A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #11551 2016.10.18. 20:49

Ennyire talán sosem volt igaz.
#RIPVG
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #11552 2016.10.18. 21:01

Moby írta:Ennyire talán sosem volt igaz.
#RIPVG
Kép
Szerencsére bármikor elő lehet venni játékokat abból a korból, amikor még nem áldozott le nekiek :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11553 2016.10.18. 21:07

deep írta:Szerencsére bármikor elő lehet venni játékokat abból a korból, amikor még nem áldozott le nekiek :D
Vagy szeretni a stratégiákat a DarkSectornak és Mobynak való divatműfajok helyett.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11554 2016.10.18. 21:12

A Microsoftnak viszont tényleg leáldozott. Már megint. A tököm ki van azzal, hogy a laptop és az asztali hetekig tudott kooperálni, most meg egyik napról a másikra nem látják egymást. Csak a újraindítás volt, semmi más. Minden rendszernél (XP, Vista, 7, 8, 10) megjátssza ezt időnként, aztán random megjavul. Elmennek a picsába.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11555 2016.10.18. 21:15

Zóanagyvarázsló írta:Vagy szeretni a stratégiákat a DarkSectornak és Mobynak való divatműfajok helyett.
Ha az nem lenne divatmúfaj, nem készülne. Egyébként meg szimplán paraszt vagy, hogy egy ilyennel emlegetsz egy mondatban. Mész tiltóba.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11556 2016.10.18. 21:25

Moby írta:Ha az nem lenne divatmúfaj, nem készülne. Egyébként meg szimplán paraszt vagy, hogy egy ilyennel emlegetsz egy mondatban. Mész tiltóba.
Attól függ, melyik költségvetési, melyik alműfaji szinten nézzük. A rétegjátékokat azért nem hívnám divatnak, a többmilliós példányszámban elkelők meg néhány nagyobb franchise-ot jelent (ennek előnyeivel és hátrányaival együtt).

De már mindegy mit írok, mert nekem is leáldozott :rinya:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11557 2016.10.18. 21:42

Moby írta:Ha az nem lenne divatmúfaj, nem készülne. Egyébként meg szimplán paraszt vagy, hogy egy ilyennel emlegetsz egy mondatban. Mész tiltóba.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11558 2016.10.18. 21:48

Már fel se tudom hestegelni, olyan hullámvasútra ültetett bennünket Moby. :DD

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11559 2016.10.18. 22:08

DanielT írta:Már fel se tudom hestegelni, olyan hullámvasútra ültetett bennünket Moby. :DD

Kép
Tehát már több a FOSUL futó FOS játék PC-n, mint konzolon!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11560 2016.10.18. 22:09

Ezúttal egy PS VR exkluzív, 10 perc után tuti behányós csoda! Jó helyre mentek a Santa Monica Studio erőforrásai! :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #11561 2016.10.18. 22:21

DanielT írta:Már fel se tudom hestegelni, olyan hullámvasútra ültetett bennünket Moby. :DD

Kép
Van az a zsif, amiben a konzolpeasant felsorolja azt a 6 konzolexcímet, aztán a masterrace lepörget olyan 16 oldalnyi fost, mint pécé exkluzív. Amikre bundliban sem adnék egy taknyos papírzsebkendőt sem.
Na ez pont annyira reprezentativ :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11562 2016.10.18. 22:25

Zóanagyvarázsló írta:Attól függ, melyik költségvetési, melyik alműfaji szinten nézzük. A rétegjátékokat azért nem hívnám divatnak, a többmilliós példányszámban elkelők meg néhány nagyobb franchise-ot jelent (ennek előnyeivel és hátrányaival együtt).

De már mindegy mit írok, mert nekem is leáldozott :rinya:
Arra számítottam, hogy Dani vagy Tasman visszaigazolja, hogy letiltottalak, de ezek szarnak erre is :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #11563 2016.10.18. 22:33

DanielT írta:Ezúttal egy PS VR exkluzív, 10 perc után tuti behányós csoda! Jó helyre mentek a Santa Monica Studio erőforrásai! :eljen:
A Santa Monica Studiot maga sony baszta szét amikor indult a sikergen. Az is csoda, hogy kigurul onnan egy ilyen #tapsolszhahánysz cím.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11564 2016.10.18. 22:36

:wow1:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #11566 2016.10.18. 23:22

Volt még 26 percem a bf1 trialomból, gondoltam nem hagyom ott auz enyészetnek. Rövid és tartalmatlan bf1 karrierem legnyomorúságosabb 26 percével búcsúztam tőle.LOL
Avatar
arty

Hozzászólás #11567 2016.10.18. 23:25

Moby írta:Mondtammá, hogy megrohadt. Széjjelbaszta a sikergen. Arty örülhet. Meg a sok húgyagyú birkoid a pröhardveren/sg-n/akárhol. Meeegondolom az nagy boldogság ezeknek ha valami nincs(másra).
a forza7 majd faj.... leirtam anno miert. (minek van one om?)

de egy rdr nemigazan :)
Avatar
arty

Hozzászólás #11568 2016.10.18. 23:54

DanielT írta:14 perc VR gaming után ez a fej:

Kép

Videó, ha érdekel valakit, de csak a szokásos, undorítóan néz ki és rosszul leszel még a videó nézéstől is, ahogy a kommentekben is írják.
hanyingerrol nem szol, lathatoan belefeletkezve nyomja.
pedig ez csak kontroller... :)

ha lenne vr re tartalmas jatek es esne kicsit meg a font (meg ki tudnam vegre probalni...), esku beleugranek... sajnos ez mar most iszonyat kinektszindromanak igerkezik, jovore eselyesen szar se jon, ha elpukkantak a 1st party negyedjatekok... dobbenet, h minden cucc mennyire csak techdemocska, valamire valo cim, ami teeeenyleg okes mint jatek: nuku.

feldriveclub, hatodgt, feloratombraider, felorabetmen, bloeeeeeee.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11569 2016.10.19. 09:44

arty írta:hanyingerrol nem szol, lathatoan belefeletkezve nyomja.
pedig ez csak kontroller... :)

ha lenne vr re tartalmas jatek es esne kicsit meg a font (meg ki tudnam vegre probalni...), esku beleugranek... sajnos ez mar most iszonyat kinektszindromanak igerkezik, jovore eselyesen szar se jon, ha elpukkantak a 1st party negyedjatekok... dobbenet, h minden cucc mennyire csak techdemocska, valamire valo cim, ami teeeenyleg okes mint jatek: nuku.

feldriveclub, hatodgt, feloratombraider, felorabetmen, bloeeeeeee.
Neidegeljmár...retekszonigeci mégsem menti meg a vr-t??? Nemúgyvót, hogy megmenti? Mitörtént? Meggondótákemagukatatetvek?:(
Avatar
eje75

Hozzászólás #11570 2016.10.19. 10:02

Moby írta:Volt még 26 percem a bf1 trialomból, gondoltam nem hagyom ott auz enyészetnek. Rövid és tartalmatlan bf1 karrierem legnyomorúságosabb 26 percével búcsúztam tőle.LOL
Szakasz! Elvesztettük Moby közlegényt, egy perces néma gyász :szomoru1: ! Aztán lépjük át a tetemét és haladjunk, mert nem jár a szél, és hamarosan terjengeni kezd körülötte a bűz... :idiota:
Avatar
SötétBarom

Hozzászólás #11571 2016.10.19. 10:39

Alig várom, hogy szétdurrantsam a szátokat a rombolóval. ;DDD
Avatar
eje75

Hozzászólás #11572 2016.10.19. 10:59

SötétBarom írta:Alig várom, hogy szétdurrantsam a szátokat a rombolóval. ;DDD
Én Argonne Forest-en, Amiens-en, és Monte Grappa-n fogok lakni konkrétan...a hegytetőről elég pici pont leszel a rombolódban... de azért sok sikert! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #11573 2016.10.19. 12:13

Moby írta:Neidegeljmár...retekszonigeci mégsem menti meg a vr-t??? Nemúgyvót, hogy megmenti? Mitörtént? Meggondótákemagukatatetvek?:(
hátöööö..... abban bíznak, hogy hátha szoftver nélkül is veszik majd és elterjed ;)

csak a világító ledes sapkaizé feeling miatt is fogyhat ám sok! :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #11574 2016.10.19. 12:22

eje75 írta:Szakasz! Elvesztettük Moby közlegényt, egy perces néma gyász :szomoru1: ! Aztán lépjük át a tetemét és haladjunk, mert nem jár a szél, és hamarosan terjengeni kezd körülötte a bűz... :idiota:
jajbasszátokmeg...annyira könnyű táncba vinni titeket ügyes fogalmazással, hogy nemigaz... :banplz:
Avatar
Amiga

Hozzászólás #11575 2016.10.19. 12:39

Moby írta:jajbasszátokmeg...annyira könnyű táncba vinni titeket ügyes fogalmazással, hogy nemigaz... :banplz:

Ez az, ne hagyd magad. :wave:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11576 2016.10.19. 12:52

Ez a kirby'epic yarn...hihetetlen. Emellett a mediamolecule játékai túlértékeltek. Pedig azok is jók, de ennyi egyedi ötletet ebben a zsánerben még nem láttam.
Avatar
eje75

Hozzászólás #11577 2016.10.19. 13:01

Moby írta:jajbasszátokmeg...annyira könnyű táncba vinni titeket ügyes fogalmazással, hogy nemigaz... :banplz:
Jójójó! Majd ha 1,5 hónap múlva mellettem vereted air mortar-ral a 12 éves lengyel kis köcsögöket, visszatérünk erre ok? :nyes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11578 2016.10.19. 13:02

Moby írta:Ez a kirby'epic yarn...hihetetlen. Emellett a mediamolecule játékai túlértékeltek. Pedig azok is jók, de ennyi egyedi ötletet ebben a zsánerben még nem láttam.
na meg az a latvany...

mostanaban feltünöen jol szorakozol a nintendo kiddie-kevesbe kiddie rokabör 132314132. iteracios cuccaival. :ravasz1: (jo tudom, nem te szoktad szidni)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11579 2016.10.19. 13:11

SlickAdam írta:na meg az a latvany...

mostanaban feltünöen jol szorakozol a nintendo kiddie-kevesbe kiddie rokabör 132314132. iteracios cuccaival. :ravasz1: (jo tudom, nem te szoktad szidni)
Mér, ennek volt gc-s előzménye? Told a címét, húzom is lefele?;D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11580 2016.10.19. 13:24

Moby írta:Mér, ennek volt gc-s előzménye? Told a címét, húzom is lefele?;D

nem elözmeny, de kirby letezik rengeteg. mint mario is rengeteg, de igazabol csak 1-2 AAA cim / konzol. megis van aki egy kalapba teszi öket.:)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11581 2016.10.19. 13:29

SlickAdam írta:nem elözmeny, de kirby letezik rengeteg. mint mario is rengeteg, de igazabol csak 1-2 AAA cim / konzol. megis van aki egy kalapba teszi öket.:)
Tudom, hogy kirby rengeteg létezik, én erre a fonalvonalra gondoltam. Mer ebből nekem csak a fonalyoshi van meg, ami régóta wishlisten van ugyebár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11582 2016.10.19. 14:36

Zseniális, a BF1 PS4 verziója 160x90 es felbontásra is lemegy, hogy tartsa a frémet. :DDDDDD

Innen már csak egy kis lépés a Game Boy Advance port! :banplz:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #11583 2016.10.19. 16:16

DanielT írta:Zseniális, a BF1 PS4 verziója 160x90 es felbontásra is lemegy, hogy tartsa a frémet. :DDDDDD

Innen már csak egy kis lépés a Game Boy Advance port! :banplz:

Kép
Ez.inkább valami bug lehet. Kétlem, hogy a moci ilyet csinálna hivatalból.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11584 2016.10.19. 16:35

DanielT írta:Zseniális, a BF1 PS4 verziója 160x90 es felbontásra is lemegy, hogy tartsa a frémet. :DDDDDD
Innen már csak egy kis lépés a Game Boy Advance port! :banplz:
https://abload.de/img/cvim2luumaahwau2qq7c.jpg
Ez még akkor is durva, ha csak ilyen örli access bug. Meglehet számolni a legókockákat vazze'! :wow1:
Isten megb@ssza már ezt az internetet, pedig kíváncsi lennék már legalább hogy fut a masinámon. Sajnos, vagy nem sajnos, de a vga upgrade projekt jégre került, hogy talán elválhassak Amőba úréktól és az aids-es tűs paneltól. :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11585 2016.10.19. 17:00

benőmenő írta:Ez még akkor is durva, ha csak ilyen örli access bug. Meglehet számolni a legókockákat vazze'! :wow1:
Isten megb@ssza már ezt az internetet, pedig kíváncsi lennék már legalább hogy fut a masinámon. Sajnos, vagy nem sajnos, de a vga upgrade projekt jégre került, hogy talán elválhassak Amőba úréktól és az aids-es tűs paneltól. :/
Eddig tartott az albérlet? :ijedt:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11586 2016.10.19. 17:05

DanielT írta:Eddig tartott az albérlet? :ijedt:
Találtam jobbat 3k-val többért, ahol van mosógép, ágy, nyílik az ablak, van internet, hovatovább még szerződés is és ha este megyek haza kevésbé fogom a seggemben érezni a rozsdás bökőt. Így nemhogy normálisan tanulni, élni sem lehet. Nyilván még nem tuti, hanem olyan 90%, meg legalább egy hónap mire találok lakót a helyemre és a másikból is kiköltözik a mostani bérlő.
Tudom, a fene azt a luxus ándungos fajtámat. Kicsit szarul is érzem magam miatta. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #11587 2016.10.19. 20:23

Itthon rohadok szobafogságban a gyerekekkel egyetemben, szal ma játékokkal telt el a nap. 2 fantasztikus játékkal játszottam ma hosszan, mindkettő egy csoda a maga nemében: A kirby's epic yarnnal, és a modellvasúttal :D Eldöntöttem, hogyha pár év múlva még érdekli majd őket, építünk egy fasza modellasztalt, arduinoval megvezéreljük, király lesz nagyon :finom:
Én még mindig 8 éves vagyok :) Órákig el tudok nézni egy műanyag szart, és még susogok is hozzá :nevetes1:


Ja, meg
Spoiler
Egy rövidebb foglalkozásként megvásároltam a bf1-et. Azt azért mégsem hagyhatom, hogy majd úgy emlegessenek, mint aki egy mafia3 vétellel akasztotta szögre a géminget :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11588 2016.10.19. 20:29

Moby írta:Itthon rohadok szobafogságban a gyerekekkel egyetemben, szal ma játékokkal telt el a nap. 2 fantasztikus játékkal játszottam ma hosszan, mindkettő egy csoda a maga nemében: A kirby's epic yarnnal, és a modellvasúttal :D Eldöntöttem, hogyha pár év múlva még érdekli majd őket, építünk egy fasza modellasztalt, arduinoval megvezéreljük, király lesz nagyon :finom:
Én még mindig 8 éves vagyok :) Órákig el tudok nézni egy műanyag szart, és még susogok is hozzá :nevetes1:


Ja, meg
Spoiler
Egy rövidebb foglalkozásként megvásároltam a bf1-et. Azt azért mégsem hagyhatom, hogy majd úgy emlegessenek, mint aki egy mafia3 vétellel akasztotta szögre a géminget :banplz:
nem gaz, en is elegge labilis szemelyiseg vagyok :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11589 2016.10.19. 20:30

Moby írta:Itthon rohadok szobafogságban a gyerekekkel egyetemben, szal ma játékokkal telt el a nap. 2 fantasztikus játékkal játszottam ma hosszan, mindkettő egy csoda a maga nemében: A kirby's epic yarnnal, és a modellvasúttal :D Eldöntöttem, hogyha pár év múlva még érdekli majd őket, építünk egy fasza modellasztalt, arduinoval megvezéreljük, király lesz nagyon :finom:
Én még mindig 8 éves vagyok :) Órákig el tudok nézni egy műanyag szart, és még susogok is hozzá :nevetes1:


Ja, meg
Spoiler
Egy rövidebb foglalkozásként megvásároltam a bf1-et. Azt azért mégsem hagyhatom, hogy majd úgy emlegessenek, mint aki egy mafia3 vétellel akasztotta szögre a géminget :banplz:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11591 2016.10.19. 20:54

Moby írta:Itthon rohadok szobafogságban a gyerekekkel egyetemben, szal ma játékokkal telt el a nap. 2 fantasztikus játékkal játszottam ma hosszan, mindkettő egy csoda a maga nemében: A kirby's epic yarnnal, és a modellvasúttal :D Eldöntöttem, hogyha pár év múlva még érdekli majd őket, építünk egy fasza modellasztalt, arduinoval megvezéreljük, király lesz nagyon :finom:
Én még mindig 8 éves vagyok :) Órákig el tudok nézni egy műanyag szart, és még susogok is hozzá :nevetes1:
Na a modell vasútat én is bírtam anno. És a vége szintén az lett, hogy apám lehozta a padról a régi saját modell cuccait és kb. többet játszott vele, mint én. :D
Az volt a durva, hogy a sínek nem, de a mozdonyok, meg a kocsik simán kompatibilisek voltak a vadzsi új Piko cuccokkal. A régi mozdonyok közt volt egy ilyen nagy böszme, lassú fekete, ami akkor is elhúzott mindent, amikor már körbeért a cucc a default oválon. :D
Plusz, ha már elég idős, hogy ne nyelje le az ilyen Bionicle robotok, meg különböző Lego autóim voltak, amiket egyszer összeraktam a kiskönyv szerint, utána meg a meglévő 2-3-ból valami brutál szörnyszülöttet és baromira elvoltam közben.
Igazából ez utóbbi predesztinált a PC és laptop gányra. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #11592 2016.10.19. 20:54

SlickAdam írta:nem gaz, en is elegge labilis szemelyiseg vagyok :idiota:
Azért azt meg kell mondjam, hogy mos, miután szélesebb spektrumban látom a nintendo pályafutását annál, mint amikor wiiu-m is volt, háááát...meg kell mondjam, a wiiu-val eléggé kakkantóágra került a nintendo. Messze van az attól, nem is kevéssel, amit a wii címekkel tettek ezek le. Ebben a moslékbaszó helyzetben, amiben ma van a géming (kivétel a wannabe-underground-de-igazából-divatmainstream-stratégiák :mf1: ) gecinagy szükség lenne, hogy visszataláljanak erre az útra. Persze ugyanilyen kakkantóágra került a sony is már jóval korábban, aztán ők sem jöttek vissza sehova, sőt, szal...DE, szal hogy szükség volna valódi, VALÓDI, VA-LÓ-DI konzolplatformra, valódi konzoljátékokra. És a nintendóban nagyon ottvolt a bugi. Én ezt csak most látom igazán. Ezt a két retket meg beáshatják a sivatagba az E.T. kazetták fölé, mer ezek csak ártanak mindennek.

/és gondolom a gc korszak még jobb lehetett.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11593 2016.10.19. 21:04

Moby írta:Azért azt meg kell mondjam, hogy mos, miután szélesebb spektrumban látom a nintendo pályafutását annál, mint amikor wiiu-m is volt, háááát...meg kell mondjam, a wiiu-val eléggé kakkantóágra került a nintendo. Messze van az attól, nem is kevéssel, amit a wii címekkel tettek ezek le. Ebben a moslékbaszó helyzetben, amiben ma van a géming (kivétel a wannabe-underground-de-igazából-divatmainstream-stratégiák :mf1: ) gecinagy szükség lenne, hogy visszataláljanak erre az útra. Persze ugyanilyen kakkantóágra került a sony is már jóval korábban, aztán ők sem jöttek vissza sehova, sőt, szal...DE, szal hogy szükség volna valódi, VALÓDI, VA-LÓ-DI konzolplatformra, valódi konzoljátékokra. És a nintendóban nagyon ottvolt a bugi. Én ezt csak most látom igazán. Ezt a két retket meg beáshatják a sivatagba az E.T. kazetták fölé, mer ezek csak ártanak mindennek.

/és gondolom a gc korszak még jobb lehetett.
akkor asszondom emlekezzünk meg Iwata-rol ismet, ha már DIDJUNÓ-ék összeraktak ezt a jo kis videot rola (bar tavaly is lementek ezek az infok nyilvan). jo ember volt, nagyon nagy kár erte. lehet szidni a WiiU-s felrelepest (tudta ö is, hogy rossz ut), de vajon van-e most ilyen igazi jatekos vezetö a bizniszben...? :( ez kodolt bazze CEO-kent, míg mas balfaszok azt se tudjak manapsag, hogy pc-n lehet ertelme lenne a 60 fremnek... mehhh
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11594 2016.10.19. 21:08

Moby írta:/és gondolom a gc korszak még jobb lehetett.
Ha már GC, van egy viszonylag aktuális Zero Punctuation epizód az 5 capcom exkluról, amiből végül csak 2(?) lett ténylegesen az és pont a putrik. És kb. ez volt az utolsó szalmaszál, ami után a N-ék belesüllyedtek a végtelen zeldamario gyártásába fos hardveren. Kár, hogy ott nem hagyták abba, legalább olyan kult státuszuk lenne, mint a Dreamcastnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11595 2016.10.19. 21:11

Moby írta:Azért azt meg kell mondjam, hogy mos, miután szélesebb spektrumban látom a nintendo pályafutását annál, mint amikor wiiu-m is volt, háááát...meg kell mondjam, a wiiu-val eléggé kakkantóágra került a nintendo. Messze van az attól, nem is kevéssel, amit a wii címekkel tettek ezek le. Ebben a moslékbaszó helyzetben, amiben ma van a géming (kivétel a wannabe-underground-de-igazából-divatmainstream-stratégiák :mf1: ) gecinagy szükség lenne, hogy visszataláljanak erre az útra. Persze ugyanilyen kakkantóágra került a sony is már jóval korábban, aztán ők sem jöttek vissza sehova, sőt, szal...DE, szal hogy szükség volna valódi, VALÓDI, VA-LÓ-DI konzolplatformra, valódi konzoljátékokra. És a nintendóban nagyon ottvolt a bugi. Én ezt csak most látom igazán. Ezt a két retket meg beáshatják a sivatagba az E.T. kazetták fölé, mer ezek csak ártanak mindennek.

/és gondolom a gc korszak még jobb lehetett.
Hú, de durván átestél a ló túloldalára... nagyon, de nagyon durván.

A Nintendo a sátán. A férgek csúcsa. Most belefutottál egy 7 éves generáció teljes minőségi kínálatába, EZERSZER jobb prezentációban, mint ahogy ezek a tetvek a játékosoknak szánták.

Szoftver túszokat tartanak egy olyan undorító paywall mögött, amihez az MS-nek is még sokat kell tanulnia.

Undorító az árpolitikájuk, a szolgáltatásaik, minden. Van pár tehetséges fejlesztőjük, akiből a Donkey készítők valójában nem is Nintendo csapat.

Aztán ott a Kirby amivel most ültél fel a hullámvasútra és pár Mario platformer.

Na, nem is megyek bele jobban, inkább illusztrálom mit érzek most:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #11596 2016.10.19. 21:16

DanielT írta:Hú, de durván átestél a ló túloldalára... nagyon, de nagyon durván.

A Nintendo a sátán. A férgek csúcsa. Most belefutottál egy 7 éves generáció teljes minőségi kínálatába, EZERSZER jobb prezentációban, mint ahogy ezek a tetvek a játékosoknak szánták.

Szoftver túszokat tartanak egy olyan undorító paywall mögött, amihez az MS-nek is még sokat kell tanulnia.

Undorító az árpolitikájuk, a szolgáltatásaik, minden. Van pár tehetséges fejlesztőjük, akiből a Donkey készítők valójában nem is Nintendo csapat.

Aztán ott a Kirby amivel most ültél fel a hullámvasútra és pár Mario platformer.

Na, nem is megyek bele jobban, inkább illusztrálom mit érzek most:

Ezek ma már nincsenek. Amik ebből megmaradtak azok a játékok. Én azokról beszélek. Nem tudom mekkora féreg volt a nintendo ebben az időben. Nem követtem figyelemmel. Ha az volt, arra nincs szükség nyilván. Viszont ilyen minőségi konzoljátékokra kurvanagy szükség lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11597 2016.10.19. 21:21

Illetve az tonképp gecire mindegy volna, hogy kitől-hogyan jönnek ezek, csak jöjjenek. Valahogy kéne, hogy manifesztálódjon az a szemlélet, ami ezekben ottvan. Azok a leveldesignerek, grafikusok, animátorok, akárkik akik ezeken dolgoztak, gondolom még léteznek a világban, és valszeg rajtuk kívül is sok olyan szakember, akik amúgy képesek lennének ilyenre. Leseszarnám kinek a nevével lenne fémjelezve.


/a kirbyt meg a helyén kerezljük. Egy csoda minden frémje. Magamban sosem játszanék vele, mert nongéming totálban, meghalni sem lehet benne, de nagyon-nagyon fasza társasjáték a fiammal, és minden pixele kielemzésre méltó csoda.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11598 2016.10.19. 21:25

Moby írta:Ezek ma már nincsenek. Amik ebből megmaradtak azok a játékok.
Ajánlom, hogy natív felbontásra állítsd be őket, hogy képet kapj a Nintendo-ról.

És igen, minőségi cím az a 3-4 db, de milyen áron? Ugorj be day1 az NX-be, majd kapsz egy kis ízelítőt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #11599 2016.10.19. 21:30

DanielT írta:Ugorj be day1 az NX-be, majd kapsz egy kis ízelítőt!
Pont avval kezdtem, hogy a wiiu is egy tévút volt az előzmények ismeretében. Az NX nyilvánvalóan méginkább az lesz. Látják a tutio receptet: wannabe highendpécé szökevényeket kell kiadni olcsógépre, azt jóvan. A wiiu sem abba döglött bele, hogy már nem jöttek rá a nintendo címek, hanem hogy nem jöttek rá a multiplatform címek. Gondolom az NX-re majd jönnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.10.19. 21:33-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11600 2016.10.19. 21:33

DanielT írta:Ajánlom, hogy natív felbontásra állítsd be őket, hogy képet kapj a Nintendo-ról
Én még mindig a játékokról beszélek. Gondolom akik ezeket csinálták nem vettek részt a döntésekben, hogy hány pixelre kell majd megcsinálniuk. Nyilván meg tudták volna négyszer annyira is.

/vagyishát meg is tudták. Épp abban nézem most :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11601 2016.10.19. 21:35

Moby írta:Én még mindig a játékokról beszélek. Gondolom akik ezeket csinálták nem vettek részt a döntésekben, hogy hány pixelre kell majd megcsinálniuk. Nyilván meg tudták volna négyszer annyira is.
azert csak tedd at a Metroid Prime-ot nativ-ra, hogy lasd mekkora geci volt Nintendo, hogy GC era-ban az SD tevekre nem 1080p-ben renderelt... :sniffles:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11602 2016.10.19. 21:37

SlickAdam írta:azert csak tedd at a Metroid Prime-ot nativ-ra, hogy lasd mekkora geci volt Nintendo, hogy GC era-ban az SD tevekre nem 1080p-ben renderelt... :sniffles:
Jajj, hát kibaszottul a GC-ről beszéltem ám! Sőt, a SNES -ről! Janem. :wilting:

WAIT! Vagy mégis? A Wii ugyanis egy GC! :ijedt: Hú, de fasza korrekt cég ez. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11603 2016.10.19. 21:39

Én már nemtudom ilyen szemüvegen keresztül nézni a világot. Akkor ott nem voltam jelen. Akkor ott meg tudtam volna mondani. Ma már nem, és nem is akarom ilyennel tölteni az időt. Sajnálom, hogy nem volt GC-m a maga idejében. Nagyon. Vissza már nem tudom csinálni. Meg sem tudom mondani már, hogy pontosan miért nem volt. Bármikor lehetett volna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11604 2016.10.19. 21:44

Moby írta:Én már nemtudom ilyen szemüvegen keresztül nézni a világot. Akkor ott nem voltam jelen. Akkor ott meg tudtam volna mondani. Ma már nem, és nem is akarom ilyennel tölteni az időt. Sajnálom, hogy nem volt GC-m a maga idejében. Nagyon. Vissza már nem tudom csinálni. Meg sem tudom mondani már, hogy pontosan miért nem volt. Bármikor lehetett volna.
Ja, hát álomvilágot azt lehet építeni... a múlttal kapcsolatban mondjuk azért kockázatos, mert pl megkérhetlek, hogy ugyan állítsd már össze az all-star Gamecube listádat, csak a megérzéseid és persze létező listák alapján...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11605 2016.10.19. 21:45

DanielT írta:Jajj, hát kibaszottul a GC-ről beszéltem ám! Sőt, a SNES -ről! Janem. :wilting:
akkor miröl? csak nagyanyam fele nyavajgast hallok.
mer hogy draga a Nintendo... ja baszki, most vettel 100+ ezerert egy videokartyat, amit te se hasznalsz ki igazan, de egy hasznalt (vagy akar uj) WiiU-t nem vennel a vilagert se szaros 40-70k-ert, hogy letold mondjuk az uj Donkey-t (meg a többi kiralysagot), mert... mert... miert is? mert egy venasszony vagy, azert. mert 720p. az lerohasztja a szemed bizonyara. a gecik! szemeszetre akarnak küldeni, alja Ninty-ek. az 1080-as cimek meg azert szarok, mert nincs AA meg XY effekt. akkor nem is kell az ördögi termek, mindegy milyen jo a gameplay. a-aaaa. de a Technobabylon azert kiralysag of korsz, pedig 20x10 pixelböl all.

komolyan mondom, amikor Nintendo neve felcseng, atmesz total idiotaba, de komolyan. pedig amugy egy rohadt intelligens ember vagy.

elvezni kell ezeket, nem mindig csak nyafogni. pixelt szamolj pc-n, dk-t meg terelgesd azon amin elerhetö es elvezd! amikor Tottival es Norberttal hetvegenkent csapatjuk az MK8-at, szted erdekel a P? olyan rohadt jol nez ki 720p-ben AA nelkül is es olyan jo szorakozas, hogy rohadtul nem törödök ilyesmivel. akkor se, ha elötte 10 perccel kapcsolom ki az 1440p-ben ULTRAn futo Witcher3-at.
Avatar
eje75

Hozzászólás #11606 2016.10.19. 21:46

Moby írta:Egy rövidebb foglalkozásként megvásároltam a bf1-et.
Most kell venni a billentyűzet és egér gyártók részvényeit!! A tulajdonosaik tuti így reagáltak a hírre:
Csatolmányok
QONVIyz.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11607 2016.10.19. 21:49

eje75 írta:Most kell venni a billentyűzet és egér gyártók részvényeit!! A tulajdonosaik tuti így reagáltak a hírre:
Megint csak ennyit tudok mondani: :taps: :taps: :taps:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11608 2016.10.19. 21:49

DanielT írta:Jajj, hát kibaszottul a GC-ről beszéltem ám! Sőt, a SNES -ről! Janem. :wilting:

WAIT! Vagy mégis? A Wii ugyanis egy GC! :ijedt: Hú, de fasza korrekt cég ez. :eljen:


a büdös mocskos köcsögöknek volt pofajuk az akkor vilagrengetö motion teknos "GC"-t KETTÖSZAZ ÖTVEN dollarert arulni release day. de szemetek. 600 dodos über tekno kellett volna, biztos el tudtak volna erni a celjukat: megszolitani minel több nongemert, összehozni az embereket, hogy instant szorakozzanak.

inkabb rad kellett volna gondolniuk. a kiöregedett tekno freak-re. jjjjepp.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11609 2016.10.19. 21:56

SlickAdam írta:a büdös mocskos köcsögöknek volt pofajuk az akkor vilagrengetö motion teknos "GC"-t KETTÖSZAZ ÖTVEN dollarert arulni release day. de szemetek. 600 dodos über tekno kellett volna, biztos el tudtak volna erni a celjukat: megszolitani minel több nongemert, összehozni az embereket, hogy instant szorakozzanak.

inkabb rad kellett volna gondolniuk. a kiöregedett tekno freak-re. jjjjepp.
Mondjuk a VR techno épp most döglik bele a motion gimmick posványba a szemünk láttára. #kösznintendo :nezze:
Spoiler
:banplz:

A wii addig vonzotta a tömegeket, hogy wiisports, a tényleges minőséi címeket már csak az a maroknyi fan vette, akik a wiiut láthatóan nem tudták legitimálni. A tömeg pedig tovább ment tapifónra, meg kitudjaméghova.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.10.19. 21:59-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11610 2016.10.19. 21:58

DanielT írta:Megint csak ennyit tudok mondani: :taps: :taps: :taps:
Vávává.
A törött keyboardról. A képet. Linkeled, vagy keresgessem én? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11611 2016.10.19. 22:00

benőmenő írta:Mondjuk a VR techno épp most döglik bele a motion gimmick posványba a szemünk láttára. #kösznintendo :nezze:
Spoiler
:banplz:
ehhez nintendo-nak semmi köze. balfaszkáéknak meg cingár carmack-nak igen.

szerk.: igen, ezutan kellett volna valami komoly ujitas es egy UJ NEV a konzolnak. nem wii U basszus... marhak. WiiU tevut, igen. tudjak ök is. ettöl meg ott vannak ra a fasza jatekok, amiket megengedhetne maganak (es elvezne is) itt a többseg, de neeeeem. "2016, gtx 1070 a menö, wiiu-ban nincs gtx 1070, fúj"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11612 2016.10.19. 22:05

Moby írta:Vávává.
A törött keyboardról. A képet. Linkeled, vagy keresgessem én? :)
Mármint az enyémről? :miaz: Ha igen, melyikről? Amin a véres kezem is látszott? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11613 2016.10.19. 22:07

DanielT írta:Mármint az enyémről? :miaz: Ha igen, melyikről? Amin a véres kezem is látszott? :idiota:
Arra nem emlékezem, csak valami overwatch kapcsán kettétört keyboardra :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11614 2016.10.19. 22:18

Moby írta:Arra nem emlékezem, csak valami overwatch kapcsán kettétört keyboardra :)
Azon szerintem nem törtem ketté, csak a mostaninak a lábát. A BF4 során pusztult el 2 db, de csak mert nagyon visszafogtam magam többször. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #11615 2016.10.19. 22:23

DanielT írta:Azon szerintem nem törtem ketté, csak a mostaninak a lábát. A BF4 során pusztult el 2 db, de csak mert nagyon visszafogtam magam többször. :D
Hát ennyi. Én is nagyon visszafogtam magam, ezért csak a mikrokapcsolók mentek a gecibe, nem az egér az asztallal együtt egy emelettel mélyebbre. :) Illetve pár éve még búcsúzóul lazán belebasztam volna a keyboardot is a monitorba. Ennyit változok én is a korral. :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11616 2016.10.19. 22:58

SlickAdam írta:ehhez nintendo-nak semmi köze. balfaszkáéknak meg cingár carmack-nak igen.

szerk.: igen, ezutan kellett volna valami komoly ujitas es egy UJ NEV a konzolnak. nem wii U basszus... marhak. WiiU tevut, igen. tudjak ök is. ettöl meg ott vannak ra a fasza jatekok, amiket megengedhetne maganak (es elvezne is) itt a többseg, de neeeeem. "2016, gtx 1070 a menö, wiiu-ban nincs gtx 1070, fúj"
mirol beszelsz? Titanx lenne az uj nincsendo konzolban akkor is telibeszarna sok ember az n+1. zeldat, dobkeyt meg majiot, mikor epp nem ez megy megprobalnak feltamasztani vmi 100 eves cimet mint pl starfox
Leragott csont platformereken kivul (ami persze a stilus rajongoinak biztos bejott) semmit nem tudott felmutatni az utobbi 10 evben a nincsendo, nem fanboy ertelmesebbje mar reg elfordult toluk
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11617 2016.10.19. 23:30

Micsu írta:mirol beszelsz? Titanx lenne az uj nincsendo konzolban akkor is telibeszarna sok ember az n+1. zeldat, dobkeyt meg majiot, mikor epp nem ez megy megprobalnak feltamasztani vmi 100 eves cimet mint pl starfox
Leragott csont platformereken kivul (ami persze a stilus rajongoinak biztos bejott) semmit nem tudott felmutatni az utobbi 10 evben a nincsendo, nem fanboy ertelmesebbje mar reg elfordult toluk
te meg mindig nem birod felfogni, hogy kiknek keszulnek ezek a jatekok elsösorban. biztos sokat fog panaszkodni Moby kisfia a következö 3D-s Mario-t jatszva, hogy "baaaaaazzzz, de hat ennek mar volt 124135435342. resze".
vagy tegye ele a Mario 64-et 2017-ben?

mondom. felbukkan a topikban a Nintendo szo, egyeseknek azonnal zuhan vagy 200-at az IQ-ja.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11618 2016.10.19. 23:38

Te keltel ki magadbol eloszor ember es te beszelsz iqrol :D
En magam es nehany ember neveben beszeltem, nem moby fia beveben, gondolom feltunt ;)
"2016, gtx 1070 a menö, wiiu-ban nincs gtx 1070, fúj"
Nameg ilyenek, ez mi mar nem aze? :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11619 2016.10.19. 23:44

Micsu írta:Te keltel ki magadbol eloszor ember es te beszelsz iqrol :D
En magam es nehany ember neveben beszeltem, nem moby fia beveben, gondolom feltunt ;)
"2016, gtx 1070 a menö, wiiu-ban nincs gtx 1070, fúj"
Nameg ilyenek, ez mi mar nem aze? :D
nem, te csak a magad neveben beszelsz. moby is tolja a donkít, dani is tolNÁ. jo jatekok ezek, csak te ismetled a rokabör dolgot minden egyes alkalommal.

az idezet meg pont az a szinvonal, amilyenek az elkepzelesek itt nehany buksiban.

igazabol nem erdekel, hogy ki jatszik nintendoval es ki nem. nem azert "keltem ki magambol". a hulyeseggel szemben vagyok egyre kevesbe ellenallo.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11620 2016.10.19. 23:45

Dt kedvenc játéka... stand by for titanfall
phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”