A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12181 2016.10.29. 02:54

TasManXT írta:Nem elég, hogy SOHA nem fog megjelenni, ma felfedeztem egy számomra új dolgot a Star Citizen kapcsán, mégpedig, hogy elő lehet fizetni a hírekre.
Persze sok fasságot adnak az előfizetésben, egy még meg sem jelent játékhoz... kuponokat, mindenféle felesleges fasságot. Belenéztem egy videóba reggel, ami 60 percen keresztül szólt a semmiről.. beletekergettem, majd a végén nyomtam egy leiratkozást a youtube csatornájukról. Lev listáról töröltettem magam. Javasolnám, hogy ezt a szemetet akkor vegyük elő újra, amikor a következő világháború, és az első zombi apokalipszis után egy idegen civilizáció megtalálva a forráskódot, talán összeszarik belőle egy bétát.


Nem azert, de informalodj mielott terjeszted a hulyeseget.

Amit erdemes megnezni mint friss content az a proc planet demo valamint a unified 3rd and 1st person video

phpBB [media]


A beruhazas meg alapbol 54 dollar. amire +20 dollarral 2 jatekot kapsz. 1. Star Citizen 2.Squadron 42.

Squadron 42 valoszinuleg megjelenik 2017 elso feleben (de az is lehet csuszik megint). Ez a Single Player experience (elvi;eg valahol 30 ora korl lesz a hossza.

Star Citizen Alpha jatszhato jelenleg. Ez az egesznek az MMO resze.
Az FPS ratyi a Universe modban barmilyen gepen jatszod, ugyanis a 64 bit precision conversion utan a network code-ot is at kell irniuk ami folyamatban van (jelenleg nincs megoldva a network culling ezert barmi tortentik barhol az instanceban a Kliens lokalisan is le akarja szimulalni.

A 1st person viewban meg eleg nagy a headbob a unified animok miatt, de mar megoldottak csak a 2.6-s patchben kerul az alabbi implementalasra, (vision stabilization)

phpBB [media]


Ha bajod van kerdezz ne csak obegass:)
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12182 2016.10.29. 03:01

Csoffadt forum nem engedett szerkeszteni.

"Az elofizetes pont arra szolgal hogy a community contentet nem development penzbol toljak (Jump Point magazin ami kb egy havi 60 oldalas magazin development insightal interjukkal etc). Ebbol fizetik a community managerek fizeteset az Around the Verse / Reverse the Verse / Guide to the Galaxy/ Bugsmashers / Subscriber Townhall video sorozat kesziteset ami minden heten legalabb 1.5-2.5 ora video tartalmat ad.

Amit erdemes megnezni mint friss content az a proc planet demo (nem a gamescom-os hanem a legutobbi ami Citizenconon volt bemutatva) valamint a unified 3rd and 1st person video (lentebb linkeltem)"
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12183 2016.10.29. 05:23

Na Mekee meg az en benchmarkom kozotti kulonbseg sem sok.

3DMark Bench Comparison

A 3570K lassan erett lesz a cserere. valoszinuleg az lesz a kovetkezo 1-2 even belul. Alaplapom most lett cserelve mert a regi ASUS Maximumom meghalt egy tulfeszultseg miatt es nem lehetett ugyanazt kapni... Abban elment a processzor 4.5-on is... ebben a masikban 4.2 felett kek halal. :schmoll2:

Mindenesetre latszik mekkora bullshit az overall score score:) 30% a javamra a graphics scoreban 5% Meekenek physicsben amibol 3dmarkeknal az kovetkezik hogy csak 10%-al erosebb a gep... LOL :falbav:

A GTX 1080 2050-en ketyeg boost clockban stabilan a memoria pedig 5500-n (mivel GDDR5X igy 11Ghz... leirni is felelmetes...) :csodalk:

Memoriat nem piszkaltam az tovabbra is 1600-on megy (nem erdemes marginalis emelesert destabilizalnom a rendszert ugy erzem. :love11:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12184 2016.10.29. 08:50

Bucser írta:Na Mekee meg az en benchmarkom kozotti kulonbseg sem sok.

3DMark Bench Comparison

A 3570K lassan erett lesz a cserere. valoszinuleg az lesz a kovetkezo 1-2 even belul. Alaplapom most lett cserelve mert a regi ASUS Maximumom meghalt egy tulfeszultseg miatt es nem lehetett ugyanazt kapni... Abban elment a processzor 4.5-on is... ebben a masikban 4.2 felett kek halal. :schmoll2:

Mindenesetre latszik mekkora bullshit az overall score score:) 30% a javamra a graphics scoreban 5% Meekenek physicsben amibol 3dmarkeknal az kovetkezik hogy csak 10%-al erosebb a gep... LOL :falbav:

A GTX 1080 2050-en ketyeg boost clockban stabilan a memoria pedig 5500-n (mivel GDDR5X igy 11Ghz... leirni is felelmetes...) :csodalk:

Memoriat nem piszkaltam az tovabbra is 1600-on megy (nem erdemes marginalis emelesert destabilizalnom a rendszert ugy erzem. :love11:
Persze, mert nem is irja milyen kártya, arra levon 10% ot. :)
Memoria nekem irás-olvasásban hozott jelentősen, bár az enyém alapbol 1800-as, azt raktam 2400-ra, feszt feltoltam 1,65v ra, idozites meg kapott 1-1 pluszt, igy egy jo 30-35% sebesseget hozott. Bar nemigen látszik meg játék közben.
Procibol is ha lesz időm, akkor biztos ki lehet hozni többet, ezt a 4,4-et csak kis fesszel meg szorzoval csináltam, lehetne még kisérletezni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #12185 2016.10.29. 10:26

Behúztam a Titanfall 2-őt, most tölt...tolja innen valaki?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12186 2016.10.29. 10:30

Zóanagyvarázsló írta:Nem egy DMC a Batman, de az AC-ra nagyon ráver. Eleve van benne hard szint, ami tud szívatni (a magamfajta kúzereket legalábbis), ami fölötte van, pláne. A tingli-tangli akció-kalandok mezőnyében meg szinte überhardcore. Például a Remember Me-t nem tudom, hogy nézted-e, az európai cyberpunk art lehet, hogy bejönne neked, a mechanika az meg ultralight.
Remember Met még régen 360-on játszottam. Ha jól emlékszem, akkor játékként nem tudom értékelni, és sztoriként is nagyon vékonyra sikerült. 1-2 pillanata volt csak (pl. a robot zongorán Satie egyik művét játszotta).
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #12187 2016.10.29. 11:39

Zóanagyvarázsló írta:Igen, vannak témák, melyeknél te vagy a legszemellenzősebb hater, általánosságban értettem :ravasz1:

Én is tartottam mindig a sandboxtól, tudod, és nincs bajom az előszűréssel. Van olyan parkouringos játék, ahol a kisebb szabadságnövelés is betett a cső után, mert ótvarul csinálták meg, bár azért messze nem lett teljesen moslék az összkép (Prince of Persia: Warrior Within). Még ha a játék totál szar, akkor is érdekel, hogy a design milyen, mert érdekel a műfaj és a ME. Mindazonáltal már találkoztam olyan - nem vadidegen - véleményekkel is, melyek szerint a sandbox miatt lett jobb vagy egyáltalán jó :wow2:
Én amugy a demot megpróbáltam végigjátszani (vagy az béta volt?), de már azt untam a végére - pontosabban demotivál, amikor látom, hogy egy gigantikus térkép egyötödén vagyok, amin belül egy missön már csak egy porszem és pár "kijelölt" cél után "fussak amerre látok" és - FELTÉTELEZEM - a teljesben 20 ilyen után feloldódik a térkép következő ötöde és... kirepülazikszpé, erpégéelemek és szendbox(mindenlegyennyíltvilágú!!!) :(( Néhány kivételtől eltekintve nálam nem szokott igazán működni: az utolsó felét/harmadát már mindnek tisztességből toltam csak le.

(és mindez gondolom azok miatt, akik szerint a doom is akkor jó, ha huszonórás... másképp "nem éri meg" kilóra... szendiben meg ócsó az óra gyártása, élnek is a lehetőséggel)
Avatar
arty

Hozzászólás #12188 2016.10.29. 11:42

aabyssx írta:Batman egy ultralight játék (meg az Assassins Creed is), csak én valami miatt bírom, ha lehet magasra mászni és onnan körülnézni.
A nyolcadik magaszramászós acémet nyomom és már a legkevésbé sem tölt el elégedettség, amikor körbeforog a világ a magasban :( A kettesben, a brotherhoodban ZABÁLTAM, minden magaslatra felmásztam azért a 7 másodpercért... de elhasználódott (vagy csak a zene nem passzol a mostaniakban?).
Avatar
Moby

Hozzászólás #12189 2016.10.29. 13:56

eje75 írta:Behúztam a Titanfall 2-őt, most tölt...tolja innen valaki?
Én má ilyenekért nem adok pénzt. Az 5 órást kampányt letolom ha egyszer bekerül origin vaultba, vagy a trialba.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12190 2016.10.29. 14:02

Bucser írta:Nem azert, de informalodj mielott terjeszted a hulyeseget.

Amit erdemes megnezni mint friss content az a proc planet demo valamint a unified 3rd and 1st person video

video1

A beruhazas meg alapbol 54 dollar. amire +20 dollarral 2 jatekot kapsz. 1. Star Citizen 2.Squadron 42.

Squadron 42 valoszinuleg megjelenik 2017 elso feleben (de az is lehet csuszik megint). Ez a Single Player experience (elvi;eg valahol 30 ora korl lesz a hossza.

Star Citizen Alpha jatszhato jelenleg. Ez az egesznek az MMO resze.
Az FPS ratyi a Universe modban barmilyen gepen jatszod, ugyanis a 64 bit precision conversion utan a network code-ot is at kell irniuk ami folyamatban van (jelenleg nincs megoldva a network culling ezert barmi tortentik barhol az instanceban a Kliens lokalisan is le akarja szimulalni.

A 1st person viewban meg eleg nagy a headbob a unified animok miatt, de mar megoldottak csak a 2.6-s patchben kerul az alabbi implementalasra, (vision stabilization)

video2

Ha bajod van kerdezz ne csak obegass:)
Nem csak óbégatok, hanem olvasok is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12191 2016.10.29. 14:17

Moby írta:Én má ilyenekért nem adok pénzt. Az 5 órást kampányt letolom ha egyszer bekerül origin vaultba, vagy a trialba.
en nem latok nagy különbseget a BF1 es TF2 között...
jo review-k, multiplayer + rövid kampany. mik azok az "ilyenek"? :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12192 2016.10.29. 14:21

SlickAdam írta:mik azok az "ilyenek"? :nemtudom:

Aminek a multiját telibeszarom. Mint pl a TF2.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12193 2016.10.29. 14:24

Moby írta:Aminek a multiját telibeszarom. Mint pl a TF2.
tehat nem szereted a robotkákat. ugyhogy mehet az "ilyenek" dobozba. :taps:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12194 2016.10.29. 14:25

Moby írta:Ja meg Tasmannal csapattunk egy közepesen kellemest BF1-ben. Azonkívül, hogy gyűlölöm ezt a montegrappát, valamit mintha néha kezdenék érteni a történésekből, meg néha még az a csúfság is megesik, hogyha rálövök valakire, az van olyan kedves velem, hogy meg talál degleni a jóparasztkanyjába. Mármint ha nem ülök Tasman tankjában. Mer abban pusztulgurul mindenki :D
Van, hogy instant robban a tank, ami azért vicces, mert a bf4-ben is csak c4 volt képes ilyenre, és már abból is 3 kell egy tankhoz. Örültem volna egy ilyen anti-tank gránátnak az előző játékokban is... kár, hogy erre csak 100 éve volt lehetőség. :violent:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12195 2016.10.29. 14:25

SlickAdam írta:tehat nem szereted a robotkákat. ugyhogy mehet az "ilyenek" dobozba. :taps:
Fogalmam sincs miről beszélsz. Nem a robotok miatt nem érdekel a multija. Azért nem érdekel, mert szar szerintem. Akkor is szar lenne ha nem lennének benne robotok, és robotokkal sem lett jobb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12196 2016.10.29. 14:27

TasManXT írta:Van, hogy instant robban a tank, ami azért vicces, mert a bf4-ben is csak c4 volt képes ilyenre, és már abból is 3 kell egy tankhoz. Örültem volna egy ilyen anti-tank gránátnak az előző játékokban is... kár, hogy erre csak 100 éve volt lehetőség. :violent:

Az a telepíthető tank mine. Abból 1 szétszedi. De csak 1 van nálad, és nagyon okosan kell letenni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12197 2016.10.29. 14:29

Moby írta:Fogalmam sincs miről beszélsz. Nem a robotok miatt nem érdekel a multija. Azért nem érdekel, mert szar szerintem. Akkor is szar lenne ha nem lennének benne robotok, és robotokkal sem lett jobb.
en csak arrol beszelek, hogy egyiket "szeressed", masikat meg nem, pedig ugyanaz a genre. ha azt irod, hogy "ilyenek"-ert nem adsz penzt, akkor en is azt feltetelezem, hogy van valami nagy különbseg mondjuk a BF1 es TF2 között. de nincs. es ezzel felrevezetheted az ovatlan passziv olvasokat! te szemét, te! :banplz: :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12198 2016.10.29. 14:29

Moby írta:Fogalmam sincs miről beszélsz. Nem a robotok miatt nem érdekel a multija. Azért nem érdekel, mert szar szerintem. Akkor is szar lenne ha nem lennének benne robotok, és robotokkal sem lett jobb.
Biztos írtam má, de ilyen futurisztikus multiizénak a kzsf csilliárdszor jobb. Valszeg azért is toltam az egyikbe 200 órát, a másikba kettőt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12199 2016.10.29. 14:33

SlickAdam írta:en csak arrol beszelek, hogy egyiket "szeressed", masikat meg nem, pedig ugyanaz a genre. ha azt irod, hogy "ilyenek"-ert nem adsz penzt, akkor en is azt feltetelezem, hogy van valami nagy különbseg mondjuk a BF1 es TF2 között. de nincs. es ezzel felrevezetheted az ovatlan passziv olvasokat! te szemét, te! :banplz: :nyes:
A passzív olvasó jól teszi ha ugyanígy cselekszik, lévén 6 hónapon belül ugyanúgy a vaultban landol mint az elődje. Annyi esélye van ennek manapság, mint a háromlábú sünnek a hatsávos autópályán.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12200 2016.10.29. 14:35

Moby írta:Az a telepíthető tank mine. Abból 1 szétszedi. De csak 1 van nálad, és nagyon okosan kell letenni.
Nem csak az, de 1 anti-tank gránát, azért sebez szépen, asszem 20-at a heavy tank-ba, ha ebből bekapsz egyszerre 5-öt, akkor pá. :D Hiába van instant javítás a 3-as gombon, nem véd meg. Jut eszembe, tegnap is amiben ültél az már egy módosított heavy, +3 vadállat ágyú van benne, ami nem melegedős, hanem töltős. Illetve tudok ledobni lőszert meg hp-t is. A lángszórós buildet még nem próbáltam, de majd azt is megnézem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12201 2016.10.29. 14:36

TasManXT írta:Nem csak az, de 1 anti-tank gránát, azért sebez szépen, asszem 20-at a heavy tank-ba, ha ebből bekapsz egyszerre 5-öt, akkor pá. :D Hiába van instant javítás a 3-as gombon, nem véd meg. Jut eszembe, tegnap is amiben ültél az már egy módosított heavy, +3 vadállat ágyú van benne, ami nem melegedős, hanem töltős. Illetve tudok ledobni lőszert meg hp-t is. A lángszórós buildet még nem próbáltam, de majd azt is megnézem.
Az nagyon fasza gép volt, azt hozhatod máskor is :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12202 2016.10.29. 14:48

tolta / tolja valaki a Fallout 4-et? PS4-en dobtam 20 ora utan a moslek frém miatt (föleg "varosok" környeken), de a minap belekezdtem ujra pöcön es rohadt jol el tudok tökölni vele. kerdes: tudtok valami jo kis mod-ot hozza? ugye mar menüböl lehet klikkre installalni öket, igy mar hajlando vagyok kiprobalni parat, csak annyi van belölük, mint a nyü...
ezt talaltam este, eleg jo:
phpBB [media]

meg egy vivid weather nevüt, de az neha, nagyon sötette teszi a jatekot, kontrasztot is felturja, ugyhogy azt inkabb skippeltem (pedig odabaszos összessegeben)
Avatar
Moby

Hozzászólás #12203 2016.10.29. 14:53

Ez rohadtul tetszett nekem képeken:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #12204 2016.10.29. 16:22

Gyött valani peccs a fh3-hoz? Gyerek nyomatja a városban, és beleég a monitorba a 60 :wow2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12205 2016.10.29. 16:34

Moby írta:Gyött valani peccs a fh3-hoz? Gyerek nyomatja a városban, és beleég a monitorba a 60 :wow2:
FH3 WINDOWS 10 UPDATE (OCTOBER 20)
Today we'll be launching the latest update for Forza Horizon 3 on Windows 10. This update will feature minor updates to improve performance and stability for the Windows 10 version of the game.

Thanks,
Brian
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12206 2016.10.29. 16:59

[quote="TasManXT"][/quote]"I have no idea what happened, but my game is now performing much worse than it was a week ago. "
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12207 2016.10.29. 17:18

TasManXT írta:Nem csak óbégatok, hanem olvasok is.


Te olvastal 1 Kotaku Cikket a 7 darabbol allo sorozatbol en meg 4 eve vettem az elso csomagot es kovetem hetrol hetre a fejlesztest es jatszom az alfaval es az NDA alatti Evocati grouphoz is volt szerencsem amig volt idom tesztelni es szemelyesen is talalkoztam a dev team tagjaival.

Az en perspektivambol amit te csinalsz az egyenlo a "kocsmai politizalassal" a Joska ezt hallotta mert o az Orban kertesze sem szinten, mig en mondjuk bent ulok a parlamentben es a karzatrol hallgatom mi tortenik neha esellyel hogy elbeszelgessek a politikusokkal. Manchesteri Bar citizenre is beugrottam, mert a munkam odavitt pont akkor es volt lehetosegem jo par fejlesztovel beszelgetni a csapatbol.

Olvass utana es ne csak a clickbait szarokat kovesd. /starcitizen egy jo start redditen. (hivatalos forumot en is messzirol kerulom)

Es mivel flamelni nem akarok tobbet, en ennyivel le is zartam a kerdeskort:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #12208 2016.10.29. 17:24

flém ide vagy oda, a star citizen geci nagy falat bárkinek, én már nem követem, de várom, remélem nem basszák el (nagyon) :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #12209 2016.10.29. 17:27

Moby írta:Szarasztím 60MB/s-nél nem tud többen nekem sosenem. Pedig gondoltam megnézem már mekkora retek a pécés AK. De így akár 9 percbe is beletelik mire leér, pedig ha nem szarasztímről jönne, hanem mondjuk ubiszerverről, akkor 4 perc alatt is meglenne :((
psnről mg 2 perc :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12210 2016.10.29. 17:36

Bucser írta:Te olvastal 1 Kotaku Cikket a 7 darabbol allo sorozatbol en meg 4 eve vettem az elso csomagot es kovetem hetrol hetre a fejlesztest es jatszom az alfaval es az NDA alatti Evocati grouphoz is volt szerencsem amig volt idom tesztelni es szemelyesen is talalkoztam a dev team tagjaival.

Az en perspektivambol amit te csinalsz az egyenlo a "kocsmai politizalassal" a Joska ezt hallotta mert o az Orban kertesze sem szinten, mig en mondjuk bent ulok a parlamentben es a karzatrol hallgatom mi tortenik neha esellyel hogy elbeszelgessek a politikusokkal. Manchesteri Bar citizenre is beugrottam, mert a munkam odavitt pont akkor es volt lehetosegem jo par fejlesztovel beszelgetni a csapatbol.

Olvass utana es ne csak a clickbait szarokat kovesd. /starcitizen egy jo start redditen. (hivatalos forumot en is messzirol kerulom)

Es mivel flamelni nem akarok tobbet, en ennyivel le is zartam a kerdeskort:)
Rég rossz lenne ha ez már politikai vita lenne, de nálad ez már vallási. Sajnos vallási kérdésekben meg nem tudok/akarok vitába szállni.
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12211 2016.10.29. 18:17

TasManXT írta:Rég rossz lenne ha ez már politikai vita lenne, de nálad ez már vallási. Sajnos vallási kérdésekben meg nem tudok/akarok vitába szállni.


Elnezest, de honnan is jon ide a vallasi oldal?

4 eve kovetem, latom mennyi penzt szedtek ossze, latom az update-eket, latom mi van jelenleg az Alphaban es elolvasom beszamolokat.

Nem hiszek benne, hanem logikusan vegiggondolva Telecom szektorban dolgozva (project es szerzodes menedzselest csinalok) tudom milyen problemakkal kuzdenek es tudom hogy mindig van valami ami elougrik amire nem szamitottak mindezt ugy hogy mellette egy teljes dev studiot kellett a semmibol felhuzni.

Vallassossagnak ehhez semmi koze.

Nem gondolom hogy CR tevedhetetlen. Velemenyem szerint baromi szar manager mint a legtobb visionary. De mostanra olyan emberekkel vette korbe magat akik kepesek megalljt parancsolni hogy a relitas talajan maradjon.

Ha a studiok a mai napig ugy mukodnenek mint 2 evvel ezelott aggodnek. De nem igy van. El fog keszulni. Kesnek vele? Na bumm. Akkor lesz kesz, amikor. Ez volt az egyik lenyege az egesz crowdfundingnak. Addig dolgoznak rajta 120%-al amig van ra igeny penz es ido. Majd akkor nem lesz ido ha elfogy a penz.

Inkabb azoknak van vallasos meggyozodese akik kivulrol, neha bekacsintva azt mondjak, hogy itt biztos csak csalas van e soha nem lesz kesz es nem is dolgoznak semmin.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12212 2016.10.29. 18:28

Bucser írta:Elnezest, de honnan is jon ide a vallasi oldal?

4 eve kovetem, latom mennyi penzt szedtek ossze, latom az update-eket, latom mi van jelenleg az Alphaban es elolvasom beszamolokat.

Nem hiszek benne, hanem logikusan vegiggondolva Telecom szektorban dolgozva (project es szerzodes menedzselest csinalok) tudom milyen problemakkal kuzdenek es tudom hogy mindig van valami ami elougrik amire nem szamitottak mindezt ugy hogy mellette egy teljes dev studiot kellett a semmibol felhuzni.

Vallassossagnak ehhez semmi koze.

Nem gondolom hogy CR tevedhetetlen. Velemenyem szerint baromi szar manager mint a legtobb visionary. De mostanra olyan emberekkel vette korbe magat akik kepesek megalljt parancsolni hogy a relitas talajan maradjon.

Ha a studiok a mai napig ugy mukodnenek mint 2 evvel ezelott aggodnek. De nem igy van. El fog keszulni. Kesnek vele? Na bumm. Akkor lesz kesz, amikor. Ez volt az egyik lenyege az egesz crowdfundingnak. Addig dolgoznak rajta 120%-al amig van ra igeny penz es ido. Majd akkor nem lesz ido ha elfogy a penz.

Inkabb azoknak van vallasos meggyozodese akik kivulrol, neha bekacsintva azt mondjak, hogy itt biztos csak csalas van e soha nem lesz kesz es nem is dolgoznak semmin.
Ez egy nagyon korrekt védőbeszéd volt, DE! Elmegy a kurva anyjába ez a projekt és minden vezetője, amikor van pofájuk több száz és ezer dollárokat elkérni játékbeli szaros hajómodellekért.

Mindenki megérdemelné, hogy elbukja a pénzét aki beszállt 50 eurón felül. Hát térjünk már észhez baszki! Milyen álmot akarnak venni ezek a szerencsétlen lúzerek? Mi folyik itt?!

Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12213 2016.10.29. 18:32

Bucser írta:Elnezest, de honnan is jon ide a vallasi oldal?

4 eve kovetem, latom mennyi penzt szedtek ossze, latom az update-eket, latom mi van jelenleg az Alphaban es elolvasom beszamolokat.

Nem hiszek benne, hanem logikusan vegiggondolva Telecom szektorban dolgozva (project es szerzodes menedzselest csinalok) tudom milyen problemakkal kuzdenek es tudom hogy mindig van valami ami elougrik amire nem szamitottak mindezt ugy hogy mellette egy teljes dev studiot kellett a semmibol felhuzni.

Vallassossagnak ehhez semmi koze.

Nem gondolom hogy CR tevedhetetlen. Velemenyem szerint baromi szar manager mint a legtobb visionary. De mostanra olyan emberekkel vette korbe magat akik kepesek megalljt parancsolni hogy a relitas talajan maradjon.

Ha a studiok a mai napig ugy mukodnenek mint 2 evvel ezelott aggodnek. De nem igy van. El fog keszulni. Kesnek vele? Na bumm. Akkor lesz kesz, amikor. Ez volt az egyik lenyege az egesz crowdfundingnak. Addig dolgoznak rajta 120%-al amig van ra igeny penz es ido. Majd akkor nem lesz ido ha elfogy a penz.

Inkabb azoknak van vallasos meggyozodese akik kivulrol, neha bekacsintva azt mondjak, hogy itt biztos csak csalas van e soha nem lesz kesz es nem is dolgoznak semmin.
De, nagyon is dolgoznak valamin... nagyon tehetséges művészek és szakemberek gyártanak trailereket / demokat és tényleg kajálják az emberek, hiszen én is vártam/várom, hogy ebből mi sül ki. Viszont rohadtul senki sem látja az alagút végét, és hogy csak a pénz kell, hogy további dev diary meg tököm tudja mi készüljön. Na azért ahhoz kell pofa. Nem értem, hogy az egészet miért nem onnan közelítették meg, hogy leraknak egy játékot az asztalra, és az később újabb funkciókkal bővül.. hiszen olyan réteg a célközönség, akik tudnak várni és simán belementek volna ebbe. Az Eve online sem azzal kezdte, hogy olyan amilyen most, hanem hosszú évek (10+) ért el oda ahol most van... ráadásul az meg free to play lesz következő hónapban. Tudom, hogy rossz példa, hiszen szimulátor elemeket nem tartalmaz, de más sandbox az űrben jelenleg nem nagyon van. Valamikor meg kell jelennie, mert nem hiszem hogy ez a fajta fizetős Early Acces működik, vagy egyáltalán van-e értelme. Hiszen a kontent gyártás jelenleg abból áll, hogy virítód a lét, mindenféle megjelenési dátum vagy bármi nélkül. Te abból a táborból vagy aki törődik vele, és támogatja, amit megértek, de a legtöbb pénzt az hozná, ha végre megjelenik, kész van, és az emberek pakolják bele a kosárba. Nem hiszem, hogy a vegyél most hajó csomagot, és tolhatod a demokat program nagyon vonzó lenne. Kezdjenek el konkrétumokról beszélni, és most nem arra gondolok, hogy mi lesz a játékban, hanem hogy MIKOR lesz ebből JÁTÉK. 2017? 2018? 2019? Kitart addig a lelkesedés és a hype? Hiszen a generáció aki elkezdte támogatni szépen lassan kiöregedik vagy más hobbi után néz. Pl rádiót szerel. :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12214 2016.10.29. 19:01

DanielT írta:Ez egy nagyon korrekt védőbeszéd volt, DE! Elmegy a kurva anyjába ez a projekt és minden vezetője, amikor van pofájuk több száz és ezer dollárokat elkérni játékbeli szaros hajómodellekért.

Mindenki megérdemelné, hogy elbukja a pénzét aki beszállt 50 eurón felül. Hát térjünk már észhez baszki! Milyen álmot akarnak venni ezek a szerencsétlen lúzerek? Mi folyik itt?!

Kép
Azé várjunkmán, nem kérik. Egy opcio, nem kötelező. Azt mind a játékban majd munkával megszerezheted. Az hogy ezt megveszik azzal nincs baj. Baj akkor lenne ha csak fizetősen ülhetnél ezekbe a hajókba.
Avatar
deep

Hozzászólás #12215 2016.10.29. 19:07

Bucser írta:...honnan is jon ide a vallasi oldal? 4 eve kovetem, latom mennyi penzt szedtek ossze, latom az update-eket, latom mi van jelenleg az Alphaban es elolvasom beszamolokat...
Onnan jön, hogy mindezek ellenére nem látod, hogy ebből soha nem lesz kész játék és ez rettentő szomorú. Ez egy hatalmas pénzmosás, egy temető, egy lehúzás. És ahhoz, hogy ezt megállapítsam, nem kellett 4 évig követni semmit, csak a realitás talaján belegondolni, hogy hogy is áll a "projekt".
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12216 2016.10.29. 19:25

deep írta:Onnan jön, hogy mindezek ellenére nem látod, hogy ebből soha nem lesz kész játék és ez rettentő szomorú. Ez egy hatalmas pénzmosás, egy temető, egy lehúzás. És ahhoz, hogy ezt megállapítsam, nem kellett 4 évig követni semmit, csak a realitás talaján belegondolni, hogy hogy is áll a "projekt".


Es hogy all a projekt Deep? Kivancsi vagyok ossze tudod-e foglalni anelkul, hogy az Escapist vagy a Kotaku segitene benne:)

Mert ahogy en latom neked sok fogalmad nincs rola csak osszeraktad hogy
$125 M funding? check
4 ev eltelt? check
326 munkasember? check
Kesz jatek? nincs check

Doom es szetesik a vilag es lehuzas.

Eleg egyszeru algoritmus:)

Csak eppen nem torodik azzal, hogy a 125 milla nem volt ott mindig.
Nem torodik azzal hogy a 360 alkalmazott nem volt ott mindig. (Kezdet 8 ember / Elso ev 50 / Masodik ev 150 / Harmadik ev 250 / Negyedik evre elertek a 326 almalmazottat globalisan.)

Kivancsi vagyok hogy Nalatok a Zen Studiosnal (ha meg ott dolgozol) mobil/flipper szimulatoron hanyan dolgoznak es milyen koltsegvetesbol es mennyi ideig tartott a semmibol osszehozni az elso kiadast? Aztan tedd perspektiovaba az ambiciot amire a Star Citizen/SQ 42 torekszik. Aztan probalj csuklobol egy egyenes valaszt osszehozni ami kigondolt es nem flamebaitnek van szanva.
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12217 2016.10.29. 19:39

TasManXT írta:De, nagyon is dolgoznak valamin... nagyon tehetséges művészek és szakemberek gyártanak trailereket / demokat és tényleg kajálják az emberek, hiszen én is vártam/várom, hogy ebből mi sül ki.


Meg mindig nem sikerult megerteni, hogy a dev-diary/community content az a Community Subscriber programmal van megoldva. A ship pledge-bol semmi nem megy a community programba.

Az egyetlen dolog ami development fundbol keszul majd az a Make-of video amit csinalnak majd a vegen. De azt is Development diary-kbol fogjak osszevagni mert rohadt jol van dokumentalva minden eddig.

TasManXT írta: Viszont rohadtul senki sem látja az alagút végét, és hogy csak a pénz kell, hogy további dev diary meg tököm tudja mi készüljön. Na azért ahhoz kell pofa. Nem értem, hogy az egészet miért nem onnan közelítették meg, hogy leraknak egy játékot az asztalra, és az később újabb funkciókkal bővül..


Mert vannak alapveto rendszerek amiket muszaj az elejen letisztazni. Tob Planeta tobb hajo lehet kesobb is, de networking/64 bit precision/PBR/ Unified 3rd person- 1st person animation / Instancing-zoning large world splitting/ state persistence csak az elejen mehet.

TasManXT írta: hiszen olyan réteg a célközönség, akik tudnak várni és simán belementek volna ebbe. Az Eve online sem azzal kezdte, hogy olyan amilyen most, hanem hosszú évek (10+) ért el oda ahol most van... ráadásul az meg free to play lesz következő hónapban. Tudom, hogy rossz példa, hiszen szimulátor elemeket nem tartalmaz, de más sandbox az űrben jelenleg nem nagyon van.


Majd ha az Even Online-ban leheyt hajobol kozvetlenul EVA-zni egy allomasra es ott pisztolyal es puskaval lovoldozni akkor lesz mirol beszelni osszehasonlitas teren. addig ez olyan miontha a Total War-t hasonlitgatnank a Panzer General vagy Civ sorozattal.

TasManXT írta: Valamikor meg kell jelennie, mert nem hiszem hogy ez a fajta fizetős Early Acces működik, vagy egyáltalán van-e értelme. Hiszen a kontent gyártás jelenleg abból áll, hogy virítód a lét, mindenféle megjelenési dátum vagy bármi nélkül. Te abból a táborból vagy aki törődik vele, és támogatja, amit megértek, de a legtöbb pénzt az hozná, ha végre megjelenik, kész van, és az emberek pakolják bele a kosárba. Nem hiszem, hogy a vegyél most hajó csomagot, és tolhatod a demokat program nagyon vonzó lenne. Kezdjenek el konkrétumokról beszélni, és most nem arra gondolok, hogy mi lesz a játékban, hanem hogy MIKOR lesz ebből JÁTÉK. 2017? 2018? 2019? Kitart addig a lelkesedés és a hype? Hiszen a generáció aki elkezdte támogatni szépen lassan kiöregedik vagy más hobbi után néz. Pl rádiót szerel. :idiota:


Szerintem a generacio aki tamogatja (30-50 kozottiek) turelmesen varnak. Ez nem a 20+ 30- Cod/BF jatekosoknak szol es keszul. A Community inkabb hasonlit komolysagaban/elkotelezettsegben a Simes communityre. Magas disposable; income keves ido es sok turelem. Nem gyorsan akarjak kezhez kapni a termeket, hanem amikor vegre megvan jo legyen es sok idot el tudjanak vele tolteni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12218 2016.10.29. 19:43

Mekee írta:Azé várjunkmán, nem kérik. Egy opcio, nem kötelező. Azt mind a játékban majd munkával megszerezheted. Az hogy ezt megveszik azzal nincs baj. Baj akkor lenne ha csak fizetősen ülhetnél ezekbe a hajókba.
Én nem követtem, de ezzel el is vesztett a cucc. Biztos tök elérhetőek lesznek, amikor ilyen hibbant összegekért árulják real money-ért. A sokéves kuncsorgás, meg az egyébként magas vételár mellett.
Egy f2p játéktól nem várnék mást, de onnantól, teljes árú, vagy még drágább elmennek az anyjukba a sokadik lehúzós szarjukkal. Persze biztos eladnak párat, valaki a dead space 3-ban is megvette sugárvetőt bankkártyáva. :wow3:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.10.29. 19:47-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12219 2016.10.29. 19:45

benőmenő írta:Én nem követtem, de ezzel el is vesztett a cucc. Biztos tök elérhetőek lesznek, amikor ilyen hibbant összegekért árulják real money-ért. A sokéves kuncsorgás, meg az egyébként magas vételár mellett.
Hát ha nem követed, akkor miért vagy olyan biztos benne? Én meg követem, és tudom hogy ez a helyzet. Azoknak van akiknek nincs hová tenni a pénzt, játszani meg lusták, hogy megszerezzenek bármit is. Az ilyenek meg is érdemlik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12220 2016.10.29. 19:46

benőmenő írta:Én nem követtem, de ezzel el is vesztett a cucc.
Én nem követtem, de most is telibekettétorkonszarom :D Ez az a játék, amiről kizárólag az üres locsifecsi megy, beszélni másról érdemben nem igazán lehet. Majd ha lehet, akkor talán érdekelni is fog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12221 2016.10.29. 21:49

BF1 single kampány felénél járok és nagyokat ásítok, akármilyen mega-epik moment történik, amit még esetleg tényleg nem láttam máshol, de hiába. Olyan magas az ingerküszöb, hogy nincs az a látvány, ami egy fél pillanatnyi "hm"-ön kívül többet ki tudna váltani. A single fps gameplay pedig agyhalál.
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12222 2016.10.29. 22:17

benőmenő írta:Én nem követtem, de ezzel el is vesztett a cucc. Biztos tök elérhetőek lesznek, amikor ilyen hibbant összegekért árulják real money-ért. A sokéves kuncsorgás, meg az egyébként magas vételár mellett.
Egy f2p játéktól nem várnék mást, de onnantól, teljes árú, vagy még drágább elmennek az anyjukba a sokadik lehúzós szarjukkal. Persze biztos eladnak párat, valaki a dead space 3-ban is megvette sugárvetőt bankkártyáva. :wow3:


Meg mindig nem igazán értem milyen magas vetelarrol beszélünk itt...
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12223 2016.10.29. 22:19

DanielT írta:BF1 single kampány felénél járok és nagyokat ásítok, akármilyen mega-epik moment történik, amit még esetleg tényleg nem láttam máshol, de hiába. Olyan magas az ingerküszöb, hogy nincs az a látvány, ami egy fél pillanatnyi "hm"-ön kívül többet ki tudna váltani. A single fps gameplay pedig agyhalál.


BF és single kampány... DICE egyszerűen story modehoz fakezu. Egy Bad Company 3 kellene a BF-nek nem ezt a szár cod majmolo story modeot erőltetni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12224 2016.10.29. 23:42

Bucser írta:BF és single kampány... DICE egyszerűen story modehoz fakezu. Egy Bad Company 3 kellene a BF-nek nem ezt a szár cod majmolo story modeot erőltetni.
A BC2 is CoD-majmolás volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12225 2016.10.29. 23:44

aabyssx írta:Remember Met még régen 360-on játszottam. Ha jól emlékszem, akkor játékként nem tudom értékelni, és sztoriként is nagyon vékonyra sikerült. 1-2 pillanata volt csak (pl. a robot zongorán Satie egyik művét játszotta).
[video]hrememberpiano.mp4[/video]
Hát kb. Azért eljátszottam már a gondolattal, hogy a fasza díszletek miatt végigsétáljam újra PC-n is, de egyelőre vannak jobb játékaim. (Nem, te ne kérdezd, hogy mik! :P)
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12226 2016.10.30. 00:50

Zóanagyvarázsló írta:A BC2 is CoD-majmolás volt.


Ja de abban legalabb volt valami humor... SZVSZ inkabb figurazta ki a codot mint hogy "Full retardba" imitalta...

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12227 2016.10.30. 08:18

Bucser írta:Meg mindig nem igazán értem milyen magas vetelarrol beszélünk itt...
Egy teljes játék árán felül még f2p modellel cigánykodnak. Ez kimeríti a patkányságot. Lásd Dead Space 3 és társai.
Az Overwatch-féle modell a határeset szvsz, mivel ott csak skineket lehet venni.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12228 2016.10.30. 08:41

benőmenő írta:Egy teljes játék árán felül még f2p modellel cigánykodnak. Ez kimeríti a patkányságot. Lásd Dead Space 3 és társai.
Az Overwatch-féle modell a határeset szvsz, mivel ott csak skineket lehet venni.
Látom még mindíg nemérted... Nemtom mié lenne baj, ha nem akarsz játszani, és megveszed előre a hajókat ha jólesik. Aki meg játszani akar az meg játékkal megszerzi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12229 2016.10.30. 08:51

Mekee írta:Látom még mindíg nemérted... Nemtom mié lenne baj, ha nem akarsz játszani, és megveszed előre a hajókat ha jólesik. Aki meg játszani akar az meg játékkal megszerzi.
Mert UNDORÍTÓ. És most nem az elv, hogy pay-to-win, hanem az összeg, amit van pofájuk elkérni. Egyszerűen undorító, szánalmas, gusztustalan.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12230 2016.10.30. 09:39

Mekee írta:Látom még mindíg nemérted... Nemtom mié lenne baj, ha nem akarsz játszani, és megveszed előre a hajókat ha jólesik. Aki meg játszani akar az meg játékkal megszerzi.
Ezek a shortcutok alapjaiban basznak el mindent. Pont.
Ha már lusta vagy utána nézni így lett a DS túlélő horrorból dude-bro horda shúter, mert ha nem jön 32948234897294 szörny, nincs szükség lecraftolni az irl pénzért vett alátétből a gigalézerágyút.
Persze nyilván a játékos kényelme miatt van tele az oldaluk 150 dolláros hajópakkal. Magyarország meg jobban teljesít!!444
A Hearthstone-ban sem kötelező költeni...ha másodállásban nyomod. A különbség annyi, hogy ott nem kell előre fizetned, hogy aztán még fizethess.
Avatar
Botond

Hozzászólás #12231 2016.10.30. 10:00

Moby írta:Gyött valani peccs a fh3-hoz? Gyerek nyomatja a városban, és beleég a monitorba a 60 :wow2:
Fakezűek! Fospermet!
Viszont a telefonflém nagyon olvasmányos vót szóval szerdán veszek egy lumia950ds-t. :) A kamera miatt főleg.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12232 2016.10.30. 10:10

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12233 2016.10.30. 10:50

Bucser írta:Ja de abban legalabb volt valami humor... SZVSZ inkabb figurazta ki a codot mint hogy "Full retardba" imitalta...

Kép
A BC2 a BC1 humorát és a CoD játékmenetét próbálta imitálni, mindkettőt vitatható sikerekkel. Engem jobban lekötött, mint egy CoD, de eléggé korcs lett.

Igaz, végtelen ellenséges hullámok nem jöttek legalább, de cserébe jobban cső, mint bármi más. A CoD4 hozzá képest egy kontinensnyi harcirét. Komolyan, mentem a három méteres csőben, és amikor a falhoz húzódtam benne, kiírta, hogy ne hagyjam el a pályát, és megölt :wilting: Nyilván ez csak egy-egy jelenet, de ha az ötletgazdát csak annyiszor tángálhatnám el szívlapáttal az Árpád hídnál, ahányszor átment full retardba, akkor neki már mindegy lenne.

Mondjuk én ezeket a kutyás CoD-okat messzire kerültem, mert igényes* vagyok, csak a haterek által is jobban elismert részeket ismerem.

*
Spoiler
Értsd: fukar. A CoD4-nek is az volt a szerencséje, hogy szembejött 5 dollárért. A BC2-nek meg hogy 1-ért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12234 2016.10.30. 10:54

Nem rossz ez a bundli, a Grim Fandango és a Day of the Tentacle alapmű, a Broken Age meg jó helyen van a legalsó tierben. És még Dani Oxenfree-kalandjait is újra lehet élni vele :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12235 2016.10.30. 11:16

Botond írta:Fakezűek! Fospermet!
Viszont a telefonflém nagyon olvasmányos vót szóval szerdán veszek egy lumia950ds-t. :) A kamera miatt főleg.
írni sem volt kedvem róla. Ugyanolyan dzar mint volt, csak pont elkaptam vmi jó pillanatát. Aztán mentem egy új városi versenyen, ahol még 38fps-t is láttam.
Kutyaszalonna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12236 2016.10.30. 11:29

Na, megtettük amit kő'! :) Szép volt Leáld Squad!

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12237 2016.10.30. 11:42

Zóanagyvarázsló írta:Erre az 1050 Ti-re kár lett volna várni :wilting:

Mondjuk olcsó, és szokott ennyivel gyengébb lenni az igazi középkategóriánál, de azért csúnyán a 470 alatt teljesít.
Mindenki kedvence, az iPon is [url=https://ipon.hu/elemzesek/geforce_gtx1050_ti_–_a_kozepkategoria_uj_remenysege/3013/1]letesztelte[/url]. Mondjuk a fölötte lévő kártyáknál néhány vizsgált játékban simán összejöhet a procilimit ezzel az i5-tel.
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12238 2016.10.30. 11:49

benőmenő írta:Egy teljes játék árán felül még f2p modellel cigánykodnak. Ez kimeríti a patkányságot. Lásd Dead Space 3 és társai.
Az Overwatch-féle modell a határeset szvsz, mivel ott csak skineket lehet venni.


A f2p modell anyiban merül ki hogy lehet ingame pénzt venni majd limitált mennyiségben. (tulkepp time for money)

Plusz a teljes árért kapsz egy single player játékot is.

Overwatchban én nem találok semmi single player storyt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12239 2016.10.30. 12:20

Bucser írta:tulkepp time for money
Iiigen, és amikor ebből van a valódi bevételük az egyébkénti teljes áron felül, amikor ők szabják meg az időt és, hogy azt mennyi pénzért tudod azt kiváltani. Fílelem a Szabaccságot' (tm)! :zavart2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #12240 2016.10.30. 12:34

DanielT írta:Na, megtettük amit kő'! :) Szép volt Leáld Squad!

Kép
Csatolmányok
b793a156141683870029686654_700wa_0.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12241 2016.10.30. 13:09

Juhhé, már lehet offline játszani a Winstore címekkel. Bizonyos updatek után, bizonyos játékok esetében és bizonyos szopástenger átúszását követően.

Köszönjük Microsoft!*

*
Spoiler
Hogy az életetekben az egyetlen pozitív dolog az AIDS teszt legyen.
Avatar
arty

Hozzászólás #12242 2016.10.30. 13:45

kurva anyad ms.

1477831450229356549568.jpg


feloraja.

live status a weboldalukon: minden ok.
Avatar
arty

Hozzászólás #12243 2016.10.30. 13:58

ugylatom pont aktualis voltam.... :)))

mindjart kettebaszom ezt a szart.
gyerek alszik, egyedul vagyok itthon 3ig es nem tudok jatszani.
for the palyers. janem, az a masik tehetseges csapat :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12244 2016.10.30. 14:29

belevetettem magam az uj The Exorcist sorozatba. aki szereti az ilyesmit es rajongoja az elsö filmnek, az kezdjen bele, mert összessegeben jofele. sajnos nem annyira para, mint remeltem es E04 vegere annyira komolytalan, rohadtul oda nem illö betetdalt szurtak be, hogy majdnem abba is hagytam az egeszet, de E05-ben (legfrissebb resz) akkora plot twist-et prezentaltak, hogy huhuuuuu. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12245 2016.10.30. 15:10

DanielT írta:Na, megtettük amit kő'! :) Szép volt Leáld Squad!

Kép
Zsír! :taps: Bassza meg, hogy lemaradtam róla :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12246 2016.10.30. 15:38

Moby írta:Zsír! :taps: Bassza meg, hogy lemaradtam róla :szomoru1:
Mármint DT levágta a lista alját? :kuss:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12247 2016.10.30. 15:44

DanielT írta:Na, megtettük amit kő'! :) Szép volt Leáld Squad!

Kép
Most nézem a kibaszott molinyoo :D Nem csodálom, hogy ideges voltál. A killjei fele szerintem te voltál.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12248 2016.10.30. 15:53

Zóanagyvarázsló írta:Mármint DT levágta a lista alját? :kuss:
Hogymit? Hogy? Sajna itt már nem hallható a lelátón óbégatók hangja :)
Avatar
arty

Hozzászólás #12249 2016.10.30. 16:06

Zóanagyvarázsló írta:Mármint DT levágta a lista alját? :kuss:
:DDD
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12250 2016.10.30. 16:13

Moby írta:Hogymit? Hogy? Sajna itt már nem hallható a lelátón óbégatók hangja :)
Miért, már megint végleg ennyire messze menekültél a Harcirét-stadiontól? :szomoru1:

Vissza: “Leáldozott.hu”