A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1261 2016.04.05. 11:00

Moby írta:Késve? Mihez képest késve? NINCS A MEGJELENÉSNEK IDŐPONTJA! :D
Nem tudod megvenni sem. Az áruházi oldala nem él, vagyis elérhető, van rajta egy inaktív "ingyenes" feliratú gomb. De hogy mikortól tudod megvenni akár pénzért, nos az titok.
Ez az egész nem EPIK SHIT, ez bazdmeg intergalaktik shit. Ezt az egész foshalmazt valami húgyfoltos, 0ft-ot termelő tóth&fiai informatikai bt is mérföldekkel jobban kendácsolná össze. És arty ettől félti a usereket... :banplz:
VAN időpontja a megjelenésnek! Most írták, hogy MAJD TWEETELNEK BAZMEG RÓLA, HA MEGJELENT!!! :D

Hamarosan lehet majd venni ilyen órát is, amin ott lesz a dátum, óra, percek és a "majd tweetelünk róla". :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1262 2016.04.05. 11:05

DanielT írta:VAN időpontja a megjelenésnek! Most írták, hogy MAJD TWEETELNEK BAZMEG RÓLA, HA MEGJELENT!!! :D

Hamarosan lehet majd venni ilyen órát is, amin ott lesz a dátum, óra, percek és a "majd tweetelünk róla". :idiota:
Óriási ötlet! Ilyen ébresztő óra kell nekem! Ami kitwitteli, hogy kelnem kell! És ha majd arra járok elolvasom... :banplz:
Avatar
cenobite

Hozzászólás #1263 2016.04.05. 11:11

Csak idetaláltam végre valahogy. Hiányzott már mint egy falat kenyér. :) Továbbra is inkább read only, üdv mindenkinek újra!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1264 2016.04.05. 11:12

cenobite írta:Csak idetaláltam végre valahogy. Hiányzott már mint egy falat kenyér. :) Továbbra is inkább read only, üdv mindenkinek újra!
Üdv itt, helyezd magad kényelembe, az 1000+ komment bepótolásával elleszel ma! :D :integet2:

Állat a logó! :D
Avatar
cenobite

Hozzászólás #1265 2016.04.05. 11:37

DanielT írta:Üdv itt, helyezd magad kényelembe, az 1000+ komment bepótolásával elleszel ma! :D :integet2:

Állat a logó! :D


Köszi, pótolom a kiesett kommenteket. Regular Show rulez! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1266 2016.04.05. 12:13

Finn idő szerint délután 4 körül várható a TWEET!!!
Spoiler
Az nálunk is annyi.


Mindenképp izgi, hatalmas shitfestnek nézünk elébe, itt az egyik insider rövid kommentárja a Pc portot illetően:

"The Quantum Break PC port is giving me flashbacks to pre-patch Arkham Knight."

"There's no quit option on Quantum Break's main menu. You have to Alt+F4 to leave the game."

DX12, UWA, Win10 FÁKETIFÁKKJEE!
Avatar
arty

Hozzászólás #1267 2016.04.05. 12:35

Moby írta:Mitől jönne ide? A kiafok szerinted egy állatok, akik itt majd jól nem akarják eladni a játékaikait? Fog szerited itt bárki bármit venni? LÖL Ez a quantumbré is akkor kibaszott bukta lesz, mint a ház, ezt garantálom.
Csatolmányok
25_14724_604846_cd7ca2702c4f764cd6fab97435f32b87_18af6c_301.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #1268 2016.04.05. 12:37

DanielT írta:Finn idő szerint délután 4 körül várható a TWEET!!!
Spoiler
Az nálunk is annyi.


Mindenképp izgi, hatalmas shitfestnek nézünk elébe, itt az egyik insider rövid kommentárja a Pc portot illetően:

"The Quantum Break PC port is giving me flashbacks to pre-patch Arkham Knight."

"There's no quit option on Quantum Break's main menu. You have to Alt+F4 to leave the game."

DX12, UWA, Win10 FÁKETIFÁKKJEE!

Konkrétan sehol nem találok árat a PC-s verzához... bokám lef..som... Mondjuk nekem a TR is ilyen volt a boldog emlékű lőporfüstös ukránbótból... Annyit nem kérdezett tényleg akarom-e? Kifizettem, és már töltötte is valahová... Csak az áruház oldalárol tudtam elindítani, amig rá nem jöttem, hová tette... Kabaré az egész...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1269 2016.04.05. 12:46

eje75 írta:Konkrétan sehol nem találok árat a PC-s verzához... bokám lef..som... Mondjuk nekem a TR is ilyen volt a boldog emlékű lőporfüstös ukránbótból... Annyit nem kérdezett tényleg akarom-e? Kifizettem, és már töltötte is valahová... Csak az áruház oldalárol tudtam elindítani, amig rá nem jöttem, hová tette... Kabaré az egész...
Ja, azt én se találtam, hogy honnan kéne indítani, a letöltési státusz sáv nem volt aktív, parancsikont nem rakott, úgyhogy lesz ami lesz alapon elkezdtem begépelni a start menüben, hogy killer ÉS kiadta. Nagyon meggyőző a júzer Xszpérienszem. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1270 2016.04.05. 12:47

eje75 írta:Konkrétan sehol nem találok árat a PC-s verzához.

Ott a képen, csatoltam. Ingyenes.

/visítvahányvaröhög
Avatar
eje75

Hozzászólás #1271 2016.04.05. 12:52

DanielT írta:Ja, azt én se találtam, hogy honnan kéne indítani, a letöltési státusz sáv nem volt aktív, parancsikont nem rakott, úgyhogy lesz ami lesz alapon elkezdtem begépelni a start menüben, hogy killer ÉS kiadta. Nagyon meggyőző a júzer Xszpérienszem. :eljen:

Én nem xaroztam: kiraktam CSEMPÉNEK (és hánytam 1-et minden indításkor) :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1272 2016.04.05. 12:56

És ez a két inkompetens, totál idióta balfasz agyhalott bagázs csinálják a konzolbizcnict. Te jóúristen. És 2-3 éve még ment a csodálkozás, hogy mi lett ebből az egészből, meg mér. Hát ez. Az arany is szarrá válik a kezeik között. Amerre a lábukat beteszik, feltör a fosgejzír. Pedig ez csak egy üres áruház, nem egy rakétatudomány.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1273 2016.04.05. 13:21

eje75 írta:Én nem xaroztam: kiraktam CSEMPÉNEK (és hánytam 1-et minden indításkor) :taps:
Ez nekem is átfutott az agyamon, de aztán inkább:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #1274 2016.04.05. 13:35

Zóanagyvarázsló írta:Botond a célközönség, ő megmondta, hogy király lesz, mert ez nem plusz egy kliens, mint a szarasztím.
Én nem is értem mi ez a nagy felhajtás. Shooterek, egy gombos qte cuccz meg ilyen f*szságok jönnek win storera. Aki ilyenekkel tolja az meg is érdemli. Ha civ6 lenne winstore only akkor érteném a felhördülést, de így?!
Avatar
arty

Hozzászólás #1275 2016.04.05. 13:39

Moby írta:És ez a két inkompetens, totál idióta balfasz agyhalott bagázs csinálják a konzolbizcnict. Te jóúristen. És 2-3 éve még ment a csodálkozás, hogy mi lett ebből az egészből, meg mér. Hát ez. Az arany is szarrá válik a kezeik között. Amerre a lábukat beteszik, feltör a fosgejzír. Pedig ez csak egy üres áruház, nem egy rakétatudomány.
valve-t valamelyik megfogadhatta volna alvállalkozónak...
Avatar
eje75

Hozzászólás #1276 2016.04.05. 14:04

DanielT írta:Ez nekem is átfutott az agyamon, de aztán inkább:
Kép

Tuti, hogy az xbox sztórt rakták át win10-re 1 az 1-ben, és Ling Pao-nak meg Ghuptának eszébe se jutott, hogy az igényes PC user esetleg "elérési útvonalat" akarna módosítani, mert a C-n (ami jellemzően ma már egy kisebb méretű SSD) pl. ne adja isten nincs elég helye.... hisz ha bepipálom, hogy tölse is le a kvantumbrék videókat, akkor szerintem tuti kifogyok a helyből... nem lesz ez jó :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1277 2016.04.05. 14:27

eje75 írta:Tuti, hogy az xbox sztórt rakták át win10-re 1 az 1-ben, és Ling Pao-nak meg Ghuptának eszébe se jutott, hogy az igényes PC user esetleg "elérési útvonalat" akarna módosítani, mert a C-n (ami jellemzően ma már egy kisebb méretű SSD) pl. ne adja isten nincs elég helye.... hisz ha bepipálom, hogy tölse is le a kvantumbrék videókat, akkor szerintem tuti kifogyok a helyből... nem lesz ez jó :ejnye1:
Tudomásom szerint a Fosbone Store tud preordert, preloadot kezelni. Ez a Win Store mindent alulmúl, még a 2004-es Steamet is, de bőőven.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1278 2016.04.05. 14:54

Már csak 6 nap, és a második karakterünk:
Solaire of Astora (Dark Souls)
solaire.jpg

A videót pedig azoknak javaslom, akik már játszottak az első résszel és érdekli őket a karakterünk története.
phpBB [media]


Praise the sun!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1279 2016.04.05. 15:17

MEGJÖTT A TWEET!!!

"Win10 is launched! You can head on over here to snag your copy of #QuantumBreak now for PC!" Proof

A 16:00 órát nem sikerült eltalálni, de tudjuk, hogy az IT világában ezek a dolgok kontrollálhatatlanok. Olyan nincs, hogy valaki tudja, mikor kell megnyomni a gombot.

szerk: HETVEN EURÓ! :FD:FDSFDSFDSFDSGDFGDF
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1280 2016.04.05. 15:19

Botond írta:Én nem is értem mi ez a nagy felhajtás. Shooterek, egy gombos qte cuccz meg ilyen f*szságok jönnek win storera. Aki ilyenekkel tolja az meg is érdemli. Ha civ6 lenne winstore only akkor érteném a felhördülést, de így?!
Na jó, de ahogy elnézem, a felhasználói élmény kisajtolása keményebb meló, mint a legdurvábban csaló AI-t bealázni bármelyik Civben. Szóval érthető, hogy az egygombos brigád, most pláne szopikál. Hogy a kínálat is poén, az persze igaz.

A Remedy amúgy mikor is jelenti be a rolólehúzást? Nem találom még a tweetet.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1281 2016.04.05. 15:38

DanielT írta:HETVEN EURÓ! :FD:FDSFDSFDSFDSGDFGDF

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1282 2016.04.05. 15:56

Kimaxolt 1440p shot, tesszeláció a fejre már nem jutott, a homályfilterrel bezzeg nem spóroltak!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #1283 2016.04.05. 16:03

Szotyi holnap tolja ki a 3.50fw-t, amiben már lesz hivatalos pc remote. Evvel együtt remélhetőleg megérkezik végre a ds4 win support. Szal lehet holnap veszek ds4-et, egyúttal lesz egy eladó cigókontroller wless vevővel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1284 2016.04.05. 16:32

Moby írta:Szotyi holnap tolja ki a 3.50fw-t, amiben már lesz hivatalos pc remote. Evvel együtt remélhetőleg megérkezik végre a ds4 win support. Szal lehet holnap veszek ds4-et, egyúttal lesz egy eladó cigókontroller wless vevővel.
Mi az a remote? Win support alatt arra számítasz, hogy xinput eszköz lesz a DS4?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1285 2016.04.05. 16:46

Ok, látom már és egyúttal megragadom az alkalmat, hogy pofánröhögjem a 720p streamet, plusz felhívjam a figyelmet az alatta lévő mondatra.

Resolution options: 360p, 540p, 720p
Default resolution – 540p
Frame rate : Standard (30fps), High (60fps)
Default frame rate – Standard (30fps)

You can use one DUALSHOCK 4 as the controller for Remote Play, which needs to be connected via a USB cable.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1286 2016.04.05. 17:14

DanielT írta:Ok, látom már és egyúttal megragadom az alkalmat, hogy pofánröhögjem a 720p streamet, plusz felhívjam a figyelmet az alatta lévő mondatra.

Resolution options: 360p, 540p, 720p
Default resolution – 540p
Frame rate : Standard (30fps), High (60fps)
Default frame rate – Standard (30fps)

You can use one DUALSHOCK 4 as the controller for Remote Play, which needs to be connected via a USB cable.
Magyarul egy steam in-home streaming és a nem hivatalosan taknyolt ds4windows progi továbbra is köröket ver minőségben a hivatalos Szotyi supportra. Ki lepődött meg? :rolleyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1287 2016.04.05. 17:20

Microsoft Studios responded on 4/5/2016

Hi Matthew, I'm sorry to hear you are not having a good experience while purchasing Quantum Break! This is a relatively new store with new features coming online frequently, but I understand your frustration. I would ask that you consider submitting a review of the game itself once you are able to play. A lot of people worked very hard to try and make a fantastic game, and we think you will really enjoy it.

ROFLASJAKDJHASHGDVGHJKUHASuhgvbkghvas kfhgvskuVASIOKfv JKVFKAVHJFBN vsAH?KJvbfkhjG
Fasza lehet délután haza járni a microsoft irodákból. Mellékutcákon, sötétedés után, mekis gúnyában. LEL
Avatar
Moby

Hozzászólás #1288 2016.04.05. 17:21

DanielT írta:You can use one DUALSHOCK 4 as the controller for Remote Play, which needs to be connected via a USB cable.
:sir:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1289 2016.04.05. 17:27

benőmenő írta:Magyarul egy steam in-home streaming és a nem hivatalosan taknyolt ds4windows progi továbbra is köröket ver minőségben a hivatalos Szotyi supportra. Ki lepődött meg? :rolleyes:
A mobiltelefonomra streamelek 1080p@60-ban, ingyenes appal. Failgen vol. Sok
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1290 2016.04.05. 17:29

:violent:
Moby írta:ROFLASJAKDJHASHGDVGHJKUHASuhgvbkghvas kfhgvskuVASIOKfv JKVFKAVHJFBN vsAH?KJvbfkhjG
Fasza lehet délután haza járni a microsoft irodákból. Mellékutcákon, sötétedés után, mekis gúnyában. LEL
Ja, a portékán sokan, sokat dolgoztak, csak a kofa szarik bele a szatyorba, mielőtt vigyorogva átadná.
Avatar
arty

Hozzászólás #1291 2016.04.05. 18:01

DanielT írta:A mobiltelefonomra streamelek 1080p@60-ban, ingyenes appal. Failgen vol. Sok
az igazi fail, h streamen keresztul jatszol... orulet h milyen fassagok lesznek egy gentol elvart featurek

koszbazmeg a sharevgombot is :((
Avatar
eje75

Hozzászólás #1292 2016.04.05. 18:02

Moby írta:Szotyi holnap tolja ki a 3.50fw-t, amiben már lesz hivatalos pc remote. Evvel együtt remélhetőleg megérkezik végre a ds4 win support. Szal lehet holnap veszek ds4-et, egyúttal lesz egy eladó cigókontroller wless vevővel.

Nem olvastam utána, de itt van tapipad support is? Meg kikapcsolható fény az elején? Mert akkor lenne értelme... de egyébként... Nemtommitől (én az égőre fogom): de nekem a ds4 3 nap alatt lemerült már brand new is, az One kontrolleréhez viszont van charge kit-em, azzal nekem konkrétan kibírja 2 hónapig is, pedig minden eset nyúztam PC-n... nem is értem hogy bírja addig... na mind1... Sony megoldotta...spárgával, all day all night....
Avatar
arty

Hozzászólás #1293 2016.04.05. 18:03

Moby írta::sir:
pedig nagy buli lett volna a fosravaszokkal, fosakkuido altal idonkent droton logni :p

komolyan.. mi a gond a czigoval??
Avatar
Botond

Hozzászólás #1294 2016.04.05. 18:04

DanielT írta:Ok, látom már és egyúttal megragadom az alkalmat, hogy pofánröhögjem a 720p streamet, plusz felhívjam a figyelmet az alatta lévő mondatra.

Resolution options: 360p, 540p, 720p
Default resolution – 540p
Frame rate : Standard (30fps), High (60fps)
Default frame rate – Standard (30fps)

You can use one DUALSHOCK 4 as the controller for Remote Play, which needs to be connected via a USB cable.
Remélem ezt komolyan gondolják, mert viccnek durva lenne. :whatever:
Avatar
arty

Hozzászólás #1295 2016.04.05. 18:07

Botond írta:Remélem ezt komolyan gondolják, mert viccnek durva lenne. :whatever:
neked makod van, mert 4ksamu magiaval fasza lesz, de mi mit csinaljunk?! :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #1296 2016.04.05. 18:30

DanielT írta:MEGJÖTT A TWEET!!!

"Win10 is launched! You can head on over here to snag your copy of #QuantumBreak now for PC!" Proof

A 16:00 órát nem sikerült eltalálni, de tudjuk, hogy az IT világában ezek a dolgok kontrollálhatatlanok. Olyan nincs, hogy valaki tudja, mikor kell megnyomni a gombot.

szerk: HETVEN EURÓ! :FD:FDSFDSFDSFDSGDFGDF
Kép

19690 HUF azaz Tizenkilencezerhatszázkilencven Magyar forint ..... agyam eldobom... :gun: minen néznek ezek? Unatkozó pénzespostásnak? Vagy mi a tosz?
Avatar
eje75

Hozzászólás #1297 2016.04.05. 18:31

eje75 írta:19690 HUF azaz Tizenkilencezerhatszázkilencven Magyar forint ..... agyam eldobom... :gun: minen néznek ezek? Unatkozó pénzespostásnak? Vagy mi a tosz? Megveszem Boxra olcsóbban, letolom és eladom a faxba...ezt fogom tenni...mint a többi fillérbaszó low life senki :(
Avatar
arty

Hozzászólás #1298 2016.04.05. 18:34

[quote="eje75"][/quote]hasznalt boxost vegyel, h forintot ne lasson belole a gecibanda :eplus2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #1299 2016.04.05. 18:39

arty írta:hasznalt boxost vegyel, h forintot ne lasson belole a gecibanda :eplus2:

Már van boxom, csak amióta az One csillaga egyre fényesebben ragyog 4 hónapja be se kapcsoltam... tudtam, hogy 1x még jól lesz valamire...
Avatar
Moby

Hozzászólás #1300 2016.04.05. 18:52

arty írta:hasznalt boxost vegyel, h forintot ne lasson belole a gecibanda :eplus2:
Miután te meg pénzt adtál a receklubbért már nem csak röhögcséges a szabadságharcos imidzsed, de hiteltelen is :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #1301 2016.04.05. 19:19

[quote="eje75"][/quote]
Most néztem, ukrán store-ban is 13e körül van.... ezen TÉNYLEG nagyon sokan dolgozhattak... már a szabadságharcos szakadárok se szentek a Microsoft szemében :violent:
Avatar
eje75

Hozzászólás #1302 2016.04.05. 19:27

eje75 írta:Most néztem, ukrán store-ban is 13e körül van.... ezen TÉNYLEG nagyon sokan dolgozhattak... már a szabadságharcos szakadárok se szentek a Microsoft szemében :violent:

Nézem az usa store értékeléseket... "unplayable" "horrible performance" .... hagyom a fenébe...befejezem az FC Primalt legalább...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1303 2016.04.05. 20:15

Moby írta:Miután te meg pénzt adtál a receklubbért már nem csak röhögcséges a szabadságharcos imidzsed, de hiteltelen is :)
bort iszik, vizet prédikál
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1304 2016.04.05. 20:17

DanielT írta:Kimaxolt 1440p shot, tesszeláció a fejre már nem jutott, a homályfilterrel bezzeg nem spóroltak!

Kép
gameren már trotyi magyarázza hogy miért 720p, mekkora techno van mögötte, csak azt felejti el hogy anno az alan wakre 480pjénél ugyanezt játszották el vele, másodszorra is simán benyalta
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1305 2016.04.05. 20:18

Moby írta:ROFLASJAKDJHASHGDVGHJKUHASuhgvbkghvas kfhgvskuVASIOKfv JKVFKAVHJFBN vsAH?KJvbfkhjG
Fasza lehet délután haza járni a microsoft irodákból. Mellékutcákon, sötétedés után, mekis gúnyában. LEL
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #1306 2016.04.05. 20:23

DanielT írta:Nvidia is expected to fully introduce its Pascal architecture at the GTC 2016 next week (4th to 7th April in San Jose, Ca.)

Kép
Vót má vmi értelmes bejelentés? Vagy csak a polaris jön idén? :o
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1307 2016.04.05. 20:25

Botond írta:Vót má vmi értelmes bejelentés? Vagy csak a polaris jön idén? :o
Tesla, AI, önvezető autók. Nem volt semmi halandó gpu fronton. :whatever:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1308 2016.04.05. 20:44

The game itself is most likely a great game, unfortunately I'm unable to play it even with a 980ti. The game stutters and parts of the environment are jumping (intro to the game when the main character answers his phone the phone just jumps in and out of his hand as I walk) The game is clearly running under 30fps even just on medium with the 980 ti. This is insane.. I want to support MS first party on PC and I would love to play this game, unfortunately I can confidently say I just wasted $60 until there's a performance patch.


Állatok ezek, nem emberek. Meg azok is, akik pénzelik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1309 2016.04.05. 21:33

Ejj, pont kimaradtam a shitfeszt legforróbb pillanataiból! :(

De a legnagyobb csalódás mégis a Pascal bemutató elmaradása volt.
Avatar
deep

Hozzászólás #1310 2016.04.05. 21:36

Poénból én is megpróbáltam leszedni valamit "A SZTÓR"-ból. Naná, hogy nem sikerült. Miért is sikerült volna, mikor alap, hogy ő az SSD-re szerette volna leszedni, amin volt vagy 3 GB hely. Elhasalt, és elkülött hibával a Windows system settingsbe! Ott lehet átállítani az új appok helyét... Komolyan mondom ez már valami Orbáni perverzió :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1311 2016.04.05. 21:43

Utolsó mai energiamorzsáimat felhasználva hoztam még nektek egy kis QB frémtime analízist, úgy érzem megéri! :DDD

Fílelitek zi páuör ov dö DX12 und das qualitet kontrol auf Microsoften?

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #1312 2016.04.05. 22:13

DanielT írta:Utolsó mai energiamorzsáimat felhasználva hoztam még nektek egy kis QB frémtime analízist, úgy érzem megéri! :DDD

Fílelitek zi páuör ov dö DX12 und das qualitet kontrol auf Microsoften?
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1313 2016.04.05. 22:31

DanielT írta:Utolsó mai energiamorzsáimat felhasználva hoztam még nektek egy kis QB frémtime analízist, úgy érzem megéri! :DDD

Fílelitek zi páuör ov dö DX12 und das qualitet kontrol auf Microsoften?

Kép
Szerintem király ez, végre hivatalos Xbox One-emulátor szállítja PC-n a Totti-élményt. De ennyi frame-et hogy tudnak beletömni mind a számba? :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1314 2016.04.05. 23:02

Anything above 1080p is a slide show. VRAM usage goes upto 5GB. Game is using same reconstruction technique that is being used on Xbox one. So in a way, if you play at 1080p, then you are probably getting 720p res with AA, probably MSAA considering that's what they use on Xbox One. Simiarly, at 1440p, it probably around 960p with AA, and 4k means 1440p with AA.
This is probalby the reason why you see low res IQ in all the pictures.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #1315 2016.04.05. 23:03

Szerintem vegyétek meg. Ez minden pénzt megér!
Avatar
eje75

Hozzászólás #1316 2016.04.05. 23:44

DanielT írta:Utolsó mai energiamorzsáimat felhasználva hoztam még nektek egy kis QB frémtime analízist, úgy érzem megéri! :DDD

Fílelitek zi páuör ov dö DX12 und das qualitet kontrol auf Microsoften?

Kép

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1317 2016.04.06. 06:55

DanielT írta:Utolsó mai energiamorzsáimat felhasználva hoztam még nektek egy kis QB frémtime analízist, úgy érzem megéri! :DDD
Fílelitek zi páuör ov dö DX12 und das qualitet kontrol auf Microsoften?
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1318 2016.04.06. 07:18

arty írta:az igazi fail, h streamen keresztul jatszol... orulet h milyen fassagok lesznek egy gentol elvart featurek

koszbazmeg a sharevgombot is :((
Ne bánts, mert szeretek a például a hálószobában, meleg paplan alatt játszani. :sir: Teljesen esélytelen például, hogy a körökre osztott cuccokkal megismerkedtem volna, ha oda kell ülnöm görnyedni. Így meg tökéletes, kényelmes, stb. Annyira szeretem ezt a funkciót, hogy vadászom éppen, hogy milyen ütős képernyővel rendelkező eszközt tudnék erre rendszeresíteni. Egy Dell L501X volt a titkos aduász, csillogós, fullhd kijelző, JBL mini mélynyomós hang, de akkora szar a konstrukciója, hogy a streaming alatt is zavaróan hangos a ventije. Egy 14 colos, Androidos tablet kellene(mert abban nincs venti), 5 Ghz-s WIFI-vel és valami jó Snapdragon procival, amit támogat az nVidia Gamestream/Moonlight app.

Azért a mostani Thinkpad se rossz, szerencsére IPS kijelző van benne, szóval elvagyok azért.
Avatar
arty

Hozzászólás #1319 2016.04.06. 08:27

Moby írta:Miután te meg pénzt adtál a receklubbért már nem csak röhögcséges a szabadságharcos imidzsed, de hiteltelen is :)
két és fél éves platformra vettem egy olyan játékot, ahol a studio megkapta a büntetését a produkciójáért - bezárták a gecibe. mesélj, kinek üzentem volna és mit, ha nem vásárolok driveclubot?

ellenben te egy induló platformot támogattál és fogsz is nyilván.... ottvagy a születésénél. nálad nagyobb kárt asszem itt egyelőre kevesen okoztak a pöcének idén :mf2:

micsu: asse tod miről van szó...
Avatar
arty

Hozzászólás #1320 2016.04.06. 08:29

Micsu írta:gameren már trotyi magyarázza hogy miért 720p, mekkora techno van mögötte, csak azt felejti el hogy anno az alan wakre 480pjénél ugyanezt játszották el vele, másodszorra is simán benyalta
jah, akkor is állejtős grafot szállítottak :) hogy ezt milyen felbontásban tudják/tudták megtenni, nos az a hw korlátja volt akkor is és most is az.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1322 2016.04.06. 08:34

arty írta:jah, akkor is állejtős grafot szállítottak :) hogy ezt milyen felbontásban tudják/tudták megtenni, nos az a hw korlátja volt akkor is és most is az.


Hát azért ma amit művelnek már az is kegyetlen, ha igaz amit a QB-el kapcsolatban írnak 980Ti-n akkor kb az egész fejlesztő brigádott marketingestől mindenestől utcára kéne hajtani. Azért 30 fps alatt azon a kártyán igazából semmi se mehetne.
Avatar
arty

Hozzászólás #1323 2016.04.06. 08:54

DanielT írta:Ne bánts, mert szeretek a például a hálószobában, meleg paplan alatt játszani. :sir: Teljesen esélytelen például, hogy a körökre osztott cuccokkal megismerkedtem volna, ha oda kell ülnöm görnyedni. Így meg tökéletes, kényelmes, stb. Annyira szeretem ezt a funkciót, hogy vadászom éppen, hogy milyen ütős képernyővel rendelkező eszközt tudnék erre rendszeresíteni. Egy Dell L501X volt a titkos aduász, csillogós, fullhd kijelző, JBL mini mélynyomós hang, de akkora szar a konstrukciója, hogy a streaming alatt is zavaróan hangos a ventije. Egy 14 colos, Androidos tablet kellene(mert abban nincs venti), 5 Ghz-s WIFI-vel és valami jó Snapdragon procival, amit támogat az nVidia Gamestream/Moonlight app.

Azért a mostani Thinkpad se rossz, szerencsére IPS kijelző van benne, szóval elvagyok azért.
kezembe temettem arcom :D egyszerűen annyira nem értem ezt a paplanalattjáccást se... (meg sokminden más igényt se ... tegnap beleolvastam a 3.5 ps4 fw reakciókba és ... kicseszett módon kezdek inkompatibilis lenni az egész gémingel, minden "megy ki alólam", képtelen vagyok "fejlődni" ebbe az irányba ... :( )

(monjuk a körökre osztott cuccok speciális területet képviselnek, ott még az ipadot is el-elnéztem (tük?) Botondnak is :)) )
Avatar
arty

Hozzászólás #1324 2016.04.06. 08:57

donatus13 írta:Hát azért ma amit művelnek már az is kegyetlen, ha igaz amit a QB-el kapcsolatban írnak 980Ti-n akkor kb az egész fejlesztő brigádott marketingestől mindenestől utcára kéne hajtani. Azért 30 fps alatt azon a kártyán igazából semmi se mehetne.
képtelen vagyok elképzelni, hogyan zajlik le egy meeting a QA team és a megjelenésért felelős manágerek közt ...
Avatar
Moby

Hozzászólás #1325 2016.04.06. 08:59

arty írta:két és fél éves platformra vettem egy olyan játékot, ahol a studio megkapta a büntetését a produkciójáért - bezárták a gecibe. mesélj, kinek üzentem volna és mit, ha nem vásárolok driveclubot?

ellenben te egy induló platformot támogattál és fogsz is nyilván.... ottvagy a születésénél. nálad nagyobb kárt asszem itt egyelőre kevesen okoztak a pöcének idén :mf2:

micsu: asse tod miről van szó...
csak közben rajtam nem volt che guevarás póló.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1326 2016.04.06. 09:02

arty írta:jah, akkor is állejtős grafot szállítottak :) hogy ezt milyen felbontásban tudják/tudták megtenni, nos az a hw korlátja volt akkor is és most is az.

Gondolom a boxtopikban azért nyifognak a nem-vakparaszt-fanboi userek, mert a graf olyan nagyon álleejtős.
A valóság az, hogy ez az egész produktum egy fosparéj. Mehet a remedy az evo után mosogatni mekibe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1327 2016.04.06. 09:09

arty írta:kezembe temettem arcom :D egyszerűen annyira nem értem ezt a paplanalattjáccást se... (meg sokminden más igényt se ... tegnap beleolvastam a 3.5 ps4 fw reakciókba és ... kicseszett módon kezdek inkompatibilis lenni az egész gémingel, minden "megy ki alólam", képtelen vagyok "fejlődni" ebbe az irányba ... :( )

(monjuk a körökre osztott cuccok speciális területet képviselnek, ott még az ipadot is el-elnéztem (tük?) Botondnak is :)) )
a BB 300 órájából legalább 80-100-at -at remote-al toltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1328 2016.04.06. 09:30

Moby írta:a BB 300 órájából legalább 80-100-at -at remote-al toltam.
Hétvégén a Gargoyleokat telefonon vertem le... :idiota:

Beszt funkció evör.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1329 2016.04.06. 09:38

Tényleg, ha a Core i3-as laptopot rádugom az 55"-ra, és beizzítom a saját Bluetooth-át (bár nem tudom, hogy van-e rajta, mert eddig szükség nem volt rá), akkor azon keresztül akkor menni fog a másik szobabeli PC-ről a Dark Souls wireless a DS4-gyel? Nem mintha az asztali PC-m nem lenne tévére kötve, de az kisebb, és ugye csak vezetékesen tudom használni a DS4-et.

És ahogy látom szarazstímsztrímingelni mehetnek a non-Steam jóságok is már.

Szerk.: De hülye vagyok! Van BT a Nokia 108-omon is, inkább azzal kéne csapatni :phone:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1330 2016.04.06. 09:39

DanielT írta:Utolsó mai energiamorzsáimat felhasználva hoztam még nektek egy kis QB frémtime analízist, úgy érzem megéri! :DDD

Fílelitek zi páuör ov dö DX12 und das qualitet kontrol auf Microsoften?

Kép
most kivanjuk mi is a fejlesztok tonkremenetelet ahogy a nemtroll (lol) gamerkiraly szokta?
Valszeg nem kell mert ketlem hogy arra a 10+ millo bonera annyi menne el h nagy siker legyen

Vissza: “Leáldozott.hu”