A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12671 2016.11.09. 22:08

eje75 írta:Vágom... csak sajnálom, hogy nem jön be a steampunk, mert jó a deal..hála a Brexit-nek...Én Trumpnak is örülök, várom a 160-as dodó árfolyamot, kellene egy 12-es Ipad.... remélem Franciaországban jövőre a neonácik kerülnek hatalomra Le Pen-nel, és akkor megy a picsába az euró is... Én meg megyek bevásárlókörútra :banplz:
Ja, a forint meg szilárd kolosszusként áll majd mindeközben. :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #12672 2016.11.09. 22:11

DanielT írta:Ja, a forint meg szilárd kolosszusként áll majd mindeközben. :idiota:
Nyilván... az olimpia rendezés jogának elnyerése az egekbe röpíti az tuti... csak nehogy valamelyik sportolónak be találljon gyulladni a vakbele, mert ott döglik meg a Dél-Pesti kórház folyosóján rémséges kínok között...
Avatar
eje75

Hozzászólás #12673 2016.11.09. 22:12

DanielT írta:Mán' kijött a Silent Wings 3-as széria, szal' nehogy behúzd a régit. Ehun
Ja tényleg...thx Dude :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #12674 2016.11.09. 22:29

Moby írta:De nem az ára miatt nem kell, hanem mert nem akarok vele játszani :)
Érdekel még valami idén? Watch_Dogs 2 ?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12675 2016.11.09. 22:35

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12676 2016.11.09. 23:00

eje75 írta:Tegnap elhoztam a Phanteks enthoo evolv házat...komolyan mondom, olyan érzésem van, mintha egy szobor lenne fémből, elképesztő a kidolgozása: mintha egy Iphone lenne.... mondjuk annak, aki kitalálta, hogy egy full fekete házba fehér ventillátorokat, és takarólemezeket tegyenek a Jóisten xarjon a szíve közepébe...
kvaszép, de ennek max a felét adnám ki házért, sajnos az nem ad powát, igy hátrébb sorolodik a listán mindig. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #12677 2016.11.09. 23:37

Moby írta:Nem a híve vagyok, csak valamivel kiszámíthatóbbnak tartok.
Öhö, kiszámítható. Melyikben találod nagyobb eséllyel egyik nap a gulágon magad egy háesz miatt mondjuk? Pedig aszitted az még belefér...

benőmenő írta:Én nem hiszem, hogy ez egy ilyen egyszerű kérdés lenne. Eleve ott van az esélyes alternatívák hiánya
De hogy legyen alternativa olyan rendszerben, ahol a létezésed elhintése, az irányelveid megismertetése dzsilliárokba kerül (ergo elköteleződsz valakinek....) és akikhez szólnod kell, azok nagyrésze a teljes nevedet se képesek megjegyezni...

DT jól írta, a mostani demokrácia-formula nem tud működni.
Avatar
arty

Hozzászólás #12678 2016.11.09. 23:47

DanielT írta:Szerintem ez a kor és oktatás szűrő pártfüggetlenül jobbá tenné a rendszert,
Szerintem egy végtelenül igazságtalan rendszer nem tudna jobb lenni. Pont ugyan ugy szarul érezném tőle magam, nap mint nap, mint a mostanitól. Jóhogynem bőrszín, esetleg nem alapján szelektálnál ;)

Plusz megnéznélek hogy vélekednél a kérdésben, amikor 80 évesen még nem lennél szellemi roncs és lenne véleményed, csak épp a kutyát nem érdekelné :P (jójó, tudom h scifi, a sok béef nem múlik ám el nyomtalanul)
És pláne úgy, hogy mondjuk április 3.-án lett volna a 80. szülinapod, a választás évében :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12679 2016.11.10. 08:56

eje75 írta:Érdekel még valami idén? Watch_Dogs 2 ?
WD2 érdekel, de nem az idén. Majd olcsón, valamikor. De érdekel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12680 2016.11.10. 08:56

arty írta:Öhö, kiszámítható. Melyikben találod nagyobb eséllyel egyik nap a gulágon magad egy háesz miatt mondjuk? Pedig aszitted az még belefér...
Engem ne félts, én ezekben egész jól karistolok el :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #12681 2016.11.10. 09:31

egy VR (vive) early adapternél rákérdeztem, hogy van ő és headsetje ennyi idővel a hájp után:

leírta, hogy az indie szemeteket már nem próbálgatja akkora elánnal, de a szimezéshez csak ezt használja:
"Vagyis lehet hetig nem jatszom, de tobbet jatszom vive-val mint nelkule es most, hogy nem kell kerulnom az AC multit hala a fejleszteseknek, ha leulok az ac ele, akkor mar csak vr-ben. Sosem gondoltam volna hogy a tueles kepet, a tavolba nem latast, bealdozom az erzesnek, hogy tenyleg az autoban ulok, de mivel a palyakat kivulrol fujom, mint irtam anno nincs jobb elmeny, akar kiszallni a kocsidbol a nordon es nezni a tobbieket a domboldalrol(parkolo) hogyan dongetnek."

(ac=assetto, gtx1080-a van, 90frémet az simán hozza az acben, még akár a vive natívja felett is, írta h időnként dáunszemplingel tolja)
Avatar
arty

Hozzászólás #12682 2016.11.10. 09:33

Moby írta:Engem ne félts, én ezekben egész jól karistolok el :ravasz1:
:vomit:

Kívánom, hogy egyszer autokcáiában a fasz rossz végén lehúzz pár évet. Még a jegyet is megveszem a családnak é-koráéba, karistoljatok kicsit, jól :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12683 2016.11.10. 09:41

arty írta::vomit:

Kívánom, hogy egyszer autokcáiában a fasz rossz végén lehúzz pár évet. Még a jegyet is megveszem a családnak é-koráéba, karistoljatok kicsit, jól :mf2:
Az Zó felségterülete, nem bántom! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12684 2016.11.10. 09:58

"Seems like Battlefield 1 was already patched.

Framerate feels much smoother now, when playing with 64 players. It doesn't look like absolutely locked 60fps, but it's much much better.
The resolution bug seems to be gone, as I haven't experienced it a single time on my pro. It looks like it stays on 1080p all the time, instead of the dynamic resolution.
Looks cleaner and easier on the eyes."

Vicces lesz, ha valami hiteles forrás kimutatja, hogy nem volt semmiféle pecs és ugyanúgy fut. Persze meglepő nem lesz benne semmi.
Avatar
arty

Hozzászólás #12685 2016.11.10. 11:51

DanielT írta:"Seems like Battlefield 1 was already patched.

Framerate feels much smoother now, when playing with 64 players. It doesn't look like absolutely locked 60fps, but it's much much better.
The resolution bug seems to be gone, as I haven't experienced it a single time on my pro. It looks like it stays on 1080p all the time, instead of the dynamic resolution.
Looks cleaner and easier on the eyes."

Vicces lesz, ha valami hiteles forrás kimutatja, hogy nem volt semmiféle pecs és ugyanúgy fut. Persze meglepő nem lesz benne semmi.
esgén már volt aki prófícsőrt látott a nonpró játékban :P

szal persze, hogy lesz még ilyen. szerintem egyedül a vr-t veszi észre 100% biztonsággal a gémertömeg :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12686 2016.11.10. 12:48

Na, ezek a rákok megint megcsinálták a tegnap is kifogásolt fehér slot takaró és egyéb bullshitet. Pedig ez lehetne a tökéletes ház nekem, a táp takaró különösen kulturált.

Fractal Design Define C

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12687 2016.11.10. 13:07

DanielT írta:Na, ezek a rákok megint megcsinálták a tegnap is kifogásolt fehér slot takaró és egyéb bullshitet. Pedig ez lehetne a tökéletes ház nekem, a táp takaró különösen kulturált.

Fractal Design Define C

Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12689 2016.11.10. 13:53

Hát az a spray máshova is kell, ahogy elnézem...

MI. EZ. A. PUTRI. BAZMEG. Miért nem tudnak összehozni két színt?

Kép

Ez se lesz a következő házam. (De még így is a befutó lenne)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12691 2016.11.10. 15:01

teljesen kiment a fejemböl a LED vilagitas, amit a VAS-ba terveztem (haz elejebe epitettet kiegeszitendö). aztan minap lattam, hogy van egy kis 40 centis verza is, par ojroert (nem akartam 20+ -t fizetni egy hosszabbert, mert annyira azert nem izgat a dolog), ugyhogy beletettem. felül fut csak ugye, de igyis egesz jol kivilagitja a kuckot.
NH-D14-re terveztem meg egy ventit elölre, de ezzel a 14-es szürke Redux-al közepen is tök jol hüt, föleg most, hogy hidegebb a szoba. ugyhogy befejeztem a PC-Pimp-et (hatso es felsö ház-ventiket nem cserelem, nincs gond a zajjal).
Spoiler
picit idegesit ez a szoftver nelkül kikapcsolhatatlan piros feny a videokartyan. idiota barmok, komolyan mondom. házak 99,9%-aban nem is latszik alul a feny, akkor meg minek? mehhh.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12692 2016.11.10. 15:05

Többé nem PC-exkluzív a Total War. Leáldozott!

Spoiler
Persze hiába próbálkozom, Donald Trollon nem teszek túl, nem lesz elnök belőlem :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12693 2016.11.10. 15:38

benőmenő írta:Én nem hiszem, hogy ez egy ilyen egyszerű kérdés lenne. Eleve ott van az esélyes alternatívák hiánya, valamint maguk a választási rendszerek problémája is ezen felül.
Konkrét példa az első szavazásom 2014-ben, ahol végigböngészve a konkrét programokat egy sokadik mikropárt fedte volna leginkább a nézeteimet, aminek esélye nem volt bekerülni.
De mondhatnám most Clintonnét is, aki darabra több szavazatot szerzett, de ugye elektori rendszer van 'Muricában.
Ilyenkor megy el az ember kedve és lesz a 40%-ból 2/3 és sírás.
Az alternatívák hiánya valóban probléma, sajnos arányos rendszerekben is. A több szavazattal történő vereséget én nem tartom akkora problémának. Nyilván nem az ideális, de szerintem az sem, amikor a megapoliszok döntik el a választást és az országok a világ sorsát, mert most is arról van szó, hogy többek között a kődemokrata New York vagy Los Angeles keményen összeállt Clintonné mögött, de államonként véges az elektorok száma, és egy szint fölött már nincs értelme jobban nyerni, mert nem kapsz többet. A lenézett tahó vidék paraszt of the örökjei pedig életvitelszerűen maradnak szopóágon. Még ha tényszerűnek tűnik a brexitnél is, hogy a vidék (ahol sok az öreg, és kevesebb a magasabb végzettségű ember) szerepe döntő volt, ahogy itt is. 2016-ban keményen visszavágtak, most éppen egy arrogáns nagyvárosi milliárdos megválasztásával, aki valójában más értékrendet vall, mint ők. Az asztalborogatás a posványban érthető, és rá is fért, sírdogálni nehezemre esik úgy, hogy nem volt épeszű jelölt.

A 40%-os kétharmad is egy olyan dolog, hogy a választási rendszerből következik, de az önmagában még lehetne jó. Ebből a szempontból egy vegytisztán többségi rendszer, mint az alapmodellnek tekinthető brit sokkal arányosabb. Orbán maga is érvelt azzal, hogy ott 90%-os többsége lett volna. Ami a gyakorlatban nem igaz, mert ott a pártrendszer hagyományai és a választókerületi beosztásoknak hála a gyakorlatban a két nagy közötti erőviszony teljesen korrekt, a kétharmad, amihez kb. 60% szavazat kell, ami szinte elérhetetlen. Persze a liberális demokraták így akkor is csekély számú képviselővel feszenghetnek, ha 25-30% szavaz rájuk, Farage brexitpártja is ebben a cipőben járt, míg olyan regionális pártok, mint a Skót Nemzeti Párt pedig kisebb országos támogatottság mellett is tudja hozni a saját körzeteit. (Nem mintha ott lenne abban az értelemben jelentősége a kétharmadnak, mint nálunk, ahol az alkotmányozó hatalmat jelent.)

Nálunk az aránytalanság nemcsak abból fakad, hogy a Fidesz az érdekeinek megfelelően valóban átalakította a korábban is vegyes választási rendszert (az előzővel is kétharmaduk lett, és speciel most éppen nincs is), hanem abból is, ami sokkal fontosabb, hogy a jól kitalált centrális erőtér tökéletesen működik a középpontban az egyetlen nagy párttal.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12694 2016.11.10. 15:42

arty írta:Szerintem egy végtelenül igazságtalan rendszer nem tudna jobb lenni. Pont ugyan ugy szarul érezném tőle magam, nap mint nap, mint a mostanitól. Jóhogynem bőrszín, esetleg nem alapján szelektálnál ;)

Plusz megnéznélek hogy vélekednél a kérdésben, amikor 80 évesen még nem lennél szellemi roncs és lenne véleményed, csak épp a kutyát nem érdekelné :P (jójó, tudom h scifi, a sok béef nem múlik ám el nyomtalanul)
És pláne úgy, hogy mondjuk április 3.-án lett volna a 80. szülinapod, a választás évében :mf2:
Erre van megoldás, ha - mint sok más esetben - az év számít, amelyben betöltesz egy adott kort, nem a pontos dátum. Persze furának tűnhet, hogy a belépő kornál nem úgy van, hiszen 17 évesen és 364 naposan még nem vagy nagykorú. Tegyük hozzá, annak az igazságtalanságába is bele lehetne kötni ezzel az erővel, nem hiszem, hogy ez jó érv.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12695 2016.11.10. 15:44

SlickAdam írta:teljesen kiment a fejemböl a LED vilagitas, amit a VAS-ba terveztem (haz elejebe epitettet kiegeszitendö). aztan minap lattam, hogy van egy kis 40 centis verza is, par ojroert (nem akartam 20+ -t fizetni egy hosszabbert, mert annyira azert nem izgat a dolog), ugyhogy beletettem. felül fut csak ugye, de igyis egesz jol kivilagitja a kuckot.
NH-D14-re terveztem meg egy ventit elölre, de ezzel a 14-es szürke Redux-al közepen is tök jol hüt, föleg most, hogy hidegebb a szoba. ugyhogy befejeztem a PC-Pimp-et (hatso es felsö ház-ventiket nem cserelem, nincs gond a zajjal).
Spoiler
picit idegesit ez a szoftver nelkül kikapcsolhatatlan piros feny a videokartyan. idiota barmok, komolyan mondom. házak 99,9%-aban nem is latszik alul a feny, akkor meg minek? mehhh.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Betelt a pohár, ma bekúrok én is egy led szalagot. Korábban is akartam, de most vettem új forrasztópákát, szóval kell projekt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #12696 2016.11.10. 15:47

Ezzel nehezen jövök elő, de az enyében van :DDD Kb 3 percet világított, aztán sohatöbbet. Annyira nem is áll neki rosszul pedig, de nem. Ez már nem az én világom :) De volt, hát belebasztam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12697 2016.11.10. 15:48

Zóanagyvarázsló írta:választásblabla
Ezt a véleménycikket érdemes lehet elolvasni város-vidék-Trump vonalon, jól megragadja a kérdéskörnek ezt az oldalát, ami nem jelenti azt, hogy minden szavával egyetértek, de a megközelítés dicséretes.

És nem, nem az Index által felvizezett honosított változatot ajánlom, aki nem tud angolul, az ne kapjon az olvasáshoz jogot :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12698 2016.11.10. 15:55

Moby írta:Ezzel nehezen jövök elő, de az enyében van :DDD Kb 3 percet világított, aztán sohatöbbet. Annyira nem is áll neki rosszul pedig, de nem. Ez már nem az én világom :) De volt, hát belebasztam.
sztem enyim is karacsonykor lesz csak bekapcsolva, meg meg most a heten parszor, azt' annyi. 6 ojro volt eredeti Phanteks. csak rapattintottam a csatira aztan felhajitottam a gep tetejere (mágneses, gumiköpenyben). amugy biztos nem ganyolnek a jezuska miatt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12699 2016.11.10. 15:55

Moby írta:Ezzel nehezen jövök elő, de az enyében van :DDD Kb 3 percet világított, aztán sohatöbbet. Annyira nem is áll neki rosszul pedig, de nem. Ez már nem az én világom :) De volt, hát belebasztam.
Nálam 50% minimum a funkcionális szerepe: csomószor nem tudom, hogy be van -e kapcsolva a gép, amikor döglök a kanapén és pl streamelnék róla. A VGA-n lévő logó segít, de azt meg PONT úgy takarja ki a kurva székláb, hogy gyakran nem látom. A LED derengése pedig nem tud elbújni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12700 2016.11.10. 16:30

kell valakinek a ket multiplayer-es jatek az aktualis HumbliBundli-bol? (Killing Floor & The Mean Greens)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12701 2016.11.10. 17:06

Zóanagyvarázsló írta:Ezt a véleménycikket érdemes lehet elolvasni város-vidék-Trump vonalon, jól megragadja a kérdéskörnek ezt az oldalát, ami nem jelenti azt, hogy minden szavával egyetértek, de a megközelítés dicséretes.
És nem, nem az Index által felvizezett honosított változatot ajánlom, aki nem tud angolul, az ne kapjon az olvasáshoz jogot :banplz:
Tényleg jó cikk.
Igazából nálunk is ez megy vidéken munkahely szempontból. A megyeszékhelyek talán kapnak egy Legó, vagy autógyárat, de még így is összehasonlíthatatlanok a fővárosi álláslehetőségekkel (bérről meg kár beszélni, tényleg "másik világ").
A falvak meg egyszerűen siralmasok. Mindenszentekkor szoktunk menni egy kört dédi régi háza felé is Tiszarádon, de az valami borzalom. Hal kifelé a falu, max azok maradnak, akik nem gondolnak tovább a közmunkás tengődésen. Közben meg nincs napszámos, aki a málnát szedje. Valami el lett b@szva, de nagyon.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.11.10. 17:07-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #12702 2016.11.10. 17:06

Zóanagyvarázsló írta:Ezt a véleménycikket érdemes lehet elolvasni város-vidék-Trump vonalon, jól megragadja a kérdéskörnek ezt az oldalát, ami nem jelenti azt, hogy minden szavával egyetértek, de a megközelítés dicséretes.

És nem, nem az Index által felvizezett honosított változatot ajánlom, aki nem tud angolul, az ne kapjon az olvasáshoz jogot :banplz:
nagyon imádtam a cikket, ill a végén linkelt "másik világ" cikket is. 10/10

köszönöm? a fenét! :( :D
Avatar
arty

Hozzászólás #12703 2016.11.10. 17:11

benőmenő írta:Tényleg jó cikk.
Igazából nálunk is ez megy vidéken munkahely szempontból. A megyeszékhelyek talán kapnak egy Legó, vagy autógyárat, de még így is összehasonlíthatatlanok a fővárosi álláslehetőségekkel (bérről meg kár beszélni, tényleg "másik világ").
A falvak meg egyszerűen siralmasok. Mindenszentekkor szoktunk menni egy kört dédi régi háza felé is Tiszarádon, de az valami borzalom. Hal kifelé a falu, max azok maradnak, akik nem gondolnak tovább a közmunkás tengődésen. Közben meg nincs napszámos, aki a málnát szedje. Valami el lett b@szva, de nagyon.
Ha megtalálod, hogy mi és adsz rá valami... BÁRMI választ, 2018-at kétharmaddal nyerheted! :eplus2:

Én pl most végiggondolva a dolgokat, csak a sötét és a mégsötétebb jövőt látom, kiút sehol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12704 2016.11.10. 18:28

Bent a ledstrip. Szerintem most már a Holdról is látnám, hogy be van kapcsolva a gép. :DDD
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12705 2016.11.10. 18:56

Fúrja az oldalamat az ócsított Steam Controller stratégiákhoz, de nem bízom benne. Valaki innen próbálta már?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12706 2016.11.10. 18:58

DanielT írta:Bent a ledstrip. Szerintem most már a Holdról is látnám, hogy be van kapcsolva a gép. :DDD
Nekemmeg kell a cpu hütőre egy kék, elég felemás igy, hogy az piros. Amugyis kék-fekete lenne az irány. Meg jolenne ha a vga-n is lehetne állitani fixre a színt.
Btw, neked is néha összevissza van? Nekem van hogy alapon nem kék, hanem piros, vagy sárga. Bár igazábol nemis tudom mi alapján változik pontosan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12707 2016.11.10. 19:07

Mekee írta:Btw, neked is néha összevissza van? Nekem van hogy alapon nem kék, hanem piros, vagy sárga. Bár igazábol nemis tudom mi alapján változik pontosan.
Igen, nekem is inkonziztens _volt_. Nem merem elkiabálni, de mintha a BIOS update óta nem hülyéskedne.

A hőmérséklet és a terhelés alapján változik nyilván, kék, zöld, sárga, piros státusza van. A sárga benne sincs egyébként a hivatalos leírásban. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12708 2016.11.10. 19:08

Zóanagyvarázsló írta:Fúrja az oldalamat az ócsított Steam Controller stratégiákhoz, de nem bízom benne. Valaki innen próbálta már?
Nagyon ajánlom VR mellé és utána még a pöcsödre egy 50,000 Voltos sokkolót. Az ÖSSZHATÁS így lenne tökéletes.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12709 2016.11.10. 19:34

Zóanagyvarázsló írta:Fúrja az oldalamat az ócsított Steam Controller stratégiákhoz, de nem bízom benne. Valaki innen próbálta már?
en. bar nem strategiahoz.
pl Oblivion tökeletes vele, jobb, mint X360 kontrollerrel konzolon.
full konfiguralhato, mar megcsinalt es feltöltött user konfigok kattra tölthetök, stb.
a kontroller maga eleg gagyi minösegü, de amire terveztek (regi, vagy alapvetöen csak bill-eger gagyizast tamogato, nem-kompetitiv cuccokat tolni kanaperol), arra eleg jo. NEM 360/XO kontrollert levaltando született (sokaknak nem esett ez le meg mindig). en is akcioban vettem, nem bantam meg.

szerk.: ird be keresö mezöbe, hogy "steam kontroller", ki is dobja a regi hsz-aimat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2016.11.10. 19:37-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12710 2016.11.10. 19:35

DanielT írta:Bent a ledstrip. Szerintem most már a Holdról is látnám, hogy be van kapcsolva a gép. :DDD
muti no!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12711 2016.11.10. 19:36

DanielT írta:Nagyon ajánlom VR mellé és utána még a pöcsödre egy 50,000 Voltos sokkolót. Az ÖSSZHATÁS így lenne tökéletes.
A VR nem érdekel, de a pöcsvoltoláson rajta vagyok :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12712 2016.11.10. 19:40

SlickAdam írta:en. bar nem strategiahoz.
pl Oblivion tökeletes vele, jobb, mint X360 kontrollerrel konzolon.
full konfiguralhato, mar megcsinalt es feltöltött user konfigok kattra tölthetök, stb.
a kontroller maga eleg gagyi minösegü, de amire terveztek (regi, vagy alapvetöen csak bill-eger gagyizast tamogato, nem-kompetitiv cuccokat tolni kanaperol), arra eleg jo. NEM 360/XO kontrollert levaltando született (sokaknak nem esett ez le meg mindig). en is akcioban vettem, nem bantam meg.
KÖsz, még gondolkodom rajta. Tényleg arra kell, hogy egerészős játékokat is jobban tudjak játszani vele, nyilván nem RTS-multit. Csak ugye az azért ott van bennem, hogy ha lenne már végre egy vezeték nélkül jól működő kontrollerem, akkor jó lenne, ha akár másban is kihasználható lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12713 2016.11.10. 19:42

SlickAdam írta:muti no!
Ezt látom most a kanapéról. :banplz:

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12714 2016.11.10. 19:43

Zóanagyvarázsló írta:KÖsz, még gondolkodom rajta. Tényleg arra kell, hogy egerészős játékokat is jobban tudjak játszani vele, nyilván nem RTS-multit. Csak ugye az azért ott van bennem, hogy ha lenne már végre egy vezeték nélkül jól működő kontrollerem, akkor jó lenne, ha akár másban is kihasználható lenne.
nem tudom olvatad-e, az elözö hsz-omat szerkesztettem: keresö mezöben visszakeresheted a first impressönömet.
amugy hasznalhatod teljes ertekü kontrollerkent. de rendes kontrolleres jatekokhoz termeszetesen jobbak a Microsoft kütyüi. baaaar olvastam olyat, hogy valakinek jobban beadta ezzel a Fallout 4 pl.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12715 2016.11.10. 19:45

DanielT írta:Ezt látom most a kanapéról. :banplz:
egyertelmüen be van kapcsolva :D :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12716 2016.11.10. 20:12

Na bicsíz! Térdre!

Kép

Spoiler
Kék szigetelőszalag-mod LOL! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12717 2016.11.10. 21:09

DanielT írta:Na bicsíz! Térdre!

Kép

Spoiler
Kék szigetelőszalag-mod LOL! :banplz:
Kúlaverda! :eljen: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #12718 2016.11.11. 08:43

https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

ingyen Dirt3 complete edition - ugorjatok rá! (szvsz a 2 jobb)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #12719 2016.11.11. 09:07

arty írta:https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

ingyen Dirt3 complete edition - ugorjatok rá! (szvsz a 2 jobb)
Thx, behúzva! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12720 2016.11.11. 09:15

arty írta:https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

ingyen Dirt3 complete edition - ugorjatok rá! (szvsz a 2 jobb)
Majd ha legalább az új árát kifizetik, hogy megtűrjem az accom "Kuka" szekciójában!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12721 2016.11.11. 09:28

DanielT írta:Majd ha legalább az új árát kifizetik, hogy megtűrjem az accom "Kuka" szekciójában!
Ha gamecopyworldről leszedsz egy mentést, hogy ne kelljen a rally stage-eken kívül mást nyomni, teljesen vállalhaó árkéd fun. Mondjuk itt még bőven volt a paraszt fakorból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12722 2016.11.11. 09:31

benőmenő írta:Ha gamecopyworldről leszedsz egy mentést, hogy ne kelljen a rally stage-eken kívül mást nyomni, teljesen vállalhaó árkéd fun. Mondjuk itt még bőven volt a paraszt fakorból.
Engem a Mocsok szériából majd ez az új Rally érdekel 5 euróért.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12723 2016.11.11. 09:38

Viszont megjelent ez a Tyranny nevű RPG, megwarezdemózom, hátha beszippant.

Vajon Pro peccsel adták már ki, vagy várni kell rá? A frémet növelik a fejlesztők, vagy a felbontást? Mennyiről csekkerbordol fel? HDR-t támogat?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12724 2016.11.11. 10:46

SlickAdam írta:nem tudom olvatad-e, az elözö hsz-omat szerkesztettem: keresö mezöben visszakeresheted a first impressönömet.
amugy hasznalhatod teljes ertekü kontrollerkent. de rendes kontrolleres jatekokhoz termeszetesen jobbak a Microsoft kütyüi. baaaar olvastam olyat, hogy valakinek jobban beadta ezzel a Fallout 4 pl.
Megtaláltam, te amúgy a lelkendezésed óta használtad? :ravasz1:

Az én egyik legfőbb problémám a tapi, nem szeretem (bár használom a DS4-ét is rendszeresen), kíváncsi leszek, hogy ez a szuperhaptikusság mennyit ér. Az amúgy jó, hogy a dongle-t és a kábelt nem spróolják ki, mert ha azt nézem, hogy a DS4 19k-ba fájt a azzal együtt is, nem is megy wireless, akkor ez diszkontáras (mondjuk a dongle nyilván valami filléres lesz, de olyan, amivel működik). Csak hát nem kell a szar csak azért mert olcsó.

Amúgy megrendeltem, ha nagyon rossz, lesz 14 napom elállni, de inkább megírom előre az önigazoló kommenteket, amíg megjön.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12725 2016.11.11. 11:19

Zóanagyvarázsló írta:Megtaláltam, te amúgy a lelkendezésed óta használtad? :ravasz1:

Az én egyik legfőbb problémám a tapi, nem szeretem (bár használom a DS4-ét is rendszeresen), kíváncsi leszek, hogy ez a szuperhaptikusság mennyit ér. Az amúgy jó, hogy a dongle-t és a kábelt nem spróolják ki, mert ha azt nézem, hogy a DS4 19k-ba fájt a azzal együtt is, nem is megy wireless, akkor ez diszkontáras (mondjuk a dongle nyilván valami filléres lesz, de olyan, amivel működik). Csak hát nem kell a szar csak azért mert olcsó.

Amúgy megrendeltem, ha nagyon rossz, lesz 14 napom elállni, de inkább megírom előre az önigazoló kommenteket, amíg megjön.
azota alig jatszottam barmivel. Dirt-öt tologattam meg Fallout 4-et csak. a kontroller meg - mint irtam - elsösorban Oblivion-hoz vanik nekem. szoval csak par orat toltam, ja.:D hehe. de fogom!

szerk.: ketlem, hogy lesz Remastered Mass Effect trilogia, ugyhogy majd a 3. reszt is beizzitom ezzel a kontrollerrel, mert azt meg nem toltam le. lattam videokat, tökeletes az is vele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12726 2016.11.11. 11:24

SlickAdam írta:azota alig jatszottam barmivel. Dirt-öt tologattam meg Fallout 4-et csak. a kontroller meg - mint irtam - elsösorban Oblivion-hoz vanik nekem. szoval csak par orat toltam, ja.:D hehe. de fogom!

szerk.: ketlem, hogy lesz Remastered Mass Effect trilogia, ugyhogy majd a 3. reszt is beizzitom ezzel a kontrollerrel, mert azt meg nem toltam le. lattam videokat, tökeletes az is vele.
ME szériához van kontroller mod, full GUI konzolról, stb. A remaster meg ugye adott, 25K-ban csak csekkerbord nincs.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12727 2016.11.11. 11:26

DanielT írta:ME szériához van kontroller mod, full GUI konzolról, stb. A remaster meg ugye adott, 25K-ban csak csekkerbord nincs.
tudom, hogy van. Oblivion-hoz is van, probaltam is, de nem az igazi. Steam motyoval jobb. van egy erzesem, hogy a ME is jobb LEHET vele. de megnezem azert a mod-ot is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12728 2016.11.11. 11:26

SlickAdam írta:azota alig jatszottam barmivel. Dirt-öt tologattam meg Fallout 4-et csak. a kontroller meg - mint irtam - elsösorban Oblivion-hoz vanik nekem. szoval csak par orat toltam, ja.:D hehe. de fogom!

szerk.: ketlem, hogy lesz Remastered Mass Effect trilogia, ugyhogy majd a 3. reszt is beizzitom ezzel a kontrollerrel, mert azt meg nem toltam le. lattam videokat, tökeletes az is vele.
Ha Civ meg a Crusader KIngs jó lesz vele kanapéról, már marhára megérte. De régebbi RPG-khez is szeretném befogni. DS4-gyel messze nem az igazi a Baldur's Gate, de a KotOR tapis segítséggel rendben van. A határeset a Total War vagy a Borderlands lesz. Utóbbira mondjuk bőven jó nekem a DS4, de ha a bénább D-padért cserébe egeresebb lwsz a célzás, akkor a wirelessre fejlesztés miatt már akár előrelépés is lehet.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12729 2016.11.11. 11:27

Zóanagyvarázsló írta:Ha Civ meg a Crusader KIngs jó lesz vele kanapéról, már marhára megérte. De régebbi RPG-khez is szeretném befogni. DS4-gyel messze nem az igazi a Baldur's Gate, de a KotOR tapis segítséggel rendben van. A határeset a Total War vagy a Borderlands lesz. Utóbbira mondjuk bőven jó nekem a DS4, de ha a bénább D-padért cserébe egeresebb lwsz a célzás, akkor a wirelessre fejlesztés miatt már akár előrelépés is lehet.
Civ-nel a fontsize lesz a gond kanaperol, nem? :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12730 2016.11.11. 11:31

SlickAdam írta:Civ-nel a fontsize lesz a gond kanaperol, nem? :fejvakaras:
A fontsize átírható, remélem, hogy a GUI-ba is illeszkedik majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.11.11. 11:33-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12731 2016.11.11. 11:32

egész jonak tunik (gondolom neztel mar ilyen videokat)
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12732 2016.11.11. 11:36

SlickAdam írta:egész jonak tunik (gondolom neztel mar ilyen videokat)
kanapesciv.mp4
Ja, belenéztem párba, és szinte az összes review-ban is az egyik - és egyúttal legsikeresebb - tesztalany volt. Meg nálam is az egyik célpont.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12733 2016.11.11. 11:37

Na, a Tyranny eddig tartott. Elkezdtem egy videót nézni róla, 1,5 óra után volt először bármilyen gameplay, ami meg zéró érdeklődést váltott ki. Ebből még install se lesz, pedig a screenshotokon tetszettek a hátterek.

Nem az én műfajom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12734 2016.11.11. 11:48

DanielT írta:Na, a Tyranny eddig tartott. Elkezdtem egy videót nézni róla, 1,5 óra után volt először bármilyen gameplay, ami meg zéró érdeklődést váltott ki. Ebből még install se lesz, pedig a screenshotokon tetszettek a hátterek.

Nem az én műfajom.
Az egyértelműnek tűnik minden eddigi információ alapján, hogy nem a játékmenetért érdemes kezdeni vele. A koncepció miatt majd olcsóbban felmarkolom.
Avatar
arty

Hozzászólás #12735 2016.11.11. 12:36

DanielT írta:Majd ha legalább az új árát kifizetik, hogy megtűrjem az accom "Kuka" szekciójában!
pedig itt nem kell utazgatni az eventekhez :mf2:

nem jó neked semmise!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12736 2016.11.11. 12:49

Filmajánló: Arrival (Érkezés)

arrival-megerkeztek-az-idegenek_ffdw.640.jpg


Aki szereti minőségi sci-fit, az mindenképp nézze meg moziban. A trailert kerülni, mert egyáltalán nem adja át a film hangulatát. Nem akciófilm, nem egy popcorn mozi. Olyan film, ami után az ember ül még egy kicsit a stáblistát nézve és elmélkedik. Az év eddigi kellemes meglepetése számomra.

A banner meg nagyon gyászosra sikerült DT. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12737 2016.11.11. 12:52

TasManXT írta:A banner meg nagyon gyászosra sikerült DT. :idiota:
Az Úr mindenkit meghallgat, banner minőségtől függetlenül! Látod, még én is kaptam STALKER pro pecset. :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12738 2016.11.11. 13:00

TasManXT írta:Filmajánló: Arrival (Érkezés)

arrival-megerkeztek-az-idegenek_ffdw.640.jpg


Aki szereti minőségi sci-fit, az mindenképp nézze meg moziban. A trailert kerülni, mert egyáltalán nem adja át a film hangulatát. Nem akciófilm, nem egy popcorn mozi. Olyan film, ami után az ember ül még egy kicsit a stáblistát nézve és elmélkedik. Az év eddigi kellemes meglepetése számomra.

A banner meg nagyon gyászosra sikerült DT. :idiota:
kivancsi vagyok ra nagyon. meg a La La Land-re is (ne bantsatok!)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12739 2016.11.11. 15:05

kezd idegesitö lenni ez a DF.
eddig minösegi videokat toltak, egyben vizualis elemzes + performansz csekk.
mostanaban meg raklap video ugyanarrol a jatekrol több napon keresztül:
- PS4 vs XO
- PS4 Pro vs PS4
- PS4 vs PC
- PS4 Pro vs PC
- PS4 vs XO performansz
- PS4 Pro vs PC performansz
...

mehh
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12740 2016.11.11. 15:26

SlickAdam írta:kezd idegesitö lenni ez a DF.
eddig minösegi videokat toltak, egyben vizualis elemzes + performansz csekk.
mostanaban meg raklap video ugyanarrol a jatekrol több napon keresztül:
- PS4 vs XO
- PS4 Pro vs PS4
- PS4 vs PC
- PS4 Pro vs PC
- PS4 vs XO performansz
- PS4 Pro vs PC performansz
...

mehh
A fő profil mindig is a platformháború volt. Ott meg most nagy az izgalom, hogy új videókártyát kapott az egyik csapat.

Az milyen durva lenne, ha két új gép jött volna, az egyik még erősebb kártyával+procival, drágábban, amin még jobban futottak volna a játékok, ha megkapták a Pro2Pecset. Vagy mondjuk nem is kellene pecs, hanem azonnal jobban futna minden visszamenőleg. Fú, hát bele se merek gondolni, hogy ilyen álom scenárió létezhet!

Vissza: “Leáldozott.hu”