A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #12461 2016.11.04. 23:53

Na, nincsen ennek semmi baja, csak annyi, hogy supersamplinggel bele lehet tolni a 16K-ba a rendert. És mivel lehet, van aki beletolja.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12462 2016.11.05. 01:03

arty írta:nekem lenne megegy adalekom ehez:
- 800 fős ubi studio, akik 1 ev alatt elkiszitik, majd 10 evig minden fordulora folytatast (ha van ra igeny :D ha nincs akkor is, persze)
Ja, az kell még, a futószalag, a lényeg eddig lemaradt! :ticking:

De vicces, hogy te teszed ezt hozzá, aki öklendeznél az RPG-ktől, ha 10 évente is kéne játszanod.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12463 2016.11.05. 07:04

Moby írta:Na, nincsen ennek semmi baja, csak annyi, hogy supersamplinggel bele lehet tolni a 16K-ba a rendert. És mivel lehet, van aki beletolja.
[video]mwr.avi[/video]
Tehát megint a fogalmatlan barmokat kell megvédeni saját maguktól. Én is leszedtem, majd megnézem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12464 2016.11.05. 08:08

Na ezt is érdemes. :DD

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #12465 2016.11.05. 08:40

DanielT írta:Tehát megint a fogalmatlan barmokat kell megvédeni saját maguktól. Én is leszedtem, majd megnézem.
Rohadt jól néz ki. És rohadt szórakoztató. Idióta barmok ezek, hogy külön ez nem érhető el.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12466 2016.11.05. 10:28

Moby írta:Rohadt jól néz ki. És rohadt szórakoztató. Idióta barmok ezek, hogy külön ez nem érhető el.
Vagy nem kell graphics whorekodni és kicsit több, mint 2k-ért bármelyik Tescoban ott a régi. Az egy 1070-en lehet nem dadog le 16k-ról supersamplézva sem. :D
A régi szép idők, amikor még az új multi pályák nem fizetős dlc-k voltak, hanem az 1.4-es patch. :szomoru1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12467 2016.11.05. 10:39

Múltkor linkeltem a Talos Principle-t, egy darab olyan nem jött rá, hogy "én játszottam, állat volt", vagy "hú, de jó, hogy linkelted, mert lemaradtam erről a gyöngyszemről".
Ezzel szemben minden második komment valami béna WW-lövöldével kapcsolatos.
Akkora moslékzabáló zsírsertések vagytok, hogy csak na! :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12468 2016.11.05. 10:46

aabyssx írta:Múltkor linkeltem a Talos Principle-t, egy darab olyan nem jött rá, hogy "én játszottam, állat volt", vagy "hú, de jó, hogy linkelted, mert lemaradtam erről a gyöngyszemről".
Ezzel szemben minden második komment valami béna WW-lövöldével kapcsolatos.
Akkora moslékzabáló zsírsertések vagytok, hogy csak na! :nezze:
Talos-t ezer eve tudjuk (legalabbis en es meg nehanyan itt), hogy kiralysag. nem te leltel ra az elrejtett gyöngyszemre. :puszis: en majd megveszem, ha legközelebb 4 ojró lesz, mert elfeledkeztem rola miota felirtam a noteszkámba.
de teny, grafbuzulni nem lehet vele annyira, s ratatata sincsennem.:(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12469 2016.11.05. 11:00

aabyssx írta:Múltkor linkeltem a Talos Principle-t, egy darab olyan nem jött rá, hogy "én játszottam, állat volt", vagy "hú, de jó, hogy linkelted, mert lemaradtam erről a gyöngyszemről".
Ezzel szemben minden második komment valami béna WW-lövöldével kapcsolatos.
Akkora moslékzabáló zsírsertések vagytok, hogy csak na! :nezze:
Az, hogy lefikáztam, semmit nem számít? :schmoll2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12470 2016.11.05. 11:08

benőmenő írta:Vagy nem kell graphics whorekodni és kicsit több, mint 2k-ért bármelyik Tescoban ott a régi. Az egy 1070-en lehet nem dadog le 16k-ról supersamplézva sem. :D
A régi szép idők, amikor még az új multi pályák nem fizetős dlc-k voltak, hanem az 1.4-es patch. :szomoru1:
graphicswhorekodni muszáj, különben mi a faszomnak a sok flopsz a gépbe? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #12471 2016.11.05. 11:09

aabyssx írta:Múltkor linkeltem a Talos Principle-t, egy darab olyan nem jött rá, hogy "én játszottam, állat volt", vagy "hú, de jó, hogy linkelted, mert lemaradtam erről a gyöngyszemről".
Ezzel szemben minden második komment valami béna WW-lövöldével kapcsolatos.
Akkora moslékzabáló zsírsertések vagytok, hogy csak na! :nezze:
Megvan egy ideje, kicsit már toltunk is bele, tetszik is, be is van tervezve, de most főleg dkcr pörög.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12472 2016.11.05. 11:27

28-6 KD, lábon. :(((

Patkányfíld. És én vagyok az egyik legnagyobb és legbüdösebb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12473 2016.11.05. 11:31

DanielT írta:28-6 KD, lábon. :(((

Patkányfíld. És én vagyok az egyik legnagyobb és legbüdösebb.
Jut eszembe, megelőzendő az összeesküvés-elméleteket: töröltem mindenkit az origin friendlistemről. Nem ragequit miatt, csak átadtam az accountot az egyik haveromnak, ő fogja átélni helyettem az kibaszottul epikus pillanatokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12474 2016.11.05. 11:58

Moby írta:Jut eszembe, megelőzendő az összeesküvés-elméleteket: töröltem mindenkit az origin friendlistemről. Nem ragequit miatt, csak átadtam az accountot az egyik haveromnak, ő fogja átélni helyettem az kibaszottul epikus pillanatokat.
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12475 2016.11.05. 12:36

Apexhó is jön fizetőscucc, nordshleife miatt lehet be is fizetek rá, ha értelmes áron jön a pakk. De MS módi, hogy részleteiben megvehető, de a pakknak az ára sincs. Ja és állitolag aki megvette annak sincs még a content a játékban.
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #12476 2016.11.05. 12:37

Zóanagyvarázsló írta:Ja, az kell még, a futószalag, a lényeg eddig lemaradt! :ticking:

De vicces, hogy te teszed ezt hozzá, aki öklendeznél az RPG-ktől, ha 10 évente is kéne játszanod.
hálehet így utólag, hogy az a szmájli kellett volna :D
de az első fele komolyan is megáll! :P
és ha nem így gondolod, akkor kívánom, hogy a polifóni menedzsmentje fogja össze az aranycsapatod a világ legjobb erpégéjének feljesztéséhez :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #12477 2016.11.05. 12:41

Moby írta:Rohadt jól néz ki.
az a durva, hogy emlékeimben PONT így él az origi MW1, ahogy nálad kinéz :D
(hiába, tényleg megszépülnek, de itt jó: nem kell a rideg valósággal szembesülni)
Avatar
arty

Hozzászólás #12478 2016.11.05. 12:43

Mekee írta:Apexhó is jön fizetőscucc, nordshleife miatt lehet be is fizetek rá, ha értelmes áron jön a pakk.
Remek üzenet lesz!

"kedves ms, kérlek pécére ne hozzatok ki rendes játékot, nekünk jó a f2p moslék, tartalom nélkül, aztán darabokban szívesen kifizetjük a boxos ár tripláját, miközben játék így se lesz soha belőle."

2300ft egyébként ehez a szarhoz a pakk.
Avatar
arty

Hozzászólás #12479 2016.11.05. 12:46

Moby írta:Jut eszembe, megelőzendő az összeesküvés-elméleteket: töröltem mindenkit az origin friendlistemről. Nem ragequit miatt, csak átadtam az accountot az egyik haveromnak, ő fogja átélni helyettem az kibaszottul epikus pillanatokat.
Ha tinman átjött volna, ő is ilyesmivel védekezett volna anno :(((

Én is utállak!!!4
Avatar
Moby

Hozzászólás #12480 2016.11.05. 12:53

arty írta:Ha tinman átjött volna, ő is ilyesmivel védekezett volna anno :(((

Én is utállak!!!4
ha lesz másik acvount feveszlek megint. Csakhát az origintő eddig se akartam túlsokmindent :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12481 2016.11.05. 12:54

arty írta:hálehet így utólag, hogy az a szmájli kellett volna :D
de az első fele komolyan is megáll! :P
és ha nem így gondolod, akkor kívánom, hogy a polifóni menedzsmentje fogja össze az aranycsapatod a világ legjobb erpégéjének feljesztéséhez :mf2:
A Poliphony minden szempontból gyász lenne, talán a "kizárólag múltjukból élő nagy fakezű fejlesztők" kategóriában számíthatna etalonnak.

És nem, az én álom-RPG-mbe nem elég, ha 800 peonnal lemodelleznek 40 várost. Ahhoz, hogy valami egységes szemlélet szerint minden NPC reakcióit, a különböző mellékküldetéseket kibalanszírozzák, egyszerűen sok bába között elveszne a gyermek. Kell az emberszám az AAA-hoz, de egyaprólékos és konzekvens világot nem lehet egy év alatt legyártani elcseszés nélkül. "RPG"-nek az AC-k is szánalmasan üresek. (Ugyanígy, a StarCraft 2-re vagy Tekken XY-ra is ráküldhettek volna 1000 fős csapatot, biztos a multi kibalanszolásához az kell :wilting: )

Tudom én, hogy rosszat akarsz nekem, tehát kabbe :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12482 2016.11.05. 12:54

arty írta:Ha tinman átjött volna, ő is ilyesmivel védekezett volna anno :(((

Én is utállak!!!4
Töröld bosszúból Steamen!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12483 2016.11.05. 12:54

arty írta:az a durva, hogy emlékeimben PONT így él az origi MW1, ahogy nálad kinéz :D
(hiába, tényleg megszépülnek, de itt jó: nem kell a rideg valósággal szembesülni)
Ne is mondd. Haver nyomta a Mafia 2-t...én úgy emlékeztem, hogy az egy egész szép játék volt, de most látva pffff. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12484 2016.11.05. 12:57

aabyssx írta:Múltkor linkeltem a Talos Principle-t, egy darab olyan nem jött rá, hogy "én játszottam, állat volt", vagy "hú, de jó, hogy linkelted, mert lemaradtam erről a gyöngyszemről".
Ezzel szemben minden második komment valami béna WW-lövöldével kapcsolatos.
Akkora moslékzabáló zsírsertések vagytok, hogy csak na! :nezze:
Te vagy itt az újszülött, a Talos Principle marhára nem noname játék, ha nyilván nem is AAA. Egyébként örülök, hogy írtál róla, és el is olvastam, de mivel eddig is tervben volt, és a queue-ban áll, konstruktívat nem tudtam volna rá reagálni. Egyesek BF-es szenvedésén viszont lehet destruktívan élcelődni :nyes:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12485 2016.11.05. 13:01

arty írta:az a durva, hogy emlékeimben PONT így él az origi MW1, ahogy nálad kinéz :D
(hiába, tényleg megszépülnek, de itt jó: nem kell a rideg valósággal szembesülni)
Bennem meg az maradt meg 2007-ből, hogy jól nézett ki a CoD2 után, de nem volt extra, pláne a Crysis mellett. Amit nyilván még inkább árnyal, hogy nem vagyok rajongó, és magát a végigjátszást meg csak 3 éve ejtettem meg.

Mondjuk én inkább pozitívan szoktam csalódni, hogy valami még mindig jól néz ki, de nálam jobban gabalyodnak az évszámok, és kevésbé vagyok grafbuzi.
Avatar
arty

Hozzászólás #12486 2016.11.05. 13:04

Éééés kész a driveclub, végre :D

phpBB [media]


Nagyon kellettek a városi pályák, remélem integrálódnak a karrierbe nem csak értelmetlen szinglirace ... (6gb a pecs, páróra és le is jön psnről :D )

Amugy a ps4 most épp elég konzolos: érzékelte a frissítéseket, leszedte appokhoz, játékhoz, telepítette (még telepíti) is, 0 juzerinterakció!
Avatar
Moby

Hozzászólás #12487 2016.11.05. 13:08

arty írta:Éééés kész a driveclub, végre :D
Én ez a játék kapcsán már soha nem fogok tudni másra gondolni, csak a kibaszottul kínos és röhögcséges "játékélményre", amit pont a TE kormányoddal éltem át(szenvedtem el) :idiota: Ez az egész receklub annyira gáz momentuma a videójátéktörténelemnek, hogy jobb lett volna egyszerűen hagyni feledésbe merülni.


/bár valamilyen szinten az egész életútja korrelál a sikergennel, szal végülis nem lóg ki a sorból
Avatar
arty

Hozzászólás #12488 2016.11.05. 13:10

Zóanagyvarázsló írta:Töröld bosszúból Steamen!
Áh, az méltatlan lenne. Uplayből fogom !!!4 :gonosz2:

éshamár uplay... steamről fájdalommentesen (persze email beírása, pw, gugliauth kód megint kellett - MIÉRT?!) linkeltem a zombit az uplay fiókomra, uplayben pedig felfedeztem új funkciókat:
- kik játszák friendjeim közül adott játékot
- uplay által nem detektált játék manuális megmutatása uplaynek
- ujradizájnolt acsi interfész
- owned dlc, news, stb

na! legalább nem lett szarabb ... (álá origin)
Avatar
arty

Hozzászólás #12489 2016.11.05. 13:13

benőmenő írta:Ne is mondd. Haver nyomta a Mafia 2-t...én úgy emlékeztem, hogy az egy egész szép játék volt, de most látva pffff. :D
naneee.... már rakom is fel! :(
nemá... az nekem TÉNYLEG szép emlék! :(

(mw1-et valójában talán 1 éve megvettem pöcére, elkezdtem, de egérrel nem pálya :( anno 360on nyomtam le. - kussDÍTÍ! az infinity később se tett be kontitámogatást pécén, csak nagyon sokára, talán az AW-be először, szal semmiseváltozott :PPPPPPP )
Avatar
Moby

Hozzászólás #12490 2016.11.05. 13:14

arty írta:Áh, az méltatlan lenne. Uplayből fogom !!!4 :gonosz2:
Na az most azért a viccen kívül is rohadt nagy geciség lenne, ugyanis ott nem is vagyunk barátok! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #12491 2016.11.05. 13:25

Moby írta:Én ez a játék kapcsán már soha nem fogok tudni másra gondolni, csak a kibaszottul kínos és röhögcséges "játékélményre", amit pont a TE kormányoddal éltem át(szenvedtem el) :idiota: Ez az egész receklub annyira gáz momentuma a videójátéktörténelemnek, hogy jobb lett volna egyszerűen hagyni feledésbe merülni.


/bár valamilyen szinten az egész életútja korrelál a sikergennel, szal végülis nem lóg ki a sorból
Amugy én se kedveltem elsőre, de... hozzáedződtem. Aztán volt egy-két kormányupgrade (t100@f430@t150), játékba bekerült egy kissé tákolt szim-hácé-mód és eskü megkedveltem (más választás nem lévén :D manapság nem gázolunk derékig a nemszendbox ótókában, ami valahogy ki is néz és vannak benne hosszú, A->B versenyek... bezzeg régen... nos, régen se :D ).

Frissítések meg anno jöttek keményen, mire ps4em lett a tartalmat akár a végtelenségig is bővíthetted, akcióban fillérekért (seasonpass, motorosaddon), s most ez a free-final-gigaupdate ... szal 100+ órányi szingli kontent már ott van benne, kinézet ma is oké (rece+30fps levonásával :P). Az biztos, hogy a felnégyelést ugyan megérdemelte az EVO, de most végleg elúszott a remény, h a forzának legyen valami konkurrenciája... (netán egy motorstorm4, de tőlük igazából bármi jöhetne).

56efzhhhhoriginal.jpg


---

ui: pgr4 xbone bw kompat mód nagyon kéne :(
Avatar
arty

Hozzászólás #12492 2016.11.05. 13:27

Moby írta:Na az most azért a viccen kívül is rohadt nagy geciség lenne, ugyanis ott nem is vagyunk barátok! :banplz:
mi a juzered? hozzámadlak és AZTÁN töröllek! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #12493 2016.11.05. 13:34

"A Blizzard sajnos nem jelentette be a Diablo negyedik részét, de a rajongóknak azért nem kell szomorkodni. A csapat ugyanis a BlizzCon tegnap megrendezett prezentációján számos érdekes bejelentést tett. A legizgalmasabb, hogy a teljes első Diablo részt megalkotják a Diablo 3 világában és ennek köszönhetően visszatérhetünk a katedrálisba, ahol a teljes 16 szintet és az első fejezet négy főgonoszát is megkapjuk.

Ezt ráadásul egy ingyenes frissítéssel tudjuk majd magunkhoz szólítani. Ezen felül pedig immáron biztos, hogy a Diablo 3-ban is megjelenik a Nekromanta karakter, ám az még nem ismert, hogy a második fejezetből emelik át az illetőt vagy pedig egy teljesen új kinézettel és képességekkel rendelkező halottidézőt kapunk. Ez a csomag, mely a Rise of the Necromancer nevet kapta jövőre lesz elérhető és a futtatásához szükség lesz a Diablo 3-ra és a Reaper of Souls-ra is."

Oké, akkor MEGINT nem tolom le "addig".
Mindig adódik új ok, hogy miért ne álljak neki... (má' azon túl, hogy konzolon, couch-coopban akartam/-tuk és nemtok összehozni 1 nap szabit haverokkal)

Van aki még várja rajtam kívül? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12494 2016.11.05. 13:36

arty írta:(mw1-et valójában talán 1 éve megvettem pöcére, elkezdtem, de egérrel nem pálya :( anno 360on nyomtam le. - kussDÍTÍ! az infinity később se tett be kontitámogatást pécén, csak nagyon sokára, talán az AW-be először, szal semmiseváltozott :PPPPPPP )
Én is 360-on nyomtam, 3x is végig, szal'... 2006-2011/12 között ugye nem kellett pécét tartani, hogy ne érezze magát egy lesajnált balfasznak az ember.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12495 2016.11.05. 13:38

arty írta:Van aki még várja rajtam kívül? :banplz:
Évente 1 hónapig lesz elérhető és "csak" egy dungeon amibe lemész a full Dio3 karaktereddel, semmi level 1, semmi sztori.

Na és te várod még?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12496 2016.11.05. 13:39

arty írta:naneee.... már rakom is fel! :(
nemá... az nekem TÉNYLEG szép emlék! :(

(mw1-et valójában talán 1 éve megvettem pöcére, elkezdtem, de egérrel nem pálya :( anno 360on nyomtam le. - kussDÍTÍ! az infinity később se tett be kontitámogatást pécén, csak nagyon sokára, talán az AW-be először, szal semmiseváltozott :PPPPPPP )
Én múlt hónapban toltam le újra az MW1-et. Szép hattyúdal volt.
Ilyenkor mindig elképedek, hogy MI A FASZT CSINÁLTAK EBBŐL A FRANCHISEBÓL?!
phpBB [media]

phpBB [media]

BTW az megvan még valakinek, hogy lehetett demót rögzíteni? Így mehetett a gameplay dx7-ben a fix 250 frémmel, a fragmovie-ra meg lehetett csutkára tolni, meg cfg pimpelni. Hogy a picsába züllöttek ezek ideáig?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12497 2016.11.05. 14:11

benőmenő írta:Én múlt hónapban toltam le újra az MW1-et. Szép hattyúdal volt.
Ilyenkor mindig elképedek, hogy MI A FASZT CSINÁLTAK EBBŐL A FRANCHISEBÓL?!
[video]cod2.avi[/video]
[video]codmegseneztem.avi[/video]
BTW az megvan még valakinek, hogy lehetett demót rögzíteni? Így mehetett a gameplay dx7-ben a fix 250 frémmel, a fragmovie-ra meg lehetett csutkára tolni, meg cfg pimpelni. Hogy a picsába züllöttek ezek ideáig?
Egyik kedvenc pályám volt a CoD2-ben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12498 2016.11.05. 14:27

Agyam eldobom, de tényleg mit műveltek tech téren a Dice-osok! Minden cpu mag egyformán terhelve 80-98%-on, gpu kihasználtság 90+% végig, a doom-mal ellentétben úgy pakolja tele a 2 GB vramot, hogy nem akad. A 8 GB RAM-ból még nem láttam, hogy 6-nál több lenne tele játék közben. És ráadásul 1.2GHz-re cibált gpu-val is betonstabil, míg a BF4-nél 1030 MHz-re downclockolja magát a kártya (gyári érték 1080).
Biztos mindenszentek alatt belopóztak a szobába és metálra kódolták a fakezű (tm) srácok. :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12499 2016.11.05. 14:35

arty írta:Remek üzenet lesz!

"kedves ms, kérlek pécére ne hozzatok ki rendes játékot, nekünk jó a f2p moslék, tartalom nélkül, aztán darabokban szívesen kifizetjük a boxos ár tripláját, miközben játék így se lesz soha belőle."

2300ft egyébként ehez a szarhoz a pakk.
Még mindig jobb. Mint a:Kedves MS, játszhatnék a pc-s platformotokon, de én inkább az xbox-ot választom, mert nemkell a 60frém, hagyjátok elrohadni, mert ez kell.
:awink:
Avatar
arty

Hozzászólás #12500 2016.11.05. 15:01

Mekee írta:Még mindig jobb. Mint a:Kedves MS, játszhatnék a pc-s platformotokon, de én inkább az xbox-ot választom, mert nemkell a 60frém, hagyjátok elrohadni, mert ez kell.
:awink:
Aszondod ms olvassa a leáldot?
Avatar
arty

Hozzászólás #12501 2016.11.05. 15:06

DanielT írta:Évente 1 hónapig lesz elérhető és "csak" egy dungeon amibe lemész a full Dio3 karaktereddel, semmi level 1, semmi sztori.

Na és te várod még?
Nem olvasok utána és ajánlom, hogy ez csak egy rossz vicc legyen! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #12502 2016.11.05. 15:08

benőmenő írta:Én múlt hónapban toltam le újra az MW1-et. Szép hattyúdal volt.
Ilyenkor mindig elképedek, hogy MI A FASZT CSINÁLTAK EBBŐL A FRANCHISEBÓL?!
phpBB [media]

phpBB [media]

BTW az megvan még valakinek, hogy lehetett demót rögzíteni? Így mehetett a gameplay dx7-ben a fix 250 frémmel, a fragmovie-ra meg lehetett csutkára tolni, meg cfg pimpelni. Hogy a picsába züllöttek ezek ideáig?
Mindig elképedek, hogy a cod2 hogy az úristenben volt képes népszerűvé válni a bf2 mellett/után ...
Avatar
arty

Hozzászólás #12503 2016.11.05. 15:10

Forza Horizon 3 demo

na, eddig kellett csak kivárni!
akinek bejön a téma és jól is fut, megveheti végre a véglegest! :idiota:

---

:D :D :D

"A sorozat atyja és a Polyphony Digital vezetője, Kazunori Yamauchi ugyanis egy Londonban tartott PS4 Pro-rendezvényen elárulta, hogy a PlayStation VR tulajdonosai mindössze egy külön erre a célra kitalált, VR Tour nevű funkció keretein belül élvezhetik az újszerű versenyzés élményét. Hogy ez pontosan mit takar majd, egyelőre nem tudni, de egy kamerás felvételen már látható belőle pár pillanat."

moby! lám a szony teljes mellszélességgel megtolja a víárt a försztpartijaival :idiota:

phpBB [media]


sajna ennyi tereptárgy elkészítéséhez tényleg 800fős studio kellene... nem csodálom, hogy csúszik ez a GENNY.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12504 2016.11.05. 15:27

arty írta:moby! lám a szony teljes mellszélességgel megtolja a víárt a försztpartijaival :idiota:
A szoni igénytelen vakparasztoknak csinál már csak gépeket, nekik meg tökéletes a vr akkor is, ha semmi nincs rá. #tapsolszhahánysz

/amúgy meg a vr kutyafasza ahhoz képest, ahogy kérődző marhacsordát csinálnak az emberekből ezzel a totális agyfasz nemlétező HDR-el. Nincs semmi, ami ezt akár csak megközelítené. Még a kinekt sem, semmi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12505 2016.11.05. 15:48

Fű bazdmeg ez naggyon kemény! Most olvasom, hogy azért nincsenek még mindig neo tesztek, mert EMBARGO VAN! ROFL Mit takargatnak ezek a tetvek ennyire? Kibaszottul megalázó DF videókra lehet számítani a megjelenés után :nevetes1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12506 2016.11.05. 15:54

Moby írta:Fű bazdmeg ez naggyon kemény! Most olvasom, hogy azért nincsenek még mindig neo tesztek, mert EMBARGO VAN! ROFL Mit takargatnak ezek a tetvek ennyire? Kibaszottul megalázó DF videókra lehet számítani a megjelenés után :nevetes1:
Ja, tegnap ők is kibonthatták!!! a gépet! Engedélyt kaptak rá!

Elmegy tényleg a kurva anyjába ez az iparág.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12507 2016.11.05. 16:13

DanielT írta:Ja, tegnap ők is kibonthatták!!! a gépet! Engedélyt kaptak rá!

Elmegy tényleg a kurva anyjába ez az iparág.
itt minden #4theplayers. Ki is kérik a véleményüket.
Ja nem. Inkább az utolsó pillanatig titkolják a részleteket. És ez a soktízmillió agymosott, agybaszott retkes idióta elhiszi, hogy ez értük van. Nem megrohadt, hanem már úgy erjed, hogy kilóméterekről bűzlik.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12508 2016.11.05. 16:17

arty írta:"A sorozat atyja és a Polyphony Digital vezetője, Kazunori Yamauchi ugyanis egy Londonban tartott PS4 Pro-rendezvényen elárulta, hogy a PlayStation VR tulajdonosai mindössze egy külön erre a célra kitalált, VR Tour nevű funkció keretein belül élvezhetik az újszerű versenyzés élményét. Hogy ez pontosan mit takar majd, egyelőre nem tudni, de egy kamerás felvételen már látható belőle pár pillanat."

moby! lám a szony teljes mellszélességgel megtolja a víárt a försztpartijaival :idiota:


sajna ennyi tereptárgy elkészítéséhez tényleg 800fős studio kellene... nem csodálom, hogy csúszik ez a GENNY.
Most tényleg valaki valami mást várt? Én már megtanultam, hogy amit yamauchi mond azt elkell osztani kettővel, és annak a felének a legalját kell várni.
Ez olyan, mint gt6 ban igédgették a pályaszerkesztőt, ami kb 1,5 évvel megjelwnés után jött is, de nem ugy ahogy bárki várná.
Egy only tablet app, ami nemmellesleg magyar playstorebol le se tölthető, és azon kell szerkeszteni limitált kanyarokkal és tereptárgyakkal totál sik felületen, amit majd utolag beleszinkronizál a játékba. De emlithwtnék még pár dolgot. Pl felvették a forza lead audio akárkijét, és az autohangok ugyanolyan szintetikus szarok mint voltak.
Avatar
arty

Hozzászólás #12509 2016.11.05. 17:10

Moby írta:A szoni igénytelen vakparasztoknak csinál már csak gépeket, nekik meg tökéletes a vr akkor is, ha semmi nincs rá. #tapsolszhahánysz

/amúgy meg a vr kutyafasza ahhoz képest, ahogy kérődző marhacsordát csinálnak az emberekből ezzel a totális agyfasz nemlétező HDR-el. Nincs semmi, ami ezt akár csak megközelítené. Még a kinekt sem, semmi.
Én tényleg nemtom, hogy ilyen kínálattal (kétórás víármód "minden" játékban - wtf?) mi az úristent akarnak?! Eskü már számolgattam, h beférne-e egy prométeusz a hugom bőröndjébe amikor karácsonykor hazajön uk-ból, max ha hányok tapsolás közben akkor eladom...

Erre a driveclub vr-ről kiderül, h elég homály, sokan hányingeresednek tőle és még kissé tartalmatlan is(?), a eve valkyrie szinglije egy gagyi tutorialkampányocska, a maradék AAA-kban pedig van 1-1 órácska szemüvegeskontent.
Tegnapi hír, hogy a víár az ilyen dugdosósvíár. Bazeg, dugok én annyit a két tévém, az erősítőm, a hdmi switcherem, a hdmi capture kárdom miatt annyit, hogy MEH.... tudom, hogy mekkora "élmény".
Aztán ma olvasom a szotyiék üdvöskéjéről a gétéről, hogy ebben is egy abszurd vicc felé tartanak.

Picsbe velük, de komolyan.

Mekee: én azt hittem h a teljes gété (teljes... éééérted :DDD ) víáros lesz és ezé' (is) csúszik (ennyit).
Erre. LOL.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12510 2016.11.05. 17:20

arty írta:Én tényleg nemtom, hogy ilyen kínálattal (kétórás víármód "minden" játékban - wtf?) mi az úristent akarnak?! Eskü már számolgattam, h beférne-e egy prométeusz a hugom bőröndjébe amikor karácsonykor hazajön uk-ból, max ha hányok tapsolás közben akkor eladom...

Erre a driveclub vr-ről kiderül, h elég homály, sokan hányingeresednek tőle és még kissé tartalmatlan is(?), a eve valkyrie szinglije egy gagyi tutorialkampányocska, a maradék AAA-kban pedig van 1-1 órácska szemüvegeskontent.
Tegnapi hír, hogy a víár az ilyen dugdosósvíár. Bazeg, dugok én annyit a két tévém, az erősítőm, a hdmi switcherem, a hdmi capture kárdom miatt annyit, hogy MEH.... tudom, hogy mekkora "élmény".
Aztán ma olvasom a szotyiék üdvöskéjéről a gétéről, hogy ebben is egy abszurd vicc felé tartanak.

Picsbe velük, de komolyan.

Mekee: én azt hittem h a teljes gété (teljes... éééérted :DDD ) víáros lesz és ezé' (is) csúszik (ennyit).
Erre. LOL.
Rendben van, hogy a VR nagy hívószó most, ha marketingről van szó, de csinált már rá valaki sikeres terméket, amiért mindenki rohanna a csilliárdokért? (Most az, hogy Elite-ben jól működhet, ehhez kevés. majd a Star Citizen! :idiota: ) Számomra a partvonal mellől és fingmentesen az látszik, hogy normális színvonalon marha drága/kérdéses a jelenleg elérhető teknó, illetve a rosszullétek miatt garantált, hogy még a 3D-nél is jobban megnyirbálódik a megcélozható bázis.

Ha valaki húz nagyot, majd mennek utána, de addig marad ez a nyomjunk valamit, ha már bullshiteltünk róla, meg mégiscsak ez az egyik új feature, amiről el kell játszani, hogy létezik, de jelenleg úgy igazán nem tudunk mit kezdeni vele kategória.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12511 2016.11.05. 17:22

arty írta:Mekee: én azt hittem h a teljes gété (teljes... éééérted :DDD ) víáros lesz és ezé' (is) csúszik (ennyit).Erre. LOL.
Érthetetlen mi szül nálad ilyen lázálmokat. A vr-hez vsynces, beton fix60fps KELL. Másképp nem működik frame reprojection. Ahhoz külön, laboratóriumi pályákat kellett építeni tamagocsiéknak. Egy szupcsi hardver, pontosabban kettő, sok tehetség, és egy kiváló vezető. Összeadták amijük van. Japánban. És megszületett. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12512 2016.11.05. 17:28

Zóanagyvarázsló írta:az látszik, hogy normális színvonalon marha drága/kérdéses a jelenleg elérhető teknó
A szó, amit még hiányolok az a SZAR. Esetleg a vakproliszar.

Az egyik oldalon megy a 4K hajhászás, a másikon meg belezúmolunk a kvarcjáték képernyőbe.

Húdesokabarom. :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12513 2016.11.05. 17:48

DanielT írta:A szó, amit még hiányolok az a SZAR. Esetleg a vakproliszar.

Az egyik oldalon megy a 4K hajhászás, a másikon meg belezúmolunk a kvarcjáték képernyőbe.

Húdesokabarom. :wilting:
Én a partvonal mellől, sosem próbálva nem tudom, hogy marha drágán volt-e már erre jó demó PC-n vagy bármin, Mobynak is voltak lelkendezősebb pillanatai is. Az viszont fingnélkül is látszik, hogy eleve nincs meg hozzá a technológiai háttér, pláne ahogy olcsón konzolra hozni "akarják". Basszus, látom 4K nélkül is, ahogy a teknó helyén ördögszekereket görget a szél.

A 3D-ből is annyit láttam egyébként életemben, hogy a Top Spin 4-ben kipróbáltam egy félórára. (Filmben meg még annyit sem.) Szóval lehet, hogy csak én vagyok túl maradi a korszellemhez képest, ez van :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #12514 2016.11.05. 17:52

:beka3:
DanielT írta:A szó, amit még hiányolok az a SZAR. Esetleg a vakproliszar.

Az egyik oldalon megy a 4K hajhászás, a másikon meg belezúmolunk a kvarcjáték képernyőbe.

Húdesokabarom. :wilting:
A szoni egyszerűen csak szondázza melyik fasságot könnyebb beletolni a csürhe ostoba fejébe, és azt fogja tolni 5-6 évig. Ő elhizza a vr-t, elhozza a 4K-t, elhozza a hdr-t, mindent elhoz a parasztnak, toronyórát lánccal, és minden csak 400$.
Szerintem hamarosan embert is küldenek a marsra 400-ért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12515 2016.11.05. 17:59

Moby írta::beka3: A szoni egyszerűen csak szondázza melyik fasságot könnyebb beletolni a csürhe ostoba fejébe, és azt fogja tolni 5-6 évig. Ő elhizza a vr-t, elhozza a 4K-t, elhozza a hdr-t, mindent elhoz a parasztnak, toronyórát lánccal, és minden csak 400$.
Szerintem hamarosan embert is küldenek a marsra 400-ért.
Már csak játékokat meg performanszt alájuk kellene hozni, és venném a 400 dolláros csodakütyüt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12516 2016.11.05. 17:59

Zóanagyvarázsló írta:Én a partvonal mellől, sosem próbálva nem tudom, hogy marha drágán volt-e már erre jó demó PC-n vagy bármin, Mobynak is voltak lelkendezősebb pillanatai is. Az viszont fingnélkül is látszik, hogy eleve nincs meg hozzá a technológiai háttér, pláne ahogy olcsón konzolra hozni "akarják". Basszus, látom 4K nélkül is, ahogy a teknó helyén ördögszekereket görget a szél.

A 3D-ből is annyit láttam egyébként életemben, hogy a Top Spin 4-ben kipróbáltam egy félórára. (Filmben meg még annyit sem.) Szóval lehet, hogy csak én vagyok túl maradi a korszellemhez képest, ez van :(
A vr fasza dolog. Ezt most is tartom. Csak ez nem az. Fasza majd akkor lesz, ha nem problémákat, meg posványt fognak eladni vr cimke alatt.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12517 2016.11.05. 18:20

Moby írta:A vr fasza dolog. Ezt most is tartom. Csak ez nem az. Fasza majd akkor lesz, ha nem problémákat, meg posványt fognak eladni vr cimke alatt.
És mégis hol és hogy képzeled el? Mert szerintem auto/rep/ür szimekben fasza, éés ennyi. Egy normál játékmenetre szerintem alkalmatlan. Hogy irányitod, meg mivel?
Azt nem értem, hogy kitalálták, hogy huuuha dejo, de hogy emögé milyen kontent társul, az majd kialakul, vagy mi?
Megmarad majd a kinektzonában a cucc, jönnek a kiddie fosok, aztán majd mindenki leteszi.
Ami viszont megmarad szerintem az a 4khdr, ami nagyobb baj.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12518 2016.11.05. 18:43

Mekee írta:És mégis hol és hogy képzeled el? Mert szerintem auto/rep/ür szimekben fasza, éés ennyi. Egy normál játékmenetre szerintem alkalmatlan. Hogy irányitod, meg mivel?
Nos nem. A cockpit típusú felhasználás triviális, de a vive roomscale-je új felhasználások felé nyitotta meg az utat. Biztosan nem a 2d működését kell átültetni, de én még nem a kontentről beszélek, hanem a teknóról ami még kurvára nincs kész, és nem érett meg a használatra. A kontent egy újabb óriási problémakör,de azt már nem lehet laborban csinálni, ahhoz valamiféle organikus együttműködés kell, és még úgy is hatalmas mennyiségű fpénz lesz elégetve feleslegesen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12519 2016.11.05. 19:59

No, én is feltettem ezt a COD4 Remastert. Nem tudom, hogy az az üszedék barom, aki a videót csinálta (amit linkeltem), mit csinált a gépével, de nem is számít.

Minden ultrán és felette, szarrámaxolva, 4K-ban 1000mhz és 1400mhz körül alszik általában a GPU. Tükörsimán tolja a 60-at, ahogy kell. És jól is néz ki, tetszik, megőrizte az eredeti hangulatot.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12520 2016.11.05. 20:45

SlickAdam írta:Talos-t ezer eve tudjuk (legalabbis en es meg nehanyan itt), hogy kiralysag. nem te leltel ra az elrejtett gyöngyszemre. :puszis: en majd megveszem, ha legközelebb 4 ojró lesz, mert elfeledkeztem rola miota felirtam a noteszkámba.
de teny, grafbuzulni nem lehet vele annyira, s ratatata sincsennem.:(
Nem mai cucc, de én most találkoztam vele, most nyilvánultam meg, promótáltam. Legalább egy lájkot dobjá baze, ha egyetértesz! ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12521 2016.11.05. 20:52

VR téma:
szerintem tök érdekes dolog, és ugyan nem tartom a jelenlegi megoldásokat működőnek, igyekszem nem fikázni, mert van tartalék a törekvésben.
Javaslom valamilyen módon (akár hajtogatós kartondoboz + smartphone változatban) kipróbálni, letöltögetni appokat, világokat, trailereket, demókat, statisztikát javítani.
Még csőlátó, lowres, lowfps, lemarad és hibázik a fejmozgás követése kicsit, és összességében zavaró (még az én gyomromnak is diszkomfortos valamennyire), de már majdnem átveri az érzékelésemet.
A röhejes 3D tévés próbálkozások után ez sokkal ígéretesebb cucc.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12522 2016.11.05. 20:55

DanielT írta:Az, hogy lefikáztam, semmit nem számít? :schmoll2:
Az legalább reakció volt. Kínhalál helyett gyors halált érdemelsz. :P
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12523 2016.11.05. 20:59

Zóanagyvarázsló írta:Te vagy itt az újszülött, a Talos Principle marhára nem noname játék, ha nyilván nem is AAA. Egyébként örülök, hogy írtál róla, és el is olvastam, de mivel eddig is tervben volt, és a queue-ban áll, konstruktívat nem tudtam volna rá reagálni. Egyesek BF-es szenvedésén viszont lehet destruktívan élcelődni :nyes:
Én vagyok az újszülött, de Neked csak a queue-ben áll? :D:D:D
A készítők képe, amikor Nálad sorra kerül valami:
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12524 2016.11.05. 21:02

Moby írta:Nos nem. A cockpit típusú felhasználás triviális, de a vive roomscale-je új felhasználások felé nyitotta meg az utat. Biztosan nem a 2d működését kell átültetni, de én még nem a kontentről beszélek, hanem a teknóról ami még kurvára nincs kész, és nem érett meg a használatra. A kontent egy újabb óriási problémakör,de azt már nem lehet laborban csinálni, ahhoz valamiféle organikus együttműködés kell, és még úgy is hatalmas mennyiségű fpénz lesz elégetve feleslegesen.
És mit csinálsz abban a legideálisabb esetben, ha van erre egy szobád, és a max kihasználható tered? Először a kábelekben esel fel miközben bogarakat nézegetsz, vagy mi? Nemtudom elképzelni a széleskörű felhasználását. Az ilyen billiárd, vagy mittomén egy flippergép, vagy egy RTS-t nézz makettként még működhet, de mi más? Hogy fogsz vr-ben BF18-azni? Vagy uncharted 9-ezni? Vagy bármi olyan játékot játszani ami nagyobb térben játszódik mint 10négyzetméter?
Most nem kötekedésként mondom, tényleg tudni akarom te mit várnál el, mi lenne az irány?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12525 2016.11.05. 21:09

aabyssx írta:VR téma:
szerintem tök érdekes dolog, és ugyan nem tartom a jelenlegi megoldásokat működőnek, igyekszem nem fikázni, mert van tartalék a törekvésben.
Javaslom valamilyen módon (akár hajtogatós kartondoboz + smartphone változatban) kipróbálni, letöltögetni appokat, világokat, trailereket, demókat, statisztikát javítani.
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12526 2016.11.05. 22:23

arty írta:Mindig elképedek, hogy a cod2 hogy az úristenben volt képes népszerűvé válni a bf2 mellett/után ...
Volt egy baromi jó single. És rengeteg tört szerver. Ezeken a szervereken olyan smooth netplay, hogy a bf4 is max legjobb pillanataiban tud álmodni róla. Modsupport. És pure skill gameplay. Nem ilyen perkelt, scorestreak áltimét-kéttárbahalcsakmeg flamethrowerguysuit baromságok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12527 2016.11.05. 22:25

Mekee írta:...Hogy fogsz vr-ben BF18-azni?...
Erre az egy kérdésre tudok epercben pontosan válaszolni. De sajnos nem találtam fikagalacsin elpöckölő gifet :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12528 2016.11.05. 23:43

Megnyugodtam.

Kép

Na kb ez a véleményük a cégeknek a VR célcsoportjáról.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12529 2016.11.06. 01:06

DanielT írta:Megnyugodtam.
Kép
Na kb ez a véleményük a cégeknek a VR célcsoportjáról.
Az a "for laptops" is érdekes.
A HDR-ről eddig nem sok fingom volt, de elég nagy katyvasz ez alapján.
Konkrétan ezért is szorítkoznak az "jobblesz neked tőle paraszt" szintű marketingre és az uhd prémium-féle teleshopos plecsinkre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12530 2016.11.06. 09:11

benőmenő írta:Az a "for laptops" is érdekes.
A HDR-ről eddig nem sok fingom volt, de elég nagy katyvasz ez alapján.
Konkrétan ezért is szorítkoznak az "jobblesz neked tőle paraszt" szintű marketingre és az uhd prémium-féle teleshopos plecsinkre.
És mindez úgy, hogy az emberek 99%-nak totálisan szarul van most is beállítva a kijelzője, mert fogalmuk nincs róla.

Vissza: “Leáldozott.hu”