elemek" is voltak, abból 10 sec után akartam kilépni és csak a legendás első rész élményei miatt bírtam kb 1 percig.

Legközelebb a végleges Riftet próbáljuk, bár a kijelzője elvileg alig nagyobb felbontású.

A cucc egyébként kényelmetlen, túl nehéz és klausztrofób, cserébe nem tölti ki eléggé a perifériát, ott a fekete keret nyomasztó jelenléte. Ezekben elvileg jobb a végleges, hát majd beszámolok!

szerk: Höhö, 100. komment! TÉK! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #101 2016.03.18. 21:36

benőmenő írta:Unreal engine GDC prezentáció:
phpBB [media]
unreal engine se az már mint volt anno, a nagyok megcsinálták saját enginejüket, ezeknek meg így egyre kevesebb játék jut pedig kár értük
Avatar
Micsu

Hozzászólás #102 2016.03.18. 21:38

Zóanagyvarázsló írta: Ez van, de legalább Imy és DarkSector nincs még bannolva.
inkább 10 Tinman :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #103 2016.03.18. 21:41

Micsu írta:inkább 10 Tinman :D
Kiszerkesztettem az enter hegyeket a kommentjeidből, az idézet zárójele után, szóköz és enter nélkül írhatod a választ, úgy tördeli majd jól az engine. Protip by Zó.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #104 2016.03.18. 21:44

DanielT írta:Nem lepne meg, gyorsan véget kellene vetni a failgen szenvedésnek, ezt ők is láthatják.

Valami jobb módszer kellene a linkelésre, ami teljesen elnevezhető. Majd keresek.

Mondjuk így?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #105 2016.03.18. 21:49

TasManXT írta:Mondjuk így?
Nice! Csak világosszürke helyett lehetne halványsárga, hogy tuti ne lássa senki! :D
Avatar
deep

Hozzászólás #106 2016.03.18. 21:53

Na, én annyit tudok hozzátenni, hogy jelen formájában totális facepalm a VR. Szar felbontás, köldökzsinór. Ez így maximum virtual irreality. Majd 5 év múlva térjünk vissza rá.
Avatar
High end PC

Hozzászólás #107 2016.03.18. 21:54

Sziasztok, a PC-s játékoknak van jövője topikot vittem pár éve (talán páran emlékeznek is rám innen), de nekem is elegem lett az SG-ből/modikból akkor és elállítottam random mód a jelszavam, hogy többé ne tudjak bejelentkezni. Ki is halt az a topik is évekkel ezelőtt. De ennek örülök, itt felregisztráltam a régi nick nevem, az utóbbi években read only-ként voltam jelen, de erről nem akartam kimaradni, tetszik az oldal. :) :taps:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára High end PC 2016.03.18. 21:56-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #108 2016.03.18. 21:55

DanielT írta:Kiszerkesztettem az enter hegyeket a kommentjeidből, az idézet zárójele után, szóköz és enter nélkül írhatod a választ, úgy tördeli majd jól az engine. Protip by Zó.
teszt 1 :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #109 2016.03.18. 21:59

High end PC írta:Sziasztok, a PC-s játékoknak van jövője topikot vittem pár éve (talán páran emlékeznek is rám innen), de nekem is elegem lett az SG-ből/modikból akkor és elállítottam random mód a jelszavam, hogy többé ne tudjak bejelentkezni. Ki is halt az a topik is évekkel ezelőtt. De ennek örülök, itt felregisztráltam a régi nick nevem, az utóbbi években read only-ként voltam jelen, de erről nem akartam kimaradni, tetszik az oldal. :) :taps:
Hehe, ezzel a nicknévvel eljött a te időd. :D És persze, hogy emlékszünk. :fogmosas:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #110 2016.03.18. 22:08

Végül ezt a fórumot is bevettem

Kép
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #111 2016.03.18. 22:22

Aztat mondta a tasmanxt, hogy ne baromságozzam mer sok meló van benne.

High end Pc van egy rossz hírem, h az SG-ről a moderátorok miatt jöttél el :eplus2:

Egyébként hali. Amúgy én is itt rossz arcnak számítok v mi? Pl. csípem a Tinman-t is...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #112 2016.03.18. 22:26

Kandurex írta:Aztat mondta a tasmanxt, hogy ne baromságozzam mer sok meló van benne.

High end Pc van egy rossz hírem, h az SG-ről a moderátorok miatt jöttél el :eplus2:

Egyébként hali. Amúgy én is itt rossz arcnak számítok v mi? Pl. csípem a Tinman-t is...
:eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #113 2016.03.18. 22:31

Kandurex írta:Aztat mondta a tasmanxt, hogy ne baromságozzam mer sok meló van benne.

Egyébként hali. Amúgy én is itt rossz arcnak számítok v mi?
Engedd meg, hogy erre most ne válaszoljak, mert még a végén figyelembe venném a mai utolsó két kommented amott és téves következtetéseket vonnék le belőle.

Úgyhogy üdv itt, gondolom kicsit meglepődtél, de nyugi, nincs semmi gond, helyezd magad kényelembe és élvezd az előadást! :eljen:
skinnyman

Hozzászólás #114 2016.03.18. 22:44

DanielT írta:Fun fact: Az Oculus után a Samsung VR képminősége nextgen... egy telefonnal. Persze nem a 3D alkalmazás, hanem pl egy VR állókép esetén, egyszerűen kisebbek a pixelek és a kijelző minősége is jobb, kontraszt, minden.

Húdemesszevagyunkmég... alig várom a Sony VR-t, az vicces lesz. :D

Probaltam mindket cuccot, DK2-t meg regebben, mostanaban Gear VR-t eleg sokszor (S6-tal). Volt koztuk par honap, szoval a kepminoseget igy kozvetlen nem tudtam osszevetni, de igen, amugy logikus, hogy jobbnak kell lennie a nagyobb felbontas miatt a Gear VR-nak. A vicc, hogy meg ott is siman latni a szubpixeleket is, hihetetlen, hogy milyen messze vagyunk attol, hogy tenyleg eles legyen a kep. Megneznek azert egy 4k kijelzos telot is VR-ral, de egy ilyen telorol tudok csak eddig (Z5 Premium) amihez meg nem volt szerencsem.
Gear VR-on a vibralas nalad nem volt gond? Eleinte engem annyira nem zavart, mas mondta akinek mutattam, hogy vibral, es utana megnezve mar nekem is eleg feltuno volt. Amikor meg egy delutan hosszabb idot toltottem el vele, a nap vegere frankon fajt is a fejem tole. Es ennek a vibralasnak siman a 60 Hz + low persistence kijelzo az oka, amik miatt erzesre sztem kb ugy vibral, mint egy regi CRT monitor jo magas felbontason + jo alacsony (60) Hz-en. A low persistence onmagaban amugy tok jo dolog, de nem veletlenul nyomjak fel folyamatosan a frekvenciat melle (75 Hz a DK2-ben, 90 Hz a CV1-en, kesobb gondolom majd 120 vagy 144 Hz lesz) az abbol adodo vibralas tenyleg eleg zavaro tud lenni hosszutavon.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #115 2016.03.18. 22:46

DanielT írta:Engedd meg, hogy erre most ne válaszoljak, mert még a végén figyelembe venném a mai utolsó két kommented amott és téves következtetéseket vonnék le belőle.

Úgyhogy üdv itt, gondolom kicsit meglepődtél, de nyugi, nincs semmi gond, helyezd magad kényelembe és élvezd az előadást! :eljen:
Mivel publikus mindkét hely gondolom csak nem tagadom le :nezze:

És egyébként tartom is, hogy az egész hisztinek túl nagy értelme nem volt. Nem üldözött az SG-ről senki, Te magad tetted. Azt én is elismerem, h egy két moderátor nem biztosan alkalmas ott a munkájára, de esetünkben azért nem volt egyértelmű a helyzet.

Szóval ez alapján nyugodtan vond le a következtetést.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #116 2016.03.18. 22:52

Kandurex írta:Mivel publikus mindkét hely gondolom csak nem tagadom le :nezze:

És egyébként tartom is, hogy az egész hisztinek túl nagy értelme nem volt. Nem üldözött az SG-ről senki, Te magad tetted. Azt én is elismerem, h egy két moderátor nem biztosan alkalmas ott a munkájára, de esetünkben azért nem volt egyértelmű a helyzet.

Szóval ez alapján nyugodtan vond le a következtetést.
Ühüm. Szerintem meg nézd meg hol kommentelsz és ejtsd ezt a "hiszti" témát, hidd el, jobb lesz mindenkinek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #117 2016.03.18. 22:56

skinnyman írta:A vicc, hogy meg ott is siman latni a szubpixeleket is, hihetetlen, hogy milyen messze vagyunk attol, hogy tenyleg eles legyen a kep. Megneznek azert egy 4k kijelzos telot is VR-ral, de egy ilyen telorol tudok csak eddig (Z5 Premium) amihez meg nem volt szerencsem.
A Pentile matrix elrendezés miatt látszanak jobban a pixelek, a Samsung féle kijelzőkön. A vibrálás nem zavart ilyen rövid távon, ráadásul nekem egyébként is foszfor bloom és crt pászma fétisem van, szóval ez még ad is hozzá nálam. :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #118 2016.03.18. 22:57

DanielT írta:Ühüm. Szerintem meg nézd meg hol kommentelsz és ejtsd ezt a "hiszti" témát, hidd el, jobb lesz mindenkinek.
Érdekes nem? A gonosz SG meg a moderátorok.... a második hozzászólásra már fenyegetőzöl?

Ejj bameg...igazad van, rossz helyre írok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #119 2016.03.18. 23:01

Kandurex írta:Érdekes nem? A gonosz SG meg a moderátorok.... a második hozzászólásra már fenyegetőzöl?

Ejj bameg...igazad van, rossz helyre írok.
Ó, felesleges kiforgatni a szavaimat és a paranoia is. Nem azért mondtam, hogy nézd meg hol kommentelsz, hogy "tudd a helyed", hanem azért, hogy volt -e értelme bármit csinálni. Itt vagy.
Avatar
Botond

Hozzászólás #120 2016.03.18. 23:03

DanielT írta:Ó, felesleges kiforgatni a szavaimat és a paranoia is. Nem azért mondtam, hogy nézd meg hol kommentelsz, hogy "tudd a helyed", hanem azért, hogy volt -e értelme bármit csinálni. Itt vagy.
Van aki a manókabiztos fórumot se tudja értékelni. :(

:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #121 2016.03.18. 23:04

Botond írta:Van aki a manókabiztos fórumot se tudja értékelni. :(

:D
Például te se, mert megint mehettem entert ganézni a kommentedből! :D Szerintetek ingyen van a tárhely? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #122 2016.03.18. 23:07

DanielT írta:Például te se, mert megint mehettem entert ganézni a kommentedből! :D Szerintetek ingyen van a tárhely? :banplz:

a.) ezt az enterezést fejtsd ki, mert dögöljek meg ha megértem

b.) ez esetben VIPt hogy lehet venni? :o
Avatar
DanielT

Hozzászólás #123 2016.03.18. 23:11

Botond írta:a.) ezt az enterezést fejtsd ki, mert dögöljek meg ha megértem

b.) ez esetben VIPt hogy lehet venni? :o
Annyi a lényeg, hogy amikor idézetre válaszolsz, akkor a ] jel mögé kezdj el gépelni, ne tördeld be alá a sort, mert az minimum 2 felesleges sorköz lesz. Látod, így meg ilyen szép kompakt.

VIP még nincs, először le kell rendeznem a mobilszolgáltatókkal, hogy sms-ben lehessen 100.000 Ft feletti tranzakciókat bonyolítani. Ha VIP, akkor már tényleg legyen az. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #124 2016.03.18. 23:23

Nem rossz ez az UE4 realtime rendering, ellenben a főhős csaj új feje nem jön be.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #125 2016.03.18. 23:27

Dark Souls 3 options menü. Nyugodtabb lennék, ha látnám már a frame kapcsolót is, de egyelőre beérem a nyugtatgató tweetjükkel.

szerk: Most olvasom, hogy a stream is 60 fps volt, amiből a shot van, szóval OK.

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #126 2016.03.18. 23:34

DanielT írta:Most olvasom, hogy a stream is 60 fps volt, amiből a shot van, szóval OK.
Nem emiatt kell aggódni :D
Avatar
deep

Hozzászólás #127 2016.03.18. 23:36

Micsu írta:unreal engine se az már mint volt anno, a nagyok megcsinálták saját enginejüket, ezeknek meg így egyre kevesebb játék jut pedig kár értük
Van abban valami egészen perverz, hogy interlaced a video... Kétezer-szájbatekert-tizenhatban...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #128 2016.03.18. 23:39

DanielT írta:VIP még nincs, először le kell rendeznem a mobilszolgáltatókkal, hogy sms-ben lehessen 100.000 Ft feletti tranzakciókat bonyolítani. Ha VIP, akkor már tényleg legyen az. :idiota:
De csak a hónap végén lehessen előfizetni, hogy kiszűrjük a csóringer konzolproletárokat! Mármint hogy legyen előfizetős az egész. DLC meg minden. Csak lehessen kifarmolni a WoW-ban is, hátha eljut Tinman az endgame-ig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #129 2016.03.18. 23:44

Zóanagyvarázsló írta:De csak a hónap végén lehessen előfizetni, hogy kiszűrjük a csóringer konzolproletárokat! Mármint hogy legyen előfizetős az egész. DLC meg minden. Csak lehessen kifarmolni a WoW-ban is, hátha eljut Tinman az endgame-ig.
Leáldhu season pass, 1.000.000 / év. Tetszik a csengése! Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #130 2016.03.19. 01:14

DanielT írta:Nem rossz ez az UE4 realtime rendering, ellenben a főhős csaj új feje nem jön be.
Fingom nincs melyikben lehetett nehezebb csinálnia művészetet. Ebben a retinareflektorban, vagy 10 éve Serkiséknek a bogyókkal telicsulázot fejjel. Egy biztos: a faszom sem vállalná egyiket sem :)
Avatar
SötétBarom

Hozzászólás #131 2016.03.19. 02:14

Micsoda puzi egy webszájt.. :C
Avatar
DanielT

Hozzászólás #132 2016.03.19. 08:04

SötétBarom írta:Micsoda puzi egy webszájt.. :C
Mondhatni egy meleg ottlap?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #133 2016.03.19. 08:06

Akárhogy is legyen, egy kis napi GTA nem árthat!

KépKépKép
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #134 2016.03.19. 08:06

Sziasztok! Én is napi rendszerességgel olvastam a topikot, örülök, hogy megy minden tovább a megszokott mederben. Nem sokat szóltam hozzá (egyszer a Killzone 2-t dícsértem, de DT rögtön kiosztott :vigyor2: , máskor pedig mikor DT megkérte, hogy írják be a passzív követők, hogy 'Olvaslak Titeket!'), de a hangulat miatt ez az egyik legkedveltebb helyem a neten. Szóval továbbra is 'Olvaslak Titeket!'
Avatar
DanielT

Hozzászólás #135 2016.03.19. 08:08

Yaddle55 írta:Szóval továbbra is 'Olvaslak Titeket!'
:wave: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #136 2016.03.19. 08:37

DanielT írta:Akárhogy is legyen, egy kis napi GTA nem árthat!
Fake b*zmeg! Ezek sima fotók! De felírtam a mod nevét, ha megjöttek a pascalok akkor ránézek azé, mert ez azé már majdnem egy hajszállal szebb, mint 360on vót! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #137 2016.03.19. 08:38

DanielT írta:Akárhogy is legyen, egy kis napi GTA nem árthat!

KépKépKép
xbone krémek? ;)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #138 2016.03.19. 08:41

Ha valaki még nem próbálta volna, de szeretné, ingyen hozzá lehet jutni a planetary annihilationhoz. Nagyon jó kis játék, tudom ajánlani:)

http://www.pcguru.hu/hirek/planetary-an ... gyen/36235
Avatar
Moby

Hozzászólás #139 2016.03.19. 08:50

Fasza lenne, ha az idézetből kidobná a képeket/videókat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #140 2016.03.19. 08:51

Moby írta:Fasza lenne, ha az idézetből kidobná a képeket/videókat.
Enyémből kidobta. /miracle.gif gyün ide :o

Vissza: “Leáldozott.hu”