A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1191 2016.04.04. 09:49

Moby írta:Szerintem pont olyan szar, mint a játék. Ugyanúgy kiugrottam belőle útközben, mint abból. Mondhatni mindkettő tldr.
Hehe, hát igen, kellemetlen tud lenni, ha az embert szembesítik a múltjának kínos részleteivel! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1192 2016.04.04. 10:01

DanielT írta:Hehe, hát igen, kellemetlen tud lenni, ha az embert szembesítik a múltjának kínos részleteivel! :banplz:
Az utolsó 10 óra tényleg kínos. Odáig viszont jól szórakoztam.

Alapvetően nem EZZEL a reviewvan van bajom, hanem az összes escaptis elhibázott, egyben túltolt szarjával. Ugyanis kizárólag azoknak ütnek az ezekben elhangzottak, akik már nem nézik meg, mer túlvan rajta. A többinek maximum önigazolásra alkalmas. Meg igazából nincs ebben a stílusban ennyi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1193 2016.04.04. 10:10

Amúgy szerintem kibaszottul vicces, amikor a youtuberek arrol pofáznak, hogy a videójátékok mennyire nem fejlődnek, és mondják ezt úgy, hogy ugyanazt az egybites fosszar formulát tolják évek óta, ami mondjuk 3x szórakozató, de mára olyan kibebaszott szánalmas, hogy az förtelem. Van 1-2, ahol van egy TÉNYLEG szórakoztató személy, és amiatt még nézem is (mint AJ), de ott sem arra figyelek amit mond, vagyis a tartalmi része érdekel a legkevésbé.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1194 2016.04.04. 10:17

AZ biztos ,hogy ma már semmi se jó senkinek. Stratégiákból is azért volt 1 2 jó darab az elmúlt időszakban, csak mindent szarrá lehúznak az emberek, ha éppen nincs benne az amit ő akar. Az online értékelő rendszerek meg youtuberek nagyon sokszor kurva szarul ítélnek meg egy játékot. Ezért utálom őket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1195 2016.04.04. 10:34

AMD pénzügyi jelentésből:

"We had record shipments of our semi-custom SoCs powering the Playstation 4 and Xbox One game consoles.

Demand for game consoles looks strong for 2016 and we remain on track to generate additional revenue from new semi-custom business in the second half of 2016."

Hmhm.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1196 2016.04.04. 10:38

donatus13 írta:Stratégiákból is azért volt 1 2 jó darab az elmúlt időszakban, csak mindent szarrá lehúznak az emberek,.
Ja, Donatus is ezt csinálta az SG-n :ravasz1:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1197 2016.04.04. 10:43

Ez teljesen jogos :P De én azért nem mindent. Pl PA-t mai napig dicsérem, mert egyáltalán nem érdemli meg azt a savazást amit kap. Total war Attila is tetszett nekem. Warhammerrel meg csak szkeptikus vagyok. Ashes of singularity halott játék. Másról még nem tudok most ami megjelent volna és megutdnám nézni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1198 2016.04.04. 10:54

donatus13 írta:Ez teljesen jogos :P De én azért nem mindent. Pl PA-t mai napig dicsérem, mert egyáltalán nem érdemli meg azt a savazást amit kap. Total war Attila is tetszett nekem. Warhammerrel meg csak szkeptikus vagyok. Ashes of singularity halott játék. Másról még nem tudok most ami megjelent volna és megtudnám nézni.
Igen, feltűnt, hogy mostanában buzis módon felpuhultál :buck:

Egyébként nem baj az, ha az ember kritikus amellett, hogy szeret játszani. Aki a frissen és alaposan használt WC-csészéből (nem gyerekek, ez eredetileg tényleg nem a currentgen konzolokra kívánt tualás lenni :ejnye1: ) is két pofára eszi a falafelt, annak nem fogok adni a véleményére, ha éppen egy étteremről ír recenziót.

A PA esetében azért elég csúnyán otthagyták az alapjátékot a stand-alone kiegészítő futtatása miatt, ezért sokan élték meg fizetős bétatesztek a húzást. Lehet, hogy vállalható az alapjáték is, illetve remek a Titans, ezt te sokkal jobban tudod, de ezt kívülről nézbe nem a legjobban kezelték.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1199 2016.04.04. 11:06

Nem hagyták ott , rendbe rakták teljesen. Én is az alappal játszom, teljesen jó, titans nincs meg.
Avatar
arty

Hozzászólás #1200 2016.04.04. 11:06

Moby írta:Bármennyire agyfasz, ez nekem annyira kimaradt, hogy a létezéséről is most hallok először. LOL
ne korbácsold magad érte, ez - akár mennyire is ömlengtem róla - továbbra is "csak" egy licenszjáték :) tehát megfelelő elvárásokkal illik hozzányúlni!

(4k-ról skálázva azé megnéznék róla pár shotot, de csak h mondhassam: jobb volt ez zsizsizve :D de lehet meglepne, elnézve 1-2 jobb pécés shotot...)
Csatolmányok
_bond.exe_2013-02-04-3dyu3.png
_bond.exe_2013-02-04-sjban.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1201 2016.04.04. 11:24

arty írta:ne korbácsold magad érte, ez - akár mennyire is ömlengtem róla - továbbra is "csak" egy licenszjáték :) tehát megfelelő elvárásokkal illik hozzányúlni!

(4k-ról skálázva azé megnéznék róla pár shotot, de csak h mondhassam: jobb volt ez zsizsizve :D de lehet meglepne, elnézve 1-2 jobb pécés shotot...)
Ugyanezek a képek recés okádékként jobbak lennének? Ne mondd már... Szedd le Pc-re, és válts 720p NOAA és valami emberi minőség között. Meglepne, ha a recésredva tetszene jobban.

szerk: Ok, feleslegesen koptattam a mindent, látom te is azt írtad, hogy valószínű mégis szebb lenne, csak amolyan AMD-s önámító módra fogalmaztál. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1202 2016.04.04. 11:31

donatus13 írta:Nem hagyták ott , rendbe rakták teljesen. Én is az alappal játszom, teljesen jó, titans nincs meg.
Én ennél jóval lesújtóbb ismerős backer véleményekkel találkoztam eddig, de kevés vagyok ahhoz, hogy megítéljem.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1203 2016.04.04. 11:46

@Zó

Meg tudom érteni a panaszukat, a titans miatt. De azért ne felejtsük már el, hogy az alapban minden benne van amit mondtak. A titans egy kiegészítés és egyáltalán nem rossz. Persze akkor szokásosan jön a hiszti, hogy az alapnak kellett volna ilyennek lennie. Könyörgöm, ott tartunk ,hogy a total war játékokhoz 2,5 euró a vér, x euró egy faction. Paradox játékokról ne is beszéljünk. Ilyen a világ, egyáltalán nem durva amit csináltak, az uber egy féreg csapat, de a játék attól még nem szar.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1204 2016.04.04. 12:36

donatus13 írta:Ilyen a világ, egyáltalán nem durva amit csináltak, az uber egy féreg csapat, de a játék attól még nem szar.
Persze attól nem kell szarozni a játékot, de egy közösségileg finanszírozott projektnél várható ilyenkor a savazás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1205 2016.04.04. 12:40

Moby kiszemelte és lecsapott áldozatára! Most legalább le tudtam olvasni, hogy mi az új profilneve!

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #1206 2016.04.04. 13:12

DanielT írta:Moby kiszemelte és lecsapott áldozatára! Most legalább le tudtam olvasni, hogy mi az új profilneve!

phpBB [media]

Azért ehhez mázli kell!

Spoiler
Nem igaz, hogy nem jött senki, aki a vadászrepülőből ki és visszaugrás közben lekéselte volna az ejtőernyőst!
Amúgy a hosszú pályafutásom alatt kb. 3x ugrottam ki repülőből, ebből egyszer sem éltem túl. Az első után találtam meg csak az ejtőernyőnyitó gombot :vigyor3: , másodszor elkaszált egy másik gép, harmadszor ledaráltak.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1207 2016.04.04. 13:19

http://www.pcgamer.com/dark-souls-3-review/

ds 3 review:) ha valakit érdekel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1208 2016.04.04. 13:29

DanielT írta:Moby kiszemelte és lecsapott áldozatára! Most legalább le tudtam olvasni, hogy mi az új profilneve!
Előtte még volt egy rendezook, csak avval már hosszú lett volna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1209 2016.04.04. 13:45

Moby írta:Előtte még volt egy rendezook, csak avval már hosszú lett volna.
:banplz:

@Greyfox: A te ejtőernyős karriered is impresszív! :DD
Avatar
donatus13

Hozzászólás #1210 2016.04.04. 13:54

BF4 nek is az lett a veszte ,hogy túl sok ilyen ejtőernyős meg minden féle amatőr játszik vele. Na majd az első VH-s fosba :D ott aztán nem lesznek ilyen jelenetek. Márpedig nagyon mondják ,hogy a bf5 ott fog játszódni, de nagyon nem tudom elhinni, elég fos lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1211 2016.04.04. 14:00

A BF4-nek lett VESZTE???? :(
Mikor? Szóhattatok vóna legalább, hátha egyszer még bemennék vértokádni :sir:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1212 2016.04.04. 14:03

Megjöttek a picikék. Holnap teszt. :eplus2:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1213 2016.04.04. 14:16

Moby írta:Megjöttek a picikék. Holnap teszt. :eplus2:
HOPSZIKA! :wow1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1214 2016.04.04. 14:18

Moby írta:Megjöttek a picikék. Holnap teszt. :eplus2:
Spoiler
Kép
mióta leald kompatibilis az lg? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #1215 2016.04.04. 14:26

Micsu írta:mióta leald kompatibilis az lg? :D
Nézd el ezt az apró bakit most nekem. Egyszer azért lehettek kicsit elnézőek is :sir:
Avatar
arty

Hozzászólás #1216 2016.04.04. 15:31

dt - megvan még a crt tévéd? használod is? 21. századkompatibilis még? :) agyalok egy klasszik xboxon :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1217 2016.04.04. 15:39

arty írta:dt - megvan még a crt tévéd? használod is? 21. századkompatibilis még? :) agyalok egy klasszik xboxon :D
Megvan, mostanában nem használtam. Sőt, most vettem egy 16 centis körülit, nagyanyámnak a konyhába. Majd ki fogok próbálni rajta valamit egyszer. :)

Classic Boxot mire? Azt csak emulátorra van értelme tartani, de annak meg azért nem jó, mert elviselhetetlenül hangos.
Avatar
insp

Hozzászólás #1218 2016.04.04. 15:50

DanielT írta:Megvan, mostanában nem használtam. Sőt, most vettem egy 16 centis körülit, nagyanyámnak a konyhába. Majd ki fogok próbálni rajta valamit egyszer. :)

Classic Boxot mire? Azt csak emulátorra van értelme tartani, de annak meg azért nem jó, mert elviselhetetlenül hangos.
Mar egy Burnout 1-2-3-Revenge + PGR 1-2 miatt is erdemes tartani :) Nekem is van 2. (moddolva + venti 10%-ra allitva csendben teszi a dolgat, media centerkent ugyan eljart felette az ido, de a maga idejeben verhetetlen volt media centerkent is)
Avatar
Moby

Hozzászólás #1219 2016.04.04. 15:56

Van nekem is egy, de vagy 4 éve nem kapcsoltam be. Értelme se lenne, mer át lett a kimenete komponensre henkelve(720p miatt), és a mostani tévén szerintem má nincs is olyan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1220 2016.04.04. 15:59

insp írta:Mar egy Burnout 1-2-3-Revenge + PGR 1-2 miatt is erdemes tartani :) Nekem is van 2. (moddolva + venti 10%-ra allitva csendben teszi a dolgat, media centerkent ugyan eljart felette az ido, de a maga idejeben verhetetlen volt media centerkent is)
Egy venti hekk nekem is jól jönne. Potméteres, vagy szoftveres? Az enyémben szerintem a vinyó még, ami borzalom, de abba nagyon bele kellene magam ásni, hogy hogyan tudnám klónozni egy másikra.

Ja PGR2 és Burnout 3, elég ultimate kombó! :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1221 2016.04.04. 16:02

Az utolsó 7 napra pedig jöjjön 7 karakter, akiket kedvelek a from játékokból.
Az első: Maiden In Black
Kép
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1222 2016.04.04. 17:06

Zóanagyvarázsló írta:A boxos után most PS4-logós Overwatch-videó jött.

Overwatch vidi
Szóval még mindig úgy éreztem a reggeli kávét szürcsölgetve, hogy ezt simán nézném 1,5 óráig, de a játék nem hiányzik. :whatever:
Avatar
Botond

Hozzászólás #1224 2016.04.04. 17:24

Moby írta:Megjöttek a picikék. Holnap teszt. :eplus2:
Spoiler
Kép
Hirtelen duplájára nőtt a nappali vagy hogy lett a 48ból 79? :D Ráadásul kétszer? WCn ennyit ülsz hogy oda is kellett egy?! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #1225 2016.04.04. 17:53

Botond írta:Hirtelen duplájára nőtt a nappali vagy hogy lett a 48ból 79? :D Ráadásul kétszer? WCn ennyit ülsz hogy oda is kellett egy?! :D
Konyhába.
Avatar
arty

Hozzászólás #1226 2016.04.04. 18:08

Moby írta:Van nekem is egy, de vagy 4 éve nem kapcsoltam be. Értelme se lenne, mer át lett a kimenete komponensre henkelve(720p miatt), és a mostani tévén szerintem má nincs is olyan.
eladó? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #1227 2016.04.04. 19:10

arty írta:eladó? :D
Nemsajna. Ereklye.(nem, nem az xbox mivolta miatt).
Avatar
arty

Hozzászólás #1228 2016.04.04. 19:18

Botond írta:Hirtelen duplájára nőtt a nappali vagy hogy lett a 48ból 79? :D Ráadásul kétszer? WCn ennyit ülsz hogy oda is kellett egy?! :D
Én meg se merek szólalni, úgyis csak az irigység sütne a hsz-ből... :))
Avatar
Botond

Hozzászólás #1229 2016.04.04. 19:21

Moby írta:Konyhába.
Na de komolyan, mi volt az input, ami ezt indukálta hirtelen, amikor a 48as LGről levezetted, hogy az egy sz*r? Vagy ez ilyen vicces kép volt, mint a 4 titan x-es vkitől, hogy megjött az új gép?
Avatar
Moby

Hozzászólás #1230 2016.04.04. 19:21

Az gondolom fel sem merült senkiben, hogy az enyém lesz. Nincs másfél millióm tévére, de ha lenne nem erre költeném. Van két srácom, az ő befektetéseik sokkal-sokkal fontosabbak, mint valami polgárpukkasztó teknó otthonra. Ilyen méretet eleve inkább projival oldanék meg. Holnap leteszteljük, aztán megy ki ügyfélnek. Őket is próbáltam lebeszélni ilyen agyfaszról, de sajnos nem lehetett.
Avatar
insp

Hozzászólás #1231 2016.04.04. 19:47

DanielT írta:Egy venti hekk nekem is jól jönne. Potméteres, vagy szoftveres? Az enyémben szerintem a vinyó még, ami borzalom, de abba nagyon bele kellene magam ásni, hogy hogyan tudnám klónozni egy másikra.

Ja PGR2 és Burnout 3, elég ultimate kombó! :eljen:


Szoftveres. Mindkettoben Xecuter van.

Sot az egyikben meg egy ilyen is (bar a kulonbozo BIOS-ok kozotti valtast sosem probaltam, csak tetszett nagyon a kijelzo :vigyor0: -hasonlo okokbol ragaszkodtam az antec hazamhoz is a mostani wannabe gamer konfig epitesnel)
Kép



Potis szabalyzas is boven megteszi, mert semmi sem igenyli, hogy 10%-nal jobban porogjon.
Vinyo cserere ugy emlekszem, nem volt olyan nagy mutatvany, de valoban kellene kis utanajaras. Evox telepitovel mukodott a dolog.
Avatar
Bucser

Hozzászólás #1232 2016.04.04. 19:57

Mi a here ez a 120*60-as avatar limit? A mindenhol hasznalt avatarom nem fer be.... :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1233 2016.04.04. 20:06

Bucser írta:Mi a here ez a 120*60-as avatar limit? A mindenhol hasznalt avatarom nem fer be.... :banplz:
Mehet 60*60 is :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #1234 2016.04.04. 20:21

Moby írta:Az gondolom fel sem merült senkiben, hogy az enyém lesz. Nincs másfél millióm tévére, de ha lenne nem erre költeném. Van két srácom, az ő befektetéseik sokkal-sokkal fontosabbak, mint valami polgárpukkasztó teknó otthonra. Ilyen méretet eleve inkább projival oldanék meg. Holnap leteszteljük, aztán megy ki ügyfélnek. Őket is próbáltam lebeszélni ilyen agyfaszról, de sajnos nem lehetett.
Csalódott vagyok. Azt hittem megtaláltad a 4k bölcsesség kövét és alig várod, hogy velünk is megosszad, hogy aztán jól tudjunk 4k monitort választani. :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1235 2016.04.04. 20:41

phpBB [media]


Ez annyira jó, hogy muszáj volt hoznom.

Erről a kardról van szó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1236 2016.04.04. 21:06

Botond írta:Csalódott vagyok. Azt hittem megtaláltad a 4k bölcsesség kövét és alig várod, hogy velünk is megosszad, hogy aztán jól tudjunk 4k monitort választani. :(
Ne hari! :sir:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1237 2016.04.04. 21:14

insp írta:Szoftveres. Mindkettoben Xecuter van.

Sot az egyikben meg egy ilyen is (bar a kulonbozo BIOS-ok kozotti valtast sosem probaltam, csak tetszett nagyon a kijelzo :vigyor0: -hasonlo okokbol ragaszkodtam az antec hazamhoz is a mostani wannabe gamer konfig epitesnel)
Kép
Potis szabalyzas is boven megteszi, mert semmi sem igenyli, hogy 10%-nal jobban porogjon.
Vinyo cserere ugy emlekszem, nem volt olyan nagy mutatvany, de valoban kellene kis utanajaras. Evox telepitovel mukodott a dolog.
Köszi az infót, ez a szoftveres fan control megmozgatta a fantáziám! Na, majd egyszer, ha brickelni akarom, akkor nekiesek. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1238 2016.04.04. 21:18

arty írta:eladó? :D
Fillérekért találsz. Én múltkor vettem 6k-ért egy karcmentes, új állapotú Trinitront, amit a service menüvel sikerült tönkretennem.. :D Geometriát akartam korrigálni, de semmi grafikus gui nincs, egy rémálom az egész és nem tudom visszahozni.

Most hétvégén 4K-ért vettem azt a 12? 14? colos Grundigot nagymuternak, pici, könnyű, teljesen fasza.

Vadássz valami vad jószágot!
Avatar
Moby

Hozzászólás #1239 2016.04.04. 21:21

Az ms irtó komolyan gondolja ezt a sztórt :taps: A one-osok már tolják a frinedlistemen a kvantumbrét, a pécés sztórban meg még ára sincs(illetve csak úgy nem is érhető el). LEL
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1240 2016.04.04. 21:24

Moby írta:Az ms irtó komolyan gondolja ezt a sztórt :taps: A one-osok már tolják a frinedlistemen a kvantumbrét, a pécés sztórban meg még ára sincs(illetve csak úgy nem is érhető el). LEL
Ha olcsón beleakadsz egy pluszba, akkor légyszi gondolj rám.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1241 2016.04.04. 21:30

DanielT írta:Ha olcsón beleakadsz egy pluszba, akkor légyszi gondolj rám.
Okka. Ha igaz lesz egy. De te nem kérdezed honnan, én nem mondom meg honnan, és mindenki boldog :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1242 2016.04.04. 21:32

Moby írta:Okka. Ha igaz lesz egy. De te nem kérdezed honnan, én nem mondom meg honnan, és mindenki boldog :D
Eszembe se jutott hasonló illetlenség... :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1243 2016.04.05. 05:30

Kép

Spoiler
Unreal Engine 4
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1244 2016.04.05. 06:44

A QB-re és Forzára való felkészülés jegyében, bejelentkeztem a Windows Store-ba, hogy kipróbáljak egy letöltést, illetve a csodás UWA app rendszert.

A Killer Instinct-re esett a választásom.

1. Letöltés előtt nem kérdezte hova, fogalmam sincs, hogy hol kéne állítani, nyilván majd kigányolom valahonnan, de ez szánalamas.
2. Nem mutatja se a letöltés sebességét, se a várható hátralévő időt. Van egy csík és, hogy hány gigát szedett le eddig.

Undorító, az Apple legrosszabb időszakát másoló PUTRI.

Hol élnek ezek az állatok?! Kinek az igényeire próbálnak ezek optimalizálni? Valami agyhalott atkáéra? Milyen programban nem látszik a letöltés hátralévő ideje és sebessége?! Áh, reménytelen ez a cég. :levele:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1245 2016.04.05. 07:18

DanielT írta:A QB-re és Forzára való felkészülés jegyében, bejelentkeztem a Windows Store-ba, hogy kipróbáljak egy letöltést, illetve a csodás UWA app rendszert.
A Killer Instinct-re esett a választásom.
1. Letöltés előtt nem kérdezte hova, fogalmam sincs, hogy hol kéne állítani, nyilván majd kigányolom valahonnan, de ez szánalamas.
2. Nem mutatja se a letöltés sebességét, se a várható hátralévő időt. Van egy csík és, hogy hány gigát szedett le eddig.
Undorító, az Apple legrosszabb időszakát másoló PUTRI.
Hol élnek ezek az állatok?! Kinek az igényeire próbálnak ezek optimalizálni? Valami agyhalott atkáéra? Milyen programban nem látszik a letöltés hátralévő ideje és sebessége?! Áh, reménytelen ez a cég. :levele:
Várjál, tudom fokozni! :banplz:
Kép
Szerk.: Természetesen a leírásban lévő linket nem lehet kijelölni, így vágólapra másolni sem. :levele:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1246 2016.04.05. 07:34

benőmenő írta:Várjál, tudom fokozni! :banplz:
Kép
Szerk.: Természetesen a leírásban lévő linket nem lehet kijelölni, így vágólapra másolni sem. :levele:
No, mint kiderült az egyetemi windows-ra nem is lehet leszedni ezt a frissítést. Ezzel jelentősen egyszerűsödött az a kérdés, hogy támogatom-e a platformot bármilyen formában. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #1247 2016.04.05. 07:49

és mese nincs, egyre több játék majd "ide" jön :( :( :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1248 2016.04.05. 08:08

arty írta:és mese nincs, egyre több játék majd "ide" jön :( :( :(
Csak amik miatt eddig Fosbone-t kellett volna venni. Szerintem nincs más olyan barom, aki exkluzívan ide rakja a cuccait.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1249 2016.04.05. 08:16

Még gyorsan arra volt időm, hogy elindítsam a Killert. Addig persze nem engedett be, amíg Live accot nem regisztráltam, noha legjobb tudomásom szerint a Store-ba is azzal léptem be, tehát feléjük online az vagyok, aki eddig 360-on is. Ehelyett nicknevet kell választanom, ami persze foglalt, hisz már egyszer kiválasztottam annak idején. Gratulálok, nyomozhatok, hogy mi a fasz van.

Mindegy, hagytam a temporary nevet és utána már csak 1 percig kellett néznem a "checking downloadable content" feliratot és máris a menüben találtam magam. Ez vicces lehet minden indításnál...

Szerencsére többször valszeg nem fogom látni, mert a demó 1 meccse bőven több volt, mint amire nekem igényem van ebből.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1250 2016.04.05. 08:21

DanielT írta:Kép

Spoiler
Unreal Engine 4
A spoiler elolvasásáig simán azt hittem, ez Botond tévéjéről a 4K-ra felskálázott Simon's Quest.
Avatar
deep

Hozzászólás #1251 2016.04.05. 08:22

DanielT írta:Még gyorsan arra volt időm, hogy elindítsam a Killert. Addig persze nem engedett be, amíg Live accot nem regisztráltam, noha legjobb tudomásom szerint a Store-ba is azzal léptem be, tehát feléjük online az vagyok, aki eddig 360-on is. Ehelyett nicknevet kell választanom, ami persze foglalt, hisz már egyszer kiválasztottam annak idején. Gratulálok, nyomozhatok, hogy mi a fasz van.

Mindegy, hagytam a temporary nevet és utána már csak 1 percig kellett néznem a "checking downloadable content" feliratot és máris a menüben találtam magam. Ez vicces lehet minden indításnál...

Szerencsére többször valszeg nem fogom látni, mert a demó 1 meccse bőven több volt, mint amire nekem igényem van ebből.
Esssszméletlen mennyire igénytelen ez a cég. OdaOKÁDJÁK ezt a mocskot eleve, amit store-nak mernek nevezni, de még a játékban is szopatnak csatakosra. Szembemennek minden konvencióval amit eddig a szakma kitaposott és ilyen böszme baromságokat csinálnak, aztán rácsodálkoznak, hogy nem jönnek az eredmények.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1252 2016.04.05. 08:24

DanielT írta:Hol élnek ezek az állatok?! Kinek az igényeire próbálnak ezek optimalizálni? Valami agyhalott atkáéra? Milyen programban nem látszik a letöltés hátralévő ideje és sebessége?! Áh, reménytelen ez a cég. :levele:
Botond a célközönség, ő megmondta, hogy király lesz, mert ez nem plusz egy kliens, mint a szarasztím.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1253 2016.04.05. 08:34

DanielT írta:Még gyorsan arra volt időm, hogy elindítsam a Killert. Addig persze nem engedett be, amíg Live accot nem regisztráltam, noha legjobb tudomásom szerint a Store-ba is azzal léptem be, tehát feléjük online az vagyok, aki eddig 360-on is. Ehelyett nicknevet kell választanom, ami persze foglalt, hisz már egyszer kiválasztottam annak idején. Gratulálok, nyomozhatok, hogy mi a fasz van.
Mindegy, hagytam a temporary nevet és utána már csak 1 percig kellett néznem a "checking downloadable content" feliratot és máris a menüben találtam magam. Ez vicces lehet minden indításnál...
Szerencsére többször valszeg nem fogom látni, mert a demó 1 meccse bőven több volt, mint amire nekem igényem van ebből.
Szerencsére account gondom nekem nincs vele. Ugyan az a fiók, amivel anno az MSN messengerre regisztráltam és azóta is azzal jelentkezek be telóra, skype-ra, PC-re és így live-ra is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1254 2016.04.05. 08:41

No, kiderült, hogy az Xbox Live profilom még sgmailes(LOL) email címmel van regisztrálva, pedig úgy emlékeztem, hogy azt átraktam. Na mindegy, sikerült abba bejelentkeznem, hogy megnézzem mit kínál a Live élmény manapság.

Nem csalódtam! Amennyiben arra számítottam, hogy mindent alulmúló igénytelenséggel fogok találkozni.

"Játékaim" Menüpont üres. Semmi, zéró, nuku.

"Eredményeim" menüponton ilyen igényes felületen áttekinthetőek az acsijaim. Hát nem gyönyörű? Büszkeséggel tölt el, ahogy ránézek erre a csodálatos dicsőségfalra!

(Nem vágtam le semmit, ez a teljes oldal.)
dwdwqee2222.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #1255 2016.04.05. 09:27

arty írta:és mese nincs, egyre több játék majd "ide" jön :( :( :(
Mitől jönne ide? A kiafok szerinted egy állatok, akik itt majd jól nem akarják eladni a játékaikait? Fog szerited itt bárki bármit venni? LÖL Ez a quantumbré is akkor kibaszott bukta lesz, mint a ház, ezt garantálom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1256 2016.04.05. 09:43

DanielT írta:
dwdwqee2222.png
Végre van szarságban vetélytársa a Steamnek! Ugye, ti is annyit szenvedtek ott, hogy jól esik egy másféle fájdalom is?

Meg gondoljuk bele, hogy 2004-ben milyen volt a Steam! 12 év múlva ez is használható lesz valamire (lehet, hogy ez játék lesz), addigra úgyis ide jön minden, ez a mai arty-prognózis. Kis türelmet kérek a sokszor bizonyított MS számára!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1257 2016.04.05. 09:44

Számomra az a felfoghatatlan, hogy ezek az istenverte barmok még mindig nem ismerték fel, hogy ha valamit rá akarnak kényszeríteni a userekre a saját üzleti érdekeik miatt, akkor mindent el kéne követni, hogy önként és vigyorogva vegye be mindenki a tablettát. Értsd: Nem olyan látványosan elbaszni és megszívatni mindenkit, hogy egy életre elássák és megbélyegezzék az újítást.

3 release után elérték, hogy gyakorlatilag mindenki gyűlöli az UWA rendszert és folyamatosan alázzák, minden lehetséges platformon. Ez a része mondjuk így helyes, én is megteszem, amit tudok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1258 2016.04.05. 09:55

MS Twitter:

"Codes for the Windows 10 version should arrive within 7-10 days of release"

Epik shit! Egyrészt, hogy késve küldik, másrészt, hogy még azt se tudják megmondani pontosan, hogy mikorra állítják be a küldő robotot. Kiváló felhasználói élmény. :eljen:

Egyébként, meg erre számítottam már a kezdetektől: (Reddit user infó)

"Activating your XB1 code will unlock the game in the Windows 10 store, too - it's a combined license - so no separate code to sell!"

szerk:
Spoiler
Na, most, hogy kellően megijedt mindenki, jött egy Remedy twitter üzenet is: it's your code to do whatever you please with. :)

Szóval mégis lesz eladó, nem csoda, kellenek az MS-nek a számok, hogy hányan "vették" a hiper sikeres Windows Store-ban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1259 2016.04.05. 10:51

Késve? Mihez képest késve? NINCS A MEGJELENÉSNEK IDŐPONTJA! :D
Nem tudod megvenni sem. Az áruházi oldala nem él, vagyis elérhető, van rajta egy inaktív "ingyenes" feliratú gomb. De hogy mikortól tudod megvenni akár pénzért, nos az titok.
Ez az egész nem EPIK SHIT, ez bazdmeg intergalaktik shit. Ezt az egész foshalmazt valami húgyfoltos, 0ft-ot termelő tóth&fiai informatikai bt is mérföldekkel jobban kendácsolná össze. És arty ettől félti a usereket... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1260 2016.04.05. 10:54

TOPLEL bazdmeg, ÁRUHÁÁÁÁÁZ :eplus2:
Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”