A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11971 2016.10.24. 23:46

jó lesz ez a civ6 de verje teherbe az anyját aki majd pénzé adja a föld térképet
Avatar
arty

Hozzászólás #11972 2016.10.25. 08:49

SlickAdam írta:The PS4 version runs with an unlocked frame-rate, ranging from 20fps at lowest right up to a 60fps peak - though this generally settles in the middle at 30-35fps. :falbav:
video.mpg

szerk.: amugy sokkal jobban nez ki, mint a regi verziok (inkl. pc-s). kar, hogy konzol only ez a remaszti.:(
Gyalázat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11973 2016.10.25. 10:17

Tegnap este arra értem haza, hogy kikapcsolta nálam az ELMŰ az áramot. Majd amikor már nem remegek, nem habzik a szám, nem pattannak el az idegek a szememben, talán elmesélem hogyan jutottam idáig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11974 2016.10.25. 10:31

DanielT írta:Tegnap este arra értem haza, hogy kikapcsolta nálam az ELMŰ az áramot. Majd amikor már nem remegek, nem habzik a szám, nem pattannak el az idegek a szememben, talán elmesélem hogyan jutottam idáig.
Mindig a vellanyszámla be-nem-fizetésével kezdődik. De szvsz mostmár várd meg, amíg az utcán alszol kartondobozban, körülötted üres kétdekások mindenfele. Akkor érdemes lesz már könyvként kiadni: "A lövészároktól is mélyebbre - DanielT vallomásai". Pár év és visszatérsz, kitartás!
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11975 2016.10.25. 10:38

Moby írta:Mindig a vellanyszámla be-nem-fizetésével kezdődik. De szvsz mostmár várd meg, amíg az utcán alszol kartondobozban, körülötted üres kétdekások mindenfele. Akkor érdemes lesz már könyvként kiadni: "A lövészároktól is mélyebbre - DanielT vallomásai". Pár év és visszatérsz, kitartás!
:banplz:
Igen. Volt egy Július 25-én esedékes számla, amit nem fizettem be, mint kiderült. Azóta már befizettem az augusztusit, a szeptemberit és az októberit.

Nem kaptam összevont számlát, hogy elmaradásom van. Nem adták hozzá az aktuálishoz. KIKAPCSOLTÁK.

Hogy a büdös kurva isten bassza meg az egész országot, ahol ilyen megtörténhet.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11976 2016.10.25. 10:44

DanielT írta:Tegnap este arra értem haza, hogy kikapcsolta nálam az ELMŰ az áramot. Majd amikor már nem remegek, nem habzik a szám, nem pattannak el az idegek a szememben, talán elmesélem hogyan jutottam idáig.
Ha bármi köze van a retkes weboldaluknak a problémához - ami minden egyes számlaegyenlítéskor kihozza belőlem az állatot - nem csodálkozom.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11977 2016.10.25. 10:48

DanielT írta:Igen. Volt egy Július 25-én esedékes számla, amit nem fizettem be, mint kiderült. Azóta már befizettem az augusztusit, a szeptemberit és az októberit.

Nem kaptam összevont számlát, hogy elmaradásom van. Nem adták hozzá az aktuálishoz. KIKAPCSOLTÁK.

Hogy a büdös kurva isten bassza meg az egész országot, ahol ilyen megtörténhet.
Mindig erre megy ki, hogy aztán a visszakapcsolást is fizesd. Nekem is anno dijnettel játszották el, nem vonta a csoportos beszedéssel egy darabig, majd kiderült, hogy valami szerződés lejárat miatt már nem vonjàk dijnettel, csak erről voltakszivesek nem tájékoztatni honapokig sem. Persze énvagyok a fax h nem figyelem, hogy forintra megvan-e mindig...
A vége az lett, hogy az elmaradàs+visszakapcs...

Az élet apró örömei :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11978 2016.10.25. 10:54

Greyfox írta:Ha bármi köze van a retkes weboldaluknak a problémához - ami minden egyes számlaegyenlítéskor kihozza belőlem az állatot - nem csodálkozom.
Persze, hogy köze van hozzá. Korábban, amikor díjneten belül voltak, semmi gond nem volt, átadták a banknak, kattintottam, fizettem. Most van az a GENNY rendszerük, ahova szerintem 1x sikerült belépnem összesen. Azóta csak a mail értesítésből kinézem az összeget és utalom. Így viszont nem tudom olyan jól követni, hogy minden fizetve volt -e, így lehetett ez a kimaradás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11979 2016.10.25. 10:58

És bazmeg a legjobb, hogy személyesen be kellett mennem IGÉNYELNI a visszakapcsolást. MAJD!!!! OTTHON LENNI BAZMEG!!!!! AMIKOR VISSZAKAPCSOLJÁK BAZMEZG!!ŐLPKKJ!!!!!!!!!! A MOCSKOS SZEMÉT BASZOTT KURVA ANYJUKAT BAZMEG! 24, azaz HUSZONNÉGY ÓRÁN KERESZTÜL BÁRMIKOR JÖHETNEK.

Legyél otthon, vegyél ki szabit az ÁRAM NÉLKÜLI LAKÁSBAN. ÉS VÁRJ. HOGY TOTÁL MÁSHOL. A TEREMGARÁZSBAN VISSZAKAPCSOLJÁK.

De akkor nem kellett otthon lenni, amikor kikapcsolták, kinyírva a teljes infrastruktúrámat, mélyhűtőt, stb.

A ROHADT. GECI. KURVA. ANYÁTOK.
Avatar
Necro

Hozzászólás #11980 2016.10.25. 11:02

Pár éve volt egy 160k-s villanyszámlám mert a három bediktált villanyóra állásból a kislány az egyik értéket két órához is berögzítette... Nyilván nincs bocsánatkérés vagy ilyesmi hanem úgy indul hogy kiküldenek egy brigádot (8-16 között maradj otthon) ellenőrizni hogy nem csalok-e (hát mi azt nem tudjuk visszanézni milyen emailt küldött). Oké, fixelték, jött az új csekk, befizettem. Következő havihoz jött egy fizetési felszólítás de semmi konkértumot nem írtak. Azt tudni kell hogy valamilyen varázsmágia miatt akkoriban a 3 villanyóra számlájához 2 csekket kaptunk, mert az egyik lakáséhoz hozzá volt csapva a különmért óra. Namost a 160k-s kijavításakor a különmért az lemaradt. Fél óra telefonos üvöltöés (nem értette meg hogy amiről nem kapok számlát nem tudom befizetni) és már ki is volt javítva.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11981 2016.10.25. 11:15

DanielT írta:És bazmeg a legjobb, hogy személyesen be kellett mennem IGÉNYELNI a visszakapcsolást. MAJD!!!! OTTHON LENNI BAZMEG!!!!! AMIKOR VISSZAKAPCSOLJÁK BAZMEZG!!ŐLPKKJ!!!!!!!!!! A MOCSKOS SZEMÉT BASZOTT KURVA ANYJUKAT BAZMEG! 24, azaz HUSZONNÉGY ÓRÁN KERESZTÜL BÁRMIKOR JÖHETNEK.

Legyél otthon, vegyél ki szabit az ÁRAM NÉLKÜLI LAKÁSBAN. ÉS VÁRJ. HOGY TOTÁL MÁSHOL. A TEREMGARÁZSBAN VISSZAKAPCSOLJÁK.

De akkor nem kellett otthon lenni, amikor kikapcsolták, kinyírva a teljes infrastruktúrámat, mélyhűtőt, stb.

A ROHADT. GECI. KURVA. ANYÁTOK.
Beautiful. Erre még az ms is elismerően csettint!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11982 2016.10.25. 11:26

DanielT írta:Igen. Volt egy Július 25-én esedékes számla, amit nem fizettem be, mint kiderült. Azóta már befizettem az augusztusit, a szeptemberit és az októberit.

Nem kaptam összevont számlát, hogy elmaradásom van. Nem adták hozzá az aktuálishoz. KIKAPCSOLTÁK.

Hogy a büdös kurva isten bassza meg az egész országot, ahol ilyen megtörténhet.
tigaz, emasz, legszemetebb monopol helyzetbe levo cegek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11983 2016.10.25. 11:28

DanielT írta:És bazmeg a legjobb, hogy személyesen be kellett mennem IGÉNYELNI a visszakapcsolást. MAJD!!!! OTTHON LENNI BAZMEG!!!!! AMIKOR VISSZAKAPCSOLJÁK BAZMEZG!!ŐLPKKJ!!!!!!!!!! A MOCSKOS SZEMÉT BASZOTT KURVA ANYJUKAT BAZMEG! 24, azaz HUSZONNÉGY ÓRÁN KERESZTÜL BÁRMIKOR JÖHETNEK.

Legyél otthon, vegyél ki szabit az ÁRAM NÉLKÜLI LAKÁSBAN. ÉS VÁRJ. HOGY TOTÁL MÁSHOL. A TEREMGARÁZSBAN VISSZAKAPCSOLJÁK.

De akkor nem kellett otthon lenni, amikor kikapcsolták, kinyírva a teljes infrastruktúrámat, mélyhűtőt, stb.

A ROHADT. GECI. KURVA. ANYÁTOK.
ha meg osztassz a pofajaba fogja mondani h o nem tehet rola

Aze tettem fel napelemet h ezeknek a fergekbek ne kelljen fizetni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11984 2016.10.25. 11:30

Micsu írta:ha meg osztassz a pofajaba fogja mondani h o nem tehet rola
És így is van. Ettől függetlenül ma eddig minden résztvevő megkapta tőlem. A visszakötő is meg fogja. Csak a felelősök nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11985 2016.10.25. 11:32

Ja és a legjobb bazmeg, hogy az ügyfélszolgálatos csajjal a helyszínen megírtuk a panaszlevelet, minden tényállással stb, szépen összeszedve. Majd amikor visszaolvasta, tétlenség miatt kiléptette a rendszer. MINDEN ELVESZETT. A teljes levelet írhatom újra majd itthon. Na, ott a csaj is majdnem lerúgta a kibaszott monitort.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11986 2016.10.25. 11:45

DanielT írta:Ja és a legjobb bazmeg, hogy az ügyfélszolgálatos csajjal a helyszínen megírtuk a panaszlevelet, minden tényállással stb, szépen összeszedve. Majd amikor visszaolvasta, tétlenség miatt kiléptette a rendszer. MINDEN ELVESZETT. A teljes levelet írhatom újra majd itthon. Na, ott a csaj is majdnem lerúgta a kibaszott monitort.
Én szimplán azt hittem becsajoztál. Megnyugtató olvasni, hogy valami sokkal egyszerűbb, és olcsóbb dolog miatt voltál inaktív :DD
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11987 2016.10.25. 13:29

The PS4 version runs with an unlocked frame-rate, ranging from 20fps at lowest right up to a 60fps peak - though this generally settles in the middle at 30-35fps. :falbav:


szerk.: amugy sokkal jobban nez ki, mint a regi verziok (inkl. pc-s). kar, hogy konzol only ez a remaszti.:(

Nekem a City az Asylum után eléggé unalmas volt és nem is kötött le(azért végigment). Az Origins meg egyáltalán nem kötött már le. Egyszer talán letolom, de a probléma, hogy egyáltalán nem érdekel. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11988 2016.10.25. 14:04

Nyereményjáték!

header.jpg

Ha szeretnél nyerni egy Hotline Miami 2 játékot (Steam), nem kell mást tenned mint készíteni egy rövid videót. A videó lehet bármilyen játékból, csak legyen valami emlékezetes pillanat... akár vicces. vagy éppen profin kivitelezett jelenet, vagy über bénázás... mindegy, csak legyen benne valami jellegzetes. Hangsúlyozom bármilyen játék jó, csak osszatok meg velünk egy jelenetet belőle, amit érdemes megosztani.

A videót csak nyersen vágatlanul (ne legyen hosszabb 1 percnél) dobjátok fel dropbox-ba és privátban küldjétek el nekem a linket. Ezt letöltöm és az összevágott videó után dobunk egy szavazást a legjobb jelenetre. A legtöbb szavazatot nyerő videó készítője egy Hotline Miami 2 steam kulcs tulajdonosa lesz.

Jöjjenek a videók. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11989 2016.10.25. 14:51

TasManXT írta:Nyereményjáték!

header.jpg

Ha szeretnél nyerni egy Hotline Miami 2 játékot (Steam), nem kell mást tenned mint készíteni egy rövid videót. A videó lehet bármilyen játékból, csak legyen valami emlékezetes pillanat... akár vicces. vagy éppen profin kivitelezett jelenet, vagy über bénázás... mindegy, csak legyen benne valami jellegzetes. Hangsúlyozom bármilyen játék jó, csak osszatok meg velünk egy jelenetet belőle, amit érdemes megosztani.

A videót csak nyersen vágatlanul (ne legyen hosszabb 1 percnél) dobjátok fel dropbox-ba és privátban küldjétek el nekem a linket. Ezt letöltöm és az összevágott videó után dobunk egy szavazást a legjobb jelenetre. A legtöbb szavazatot nyerő videó készítője egy Hotline Miami 2 steam kulcs tulajdonosa lesz.

Jöjjenek a videók. :)
Vagy inkább legyen azé, aki elviszi a 12.000 téket. Ennyi aktivitást még kinézek a bandából. :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11990 2016.10.25. 15:05

TasManXT írta:Nyereményjáték!

header.jpg

Ha szeretnél nyerni egy Hotline Miami 2 játékot (Steam), nem kell mást tenned mint készíteni egy rövid videót. A videó lehet bármilyen játékból, csak legyen valami emlékezetes pillanat... akár vicces. vagy éppen profin kivitelezett jelenet, vagy über bénázás... mindegy, csak legyen benne valami jellegzetes. Hangsúlyozom bármilyen játék jó, csak osszatok meg velünk egy jelenetet belőle, amit érdemes megosztani.

A videót csak nyersen vágatlanul (ne legyen hosszabb 1 percnél) dobjátok fel dropbox-ba és privátban küldjétek el nekem a linket. Ezt letöltöm és az összevágott videó után dobunk egy szavazást a legjobb jelenetre. A legtöbb szavazatot nyerő videó készítője egy Hotline Miami 2 steam kulcs tulajdonosa lesz.

Jöjjenek a videók. :)
Ebből a végén egy ujabb mafia 3 bugvideo mashup lesz! :nezze:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11991 2016.10.25. 16:12

Mekee írta:Ebből a végén egy ujabb mafia 3 bugvideo mashup lesz! :nezze:
Hajrá :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11992 2016.10.25. 16:21

Mekee írta:Ebből a végén egy ujabb mafia 3 bugvideo mashup lesz! :nezze:
Én egy Moby most már tényleg leteszi a lantot BF-es videoelőadást várok, melynek a végén a játékból a negyedik falt ledöntve átvált a kamera a hab szájú főhősre, ahogy kényszerzubbonyban elvezetik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11993 2016.10.25. 18:29

Zóanagyvarázsló írta:Én egy Moby most már tényleg leteszi a lantot BF-es videoelőadást várok, melynek a végén a játékból a negyedik falt ledöntve átvált a kamera a hab szájú főhősre, ahogy kényszerzubbonyban elvezetik.
Az írásból itélve te még mindig részeg vagy :D
Vagy megint?:/ Nem jó a tütüke minden nap
. Senkinek. Felzabál.
:)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11994 2016.10.25. 18:48

Moby írta:Az írásból itélve te még mindig részeg vagy :D
Vagy megint?:/ Nem jó a tütüke minden nap
. Senkinek. Felzabál.
:)
Igazad van, elképzelésem sincs, hogy mire gondolhattam, a te saját multis kiakadásaidat hangsúlyozó kommentjeidnek köze sincs hozzá :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11995 2016.10.25. 18:50

Zóanagyvarázsló írta:Igazad van, elképzelésem sincs, hogy mire gondolhattam, a te saját multis kiakadásaidat hangsúlyozó kommentjeidnek köze sincs hozzá :miaz:
Olvasd már el mit írtál :)

/Egyébk ént sem lenne túl szórakoztató. Nem tudnék ellenállni, 1 hete néma vagyok :( Ma megírtam minden kontakomnak, hogy tényleg ne hívjon senki, nem tudok beszélni. Mi történt? Igen. Egész nap csengett a telefonom. A gecik...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.10.25. 18:55-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11996 2016.10.25. 18:53

Moby írta:Olvasd már el mit írtál :)
Igen, valóban lemaradt egy képző, nem hab szájú, hanem habzó szájú. Dark Sector biztos nem értené a korrekció nélkül (se).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11997 2016.10.25. 19:25

Moby írta:Az írásból itélve te még mindig részeg vagy :D
Vagy megint?:/ Nem jó a tütüke minden nap
. Senkinek. Felzabál.
:)
eddig te reklámoztad most meg nem jó, pedig már rendeltem volna az első adagot :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11998 2016.10.25. 19:43

Micsu írta:eddig te reklámoztad most meg nem jó, pedig már rendeltem volna az első adagot :banplz:
kannásbor != krokodil :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11999 2016.10.25. 19:45

Na mindegy, legyen meg
Avatar
arty

Hozzászólás #12001 2016.10.25. 19:47

DanielT írta:És bazmeg a legjobb, hogy személyesen be kellett mennem IGÉNYELNI a visszakapcsolást. MAJD!!!! OTTHON LENNI BAZMEG!!!!! AMIKOR VISSZAKAPCSOLJÁK BAZMEZG!!ŐLPKKJ!!!!!!!!!! A MOCSKOS SZEMÉT BASZOTT KURVA ANYJUKAT BAZMEG! 24, azaz HUSZONNÉGY ÓRÁN KERESZTÜL BÁRMIKOR JÖHETNEK.

Legyél otthon, vegyél ki szabit az ÁRAM NÉLKÜLI LAKÁSBAN. ÉS VÁRJ. HOGY TOTÁL MÁSHOL. A TEREMGARÁZSBAN VISSZAKAPCSOLJÁK.

De akkor nem kellett otthon lenni, amikor kikapcsolták, kinyírva a teljes infrastruktúrámat, mélyhűtőt, stb.

A ROHADT. GECI. KURVA. ANYÁTOK.
szo szerint ez lement asszem a homaron is :) bevett gyakorlat ugy nez ki.

az online rendszeruk miatt a dijnetrol lelepes utan hetekig zaklattam oket, feladtam. sokszor eluszom a szamlaval, mert ha elkurodik a fizetes, akkor kb 10 percig nemtod ujraprobalni. kilepek es elfelejtem....

digi a masik a 3 honapra elore kikuldott szamlajaval :( ( nem, nem fizetem be elore a kurva anyad romangeci!)

tigaz viszont a fogazhoz kepest isten....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12002 2016.10.25. 19:48

ÉSNÉZMEGBAZMEG! :D Megint ott volt neki bekészítve!! ::DS:FDS:FDSF:DS:F:SG:G:FDSG:SFG

:banplz: :banplz: :banplz: :banplz:

De lecsúszott!!! :D Moby gátlástalansága versenyzett Arty sunyiságával! :taps: :taps: :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #12003 2016.10.25. 19:49

TasManXT írta:Nyereményjáték!

header.jpg

Ha szeretnél nyerni egy Hotline Miami 2 játékot (Steam), nem kell mást tenned mint készíteni egy rövid videót. A videó lehet bármilyen játékból, csak legyen valami emlékezetes pillanat... akár vicces. vagy éppen profin kivitelezett jelenet, vagy über bénázás... mindegy, csak legyen benne valami jellegzetes. Hangsúlyozom bármilyen játék jó, csak osszatok meg velünk egy jelenetet belőle, amit érdemes megosztani.

A videót csak nyersen vágatlanul (ne legyen hosszabb 1 percnél) dobjátok fel dropbox-ba és privátban küldjétek el nekem a linket. Ezt letöltöm és az összevágott videó után dobunk egy szavazást a legjobb jelenetre. A legtöbb szavazatot nyerő videó készítője egy Hotline Miami 2 steam kulcs tulajdonosa lesz.

Jöjjenek a videók. :)
melyik a legdurvabb boss a darksoulsban? kormany kalibralva, nyugtatobol kettot vettem be palinkaval.

szoval? ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #12004 2016.10.25. 19:50

DanielT írta:ÉSNÉZMEGBAZMEG! :D Megint ott volt neki bekészítve!! ::DS:FDS:FDSF:DS:F:SG:G:FDSG:SFG

:banplz: :banplz: :banplz: :banplz:

De lecsúszott!!! :D Moby gátlástalansága versenyzett Arty sunyiságával! :taps: :taps: :taps:
becsszora SOHA nem takeltem direkt!!!

ah, ugyse hiszi el senki....
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12005 2016.10.25. 19:52

arty írta:melyik a legdurvabb boss a darksoulsban? kormany kalibralva, nyugtatobol kettot vettem be palinkaval.

szoval? ;)
Kormánnyal DS? Emlékeztet hajdani önmagamra, mikor féélig tudatlanul Guitar hero gitárral granturismoztunk... Nordschleife, időmérő...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12006 2016.10.25. 19:52

arty írta:becsszora SOHA nem takeltem direkt!!!

ah, ugyse hiszi el senki....
Az első 10 alkalommal még elhittük volna, most már kicsit bűzlik a dolog. :fogmosas:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12007 2016.10.25. 19:53

Moby írta:Kép
Aaah, pedíg erre készültem délután óta. Neked amugy tuti valami bot van erre beállítva. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12008 2016.10.25. 19:56

DanielT írta:ÉSNÉZMEGBAZMEG! :D Megint ott volt neki bekészítve!! ::DS:FDS:FDSF:DS:F:SG:G:FDSG:SFG

:banplz: :banplz: :banplz: :banplz:

De lecsúszott!!! :D Moby gátlástalansága versenyzett Arty sunyiságával! :taps: :taps: :taps:
Áhfaszom megy itt délután óta a faszkodás...meguntam :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #12009 2016.10.25. 20:01

arty írta:becsszora SOHA nem takeltem direkt!!!

ah, ugyse hiszi el senki....
Neked? MINDEN SZAVAD! LOGÓSTÓL! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12010 2016.10.25. 20:04

arty írta:digi a masik a 3 honapra elore kikuldott szamlajaval :( ( nem, nem fizetem be elore a kurva anyad romangeci!)
A szolgáltatás megbízhatóságát tekintve, az elmúlt 1 évet mintavételezve, az ár/érték arányt belekalkulálva, szívesen kifizetném 10 évre előre.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12011 2016.10.25. 20:11

arty írta:melyik a legdurvabb boss a darksoulsban? kormany kalibralva, nyugtatobol kettot vettem be palinkaval.

szoval? ;)
Az asylum demon jöhet kormánnyal, törött karddal. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #12012 2016.10.25. 20:18

Moby írta:kannásbor != krokodil :ravasz1:
azon a képen nem kannás bor volt amit linkeltél :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #12013 2016.10.25. 20:40

Micsu írta:azon a képen nem kannás bor volt amit linkeltél :P
Nem, deeeee valahol ezt a témát elvesztettük. Zó piázott (tütükézett), nekem meg a krokodil az új hobbim :D Ugorjunk.
Avatar
arty

Hozzászólás #12014 2016.10.25. 20:53

Moby írta:A szolgáltatás megbízhatóságát tekintve, az elmúlt 1 évet mintavételezve, az ár/érték arányt belekalkulálva, szívesen kifizetném 10 évre előre.
az én lokációmban 8mbitet tudnak adni, de 4 is alig jön ... albérlőnek csak ugy kötik, ha kezességet vállalok ... fogyvédelem szerint ez nem aggályos ... igaz, h a számla 1 hónap alatt eluszhat 200 ezerig ... oldjam meg ... romángecik.

persze itthonra, real gigát szívesen fizetnék a tékom béna 120a (itt ez a max) helyett :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #12015 2016.10.25. 21:46

lerohadtam, vasárnap óta úgy érzem a sátán az orromon akarja áthozni a seregeit, hogy meghódítsa ezt a világot.... csak előtte pöttyet síkosítja az utját.... úgyhogy gaming helyett néztem ezt a stodeh gyereket, végre láttam tőle egy nem sniperes videót, ezt... na ez kikészített...ugyanez a shoti megvan..ugyanilyen távolságból (messziről a shoti távhoz képest) oldalba lövöm az ellent: 20-30 damage... ennek elsőre fekszik mindenki.... how?? Megértem, hogy Moby őrjöng, pont ezt érzem én is, főleg, hogy ezt láttam... HOW??? Nem is ez a gond! Nekem why nem?
Avatar
eje75

Hozzászólás #12016 2016.10.25. 21:49

arty írta:az én lokációmban 8mbitet tudnak adni, de 4 is alig jön ... albérlőnek csak ugy kötik, ha kezességet vállalok ... fogyvédelem szerint ez nem aggályos ... igaz, h a számla 1 hónap alatt eluszhat 200 ezerig ... oldjam meg ... romángecik.

persze itthonra, real gigát szívesen fizetnék a tékom béna 120a (itt ez a max) helyett :(
Legalább nálatok vidéken 120 a max...itt nálam a fővárosban 20...amiből 13 jön... de 20-at fizetek...ez az aggályos... de mint több bejelentésre a hivatalos szervek által adott válasz arra rámutatott: csak szerintem!!!!
Avatar
Moby

Hozzászólás #12017 2016.10.25. 23:13

eje75 írta:lerohadtam, vasárnap óta úgy érzem a sátán az orromon akarja áthozni a seregeit, hogy meghódítsa ezt a világot.... csak előtte pöttyet síkosítja az utját.... úgyhogy gaming helyett néztem ezt a stodeh gyereket, végre láttam tőle egy nem sniperes videót, ezt... na ez kikészített...ugyanez a shoti megvan..ugyanilyen távolságból (messziről a shoti távhoz képest) oldalba lövöm az ellent: 20-30 damage... ennek elsőre fekszik mindenki.... how?? Megértem, hogy Moby őrjöng, pont ezt érzem én is, főleg, hogy ezt láttam... HOW??? Nem is ez a gond! Nekem why nem?
Én má nem örjöngök, csendes némaságomban elfogadtam mindent. És már ez sem zavar, én egy vakegér vagyok, nálam mindenki jobb. Ami zavar, hogy gyakorlatilag ahány szereveren járok, senki nem csinál semmit. A medic nem éleszt, nem dob firstaidet, a supporter nem supportál, a csipa nem spottol, csak mindenki fut, mintha egy kibaszott olimpián lenne, és néha lő, ha épp meglát valakit. Egyre inkább érzem azt, hogy ez is csak egy battlefront (vagyis azzá teszik), csak vannak tényleg fegyverek. A járművek, és a járművezés fasza. Lett egy csomó nagyonügyes pilóta. Ők pl nagyon feldobják a játékot. De ami gyalogság szinten megy, az fos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12020 2016.10.26. 07:38

BF1 achievement:

Kép

Szegény Arty-ba még így is belerúg a rohadék DICE. :gonosz3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12021 2016.10.26. 07:47

Miközben az Apple LÓFASZT nem csinál 4 éve:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12022 2016.10.26. 08:02

Stodeh egyik videója alatt komment:

"great sniping skills man. i have a question and i hope u can give me a answer. im new on bf and i cant snipe with the first scout class. i zoom in and press r2 and nothing happens. what im doing wrong? i hope you reply"

A legjobb helyen kérdezted barátom! Sírok. :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #12023 2016.10.26. 08:17

DanielT írta:Miközben az Apple LÓFASZT nem csinál 4 éve: mi mix video
Néztem tegnap, NAGYON tetszik. Kéne. Ha lehet majd kapni/behozni/bármi, veszem.


/Fú nem is tudom mióta ez az első telefon, ami érdekel egyáltalán
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12024 2016.10.26. 08:45

DanielT írta:BF1 achievement:

Kép

Szegény Arty-ba még így is belerúg a rohadék DICE. :gonosz3:
Kinek lesz ez meg a leáld csapatból?
Látom most tudatosodott, hogy senki nem a legjobb døntést hozta meg :rinya:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #12025 2016.10.26. 08:46

DanielT írta:Miközben az Apple LÓFASZT nem csinál 4 éve:

Szóljatok, ha megvásárolható lesz, szerintem beruházok egyre ennek már látom értelmét. Nyugdíjba megy a W800i :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #12026 2016.10.26. 08:50

DanielT írta:Miközben az Apple LÓFASZT nem csinál 4 éve:

phpBB [media]

Csinálhatnának mondjuk egy kisebbet is. Nem mindenki vágyik péklapátra.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #12027 2016.10.26. 08:53

kigyi írta:Szóljatok, ha megvásárolható lesz, szerintem beruházok egyre ennek már látom értelmét. Nyugdíjba megy a W800i :D
Hát.. w800i után talán a leggagyibb androidos telefonnak is lenne értelme :)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #12028 2016.10.26. 08:55

Greyfox írta:Hát.. w800i után talán a leggagyibb androidos telefonnak is lenne értelme :)
Van egy Z1-em is, de a w800i-t nagyon szeretem és polgárpukkasztásnak kiváló alap amikor kirakják a tepsiket én meg előveszem ezt :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #12029 2016.10.26. 09:03

kigyi írta:Van egy Z1-em is, de a w800i-t nagyon szeretem és polgárpukkasztásnak kiváló alap amikor kirakják a tepsiket én meg előveszem ezt :D
Nekem is ez volt még 60k-ért vettem, de utána leváltotta az egyes iphone (debüt hetében, az is 60k körülre jött ki). Na, már az scifi volt hozzá képest :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12030 2016.10.26. 09:09

DanielT írta:Miközben az Apple LÓFASZT nem csinál 4 éve:

phpBB [media]
Ez gecire impressziv azé. ios-el most buy lenne. :)
Vagy a droidban látnám hogy egységes, Intuitiv kezelőfelülete lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12031 2016.10.26. 09:21

Mekee írta:Ez gecire impressziv azé. ios-el most buy lenne. :)
Vagy a droidban látnám hogy egységes, Intuitiv kezelőfelülete lenne.
Én nem vagyok egy poweruser depéldul a thirdpartyappok amiket használok, hótugyanúgy néznek ki/működnek droidon meg iosen. Most vagy annyira egységes az experience, hogy droid=ios, vagy ez az egész egy olyan szent grál, mint a konzolosoknál a játékélményszámítafosfrémfelett :)
Amúgy tökhidegenhagy mi fut rajta. Ha ios, megvenném azzal is. Mindegy, tökugyanaz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #12032 2016.10.26. 09:25

DanielT írta:Miközben az Apple LÓFASZT nem csinál 4 éve:

phpBB [media]
akku ido 5 orat aze eleri?
Jo lenne mar odabaszni az applenek, pofatlan arazasa van
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12033 2016.10.26. 09:39

Micsu írta:akku ido 5 orat aze eleri?
Jo lenne mar odabaszni az applenek, pofatlan arazasa van
4400mah? Nos, valószínű elég lesz. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12034 2016.10.26. 09:41

Moby írta:Én nem vagyok egy poweruser depéldul a thirdpartyappok amiket használok, hótugyanúgy néznek ki/működnek droidon meg iosen. Most vagy annyira egységes az experience, hogy droid=ios, vagy ez az egész egy olyan szent grál, mint a konzolosoknál a játékélményszámítafosfrémfelett :)
Amúgy tökhidegenhagy mi fut rajta. Ha ios, megvenném azzal is. Mindegy, tökugyanaz.
Jó példa a konzol valóban. Itt is volt valaha igaz, de már elmúlt.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #12035 2016.10.26. 09:41

Exp. release 2016, November 4 OMG
Avatar
Moby

Hozzászólás #12036 2016.10.26. 09:43

DanielT írta:4400mah? Nos, valószínű elég lesz. :)
tabletméretű kijelzőhöz tabletméretű akksi :)
Amellett, hogy csodálatos ez a kijelző, ez már tényleg az a méret, ahol veszélyben az intimitás. Minden megnyitott oldalam a világűrből is látszik :)
Avatar
arty

Hozzászólás #12037 2016.10.26. 09:47

DanielT írta:BF1 achievement:

Kép

Szegény Arty-ba még így is belerúg a rohadék DICE. :gonosz3:
phocsika, de én ezt még tudom unlockolni, mert van áemdém (is) :P

béefegyem viszont nincs... ezt most nem vettem day1, előző kettőt is őrültség volt :(
(bár még így is a hardline nevű szemét érte meg legkevésbé, holott az csak 5 eur-t vitt el :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12038 2016.10.26. 09:54

Moby írta:tabletméretű kijelzőhöz tabletméretű akksi :)
Amellett, hogy csodálatos ez a kijelző, ez már tényleg az a méret, ahol veszélyben az intimitás. Minden megnyitott oldalam a világűrből is látszik :)
Én büszkén vállalom, amikor pl ilyen videókat nézek. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #12039 2016.10.26. 10:21

DanielT írta:Miközben az Apple LÓFASZT nem csinál 4 éve:

https://youtu.be/m7plA1ALkQw
retek lcd, soha többet :levele:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12040 2016.10.26. 10:32

arty írta:retek lcd, soha többet :levele:
Megfogtad a lényeget! :) De szerintem nem itt veszített el téged a Xiaomi, mint potenciális vásárlót. :ravasz1:

Vissza: “Leáldozott.hu”