A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11621 2016.10.19. 23:49

SlickAdam írta:nem elözmeny, de kirby letezik rengeteg. mint mario is rengeteg, de igazabol csak 1-2 AAA cim / konzol. megis van aki egy kalapba teszi öket.:)
Miben különböznek a Kirbyk? És mit tud ez a fonalas? Messziről én is nézegettem, de a Wii-vásárlós listámon viszonylag hátul volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11622 2016.10.19. 23:52

SlickAdam írta:amikor Tottival es Norberttal hetvegenkent csapatjuk az MK8-at, szted erdekel a P?
Tehát DT a Nintendótól hülyül be, te Tottitól :ravasz1:

Spoiler
Előbb Medievilt csapattam 55 zollon. Sajnos a DS4-gyel nem igazi, DS3 kell neki, ha akarok pályát is váltani. Holnap lehet, hogy beiizítok egyki N64-et is. Persze inkább a kontroller kóstolgatása miatt, amúgy célszerűbb lenne emulátorral.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11623 2016.10.19. 23:55

benőmenő írta:Na a modell vasútat én is bírtam anno. És a vége szintén az lett, hogy apám lehozta a padról a régi saját modell cuccait és kb. többet játszott vele, mint én. :D
Az volt a durva, hogy a sínek nem, de a mozdonyok, meg a kocsik simán kompatibilisek voltak a vadzsi új Piko cuccokkal. A régi mozdonyok közt volt egy ilyen nagy böszme, lassú fekete, ami akkor is elhúzott mindent, amikor már körbeért a cucc a default oválon. :D
Plusz, ha már elég idős, hogy ne nyelje le az ilyen Bionicle robotok, meg különböző Lego autóim voltak, amiket egyszer összeraktam a kiskönyv szerint, utána meg a meglévő 2-3-ból valami brutál szörnyszülöttet és baromira elvoltam közben.
Igazából ez utóbbi predesztinált a PC és laptop gányra. :D
Egyik legszebb karácsonyi ajándékom nekem is a kisvasutam volt, de aztán haveréi menőbbek voltak.

Aztán rá egy évre megkaptam ezt meg ezt, és le is került a trónról a Piko.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11624 2016.10.20. 00:00

Zóanagyvarázsló írta:Miben különböznek a Kirbyk? És mit tud ez a fonalas? Messziről én is nézegettem, de a Wii-vásárlós listámon viszonylag hátul volt.
nem vagom annyira Kirby-ket. gameplay-ben gondolom, de mindegyik oldalnezetes.
ez a harom ugrik be fejböl, amik különbözöek. nezz par videot!
- Kirby and the Rainbow Curse - ez a vonalakat huzogatva terelgetös Kirby
- Kirby: Planet Robot - ez az uccso 3DS-es resz. ez a tradicionalis Kirby ugy tudom
- Kirby's Epic Yarn - ez is tradicionalis atvaltozos naggyabol, de szupi designnal es kisgyerek kompatibilis
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11625 2016.10.20. 00:04

Isten éltessen Cloud, és azonnal told ide a képed, ha értesz az idők szavából, és nyitsz egy Master Race-boltot végre. Hogy miért pont most kell, azt Eje és Banderas professzorok már elmagyarázták :eplus2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11626 2016.10.20. 00:06

SlickAdam írta:nem vagom annyira Kirby-ket. gameplay-ben gondolom, de mindegyik oldalnezetes.
ez a harom ugrik be fejböl, amik különbözöek. nezz par videot!
- Kirby and the Rainbow Curse - ez a vonalakat huzogatva terelgetös Kirby
- Kirby: Planet Robot - ez az uccso 3DS-es resz. ez a tradicionalis Kirby ugy tudom
- Kirby's Epic Yarn - ez is tradicionalis atvaltozos naggyabol, de szupi designnal es kisgyerek kompatibilis
Majd rá fogok, de még mindig az SMG1-2 vonzana, csak idióta vagyok, hogy ellenállok. Na jó, valójában csak Micsu szemében akarok jó pontokat szerezni :miaz:

Viszont a KIrby valahogy tényleg mindig kiesett nekem, a többivel valamilyen szinten játszottam, ha nem is, akkor tudtam micsoda (Metroid), ez meg egy homály, aminek a nevét ismerem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11627 2016.10.20. 00:09

Zóanagyvarázsló írta:Majd rá fogok, de még mindig az SMG1-2 vonzana, csak idióta vagyok, hogy ellenállok. Na jó, valójában csak Micsu szemében akarok jó pontokat szerezni :miaz:

Viszont a KIrby valahogy tényleg mindig kiesett nekem, a többivel valamilyen szinten játszottam, ha nem is, akkor tudtam micsoda (Metroid), ez meg egy homály, aminek a nevét ismerem.


kirby-t en Game Boy-on toltam (elsö reszt talan), meg az elözö 3DS-est, azt' annyi. a fonalasba 1 ora ment bele, aztan valami mas elterelte a figyelmemet. de maga a karakter amugy se nagyon szimpi. marmint ez a beszippantos transzformalos dolog nem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11628 2016.10.20. 00:17

SlickAdam írta:nem, te csak a magad neveben beszelsz. moby is tolja a donkít, dani is tolNÁ. jo jatekok ezek, csak te ismetled a rokabör dolgot minden egyes alkalommal.

az idezet meg pont az a szinvonal, amilyenek az elkepzelesek itt nehany buksiban.

igazabol nem erdekel, hogy ki jatszik nintendoval es ki nem. nem azert "keltem ki magambol". a hulyeseggel szemben vagyok egyre kevesbe ellenallo.
majd meglassuk az nx bivajeros egyedi 1st party cimeit majd akkor folyt kov

Mobyzol itt egyebkent, pont a futoszalagon gyartott sotlan cimektol van ki a fasza, ha nem most fedezte vna fel a nintendot szted most mekkorat kopne ra :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #11629 2016.10.20. 00:47

Micsu írta:majd meglassuk az nx bivajeros egyedi 1st party cimeit majd akkor folyt kov

Mobyzol itt egyebkent, pont a futoszalagon gyartott sotlan cimektol van ki a fasza, ha nem most fedezte vna fel a nintendot szted most mekkorat kopne ra :D
Most épp sótlan fossal ütöm el az időt, vigyázom a családom álmát, olyan betegek mint a ló(imádom az óvodát...). GeoW4 ment eddig. Amilyen steril, és retekbaszó hulladék az 1.-2. act, olyan jó a 3. GeoWos mércével persze. Helyenként olyan szép, hogy nemigaz. Ilyennek kéne lennie végig. Az elejétől. Itt már-már sósfos kategória :)
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11630 2016.10.20. 07:55

Moby írta:Most épp sótlan fossal ütöm el az időt, vigyázom a családom álmát, olyan betegek mint a ló(imádom az óvodát...). GeoW4 ment eddig. Amilyen steril, és retekbaszó hulladék az 1.-2. act, olyan jó a 3. GeoWos mércével persze. Helyenként olyan szép, hogy nemigaz. Ilyennek kéne lennie végig. Az elejétől. Itt már-már sósfos kategória :)
[video]gears_ÖT.avi[/video]
Az a baaaaj, hogy körbefordultam már pár szép helyen. De gondolom itt is mágneses kordonok között kell whack-a-mole-t játszani... Vagy ez egy nyugis átvezető, nongém szakasz, két kordon között? :whatever:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11631 2016.10.20. 08:06

Fű, ez nagyon Prö élmény! 3200x1800-as felbontás 33-50 frémmel! :eljen: Megéri a fejlesztők kezébe adni a döntést!

Ja és CSAKARAM helyett ezúttal CSEKKERBORD rendering!

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11632 2016.10.20. 09:14

Az uj, eroforras igenyesebb cimeket biztos vinni fogja
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11633 2016.10.20. 09:22

Micsu írta:Az uj, eroforras igenyesebb cimeket biztos vinni fogja
Ez mondjuk igaz. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11634 2016.10.20. 10:18

Forza Horizon 3 kapcsán komment:

"The thought of playing it with HDR is making me strongly consider biting the bullet this November and getting a 4K HDR TV."

ENNYIKE BAZMEG. Működik. Ott az összes varázsszó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11635 2016.10.20. 11:10

DanielT írta:Fű, ez nagyon Prö élmény! 3200x1800-as felbontás 33-50 frémmel! :eljen: Megéri a fejlesztők kezébe adni a döntést!

Ja és CSAKARAM helyett ezúttal CSEKKERBORD rendering!

[video]ps4profail.mp4[/video]
MOcskos DF-esek is inkább játszanának! Miért kel leleplezni a fost? Még néhány csak félig idióta megérzi a szagát, és elgondolkodik! :gonosz3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11636 2016.10.20. 11:32

Hát ez meg a másik zseniális cucc!

PS4 - 1080p, almost perfect 60. PS4PRÖ, 4K szaggatósfos! Ezazzz!! Toljátok be a parasztoknak patkóbélig a négykát! :eljen: :eljen: :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #11637 2016.10.20. 11:57

DanielT írta:Hát ez meg a másik zseniális cucc!

PS4 - 1080p, almost perfect 60. PS4PRÖ, 4K szaggatósfos! Ezazzz!! Toljátok be a parasztoknak patkóbélig a négykát! :eljen: :eljen: :eljen:

Mindez egy top-down racer fisfosban?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11638 2016.10.20. 11:59

DanielT írta:Hát ez meg a másik zseniális cucc!

PS4 - 1080p, almost perfect 60. PS4PRÖ, 4K szaggatósfos! Ezazzz!! Toljátok be a parasztoknak patkóbélig a négykát! :eljen: :eljen: :eljen:

[video]aztapicsa.mp4[/video]
Hang nélkül néztem bele. Lehet benne legalább Prón 1080p-t választani? Mert ez számított a rajongóknál konzolos mentsvárnak, hogy majd lesz options.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11639 2016.10.20. 12:09

Zóanagyvarázsló írta:Hang nélkül néztem bele. Lehet benne legalább Prón 1080p-t választani? Mert ez számított a rajongóknál konzolos mentsvárnak, hogy majd lesz options.
valasztani? 1080p-s teven nem is tudsz mast. amugy meg nyilvan be lehet allitani mint eddig is az OS menüben az output felbontast
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11640 2016.10.20. 12:16

ma negytöl rovid NX leleplezes.
ez meg allitolag a final devkit:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #11641 2016.10.20. 12:20

Zóanagyvarázsló írta:MOcskos DF-esek is inkább játszanának! Miért kel leleplezni a fost? Még néhány csak félig idióta megérzi a szagát, és elgondolkodik! :gonosz3:
Kizárt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11642 2016.10.20. 12:22

Moby írta:Kizárt.
Nem releváns tömegekre gondolok, hanem egy-egy megmenekülő lélekre. Vagy túl nagy lenne a hitem a "játékosokban"? :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11643 2016.10.20. 12:25

SlickAdam írta:ma negytöl rovid NX leleplezes.
ez meg allitolag a final devkit:
Kép
Inkább lagmentes Nintendo Now-t kérek. Meg fincsi játékokat!

Nekem való konzol is jöhetne tőlük, de ahhoz annyi mindennek kéne együttállnia, hogy csodavárás lenne. És ebben a nyers erő még nincs is benne, arra ott a PC.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11644 2016.10.20. 12:26

Zóanagyvarázsló írta:Inkább lagmentes Nintendo Now-t kérek. Meg fincsi játékokat!

Nekem való konzol is jöhetne tőlük, de ahhoz annyi mindennek kéne együttállnia, hogy csodavárás lenne. És ebben a nyers erő még nincs is benne, arra ott a PC.
no, milyen lenne a neked valo masina? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11645 2016.10.20. 12:35

SlickAdam írta:no, milyen lenne a neked valo masina? :)
Stream szintjén levő store, nem konzolhoz kötődő játékokkal, minden korábbi Nintendo-exkluzívval értelmezhető áron, plusz mellette azért más régi multiplatform jóságokkal (pl. az Earthworm Jim SNES-es verziója meg ilyesmik), akár jól átültetett marokkonzolos játékaikkal (jóféle emus felskálázással). Bejelentett új frankóságokkal rá. Jó kontroller, előny, ha PC-vel is megy. (Elvileg a WiiU valamelyikje is összehozható vele, és nem rossz, de nem ástam bele magam.)

Nyilván ha mindez nem lenne a startra, az se lenne baj, de látszódjon, hogy ez az irány. Játékárak alatt pedig nem bundlis fillérbaszást értek, de akcióban 3k-s SMG már okés (ugye volt ilyen promó már WiiU-n is).

Ez nagyrészt lefedhető emulátorral, de a legalitásért, az új kontrollerért, a kényelemért, a WiiU-s cuccokért és az érkező új játékokért én ezt szívesen megtámogatnám talán még egy normális VGA árával is. Csak mielőtt leszámolom a pénzt nekik, meg kellene mosnom a kezem, mert a bilibe lógva összepisiződött :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11646 2016.10.20. 12:39

Zóanagyvarázsló írta:Stream szintjén levő store, nem konzolhoz kötődő játékokkal, minden korábbi Nintendo-exkluzívval értelmezhető áron, plusz mellette azért más régi multiplatform jóságokkal (pl. az Earthworm Jim SNES-es verziója meg ilyesmik), akár jól átültetett marokkonzolos játékaikkal (jóféle emus felskálázással). Bejelentett új frankóságokkal rá. Jó kontroller, előny, ha PC-vel is megy. (Elvileg a WiiU valamelyikje is összehozható vele, és nem rossz, de nem ástam bele magam.)

Nyilván ha mindez nem lenne a startra, az se lenne baj, de látszódjon, hogy ez az irány. Játékárak alatt pedig nem bundlis fillérbaszást értek, de akcióban 3k-s SMG már okés (ugye volt ilyen promó már WiiU-n is).

Ez nagyrészt lefedhető emulátorral, de a legalitásért, az új kontrollerért, a kényelemért, a WiiU-s cuccokért és az érkező új játékokért én ezt szívesen megtámogatnám talán még egy normális VGA árával is. Csak mielőtt leszámolom a pénzt nekik, meg kellene mosnom a kezem, mert a bilibe lógva összepisiződött :szomoru1:
Ehelyett kapsz majd egy kibaszott telefont.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11647 2016.10.20. 12:41

Zóanagyvarázsló írta:Stream szintjén levő store, nem konzolhoz kötődő játékokkal, minden korábbi Nintendo-exkluzívval értelmezhető áron, plusz mellette azért más régi multiplatform jóságokkal (pl. az Earthworm Jim SNES-es verziója meg ilyesmik), akár jól átültetett marokkonzolos játékaikkal (jóféle emus felskálázással). Bejelentett új frankóságokkal rá. Jó kontroller, előny, ha PC-vel is megy. (Elvileg a WiiU valamelyikje is összehozható vele, és nem rossz, de nem ástam bele magam.)

Nyilván ha mindez nem lenne a startra, az se lenne baj, de látszódjon, hogy ez az irány. Játékárak alatt pedig nem bundlis fillérbaszást értek, de akcióban 3k-s SMG már okés (ugye volt ilyen promó már WiiU-n is).

Ez nagyrészt lefedhető emulátorral, de a legalitásért, az új kontrollerért, a kényelemért, a WiiU-s cuccokért és az érkező új játékokért én ezt szívesen megtámogatnám talán még egy normális VGA árával is. Csak mielőtt leszámolom a pénzt nekik, meg kellene mosnom a kezem, mert a bilibe lógva összepisiződött :szomoru1:
sose lesz Nintendo konzolod :taps: ( :szomoru1: )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11648 2016.10.20. 12:55

DanielT írta:Ehelyett kapsz majd egy kibaszott telefont.
Én ugyan nem, mert nem a mai színvallásra építettem az életemet, ami lesz, azt úgyse veszem meg. Lesz egy túlárazott marokkonzol/gyenge asztali konzol, mely mellől megint kihal a third-party támogatás, és ha tovább akad a first-party kínálat, akkor elhúzhatják a rolót. Mondjuk utána jöhetnének Steamre, ami nem lenne rossz, de kétlem, hogy új játékokat tekintve onnantól lenne perspektíva. Vagy felvásárolná a romokat más.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11649 2016.10.20. 12:55

SlickAdam írta:sose lesz Nintendo konzolod :taps: ( :szomoru1: )
Nintendo-konzol kéne, Nintendo-kamu nem.
Avatar
arty

Hozzászólás #11650 2016.10.20. 14:30

Zóanagyvarázsló írta:MOcskos DF-esek is inkább játszanának! Miért kel leleplezni a fost? Még néhány csak félig idióta megérzi a szagát, és elgondolkodik! :gonosz3:
marha nagy leleplezés, hogy egy még nem is létező gépen egy "indifos" prealfa verzája szarul fut :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11651 2016.10.20. 14:51

arty írta:marha nagy leleplezés, hogy egy még nem is létező gépen egy "indifos" prealfa verzája szarul fut :)
Majd a végleges Uncharted 5, remélem akkor perfekt 4K 60 frém lesz. :eljen:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11652 2016.10.20. 15:42

DanielT írta:Majd a végleges Uncharted 5, remélem akkor perfekt 4K 60 frém lesz. :eljen:
HDR! :nezze: kihagytad...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11653 2016.10.20. 16:04

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11655 2016.10.20. 16:18

ez BC-nek tünik Zó. bar nem tudom hogyan, cartridge-al...
Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #11657 2016.10.20. 16:20

SlickAdam írta:Kép

Számomra ez az egész eléggé fájdalmasra sikerült. Valahogy garantáltnak érzem a nintendo halálát :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11658 2016.10.20. 16:24

donatus13 írta:Számomra ez az egész eléggé fájdalmasra sikerült. Valahogy garantáltnak érzem a nintendo halálát :)
az lett pontosan amit pletyiztek. egy - latszolag - bitang keziKONZOL. igen, ez KONZOLNAK tunik. mentek volna Sony-ék utan? nekem tetszik, hogy sajat uton jarnak.

de hogy felfaljak-e oket a farkasok a vadonban... azt nem tudom. remelem nem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11659 2016.10.20. 16:35

SlickAdam írta:Kép
"New 3D Mario Game Coming To Nintendo Switch"

:nyes: :hehe: :wave:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11660 2016.10.20. 16:38

Micsu írta:"New 3D Mario Game Coming To Nintendo Switch"

:nyes: :hehe: :wave:
igen, erre a konzolra is lesz 1 darab AAA Mario. :puszis: video alapjan rendes 3D-s raadasul. nem ilyen furi resz, mint a 3D World.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11661 2016.10.20. 16:40

Nintendo Switch: Powered by Custom Nvidia Tegra Chip (Official)

The first thing to know about the new Nintendo Switch home gaming system: it’s really fun to play. With great graphics, loads of game titles and incredible performance, the Nintendo Switch will provide people with many hours of engaging and interactive gaming entertainment.

But creating a device so fun required some serious engineering. The development encompassed 500 man-years of effort across every facet of creating a new gaming platform: algorithms, computer architecture, system design, system software, APIs, game engines and peripherals. They all had to be rethought and redesigned for Nintendo to deliver the best experience for gamers, whether they’re in the living room or on the move.
A Console Architecture for the Living Room and Beyond

Nintendo Switch is powered by the performance of the custom Tegra processor. The high-efficiency scalable processor includes an NVIDIA GPU based on the same architecture as the world’s top-performing GeForce gaming graphics cards.

Nintendo SwitchThe Nintendo Switch’s gaming experience is also supported by fully custom software, including a revamped physics engine, new libraries, advanced game tools and libraries. NVIDIA additionally created new gaming APIs to fully harness this performance. The newest API, NVN, was built specifically to bring lightweight, fast gaming to the masses.

Gameplay is further enhanced by hardware-accelerated video playback and custom software for audio effects and rendering.

We’ve optimized the full suite of hardware and software for gaming and mobile use cases. This includes custom operating system integration with the GPU to increase both performance and efficiency.

NVIDIA gaming technology is integrated into all aspects of the new Nintendo Switch home gaming system, which promises to deliver a great experience to gamers.
Avatar
eje75

Hozzászólás #11662 2016.10.20. 16:43

BF1-et a cd galaxisból rendeltem meg, van valakinek infója tőlük? Holnap megjön? A munkahelyemen nem jön be az oldaluk...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #11663 2016.10.20. 16:58

Azt nem tudom, de nekem ma reggel küldött a GLS egy SMS-t, hogy hozza a BF1 játékaimat :D GMG-n is szétküldözgették a kulcsokat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11664 2016.10.20. 17:04

arty írta:marha nagy leleplezés, hogy egy még nem is létező gépen egy "indifos" prealfa verzája szarul fut :)
És ez a te világodban bizalomra ad okod ;) Nem bizonyíték, de amit egyelőre látunk, az rosszul fest, és az utóbbi évek, a 4K-s vetítés és az "igazi játékosok" igényszintje miatt nehéz annyival elintézni, hogy tuti jó lesz.

Csoda, hogy annak idején RDR-t nem optimalizálták a szaggató trailerek után, pedig nekem ott is megmondták, hogy kár izgulni :( Ki érti?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11665 2016.10.20. 17:05

eje75 írta:BF1-et a cd galaxisból rendeltem meg, van valakinek infója tőlük? Holnap megjön? A munkahelyemen nem jön be az oldaluk...
Én már hiába rendelném meg, mire megkapnám, Moby végleg leteszi :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11666 2016.10.20. 17:12

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #11667 2016.10.20. 17:15

Zóanagyvarázsló írta:Én már hiába rendelném meg, mire megkapnám, Moby végleg leteszi :(
Lel... :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11668 2016.10.20. 17:19

Zóanagyvarázsló írta:Én már hiába rendelném meg, mire megkapnám, Moby végleg leteszi :(
Hát akkor húzzál bele bazzeg! GMG most küldi ki a kódokat. Olyan fasza a font, hogy tizenkettőfélért hozzádkúrja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11669 2016.10.20. 17:28

SlickAdam írta:Kép
Elsőre azthittem feltámadt az ouya :D Ára?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11670 2016.10.20. 17:30

Moby írta:Elsőre azthittem feltámadt az ouya :D Ára?
nem tudni meg. ha tanultak a 3DS launch-bol es viszonylag gyors rajtot akarnak, akkor en 250 dodora tippelem.

van akinek mar van DIY Switch
Spoiler
a marha :idiota:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11671 2016.10.20. 17:38

SlickAdam írta:Kép
Ránézek a "kontrollerre" és már ínhüvelygyulladást is kaptam. Egyébként meg már van egy tp-link switchem, minek még egy. :banplz:
Szerk.: Ez azért mindjárt más.
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.10.20. 17:40-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11672 2016.10.20. 17:40

benőmenő írta:Ránézek a "kontrollerre" és már ínhüvelygyulladást is kaptam. Egyébként meg már van egy tp-link switchem, minek még egy. :banplz:
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #11673 2016.10.20. 17:56

Moby írta:GMG most küldi ki a kódokat.
Egy barom állat vagyok, hogy nem onnan rendeltem... :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #11674 2016.10.20. 17:59

eje75 írta:Egy barom állat vagyok, hogy nem onnan rendeltem... :falbav: :falbav: :falbav:
Nézd a jó oldalát most be lenne írva a kód és úgy sem játszahtnál vele majd csak holnap oldják fel :) CDG pontosan küldi a preordereket, bár én nem igazán vagyok az előrenelős típus most ez az 1 is kivétel és csak azért, mert volt kedvezménypontom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11675 2016.10.20. 18:04

eje75 írta:Egy barom állat vagyok, hogy nem onnan rendeltem... :falbav: :falbav: :falbav:
Meg fogod kapni holnap. Én egyébként most lemondtam ott és előrendeltem a KONZOLvilágban, mert ott ingyenes a szállítás és van ajcsi golyó alakú pendrive.

A Galaxist nem értem, totál le vannak maradva. Se ingyenes szállítás, se törzsvásárlói program, helyette viszont minden alkalommal kapok egy sok oldalas, nyomtatott katalógust, amit azonnal kidobhatok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11676 2016.10.20. 18:06

benőmenő írta:Ránézek a "kontrollerre" és már ínhüvelygyulladást is kaptam. Egyébként meg már van egy tp-link switchem, minek még egy. :banplz:
Szerk.: Ez azért mindjárt más.
Kép
A koncepció okés. Ilyen gyerekekkel-társas-videó-játékra. Ár, játékok, szolgáltatás és kivitelezés kérdése. Most is kirby pörög. Rohadtjó meglátásai vannak a nagyobbiknak. Imádok játszani a kölyökkel. Némileg csorbítja az élményt a lázam, a köhőgőrohamaim, és hogy az egyik fülemre nem hallok. Mindezt rá a kötőhártyagyulladásra. Totálkáros vagyok. Nem vagyok harckész, de jövök holnap a harcirétre hamár megvettem azt a szart :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #11677 2016.10.20. 18:07

kigyi írta:Nézd a jó oldalát most be lenne írva a kód és úgy sem játszahtnál vele majd csak holnap oldják fel :) CDG pontosan küldi a preordereket, bár én nem igazán vagyok az előrenelős típus most ez az 1 is kivétel és csak azért, mert volt kedvezménypontom.
Éjféltől tolhatnám... meg olcsóbb... meg kell a faxnak a doboz, ha így olcsóbb,csak eddig a digit drágább volt okoskodás..... nélkül ráadásul ezt most nem kell letölteni, mert már le van... ... mind1... a gond inkább az, hogy holnap reggel el kell másznom a körútra emiatt, bele kell néznem annak a kedves srácnak a mosolygós arcába, és végig kell halgatnom, ahogy kőarccal megkérdi: "gépigény, internet rendben?"
Avatar
eje75

Hozzászólás #11678 2016.10.20. 18:09

DanielT írta:Én egyébként most lemondtam ott
Le lehet? A levelükben kötelező érvényű rendelést írtak... írásban, vagy hogy kell?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #11679 2016.10.20. 18:10

eje75 írta:Le lehet? A levelükben kötelező érvényű rendelést írtak... írásban, vagy hogy kell?
Persze, hogy le lehet amíg nem fizetted ki nem a tiéd :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11680 2016.10.20. 18:11

eje75 írta:Le lehet? A levelükben kötelező érvényű rendelést írtak... írásban, vagy hogy kell?
Persze, mailben. Mondjuk most már alaposan beszopatod őket, mer tuti átadták a futárnak.
Avatar
eje75

Hozzászólás #11681 2016.10.20. 18:12

DanielT írta:Persze, mailben. Mondjuk most már alaposan beszopatod őket, mer tuti átadták a futárnak.
Személyes átvételt kértem... oké, írok nekik...THX
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11682 2016.10.20. 18:14

SlickAdam írta:[video]nintendo.mp4[/video]
Mélyelemzésre nem volt időm, meg eszem sincs persze, de ennyi így random kiszaladt a billentyűzetemből.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11683 2016.10.20. 18:15

eje75 írta:Egy barom állat vagyok, hogy nem onnan rendeltem... :falbav: :falbav: :falbav:
Nem értelek...a kenyeret meg a tejet is fontért kell most venni. Ha nem kúrják haza matolcsyék a jövőhéten a forintot(hazafogják, bekúrják a gyeplőt a lovak közé), olcsóbb lesz a font az eurotól.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11684 2016.10.20. 18:20

Zóanagyvarázsló írta:Mélyelemzésre nem volt időm, meg eszem sincs persze, de ennyi így random kiszaladt a billentyűzetemből.
hogy erted cartridge kapcsan, hogy a korral kene haladni? szerintem egyik legjobb huzas a gepben a cartridge. nyilvan nem tudni meg mifele kartyak lesznek, de gyorsak tudnak am lenni es nem olyan erzekenyek, mint a gagyi lemezek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11685 2016.10.20. 18:20

eje75 írta:Személyes átvételt kértem... oké, írok nekik...THX
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Akkor hagyjál már, simán egy levél, csá'.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11686 2016.10.20. 18:21

Moby írta:A koncepció okés. Ilyen gyerekekkel-társas-videó-játékra. Ár, játékok, szolgáltatás és kivitelezés kérdése. Most is kirby pörög. Rohadtjó meglátásai vannak a nagyobbiknak. Imádok játszani a kölyökkel. Némileg csorbítja az élményt a lázam, a köhőgőrohamaim, és hogy az egyik fülemre nem hallok. Mindezt rá a kötőhártyagyulladásra. Totálkáros vagyok. Nem vagyok harckész, de jövök holnap a harcirétre hamár megvettem azt a szart :)
elvonasi tunetek, majd jobb lesz ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11687 2016.10.20. 18:23

SlickAdam írta:hogy erted cartridge kapcsan, hogy a korral kene haladni? szerintem egyik legjobb huzas a gepben a cartridge. nyilvan nem tudni meg mifele kartyak lesznek, de gyorsak tudnak am lenni es nem olyan erzekenyek, mint a gagyi lemezek.
2016ban mar mind2 gaz, felesleges porfogo
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11688 2016.10.20. 18:24

Kurvajó ez a logós térkép az új géphez! Főleg, hogy milyen komoly súlya van!

"Hé figyi, lesz az új gépünk, amire még az is lehet, hogy kihánytok valami nem? Nalátod. A lehetőség még semmire nem kötelez. Kirakhatjuk a logótókat? Nektek is reklám, szal' érted..."

Send -> all contacts
Avatar
eje75

Hozzászólás #11689 2016.10.20. 18:26

Moby írta:Nem értelek...a kenyeret meg a tejet is fontért kell most venni. Ha nem kúrják haza matolcsyék a jövőhéten a forintot(hazafogják, bekúrják a gyeplőt a lovak közé), olcsóbb lesz a font az eurotól.
Igazad van, egy állat vagyok... de megírtam a levelet a CDG-nak, és este rendelem a GMG-ről... THX mindenkinek! :worship:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11690 2016.10.20. 18:28

SlickAdam írta:hogy erted cartridge kapcsan, hogy a korral kene haladni? szerintem egyik legjobb huzas a gepben a cartridge. nyilvan nem tudni meg mifele kartyak lesznek, de gyorsak tudnak am lenni es nem olyan erzekenyek, mint a gagyi lemezek.
Én kimondottan üdvözlöm a cartridge-eket, de kell mellé normális digitális szolgáltatás is. Mindenesetre belepiszkáltam a mondatba, hogy egyértelműbb legyen.

Amúgy nyilván van fantázia az alakítható partymasinában, ezt tudtuk eddig is. Az árnak és a kínálatnak kell arányban állnia. (A marketing és a tömegek fogékonysága mellett.)

Nálam nyilván a BC-n és a digitális szolgáltatásokon van a hangsúly (egyrészt személyes preferencia, másrészt ezekkel azért rengeteget lehet erősíteni a platformon, ami most még kérdőjeles), én szeretném, ha eladnák nekem, de attól tartok, nem fog összejönni, mert ők nem szeretnék.

Vissza: “Leáldozott.hu”