A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13021 2016.11.19. 09:13

DanielT írta:Majd biztös jön PRŐpecs pecs, amitől nem fut majd rosszabbul, mint az alapgépes verzió...

phpBB [media]
Vàrj, aPRÖ-n nem rosszabbul kell futnia az eddigiek alapjàn?
Avatar
arty

Hozzászólás #13022 2016.11.19. 09:39

deep írta:Van valakinek tapasztalata android stick-el? Vagy esetleg van már olyan tv, amin elfogadhatóan megy a YT, meg esetleg megy rajta pár játék? Android tévék jók valamire? Tíz éves forma gyereknek lenne, nem tech guru családba :)
kétféle tapasztalatom van:
- apámnak vettem egy kiskockát, kínai, kiciócó. két este, hajnali háromig hekkeltem, mire úgy ahogy okés lett. oké, ez nem stick, de azok talán mégrosszabbak :D
- amazon firestick(esetleg firestick 2) feketepénteki áron (majd). perfekt, kicsi, frissíti amazon, youtube frankó akár az app-ból, akár ha kodi-t teszel rá, annak pluginjéből. állítólag jövőre lesz itt is amazonprime, netflix már most is van, de van erre kvázi minden. távirányítóját imádom. tévé saját usbjéről kap áramot, nem kell adapter (tévéfüggő...). egy dolog: jó(!!!) wifi kell hozzá, mert nincs antennája és ugye csak a vezetékmentes háló az opció .... (én tavaly vettem, kölkök zabálják, de 1-1 sorozatrészre én se mindig lövöm má' be a htpct, jóez)

ahogy nézem amugy má' csak a firestick2 van a német amazonon, ahonnan most nekünk vásárolni érdemes ( ingyészállítás németből 39eur felett )
Avatar
arty

Hozzászólás #13023 2016.11.19. 09:44

Mekee írta:Vàrj, aPRÖ-n nem rosszabbul kell futnia az eddigiek alapjàn?
szoni tiltja(lol), hogy szarabbul fusson, de ettől még sok játék szarabbul fut, ja - fantasztikus vigasz nekem, a csicska simapéesesnek :D

(gyalázat)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13024 2016.11.19. 10:26

arty írta:szoni tiltja(lol), hogy szarabbul fusson, de ettől még sok játék szarabbul fut, ja - fantasztikus vigasz nekem, a csicska simapéesesnek :D

(gyalázat)
Félreérted, a PRÖ-n futnak szarabbul a játékok...

És ez nem gyalázat, ez valami más... :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13025 2016.11.19. 12:40

Mekee írta:Félreérted, a PRÖ-n futnak szarabbul a játékok...

És ez nem gyalázat, ez valami más... :)
Nem gyalázat, hanem konzolosság. A Pro újabb vas, logikus, hogy jobban rámentek erre az élményre. Mondjuk PS3-on még a One színvonalának is örültem volna.
Avatar
Bucser

Hozzászólás #13026 2016.11.19. 13:42

arty írta:tulvagyok egy 5 perces psvr teszten, bp, arkad plaza
- 5 perc semmire se eleg
- valkyrie -t valasztottam, driveclub egyik gepen se volt (wtf)
- sarkokban homaly (nemtom allitgatni mit lehet, javithatoe stb)
- kromatikus aberracioszeruseg az van, screendoor ellenben sokkal kevesbe mint vartam
- a jatszhatosag fosi, tudtommal a teljes is csak egy tutorialgagyisag + multi

az immerzio.... hatbazmeg..... az 278/10 vagy vegtelen per tiz.
erre szavak nincsenek. csoda. felulir mindent, amit videogamingben eddig ateltem. felperc utan nem volt seder vagy poligon, nem zavart a tavol zsizsmerakja(amugyis azon nottem fel, tiszta crt feel)! az ur volt es az urhajom :)

jo h nen volt joaras arusitas :)))

de racionalisan agyalva, nemtom h orak utan mivan.
hogy zavarna e az iq egy ido utan.
vagy hanyinger.
vagy h lofasz tartalom sincs ra........ :(



Otthon Steam/HTC Vive-t sehol sem lehet kiprobalni? Handtracking jobb mint PS-en es a felbontas is jobb habar a kepernyo nem oled + jon hozza egy wireless addon.
Avatar
Bucser

Hozzászólás #13027 2016.11.19. 13:46

Zóanagyvarázsló írta:Origin Accessben van, és ezt is írta ;) Mondjuk a PS Plus is előfizetés, ami PS4-en meg a multihoz kell. Én is be akarok ruházni rá, mert akarok egyet SW-környezetben lőni, mellette persze ME: Catalyst, Crysis 3 és Unravel. Csak egyelőre DoW-multi és Steam Controller-teszt mellett nem nagyon fér bele az időmbe, de egy hónap elég lesz ezekre, bár belenéznék másba is.

Gondolj bele, micsoda lehetőségek lennének benne, ha a Battlefrontban egyesítenénk erőinket! Felidézhetnénk a WarCraft 3-beli közös dicső pillanatainkat! :hehe:


Origin Access/PS live/Xbox Live ugyanaz a rakos feregseg mint Netflix/Amazon/iTunes Radio/Spotify:) Nem tulajdonolsz semmit es ha tetszik valami akkor erdemesebb megvenni kesobb mert a "lejatszhato" listabol barmikor szoren szalan eltunhet minden...

Vagy valamit rosszul ertek? (plusz csak regebbi jatekokat tartalmaz)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13028 2016.11.19. 14:05

Bucser írta:Origin Access/PS live/Xbox Live ugyanaz a rakos feregseg mint Netflix/Amazon/iTunes Radio/Spotify:) Nem tulajdonolsz semmit es ha tetszik valami akkor erdemesebb megvenni kesobb mert a "lejatszhato" listabol barmikor szoren szalan eltunhet minden...

Vagy valamit rosszul ertek? (plusz csak regebbi jatekokat tartalmaz)
Sőt, hiába a Diginél a gigabites előfizetés, ha lemondom, mégsem birtoklom a zinternet eddig megjelent részeit! Meg a mocskos videotékák!

Nem értem, hogy önmagában a játék-/film-/sorozatbérléssel mi a baj addig, amíg van másik opció. De ha bérelve jobban jársz, akkor itt a lehetőség, ha elvi alapon nem tetszik, akkor meg kihagyod. Én vagy 3-4 játékot végigjátszok 4 euróból, egyik se volt bundliba, az új ME idei. Ez jó ajánlat. Aztán egy darabig kerülöm messzire, mert minek (mint a Netflixet, de azt elve csak az ingyenes hónap erejéig használtam).

Ami kellemetlen, amikor ezekbe tesznek olyan funkciókat, melyeket nem kéne, és nem kis részben ezzel adják el. Például az MS és a Sony a multit, vagy az EA a "demókat" (amik egyébként sajnos nem is lennének).

A Netflixnél az exkluzivitás lehetne gond, de megjelennek a saját anyagaik Blu-rayen is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13029 2016.11.19. 15:14

DanielT írta:
[video]tragyale[/video]
még ez is szarabbul néz ki mint az első rész első e3as prezentációja, kurva anyád ubi
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13030 2016.11.19. 16:17

Megjöttem az Arcadia kiállításról. Frankó. Deep még versenyben a Flipper Openen, szóval izguljatok érte! :)

Messze a legjobban az analóg gépekkel szórakoztam, azok közül is a kedvencem a Sega Grand Prix volt, 1969-ből, elektromechanikus csoda. Szinte sikongattam az élvezettől, annyira jó volt irányítani, a hang, meg minden.

Kép

Videó, meg semmi nem adhatja ezt vissza, de azért berakok egy ilyet:

phpBB [media]


Ezzel a totál egyszerű hokis cuccal is élvezetes volt játszani, hisz adott minden: emberi ellenfél, randomitás, tökéletes fizika:

Kép

Szintén csúcs ez az ütés erővel működtetett kosárba dobó játék:

Kép

Az Indy 800 sokrésztvevős autóssal pedig csillogtathattam hardcore múltamat, mert 2 versenyt is megnyertem (5-6 an toltuk), az egyiket úgy, hogy a két karakteres kielző már átfordult, mert nem tudta kiírni a pontomat. :) Rohadt nehéz egyébként, de a lassan jársz tovább érsz elvet alkalmaztam és ez bevált.

phpBB [media]


Kipróbáltam a Hercules flippert és mindent, amiről ITT olvashattok.

Volt egy autószim is, Project Carssal, ami valami szégyen milyen szarul nézett ki, nem értem, hogy miért egy szutyok low-end pécén hozták, ha már beülő meg minden volt.
Spoiler
Aztán megláttam, hogy ott a földön a PS4 PRÖ.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13031 2016.11.19. 16:42

DanielT írta:az egyiket úgy, hogy a két karakteres kielző már átfordult, mert nem tudta kiírni a pontomat. :) Rohadt nehéz egyébként, de a lassan jársz tovább érsz elvet alkalmaztam és ez bevált.
Azt ugye tudod, hogy az autós játékokban nem az nyer, akinek olyan nagy a körideje, hogy már ki sem fér? :idiota:

Amúgy fasza, de ezekket így online átélni tényleg nem lehet, pláne úgy, hogy teljesen kimaradtak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13032 2016.11.19. 18:28

arty írta:szoni tiltja(lol), hogy szarabbul fusson, de ettől még sok játék szarabbul fut, ja - fantasztikus vigasz nekem, a csicska simapéesesnek :D

(gyalázat)
Az sok a gyakorlatban egyetlen játékot jelent. Az mondjuk vicces, hogy a sajátjuk, és a éppen a nyolcadik remaszter-dimenziómélységben. A TLOUR az. Illetve pár napig a wd2 is az volt, de azt ha jól tudom tegnap már kibuzizták.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13033 2016.11.19. 18:58

ugy hallottam ez az egyik legjobb PRÖ cím... (frame pacing gond is vanik, de azt ugyis pöcsölik nixxes-ék)
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #13034 2016.11.19. 19:57

Szurkoljatok, mert a 16 közé kerülésért küzdök 252 indulóból, neves nemzetközi mezőnyben :) Kemény csaták folynak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13035 2016.11.19. 20:06

deep írta:Szurkoljatok, mert a 16 közé kerülésért küzdök 252 indulóból, neves nemzetközi mezőnyben :) Kemény csaták folynak.
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13036 2016.11.19. 20:28

deep írta:Szurkoljatok, mert a 16 közé kerülésért küzdök 252 indulóból, neves nemzetközi mezőnyben :) Kemény csaták folynak.
Hol a stream?
Avatar
deep

Hozzászólás #13037 2016.11.19. 20:46

Zóanagyvarázsló írta:Hol a stream?
Nem lett volna benne sok köszönet, mert az Európabajnok elpicsázott :D Sajnos kiestem ezzel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13038 2016.11.19. 20:47

deep írta:Szurkoljatok, mert a 16 közé kerülésért küzdök 252 indulóból, neves nemzetközi mezőnyben :) Kemény csaták folynak.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13039 2016.11.19. 22:15

deep írta:Nem lett volna benne sok köszönet, mert az Európabajnok elpicsázott :D Sajnos kiestem ezzel.
Visszavágót kérünk!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13040 2016.11.20. 08:59

Napi GTA.

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #13041 2016.11.20. 09:04

Zóanagyvarázsló írta:Visszavágót kérünk!
Jövőre, addigra tigrisszemet növesztek :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13042 2016.11.20. 09:07

SlickAdam írta:ugy hallottam ez az egyik legjobb PRÖ cím... (frame pacing gond is vanik, de azt ugyis pöcsölik nixxes-ék)
phpBB [media]
Hátt ha ez a legjobb, akkor gratulálnék az egész gép kitalálojának, és fejlesztőinek.
Aszongya high framerate, számokban kifejezve:40fps, néha surolja az 50et is! :)
Kamu4k szaggatófrémmel, meg enriccsd vizsüöl, aminél nálam anno 970en is 2x szebb volt 60frém mellett.
Ez, meg a wd2, meg a TLoU mellé remélem jön még soksok ilyen gyöngyszem, és mégsokkaltöbb millio eladott gép!
:banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #13043 2016.11.20. 11:39

DanielT írta:Napi GTA.

Kép
Elképesztőek a részletek.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #13044 2016.11.20. 11:47

Gondoltam ma egy merészet elindítottam a Wolcen-t. Sokat fejlődött az elmúlt időszakban már szebb és jobb mint volt. Magyar felirat került bele! Igaz sok helyen pontatlan, de örülök, hogy van legalább figyelnek ránk is egy kicsit.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13045 2016.11.20. 11:51

DanielT írta:Napi GTA.

Kép
Ez melyik mod? Multheten szarakodtam vele, a reduxot felrakva pl nem müködnek a küldetések, viszont messze az a legjobb. Persze csalóka, mert minden napszak és időjárási viszonyokhoz kb más reshade profil kellene hogy jol nézzen ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13046 2016.11.20. 12:34

Mekee írta:Ez melyik mod? Multheten szarakodtam vele, a reduxot felrakva pl nem müködnek a küldetések, viszont messze az a legjobb. Persze csalóka, mert minden napszak és időjárási viszonyokhoz kb más reshade profil kellene hogy jol nézzen ki.
NaturalVision mod.

Itt egy guide, általánosan
Avatar
Mekee

Hozzászólás #13047 2016.11.20. 12:51

DanielT írta:NaturalVision mod.

Itt egy guide, általánosan
Ezt is probáltam, de közelsem volt ilyen, sőt...
Avatar
arty

Hozzászólás #13048 2016.11.20. 13:44

Mekee írta:Félreérted, a PRÖ-n futnak szarabbul a játékok...

És ez nem gyalázat, ez valami más... :)
nemnem, jól értettem és örülök, hogy nem a sima-péesesek szopnak, hanem aki tolja a szekerét ennek az egész retkes prófasságnak :P
Avatar
arty

Hozzászólás #13049 2016.11.20. 13:50

Bucser írta:Otthon Steam/HTC Vive-t sehol sem lehet kiprobalni? Handtracking jobb mint PS-en es a felbontas is jobb habar a kepernyo nem oled + jon hozza egy wireless addon.
nem, de az egyébként sem az én pénztárcámnak lenne :)

+nem oled a vive?!?!?!? pf.... akkor pláne száni az ára és jobb is h nincs rá lóvém.

amugy a hadonászás kevésbé érdekel, nekem ótókához kéne, tippre évekig nem tudnám levenni a sisakot :))
jó, persze minden állatcsoda lehet vr-ben, de hosszabb távon szvsz egy job sim játék tuti nem kötne le, ellenben ótókával (ami anélkül is, végtelen adagban)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13050 2016.11.20. 13:53

arty írta:amugy a hadonászás kevésbé érdekel, nekem ótókához kéne, tippre évekig nem tudnám levenni a sisakot :))
Gyakorlatban meg akkora telibevert rakás SZAR, hogy azt se látod, hogy merre kanyarodik az út.
Avatar
arty

Hozzászólás #13051 2016.11.20. 19:28

DanielT írta:Gyakorlatban meg akkora telibevert rakás SZAR, hogy azt se látod, hogy merre kanyarodik az út.
a valkyrie után én ezt erősen kétlem :)

VAGY lehet, hogy a psvr alázza az összes pécés sisakot! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13052 2016.11.20. 21:46

tanul belöle a niga :taps:
phpBB [media]
Avatar
insp

Hozzászólás #13053 2016.11.20. 22:47

SlickAdam írta:tanul belöle a niga :taps:

phpBB [media]
skinnyman

Hozzászólás #13054 2016.11.21. 00:10

Bucser írta:Otthon Steam/HTC Vive-t sehol sem lehet kiprobalni? Handtracking jobb mint PS-en es a felbontas is jobb habar a kepernyo nem oled + jon hozza egy wireless addon.
Dehogy nem oled, az osszes kicsit is komolyabb vr az. Oculus, vive, gear vr, daydream mind az. Anelkul low persistence display se lehetne, ami ezeknel mind alap azert.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13055 2016.11.21. 14:26

Főnököm vett egy Mate 8-at (vetettem vele :D). DPI hekk nélkül egy üszkösfos, vele maga a csoda. Na nem akkora, mint a PSVR, de azért elég fasza.
Avatar
arty

Hozzászólás #13056 2016.11.21. 15:12

DanielT írta:Főnököm vett egy Mate 8-at (vetettem vele :D). DPI hekk nélkül egy üszkösfos, vele maga a csoda. Na nem akkora, mint a PSVR, de azért elég fasza.
Pedig egy TELEFON hogy is ne lehetne akkora csoda, mint a VR..... hiszen az egy TELEFON! Fogadok, talán még internetezni is lehet vele! WÁUV!

Fantasztikus időket élünk meg!

---

geow4 első benyomások
- aztaku... hogy néz ki!
- és hogy fut! fhd, ultra, hatvanfrém. (dáunszemplingel nemtudtam megbarátkozni, homályfos :/ AA nagyon franko amugyis a gémben.)
- majd félóra játék után...

geow4fgfg.jpg


naigen, pécén nyomom :taps:

(pedig már kezdtem élvezni!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13057 2016.11.21. 15:20

arty írta:(dáunszemplingel nemtudtam megbarátkozni, homályfos :/ AA nagyon franko amugyis a gémben.)
A többire nem reagálok, van neked elég bajod! :mf2:

nVidia féle DSR? Ugye levetted nullára a "smoothing" vagy mialószar, homályosító opciót, ami alapból 30%-on van? UGYE? :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13058 2016.11.21. 17:08

utoljára a theme park 2 volt hasonló menedzselős játék amit toltam, a rollercoasterek teljesen kimaradtak de már jó lenne valami fasza "remake", úgy látszik megérkezett

phpBB [media]


dishonored2 se sikerült rosszul ahogy olvasom, jó lesz majd 4-5k körül, addig csak rendbeszedik
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13059 2016.11.21. 18:59

Micsu írta:utoljára a theme park 2 volt hasonló menedzselős játék amit toltam, a rollercoasterek teljesen kimaradtak de már jó lenne valami fasza "remake", úgy látszik megérkezett
tetszik :eljen: en meg PS2-n toltam Theme Park-ot, nagyon szerettem. ezt felirtam a noteszkembe.:)
Avatar
arty

Hozzászólás #13060 2016.11.21. 19:34

DanielT írta:A többire nem reagálok, van neked elég bajod! :mf2:

nVidia féle DSR? Ugye levetted nullára a "smoothing" vagy mialószar, homályosító opciót, ami alapból 30%-on van? UGYE? :miaz:
nem :(((

régebben tudtam, hogy van csúszka, de MEGINT elfelejtettem. ellenben most a kölkök miatt nemtom megnézni, hogy milyen lett :)

(danke)

(amugy kilőttem minden appot, utilt, szirtszart és 2+ órán át nem lépett ki a Robotlövölde8, aka gears4. valaki nyugtasson meg, hogy ez nem végig ekkora retek! :( éppcsak jobb, mint a binary domain, márpedig azt hagytam elporladni a librarymben ... :/ organikus, vérző lényeket akarok ölni!!!!!! :eplus2: )

(szerk: totti már informált - megkérdeztem! - má nemsokáig vannak robotok)
Avatar
arty

Hozzászólás #13061 2016.11.21. 19:38

Micsu írta:utoljára a theme park 2 volt hasonló menedzselős játék amit toltam, a rollercoasterek teljesen kimaradtak de már jó lenne valami fasza "remake", úgy látszik megérkezett

[video]rollertájkún.avi[/video]

dishonored2 se sikerült rosszul ahogy olvasom, jó lesz majd 4-5k körül, addig csak rendbeszedik
youtube kidobta arcomba, kölkök azóta megnézettek még vagy 8 videót róla :)
tetszető. pláne jó, hogy a hullámvasut berepülhet a tömegbe..... :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #13062 2016.11.21. 20:15

arty írta:
geow4fgfg.jpg
Usererror! Nem kellene a spúrvagyokidelőjetek.jpegekkel égetni magad! :o
Avatar
Moby

Hozzászólás #13063 2016.11.21. 22:21

arty írta:valaki nyugtasson meg, hogy ez nem végig ekkora retek! :(
De. Robotok má nemsokáig vannak, meg a graf is változatosabb lesz, de a játék pontosan ugyanaz a fos marad. Képtelen voltam elkínlódni a végéig.


/felbasztam az imént a mafia3-at izs. 1 percet volt a gépen. Béke poraira. Már nem a technogond a gond, hanem hogy gyűlölöm minden pillantát. Asse tudom hogy fut. Megláttam a menüt, és del.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13064 2016.11.21. 22:28

Moby írta:De. Robotok má nemsokáig vannak, meg a graf is változatosabb lesz, de a játék pontosan ugyanaz a fos marad. Képtelen voltam elkínlódni a végéig.


/felbasztam az imént a mafia3-at izs. 1 percet volt a gépen. Béke poraira. Már nem a technogond a gond, hanem hogy gyűlölöm minden pillantát. Asse tudom hogy fut. Megláttam a menüt, és del.
Jó tudni, én még abban hitben volt, hogy tetszett a GeoW. A Mafiánál nem tudom, hogy mennyit nyomott a latban a korábbi teknóélmény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13065 2016.11.21. 22:32



Szóval van belőle demó, de az így ezen marhára nem látszik. Akinél szarasztím, az GOG-ról is lekaphatja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.11.21. 22:33-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13066 2016.11.21. 22:33

Zóanagyvarázsló írta:Jó tudni, én még abban hitben volt, hogy tetszett a GeoW. A Mafiánál nem tudom, hogy mennyit nyomott a latban a korábbi teknóélmény.
geow: ha jól tudom a bengelő gengből senki nem tolta végig. Szerintem ez sokat elárul. mf3: rengeteget. Annyit, hogy mostanra elég volt meglátnom a játéktörténelem egyik legszarabb menürendszerét, és pontosan éreztem mi fog beljebb várni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13067 2016.11.21. 23:33

Moby írta:geow: ha jól tudom a bengelő gengből senki nem tolta végig. Szerintem ez sokat elárul. mf3: rengeteget. Annyit, hogy mostanra elég volt meglátnom a játéktörténelem egyik legszarabb menürendszerét, és pontosan éreztem mi fog beljebb várni.
Nem is tudom, hogy itt ki vette meg. Régen edios jegyzetelte a parasztságokat, ő biztos tudná, ha itt lenne!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13068 2016.11.21. 23:55

Moby írta:De. Robotok má nemsokáig vannak, meg a graf is változatosabb lesz, de a játék pontosan ugyanaz a fos marad. Képtelen voltam elkínlódni a végéig.


/felbasztam az imént a mafia3-at izs. 1 percet volt a gépen. Béke poraira. Már nem a technogond a gond, hanem hogy gyűlölöm minden pillantát. Asse tudom hogy fut. Megláttam a menüt, és del.
probaltad mar PRÖ-n? vertikalisan masabb a hangulata.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13069 2016.11.22. 07:23

A fenti polkorrekt trailer után egy kis életszerűbb gameplay :D

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #13070 2016.11.22. 09:29

:heureka:
Botond írta:Usererror! Nem kellene a spúrvagyokidelőjetek.jpegekkel égetni magad! :o
az "akkora marha vagyok, hogy 300 dodot kiadok a kicsit higher settinger" tabla epp ki volt kolcsonozve :mf2:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.11.22. 09:31-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #13071 2016.11.22. 09:29

Moby írta:De. Robotok má nemsokáig vannak, meg a graf is változatosabb lesz, de a játék pontosan ugyanaz a fos marad. Képtelen voltam elkínlódni a végéig.


/felbasztam az imént a mafia3-at izs. 1 percet volt a gépen. Béke poraira. Már nem a technogond a gond, hanem hogy gyűlölöm minden pillantát. Asse tudom hogy fut. Megláttam a menüt, és del.
nekem csak a robotokkak van bajom :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13072 2016.11.22. 10:10

DanielT írta:A fenti polkorrekt trailer után egy kis életszerűbb gameplay :D

http://i.imgur.com/YL6hZpA.mp4
mégjobb! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13073 2016.11.22. 12:34

No, saját Mate 8 a házban.

Cukika. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #13074 2016.11.22. 12:46

breking nyuz!

kesik a 490es radeon :( :( :(

tiltakozasul boxon fogom letolni a just caus3at (homteso megvette), legyen ez lecke a gecividianak es a gecividiasoknak! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13075 2016.11.22. 12:54

DanielT írta:A fenti polkorrekt trailer után egy kis életszerűbb gameplay :D

mobyeshaverjaibuknakegykicsit.mp4
Alakul ez! Mondjuk nekem az összes ilyen vidámparképítős móka kimaradt, nem tudom, hogy mennyire nekem valók. A Theme Hospitalt viszont imádtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13076 2016.11.22. 14:05

Dani!
A játékaim.hu kibaszottul be van az a utóbbi időben lassulva. De annyira, hogy telefonon gyakorlatilag már alig használható. Korábban nem volt ilyen. Valami túlhízta magát!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13077 2016.11.22. 14:18

Moby után én is beszálltam a Pro konzolosdiba. Meglátjuk mi lesz belőle. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #13078 2016.11.22. 14:58

TasManXT írta:Moby után én is beszálltam a Pro konzolosdiba. Meglátjuk mi lesz belőle. :banplz:
mi ala lett veve?

dt! allatul nez ki a mate8,sotetszurked lett? cyanogane van ra?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13079 2016.11.22. 15:05

arty írta:mi ala lett veve?

dt! allatul nez ki a mate8,sotetszurked lett? cyanogane van ra?
Nem, én az ezüstöt vettem, kellett már 6 év fekete telefon után egy kis változatosság. És nagyon jól is áll a világos szín egy ekkora cuccnak.

Cyanogen nincs, de már rootoltam, DPI hekk pipa, Nova launcher fent.

Ahol még fáj a Cyanogen hiánya az a tökéletesen vezérelt értesítési led, amihez most külön app kellett, de pl a Vibert nem villogtatja. Majd kísérletezek még.

A double tap to wake elvileg konfig fileal szintén reakiválható, mert gyárilag kinyírták ezek a marhák.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13080 2016.11.22. 15:06

TasManXT írta:Moby után én is beszálltam a Pro konzolosdiba. Meglátjuk mi lesz belőle. :banplz:
Battlefront squad remélem alakul már! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13081 2016.11.22. 15:06

Moby írta:Dani!
A játékaim.hu kibaszottul be van az a utóbbi időben lassulva. De annyira, hogy telefonon gyakorlatilag már alig használható. Korábban nem volt ilyen. Valami túlhízta magát!
Aphitsába. Majd ránézünk, köszi!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13082 2016.11.22. 16:31

arty írta:mi ala lett veve?

dt! allatul nez ki a mate8,sotetszurked lett? cyanogane van ra?
Nem 4k és HDR alá, ha ez a kérdés. Az izgalmasabb high framerate opciók érdekelnek azoknak a címeknél amik támogatottak. Na meg sajnos az utolsó alkalommal vettem pár játékot digitálisan, amiket tolhatok legalább megint. BB dlc, ami kimaradt, knack pöröghet végig, na meg a jó kis driveclub, ami sajnos marad 30, de még mindig állat. Semmi multi bohóckodás, arra ott a pc. Ja és az uncharted 4 is kimaradt sajnos, az infamousről nem is beszélve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #13083 2016.11.22. 17:12

phpBB [media]


1-2 aspektusától eltekintve a több éves gta5 is jobban néz ki mint a wacsdoz2

llool
Avatar
arty

Hozzászólás #13084 2016.11.22. 19:31

TasManXT írta:Nem 4k és HDR alá, ha ez a kérdés. Az izgalmasabb high framerate opciók érdekelnek azoknak a címeknél amik támogatottak. Na meg sajnos az utolsó alkalommal vettem pár játékot digitálisan, amiket tolhatok legalább megint. BB dlc, ami kimaradt, knack pöröghet végig, na meg a jó kis driveclub, ami sajnos marad 30, de még mindig állat. Semmi multi bohóckodás, arra ott a pc. Ja és az uncharted 4 is kimaradt sajnos, az infamousről nem is beszélve.
óhátakkor van/lesz ott "anyag" bőven :) ez érdekelt, a játékok.

driveclubot nemtom mikor hagytad abba, RENGETEG tartalom jött hozzá az elmult fél évben is! és gyanítom 2 nap mulva a feketepénteki akcióban gombokért osztogatják majd...
Avatar
arty

Hozzászólás #13085 2016.11.22. 19:35

Micsu írta:[video]watch?v=OnXiSbjPlCo[/video]

1-2 aspektusától eltekintve a több éves gta5 is jobban néz ki mint a wacsdoz2

llool
szvsz nem annyira egyértelmü a dolog. animációk, belsőterek, helyenként a fizika is ... én csak ps4en láttam a wd2-t és szvsz partiban volt a gtaval.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #13086 2016.11.22. 23:52

Most szembesültem vele, hogy nem megy a DS4 :(

R.I.P.

Spoiler
200 Ft-os hosszabbító, mert szerencsére csak az adta meg magát.
Szerk.: Egyébként a Steam Controller adapterét is csak közelebb kellett hoznom magamhoz, azóta nem szakad. Ehhez gyárilag járt kábel meg minden.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13087 2016.11.23. 06:46

Mindjárt eladó lesz a Mate 8.

Nem működik egyik adblock alkalmazás sem a Youtube appra. Ti hogy használjátok? Nézitek ezt a sok szart minden videó előtt? Hát komolyan mondom 4 alkalom után már a hajamat téptem.

szerk: Ez a rohadt 6.0+ feletti Androidnál gond ahogy látom... nem ezért, de nem is véletlen nem váltottam a 2015 év végi Lollipopról Onepluson. TÖKÉLETES. VOLT. MINDEN.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13088 2016.11.23. 08:29

Moby, melyik az új accod az első két delikvens közül? :mf2:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #13089 2016.11.23. 08:55

DanielT írta:Moby, melyik az új accod az első két delikvens közül? :mf2:
Mindkettő!



/BTW mióta meghalt az ssd-m újra sem telepítetettem. Mondjuk mást sem. Időm sem nagyon van játszani, ha meg igen, nyomok pár perc bfrontot. PRÓ-n. Vertikálban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13090 2016.11.23. 09:43

DanielT írta:Nem működik egyik adblock alkalmazás sem a Youtube appra. Ti hogy használjátok?
MetroTube bijacs! Zéró reklám, tud sound only-t a háttérben és le is tud tölteni. :mf1:
Egyedül ez fog hiányozni, ha végre lesz megint egy droidom.

Vissza: “Leáldozott.hu”